PDA

Zobacz pełną wersję : Co do tej pory iTi zrobiło dla Legii?

Żuku
25-09-2004, 14:28
co zrobiło iTi do tej pory?

Plusy:

- wyciągneło (L) z długów i już (L) (CHYBA) nie będzie w nie popadać
- kupiło nowych zawodników ( różnie z nimi bywa...ale to wina sztabu

szkoleniowego, ze takich wybrali z a nie koncernu )
- (L) ma zapewniony byt do puki iTi jest na Łazienkowskiej
- nie musimy sie co roku obawiać o to czy dostaniemy licencje od PZPN

lub UEFA
- posłuchało sie kibiców ( i pomyślało po europejsku ) i do zarządu

klubu wzieło osobe związaną kiedyś z (L) :O
- stadion przechodzi PIERWSZĄ gruntowną renowacje od kiedy istnieje
- podgrzewana murawa
- ruszła sprawa ze stadionem narodowym
- sprawa gruntów została uporządkowana
- wypędzenie (?) chuligaństwa ze stadionu
- zniżki dla osób z karnetami
- akcja "zarób na bilet"

Minusy:

- drastyczne posniesienie cen karnetów i biletów
- polityka wobec kibiców ( w tym pkt. zawarte jest zapewne sporo

czynników ale cięzko jest wypisać wszystkie DOKŁADNIE i podprzeć je

przykładami)
a) wszysycy kibice (L) to chuligani
b) zakaz robienie zdjęć na stadionie, jeżeli nie masz pozwolenia!!!!!!
c) naganianie gazet i portalii przeciwko kibicom (L)
d) utrudnienie oglądanie kibicom meczów wyjazdowych

no nie wiem jeszcze jakie przykłady bo w sumie są one zawarte w

ogólnych pkt. powyżej, więc jak ktoś zna to niech napisze

- kłamstwa zarządu
- ciągle nie wiadomo co z logo
- utrudnienie osobom co RZADKO przychodzą na (L) zakupienie biletu
- miało być Legia TVN a będzie Sport TVN (pkt. naciągany ale zawsze

coś :) )
- gdzie ten magazyn sportowy z bramkami?
- zamknięte treningi dla kibiców??!!

z mojej strony to tyle ... jak byście pisali PLUSY i MINUSY to może

też w taki sposób jak ja bo wtedy łatwiej sie to czyta :P - DZIENX za

"wysłuchanie

Mini
25-09-2004, 14:33
rzadko przez RZ :chytry:

poza tym

to nie jest plus, bo jak sam zauważyłeś

a) wszysycy kibice (L) to chuligani
wiec wypędzic chcą wszystkich i za to ch** im w dziób manamana

Żuku
25-09-2004, 14:37
no dlatego dałem przy "wypędzenie" znak zapytania bo jakoś tak idzie im to ogólnikowo

amilo
25-09-2004, 14:38
minusem moze byc rowniez... posrednie promowanie rowniez Wisly

Sharn
25-09-2004, 15:01

Plusy:

Bzdury. Długi pokryli pieniędzmi bankowymi za poręczeniem wekslowym. Jak będa uciekać zostanie to na spółce Legia Warszawa SSA :roll:

Fester
25-09-2004, 15:18
hm

jesli

Legia to MY

to nic nie zrobili

nic dobrego

Radzyn
25-09-2004, 15:25
A ja mam taki humorek że mnie już nic nie zdziwi co "wymyśli" ITI z Prezesikiem Piterem Zygusiem.Zyguś może mnie pocałować w Dupe.

Żuku
25-09-2004, 15:27
Bzdury. Długi pokryli pieniędzmi bankowymi za poręczeniem wekslowym. Jak będa uciekać zostanie to na spółce Legia Warszawa SSA :roll:

jak by nie było to bez powodu nie odejdą bo sporo kasy wpompowali a w obecnej sutyacji niejeden klub w polsce może nam pozazdrościć

Snopi_
25-09-2004, 15:34
Przedewszytkim wyprowadzili Legie z dlugow. Ale takich cen biletow i karnetow jak wprowadzilo ITI chyba jeszcze nie bylo :kurde: :kurde:

Michu
25-09-2004, 15:52
Ale mnie uraziła z ich strony polityka wobec nas. Myślałem że jak wejda to ceny się zmienią w dół a nie w góre. no rozumiem ze spłacili tak długi dług, ale to odbiło się na nas. I jeszcze + ode mnie, ze wreszcie coś ruszyło i mam nadzieje ze bedą akcje typu "Spotkanie z piłkarzami na straówce".

Rohrau
25-09-2004, 15:56

Tak, za pieniądze miasta, czyli mówiąc dokładniej za nasze podatki.

Mini
25-09-2004, 16:06
jak by nie było to bez powodu nie odejdą bo sporo kasy wpompowali a w obecnej sutyacji niejeden klub w polsce może nam pozazdrościć

:zly: + żadko i inne wczesniejsze

JAZDA DO SZKOŁY!!!

Żuku
25-09-2004, 16:16
JAZDA DO SZKOŁY!!!

no tak ... literówki - super

co do remontu stadionu .... podatki płacimy od niepamiętnych czasów a remontu do tej pory nie było. Był PolMot i co ... remontu nie było ... było Deawoo .... remontu nie było a podatki ciągle płaciliśmy, moim zdaniem to inicjatywa iTi, że kasa sie znalazła

Mini
25-09-2004, 16:33
literówki jak literówki sam czesto pisze sei zamiast sie bo jak sie szybko pisze to sie zdarzają ale nie w nazwie kraju i to w dodatku własnego!
:efoch:

Koran
25-09-2004, 17:04
Ale takich cen biletow i karnetow jak wprowadzilo ITI chyba jeszcze nie bylo

Były wyższe za Miklasa, z tego co pamietam.

A tak wogole to ITI ma troche plusów, ale powoli zaczyna przekształcać wszystko w cyrk.... konkursy dla kibicow Legii i Wisły, partnerskie stosunki z tym klubem... wszystko żeby dobrze sprzedać produkt, jakim jest Legia Warszawa. To wszystko darmowe atrakcje dla TVN.

Żeby tak nie krytykować już ITI, to myślę, ze powinniśmy być im trochę wdzieczni, za przejęcie zadłużonego klubu. Oni obsadzili złego człowieka na stanowisku prezesa. To przez niego tak nie przepadamy za ITI.
Wszystko jest do dogadania, jeżeli chce się prowadzic dialog... a Zygo stwierdza jedno i tak ma być (jak ceny biletów, karty kibica itd.)

pusty
25-09-2004, 17:09
IMO jest więcej plusów niż minusów z tytułu przyjścia ITI do naszego klubu. Oczwywiscie wiele robią nie po myśli kibiców, ale jednak nie bali sie przejąć zadłużonego klubu i dali nam nadzieję na "Wielką Legię"

Koran
25-09-2004, 17:21
IMO jest więcej plusów niż minusów z tytułu przyjścia ITI do naszego klubu. Oczwywiscie wiele robią nie po myśli kibiców, ale jednak nie bali sie przejąć zadłużonego klubu i dali nam nadzieję na "Wielką Legię"

Zgadzam sie tylko, pytanie czy to wszystko jest dla NAS ? Czy oni chcą żebysmy sie czeszyli ze zwycięstw, czy chcą zeby z tych tryumfów cieszyli się zupełnie inni "kibice"?

Creator
25-09-2004, 17:29
Przedewszytkim wyprowadzili Legie z dlugow. Ale takich cen biletow i karnetow jak wprowadzilo ITI chyba jeszcze nie bylo :kurde: :kurde:
Nie no...orptesty były ostre, ale tu niestety musze się zgodzić z decyzją władz...ceny kiedyś trzeba było podnieść...tylko, że moglibyśmy za to uzyskać jakiś lepszy komfort oglądania meczyq :zdziwiony:

buba(L)a
25-09-2004, 17:54
ktos dobrze zauwazyl ze te sprawy z kibicami to nie wina iti (przynajmniej nie do konca) tylko ustawili zlego czlowieka na kierowniczym stanowisku. ceny wzrosly i tego nalezalo sie spodziewac. tylko jak place wiecej to tez mimo wszystko chcialbym aby bylo lepiej, a jest gorzej. pustki na trybunach, mecze o 14-16, niby wymysl policji, ale np. Polonia z Pogonia grala o 18 wiec nie wiem ocb. po za tym mogli sie troszke poklucic, ale nie chcieli. dalej, podejscie do kibicow:bilety imienne(glupota), karty kibice(glupota), nagonka na kibicow, jak oni chca sprowadzic na stadion ludzi jak caly czas w mediach sa jakies sciemy a propos "chuliganow" Legii. dobre jest to ze mamy licencje i chyba to wszystko. :-

MK
25-09-2004, 20:31
Za główny minus ITI uważam polityke wobec kibiców , przez nich wiele osób czuje sie na meczach nie swojo ,a tak być nie może w normalnym klubie ,nie rozumiem też za bardzo w jakim celu ITI nakręca propagande przeciwko kibicom Legii w medach nagłaśniając nawet największe bzdury ,o których kiedys nikt by nawet nie wspomniał. No i oczywiście ceny biletów

Mazi
25-09-2004, 20:53
do plusów trzeba dodać organizację ustawki 50/50 z Wisłą z Krakowa przed kamerami tvn-u ;) 8)

Mishka
25-09-2004, 22:52

Plusy:

z tym to bylabym ostrozna... masz dowody ze dlugi splacono? sprawa dziwnie ucichla

- kupiło nowych zawodników ( różnie z nimi bywa...ale to wina sztabu
szkoleniowego, ze takich wybrali z a nie koncernu )

a nieprawda. kupili zawodnikow na miare budzetu. a budzet planuje zarzad a nie trener

- (L) ma zapewniony byt do puki iTi jest na Łazienkowskiej

z tym nie polemizuje.
- nie musimy sie co roku obawiać o to czy dostaniemy licencje od PZPN

pewnie tak...
lub UEFA
- posłuchało sie kibiców ( i pomyślało po europejsku ) i do zarządu

klubu wzieło osobe związaną kiedyś z (L) :O
hmmm kogo masz na mysli bo mam watpliwosci? czyzby gmocha? jesli tak to nie iti go wzielo a cwks wstawilo go do zarzadu ze swojej strony...

- podgrzewana murawa
- ruszła sprawa ze stadionem narodowym

to nie do konca zasluga zarzadu. po prostu miasto akurat teraz sie za to postanowilo wziac i dac kase. obecny zarzad nie wylozyl na to ani grosza (moze poza odnowa budynku klubowego). co do stadionu narodowego: czy na pewno ruszyla? od kilku tygodni slysze, ze maja ruszyc przetargi i nic

- sprawa gruntów została uporządkowana

nie zostala do konca. Legia dostala dzierzawe tylko na 3 lata... potem wszystko zaczyna sie od nowa

jak na razie to sie nie udalo

- zniżki dla osób z karnetami

no owszem, ale za to jakie ceny karnetow

- akcja "zarób na bilet"

w porzadku, gdyby nie to, ze do tych co mieli zarabiac na austrie sie nie odezwano jeszcze a mecz juz w czwartek...

co do minusow zgadzam sie z 100%

pijak
26-09-2004, 08:36
eee plusy "akcja zarób na bilet"...
pomysł zajebisty...
wykonania praktycznie brak :(
przynajmniej w moim przypadku :/

Gregoreous
24-10-2004, 11:53
Zapomnieliście o pysznych naczosikach i pop cornie, które umilają Nam oglądanie widowiska, po za tym aferę trenerską, no i FREKWENCJĘ, która jest od tego sezonu żałosna.. :kurde: Czekamy na więcej ;)

Arni
25-10-2004, 16:13
pomysł zajebisty...

Ja też się na tej akcji przejechałem :zly: Ale cóż w tej sprawie stworzyli pozory, że przynajmniej zamierzali coś zrobić i ułatwić tym kibicom z mniejszym zasobem portfela wejścia na stadion, w rzeczywistości, gdybym miał pokładać nadzieje w tej akcji, to w tej rundzie nie obejrzałbym raczej ani jednego meczu:/

Porter
25-10-2004, 17:17
nie no jak przeczytałem dzisiejszy nius dotyczący trenera na LegiaLive! krew mnie zalała :zly: :zly: :zly:
pisze w tym temacie bo jakby nie patrzeć Zyguś jest z ramienia AjtiJaj
Kiedy skończą sie kłamstwa
BTW . a ja szanowałem Mecenasa do ostatnich jego wypowiedzi
krew mnie zalewa
powtarzam sie :kurde:

Mishka
25-10-2004, 18:32
pomysł zajebisty...

no wlasnie. kompletnie ucichlo o tej akcji :/

Sharn
25-10-2004, 22:42
Bo mają mały problem z trenerem... Brawo panowie - coraz lepiej... :kurde:

P_i_t_e_r
26-10-2004, 13:51
Witam wszystkich serdecznie, właśnie się zalogowałem i chcę się z Wami podzielić moimi obawami a propos tematu iti.

Duży minus dla iti za brak planów przyciągnięcia ludzi na stadion!!!

Zbliża się budowa stadionu a z taką polityką wobec kibiców nie zapełni się on nawet w 1/3.

Po co te tymczasowe karty komuś kto przyjdzie na mecz 2 góra 3 razy w rundzie. To ludzi odstraszy. Nie oszukujmy się że nie będzie na każdym meczu kompletu.
Potrzebni są również odwiedzający nasz stadion przypadkowi ludzie którzy po pewnym czasie na stałe zasiądą na trybunach, tylko czym iti chce ich zachęcić???

Na razie tylko odstrasza. Nawet tych co rok temu chodzili regularnie.

Pozdrawiam

Junior_Mokotow
26-10-2004, 19:19
Co zrobili? :hmm:
napewno nic dobrego:
zwiększyli ceny biletów co zmniejszyło liczbę kibiców na stadionie
zwolnili trenera i nadal nie ma jakiegoś porządnego szkoleniowca na jego miejsce

Raffi
26-10-2004, 20:22
:lol:

Takie to polskie.......... "Na pewno"

Żuku
27-10-2004, 15:05
"Co do tej pory iTi zrobiło dla Legii?": zatrudniło Zygusia! Co nam umila czas i ubarwnia go!!

Żuku
24-12-2004, 09:07
PLUSY

1. iTi stara sie wynegocjować korzystny kontrakt z Ideą

2. definitywnie skończono remont stadionu.

3. zwalnia (?) / nie trzyma zbędnych pracowników / graczy

4. piękna postawa Pana Wa( L )tera w ost. dniach ;)

MINUSY

1. trener...

2. transfery .... gdzie te hity :/ ?

3. zachowanie Zygo na zjeździe pzpn

4. NAGANNE zachowanie rzecznika prasowego, który nie udziela żadnych informacji! Wszystko dementuje....mówi, ze nie ma sprawy...a na dniach okazuje sie, że jest...

ps. większość decyzji podejmuje Legia ... jednak wiadomo kto "pociąga za sznurki" ;)

Strzałek
24-12-2004, 13:06
Żuku, wydaje mi się że:

1. iTi stara sie wynegocjować korzystny kontrakt z Ideą

i

4. piękna postawa Pana Wa( L )tera w ost. dniach

To to samo bo wkońcu Walter zaimponował nam postawą podczas negocjowania kontraktu z Ideą . . .

DobryChłopak
24-12-2004, 13:49
Ja bym zaliczył ten rok ITI na 0.

+
Remont
Murawa
Walka o jak najlepszy kontrakt
Oddłużenie
-
Postawa wobec kibiców
Co najmniej dziwne akcje odwalane przez Zygo
W ogóle Zygo
Cała papierkowa robota żeby się na stadion dostać.

Tak jak np. ja, w tym sezonie pierwszy raz byłem na Legii i naprawdę nie chciało mi się stać choćby 2 minut przed kasą i wypełnieć tego formularza.
To odstrasza. i jak ma na stadion przyjsć taki potencjalny kibic jeśli każą mu wypełniać niedługo stos papierków.
Powinno być tak jak na siatce :hyhy:

VANAHAIM72
24-12-2004, 14:38
Moim zdaniem postawę ITI należy ocenić "z lekką dozą optymizmu" pozytywnie. Niewątpliwe minusy: zła polityka względem kibiców (co zaowocowało drastycznym spadkiem frekwencji), chaotyczna polityka transferowa i zamieszanie z trenerem są jednak !co najmniej! równoważone przez plusy: oddłużenie Legii, murawa, remont Krytej, starania aby stworzyć podstawy pod funkcjonowanie Klubu wielkiego nie tylko w Polsce ale i w Europie. Pozwala to patrzeć w przyszłość z optymizmem - prędzej, czy później dogadamy się, a Legia będzie Wielka. Potrzeba tylko rozsądku i dobrej woli...

żyła
24-12-2004, 14:43
starania aby stworzyć podstawy pod funkcjonowanie Klubu wielkiego nie tylko w Polsce ale i w Europie

co Oni takiego zrobili, że można mówić iż satajemy się wielkim Klubem?
starać się, to może Oni i chcą, ale póki co nic im nie wyszło. a przeciwnie raczej ośmieszyli nasz Klub. a same chęci nie są powodem, aby ch chwalić

VANAHAIM72
24-12-2004, 15:32
starania aby stworzyć podstawy pod funkcjonowanie Klubu wielkiego nie tylko w Polsce ale i w Europie

starać się, to może Oni i chcą, ale póki co nic im nie wyszło. a przeciwnie raczej ośmieszyli nasz Klub. a same chęci nie są powodem, aby ch chwalić
Teren, nowy stadion, inwestowanie w młodych graczy, chęć stworzenia solidnej podstawy finansowej (sorry za same słowa-klucze) - mało? Zrobił ktoś więcej? Wiele rzeczy może się nie podobać, ale i pozytywy też trzeba znajdować...

żyła
24-12-2004, 15:51

Teren, nowy stadion, inwestowanie w młodych graczy, chęć stworzenia solidnej podstawy finansowej (sorry za same słowa-klucze) - mało? Zrobił ktoś więcej? Wiele rzeczy może się nie podobać, ale i pozytywy też trzeba znajdować...

teren-ale co teren? :hmm: otworzyli więcej bramek do wejścia?
nowy stadion,zarówno jak remont obecnego jest robione dzięki miastu
młodzież- z jednej strony mamy Smolińskiego i Rzeźniczaka, ale z drugiej nie potrafili nawet zadbać aby adidas ubrał wszystkie zespoły w swoje stroje. z resztą jak to z tą młodzieża będzie to jeszcze zobaczymy, bo 2 zawodników wiosny nie czyni :oczko:
A patrząc na to, jaki wstyd nam zrobili odwołując Deyna Cup, i robiąc pośmiewisko z klubu przy zatrudniaiu trenera, to ciężko mi uwierzyć, że staliśmy sę bardziej profesjonalnym i "światowym" Klubem :-

to, że działania ITI widzę w złym świetle, jest chyba stąd, że spodziewałem się większego profesjonalizmu z ich strony, a spotyka mnie właściwie sam zawód. :roll:

VANAHAIM72
24-12-2004, 16:29
To teren, że do tej pory nie było wiadomo do kogo on należy (nieuregulowana strona prawna), a w związku z tym niemożliwe były żadne inwestycje...
A co do inwestycji, to przecież miasto jakoś nie chciało dogadać się z poprzednimi właścicielami klubu, nie chciało z CWKS-em a z ITI mogło. Wynika z tego, że nareszcie znaleziono partnera do poważnych rozmów i już za to należy się im wdzięczność.
Poza tym są Święta, Bóg się rodzi i trzeba sobie przebaczać...

Ciniak
24-12-2004, 16:36
No szkoda bardzo żeby jeszcze klub przeprowadzał remont stadionu ze swojej kasy skoro nie jest jego właścicielem tylko dzierżawcą :) To tak jak ja bym wynajął mieszkanie i za swoją kase zrobił w nim remont od podłogi po glazure w łazience :)

Co zrobiło ITI? spłaciło część długów, gdyby tego nie zrobili ,to nie wiadomo czy byśmy nie podzielili, losów Stali Mielec lub innego znanego klubu.

A druga sprawa duzy klub nie buduje się w ciągu roku, chyba że się jest Abramowiczem :)

Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma !

Woytek
26-12-2004, 20:40
nowy stadion,zarówno jak remont obecnego jest robione dzięki miastu

dzięki miastu, ale kto z tym miastem rozmawiał? Pan Zarajczyk? jemu przez kilka nie udało się przekonać ani do dzierżawy (miał ją CWKS) ani tym bardziej do jakiegokolwiek remontu. nadal nie widzisz w tym ręki ITI??

młodzież- z jednej strony mamy Smolińskiego i Rzeźniczaka, ale z drugiej nie potrafili nawet zadbać aby adidas ubrał wszystkie zespoły w swoje stroje.

to w chwili obecnej detal, trudno żeby adidasowi opłacało się ubierać młode wilki... w kwestii adidasa tradycyjnie dali plame z terminem srzedaży oryginalnych koszulek - za późno.

to, że działania ITI widzę w złym świetle, jest chyba stąd, że spodziewałem się większego profesjonalizmu z ich strony, a spotyka mnie właściwie sam zawód. :roll:

myślę, że podchodzą to tematu bardzo profesjonalnie. każdy z nas spodziewał się więcej.. jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. tylko, że nie da się od razu uporządkować tego co pozostawiły poprzednie ekipy rzadzące.

bedzie dobrze;)

rkwa
20-02-2005, 02:05
Zgody = bilety :zly:

Żuku
21-02-2005, 07:36
a może jak prezesi mają grupę G4 to może kibice też powinni? :hyhy: (oczywiście zgoda między tymi samymi klubami co właściciele:P )

Mini
21-02-2005, 09:29
a może jak prezesi mają grupę G4 to może kibice też powinni? :hyhy: (oczywiście zgoda między tymi samymi klubami co właściciele:P )

wiem że dopiero wstałem ale co ty pierdzielisz?

Żuku
27-04-2005, 20:18
minusy:

- ciągle frekfencja...

- polityka Bednarza, mam na myśli talenty z Agrykolii.

- miejsce Legii w tabeli, ogólnie gra zespołu

- sprowadzenie Kaczorowskiego (?)

plusy:

....

Armand
27-04-2005, 22:31
Żuku... pozwól, że pomoge...
plusy:
- nie musze codziennie przed zasnieciem martwic sie czy jutro Legia nie bedzie juz bankrutem...
- nie musze w kazdy okres transferowy myslec, ktory z najlepszych pilkarzy odejdzie zeby zalatac dziure w budzecie...

to tylko 2 plusy, ktore wymienilem... ale zastanow się czy czasem nie bardzo wazne plusy... :hmm:

ronin_stegny
27-04-2005, 23:11
iti=zero szacunku szkoda gadać.moim zdaniem temat do zamkniecia

Armand
28-04-2005, 08:07
iti=zero szacunku szkoda gadać.moim zdaniem temat do zamkniecia

a co Ty cfaniaczku zrobiłeś dla (L)? wlozyli w Legię grube miliony, choćby na spłate długów, a ten ma zero szacunku... a i jeszcze jedno... nie nazywaj ludzi, którzy zrobili dla Legii o wiele więcej od Ciebie starymi piardami i zanim zamkniesz ten temat to najpierw sam sie zamknij... tyle odemnie... pozdrawiam :/

Żuku
28-04-2005, 13:40
to tylko 2 plusy, ktore wymienilem... ale zastanow się czy czasem nie bardzo wazne plusy...

te rzeczy zostały dawno wymienione...dlatego je pominąłem :/

Armand
28-04-2005, 15:52
te rzeczy zostały dawno wymienione...dlatego je pominąłem

szczerze mówiąc te minusy Twoje też juz ktoś wcześniej wymieniał :oczko:

Żuku
04-05-2005, 21:17
opłaca wyjazdy Zygo do Niemiec...niech siedzi w W-Wa i pilnuje tego zwierzyńca.

kud(L)aty68
04-05-2005, 22:38
jak na razie to mam wrazenie, ze ogladam "Sexmisje": ...a mialo byc tak pieknie....

Herman
04-05-2005, 23:08
"tandeta jakaś" :oczko:

ems
04-05-2005, 23:11
rozjebali nasza 4-letnia prace

Żuku
04-05-2005, 23:48
nawet kurna piwa nie będzie w pubie...

baranek
05-05-2005, 15:24
Dla mnie najważniejsze jest to, że klub może normalnie funkcjonować. Wyniki kiedyś przyjdą, bo muszą przyjść. Tyle, że Zielu niestety się narazie nie nadaje...

żyła
05-05-2005, 15:28
według Ciebie ten Klub funkcjonuje normalnie? :zdziwiony:

baranek
05-05-2005, 15:57
Oczywiście, że funkcjonuje normalnie. A co w funkcjonowaniu Legii jest nienormalnego? Proponuję sobie porównać Legię z GieKSą.

żyła
05-05-2005, 16:15
Oczywiście, że funkcjonuje normalnie. A co w funkcjonowaniu Legii jest nienormalnego? Proponuję sobie porównać Legię z GieKSą.

GKS to klub, który upada.
Legia to klub, który ma bogatego sponsora, wspaniałe tradycje i cel, którym jest mistrzostwo w każdym sezonie, a nie przetrwanie kolejnego miesiąca.

- wojna na linii klub-kibice. działania klubu, które do tej pory wywołały JEDYNIE NEGATYWNE EFEKTY, jak spadek frekwencji czy zanik atmosfery na trubunach.
dziłanie na skzodę własnych fanów- a co za tym idzie Klubu, chyba normalne nie jest??

- zatrudnianie piłkarzy, którzy publicznie twierdzili, że Legia to *****

- zatrudnianie ludzi, którzy nie mają żadnego doświadczenia w zawodzie, czy na stanowisku, które zaczynają pełnić.

- klub, który za 2 lata ma grać w LM dostaje baty od 2 drużyny od końca w tabeli, i notuje jedną z najgorszych serii w ost. latach.

- nie pamiętam, kiedy Legia wygrałą wyścig z innym klubem polskim o jakiegoś dobrego piłkarza. ruchają nas w tym wszyscy, od Wisły do Polonii.

Beny
05-05-2005, 16:19
Żyła, skąd wiesz jaki był biznes plan dla ITI?

W tym i mistrz za 3 lata od wejścia.

Może z ich punktu widzenia jest oki?

Budżet może się bilansuje, więc frekwencję i atmosferę mają w dupie.

A Zygo to wafel. :foch:

baranek
05-05-2005, 16:31
Żyła, ale ja nie pisałem o atmosferze, frekwencji i stosunku fo fanów, bo z tym wiadomo, jak jest. Pisałem o samym fonkcjonowaniu klubu jako firmy. Piszesz, że GKS to klub który upada itd. A pomyśl, co by było, gdyby ITI nie weszło do Legii. Mielibyśmy drugie Katowice. Dla mnie najważniejsze jest to, żebym się nie bał, czy doczekam następnego meczu. Oczywiście, że zależy mi na poprawie stosunku do kibiców i dobrych wynikach sportowych, ale spokojnie! Nie od razu Kraków zbudowano. Troszkę cierpliwości a wszystko będzie dobrze. Mam nadzieję.

żyła
05-05-2005, 16:32
Beny- a nie mówili na wejściu, że dają sobie 3 lata na zbudowanie silnego klubu, który będzie się liczył w Europie? ciężko być "kimś" w Europie, kończąc sezon z ok. 16 pkt. straty do pierwszej drużyny w tabeli.

choć faktycznie, ich biznes plan, może być zagadką :hyhy: :oczko:

ale reszta moich wypocin, nie przypomna charakterystyki klubu normalnie zarządzanego :chytry:

EDIT:
Baranek, dla mnie funkcjonowanie normalne/dobre klubu, ma silny związek z jego podejściem do fanów.

Beny
05-05-2005, 19:31
Beny- a nie mówili na wejściu, że dają sobie 3 lata na zbudowanie silnego klubu, który będzie się liczył w Europie? ciężko być "kimś" w Europie, kończąc sezon z ok. 16 pkt. straty do pierwszej drużyny w tabeli.

choć faktycznie, ich biznes plan, może być zagadką :hyhy: :oczko:

ale reszta moich wypocin, nie przypomna charakterystyki klubu normalnie zarządzanego :chytry:

EDIT:
Baranek, dla mnie funkcjonowanie normalne/dobre klubu, ma silny związek z jego podejściem do fanów.

Mówili, i zgodnie z tym wyniki sportowe w roku 1 i 2 nie muszą mieć dla nich znaczenia. Jak i to, że zamiast flag, rac, dopingu i frekwencji będą mieli nadzianych "kibiców" płacących gruby hajs za wszystko. Pieniądz jest pieniądz.

Nie bronię ich, jedynie próbuję spojrzeć i zrozumieć ich punkt widzenia.

Mam nadzieję, że sukcesy klubu przyjdą w ciągu tych - już - dwóch lat, bo sport jest dla ludzi, a nie sztuką dla sztuki.

Efekt mam nadzieje będzie taki, że da się pogodzić wszystkich.

Z małym akcentem na kibicowskie szaleństwa. ;)

Zajacc
05-05-2005, 19:36
A ja widze pewne nienormalności, jeśli chodzi o marketing. Tłumaczyć chyba nie muszę...

Junior89
05-05-2005, 19:38
mam nadzieję że będą mogli zrobić duży interes na Wielkiej Legii :zlosliwy:
i dadzą żyć kibicom :wsciekly:
:klaszcze:
:respekt:
:raca2:

Żuku
05-05-2005, 19:44
własnie...co w sprawie logo? czy herbu..już nie wiem jak oni to nazywają...byle obejść prawo.

Żuku
05-05-2005, 21:19
ogólnie mam wrażenie, że iTi powinno wprowadzić jakiś system premiowania i płacy...dobrze grasz..dobrze ci płacimy..grasz kijowo...nie masz kasy. Pamiętacie mecze z Valencia? 4-1,3-2,3-0 z Wisłą? i pewnie wiele innych w ostatinch 4/5 latach, których nie wymieniłem, Legia grała dobrze bez sponsora...nie mieli kasy to była motywacja...niby chore podejscie aby zabierać im $ ale nie mają motywacji do lepszej gry. Wujek Walter wpłaca kasiorke niezależnie czy wygrywają czy też nie...pozłoszczą się w szatni po meczu..przechodzi im a kasa wpada.

Adrian
05-05-2005, 22:16
pozłoszczą się w szatni po meczu..przechodzi im a kasa wpada.

Wez nie zartuj. Wiekszosc z nich w dupie to(wyniki i gre) ma. Jesli chca sie zloscic to niech pokaza sportowa zlosc i charakter na boisku-co robia w szatni mnie nie interesuje(chyba ze sobie spiewaja). Za to potrafia zrobic smutna minke po meczu podczas przybijania piatek tym ktorzy chca podziekowac im za gre. Paru zalezy na grze, reszta jest w Legii dla hajsu. Tyle w temacie pilkarzykow(mam nadzieje ze od lipca w wiekszosci bylych).

Armand
07-05-2005, 16:10
ogólnie mam wrażenie, że iTi powinno wprowadzić jakiś system premiowania i płacy...dobrze grasz..dobrze ci płacimy..grasz kijowo...nie masz kasy. Pamiętacie mecze z Valencia? 4-1,3-2,3-0 z Wisłą? i pewnie wiele innych w ostatinch 4/5 latach, których nie wymieniłem, Legia grała dobrze bez sponsora...nie mieli kasy to była motywacja...niby chore podejscie aby zabierać im $ ale nie mają motywacji do lepszej gry. Wujek Walter wpłaca kasiorke niezależnie czy wygrywają czy też nie...pozłoszczą się w szatni po meczu..przechodzi im a kasa wpada.

nie no Pan Walter ruszył głową i spojrzał trzeźwo na to co się dzieje... teraz tak jest, że nie dostają premii za zwycięstwa itd w trakcie sezonu, lecz po zakonczeniu.

z tym, że jak bedzie mistrz to bedzie 100% premii, jak wice to 75% a za 3 miejsce 50% premii zdobytej w całym sezonie... jeśli nie ma Europejskich Pucharów, nie dostaną nic...

podoba mi się ten patent :)

Jabuszko
10-05-2005, 12:03
Hmm jak dla mnie:
+
+oddłuzenie
+silna postawa w sparwie negocjacji z ideą
+remont stadionu
-
-zatrudnienie pana Zygo :zly:
-kiepska wrecz tragiczny kontakt z kibicami (po czesci z winy pana Z)
-kiepska akcja informacyjna po wprowadzeniu wyzszych cen biletow!!
-zwolnienie Sochy!!!(teraz chwytaja sie ludzi ktorych on szukal tak samo jak i listy Wdowczyka!!)
-brak jakich kolwiek pelnych informacji na temat tego co sie dzieje w klubie
-tragiczna postawa pana Z na zjeździe PZPN!!!!!!!
-wzrost zarobkow klubu kosztem frekwencji na meczu
-niepotrzebna papierkowa robota zwiazana z biletem(karta kibica) [mam znajomego dopiero po tym jak pojechalem z nim na Legie i z nim zalatwilem karte kibica postanowil pojechac bo tak to niechcialo mu sie stac w takich kolejkach stać tak samo mowil poco isc i tak prawie nikt nie przychodzi na mecze!!! :placze: :placze: :placze: :placze: ]
-stawianie kibicow w zlym świetle
-pomysl pana Z na popkorn i naczos na krytej :hyhy:
- wszystkie pomysly pana Z
-kiepsta wrecz tragiczna polityka transferowa
Opiecalem ze cod dopisze wiec:
-brak znizek dla karnetowcow przy zakupie biletow!!
-PP platny dla karnetowcow
-brak biletow na LUK akcja pusty LUK

to jak narazioe tyle jak cos znajde to dopisze 8)

Raffi
02-07-2005, 14:54
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=6133

Żuku
02-07-2005, 15:57
900zł :hyhy: :hyhy: :hyhy: kur** ... normalnie Liga mistrzów i UEFA. 2 mecze więcej ...

JA PIERDO*** CO ZA ZARZĄD!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sokol
02-07-2005, 16:03
900 :ucieka:

kurde ciekawe za ile na zylete bedzie, mam nadzieje ze to jeszcze nie czas dla mnie aby przejsc na bilety i wybrane mecze :/

Grabek
02-07-2005, 16:05
a ile było w ostatnim sezonie na C i D ? :hmm: szukać mi się nie chce :P

Żuku
02-07-2005, 16:09
400zl za rundę.

oj Sokół ... chyba mecze w Łęcznej ci pozostaną...

Kawa
02-07-2005, 16:09

kurde ciekawe za ile na zylete bedzie, mam nadzieje ze to jeszcze nie czas dla mnie aby przejsc na bilety i wybrane mecze :/
No na Zylete to zapewne 200 zeta bedzie karnecik kosztowac.

Sokol
02-07-2005, 16:20
400zl za rundę.

oj Sokół ... chyba mecze w Łęcznej ci pozostaną...

eee?

ps.w dupie takie cos mam, bede chodzil na studenctkie :foch:

Żuku
02-07-2005, 16:37
wolny słuchacz to też student? :hmm:

MarcinGS
02-07-2005, 18:30
Legia to My !!!!!!!!

Zygo Frajerze nam Legii nikt nie odbierze !!

Zegar(L)
02-07-2005, 19:40
kolejny - z ostatniej chwili:
- zmiana herbu :(

(L)ebil
02-07-2005, 20:58

Dla posiadaczy karnetów na poprzedni sezon lub na wiosne 2005 ceny nie uległy zmianie.Drozsze są dla nowych karnetowców(którzy w przyszłym sezonie nabedą praw starych).Dochodzą jeszcze nowe opcje tzn pakiet Premium.Ten pakiet obejmuje wszystkie oficjalne mecze Legii w najbliższym sezonie(liga,puchar Polski
i UEFA).

Fizi
02-07-2005, 23:08
no i nawet dfinał Pucharu UEFA będzie można zobaczyć :lol2:

a tak serio - wygląda to całkiem w porządku

ems
03-07-2005, 11:27
w sumie tez mi sie podoba, oby to nie bylo ostatnie co robia. w koncu po roku gadania pustych obietnic, cos zrobili by zrobic to bardziej atrakcyjnym. Ale te ceny :kurde:

Żuku
05-07-2005, 19:22
- szaliki ... plus za chęci ... minus za to co się na nich znajduje ... ciekaw jestem kto się w nich pojawi na najbliższym meczu :/

Lukass
05-07-2005, 21:10
- szaliki ... plus za chęci ... minus za to co się na nich znajduje ... ciekaw jestem kto się w nich pojawi na najbliższym meczu :/

Głupie pytanie ... :roll: zapewne panowie z trybuny nazywaniej "Vip"

Ziel
05-07-2005, 21:29
Pojawi się w nich pewnie bardzo wiele osób i to jest ich wybór... Niech każdy zrobi jak uważa...

As(L)o
05-07-2005, 21:33
Pojawi się w nich pewnie bardzo wiele osób i to jest ich wybór... Niech każdy zrobi jak uważa...
Popieram w 100% niech każdy przyjdzie w takim szliku jaki uważa za stosowny

Żuku
05-07-2005, 22:44
serio ... jestem BARDZO tolerancyjny ... geje...lesbijki...kaczorowski ... ale logo ... pieśń " to jest Legii święty znak ... " niech mi tylko ci ludzie tego nie śpiewają....

Woytek
05-07-2005, 23:05
w środku logo - bo tylko tak to mozna nazywać - mamy cały czas ten sam herb.
Żuku cytujesz "to jest Legii święty znak..." a co jest tym świętym znakiem? "czarna elka w kółeczku" - jest w herbie, jest na koszulkach, jest nawet w logo :chytry:

Sokol
05-07-2005, 23:32
eee tam przyczepiliscie sie.. dla mnie w tym logo jest herb i dla mnie jest ok, a ze sa te smieszne dodatki, to nie z ich widzimisie tylko zrobili tak bo nie mogli inaczej-napewno by woleli sam herb. Rozumiem te glosy gdyby go zmienili.. ale bez przesady.

Woytek
06-07-2005, 08:19
A czy u nas na którymś meczu nie było własnie takiego motywu z herbem i hasłem "to jest Legii święty znak ... " , czy wtedy była eLka, czy mi się coś pomyliło ?

był:
http://archiwum.legialive.pl/photos5/04polkowice2_f70.jpg

tylko nie wiem co z tego wynika, bo identyczny herb jest w logo.
spróbuje jeszcze dowiedzieć się paru rzeczy o nowym logo, bo jest kilka niewyjaśniownych kwestii.

MarcinGS
06-07-2005, 15:26
Ehh, jak z Kaczorowskim ... pomału, pomału coraz więcej tego loga będzie na stadionie :/

popieram w 100% bedzie tak samo jak z tym fletem.

Raffi
12-07-2005, 12:39
Jan Wejchert: Dlaczego mamy dopłacać do tego interesu?

Piłka Nożna zamieszcza wywiad ze współwłaścicielem Legii, Janem Wejchertem. Wybraliśmy trzy wątki, które pojawiły się w rozmowie przeprowadzonej przez red. Łukasza Cielemęckiego.

O oczekiwaniach kibiców: "W tym roku zaczynamy budowę składu, który w sezonie 2006/2007 ma skutecznie walczyć o najwyższe trofea w kraju i awans do Champions League oczywiście. (...) Na spektakularne zakupy jeszcze nie czas - to nie jest pierwsza potrzeba. (...) Kibice, którzy oczekują od nas zakupu piłkarzy po kilka milionów euro, niech zapomną. Do tej pory nikt nam nie podziękował, że uratowaliśmy klub. Przecież Legia, bez pomocy ITI, prawdopodobnie zbankrutowałaby!"

O samych kibicach: "Niedawno byłem na wizytacji w Bayernie Monachium. Przedstawiono nam, jak wyglądała sytuacja klubu dwadzieścia lat temu. Bardzo przypominała dzisiejszą Legię. Tam dziewięćdziesiąt procent kibiców to byli bezrobotni. Teraz sytuacja wygląda zgoła odmiennie - Niemcom udało się zmienić strukturę kibiców i w Warszawie dążymy do tego samego." I dalej: "Na meczach sprzedajemy popcorn z colą za dziesięć złotych. Podczas meczu szło trzy tysiące takich zestawów. Skoro ludzie mogą sobie na to pozwolić, a pewnie na piwko przed meczem również, to nie widzę problemu z dołożeniem pięciu złotych do biletu na mecz."

O nieuchronnym wietrzeniu składu: "Starsi zawodnicy na pewno nie mogą liczyć na zakończenie sportowej kariery w Legii - to chyba oczywiste. (...) Doceniamy dotychczasowe dokonania, ale musimy iść do przodu. Kto nie wytrzyma tempa - odpada."

Na cały wywiad zapraszamy do Piłki Nożnej.

As(L)o
12-07-2005, 12:46
Co to do jasnej cholery znaczy że dążą do zmiany struktury kibiców??? Coś mam przeczucie że konflikt na lini zarząd-kibice szybko się nie skończy i to nie z naszej winy

Kawa
12-07-2005, 13:01
No nie wiem czy u nas jest 90% bezrobotnych, chyba, ze młodziez uczaca w to wliczyc.

A co do cen- nich spojrzy ile osob przyjeżdza samochodami- w zwiazku z tym cene karnetu mozna podniesc o 10 tysiecy!

Żuku
12-07-2005, 17:53
a może Wejchert chce nam dać prace :zdziwiony: ... Co on pier***i!?

Dopłacać do interesu? Fajnie, że chcą zrobić z Legii wielką (?) firmę ... ale piłka nożna rządzi się troche innymi prawami niż banki itp.

MK
12-07-2005, 23:46
Ja pier**** nie chce aż mi się odechciewa żyć w świecie pozbawionym wszelkich wartości gdzie jedynym wszechmogącym władcą jest pieniądz :zly: . Ja po prostu już tego dłużej nie zniose, odnosze wrażenie i to chyba całkiem uzasadnione, że oni chcą wybić i wyplenić stadion ze wszystkich którzy na bramie podczas selekcji nie pokażą odpowiednio grubego portfela i pewnie jeszcze w dodatku odpowiedniej garderoby :ucieka: .

Rohrau
12-07-2005, 23:56
Ja pier**** nie chce aż mi się odechciewa żyć w świecie pozbawionym wszelkich wartości gdzie jedynym wszechmogącym władcą jest pieniądz :zly: . Ja po prostu już tego dłużej nie zniose, odnosze wrażenie i to chyba całkiem uzasadnione, że oni chcą wybić i wyplenić stadion ze wszystkich którzy na bramie podczas selekcji nie pokażą odpowiednio grubego portfela i pewnie jeszcze w dodatku odpowiedniej garderoby :ucieka: .

To będzie jak w Anglii, casual style :zlosliwy:

:oczko:

ems
13-07-2005, 00:42
ja tylko nie rozumiem tego braku logiki. na zachodzie, zanim wymieniono publike jak on to mowi, to dla tych "nuworyszy" przygotowano pewne wygody. zadaszony stadion, piwko na meczu, wszystko gra i buczy, kulturalna ochrona, zadnych plotow
a on chce wymienic kibicow na stadionie gdzie masz 6 metrowy plot, pilkarze graja piach a podczas ulewy nawet pod kryta deszcz zacina. i do tego - w panstwie gdzie niektorzy ledwo wiaza koniec z koncem.
***** jakis ?

Sharn
13-07-2005, 00:55
Ano chyba ***** - bo chyba nie wie, że dużo polskich "bezrobotnych" stać na te jego pierdolnięte ceny, pozatym dużo fanatyków nie żre piachu tylko ma dobre zawody, płacę, wykształcenie i pracę...
Porównywać Niemców do Polaków to jak porównywać Beemkę do Poloneza - tyle samo logiki w takim porównaniu... Jedno kosztuje kilkadziesiąt tysięcy euro za to drugie zapali na popych... :zlosliwy:

(L)ebil
13-07-2005, 06:53
ja tylko nie rozumiem tego braku logiki. na zachodzie, zanim wymieniono publike jak on to mowi, to dla tych "nuworyszy" przygotowano pewne wygody. zadaszony stadion, piwko na meczu, wszystko gra i buczy, kulturalna ochrona, zadnych plotow
a on chce wymienic kibicow na stadionie gdzie masz 6 metrowy plot, pilkarze graja piach a podczas ulewy nawet pod kryta deszcz zacina. i do tego - w panstwie gdzie niektorzy ledwo wiaza koniec z koncem.
***** jakis ?

Z tym brakiem płotów(poza Wyspami) pomiedzy publicznoscia a boiskiem to nie przesadzaj.We Włoszech,Francji i Niemczech bywaja większe.Nowe stadiony w Niemczech i Holandii budowane są w ten sposób,ze pierwsze rzędy trybun są wysoko nad murawa(taki rodzaj fosy),co również uniemożliwia wtargniecie na murawę.Ponadto chciałbym zauważyć,ze znikanie płotów odgradzających trybuny od murawy wzięło swój poczatek z Anglii po dwóch dużych tragediach,czyli
spłonięciu trybuny w Bradford(chyba) i zmiażdzeniu kilkudziesieciu kibiców Liverpoolu(przez swoich innych kibiców) podeczas jednego z meczów(gdzie i z kim nie pamietam-ale nie chodzi o Heysel).

ems
13-07-2005, 07:45
nie no wiesz o co mi chodzi - "nowi" kibice nie ogladaja swiata zza krat :) no i wlasnie - we Wloszech, Holandii nadal mlyn to mlyn, a temu to nie wiem co sie marzy. Chelsea ? troche za krotki w uszach na to jest.

0-32
13-07-2005, 14:40
i zmiażdzeniu kilkudziesieciu kibiców Liverpoolu(przez swoich innych kibiców) podeczas jednego z meczów(gdzie i z kim nie pamietam-ale nie chodzi o Heysel).

15 kwietnia 1989-Półfinał FA Cup Liverpool-Nottingham Forest
96 osób zginęło, około 800 rannych

Ziel
14-07-2005, 14:43
Do tego wszystkiego mam jeden komentarz:
"Każdy PONAD Każdym... Sqrvysyn!!!"
Kasa-Kasa-Kasa

ems
22-07-2005, 08:30
Na Łazienkowskiej burza. Szefowie Legii są obrażeni na cały świat za to, że na sparing z Dolcanem Ząbki przyszli kibice... W Legii absurd goni absurd. Na stadion nikt nie mógł wejść, bo w stołecznym klubie chcieli zagrać "z partyzanta". Przed meczem kierownictwo klubu prześcigało się w wymyślaniu ściem, że spotkania nie będzie, a tylko trening. Ale kibice swoje wiedzą i pod stadion przyszli. A kiedy usłyszeli, że nie mogą obejrzeć ostatniego sparingu swojej drużyny, sfrustrowani wyłamali bramę. Teraz klub rozważa zakaz stadionowy nie tylko dla nich, ale dla wszystkich, którzy potem wchodzili przez bramę... czyli dla 500 osób!!! To byłby pierwszy taki przypadek w Europie. Pod obserwacją znalazło się także kilku dziennikarzy, którzy pojawili się na sparingu. Im też grożą sankcje. Komedia? Nie, to jest Legia właśnie. - czytamy w dzisiejszym Fakcie.

Źródło: Fakt

Pan Artysta
22-07-2005, 08:36
Na Łazienkowskiej burza. Szefowie Legii są obrażeni na cały świat za to, że na sparing z Dolcanem Ząbki przyszli kibice... W Legii absurd goni absurd. Na stadion nikt nie mógł wejść, bo w stołecznym klubie chcieli zagrać "z partyzanta". Przed meczem kierownictwo klubu prześcigało się w wymyślaniu ściem, że spotkania nie będzie, a tylko trening. Ale kibice swoje wiedzą i pod stadion przyszli. A kiedy usłyszeli, że nie mogą obejrzeć ostatniego sparingu swojej drużyny, sfrustrowani wyłamali bramę. Teraz klub rozważa zakaz stadionowy nie tylko dla nich, ale dla wszystkich, którzy potem wchodzili przez bramę... czyli dla 500 osób!!! To byłby pierwszy taki przypadek w Europie. Pod obserwacją znalazło się także kilku dziennikarzy, którzy pojawili się na sparingu. Im też grożą sankcje. Komedia? Nie, to jest Legia właśnie. - czytamy w dzisiejszym Fakcie.

i pare złotych do przodu :hyhy:

ja wchodziłem 2 razy :hmm: bo na siusiu musiałem wyjść to mam 2 zakazy czy jeden :hmm:

ems
22-07-2005, 08:38
masz dwa do potegi 2

(L)ebil
22-07-2005, 08:44

Fakt-i wszystko jasne.

Pan Artysta
22-07-2005, 08:57
masz dwa do potegi 2

4 lata bez stadionu WP :placze:

ems
22-07-2005, 09:01
Lebil - niby tak, ale mnie juz nic nie zdziwi :) szefowie Legii potrafia dostosowac sie faktycznymi pomyslami do poziomu tej gazety.

Beny
22-07-2005, 09:10
masz dwa do potegi 2

Sprawdź, czy nie mają promocji w Canal+. :P

Flip
22-07-2005, 09:17
Ale głąby :kurde: Nie mam słów na nich...

Ciekawe jak będą dochodzić,kto był na Dolcanie...

As(L)o
22-07-2005, 10:41

Jakie cztery lata ? To są dożywotnie zakazy więc cztery życia 8)

A tak poważnie to nie ma co się podniecać informacjami z Faktu

Raffi
22-07-2005, 10:45
...choć są prawdziwe, co WCALE nie oznacza, że takie działania zostaną podjęte i w jakim zakresie.

Pan Artysta
22-07-2005, 11:07
...choć są prawdziwe, co WCALE nie oznacza, że takie działania zostaną podjęte i w jakim zakresie.

Raffi dyga bo był :rotfl2:

Kawa
22-07-2005, 11:12

Raffi dyga bo był :rotfl2:
Po 25 latach mozna wystapi o skrocenie wyroku jesli sie dobrze zachowywało tzn zero mandatów, nieposzlakowana opinia w miejscu pracy i u sasiadów, wiec sie Raffi nie martw :D

Cezdor
22-07-2005, 11:53
Oni chyba na niezwykle priorytetowym poziomie postawili sobie za cel zmianę struktury kibicowskiej na naszym stadionie. Wielce prawdopodobne, że będą do tego dążyli "po trupach". Temu miały służyć do tej pory radykalne podwyżki cen biletów, olewanie czy wręcz wrogie traktowanie kibiców, akcja "popcorn" i inne. Chyba do końca nie wiedzą, na co się porywają. Kiedyś przekroczą granicę...

Raffi
22-07-2005, 12:14
hehe... wczoraj akurat bardzo piknikowo było na trybunach,...te wózki z dziećmi, psy, rowery, emeryci, ...... :ucieszony:

Beny
22-07-2005, 12:16
Zakaz dla tego roweru!

:rotfl:

legart
22-07-2005, 12:39
Oni chyba na niezwykle priorytetowym poziomie postawili sobie za cel zmianę struktury kibicowskiej na naszym stadionie. Wielce prawdopodobne, że będą do tego dążyli "po trupach". Temu miały służyć do tej pory radykalne podwyżki cen biletów, olewanie czy wręcz wrogie traktowanie kibiców, akcja "popcorn" i inne. Chyba do końca nie wiedzą, na co się porywają. Kiedyś przekroczą granicę...

Istnieje duże prawdopodobieństwo że wyleją dziecko z kąpielą (jak już tego nie zrobili). Mogą się przeliczyć zwłaszca że wyniki sportowe Legii zostawiają wiele do życzenia.

Kawa
22-07-2005, 12:56
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=15115 Prosze bardzo jakITI dba o promocje klubu.

Pan Artysta
22-07-2005, 12:59
jeszcze pływamy czy już dno :hyhy:

tak tvp1 ma pokazać mecze i logo tvn :O debilu Zygo idz w **** :zly:

legart
22-07-2005, 13:09

Ciekawe dlaczego tvn nie chce pokazywać przynajmniej "swojej" drużyny. Ale bym się uchachał jakby ze 2-3 polskie drużyny zaszalały przynajniej w fazie grupowej UEFA, a nikt by tego nie pokazał poza ARD czy inszą TVE

Pan Artysta
22-07-2005, 13:16

Ciekawe dlaczego tvn nie chce pokazywać przynajmniej "swojej" drużyny. Ale bym się uchachał jakby ze 2-3 polskie drużyny zaszalały przynajniej w fazie grupowej UEFA, a nikt by tego nie pokazał poza ARD czy inszą TVE

dokładnie odkupili by na klęczkach :hyhy:

crolick
22-07-2005, 13:18
Ja pierdole :kurde: Juz z Dolcanem sie chlopaki popisaly, ale brak transmisji to juz dno i metr mulu :zly: :klnie:

Socios
22-07-2005, 13:58

I okaże się, że nie chciało im się robić imprezy masowej, że nie chcieli wydawać kasy na ochronę i ogólne zabezpieczenie, ale za to spodziewając się "najazdu" kibiców na sparing ktorego nie ma, przygotowali zawczasu monitoring i mają Was wszystkich (te 500 osób + rower) rozkminionych...
Qrwa, może i powinienem się cieszyć, że macie problemy, ale nie potrafię. Przecież oni tam u Was na górze (w klubie) są :nienormalny:

korniszon
22-07-2005, 14:02
Tu chodzi tylko o mecze rundy eliminacyjnej.
Nie rozumiem dlaczego im się to nie opłaca, przecież (o ile wiem) nie wysyłają swojej ekipy, tylko biorą sygnał od miejscowych. Kasa za reklamy zawsze by wpadła, prawa do meczów już mają...
Poza tym (a właściwie przede wszystkim) koncern nie chce promować jednego swojego podmiotu przez drugi??? :O

Ja jestem chyba na to za głupi... :hmm:

As(L)o
22-07-2005, 14:44
Po prostu bardziej im się opłaca puścić głupkowaty tasiemiec niż meczyk naszej Legiunii :(

Fus
22-07-2005, 14:45

I okaże się, że nie chciało im się robić imprezy masowej, że nie chcieli wydawać kasy na ochronę i ogólne zabezpieczenie, ale za to spodziewając się "najazdu" kibiców na sparing ktorego nie ma, przygotowali zawczasu monitoring i mają Was wszystkich (te 500 osób + rower) rozkminionych...
Qrwa, może i powinienem się cieszyć, że macie problemy, ale nie potrafię. Przecież oni tam u Was na górze (w klubie) są :nienormalny:

Po 1: nie był to 1 rower,tylko kilka...:P
Po 2:Oprócz rowerów,był też 2psy... :hyhy:

legart
22-07-2005, 15:05
Tu chodzi tylko o mecze rundy eliminacyjnej.
Nie rozumiem dlaczego im się to nie opłaca, przecież (o ile wiem) nie wysyłają swojej ekipy, tylko biorą sygnał od miejscowych. Kasa za reklamy zawsze by wpadła, prawa do meczów już mają...
Poza tym (a właściwie przede wszystkim) koncern nie chce promować jednego swojego podmiotu przez drugi??? :O

Ja jestem chyba na to za głupi... :hmm:

Acha, ale i tak tego nie rozumiem

Sharn
22-07-2005, 18:32

dokładnie odkupili by na klęczkach :hyhy:

Ej - dziadki, nauczcie się czytać:

Zajęcie 3. miejsca w lidze na koniec ubiegłego sezonu zapewniło Legii udział w rozgrywkach Pucharu UEFA. Liczący na pieniądze z tego tytułu działacze z Łazienkowskiej mogą się nieco zawieść. Otóż jak się okazuje, żadna ze stacji telewizyjnych nie chce pokazywać udziału polskich drużyn w eliminacjach do europejskich pucharów

8)

mort
22-07-2005, 22:19
Wracając do głównego pytania tematu-wychował(a może spowodował masowe ujawnienie) całe masy idiotów wpisujących się w komentarzach na stronie głównej i w komentarzach na pozostałych legijnych sajtach oraz jednym z forów skupiającym "wybitną" elitę intelektualno-moralno-estetyczną :kurde:
Zważywszy na ilość głosów poparcia dla Zygo & ska w wyżej wymienionych miejscach to jestem nawet skłonny twierdzić,że nie tylko wychował ale i dba o nich dalej płacąc za używki, z których korzystają przy tworzeniu niektórych ze swych "mądrości".Bo na trzeźwo to człowiek tego nie wymyśli.....

cfc
23-07-2005, 11:19
Zakaz dla tego roweru!

moze dla psa :] :hyhy:

mort
23-07-2005, 11:42
Zakaz dla tego roweru!

moze dla psa :] :hyhy:

Znaczy,że Stefan sam siebie nie wpuszcza? :hyhy:

Raffi
23-07-2005, 13:04
ciekawa sugestia: "idiota" = "osoba o innym zdaniu niż ja"

mort
23-07-2005, 14:00
Tu się Raffi mylisz-nie chodzi mi o ludzi o innym zdaniu ale jak wczytasz się w komentarze na stronie głównej pod newsem o zakazach to myślę,że zrozumiesz o co mi chodzi :oczko:

Bo ja już przeboleję,że jestem LTM-em i kumata chołota i co tylko wymyślą-ale tam jeszcze chwila i zaczną nawoływać do gremialnego usuwania przy pomocy "sił porządkowych" każdego kto przyszedł na mecz w szaliku :kurde: