PDA

Zobacz pełną wersję : Karty Kibica

Strony : [1] 2

Nemozjush
15-09-2004, 12:30
Tak sobie zaczynam, bo juz jest 15.09 a ja jeszcze karty nie dostalem. Jush mnie krzyż boli od schylania sie i zaglądania do skrzynki pocztowej codziennie ;)

Ciekaw więc jestem czy ktoś z forumowiczów - karneciarzy juz dostał ten plastik.
Puzdrufki!

Guzik
15-09-2004, 13:06
Daj troche czasu naszym "wspanialym" dzialaczom :cicho:

Nemozjush
15-09-2004, 13:16
No tak wkońcu "czas to pieniądz" już się przyzwyczaiłem do dawania "troche czasu" działaczom ;)

Żuku
15-09-2004, 13:25
ej.. a jak chce jeździć na wyjazdy to musze wyrobić ten karte czy ta wystarcza?

Nemozjush
15-09-2004, 13:32
ej.. a jak chce jeździć na wyjazdy to musze wyrobić ten karte czy ta wystarcza?

To by było za łatwe. Karta kibica to wymysł zarządu Legii, a karta wyjazdowa to inna sprawa - wymysł jeszcze głupszej instytucji- PZPN.
Wątpie więc żeby PZPN honorował Karty Kibica szczególnie, że Karty wyjazdowe wymagają jakiś innjych czytników czy coś takiego. Nie jestem pewny ale myśle, że nawet władze PZPN sie zabardzo nie orientują w tym.

pozdro

muran
15-09-2004, 14:11
Tak sobie zaczynam, bo juz jest 15.09 a ja jeszcze karty nie dostalem. Jush mnie krzyż boli od schylania sie i zaglądania do skrzynki pocztowej codziennie ;)

Ciekaw więc jestem czy ktoś z forumowiczów - karneciarzy juz dostał ten plastik.
Puzdrufki!

Stary to jest tektura wypelniona dlugopisem ze smiesznycm hologramem nawet bez zdjecia a nie zaden plastik :D

Żuku
15-09-2004, 16:47
Stary to jest tektura wypelniona dlugopisem ze smiesznycm hologramem nawet bez zdjecia a nie zaden plastik :D

a możesz pokazać?

mOFMC
15-09-2004, 20:45

a możesz pokazać?

:rotfl:

Asan
21-09-2004, 23:03
dostał ktoś juz ten magiczny plastik o którym było tyle gadania?

Guzik
21-09-2004, 23:07
Maja jeszcze 3 dni, obiecali ze rozesla do 24, w co watpie, znowu sie osmiesza :hyhy:

Wilku
22-09-2004, 00:28
"Przepraszamy bardzo, ale ze względu na problemy technologiczne producenta kart nie mogliśmy ich wcześniej do Państwa wysłac. Karty będą wysyłane dziś i jutro."

Taki mail otrzymałem dziś z klubu.

Mini
22-09-2004, 08:22
"Przepraszamy bardzo, ale ze względu na problemy technologiczne producenta kart nie mogliśmy ich wcześniej do Państwa wysłac. Karty będą wysyłane dziś i jutro."

a dotrą ch** wie kiedy :chytry:

pijak
22-09-2004, 09:02

a dotrą ch** wie kiedy :chytry:
a Ty znowu o Zygo... ehh :(

:chytry:

Nemozjush
22-09-2004, 11:24
i po co ten bałagan....?????

czaszka
22-09-2004, 23:14
Poniżej podajemy ważne informacje na temat meczu z Austrią Wiedeń.

1. Dla osób posiadających karnet na sezon 2004/2005.
Przypominamy, że od środy, 23 września, rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz rewanżowy Pucharu UEFA Legia Warszawa – Austria Wiedeń. Wszystkich posiadaczy karnetów na sezon 2004/2005 zapraszamy w dniach 23-26.09 do kas klubu przy ul. Łazienkowskiej 3. W tych dniach będzie można zakupić bilet na swoje miejsce identyczne z miejscem widniejącym na karnecie. Kasy są czynne od czwartku do soboty w godz. 10:00-18:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00 – 16:00. Aby zakupić bilet należy okazać:
- karnet wraz z dowodem tożsamości lub
- Kartę Kibica, która jest aktualnie wysyłana przez klub drogą pocztową.
W przypadku nie otrzymania do dnia meczu Karty Kibica należy przy wejściu na stadion okazać bilet oraz karnet wraz z dowodem tożsamości, które będą niezbędne do wejścia na mecz.

2. Dla osób nie posiadających karnetu.
Wszystkie osoby nie posiadające karnetu mogą zakupić bilety na mecz Legia – Austria Wiedeń w dniach 27-30.09. Kasy Legii otwarte są w godz. 10:00 – 18:00. Przed zakupem biletu należy wyrobić Tymczasową Kartę Kibica. Ważny bilet wraz z Tymczasową Kartą Kibica należy okazać przy wejściu na stadion. Osoby nie posiadające Tymczasowej Karty Kibica nie zostaną wpuszczone na mecz.
Aby otrzymać taką kartę należy wypełnić formularz i złożyć go w kasach klubu wraz z okazaniem dowodu tożsamości, w celu potwierdzenia danych osobowych. Tymczasowa Karta Kibica jest bezpłatna i wydawana „od ręki”. Do tej karty nie jest wymagane zdjęcie. Tymczasowe Karty Kibica są wydawane codziennie.

Wszystkie osoby posiadające dostęp do internetu zachęcamy do pobrania i wydrukowania z naszej oficjalnej strony formularza i wcześniejsze wypełnienie go.

A PRZECIEZ WCZENIEJ BYŁO MÓWIONE ZE BEDZIE MOZNA Z DOWODEM WEJSC NA MECZ !!!!! :zly: no to juz widze te kolejki :placze:

Koran
23-09-2004, 16:11
NIe, ogólnie to luz, bo idziesz z wypełniona karta z klubu do kobieciny w kasie, dajesz jej a ona przepisuje twoje imie i nazwisko na swistek papieru, zwany TkK
Najwazniejsze ze nie musza drukowac nazwiska na bilecie.... wiec swoja droga to wychodzi szybciej niz bilety na imie i nazwisko, jednak wypada wybrac po bilet sie przynajmniej dzien przed meczem, jezeli mieszkamy w Warszawie, to i przyjezdni beda mieli łatwiej

Nemozjush
23-09-2004, 16:39
Ja już bilecik na Austrie kupiłem. Byłem w klubie i niezły bałagan tam mają ale podobno wszystkie karty juz sa wysłane ;)

A ina sprawa to nowa ochrona Zubrzycki! żeby wejśc na teren muszą cie spisać do zeszytu, a żeby dalej przejść to cię eskortuje też ochrona hehehe jak w jakiejś twierdzy ;) To ma być Europa???

LOL3K
23-09-2004, 17:25
Ja już bilecik na Austrie kupiłem. Byłem w klubie i niezły bałagan tam mają ale podobno wszystkie karty juz sa wysłane ;)

A ina sprawa to nowa ochrona Zubrzycki! żeby wejśc na teren muszą cie spisać do zeszytu, a żeby dalej przejść to cię eskortuje też ochrona hehehe jak w jakiejś twierdzy ;) To ma być Europa???

Według naszego kochanego prezesa - tak. :zly:

Co do karty to jeszcze nie doszła :hmm: :zly:

Mazi
23-09-2004, 17:30
Tak właśnie na zachodzie wszystkie szanujące się firmy dbają o swoich klientów 8) .

Dziękujemy Ci Panie Prezesie ! :) - tyle ułatwień mamy teraz zeby wejsc na mecz, ze az głowa boli :kurde: .

wojtek1981
23-09-2004, 18:22

Według naszego kochanego prezesa - tak. :zly:

Co do karty to jeszcze nie doszła :hmm: :zly:

***** , ja też jeszcze tego nie dostałem :zly: Pewnie żygoludek, bedzie pierdolł że Poczta zawiodła :nie:

pijak
23-09-2004, 18:24
dojdą pewnie w poniedziałek, więc nie nerwowo... :)
taką tymczasową kartę to jako kolejną pamiatke można by...
swoją drogą na bank kosztowało cosik ich wyrobienie...

Lukass
23-09-2004, 18:36
Ehh karty takze nei dostalem ... Szkoda ... Mam nadzieje ze listonosz jutro mi ja przyniesie :D

Luka
23-09-2004, 18:41
myślałem że kto jak kto ale iti to profesjonalnie zarządzan firma i przeniesie te standarty do Legii, a wyszło fatalnie :zly:
weżmy na ten przykład te zasmarkane karty (nawet nie chodzi mi o sens ich wprowadzania - a raczej bezsens) ale o formę. Początkowo miały obowiązywać od początku sezonu, póżniej gołoszone że będą obowiązywać od września teraz okazuje się że wrzesień nierealny to i jeszcze to tylko tymczsowo!!!
o co w tym wszystkim :klnie: chodzi??
Moze ktoś z Was jest mądrzejszy ode mnie i mi to wszystko wytłumaczy
POZDRO

zuz
23-09-2004, 19:00
dzisiaj miła pani w kasie powiedziała że "karty już są na poczcie".
co nzaczy że może nawet jutro, a jeśli nie to w poniedziałek powinny dojść.

Mini
23-09-2004, 19:23
widziałem dziś listonosza którego torba wazyła jakieś 30-40 kilo i do tego wózek z reklamami z hiper/super/burdel marketow. ciężką prace mają i jak jeszcze tony plastiku bedą musieli nosić to sie wkurwią.

Żuku
23-09-2004, 19:28
kolega dostał a ja nie

Piotrek M.
23-09-2004, 19:52
Trzeba byc dobrej mysli z tymi kartami
nic innego nam nie pozostaje :hyhy:

Nemozjush
23-09-2004, 20:33
Ja coś tak czuję, że moja karta jest juz w skrzynce.... tylko siostra ma kluczyk.... i gdzieś baluje więc .... czekam ;))

hugollek
23-09-2004, 20:49
Dzwoniłem dziś do klubu. Powiedzieli mi, że wszystkie karty zostały wysłane... w poniedziałek. Powiedzieli, abym uzbroił się w cierpliwość jeszcze przez około tydzień... Jak tak dalej pójdzie, to nie przyślą mi karty do meczu z Austrią Wiedeń... Ech :(

Żuku
23-09-2004, 20:50
czy jeżeli moja karta do mnie nie dojdzie to moge udać sie do klubu po jakiś duplikat czy coś w tym stylu?

(L)EGION_07-300
23-09-2004, 21:16
Kutwa ,ja sie wybieram z kolezkami na Austrie ,a tu taki kanał :jejku: teraz bedziie trza sie bujac z jakimiś swistkami no comments ,totalna paranoja :ucieka:

wojtek1981
23-09-2004, 22:53
Nie czytaliście informacji?
W przypadku nie otrzymania do dnia meczu Karty Kibica należy przy wejściu na stadion okazać bilet oraz karnet wraz z dowodem tożsamości, które będą niezbędne do wejścia na mecz.

Asan
23-09-2004, 23:02
ja nie rozumiem juz tego...wystarczy ze na bilecie bedzie imie i nazwisko i pokaże sie legitmacje... a ci odwalają taką maniane z tymi identyfikatorami że mi sie chce już rzygac :/

Mini
24-09-2004, 08:45
ja nie rozumiem juz tego...wystarczy ze na bilecie bedzie imie i nazwisko i pokaże sie legitmacje... a ci odwalają taką maniane z tymi identyfikatorami że mi sie chce już rzygac :/

jak bedziesz mieć karte to dowód/legitka zdaje sie nie bedą potrzebne :chytry:

Lukass
24-09-2004, 11:16
Ja mam taką nadzieje .. Ale jakos chyba beda musieli sprawdzic czy to moja karta kibica nie ? :/

Raffi
24-09-2004, 11:17
brać, na wszelki słuczaj

Żuku
24-09-2004, 13:22
Ja mam taką nadzieje .. Ale jakos chyba beda musieli sprawdzic czy to moja karta kibica nie ? :/

na karcie kibica masz zdjęcie :/ :jejku:

Asan
24-09-2004, 14:51
dostał już ktoś?:D dzisiaj 24 września:] oj znowu w terminie sie nie wyrobili:]

Endrju
24-09-2004, 14:53
tematy mi sie pomylily :]

prosze o usunięcie posta :wstyd:

żyła
24-09-2004, 15:17
na karcie kibica masz zdjęcie

tylko, że to est tymczasowa karta kibica, na której fotki, nie ma!. trzeba mięc ze sobą dowód przy wejściu an mecz

Nemozjush
24-09-2004, 15:23
na karcie kibica masz zdjęcie

tylko, że to est tymczasowa karta kibica, na której fotki, nie ma!. trzeba mięc ze sobą dowód przy wejściu an mecz

Karty które przyśla posiadaczom karnetów to są już docelowe plastikowe karty kibica naladowane na cały sezon (albo pół). < o ile dojdą > :chytry:

Arni
24-09-2004, 15:36
Dziś wraz z kumplem z klasy odebrałem tymczasową kartę kibica, szczerze mówiąc nic specjalnego, zwykła tekturka z imieniem i nazwiskiem. Nie wiem jaki jest sens jej wprowadzania, skoro i tak nie ma na niej fotografii i przy wjeściu na stadion i tak z pewnością będzie trzeba pokazać kolejny dokument potwierdzający tożsamość. I taki kawałek tekturki ma usprawnić wejście na stadion? Wątpie.

Asan
24-09-2004, 15:36
Karty które przyśla posiadaczom karnetów to są już docelowe plastikowe karty kibica naladowane na cały sezon (albo pół). < o ile dojdą > :chytry:

jeżeli naładowane to znaczy że karneciku nie musze nosić? mam nadzieje że nie zrobią tak że na mecz trzeba nosić karnetu + karty + dowodu bo to już będzie przesada... gdzie tak wogole jest? nie rozumiem po co oni to wymyślili

LOL3K
24-09-2004, 16:24
Do mnie jeszcze nie doszła. :brawo: Zyguś :zly: :zly:

Nemozjush
24-09-2004, 16:26
Karty będą naładowane i będą działały jak karta miejska w bramkach. Zresztą już tak było wcześniej, tylko mało osób miało za PolMotu karty kibica. JAK BEDZIESZ MIAL KARTE KIBICA TO WYSTARCZY ZE BABECZKA W KASIE CI NAŁADUJE KARTĘ I NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ ŁAZIĆ Z BILETEM JUŻ. WSUMIE TO WYGODNA SPRAWA. POMYŁKĄ JEST WPROWADZANIE TYCH TYMCZASOWYCH KART?? TO JAKAS LIPA!
;) POZDRO

atob
24-09-2004, 17:11
Karty będą naładowane i będą działały jak karta miejska w bramkach. Zresztą już tak było wcześniej, tylko mało osób miało za PolMotu karty kibica. JAK BEDZIESZ MIAL KARTE KIBICA TO WYSTARCZY ZE BABECZKA W KASIE CI NAŁADUJE KARTĘ I NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ ŁAZIĆ Z BILETEM JUŻ. WSUMIE TO WYGODNA SPRAWA. POMYŁKĄ JEST WPROWADZANIE TYCH TYMCZASOWYCH KART?? TO JAKAS LIPA!
;) POZDRO

Kurcze Panowie
Tymczasowe karty sa wprowadzone po to abyscie kupujac bilet nie musieli DYKTOWAC pani w okienku swojego imienia i nazwiska .
MA to usprawnic TYLKO I WYLACZNIE sprzedaz biletow

Czy szanowni panstwo zrozumieli ? :ucieka: :modli:

Ps Bez obrazy ale O TYM pisze sie na forum w kilku tematach .
I ciagle ktos nie wie :(

Q_(L)
24-09-2004, 20:36
Kurcze Panowie
Tymczasowe karty sa wprowadzone po to abyscie kupujac bilet nie musieli DYKTOWAC pani w okienku swojego imienia i nazwiska .
MA to usprawnic TYLKO I WYLACZNIE sprzedaz biletow

Czy szanowni panstwo zrozumieli ? :ucieka: :modli:

Ps Bez obrazy ale O TYM pisze sie na forum w kilku tematach .
I ciagle ktos nie wie :(

W czym to usprawni... :hmm: podawanie swoich danych osobowych miało chyba na celu m.in. identyfikacje osoby i miejsca, w którym "zasiada"...
A teraz co :hmm: posiadanie tego świstka ma to zastąpić :roll: ?

W jaki sposób? Bedą zapisywać na bilecie numer karty???

atob
24-09-2004, 22:27
:nie: Usprawni bo pani z okienka zamiast wklepywac dwoma palcami imie i nazwisko [ przy okazji jeszcze sie pytajac czy sie nie pomylila] dzieki temu "kartonikowi " zrobi to o wiele szybciej .
Tak ja to zrozumialem ... ale sam juz nie wiem bo podobno bedzie tez potrzebna przy wejsciu :jejku: Tylko po co :hmm:

Creator
24-09-2004, 23:13
Do mnie jeszcze nie doszła. :brawo: Zyguś :zly: :zly:

Nie tylko do Ciebie nie doszła ta karta...
swego caasu mówili że posiadacze karnetów (w tym moja skromna osoba) dostaną te śmieszne karty do 15 września...kiedy się zczaili, że to nierealne oddalili termin do dzisiaj (24 września)...
dzień się jak widać skończył...a karty nadal nie ma...i sądzę, że jeszcze jakieś kilkanaście dni poczekamy na nią...
Żygo nie ma czasu, bo się za bardzo pochłonął wyłapywaniem (pseudo)kibiców...

Nemozjush
27-09-2004, 14:12
27.09 ;) w skrzynce pusto hehe a jak u was? Chyba jesteśmy kiepskimi "klientami" bo nas olewają...

Iras
27-09-2004, 14:18
U mnie też skrzynka pustkami świeci.... :/ ..ktoś wspominał o poleconym....pana listonosza też w moim mieszkanu nie było jak narazie.......Pogratulować działaczom organizacji

pijak
27-09-2004, 15:37
gratulacje, gratulacjami, ale na mecz weźcie karnet i dowód... tak napisali na LLIVE (no chyba że do dnia meczu prześlą łaskawie karte)
u mnie karty też niet... syf...

Żuku
27-09-2004, 19:34
no ja musialem wyrobić tą tym. karte kibica bo też nie dostałem

mOFMC
28-09-2004, 06:30
To jest chore jakies!
Kupilem karnet.
Zaplacilem za niego ciezkie pienadze.
Wypelnilem formularz.
Przynioslem wszystkie dokumenty.

Jako "klient" :oczko: wywiazalem sie z w 100%

A Pan Panie Zygo?
Mial Pan przyslac karte!
Dlaczego jej nie mam? NO? DLACZEGO?

Dlaczego ja- "Chuligan, pijak, i najgorsze ścierwo" - jak Pan nas określa, moge wywiazac sie z transakcji, a Pan - Wielki Prezes Wielkiego Klubu - nie moze?
Wali Pan w ch :klnie: panie Zygo - nie po raz pierwszy :nie:

pijak
28-09-2004, 07:42
wczoraj pierdolnąłem w "pustą" skrzynkę na listy 8)
bo kolega postraszył że trzeba gdzieś dzwonić jak nie przysłai... ale potem doczytałem o karnecie i ID
hyhy

Mini
28-09-2004, 08:53

:kurde:

Thomas
28-09-2004, 09:30
u mnie pusto :hmm: może to wina poczty...tak napewno to oni :ucieka:

pijak
28-09-2004, 14:56

:kurde:
no co?
kolekcjoner 8)

Mini
28-09-2004, 15:04
u mnie pusto :hmm: może to wina poczty...tak napewno to oni :ucieka:

jesterdaj jak byłem wyszarpać im książki bo donosiciel trafił w te 5 minut jak nikogo w chałupie nie było to koleżka własnie przyszedł im nabluzgać że w ciągu 5 miesiecy zgubili mu Czipa dwa razy a raz to chyba pies w zębach przynosił :hihi:

Guzik
28-09-2004, 16:08
W newsach jest napisane ze nie trzeba posiadac zdjecia do tej karty, to po **** ja musialem dac przy wyrabianiu tej karty, i gdzie ona jest!!!?

Asan
28-09-2004, 16:10
ej jak mam tymczasowa karte to mam nadzieje ze nie musze im legitymacji pokazcywać co nie?

legart
28-09-2004, 16:19
W newsach jest napisane ze nie trzeba posiadac zdjecia do tej karty, to po **** ja musialem dac przy wyrabianiu tej karty, i gdzie ona jest!!!?

Do tymczasowej zdjęcie niepotrzebne, podejrzewam że w dalszej perspektywie do stałej karty zdjęcie będzie konieczne. A karnetowcy mieli odrazu mieć stałe.

Adrian
28-09-2004, 17:00

Do tymczasowej zdjęcie niepotrzebne, podejrzewam że w dalszej perspektywie do stałej karty zdjęcie będzie konieczne. A karnetowcy mieli odrazu mieć stałe.

Ty tam za duzo nie podejrzewaj...Karnetowcy co runde beda musieli nowa legitymacje partyjna wyrabiac :hyhy:

żyła
28-09-2004, 19:29
dzisaj wryobienei dwóch kart zajęło mi 1,5 8)
najpierw chodzile, do 3 kas, bo każdą mi zamykali przed samymi oczami, a później kasjerka się przypluła, że nie podałem kodu pocztowegi, na karcie dla koleżanki, bo go nie znalem, a w starym dowodzie tgo nie ma! no k***a mać!.

Snopi_
28-09-2004, 19:56
A czy ktos wie kiedy zaczną wyrabiać karty kibica nietymczasowe tylko stałe? Obiło mi się o uszy że ma to nastapic w październiku.

Mazi
28-09-2004, 20:01
A czy ktos wie kiedy zaczną wyrabiać karty kibica nietymczasowe tylko stałe? Obiło mi się o uszy że ma to nastapic w październiku.

ehh, zaloze sie, ze jak bedzie trzeba wyrabiac stale - znowu bedzie trza przy okienku podawać swoje personalia łacznie z mejlem ... tyle tylko, ze za stalke juz pewnie bedzie trzeba zabulić :zly:.

Nemozjush
29-09-2004, 14:32
29.09...................nie ma .....??????

Thomas
29-09-2004, 14:47
chyba powinno być "!!!!!" a nie "?????" :zly: nie ma i pewnie nie będzie :- choć pani w kienku mi powiedziała że w zeszłym tygodniu wysłali wszystkie :hmm:

Mogiel
29-09-2004, 14:55
to mnie zaczyna powoli dobijac. place, zadam (tak jak w pewnej mp3 zatytulowanej tele2:D). Żyguś oczekuje od nas niebotycznych wydatkow, pelnej identyfikacji z grupa krwi i kodem DNA wlacznie a sam nam daje ladnie mowiac kopa ponizej pleckow. swoja droga, to ten papier ktorego dotychczas uzywalem jako karnetu.. noz coz.. jego dni sa policzone :). zaraz mi sie podrze!! i jedno mnie zastanawia. co mam zrobic, jesli karnet nie dotrze (tfu, tfu..) do mnie wogole? dymac z papierkiem, prosic laskawie zeby mi dali w koncu ta karte, czy moze kupic nowy karnet? tak, dla prezesa to nieglupie rozwiazanie. "Kibicu - nie dostales karty? Kup nowy karnet, moze tym razem dostaniesz" :/

LOL3K
29-09-2004, 14:55
U mnie pusto ... :ucieka: :zly: :zly:

Maku
29-09-2004, 17:04
Gdzie jest karta????!!!!!!....nie ma nie ma jej nie ma nie ma jej nie ma nie ma nie ma jej :hyhy:

Już mnie totalnie wk****ają...w takim tempie to ona dotrze w Boże Narodzenie...a może Zygo od początku planował takie "prezenty gwiazdkowe" :ucieka:

VANAHAIM72
30-09-2004, 01:12
Żeby lepiej identyfikować kibiców aby powstrzymać narastającą wśród chuligańskich fanów Legii falę przemocy, która powoduje, że Estadio WP przypomina Tombstone w czasach świetności, Żygo postanowił iż w kartach zakodowane będą odciski palców, pleców i nagniotki na stopach, DNA, CIA, FBI, NSA i Żandarmeria Wojskowa. Poza tym obraz tęczówki, ostatnie badanie kału i wymaz z pochwy (to dla kobiet) - mężczyźni co innego (chłopina się jeszcze nie zdecydował). Stąd też te opóźnienia. Bądźmy wyrozumiali...

legart
30-09-2004, 09:52
Gdzie jest karta????!!!!!!....nie ma nie ma jej nie ma nie ma jej nie ma nie ma nie ma jej :hyhy:

Już mnie totalnie wk****ają...w takim tempie to ona dotrze w Boże Narodzenie...a może Zygo od początku planował takie "prezenty gwiazdkowe" :ucieka:

Myślicie że to takie proste przez 2 miesiące zrobić kawałek plastiku 8)

Mogiel
30-09-2004, 10:30
Dobra Legart, no 2,5tys kawalkow plastiku. :chytry: . i to o smiesznych wymiarach, bo ok. 9x5, a chyba nawet ciut mniej. a zreszta.... zostawcie juz prezesika... przeciez on sie stara.. :)... przeciez juz je wyslali no nie :D?... a swoja droga... prezesie prezesie.. niech pan mierzy sily na zamiary i nie obiecuje rzeczy niemozliwych...

Guzik
30-09-2004, 12:19
Doszlo dzisiaj, przed samym meczem :ucieka:

Mogiel
30-09-2004, 12:39
Doszlo dzisiaj, przed samym meczem :ucieka:

niech to szlag trafi, przemokne caly, zmoknie i porwie mi sie karnet, walic to :). sprawdze skrzynke bo jeszcze dzis nie patrzylem...

GbY
30-09-2004, 13:49
Do mnie też już doszło. Lepiej późno niż wcale :ucieka:

Lukass
30-09-2004, 13:56
Ehh ... do mnie jeszcze nie doszla ta cala karta kibica ... A szkoda ... tyle obietnic ze dostaniemy je do meczu ... a nawet do 24.09. 2004 r. !! !! !!
pozdrowienia dla Żygo ...

Nemozjush
30-09-2004, 13:56
A o mnie zapomnieli...jeszcze nie doszła.... ;) trudno! Ważne jest żeby Legiunia dziś awansowała!!! :modli:

LOL3K
30-09-2004, 14:17
Pusto. :zly: :zly:

Niko
30-09-2004, 14:33
Właśnie odebrałem. Poleconym. To już 5 karta: karta-identyfikator,karta-karnet,karta SS Legii,karta PZPN, i karta Kibica. Zajebac sie mozna.

A to jeszcze nie koniec, bo w tym pisemku jest napisane,zeby sie zgłosic do klubu po odbior...Karty Multikinomaniaka. Co mam z tej karty?

Iras
30-09-2004, 16:07
karty jak nie było...tak nie ma :/

Lookash
30-09-2004, 16:13
Odebrałem dziś o 12.40(fart że byłem w domu).Wygląda zajefajnie. Już myślałem że wyślą mi tymczasową by obniżyć koszty a tu takie cudeńko.Będę mógł się pochwalić w szkole:) i przynajmniej nie pogniecie mi siędziś karnet.LEGIA - Austria 2:0

LOL3K
30-09-2004, 23:15
Ja dziś jakiś polecony dostałem, może to karta ? :hmm: :hmm:

Tarchomin.
01-10-2004, 09:39
Ja dziś jakiś polecony dostałem, może to karta ? :hmm: :hmm:

prędzej skarbówka... :hyhy:

Mini
01-10-2004, 10:24
wezwanie do woja :chytry:

mnie dziś qrwa o 8.30 listonosz obudził a tu zamiast karty jakieś książki przyniósł :zly:

mOFMC
01-10-2004, 11:46

mnie dziś qrwa o 8.30 listonosz obudził a tu zamiast karty jakieś książki przyniósł :zly:

Wlasnie!
Ksiazke bys poczytal a nie ciagle na mecze chodzil :chytry: :oczko:

Mogiel
01-10-2004, 13:17

Wlasnie!
Ksiazke bys poczytal a nie ciagle na mecze chodzil :chytry: :oczko:

znalazl sie ten co nie chodzi na mecze :P :hyhy:

p.s. caly czas pusto...

LOL3K
01-10-2004, 14:18

Jeszcze trochę - za młody jestem, choć w Polsce wszystko jest możliwe. :chytry:

Asan
01-10-2004, 15:06
przyszła karta dziś:] tyle czekania... no wygląda nawet fajnie tylko zdjęcie jakos beznadziejnie mi zrobili;P

LOL3K
01-10-2004, 15:16
Ta, to karta była tym poleconym. Wygląd całkiem spoko. A po kiego jest ta "Multikinomaniaka"? Jakieś zniżki na bilety :-

Nemozjush
01-10-2004, 17:42
A mnie listonosz omija ale co mnie to obchodzi to nie moja sprawa...:) Najwyżej wujek żygo będzie za mnie interweniował na poczcie :) hehehe już to widze :chytry: [/code]

Maku
01-10-2004, 19:43
WOW...jestem w szoku...doszła. Odebrałem dzis na poczcie.
Więc jednak obyło się bez gwiazdkowych prezentów :hyhy:

Kolejny plastik w kieszeni...to już chyba moja 5 karta :ucieka:

krzyys
01-10-2004, 19:45
:ucieka: ja dzis awizo dostalem w poniedzialek lece po nia :ucieka: :ucieka:

zuz
01-10-2004, 19:47
Ta, to karta była tym poleconym. Wygląd całkiem spoko. A po kiego jest ta "Multikinomaniaka"? Jakieś zniżki na bilety :-

z tą kartą jest coś takiego że zbierasz punkty.
kupujesz bilet - dostajesz 10 pkt. za 100 pkt masz bilet gratis :chytry:
albo tam chyba za 60 jakieś zestawy z popcornem, itp.
www.multikino.pl

zuz
01-10-2004, 19:49
ja też odebralam, chciałam wziąść i ojca, ale miła pani w okienku mnie zaczęła przepraszać że niepełnoletniej osobie nie może wydać :hyhy:
aż za bardzo sympatyczna była... jakaś wtyka od Z und W? :zdziwiony:

Thomas
01-10-2004, 19:51
a ja nadal nie mam :- buuu :placze:

Mogiel
01-10-2004, 19:56
a ja nadal nie mam :- buuu :placze:

to moze lepiej spytaj kto ma, bedzie ciutke krocej :/

Asan
01-10-2004, 21:30
panowie dojdą te karty do was jutro albo w przyszłym tygoniu... ja juz dostałem pare moich kumpli tez wiec spoko

Mogiel
01-10-2004, 21:56
panowie dojdą te karty do was jutro albo w przyszłym tygoniu... ja juz dostałem pare moich kumpli tez wiec spoko

wiesz co Asan... takie texty to my juz slyszymy od paru tygodni... wiec daruj sobie, bo i tak nie uwierzymy :D:D:P

Asan
01-10-2004, 22:08
spoko ale tamto było z ust panów z zarządu którym i ja nie wierzylem;P niestety sie w terminie nie zmieścili bo karta doszła tydzień później:P

Mogiel
01-10-2004, 22:15
spoko ale tamto było z ust panów z zarządu którym i ja nie wierzylem;P niestety sie w terminie nie zmieścili bo karta doszła tydzień później:P

....z tym ze do wiekszosci nie doszla wogole...

Nemozjush
02-10-2004, 13:48
Ja tez nie dostałemjeszcze!!! mam nadzieje, że nie beda robić lipy z wejściem na stadion jeżeli do meczu w środe 06.10 nie dostane karty. Mam nadzieje, że wstep bedzie na tej samej zasadzie co na PUEFA.

Mogiel
03-10-2004, 00:21
Ja tez nie dostałemjeszcze!!! mam nadzieje, że nie beda robić lipy z wejściem na stadion jeżeli do meczu w środe 06.10 nie dostane karty. Mam nadzieje, że wstep bedzie na tej samej zasadzie co na PUEFA.

w takim wypadku bierz ze soba karnet, powinni Cie wpuszac. tak jak na mecz z Austria.... oddaj karty Zygo :P.

Lukass
03-10-2004, 17:40
Ehh ... Chyba naprawde się nie doczekam tej karty ...

Włóczykij
03-10-2004, 18:43

nie no co Ty, przecierz poczta dziala tez w niedziele ....

:zlosliwy:

Lukass
03-10-2004, 19:10

nie no co Ty, przecierz poczta dziala tez w niedziele ....

:zlosliwy:

:oczko: 8) :chytry: Spoko Spoko :D Jak nie dziś to jutro

Raffi
03-10-2004, 19:12
umówmy sie. Jak ktoś nie dostał karty to niech pisze o tym co 2 dni, tylko co najwyżej, jak ją dostanie........

Creator
03-10-2004, 22:43
Wreszcie przyszły karty :brawo:

Do mnie i mojej dziewczyny w piatek 1 X, do qmpla dzień wcześniej..brawo za te opóźnione, ale jednak dostarczone karty...
Się wykosztowali na tą wysyłkę...pieczątka za 5.5zł..hihihi
Zygo chyba podniesie ceny karnetów za to :hmm:

Asan
03-10-2004, 22:47
a jakąs masz date na stemplu? ja niestety wywalilem a ciekawy jestem kiedy to wyslali

zuz
03-10-2004, 22:49
a jakąs masz date na stemplu? ja niestety wywalilem a ciekawy jestem kiedy to wyslali

ja mam 29.09 :lol3:

VANAHAIM72
04-10-2004, 09:17
Mogli sobie darować przysyłanie tego durnego regulaminu - po co mi ten bzdurny świstek? Chyba sami zdają sobie sprawę z tego, że nikt nie będzie tego przestrzegał. Już to widzę, jak kibic - chcąc załatwić potrzebę fizjologiczną - czeka na przerwę, ażeby "legalnie" opuścić miejscówkę... :hyhy: Te nerwowe spojrzenie, czy ktoś Go nie uprzedzi w wyścigu do TOI-TOIa, wyczekiwanie "w blokach" na gwizdek sędziego, przebieranie nogami, zaciskanie (wiecie czego)... :chytry:

vtz
04-10-2004, 13:38
ha! a ja wlasnie dzis odebralem karte...ale lipna ona ,myslalem ze ladniejsza bedzie

atob
04-10-2004, 13:39
Mogli sobie darować przysyłanie tego durnego regulaminu - po co mi ten bzdurny świstek? Chyba sami zdają sobie sprawę z tego, że nikt nie będzie tego przestrzegał. Już to widzę, jak kibic - chcąc załatwić potrzebę fizjologiczną - czeka na przerwę, ażeby "legalnie" opuścić miejscówkę... :hyhy: Te nerwowe spojrzenie, czy ktoś Go nie uprzedzi w wyścigu do TOI-TOIa, wyczekiwanie "w blokach" na gwizdek sędziego, przebieranie nogami, zaciskanie (wiecie czego)... :chytry:

No wlasnie tez odebralem .
A co ma zrobic kibic majacy ochote na kielbaske lub karkowke ? :ucieka:
Ciekawe co ma zaciskac ? zoladek :hyhy:

Za chec zjedzenia kielbaski ...zakaz stadionowy ? :hyhy:

czy zapaleniem papierosa lamie pkt 12 ??? :hmm: :kurde:
A moze rzucanie konfeti tez podpada pod zasmiecanie stadionu ???

Kurde paranoja> Tym wieksza ze wydajacy ten regulamin jak i niby majacy go przestrzegac wiedza ze to iluzja.

Mogiel
04-10-2004, 14:36
umówmy sie. Jak ktoś nie dostał karty to niech pisze o tym co 2 dni, tylko co najwyżej, jak ją dostanie........

z pozdrowieniami dla Raffiego wszem i wobec oglaszam ze.. dostalem :). na poleconym jest data 30.09... czyli troszki za pozno wyslali..:).. oj prezesik, prezesik.. 24 wyslaliscie wszystkie co? ech..

Łysolek
04-10-2004, 15:52
Jade własnie na poczte mam awizo na polecony , przypuszczam , zę to karta :D

Włóczykij
04-10-2004, 16:03
dostalem...

a przy okazji firma "samin druk" sie wylansowala bo termin trwalosci kleju ma 2 lata :lol2:

Mogiel
04-10-2004, 16:16
dostalem...

a przy okazji firma "samin druk" sie wylansowala bo termin trwalosci kleju ma 2 lata :lol2:

.. a na ch*j mnie ten kaktus.. :hmm: :hyhy:

Fizi
04-10-2004, 16:28
Jade własnie na poczte mam awizo na polecony , przypuszczam , zę to karta :D

mobilizacyjna :lol2:

:oczko:

Łysolek
04-10-2004, 16:35
mam juz karte termin wyslania 29.09 :) Ale ładnie wyszedłem :D
a czy numerkarty tez macie taki dziwny ciąg literek i cyferek ?

cin
04-10-2004, 16:49

nom.

ja swoją właśnie odebrałem.

Mogiel
04-10-2004, 18:48

ja np. mam pierwsze 3 litery nazwiska i same trojki :)

Thomas
04-10-2004, 18:56
*****...dostałem ją pare h temu i już ją zgubiłem :kurde:

kamyk
04-10-2004, 19:03
nio a ja nadal nie mam pewnie dojdzie w tym tygodniu mam taka nadzieje......

Lukass
04-10-2004, 19:05
Jeee ... Normalnie już odebrałem karte !! :hyhy: :hyhy: :hyhy: Jest Wprost wypasiona :oczko:

Mogiel
04-10-2004, 19:57
Jeee ... Normalnie już odebrałem karte !! :hyhy: :hyhy: :hyhy: Jest Wprost wypasiona :oczko:

polemizowalbym.. moja stara kochana karta byla duzo fajniejsza. kupilem ja w pierwszym sezonie gdy byly rozprowadzane, cale 50blach z nia dalem.. co za bol :P

żyła
04-10-2004, 20:02
Lukass napisał:
Jeee ... Normalnie już odebrałem karte !! Jest Wprost wypasiona

polemizowalbym.. moja stara kochana karta byla duzo fajniejsza. kupilem ja w pierwszym sezonie gdy byly rozprowadzane, cale 50blach z nia dalem.. co za bol

Mogiel-powiedzenie o niej, że jest wypasiona opatrzone jest "oczkiem" :oczko: . kapujesz?:)

Lukass
04-10-2004, 20:23
Lukass napisał:
Jeee ... Normalnie już odebrałem karte !! Jest Wprost wypasiona

polemizowalbym.. moja stara kochana karta byla duzo fajniejsza. kupilem ja w pierwszym sezonie gdy byly rozprowadzane, cale 50blach z nia dalem.. co za bol

Mogiel-powiedzenie o niej, że jest wypasiona opatrzone jest "oczkiem" :oczko: . kapujesz?:)

Hehe :D Wiesz wydałeś 50 blach a tą masz za darmola :modli: Ja wcześniej miałem tą tańszą ... To mi się żygać chciało jak się na nią patrzyłem ...
A co do oczka :D To naprawde troche mi sie podoba ... Mówie jak za darmo to całkiem spoko :]

Żuku
04-10-2004, 20:55
ja właśnie dzisiaj stałem się szczęśliwym posiadaczem owej karty :hyhy: , do karty dołączony jets regulamin stadionu + kartka żeby udać sie z Kartą Kibica do kas w celu odebrania karty MULTIKINOMANIAKA :|

ps. z tego co wiedzialem to karta szła ... pocztexem :/ - troche długo

Nemozjush
04-10-2004, 21:13
Ja jusz tez dostalem karte :) spoko duzo krzyku a to takie male coś

Mogiel
04-10-2004, 21:43
Mogiel-powiedzenie o niej, że jest wypasiona opatrzone jest "oczkiem" . kapujesz?

hehe spoxik:)

Hehe Wiesz wydałeś 50 blach a tą masz za darmola Ja wcześniej miałem tą tańszą ... To mi się żygać chciało jak się na nią patrzyłem ...
A co do oczka To naprawde troche mi sie podoba ... Mówie jak za darmo to całkiem spoko

i ten motyw mnie wpienil.. tyle hajsu wydalem na to, a pochodzilem na niej raptem.. pol sezonu na krytej i sezon na zylecie... nie pojmuje, czemu nie mozna bylo zostawic tych starych, podobaly mi sie :D.

wcześniej miałem tą tańszą ... To mi się żygać chciało jak się na nią patrzyłem ...

to musze przyznac, ze te tansze byly niewyrazne i dosc tandetnie wykonane. ale coz, pozostaje sie cieszyc i miec nadzieje, ze prezesik za rok nie wprowadzi innnych, "poniewaz ten system nie odpowiadal osobistym zachciankom mojego dziecka"..:D

kud(L)aty68
05-10-2004, 12:31
Ja jeszcze tego wynalazku nie dostalem.
Ciekaw jestem kiedy w koncu dojdzie i czy (????) dojdzie....

kamyk
05-10-2004, 19:39
ja wlasnie odebralem to cos.....wygloda tak sobie nic specialnego a ten reglamin to niech sobie....a jeszcze jedna karteczki informujace co to jest wycina sie nazyczkami a nie rwie rekoma , to jest klub ktory sie uwaza za profesionalny...

pijak
05-10-2004, 20:47
ja wlasnie odebralem to cos.....wygloda tak sobie nic specialnego a ten reglamin to niech sobie....a jeszcze jedna karteczki informujace co to jest wycina sie nazyczkami a nie rwie rekoma , to jest klub ktory sie uwaza za profesionalny...
od regulaminu to prosze sie odstosunklować!!!
byłem w głębokim szoku jak to czytałem, i doceniam wkład jaki klub włożył na zatrudnienie kogoś kto to zformuował w taki sposób że pół mojego wydziału "polewało" się ze śmiechu, niech ktoś wrzuci skan może, tak w trosce o rozpowszechnienie 17 przyakzań kibica (L)

Łysolek
05-10-2004, 21:34
zgodnie z życzeniem , 17 przykazań prawdziwego kibica Legii :
http://lysolek82.republika.pl/reg1.jpg
http://lysolek82.republika.pl/reg2.jpg
http://lysolek82.republika.pl/reg3.jpg
http://lysolek82.republika.pl/reg4.jpg

Wiec czytać uwaznie i nie łamać !!! :nie:

VANAHAIM72
06-10-2004, 09:41
Czego nie łamać? Regulaminu czy kręgosłupa moralnego? A może nie łamać się? No i co z łamaniem się przy korzystaniu z WC? O nieprzełamywaniu się opłatkiem to już nawet nie mówię, bo mnie na stosie spalą...

Cipciuś
06-10-2004, 10:45
Czego nie łamać? Regulaminu czy kręgosłupa moralnego? A może nie łamać się? No i co z łamaniem się przy korzystaniu z WC? O nieprzełamywaniu się opłatkiem to już nawet nie mówię, bo mnie na stosie spalą...

Moja wychowawczyni na poczatku 2 klasy liceum stwierdzila co następujące
"(...)W zeszlym roku sie złamałam ale w tym sie nie złamie !" :hyhy:

Afgan
06-10-2004, 10:52
jakie sa w koncu zasady przysylania tej karty???
tylko karneciarze dostaja ja poczta???
jak to jest???
z gory dziekowa za odp :modli:

Cipciuś
06-10-2004, 10:54
jakie sa w koncu zasady przysylania tej karty???
tylko karneciarze dostaja ja poczta???
jak to jest???
z gory dziekowa za odp :modli:
zdaje mi sie ze tylko karneciarze bo ci co na bilety wchodzą wyrabiają sobie w kasach jakies tymczasowe karty .

mOFMC
06-10-2004, 10:55
Dostalem... Niestety na zdjeciu wygladam jak jakis, kurde, bandyta :foch:

MeLa
06-10-2004, 11:15
daje mi sie ze tylko karneciarze bo ci co na bilety wchodzą wyrabiają sobie w kasach jakies tymczasowe karty .

dziś dostałem takie info na e-mail że wypasy tylko dla karneciarzy :hmm:

VANAHAIM72
06-10-2004, 13:08
Dla karneciarzy - na razie. Reszta "plastik" dostanie w późniejszym terminie (na podstawie wniosku wypełnionego aby otrzymać ten tymczasowy). Chyba, bo polityka informacyjna klubu dziwna jest i nijak nie można się rozeznać o co im chodzi...

Beny
06-10-2004, 13:22
Dla karneciarzy - na razie. Reszta "plastik" dostanie w późniejszym terminie (na podstawie wniosku wypełnionego aby otrzymać ten tymczasowy). Chyba, bo polityka informacyjna klubu dziwna jest i nijak nie można się rozeznać o co im chodzi...

Tylko chyba trzeba będzie dostarczyć fotkę buziuńki. :)

Raffi
06-10-2004, 13:23
no właśnie nie chcieli ode mnie fotki (proponowałem) :ucieka:
Ogólnei tak jak V72 napisał

Mini
06-10-2004, 13:26
:cenzura: u mnie w dzielnicy to poczta chyba strajkuje albo gamonie zgubiły gdzieś. ile :cenzura: można czekać ?!

Beny
06-10-2004, 13:29
***** u mnie w dzielnicy to poczta chyba strajkuje albo gamonie zgubiły gdzieś. ile ***** można czekać ?!

Ale k...., po co k...., tyle tych k.... uzywasz, k....? :ucieka:

Cierpliwości. :oczko:

LOL3K
06-10-2004, 13:52
Skąd wziąć ten formularz do wydrukowania, bo dla kumpla potrzebuje?

VANAHAIM72
06-10-2004, 13:57
Skąd wziąć ten formularz do wydrukowania, bo dla kumpla potrzebuje?
A nie można go pobrać do druku ze strony oficjalnej? No i chyba na Legialive też był...

Raffi
06-10-2004, 13:58
http://www.legia.pl/formularz.jpg

LOL3K
06-10-2004, 14:41
Dziękówka.

Do zobaczenia na Łazienkowskiej dziś. :ucieka:

Aureliusz
06-10-2004, 16:42
Też dostałem.
I bardzo zaciekawiła mnie jedna rzecz. Zauważyliście, że na tym identyfikatorze nie ma herbu. To co najmniej dziwne. :hmm:
Nie mogli wykorzystać (CWKS?) czy może zrobili to celowo (może projektują nowe?) ? :kurde:

maciej_KO
06-10-2004, 21:51
no nie ma Herbu i to jest mocno irytujące... to samo co na biletach.
Ja myśle, że pocichu, pocichu przymierzają sie do zmiany, niech sie "klienci" oswoją z nowym logo a potem JEB i mamy nowy "herb" :zly:

MaxyM
07-10-2004, 10:30
A ja w przyszłym tygodniu sprawdze czy mi na amerykańskie prawko dadzą karte.
Dowód zgubiłem... I czekam na nowy.

Mini
07-10-2004, 11:18
***** u mnie w dzielnicy to poczta chyba strajkuje albo gamonie zgubiły gdzieś. ile ***** można czekać ?!

Ale k...., po co k...., tyle tych k.... uzywasz, k....? :ucieka:

Cierpliwości. :oczko:

ble ble ble
już to słyszałem od Zygo :zly:

Beny
07-10-2004, 11:22
Nie wiedziałem, że ze sobą rozmawiacie. :P

jasin
07-10-2004, 11:38
ej no Mini napisał, że SŁYSZAŁ od Żygo. czyli Żygo mówi - Mini słucha :P

Nemozjush
07-10-2004, 11:49
Qdre co za lipa !!! Myslałem że nowa karta kibica bedzie dzialać jako bilet magnetyczny (jak np. kara miejska) a tu lipa znowu trzeba nosić papierowe karnety!!!

Czy to się zmieni????? :hmm:

VANAHAIM72
07-10-2004, 12:02

Miejmy nadzieję, że tak - razem z Zarządem...

jasin
07-10-2004, 12:05
Scenka przy wchodzeniu na stadion, z moim udziałem:

Ochroniarz: bilet jest... Tymczasowa karta kibica.. jest... proszę okazać dokument ze zdjęciem...
Ja: prawo jazdy może być?
Ochorniarz: może
{okazuje prawo jazdy}
Ochroniarz: Dziękuję (swoją drogą niezla kulturka ostatnio panuje na bramkach)
Ja: a kiedy będziecie wymagać badań na HIV
Ochroniarz (zrezygnowany): Już niedługo, proszę Pana, już niedługo...

:D

legart
07-10-2004, 12:38

Miejmy nadzieję, że tak - razem z Zarządem...

Plan jest raczej taki, że Zygo teraz jest tym okrutnikiem co ma zaprowadzić porządek, jak już mu się to uda przed szereg wyjdzie Walter publicznie odetnie się od polityki Zygo zaskarbiając sobie przychylność większości kibiców(już nie klientów) i mianuje nowego prezesa. Już łagodnieszego.

Ehh śmieszne te karty. Tak naprawdę nic nie dające badziewie. ;/ Ale za to jaka dezinformacja z nimi związana. Mistrzostwo :brawo:

ANo juz gdzieś pisałem że Zygo to typowy zderzak, ma na sobie zebrać negatywne uczucia kibiców przy zmianach w Legii. Potem go Walter pewnie wywali bez zbędnego żalu.

blue
08-10-2004, 17:23
Dlugo tu nie pisalem, i przez dluzszy czas nie bylem na meczu. Teraz przeczytalem ze na groclin trzeba sobie jakies karty kibica wyrobic.. Czy jesli ide z qmplami na kryta to tez cos takiego musimy miec?

ems
08-10-2004, 17:25
tak

blue
08-10-2004, 17:34
tak

cala sprawe przy kasach w srode bedzie mozna zalatwic..?

Raffi
08-10-2004, 17:36
tak. I STANOWCZO lepiej załatwić to w środę niż przed meczem (mniejsze kolejki)

Mini
08-10-2004, 19:39
pytanie wyglądało mniej wiecej tak:

Gdzie i od kogo w klubie mozna dowiedzieć sie czy ktoś nie zawieruszył
formularza bo do dzisiaj niestety nie otrzymałem karty, a u wszystkich data
nadania
przesyłki jest 28/29 październik wiec powinna już dojść.
i wspomnienie o tym że na ogół przesyłki idą ok 3 dni

a oto odp

Gdyby Pan sie przedstawil to moglbym sprawdzic czy taka karta zostala
wyslana.
Proponuje poczytac troche lektury na temat pisania listow, moze nastepne
beda bardziej "normalne".

tak wiec pilnie poszukuje podręczników do pisania normalnych listów

treść mojego może sie troche różnić bo nie pamietam wszystkiego dokładnie ale chyba nie napisałem ze już zzagranicy by doszła w tym czasie ;)

Nemozjush
09-10-2004, 12:10
"W związku z licznymi telefonami przypominamy, że posiadacze Kart Kibica przy wejściu na stadion muszą mieć ze sobą również karnet papierowy. Na chwilę obecną Karta Kibica nie jest jeszcze "naładowana" i nie może spełniać funkcji karnetu."

Czy nie wie ktoś kiedy zamierzają naladować karty kibica??? Bo papierowy karnet troche mi się zużył ;)

czaszka
14-10-2004, 16:50
Czy ktos sie orientuje czy na stadion mozna wejsc na legitymacje ( oczywiscie razem z Tymczasowa Karta Kibica :oczko: ) ??

Thomas
14-10-2004, 18:13
pewnie tak

Michu
14-10-2004, 18:37
A te Karty obowiązują na derby?

Raffi
14-10-2004, 18:39
a czemu niby nie?

cin
14-10-2004, 18:41
ech, tak obowiązują na derby, na Groclin, na Wisłę Płock tyż. obowiązują do odwołania [tak mi się wydaje]

Michu
15-10-2004, 17:17
A tak przed meczem jutro to by się dało?

Raffi
15-10-2004, 17:20
tak ,tylko nie przychodź w ostatniej chwili

Michu
15-10-2004, 17:23
tak ,tylko nie przychodź w ostatniej chwili

Jak ide na Żylete, to ggdzieś 2 godziny przed meczem starczą? :roll:

ems
15-10-2004, 17:32
nie

Gregoreous
30-10-2004, 15:18
Nie wiem czy dział odpowiedni na moje pytanie, ale na legialive napisali coś o karnetach i za cholerę nie kapuję o jakie zniżki się rozchodzi?

Legialive napisało:
"Jednocześnie Klub po raz ostatni w tej rundzie przecenia karnety sezonowe. Ceny karnetów przedstawiają się następująco:
Trybuna odkryta - 260 zł
Trybuna "przed krytą" - 300 zł
Trybuna kryta:
Sektory A i F - 350 zł
Sektory B i E - 460 zł
Sektory C i D - 620 zł

Karnety można nabywać w kasach Legii od poniedziałku do czwartku 02-04.11 w godz. 10:00 - 18:00. Przypominamy, że karnet obowiązuje na cały sezon - nie ma możliwości zakupu karnetu na raty."

Było powiedziane że ratalnie można kupować karnety do stycznia za cenę 170, czy 175zł (nie pamiętam), a oni tu wyskakują z nowymi cenami na cały sezon. Po co komu teraz karnet na sezon, co innego na rundę, więc skąd te ceny?? Dziwne info.. Jak ktoś ma jakiś pomysł niech się podzieli :hyhy:

ems
30-10-2004, 15:39
nie ma karnetow na runde

Gregoreous
30-10-2004, 16:06
Jak nie ma na rundę? :O A sprzedaż ratalna?

ems
30-10-2004, 16:50
tyz juz nie ma - byla, ale sie zmyla. karnety sa na caly sezon

Gregoreous
30-10-2004, 17:01
Czyli musze teraz kupić za te 260 zeta i będę mieć dwa, pokryją mi się mecze w PP i Polonia oraz z Wisłą Płock? Coś tu nie gra..

ems
30-10-2004, 17:02
ale po co Ci drugi?

karnet ktory masz jest na caly sezon
tylko jezeli kupowales ratalnie to teraz musisz doplacic druga rate

Gregoreous
30-10-2004, 17:11
Ano właśnie, teraz już rozumiem, dzięki!

Markotny
30-10-2004, 19:28
jeszcze nie dostałem KK :- ma ktos z karnetowców ten sam problem, bo nie wiem czy nie zacząć sie martwić :/

Grabek
30-10-2004, 21:22
A to dziwne, ja już dostałem daaaawno temu...

Gregoreous
30-10-2004, 21:24
Nie słyszałem żeby ktoś nie dostał KK po tak długim czasie. Nie wiem kiedy wyrabiałeś abonament, bo od tego zależy kiedy dostaniesz owy plastyk. Ja dostałem też jakos na końcu, bo karnet wyrobiłem tuż przed początkiem rundy.
P.S. Może adres jakis trefny podałeś?

Markotny
31-10-2004, 11:15
Nie słyszałem żeby ktoś nie dostał KK po tak długim czasie. Nie wiem kiedy wyrabiałeś abonament, bo od tego zależy kiedy dostaniesz owy plastyk. Ja dostałem też jakos na końcu, bo karnet wyrobiłem tuż przed początkiem rundy.
P.S. Może adres jakis trefny podałeś?karnet dostałem po akcji zarób na bilet. Wszystkie dane były na 100% dobre !!! Mój kumpel który był też na Zarób na bilet juz dostał karnet choć razem składalismy wniosek o KK :-

Chyba bedzie trzeba jechać na Ł3

Herman
31-10-2004, 14:25
nie martw sie , znam ludzi , ktorzy kupowali normalnie karnety przed dunda i jeszce nie dostali KK :ucieka:

Markotny
31-10-2004, 16:37
nie martw sie , znam ludzi , ktorzy kupowali normalnie karnety przed dunda i jeszce nie dostali KK :ucieka:mam nadzieje że dostane KK w tej rundzie :modli:

Gregoreous
31-10-2004, 21:34
Na razie można tę KK se oprawić i na ścianie powiesić bo innego pożytku w niej nie widzę.

cin
31-10-2004, 21:37
Na razie można tę KK se oprawić i na ścianie powiesić bo innego pożytku w niej nie widzę.

ja nie wiem, czy w ogóle kiedykolwiek będzie z niej jakiś pożytek :roll:
przecież to tylko kawałek plastiku i chyba nie będzie mógł spełniać funkcji takiego "chipa"[przykładasz do bramki i się odblokowywuje] ?

Markotny
31-10-2004, 21:49
ja nie wiem, czy w ogóle kiedykolwiek będzie z niej jakiś pożytek :roll:
przecież to tylko kawałek plastiku i chyba nie będzie mógł spełniać funkcji takiego "chipa"[przykładasz do bramki i się odblokowywuje] ?
ta karta pewnie bedzie działać jak Karta miejska...

pewnie znów się powtórzy ta sytuacja z ID...

Markotny
02-11-2004, 15:00
dostałem dziś KK :) tylko czy kiedys ją uzyje to juz inna sprawa :roll:

Gregoreous
02-11-2004, 15:14
Gratulacje! :) A co do pytanka to się niebawem dowiemy po co nam to "ustrojstwo" :)

Byku
29-12-2013, 14:54
Takie pytanie mam, zagubiłem dokumenty wraz z Kartą Kibica i chciałem się Was zapytać czy na ową kartę można wziąść pożyczkę lub coś w tym stylu, Cała sytuacja stała się w pociągu i sam nie wiem czy ktoś mi skroił czy przez głupotę zostawiłem.

Proszę o szybką odpowiedź.

Navi
29-12-2013, 15:04
Na KK na pewno nikt Ci nie da pożyczki. To nie jest dokument tożsamości. Chyba że ktoś Ci bilet w prezencie kupi :)

Byku
29-12-2013, 16:02
Dzięki, czyli w związku z tym nie muszę blokować czy robić jakiś dziwnych akcji?

Byku
29-12-2013, 16:13
a da radę przez pocztę jakoś wysłać nową kartę? niestety nie mieszkam w Warszawie a chciałbym od razu to załatwić i nie mieć problemów jak będę chciał jechać na mecz.

Danoo
29-12-2013, 16:16
Nie da rady,
Poczytaj sobie na oficjalnej.

TreLu$ '
27-01-2014, 17:07
Karta z trumną jest jeszcze ważna ?

Edit: Dzięki

Korosiak
27-01-2014, 17:08
Jest.

Grzybek94
27-01-2014, 17:08
Do końca tego sezonu.

olekturbo
21-02-2014, 22:10
Nie mam skonczonych 18 lat.

Czy moge przyjsc tylko z ksiazeczka zdrowia gdzie jest numer PESEL, bo nie mam wyrobionej legitymacji i nie bedzie problemow?

Blu Skrin
07-03-2014, 10:21
Nie mam skonczonych 18 lat.

Czy moge przyjsc tylko z ksiazeczka zdrowia gdzie jest numer PESEL, bo nie mam wyrobionej legitymacji i nie bedzie problemow?

Paszport sobie weź lepiej

Adqs
30-06-2014, 20:59
Czy kartę starą na nową można wymienić przez neta?

a-d-a-m
30-06-2014, 21:02
Nie, tylko na Legii, za to od ręki siedem dni w tygodniu.

Adqs
30-06-2014, 21:31
a jak kupi się bilet na SPP na starą, to bez problemu przejdzie na nową po wymianie, prawda?

Radykał
30-06-2014, 22:17
a jak kupi się bilet na SPP na starą, to bez problemu przejdzie na nową po wymianie, prawda?

jeżeli wymienisz przed meczem to tak. Tylko pamiętaj wymieniając, że przed wejściem na trybuny od momentu nabicia biletu na nową kartę musisz poczekać tak 20-30 min.

SpideyPL
30-06-2014, 23:52
Nie, tylko na Legii, za to od ręki siedem dni w tygodniu.
:hmm:
http://legia.com/news,40980-wymiana_karty_kibica_online_juz_dostepna.html

a-d-a-m
01-07-2014, 00:26
W temacie o biletach jest o tym mowa

Mając kartę kibice nie możesz wyrobić sobie nowej przez internet. Mój kolega otrzymał taka odpowiedź (karta też ważna do 1.07):

Witam,

Posiada już Pan kartę kibica. Obecnie poprzez internet kartę kibica może wyrobić osoba, która wcześniej karty nie posiadała.

SpideyPL
01-07-2014, 11:09
Spoko, ja nie wiem tylko takie info znalazłem na oficjalnej więc wrzucam, może ktoś się jeszcze wypowie czy tak da się wymienić.

Angela
01-07-2014, 20:32
Jest przerwa w wyrabianiu kart przez internet. Orientował się ktoś może kiedy będzie można znowu wyrabiać?

Cavior
23-07-2014, 15:34
Znaleziono w autobusie nową karte kibica Piotra J. Info prv.

Kujawiak
31-07-2014, 09:22
Co stało się z opcją wyrabiania karty przez internet?

mkr
31-07-2014, 09:37
To znaczy? Ja nową wyrabiałem w poniedziałek z odbiorem we wtorek bez żadnego problemu. Kwestia, że nie zdjeli jeszcze tymczasowej blokady dnia meczowego.

Kujawiak
31-07-2014, 13:46
Rzeczywiście, już działa. :)

smiechu
31-07-2014, 14:28
Orientuje się ktoś może, czy posiadacz KK może wyrobić nową z tym samym numerem przez internet? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuje.

EDIT. już znalazłem, nie można :(

(L)ukas
31-07-2014, 14:42
Orientuje się ktoś może, czy posiadacz KK może wyrobić nową z tym samym numerem przez internet? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Z góry dziękuje.

Skąd info, że nie można? Numer karty pozostaje bez zmian.

ormo
31-07-2014, 14:56

Można

Mrugs
31-07-2014, 15:05
nr karty jest przenoszony automatycznie

Piotrekk18
01-08-2014, 02:16
To znaczy, pozostaje niezmieniony, ale trzeba znać numer tej starej karty. ;) Jak ktoś na przykład zgubił, to chyba wyrabia nową z nowym numerem :P

smiechu
01-08-2014, 08:15
Można

oka dzięki, będę próbował załatwić to przez neta

Mrugs
01-08-2014, 08:52
Mają to przecież w systemie, jak wyrabiasz przez internet to nawet nie podajesz numeru starej karty.

Piotrekk18
01-08-2014, 13:24
Mają to przecież w systemie, jak wyrabiasz przez internet to nawet nie podajesz numeru starej karty.

Nie no, podaje się numer starej karty. Przy wyrabianiu online masz dwie drogi - "mam kartę kibica" i "nie mam karty kibica". Po wybraniu pierwszej trzeba podać numer starej i wtedy ten sam numer przechodzi na nową ;)

Martino1989
18-09-2014, 07:51
Panowie, którymi linia ZTM najszybciej dojadę z Ząbek na Łazienkowską, nie jestem z Warszawy a w piątek jadę powyrabiać kilka kart kibica. Dzięki z góry za informacje!

m82
18-09-2014, 08:19
Panowie, którymi linia ZTM najszybciej dojadę z Ząbek na Łazienkowską, nie jestem z Warszawy a w piątek jadę powyrabiać kilka kart kibica. Dzięki z góry za informacje!

Z której części Ząbek? Np. Pociągiem do Dw. Wileńskiego, a następnie 162 z przystanku na Jagiellońskiej i wysiadasz na Agrykoli. Poza tym polecam jakdojade.pl

bilbon
18-09-2014, 09:29

145 do Marsa(przystanek Okularowa) i dalej 520 do Rozbratu.

Armand
26-09-2014, 21:27
Jest sprawa. Wymieniłem dziś KK na nową w POKu. Nie mogę jednak zalogować się w systemie, wyświetla się komunikat "Nie masz uprawnień do zalogowania się w systemie przy użyciu starej karty kibica. Należy niezwłocznie wymienić ją na nową kartę kibica."
Miał ktoś podobny problem? Czy podczas wymiany karty jest jakiś okres karencji, po którym to dopiero nowa karta jest aktywna?

Ryku
26-09-2014, 23:03
Logowałem się jeszcze tego samego dnia po wymianie bez żadnych problemów. Także najwyraźniej podczas wymiany karty ktoś nie zaznaczył, że masz już nową. Najlepiej będzie jeśli zadzwonisz do POK.
Masz na nowej karcie wpisaną datę ważności?

Armand
27-09-2014, 07:56
Ok, alarm odwołany. Dziś już się zalogowałem bez problemu. :)

nict
13-01-2015, 21:20
Mam pytanko. Na pewno ktoś na nowej KK posiada również kartę miejską. Po nowym roku przestała mi działać, mimo tego, że była (jest) ważna do lutego. Po przylozeniu do kasownika zapala się czerwona lampka i żadnego komunikatu. Miał ktoś podobny problem?

Alek
13-01-2015, 21:27
Mam pytanko. Na pewno ktoś na nowej KK posiada również kartę miejską. Po nowym roku przestała mi działać, mimo tego, że była (jest) ważna do lutego. Po przylozeniu do kasownika zapala się czerwona lampka i żadnego komunikatu. Miał ktoś podobny problem?

Bo od wczoraj weszły jakieś certyfikaty zabezpieczające w grę , które wgrają Ci w siedzibie ztm bądź jak ogarniesz kolejny kontrakt.

Ale możesz śmiało olać , bo kanar widzi że bilet masz ważny i może Ci co najwyżej laskę stuknąć , w metrze też powinno się przechodzić przez bramkę ale nie raz może zaświecić na czerwono.

Benek
14-01-2015, 07:53

A karta na pewno z legalnego źródła:)

nict
14-01-2015, 13:53
A karta na pewno z legalnego źródła:)

Prv poszedł. ;)

schmaid
18-01-2015, 23:21
Hej. Mam pytanie i prośbe. Dostalem numer karty kibica wiec sie zalogowałem i zmienilem w opcjach logowania na login i hasło a nie na numer karty i PESEL. Login zapomnialem czy wie ktos jak odzyskac login do zalogowania sie na karte kibica? Pozdrawiam

MałaMi
19-01-2015, 00:20
Hej. Mam pytanie i prośbe. Dostalem numer karty kibica wiec sie zalogowałem i zmienilem w opcjach logowania na login i hasło a nie na numer karty i PESEL. Login zapomnialem czy wie ktos jak odzyskac login do zalogowania sie na karte kibica? Pozdrawiam

spróbuj numerem karty i peselem - jeśli nie da rady dzwon do pok-u

Antares
05-02-2015, 15:09
Mam takie pytanie czy do wyrobu karty kibica potrzeba dowodu czy wystarczy legitymacja studencka? Bo chciałem zabrać dziewczynę na Jagielonnię, a sierota zgubiła dowód i jest w trakcie wyrabiania drugiego.

Ma świstek z urzędu, że teraz legitymuje się legitymacją studencką, bo jest w trakcie wyrabiania dowodu więc to chyba powinno przejść?

Joot_F
05-02-2015, 15:52
Wg samego regulaminu wystarczy legitymacja studencka, szczegóły poniżej:

Dokument tożsamości:
dokument potwierdzający tożsamość Kibica, Wnioskodawcy lub ich przedstawiciela ustawowego jak: dowód osobisty, tymczasowe zaświadczenie tożsamości, paszport, prawo jazdy, legitymacja szkolna lub studencka, dokument stwierdzający tożsamość cudzoziemca albo inny dokument potwierdzający tożsamość zaopatrzony w wizerunek twarzy i adres zamieszkania

rafalwienio
05-02-2015, 17:01
Chyba niestety nie wystarczy dokumentem tożsamości jest u nas w Polsce tylko dowód osobisty lub paszport. Nawet prawo jazdy nie... Na bank nie wiem, ale w zeszłym roku tak też było.

AGZI
05-02-2015, 21:51
Mam takie pytanie czy do wyrobu karty kibica potrzeba dowodu czy wystarczy legitymacja studencka? Bo chciałem zabrać dziewczynę na Jagielonnię, a sierota zgubiła dowód i jest w trakcie wyrabiania drugiego.

Ma świstek z urzędu, że teraz legitymuje się legitymacją studencką, bo jest w trakcie wyrabiania dowodu więc to chyba powinno przejść?
musi być dokument z PESELem.

startowiec55
07-02-2015, 14:33
musi być dokument z PESELem.

Dokładnie. Jakikolwiek dokument ze zdjęciem oraz numerem PESEL, potwierdzający tożsamość.

a-d-a-m
13-02-2015, 19:22
Wrzucę w kilku miejscach. Aby brać udział w programie lojalnościowym Legiony musicie wyrazić zgodę na prżetwarzanie danych osobowych. Trwa to 10 sekund.

http://legia.com/aktualnosci/jak-wyrazic-zgode-na-przetwarzanie-danych-osobowych-niezbedna-do-uczestnictwa-w-legionach-45662

AllGoals
06-03-2015, 12:14
Witam, mam pytanie. Czy na sektor gości u Was , trzeba posiadać kartę kibica swojego klubu?

Hjubi
06-03-2015, 22:43
Nie

MagicK
06-04-2015, 18:44
Witajcie,

Nie mam dziś kontaktu z POKiem dlatego postanowiłem zadać wam pytanie. Ostatnio byłem na meczu przed lipcem 2014, nie wymieniłem karty kibica a na mecz z Podbeskidziem zakupiłem bilet online na Legia.net. Po zalogowaniu się za pomocą swojego ID i Pesel dostaję info iż moja karta jest "Aktywna" (przypominam iż posiadam kartę z starym Herbem) zakupiłem więc bilet na środowy mecz 1/2 PP co się odbyło bez problemu. Czy nie będę miał niespodzianki podczas próby wejścia na stadion ?? czy ktoś miał już taką sytuację ?? :?

IX14
06-04-2015, 19:20
Jeśli masz KK ze starym herbem z tzw. trumną to musisz wymienić ,na nowej karcie ,numer KK jest ten sam co na poprzedniej ,na wszelki wypadek zajrzyj do POK na 3-4 h przed meczem.

MagicK
06-04-2015, 21:39
Jeśli masz KK ze starym herbem z tzw. trumną to musisz wymienić ,na nowej karcie ,numer KK jest ten sam co na poprzedniej ,na wszelki wypadek zajrzyj do POK na 3-4 h przed meczem.

OK. Dla pewności jutro po 11:00 zadzwonię do POKu i zbadam sprawę :ucieszony: i dam znać jak wygląda sytuacja.
PS. Zdziwiło mnie to że nadal na starą kartę mogę dokonywać zakupu biletów a status karty jest ciągle "Aktywna".

Yanks
06-04-2015, 21:55
PS. Zdziwiło mnie to że nadal na starą kartę mogę dokonywać zakupu biletów a status karty jest ciągle "Aktywna".

Bo numer KK (ID, login) masz/będziesz miał taki sam

MagicK
07-04-2015, 18:53
OK. Dla pewności jutro po 11:00 zadzwonię do POKu i zbadam sprawę :ucieszony: i dam znać jak wygląda sytuacja.

Byłem na miejscu dziś po 14:00. W pierwszej kolejności wypełniłem druczek który wymagany jest przy nowych kartach jak i przy wymianie. Następnie podszedłem do obsługi i powiedziałem że chodzi o wymianę karty na nową i dodałem iż zależy mi na przesiadce ponieważ mam zakupiony bilet na jutrzejsze spotkanie 1/2 PP a posiadam jeszcze starą kartę. Pan w POK zdziwił się że za pomocą starej karty udało mi się dokonać zakupu online, kartę wymienił i teraz jest cacy. Dodał że prawdopodobnie nie wszedł bym na stadion i miał bym problem :D

startowiec55
07-04-2015, 19:21
Dokładnie dokładnie. Statusy kart czasami pieprzą się i wiszą w systemie online, jako "aktywne". Same bramki już maja inny port i na pewno nie przepuszczą Cię na stadion mimo, że bilet masz zakodowany. No jest jeszcze ewentualność, że na starej karcie, ktoś wpisał Ci, że jest ważna np. do 2099 roku, ale na to nie ma co liczyć. Fakt, zdarzają się takie przypadki, ale to błąd osoby, która wyrabia kartę i jest to bardzo, bardzo znikome.

nict
10-09-2016, 11:24
Mam problem z KK, właściwie z kartą miejską na KK mam zakodowany bilet ZTM, miesiąc temu doładowałem konto na 3 m-ce od wczoraj mam problem z kartą, po przyłożeniu do czytnika wyskakuje "karta nieczytelna" i moje pytanie czy to nie koliduje z biletami na mecze zakodowanymi, czy jeden bilet (ZTM) z drugim (mecz) nie ma nic wspólnego? Chodzi mi o to, żeby nie było kwasu przy kołowrotku gdy będę wchodził na Ł3. Miał ktoś podobny problem?