PDA

Zobacz pełną wersję : Lech-Legia (kibicowsko)

aaadamm
20-09-2004, 14:43
Spotkanie Lech Poznań - Legia rozegrane zostanie w niedzielę, 3 października [w czwartek Legia gra mecz w Pucharze UEFA]. Początkowo spotkanie planowane było na godzinę 15:30. Tymczasem Canal+ zmienił godzinę rozpoczęcia meczu na 13.
źródlo
LegiaLive!

kuwa

wczesniej niz mecze juniorow w nizszych klasach

:hmm:

Strzałek
20-09-2004, 14:45
no chyba oszaleli ! To ja z kościoła nie zdążę wócić !

pusty
20-09-2004, 14:55
Da rade wejsc bez chipa na nasz sektor? :hmm:

kamyk
20-09-2004, 20:48

podobno mamy tylko dostac 300 biletow...

Herman
20-09-2004, 20:59
13 , 300 biletów...ale będzie klimat :kurde:

c_zary
20-09-2004, 21:28
A czemu nie o 8:00?

Kawa
20-09-2004, 21:33
Bo Zygo sie nie wyspi.

Mrozik
20-09-2004, 21:38
To będzie chyba trzeba w sobotę wieczorem już wyjechać :O

Ech... I jeszcze jeśli to prawda z trzystoma biletami...

juras
20-09-2004, 21:45

bo zygo nie zdazy zorganizowac blokad policyjnych na trasie warszawa-poznan

Jaco(L)DŚ
20-09-2004, 22:31
No dobra co ja mam zrobic mam karte ale nie bede mial jej zaladowanej bo nie kupie biletu w Wawie ale jade plus to ze nie bede musial nocowac na dworcu

Raffi
20-09-2004, 22:35
na razie oficjalnie jeszcze nic nie wiemy, poza tym kto wie, jak będzie a miejscu

ems
20-09-2004, 22:58
zbiesiłem sie!

jasin
20-09-2004, 23:39
To będzie chyba trzeba w sobotę wieczorem już wyjechać :O

Ech... I jeszcze jeśli to prawda z trzystoma biletami...

300 tiketów to chyba wymysł PZPN-u...

reasumując: mecz o 13, biletów 300, żeby nabyć bilet drogą kupna trzeba będzie pokazać zaświadczenie o niekaralności, papier od ginekologa i wpłacić kaucję w wysokości 1000 pln na pokrycie, nawet nie ewentualnych, strat...

chyba sobie Misia obejrze, bo to co się dzieje wokół meczy wyjazdowych i w ogóle w Legii, to chyba Bareja lepiej by nie wymyślił

Fizi
20-09-2004, 23:51

kieeedyyy raaaanneee wstaaaająąaaaa zoooorzeeeeeeeee :modli:

Hickey
21-09-2004, 00:41
Mecz dlatego o 13 , bo Wisla gra derby z Cracovia o 16 i oba beda chyba transmitowane . A w czwartek wczesniej gramy z Austria , a Wisla z Tibilisi , wiec trzeba grac w niedziele.
I co Panie Zurawski ?
Pan Zurawski p :cenzura: il w dzisiejszym PS , ze wszystko pod Warszafke .
Teraz my gramy wczesniej przed WIsla.

Creator
21-09-2004, 01:02

o takiej opcji możesz zapomnieć....chip(s)y będa na I ogień sprawdzane....takich czasów doczeka(L)iśmy niestety...dzieki naszemu prezesikowi Żygo... :placze:

Creator
21-09-2004, 01:05

bo zygo nie zdazy zorganizowac blokad policyjnych na trasie warszawa-poznan

no tak..od razu przypomina się niedzielna trasa do Łęcznej naszpikowana psami...smutne, ale prawdziwe... :placze:

Adiq
21-09-2004, 17:01
Mecz dlatego o 13 , bo Wisla gra derby z Cracovia o 16 i oba beda chyba transmitowane.
Paradoks... To pasuje raczej na argument dla którego powinniśmy grać np. o 19.

Przed rundą PZPN chciał zgrywać dobrego wujka kibiców, oświadczając, że mecze będą rozgrywane wcześniej, aby przyjezdni nie wracali po nocach. Teraz będziemy wyruszać po nocach. :brawo:

Co gorsze, dzień coraz krótszy więc niedługo mecze będziemy rozgrywać o 10 czy 11, aby zniechęcić do używania pirotechniki.

DeMon
21-09-2004, 18:41
A jak teraz będzie wyglądać sprzedaż biletów. Czy ludzie ze SS mają cały czas pierwszeństwo przy zakupie biletów. Ja sam się nie zapisałem i za każdym razem walczyłem do upadłego o bilet. teraz gdy jest ich 300 może nie być o co walczyć (wiadomo ococho) :cicho:
Jak ktoś wie coś więcej to będe nie zmiernie wdzięczny :chytry:

Piotrek M.
21-09-2004, 21:10
Jesli chodzi o pore meczu to nie wiem czy pamietacie :hmm: ale w marcu 2000 gralismy w Poznaniu o godz.12 i bylo nas ok.1000 wiec teraz jesli dostaniemy rozsądną pule biletow (1200 bylo by git) to o frekwencje mozemy byc spokojni :hyhy:
Chipsa i ograniczonej frekwencji mowimy :nie: :nie: i jeszcze raz :nie:

Koko
21-09-2004, 21:40
Jesli chodzi o pore meczu to nie wiem czy pamietacie :hmm: ale w marcu 2000 gralismy w Poznaniu o godz.12 i bylo nas ok.1000 wiec teraz jesli dostaniemy rozsądną pule biletow (1200 bylo by git) to o frekwencje mozemy byc spokojni :hyhy:
Chipsa i ograniczonej frekwencji mowimy :nie: :nie: i jeszcze raz :nie:

:hmm: z tego co pamietam to mecz byl chyba o 20.. o frekwencje tez sie nie martwie, gorzej z iloscia biletow :kurde:

Koko
21-09-2004, 22:10
Uuuuuu znow motam :kurde: 2000 rok to pamietam.. faktycznie mecz o 12 byl (2:1 Golinski :hyhy: ).. ale i tak jak dla mnie to lipa :( nie ma to jak mecz przy jupiterach..

Guzik
21-09-2004, 22:22
A jak teraz będzie wyglądać sprzedaż biletów. Czy ludzie ze SS mają cały czas pierwszeństwo przy zakupie biletów. Ja sam się nie zapisałem i za każdym razem walczyłem do upadłego o bilet. teraz gdy jest ich 300 może nie być o co walczyć (wiadomo ococho) :cicho:
Jak ktoś wie coś więcej to będe nie zmiernie wdzięczny :chytry:

Ja jestem w Stowarzyszeniu i jakos nigdy (no moze poza Kielcami) nie odczulem tego ze pierwszy nabylem bilet, stalem w kolejkach tak jak wszyscy. Nie wiem czy pula dla Stowarzyszenia byla odlozona, wolalem odstac swoje i nie ryzykowac.

Goliat
22-09-2004, 16:53
A ja troche z innej beczki:
Kibice Lecha na ostatnim meczu z KSZO :D

http://www.lechpoznan.com/kszo/P9201183.jpg :brawo:

http://www.lechpoznan.com/kszo/P9201219.jpg :brawo:

http://www.lech.poznan.pl/kibice/uploads/galery/Sezon_2004-2005/lech_kszo/IMG_8591.jpg :brawo:

Podobno było ich 700!!!
Pewnie kasę na Legie oszczedzają :)

Dobrzan
22-09-2004, 22:30
Podobno było ich 700!!!
Pewnie kasę na Legie oszczedzają

Nie, no chyba cos wynikow ostatnio nie maja, to i kibicow mniej niz np. przy awansie do I ligi. :hmm:

Młody
22-09-2004, 22:32
Cały czas twierdzą że u nich zawsze większa frekwencja jak u nas. Prawda jest taka że w dużych ilościach to przychodzą tylko na niektore mecze. Moim zdaniem jak Kolejorz dalej będzie tak grał to średnia widzów w sezonie może nie być wcale taka wysoka jak w zeszłym sezonie a wręcz o połowe niższa.

Herman
22-09-2004, 23:09
patrzmy na siebie , co nas Lech obchodzi...

Marcinos
22-09-2004, 23:11
patrzmy na siebie , co nas Lech obchodzi...

I o to chodzi.
Święte słowa Hermanie. :brawo:

DeMon
23-09-2004, 00:58
Zobaczymy ile u nas ludzi bedzie na Mazowszu Grójec (oczywiście nie liczę osób z karnetami). Ciekawe ile osób kupi bilety... :hyhy:

Lookash
23-09-2004, 15:32
Nie chce zakładać nowego tematu więc tu piszę: 2.10.'04r o 13 jest mecz Radomiak-ZAGŁĘBIE S. Mecz naszych przyjaciół blisko i mamy wolne więc powinniśmy stawiś sięgodną liczbą.

Piotrek M.
24-09-2004, 19:50
I wykrakalismy:( A moze to bylo :klnie: do przewidzenia :zly:
Na mecz w Poznaniu mamy 300 (trzysta) wejsciowek :klnie:

Koran
24-09-2004, 22:00

skad takie info ?
Widziałem, ze jest na legia.net, ale nic nie ma ani na oficjalnej Legii ani Lecha!
wtf ?

Creator
24-09-2004, 22:30

skad takie info ?
Widziałem, ze jest na legia.net, ale nic nie ma ani na oficjalnej Legii ani Lecha!
wtf ?

Boże..to była by porażka, jak by to sie okazało prawdą.... :placze:
Jush widzę ta wojne o bi(L)ety pod kasami :bije:

Nie bardzo wierzę w większą ilość biletów dla nas bo:
1). nasz prezesik się na to nie zgodzi;
2). przede wszystkim psy nie wyraża ochoty pilnowania nas znowu...

Tomereek
24-09-2004, 22:43
Chamsko zachowali sie dzialacze Lecha, a pozniej beda prosic o wieksza ilosc biletow na mecz w W-wie.

Raffi
24-09-2004, 22:46
równie dobrze policja mogła postawić veto; działacze mogli mieć ochotę zarobić nieco więcej na biletach..........Tak czy tak, to my jesteśmy stratni... :wsciekly:

Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, ale to generalnie jest koniec wielkich wyjazdów, na jakiś czas...Może w 2-3 miejscach nas wpuszczą w przyzwoitej liczbie, mam teżobawy, że i inne ekipy będą miały u nas szlaban

Pab(L)o
24-09-2004, 22:51
Podziękujmy:
1) Działaczom Lecha za brak dobrej woli (bo brak złej nie do końca mnie zadowala);
2) Działaczom Legii za totalne olewanie kibiców Legii (pechowo się złożyło, że ten sam klub jakoś nas łączy);
3) Działaczom PZPN za walkę ze wszystkim oprócz własnej głupoty;
4) Wszelkim innym działaczom, których działanie ma jedynie pokazać, że są idiotami.

jasin
24-09-2004, 22:55
3) Działaczom PZPN za walkę ze wszystkim oprócz własnej głupoty;

Myślę, że przede wszystkim tym panom musimy podziękować. Oni "wymyślili" limit 300 osób na wyjezdzie.

Inna sprawa, że działacze przy odrobinie dobrej woli mogli by wpuścić więcej osób. tyle że po co się narażać PZNP-owi?

Koran
24-09-2004, 22:57
No forum Lecha jest mała debata. na temat mozliwosci powtorki z zeszlorocznego pp, zreszta ktos napisal, ze nie jest wykluczone iz wogole Legii nie wpuszcza.

Co do wiekszych wyjazdow, to pozostaja nam zagraniczne. :modli: Prosimy o 2:0 z Austrią wien. Kibice....

jasin
24-09-2004, 23:03
No forum Lecha jest mała debata. na temat mozliwosci powtorki z zeszlorocznego pp, zreszta ktos napisal, ze nie jest wykluczone iz wogole Legii nie wpuszcza.

ta może zamknijmy wszystkie stadiony w całej Polsce...

Co do wiekszych wyjazdow, to pozostaja nam zagraniczne. :modli: Prosimy o 2:0 z Austrią wien. Kibice....

no chyba, że trafimy na jakąś azerską drużyne. albo kazachską:) i oczywiście wcześniej rozpykamy Austriaków :modli:

cin
24-09-2004, 23:06

no chyba, że trafimy na jakąś azerską drużyne. albo kazachską:) i oczywiście wcześniej rozpykamy Austriaków :modli:
w tej fazie to już chyba takich nie będzie :)
[jeżeli oczywiście rozpykamy Austriaków :modli: 8) ]

Koran
24-09-2004, 23:07

1. Im chodzi o zamkniecie stadionow dla przyjezdnych.....podpiereja sie prosta statystyka, ze takie mecze naleza do gatunku "o niskim ryzyku"

2. No no licze ze w grupie beda same przyjemne wyjazdy do słonecznych krajów.... :)

Pab(L)o
24-09-2004, 23:07
Co do wiekszych wyjazdow, to pozostaja nam zagraniczne.

Co do większych to nie pozostają nam juz prawdopodobnie żadne. Wiedeń był wielki, był wspaniały, był ostatni... Teraz walczmy sobie z wiatrakami...

jasin
24-09-2004, 23:18
2. No no licze ze w grupie beda same przyjemne wyjazdy do słonecznych krajów.... :)

Ja po cichutki liczę że wpadniemy na Zenita. Będzie okazja odwiedzić stare śmieci:)

i wypić Nevskoe klasichesskoe i moją ulubioną bałtikę 8 pszeniczną...

aahhhh rozmarzyłem się ;)

jasin
24-09-2004, 23:19
Co do większych to nie pozostają nam juz prawdopodobnie żadne. Wiedeń był wielki, był wspaniały, był ostatni... Teraz walczmy sobie z wiatrakami...

Wyprowadzę Cię z błędu - pod wyjeździe do Goeteborga wiele osób też tak mówiło:)

jasin
24-09-2004, 23:23
w tej fazie to już chyba takich nie będzie :)
[jeżeli oczywiście rozpykamy Austriaków :modli: 8) ]

Mylisz się. Wystarczy że Dinamo Tbilisi pokona Wisłę 1:0 :)

cin
24-09-2004, 23:33
rzeczywiście. przepraszam :oczko:
a pokona? :chytry:
ale to chyba nie ten temat... :cicho: :hyhy:
co do meczu: godzina meczu i maksymalna liczba kibiców gości to kpina jakaś :/

Pab(L)o
24-09-2004, 23:38

Wyprowadzę Cię z błędu - pod wyjeździe do Goeteborga wiele osób też tak mówiło:)

No tak, ale ci co byli w Goeteborgu, nie mieli jeszcze okazji być w Wiedniu... 8) Myślę, że jednak Wiedeń był wydarzeniem epokowym. Lepiej nie było i nie będzie (obym się mylił :oczko: )

jasin
24-09-2004, 23:54
No tak, ale ci co byli w Goeteborgu, nie mieli jeszcze okazji być w Wiedniu... 8) Myślę, że jednak Wiedeń był wydarzeniem epokowym. Lepiej nie było i nie będzie (obym się mylił :oczko: )

I po raz kolejny się mylisz. Ale zgodzę się - każdy musi przeżyć swój Goeteborg.

Dla i tak najważniejszym wyjazdem pozostanie ten na Hutnik do Krakowa :)

dobra chyba rozmywam temat

Pab(L)o
25-09-2004, 00:10
Ale zgodzę się - każdy musi przeżyć swój Goeteborg.

A tutaj to akurat ja muszę się zgodzić. Dla mnie wyjazdem nie do pobicia jest Wiedeń. Żałuję oczywiście nieobecności w Goetebergu, ale... k... najlepiej było w Wiedniu!:-)
Niech będzie: każdy ma swoj Goeteborg...:-)

Fro_Lech
25-09-2004, 01:51
Chamsko zachowali sie dzialacze Lecha, a pozniej beda prosic o wieksza ilosc biletow na mecz w W-wie.

a Wasz zarząd poprosił ?

weźcie też ze sobą chipy...

WarsL
25-09-2004, 03:09
Fro , za bardzo uległeś tej kurtuazji na lini Legia-Wisła.
Jak będziemy się o wszystko prosić , to zostaniemy prosiakami. To jest liga , a my gramy w niej najdłużej :zlosliwy: , o mecz nie prosimy, a jeżeli chodzi o kibiców .........to chyba wiesz jak wyglądają te mecze , jeżeli nie ma ograniczeń (chyba ich nie podzielasz :chytry: ). Jeżeli chodzi o mnie to są to moje ulubione 8)

Fro_Lech
25-09-2004, 03:12
Jak dla mnie to przyjedźcie nawet w 2 tys. wjedźcie z bramą i naprawdę się nie obraże na takie rozwiązanie. A , Wisła to zupełnie inna bajka...

WarsL
25-09-2004, 03:17
Wisła nas nie interesuje.
Nie chodzi o wejście z bramą , ale o możliwość przyjechania wszystkich chętnych.
Bez urazy , ale chybo jest o.k. (szczególnie dla Was), jeżeli ten wyjazd jest ulubionym. To są wielkie mecze z udziałem ponad tysięcznej grupy gości , chyba mam rację :chytry:

WarsL
25-09-2004, 03:45
................a co do kwestii Goeteborg - Wiedeń (oczywiście tylko ze względu na skalę, ( omijając inne np. Utrecht), to w kwestii , który był lepszy , to tylko obecni na dwóch powyższych mogą się wypowiedzieć. Goeteborg miał coś z pewnego złamanego tabu (po czasach komuny - "pierwszy" , spontaniczny, w pełni wolny wyjazd kibiców Legii (niestety Split był w innej sytuacji na świecie)(.

Ale chyba Wiedeń jest the best (Foxx - co ty na to ?)

Strzałek
25-09-2004, 07:52
ech, zawsze tak jest :/ W tamtym roku też dym robili. Dobrze zachowali się kibice Lecha który dali nam miejsca na ich sektorze ...

Wasil
25-09-2004, 08:43
Kurde ,pokażcie mi kraj gdzie są tego typu limity na wpuszczanie kibiców gości :kurde:. W Niemczech ,Włoszech ,Anglii czy Francji kibice gości mają do dyspozycji tyle biletów ile jest miejsc ma sektor dla przyjezdnych (czasem i więcej). Tylko u nas są przepisy ograniczające tą liczbę.
Co do samego meczu to nie sądze ,żeby wyjazd ten przeszedł do historii.

Żuku
25-09-2004, 10:26
i Zygo sie zgodzi....to wtedy będą jaja :[

mOFMC
25-09-2004, 10:30
i Zygo sie zgodzi....to wtedy będą jaja :[

Nie zgodzi sie 8)

I tak sie wszyscy na wzajem nie beda zgadazac, a ucierpimy na tym my :-

arczi
25-09-2004, 11:45
Kurde ,pokażcie mi kraj gdzie są tego typu limity na wpuszczanie kibiców gości :kurde

Holandia np.

Creator
25-09-2004, 12:01

a Wasz zarząd poprosił ?

CHIP(s)y możemy przecież wziąźć..bo prawie 1700 z nas ma te karty, ale co z tego, jak nas prezesik zrobi replay z Łęcznej i nie wyrazi zgody na wejscie wiekszej ilości naszych na poznański obiekt... :O

Koran
25-09-2004, 12:29

a Wasz zarząd poprosił ?

CHIP(s)y możemy przecież wziąźć..bo prawie 1700 z nas ma te karty, ale co z tego, jak nas prezesik zrobi replay z Łęcznej i nie wyrazi zgody na wejscie wiekszej ilości naszych na poznański obiekt... :O

Myśle ze jezeli dotrzemy pod stadion (jak w Łecznej) w sile 1700 cipsowiczów, to już bedzie inna bajka jak 150 osob pod kasami na lubelszczyźnie.

Najgorzej tam dojechac (bedzie to utrudiane na 100%), tak jak chocby Widzew do Warszawy

Wasil
25-09-2004, 12:36
Kurde ,pokażcie mi kraj gdzie są tego typu limity na wpuszczanie kibiców gości :kurde

Holandia np.
Masz racje ,ale jest pewna różnica gdy na 2500 chętnych jest przyznawanych 300 biletów ,a jak na 4000 (taka szacunkowa liczba) jest np.2000 ticketów.
Krótko mówiąc marzyłbym o takich limitach jak w Holandii :-

Snopi_
25-09-2004, 15:46
Szkoda że nie będzie juz tak pieknie jak to bylo w kwietniu. Przyznano nam zaledwie 300 biletow i dosyc niewygodnia godzina ropoczęcia meczu. :kurde:

W meczu z Legią stadion Lecha z pewnoscia wypelni sie do ostaniego miejsca. Dziwi mnie tylko czemu komletu widzow nie bylo podczas meczu z Cracovią (meczu zgody tych dwóch klubów nie było już dosyć długo) stadion nie wypelnil sie nawet w połowie :/

Koran
25-09-2004, 17:07
W meczu z Legią stadion Lecha z pewnoscia wypelni sie do ostaniego miejsca. Dziwi mnie tylko czemu komletu widzow nie bylo podczas meczu z Cracovią (meczu zgody tych dwóch klubów nie było już dosyć długo) stadion nie wypelnil sie nawet w połowie :/

Ci mniej zapaleni kibice, nie chca chodzic i ogladac porazek. To głowna przyczyna, ale to nie nasza sprawa.
Podbonie jest tez na innych stadionach (jak np. w Szczecinie)

Ogólnie myśle, ze na mecz z Legią kompletu na Bułgarskiej nie odnotują

Domino23
25-09-2004, 21:20
http://www.pzpn.pl/podstrony/rozgrywki/index.php?id=1764&offset=24

W zakresie przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych

Zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami związkowymi gospodarz zawodów zobowiązany jest zapewnić wydzielone miejsca dla kibiców przyjezdnych w ilości odpowiadającej 5% ogólnej liczby miejsc na stadionie. Mając na uwadze stanowisko Komendy Głównej Policji oraz przypadki zakłócenia porządku w sezonie 2003/2004 od rundy jesiennej sezonu 2004/2005 każdy z klubów zobowiązany będzie do przyjęcia do 300 widzów stanowiących zorganizowaną grupę kibiców przyjezdnych lub odpowiednio 5% na obiektach, których pojemność stanowi mniej niż 6000 osób.
Klub nie ma możliwości odmówić przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości, w sytuacji, gdy spełnią oni wymagania i warunki, o których mowa poniżej. Odstępstwa od zasady przyjmowania kibiców gości mogą nastąpić jedynie w przypadku decyzji właściwych organów dyscyplinarnych PZPN lub decyzji władz administracyjnych, właściwych dla organizatora meczu.
Kibicom drużyny przyjezdnej musi być zapewniona możliwość korzystania z bufetu oraz toalet.
Nie ma żadnych przeszkód formalnych, jeśli gospodarz zawodów wyrazi zgodę na przyjęcie większej liczby widzów przyjezdnych, niż wynika to z powyższego ograniczenia (300 osób lub 5% na obiektach, których pojemność stanowi mniej niż 6000 osób) przy uzyskaniu pozytywnej opinii Policji właściwej do miejsca rozgrywania meczu. W takim przypadku organizator zawodów zobowiązany jest powiadomić o wyrażeniu zgody Wydział ds. Bezpieczeństwa na Obiektach Piłkarskich PZPN i drużynę przeciwną.

Zgodnie ze stanowiskiem Piłkarskiej Ligi Polskiej oraz klubów zrzeszonych w PLP jedynym podmiotem uprawnionym do nabywania biletów dla kibiców gości jest klub, zaś zorganizowana grupa kibiców gości może zostać wpuszczona wyłącznie na podstawie zakupionych w macierzystym klubie biletów na podstawie kart chipowych. Uwzględniając napływające wnioski wprowadza się od 4. kolejki ligowej (27-29 sierpnia 2004 roku) obowiązek posiadania przez kibiców przyjezdnych kart identyfikacyjnych. W trzech pierwszych kolejkach rozgrywek I ligi stosuje się dotychczasowe zasady nabywania biletów za pośrednictwem macierzystego klubu oraz wpuszczania na podstawie listy imiennej lub kart magnetycznych. W rozgrywkach II ligi obowiązują dotychczasowe zasady nabywania biletów na mecz wyjazdowy tj. wyłącznie za pośrednictwem macierzystego klubu, zaś samo wejście na stadion odbywa się na podstawie zakupionego biletu oraz listy imiennej.

Czyli jest możliwość większej niż 300 osób liczby gości. :hmm:

Mishka
25-09-2004, 22:42
1.Panowie ze Stowarzyszenia postarajcie się o SpecPociąg :modli:
2.Czy żeby wpuścili ponad 300 kibiców nie trzeba zgody policji?
3.Godzina rozgrywania meczu jak w Anglii. :kurde:
4.jeżeli pkt. 2 nie obowiązuje to postarajmy się o jak największą liczbę tych biletów-Lech bedzie chciał nam dać jak najwięcej-sami też chcieliby przyjechać do Warszawy w liczbie ponad 300 głów.

co do 1 to nie ma opcji. przeciez nikt nie zrobi pociagu dla 300 osob...
do 2 to niestety, bez zgody policji i obydwu klubow sie nie obedzie, a na to nie ma co liczyc
po 3 to lepiej o 15 niz o 21 kiedy nie ma w ogole jak wrocic do warszawy. zreszta nigdy sie nie dogodzi wszystkim a my Polacy przeciez bardzo lubimy narzekac...
4 policja nie jest w stanie sprawdzic czy ma sie bilet na mecz czy nie chocby dlatego ze nawet paragonu sie nie dostaje... nie zmienia to faktu ze bardzo dokladnie sprawdza to na miejscu...

Fro_Lech
26-09-2004, 03:58
co do 1 to nie ma opcji. przeciez nikt nie zrobi pociagu dla 300 osob...

Chociażby Cracovia i Wisła już nie raz takie pociągi organizowały.

Piotrek M.
26-09-2004, 11:31
Mozna zrobic taki pociag a przykladow jest duzo chociazby:
Polonia w Nowym Dworze (320) Jaga: w Nowym Dworze (231) w Kielcach(300)
w Warszawie(160), Wisla w Poznaniu (300) Kielce w Łodzi(300) i moglbym tak pisac i pisac ale po co? Zreszta chetnych na podroz bedzie min.700 :hyhy: wiec jak ktos nie dostanie biletu to zaplaci w pociagu i SS na tym nie straci :hyhy:
Wiec da rade zrobic specjala czy nie :hmm:

Piotrek M.
26-09-2004, 11:40
Jesli nie da rady zrobic specjala to :hmm:
Pospieszny Centralna 8.20 - Poznan Gl. 11.47
Pospieszny Poznan Gl. 17.52 - Centralna 21.05
pospieszne nie kosztuja wiele zreszta kto mowi o biletach :hyhy:

DeMon
29-09-2004, 11:02
za LegiaLive:

Jest bardzo duża szansa, że kibice Legii pojadą na niedzielny mecz Lech-Legia, pociągiem specjalnym organizowanym przez Stowarzyszenie Sympatyków Legii Warszawa. "W chwili obecnej dogadywane są ostatnie szczegóły z szefami PKP. Wobec przychylności PKP, mimo krótkiego terminu, wyjazd "specjalem" jest praktycznie pewny." - powiedział nam Andrzej "Bosman" Piórkowski, prezes SSLW.
Gdy już będziemy znali cenę przejazdu i formę dystrybucji biletów - poinformujemy Was o tym.

No i cycus malinka :hyhy: Tylko teraz wez czlowieku i dostan bilet nie bedac w Stowarzyszeniu :zly: Praktycznie chyba nie mozliwe.

Raffi
29-09-2004, 12:02
:zdziwiony:

krzyys
29-09-2004, 12:24
no wlasnie tylko dostac bilet i jechac :ucieka: i jedziemy z ... :hyhy:

Guzik
29-09-2004, 17:22
No i cycus malinka :hyhy: Tylko teraz wez czlowieku i dostan bilet nie bedac w Stowarzyszeniu :zly: Praktycznie chyba nie mozliwe.

No iz nowu teksty ze nie bedac w stowarzyszeniu nie dostane biletu. Kurde ludzie uspokojcie sie, ja jestem w stowarzyszeniu i jade po bilet bardzo rano zeby byc na poczatku kolejki, jakos nikt nie informuje ostatnio zeby stowarzyszenie mialo pierwszenstwo, wole odstac swoje. Watpie zeby przy takiej puli biletow byly odlozone dla Stowarzyszenia, a poza tym jeszcze nigdy nie kupowalem z pierwszenstwem, nikt nie informowal gdzie sa te bilety dla stowarzyszenia wiec stalem tak jak inni.

mOFMC
29-09-2004, 17:25
no wlasnie tylko dostac bilet i jechac :ucieka: i jedziemy z ... :hyhy:

Krzyysiu. Przyjdz na Legie, ustaw sie w kolejce, kup bilet (dostac tak po prostu nie mozna - trzeba zaplacic :chytry: ), i jedź sobie z kim chcesz....

:ucieka:

DeMon
29-09-2004, 22:38

No iz nowu teksty ze nie bedac w stowarzyszeniu nie dostane biletu. Kurde ludzie uspokojcie sie, ja jestem w stowarzyszeniu i jade po bilet bardzo rano zeby byc na poczatku kolejki, jakos nikt nie informuje ostatnio zeby stowarzyszenie mialo pierwszenstwo, wole odstac swoje. Watpie zeby przy takiej puli biletow byly odlozone dla Stowarzyszenia, a poza tym jeszcze nigdy nie kupowalem z pierwszenstwem, nikt nie informowal gdzie sa te bilety dla stowarzyszenia wiec stalem tak jak inni.

Nie wiem na który wyjazd kupowales bilet ale i na Lecha i na Wisle w poprzednim sezonie dla SSLW bilety byly sprzedawane w innym miejscu niz dla "nie" SSLW. Dla was bilety byly odlozone a dla reszty bylo to co zostalo. Na Lecha, SSLW nie wykorzystalo pelnej puli wiec jeszcze kilka biletow dodatkowo zosatlo przezanczonych dla reszty ludzi. I bron boze nie traktuj tego jako jakiegos wyrzutu w strone SSLW, bo cos mi sie wydaje, ze tak to odbierasz :hyhy:

Guzik
29-09-2004, 22:53
Nie, tak tego nie potraktuje. :hyhy:
Ale ja stalem za kazdym razem w kolejce, apmietam kiedys na Korone to bylo rozdzielone na 2 kasy, a pozniej juz kazdy kupowal w jedenj kasie. Ale na ten mecz bede i tak stal przy kasie bo nie bylo zadnego info i ryzykowac nie bede :hyhy:

Creator
29-09-2004, 23:11
Mozna zrobic taki pociag a przykladow jest duzo chociazby:
Polonia w Nowym Dworze (320) Jaga: w Nowym Dworze (231) w Kielcach(300)
w Warszawie(160), Wisla w Poznaniu (300) Kielce w Łodzi(300) i moglbym tak pisac i pisac ale po co? Zreszta chetnych na podroz bedzie min.700 :hyhy: wiec jak ktos nie dostanie biletu to zaplaci w pociagu i SS na tym nie straci :hyhy:
Wiec da rade zrobic specjala czy nie :hmm:

Racja, racja, do tej pory tak się robiło, że w pociągu płaciło się SS i jechało się dalej, ale teraz nic nam to nie da, bo trzeba mieć naładowane CHIP(s)Y, bez nich nie wpuszczą Nas na sektor w poznaniu, a SS w pociągu nie naładuje tych kart :placze:
Więc propozycja jechania nawet i w 1000 osób nic nie da, bo wejdzie tylko 300 naszych, niestety, czasy się zmieniły :/

DeMon
30-09-2004, 02:34
(..)Więc propozycja jechania nawet i w 1000 osób nic nie da, bo wejdzie tylko 300 naszych, niestety, czasy się zmieniły

Oby chociaz oni/my (patrz Leczna) :zly:

mOFMC
30-09-2004, 10:02
Wyjazd do Poznania - szczegóły

Pociąg specjalny do Poznania, organizowany przez Stowarzyszenie "Sekcja Sympatyków" jest już pewny. Organizatorzy meczu, przygotowali dla nas jedynie 300 wejściówek. W chwili obecnej szczegóły dotyczące pociągu dopinane są na ostatni guzik. O wszystkim poinformuje przed dzisiejszym meczem Wojciech Hadaj.
Sprzedaż biletów na pociąg [55zł - w obie strony] i biletów na mecz [15 zł] odbędzie się jutro. Bilety na mecz będą sprzedawane wyłącznie po wcześniejszym uiszczeniu opłaty za pociąg! Tak więc łączny koszt wyjazdu wynosi 70zł. Od godziny 9 do 10, bilety kupować będą mogli członkowie Stowarzyszenia. Dla nich przeznaczono 100 biletów.
Pozostałe wejściówki będą w sprzedaży od godziny 10 do 12. Aby zakupić bilet, trzeba posiadać przy sobie kartę wyjazdową! Kibice nieposiadający kart, nie będą mogli nabyć biletu.
Planowany wyjazd pociągu - godzina 6:00-6:30 z dworca Warszawa Wschodnia, w niedzielę. Wyjazd z Poznania - ok. 16:30.

Autor: Bodziach

ems
30-09-2004, 15:34
eh kuhwa to ja moze po meczu zostane w zrodle :P

Pele
01-10-2004, 15:28
Wisle w poprzednim sezonie dla SSLW bilety byly sprzedawane w innym miejscu niz dla "nie" SSLW. Z tego co ja pamiętam to tylko na Lecha stowarzyszenie miało pierszeństwo. Natomiast na Wisłe ze względu na małą pule biletów z tego pierszeństwa zrezygnowało!

foks
01-10-2004, 16:03
SLUCHAJCIE
kasy czynne sa dzis do 17stej a jutro do 15stej godziny!
zostalo jeszcze pelno biletow, okolo 200!
mobilizujcie sie i jedzcie kupic!

rosol
01-10-2004, 22:17
Jestem w ciężkim szoku. Przyjechałem dzisiaj pod kasy z nastawieniem, że jak będzie tłum ludzi to nie ma sensu się pchać, a tu taka niespodzianka. żadnych kolejek, tylko 300 biletów. W kwietniu było ponad 1000 i ledwo się załapałem. Ludzie co z wami???? Taki wyjazd!!!!!!

arczi
01-10-2004, 22:27
No bo wszyscy mysla tak jak ty rosol.
300 biletow to nie ma sensu po nie jechac bo i tak sie ich nie dostanie.
A tu niespodzianka.
Jutro za to spodziewam sie nawalnicy pod kasami.
Ot, taka nasza mentalnosc.

rosol
01-10-2004, 22:50
Może i tak myślą, ale powinni sprawdzić, pojechałem, nie żałuję. Bilety kupiłem :hyhy:

wojtek1981
02-10-2004, 01:51
Jutro nie bedzie zadnych kolejek, bo duzo osob zrezygnowało ze względu na wynik z Austria i chujową dyspozycję naszych KOPACZY. :roll: Ot taka nasza Legijna mentalność. A gdzie są te dzieci ITI, które tak sie pchały bo bilety w marcu? :hmm:

ems
02-10-2004, 02:00
Jutro nie bedzie zadnych kolejek, bo duzo osob zrezygnowało ze względu na wynik z Austria i chujową dyspozycję naszych KOPACZY. :roll: Ot taka nasza Legijna mentalność. A gdzie są te dzieci ITI, które tak sie pchały bo bilety w marcu? :hmm:

bzdury opowiadasz i tyle

c_zary
02-10-2004, 02:35

bzdury opowiadasz i tyle
I to delikatnie mowiac.

Bartek_MKS
02-10-2004, 09:03
Boshe co za kraj ?! Jest oświetlenie na każdym boisku w ekstraklasie i jeszcze do tego grać mecze o 13:00 :>

Bravo PZPN :( IDIOCI :pociesza:

To nie przejdzie ;/

Jaco(L)DŚ
02-10-2004, 12:19
Najperw pieprza ze kazdy klub w ekstraklasie musi miec oswietlenie bo nie dostanie licencji a teraz mecze sa w poludnie to po jakiego grzyba...ehh ten pzpn

Młody
02-10-2004, 13:56

bzdury opowiadasz i tyle
I to delikatnie mowiac.

Pierdzielisz głupoty. Wydaje mi sie że jak byśmy dostali 1300 biletów to by był komplecik albo i nadkomplet. Cena jest taka sama jak ostatnio. Dużo osób nie jedzie nie wiem chyba na znak protestu chodz i brak hajsu mógł tutaj zdecydować.
W Poznaniu znając życie i tak będą dziwne jazdy.

arczi
02-10-2004, 14:13
Boshe co za kraj ?! Jest oświetlenie na każdym boisku w ekstraklasie i jeszcze do tego grać mecze o 13:00 :>

To nie przejdzie ;/

Tylko ze PZPN nie wiele ma do gadania.
To C+ wyznacza godziny. A kluby to zaakceptowaly.
Tak wiec wina lezy po.. trzech stronach.

Mini
02-10-2004, 14:21
a w odniesieniu tylko do Legii to u nas zarząd zaakceptuje wszystko co jest nie na ręke kibicom

ems
02-10-2004, 14:21

To nie przejdzie ;/

Tylko ze PZPN nie wiele ma do gadania.
To C+ wyznacza godziny. A kluby to zaakceptowaly.
Tak wiec wina lezy po.. trzech stronach.

a nawet 4
ein zwei drei polizei

Długi123
02-10-2004, 15:36

bzdury opowiadasz i tyle
Dokładnie,pierdolisz Wojtekn i tyle. Ja sam bym pojechał znowu chętnie do Poznania ale jechać tam w 300 osób to po prostu jest śmieszne,wszyscy moi znajomi podeszli do tego tak samo. Wyjazdów staramy się nie opuszczać ale 300 osób na Poznań to śmieszne,w 300 to na Wronki można jechać...

Włóczykij
02-10-2004, 15:41
Ja sam bym pojechał znowu chętnie do Poznania ale jechać tam w 300 osób to po prostu jest śmieszne,wszyscy moi znajomi podeszli do tego tak samo. Wyjazdów staramy się nie opuszczać ale 300 osób na Poznań to śmieszne,w 300 to na Wronki można jechać...

jakas dziwna metoda :hyy:

skoro wiele osob sobie odpuszcza bo za malo by nas bylo, to lepiej zeby nigdzie nie jezdzili skoro dla nich to "smieszne" jechac w 300 osob :jejku:

arczi
02-10-2004, 17:25
Dokładnie,pierdolisz Wojtekn i tyle. Ja sam bym pojechał znowu chętnie do Poznania ale jechać tam w 300 osób to po prostu jest śmieszne

Teraz to Ty pierdolisz.
Jesli uwazasz ze w 300 osob nie warto jechac to lepiej w ogole odpusc wyjazdy.
Jasnie Pan jaki wybredny :kurde:

b3nito
02-10-2004, 19:02
ja zawsze moge powiedziec ze o 15 gramy z Wiecznymi ( wiecznymi kalekami :oczko: ) :ucieszony:

Muranowiak
02-10-2004, 19:11
Czy do poznania naprawde jedzie tylko tyle osob ile kupilo bilety :ts2: ! czy ktos z CF moze powiedziec czy w poznaniu dostane bilet chociaz z tej przewidzianej puli!!!!

emde
02-10-2004, 19:37
Ja bym pojechal ale nie mam tej jebanej karty wyjazdowej. Kolejna głupota.

Kawa
02-10-2004, 20:12
Czy do poznania naprawde jedzie tylko tyle osob ile kupilo bilety :ts2: ! czy ktos z CF moze powiedziec czy w poznaniu dostane bilet chociaz z tej przewidzianej puli!!!!
O pierwszym zapewne zadecyduje policja, co do drugiego to watpie bo pewnie wszystkie bilety poszyły u nas.

Creator
02-10-2004, 23:15
[quote=wojtek1981] A gdzie są te dzieci ITI, które tak sie pchały bo bilety w marcu? :hmm:

Właśnie...co się stało, że nie było takich kolejek ja na wiosnę.... :kurde:

Długi123
02-10-2004, 23:15
To jak tacy mądrzy jesteście to napiszcie czemu tak łatwo zdobyć bilety do Poznania a zawsze graniczyło to z cudem? Z kim nie rozmawiałem,czy to znjomy czy tylko kibic,którego z widzenia znam z wyjazdów stwierdzał to samo. W 300 osób na Poznań to **** nie wyjazd. Ja wole kase zostawić i jechac na Grójec.

Guzik
02-10-2004, 23:24
Smiac mi sie chce jak widze takie komentarze ze w 300 osob nie warto jechac :ucieka: . Ludzie a co to wstyd jakis, boicie sie czegos, sam juz nie wiem. Gdyby nie wypad do Wiednia, bilet na Austrie i oplata za Stowarzyszenie tez bym pojechal, ale zabraklo pare zloty, ale niestety moi starsi nie popieraja pasji meczami wyjazdowymi i nie dadza mi ani centa.
Teraz mozecie sobie gadac ze biore udzial w dyskusji a nie jade, z checia bym pojechal ale nima pieniedzy :roll: .

Arton
03-10-2004, 00:37
Powiem wam tylko tyle: pierdolicie tu różne bzdury a jak przychodzi priorytetowy wyjazd do poznania to ze świeczką szukać chętnych na jazde, ja nie mam niczego ani karty chipowej ani biletu a i tak jade,jak mnie to wkurwia. kibice sukcesu weźcie się ogarnijcie widze wszystkich przed 6 rano na wschodnim pozdro.

dyha
03-10-2004, 09:29
"jest nas 115 . Jedziemy charakterna ekipą . Nieliczni ale fanatyczni ;p w Zychlinie na stacji zrobilismy pogrzeb zaby. zycgliin Fans Hooligans" - sms z pociagu .

Michu
03-10-2004, 09:31
Ej, nie wiecie czy dziś w pubie na Legii będzie transmisja?

kud(L)aty68
03-10-2004, 10:02
Ej, nie wiecie czy dziś w pubie na Legii będzie transmisja?

bedzie - nie pytalem, ale bedzie na pewno...

Update - ale na Arton pojechal.....mam pytanie do kolegi, a czy na Laziekowska moge jeszcze przyjsc?

Bastion
03-10-2004, 10:02
Ja niestety tez nie jade z braku funduszy i tej pieprzonej karty PZPN

To jak tacy mądrzy jesteście to napiszcie czemu tak łatwo zdobyć bilety do Poznania a zawsze graniczyło to z cudem? Z kim nie rozmawiałem,czy to znjomy czy tylko kibic,którego z widzenia znam z wyjazdów stwierdzał to samo. W 300 osób na Poznań to **** nie wyjazd. Ja wole kase zostawić i jechac na Grójec.

Ale Ty pierdolisz, az uszy wiedna. **** nie wyjazd pod wzgledem kibicowskim to wlasnie Grojec. Ja jak mialbym mozliwosc to nawet jakby nam 10 bilet przyznali to bym pojechal. Ale Grojec, a Poznan to roznice w podrozy z przygodami no nie :zlosliwy:

Młody
03-10-2004, 12:20
Ja bym napewno pojechał gdyby nie brak hajsu i brak poparcia ze strony rodziców. Żadna wkręta by mi nie wyszła żeby nie wiedzieli gdzie pojechałem :/ Pozatym nie mam żadnej z tych kart które trza wyrabiać :/

Muranowiak
03-10-2004, 12:36
Niestety nie mialem kasy! Moglem sie zapozyczyc, ale stwierdzilem ze juz oszczedze te 70 z bo to jednak sporo jak na jeden wyjazd!!! Myslalem ze cos pokombinuje na wschodnim, pojade na jana a na stadion jakos wejde! Obudzilem sie o 4 rano tzn. w nocy i postanowilem ze jednak ten wyjazd sobie odpuszcze!! A teraz mam WIELKIEGO KACA MORALNEGO :kac: :poddaje: , bo zawsze staram sie jezdzic na mecze, np na wiosne bylem na wszystkich wyjazdach :ok: :raca: , a dzis oduscilem najwazniejszy wyjazd byc moze w roku, bo jak by mnie nie bylo w pyrlandii na wiosne to nikt by nie zauwazyl, na moje miejsce byloby 10 innych chetnych! A teraz... poszlo niewiele ponad 100 biletow! W takiej sytuacji kazda glowa sie liczy :kibice: !!!

Długi123
03-10-2004, 15:29
Smiac mi sie chce jak widze takie komentarze ze w 300 osob nie warto jechac :ucieka: . Ludzie a co to wstyd jakis, boicie sie czegos, sam juz nie wiem. Gdyby nie wypad do Wiednia, bilet na Austrie i oplata za Stowarzyszenie tez bym pojechal, ale zabraklo pare zloty, ale niestety moi starsi nie popieraja pasji meczami wyjazdowymi i nie dadza mi ani centa.
Teraz mozecie sobie gadac ze biore udzial w dyskusji a nie jade, z checia bym pojechal ale nima pieniedzy :roll: .
Pierdolenie czy nie,stwierdzam fakty. Ja nie mam po Wiedniu tak samo hajsa, jak by był to jednak normalny wyjazd to bym coś wymyślił,tak wolę wspomóc Legię np w Grójcu gdzie wam dupy nie będzie chciało się ruszyć bo przeciwnik słaby.
A pierdolenie,że się nie ma karty to tym bardziej kompromitacja.Skoro nie chciało się komuś iść i wypełnić formularz,dać zdjęcie i za darmo była by karta to gdzie ten ktoś chce się pchac na wyjazdy :hmm:

Młody
03-10-2004, 15:31
Sory nie wpierda*** sie Grójec to moim zdaniem żaden wyjazd. 25 km przed Warszawą ? A co do tematu to kto widziałe relacje w C+ (dopóki nie wrócą z Poznania) mógłby napisać jak sie Lech zaprezentował. Wiem że naszych mniej niz 150 osób. 150 to max. Ogólnie chyba w tej rundzie ważniejsze były dla Lechitów wyniki kopaczy niż pokazanie sie z jak najlepszej strony ?

Włóczykij
03-10-2004, 15:32
Pierdolenie czy nie,stwierdzam fakty. Ja nie mam po Wiedniu tak samo hajsa, jak by był to jednak normalny wyjazd to bym coś wymyślił,tak wolę wspomóc Legię np w Grójcu gdzie wam dupy nie będzie chciało się ruszyć bo przeciwnik słaby.

wiele osob nie pojechalo bo sa splukani po Wiedniu

ale motywowanie tego ze w 300 osob wyjazd jest smieszny, to jest to o co tu sie rozchodzi - ogromna glupota z Twojej strony

i nie napinaj sie ze tam pojedziesz, bo to nie jest wyczyn
i chyba wiekszosc osob nie jezdzi z Legia dkla przeciwnika a dla :l: :chytry:

Długi123
03-10-2004, 15:37

wiele osob nie pojechalo bo sa splukani po Wiedniu

ale motywowanie tego ze w 300 osob wyjazd jest smieszny, to jest to o co tu sie rozchodzi - ogromna glupota z Twojej strony

i nie napinaj sie ze tam pojedziesz, bo to nie jest wyczyn
i chyba wiekszosc osob nie jezdzi z Legia dkla przeciwnika a dla :l: :chytry:

To ślepy jesteś co piszę. 300 osób na Poznań to jak dla mnie,gdzie zawsze staram się być na wyjazdach lekka chujnia,zdecydowana obniżka,jak bym miał nieskończoną ilośc pieniędzy to moge jechać a tak to ****. Skoro rok temu było nas 1500 to aż prztykro by mi się zroobiło gdybym stanął na sektorze w 300 osób... W taką ilość osob to jest dobre we Wronkach, Grodzisku,tam są małe klatki. A możecie mówić co chcecie,stwierdzam to co wiele osób,nie mają kasy po Wiedniu ale jak by wyjazd był normalny to by coś wymyslili.
Co do Grójca to jest to żaden wyjazd, tym bardziej więc trzeba być i ilu was szykuje się (prawdopodobnie) na najbliższą środę ??

Młody
03-10-2004, 15:44
Ja sie wybieram. Wiecie o której jest ten mecz ? Qpuje ktoś z was bilet w Warszawie ? I wogóle skończcie tą bezsensowną gadke. Ogólnie cała Legia sie nie popisała jadąc 150 osób ale nie jest to spowodowane olewką albo protestem dla działaczy tylko powaznymi powodami jak brak hajsu mała pula biletów (300) jaka nam Lech przyznał czipami które teraz napewno sprawdzali itd itp.

:roll:

arczi
03-10-2004, 15:47
Ale pierdolicie.
Wszyscy bez wyjatku.
A juz Pan dlugi jest mistrzem pierdolenia.
I niech mi jeszcze ktos tylko raz napisze ze nie ma hajsu wiec nie pojechal to bez kitu zaczne lac.
Albo sie jedzie albo nie.
Jak jeden z drugim nie pojechal to po kiego sie tu tlumaczy?
Kogo to ***** obchodzi?

Dzieciniada....

A dzisiaj naszych bylo niespelna 150. Straszny kibel. No ale przeciez po kiego jechac w 300 osob? Prawda Dlugi?

Kempes
03-10-2004, 15:51
:O '' po co jechac jak jest mało osób''

większą sztuką jest jechać sobie w 300 osób niż całą watachą w 3000 ...

takie ja mam zdanie

Długi123
03-10-2004, 15:52
Ja sie wybieram. Wiecie o której jest ten mecz ? Qpuje ktoś z was bilet w Warszawie ? I wogóle skończcie tą bezsensowną gadke. Ogólnie cała Legia sie nie popisała jadąc 150 osób ale nie jest to spowodowane olewką albo protestem dla działaczy tylko powaznymi powodami jak brak hajsu mała pula biletów (300) jaka nam Lech przyznał czipami które teraz napewno sprawdzali itd itp.

Otóż to.

Młody
03-10-2004, 15:55
Ciesze sie ze ze mną sie zgadzasz ale nie ma sensu sie usprawiedliwiać jak cie tutaj nikt nie pyta tylko nalezy sobie pluć w brode że sie nie pojechało. Ja bardzo chciałem tam być ale ch** nie mam 18 i mogłem tylko na przypał jechać a tego nie zrobiłem (widocznie za mało chęci). Chyba większym powodem do dumy jest że sie pojechało w nielicznej grupie w 150 osób tak jak teraz albo jak na Puchar Polski bo to większa sztuka niż chwalić sie że byłem jak było 1500 osób. Daliśmy doopy trza sie przyznać :kurde:

cin
03-10-2004, 15:57
sorki, że off-toppic, ale:

chyba nie ma innej możliwości niż w Warszawie, bo mecz z Mazowszem gramy u siebie, z tego, co wiem :chytry: :hyhy:
a mecz w tą środę o 18.

Młody
03-10-2004, 15:59
ja też off - topic ale jeszcze nie wiadomo i jak sie tak głębiej zastanowić to nasi działacze raczej zgodzą sie na propozycje przeniesienia pierwszego meczu do Grójca ze względu że rewanż będzie w Listopadzie i by sobie w Grójcu na boisku nogi pocieli.

Długi123
03-10-2004, 16:00
Ciesze sie ze ze mną sie zgadzasz ale nie ma sensu sie usprawiedliwiać jak cie tutaj nikt nie pyta tylko nalezy sobie pluć w brode że sie nie pojechało. Ja bardzo chciałem tam być ale ch** nie mam 18 i mogłem tylko na przypał jechać a tego nie zrobiłem (widocznie za mało chęci). Chyba większym powodem do dumy jest że sie pojechało w nielicznej grupie w 150 osób tak jak teraz albo jak na Puchar Polski bo to większa sztuka niż chwalić sie że byłem jak było 1500 osób. Daliśmy doopy trza sie przyznać :kurde:
Słusznie mówisz,zabrakło niektórym chęci(w tym i mi niestety).
Co do meczu z Mazowszem to ma być u nas,ale działacze z Grójca poprosili o zmianę miejsca rozgrywania 1 meczu i wydaje mi się,że Legia pójdzie im na rękę.Jutro zapdną decyzje.

PsychoFreak
03-10-2004, 16:07
Co powiecie o naszych flagach i całej oprawie . Mi sie podobało doping z waszej strony słyszalny w pierwszej połowie w drugiej gorzej pozdro !

Nova
03-10-2004, 16:38
Co powiecie o naszych flagach i całej oprawie . Mi sie podobało doping z waszej strony słyszalny w pierwszej połowie w drugiej gorzej pozdro !
:jejku:

Jaco
03-10-2004, 16:41
Za to Wasz było słychać bardzo dobrze w TV:
"Legia to..."
" W nienawiści do tej drużyny..."
i " Ce Ce CeWuKa.."
:chytry:

Młody
03-10-2004, 16:42
lol :hyhy:

Poczekamy na fotki.

Viola
03-10-2004, 16:47
Na wejście piłkarzy prezentujemy kartoniadę data "1922" w dość ozdobnej formie , po wyrównującej bramce na wprost sektora gości sektorówka odpowiedź na dyrygenta. Na sektorówce podobizna Samsona w górnym rogu znaczek tvn przy twarzy psychologa chmurka z napisem " Zły dotyk prowadzi na Łazienkowską" pod obrazem napis "Andrzej S. - psycholog chłopców z Legii" w drugiej połowie na 4 trybunie przedtsawiamy sektorówke okolicznościową z takim gościem trzymającym na smyczy ujadające psy do góry napis Lech Poznań po bokach sektorówki napis:

[glow=black:efeab75b96]SUMA WSZYSTKICH[/glow:efeab75b96] sektorówka [glow=black:efeab75b96]WASZYCH STRACHÓW[/glow:efeab75b96]

Po bramkach obie ekipy odpalają race. Doping wasz słyszalny dwa może trzy razy. NAsz bardzo dobry głośny i równomierny przez cały mecz.

arczi
03-10-2004, 17:10
Napisz jeszcze jakich farb uzyliscie i ile puszek poszlo do jej namalowania :kurde:
Mamy oczy i widzielismy.
Tak samo jak spalony Reissa (pozdro Nova).

Viola
03-10-2004, 17:12
arczi nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, że nie wszyscy mają C+?

arczi
03-10-2004, 17:17
A Ty nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze gowno nas obchodzi wasza sektorowka z Samsonem.

Nova
03-10-2004, 17:19
(pozdro Nova).
Pozdro Arczi i nie denerwuj sie tak czlowieku bo wrzodów dostaniesz :chytry:

Viola co do dopingu z naszej strony to niestety az tak rózowo nie było :\

Ale lepiej niz na poprzednich meczach,trzeba przyznac.

Viola
03-10-2004, 17:29
arczi z Twojego zachowania wnioskuje, że jednak troche podniosła Ci ciśnienie.

arczi
03-10-2004, 17:31
Cisnienie mam w normie. Sprawdzalem 8)

Ale jesli czujesz sie urazona odpowiem:
Bardzo ladna sektorowka. Happy?

_Bart
03-10-2004, 17:33

bo tylko Jego ona uderzyla przez to ze kiedys Andrzej byl znajomym Jego znajomych i Oni znali Samsona i troche tak glupio
zreszta jak opowiedzial Nam o tym to i mi bylo dziwnie bo to jednak znajomy znajomych mojego znajomego wiec sama rozumiesz

pewnie to samo mieliscie z Krolopem i dlatego teraz taka odpowiedz

Viola
03-10-2004, 17:35
arczi zupełnie nie zależy mi na tym, żeby ta sektorówka podobała się komukolwiek z was.

Bart :chytry:

arczi
03-10-2004, 17:48
Tak tak. Wiem. Podalas to info z czysto kronikarskiego obowiazku 8)

Bart. Musiales wykapowac? :chytry:

pusty
03-10-2004, 18:18
Oglądałem mecz w Canale. Doping z naszej strony słyszalny dosyć często (jak na ilość ludzi która do Poznania się wybrała).

Cypis
03-10-2004, 18:30
O ile jeszce haslo "zl;y dotyk prowadzi na lazienkowska" mozna uznac za jakis tekst w miare z jajem to ten drugi juz jest denny i jakis taki chujowaty, dziecinny.
Andrzej S. psycholog chlopcow z łazienkowskiej- lipne to i nie mieslicie zupelnie pomyslu jak nam pojechac a po drygencie mieliscie pewnie neizle cisnienie.

yusta
03-10-2004, 18:35
Na wejście piłkarzy prezentujemy kartoniadę data "1922" w dość ozdobnej formie , po wyrównującej bramce na wprost sektora gości sektorówka odpowiedź na dyrygenta. Na sektorówce podobizna Samsona w górnym rogu znaczek tvn przy twarzy psychologa chmurka z napisem " Zły dotyk prowadzi na Łazienkowską" pod obrazem napis "Andrzej S. - psycholog chłopców z Legii" w drugiej połowie na 4 trybunie przedtsawiamy sektorówke okolicznościową z takim gościem trzymającym na smyczy ujadające psy do góry napis Lech Poznań po bokach sektorówki napis:

[glow=black:d70995a1cb]SUMA WSZYSTKICH[/glow:d70995a1cb] sektorówka [glow=black:d70995a1cb]WASZYCH STRACHÓW[/glow:d70995a1cb]

Po bramkach obie ekipy odpalają race. Doping wasz słyszalny dwa może trzy razy. NAsz bardzo dobry głośny i równomierny przez cały mecz.

Jak miło poczytać coś obiektywnego :kurde:

A ta sektorówka z Samsonem to dno. Tyle napisów żeście do niej jebneli, bo tak to nikt by się nie kapnął nawet jakie ona ma przesłanie. Trzeba było się odgryźć, tyle że inwencji jakby zabrakło.....

Ta druga sektorówka o wiele bardziej pomysłowa

arczi
03-10-2004, 18:39
Oglądałem mecz w Canale. Doping z naszej strony słyszalny dosyć często (jak na ilość ludzi która do Poznania się wybrała).

Ale to raczej spowodowane dobrym naglosnieniem poznanskiego "kolosa" przez ekipe C+.

Foxx
03-10-2004, 18:40
O ile jeszce haslo "zl;y dotyk prowadzi na lazienkowska" mozna uznac za jakis tekst w miare z jajem to ten drugi juz jest denny i jakis taki chujowaty, dziecinny.
Andrzej S. psycholog chlopcow z łazienkowskiej- lipne to i nie mieslicie zupelnie pomyslu jak nam pojechac a po drygencie mieliscie pewnie neizle cisnienie.

Otóż to :pimp: . Tekst "cały Poznań chórem" trzymał fason dzięki swojej dwuznaczności. Przypominam, że z Poznania "chórem" ( 8) ) podniosły się wtedy głosy, że to żerowanie na ludzkim nieszczęściu - no to wywalili "kawę na ławę" w taki sposób, żeby reszta stadionu przy Bułgarskiej ogarnęła o co cho. "Jak Kali śpiewać chórem, to źle - ale jak Kali zajmować się terapią chłopców z Łazienkowskiej, to dobrze" :brawo: .

Mnie to wszystko rozśmieszyło i tyle mam do napisania :popcorn:

Bastion
03-10-2004, 18:42
ta sektorówka z Samsonem to dno. Tyle napisów żeście do niej jebneli, bo tak to nikt by się nie kapnął nawet jakie ona ma przesłanie. Trzeba było się odgryźć, tyle że inwencji jakby zabrakło.....

Otoz to. Chcieli sie odgryzc za "Caly Poznan chorem", ale nie poszlo.

korniszon
03-10-2004, 18:42
Pewnie poznaniacy (i poznanianki 8) ) będą mówić, że nasi stali blisko mikrofonów, ale skoro było ich 150 (jak pisaliście wyżej) to byli zajebiściesłyszani w tv. Aż nie wierzę, ze skończyło się na takiej ilości. A co do riposty poznaniaków na dyrygenta, to należało jej się spodziewać i dlatego (oczywiście moim skromnym zdaniem) wrażenie raczej średnie.

Wasil
03-10-2004, 19:04
Do mnie jakoś nietrafiła odpowiedź Lecha ,na naszą sektorówke :- . Poza miejscem zamieszkania pana S. ,to ciężko się doszukać jakiś związków z naszym klubem ,nami kibicami.

Kempes
03-10-2004, 19:07
skoro zostało to 2 , słownie ''dwa'' razy podkreślone na sektorówce to przecież musi mieć związek . . .

Fro_Lech
03-10-2004, 19:23
Wasza 150 osobowa grupa po sektorówce z samsonem straciła animusz do końca meczu.

Cypis
03-10-2004, 19:27
Wasza 150 osobowa grupa po sektorówce z samsonem straciła animusz do końca meczu.

:paker: :nienormalny:

pewnie bylo tak jak piszesz.Chlopaki zalamali sie po tym pokazie. :ucieka:

Jaco
03-10-2004, 19:28
Nie wiem, jak reszta forum, ale ja jestem załamany.. :placze:
Gratulacje z okazji zdobycia pierwszego punktu od 2 miesięcy.. :chytry:
Chyba już najwyższy czas zacząć powoływać piłkarzy Kolejorza do kadry, nie sądzisz?? :oczko:

Herman
03-10-2004, 19:28
myślę , że byli wręcz załamani.

yusta
03-10-2004, 19:30

Jasne... i wyniku tego wydarzenia byli nadal dobrze słyszalni w tv do końca spotkania.
Nie wiem dlaczego na siłę chcecie nam wcisnąć że kogoś to wkurzyło.
Dla mnie ta sektorówka to dno. Zero inwencji, zero pomysłu....
Hasła tak proste, że w sumie gdybysmy pod dyrygentem umieścili napis: Krolop przeleciał cały młyn Lecha to wyszłoby mniej więcej tak jak ta Wasza żałosna riposta.
Postawiliście sobie za cel, żeby nam się odgryźć, ale nie wyszło....
Tak mi przykro :roll:

Fizi
03-10-2004, 19:31
Nie wiem, jak reszta forum, ale ja jestem załamany.. :placze:
Gratulacje z okazji zdobycia pierwszego punktu od 2 miesięcy.. :chytry:
Chyba już najwyższy czas zacząć powoływać piłkarzy Kolejorza do kadry, nie sądzisz?? :oczko:

chcesz, mówisz, masz : :lol2:

PAP/03 października 2004 13:28

Zmiany w kadrze na mecze z Austrią i Walią

Obrońcy Michał Żewłakow i Arkadiusz Głowacki oraz pomocnik Damian Gorawski z powodu kontuzji nie wystąpią w meczach eliminacji piłkarskich mistrzostw świata z Austrią w Wiedniu (9 października) oraz z Walią w Cardiff (13 października).

W ich miejsce selekcjoner Paweł Janas powołał obrońców Jarosława Bieniuka z Amiki Wronki i Pawła Kaczorowskiego z Lecha Poznań oraz pomocnika Feyenoordu Rotterdam Euzebiusza Smolarka.

ems
03-10-2004, 19:32
ja tylko dodam od siebie, ze cala sprawa z tym dogryzaniem nam to mi sie wydala troche toporna
zaraz beda glosy ze jak my komus dopierdalamy tekstami to dobrze, odwrotnie to nie.. ale... mnie to wcale nie wkurwilo... tylko ze jakies takie

naciagane jak dla mnie...

a fro, pierdolisz z tym do konca meczu. ja naszych jeszcze 3 razy slyszalem.

Fro_Lech
03-10-2004, 19:37
A , gdzie napisałem , że siedzieli cicho do końca meczu ?

ems
03-10-2004, 19:38
no nie wiem o co Ci chodzi z tym animuszem
smutni byli ? lezke ktos uronil ;)

Nova
03-10-2004, 19:41
Do mnie jakoś nietrafiła odpowiedź Lecha ,na naszą sektorówke :- . Poza miejscem zamieszkania pana S. ,to ciężko się doszukać jakiś związków z naszym klubem ,nami kibicami.
Samson ma taki zwiazek z kibicami Legii jak Krolopp z Lecha- teraz kapujesz? :chytry:

ems
03-10-2004, 19:42
tylko, ze Krollop byl pierwszy, i to mysmy mu jebneli ta metke Lechity dorysowujac mu szalik Lecha
generalnie cios w proznie, naciagana riposta :)

Zajacc
03-10-2004, 19:45

Ja bym się popłakał.

:zdziwiony:

Tak jak już pisali poprzednicy - naciągane i na siłe...

A żeby nie było, że tylko nasze 'docinki' uważam za udane, to "Jestescie naszym stolcem" Widzewa, było całkiem, całkiem... czego o Samsonie nie można powiedzieć...

ems
03-10-2004, 19:48
o i to samo powiedzialem pewnej lechitce ;) o ile nie pasuje mi gowniany watek tej flagi ;) o tyle jestem w stanie docenic oryginalnosc i pomyslowosc jej tworcow

Raffi
03-10-2004, 19:52
ja bym powiedział tak - pół Polski wiedziało, czy raczej domyślało się, że na tym meczu Lechici zrobią coś zw. z Samsonem, więc nie było to szczególnym zaskoczeniem, zwł. w tym wykonaniu

vivacee
03-10-2004, 20:08
Fro - skoncz.
Legionistow bylo slychac, jak na ta ilosc nawet niezle. Inna sprawa, ze jak tylko cos zaczynali spiewac, od razu byli zagwizdywani/zakrzykiwani. Ale to raczej norma na naszych stadionach. Co do sektorowki - mi sie podobala, Wam nie. O to chyba chodzilo prawda? Gorzej by bylo, gdybyscie to Wy ja chwalili, a my na nia bluzgali.

Niestety, dzieki jebni..emy PZPN mecz byl rozegrany o tak fatalnej godzinie, co sprawilo, ze wiele osob chyba nie do konca wiedziala o co chodzi. Chory system... Klasyk w poludnie...

Troll
03-10-2004, 20:09
To trzeba bylo odpowiedziec jak sie tak bardzo spodziwaliscie i byloby dobrze z Waszej strony. To byla nasza odpowiedz, a jesli twierdzicie, ze Andrzej S. nie ma z Legia nic wspolnego to prosze poczekacie troche a przypomne Wam co nie co.

Ten mecz dla Was to kompletna porazka, 150 osob na taki mecz hmmmm i nie mowcie, ze powody sa C(i)py.
Spodziewalem sie po Was duzo i to duzo lepiej chocby czegokolwiek z Waszej strony (chodzi oczywiscei o Ultras), niestety tego nie bylo. Po Andzeju S. przygasilo waszych na sektorze i nie macie co sie wypierac. Jak przyjada wyjazdowicze to sie
popytajcie.

My pokazlismy wszystko co bylo mozliwe na ta pore, zawsze moglo byc odrobine lepiej ale i tak jestesmy zadowleni.

Odnosnie dopingu to sobie wyjazdowicze dosc dobrze radzili (jak dla mnie na taka liczbe 4-, minus za siedzenie od 30 min do konca pierwszej polowy), jednak ocena dopingu po TV hmmm nie bede komentowal.

U nas Kociol spiewal zajebiscie i non stop, reszta okazjonalnie jednak gdy wszyscy tanczyli tylem do murawy widok byl zajebisty.

Teraz czekamy na wiosne i i na Wasz ruch, nie zycze rozgrywania meczu o 13 bo nie jestes to zbyt dobra godzina na Ultrasowskie popisy.

ems
03-10-2004, 20:11
ech podobala/nie podobala
imho zle do tego podchodzisz
dla mnie naciagana i juz, ja to wiesz - lubie jak ktos jest zlosliwy i potrafi celnie dogryzc... a to bylo malo celne i juz :)

ems
03-10-2004, 20:13
Ten mecz dla Was to kompletna porazka, 150 osob na taki mecz hmmmm i nie mowcie ze powody sa C(i)py.
Spodziewalem sie po Was duzo i to duzo lepiej chocby czegokolwiek z Waszej strony (chodzi oczywiscei o Ultras), niestety tego nie bylo

--- i tu kolega sam sobie odpowiada ----

Teraz czekamy na wiosne i i na Wasz ruch, nie zycze rozgrywania meczu o 13 bo nie jestes to zbyt dobra godzina na Ultrasowskie popisy.

Fro_Lech
03-10-2004, 20:14
Oddać jednak trzeba , że przez pierwsze 10 min. było tylko was słychać , ale to wina prowadzącego.

Troll
03-10-2004, 20:16
Ten mecz dla Was to kompletna porazka, 150 osob na taki mecz hmmmm i nie mowcie ze powody sa C(i)py.
Spodziewalem sie po Was duzo i to duzo lepiej chocby czegokolwiek z Waszej strony (chodzi oczywiscei o Ultras), niestety tego nie bylo

--- i tu kolega sam sobie odpowiada ----

Ja bede ostatnia osoba, ktora bedzie Wam mowic co mozna robic za oprawe, jednak mozliwosci sa zawsze, trzeba tylko chciec.

Snopi_
03-10-2004, 20:16

:nienormalny: :ucieka: Jak widzisz ta sektorowka waszych pilkarzy do zwycienstwa nie poprowadzila ani nikomu z nas samopoczucia nie popsula. Wyszedl wam tylko jeden wielki wyglup :oczko: widac ze "Cały Poznań Chórem" zrobiło swoje :hyhy:

ems
03-10-2004, 20:21
Ja bede ostatnia osoba, ktora bedzie Wam mowic co mozna robic za oprawe, jednak mozliwosci sa zawsze, trzeba tylko chciec.

nie bede polemizowal, dla mnie jednak przyznanie 300 biletow to farsa i tyle....

arczi
03-10-2004, 20:22

Ostatnia? Jednak jestes pierwsza.

Powiedz mi Trollu, czy Lech robi oprawe na kazdym meczu wyjazdowym?

vivacee
03-10-2004, 20:42
arczi blagam... Mozna nie robic oprawy na wyjezdzie na Trzepak Bialystok, Komza Lomza itd, ale u najwiekszego wroga wypada chyba pojawc sie wieksza banda i z jakokolwiek oprawa.

Wracaj do nas na forum, brakuje Cie tam strasznie. ;)

Troll
03-10-2004, 20:48
vivacee odpowiedzial juz za mnie ;)

Dla mnie koniec tematy i do zobaczenia na wiosne

Snopi_
03-10-2004, 20:50
arczi blagam... Mozna nie robic oprawy na wyjezdzie na Trzepak Bialystok, Komza Lomza itd, ale u najwiekszego wroga wypada chyba pojawc sie wieksza banda i z jakokolwiek oprawa.

Dziwi mnie tylko czemu nie pojawiliscie sie wieksza banda na meczu zgody z Cracovią. A o meczu pucharowym z KSZO to juz nie wspomne :roll:

vivacee
03-10-2004, 20:53
Nie wiem, czy zauwazyles, ale ten topic traktuje o innym meczu. Gwoli przypomnienia: Lech-Legia (kibicowsko).

Snopi_
03-10-2004, 21:14
:ucieka: :ucieka: :ucieka: tak, tak a pisanie o oprawach Lecha na wyjazdach juz zejsciem na "Off Topic" nie jest :zly:

Raffi
03-10-2004, 21:21
Snopi... :hmm:

Młody
03-10-2004, 21:22
Co do Samsona to średnio udany pomysł. Za dużo napisów i troche tandetne te napisy. To tak jak byśmy napisali zamiast "Cały Poznań..." "... był ****** w doope". Bez kitu nie było to wymyślne. Pozatym jakoś mnie osobiście ta sektorówka nie poruszyła a kolejnym naszym plusem jest to że my rozkrecilismy ta "wojne" na sektorówki :) Jeśli chodzi o doping to tak czy siak jezeli nasza 150 osobową grupe było słychać na waszym (dużym) obiekcie a was tam zasiadało według różnych źródeł od 12-18 tys (dla mnie może być i 18) to troche dziwne :roll:. U nas 150 osobowa grupa jak to ktoś z was napisał na meczu z największym wrogiem by raczej nie miała prawa być słyszana nawet na stadionie (moje osobiste odczucie). A co do naszej liczby to była marna trzeba przyznać ale przyznanie 300 biletów dla "nawiększego wroga" też było lipnym posunięciem. Jakoś sobie nie przypominam żeby ktoś z tego forum mówił że nie pojechał przez czip bo chyba Legia ma najwięcej czipów wyrobionych w naszej lidze. Ci co nie pojechali a mówią że nie mieli hajsu (to jeszcze jakos rozumiem) itp to widocznie za mało chcieli (Jestem w tej grupie) i należy mieć nadzieje że to sie nie powtórzy. Aha no i jeszcze jedno. Was też jak na mecz z "największym wrogiem" 18 tys to marnie nawet przy nie najlepszej passie Kolejorza.

Pzdr dla normalnych :oczko:
Uśmiech do napinaczy :ucieszony:

krzyys
03-10-2004, 21:26
w sumie po austrii malo osob ma kase a co do sektorowki z samsonem nie byla zbyt orginalna mozna bylo sie domyslic ze ja zrobio po tym jak sprawa z samsonem wyszla najaw

Młody
03-10-2004, 21:31
w sumie po austrii malo osob ma kase a co do sektorowki z samsonem nie byla zbyt orginalna mozna bylo sie domyslic ze ja zrobio po tym jak sprawa z samsonem wyszla najaw

Z samsonem wyszła najaw - mówisz jak byś sie u niego leczył. :O

Brak kasy to średni wykret - nie pojechałeś bo za mało chciałeś jak byś bardzo chciał to byś i hajs pozyczył albo sobie zorganizował. Ale nie martw sie jesteś jednym z wielu. :wsciekly:

vivacee
03-10-2004, 21:40
Uwielbiam, gdy po meczu u nas i frekwencji rzedu 18 tys. ludzie pisza "malo wiary"... Fakt, faktem, stadion nie byl pekal w szwach, ale z tego co pamietam to niewiele ekip moze pochwalic sie taka cyfra. Po takiej serii porazek ciesze sie ze bylo nas "tylko" tyle.

Młody
03-10-2004, 21:52
Słuchaj ja nie mówie mało wiary co do całego sezonu tylko w porównaniu z ostatnimi meczami z nami opuszczcie sie. Takie mecze rządzą sie swoimi prawami i nie uwazam zeby poprzednie kolejki miały przy takich spotkaniach jakieś znaczenie jeśli chodzi o frekwencje (przynajmniej nie powinny mieć). U nas na mecz z wami przyszło by 15 tys bo taka jest pojemność naszego stadionu (niestety ale może niedługo) ale jak bysmy mieli taki obiekt (ilosc miejsc) jak wasz to ponad 20 tys bym sie spokojnie spodziewał (pewnie jakos by była gorsza ale wy dzisiaj dobra jakosc pokazaliscie w młynie tylko). Usprawiedliwia godzina meczu ale powiedzmy sobie prawde że macie wielu kibiców ale czesc waszej widowni ta większa to pikniki (prosze nie odbierajcie tego jako napinki) a u nas pikniki siedzą raczej tylko na krytej ale i tak czesciej dołączają sie do dopingu.

P.s: staram sie być obiektywny i mówie to na spokojnie (uprzedzam riposte)

Pozdrawiam :oczko:

Niko
03-10-2004, 21:53
Powiem tak - brak obiektywizmu wśród Legoinistów jest tu widoczny.

Mam duże wątpliwości,czy nas by przyszło 18tyś na taki mecz. Szczerze wątpie. Mecz powinien być jak najszybciej zapomniany,oby najmniej takich klasyków. Sporo czynników zadecydowało o naszej marnej postawie w Poznaniu,bo za taką trzeba uznać 150osób. Podziękowania dla tych co byli i nas reprezentowali w Pyrlandii.

Wasil
03-10-2004, 21:54
Samson ma taki zwiazek z kibicami Legii jak Krolopp z Lecha- teraz kapujesz? :chytry:
W porównaniu młynu do chóru/dyrygenta widze więcej podtekstów :hyhy:
niż psychloga do ...no właśnie czego :hmm: ?

Kawa
Mam duże wątpliwości,czy nas by przyszło 18tyś na taki mecz. Szczerze wątpie.
Ja tez bo mamy za mały stadion.

Fizi
Uwielbiam, gdy po meczu u nas i frekwencji rzedu 18 tys. ludzie pisza "malo wiary"... .

W sumie możnaby jeszcze napisać , że fani Kolejorza chodzą nie tyle na Lecha co na jego rywali , biorąc pod uwagę drastyczną różnicę miedzy paroma setkami czy półtora tysiąca na ostatnim meczu w PP a frekwencją na Lech - Legia ( w obu przypadkach po serii fatalnych spotkań - jedyna róznica między tymi dwoma spotkaniami to rywal ) :chytry:

Młody
03-10-2004, 21:55
Niko S dobrze mówisz

A co do mojego poprzedniego posta to chciał bym dodać że na ostatnich naszych spotkaniach lepiej sie prezentowaliście jeśli chodzi o doping i o frekwencje. Może poprostu sie wami rozczarowałem. Do zobaczenia w Warszawie

Tomereek
03-10-2004, 22:24
18 tys, jak na mecz z Legia to nie jest powalajaca liczba. Nie popisaliscie sie do konca :/

Foxx
03-10-2004, 22:29
Moim zdaniem nie ma co się napinać pod względem frekwencji. Będziemy mieli większy stadion, to się okaże.

Kempes
03-10-2004, 22:29
18 tys, jak na mecz z Legia to nie jest powalajaca liczba.

troche dziwnie to brzmi na przekroju polskiej ligi :hmm:

my mamy ograniczone możliwosci ale jestem ciekaw czy o 13 przyszło by ponad 10 tyś więc .... chyba troche dziwne jest wypominanie im ze zamiast 25 bylo 18 ....

arczi
03-10-2004, 22:30

Robic oprawe bedac w liczbie 150 osob to zenada.
Nie jestesmy przeciez Trzepakiem Bialystok, czy Komza Lomza.
Fakt faktem, ze bylo nas smiesznie malo. Ale najwiekszym wrogiem bynajmniej nie jestescie. Sa wieksi. I to pod nosem 8)

Chcialem dzis wejsc na wasze forum, ale sie nie dalo.
Jakos wytrzymacie beze mnie :chytry:

Tomereek: Wez sie nie osmieszaj.

MTP
03-10-2004, 22:30
Ja powiem tyle że przepraszam Wisłe bo twierdziłem że jesli jadą na Lazio w 4 tyś a potem na Polonie w 13 to są be.No i niestety tacy są dla mnie Legionisci którzy jeżdzą a nie byli w Poznaniu.Bosman był tak załamany że rzadko bo takiego widziałem.Najpierw wpisy ze 300 biletów to za mało a tu co 1:3 wykupilismy.Nie bede pisal; o stratach z tego tytułu.Co do meczu to Na Poznań wola psiarskie sprawdzały chipy i spisywali.po dojechaniu pod(jakies 700 m)stadion popalaliśmy się po kostki w błocie.Rewolucja PZPN czipy i co wchodzi po podaniu karty i sprawdzeniu listy.Ci co nie mieli albo naładowanych albo wogóle weszli za darmo.Lech porozrzucał nam na sektorze karteczki cos o Samsonie(pewnie bedzie ta ulotka na zdjeciach to se obejrzycie)Kartoniada Lecha b fajna.Samson na sektorówce jak dla mnie to bez znaczka tvn by nam bardziej dopiekli a tak to nikogo nie ruszyło.Suma wszystkich waszych strachów i jakias sektorówka do tego b nie wyrażna.Doping Lecha średni momentami dobry a czasami mizerny.Nasz jak na tą liczbe dobry.Po meczu po dotarciu na dworzec szok w naszym pociągu siedzą psy i mówia że z nami jada,całe szczęście ze tylko do Swarzędza.A podróż tam i (szczególnie) z powrotem to Melanz trwa plus hit tej wyprawy otwieram wino.No i zabawa w pociagu z waraitami CF i Melanz group na czele.Mysle że Foks potwierdzi :hyhy:

Szczupi
03-10-2004, 22:36
Jasne 18 tysięcy to mało...tylko ciekawe na jakim innym stadionie tyle osób przyjdzie? Pewnie mogło byc lepiej ale niektórzy niedzielni kibice po kilku porażkach z rzędu olali sprawe.A co do tego że u nas ludzie przychodzą na rywala... hmmm u was tyle samo przychodzi na Wisłe czy Lecha co na Górnik Łęczna chociazby? Co do sektorówki... przecież nikt z was nie powie ze wam sie podobała ze hasła były trafione, ze was zgasiła, ale na serio po jej wyciągnięciu wasza grupa wyjazdowa na chwile stała i sie wpatrywała milcząc tak jakby ich zgasiła... tak jak nas na wiosne "cały Poznań chórem". Bardziej i tak podobała mi sie "suma wszystkich waszych strachów"Zawiodłem sie bardzo na waszej ilości, chyba tak mało to was jeszcze nigdy nie było...
Co do dopingu , to z naszej strony mocno średni, z waszej jak na taką ilość niezły, było was pare razy słychać. Dobra kończe, nARKA

marecki
03-10-2004, 22:51
18tysi na Legii ...ehhh :/ to raz

dwa ... odpowiedz na "Caly Poznan ..." ...wieeeeedziaaaalem! tyle ...

trzy ... Sektorowka ze Szkieletorem :O ...zajebiste wykonanie ... ale taka napinka do mnie nie trafia

cztery... jeden element oprawy dla Lecha ,dwa skierowane w strone Legii :roll: "Bo w nienawisci..."?

Kawa
03-10-2004, 22:53
dwa ... odpowiedz na "Caly Poznan ..." ...wieeeeedziaaaalem! tyle ...

A kto nie wiedział :chytry:

Arton
03-10-2004, 23:32
Dziękuje wszystkim, którzy pojechali do Poznania za zajebisą zabawę (szczególnie powrót, od Kutna - gdzie udało nam się zakupić browary). Wyjazd o zabójczej porze 5:20 ze wschodniego. My, jak to zazwyczaj bywa, zjeżdżaliśmy z różnych warszawskich melanży. Jednak kładzenie się na półtorej godziny spać będąc w stanie skandalicznym nie miało sensu (mam nadzieje, że już więcej nie popełnisz tego błędu Paps). W pociągu kontynuacja melanżu, pęka pokaźna ilość flaszeczek w tym litrowa Brandy prosto z Cypru (dzięki Benji mam nadzieje, że dobrze się bawiłeś). Mecz bez historii, remis obstawialiśmy w ciemno, Lech wreszcie zdobył punkty a My wciąż bez porażki. Jeśli chodzi o karty chipowe to sprawdzane były 2 razy, najpierw po wyjściu z pociągu, gdy przesiadaliśmy się w autobusy, spisywano każdego. Ci, którzy nie mieli kart (w tym ja), chwile czekali przed wejściem na decyzje stróżów prawa - co z nami zrobić. Jednak bez problemów udało nam się ich przekonać, że tymczasowa karta kibica to odpowiednik karty chipowej hehehe. Drugi raz przed wejściem na stadion przekonaliśmy się jak w Poznaniu wyglądają bramki do obsługi kart chipowych – gość stojący z listą i długopisem odhaczający wchodzących kibiców - posiadających zakupione w Warszawie bilety. Ci, co nie posiadali takowych bez problemów wchodzą na stadion za darmo. Doping w pierwszej połowie z naszej strony nawet niezły jak na porę wyjazdu i stan, w jakim większość z nas stawiła się na dworcu. Druga połowa już gorzej. Dało znać o sobie zmęczenie i słońce, które niemiłosiernie tego dnia grzało. Ze strony Kolejarza kilka przebłysków, ale ogólnie po raz kolejny zawiodłem się. Wyjazd ten można skwitować następującymi zdaniami: Bo specjalny jest, bo specjalny, bo specjalny jest od tego, aby bawić się, aby bawić się, aby bawić się na całego! I drugie Otwieram wino ze swoją dziewczyną…

Raffi
03-10-2004, 23:34
ale na serio po jej wyciągnięciu wasza grupa wyjazdowa na chwile stała i sie wpatrywała milcząc tak jakby ich zgasiła...

może rozczytać nie mogli? 8)

Fizi
03-10-2004, 23:56
a morał historii z sektorówkami jest taki , że jak chcesz mieć własną sektorówkę na którymś ze stadionów , to zostań znanym pedofilem :lol2:

Kawa
03-10-2004, 23:58
a morał historii z sektorówkami jest taki , że jak chcesz mieć własną sektorówkę na którymś ze stadionów , to zostań znanym pedofilem :lol2:
Z tym, ze musisz pochodzic/mieszkac w jednym zmiast gdzie gra 1 liga ewentualnie 2-ga 8)

Adiq
04-10-2004, 00:29
Nom. Szczerze mówiąc do teraz nie możemy się z nimi normalnie dogadać. :placze:

Wiadomo, że pomysł na plus, ale nic ponadto, bo była to odpowiedź aż do bólu przewidywalna, a zaskoczenie jest jedną z ważniejszych rzeczy w ultrasce. Nie ma sensu się nad tym dłużej rozwodzić, bo po prostu musieliście tak to zripostować i tyle.

W pewien sposób również jestem zadowolny z takiej odpowiedzi, bo wiem, że sektorówka z dyrygentem musiała was zaboleć. Wiem także, że wpadła wam w ucho piosenka "Ja kocham Legię". 8)

apcio
04-10-2004, 00:54
Wiem także, że wpadła wam w ucho piosenka "Ja kocham Legię". 8)Ona wpadla nam w ucho juz dawno temu, chyba nawet dwa sezony wstecz. Mila melodia dla ucha :)

Death
04-10-2004, 01:23
Nie ma to jak wypominać przeciwnikowi o liczbie osób na meczu (patrz 18tys.) a samemu przyjechać w WIELKIEJ 150 osobowej grupie :rotfl2: 8)

disco
04-10-2004, 01:49

:rotfl2: :rotfl2: :rotfl2:

Roznica miedzy naszymi sektorowkami jest taka, ze po naszej nikt nie mial watpliwosci ze zabolalo (i Wy, i my i reszta Polski) a po Waszej slysze tylko Was...tylko niektorych z Was na dodatek (co nie dziwne, tych co malowali chyba glownie). Ten mecz byl jakis taki z dupy, zero cisnienia, z powodow roznych. Licze ze jeszcze sie pojawi powod zapierdalania przed meczem z Wami. Nietsety, spadek w hierarchii waznosci ;)

disco
04-10-2004, 01:50
Nie ma to jak wypominać przeciwnikowi o liczbie osób na meczu (patrz 18tys.) a samemu przyjechać w WIELKIEJ 150 osobowej grupie :rotfl2: 8)

o, kiedys bylo cos takiego jak Widzew! Dzieki za przypomnienie sie ;)

Szuwar
04-10-2004, 01:51
Dobra - na wyjezdzie nie bylem, nie bede sie tlumaczyl dlaczego - po prostu nie. I zaluje. Jak zreszta kazdego nieobejrzanego na zywo meczu.

Ale ludzie - nie piszcie glupot - troche obiektywizmu. Domyslam sie, ze jako osoba, ktora nie byla na meczu nie powiniennem zabierac glosu w sprawie naszej liczby, ale fakt jest taki, ze gdyby Lecha, Widzewa czy chociazby Wisly przyjechalo do nas tyle osob, to bez wzgledu na range meczu, czy pore rozegrania spotkania byli by zjechani na tym forum przeokrutnie (takie juz uroki netu). A coponiektore osoby tutaj narzekaja na frekwencje Lecha. Ale nie zapominajcie, ze tam frekwencje (u nas zreszta tez) tworza pikniki. Trzeci mecz z Legia w ciagu roku, kiepskie wyniki druzyny, plus wspomniana pora meczu i juz frekwencja nizsza. Choc takiego wyniku jak na Lechu to kazdy moze pozazdroscic. Dopingu nie slyszalem, z opinii wypisujacych tu osob podobno sredni, ale sami wiecie, jaki ostatnio byl u nas...

Nie bronie tu Lechitow, nie twierdze tez, ze nasz wyjazd marny (choc badzmy szczerzy - kogo jak kogo, ale NAS stac na wiecej. I tu pretensje moge tez miec do siebie), ale po prostu niektorzy (i od nas, i z Pyrlandii) tutaj chyba zapominaja, ze badz co badz mecz byl prestizowy i w sumie ani Lech, ani mynie pokazalismy nic, co swiadczylo by o randze tego meczu. Jak ktos napisal wczesniej - oby jak najmniej takich klasykow.
Apeluje tylko o brak napinania sie (szczegolnie osob, ktorych nie bylo), bo potem wchodzi jakis Widzewiak i (w sumie slusznie, choc nie jego sprawa) zarzuca nam to i owo. Po prostu to, ze ktostam sie napnie tu i owdzie w necie, w jakis tam sposob idzie na konto Legii i jest przez wielu (zwlaszcza z wrogich klubow) odczytywane jako rozumowanie ogolu kibicow danego klubu...

Po prostu mecz sie odbyl - nas malo, prezentacja Lecha przecietna i tyle. Ale zamiast wypominac innym pewne sprawy, moze lepiej spojrzec na wlasne podworko.

Pozno juz i jak zwykle pogmatwalo mi sie wszystko. Ale mniej wiecej co chcialem przekazac to przekazalem. Pozdro!

Death
04-10-2004, 01:59

i jest nadal... i przetrwa wieczność

ps. "2-0 też już było w 97r. co nie oznaczało końca..."

c_zary
04-10-2004, 02:11
Proponuje zakonczyc watek Widzewski w tym temacie - dalsze posty traktujace o tym beda kasowane.

Poza tym post Szuwara bardzo dobrze oddaje opis zaistanialej sytuacji. Z naszej strony trza sie w piersi uderzyc i wyciagnac z tego wnioski na przyszlosc.

foks
04-10-2004, 08:53
OTWIERAAAAAM WINOOOOO ZE SWOJA DZIEWWWWCZYNAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA, CHCIALBYM ABY TEN CZAS NIE PRZEMINAAAAAAAAAAAAAAAAAALLLLLLLL, NIGDY NIE PRZEMINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAl

wyjazd zajebisty jesli chodzi o podroz (szczegolnie powrot). bylo jak w takim wiekszym autokarze :) jesli chodzi o nasza liczbie no to nie ma co sie oklamywac ze to wstyd. ale powiem jedno; A MELANZZ TRWAAAAAAAAAA!

VANAHAIM72
04-10-2004, 09:23
Zastrzegam, że wypowiadam się na podstawie transmisji w C+...
Naszych było słychać bardzo dobrze - i nie jest to tylko "kaprys" realizatora dźwięku, bo słyszeli Ich także Lechici, skoro gwizdali - wielkie brawa za godne reprezentowanie Legii w Wielkopolsce.
Jeśli chodzi o Lecha - trochę się zawiodłem. Dużo pustych miejsc, doping taki sobie, oprawa też... No i te "uprzejmości" - bez komentarza.

Benio
04-10-2004, 11:28
Szuwar :brawo: chyba jako jedyny wniosl cos do tego tematu (bez obrazy dla innych) co nie zapachnialo napinka...
Po tym meczu czuje niedosyt...Z naszej strony mozna bylo sie spodziewac wiekszej ilosci osob jednak duza grupa fanow (w tym ja niestety) jak dowiedziala sie,ze jest tylko 300 biletow najzwyczajniej sobie ten mecz odpuscila jako,ze "i tak nie dostane..."(no coment)...Dlaczego mnie zabraklo??Nie bede sie glupio usprawiedliwial,Ci co maja wiedziec to wiedza a inni niech mysla co chca...
Jesli chodzi o Lecha...zaskoczyla mnie ilosc wielu pustych miejsc,no ale wiadomo jak druzynie nie idzie to zawsze jest spadek frekfencji (wiadomo przez kogo :popcorn: )jednak 18 tysiakow to i tak wynik rzadko spotykany,liczylem tez na jakas ciekawsza oprawe choc kartony byly calkiem calkiem (ale jakos nie rozkminilem co przedstawialy :/ ) Jesli chodzi o sektorowki...To "Samsona" bylo mozna przewidziec,reszta ok...
Doping z obu stron jaki byl to kazdy wie

Oby takich "klasykow" jak najmniej :modli:

arczi
04-10-2004, 11:37
(..)jednak duza grupa fanow (w tym ja niestety) jak dowiedziala sie,ze jest tylko 300 biletow najzwyczajniej sobie ten mecz odpuscila jako,ze "i tak nie dostane..."(no coment) (..)

No i tego wlasnie nie moge zrozumiec.
Czy ktos mi to moze jakos rozsadnie wytlumaczyc?
Najlepiej jak dziecku.

Benio
04-10-2004, 11:52
(..)jednak duza grupa fanow (w tym ja niestety) jak dowiedziala sie,ze jest tylko 300 biletow najzwyczajniej sobie ten mecz odpuscila jako,ze "i tak nie dostane..."(no coment) (..)

No i tego wlasnie nie moge zrozumiec.
Czy ktos mi to moze jakos rozsadnie wytlumaczyc?
Najlepiej jak dziecku.

Juz Ci tlumacze...
Z wiekszoscia osob z,ktorymi gadalem na temat wyjazdu mowily,ze pojechalyby gdyby byla wieksza ilosc biletow bo 200 pewnie wykupi samo stowarzyszenie a pozostale 100 rozejda sie w zastraszajacym tepie...takie glupie gdybanie a jednak jak bylo kazdy widzial
mowilem...nie mam zamiaru sie usprawiedliwiac...napisze tylko,ze nie bylem z powodu osobistego,smutnego i nie zaleznego ode mnie

Joker
04-10-2004, 12:12
Podczas transmisji w Anal + Kopa mówił iż na stadionie jest 14 tys. ludzi. Nie wiem skad bierze się tą liczba 18 tys. wydaje mi sie ze jest zawyzona. Widząc duze łysiny na trybunach jestem w stanie mu uwierzyc.

Tak jak juz spora cześć osob zauwazyła Samson był bardzo ale to bardzo naciagany.

foks
04-10-2004, 12:21
Juz Ci tlumacze...
Z wiekszoscia osob z,ktorymi gadalem na temat wyjazdu mowily,ze pojechalyby gdyby byla wieksza ilosc biletow bo 200 pewnie wykupi samo stowarzyszenie a pozostale 100 rozejda sie w zastraszajacym tepie...takie glupie gdybanie a jednak jak bylo kazdy widzial

sorry ale dla mnie to zadne wytlumaczenie.
po 1 dla ss biletow bylo tylko 100 wiec jak mogli wykupic 200?
po 2 w momenciu kiedy bilety zostaly okolo godziny 10.30 w duzej liczbie od razu poslalismy z kas info do internetu.. kazdy kto myslal ze nie bedzie mogl zobaczyc njusa i poleciec pod kasy
po 3 dogadalismy sie w klubie by kasa byla tez czynna w piatek do 16 a w sobote do 12.
po 4 po prostu zbyt wielu "wyjazdowcow" zrobila sie za wygodna i nie chcialo im sie pojsc po bilet, a zbyt wielu nie mialo pieniedzy (po austri, lecznej, swicie).
A MELANZ TRWAL! kto nie byl niech zaluje :)

Radzyn
04-10-2004, 12:27
Z tym Samsonem to przesadzili.Strasznie mnie to wkurwiło!!

Benio
04-10-2004, 12:33
Foks
nie mowilem,ze sie tlumacze tylko tlumaczylem zaistniala sytuacje Arcziemu takze niezupelnie sie zrozumielismy...BTW.zauwaz,ze nie kazdy ma internet a co do ptk.4 to zgadzam sie w 100%...nie bylem i zaluje

Zakonczmy to nigdzie nie idace gdybanie bo i tak to co bylo w Poznaniu sie nie odstanie (ale mi sie zrymowalo :hyhy: )

dude
04-10-2004, 13:39
"Legia to..."
i " Ce Ce CeWuKa.."

Doradzam naprawę odbiornika tv. 8)

Napisz jeszcze jakich farb uzyliscie i ile puszek poszlo do jej namalowania
Mamy oczy i widzielismy.
Tak samo jak spalony Reissa (pozdro Nova).

To może w ogóle nie róbmy opisów po meczach ? Przecież ludzie mają oczy i widzą :hmm:

A Ty nie wiem czy zdajesz sobie sprawe, ze gowno nas obchodzi wasza
sektorowka z Samsonem.

:hyhy:

ja bym powiedział tak - pół Polski wiedziało, czy raczej domyślało się, że na tym meczu Lechici zrobią coś zw. z Samsonem, więc nie było to szczególnym zaskoczeniem, zwł. w tym wykonaniu

Skoro wiedzieliście to trzeba było zrobić jakąś konkretną odpowiedź, z pewnością byłby to K.O. dla nas.

Fakt faktem, ze bylo nas smiesznie malo. Ale najwiekszym wrogiem bynajmniej nie jestescie. Sa wieksi. I to pod nosem

Chodzi o ten klub którego "nie ma w Warszawie" ? :chytry:

Chcialem dzis wejsc na wasze forum, ale sie nie dalo.
Jakos wytrzymacie beze mnie

Spoko wynajmiemy płaczki, zastąpią Cię :oczko:

"Suma wszystkich naszych kompleksów" tak mi się skojarzyło

Kurcze, przeglądam wszystkie strony i tylko jedno słówko. Widzę moda na "kompleksy" powoli upada...a szkoda, byliście przez to naprawdę śmieszni.

a morał historii z sektorówkami jest taki , że jak chcesz mieć własną sektorówkę na którymś ze stadionów , to zostań znanym pedofilem

Dobre :hyhy:

Szuwar - szacunek za post.

Z tym Samsonem to przesadzili.Strasznie mnie to wkurwiło!!

:hyhy: 8)

Głupie tłumaczenia osób które nie pojechały. Strasznie bym się wkurwił, gdyby takie scenki były u nas...

Pozdr.

Raffi
04-10-2004, 13:42
oj Dude.. jakieś 100 km dalej :chytry:

dude
04-10-2004, 13:44
Czyli klub z którym spotkacie się dopiero za 2 lata (jak dobrze pójdzie) 8)

arczi
04-10-2004, 14:39
Foks
nie mowilem,ze sie tlumacze tylko tlumaczylem zaistniala sytuacje Arcziemu takze niezupelnie sie zrozumielismy...

No ale wlasnie te twoje tlumaczenie jest zupelnie bez sensu.
Dla mnie ci ktorzy tak mysleli sa mega frajerami. I tyle.

Joker. Przestan sie osmieszac. Frekwencja w Poznaniu byla jak najbardziej okazala.
A Ty Radzyn. Ehh.. Nie wazne. I tak nie skumasz.

Q_(L)
04-10-2004, 15:33

myslisz ze jestes zabawny pisząc ze było coś kiedys takiego jak Widzew, jestes załosny...

i sprawdź sobie ilu nas jechało da Warszawy gdy wiedzielismy ze nie zostaniemy wpuszczeni a o tego juz bylismy praktycznie w II lidze... gwarantuje ze było nas wiecej niz 150 osób...
Gratulacje i... pisz na temat

Młody
04-10-2004, 15:45
Dobra skończmy już to gdybanie. Ochłonołem i teraz na spokojnie podsumowuje.

- Nasza liczba do doopy a jakosc dobra (trza sie nad tym zastanowić).
- Sektorókwa z Samsonem ładni wykonana z nie do konca wymyślnymi hasłami. "Cały Poznań Chórem" wtedy zamilkł cały stadion i nie wiedzieliście co robić
- Sketorówka z psami i kościastym bardzo ładnie wykonana (w kolorze była by zajbeista).
- "Suma waszych..." apropo czego to ??
- Kartoniada ładna
- Doping Lecha momentami niezły ale momentami mizerny
- Frekwencja gospodarzy jak na tak fatalną passe i na polska lige dobra bo z różnych źródeł 14-18 tys. Ale chyba wszyscy spodziewali sie troche ponad 20tys (przynajmniej w tv nie robiło to już takiego efektu).
- Ulotki z Samsonem = dziecinada.
- Ci co nie pojechali niech żałują i koniec pier** bo widocznie za mało sie staraliśmy.

Tyle w temacie i od tej pory niech wypowiadaja sie tylko Ci co byli.

Szacunek dla tych co prezentowali nas w Poznaniu.

Radzyn
04-10-2004, 15:56
Foks
nie mowilem,ze sie tlumacze tylko tlumaczylem zaistniala sytuacje Arcziemu takze niezupelnie sie zrozumielismy...

No ale wlasnie te twoje tlumaczenie jest zupelnie bez sensu.
Dla mnie ci ktorzy tak mysleli sa mega frajerami. I tyle.

Joker. Przestan sie osmieszac. Frekwencja w Poznaniu byla jak najbardziej okazala.
A Ty Radzyn. Ehh.. Nie wazne. I tak nie skumasz.

Wal prosto z mostu o co Ci chodzi?? Nie martw się skumam....... :chytry:

KASKA
04-10-2004, 16:15
Jaco napisał:
"Legia to..."
i " Ce Ce CeWuKa.."

Doradzam naprawę odbiornika tv.

Bylam, widzialam i wiem,ze nie jest to wina odbiornika tv. Odnioslam wrazenie,ze "W nienawisci do tej druzyny...." jest jedyna piosenka, ktora znaja u was WSZYSCY (!!!)- nawet najwieksze pikniki!!! Smieszne i zalosne.... I nie tlumaczcie sie,ze jest inaczej, bo...kto byl, ten wie! :D
Co do tego, ze niby tak bardzo sie przejelismy wasza sektorowka to zart byl chyba. Zreszta-na ten temat napisano tu i tak dosc duzo. "Suma wszystkich...." moze nie bylaby taka zla, gdyby byla bardziej czytelna i gdybyscie tego nie wrzeszczeli przy rozwijaniu sektorowki...Ale-co kraj to obyczaj :)
Ogolnie powiem tylko,ze niech KAZDY, kogo nie bylo, zaluje!!!
Jest czego....Dla takich powrotow warto zyc! ;P
Kacha
P.S."Blogoslawione browary warszawskie! Wszyscy biora do Krakowa srubokretyyy...." :D

P.S.2. Niech ktos wrzuci tu ta fotke z ulotka. Jesli ktos zrobil!:)

Włóczykij
04-10-2004, 16:24
nie byłem, nie wypowiadam sie kibicowsko

ale przyklad tego ze bilety byly, bo ludzie (glownie) tlumaczyli sie tym ze nie chce im sie stac w kolejce aby odejsc z kwitkiem mam nadzieje ze wroca juz bez powrotnie i przy okazji kolejnego wyjazdu specjalem nie bedzie komentarzy w takim stylu jak mialo miejsce to teraz...

btw: Radzyn nie czekaj na odpowiedz, poczytaj wlasne posty a sam zrozumiesz ( o ile jestes taki kumaty za jakiego sie uwazasz....)

szacunek dla tych co byli :dziekuje:

rosol
04-10-2004, 16:30
Nie wiem czym Lechici się ekscytują??? Po pierwsze Sektorówka z Samsonem nie zrobiła na mnie najmniejszego wrażenia, A jeśli chodzi o tą z psami kościstymi to do dzisiaj nie mogę zrozumieć o co im chodziło (może mi to ktoś wytłumaczyć) a przyjżałem się jej wtedy jak ją składali na murawie, była lepiej widoczna. A tej ulotki nawet nie podniosłem, myślałem że jakaś poznańska firma się reklamuje :hyhy:

rosol
04-10-2004, 16:34
A tak na marginesie w pracy dostałem opierdziel za zachrypnięty głos :hyhy:

wojtek1981
04-10-2004, 16:58

A gdzie pracujesz? :hyhy:

Glaca
04-10-2004, 17:20

A gdzie pracujesz? :hyhy:

oby nie w radio :hyhy:

Nova
04-10-2004, 19:38
Suma wszystkich...." moze nie bylaby taka zla, gdyby byla bardziej czytelna i gdybyscie tego nie wrzeszczeli przy rozwijaniu sektorowki...
A nie przyszło Ci do glowy ze tak własnie miało być? :hmm:

kamyk
04-10-2004, 20:01
nio niestety malo nas jak na taki mecz ale coz rozne kazdy mial powody myslem ze wsumie liczba 300 glów sie zbierze a tu nic.. co do oprawy Lech byla wsumie dobra co do tej sektorowki to juz sie nudne staje te odgryzanie bo to nie boli tak jak was zabolalo, mogli byscie w jakis inny sposob dogrysc zaskoczyc a nie powielacie cos co ktos inny zrobil , i w taki sam sposob chcecie odpowiedziec, nio unas doping jak na taka grupe wsumie calkiem calkiem:)) mam nadzieje ze takich meczy bedzie mniej ze tak malo osob jedzie...!coz oby do wiosny

żyła
04-10-2004, 20:17
co do tego teksu z ulotki. pisze się "przyprowadź kolegę" :cool: :oczko:

daniil
04-10-2004, 20:28
Wybrałem sie wczoraj na mecz do Poznania( cóż tęskni sie troche za pierwszą ligą 8) ) i myślę, że będę w tym temacie obiektywny.

Co do Lecha:
Faktycznie dużo wolnych miejsc na stadionie, ale 18 tys. to i tak dobra jak na Polską ligę liczba, w szczególności po ich ostatnich wynikach w lidze.
Kocioł zrobił na mnie spore wrażenie i dopingował znacznie lepiej niz na ostatnim meczu tych druzyn w Poznaniu Bardzo dobre maja tam (w kotle)nagłośnienie, co bardzo pomaga w dopingu. Sektorówka z Samsonem mnie rozśmieszyła tak samo jak Wasza z chórem, a wykonanie tej sektorówki(Samson) mistrzowskie. Poza tym tak się wszyscy tu na forum zarzekacie, że Was ta sektorówka nie dotknęła, że zaczynam miec wątpliwości czy faktycznie tak jest.
Co do tej drugiej sektorówki to dla mnie kompletny niewypał, a hasło "suma wszystkich waszych strachów" wydaje mi sie troszkę powieleniem naszego "Jesteśmy waszym największym koszmarem"

Co do Legii:
Na początku myślałem, że jest Was trochę ponad 500 - tak to wyglądało z kotła, ale jak poszedłem na inne trybuny dopiero było widać , że jest Was około 150. Mimo to prowadziliście równy(jak na taka liczbę nawet głośny doping) Kilka razy nawet byliscie słyszalni w kotle.

Ogólnie drugi raz mecz tych druzyn wg poniżej oczekiwań i na pewno lepszym widowiskiem ultras był jesienny "koszmarny" mecz z zeszłego roku w Łodzi.

pzdr

c_zary
04-10-2004, 20:42
Poza tym tak się wszyscy tu na forum zarzekacie, że Was ta sektorówka nie dotknęła, że zaczynam miec wątpliwości czy faktycznie tak jest.
Szczerze mowiac po sprawie Samsona spodziewalismy sie takiej riposty ze strony Lecha, dlatego tak bardzo w nas to nie uderzylo.

Radzyn
04-10-2004, 20:44
nie byłem, nie wypowiadam sie kibicowsko

ale przyklad tego ze bilety byly, bo ludzie (glownie) tlumaczyli sie tym ze nie chce im sie stac w kolejce aby odejsc z kwitkiem mam nadzieje ze wroca juz bez powrotnie i przy okazji kolejnego wyjazdu specjalem nie bedzie komentarzy w takim stylu jak mialo miejsce to teraz...

btw: Radzyn nie czekaj na odpowiedz, poczytaj wlasne posty a sam zrozumiesz ( o ile jestes taki kumaty za jakiego sie uwazasz....)

szacunek dla tych co byli :dziekuje:

Już wszystko rozumiem :oczko:

Młody
04-10-2004, 20:46
Zgadza sie że spodziewaliśmy sie takiej riposty a jak ktoś pyta dlaczego nie zrobiliśmy żadnej riposty bo nikt nie znał dokładnej treści tak jak to miało miejsce z "WITAMY W RAJU" - "a my na Raj Taki Sramy" (bez obrazy Widzewiaku :zlosliwy:)

c_zary
04-10-2004, 21:01
jak ktoś pyta dlaczego nie zrobiliśmy żadnej riposty bo nikt nie znał dokładnej treści
A Ty niby skad to mozesz wiedziec? :hmm:

Nova
05-10-2004, 00:00
Suma wszystkich...." moze nie bylaby taka zla, gdyby byla bardziej czytelna i gdybyscie tego nie wrzeszczeli przy rozwijaniu sektorowki...A nie przyszło Ci do glowy ze tak własnie miało być? :hmm:
Znaczy, że miała być mało czytelna :hmm: Tak czy inaczej są gusta i guściki 8)
Tak lepiej? :chytry:

ems
05-10-2004, 12:00
pewnie przyszlo jej do glowy, aczkolwiek tu chodzi o to ze to beznadziejnie wyszlo (wg niej, ja tego nie zarejestrowalem przed tv) a nie ze nie mialo byc

KASKA
05-10-2004, 16:31
pewnie przyszlo jej do glowy, aczkolwiek tu chodzi o to ze to beznadziejnie wyszlo (wg niej, ja tego nie zarejestrowalem przed tv) a nie ze nie mialo byc

Dzieki Ems, ze mnie wyreczyles....O to mi wlasnie chodzilo!!! :)

marian__
11-10-2004, 17:41
jako że jestem nowym uzytkownikiem formum(dzis pierwsze logowanie) wracam do meczu z Lechem, troche głupi się poczułem jak zobaczyłem tylko ok150 osobowa grupke z Warszawy, ja bylem z kumplem inkognito(bo dzięki kochanemu PZPN-owi nie mogłem wejść z naszymi kibicami bo nie mam chipa). Chętnych od nas z rejonów było dużo na ten mecz ale jak już wyszło że mamy jechać inkognito to sie rozsypali i zostałem ja 8) Jeśli chodzi o doping Legionistów to imponował mi, bo stojąc na przeciwko sektora z naszymi dobrze było słychać pieśni sławiące Legie:) zresztą w Poznaniu to tylko kociol sie stara a reszta to wafle krzyczą tylko jak wolny, róg itp. POZDRO DLA KUMATYCH

rangiz
14-10-2004, 20:23
wafel to ty jestes,ale Lech ma najlepszych kibicow w Polsce,wy co najwyzej na miejscu 3,ale szacunek za te zajebista piosenke Legiaaa Warszawaaaa!jest spoko!Pozdrawiam

cin
14-10-2004, 20:25
wezcie cos zrobcie z tym pajacem i jego podpisem... :zly:

rangiz
14-10-2004, 20:26
oo...pajac...to tak traktujecie innych kibicow?

ems
14-10-2004, 20:37
lol

Raffi
14-10-2004, 20:42
czesć, pa

Nova
14-10-2004, 20:53
No prosze...rangiz u nas bana za banem dostawal i w koncu do Was dotarł... :boshe:

Co za gośc :kurde:

Pan Artysta
14-10-2004, 21:24
No prosze...rangiz u nas bana za banem dostawal i w koncu do Was dotarł... :boshe:

Co za gośc :kurde:

najgorsze to to że on pod innymi nazwami może się pojawiać(u was miał chyba 3-4 wcielenia) :zly:

Viola
14-10-2004, 21:38
rangiz, rangiz1, rangiz2, per3z, SLU, fernando, SuBZerO, Zegnam - to chyba wszystkie wcielenia rangiza ale nie jestem pewna :hyhy: