PDA

Zobacz pełną wersję : Finał Pucharu Polski

yakuza
07-05-2003, 18:47
Wisła Kraków przegrywa na dwie minuty przed końcem z Wislą Płock 1:0 . Bramke dla Płocczan strzelił JELEŃ

dyha
07-05-2003, 19:03
ale z niego Jeleń :) , a może jednak przyda się w Legii .

P.S. Mowiłem że wygra Wisła :buhaha:

Mazi
07-05-2003, 20:10
Podobno było 3 tyś kibiców .... no comment.

Mrk
07-05-2003, 20:15
Kibice krakowscy - kicha (3 tys)
piłkarze też

Raffi
07-05-2003, 21:01
Z tego, co wiem, to było jakieś 5 , nie 3 tysiące na meczu, co nie zmienia faktu, że nie jest to szczytowe osiągnięcie............

takiowaki
07-05-2003, 21:08
wisła skisła :rotfl: obydwie :rotfl:

hahahahahhahahahahahhahahahah
to ja tu wiesz, taki lekko zalamany po meczu a Ty mi kolego taka gra slow nagle wyjechales, i wiesz, rozsmieszyles mnie szczerze
hahahahahha
ze to niby Wisla i Wisla, tylko ze jedna z Krakowa a druga z Plocka i ze to slowo Wisla sie rymuje ze skisla
hahahhahahha
wybacz, ale tazam sie po podlodze. Jak bedziesz mial jeszcze cos nowego to zapodaj.
hahahahhahahahahhahahahhahah
PS. Teraz moze juz byc tylko lepiej i wcale nie pisze tu o meczu Wisly z Wisla. Pisze to o pionie (czy jak to sie zwie) tego przybytku, znanego z wysokiej kultury wczesniej jak i wszechstronnego jezdzenia po innych forach. Zapraszam do nas w poszukiwania wyrazu "legła". Caly dzien siedze i ani jednego nie wiedzialem. 8o

Krzpac
07-05-2003, 22:26
ten cały puchar wywołuje u mnie smiech...

Raffi
07-05-2003, 22:29
Mnie najbardziej rozbawia, że TVP postanowiła przy tej okazji wrócić do niegdysiejszeg rachunku ekonomicznego w kwestii transmisji - czytaj: "Wy nam zapłaćcie , to my wam zrobimy transmisję".
Inna sprawa- ile osób by ten mecz oglądało?

szczepan
07-05-2003, 22:49
wisła skisła :rotfl: obydwie :rotfl:

hahahahahhahahahahahhahahahah
to ja tu wiesz, taki lekko zalamany po meczu a Ty mi kolego taka gra slow nagle wyjechales, i wiesz, rozsmieszyles mnie szczerze
hahahahahha
ze to niby Wisla i Wisla, tylko ze jedna z Krakowa a druga z Plocka i ze to slowo Wisla sie rymuje ze skisla
hahahhahahha
wybacz, ale tazam sie po podlodze. Jak bedziesz mial jeszcze cos nowego to zapodaj.
hahahahhahahahahhahahahhahah
PS. Teraz moze juz byc tylko lepiej i wcale nie pisze tu o meczu Wisly z Wisla. Pisze to o pionie (czy jak to sie zwie) tego przybytku, znanego z wysokiej kultury wczesniej jak i wszechstronnego jezdzenia po innych forach. Zapraszam do nas w poszukiwania wyrazu "legła". Caly dzien siedze i ani jednego nie wiedzialem. 8o

a mozesz teraz poszukac wszystkich wyrazow zaczynajacych sie na "A"??

jaksa
07-05-2003, 23:33
bardzo słaby mecz Krakowian.
Jesli oddaje się 4 celne strzały na bramke rywala, to coś jest nie tak.

Pozostał jednak jeszcze rewanż, a w nim wszystko możliwe.

BTW -
wydaje mi się, że akurat kibice Legii powinni dopingować Białą Gwiazde - tzn życzyć Jej szczęścia w tym finale; bo gdyby - odpukać - to np. Grodzisk zdobył tytuł Mistrzowski, to Legia nawet z 4. miejsca by do PUEFA awansowała.

Widzów na meczu dokładnie 5382

Adams_
07-05-2003, 23:45
Wisle kibicowalem raz... jak grala z Schalke bo szwabow kurwow nie lubie, wystraczy tego kibicowania na kolejne 25 lat mego zycia :D

MaxyM
07-05-2003, 23:51
Wisle kibicowalem raz... jak grala z Schalke bo szwabow kurwow nie lubie, wystraczy tego kibicowania na kolejne 25 lat mego zycia :D

:lol:

Ja też w polskiej lidze nie mam zamiaru dopingować Wisły, jak przegra puchar i mistrza to z własnej winy.

Tak jak my z własnej winy możemy zostać poza pucharami.

jarcyś
08-05-2003, 01:45
Wisła jest w takiej formie , że jak byśmy wszystko wygrali do końca , to kto wie...

wiadomo natomiast , że nie wygramy wszystkiego do końca :hmm:

MaxyM
08-05-2003, 01:46
Wisła jest w takiej formie , że jak byśmy wszystko wygrali do końca , to kto wie...

wiadomo natomiast , że nie wygramy wszystkiego do końca :hmm:

Bo nasza forma tez nie jest najlepsza, a do tego - aa nie bede sie denerwowal.

krabolo
08-05-2003, 07:57
też mi sie gdzieś tam tli jeszcze nadzieja że jak wisła w takiej formie to może potraci troche tych punktów ....ale nie robie sobie wielkich nadzieji żeby sie nie rozczarować ..ch** z wisłą patrzmy na siebie i bądźmy z Legią cały czas ...juz w niedziele wszyscy na stadion !!! ;)

Luqas
08-05-2003, 09:08
widać wisła ostatnio nie jest w zbyt wysokiej formie, ale cóż z tego skoro i nasza forma pozostawia wiele do życzenia ??
wogóle teraz poziom Pucharu Polski stał się tak nistki że aż się płakać chce :/

Ewelina
08-05-2003, 09:56
heheh wchodzac na stadion poinformowałam wislaków ze w bramce Plocka jest Paweł Kapsa wiec o strzeleniu bramki moga sobie tylko pomazyc :) wysmiali moja postac, no ale miałam racje :) :) a kibiców było ok 5 tysiecy. grupa z Płocka pojawiła sie mniej wiecej w liczbie 10-15. tak to zaobserwowałam ja wiec jak cos pomyliłam to sorki :)

Mecz był totalnym piknikiem :) sama piknikowałam ile sie dało :) ale zauwazyłam pewna poprawe: w ciagu całego meczu tylko raz zaspiewano piesn swiadczaca o głupocie niektórych kibiców... wiadomo o co chodzi :)

c_zary
08-05-2003, 10:04
wogóle teraz poziom Pucharu Polski stał się tak nistki że aż się płakać chce :/
Jak sobie przypominam mecz z Radomskiem to mnie normalnie cos strzela :/

Ewelina
08-05-2003, 10:09
ogolnie poziom całej polskiej ligii opiewa na skandal... :/

Q_(L)
08-05-2003, 10:11
Rozgrywki PP są od jakiegoś czasu traktowane dosyć ulgowo przez wiele klubów, a dokładnie przez piłkarzy w myśl zasady "nie ma sianka, nie ma granka"...
Po co im (skórokopom) się przemęczać, skoro nie wiadomo ile kasy dostaną, albo ma być wypłacona dopiero po dotarciu do fianłu, albo po jego wygraniu... a co jakby grali ze 100% zaangazownaiem, ale mimo wszystko nie zdobyliby Pucharu... wysiłek na marne!!!
Konkluzja... po co ryzykować??? Odpadniemy se wcześniej... :box:

Luqas
08-05-2003, 10:26
szkoda, że w polsce z pucharem kraju nie jest tak jak np. w Angli gdzie na prawdę poważnie podchodzi się do rozgryweg F.A.Cup :/

Aureliusz
08-05-2003, 13:22
Tylko ciekawe kto wygra? Ja myślę, że Wisła. :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

dyha
08-05-2003, 13:35
Wisła jak i reszta klubuów z miejsc 1-4 słabnie i gdyby Legia zawalczyła w następnych meczach , to miło to widze !!

Raffi
08-05-2003, 13:42
Cała Polska... nie widziała
Ale numer! W pierwszym meczu finałowym Pucharu Polski Wisła Kraków uległa u siebie swojej imienniczce z Płocka 0:1. Rewanż za tydzień.
Finałowych spotkań Pucharu Polski nie pokazuje żadna stacja telewizyjna. I chyba dobrze. Tak słabo grającej Wisły (tej krakowskiej) już dawno nie widziano. Dość powiedzieć, że kibice gospodarzy wychodzili ze stadionu już pięć minut przed końcem. Bynajmniej nie dlatego, że ich ulubieńcy prowadzili różnicą kilku goli i losy meczu były rozstrzygnięte. Wręcz przeciwnie. Krakowianie dali popis rzadko spotykanej nieudolności.

W zespole Henryka Kasperczaka zabrakło tylko Kalu Uche, więc fani Białej Gwiazdy mieli prawo oczekiwać dobrego spotkania. Kamil Kosowski, Maciej Żurawski i koledzy po raz kolejny udowodnili jednak, że ten sezon jest dla nich trochę za długi. Jedyny gol padł w 15. minucie - po indywidualnej akcji najlepszego na boisku Dariusza Romuzgi (byłego piłkarza Hutnika Kraków) i dokładnym strzale Ireneusza Jelenia. Wcześniej bliscy zdobycia bramki byli gospodarze - po mocnym strzale Mirosława Szymkowiaka piłka trafiła w poprzeczkę. Poza tym chaos, bezradność, nonszalancja.

Niedawno, po wymęczonym zwycięstwie Wisły Kraków nad słabiutkim i biednym KSZO Ostrowiec (1:0), pisaliśmy o coraz większym zmęczeniu lidera ekstraklasy. Jeśli w grze krakowian nic się nie zmieni, wkrótce możemy być świadkami bardzo ciekawych wydarzeń. Do końca rozgrywek ekstraklasy zostało sześć kolejek, w tym czasie lidera tabeli czekają mecze m.in. z Odrą, GKS Katowice i Lechem.

Tak czy inaczej, po wczorajszym finale z pewnością nie zabraknie zwolenników spiskowej teorii. Wkrótce obie Wisły spotkają się w lidze (w Płocku), a przecież doskonale pamiętamy, że w ostatnich latach rozgrywki Pucharu Polski służyły czasami do podejrzanych układów między klubami. Miejmy nadzieję, że tym razem mamy do czynienia tylko ze sportową niespodzianką. I niczym więcej.
MACIEJ BIAŁEK

To z dzisiejszego ŻW

Adams_
08-05-2003, 13:52
Puchar Polski dla mnie byl swietem gdy gralo sie z GKSem na ŁKSie... Teraz mimo, ze gwarantuje udzial w PUEFA od 1 rundy, niewiele klubow przejmuje sie tym pucharem... malo tego, staje sie zlem koniecznym.

Ewelina
08-05-2003, 16:03
hehe piłkarze krakowskiej Wisły maja teraz niezle przekichane. dzisiaj byli brani na jakies dziwne rozmowy :) ciekawe czy jakies kary indywidualne sie posypały :) :)

kamyk
08-05-2003, 17:02
no dlamnie ten winik jest niezla niespodzianka nie spodziewalems ie ze wisla krakow przegra! nio ale to sport ! trza przynac ze sa w kiepskiej formnie ale ta forma chyab na mistrza im starczy! a my myslmy o pucharach bo nie moze naszych legionistow zabraknac w europie w tym roku!

szczepan
08-05-2003, 17:51
a tak naprawde wszystko przez pznp (znowu :P ??)... jakby byl puchar ligi to by byla kasa i nikt by nogi nie odstawial... a czemu nei ma PL? wydaje mi sie ze z prostych przyczyn bo to byl puchar o pieniadze canal+ gdyby naprzyklad pzpn postaral sie ze zodbywca pucharu ligi ma zagwarantowane miejsce w p.uefa to pewnie nadal byly by te rozgrywki...

Adiq
08-05-2003, 18:01
Nie zdziwiłbym się jakby Wisła Płock była niesamowicie zmoblizowana na niedzielny mecz z nami. Zastanawiam się też, czy nie postawić na zakładach jakiejś większej sumki, że ten puchar zgarnie drużyna z Płocka.

szczepan
08-05-2003, 18:19
Nie zdziwiłbym się jakby Wisła Płock była niesamowicie zmoblizowana na niedzielny mecz z nami. Zastanawiam się też, czy nie postawić na zakładach jakiejś większej sumki, że ten puchar zgarnie drużyna z Płocka.

tzn sadze ze ta wygrana z Wisla i ta wczesniejsza napewno poprawi frekwencje wsrod gosci...

Adis
08-05-2003, 18:24
Cały ten PP schodzi na psy- szczególnie pod względem kibicowskim... :/ Nikto już nie przywiązuje bezposredniej uwagi na mecze swojego klubu w tych rozgrywkach... A i mecze sa nieprzewidywalne 8o

Chopin_Legionista
09-05-2003, 08:20
a niewiadomo czemu . przeciez puchar polski to zawsze puchar polski ... czy tylko mitrz sie liczy ? w wielu krajach puchar jest czymś ważnym . sparawą honoru ... a u nas ? ... :hmm:

Sinuhe
09-05-2003, 08:41
Dla nas ważniejszy w tej chwili od pasjonowania się pucharem jest fakt, iż Wisła ( ta z Krakowa ) jest w tej chwili w badrzo marnej formie.
Z Odrą grającą tak jak w choćby w spotkaniu z Legią będą mieli bardzo duże problemy...
Liczę na remisik :)

Scorpion
09-05-2003, 10:26
Mecz był straszny... totalną kaszane Wiślacy zagrali :/ Ale wierze, że w Płocku będzie 2-0 lub 2-1 dla Wisełki (Krakowskiej oczywiście 8o ). Ale tak samo było przed meczem z Wami... kicha w Grodzisku i bardzo ważne zwycięstwo w Krakowie :> Widzów +/- 5 tys. (w tym 14 z Płocka 8o )

Q_(L)
09-05-2003, 11:04
Mecz był straszny... totalną kaszane Wiślacy zagrali :/ Ale wierze, że w Płocku będzie ... lub 2-1 dla Wisełki (Krakowskiej oczywiście 8o ).

8- :buhaha:
No taki wynik to Wisły K. chyba nie zadowoli :hmm:

Greebo
09-05-2003, 11:39
Mecz był straszny... totalną kaszane Wiślacy zagrali :/ Ale wierze, że w Płocku będzie ... lub 2-1 dla Wisełki (Krakowskiej oczywiście 8o ).

zadowoli, zadowoli :>

Q_(L)
09-05-2003, 11:55

Jeżeli wygracie w rewanżu 2:1 to zdobywacie Puchar??? :hmm:

Greebo
09-05-2003, 11:59

Tak. Bramki liczą sie jak w pucharach europejskich, tzn te zdobyte na wyjeździe są ważniejsze.

Q_(L)
09-05-2003, 12:00

Tak. Bramki liczą sie jak w pucharach europejskich, tzn te zdobyte na wyjeździe są ważniejsze.

Ale "ZONK" z mojej strony :fu: :fu: :fu:
To chyba z przemęczenia... :/

szczepan
09-05-2003, 22:15
w sumie to juz sam nie wiem jak to jest z tymi meczami pomiedzy Wislami... przeciez panowi z Plocka nie musza zawierac zadnego ukladu z Krakusami... i ryzykowac skandalu... wystarczy ze sami podloza sie w meczu ligowym i raczej i tak zgraja w UEFA bo jak Wisla K. zdobedzie mistrz i ewentualnie puchar to wtedy jako 2 druzyna w finale PP przejma prawo zwyciescy do gry w tych rozgrywkach...
jezeli tak by bylo to oznacza ze Wisla K. jest w dolku wiec z Odra moze byc w plecy... a czy to dobrze czy zle... hmm raczej zle bo jezeli rzeczywiscie ligowy mecz wisel okazal by sie zwycieski dla K. to wtedy szanse na mistrza sa juz minimalnie minimalne albo zerowe (nie liczylem dokladnie) a w takim razie te 3 punkty zdobyte przez Odre moga byc bardzo wazne...

troche to zakrecone mi wyszlo '8 :>

Scorpion
09-05-2003, 22:45
przeciez panowi z Plocka nie musza zawierac zadnego ukladu z Krakusami...

nie ma napewno żadnego układu... troche chęci i wygra się puchar i mecz w lidze :/

szczepan
09-05-2003, 22:50
przeciez panowi z Plocka nie musza zawierac zadnego ukladu z Krakusami...

nie ma napewno żadnego układu... troche chęci i wygra się puchar i mecz w lidze :/

no ja wlasnie napisalem ze nie trzeba zadnego ukladu i ze jedyna druzyna ktora moze "odpuszczac" itp jest Wisla P.

MaxyM
09-05-2003, 23:23
Prawda jest taka, że dla nas kibiców jak i piłkarzy PP nie ma żadnego znaczenia, dzięki takim spotkaniom jak Polonia - Górnik.

Rezerwowe składy, coś za coś - żenada, marzy mi się by nabrał rangi trgo z Anglii.

c_zary
09-05-2003, 23:45
Prawda jest taka, że dla nas kibiców jak i piłkarzy PP nie ma żadnego znaczenia, dzięki takim spotkaniom jak Polonia - Górnik.

Rezerwowe składy, coś za coś - żenada, marzy mi się by nabrał rangi trgo z Anglii.
Na razie blizej nam pod tym wzgledem do wloskiej pilki :P

legart
10-05-2003, 08:34
Ech z taką formą Wisły K., Wisła P. chyba nie musiała iśc na żadne układy :> 8-

Unico
10-05-2003, 09:28
Ech z taką formą Wisły K., Wisła P. chyba nie musiała iśc na żadne układy :> 8-

Poczekajmy do środy, wtedy wszystko się okaże... 8-

Ewelina
10-05-2003, 09:32
Poczekajmy do środy, wtedy wszystko się okaże... 8-

wspaniałe podsumowanie sprawy :) :):)

szczepan
10-05-2003, 10:00
wspaniałe podsumowanie sprawy :) :):)

ale po to jest board zeby sobie pogadac... czasem jest to zwykle "gdybanie" ale po to to jest! :) ;) '8

Unico
14-05-2003, 17:53
Po 45min. rewanżu:

Wisła Płock 0:1 Wisła Kraków.

Scorpion
14-05-2003, 18:22
no to puchar nasz

2-0 :D

Scorpion
14-05-2003, 18:22
buahahahahahahaha

juz 3-0 :D :D :D

jarcyś
14-05-2003, 18:24
Gratulacje.

Nie nabijać !

yakuza
14-05-2003, 18:26
Nom gratulacje... To jak to teraz bedzie? Czy Płock bedzie grac w pucharach jeśli Wisła wygra lige??

Scorpion
14-05-2003, 18:35
Nom gratulacje... To jak to teraz bedzie? Czy Płock bedzie grac w pucharach jeśli Wisła wygra lige??

będzie

jeśli Wisła jakimś cudem by nie zdobyła mistrzostwa, a zajeła 2-3 miejsce to w PUEFA będzie grać czwarta drużyna w lidze

MaxyM
14-05-2003, 19:14
No i to pakazuje jaka range ma PP w tym kraju - finał, a transmisji ani widu, ani słychu - paranoja.

Płock w pucharach - ja p. :* - dno :zly: .

Unico
14-05-2003, 20:07
[...]
Płock w pucharach - ja p. :* - dno :zly: .

Jesteście sami sobie winni.

MaxyM
14-05-2003, 22:45
Gdybyście widzieli tą bramkę na 1:0 to byście zdechli ze śmiechu, Boże co za jełop! :rotfl:

bemowiak
14-05-2003, 22:51
Gdybyście widzieli tą bramkę na 1:0 to byście zdechli ze śmiechu, Boże co za jełop! :rotfl:

Widziałem
:oho: :buhaha:

A Wy macie pretęsje do Boruca

Adams_
14-05-2003, 23:33
Lepper byl marszalkiem a teraz szykuje sie do przejecia wladzy... w tym kochanym Kraju nic juz mnie nie zdziwi. Jak w pucharach graly takie wynalazki jak ksp...

Zawsze bede mial w pamieci mecz na Widzewie: KSP-Vitesse Arnhem rotfl :buhaha:

MaxyM
14-05-2003, 23:36
Bedzie kompromitacja - ale co zrobić, dobrze ze juz Broniszewskiego nie ma, ten to dopiero ma prezentacje.

legart
15-05-2003, 08:21
No gratulacje dla Wisły, a że Płock gra w pucharach to faktycznie sami jesteśmy sobie winni 8- . Mam nadzieję że w przyszłym roku Legia poważniej podejdzie do Pucharu Polski.

Nazgul
16-05-2003, 06:49
Bedzie kompromitacja - ale co zrobić, dobrze ze juz Broniszewskiego nie ma, ten to dopiero ma prezentacje.

A ja się wcale nie zdziwię jak Płock w UEFA zaprezentuje się przyzwoicie. IMO słabsi niż Amica nie są.

MaxyM
16-05-2003, 07:09

A ja się wcale nie zdziwię jak Płock w UEFA zaprezentuje się przyzwoicie. IMO słabsi niż Amica nie są.

Na papierze...