PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Pan Prezes Zygo powinien odejść ?

Łysolek
20-09-2004, 17:21
Po ostatnich wyczynach naszego ukochanego prezesa , czas na małe podsumowanie jego działalności ... 3 proste opcje , głosujcie :klnie:
Zamiast Kubickiego , moze powinniśmy kogoś innego zwolnić ? :chytry:

Swoje typowanie uzasadniajcie
pozdrawiam

mOFMC
20-09-2004, 17:26
Lysy, kurde co tu uzasadniac?

Niech wypie :klnie: dala i juz. Wszyscy wiemy dlaczego :chytry:

Fizi
20-09-2004, 17:27
głos za pożegnaniem:

o jego działaniach można pisać wiele krytycznych słów - są jednak tacy, którzy z działaniami Zygo się zgadzają a nawet je popierają , ale jednemu nikt zaprzeczyć nie może :

dla mnie więc odpada przede wszystkim dlatego, że z uporem maniaka kłamie i manipuluje faktami - nienawidzę czegoś takiego

Wasil
20-09-2004, 17:32
Było dobrze jest gorzej niech spada :ucieka: . Prosta argumentacja.

Raffi
20-09-2004, 17:32
jest tysiące lepszych kandydatów niż Zygo, tyle że jego odejście moim zdaniem niczego nie zmieni.
Poza tym Zygo nie odejdzie

Bastion
20-09-2004, 17:41
Jego polityka wobec kibicow jest glownym argumentem. Skoro mowi ze kibic jest klientem, to ja jako klient mam prawo wymagac fachowej i milej obslugi (traktowanie nas przez ochrone & policje). Nie chce sie rozpisywac bo jescze mnie poniesie i zakaz stadionowy dostane od mr żygo :wsciekly:

Koko
20-09-2004, 17:47
Jak dla mnie oczywiste.... NIECH WYPIE... :klnie: !!!!!!!!! Argumentowac mi sie nie chce bo chyba kazdy wie ocb.

Arni
20-09-2004, 17:54
On nie nadaje się na stanowisko prezesa w takim klubie jak Legia, a niekompetentni ludzie powinni ustepować z takiej posady.

Auf Wiedersehen Herr Zygo!!!!

Łysolek
20-09-2004, 17:55
to teraz ja
Główny powód : Prowadzenie skandalicznej wręcz polityki wobec kibiców ( okłamywanie ich , zmyślanie , dwulicowość , dążenie do jak największych utrudnień dla wszystkich kibiców - nie tylko chuliganów )
przykład :
W "Życiu Warszawy" zacytowano słowa prezesa, które zupełnie nie pokrywają się z prawdą: "Sprzedawaliśmy bilety tylko tym, którzy mieli identyfikatory PZPN. Ze zgrozą dostrzegliśmy, że na stadionie jest dwa razy tyle przybyszów z Polski. Władze Austrii Wiedeń uznały widocznie, że mają tak silne służby porządkowe, że mogą niczego się nie obawiać. Rozprowadzili karty wstępu wszystkim chętnym przed spotkaniem."

Komentarz redakcji:
Jest to nieprawda. Bilety na mecz z Austrią można było kupić również za okazaniem dowodu tożsamości (można o tym przeczytać w oficjalnym komunikacie klubu). Pan prezes nie mógł być zaskoczony tym, że na stadionie jest dwa razy tyle kibiców niż Legia sprzedała biletów na Łazienkowskiej, ponieważ rzecznik prasowy klubu Jacek Bednarz informował, że w Wiedniu będzie do nabycia 1,5 tys. biletów. Logiczne jest więc to, że część kibiców kupiła bilet na miejscu, tym bardziej, że w Warszawie "zrezygnowano" ze studenckich zniżek cen biletów jakie oferowała Austria.
źródło legialive.pl
:kurde:

Endrju
20-09-2004, 18:18
Chce wyrzucać chuliganów ? Niech wyrzuca, tylko przy okazaji niech nei cierpią normalni kibice.

A jeszcze jedno mnie wkurwia ale do chyba bardziej do ITI. Wiec o ile mi wiadomo zarówno portal onet.pl jak i telewizja TVN są również w posiadaniu ITI. Dlaczego więc w obydwu tych miejscach odnotowywane jest każde odlanie się kibica pod krzaczek jako czyn bezwzględnie wzbroniny i za który mozna zaraz dostać zakaz stadionowy ? Chyba czas coś z tym zrobić ...

PS. I jeszcze jedno. Miałem być klientem ... To dlaczego do tej pory nie otrzymałem obiecanej karty kibica mimo ze zapłacilem za karnet 400 zł ? Tak sie szanuje ludzi, których chciałby miec pan Zygo na swoim stadio ? <płace najwiecej za akrnet, nie chuliganie i wogóle jestem uosobieniem spokoju :oczko: >

Jeśli ktoś to czyta z kierwonictwa klubu niech sie poważnie and tym zastanowi

LEGIA TO MY !

Goliat
20-09-2004, 18:23
Niech wraca do swoich banków pieniądze mnożyć.
Nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku.
Przede wszystkim kłamie. Począwszy od finału PP z Lechem gdzie mówił, że nic wielkiego się nie stało(tuż po meczu) aż do chwli obecnej. Temat "Kłamstwa zarządu" jest tu najlepszym przykładem.
I tyle.

pusty
20-09-2004, 18:27
Ja jestem za jego odejsciem.
Przede wszytkim oklamuje on kibicow i robi wszytko aby utrudnic im kibicowskie zycie.

Harcerz
20-09-2004, 18:29
Zygo to typowe "mieso armatnie" , zostal prezesem i dostal konkretne zadania do wykonania .Za jakis czas Walter sam go wyrzuci , odcinajac sie od poczynan zyga i mowiac ze ma czyste rece.

kud(L)aty68
20-09-2004, 19:00
Wlasciwie juz wszyscy powiedzieli co i jak.

vit
20-09-2004, 19:08
musze to powiedziec: ZYGO *********** Z NASZEGO KLUBU!!!!

Raffi
20-09-2004, 19:12
każdy kolejny wpis ograniczający się do "***********" będę wy......cinał

I uzasadniać panowie i panie

kamyk
20-09-2004, 19:28
co tu duzo mowic i pisac Zygo won z naszego klubu nie ebde tu niczego uzasadnial bo wiadomo o co chodzi i kazdy kibic wie jak jest i co sie ostatnio wydarzylo a co moze sie jeszcze wydarzyc wiec bez zbednych kometarzy glosuje na to zeby Zygo odszedl bo to nie jego miejsce!

Adrian
20-09-2004, 19:56
Zygo won! Za klamstwa, glupote, nieznajomosc tematu.

c_zary
20-09-2004, 20:11
Zygo jest tylko marionetka, ktora latwo mozna zamienic na inna. Co nie zmienia faktu, ze powinien odejsc juz po miesiacu swoich rzadow. Przede wszystim brak honoru.

Tuzin
20-09-2004, 20:18
Zygo to typowe "mieso armatnie" , zostal prezesem i dostal konkretne zadania do wykonania .Za jakis czas Walter sam go wyrzuci , odcinajac sie od poczynan zyga i mowiac ze ma czyste rece.

Czyli przewidujesz zmiane polityki ITI czy jak?

Sharn
20-09-2004, 20:23

Czyli przewidujesz zmiane polityki ITI czy jak?

Raczej niekoniecznie politykę. Metydologię...
Czy nikt nie widzi, że postawione cele dałoby się zrealizować współpracując z kibicami i wychowując? W zasadzie cały dym zaczął się od meczu z Lechem i błędu organizatorów, że pozwolili tym chamom odbierać puchar (i wyzywać przy okazji) w centralnym miejscu naszego stadionu. Za Polmotu nie pamiętam takich napięć, ba mieliśmy piękne kibicowskie rundy.... :hmm:

Nazgul
20-09-2004, 20:57
Który to? No, który?

Dałem NIE żeby nei było jak za socjalizmu - 100% społeczeństwa za FJN - a tu patrze ktoś poza mną tez na NIE - który to? Chciałem być jedyny :D

arczi
20-09-2004, 21:18
Ja tez na NIE.
Zygo jest najlepszym prezesem jakiego kiedykolwiek miala Legia.
Inne kluby moga nam tylko pozazdroscic.
Nikt inny nie umie tak dobrze wspolpracowac z kibicami. Dzieki niemu czuje sie na Legii doceniany i szanowany. A atmosfera na meczach rozgrywanych na Lazienkowskiej jest wprost powalajaca. Dzieki wspomnianemu dialogowi pomiedzy prezesem a kibicami Legii, jestem zrelaksowany podczas ogladania meczow wyjazdowych mojej ukochanej druzyny. A po usmiechu na twarzach ochrony i policji, oraz ich uprzejmosci dochodze wrecz do wniosku iz wszyscy jestescie jacys porabani. To nie wy jestescie prawdziwymi kibicami Legii. Tylko ja, drzewkowcy( :hyhy: ) i prezes Zygo.

Jaco
20-09-2004, 21:20
Ja tez na NIE.
Zygo jest najlepszym prezesem jakiego kiedykolwiek miala Legia.
Inne kluby moga nam tylko pozazdroscic.
Nikt inny nie umie tak dobrze wspolpracowac z kibicami. Dzieki niemu czuje sie na Legii doceniany i szanowany. A atmosfera na meczach rozgrywanych na Lazienkowskiej jest wprost powalajaca. Dzieki wspomnianemu dialogowi pomiedzy prezesem a kibicami Legii, jestem zrelaksowany podczas ogladania meczow wyjazdowych mojej ukochanej druzyny. A po usmiechu na twarzach ochrony i policji, oraz ich uprzejmosci dochodze wrecz do wniosku iz wszyscy jestescie jacys porabani. To nie wy jestescie prawdziwymi kibicami Legii. Tylko ja, drzewkowcy( :hyhy: ) i prezes Zygo.
Nawet przecinka bym tu nie zmienił. :hyhy:
Panie prezesie! Nie słuchaj oszołomów!!! Trwaj na swoim stołku po wsze czasy!!!
P.S,. Kiedy wreszcie do cholery będzie można nabyć na Łazienkowskiej słonecznik w przystępnej cenie??? :chytry:

Kawa
20-09-2004, 21:31
A jutro w Wyborczej bedzie, ze kibice murem za Zygo stoja :kurde: :hyhy:

MK
20-09-2004, 21:34
Oto moje uzasadnienia:
1. Jest kłamcą
2. Okrada kibiców.
3. Nie traktuje nas z należytym szacunkiem
4. Jest beszczelny
5. Cwaniak i idzie do celu po trupach
6. Jego oskarżenia to zwykłe pomówienia
7. Pasuje mi do tego typka co uciekł z Tworek
8. Rażąco ogranicza naszą wolność osobistą
:hyhy: :wleb: frajera

MK
20-09-2004, 21:44
Kacperek na prezesa !!!!!!!!!!!!

tylko on nas rozumie tylko on jest prawdziwym kibicem spędził pół życia na "Żylecie" !! on napewno nie oszukuje tak jak Zygo, Kacperek napewno jest kibicem Legii ja mu wierze i chce żeby był prezesem :hyhy: :rotfl2:

Mazi
20-09-2004, 22:00
"Tak"

Za brak wspolpracy z kibicami, a nawet utrudnianie obejrzenia im meczu ( zarówno mecz u siebie, jak i na wyjeździe ).

Oraz za kłamanie, przekręcanie faktów.

Młody
20-09-2004, 22:03
Ten koleś kłamał nam w żywe oczy. Wogóle nie przejawia jakiej kolwiek chęci współpracy z kibicami do tego utrudnia nam ogladanie spotkan na wyjeździe. Moim zdaniem prezes Zygo dąrzy do tego żeby mieć takich kibiców jak w Niemczech którzy siedzą przez cały mecz, czasem coś zaspiewaja. Widocznie nasza miłośc do drużyny i żywiołowy doping to coś złego.

Radzyn
20-09-2004, 22:07
Zdecydowanie powinien odejść.Choć nie wiadomo jakiego na następnego przyniosą.

PS: Ładnie 60 osob na Tak czyli 95% :brawo:

Jaco(L)DŚ
20-09-2004, 22:27
Powinien jak najszybciej ODEJSC!!!...i on sie uwaza za kibica Legii :O

jasin
20-09-2004, 23:20
ja głosuję na nie mam zdania, ponieważ uważam, że źle zostało postawione pytanie w ankiecie. Odejść? znaczy co sam sobie odejdzie? Złoży rezygnację? Zygo powinen zostać wyjebany na kopach, względnie wywieziony na taczkach, tak jak w czasach transformacji ustrojowej wywożono na taczkach niegospodarnych dyrektorów.
Lista zarzutów pod jego adresem jest długa i wcześniejśi dysputanci sporo napisali.
A ja dodam jeszcze. On działa nie tylko na szkodę kibiców (w krótkim okresie), ale również w długim okresie na szkodę całego klubu. Nie chce mi się wierzyć, że zła prasa jaką mają obecnie kibice Legii, to tylko wymysł pismaków. Myślę sobie, że stoi za tym kierwnictwo klubu. Kiedyś o takich drobnych incydentach jak ten w Wiedniu nikt by się nie zająknął. A obecnie przedstawia się to niczym apokalispsę na trybunach. Do czego zmierzam: Zygo chce wy...ć chuliganke ze stadionów i zastąpić to tłumami przeżuwaczu popcornu (tfu). Ale przy takiej prasie jaką mamy, żaden przeżuwacz popcornu na stadion Legii nie przyjdzie, bo będzie się zwyczajnie bał po lekturze takich "wypocin". Antykibicowska polityka Zygo owocuje serią małych incydentów (i póki się nie zmieni, na pewno dalej będą drobne dymy, próby wjazdów z bramą itd) => artykułu szkalujące kibiców Legii w prasie => żaden nowy popcorn nie przyjdzie na stadion. Czyli obecne jego działania przeczą celom jakie gość sobie postawił. A więc won! koleś sra we własne gniazdo i nie wie do czego dąży.

jasin
20-09-2004, 23:26
i taj zupełnie na marginesie. przypominam sobie z jaką euforią przyjęto wejście ITI do Legii. a ja sobie pomyślełem, pożyjemy, zobaczymy, wielu już sponsorów było...

złym byłem prorokiem:(

Creator
21-09-2004, 01:10
Zygo niestety (albo stety) nie odejdzie, bo ma do spełnienia misję podczas wieloletniego procesu budowania WIE(L)KIEJ (L)EGII...i wg niego nie ma przebacz :slucha: rozumiem, że można kogoś ukarać, za jakiś extra wybryk...ale nasz prezesik jest za bardzo nadbobudliwy :nie: i w każdym z kibiców widzi zło :zly:
a to niedobrze.... :nie:

Nazgul
21-09-2004, 02:05
Zygo niestety (albo stety) nie odejdzie, bo ma do spełnienia misję podczas wieloletniego procesu budowania WIE(L)KIEJ (L)EGII...i wg niego nie ma przebacz :slucha: rozumiem, że można kogoś ukarać, za jakiś extra wybryk...ale nasz prezesik jest za bardzo nadbobudliwy :nie: i w każdym z kibiców widzi zło :zly:

Nie w każdym, bo jakby w każdym widział to nie sprzedawałby biletów na mecze a klub zamknął - a to nie o to chodzi. Mniej więcej rozumiem o co im chodzi i w pewnym stopniu popieram CELE - ale ŚRODKI wołają o pomstę do nieba...

Łysolek
21-09-2004, 07:31

Nie w każdym, bo jakby w każdym widział to nie sprzedawałby biletów na mecze a klub zamknął - a to nie o to chodzi. Mniej więcej rozumiem o co im chodzi i w pewnym stopniu popieram CELE - ale ŚRODKI wołają o pomstę do nieba...
:O Andrzeju z kazdym postem szokujesz mnie coraz bardziej , najpierw głosujesz na nie , bo nie moze być 100 % na tak , a teraz wypisujesz jakieś głupoty ... :kurde:
o jakich Ty celach mysłisz , moze sie nie zrozumieliśmy ? Ale jeżeli za cel ma się to , iż ponad 250 fanów Legii jedzie do jakiejś zajebanej wsi o nazwie Łęczna - posiadając chipy oraz chęć zakupienia biletu , miejscowy prezzes nie robi problemu z wpuszczeniem na SWÓJ obiekt kibiców Legii , po czym Zygo odłącza się od tego , to jaki to ma cel ?? To , zeby najwierniejsi kibice Legii przestali jeździć na wyjazdy ?
a moze to , ze wśród tych 250 osób widział samych chuliganów ? Czy może wreszcie to , ze ponad 150 osób nie weszło , bo byli chuliganami ?
to kolejne pytanie , po kiego chu..a były wprowadzane te chipy ?
Nie będe dyskutował wiecej w tym temacie , chyba ze mnie zdenerwujesz :chytry:

MaxyM
21-09-2004, 08:17
Powinien odejść, bo nie lubię denerwować się, czytając poranna prasę.

Może to i dobry chłop ale na stanowisko wychowawcy w przedszkolu.
Dawałby zakazy, nakazy leżakowania, do kąta ustawiałby wszystkich, dzwonił do rodziców ze skargą, no i robiłby zdjęcia pamiątkowe.
A to wszystko przy praktycznie zerowej linii oporu...

Dlatego proponuje przenieść prezesa do przedszkola na Miodowej.

Żuku
21-09-2004, 09:42
no nie wiem co tutaj powiedzieć ... moim zdaniem Zygo jest gościem od mnożenia kasy ALE NIE W KLUBIE PIŁKARSKIM! Tutaj są inne realia niż w bankowości.

co do jakiegoś poprzednika to zbagdzam sie znim - ja także nie dostalem jeszcze karty kibica i bardzo mi sie to nie podoba ... SZKODA SŁÓW! A może ktoś juz dostał??!! Pewnie wszystko zostanie zwalone na Poczte Polską :/

co do tego, że zamieszanie panuje we władzach Legii jest to, ze przed sezonem kiedy były rozsyłane informacje o zakupie karnetu to dostałem list do siebie ... i jeszcze jakiegoś gościa, który PODOBNO mieszka u mnie :O - chyba pod łózkiem.
Ciekawe ...

pewnie każdy teraz chciałby na stanowisku prezesa jakąś osobe oddaną Legii ... no cóz ... wszyscy sie ucieszyliśmy, że pojawił sie Bednarz ... a teraz... jak widać reguly (chyba) nie ma :(

legart
21-09-2004, 09:48

Zgadzam się się ze starszym kolegą, Zygo to 'zderzak', jak wypełni swoja misję (jakakolwiek by była - nie wiem zmiana profilu kibiców LEgii czy cóś takiego) skupiając na sobie większą niechęć kibiców niż szychy z ITI, zostanie przeniesiony na inną zaszczytną funkcję.

PS Arczi :rotfl:

Mishka
21-09-2004, 12:34
klamie, klamie i jeszcze raz klamie. zamiast dzialac dla dobra klubu i kibicow staje przeciwko nam (sam mieni sie kibicem od 20 lat - bardzo interesujace, naprawde), kazdemu mowi co innego, ma bardzo krotka pamiec, unika nieprzyjemnych tematow... swoja droga ciekawe czemu zamilkl na temat zmiany herbu... czyzby znowu cos kombinowal?

żyła
21-09-2004, 13:24
jak prezesem K(L)ubu może być człowiek, który wywołuje same konflikty, kłamie, swoimi wypowiedziami stawia K(L)ub w złym świetle, i na dodatek nie ma ŻADNYCH osiągnięć na ŻADNYM polu, w dotychczasowej pracy w Legii???

Mazi
21-09-2004, 13:53
Tak sobie leże chory w łozku i mysle, czy aby nie powinno być ankiety "Czy ITI powinno odejść?"

... :hmm:

żyła
21-09-2004, 14:09
a jeżeli ITI odejdzie to co wtedy?? kto przejmie Klub? może i wtedy to my będziemy "rządzić", tylko co się stanie z Klubem? myśliesz, że piłkarze, będą w nim gali za friko? jakoś nie wydaje mi się ,że nowi właściciele będą się pchać do kupna Legii. ITI nie jest głupie, i nawet gdyby miało odejśc, to zastzreże sobie, że nowy właściciel ma oddać kasę, która ITI wpompowało w długi i transfery.

Mazi, ostudź głowę

Raffi
21-09-2004, 14:09
Mazi, leż dalej :oczko:

Mazi
21-09-2004, 14:26
hehe , wiadomo ze to tylko gdybanie, bo ITI ( czy byśmy tego chcieli czy nie ) po prostu nie odejdzie, a prezes ( jakiekolwiek by miał nazwisko ) i tak będzie posłuszny swym pracodawcom ...

ITI powinno zmienić swoją politykę wobec kibiców - tu się zgadzamy wszyscy !

Pytanie tylko jak im ( Walterowi & Co. ) to przetłumaczyć ...

ems
21-09-2004, 14:46
przeciez ITI nie odejdzie od tak sobie - sprzedadza udzialy innej firmie (firmom), wiec wasze gdybanie o tym ze rzuca wszystko w pizdu jest nielogiczne.

Michu
21-09-2004, 15:03
Powinien odejść i tyle... . Tylko ciekawe kto będzie naszym nowym prezesikiem i jak on będzie postępowal :roll:

Bastion
21-09-2004, 15:13
Ja nie pamietam zebysmy mieli kiedykolwiek dobrego prezesa wspolpracujacego z kibicami. Swoja droga ciekawe jakie ITI stawia warynki dla kandydata :P

Młody
21-09-2004, 15:43
Odpowiedź znamy wszyscy i nie potrzebnie moim zdaniem rozwlekamy temat naszego prezesa na kilka tematów. Proponuje żeby moderatorzy zrobili jakis temat zbiorczy albo zablokowali niektóre tematy i dali link czy odnośnik gdzie należy sie wypowiadać na ten temat bo moim zdaniem tematy: Czy Kubicki odejdzie, Oświadczenie SSLW itp mówią o sporze między Kibicami a Zarządem (Zygo i spółka). :/

Nazgul
21-09-2004, 15:53

:O Andrzeju z kazdym postem szokujesz mnie coraz bardziej , najpierw głosujesz na nie , bo nie moze być 100 % na tak , a teraz wypisujesz jakieś głupoty ... :kurde:

Przeczytaj oswiadczenie SSLW pt. "Ręce opadają" na LegiaLive! Oni napisali dokładnie to co myśle, sam bym tego lepiej nie napisał. Zygo wrzucił w jeden wór wszystkich i wszystkich tępi, obraża i okłamuje zamiast zająć się sprawami istotnymi.

Łysolek
21-09-2004, 16:19
i tu się Andrzeju z Tobą zgadzam w 100 % , tylko kolejne pytanie sie nasuwa ... Dlaczego ?

bocian1916
21-09-2004, 16:26
Czy Pan Zygo powinien odejść ?
K....... jaki Pan ?

Zygo nie pal tego shitu (helu)

Pozdrawiam.

kud(L)aty68
21-09-2004, 16:28
Tak sobie leże chory w łozku i mysle, czy aby nie powinno być ankiety "Czy ITI powinno odejść?"

... :hmm:

Mazi - jesteś chory, leżysz w łózku? To leż i sie kuruj.
Nie myśl za dużo, bo z gorączką to niewiele wymyślisz :oczko: (tylko sie nie obraź)

Mazi
21-09-2004, 18:01
przeczytales mojego nastepnego posta ? ;)

PS
nie obraziłem się 8)

Nazgul
21-09-2004, 18:41
i tu się Andrzeju z Tobą zgadzam w 100 % , tylko kolejne pytanie sie nasuwa ... Dlaczego ?

Trudno powiedzieć. Może wychodzi z założenia że ci, którzy są do odstrzału z trybun sami zrezygnują ze zjawiania się na meczach a ci co nie robią gnoju a za drużyną pójdą wszędzie wytrzymają "okres przejściowy"? Może chce sobie ułatwić robotę eliminacji niechcianego elementu z trybun i prowokuje? Nie wiem...

MK
22-09-2004, 14:56
Ja to proponuje mu zacząć eliminowanie róznych osób z trybun od siebie bo to Zygo jest największą zakałą naszego klubu, a potem można się wziąć za pikniorów :hyhy:

kud(L)aty68
22-09-2004, 16:57
przeczytales mojego nastepnego posta ? ;)

PS
nie obraziłem się 8)

Przeczytalem, tyle ze po fakcie :oczko:

Radzyn
22-09-2004, 22:33
tak se myślałem i doszedłem do takiego wniosku.Oczywiście Zygo to jest kłamca i frajer ale on jest sterowany przez Waltera i Wejcherta.To jest wiadome.Ale teraz pogdybajmy.W końcy Panów W skończy się Cierpliwość (Choć nam dawno się skończyła) i powiedzą Nas nie szanujecie (Choć kto kogo szanuje :roll: ) to po co my inwestujemy w ten klub.Łaski nie robicie.Zrywamy wszelkie umowy.Radcie sobie sami.Nie chce Myśleć co by wtedy było :strach:

Młody
22-09-2004, 22:40
W sumie jeżeli mają dalej prowadzić tak ten klub to mysle że bym sie nie pochlastał. Wyciągneli nas z długów i za to im jestem wdzięczny ale tak pozatym to sobie w kulki lecą. Nie grozi nam narazie zadne zerwanie umów bo to by był najgorszy interes w jaki panowie W kiedykolwiek weszli. Ewentualnie by nas jakoś opchneli żeby odzyskać ile sie da. Ale czy w obecnej sytuacji będą jacyś poważni chętni? Można by tak gdybać. Aktualnie uważam że należy zwolnić Piotra Zygo, który może i jest sterowany przez panów W ale dopóki on będzie w Legii to nie wydaje mi sie żeby doszło do zgody na lini kibice - klub. Może ITI w pore sie zorientuje ze sie pograzaja i nie ma sensu wojna z nami i zaczną traktować nas kibiców tak jak sie to nam nalezy i jak powazne kluby na swiecie szanuja i dbaja o swoich kibiców. Aha no i jeszcze adwokat od siedmiu boleści pan Bednarz też OUT !!

ems
23-09-2004, 01:29
ej jakie umowy
sa wlascicielem pakietu kontrolnego akcji
nie wyjebia na kamczatke - za drogie to... musza akcje sprzedac.
iti go home

Lookash
23-09-2004, 15:36
Ankieta chyba zbędna:) Większość ma podobne zdanie do mojego. ZYGO WON.

Luka
23-09-2004, 18:32
jestem ZA!!! ale co mi z tego :zly: ?? satysfakcja że większość z nas ma podobne zdanie :zlosliwy:
ja bym tego .... Wy już wiecie co 8)

yusta
23-09-2004, 22:11
OUT!
Za to, że jego główna idea to:
"Lepiej utrudnić życie 100 normalnym kibicom, niż ułatwić jednemu chuliganowi."

jasin
23-09-2004, 23:35
Celna uwaga yusta...

przypomina to nieco polityke Stalina "lyudej u nas mnogo"

tylko że Zygo prowadzi polityke "kibiców u nas mnogo - jak wyjebiemy tych to na pewno zjawią się następni

yusta
24-09-2004, 01:23
tylko że Zygo prowadzi polityke "kibiców u nas mnogo - jak wyjebiemy tych to na pewno zjawią się następni

Tyle, że Stalin był madrzejszy i walił w mediach propagandę. Zygo wali w przeciwnym kierunku...

jasin
24-09-2004, 01:46
ha, co racja to racja

c_zary
24-09-2004, 02:09
Zygo wali w przeciwnym kierunku...
...do wlasnego gniazda.

Żuku
24-09-2004, 09:09
podobno po meczu z Austrią Wiedeń "Zielarz" został zaproszony na jakiś .. bankiet ... (czy coś podobnego) przez władze iTi...może coś się szykuje? Jeżeli tak niech tylko nie zamieni się w Bednarza!!

Nazgul
24-09-2004, 21:06
W sumie jeżeli mają dalej prowadzić tak ten klub to mysle że bym sie nie pochlastał. Wyciągneli nas z długów i za to im jestem wdzięczny ale tak pozatym to sobie w kulki lecą. Nie grozi nam narazie zadne zerwanie umów bo to by był najgorszy interes w jaki panowie W kiedykolwiek weszli. Ewentualnie by nas jakoś opchneli żeby odzyskać ile sie da. Ale czy w obecnej sytuacji będą jacyś poważni chętni? Można by tak gdybać. Aktualnie uważam że należy zwolnić Piotra Zygo, który może i jest sterowany przez panów W ale dopóki on będzie w Legii to nie wydaje mi sie żeby doszło do zgody na lini kibice - klub. Może ITI w pore sie zorientuje ze sie pograzaja i nie ma sensu wojna z nami i zaczną traktować nas kibiców tak jak sie to nam nalezy i jak powazne kluby na swiecie szanuja i dbaja o swoich kibiców. Aha no i jeszcze adwokat od siedmiu boleści pan Bednarz też OUT !!

Chyba nie myślisz, że nie każą sobie tej kasy zwrócić, co?

Benio
24-09-2004, 22:21
Odpowiedz jest prosta
Zygo musi odejszc :sedzia:
Za co?? za caloksztalt...ceny biletow,olewczy stosunek do kibicow np.jego reakcja (a raczej jej brak) w Lecznej najlepiej o tym swiadczy,darzenie po trupach do celu...typ jest nastawiony tylko na brac,brac,brac...nic od siebie
Pytanie pozostaje...Kto na jego miejsce :hmm: napewno powinna byc to osoba,ktora bedzie miala wlasne zdanie a nie bedzie tanczyc jak ITI zagra
Juz nawet za czasow konfliktu z Miklasem bylo lepiej :/

Krzyzyk na droge,kopa na szczescie i glosne Wypie***lac dla Pana (?) Zygo!!!

Raffi
24-09-2004, 22:24
Pytanie pozostaje...Kto na jego miejsce :hmm: napewno powinna byc to osoba,ktora bedzie miala wlasne zdanie a nie bedzie tanczyc jak ITI zagra

!!!

W takie cuda to ja nie wierzę.........

Benio
24-09-2004, 23:26
Raffi...to jest tylko moje pobozne zyczenie :modli: modle sie by sie spelnilo aczkolwiek jest to naprawde malo prawdopodobne (a szkoda)

Piotrek M.
26-09-2004, 19:48
Zygo musi odejsc! To jest pewne!