PDA

Zobacz pełną wersję : Szukam, Sprzedam, Zamienię, Reklama, Pomocy!

Strony : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173

Hjubi
24-01-2013, 17:19
7 dni jest na odwołanie się do kary ale raczej oni nie dają się już walić na numery z biletem kartonowym ;)

A oni sztywno się trzymają tych 7 dni? Mogę się jeszcze odwołać od mandatu z początku października? Jest szansa że w ogóle zaczną rozpatrywać po takim czasie to moje odwołanie?

jayjay88
24-01-2013, 17:28
Potrzebuje opini nt pralek. Wiem że kiedyś tu było to poruszane ale nie chce mi się przekopywać tematu.
Potrzebuje coś w miare taniego ale zarazem żeby pare lat to pochodziło. Nie mam zamiaru wydawać na pralke wiecej niż 1100zł. Co polecicie z tych tanszych firm ? Generalnie mieszkam sam więc dużego wsadu mieć nie musi. I ewentualnie jakiego typu sklepy w tej dziedzinie maja najlepsze oferty ? Saturn , Aga itd ?

o ja miałem właśnie o to samo pytać! i nawet mniej więcej mam te same wymagania co hummel, więc też będę wdzięczny za odpowiedź :)

rolnik
24-01-2013, 17:36
Na szczęście jeszcze nie przekonałem osobiście ale mam co najmniej kilka przykładów wśród rodziny i znajomych gdzie wypasione i markowe pralki psuły się po krótkim czasie. Niestety dzisiejsze sprzęty są robione na max 4-5 lat działania i poza małymi wyjątkami dotyczy to również sztandarowych marek. Wychodzi na to, że najlepiej kupić pralkę opór po taniości i... pewnie będzie działać najdłużej :lol2:

pepe_jest_ok
24-01-2013, 17:47
Jak korzystniej wymienić walutę? Przed wyjazdem do Pragi w Polsce(ew. jaki kantor w W-wie polecicie?), czy w samej Pradze na miejscu znaleźć jakiś kantor?

polecam walutomat.pl trochę jest z tym zachodu ale warto szczególnie przy większej kasie.

BartunPL
24-01-2013, 17:49
Sprzedam takie profesjonalne spodnie do biegania rozmiar M - kupilem ale na mnie za duze :/
nówki, z metkami..

Cena jaka mnie interesuje to 75zł + koszty ew. wysyłki

http://sklep.4run.pl/pl/spodnie-i-getry/158-team-podium-pant.html#

Cinuś
24-01-2013, 18:25
Na szczęście jeszcze nie przekonałem osobiście ale mam co najmniej kilka przykładów wśród rodziny i znajomych gdzie wypasione i markowe pralki psuły się po krótkim czasie. Niestety dzisiejsze sprzęty są robione na max 4-5 lat działania i poza małymi wyjątkami dotyczy to również sztandarowych marek. Wychodzi na to, że najlepiej kupić pralkę opór po taniości i... pewnie będzie działać najdłużej :lol2:

A jak się zepsuje to kupisz drugą i wyjdzie mniej więcej na to samo...

Makoo
24-01-2013, 18:34
Gdzie zrobię przezroczyste vlepki? W sensie takie na znicze, jak na PW rozdawało OFMC.

wlepki.com

NKP
24-01-2013, 18:50
Sprzedam nową koszulkę Borussi Dortmund za jedyne 89zł :):

http://allegro.pl/koszulka-borussia-dortmund-r-lewandowski-kappa-i2975678831.html

Polecam

bubson91
24-01-2013, 18:53
http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-z-autografem-artura-boruca-i2949844466.html

Neg
24-01-2013, 19:19
A oni sztywno się trzymają tych 7 dni? Mogę się jeszcze odwołać od mandatu z początku października? Jest szansa że w ogóle zaczną rozpatrywać po takim czasie to moje odwołanie?

Sztywno, anulowanie mandatu może być tylko za pokazaniem ważnej w czasie wystawiania mandatu podpisanej karty ze zdjęciem. Żadne bilety, jednorazowe, 24 godzinne i inne nie sa w ogóle rozpatrywane.

urs
24-01-2013, 19:41
Potrzebuje opini nt pralek. Wiem że kiedyś tu było to poruszane ale nie chce mi się przekopywać tematu.
Potrzebuje coś w miare taniego ale zarazem żeby pare lat to pochodziło. Nie mam zamiaru wydawać na pralke wiecej niż 1100zł. Co polecicie z tych tanszych firm ? Generalnie mieszkam sam więc dużego wsadu mieć nie musi. I ewentualnie jakiego typu sklepy w tej dziedzinie maja najlepsze oferty ? Saturn , Aga itd ?
posiadam Bosch Classixx 6 cena około 900 program szybki 30 minut z dobrym proszkiem schodzą dość mocne plamy 5 kg wsadu na 1000 obrotów styka na 2 osoby w moim przypadku

wLd
24-01-2013, 19:43
Mandat dostałem . Za korzystanie z komunikacji miejskiej w Krakowie w dniu 29.12.2012. 150 zł kur.y policzyły. Przyszło dzisiaj , problem polega na tym że w tym czasie byłem w domu w Ostrołęce , a mandat dostał jakiś pierdolony nożownik , który posłużył się moją zgubioną w listopadzie legitką ! ( **** mu w dupe i kotwica w plecy btw)Mam potwierdzenie wpłaty za duplikat legitki wydany w listopadzie przez dziekanat.
Miał kiedyś ktoś taki problem , jak go rozwiązaliście ?
Jc priv proszę!

Jaco
24-01-2013, 19:53
Mandat dostałem . Za korzystanie z komunikacji miejskiej w Krakowie w dniu 29.12.2012. 150 zł kur.y policzyły. Przyszło dzisiaj , problem polega na tym że w tym czasie byłem w domu w Ostrołęce , a mandat dostał jakiś pierdolony nożownik , który posłużył się moją zgubioną w listopadzie legitką ! ( **** mu w dupe i kotwica w plecy btw)Mam potwierdzenie wpłaty za duplikat legitki wydany w listopadzie przez dziekanat.
Miał kiedyś ktoś taki problem , jak go rozwiązaliście ?
Jc priv proszę!
Poproś dziekanat o kopię Twojego zgłoszenia utraty legitki i dołącz do wyjaśnienia, napisanego do MPK w Krakowie. W Warszawie działa.

wLd
24-01-2013, 19:57
Poproś dziekanat o kopię Twojego zgłoszenia utraty legitki i dołącz do wyjaśnienia, napisanego do MPK w Krakowie. W Warszawie działa.

Tak myślę że to najlepsze rozwiązanie , dziękuje za pomoc !

Sosen
24-01-2013, 20:17
Sprzedam półkę wiszącą cena 100 zł, nowa zapakowana.

http://www.bogfran.pl/index.php?s=53&lang=Pl&SegmentId=1287

Piotrase
24-01-2013, 21:11

masz na odwrocie kwitu napisane, kanar zawsze zaznacza fragment o odwołaniu na odwrocie. i tam jest czas do jakiego możesz się odwołać. dawno nie płaciłem to nie wiem ale z tego co pamiętam to jest 7 dni od otrzymania. Jeżeli się nie odwołasz w tym czasie jest to równoważne z przyjęciem mandatu. Nie wiem jak to jest jak nie przyjmiesz go i nie podpiszesz. Tak czy owak mają sztywny termin z racji tego że mają tak w regulaminie swoim napisane.

Michu
24-01-2013, 21:17
@Walenrod

masz na mandacie napisane datę wydania legitymacji, na podstawie której wystawiony został mandat?

wLd
24-01-2013, 21:28
@Walenrod

masz na mandacie napisane datę wydania legitymacji, na podstawie której wystawiony został mandat?

Uj wie, bo wezwanie do zapłaty przyszło na adres zameldowania w Ostrołęce , jeszcze go nie widziałem.Pewnie dotrze do Krk w przyszłym tygodniu. A jeśli będzie to co w związku z tym ?

@ Michu jeśli będzie taka data na wezwaniu , to zrobię tak jak napisałeś!
Dzięki , ale najgorsze wydaje się udowodnienie że nie było mnie w Krk w momencie wystawienia mandatu , byłem w domu i mam pinćset świadków na to , ale jak to wytłumaczyć biurwie z MPK bez koniczności angażowania w to psów( chciałbym uniknąć) itp ( bo pewnie tak się to może skończyc bo posługiwanie się cudzym dokumentem to przestępstwo z kodeksu karnego )

Michu
24-01-2013, 21:31
Wtedy wysyłasz do MZK pismo ze skanem Twojej obecnej legityki, gdzie wyraźnie widać, że data wydania zgubionej jest inna niż obecnej. To takie potwierdzenie, jakby ich pismo z dziekanatu nie "satysfakcjonowało" ;)

Michu
24-01-2013, 21:57
Zgubienia legitymacji studenckiej nie zgłasza się do policji, tylko w dziekanacie. Podanie o wyrobienie nowej uargumentowane zgubieniem starej jest jednoznaczne z unieważnieniem starej legitymacji. Na mandacie powinny być jakieś unikalne dane (numer czy data wydania) dla legitki, gdzie przy skanie Twojej obecnej wyraźnie widać rozbieżności. Nie musisz udowadniać że tego dnia byłeś w Ostrołęce czy na Hawajach. Wyślij im papiery z dziekanatu i skan nowej legitki, powinno wystarczyć. Jak nie, poszukaj tych unikalnych danych ;)

raff
24-01-2013, 22:01
Czy ktokolwiek może poratować na kilka dni w lutym takimi bajerami, jak:

- namiot 'zimowy' z fartuchami (znawcą tematu nie jestem, ale to podobno coś takiego, żeby śnieg nie wpadał). Koniecznie dwójka!

- karimata wersja zimowa

- śpiwór zimowy z dobrą temperaturą optymalną

to chyba tyle, info priv pliska!

wLd
24-01-2013, 22:06
Zgubienia legitymacji studenckiej nie zgłasza się do policji, tylko w dziekanacie. Podanie o wyrobienie nowej uargumentowane zgubieniem starej jest jednoznaczne z unieważnieniem starej legitymacji. Na mandacie powinny być jakieś unikalne dane (numer czy data wydania) dla legitki, gdzie przy skanie Twojej obecnej wyraźnie widać rozbieżności. Nie musisz udowadniać że tego dnia byłeś w Ostrołęce czy na Hawajach. Wyślij im papiery z dziekanatu i skan nowej legitki, powinno wystarczyć. Jak nie, poszukaj tych unikalnych danych ;)

Może źle się wyraziłem :)
Co do legitymacji to owszem sprawa wiadoma że w dziekanacie , ale to że ktoś posługuję się Twoim dokumentem to już kodeks karny ( art 275 kk ścigany z oskarżenia publicznego) więc jak sie trafi nadgorliwa biurw to może być nie ciekawie, a z racji tego że z Konfidencką nie mam i nie chcę mieć nic wspólnego , to takiej możliwości chciałbym uniknąć.
Kończąc wątek , bardzo ci dziękuje michu za pomoc.

Punto_GT
24-01-2013, 22:28
nosze sie z zamiarem założenia firmy dodam ze mam 21 lat. Czy ktoś z Was korzystał z dofinansowan lub wie cos na ten temat ?

Piotrase
24-01-2013, 22:30
nosze sie z zamiarem założenia firmy dodam ze mam 21 lat. Czy ktoś z Was korzystał z dofinansowan lub wie cos na ten temat ?

wymagania jak na astronautę w NASA tyle powiem.

Punto_GT
24-01-2013, 22:32
no tak można sie spodziewac tego , no ale spytac nie zaszkodzi wiec dzieki za info;)

manuel80
24-01-2013, 22:34
http://i47.tinypic.com/219qo1z.jpg
Szukam tej vlepki w rozmiarze A4
Poszukuje również plakatów pRACOHOLICY i 1916
Kontakt PW

Piotrase
24-01-2013, 22:40
no tak można sie spodziewac tego , no ale spytac nie zaszkodzi wiec dzieki za info;)

najlepiej iść do urzędu pracy postać w kolejce pół dnia, gdzie przemiła kobieta stwierdzi znudzonym głosem i z ogromną pretensją opowie Ci jakie wymagania musisz spełnić, żeby dostać dofinansowanie z unii a jakie z urzędu. Później tym samym tonem ale troszkę zirytowana odpowie Ci na Twoje głupie i bezsensowne pytania wg niej. Już lekko przerażony że to temat ciężki ona z uśmiechem na twarzy powie Ci, że pieniądze które może uda Ci się dostać mogą być wykorzystane w powicie gdzie masz swój urzad pracy. Później powie Ci czego nie możesz z nimi zrobić czyli np wynajmu powierzchni. Ty już lekko zdziwiony siedzisz i zadajesz sobie pytanie co ja tu kurw@ robię i myślisz na co mi ten biznes. Ona widząc Twoje przerażenie w oczach i wahanie stwierdza że spokojnie procedury są łatwe i przyjemne żeby złożyć podanko ale nie wróży sukcesów z racji młodego wieku nikt nigdy w urzędzie nie dostał w tak młodym wieku dofinansowania a tak nawiasem mówiąc w ciągu roku dają 2-3 i już wykorzystali limit więc może za rok. A i zapomniałbym na koniec mówi że musisz przychodzić na jakieś spotkania do urzędu pracy przedstawić biznes plan ( tu o dziwo doradza żeby napisał go specjalista bo inne lądują w koszu) reasumując tak to wyglądało jak poszedłem do powiatowego urzędu pracy ;) pies ich trącał.

Punto_GT
24-01-2013, 22:47
najlepiej iść do urzędu pracy postać w kolejce pół dnia, gdzie przemiła kobieta stwierdzi znudzonym głosem i z ogromną pretensją opowie Ci jakie wymagania musisz spełnić, żeby dostać dofinansowanie z unii a jakie z urzędu. Później tym samym tonem ale troszkę zirytowana odpowie Ci na Twoje głupie i bezsensowne pytania wg niej. Już lekko przerażony że to temat ciężki ona z uśmiechem na twarzy powie Ci, że pieniądze które może uda Ci się dostać mogą być wykorzystane w powicie gdzie masz swój urzad pracy. Później powie Ci czego nie możesz z nimi zrobić czyli np wynajmu powierzchni. Ty już lekko zdziwiony siedzisz i zadajesz sobie pytanie co ja tu kurw@ robię i myślisz na co mi ten biznes. Ona widząc Twoje przerażenie w oczach i wahanie stwierdza że spokojnie procedury są łatwe i przyjemne żeby złożyć podanko ale nie wróży sukcesów z racji młodego wieku nikt nigdy w urzędzie nie dostał w tak młodym wieku dofinansowania a tak nawiasem mówiąc w ciągu roku dają 2-3 i już wykorzystali limit więc może za rok. A i zapomniałbym na koniec mówi że musisz przychodzić na jakieś spotkania do urzędu pracy przedstawić biznes plan ( tu o dziwo doradza żeby napisał go specjalista bo inne lądują w koszu) reasumując tak to wyglądało jak poszedłem do powiatowego urzędu pracy ;) pies ich trącał.

taaa;) a tak opowiadają na lewo i na prawo że te środki $$$ są skierowane w szczególności dla młodzieży w wieku do 25 lat;)

chyba sobie odpuszczę te dofinansowanie , bo już mi znajomy mówił to co TY jak był w urzędzie.

wielkie dzięki

Adin
24-01-2013, 22:54
wymienię Plakat 1916 na inny z kolekcji NS

Piotrase
24-01-2013, 22:55
taaa;) a tak opowiadają na lewo i na prawo że te środki $$$ są skierowane w szczególności dla młodzieży w wieku do 25 lat;)

chyba sobie odpuszczę te dofinansowanie , bo już mi znajomy mówił to co TY jak był w urzędzie.

wielkie dzięki

nie no ja też poszedłem z taką myślą że dają wszystkim ale jak się nasłuchałem to stwierdziłem że pies to trącał. Może są ale mi wprost powiedziano że z racji na wiek nie mam szans lol. najbardziej mi się spodobało bo byłem na początku 2012 roku chyba luty to mi powiedziała że w tym roku nie ma szans bo rozdali już kase którą mieli na ten cel.

Traper
24-01-2013, 23:19
Zależy jakie dofinansowania i na co. Jeśli jesteś studentem to te z ue łatwiej dostać niż gdybyś nie studuiował, musisz się wstrzelić w odpowiedni program. Nie wiem jak to dokładnie wygląda, wiem tyle ile usłyszałem od osób które rozważały to i jedną o człowieku który dostał dofinansowanie(nie od niego) w skrócie nawet jeśli CI się uda to musisz rozważyć czy dasz radę pisać sprawozdania im, a te musisz robić bardzo często. No ale wiadomo nie ma nic za darmo. Ogólnie miały wejść nowe zasady, ale czy weszły tego już nie wiem. Najlepiej znaleźć kogoś kto się dostał i starał o nie. W urzędzie potraktują Cię właśnie tak jak to było opisane co same stwierdziły osoby o których wcześniej wspominałem

adrianek
25-01-2013, 00:13

W sumie wszystko byłoby całkiem przydatne, ale następnym razem postaraj się o przecinki :)

f(L)ow
25-01-2013, 00:54

Poszukaj kogoś kto Ci pomoże w tej sprawie jak samemu Ci się nie chce. Zazwyczaj są to panie które pracują w urzędach pracy, wiedzą jak wypełniać te druczki, wiedzą co napisać a po prostu po godzinkach dorabiają sobie na dofinansowaniach. Ogólnie o dofinansowanie z urzędu pracy nie jest trudno paru moich znajomych ogarnęło bez problemu.

Kawa
25-01-2013, 06:15
Może i kiedyś nie było trudno, ale teraz idą na ten cel dużo mniejsze środki. W 2011 jak chciałem skorzystać z takiej pomocy to na początku roku okazało się, że nie ma już pieniędzy, potem nagle chyba w sierpniu ogłosili, że coś się znalazło. Oczywiście wymóg uczestnictwa w jakiś debilnych szkoleniach itp, a na koniec najlepsze, w ramach uprawnienia 50% zakwalifikowanych do dofinansowania muszą stanowić kobiety, nie muszę chyba mówić, że starających się o dofinansowanie pań było kilka razy mniej niż panów?

beka
25-01-2013, 08:01

ostatnio przerabiałem ten temat i wybrałem Indesit IWD 71051 C (ale fakt, pralka dla dwóch osób miała być). Niestety opinii nie mam jeszcze wyrobionej, pralka czeka na podłączenie :lol3:

Co do sklepów - dla porównania ten konkretny model na agito.pl był za 804 zł, gdy w MediaMarkt 949 zł. Jednakże ostatecznie zdecydowaliśmy się na to drugie z powodu rat 0%, co przy urządzaniu mieszkania miało dla nas znaczenie.

Piotrase
25-01-2013, 08:06
W sumie wszystko byłoby całkiem przydatne, ale następnym razem postaraj się o przecinki :)

wybacz jestem tylko prostym inżynierem ;)

Hubalczyk
25-01-2013, 08:34
Szukam powrotu z Bielska jutro wieczorem. Ktoś się wybiera i ma wolne miejsce w aucie?

Siwex
25-01-2013, 10:42
http://ultrastreet.pl/255,pl_le-coq-sportif-bluza-cyclotour.html

Kowal244
25-01-2013, 13:54
http://warszawa.gumtree.pl/c-Sprzedam-komputery-akcesoria-software-monitory-i-projektory-Monitor-HP-w2007v-20-1-cali-WIETNY-MODEL-OKAZJA-W0QQAdIdZ450812123

deszcz
25-01-2013, 13:59
Mam podany adres IP i maskę podsieci. Mam też podane 4 różne inne adresy IP i na podstawie tych wszystkich danych muszę wywnioskować, które IP muszę podłączyć za pomocą routera. Jak ktoś ma pomysł i potrafi to przedstawić w miarę przystepnie to priv.

ozarkos
25-01-2013, 16:01
Naprawde fajny pomysl na balkon :)

http://allegro.pl/legia-antena-satelitarna-z-herbem-legii-legia-i2977997464.html?source=oo

http://img594.imageshack.us/img594/7498/20130125112136.jpg

Piotrase
25-01-2013, 17:30
Mam podany adres IP i maskę podsieci. Mam też podane 4 różne inne adresy IP i na podstawie tych wszystkich danych muszę wywnioskować, które IP muszę podłączyć za pomocą routera. Jak ktoś ma pomysł i potrafi to przedstawić w miarę przystepnie to priv.

Bede mogl pomoc jak wroce do domu czyli albo dzis po 23 albo jutro rano opisz mi wszystko dokladnie na priv szegolowo ;)

Edi
25-01-2013, 18:54
Kolega jest zafascynowany Barceloną ogólnie tak sie tym jara jak my Legią. Ja za ligą hiszpańską nie przepadam. Na urodziny postanowiliśmy kupić mu koszulkę. Pytanie do fanów Barcy - http://allegro.pl/koszulka-barcelona-fcb-fc-barca-nowa-i2905949019.html który wzór byście brali dla siebie?

ArcziL
25-01-2013, 19:26
Kolega jest zafascynowany Barceloną ogólnie tak sie tym jara jak my Legią. Ja za ligą hiszpańską nie przepadam. Na urodziny postanowiliśmy kupić mu koszulkę. Pytanie do fanów Barcy - http://allegro.pl/koszulka-barcelona-fcb-fc-barca-nowa-i2905949019.html który wzór byście brali dla siebie?

Pierwszy albo drugi :chees:

Szejdi
25-01-2013, 20:05
jaram się barceloną tak samo jak polonią grodzisk, ale wg. mnie najfajniejsza jest 3

SzydeL
25-01-2013, 20:16
jaram się barceloną tak samo jak polonią grodzisk, ale wg. mnie najfajniejsza jest 3

Dobrze gada. :prawi:

Cielo
25-01-2013, 20:43
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8786518

3 gierki na sprzedaż.

CBNBielsko
25-01-2013, 21:17
http://allegro.pl/czapka-olimpii-elblag-i2978994461.html

Sprzedam czapkę Olimpii Elbląg!

RalF
25-01-2013, 22:22
trzeci wzór najlepszy tej koszulki Barcelony

cherry
25-01-2013, 22:34
Więc tak...
Bluza MORO http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapturem-moro-i2971408594.html
Bluza Biała Legia http://allegro.pl/bluza-legia-warszawa-biala-legia-i2974225940.html
co do cen można się dogadać;)

Karlos bmw
26-01-2013, 00:22
Sprzedam PS2
+19 gier
+2 memory stick 8mb
+ pad

Cena 250zł.

darooo
26-01-2013, 12:05
Witam, poleciłby ktoś dobrą, sprawdzoną i w miarę tanią firmę taksówkarską? Zawszę jeżdżę komunikacją miejską i nie orientuję się. Z góry dziękuję.

E: Podziękował! :)

rolnik
26-01-2013, 12:06
Glob taxi :prawi:

jayjay88
26-01-2013, 12:39
ja bym dodał jeszcze Night Drivers

http://www.nightdrivers.pl/home/index.html.html

bubson91
26-01-2013, 14:56
http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-z-autografem-artura-boruca-i2980611271.html

Cz.
26-01-2013, 15:12
Coś od Nas;)

Jak w temacie;), koszulki Bóg Honor Ojczyzna w cenie 25 zł/szt, kilka sztuk jeszcze zostało -rozmiar L, dwie firmowe metki, nadruk sitodrukiem. info- zapisy@sectorx.pl

http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/408503_538631866149152_902750028_n.png

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/481212_538631826149156_639455489_n.png

Arkowi Onyszko również się spodobały;)

http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/150081_543388469006825_1388988485_n.jpg

Sycior
26-01-2013, 15:37
Najtańszy jest As driver pózniej eko ale to oczywiście przewozy bez licencji. :)

Kubańczyk
26-01-2013, 16:07
kupię bluzę z tym motywem.najlepiej jakby była wersja narodowa
http://allegro.pl/show_item.php?item=2958091750#tabsAnchor

w b.dobrym stanie,najlepiej rozmiar L,ewentualnie XL

jak coś to priv,dogadamy się

Lynx
26-01-2013, 18:57
Witam bracia, zwracam się z prośbą o poradę. Na dzisiejszym meczu hokeja został mi skonfiskowany szalik Biali Legioniści ze względu na "zakazany symbol", jakim dla tych debili jest celtyk. Obiecano mi, że po meczu zostanie mi zwrócony, niestety nie stało się tak. Ochroniarz który zwracał szaliki oświadczył, że mojego nie ma, bo jakieś małe dziecko go zabrało w co nie chce mi się wierzyc. Podsumowując, straciłem barwy przez tych piździelców. Moje pytanie jest, takie czy da się coś z tym zrobic? Może napisac jakąś skargę, ale kompletnie nie wiem do kogo się z tym zwrócic. Pozdrówki i dzięki z góry za pomoc.

Traper
26-01-2013, 19:12
Potrzebuje najtańszej mikrofalówki bez bajerów i super efektów. Ma po prostu grzać, chodzi o to żeby była jak najtańsza. Orientujecie się za ile i gdzie można najtaniej dostać? Oraz czy cena 170 z saturna jest najniższą. W gre wchodzą tylko stacjonarne sklepy

hummel
26-01-2013, 19:23
Witam bracia, zwracam się z prośbą o poradę. Na dzisiejszym meczu hokeja został mi skonfiskowany szalik Biali Legioniści ze względu na "zakazany symbol", jakim dla tych debili jest celtyk. Obiecano mi, że po meczu zostanie mi zwrócony, niestety nie stało się tak. Ochroniarz który zwracał szaliki oświadczył, że mojego nie ma, bo jakieś małe dziecko go zabrało w co nie chce mi się wierzyc. Podsumowując, straciłem barwy przez tych piździelców. Moje pytanie jest, takie czy da się coś z tym zrobic? Może napisac jakąś skargę, ale kompletnie nie wiem do kogo się z tym zwrócic. Pozdrówki i dzięki z góry za pomoc.

Zanim oddasz komuś szal pie.rdolnij się 10 razy w głowe. Masz nauczkę , że takich rzeczy się nie oddaje ! Włącz troche mózgu człowieku.

hummel
26-01-2013, 19:25
Potrzebuje najtańszej mikrofalówki bez bajerów i super efektów. Ma po prostu grzać, chodzi o to żeby była jak najtańsza. Orientujecie się za ile i gdzie można najtaniej dostać? Oraz czy cena 170 z saturna jest najniższą. W gre wchodzą tylko stacjonarne sklepy

Swego czasu w Kauflandzie zawsze mieli dobre ceny mikrofali a i jakosciowo towar był dobry bo i grillować w mikro szło i to z bdb skutkiem :) Nie wiem jak teraz ale polecam zajrzeć do kauflandu :)

Alek
26-01-2013, 19:26

dziwne , bo na hokeju widziałem jedną osobę z takim szalikiem nie mówiąc już o masie osób z koszulkami , czapkami na których widnieją celtyki:zdziwiony:

karakan
26-01-2013, 20:36
Witam, poleciłby ktoś dobrą, sprawdzoną i w miarę tanią firmę taksówkarską? Zawszę jeżdżę komunikacją miejską i nie orientuję się. Z góry dziękuję.

E: Podziękował! :)

Jak szukasz taryfy na niedaleką trasę, to cena za km nie gra roli.
Przy 5 km nie ma różnicy czy jedziesz po 1,8zł czy 2,4zł/km.

To tak na marginesie, bo ludzie są bardzo zafiksowani na punkcie 20-40 gr, a sprawa rozbija się o 2-3 zł różnicy na zakończenie kursu.

AS , ND i inne EKO ścierwo nie polecam.

Lynx
26-01-2013, 20:38
Zanim oddasz komuś szal pie.rdolnij się 10 razy w głowe. Masz nauczkę , że takich rzeczy się nie oddaje ! Włącz troche mózgu człowieku.

Już koniec? +10 do internetowej ligi napinaczy. Powiedz to wszystkim tym, którzy na wejściu szaliki stracili i musieli je oddać (przy ochroniarzach prócz moich barw leżał ich stos). Zanim się zaczniesz więc ciskać to się zastanów.

@Alek przy wejściu była loteria. Ja i mój ziomek straciliśmy nasze barwy (ale on przynajmniej później je odzyskał) a na sektorze widziałem kilka-kilkanaście osób, które miały coś z celtem. Sam również miałem bluzę, a ochroniarki ukradły mi tylko szal.

hummel
26-01-2013, 20:44
Już koniec? +10 do internetowej ligi napinaczy. Powiedz to wszystkim tym, którzy na wejściu szaliki stracili i musieli je oddać (przy ochroniarzach prócz moich barw leżał ich stos). Zanim się zaczniesz więc ciskać to się zastanów.

@Alek przy wejściu była loteria. Ja i mój ziomek straciliśmy nasze barwy (ale on przynajmniej później je odzyskał) a na sektorze widziałem kilka-kilkanaście osób, które miały coś z celtem. Sam również miałem bluzę, a ochroniarki ukradły mi tylko szal.

Widzisz jestem internetowy napinaczem co zrobić taki mój los :)
A Ty jesteś frajerem bo oddajesz barwy jakiemuś chu.jowi co Ci powie ,że masz te barwy oddać.
Na mieście jak Ci podejdzie ktoś też tak grzecznie oddajesz barwy ?
Jebie mnie to że gdybyś nie oddał barw to byś nie wszedł na mecz , ja jestem zdania ze barw się nie oddaje a temu co oddaje należy się tuba na morde i tyle . Frajer jestes i tyle.

janeklegia
26-01-2013, 20:58
Siema. Wiecie gdzie moge kupić taką kominiarkę nie licząc allegro http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i1224.photobucket.com/albums/ee367/bmw13571/mini.jpg&imgrefurl=http://allegro.pl/kominiarka-legia-zielono-bialo-czerwona-nowa-i2844888529.html&h=542&w=409&sz=25&tbnid=cIFpLBwhebh9NM:&tbnh=90&tbnw=68&zoom=1&usg=__WxM_cW429bsWp4RqjUkwYFrWZ4g=&docid=Lu9-948MNG3qeM&sa=X&ei=8zQEUYfRBcfHsgaxiIHICg&ved=0CDwQ9QEwBA&dur=1087
??

Rakieta11
26-01-2013, 21:11
Widzisz jestem internetowy napinaczem co zrobić taki mój los :)
A Ty jesteś frajerem bo oddajesz barwy jakiemuś chu.jowi co Ci powie ,że masz te barwy oddać.
Na mieście jak Ci podejdzie ktoś też tak grzecznie oddajesz barwy ?
Jebie mnie to że gdybyś nie oddał barw to byś nie wszedł na mecz , ja jestem zdania ze barw się nie oddaje a temu co oddaje należy się tuba na morde i tyle . Frajer jestes i tyle.

a ty dupku chyba nie wiesz co to znaczy frajer

Taatar
26-01-2013, 21:12
Mam do sprzedania telefon komórkowy z papierami, nie mam jednak czasu wystawiać go na allegro.

Na jakich zasadach mogę go sprzedać w jakimś komisie / punkcie skupu telefonów?

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info dla ludzi ogarniających temat.

Pozdrawiam!

hummel
26-01-2013, 21:17
a ty dupku chyba nie wiesz co to znaczy frajer

Równie dobrze mogłeś mi to napisac na priv ? Jak chcesz podyskutować to zapraszam :)

Budyń
26-01-2013, 21:24
Dobrze radzę zluzować bajerę. Szczególnie lamusowi (oraz jego kolegom z forumki), który grzecznie i potulnie oddał szal ochroniarce :lol: bo coś jej nie przypasowało. Ludzie, miejcie chociaż resztki honoru (ale chyba w tym przypadku i tak za dużo wymagam) i nie płaczcie na ogólnopolskim forum, że daliście się zrobić w wała jak ta lala.

Może jakiś admin zrobi tu porządek, oby.

Siwex
26-01-2013, 21:33
http://ultrastreet.pl/256,pl_le-coq-sportif-bluza-rooster-only.html

AdrianW
26-01-2013, 22:22
Siema. Wiecie gdzie moge kupić taką kominiarkę nie licząc allegro http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://i1224.photobucket.com/albums/ee367/bmw13571/mini.jpg&imgrefurl=http://allegro.pl/kominiarka-legia-zielono-bialo-czerwona-nowa-i2844888529.html&h=542&w=409&sz=25&tbnid=cIFpLBwhebh9NM:&tbnh=90&tbnw=68&zoom=1&usg=__WxM_cW429bsWp4RqjUkwYFrWZ4g=&docid=Lu9-948MNG3qeM&sa=X&ei=8zQEUYfRBcfHsgaxiIHICg&ved=0CDwQ9QEwBA&dur=1087
??

http://www.ultrasshop.com/index.php?a=sklep&k=28

karola996
26-01-2013, 22:34
Sprzedam Xbox 360 + 2 gry, używany może 3 razy.
Cena ok. 600 zł , do negocjacji.
Zainteresowani zapraszam na priv. :)

MaKoW84
26-01-2013, 23:15
Do sprzedania mam jeszcze jedną sztukę PS3 320 GB zestaw z jednym padem. Cena 700 PLN. Nówka.

Barwol
27-01-2013, 09:37
http://allegro.pl/notebook-hp-elitebook-8560p-ly523ea-i2968874471.html

dla Forumowicza zniżka

Ytong
27-01-2013, 10:24
Oddam w dobre ręce 5 numerów TMK:

nr 2 (125) luty - 2012
nr 3 ( 126) marzec - 2012
nr 6 (93) Czerwiec - 2009
nr 7 (94) Lipiec - 2009
nr 8 (95) Sierpień - 2009

Zapraszam ;)

Siwex
27-01-2013, 10:25
http://allegro.pl/show_item.php?item=2982421084

RalF
27-01-2013, 12:02
polecam!
http://allegro.pl/wsk-125-okazja-i2970426233.html

Grzess
27-01-2013, 14:47
Sprzedam damską kurtke Nike ACG rozmiarówka z metki to XL.Cena 350zł.

http://oi47.tinypic.com/2jdfbbt.jpg

http://oi46.tinypic.com/a1lr4o.jpg

Nie sugerować sie data ze zdjęcia;)

Piotrase
27-01-2013, 15:19
Ci od tych oddanych barw to tak naprawdę? Czy dla zgrywy tu się pojawili? :nienormalny:

deesenq
27-01-2013, 15:21
Nie wiem czy dobry temat, ale jest szybka akcja, szukam grafika, a w zasadzie kogoś kto zrobiłby mi 2,3 napisy na koszulkę (same napisy, 2 linijki) na szybkości!

mihi.ziom
27-01-2013, 15:31
Sprzedam:

http://www.1916.com.pl/63,spodnie-bawelniane-dresowe-zyleta.html
używane,rozmiar L, 70zł

oraz białą bluzę "Love and Passion", rozmiar L, 100zł
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/p206x206/77022_438502932883826_1508370543_n.jpg

priv;)

tomekk
27-01-2013, 16:32
Sprzedam książki "Stadiony w ogniu" + "Krew na stadionach" M.Buczaka . (delikatnie używane:) p.s jakieś wymiany wchodzą w gre.

PODBIJAM !!! + TMK nr.4,6,7,10
p.s z konkretnymi propozycjami priv

bubson91
27-01-2013, 16:40
http://allegro.pl/rekawice-bramkarskie-z-autografem-artura-boruca-i2980611271.html

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/80/61/12/2980611271

ZAPRASZAM DO LICYTACJI

bubson91
27-01-2013, 16:42
http://allegro.pl/opony-firestone-175-65-r14-82t-letnie-6-7mm-i2968581566.html

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/68/58/15/2968581566

Szejdi
27-01-2013, 16:52
http://allegro.pl/opony-firestone-175-65-r14-82t-letnie-6-7mm-i2968581566.html

ZAPRASZAM DO LICYTACJI

Niby rękawice a wyglądają jak opony ;)

bubson91
27-01-2013, 17:02
Dzięki :) Juz poprawione :)

Itam
27-01-2013, 17:09
http://allegro.pl/show_item.php?item=2983365514 - Koszulka PROSTO , NOWA

f.r.o.n.t
27-01-2013, 17:43
Która firma szyje dobrej jakość bluzy z kapturem???Jest coś godnego polecenia....

Seba.Kolos
27-01-2013, 21:04
Która firma szyje dobrej jakość bluzy z kapturem???Jest coś godnego polecenia....

SektorX :kawa: ja jestem zadowolony :)

NGA
27-01-2013, 21:09
Koszulka Legia - PamiętaMY (XXL) dla Kacpra (wylicytowana i przekazana na kolejną aukcję - wielkie dzięki Łukasz!!!)
http://allegro.pl/koszulka-legia-pamietamy-xxl-i2983813495.html

Szal Pogoń Lwów - POLSKI LWÓW dla Kacpra
http://allegro.pl/szal-pogon-lwow-polski-lwow-i2983843419.html

Talerzyk ceramiczny LOVE LEGIA dla Kacpra (zrobiony własnoręcznie przez młodszą siostrę Kacpra - nikomu nie muszę mówić, że akurat w tej aukcji nie o pieniądze chodzi)
http://allegro.pl/talerzyk-ceramiczny-love-legia-i2983914231.html

Szal Mazovia Mińsk Mazowiecki pasiak dla Kacpra
http://allegro.pl/szal-mazovia-minsk-mazowiecki-pasiak-i2983929743.html

Czapka zimowa Legia + otwieracz do butelek dla Kacpra
http://allegro.pl/czapka-zimowa-legia-otwieracz-do-butelek-i2983940734.html

Vlepki - Legia i zgody dla Kacpra (dzięki Ytong!)
http://allegro.pl/vlepki-legia-i-zgody-i2983983795.html

BartunPL
28-01-2013, 09:44
http://www.zazzle.com/ado_den_haag_t_shirt-235737838471999423

Siła prostoty!

Jak by ktoś, gdzieś, kiedyś miał na sprzedaż :)

Piotrase
28-01-2013, 09:44
szukam kogoś kto mi pomoże w wyborze serwera do roboty na bazę danych programu fakturowego opartego na sql cos takiego jak symfonia ;) może ktoś coś?

Andd
28-01-2013, 13:18
http://allegro.pl/legia-warszawa-kominiarka-jihad-legia-i2979662592.html

nie kupować! Sprzedaje podróby. Na fotce oryginał ale co innego się dostaje.

b.
28-01-2013, 13:24
80 zł? chodziły po 20...

bubson91
28-01-2013, 15:11

casual
28-01-2013, 16:43
iPhone 4S 16 GB, nowy- 1999 zł.

Nokia Lumia 900, nowa, sztuk dwie- 1199 zł sztuka.

Ceny do negocjacji. Jak ktoś coś potrzebuje- priv.

darek90
28-01-2013, 17:40
Sprzedam słuchawki SteelSeries Siberia V1 białe
i Sennheiser HD 418(do roboty jest wtyczka Jack 3,5 mm)

cena za obie 150 zł

Kamil1916
28-01-2013, 18:29
Sprzedam :

http://allegro.pl/show_item.php?item=2976055507

http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/76/05/55/2976055507

cena : 90zł

Rozmiar 42

zerol8
28-01-2013, 20:49
Czy ktoś wie jak dokładnie się nazywa ta cześć zaznaczona na czerwono. Ogólnie to jest segment bramy garażowej, ten co dotyka ziemi bezpośrednio.
http://s91.beta.photobucket.com/user/zerol8/media/cc6_zps2e1087fe.jpg.html

pepe_jest_ok
28-01-2013, 20:59
ślizg?

Homer
28-01-2013, 21:03
Sprzedam kurtkę z podpinką North Face'a. Nowa, nieużywana, jedynie metki urwane. Rozmiar XL. Cena: 300 zł. Chętnych zapraszam na priv.

Fotka jeszcze z metkami (nie za dobra jakość zdjęcia):
http://i45.tinypic.com/11awocw.jpg

Framu
28-01-2013, 21:56
Witam!
Mam na sprzedaż księgę kolekcjonerską wydaną z okazji 50-lecia naszego wielkiego klubu! Opisana jest w niej historia Legii (piłka nożna oraz inne sekcje) od 1916 do 1966 roku.

Zdjęcie z internetu w rzeczywistości stan bdb+:

http://images41.fotosik.pl/259/335304282f953c0bmed.jpg

Wszystkich zainteresowanych proszę pisać swoje propozycje cenowe na mail: fran@g.pl .

Pozdrawiam (L)!

Barwol
28-01-2013, 23:05

dla Forumowicza zniżka

cherry
29-01-2013, 00:15
Bluza MORO
http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapturem-moro-i2971408594.html
Bluza Biała Legia
http://allegro.pl/bluza-legia-warszawa-biala-legia-i2974225940.html

hummel
29-01-2013, 08:51
http://fotoo.pl/show.php?img=475591_abcg-007.jpg.html

Sprzedam takie dresy Everlast rozmiar XS długość 100cm , cena 50 zł zainteresowanych zapraszam na priv.

rolnik
29-01-2013, 10:59
Szalik Biała Warszawa

http://allegro.pl/show_item.php?item=2987981989

Bluza "Stołeczne" L

http://allegro.pl/bluza-miasto-stoleczne-warszawa-rozm-l-i2987937007.html

Bez aukcji: zeszłoroczna koszulka Żołnierze Wyklęci. Nówka, w folii. Rozmiar XL. Kto pierwszy ten lepszy. Cena standard - 30zł. Info priv.

rolnik
29-01-2013, 14:06
Czy można gdzieś w Warszawie kupić biret? :hyy:

Piotrase
29-01-2013, 14:15
Czy można gdzieś w Warszawie kupić biret? :hyy:

http://www.togi.com.pl/ obczaj tu mają oddział w Warszawie ;)

JohnnyX
29-01-2013, 16:27
Wie ktoś jakie są ceny na parkingu przy Agrykoli (pod trasą łazienkowską) np; miesięczny abonament ?

Kamil1916
29-01-2013, 16:29
jak nowe kilka razy na sobie miałem
http://allegro.pl/show_item.php?item=2976055507

Taatar
29-01-2013, 17:08
Mam do sprzedania telefon komórkowy z papierami, nie mam jednak czasu wystawiać go na allegro.

Na jakich zasadach mogę go sprzedać w jakimś komisie / punkcie skupu telefonów?

Byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info dla ludzi ogarniających temat.

Pozdrawiam!

Podnoszę. Interesują mnie również numery DL. Od 4 w górę. Chętnie kupię lub wymienię na wlepy.

bubson91
29-01-2013, 18:13

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/80/61/12/2980611271_1
http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/29/80/61/12/2980611271_2

kowallu
29-01-2013, 18:43
Sprzedam nowe, nieużywane, niewidzące kiedykolwiek śniegu etc gogle Oakley CROWBAR Viper Red z szybą Black Iridium
Nietrafiony prezent. Cena z pakowania to 600zł (!!) - dla forumowiczów dużo mniej. Warto.

http://i45.tinypic.com/2igfyc7.jpg
http://i49.tinypic.com/18hch5.jpg

Oferty informacje i wszelkie pytania na priv.
up

Traper
29-01-2013, 18:56
Kinomaniak padł, znacie dobrą stronę z filmami online? Bez limitów i niezłe jakościowo a nie jak niektóre na zalukaj.tv

ZającWola
29-01-2013, 19:06
Kinomaniak padł, znacie dobrą stronę z filmami online? Bez limitów i niezłe jakościowo a nie jak niektóre na zalukaj.tv

Otóż to. :prawi:

wLd
29-01-2013, 19:19
kinolive.pl

co do seriali : serialnet.pl

cherry
29-01-2013, 19:27
ekino.tv

czembro1916
29-01-2013, 19:41
Podnoszę. Interesują mnie również numery DL. Od 4 w górę. Chętnie kupię lub wymienię na wlepy.

Co do telefonu to idziesz z papierami i 2 dokumentami do skupu, (powyżej 18 lat musisz mieć, jeżeli nie bierzesz kogoś kto) i tam wypełniasz papier że telefon nie był kradziony i on daje Ci kasę a ty mu telefon.

Ja tak miałem 4 lata temu jak swój sprzedawałem a teraz może i się zmieniło nie powiem Ci. W podziemiach na Emilli Plater sprzedawałem

mort
29-01-2013, 19:48
wrzucę i tu - meczówka Legii z sezonu 2008/2009 z autografami piłkarzoli

http://allegro.pl/show_item.php?item=2989244828

nigdy nie używana

nil
29-01-2013, 21:27
Można gdzieś jeszcze nabyć smycze "Żołnierzy Wyklętych"? A może jest planowana nowa produkcja.
Jak można jakieś info to z góry dzięki.

Tysh
29-01-2013, 21:35

Oglądałam dużo na zalukaj.tv, na loginie mojej Siostry napierającej seriale... co lepsze tam jest taka akcja jak wypłacanie kasy z zalukaj.tv za zdobyte punkty... Moja Siostra powątpiewając zrobiła wypłatę na konto i o dziwo po miesiącu wpłynęła kasa! Zawsze to jakiś profit mimo wydanej sms'ami kasy :kawa:

Piotrase
29-01-2013, 21:40
a ja szukam kogoś kto pracował pracuje na stanowisku kierownika zespołu sprzedaży. Potrzebuje dowiedzieć się paru rzeczy. Sprawa mega pilna i wazna

rudy
29-01-2013, 22:04
Dostalem mandat od kanara na drugiej strefie.
Mam karte miejska i bilet wazny w czasie dostania mandatu.
Da rade sie odwolac od tego mandatu?

Piotrase
29-01-2013, 22:07
Dostalem mandat od kanara na drugiej strefie.
Mam karte miejska i bilet wazny w czasie dostania mandatu.
Da rade sie odwolac od tego mandatu?

a karte masz na 1 czy na 1+2 strefe? bo jezeli masz tylko na 1 to dodatkow do tego powinienes skasować bilet. Inaczej nie ma co się odwoływać bo wyślą Cie na drzewo

Barwol
29-01-2013, 23:37

dla Forumowicza zniżka

Traper
30-01-2013, 00:22
Dzięki za strony z filmami, jutro przetestuje :)

rudy
30-01-2013, 09:49
a karte masz na 1 czy na 1+2 strefe? bo jezeli masz tylko na 1 to dodatkow do tego powinienes skasować bilet. Inaczej nie ma co się odwoływać bo wyślą Cie na drzewo

karta na 1 strefę, ale mam bilet na 2 strefy ważny w czasie mandatu skasowany w tym samym autobusie.

Piotrase
30-01-2013, 09:53
karta na 1 strefę, ale mam bilet na 2 strefy ważny w czasie mandatu skasowany w tym samym autobusie.

to nie rozumiem za co dostałeś mandat skoro miałeś bilet na 2 strefy tak czy owak? trzeba się przejść do punktu obsługi pasażera i zanieść kartę i pokazać dodatkowo ten bilet który był ważny w trakcie przejazdu. Bo wiem o tym że do karty/biletu z 1 strefy trzeba dokasować w 2 strefie jeszcze jeden bilet z 1 strefy wtedy cenowo wyjdzie na to samo 2x1 bilet z 1 strefy = 1 bilet 2 strefy ;) śmiało możesz iść do ZTM. Ciekaw jestem co Ci powiedzą.

rolnik
30-01-2013, 09:56
http://www.togi.com.pl/ obczaj tu mają oddział w Warszawie ;)

Dzięki!

czembro1916
30-01-2013, 10:04

A pokazałeś im bilet ?

Piotrase
30-01-2013, 10:05
Dzięki!

Polecam się na przyszłość ;)

Andd
30-01-2013, 10:42
Ja mam taki problem. Kończy mi się nie długo legitymacja studencka. I chętnie wyrobiłbym nową bo zostałem skreślony z listy studentów. Ktoś coś wie gdzie mogę "zapisać się na studia" najlepiej za free żeby powegetować do nowego roku akademickiego i mieć zniżki na bilety+niższy podatek w pracy.

Siwex
30-01-2013, 10:44
80s Casuals / Trappers Parka / Przecena
http://allegro.pl/show_item.php?item=2990697299

80s Casuals / Czapka Zimowa / Moor / Przecena
http://allegro.pl/80s-casuals-czapka-zimowa-moor-przecena-i2990686366.html

80s Casuals / Against Modern Football / T-shirt
http://allegro.pl/80s-casuals-against-modern-football-t-shirt-i2990685187.html

mort
30-01-2013, 11:14
Kibo(L)ski sklep Bulldog od dziś jest z nami!!!

www.facebook.com/sklepbulldog

Polecam :)

rudy
30-01-2013, 11:15
A pokazałeś im bilet ?

wtedy go jeszcze nie miałem...

Chcę się tylko dowiedzieć, czy przechodzą odwołania z papierowym biletem...

cherry
30-01-2013, 11:22
Rozumiem, że jakimś cudem zdobyłeś bilet na tą linię, którą jechałeś o takiej godzinie:hyy:
Tak, bilet papierowy powinni Ci przyjąć, sam nie miałem takiej sytuacji ale paru moim znajomym mandat unieważnili w ten właśnie sposób;) tylko nie wiem czy nie trzeba zapłacić 10-15zł, nie wiem na czym to polega:?

Benek
30-01-2013, 11:35
Ja mam taki problem. Kończy mi się nie długo legitymacja studencka. I chętnie wyrobiłbym nową bo zostałem skreślony z listy studentów. Ktoś coś wie gdzie mogę "zapisać się na studia" najlepiej za free żeby powegetować do nowego roku akademickiego i mieć zniżki na bilety+niższy podatek w pracy.

http://www.nova.edu.pl/

Benek
30-01-2013, 11:36
wtedy go jeszcze nie miałem...

Chcę się tylko dowiedzieć, czy przechodzą odwołania z papierowym biletem...

Jeżeli załatwiłeś sobie odpowiedni bilet, który był ważny o tej godzinie to idziesz z nim do POK, wpłacasz jkaies 15 zł i anulują Ci mandat.

Danoo
30-01-2013, 11:38
Nie wiem dlaczego mieliby nie przyjmować papierowych, jeżeli to taki sam bilet jak na karcie miejskiej.

Za odwołanie płaci się chyba 12 zł.

Hjubi
30-01-2013, 11:48
Za odwołanie płaci się chyba 12 zł.

14,40 zł

Piotrase
30-01-2013, 12:14
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=27585186

gdyby ktoś chciał coś kupić z tego co aktualnie zdążyłem wystawić z mojej firmy to zapraszam. Wkrótce więcej produktów ;) dla braci po szalu rabaciki ;)

Jeżeli was interesuje inny asortyment którym dysponujemy to macie tu więcej info ;)

http://allegro.pl/my_page.php?uid=27585186

Benek
30-01-2013, 12:14
Myślę, że jeżeli jest to bilet okresowy np. dobowy to muszą mu przyjąc reklamację. Natomiast jeżeli był to zwykły 20 minutowy to faktycznie moga robić problemy. No bo jak to niby wytłumaczy...

rudy
30-01-2013, 12:27
No i niestety bilet papierowy nic nie daje...
Wpisali sobie w regulamin, że anulowanie mandatu może być tylko i wyłącznie na podstawie imiennej karty miejskiej.
160 zł w piach... :\\

Ytong
30-01-2013, 12:27
Czy przypadkiem ktoś może pracuje w Kraft Foods Polska S.A. ? Jeżeli tak proszę o Priv

Andd
30-01-2013, 12:33
http://www.nova.edu.pl/

Jeżeli mam powyżej 21 lat to też mnie będzie obowiązywała ta legitymacja?

Benek
30-01-2013, 12:34
Legitymacja szkolna obowiązuje do 26 roku życia.

Ytong
30-01-2013, 12:36
Legitymacja szkolna obowiązuje do 26 roku życia.

Tak tylko, że jak ja dostałem legitymację taką ze szkoły policealnej, to dostałem mandat, że była nieważna, bo do 20 roku życia czy jakoś tak.

Benek
30-01-2013, 12:39
Ale kolega nie pytał o szkołę policealną tylko jakieś bezpłatne studia. Dlatego też przesłałem mu link do szkoły gdzie takowe zrobi i legitymacja będzie ważna.

Andd
30-01-2013, 12:40
Właśnie na bilety takie legity podobno są ważne do 21 roku życia. W pracy by mi to działało ale na bilety nie...

edit: na tej stronce nie ma ani słowa o studiach tylko: Szkoły policealne/LO dla dorosłych/kursy.

Ewentualnie ma ktoś może jak załatwić taki hologram z datą ;> oczywiście się jakoś dogadamy.

Ytong
30-01-2013, 12:44
1. Studenci i uczniowie zagranicznych szkół wyższych i średnich, nie dłużej niż do ukończenia 26. roku życia.

Ważna na dany rok kalendarzowy międzynarodowa legitymacja ISIC (International Student Identity Card)

2. Uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów, ponadgimnazjalnych i artystycznych – nie dłużej niż do ukończenia 21. roku życia

Ważna legitymacja szkolna zgodnie ze wzorem określonym przez Ministra Edukacji Narodowej i Sportu (wzór MENiS II/180/2), Ministra Edukacji Narodowej (MEN-I/50/2) albo Ministra Kultury (wzór ART-II/292/3)*. Uczniom korzystającym z imiennych biletów 30 lub 90 dniowych, których okres ważności rozpoczyna się przed ukończeniem 21. roku życia uprawnienie przysługuje do końca ważności biletu

3. Studenci studiów licencjackich, inżynierskich lub magisterskich

Ważna legitymacja studencka lub elektroniczna legitymacja studencka wg wzoru określonego w Rozporządzeniu Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego w sprawie dokumentacji przebiegu studiów z dnia 14 września 2011 r. (Dz.U. z 2011 r. nr 201, poz.1188) w związku z art. 188 ust. 1 Ustawy z dnia 27 lipca 2005 r. Prawo o szkolnictwie wyższym (Dz.U. z 2005 r. Nr 164, poz. 1365 ze zm.)

tak to wygląda

Traper
30-01-2013, 13:16
Obie te strony do filmów mega słabe, na jednej nie przyszłą aktywacja na mejla a żeby obejrzeć bez limitu mam niby podać swój numer telefonu, druga podobna chujówka

symbicort
30-01-2013, 13:20
Zna się ktoś bardzo dobrze w ofertach na Grouponie ? Mam jedną ofertę, tylko nurtuje mnie kilka rzeczy. Jakby ktoś mógł pomóc to priv :)

Itam
30-01-2013, 14:51
http://allegro.pl/prosto-koszulka-la-diox-bcm-xl-i2983365514.html

Prosto Koszulka LA Diox XL , 31 zł

chivu
30-01-2013, 15:45
http://allegro.pl/show_item.php?item=2991444899

Stout
30-01-2013, 17:10
Mam sporo zinów ,które zalegają w szafie.Np "Legia Fans" i "Legion".
Jak ktoś chce,to odstąpie za grosze.
Priv.

nil
30-01-2013, 20:03
telefon HTC DESIRE Z
http://allegro.pl/nowy-htc-desire-z-grey-komplet-8gb-i2991891983.html

mort
30-01-2013, 21:22
to tak raz jeszcze z ukłonami z okazji otwarcia :)

dużo kibicowskich marek ciuchów w otwartym "Bulldogu - adres Aleja Armii Ludowej 12

https://www.facebook.com/sklepbulldog

poza tym puchy z farbami, buty itd. ;)

wĘŻu
30-01-2013, 21:50
Sprzedam Nokia 6310i oraz E72, zdjęcia na priv. Cena do dużej negocjacji

bubson91
30-01-2013, 22:07

Alek
30-01-2013, 23:46
Kolega ma egzamin b2 z języka angielskiego w czerwcu na studiach .

Czy mógłby ktoś polecić jakąś szkołę języków obcych w Warszawie wartą zainwestowania pieniędzy ?

Z góry dzięki ;) propozycje tu bądź pw.

hummel
30-01-2013, 23:54

Do kolegi Bubsona91 wielka prośba. Na Twoje 20 postów na tym forum większość dotyczy promowania tych rękawic , a że masz w podpisie " Cała Legia zawsze razem " Ogromna prośba z mojej strony do Ciebie :) Weź przekaż te rękawiczki na aukcje dla braci potrzebującej ! :)
Oczywiscie zrobisz jak będziesz uważał :) Nie mniej jednak sam widzisz ze ciężko to idzie a można pomóc ludziom w potrzebie !

cherry
31-01-2013, 01:57
Do końca 2 dni, bluza Biała Legia
http://allegro.pl/bluza-legia-warszawa-biala-legia-i2974225940.html

Do końca 1 dzień, bluza MORO
http://allegro.pl/szara-bluza-z-kapturem-moro-i2971408594.html

adrianek
31-01-2013, 02:15
Kolega ma egzamin b2 z języka angielskiego w czerwcu na studiach .

Czy mógłby ktoś polecić jakąś szkołę języków obcych w Warszawie wartą zainwestowania pieniędzy ?

Z góry dzięki ;) propozycje tu bądź pw.

Żeby to zaliczyć, to chyba nie trzeba być asem

LOL3K
31-01-2013, 02:28
Na PW?

Największy osioł zda :p

Siwex
31-01-2013, 06:57
http://allegro.pl/show_item.php?item=2992907378

Alek
31-01-2013, 08:00
Żeby to zaliczyć, to chyba nie trzeba być asem

Na PW?

Największy osioł zda :p

UW WDiNP

deszcz
31-01-2013, 10:03
Jest ktoś kto zajmuje się transportem? Chodzi o sprzęd budowlany. Jak tak to priv.

Hubalczyk
31-01-2013, 10:18
Jeśli to ten sam temat deszczu o którym rozmawialiśmy to w następnym tygodniu mój znajomy wraca do pracy po operacji i będzie mógł coś ruszyć w tym kierunku :) dam Ci znać jak się coś dowiem więcej :lo:

W.
31-01-2013, 10:43
Pany pytanie?Da się coś zrobić ze skórzanym paskiem od zegarka,nasmarować go czymś czy coś w tym stylu?Bo z biegiem czasu zaczął pachnieć niezbyt ładnie:D

Kawa
31-01-2013, 10:46
Pany pytanie?Da się coś zrobić ze skórzanym paskiem od zegarka,nasmarować go czymś czy coś w tym stylu?Bo z biegiem czasu zaczął pachnieć niezbyt ładnie:D

Z pewnością da się go wymienić i to jest jedyna warta uwagi opcja.

deszcz
31-01-2013, 10:47
Jeśli to ten sam temat deszczu o którym rozmawialiśmy to w następnym tygodniu mój znajomy wraca do pracy po operacji i będzie mógł coś ruszyć w tym kierunku :) dam Ci znać jak się coś dowiem więcej :lo:

to czekam,

i daj znać co z hotelem;)

W.
31-01-2013, 10:48
Tego się domyślam ale to opcja ostateczna.Myślałem,że może ktoś zna jakieś domowe sposoby.

beka
31-01-2013, 10:54

nasmarować to nowy można, żeby tak wszystkiego nie przyjmował i nie pękał z czasem. Jak już masz znoszonego śmierdziela to wymiana

Kawa
31-01-2013, 10:57
No to namocz w wodzie z octem.

novyr9
31-01-2013, 11:56
Żeby potem walił octem przez miesiąc :D Kiedyś w podobnej sytuacji poradzono mi namoczenie/wyczyszczenie w sodzie oczyszczonej, z ewentualnym dodatkiem soku z cytryny - zadziałało nieźle.

Mecenas1916
31-01-2013, 11:57
http://allegro.pl/show_item.php?item=2993507212

Bilet z meczu FC Untrecht-Legia Warszawa 03.10.2002r.

berserk
31-01-2013, 12:38
Następne aukcje z przeznaczeniem na chorego na autyzm Kacperka:
http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=6676023

Koszulka Legia - PamiętaMY (XXL) (wylicytowana i przekazana na kolejną aukcję - wielkie dzięki Łukasz!!!)

Szal Pogoń Lwów - POLSKI LWÓW

Talerzyk ceramiczny LOVE LEGIA (zrobiony własnoręcznie przez młodszą siostrę Kacpra - nikomu nie muszę mówić, że akurat w tej aukcji nie o pieniądze chodzi)

Szal Mazovia Mińsk Mazowiecki pasiak

Czapka zimowa Legia + otwieracz do butelek

Vlepki - Legia i zgody(dzięki Ytong!)

ostatnie trzy dni aukcji!wszystkie mają wymiar charytatywny więcej można przeczytać na http://hutnikhutaczechy.vgh.pl/news.php

Kawa
31-01-2013, 13:22
Żeby potem walił octem przez miesiąc :D Kiedyś w podobnej sytuacji poradzono mi namoczenie/wyczyszczenie w sodzie oczyszczonej, z ewentualnym dodatkiem soku z cytryny - zadziałało nieźle.

No to jak ocet przeszkadza to można jeszcze w sikach namoczyć.

kalbi(L)
31-01-2013, 13:27
Mam pytanie; w obu airmaxach podeszwy pekly w tycha samych miejscach,ale mam jeszcze na nie gwarancje, jest jakas szansa ze mi wymienia ?

gt_man
31-01-2013, 14:00
Zależy gdzie kupowałeś ;)

AdrianW
31-01-2013, 14:11
Panowie szukam sklepu Bhp i ze Sprayami do graffiti w centrum Wawy.
Pilne!

księciuniu
31-01-2013, 14:17
Sklep BHP masz na Elektoralnej, tak mniej więcej w połowie drogi od Bankowca do Al.Jana Pawła II.

Na sprayach się nie znam, ale ostatnio ktośna forumce reklamował, że w nowym Buldogu na AL. Armii Ludowej jest duży wybór.

RalF
31-01-2013, 14:21
Spraye - Galeria Koloru również.

AdrianW
31-01-2013, 14:21
Ok dzięki za odpowiedź ;)

Siwex
31-01-2013, 19:28
http://allegro.pl/droga-legionisty-9-kalendarzyk-z-rys-starucha-i2994609858.html
http://pics.tinypic.pl/i/00273/ib5ugngyb1l1_t.jpg (http://ultrastreet.pl/202,pl_droga-legionisty-numer-9.html)

gt_man
31-01-2013, 19:41
Sprzedam lub wymienie vlepki "Kochaj Legię, pier*ol ksp" ok.100 szt. rozmiar ok. 2x14 cm. ;)

FelixOgbuke
31-01-2013, 20:16
Kilka rzeczy na sprzedaż:

Koszulka HG - rozmiar XL - stan bardzo dobry - 25zł z przesyłką
http://i47.tinypic.com/nxomys.jpg

Koszulka polo Królewskie - rozmiar XL - stan dobry - 25zł z przesyłką
http://i49.tinypic.com/199ydx.jpg

Koszulka FUCK EURO - rozmiar XL - stan idealny - 20zł z przesyłką
http://i49.tinypic.com/6tckgp.jpg

Podbijam i obniżam ceny!

operion
31-01-2013, 20:22
Aukcja allegro,

oryginalna kurtka C.P. Company z goglami.

http://allegro.pl/oryginalna-kurtka-c-p-company-stone-island-gogle-i2994752022.html

Zapraszam:ok:

QUART
31-01-2013, 22:58
http://www.petycje.pl/petycja/9233/p...niowej_ue.html
sprawa poważna od 7 miesięcy nie pale papierosów, a tera chcą zakazać sprzedażny olejków do e-p na czas badan czyli kilka lat .wszystko jest w linku .

Andd
31-01-2013, 23:00
http://img197.imageshack.us/img197/1863/85855867.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/4235/49553056.jpg

Sprzedam rozmiar XL bez pasów herby Legia/Polska. Stan zajebisty. Priv

http://allegro.pl/kurtka-legia-legii-warszawa-xl-zaglebie-pogon-i2996458829.html

rolnik
31-01-2013, 23:29
Szalik Biała Warszawa

Bluza "Stołeczne" L

Bez aukcji: zeszłoroczna koszulka Żołnierze Wyklęci. Nówka, w folii. Rozmiar XL. Kto pierwszy ten lepszy. Cena standard - 30zł. Info priv.

hop

DamonS52
31-01-2013, 23:37
Słuchajcie szukam jakiegoś sklepu z gdzie kupie koszulkę Legijną (nieoficjalny i nie ABJSport) Znacie jakies miejsce w W-wie gdzie dostane coś ciekawego do soboty koniecznie?

rudy
01-02-2013, 09:58
Słuchajcie szukam jakiegoś sklepu z gdzie kupie koszulkę Legijną (nieoficjalny i nie ABJSport) Znacie jakies miejsce w W-wie gdzie dostane coś ciekawego do soboty koniecznie?

Poszukaj w tych sklepach:
Patoriots (Chmielna 21)
Bulldog (Al. Armii Ludowej 12)
Ludzie TEGO Miasta (Popiełuszki 19/21)
http://ultrastreet.pl/

ozarkos
01-02-2013, 11:25
Naprawde fajny pomysl na balkon a wiosna tuż tuż :)

http://allegro.pl/legia-antena-satel...html?source=oo

http://img805.imageshack.us/img805/1153/20130125112109.jpg

Andd
01-02-2013, 13:26
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=3087527

Kurtka i vlepki na sprzedanie (Vlepki: Gówno Prawda, PDW, Wyszków, Gocław, Hutnik Warszawa, White Warriors, Warszawscy Fanatycy]

Możliwe różnego rodzaju wymiany ;)
Aukcje bez cen minimalnych.

B.O.
01-02-2013, 14:07
Numer 9 "DL" będzie do kupienia na koszu?

Hjubi
01-02-2013, 14:31
Dziś się o tym dowiedziałam, kod na nielimitowane rozmowy do kogoś z Orange na cały rok. Sms o treści (numer telefonu tej osoby) na numer 100 :D
Sms zwrotny" Możesz już rozmawiać za darmo z numerem xxx xxx xxx. Rozmowy są darmowe,jeśli posiadasz aktywne konto na połączenia wychodzące. Pozdrawiamy, orange."

Lipna ta promocja. Nie ma nic za darmo. Nie polecam.

Ważny punkt regulaminu: "Usługa wyłącza Rok Ważności konta i ustawia ważność konta na 30 dni. Ponowna aktywacja tej promocji nie będzie już możliwa."

Miałem konto ważne jeszcze 293 dni, dzisiaj przysłali smsa że zmniejszyli do 30. Przez to będę musiał co miesiąc doładowywać sobie konto, a nie tak jak do tej pory brać 'przelewy sms' z Allegro. Dla mnie to nieopłacalny biznes.

berserk
01-02-2013, 14:41
wyślij STOP na ten sam numer, powinno się dezaktywować...

Hjubi
01-02-2013, 14:45
Ponowna aktywacja tej promocji nie będzie już możliwa.

Także do promocji 'Rok Ważności konta' już nie będę mógł powrócić, czyli automatycznie nie przywrócą mi tych 300 dni. Niestety, ale bez powodu nie robili takiej promocji z darmowym numerem.

gt_man
01-02-2013, 15:02
Wymienię się plakatami "Witamy w Piekle", "BChF" oraz z ostatniego meczu Pogoń-Legia. Priv.

gonzo(L)
01-02-2013, 15:39
pamięta ktoś zwrotkę o grodzkiej i palikocie z tego hitu? ;) może być pw.

kochać araba, kochać murzyna
Legia Warszawa tolerancyjna.
tak mówił prezes-koordynator,
a my kładziemy dziś chu.ja na to.
je.bać araba, je.bać murzyna,
Legia Warszawa biała drużyna,
śpiewają miasta, śpiewają wioski
Legia Warszawa klub rasistowski
biały Mezenga, biały Mezenga,
nie strzela bramek, dupa mu pęka,
a zaraz za nim Jacek Magiera,
to pierworody jest syn hitlera,
je.bać Chińczyka i je.bac turka,
Legia Warszawa królem podwórka,
Choćbyś się umył, psiknął perfumem,
jesteś rumunem, jesteś rumunem

i dalej było coś o grodzkiej i palikocie, ale za uja sobie nie mogę przypomnieć :gupi:

E: nieaktualne :lol:

NGA
01-02-2013, 15:46
W jaki sposób można wyczaić człowieka po nr konta w przypadku puszczenia przelewu na nieprawidłowy nr?

RalF
01-02-2013, 16:04
to było chyba coś w stylu
"palikot kurwo cwelu januszu, jebali ciebie murzyni w buszu"?
a drugie:
"a grodzka brzydka, jak orangutan, chciała być babą, ale ma fiuta"

Cielo
01-02-2013, 16:18
Ostatnie 4h :)

http://allegro.pl/listing/user.php?us_id=8786518

Dolu
01-02-2013, 17:26
Pytanie do osób, które miały styczność, lub mają jakie kolwiek pojęcie w temacie
jaka jest różnica między Wacom Intuos 5 M Touch a Wacom Intuos 5 M - bo na Wacom Intuos 5 L Touch to mam za mało miejscia ;)

http://i49.tinypic.com/20z39mw.jpg

mitur
01-02-2013, 17:54
Pracuje ktoś w T-Mobile? Pw

ŁukaszD
01-02-2013, 18:10
Jest ktoś z busem i jutro rano chce popracować? :niebij: jest mała przeprowadzka do zrobienia potrzebny tylko kierowca z samochodem bez noszenia.

Goorek(L)
01-02-2013, 18:18
a drugie:

Ostatnio słyszałem jeszcze to ;)

J***c Tomasza, Tomasza Lisa
obciągnie pęto Krzyśka Ibisza!

I nawet Adam, Adam Mickiewicz
P******i w d*** Hankę Gronkiewicz!

hmB.
01-02-2013, 20:25
jeszcze ktoś kiedyś na wyjeździe do Kielc zarzucał

jeb,ać Litwina(?) i jeb,ać Ruska,
Legia Warszawa ******** Tuska

:bauns:

Tak, Litwina. Nie dziwne, że Litwina biorąc pod uwagę relacje panujące między naszym a ich narodem. Zresztą o ile się nie mylę to te wersy powstały na wyjezdzie do Moskwy gdy autokar przejeżdżał przez Litwę - przynajmniej pierwszy raz je tam słyszałem.

a drugie:

Również dobrze kojarzysz, tak to leciało.

pamięta ktoś zwrotkę o grodzkiej i palikocie z tego hitu? ;) może być pw.

kochać araba, kochać murzyna
Legia Warszawa tolerancyjna.
tak mówił prezes-koordynator,
a my kładziemy dziś chu.ja na to.
je.bać araba, je.bać murzyna,
Legia Warszawa biała drużyna,
śpiewają miasta, śpiewają wioski
Legia Warszawa klub rasistowski
biały Mezenga, biały Mezenga,
nie strzela bramek, dupa mu pęka,
a zaraz za nim Jacek Magiera,
to pierworody jest syn hitlera,
je.bać Chińczyka i je.bac turka,
Legia Warszawa królem podwórka,
Choćbyś się umył, psiknął perfumem,
jesteś rumunem, jesteś rumunem

i dalej było coś o grodzkiej i palikocie, ale za uja sobie nie mogę przypomnieć :gupi:

E: nieaktualne :lol:

To jest jakieś pomieszanie z poplątaniem. Nigdy nie słyszałem tego w takiej wersji, tj. z niektórymi wersami, a brak innych.

mort
01-02-2013, 20:35
nie koślawić kultowych hitów!!!

hmb dobrze gada - to jakieś podłe i nedzne przeróbki są :lol:

hmB.
01-02-2013, 20:56
nie koślawić kulturowych hitów!!!

:prawi:

W.
01-02-2013, 21:04
Jest ktoś z busem i jutro rano chce popracować? :niebij: jest mała przeprowadzka do zrobienia potrzebny tylko kierowca z samochodem bez noszenia.

Kilka razy korzystałem z usług tego koleżki.spoko ceny,można się dogadać.518662511

ormo
02-02-2013, 01:15
Pany, może ktoś ostatnio podróżował lub ma pojęcie: do Gdańska lepiej jechać teraz 7 czy jednak 10 a potem na A1?

Adek LW
02-02-2013, 02:03
http://www.1916.com.pl/245,koszulka-warszawiacy-z-krwi-i-kosci-biala.html

Koszulka raz przymierzana, okazała się za duża. Rozmiar " XXXL " co do ceny zapraszam na wiadomość prywatną!

adeer
02-02-2013, 02:53
Jechałem w październiku obie trasy, roznica w czasie 10 minut chyba.
7 jechałem z samego rana: o 5 w niedziele i chyba dlatego tak szybko bo zero tirów

novyr9
02-02-2013, 03:27
Pany, może ktoś ostatnio podróżował lub ma pojęcie: do Gdańska lepiej jechać teraz 7 czy jednak 10 a potem na A1?

Zależy jak jeździsz, ja jeżdżąc szybko(mając CB) 7 robię tak samo jak większość przez A1. A1 jechałem raz i nie przypadła mi ta trasa do gustu. Teraz raczej wzmożonego ruchu nie ma, więc 7 można spokojnie śmigać.

deszcz
02-02-2013, 08:41
Ormo spokojnie 7 możesz lecieć

operion
02-02-2013, 14:47
Nie liczę na cuda ale:

Może ktoś z was posiada na stanie wyświetlacz do samsunga galaxy s3(używany sprawny ,nowy lub posiada uszkodzony telefon, który może odsprzedać za mniej niż 600 (tyle kosztuje ekranik do samsunga galaxy s3)? zbiłem szybę i kombinuje jak się nie spłukać.

maatek
02-02-2013, 14:48
http://i48.tinypic.com/344qyhc.jpg

Kumpel znalazł w piwnicy taki proporczyk z meczu z Panathinaikosem w Atenach. To może być autentyczne czy jakaś mało warta podróbka? Coś może być warte?

Błoto
02-02-2013, 15:08
Jeżeli ktoś posiada szalik Legia Bielany ten na którym są wymienione wszystkie osiedla np. Piaski Chomiczówka Os. Ruda itd. proszę o przesłanie foty na priv bądź wrzucenie tutaj, z góry dziękuje :)

Piotrek z Woli
02-02-2013, 15:47
Nie liczę na cuda ale:

Może ktoś z was posiada na stanie wyświetlacz do samsunga galaxy s3(używany sprawny ,nowy lub posiada uszkodzony telefon, który może odsprzedać za mniej niż 600 (tyle kosztuje ekranik do samsunga galaxy s3)? zbiłem szybę i kombinuje jak się nie spłukać.

priv

rolnik
02-02-2013, 15:52
Szalik Biała Warszawa

Bluza "Stołeczne" L

Jutro rano koniec aukcji...

Wciąż do nabycia koszulka Żołnierze Wyklęci z zeszłego roku.

startowiec55
02-02-2013, 16:10
Czy ktoś z legijnego kibolstwa jest może trenerem piłki ręcznej? Potrzebuję papierek, że "byłem na meczu piłki ręcznej" z podpisem trenera.

tomekk
02-02-2013, 16:31
Może ktoś ma namiary na sklep(obowiązkowa wysylka) który oferuje sprzęt piłkarski firmy "jako" lub innej dobrej firmy tego typu,mile widziana
strona www.

Siwex
02-02-2013, 17:04
http://ultrastreet.pl/284,pl_100-riot-t-shirt-casuals.html

amanda
02-02-2013, 18:00
Ściągnęłam kupony z mc donalda na komórkę. Jak to wygląda przy kasie?

Cielo
02-02-2013, 18:07
nie jedz tego syfu, grajki z Łęcznej ostatnio się napchały i zobacz jak się mecz dla nich skończył :foto:

sp1993
02-02-2013, 18:36
Może ktoś ma namiary na sklep(obowiązkowa wysylka) który oferuje sprzęt piłkarski firmy "jako" lub innej dobrej firmy tego typu,mile widziana
strona www.

firma Jako już nie istnieje jej kontynuacją jest firma Arish.

Itam
02-02-2013, 22:02
Sprzedam Koszulkę " Niektórzy Przez Nas Nie Mogą Zasnąć " Roz.XL , nowa.

Itam
02-02-2013, 22:08
strona www.

http://zinasklep.pl/

napinacz
02-02-2013, 23:08
Ściągnęłam kupony z mc donalda na komórkę. Jak to wygląda przy kasie?

Bez problemu są akceptowane :)

ArcziL
03-02-2013, 00:09
Poszukuje kurtki (wiatrowki) Legii czarna WHITE PATRIOTS.

Cz.
03-02-2013, 00:39
ZAPISY NA KOSZULKĘ ULTRAS

Tym razem zakup koszulki w promocyjnej cenie 35 zł tylko dla pierwszych 20 osób. Oczywiście kolejne osoby będą mogły kupić koszulkę w normalnej sprzedażowej cenie 45 zł.
Tradycyjnie już wysoka jakość koszulki i trwały nadruk. Firmowe metki.
Koszulka dostępna w rozmiarach: S, M, L, XL, XXL.

Zapisy na maila zapisy@sectorx.pl.
Zapisy do 06.02.2013 lub wcześniej po potwierdzeniu 20 osób

Rozmiarowka ( odpowiednio szerokość pod pachami oraz długość)
S - 48 - 66
M - 52 - 70
L - 55 - 74
XL - 58 - 76
XXL - 61 - 78

http://i50.tinypic.com/w96t11.png

NGA
03-02-2013, 09:36
Podbijam, dziś wieczorem zakończenie aukcji:

Koszulka Legia - PamiętaMY (XXL) dla Kacpra (wylicytowana i przekazana na kolejną aukcję - wielkie dzięki Łukasz!!!)

Szal Pogoń Lwów - POLSKI LWÓW dla Kacpra

Talerzyk ceramiczny LOVE LEGIA dla Kacpra (zrobiony własnoręcznie przez młodszą siostrę Kacpra - nikomu nie muszę mówić, że akurat w tej aukcji nie o pieniądze chodzi)

Szal Mazovia Mińsk Mazowiecki pasiak dla Kacpra

Czapka zimowa Legia + otwieracz do butelek dla Kacpra

Vlepki - Legia i zgody dla Kacpra (dzięki Ytong!)

pepe_jest_ok
03-02-2013, 12:11
robił ktoś kiedyś zakupy w

http://www.skleptmk.pl/

jakieś opinie?

Wie ktoś może gdzie w Warszawie stacjonarnie znajdę ubrania dobermans aggressive?

iniemamniejusz
03-02-2013, 12:36
robił ktoś kiedyś zakupy w

http://www.skleptmk.pl/

jakieś opinie?

Wie ktoś może gdzie w Warszawie stacjonarnie znajdę ubrania dobermans aggressive?

Parę lat temu coś tam u nich kupowałem. Obsługa ekspresowa ale bluzy te mniej markowe to syf i tandeta był. Na Stadionie można było lepszej jakości rzeczy dostać.

2Faces
03-02-2013, 12:59
wie ktos gdzie w Warszawie kupie ciuchy Stoprocent a dokladnie koszulke ĆPAJ SPORT biala/czarna?

Grzybek94
03-02-2013, 13:08
wie ktos gdzie w Warszawie kupie ciuchy Stoprocent a dokladnie koszulke ĆPAJ SPORT biala/czarna?

Galeria Koloru spróbuj ;)

cherry
03-02-2013, 14:17
Ciuchy Stoprocent dostaniesz w Serum na Służewcu.

RalF
03-02-2013, 14:19
Jest ktoś kto się zna na takich sprawach i pomoże? :)
tylko przykład - znajomy z innego miasta kupuje jakiś program dla siebie, czy dla firmy, który ma licencję na np. 3 komputery. Potrzebne mu tylko na dwa, więc tak jakby jedną oddaje mi.
Ale ja nie mam na to żadnego dokumentu itp.
jak wtedy udowodnić legalność programu?

MałaMi
03-02-2013, 14:21
Jest ktoś kto się zna na takich sprawach i pomoże? :)
tylko przykład - znajomy z innego miasta kupuje jakiś program dla siebie, czy dla firmy, który ma licencję na np. 3 komputery. Potrzebne mu tylko na dwa, więc tak jakby jedną oddaje mi.
Ale ja nie mam na to żadnego dokumentu itp.
jak wtedy udowodnić legalność programu?

Wystarczy papierek, od właściciela programu, że Ci oddaje i kopia faktury zakupu

Szawar
03-02-2013, 15:56
Proszę o podpowiedź co może być przyczyną awarii wspomagania kierownicy w Peugeocie 307.
Kierownica zacina, utrudnione sa ruchy kierownicy przy skrętach. Wtedy trzeba sie nieźle nagimnastykować.
Czy to zbyt mało płynu, jesli tak, gdzie go to sprawdzic jaki jest jego poziom i gdzie ewentualnie sie uzupełnia.

tomekk
03-02-2013, 17:00
Proszę o podpowiedź co może być przyczyną awarii wspomagania kierownicy w Peugeocie 307.
Kierownica zacina, utrudnione sa ruchy kierownicy przy skrętach. Wtedy trzeba sie nieźle nagimnastykować.
Czy to zbyt mało płynu, jesli tak, gdzie go to sprawdzic jaki jest jego poziom i gdzie ewentualnie sie uzupełnia.

...zbiornik wspomagania masz otwierając maskę i stając twarzą do samochodu po lewej stronie( obok zbiorniczka z płynem do chłodnicy to jest taki czarny korek pomiędzy wlewką płynu do spryskiwacza a płynem chłodniczym)
tyle moge pomóc:)

mitur
03-02-2013, 17:05
Ja mogę dodać tylko to że miałem to samo i niestety poszła maglownica:(

kowallu
03-02-2013, 17:15

MAGLOWNICA

Siwex
03-02-2013, 18:16
http://allegro.pl/show_item.php?item=3002131413

Szawar
03-02-2013, 19:51
Ja mogę dodać tylko to że miałem to samo i niestety poszła maglownica:(

Jaki to orientacyjny koszt ?

mitur
03-02-2013, 20:01
Nie pamiętam bo to był służbowy samochód i jakieś 2 lata temu, może kowallu będzie wiedział.