PDA

Zobacz pełną wersję : Ustawka Legii z Wisla w TVNie??

el majoneze
25-09-2004, 18:52
http://www.wislakrakow.com/forum/viewtopic.php?t=21231

dotalem od M.Piatkowska@tvn.pl maila takiej o to tresci:
"Witam,
chciałabym serdecznie zaprosić na Casting do programu "Kibice Wisły
kontra
Kibice Legii", wszystkich miłośników drużyny Wisła Kraków.
Szukamy wspaniałych osób, które kibicują drużynie, znają jej historię,
chodzą na mecze, znają piosenki i chciałyby się zabawić oraz stanąć w 50
osobowej drużynie i zmierzyć się z drużyna przeciwną, czyli Kibicami
Legii.
Program, jest fantastyczną zabawą.

Casting odbędzie się :
9 października w Krakowie, o godz. 17, na ul. Nowohucka 44, Studi Łęg.

Wszystkich miłośników, serdecznie zapraszamy........

Powiadom, jak najwięcej znajomych, i przyjdz......."

jako ze mam powiadomic jak najwiecej znajomych to powiadamiam

TVN organizuje ustawke po 50 osob Wisly i Legii

tak wogole to mail jest na rav@twsd.pl a co u mnie robi to nie wiem

:zdziwiony: :zdziwiony: ..co to kurde jest??jak pan walter zatrudnia takich mozgow w tvnie to ja juz sie nie dziwie ze my mamy takiego zdolnego prezesa :poddaje: ja wiem ze to jakis bezsens jest i jakis łosi tam pewnie wezma ale wogole skad sie biora takie glupie pomsly?

Radzyn
25-09-2004, 18:54
:strach: :zdziwiony:

arczi
25-09-2004, 19:30
Juz my im wystawimy 50-osobowa ekipe :chytry:

Co za bzdura.
Wislomania ciagle trwa.

Michu
25-09-2004, 19:35
Ich chyba po...... :/ :ucieka: :kurde:

c_zary
25-09-2004, 19:51
Casting :lol:

MK
25-09-2004, 20:15
Żenada to jedyne określenie jakie mi się nasuwa na myśl. Poza tym uważam ,że ruch kbicowski powinien być w 100% undergroundowy żadnej je***ej komercji. Nie mam pojęcia kto tam pójdzie ale napewno nikt normalny.

Herman
25-09-2004, 20:44
AHAHAHAHAH

super pomysł! :brawo:
a będą śpiewane wrzuty :modli: ?

jaaaaaaa ale super..

Żuku
25-09-2004, 20:46
ja pierdole ... niedługo to zamkną nas jakimś BigBrother'rze z kibicami Arki,Lecha i innimi a cała polska będzie to wszystko oglądać.

MIAŁ BYC MAGAZYN SPORTOWY A NIE JAKIES CASTINGI! - to już przesada!

iTi chyba chce ludzi jednoczyć .... :ucieka:

Endrju
25-09-2004, 21:01
Spokojnie. To tylko z tego co mi sie wydaje program "Ciao Darwin" a nie żadna ustawka. Żadne rozróby ani nic po prostu wojna na intelekt :). Ostatnio było 50 blondi na 50 brunet :)

Thomas
25-09-2004, 21:07
Hmm ciekawe czy ewentualnie po programie coś będzie się działo 8)

A program bedzie kręcony w Krakowie czy w Warszawie ? :hmm: Bo to ma w zasadzie kluczowe znaczenie :hyhy:

Włóczykij
25-09-2004, 21:14
to ja sie pisze na ten casting :hyhy:

gdzie on sie odbywa

dawac namiary

:P

bede sławny :zlosliwy:

Herman
25-09-2004, 21:16
Spokojnie. To tylko z tego co mi sie wydaje program "Ciao Darwin" a nie żadna ustawka. Żadne rozróby ani nic po prostu wojna na intelekt :).

uff..a myśmy myśleli , że będą się bić.

:hyhy:

Fester
25-09-2004, 21:19
kabaret *****

Duch
25-09-2004, 21:41
jeszcze może dojdzie do tego , że zamiast zmagania miast będą zmagania kibiców mam nadzieję , że nikt od nas tam nie pójdzie ale w to wątpie , pewnei jacys kretyni się znajdą

Endrju
25-09-2004, 21:51
Spokojnie. To tylko z tego co mi sie wydaje program "Ciao Darwin" a nie żadna ustawka. Żadne rozróby ani nic po prostu wojna na intelekt :).

uff..a myśmy myśleli , że będą się bić.

:hyhy:

Ja tez :efoch:

Mishka
25-09-2004, 22:36
kabaret kabaretem ;) ale moim zdaniem co nie zrobimy bedzie zle. ktos pojdzie sensowny od nas to wszyscy stwierdza ze sie bawimy w jakies bzdury i osmieszamy, nie pojdzie to z kolei bedzie ze nawet na takie cos nie mozemy sie zebrac i isc... smiech na pustej sali :|

MK
25-09-2004, 22:36
Walter ma misje "trybuny bez barier" i musi ją wykonać przy pomocy swojego wasala Żygo :hyhy:

Creator
25-09-2004, 23:02
No to ładnie się dzieje...nasze ajtiaj ciągle nie może zapomnieć o krakowskiej Wiśle... :kurde:

Boże...jak ten program miałby wyglądać :hmm:

szczepan
25-09-2004, 23:25
chodzi o ten program Cio Darwin czy jakos tak! tam sa druzyny bodajze 50 osobowe... ostatnio byly blondynki kontra brunetki i po obejrzeniu ostatnich 10 minut cieszylem sie ze ogladalem tylko 10 minut :/

Łysolek
25-09-2004, 23:51
Walter ma misje "trybuny bez barier" i musi ją wykonać przy pomocy swojego wasala Żygo :hyhy:
"kajne grencen" :rotfl:

Nazgul
26-09-2004, 00:16
Kiedyś, jeszcze za socjalizmu był taki program w TVP - zapraszali grupy kibiców i były konkurencje na punkty - znajomośc historii własnej, historii rywala, slalom piłkarski, strzały na bramke wielkości pudełka do butów i takie tam.
Była konkurencja darcia ryja - z decybelomierzem :D

Na takie coś to bym się pisał :D

Mini
26-09-2004, 10:59
iTi nas uważa za morderców, złodzieji, wandali itp. wiec po co nas tam chcą ? żebyśmy studio wynieśli :chytry:
żadnych układów.
najlepsze wyjście to jak olejemy to i my i Wisła

Thomas
26-09-2004, 11:02
iTi nas uważa za morderców, złodzieji, wandali itp. wiec po co nas tam chcą ? żebyśmy studio wynieśli :chytry:
żadnych układów.
najlepsze wyjście to jak olejemy to i my i Wisła

tylko prawie pewne jest, że po obu stronach znajdzie się ktoś, kto bedzie chciał pokazać się w TV.

Młody
26-09-2004, 11:17
U hahaha ja wczoraj ogladalem kawałek tego Ciao Darwin i jest to conajmniej nie udana wersja tej Włoskiej. Kaszana. I nie wyobrazam sobie kibica Legii i kibica Wisły w plastikowych pojemnikach i powoli ich zalewa woda. :zdziwiony:

Rzeka_LP
26-09-2004, 11:27
No ciekawe czy to wogóle dojdzie do skutku, jesli tak to z góry wielkie CH w D tym którzy tam będą "walczyć".

Koran
26-09-2004, 13:16
No ciekawe czy to wogóle dojdzie do skutku, jesli tak to z góry wielkie CH w D tym którzy tam będą "walczyć".

Watpie zeby ludzie z Żylety polecieli do takiego programu, ale nie zapominaj, ze Legia ma tez kibicow ktorzy nie chodza na mecze (lub chodza okazyjnie), delektuja sie relacjami z C+ i pewnie beda sie chcieli swoja wiedza popisac, zwłaszcza jezeli bedzie mozna wygrac troche $$$.

Wiec jak juz pisałem gdzies, ten program bedzie złożony z jakichs wąsaczy, fanatyków piłki, ktorzy z kibicowaniem pojmowanym przez nas, maja mało wspolnego...

Sharn
26-09-2004, 13:27

Watpie zeby ludzie z Żylety polecieli do takiego programu, ale nie zapominaj, ze Legia ma tez kibicow ktorzy nie chodza na mecze (lub chodza okazyjnie), delektuja sie relacjami z C+ i pewnie beda sie chcieli swoja wiedza popisac, zwłaszcza jezeli bedzie mozna wygrac troche $$$.

Wiec jak juz pisałem gdzies, ten program bedzie złożony z jakichs wąsaczy, fanatyków piłki, ktorzy z kibicowaniem pojmowanym przez nas, maja mało wspolnego...

I tak właśnie będzie... :/

el majoneze
26-09-2004, 13:29
z tego samego tematu na forum Wisły

grelu napisał:
pozatym jakos mi sie skojazyla wypowiedz zurawia ze wszystko jest pod legie ... no i na tym casting-u pewnie wybiora samych matolow z wisly

No zgadzam się. Pisałem o tym w poście. Pozatym TVN ma już dojścia w Stowarzyszeniu kibiców Legii Wawa i z pewnościa osobiście im powysyła zaproszenia. A jak u nas dojdzie do castingu to wezmą tych najgrzeczniejszych i najbardziej ułozonych(tzn. wiecie mniej więcej co mam na myśli), którzy na Reymonta są 2 razy w roku, na sektorze A z dziadkiem i będa reprezentować OGÓŁ.
:O co oni maja jakas manie przesladowcza czy co??nie wiem ten program to bedzie taka kaszana ze az strach sie bać

Maku
26-09-2004, 13:57
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha hahahahahaha

Chcą nas normalnie na siłę godzić. Dali by sobie spokój.
Jestem ciekaw co za lamusy pójdą na ten casting. Ten program jest przerażająco zły. Ale będzie porażka.
Śmiać się czy płakać?! :O

Koran
26-09-2004, 14:30
Tak sie zastanawiam, czy w całym zamieszaniu, mozna znalezc pozytywny aspekt?!?
Wiadomo, ze bedzie to dla nas żenada po maxie, ale załóżmy że:

Pani janina z warzywniaka, po pracy wraca zaraz do domu, zeby obejzec ulubiony program w tv. Ku jej zdziwieniu, w programie maja wystapic kibice :O Mysli stereootypowo, ze cos zlego moze sie stac i rozniosa to piekne studio.
Ale okazuje sie ze w programie Rysiu taxidrajver, opowiada ciekawie o historii Legii i z uśmiechem oglada jak kibicow Wisły zalewa woda (nie wiem czy to ten program ,ale ktos wyzej tak napisał). Janina jak zwykle sie usmieje i pomysli ze kibice to moze nie taka sama chołota i wandale jak ci co napadli na jej warzywniak. Tak sie składa, ze jej syn jest młody i chcialby pojsc na mecz, ale Janina zabrania bo sie boi. Po programie sobue mysli, ze moze nie potrzebnie mu zabrania.....

Cała historie, nalezy traktowac z przymrozeniem oka :oczko: , ale moze poraz pierwszy gdy TVN, chce kibicow pokazac w innym swietle, moze nie potrzebnie sie złoscimy.
Jak myslicie, czy to moze wpłynac na opinie prostych ludzi (jak Janina) ktorzy ogladaja, tego typu programy.... Zobaczy ona, ze kibice ktorzy zupelnie inaczej jej sie kojazyli, potrafia sie bawic itp.?
A moze ludzie(inni) zobacza to w ten sposob, ze kibice dali sie namowic na taki idiotyczny program ?

Takie programy moga zmienic stereotyp o kibicach, ale czy zmienia i czy na dobre ?

ems
26-09-2004, 14:31
ej naprawde mozemy zrobic z tego fajna awanti. daj Boze zeby program byl nagrywany w Wawie :D

co do forum Wisly to...
ićta wislaki na pole zbierac buraki

Radzyn
26-09-2004, 14:41
Jak dojdzie do skutku ten program to tam ze studia będzie jeden wielki burdel :ucieka:

Thomas
26-09-2004, 14:46
lepiej żeby program był kręcony w wawie, bo po programie może nie byc ciekawie :/

Nemozjush
26-09-2004, 14:49
Buhahahahahahahhahahahahahahahah
ahahahaahahahahahahahahaahahahah
ahahahahaahahahahahahahahaahahah
ahahahahahaahahahahahahahahaahah
ahahahahahahaahahahahahahahahaah
ahahahahahahahaahahahahahahahaha
ahahahahahahahahaahahahahahahaha
haahahahahahahahahaahahahahahaha
hahaahahahahahahahahaahahahahaha
hahahaahahahahahahahahaahahahaha
hahahahaahahahahahahahaha!!!!!!!!!!!!!

Ciekawe kto się pojawi w takim komercyjnym i bananowym przedstawieniu!!!
Jak dla mnie to niezły obciach sie tam pokazać!!!

mOFMC
26-09-2004, 14:53
Taaa. Bedzie bardzo ciekawie.
Kibice obu druzyn wejda do studia trzymajac sie za rece, jedni beda drugim ustepowac miejsca na widowni, potem Legionisci w przerwie podczas nagrania zaprosza Wislakow na obiad, Wislacy zrewanzuja sie potem wspolna kolacja przy swiecach, na koniec wymienimy sie wszyscy pamiatkami klubowymi, my zaspiewamy "Jazda jazda jazda...", oni "mistrzem polski jest Legia...", kupimy Wislakom bilety na I klase w pociagu, po kracie browaru na glowe i ze lzami w oczac, machajac bialymi chusteczkami pozegnamy naszych krakowskich przyjaciol, blagajac zeby szybko wrocili bo nie mozemy bez nich zyc...

To wszystko beda filmowac kamery TVN'u, komentowac beda Soltysik z Miecugowem, zaspiewa Wisniewski i bedzie fajnie :brawo:

Nemozjush
26-09-2004, 14:59
moze poraz pierwszy gdy TVN, chce kibicow pokazac w innym swietle, moze nie potrzebnie sie złoscimy.
Jak myslicie, czy to moze wpłynac na opinie prostych ludzi (jak Janina) ktorzy ogladaja, tego typu programy.... Zobaczy ona, ze kibice ktorzy zupelnie inaczej jej sie kojazyli, potrafia sie bawic itp.?
A moze ludzie(inni) zobacza to w ten sposob, ze kibice dali sie namowic na taki idiotyczny program ?

Takie programy moga zmienic stereotyp o kibicach, ale czy zmienia i czy na dobre ?

No co ty im chodzi o kolejną afere i zrobienie szumu wokoł TVN.

Raffi
26-09-2004, 15:43
aferę, tzn.?

el majoneze
26-09-2004, 16:00
ej mi sie nie wydaje zeby to mialobyc show w stylu kontrolowanej awantury.wezma jakis lamusow,kupia po 50 szali naszych i Wislakow,zalozą im na szyje i bede odstawiac cyrk.jak dla mnie to jest paranoja.i jeszcze ten tekst ze "tvn ma dojscia w stowarzyszeniu Legii i wystawia tych najlepszych etc.)..paranoja :wsciekly:

Nemozjush
26-09-2004, 16:11
Rafi Afere tzn.

- mam poprostu ostatnio wrażenie, że ITI nie zalezy wcale na silnej Legii piłkarsko tylko na robieniu szumu wokół klubu przez co sa bardziej widoczni w innych mediach... ta "ustawka" :kurde: może im przynieść troche rozgłosu a jak by się zdarzyła jakaś awantura albo przejawy agresji to tylko podniesie im ogladalnosc i napedzi koniunkture na kręcenie następnych podobnych programów. Jakos nie chce mi się wierzyć, żeby zwykła rozmowa ludzi którzy interesują się piłką mogła być jakąś wielką atrakcją medialną i przyciągneła by tłumy przed TV. Prawda jest taka, że babcie w kapciach i plotkary osiedlowe sprzed telewizorów nie chcą pozytywnego wizerunku kibica tylko chcą widzieć ich jako bandytów złodzieji itp. Więc kreowanie pozytywnego wizerunku kibica w mediach nie ma sensu bo się poprostu nie sprzeda....

Pozdrówki

krzyys
26-09-2004, 18:47
ej mi sie nie wydaje zeby to mialobyc show w stylu kontrolowanej awantury.wezma jakis lamusow,kupia po 50 szali naszych i Wislakow,zalozą im na szyje i bede odstawiac cyrk.jak dla mnie to jest paranoja.i jeszcze ten tekst ze "tvn ma dojscia w stowarzyszeniu Legii i wystawia tych najlepszych etc.)..paranoja :wsciekly:

wlasnie tego sie boje :/ kupia 50 szali i zrobia z nas kompletnych bez mozgow :[

zuz
26-09-2004, 18:49
wogóle dziwne jest to że w Krakowie organizują jakiś 'casting' [jak to głupio brzmi, casting na kibica :kurde: ] a u nas nic takiego nie ma.
może Zygo ma tam całą armie Kacperków w zanadrzu? :ucieka:

Młody
26-09-2004, 19:20
Z tego co widze na forum Wisły to wyjdzie tak że od nas nikt konkretny sie nie zjawi tylko Walter jakis aktorów w szaliki ubierze a Wisła wystawi cały sektor "x" hehe. Może chcą sie jakoś wykazać ?? A może w lidze Ultras beda sie punkty liczyc ?? Wniesiemy race i kartoniki i bedzie fajnie :hyhy:

Ale beke z tego kręce :)

MK
26-09-2004, 19:29
W sumie nigdy się nie przejmowałem jak nas przedstawiają w mediach (bez małych wyjątków) ,ale jeżeli przedstawią nas jako bande frajerów to tego nie zniose ,kiedy cała Polska będzie sie z nas nabijała i nie bedzie do nich docierało ,że to tylko jakieś przypadkowe osoby ,a nie prawdziwi kibice :zly:

Thomas
26-09-2004, 19:32
Ale czy to info o castingu jest oficjalne ? Czy może ktos po prostu puścił taką ścieme przez neta ? Może tak naprawde nie będzie takiego odcinka :modli:

MK
26-09-2004, 19:53
Wiem już o co chodzi ! władze tvn-u napewno zainspirowały się do nakręcenia tego programu wcześniejszą ustawką Legii z Arką i teraz zamierzają nakręcić całą serie odcinków ') (joke) . Tak czy siak nawet śmiesznie by było jak by po jednej stronie usiadły Tedki ,a po drugiej Sharksi czy tam Devilsi czy jak im tam. :hyhy:

mOFMC
26-09-2004, 19:58
Tak czy siak nawet śmiesznie by było jak by po jednej stronie usiadły Tedki ,a po drugiej Sharksi czy tam Devilsi czy jak im tam. :hyhy:

Rzeczywiscie! Kapitalna sprawa :/

MAGIK
26-09-2004, 22:05
Na tą ustawke proponuje wyslac pikników i krawaciarzy (kaLosz wie o co chodzi) :ucieka: albo naszą bojowke... 8) :nie: niech pan walter nie mysli ze kibice Wisły są lepsi od Kibiców LEGII

krzyys
26-09-2004, 23:24
zygo i walter vs ciupal (czy jakos tak) i kasperczak :hyhy: bedzie wielka bitwa : :jamaica:

Kempes
26-09-2004, 23:31
zygo i walter vs ciupal (czy jakos tak) i kasperczak :hyhy: bedzie wielka bitwa : :jamaica:

ja kasperczakowi nawet browar postawie jak wyjebie z bańki zygowi

VANAHAIM72
27-09-2004, 06:04
O co Wam chodzi?
Przecież to genialny pomysł - ja tam zamierzam wystartować w castingu. Nie dam się nikomu wyprzedzić na drodze do sławy. A potem TeleShop mój po wieki! Będę gwiazdą!!!
Mam posturę Manueli, "skórę" jak Gulczas, fryzurę Klaudiusza, zachowuję się jak Irek a wiekiem zbliżony jestem do Janusza! Oto przepis na sukces...

PS. No i bajerę mam jak Ken...

Saimoz
29-09-2004, 10:25
Z tego co widze na forum Wisły to wyjdzie tak że od nas nikt konkretny sie nie zjawi tylko Walter jakis aktorów w szaliki ubierze a Wisła wystawi cały sektor "x" hehe. Może chcą sie jakoś wykazać ?? A może w lidze Ultras beda sie punkty liczyc ?? Wniesiemy race i kartoniki i bedzie fajnie :hyhy:

Ale beke z tego kręce :)

czytaj dokladniej ..... u nas nikt nie idzie na cos takiego ... moze nawet zostanie wydane specjalne oswiadczenie ze nie bierzemy w tym udzialu

a i tak sie znajda kibice zarowno z naszej jak i z waszej strony ktorzy sie pojawia na tym czyms .... i ok ... niech ludzie zobacza "ludzka" strone kibica

Radzyn
29-09-2004, 10:35
Na tą ustawke proponuje wyslac pikników i krawaciarzy (kaLosz wie o co chodzi) :ucieka: albo naszą bojowke... 8) :nie: niech pan walter nie mysli ze kibice Wisły są lepsi od Kibiców LEGII

Tak se myśle że to pic na wode fotomontaż.Tak czy siak pewnie wezmą jakiś Krawaciarzy a casting to tylko pokrywka że niby jest selekcja.

Norbas
01-10-2004, 12:03
Taaa. Bedzie bardzo ciekawie.
Kibice obu druzyn wejda do studia trzymajac sie za rece, jedni beda drugim ustepowac miejsca na widowni, potem Legionisci w przerwie podczas nagrania zaprosza Wislakow na obiad, Wislacy zrewanzuja sie potem wspolna kolacja przy swiecach, na koniec wymienimy sie wszyscy pamiatkami klubowymi, my zaspiewamy "Jazda jazda jazda...", oni "mistrzem polski jest Legia...", kupimy Wislakom bilety na I klase w pociagu, po kracie browaru na glowe i ze lzami w oczac, machajac bialymi chusteczkami pozegnamy naszych krakowskich przyjaciol, blagajac zeby szybko wrocili bo nie mozemy bez nich zyc...

To wszystko beda filmowac kamery TVN'u, komentowac beda Soltysik z Miecugowem, zaspiewa Wisniewski i bedzie fajnie :brawo:

Aż się wzruszyłem.... jaka piękna zgoda :ok:

poszedłbym na ta szopkę ale znam tylko jedna piosenkę.....
będą filmy....

:kopwjaja:

Mazi
01-10-2004, 12:57
Jak było , to sorry .

Takiego mejla dostałem :

Witam,
chciałabym serdecznie zaprosić na Casting do programu "Kibice Wisły
kontra
Kibice Legii", wszystkich miłośników drużyny Legia.
Szukamy wspaniałych osób, które kibicują drużynie, znają jej historię,
chodzą na mecze, znają piosenki i chciałyby się zabawić oraz stanąć w 50
osobowej drużynie i zmierzyć się z drużyna przeciwną, czyli Kibicami
Wisły.
Program, jest fantastyczną zabawą.

Casting odbędzie się :
9 października w Warszawie, o godz. 10.00, na ul. Powsińskiej 4.

Wszystkich miłośników, serdecznie zapraszamy........

Powiadom, jak najwięcej znajomych, i przyjdz.......

Więc powiadamiam ;-) .

a to nadawca:

M.Piatkowska@tvn.pl

apcio
02-10-2004, 11:29
:leze: wybiorą jakis cieciów i z Wawy i z Krakowa a potem z Was cała Polska będzie szydzić przez cały rok :)

Skanda(L)
02-10-2004, 11:32
:leze: wybiorą jakis cieciów i z Wawy i z Krakowa a potem z Was cała Polska będzie szydzić przez cały rok :)

po pierwsze mam to w dupie co kto bedzie mowil
a po drugie tylko nam zazdroscicie dobrej ustawki :efoch:

:oczko:

Młody
02-10-2004, 12:10
Ciekawe czy policja będzie tyż na planie :ucieka:

Thomas
02-10-2004, 12:14

pewnie antyterroryści z gazem i szotgunami :oczko:

zuz
02-10-2004, 12:16

będzie szkolona interwencja ściągnięta z wiednia :ucieka:

a tak na serio to napewno będzie duzo większa liczba ochrony, ale chyba też bez przesady.

wczoraj widziałam zapowiedź tego programu, byli grubi i chudzi...
ło matko, to będzie żenada jeśli naprawdę to nakręcą :ucieka: :roll:

Młody
02-10-2004, 12:17
wogóle posadzą tych pajacy co tam pójdą w klatkach i zapłacą im dodatkowe hajsy za odegranie mini awantury i pokazanie sie z agresywnej strony. Później Tvn zrobi kolejne "Pod Napięciem" o naszych kibicach a w kolejnych rozmowach w toku Ewa Drzyzga będzie rozmawiać z poszkodowanymi.

Żmijka
02-10-2004, 14:35
wogóle posadzą tych pajacy co tam pójdą w klatkach i zapłacą im dodatkowe hajsy za odegranie mini awantury i pokazanie sie z agresywnej strony. Później Tvn zrobi kolejne "Pod Napięciem" o naszych kibicach a w kolejnych rozmowach w toku Ewa Drzyzga będzie rozmawiać z poszkodowanymi.

I tym sposobem zapełnią ramówke na najbliższe 2 miechy 8)

Tak serio to u nas wszyscy sa na nie i zapewne będzie coś zrobione w sprawie jakiegoś oświadcznia czy czegoś.

Ja osobiście w pewnym momencie byłam, za ale nie jeśli bedzie to miało"poziom" tych odcinków co już były. :roll:

Poza tym dwóch spraw sobie nie wyobrażam:

- kibic Wisły i kibic Legi siedzący w tym akwarium i zalewany woda
(no chyba, że to bedzie woda z Wisły, a Wy i tak przegracie :hyhy: :oczko: )

- po programie zapraszamy wszystkich na wspólną konsumpcje słodkości ... My razem zajadający Kinder Bueno :ucieka:

Chyba nic z tego nie bedzie ... Oby !!

Pozdrawiam

krzyys
02-10-2004, 14:51
- kibic Wisły i kibic Legi siedzący w tym akwarium i zalewany woda
(no chyba, że to bedzie woda z Wisły, a Wy i tak przegracie :hyhy: :oczko: )

Ile razy mozna mowi(pisac) pisze sie LEGII nie Legi :wsciekly:

Mini
02-10-2004, 14:55

mnie w to nie mieszaj :chytry:

***** tvn ***** reality szoł ***** Miecugowa manamana

spoxgreq
02-10-2004, 15:57
Dobra nie wiem co tu miejscami antyWislackie teksty robią :zdziwiony: , bo my jesteśmy podobnie jak Wy na NIE :ucieka:

Rozważaliśmy tylko kilka opcji od początku, że jesli juz TVN chce promować kibica, to MY wybieramy ekipę, a nie jakieś pierd... castingi ludzi z ulicy. Ale raczej olewamy i stosujemy odpowiednie pismo. I tyle.

Wy chyba uczynicie podobnie, tyle w tej kwestii.

zuz
02-10-2004, 16:34
Dobra nie wiem co tu miejscami antyWislackie teksty robią :zdziwiony: , bo my jesteśmy podobnie jak Wy na NIE :ucieka:

nie przesadzaj, tu jest i tak BARDZO tolerancyjnie i gościnnie :slucha:

Włóczykij
02-10-2004, 17:05

a jesli sie nie podoba to :fy:

program ( o ile wypali, bo cos mi tu podpucha wali) bedzie tylko zbieranina osob ktore sa ustawione pod dany program :chytry:
a ze robia to pod naszymi barwami wystawia nas na ogolna kpine w swietle tego co ajtiaj robi z naszego klubu :-

Rohrau
02-10-2004, 17:29

Rozważaliśmy tylko kilka opcji od początku, że jesli juz TVN chce promować kibica, to MY wybieramy ekipę, a nie jakieś pierd... castingi ludzi z ulicy. Ale raczej olewamy i stosujemy odpowiednie pismo. I tyle.

Ja tylko przytocze cos na forum Wisly pisal:

No zgadzam się. Pisałem o tym w poście. Pozatym TVN ma już dojścia w Stowarzyszeniu kibiców Legii Wawa i z pewnościa osobiście im powysyła zaproszenia. A jak u nas dojdzie do castingu to wezmą tych najgrzeczniejszych i najbardziej ułozonych(tzn. wiecie mniej więcej co mam na myśli), którzy na Reymonta są 2 razy w roku, na sektorze A z dziadkiem i będa reprezentować OGÓŁ.

A jak ma to być odcinek programu Ciao Darwin, to będzie to na zasadzie nr.xx i parę pytanek, na których kolega się wyłoży. A jak Coglin pisze o ustawce 50 na 50 ( )to chyba już pewne, że to ww. program
jak chcecie zobaczyć na czym to polega to jutro na TVN o 21:05 jest Polska vs. reszta świata...

i ty chcesz zeby cie za powaznego czlowieka brac...

spoxgreq
02-10-2004, 21:01

Owszem zgadzam się : ) Ale trochę rodzynków się pojawiło 8)

Ja tylko przytocze cos na forum Wisly pisal:

A jak ma to być odcinek programu Ciao Darwin, to będzie to na zasadzie nr.xx i parę pytanek, na których kolega się wyłoży. A jak Coglin pisze o ustawce 50 na 50 ( )to chyba już pewne, że to ww. program
jak chcecie zobaczyć na czym to polega to jutro na TVN o 21:05 jest Polska vs. reszta świata...

i ty chcesz zeby cie za powaznego czlowieka brac...

A oprócz tego pisałem jeszcze wiele innych rzeczy 8) mam nadzieje, ze zbytnio się nie przejąłeś tym fragmentem? Poza tym nie był on oczywiście na poważnie, poprostu oparłem się na tym, ze Wasze Stowarzyszenie ciągle się z tymi błaznami użera i poprostu chcąc nie chcąc ludzie od tego ich znają. A więc mozliwe jest, ze osobiście im dadzą takie zadanie, u Was podobno castingu nie ma...

Stąd tylko to co tu przytoczyłeś.

Pozdrawiam.

Thomas
02-10-2004, 21:14
Kurcze właśnie sobie oglądam ten odcinek Grubi vs. Chudzi i na początku sobie docinaja wierszykami. Przecież u nas to będzie wyglądało tak:
kibice Legii: Bedą filmy, ale jakie......
a na to kibice Wisły: Legia to stara....

:/

Kawa
02-10-2004, 21:18
Kurcze właśnie sobie oglądam ten odcinek Grubi vs. Chudzi i na początku sobie docinaja wierszykami. Przecież u nas to będzie wyglądało tak:

puk puk obudź sie! to jest telewizja! tam sie robi to co rezyser kaze

Włóczykij
02-10-2004, 21:20

no i gicor beda :box: miedzy dwoma stronami, ogladalnosc sie zwiekszy, a wiec i zsyki beda wieksze

"jak nie wiadomo o co chozi to chodzi o pieniadze" - i tym dla iti jest Legia (wiedzac o tym gdy brala na bary iles tam mln dlugow Legii)

czekam az zobacze tych... "odwaznych" ktorzy sie tam znajda

krzyys
02-10-2004, 21:29

puk puk obudź sie! to jest telewizja! tam sie robi to co rezyser kaze

cos czuje ze dla zwiekszenia ogladalnosci bez skrupulow by dopuscili tego rodzaju piosnki

Młody
02-10-2004, 23:23
Wiem już jak należy okazać protest. Wejdzie na nasz sektor tylko jedna osoba i powiesi transparent "Precz z kartami, precz z czipami nie jesteśmy zwierzętami" po czym opuści klatke. Coprawda bedziemy mieli 0 wyjazdowe (wkońcu nie na Legii) i możemy stać na ostatnim w lidze Ultras Reality Show's ale co tam.

Thomas
02-10-2004, 23:29
Wiem już jak należy okazać protest. Wejdzie na nasz sektor tylko jedna osoba i powiesi transparent "Precz z kartami, precz z czipami nie jesteśmy zwierzętami" po czym opuści klatke. Coprawda bedziemy mieli 0 wyjazdowe (wkońcu nie na Legii) i możemy stać na ostatnim w lidze Ultras Reality Show's ale co tam.

to byłoby nawet dobre ale pewnie wybiora jakis lamusów na castingu ,którzy nie chodzą na mecze i bedą chcieli się wykazac jako co oni są oddani klubowi :protestuje: Ale pomysł mi sie nawet podoba :hyhy:

Żuku
05-10-2004, 09:40
ja ide :hyhy: - ciekawe czy za burde tam dostane zakaz stadionowy... :zdziwiony:

Raffi
05-10-2004, 09:42
tak - od kibiców zakaz dostaniesz :ucieszony: :ucieszony:

legart
05-10-2004, 09:57
No chyba nikt w miarę normalny nie pójdzie na casting, a ja się zastanawiam czy to w ogóle obejrzeć, bo ogólnie nie lubię takich programów. 8)

Adrian
05-10-2004, 10:46
Jak ktos moze niech napisze o ktorej i kiedy to jest. Nie ogladam tego typu programow ale tym razem moze sie zmusze. Wczesniej bylo cos o zalewaniu-jesli to jest ten szoł to widzialem raz kawalek :kurde:

Włóczykij
05-10-2004, 13:29
ja ide :hyhy: - ciekawe czy za burde tam dostane zakaz stadionowy... :zdziwiony:

mozna bylo sie tego spodziewac...

:ucieka:

Kempes
05-10-2004, 13:53
No chyba nikt w miarę normalny nie pójdzie na casting, a ja się zastanawiam czy to w ogóle obejrzeć, bo ogólnie nie lubię takich programów. 8)

ja się pewnie nawkurwiam ,ale obejrzę z ciekawości - ocenię na własne oczy bardachę : bo osobiście takie mam przeczucie co do programu z kibicami ...