PDA

Zobacz pełną wersję : Szaliki

Strony : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

Aureliusz
04-09-2004, 22:13
Niemal każdy na przynajmniej jeden, wielu ma po kilka - szaliki. Tutaj opowiadamy o nich.

Ja mam 4 szale.
Pierwszy to nawet nie wiem, skąd mam i od kiedy. Jest to model z początku lat 90. Jest to moje pierwsze wspomnienie związane z Legią. Ze wzlędów sentymentalych nie noszę go na mecze, wisi u mnie na ścianie.
Drugi szalik to już sam kupiłem. Było to w czasach Ligi Mistrzów i właśnie jest on na nią stylizowany.
Trzeci szalik to szal z czasów Deawoo :kurde: Dostałem go w prezencie, ale bardzo go nie lubię, właśnie ze wzglęgu na napis Legia Deawoo. Nigdy go na mecz nie zabrałem i w ogóle leży głęboko w szafie.
Czwarty szalik kupiłem w 2002, aby upamiętnić zdobycie majstra (nota bene kupiłem go już przed meczem z Odrą). Teraz, gdy mam gdzieś zabrać szal, to biorę zawsze ten. Zawsze mi się kojarzy najlepiej - z pierwszym mistrzowstwem, które aktywnie przeżyłem.

Guzik
04-09-2004, 22:15
Ja mam 3 szale, pierwszy od ojca (wlasnej roboty), drugi to taki jednostronny z czasow wojazy po lidze mistrzow i teraz łączony Legia - Den Haag

pusty
04-09-2004, 22:20
Ja mam 4 szale. Jeden dostałem z "Naszej Legii" w ramach przeprosin za to, ze za długo musiałem czekać na przesłanie koszulki :hyhy:

edit:

Pomylilo mi się mam 5 szalików :hyhy:

Lola
04-09-2004, 22:22
U mnie w domu jest 7 szali. Jeden to jeszcze z maloletnich wypadow ojca na stadion i jest traktowany jak najwiekszy skarb:) Sama mam 2 jeden z Deyna ( to prezent od ojca z okazji pierwszego meczu na Lazienkowskiej) a drugi z okazji 18 (najlepszy prezent urodzinowy :hyhy: ) reszta szalikow nalezy do moich braci.

Thomas
04-09-2004, 22:23
Ja mam w sumie 5 szali
Pierwszy to z początków lat '90 "LEGIA MISTRZ"...jest to juz szal bardziej sentymentalny i wisi sobie nad oknem. Reszte szali kupiłem w tym roku. Jeden z Deyną (a właściwie go dostałem) zabieram na wyjazdy...potem taki czarny. 2 razy go tylko zabierałem i za każdym razem był jakiś dym (Lech i Widzew) więc go już nie zabieram...lezy w domu :oczko: Nastepny to szalik z allegro "ultras".Nosze go na mecze oprócz wyjazdów. No i ostatni...Pogoń.Kupiłem go w Szczecinie żeby miec pamiątke :hyhy:

Gutek
04-09-2004, 22:24
Ja mam 3 szale - 1 Wild Westu , 1 łączony Legia - Zagłębie i jeden dostalem od cioci chyba 6 czy 7 letni CWKS Legia (jednostronny)

Endrju
04-09-2004, 22:26
6 szali - Deyna, pasiak, Mistrz 2002, taki szal z NL i jeszcze takie 2 jakby sektorówka na szalu

rav_stm
04-09-2004, 22:26
Jeden Legia Mistrz i jeden "lokalny" - Stara Milosna

bOOm
04-09-2004, 22:32
Obecnie mam 4 szale: Legia & Den Haag, Deyna, Łowcy Hanysów no i Mistrz Polski 2002:) Jednak niebawem kolekcja sie napewno powiększy :oczko:

muran
04-09-2004, 22:35
Jeden stary Duma i Slawa z 1996 roku
EastFront

i moj ulubiony ktory od dwoch lat jest ze mna na kazdym meczu "Lowcy Hanysow" Zaglebia z charakterystyczna czacha i barwowka na koncach

Mazi
04-09-2004, 23:26
Szalik 1 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szal1.JPG) - to jest mój 1-szy szalik , jaki kiedykolwiek miałem , trochę zniszczony , byłem z nim na bardzo wielu meczach i pamięta różne czasy od '98 ( te gorsze i lepsze :) ) .

Szalik 2 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szal2.JPG) - z tym szalikiem za to nie byłem ani razu na meczu . Dostałem go od mojej babci , która go kupiła na bazarze w Małkini :hyhy: . Szczerze mówiac nigdy nie widziałem podobnego na naszym stadionie.

Szalik 3 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szal3.JPG) - ten szalik dostałem niedawno , od kolegi z Pogoni Walczącej , w zamian dałem mu naszego forumowego pasiaczka :) . Zdazyl juz byc na meczu w W-wie .

Szalik 4 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szal4.JPG) - ten szalik kupilem przez internet od kibica Zagłębia - Polaka . Był już na parunastu meczach na Łazienkowskiej - zamierzam go wziąść do Wiednia , będąc w koszulce Pogoni :D ( szkoda ,ze czapeczki Olimpii nie mam :hyhy: ).

Szalik 5 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szal5.JPG) - ten szalik jest chyba jednym z najbardziej kontrowersyjnych szalików na Legii ... Projekt z nazwą strony internetowej nie miał na celu jej reklamy ale podkreślić miejsce , w jaki sposób ludzie go noszący się poznali.

A oto w jaki sposob szaliczki leżą w moim pokoju :

1 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szale1.JPG)
2 (http://adam.mazi.2.w.interia.pl/szale2.JPG)

wogole to musze sobie załatwić szaliki Olimpii Elbląg i Hagi ... ale musze je mieć od kogoś z tych miast :>

stanik
04-09-2004, 23:38
Mam 2: jeden to stary dobry "Duma i Sława" :hyhy: i Mistrz z '02

Paolo'
05-09-2004, 00:57
Fajoski temat 8)

ja mam 4

1. Prototyp szalika, który mój starszy miał kiedyś zamiar produkować na skalę przemysłową na jakiejś maszynie do dziergania wełnianych swetrów :oczko: Old school - napis CWKS LEGIA i eLka w kółeczku. Jedyny model na świecie :hyhy: Pożyczyłem go koleżce jakieś 3 lata temu, no i już tak się do niego przyzwyczaił, że aż szkoda mu go zabierać, chociaż sam bym sobie z chęcią ponosił ten szaliczek :chytry: Poza tym przynosi szczęście.

2. Jakiś taki strasznie gruby szalik z czasów Daewoo (wersja zimowa :oczko: ) Dostałem na urodziny od kumpla.

3. Biały tkany szalik jeszcze z Ligi Mistrzów - ten noszę "na codzień" :szalikowiec: Dostałem go od dziewczyny. Ona z kolei znalazła go w pokoju swoich braci jak się biedaczek poniewierał gdzieś w szafie. Pocerowała go, wyprała i suwenir jak znalazł :kwiaty:

4. LEGIA MISTRZ z 2002 - wisi na ścianie.

Bastion
05-09-2004, 04:13
Ja mam jeden Legii (mialem 3, jeden dostalem jako staly i aktywny prenumerator NL, drugi po zdobyciu PP sobie qpilem, i te oba szale podarowalem siostrzencowi ktory jako 5 latek wzbudza sensacje w przedszkolu bo nie chce zakladac innego szala zima :hyhy: ) ten ktory na mecze zabieram ma chyba z 10 lat DUMA I SLAWA CWKS LEGIA WARSZAWA, mam tez szal Pogoini Szczecin i Zaglebia Sosnowiec :ucieszony:

MTP
05-09-2004, 11:12
U mnie w domu szalików jest troszke.
1 Boras(ile razy sie chcieli na niego zamieniac ale niestety to mój ukochany szal.)
2 Den Haag-Legia
3 tkany Legia
4 Stary szalik barwówka który mój brat kupił od jakiegos menela z 10 lat temu
5 Zagłębie Wiara która przetrwała
6 Den Haag podarowany od kolegi
7 Lechia Gdańsk chuligani wolnego miasta tez podarowany
8 KS Ruch to z kolei jakis Ślazak nam "podarował"
9-13 jakieś z napisami Czarne Koszule,Polonia itp robiły swego czasu za wycieraczki lecz moja mama powiedziała że sie nie nadaja
14 Utrecht Legia z okazj meczu
15 Borussi mój stary go dostał na ... Schalke w zamian za szlik Legii
16 Vicenza za szalik Lego kochamy cie
Miałem tez kilka szlików które podarowałem komus.

Porter
05-09-2004, 11:16
Fajny temat 8)
Ja mam
1)starą barwówke szytą na maszynie dawno dawno temu
2)"Deyna Legia" - Znienawidzeni w Polsce
3)Champions League '96
4)EF :hyhy:
5) CWKS LEGIA "Sto(L)ica Tylko (L)egia"
6) Czarny (L)egia Warszawa "Z Łazienkowskiej Fanatycy"
7)LEgia-Olimpia
8)Stary jak świat "Zagłębie Sosnowiec Polska"
9)Nowy "Zagłebie" w barwach
10) No i Pogoni jeden

Teraz poluje na "Muranów" :chytry: Muran mam nadzieje ze to czytasz 8)
Nie licze oczywiście szalików nie związanych z Naszym Klubem, typu Górniki Łęczne , Ruchy nie Ruchy, JKS Jarosław, Motór, Jaga, Lublinianka, Anderlecht, pare Borussi D. , Eintracht Frankfurt, SV Oberursel :hyhy:

Raffi
05-09-2004, 11:26
1) stara długaśna barwówka rocznik 84-85 jakoś; miałem w domu dwie, ale że kiedyś szaliki były w cenie... koło 87 jedna zmieniła właściciela :placze: ... ale pozostała na Legii :) Teraz zakładam ją tylko na specjalne okazje
2) Legia Mistrz - szalik brata zasadniczo
3) "forumowy" pasiaczek w stylu Boras - najczęściej w użyciu
4) LEGIA / 1916 - klasyczny szaliczek - kupiłem go kiedyś, gdy zapomniałem wziąć szalikana mecz i czułem się głuio z tego powodu
5) Delta Warszawa - Czerwone Diabły Znad Jeziorka - model nowszy - to z mojej okolicy - chadzam w nim na mecze Delty - świeży nabytek, limitowany nakład
6) Świt NDM (z logiem sponsora :/ ) - nabyłem kiedyś (1,5-2 lata temu?) będąc w Nowym Dworze

Afgan
05-09-2004, 11:35
Legia-Olimpia
Olimpia Elblag
Legia-Zaglebie
Ursynow
pasiak
duma i sława CWKS Legia Warszawa

dyha
05-09-2004, 11:38
1. Pasiak
2. Tkany LEGIA
3. Legia Mistrz - 97r.
4. Legia Warszawa (czerwono zielony z czarnym jajem w srodku)
5. Ultras Legia "The Pride..."
6. Antyślask
7. Pogoń - tkany
8. Pogoń - Legia (DŁUUGI)

+

Pasiak Club Brugge :]

Teraz musze sprawic sobie szal Legia-ZS , Legia - Den Haag , Legia - OE

muran
05-09-2004, 11:46
Porter ja tez na niego poluje i upolowac nie moge ;)

LeszkoWB
05-09-2004, 12:01
1. Pogoń Szczecin
2. Ekipa Gryfino
3. Pogoń Hooligans
4. POGOŃ

Kiedyś było ich dużo więcej (Legia in champions legue, Tylko Legia, Legia Mistrz 94, Bielany...) ale wszystkie powędrowały do Szczecina :), obecnie niemam żadnego szala Legii... :placze:

Herman
05-09-2004, 12:57
1. Kupiony w 1993, zielony z herbem i napisem "Legia Warszawa"
2.Pasial Legii
3. Den Haag "RETURN OF THE LEGEND"

MaxxxiM
05-09-2004, 13:01
szkoda ,ze czapeczki Olimpii nie mam :hyhy: ).

mam zimowa :) na mnie jest nieco przymala, tzn. moglbym ja nosic ale troche cisnie, wiec jesli chcesz to chetnie odstapie. :lo:

Michu
05-09-2004, 13:05
Ja mam 3.
1. Ten z NL - Legia Warszawa/Legia Mistrz
2. Legia Mistrz 2002
3. Zagłębie Sosnowiec

Zajacc
05-09-2004, 13:07
Ja mam 3, do których mam sentyment i jeden zwykły... w którym chodze po mieście i na mecze...

1. Mój pierwszy szal "Legia Inet Fanatics" zamowiony chyba na LL! ale juz nie pamietam...
2. Szalik po zmarłym wujku, który zabierał mnie często na mecze... Ostatni, na którym razem byliśmy to Legia - Odra w 2002 i świętowanie mistrza... :(
3. Pasiak, który dostałem w Wodzisławiu od E. Wielkie dzięki :)

Wszystkie trzy wiszą w pokoju... no i jeszcze jeden, który używam to pasiak forumowy...

Mazi
05-09-2004, 13:08

mam zimowa :) na mnie jest nieco przymala, tzn. moglbym ja nosic ale troche cisnie, wiec jesli chcesz to chetnie odstapie. :lo:

wolałbym szaliczek , bo o czapeczce powiedziałem a'propo tego ze bede miał w Wiedniu koszulkę Pogoni i szal Zagłębią :D .

Marcinos
05-09-2004, 13:13
Ja w mojej skądinąd ubogiej kolekcji posiadam 3 szale:
Boras
Legia in Champions League
Dzielnicowy, ale prezentuje się on co najmniej średnio.

A w najbliższym czasie mam zamiar powiększyc swoją kolekcję o pasiaka (Herman brać dwa?). :P

MaxxxiM
05-09-2004, 13:17

wolałbym szaliczek , bo o czapeczce powiedziałem a'propo tego ze bede miał w Wiedniu koszulkę Pogoni i szal Zagłębią :D .

zobaczymy co da sie zrobic. moze mi sie uda jutro zalatwic, ale nie obiecuje. a jesli mi sie nie uda jutro to ****, bo wracam do WWA i dlugo mnie w EB nie bedzie. ale postaram sie

Mazi
05-09-2004, 13:18
w tej chwili i tak z kasą kiepsko stoję ,wiec gdybym brał ,to dopiero za jakiś dluzszy czas ,wiec nie wiem czy Ci sie oplaca ta cała fatyga.

ale dzieki za dobre chęci :)

MaxxxiM
05-09-2004, 13:21
w tej chwili i tak z kasą kiepsko stoję ,wiec gdybym brał ,to dopiero za jakiś dluzszy czas ,wiec nie wiem czy Ci sie oplaca ta cała fatyga.

sie nie martw o kase. to nie jest inwestycja w nowe mieszkanie :)
jesli mi sie uda jutro zalatwic to przywioze.

Mazi
05-09-2004, 13:24

sie nie martw o kase. to nie jest inwestycja w nowe mieszkanie :)
jesli mi sie uda jutro zalatwic to przywioze.

:kurde:

ze tez mi musiales przypomnieć

znacie kogoś , kto wynajmuje mieszkanie , jakieś namiary , czy cuś ? :roll:

Łysolek
05-09-2004, 13:54
ja mam z 11 szali , pierwszy to oczywiście Legii Ursynowa ( dzielnicówka ) , drugi Legii ( typu 88 ) , trzeci to łączony Polonii i Cracovii do góry kołami wisi na ścianie , czwarty to dwustronny Den Haagu , piąty jednostronny Den Haagu , szósty to dwustronny oryginalny Chelsea , siódmy to szalik dustronny Eintrachtu Frankfurt , ósmy to Greuther Furth , dziewiąty to szal Legii co w Boras był popularny ( "Legia to My " ) , dziesiąty jednostronny Legii i jedenasty dwustronny Legii ( ultras Legia ) , to tyle :)

Maku
05-09-2004, 14:12
Mam 3 szale.

1. Kupiony mi przez rodziców kiedy pierwszy raz wybrałem się na Łazienkowską. Ma charakterystyczny wielki napis LEGIA. Ze względu na sentyment na mecze go już nie zabieram. Wisi u mnie w pokoju. Jest nietykalny 8)

2. Duma i Sława CWKS Legia Warszawa. Szalik, który dostałem na urodziny od kumpli. Noszony najczęściej w zimie. Też wisi w pokoju.

3. Łączony LEGIA-ZAGŁĘBIE. Dwustronny. Zamówiony z Sosnowca. Od pewnego czasu mój szalik meczowy. Od kiedy zabieram do na mecze przynosi szczęście!!! Oby tak dalej :hyhy:

Asan
05-09-2004, 15:51
ja mam 2 szale... jeden dostalem jakis czas temu zawsze go nosiłem a odkąd w mojej szkole byli piłkarze to ma na nim 6 podpisów i jest git. 2 to łaczony Legia i Pogoń

wa(L)dus_wilanów
05-09-2004, 17:09
-LEGIA CWKS, chybcia kolo 1994 zakupiony, pierwszy szal
-SUPER LEGIA, 1995 taki jak kolo w teledysku "stacja Warszawa" prezentuje
-LEGIA- DEN HAAG
-ZAGŁĘBIE WIARA KTÓRA PRZETRWAŁA (dzięki Dami jeszcze raz...)
-pasiaczek
-DEYNA

Cipciuś
05-09-2004, 17:12
mam 4 szaliczki

1)Pasiak - kiedys miałem ich ho ho - bedzie ponad 50 ( w tym miejscu szczególne pozdrowienia dla Harcerza :) ) - teraz mam 1 na pamiatke

2)Jednostronny CWKS LEGIA - szaliczek zakupiony na poczatku mojej przygody z chodzeniem na mecze Legii.

3.Unikatowy szaliczek Legia Warszawa Zagłębie Sosnowiec - szal szczególny - najdluzej byl używany - szczególny rowniez ze wzgledu na pare akcji ktore przezyl - na przyklad pewien wyjazd do Wodzisławia (A tu szczególnie pozdrawiam Zajacc'a :) ) Szaliczka tego zazdrości mi wiele osob i wiele osob chcialo go juz odkupic lub pozyczyc na dluzej - jest moj i koniec :]

4)Najpiekniejszy z najpiekniejszych MURANÓW - szaliczek raczej jeden z najmlodszych jakie mozna ujrzec na Łazienkowskiej ale bardzo bardzo ładny co nie Szuwarek ? :)

M_I_G
05-09-2004, 17:35
1.Legia Warszawa - stary szal ze stadionu ,pierwszy i bardzo duzo paietajacy.
2.Legia Warszawa -To My Najwierniejsi - na pierwszym moim wyjezdzie byl ze mna :D
3. Grochow -czarny.
4.Grochow Fanatyczny.

-------
5.Pogon - Urodzilismy sie dla Ciebie.....
6.Laczony Legii i Zaglebie - zamiawiany z tego forum :hyhy:
7.Bochum -orginalny z Niemiec
8.Polska

szczepan
05-09-2004, 18:49
ja mam pare :D

1) 3 Legii:
- jeden najstarszy ktory ma chyba ponad 10 lat
- jeden od panny na urodziny taki w czerwono-zielone kwadraty
- pasiak forumowy!

2) 2 Olimpi:
- jeden pasiak
- jeden zwykly dwustronny

3) 1 Zaglebia:
- zwykly

4) 1 PSG:
-tez chyba 10 letni ale nie wiem bo na allegro kupowalem

5) 1 Polski:
-jednostronny

a kiedys byl jeszcze szalik Pogoni ale po meczu z Wisla (4-1) oddalem go Borucowi a brak hajsu powoduje ze ciagle nie moge sie zebrac i kupic ale to juz chyba niedlugo sie zmieni

MK
05-09-2004, 20:12
-SUPER LEGIA, 1995 taki jak kolo w teledysku "stacja Warszawa" prezentuje

Jakim teledysku co to za teledysk ?? :hmm:

Raffi
05-09-2004, 20:34
Lady Pank

Szuwar
05-09-2004, 20:36
4)Najpiekniejszy z najpiekniejszych MURANÓW - szaliczek raczej jeden z najmlodszych jakie mozna ujrzec na Łazienkowskiej ale bardzo bardzo ładny co nie Szuwarek ? :)

No proste :). Tez takowy posiadam :]

Do tego taki z jakims bulldogiem i napisem "LEGIA WARSZAWA".

I z "czysto" legijnych to wszystko. Mialem jescze taki troche oldschoolowy "LEGIA WARSZAWA" z chyba '95 roku, ale wywedrowal do pewniej kobiety i juz tam zostal :/. A niech ma :). Byl jeszcze pasiaczek, wzor z Boras, ale na fecie w 2002 polecial w autobus z pilkarzami (Sokol zlapal), no i taki zwykly, jednostronny "LEGIA" - ten zostal w Szczecinie.

Jeszcze 2 laczone Legia-Pogon, w tym jeden baaardzo stary.
Olimpia Elbalg - "Sledzie, Zydzi, Hanysy - Witajcie w piekle". Ten to jest dopiero zajebisty :). Jescze jeden Olimpii, inny wzor, wywedrowal do w/w osoby :/. No coz...
Den Haag z jakimis dziwnymi napisami :) (dziekoweczka Mrozik).
+ok 20 innych szali zagranicznych. Glownie kluby wloskie, niemieckie, PSG, Ajax i costam jeszcze. Wiekszosc wypatrzona i kupiona za psie pieniadze w szmatexach. Naprawde niezle unikaty tam mozna znalezc.

pusty
05-09-2004, 20:38
Mam jeszcze dwustronny szalik Arsenalu kupiony w Londynie :)

Sharn
05-09-2004, 20:42
Mam takie pytanie - pamiętacie wszystkie swoje szale jakie mieliście? Bo ja tak... :O

MK
05-09-2004, 22:14
Ja mam dwa jeden to taki obciachowy z napisem daewoo który dostałem leży gdzieś głęboko w szafie ,a drugi to cały zielony z napisem ULT(L)RAS ,a na (L) ma "pride of poland" z tego co widze to bardzo rzadko spotykany

Pan Artysta
05-09-2004, 23:13
1 szal zajebali mi zomo-ludy (tkany przez ciotke)

2 mam stareńki i już w większości odpoczywa(trzeba zakupić nowy)

poza legijnymi posiadam

Benfika-orginał
Atletico Madryt
Liverpool-org(zielono-czer-biały)
Liverpool-org(czerwono-żółty)
Sevilla FC
Bayern Mu 93 mistrz-org
Milan
Galatasaray
Juventus
Real Madryt
Arsenal-org
Barcelona-org
Sporting
Hajduk Split
Chelsea-org
Inter

Francja 2000

bayo
06-09-2004, 00:11
ja mam szali tak ze 35... jak wroce do domu to opisze
ems

Benio
06-09-2004, 08:57
Ja w swojej kolekcji mam 24 szale...Z Legijnych,zgód i fanclubów mam następujące:
1.Bielany-stara wersja lecz nie nosze go na mecze ze wzgledy na to,ze jest dosc wiekowy
2.CWKS Legia zawsze z Tobą po życia kres-Tkany,naprawde fajny szaliczek 8)
3.Legia Warszawa,najwierniejsi fani najlepszych
4.Super Legia,zwyciężaj dla nas,my zwyciężymy dla Ciebie
5.Mistrz Polski 2002-tkany
6.Ultras Zagłebie-z czaską :lz:
7.Marymont Warszawa-Obrońcy Żoliborza'03 :chytry:
8.Hutnik Warszawa-KS Piaseczno
9.RKS Ursus
10.Karmazyn Warszawa :hyhy:

W drodze:
11.Zagłębie-Working Clas
12.Ado Den Haag

Koras(L)
06-09-2004, 09:33
Ja mam szali ok 20. Nie chce mi sie wymieniac wszystkich, ale sa dwa szczegolnie wazne. Jeden to oczywiscie Warszawa Ursynów a drugi to Zaglebie Sosnowiec. A tak sie prezentuja u mnie w pokoju:
http://www.members.lycos.co.uk/koras/szalik.jpg
http://www.members.lycos.co.uk/koras/szaliki.jpg

CywiL
06-09-2004, 10:16
Ja mam 7 szali...
1) Najważniejszy dla mnie ,z mistrza 93 ,mój pierwszy szal - wisi na ścianie
2)Portowcy - od ziomów z Niebuszewa - Przy okazji pozdrawiam !!!
3)ANTYŚLĄSK - Bas Pozdruffki !
4)OLIMPIA ELBLĄG - od zioma z Pasłęka.
5)Den Haag Kampioen - lipny ale jest ,jednostronny tylko do powieszenia na ścianie ,chciałem sobie kupić ich pasiaczka ale w przeliczeniu kosztował stówę.....którą wolałem wydać w coffe shopie 8)
6)Den Haag - Legia - których nawiasem mówiąc miało być 50 sztuk...a jest tysiące tysiąców....
7) and last but not least - szaliczek Naszej Legii w którym teraz śmigam na mecze...

Porter
06-09-2004, 19:32
Porter ja tez na niego poluje i upolowac nie moge ;)

hehe :hyhy: a to dobre
na Craxie pare osób z Wawy siedziało w EF
Niejaki R. ( :chytry: ) od Trylogii :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

Arni
06-09-2004, 20:32
Troche mi się tych szalików uzbierało:
Pierwszy to stworzona rękoma mojej cioci barwówka z wydzierganą e(L)ką na zielonym tle. Cenię go sobie z tej racji, że ma swoją historię, na mecze zabierał go jeszcze mój wujek.
Drugi przedstawia drukowany napis LEGIA na czerwono zielonym tle. Jest dwustronny.
Trzeci jest jednostronny. Napis jest zielony, a cienie liter są czerwone. Treść brzmi LEGIA WARSZAWA. Po obus tronach buldogi w czapeczkach z herbem i obrożami w barwach Legii. Pamiętam, że przez pewien czas był to mój ulubiony szalik i jako mały smyk jego najczęściej nakładałem na szyje, gdy wyruszałem na mecz, czy też na miasto.Ale trwało to tylko do momentu, gdy zakochałem się w nowszym modelu, który dostałem na urodziny.
Czwarty to gruby, zimowy szalik z napisem Legia Warszawa. Dobry na mecze rozgrywane w zimowej aurze.Tekst na spodzie i u góry szalika brzmi "My zwyciężamy dla Ciebie". Jest tu dwustronny szaliczek.
Czwarty jest identyczny z tymi jakie posiadają całe rzesze Legionistów, został zakupiony w 2002 roku z okazji zdobycia przez nasz klub mistrzostwa Polski.
Piąty i ostatni w mojej kolekcji jest jednostronny, widnieje na nim napis LEGIA na zielonym tle, a każdą literkę przedziela od następnej biało czerwony pasek. Obecnie jest on moim ulubionym szalem i to jego najczęściej zabieram ze soba na stadion.

żyła
07-09-2004, 16:15
moje barwy:
-czarny "Ultras Legia", ten starszy model, dosyć popularny, kupiłem od kumpla z klasy( najczęściej jego zabieram na mecz)
- pospolity czerwono-zielony z dużym białym napsiem Legia, dostałem na urodziny w 6 kl. od starszych(mój pierwszy szal)
- szlik jednostronny z Deyna.

oprócz tego 2 szale Świtu

ps. czy ktoś ma ochotę na sprzedaż jakiegoś szalika(jeżeli tak to zapraszam na priv lub słać maila)???????????? chetnie kupię szale Przyjaciół

ems
07-09-2004, 16:21
mi moj pierwszy szal, z 94 roku, matka wyjebala ktorejs wiosny
oj sie dzialo...

Rohrau
07-09-2004, 19:20
oj sie dzialo...

Mialem to samo. pamietam jak bylem maly mialem szal (bardzo prosty "CWKS Legia "),wtedy wszyscy koledzy na podworku go zazdroscili :hyhy: bo z racji wieku nikt szala nie posiadal. Cosik okolo 2001, jako ze szal byl znoszony( non stop od ok. 93-94 i trzeba przyznac ze wytarty), moja rodzicielka postanowila go wywalic :zly: . Co dzialo sie potem, szkoda gadac :hyhy:.
Teraz mam, jeden "Pride of Poland", jeden laczony z Den Haag, orginal Chelsea z ery przedabramowiczowej(jeden gosc chcial 300 zeta za niego dac:)), orginal Bayernu, oraz dwa kaespeki zdobyte w ramach akcji oczyszczania miasta.
Cosik mnie ostatnio wzielo zeby poszerzyc kolekcje, poszukuje:
-Zaglebia "lowcy hanysow"
-orginal Den Haag
-EF
-WW
Jezli ktos takowe posiada , chetnie odkupie

Porter
07-09-2004, 22:51
oj sie dzialo...

Mialem to samo. pamietam jak bylem maly mialem szal (bardzo prosty "CWKS Legia "),wtedy wszyscy koledzy na podworku go zazdroscili :hyhy: bo z racji wieku nikt szala nie posiadal. Cosik okolo 2001, jako ze szal byl znoszony( non stop od ok. 93-94 i trzeba przyznac ze wytarty), moja rodzicielka postanowila go wywalic :zly: . Co dzialo sie potem, szkoda gadac :hyhy:.
Teraz mam, jeden "Pride of Poland", jeden laczony z Den Haag, orginal Chelsea z ery przedabramowiczowej(jeden gosc chcial 300 zeta za niego dac:)), orginal Bayernu, oraz dwa kaespeki zdobyte w ramach akcji oczyszczania miasta.
Cosik mnie ostatnio wzielo zeby poszerzyc kolekcje, poszukuje:
-Zaglebia "lowcy hanysow"
-orginal Den Haag
-EF
-WW
Jezli ktos takowe posiada , chetnie odkupie

ja takowy posiadam

DeMon
08-09-2004, 01:04
A ja Legijnych szali miałem aż dwa.
Pierwszy to "Legia Warszawa" kupiony w sklepiku przy strzelnicy w 94'. Wymieniłem go na koszulkę Den Haag-u przy okazji meczu z Utrechtem.
Od tego czasu chodzę w szaliczku (a jak!) Legioholicy.
I to tyle moich szalików... No po za tym "Catalunia", "F.C. Barcelona" obydwa oryginalne. Miałem rownież szalik Leeds Utd. ale został na pamiątkę w "Gol - barze". Tam też zostawiłem piękny szaliczek Parmy wymieniony na Okęciu z typem który przyleciał na Wisłę (tłumaczyłem mu jak dojechać na Centralny :hyhy: ) Trochę mnie zastanowiło czemu przyleciał do Warszawy a nie do KRAK-offa ale wymiana poszła więc byłem zadowolony - w szczegolności, że typ dostał w zamian koszulkę Legii (tę BARDZO oryginalną) :ucieka:

Markotny
08-09-2004, 22:23
Ja miałem kilka szali ale prawie wszystkie się rozpłyneły po rodzinie :oczko: Został mi szaliczek CWKS Legia no i szal podarowany mi przez holendra na Zuider Park (ADO Den Haag).

http://intepediente.w.interia.pl/legenda%20ado%202.jpg

Bastion
08-09-2004, 22:28
A ja mam na scianie flage w barwach bez napisow. Ciotka mi kiedys uszyla :hyhy:

jasin
18-09-2004, 18:29
wstyd przyznac, ale mam tylko 1 (!) szal Legiunii. właśnie doszedłem do wniosku, że miałem ich więcej, ale część powymieniałem, a 1 przyszło oddać po walce i załapaniu się na kopy :(((

ten jeden, najważniejszy jest ze mną od samego początku - Duma i Sława C.W.K.S Legia Warszawa i w nim śmigam do tej pory... niezły wynik jak na jeden szal;)

poza tym dwa szale Olimpii Elbląg - "tylko Z.K.S - zawsze wierni" i unikatowy pasiak - ze zwalonym logiem klubu - w tym miejscu wielkie dzięki dla Turliego za te szale;)

trzy szale Zenita SPB - w tym jeden bardzo cenny "Nevsky Front", robiony jedynie na zamówienie dla członków stowarzyszenia kibiców Zenita, nie do kupienia; podarowali mi go na turnieju w Warszawie:)))

no a poza tym: szalik Polski, Legionovii, Lechii Gdańsk (prezent od kolegi, dawne dzieje chodziłem jeszcze wtedy do podstawówki - to była pierwsza seria szalików LG), Karpat Lwów, Dinama Kijów, CSKA Moskwa, Debrecen VSC.

i trzy "pamiątki" z wojaży po Polsce: Wisła, Lech i... Okocimski Brzesko :)))

pozdro

Snopi_
19-09-2004, 10:44
U mnie są dwa szale
Wcześniejszy wzór ultras oraz najnowszy łączony z den haag

kibic(L)
20-09-2004, 11:35
Ja mam ogólnie ok 50 szali (nie tylko Legii) ale wymienie te najfajniesze :

- Zagłębie - Legia (starszy wzór)
- Ozarów Mazowiecki
- East Front '03
- Legia - Man utd
- LegiaNet.com
- Legia - PSG (nie wiem z jakiej okazji został zrobiony)
- Pruszków
- Hutnik W-wa
- Delta W-wa
- Gwardia W-wa
- GKP Targówek W-wa
- Pogoń Grodzisk Maz.
- Zagłebie - BKS Bielko - Biała

Mam też szalik łączony Den Haag - Brugge i mógłbym się za niego zamienić na jakąś dzielnicówkę Legii (najlepiej Mokotów)

Yo_legia
20-09-2004, 21:46
Mam kilka szalików, ale jeden jest dla mnie szczególny. Dostałem go w 1995 roku (miałem 8 lat) od ówczesnego trenera siatkarzy Wojciecha Drzyzgi, który przyjaźnił się z moim tatą. Jest to szalik uszyty na okoliczność występów Legii w LM. Do tej pory nie widziałem u nikogo drugieo egzemplarza - jestem dumny z mojego szaliczka :hyhy:

legart
21-09-2004, 11:35
Mam kilka szalików, ale jeden jest dla mnie szczególny. Dostałem go w 1995 roku (miałem 8 lat) od ówczesnego trenera siatkarzy Wojciecha Drzyzgi, który przyjaźnił się z moim tatą. Jest to szalik uszyty na okoliczność występów Legii w LM. Do tej pory nie widziałem u nikogo drugieo egzemplarza - jestem dumny z mojego szaliczka :hyhy:

Jak jednostronny to ja mam takowy 8) , poza tym mam pasiaka Legii

Beny
21-09-2004, 11:51
1. Jednostronny CWKS LEGIA - mój pierwszy szalik z połowy lat 90-tych (wcześniej się jakoś nie złożyło :zdziwiony: ). Podarowałem go bratu, jak po 1,5 roku namawiania wreszcie dał się wyciągnąć na mecz. Teraz wisi na ścianie u brata.

2. Tkany LEGIA MISTRZ kupiony po mistrzu '95. Wisi u mnie w pracy i denerwuje wszystkich kolegów z innych miast. 8)

3. LEGIA MISTRZ 2002 - zakupiony po ostatnim mistrzowskim sezonie. :)

4. Jednostronny LEGIA - trochę już zniszczony, ale ciągle używany.

5. Pasiaczek - ten trochę "lewy" :oczko: , ale ostatnio najczęściej przez mnie używany.

6. Miałem kilkanaście :O szalików z tytułu nagród za rozwiązanie krzyżówki w NL, rozdałem rodzince i znajomym. :roll:

A ponadto:

7. Reprezentacyjny - drugi z kolei, bo pierwszy sprezentowałem koleżance z pracy przy okazji jakiegoś meczu repry u nas.

8. Jednostronny West Ham United - z hasłem "I'm forever blowing bubbles" - przywieziony przez wuja z 10 lat temu z Londynu.

9. Bayernu Monachium - kumpel był i przywiózł, kosztował mnie 50 zł.

10. Panathinaikosu Ateny - jw. z tym, że gratis.

11. Besiktasu Stambuł - kolega studiował rok w Turcji i przysłał w paczce. Będzie komuś niedługo podarowany. :chytry:

Lukass
23-09-2004, 18:39
1. Szalik "Żyleta"
2. Szalik Pogoni Siedlce ( Zamieniłem się w Siedlcach )
3. Szalik LEGIA WARSZAWA ( W bardzo jaskrawych kolorach, kupiony chyba z 5 lat temu na bazarku przez moja babcie )
4. Szalik Legia Warszawa ( Fajne litery taki GOTYK )

Pozdro

LOL3K
23-09-2004, 18:55
- szalik, którego wzoru nie pamiętam, gdzieś się zapodział, gdzieś z 96 - 97 roku
- szalik 2 stronny z napisem LEGIA, po drugiem stronie biały i lustrzany napis
- szalik Pogoni Szczecin
- szalik Mokotowa (dzielnicowy) x2
- szalik 1 stronny z napisem LEGIA w tle z promieniami
- szalik zielony z napisem LEGIA i e(L)kami w kółeczkach w tle

Razem to daje 7 (6). Niedługo muszę sobie jakieś nowe zakupić

Ziel
24-09-2004, 17:04
Ja mam parę szalików ale na mecze najczęsciej jeżdże z szalikiem fanów Legii z Pruszkowa i okolic:Prus(herb Legii)zków-i napis na górze:pruszków moim miastem. Na dole-Legia moim klubem:-)
Można go sobie obejrzeż na stronie www.legiawarszawa.prv.pl w dziale z szalikami na samym dole:-)
pozdrawiam...

kibic(L)
29-09-2004, 12:22
Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale w sklepiku przy Krytej są do nabycia szalikiokolicznościowe Legia - Austria po 25zł.
Ja już mam , są zajebiste.

krzyys
29-09-2004, 13:06
ja mam 4 szale
1 CWKS LEGIA -duma i sława bardzo szczegolny moj 1 szalik ktory dostalem od ojca ktory sympatyzuje z Polonia!!

2. CWKS LEGIA wielkie ksiestwo warszawskie - niedawno go kupilem na poczatek rundy wiosennej przed meczem z Odra

3. 2 sztuki szali NL; jeden wygralem na koszu a drugi w plebiscycie K.DEYNY

LOL3K
29-09-2004, 14:18
Nie wiem czy wszyscy wiedzą ale w sklepiku przy Krytej są do nabycia szalikiokolicznościowe Legia - Austria po 25zł.
Ja już mam , są zajebiste.

Też już mam od 5 minut, rzeczywiście zajebisty. Przy okazji kupiłem jeszcze koszulke.

VANAHAIM72
29-09-2004, 23:39
Mój ulubiony to szal RTS-u (chyba pospolity jakiś - nie znam się na ichnich barwach), który "znalazłem" w Radomsku w 1995r 8) .
Najstarszy Legii to dziergany przez Babcię "pasiak" (literek, Herbu, eLki itp Babcia nie umiała zrobić); z tego samego okresu pochodzi wełniana opaska na nadgarstek w Barwach - 1986r. Potem jakiś taki czerwony, stary (nie wiem z którego roku, ale w Źródełku się podobał; no to chyba rzadka sztuka), czarny Ultras, pasiak, Boras i krótki CWKS.
4 szale Świtu (m.in. "szachownica" - mało ich było), 2 Lechii Gdańsk (także "pasiaczek") i 1 (jedyny wzór jaki powstał) Mazowsza Grójec - ale ten ostatni to tak dla jaj sobie kupiłem...

kibic(L)
11-10-2004, 07:46
Ja wczoraj kupiłem szal Legii "Łomianki"

Porter
11-10-2004, 17:10
Ja wczoraj kupiłem szal Legii "Łomianki"

fajnie

kibic(L)
11-10-2004, 17:14
fajnie

"East Front ' 03" też mam :hyhy:

Michu
11-10-2004, 17:18
"East Front ' 03" też mam

Też fajnie 8)

Porter
11-10-2004, 17:25
fajnie

"East Front ' 03" też mam :hyhy:
ło :O
ales mnie przyatakował -> a kto ty? :chytry:

Michu
11-10-2004, 17:26
Wild West :hyhy:

Porter
11-10-2004, 17:35
Wild West :hyhy:
que? :hmm:

kibic(L)
11-10-2004, 17:44
a kto ty? :chytry:

Jakto kto ? kibic Legii Warszawa a dokładnie mówiąc nie należe do zadnego FC.

Włóczykij
11-10-2004, 17:46
PRV

:roll:

Herman
12-10-2004, 00:06
to sobie pogadaliście :kurde:

ja dostałem paczuszke z Hagi a w niej pasiaczek Den Haagu i szalik z okazji wejścia DH do 1 ligi

so happy

Smetny
30-10-2004, 23:31
wie ktos czy jescze sa do kupienia szale laczone legia-den haag (takie z kuflem browaru na srodku)?

ems
31-10-2004, 00:04
som

Gnatek
01-11-2004, 20:21
Ja mam w swojej kolekcji 6 szali:
- 3 szaliki Legii - tkany czerwono-zielony z białym napisem LEGIA, dziany szalik NASZA LEGIA, i Boras
- czerwony dziany szal Manchesteru z dużym napisem MANCHESTER UTD i nieco mniejszym napisem OLD TRAFFORD
- tkany POLSKA
- i dziany dwustronny Pogoni Szczecin z napisami - po jednej stronie POGOŃ SZCZECIN, a po drugiej DUMA POMORZA
Uwaga!!!!! Kupię czarny, dziany szalik (nie ma go już w sprzedaży) z białym napisem ULTRAS LEGIA i THE PRIDE OF THE ŻYLETA lub dziany szalik Zagłębia Sosnowiec.

Michu
01-11-2004, 20:26
Kupię czarny, dziany szalik (nie ma go już w sprzedaży) z białym napisem ULTRAS LEGIA i THE PRIDE OF THE ŻYLETA

W Domach Kupieckich pod Pałacem jest takie stoisko (chyba E2) i tam powinny być te szaliki bo je sotatnio widzialem. Ale chyba przenieśli te stoisko gdzie indziej.

cin
01-11-2004, 20:38
Ja niestety nie mogę się pochwalić zbyt wielką ilośćią szali... :-
Legia:
- łączony z Den Haag, który zawsze zabieram na mecze
- ten z mistrzowskiego sezonu 2002, tylko mój tak jak ujął to wcześniej Beny, "trochę lewy" jest :/ , pożyczam go osobom, które na mecz to tak "z doskoku" chodzą.
Reszta:
- szalik Milanu "Forza Milan"
- kiedyś miałem również szalik Repry, jednak zostawiłem go w wózku w hipermarkecie, poszedłem po coś, wracam, a tu szala nie ma :zly:

Wasil
01-11-2004, 21:17
Tylko dwa:
łączony Legia-Zagłębie (czarny)
CWKS Legia (zielony) from USA

Wie ,ktoś gdzie można kupić pasiak (taki z przewagą zieleni) ,bo kiedyś był do kupienia przy Krytej ,ale go ostatnio nie widziałem ?

Kempes
01-11-2004, 22:14
Babcia mi oldschoolowego pasiaczka uszyła , na derbach zobaczycie :hyhy:

Smetny
01-11-2004, 22:50
Wie ,ktoś gdzie można kupić pasiak (taki z przewagą zieleni) ,bo kiedyś był do kupienia przy Krytej ,ale go ostatnio nie widziałem ?
to sie boras nazywa z tego co wiem i jest do kupienia przed kryta, z tego co wiem
:oczko:

Dżon Łejn
01-11-2004, 22:54
zdjęcie Szali z autografem też się liczy ? :D
posiadam takowe

mam również 2 pasiaki Legii 1 Warszawa moim miastem.... i Wiara która przetrwała

Wasil
01-11-2004, 23:09
to sie boras nazywa z tego co wiem i jest do kupienia przed kryta, z tego co wiem
:oczko:
Faktycznie ,tak się nazywa :wstyd:
A dobrze wiedzieć ,że już jest ,bo jakoś ostatnio nie widziałem.
Dzięki

kudLata
02-11-2004, 15:44
ja byłam posiadaczka jedynego w swoim rodzaju szaliczka z '95...ehh...juz niestety nie jestem PDK (tylko nie myslcie ze ktos mi go skroił...) mam drugi w ktorym na Groklinie wypalilam raca dwie dziury... :kurde:

marcineo
02-11-2004, 18:30
1) najstarszy "Forza Legia"
2) łączony "Legia Pogoń"
3) łączony "Legia- Den Haag"
4)"White Patriots"
5) "Legia Warszawa"
6)"Mistrz Polski 2002"
7)repry

BartMKS
03-11-2004, 21:37
POSZUKUJE SZALIKA LEGIA - OLIMPIA NAJCHETNIEJ NA WYMIANE ZA SZALIK POGONI SZCZECIN JESTEM ZE SZCZECINA I TRODNO JEST MI GO ZDOBYC TUTAJ OSOBY MAJACE TEN SZAL I CHETNE NA WYMIANE PROSZE O ODEZWANIE SIE !!!! ZE SZCZECIŃSKIM POZDROWIENIEM ELO

Lukass
03-11-2004, 22:32
ja byłam posiadaczka jedynego w swoim rodzaju szaliczka z '95...ehh...juz niestety nie jestem PDK (tylko nie myslcie ze ktos mi go skroił...) mam drugi w ktorym na Groklinie wypalilam raca dwie dziury... :kurde:

Jejku raca 2 dziury :zdziwiony: Jak ty to zrobilas ? ? ? :hyhy: :hyhy: :hyhy:

turli
03-11-2004, 23:10
2 Olimpii
-stary zolty mam go juz chyba z 6 lat, na wiekszosci meczy Legii z nim bylem
-pasiaczek, z pierwszej produkcji;)
1 Zagłebia
- "Łowcy hanysow"
i zagraniczne
- PARTIZAN BEOGRAD
- ZENIT SP (dziekowka dla Jasina)
- MANCHESTER UNITED (bodajze z 1993 roku)
- HRVATSKA
a i jeszcze tkany POLSKA:)

MeLa
04-11-2004, 09:42
Panowie i Panie czy ktoś był by wstanie pomóc w zrobieniu projektu szalika (chodzi fc Legia) coś spokojnego bez żadnego festynu :)
Palstycznie jestem poniżej krytyki moze jakies pomysły z waszej strony :oczko:

kibic(L)
04-11-2004, 14:01
Wie ktoś może gdzie mozna kupić szal Olimpii Elbląg ?

Dżon
04-11-2004, 15:41
Kiedyś można było takowy znaleźć w KDT...

PS. A tak w ogóle to mam 3 szale z czego żaden nie jest kupiony:
1. konkurs w NL (tzw. "Weteran")
2. od jednej znanej aktorki z Klanu (ale bez jej wiedzy :hyhy: ) ale to długa historia :ucieszony:
3. wygrany na meczu koszykówki w hali na Bemowie 8)

kudLata
04-11-2004, 15:52

Jejku raca 2 dziury :zdziwiony: Jak ty to zrobilas ? ? ? :hyhy: :hyhy: :hyhy:

ehhh... zdolna jestem :hyhy:

a ja kiedys na Bemowie wygrałam koszulke 8)
wtedy nie dawali szalikow :zdziwiony:

Lukass
04-11-2004, 16:14
Wie ktoś może gdzie mozna kupić szal Olimpii Elbląg ?

Jak się nie myle to szal Olimpii widziałem w sklepie przy kortach ... Od strony ul. Myśliwieckiej ... 8) :oczko:

kibic(L)
04-11-2004, 17:01
Jak się nie myle to szal Olimpii widziałem w sklepie przy kortach ... Od strony ul. Myśliwieckiej ... 8) :oczko:

Jak byłem we wtorek po bilecik na derby to wstąpiłem do tego sklepu i niestety nie było szali Olimpii.(były tylko łączone)

Afgan
04-11-2004, 18:21
w Elblagu na Hetmanskiej taki glowny a moze jeden z glowniejszych deptakow EB 8)

turli
04-11-2004, 20:11
w Elblagu na Hetmanskiej taki glowny a moze jeden z glowniejszych deptakow EB 8)

chodzi ci zapewnie o sklep MORO na pasazu...(jak sie powie w Elblagu slowo PASAZ to od razu kazdy Cie tam zaprowadzi). Mielismy wspolprace z tym sklepem, ale juz z niej zrezygnowalismy, o powodach nie bede sie rozpisywal. Czy sa szaliki nie wiem, my jako Stowarzyszenie szalikow juz nie mamy ale nie dlugo bedzie nowa partia (nowy wzor) ktora prawdopodobnie trafi do Warszawy i Sosnowca.

kibic(L)
07-11-2004, 11:37
Dzisiaj kupiłem taki oto ciekawy szaliczek LEGIA - ZNICZ PRUSZKÓW
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=34518494

Benio
07-11-2004, 16:32
No ja tuz przed Derbami stalem sie posiadaczem szalika Legii "Arystokraci" :szalikowiec: (dzieki F.) nawet na jednym zdieciu na stronie widac mnie z tym szalem 8) (nie byl bym soba jakbym sie nie pochwalil :hyhy: )

Kriss_MKS
07-11-2004, 23:02
Hehe ja jestem ze Szczecina i nie mam szala Pogonii (zamienilem sie pod czas ostatniego meczu na szal Legii z LM) a mam łączony Legia - Zagłębie 8) . Niestety z wiadomych powodów nie pojawiam sie w nim na meczach. A szkoda

rosol
08-11-2004, 13:22
Ja mam sporo szalików ale i tak zawsze chodzę z jednym wykonanym w około 84r. Ulubiony bo stary i tak patrząc na maczach mało osób taki posiada a to był mój pierwszy szalik reszta to okazjonalne.

kibic(L)
09-11-2004, 13:21
Mi własnie przybył szalik Orląt Łuków tylko nie wiem dlaczego on jest biało - czerwony skoro barwy mają... żółto - czerwone :hmm:

P.S rosol - jakie masz okazjonalne szaliki ?

Smetny
09-11-2004, 18:07
to moje szale:
http://img57.exs.cx/img57/6766/PICT133.jpg
a to metka oryginalnrgo szalu z mistrzostw swiata 2002
http://img57.exs.cx/img57/4605/PICT134.jpg
zdjecia w kijowej jakosci zeby sie foum godzinami nie ladowalo

edek
09-11-2004, 23:30
Ten Korea-Japan wygląda jak ręcznik :O

Paluch
09-11-2004, 23:37
1. "Super Legia" czyli standard... pełno osób ma taki w sumie

2. Muranów - Produkcja dzielnicowa :D :D Całkiem spoko jest

3. Polonii - trzymam na kolejne derby :zlosliwy:

DobryChłopak
10-11-2004, 18:34
A ja mam takie małe pytanie co do szala.. dzisiaj widziałem kolesia z szalem z napisem Polska na środku pionowo. A na końcu było napisane Wszechpolska... , na 100%. Pierwszy raz coś takiego widziałem. i teraz nie wiem jak to jest.. Młodzież Wszechpolska ma własne szale?? :/ A może to był jakiś klub + polska??
Ja narazie mam tylko
Wielkie Księstwo
Polski
i "Auto Mroza" - w tej chwili 5 liga.
Jestem w trakcie załatwiania Ruchu Ryki..

Żuku
12-11-2004, 05:10
hm....pamiętam jak kilka lat temu mój korepetytor od matematyki po wygranym meczu Wisły z Legią, paradował po Warszawie w koszulce "Rzeczpospolita Krakowska" :):) ... byłem pełen podziwu dla niego i zastanawiałem sie ile jeszcze pożyje...na następne zajęcia nie przyszedł (tydzień później) ... podobno złapał gume ne rowerze :).

Pamiętam, że jak Legia przegrała jakiś mecz z druzyną X ... a Wisła wygrała z druzyną Y ... co dawało Wiśle bardzo duze szanse na mistrza....to także w tym t-shircie paradował:[ myślałem, że ten kaukulator mu wsadze w ....

(ps. chciałem sie tym podzielić a nie miałem gdzie:) )

kibic(L)
17-11-2004, 15:22
Dzisiaj doszły mi takie oto szaliki :

-Zagłębie Sosnowiec
-Zagłęgie "Sekcja Piaski" Wiśnia Boyz '98
-Legia Daewoo - Pogoń Szcz.
-Ursus Warszawa

kibic(L)
23-11-2004, 10:39
A wczoraj udało mi sie zdobyć szal KARMAZYN WARSZAWA

Wiraż
23-11-2004, 15:40
Ja posiadam
-Deyna "Znienawidzeni w Polsce, w Warszawie uwielbiani"
-Gieksa B-Tów "GNF"

Więcej niet :(

kibic(L)
24-11-2004, 17:20
Dziś doszły mi dwa super szale

- Hutnik W-wa "Duma Bielan"
- Zagłębie & Olimpia

Gnatek
27-11-2004, 09:25
Ostatnio zamieściłem tutaj wiadomość, w której chciałem odkupić od kogoś czarny, dziany szalik ULTRAS LEGIA THE PRIDE OF THE ŻYLETA. Niesety nikt się nie odezwał, prócz jednego kolesia, który zasugerował mi, gdzie można taki kupić, ale niestety, nie było tam tego szala. Jeżeli, ktos takowy posiada, to chętnie go odkupię. Naprawdę bardzo mi na tym szaliku zależy!

Pajac
28-11-2004, 13:07
mialem laczony Legia - Zaglebie, wymienilem sie na Zaglebie - Lowcy hanysow :hyhy: i jeszcze kiedys mialem taki fajny jednostronny bialy z napisem Legia warszawa i z takimi psami po bokach, moj ukochany szalik ale oddalem pannie i nie wrocil, juz nigdy nie dam kobiecie czegos co dla mnie jest swiete bo one tego nie doceniaja :/

żyła
28-11-2004, 14:09
moje barwy:
-czarny "Ultras Legia-The Pride of the Żyleta", ten starszy model, dosyć popularny, kupiłem od kumpla z klasy( najczęściej jego zabieram na mecz)
- pospolity czerwono-zielony z dużym białym napsiem Legia, dostałem na urodziny w 6 kl. od starszych(mój pierwszy szal)
- szlik jednostronny z Deyna.

w tym tygodniu doszedł mi nowy - z Królewskiego :oczko: :hyhy:

Tomas
28-11-2004, 15:55
-dwustronny z jednej Legia Warszawa z drugiej Legia Mistrz
-Zagłębie Sosnowiec(dostałem na ostatnim meczu w Katowicach)
-łączony z Wiednia(***** 15 euro :ucieka: złodzieje)

Michu
28-11-2004, 16:30
Wczoraj dostałem od kolegi szal Bałtyku Gdynia.

amilo
29-11-2004, 09:17
Legii:
- Legia fanatics
- Legia Mistrz (szaliczek z 94r)
- Super Legia
- CWKS Legia
- pasiak
- Legia - DEN HAAG
Pozostale:
Slask-Motor
Unia Hrubieszow
Hetman Zamosc
Lechia Gdansk
Slask wroclaw
AC Sparta Praha
Bayern Monachium
Hannover 96
Holandii
i uwaga :) Andrzeja Goloty :D

kondis
01-12-2004, 17:46
hej mam do sprzedania szaliczek 2 stronny z 1 strony ZNICZ PRUSZKÓW a z 2 LEGIA WARSZAWA.

sprzedaj tez je na allegro ale moge tez i poza.
moje gg 4441399 jestes zainteresowany to napisz. mam tez inne szale wszystkie oczywiscie NOWE!! 8)
http://img.allegro.pl/photos/400x300/35/3561/356145/35614588

http://img.allegro.pl/photos/400x300/35/3561/356145/35614588_1

wojtek1981
01-12-2004, 18:01
Legii:
- Legia fanatics
- Super Legia
- CWKS Legia
- pasiak
- Legia - DEN HAAG
Pozostale:
Slask-Motor
Unia Hrubieszow
Hetman Zamosc
Lechia Gdansk
Slask wroclaw
AC Sparta Praha
Bayern Monachium
Hannover 96
Holandii

:O

Michu
01-12-2004, 18:12
Moja cała kolekcja:

Legia (NL)
Pasiak z Krolewskiego
Legia Mistrz 2002
Real Madryt
Panathinaikos
Valencia
Warszawianka
Bałtyk Gdynia

amilo
02-12-2004, 08:36
Legii:
- Legia fanatics
- Super Legia
- CWKS Legia
- pasiak
- Legia - DEN HAAG
Pozostale:
Slask-Motor
Unia Hrubieszow
Hetman Zamosc
Lechia Gdansk
Slask wroclaw
AC Sparta Praha
Bayern Monachium
Hannover 96
Holandii

Andrzej Golota cie przerazil ?? :hmm: :hyhy:

kibic(L)
04-12-2004, 17:55
Oto część mojej kolekcji

http://img113.exs.cx/img113/7169/ec-Szaliki001.jpg
http://img113.exs.cx/img113/3553/3e-Szaliki002.jpg
http://img113.exs.cx/img113/9455/03-Szaliki003.jpg
http://img113.exs.cx/img113/1545/5d-Szaliki004.jpg
http://img113.exs.cx/img113/7264/20-Szaliki005.jpg
http://img113.exs.cx/img113/9255/9b-Szaliki006.jpg
http://img113.exs.cx/img113/9339/62-Szaliki007.jpg
http://img113.exs.cx/img113/7895/09-Szaliki008.jpg
http://img113.exs.cx/img113/377/b1-Szaliki009.jpg
http://img113.exs.cx/img113/5088/98-Szaliki010.jpg
http://img113.exs.cx/img113/2509/12-Szaliki011.jpg
http://img113.exs.cx/img113/4264/40-Szaliki012.jpg

DobryChłopak
04-12-2004, 20:18
Respect
Od kiedy to zbierasz??

Strzałek
04-12-2004, 20:59
kibic(L), no no. Imponująca kolekcja

Mazi
04-12-2004, 22:20
Jakiego klubu jest ten ostatni szalik ? ( z napisem Mińsk )

PS

Kolekcja rzeczywiście imponująca :)

Kliku
04-12-2004, 22:26
Wow :O ! Zajebista kolekcja ! HEJ MKS HEJ CWKS NASZA ZGODA NAJLEPSZA W POLSCE JEST ! Pozdro :lp:

Henio
05-12-2004, 00:43
Mi własnie przybył szalik Orląt Łuków tylko nie wiem dlaczego on jest biało - czerwony skoro barwy mają... żółto - czerwone

w tym klubie trudno o normalnosc

kibic(L)
05-12-2004, 08:07

To jest szal Spartaka Moskwa

kibic(L)
05-12-2004, 08:08
Respect
Od kiedy to zbierasz??

Od stosunkowo niedawna

Henio
05-12-2004, 10:52
Respect
Od kiedy to zbierasz??

Od stosunkowo niedawna

ta, niedawna...
a swistak siedzi i zawija je w te sreberka

Żuku
05-12-2004, 11:12
Oto część mojej kolekcji

Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/7169/ec-Szaliki001.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/3553/3e-Szaliki002.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/9455/03-Szaliki003.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/1545/5d-Szaliki004.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/7264/20-Szaliki005.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/9255/9b-Szaliki006.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/9339/62-Szaliki007.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/7895/09-Szaliki008.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/377/b1-Szaliki009.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/5088/98-Szaliki010.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/2509/12-Szaliki011.jpg)
Obrazek (http://img113.exs.cx/img113/4264/40-Szaliki012.jpg)

caly łuk od łazienkowskiej można już wyposażyć w szale :lol2:

jasin
05-12-2004, 12:22

To jest szal Spartaka Moskwa

hmmm... jakoś nie wygląda... bowiem:
1) co ma spratak do Mińska ????
2) po drugie - nie jest w barwach Spartaka (chyba że foto źle oddaje kolory)

z powyższego wnoszę, że jest o szal którejś z Mińskich drużyn która na kosę z Dynamo Mińsk (pięść rozbijająca herb Dynama; MUSORA - to pogardliwe określenie milicjanta na wschodzie, coś w stylu nasze "psy" jak również kibiców klubów o milicyjnym rodowodzie (czyli wszelkich Dinam) )

z drugiej strony taki sam ma wzór?

szczepan
05-12-2004, 12:40
tak przy okazji Jasin kiedys:

CSKA to byl wojskowy klub (z duzym udzialem GRU), natomaist Dynamo milicyjny (przy duzym udziale KGB), ale np.: Suworow w "Specnazi" nie wie kto stal za Zenitem? cos Ci na ten temat wiadomo?

jasin
05-12-2004, 13:34
tak przy okazji Jasin kiedys:

CSKA to byl wojskowy klub (z duzym udzialem GRU), natomaist Dynamo milicyjny (przy duzym udziale KGB), ale np.: Suworow w "Specnazi" nie wie kto stal za Zenitem ? cos Ci na ten temat wiadomo?

proszę jaśniej... Suworow nie wie? ocb?

kibic(L)
05-12-2004, 17:52

z powyższego wnoszę, że jest o szal którejś z Mińskich drużyn która na kosę z Dynamo Mińsk (pięść rozbijająca herb Dynama; MUSORA - to pogardliwe określenie milicjanta na wschodzie, coś w stylu nasze "psy" jak również kibiców klubów o milicyjnym rodowodzie (czyli wszelkich Dinam) )

To jest szal Spartaka, na drugiej stronie są herby

Gnatek
05-12-2004, 20:38
Ostanio przybyły mi do kolekcji 2 szale - czarny ULTRAS LEGIA - THE PRIDE OF THE ŻYLETA (odkupiłem od kibica z Nasielska, WIE(L)KIE DZIĘKI) i łączony z Den Haag (zakupiłem wczoraj w sklepiku przy Myśliwieckiej)

jasin
06-12-2004, 01:07

To jest szal Spartaka, na drugiej stronie są herby

a możesz wkleić foto drugiej strony tego szala? tak z ciekawości chcę zobaczyć jak wygląda...
i też z ciekawości: kiedy dołączył on do Twojej kolekcji i w jaki sposób?

kibic(L)
06-12-2004, 09:32
a możesz wkleić foto drugiej strony tego szala? tak z ciekawości chcę zobaczyć jak wygląda...
i też z ciekawości: kiedy dołączył on do Twojej kolekcji i w jaki sposób?

Z fotka drugiej strony zobacze co da się zrobić, a skoąd mam szal ? kupiłem go na stadionie X-lecia :hyhy: Tam czasami mozna kupić takie wynalazki.

Krzpac
06-12-2004, 12:22
a oto jeden z moich...

w sumie posiadam trzy szale, wszystkie Widzewa...

http://img121.exs.cx/img121/4074/PICT34.th.jpg (http://img121.exs.cx/my.php?loc=img121&image=PICT34.jpg)

Benio
10-12-2004, 09:10
no to dzis dokonalem przegladu i aktualizacji szalikow i moge smialo pochwalic sie nastepujaca kolekcja:

Legia:
1-"Bielany"-stary wzór...(wiekowy salik,z wiadomych powodów wisi tylko na ścianie)
2-"Arystokraci"
3-"CWKS Legia" (zawszwe z Tobą po życia kres)-Tkany (mój pierwszy szal,tez juz wiekowy)
4-"Super Legia" (zwyciężaj dla nas,my zwyciężymy dla Ciebie)
5-"Legia Warszawa" (zawsze wierni fani najlepszych)

Polskie kluby:
6-"Obrońcy Żoliborza'03-Marymont Warszawa
7-"Drukarz Warszawa"
8-"Polska dla polaków"-Polska
9-"Bielański Hutniczek"-Hutnik W.
10-"Ultras Zagłębie" (z czaszką)-Zagłębie Sosnowiec
11-"MKS Kotwica"-Kotwica Kołobrzeg
12-"Jagiellonia" (...My zwyciężymy dla Ciebie)-Jagiellonia Białystok
13-"Duma Warmi"-Stomil Olsztyn
14-"Lech-Wielkopolski Klub Piłkarski"-Lech Poznań
15-"Cracovia"
16-"Pasiak"-Polonia Warszawa ("znaleziony" :hyhy: )

Zagraniczne:
17-"Pasiak"-Ado Den Haag
18-"Forza Juve" (1998)-Juventus
19-"Pride of North"-Man U
20-"Champion League Sieger'97"-Borussia Dortmund
21-"France"-Francja

Łączone:
22-"Górnik-Slavia"-Górnik Wałbrzych-Slavia Praga
23-"Razem zdziałamy więcej,mamy za sobą 10 wiernych lat"-Czuwaj Przemyśl-Igloopol Dębica

Viola
10-12-2004, 12:04
Polskie
1. Lech Poznań jeszcze ze starym herbem
2. e-Lech'02
3. Pasiaczek Cracovii
4. Pasiaczek Arki
5. jednostrony tkany szal KSZO
6. ULTRAS LEGIA pride of żyleta

Zagraniczne
1. Hertha Berlin
2. Schalke'04
3. FC Liverpool
4. Fiorentina
5. Terek Grozny
6. Real Madryt

Reprezentacje
1. Polska
2. Brazylia

Tych szali już nie mam :
1. My niepokorni my nie lubiani rodem z Bułgarskiej my chuligani - Biały mój pierwszy szal znaleziony kiedyś w knajpie miałam go siedem lat wkońcu oddałam kuzynowi - rośnie nowy Lechita :)
2. Taki sam jak poprzedni tyle że niebieski wymienony drogą wysyłkową
3. Lech - Arka łączony w ten sam sposób wymieniony
4. Hooligans Lech i Pan zesłał ich na ziemie aby siali zamęt i zniszczenie wymienony na Cracovie który potem został wymienony na pasiaczka Arki
5 Hooligans Lech po kres oddani za swój klub nigdy nie pokonani za Kolejorzem pójdą w bój wierni Poznańscy fani wymieniony na pasiaczka Cracovii
6 Bo wszyscy są szczęśliwi gdy nasz Kolejorz gra zamienony na KSZO
7 jednostrony tkany POGOŃ wymienony na ich flage :P

wydaje mi się że to już wszystkie jak coś pominełam to dopisze :)

sebek77
10-12-2004, 13:48
Ja mam 8 :hyhy: ale najbardziej lubie oczywiście muj Jelonkowy jeszcze w sumie świerzy.Chyba jeszcze tylko jedna osoba z forum może sie pochwalić że ma taki szaliczek ale nie jestem pewien :hmm:

''KAŻDEGO DNIA DZIĘKUJE BOGU ŻE JESTEM LEGIONISTĄ''

Włóczykij
10-12-2004, 15:49
Ja mam 8 :hyhy: ale najbardziej lubie oczywiście mój Jelonkowy jeszcze w sumie świerzy.Chyba jeszcze tylko jedna osoba z forum może sie pochwalić że ma taki szaliczek ale nie jestem pewien :hmm:

Zaufaj mi ze jest tu wiecej takich osob niz tylko Ty i "ta" jedna osoba... :roll:

''KAŻDEGO DNIA DZIĘKUJE BOGU ŻE JESTEM LEGIONISTĄ''
Wstaw to sobie w podpis na forum [profil], a nie w kazdym poscie o tym piszesz Młody :roll:

Michu
11-12-2004, 20:39
A jeśli fotki, to i ja coś wkleje :chytry:

http://michu92l.w.interia.pl/index.html.jpg

Porter
11-12-2004, 22:31
2 szale które są wg mnie jednymi z lepszych , których sie niestety w rózen sposób pozbyłem :
http://republika.pl/legiazone1/szale/szal1.jpg

http://republika.pl/legiazone1/szale/szal5.jpg

i jeden szal , który po prostu rządzi :oczko: :oczko:

http://republika.pl/legiazone1/szale/szal16.jpg :hyhy: :oczko:

Sokol
13-12-2004, 00:03
http://img12.exs.cx/img12/5305/szaliki8gu.jpg

http://img12.exs.cx/img12/1556/szaliki23bl.jpg

Pajac
13-12-2004, 00:29
kozacki ten czarny z GRCHW :)

ja mam taki tylko, musze sie zaopatrzec w jakis Legii

http://www.fb03.boo.pl/sklep_kibica/szal_7.JPG

Sokol
13-12-2004, 00:47

wiem :hyhy:
ale dla mnie kazdy jest fajny a zwlaszcza te:
-CWKS LEGIA - moj pierwszy
-C.W.K.S LEGIA - zlapalem w czasie fety jak rzucil Murawski
-oba Grochowa PDK ;)
-ZYLETA - czesc mnie :P

Pajac
13-12-2004, 02:26
hehehe ale mi sie na tym czarnym napis podoba :) mialem kiedy jeszcze jeden chyba pisalem o tym, taki bialy jednostronny z bulldogiem, moj pierwszy i ulubiony ale juz nie mam :( jeszcze w sumie mam dwa takie bazarowe ktore kiedys tam dostalem ale mi sie nie podobaja :hyhy:

Viola
13-12-2004, 12:08
zapomniałam, że w swoich zbiorach posiadam taki egzotyk jak Pałuczanka Żnin :hyhy:

Gruby
13-12-2004, 15:19
http://www.grogra.com/szaliki.jpg

cin
13-12-2004, 16:42
Sokol i Gruby- bardzo fajne szaliczki macie :)

ja ostatnio nabyłem nasz pasiak i muszę powiedzieć, że bardzo ładny jest :]

(L)ukas
18-12-2004, 16:44
A oto moje szale :D:D Moze nie jest ich duzo ale zawsze są. W styczniu zamierzam się zaopatrzyć w sza(L)ik Ochoty :D:D

http://grymania.pwii.pl/szaliczki.jpg

+ Olimpia Elbląg i Zagłębie Sosnowiec (łączony)
+ Zagłębie Sosnowiec
+ Legia Warszawa
+ Manchester United - Pride of the North (pierwszy szalik :D)
Miałem jeszcze jeden Legii, ale podczas któregoś obozu gdzieś mi się zawieruszył :placze:

A do tego dodam, że na ścianie "posiadam" cuś takiego :D:D

http://grymania.pwii.pl/legia_graff.jpg

Sokol
18-12-2004, 17:39
a to zrobilismy wspolnymi silami u kumpla w domu (tzn moich sil nie bylo najwiecej) :D

http://img99.exs.cx/img99/4003/graf1ty.jpg (http://img99.exs.cx/my.php?loc=img99&image=graf1ty.jpg)

wa(L)dus_wilanów
18-12-2004, 19:03

ja mam taki tylko, musze sie zaopatrzec w jakis Legii

Obrazek (http://www.fb03.boo.pl/sklep_kibica/szal_7.JPG)

Właśnie spodziewam się przesyłki z Sosnowca z takim szaliczkiem (pzdr MuMin !)

JANKIE(L)
18-12-2004, 19:11
Legia Mistrz
Pasiak z Królewskiego
Zagłębie Łowcy Hanysów (promienisty)
Working Class
Manchester United
Łowcy Hanysów (ten ze śmiercią)
Czarny Legia Ultras (ale go nie lubie)
i mam zamiar sobie sprawić ten najnowszy z panoramą Warszawy

wa(L)dus_wilanów
18-12-2004, 19:31
Legia Mistrz
Pasiak z Królewskiego
Zagłębie Łowcy Hanysów (promienisty)
Working Class
Manchester United
Łowcy Hanysów (ten ze śmiercią)
Czarny Legia Ultras (ale go nie lubie)
i mam zamiar sobie sprawić ten najnowszy z panoramą Warszawy

O kurna, z tego wszystkiego zapomniałem że doszedł mi jeszcze szaliczek z panoramą WWA ! Na mikołaja brat dostał.

Armand
18-12-2004, 20:32
ja mam 3 szale...
- Deyna ( moj pierwszy szal... bylem na niego napalony niesamowicie :D )
- Tarchomin... ( szal robiony na zamowienie)
- Czaszki... ( kupiony na allegro od typa z Łodzi) :hyhy:

JANKIE(L)
19-12-2004, 10:37
a nawiązując do tematu szalików robionych na zamówienie,(nie wiem czy to już było poruszane) może pokazawać by tu projekty szali i ukierunkować niewiedzących (np. mnie) :hyhy: komu najlepiej zlecić zrobienie takiego szala.

Porter
19-12-2004, 13:23
a nawiązując do tematu szalików robionych na zamówienie,(nie wiem czy to już było poruszane) może pokazawać by tu projekty szali i ukierunkować niewiedzących (np. mnie) :hyhy: komu najlepiej zlecić zrobienie takiego szala.

Szulc ŁDZ
a blizej to chyba nawet u Bosmana (tylkko jakas wieksza ilosc)

Cypis
19-12-2004, 13:50
Moze tym razem sie uda.
http://img93.exs.cx/img93/2027/szalik17gs.jpg
http://img93.exs.cx/img93/7991/szalik27to.jpg
http://img98.exs.cx/img98/4204/szalik32kx.jpg
http://img98.exs.cx/img98/9330/szalik41fe.jpg

Raffi :dziekuje:

bacoros
19-12-2004, 14:22
a ja dziś zakupiłem mój pierwszy szalik: Legia Warszawa & FC Den Haag :zgody:

Raffi
19-12-2004, 21:58
http://img159.exs.cx/img159/3212/szale2gy.th.jpg (http://img159.exs.cx/my.php?loc=img159&image=szale2gy.jpg)

od góry:
* mój nastarszy szal-barwówka, niedawno w kolejce po bilety jeden starszy kibic po 40-ce (jak się okazało, z Grójca) bezbłędnie rozpoznał datę produkcji (1984), czym mi zaimponował :brawo: . Prezent urodzinowy od taty.
* szal brata zasadniczo, bodajże z 2000 roku. "CWKS LEGIA: DUMA-SŁAWA-POTĘGA
* forumowy pasiaczek, czyli bodajże 2003
* LEGIA 1916 - kupiłem go kiedyś, jak zapomniałem wziąc szaLa na mecz; pamiętam, jak kiedyś zdarzyła mi siępodobna sytuacja, ale nie miałem przy sobie kasy; nie mogłem przeboleć, bo akurat stał ze stolikiem koleś sprzedający szale "Śródmieście", no a ja właśnie tam wychowany; potem ich już nie widziałem :placze: ; innym razem w takiej sytuacji poratował mnie eLadamo, za co mu serdecznie dziękuję :ucieszony:
* szal nadwiślańskiej drużyny z szeroko pojętego Dolnego Mokotowa; robiony w maju 2004, wyszedł bardzo fajnie; sprzedawało go na meczu Delty ze stolika 3 gości, z których bodajże 2-ch było chyba 1. raz na Delcie :ucieszony:
* od początku lat 90. bywałem okazjonalnie na meczach Świtu (wówczas miałem tam działkę), no i z sentymentu sobie kupiłem, szkoda tylko, że taki najmniej chciany przez mnie model :roll:

Thomas
19-12-2004, 22:16
Czy ktos wie, gdzie mozna dostać barwówke Den Haag-u ? (oprócz Hagi oczywiście) 8)

Tupcia
20-12-2004, 13:46
oj tam.. te Wasze kolekcje...Mam kilka szali, ale jeden ze specjalnej limitowanej 1-egzemplarzowej wersji :hyhy:
I jest najlepsiejszy ze wszystkich.
PDK . KMWTW!

PS - witam po kolejnej mej przerwie 8)

kibic(L)
26-12-2004, 17:19
Niedługo będę zamawiał nowe szaliki Delty Warszawa. Jak ktoś by chciał taki szalik to proszę pisać na prv. Cena szalika to 20-25zł. Dodam że szczegóły wzoru mogą jeszcze ulec zmianie. Proszę o uwagi i rady dotyczące wzoru.
http://img149.exs.cx/img149/9343/delta7jn.jpg

Raffi
26-12-2004, 17:24
o shit :O
Może jeszcze coś z tą białą obwódką przy herbie by zrobić ,ale to już drobiazg - wiadomo, pilk źródłowy był z tym białym. Może jakiś herb Sadyby albo D. Mokotowa z 2. strony (notabene, zna ktoś jakąś stronę z herbami poszczególnych częsci Wwy?),? (chociaż niekoniecznie)
Środeczek bardzo dobry moim zdaniem.
Frędzle jakie? Czerwono żółte?
Jak będą, to wezmę z miejsca

Duch
26-12-2004, 17:42
Rozumiem , że kazdy zbiera to co lubi , ale ja troche nie rozumiem tego , że ktoś może mieć szal w swojej kolekcji np: Wisly Poloni Arki :roll:

nie rozumiem tego :roll:

mówie o legionistach

kibic(L)
26-12-2004, 17:48
o shit :O
Może jeszcze coś z tą białą obwódką przy herbie by zrobić ,ale to już drobiazg - wiadomo, pilk źródłowy był z tym białym. Może jakiś herb Sadyby albo D. Mokotowa z 2. strony (notabene, zna ktoś jakąś stronę z herbami poszczególnych częsci Wwy?),? (chociaż niekoniecznie)
Środeczek bardzo dobry moim zdaniem.
Frędzle jakie? Czerwono żółte?
Jak będą, to wezmę z miejsca

Jeżeli chodzi o herby to prubowałem dodać herb Wawy ale kiepsko wyglądał bo zlewał się z tłem. Oczywiście tych białych miejsc przy herbie nie bedzie. Z frędzlami to dałeś mi do myslenia, a jakie będą lepsze ?

Gnatek
26-12-2004, 17:56
Tupcia, a masz moze zdjęcia tego szala :>?

Cypis
26-12-2004, 19:03
Rozumiem , że kazdy zbiera to co lubi , ale ja troche nie rozumiem tego , że ktoś może mieć szal w swojej kolekcji np: Wisly Poloni Arki :roll:

nie rozumiem tego :roll:

mówie o legionistach

Rozumiem ze pijesz do mnie. Czego w tym nie rozumiesz? Maja byc zdjecia szali w kolekcji to sa. Jakby temat brzmial szale ktore nosisz to byl rozumial Twoje oburzenie.dziwne jakies te Twoje rozumowanie. Dodam ze tam sa jeszcze szaliki Zaglebia L. i Slaska i Lechii( pozdro chlopaki :hyhy: )a dojdzie napewno jeszcze nie jeden szalik z wr5ogiej ekipy.

Duch
26-12-2004, 19:13
nie konkretnie do Ciebie tak mnie naszło jak oglądałem te fotki niektóre z szalami wrogich ekip
troche inaczej traktuje szale Wisly , Poloni , Arki z szalami Slaska , Lechii
ja mam małą kolekcję , ale nie mógłbym kupić sobie lub trzymać szala wrogiej drużyny jak Arka Wisla Polonka

może tylko ja tak myśle , ale jak lubicie to zbierajcie też szale innych drużyn
Wasz wybór , Wasza kolekcja

Ja to wogóle troche inaczej traktuje każdy szalik :hyhy:
Nie rozumiem też ludzi , którzy chodzą w tych szalach z promocji królewskiego.
Uważam , że szal to ważna rzecz i nie powinno go się "sprzedawać" ludziom na reklame tylko dlatego , że mają kase i daja coś za darmo.
Nie mógłbym chodzić w szalu na którym jest jakaś reklama jakiejś firmy .
Dla mnie na szalu nie może być żadnych reklam nawet jak dają przez to szal za darmo.

Żeby byc uczciwym to dodam , że spodziewam sie właśnie tego szala jednak nigdny nie pójde w nim na mecz lub na miasto , pozostanei jedynie w mojej kolekcji. 8)

Co do reklam to uważam tak tylko w stosunku do szali na ksozulkach moga się sponsorzy reklamować , jednak nie powinniśmy pozwolić by ktoś się reklamował na naszych szalach neich chociaż to zostanie bez reklam.

Tupcia
27-12-2004, 02:15

Postaram się niedłguo skombinować :chytry:
Lata temu (20-30) właściwie głównie takie się nosiło.. Ale teraz chyba jestem jedyną posiadaczką hand-made szalika

Porter
27-12-2004, 11:58

Postaram się niedłguo skombinować :chytry:
Lata temu (20-30) właściwie głównie takie się nosiło.. Ale teraz chyba jestem jedyną posiadaczką hand-made szalika

chyba nie :hyhy:

Łaga
27-12-2004, 16:21
Niedługo będę zamawiał nowe szaliki Delty Warszawa. Jak ktoś by chciał taki szalik to proszę pisać na prv. Cena szalika to 20-25zł. Dodam że szczegóły wzoru mogą jeszcze ulec zmianie. Proszę o uwagi i rady dotyczące wzoru.
http://img149.exs.cx/img149/9343/delta7jn.jpg

Super! Ja biore jeden z miejsca jak tylko bedziesz je mial, przydadza sie na III lige :hyhy:
A ja mam jeszcze 5 sztk. szali Delty z poprzedniej edycji wiosennej (patrz. foto) - po 20 zl.
http://www.come.uw.edu.pl/sza/szalik1.jpg
Jesli ktos chce prosze na priva

Tupcia
28-12-2004, 01:19
a więc o to i mój szal.
http://republika.pl/c_zary/images/Tupcia03.jpg

Gnatek
28-12-2004, 10:44
a więc o to i mój szal.

Tan szal jest podobny to "Boras" czy mi się tylko wydaje? :>

Gruby
28-12-2004, 11:17
a więc o to i mój szal.

Tan szal jest podobny to "Boras" czy mi się tylko wydaje? :>
Wydaje Ci sie, bo rosniesz...

(L)ukas
28-12-2004, 12:53
A co myślicie o takim projekcie? Czy czegoś brakuje, czegoś jest za duzo?

http://grymania.pwii.pl/ochota_szalik.jpg

cin
28-12-2004, 12:57
ładnie, pięknie, ale kolejność barw chyba nie tego jest... :roll:

Jaco
28-12-2004, 13:02

Obrazek (http://grymania.pwii.pl/ochota_szalik.jpg)
1. Barwy Śląska Wrocław
2. Kazik i herb Ci się przekręciły o 90 stopni. :nie:

Porter
28-12-2004, 13:04
no...oprócz tego taki ....klawy jest :oczko:

cin
28-12-2004, 13:07
no...oprócz tego taki ....klawy jest :oczko:
y... no...teges..wiesz, nie wiem, mi tam Kazik jakoś do tego szala nie pasuje, ale to tylko moje zdanie... ale kolejność barw to obowiązkowo do zmiany !

żyła
28-12-2004, 13:08

1. Barwy Śląska Wrocław

ale jeśli to ma być szal, to Kazik i herb powiny być w takiej pozycji. po zalożeniu na szyję będzie dobrze, bo jak je obróci na projekcie to wyjdzie jak w szalach z Królewskiego 8)

Jaco
28-12-2004, 13:16

1. Barwy Śląska Wrocław

ale jeśli to ma być szal, to Kazik i herb powiny być w takiej pozycji. po zalożeniu na szyję będzie dobrze, bo jak je obróci na projekcie to wyjdzie jak w szalach z Królewskiego 8)
No fakt, to ma być szal a nie flaga. :kurde:
Ale chyba nie będziesz szala do góry kołami zakładał? Bo w ryja.... :zly:

żyła
28-12-2004, 13:20
co do 1 pkt. to się zgadzam! :hyhy:

Łasiu
28-12-2004, 13:21
co do 1 pkt. to się zgadzam! :hyhy:

dlatego ładne :)

Co do wątku tego tematu to:
Ja posiadam 3 szaliczki Legii (a poza tym to 45 innych)...

(L)ukas
28-12-2004, 13:29
Dobra, nastąpiła pomyłka :kurde: :kurde:
Teraz jest dobrze :D

Moze podpowiecie co mozna wstawic zamiast Kazika/Syrenki?

Porter
28-12-2004, 13:41

a po co masz coś wstawiać zamiast Kazika ? :O Kazio niech bedzie, tylko tło pod Kaziem troche sie kłóci z kolorystyką reszty szala.

8)

(L)ukas
28-12-2004, 13:44

a po co masz coś wstawiać zamiast Kazika ? :O Kazio niech bedzie, tylko tło pod Kaziem troche sie kłóci z kolorystyką reszty szala.

8)

No wiem wlasnie, to tło troche nie pasuje. Dlatego trzeba wstawic cos innego albo jakos dobrac kolorek. Ale chyba mam juz jakis pomysl :D:D

Gnatek
28-12-2004, 13:50
Szaliczek wypas!

(L)ukas
28-12-2004, 14:31
Który lepszy?

http://grymania.pwii.pl/ochota_szalik2.jpg

Włóczykij
28-12-2004, 14:43
uważam że ten w okrąłgym stylu na którym powinen być herb Legii i Syrenka :prawi:
,bo niby co wspólnego ma Deyna z Ochotą :hmm:

proyekt ciekawy

Gnatek
28-12-2004, 15:00
Obydwa szale są bardzo ciekawe. Mi bardziej podoba się ten drugi. A to, żeby zamieścić na nim twarz Deyny to bardzo oryginalny pomysł. Na pewno większość szalików z nazwami dzielnic czy innych miast ma na nich herb dzielnicy czy miasta. A podobizny Deyny jeszcze na żadnym z szali (oprócz Znienawidzeni w Polsce....) jeszcze nie widziałem

janich
28-12-2004, 15:06
Ja mam narazie dwa szaliczki Legii: Duma i Sława i Nasza Legia

(L)ukas
28-12-2004, 15:52
... Na pewno większość szalików z nazwami dzielnic czy innych miast ma na nich herb dzielnicy czy miasta. A podobizny Deyny jeszcze na żadnym z szali (oprócz Znienawidzeni w Polsce....) jeszcze nie widziałem

A widział ktoś moze herb Ochoty, bo nie spotkałem się. Szukałem na necie i nic. Poratujcie, jezeli jest to na szalu bedzie herb dzielnicy.

Porter
28-12-2004, 17:01
nie wiem co wy chcecie, Kazik bardzo tu pasuje. Phi :efoch: :efoch:

(L)ukas
28-12-2004, 17:03
nie wiem co wy chcecie, Kazik bardzo tu pasuje. Phi :efoch: :efoch:

Tez tak uwazam :D Jest juz pewne na 99% ze zamowiony zostanie szalik z herbem i Deyną :D:D

Raffi
28-12-2004, 21:07
Wolałbym coś bardziej oryginalnego niż "...fani, zawsze wierni i oddani"

kibic(L)
29-12-2004, 14:06
Oto ostateczny projekt szali Delty. Będą jakoś po nowym roku. Może ktoś chciałby taki ?

http://img140.exs.cx/img140/3830/deltawarszawa19es.jpg

Łaga
29-12-2004, 20:30
Super wyszedl ten projekt, juz nie moge sie ich doczekac "na zywo" :ucieka:
Biore jeden na bank i pojawie sie w nim mam nadzieje na pierwszym meczu u nas z Dolcanem Zabki :hyhy:
Pozdro :zlosliwy: "

Deltowiec
29-12-2004, 22:04
Siemka!!!
ja tez jeden z tych biore ale oba wygladaja bardzo fajnie!!:):) to bedzie mój drugi szalik Delty juz ;)

Pozdro!!!

KRA
29-12-2004, 22:13
Moim pierwszym szalem był Legia - Man Utd, który dostałem od swojego brata. Historyczny szalik, nie ma co. Drugim, który sobie kupiłem za własny cash był Legia 1916! Bardzo mi się podoba i cały czas go nosze. Trzecim szalem był wygrany z promocji szalik Królewskiego. Ze starszym zbieraliśmy kapsle :hyhy: Ostatnio dostałem od dziewczyny (zaraziłem ją miłością do Legii) szal z Panoramą. Jest git. Tylko teraz nie wiem, który nosić. Czy ten Legia 1916 czy z Panoramą?

Legia1916
29-12-2004, 22:27
Ja mam narazie 4 szaliki Legiunii:

Cwks Legia ( pierwszy moj szalik Legii, ma już z 8 lat)
Super Legia(jednostronny)
Ultras Legia
Den Haag + Legia

fan Olimpii
30-12-2004, 10:17
ja mam 4 szaliki:
-olimpii (śledzie , żydzi , hanysy witajcie w piekle)
-łączony olimpii z legią
-legii (ultras legia)
-legii(szachownica)

kibic(L)
02-01-2005, 14:28
czy jeszcze ktos by chciał szal Delty Warszawa ?

MeLa
04-01-2005, 21:25
Kapon,Raffi :dziekuje:
Bardzo dziękuje za cenne uwagi i wszelka pomoc, jaką otrzymałem od was :oczko:
A i oczywiście mojej córce za prezentacje :)
Miał być prosty bez festynu i taki jest szkoda troszkę tych proporcji herbów, ale trudno jest jak jest :)

edit : fotki brak :(

zuz
04-01-2005, 21:36
Kapon,Raffi :dziekuje:
Bardzo dziękuje za cenne uwagi i wszelka pomoc, jaką otrzymałem od was :oczko:
A i oczywiście mojej córce za prezentacje :)
Miał być prosty bez festynu i taki jest szkoda troszkę tych proporcji herbów, ale trudno jest jak jest :)

Obrazek (http://members.lycos.co.uk/mazowszegrojec/szal%20006.jpg)

fajny szaliczek :)
i urocza córeczka - Legionistka ;)

wa(L)dus_wilanów
04-01-2005, 21:54
czy jeszcze ktos by chciał szal Delty Warszawa ?

za ile dokłannie floty? kiedy gotowe będą?

kibic(L)
06-01-2005, 19:54
za ile dokłannie floty? kiedy gotowe będą?
Szaliki będą po 20zł. Będą jutro TO PEWNE !!!

:bialy:
07-01-2005, 00:37
witam.

poniżej moja kolekcja szaliczków

http://marseille.webpark.pl/szale1.jpg

1. CWKS LEGIA (L) WARSZAWA
- "właściwy", meczowy i zarazem najstarszy szaliczek. Widział klęski i triumfy :), duży sentyment do tego kawałka materiału. Niestety już trochę zniszczony i w trosce o jego kondycję wiosna 2005 to chyba będzie jego ostatnia aktywna runda ;)

2. LEGIA - ZAGŁĘBIE
- najnowsza zdobycz, prezent gwiazdkowy od kumpla - rispekt.

3. DEN HAAG - LEGIA
- b. mi się podoba, gdyby tylko nie ten błąd... :)

4. POGOŃ SZCZECIN
- prezencik z wyjazdu zioma do Szczecina na początku tego sezonu

5. POLSKA ULTRAS
- nie lubie go zbytnio, złe skojarzenie z barwami i obciachowa czacha :P poza tym przeklęty - kupiony przed Polska Łotwa 0-1 ;)

ponadto mam jeszcze LEGIA BORAS, ale aktualnie posiada go kumpel, któremu babcia szyje podobny i potrzebny był wzór, hehe.

i druga partia, troche bardziej egzoticzna

http://marseille.webpark.pl/szale2.jpg

1. BIAŁO-CZERWONE BARWY - SOUTHAMPTON
- prezencik od koleżanki pracującej przez jakiś czas w Southampton, świetnie zrobiony, dobrze grzeje ;)

2. i 3. OLYMPIQUE MARSYLIA
- sympatyzuję z marsylczykami, będąc na Stade Velodrome nie mogłem nie nabyć. Są dwa, bo jeden miał pójść na handel wymienny, ale stało się coś (nie pamiętam) i został.

4. RAPID WIEDEŃ
- prezent od zioma, znów tego samego (BTW: dzięki wielkie). Fajny, klasyczny wzór.

5. BARWY ROMA
- pamiątka z wycieczki do Rzymu, poza tym lubię tą drużynkę.

6. RCD MALLORCA
- a to przywiozła mi z wakacji... babcia :) ponoć szukała cały dzień w niesamowitym upale, więc niezwykle cenny :) W klimacie fiesta.

Dżon Łejn
07-01-2005, 01:42
nie omieszkam się pochwalić moim najnowszym okazem
Panorama :brawo:
EMS :lz:

ems
07-01-2005, 01:44
:oczko: :lz:

VANAHAIM72
07-01-2005, 09:10
MeLa - dzisiaj sza(L)iczek będzie miał debiut w Warszawie 8)

kibic(L)
07-01-2005, 18:00
SZALIKI JUŻ SĄ !!! chętni po proszę pisać na prv.

Łaga
07-01-2005, 18:57
Juz mam nowy szalik Delty :zlosliwy: Fajnie wyszly :hyhy: Kibic(L) zrob jakas fote i wrzuc na forum.

Cypis
08-01-2005, 18:12
bialy priv

kibic(L)
08-01-2005, 18:32
Tak szaliki wygladają LIVE

http://img123.exs.cx/img123/5116/obraz0404mr.jpg

http://img155.exs.cx/img155/3468/obraz0416bg.jpg

kiniu(L)ek
08-01-2005, 19:31
Ja mam 5 szali, W TYM JEDEN olimpii elbląg (pozdro dla nata(L)ci.

kibic(L)
08-01-2005, 21:55
a tu lepsza fotka
http://img127.exs.cx/img127/2030/ksdsmall2kq7nw.jpg

(L)ukas
08-01-2005, 23:07
Hehe, to jeszcze raz ja :D Co myslicie o tych projektach? Szalik bedzie dwustronny. Pierwsza strona jest zalezna od tej drugiej. Jezeli na drugiej bedzie "czacha" i herb to na pierwszej tak samo, itd.

Projekt #1 (takie same dwie strony)
http://grymania.pwii.pl/szalik/1.jpg
Projekt #2 (takie same 2 strony)
http://grymania.pwii.pl/szalik/2.jpg
Projekt #3 (dwie różne strony)
Strona #1 http://grymania.pwii.pl/szalik/3a.jpg
Strona #2 http://grymania.pwii.pl/szalik/3b.jpg
http://grymania.pwii.pl/szalik/3b_test.jpg
http://grymania.pwii.pl/szalik/3b_test2.jpg
http://grymania.pwii.pl/szalik/3b_test3.jpg

KRA
08-01-2005, 23:13
Mi tam się podobają, choć nie jestem z Ochoty. Gdybym tam mieszkał i byłyby takie szaliczki do nabycia na pewno jeden bym kupił. Myślę że ten pierwszy projekt jest najlepszy.

:bialy:
09-01-2005, 01:54
chodzilem do podstawowki na Ochocie wiec czuje ze moge sie wypowiedziec w kwestii szalikow :)

imho projekt #2 najciekawszy... najorginalniejszy, reszta mniej się wyróżnia, co jednak wcale nie znaczy ze nieladna.

A jesli nie no.2, to ten z herbem Legii i Warszawy. Czachy, bulldogi itp. nie podobaja mi sie :roll:
maja byc powazne i "straszne" a nie sa... cos jak "tunel strachu" w czeskim wesolym miasteczku ;)

Sokol
09-01-2005, 03:03
tylko jakbys mial dawac ten pierwszy projekt to pamietaj zeby zmienic z Lazienkowskiej na Łazienkowskiej ;)

Lukass
09-01-2005, 12:21
Nie no projekty szali woLi naprawde fajne ... :brawo: Jestem ciekawy jak beda wygladaly na zywo ... :oczko:

arczi
09-01-2005, 15:24
Hehe.. A ja sie zastanawiam ilu kibo(L)i na miescie pomyli szaliczki Delty z np. Jagą... czy tam inną Koroną :oczko:

Sokol
09-01-2005, 15:55
Hehe.. A ja sie zastanawiam ilu kibo(L)i na miescie pomyli szaliczki Delty z np. Jagą... czy tam inną Koroną :oczko:

no wlasnie mialem to samo napisac :lol2:

Raffi
09-01-2005, 17:42
pewnie tylu, ilu pomyli szale Olimpii z Lechem, Marymontu z Widzewem, a Targówka z Lechią :chytry:

PS czerwono żółte, nie żółto czerwone :hyhy:

Nie no projekty szali woLi naprawde fajne ... :brawo: Jestem ciekawy jak beda wygladaly na zywo ... :oczko:
czy coś mnie ominęło?

Łaga
10-01-2005, 10:53

no wlasnie mialem to samo napisac :lol2:
To ja chyba trafiam na samych kumatych, bo nieraz chodzilem w szaliku Delty i na Legie z reszta tez i kazdy wiedzial, ze to Delta, nikt sie rzucal, a ludzie nawet pytali sie skad go mam i kupowali... Trzeba miec niezla fantazje doszukujac sie kogos w szalu Korony albo Jagielonii w Warszawie...
Przyzwyczajacie sie, bo szali De(L)ty bedzie coraz wiecej :zlosliwy:

kibic(L)
10-01-2005, 11:10

a skąd wiesz ? :oczko:

Łaga
10-01-2005, 11:22

a skąd wiesz ? :oczko:
Ksiadz proboszcz mi powiedzial w tajemnicy :hyhy: :ucieszony: :hyhy:

kibic(L)
10-01-2005, 14:58
Chciałby moze ktoś dzisiaj odebrać szalik ? mam czas do 18-tej.
Jak coś to wchodzić na gg 3872276

Zajacc
10-01-2005, 15:26
Trzeba miec niezla fantazje doszukujac sie kogos w szalu Korony albo Jagielonii w Warszawie...

Serio? A ja nie widzę w tym nic dziwnego zważając, że to zgoda KSP... Co innego, że ciężko jest kogoś spotkać w takim szalu, jak i w polonijnym, ale nigdy nie mów nigdy...

Krzpac
11-01-2005, 01:50
Projekt #1 (takie same dwie strony)
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/1.jpg)

jak dla mnie odpada, nie stosuj gotyku na szalach bo brzydko to wychodzi, poza tym gotyk się juz przejadł... mysle, ze Deyna tez niezaciekawie wyjdzie na szalu...

Projekt #2 (takie same 2 strony)
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/2.jpg)

w tym projekcie jest za duzo wolnej przestrzeni, na jednym boku bys mógł walnac napis Ochota zas na drugim Legia i byłoby o wiele lepiej...

Projekt #3 (dwie różne strony)
Strona #1
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/3a.jpg)

to mi się podoba... tylko jak ten Deyna wyjdzie... i ten brak symetrii...

Strona #2
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/3b.jpg)
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/3b_test.jpg)
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/3b_test2.jpg)
Obrazek (http://grymania.pwii.pl/szalik/3b_test3.jpg)

nie lepiej zamiast tych psów, wilków walnac (L) ?

jak dla mnie jest ten projekt niesymetryczny... dodaj z drugiej strony napis Legia i bedzie ok...

DobryChłopak
11-01-2005, 17:07
Mam szaliczek Delty i jestem bardzo zadowolony. czyli moja "kolekcja" wygląda tak:
"Wielkie Księstwo."
Reprezentacyjny Polski
Repr. Portugalii
Delta Warszawa

i w tym tygodniu jescze "Panorama" 8)

(L)ukas
12-01-2005, 16:34
Chcialbym sie zapytac czy bylby ktos chetny na taki oto szaliczek Ochoty :D Projekt jest juz raczej ostateczny, nic nie bedzie w nim zmieniane. Jezeli ktos jest zainteresowany to prosze o kontakt na maila(lukaspp@op.pl), GG (4715943) lub PM ;)
Napis będzie oczywiscie ...za Legią do końca życia
http://grymania.pwii.pl/szalik/5.jpg[/b]

wa(L)dus_wilanów
12-01-2005, 19:52
Dochodzi szal Delty- i przyznać muszę że bardzo przyzwoity jest :chytry: Dzięki dla wiadomo kogo...!

kibic(L)
13-01-2005, 07:28
Kolejne zdjęcia moich szali:

http://img146.exs.cx/img146/1244/obraz0479ps.jpg

http://img146.exs.cx/img146/6459/obraz0485hg.jpg

http://img146.exs.cx/img146/6428/obraz0497wo.jpg

http://img146.exs.cx/img146/9121/obraz0508wm.jpg

http://img146.exs.cx/img146/7159/obraz0514yt.jpg

Mazi
13-01-2005, 09:15
co tu dużo gadać ...

świetne szaliczki :)

Creator
13-01-2005, 12:34
kibic(L) - zaaaaaaajefana ko(L)ekcja :) Ja mam dopiero 5 szaliczków...;)

kibic(L)
13-01-2005, 12:45
Jeszcze ta fotka:

http://img106.exs.cx/img106/8845/obraz525rp.jpg

Lukass
13-01-2005, 20:36
No właśnie przybył mi niedawno nowy szaliczek Delty Warszawa 8) Pozdro kibic(L)

kibic(L)
17-01-2005, 19:15
Oto ostatnie moje zdobycze:

http://img152.exs.cx/img152/4152/szaliki0197xt.jpg

http://img152.exs.cx/img152/6464/szaliki0202ww.jpg