PDA

Zobacz pełną wersję : Zielek odchodzi?

peyek
16-06-2003, 07:16
Jak pisze dzis PS Zielek ma zamiar przejsc do APOELu Nikozja. Momi ze ma jeszcze roczny kotrakt podobno pamieta zatargi z Kubickim i nie chce tu juz zostac. Do wyjazdu zacheca go oczywiscie Kowal.
W calym artykule nie ma jedynie wypowiedzi Zielka wiec mam nadzieje ze to jest tylko plota... ale jesli nie to sie zastrzele :(

kamyk
16-06-2003, 09:00
Taki tytuł nosi dziś jeden z artykułów Przeglądu Sportowego. Przez ostatnie dni nasz libero zastanawiał się nad przyjęciem propozycji Apoelu Nikozja w którym bedzie występował Wojciech Kowalczyk i wstępnie wyraził zgodę na przeprowadzkę na Wyspę Afrodyty. Decyzję podobno wymogła dymisja Dragomira Okuki i nominacja na pierwszego szkoleniowca Dariusza Kubickiego. "Zielek" uważa że współraca z nowym trenerem będzie trudna...
Sam Kubicki twierdzi, że Zieliński to fundament jego drużyny i przekonuje by piłkarz został w klubie. "Zielu" ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z klubem z Łazienkowskiej, ale wcześniej dostał zapewnienie że może odejść wcześniej. Zaprzecza temu prezes Edward Trylnik, ale czemu on już nie zaprzeczał? Trylnik stwierdził także, że założenie manedzerskiej spółki przez Zielińskiego to złamanie reguł w kontrakcie i działanie na szkodę spółki. Prezes zastanawia się, czy taka sytuacja nie obliguje go, do zerwania kontraktu z piłkarzem.Takie gadanie na pewno nie pomoże Legii zatrzymać "Zielka" panie prezesie. Chcyba że sprawą prirytetową jest usunięcie z Legii wszystkich dobrych zawodników - czyt. dobrze zarabiających?! :(

ems
16-06-2003, 09:15
spojrz na to z drugiej strony - do tej pory dostawal oferty z powaznych klubow, ale byc moze wiedzial ze za stary jest na zaczynanie od zera na lawce... wiec zostawal... a teraz przyszla szansa na latwy zarobek na saksach wiec wybywa... czyli smutna prawda o pilkarzach po raz kolejny

Paulo Maldini :+:

Q_(L)
16-06-2003, 09:19
spojrz na to z drugiej strony - do tej pory dostawal oferty z powaznych klubow, ale byc moze wiedzial ze za stary jest na zaczynanie od zera na lawce... wiec zostawal... a teraz przyszla szansa na latwy zarobek na saksach wiec wybywa... czyli smutna prawda o pilkarzach po raz kolejny

Paulo Maldini :+:

Przykład Madliniego byłby dobry, gdyby nie to co powiedział w tym sezonie, że zaproponowano mu kontrakt niższy o 15% (o ile się nie mylę) i gdyby był młodszy to by się nie zgodził, ale teraz jest w takim wieku, że nie może sobie pozwolić na wybrzydzanie...

Franco Baresi... :+:

ems
16-06-2003, 09:20
fakt :)

aaadamm
16-06-2003, 10:02
Taki tytuł nosi dziś jeden z artykułów Przeglądu Sportowego. Przez ostatnie dni nasz libero zastanawiał się nad przyjęciem propozycji Apoelu Nikozja w którym bedzie występował Wojciech Kowalczyk i wstępnie wyraził zgodę na przeprowadzkę na Wyspę Afrodyty. Decyzję podobno wymogła dymisja Dragomira Okuki i nominacja na pierwszego szkoleniowca Dariusza Kubickiego. "Zielek" uważa że współraca z nowym trenerem będzie trudna...
Sam Kubicki twierdzi, że Zieliński to fundament jego drużyny i przekonuje by piłkarz został w klubie. "Zielu" ma jeszcze przez rok ważny kontrakt z klubem z Łazienkowskiej, ale wcześniej dostał zapewnienie że może odejść wcześniej. Zaprzecza temu prezes Edward Trylnik, ale czemu on już nie zaprzeczał? Trylnik stwierdził także, że założenie manedzerskiej spółki przez Zielińskiego to złamanie reguł w kontrakcie i działanie na szkodę spółki. Prezes zastanawia się, czy taka sytuacja nie obliguje go, do zerwania kontraktu z piłkarzem.Takie gadanie na pewno nie pomoże Legii zatrzymać "Zielka" panie prezesie. Chcyba że sprawą prirytetową jest usunięcie z Legii wszystkich dobrych zawodników - czyt. dobrze zarabiających?! :(

http://www.legianet.com/index.php?strona=news&baza=news&item=4474

Opatów hools
16-06-2003, 10:30
Tym prezesikom się chyba popierdzieliło w głowach. Nie dość że zrąbali sprawę z jakubasem( na pewno chcieli za dużo) to jeszcze mają odwagę grozić Zielkowi zerwaniem kontraktu. Niech się lepiej zastanowią jak go zatrzymać w klubie i dokupić 3 dobrych obrońców , prawego pomocnika i napadziora. To wszystko przypomina :fu: . Najlepiej niech rozwalą ten klub a kasą się podzielą .

P.S. A ten zarajczyk to jest cham z KIELC.

pijak
16-06-2003, 12:16
wiedziałem że nadejdzie kiedyś taki dzień (ale sądzilem że moge go nie dożyć, przez alkohol) :rotfl: w którym trza bedzie pożegnać Zielka, szkoda tylko że nie bedzie można zorganizować jakiegoś pożegnalnego meczu or sth... ja tam nie jestem jakoś załamany tym odejściem, życze Jackowi jak najlepiej, a po co ma sie chłopak męczyć :) bez stresu zasłużył sobie na wyjazd na najgorsze zadupie, zadupie gdzie mu zapłacą lepiej niż u nas...szkoda że odchodzi-to fakt, ale nie mam do niego żadnych pretensjii w stylu "ucieka z tonącego okretu" jak zdążyłem wyczytać na jakimś forum. Chciałbym aby wiecej było tak wiernych klubowi piłkarzy, w Legii oczywiście... :)

:+: ZIELEK i LEGIA :+:

Aureliusz
16-06-2003, 12:45
Jeszcze nie odszedł, juz nie raz był blisko odejścia, a jednak do tego nie dochodziło. Ja myślę, że jednak zostanie. Za dużo Legia dla niego znaczy. Zastanawia się, ale każdy by sie zastanawiał, ale myślę, że jednak powie nie.

A dla mnie także Zielu :+:

Mini
16-06-2003, 12:48
czy ktoś wie czy Nuhi zostanie w Legii?

krollek
16-06-2003, 14:31
Zielu odejdzie :fu: aby to była nieprawda.
ZIELU zawsze z LEGIĄ :D
:+: :+: :+:

Unico
16-06-2003, 15:07
Jeżeli to prawda z tym odejściem, to pozbędziecie się jedynego porządnego i solidnego piłkarza z zespołu.

szczepan
16-06-2003, 22:52
poczekajmy jak odejdzie... a jezeli to sie stanie no coz? sadze ze z racji wieku musi zarobic na dalsze zycie a czekanie na cud w Legii?hmmm? nie jest raczej dobra propozycja... :(

Raffi
16-06-2003, 22:56
A czy na Cyprze dostanie dużo więcej?
Same minusy - praktycznie zrezygnowałby z gry w kadrze, z Cypru nie ma jak kierować nowo założoną firmą itd.

Kempes
16-06-2003, 23:12
Myśle aby nie brac tego zbyt poważnie iż ... po pierwsze gazety już wiele rzeczy wypisywały i wg.mnie kluczowym dowodem jest tylko wywiad z piłkarzem i jego słowa na temat sprawy

tak sobie równiez mysle ze gdyby chciał odejsc na ciepłą emeryturke to juz rok temu miał okazje..

pijak
16-06-2003, 23:44
ejjj Zielek na cyprze sie lepiej opali, wiec już na wejściu ma plusa :) (tradycyjnie po "invalid session"- to naprawde uczy cierpliwości i pokory)

_Bart
16-06-2003, 23:46
Po pierwsze napisał to PS wiec duzo znakow zapytania zostaja.

Po drugie to sie wcale bym Jackowi nie dziwił bo obecna Legia to nie Legia.

Po trzecie to mysle ze jednak Zilu zostanie bo to jest piłkarz którego kariera nie pozwala grac w lidze gorszej niz Polska.

Zielu :+:

Cipciuś
17-06-2003, 08:09
Zieliński zostaje w Legii

Jacek Zieliński, który zapowiadał odejście z Legii Warszawa, na razie pozostanie w warszawskim zespole i rozpocznie z nim przygotowania do nowego sezonu.

”Na razie nie otrzymałem żadnej propozycji i dlatego nie myślę o odejściu z Legii. Pod koniec czerwca rozpocznę z zespołem normalne treningi” – powiedział Zieliński.

”Podobno interesuje się mną mistrz Cypru Apoel Nikozja. Tak przynajmniej powiedział mi w rozmowie telefonicznej Wojtek Kowalczyk, który od tego sezonu będzie w tym zespole występować. Nie mówię nie, ale muszą pojawić się konkrety, których na razie nie ma. Rozmawiałem z trenerem Kubickim, wszystko sobie wyjaśniliśmy i na razie będę trenował z Legią” - zakończył Zieliński.

Więcej szczegółów w "Życiu Warszawy"

a wiec jest swiatelko w ciemnym tunelu '8

aaadamm
17-06-2003, 08:28
Drago tez mial zostac w Warszawie, a ja ksie skonczylo wszyscy o tym wiemy.

A takna marginesie- to trZeba zaczac sie przygotowywac do gry bez Ziela. Nikt nie jest niezniszczalny.

Ostry
17-06-2003, 11:04
Ja jednak myślę,że Zielu zostanie.Barierą,która przeszkadza mu w jakimkolwiek transferze jest jego przywiązanie do Legii.Za to Go niesamowicie szanuję :+:
Na Cyprze i tak niektóre kluby są niewypłacalne ;) To nie jest wcale takie Eldorado jak niektórzy myślą.

Lakers
17-06-2003, 11:57
Zieliński zostaje Wtorek, 17 VI 2003, 07:55

Informacje dotyczące zamiaru odejścia Jacka Zielińskiego z Legii okazały się plotką. - Na razie nie otrzymałem żadnej propozycji i dlatego nie myślę o odejściu z Legii. Pod koniec czerwca rozpocznę z zespołem normalne treningi - wyjaśnia na łamach Życia Warszawy kapitan warszawskiego zespołu. 35-letni obrońca stołecznej drużyny ma podpisany kontrakt z Legią do końca czerwca 2004 roku i, jak podkreślił, chce go wypełnić. Informacja o możliwości odejścia Zielińskiego na Cypr na razie nie jest potwierdzona żadną ofertą. - Podobno interesuje się mną mistrz Cypru Apoel Nikozja. Tak przynajmniej powiedział mi w rozmowie telefonicznej Wojtek Kowalczyk, który od tego sezonu będzie w tym zespole występować. Nie mówię nie, ale muszą pojawić się konkrety, których na razie nie ma. Rozmawiałem z trenerem Kubickim, wszystko sobie wyjaśniliśmy i na razie będę trenował z Legią - zakończył Zieliński.
www.legianet.com

wsio jasne :)
Profesor nadal z nami.
Legijny Weteran :)