PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Austria Wiedeń (rewanż) - kibicowsko

Strony : [1] 2

Raffi
01-09-2004, 14:59
Bilety na mecz z Austria Wiedeń
01.09.2004, godz.: 08:15:12

Informujemy, że sprzedaż biletów na mecz Pucharu UEFA przeciwko Austrii Wiedeń rozpocznie się od dnia 23.09.2004 r.
Pierwszeństwo przy zakupie biletów przysługuje posiadaczom karnetów na sezon 2004/2005. Posiadacze karnetów mogą nabywać bilety na zasadzie wyłączności w dniach 23-26.09.2004. Dla posiadaczy karnetów bilety będą sprzedawane po cenie promocyjnej, równej cenie biletów na mecz ligowy tj.:
- trybuna kryta AF 45 złotych
- trybuna kryta BE 55 złotych
- trybuna kryta CD 70 złotych
- trybuna przed krytą 40 złotych
- trybuna odkryta 30 złotych
- łuk Łazienkowska 20 złotych.

Pozostali kibice mogą nabywać bilety od dnia 27.09.2004 w następujących cenach:
- trybuna kryta AF 50 złotych
- trybuna kryta BE 65 złotych
- trybuna kryta CD 80 złotych
- trybuna przed krytą 45 złotych
- trybuna odkryta 35 złotych
- łuk Łazienkowska 25 złotych.

Studenci, oraz seniorzy mogą nabywać bilety po cenach ulgowych: 25 złotych (miejsce na trybunie przed krytą). Przy zakupie biletów ulgowych konieczne jest okazanie dowodu osobistego (seniorzy), a w przypadku studentów ważnej legitymacji studenckiej i zaświadczenia z uczelni / indeksu.
Dzieci do lat 5 pod opieką rodziców wchodzą na stadion bezpłatnie.

Mecz z Austria Wiedeń objęty jest akcją „Po szkole na zakole”. Organizatorów grup prosimy o kontakt z sekretariatem Klubu pod numerem (22) 621 83 36.

Kasy będą czynne w następujących godzinach:
- dni robocze (poniedziałek – piątek) 10-18
- sobota 10-18
- niedziela 10-16.

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem stadionu i obowiązującymi przepisami o organizacji imprez masowych kibice powinni być przygotowani na kontrolę dokumentów tożsamości przy wejściu na stadion. Kibice bez dokumentu tożsamości lub karty kibica nie będą wpuszczani na stadion.

muran
01-09-2004, 15:47
przyznam ze ceny mnei zaskoczyly in plus spodziewalem sie 50 zl na Żylete

spoxgreq
01-09-2004, 16:16
35zł na 1 rundę UEFA i to Austrię Wiedeń, nie jakiegoś mistrza Malty to IMHO bardzo fajnie. Może chociaż teraz nie będzie protestu 8) :hyhy:

Ciekawe ile u nas będzie na Dynamo Tibilisi :hmm:

kamyk
01-09-2004, 20:59
nio ja tez jestem bardzo zaskoczony 30 zl na takiego przeciwnika no Zarzad mnie zaskoczyl na plus pierwszy raz ma byc pelny stadion:)

Jaco(L)DŚ
02-09-2004, 10:55
Chyba nie powinienem miec problemu z zakupieniem biletu kilka godz. przed meczem beda jeszcze bilety?

Raffi
02-09-2004, 10:59
myslę ze przynajmniej na łuk będą; ale bądź odpowiednio wcześniej w miarę możliwości

Jaco(L)DŚ
02-09-2004, 11:42
myslę ze przynajmniej na łuk będą; ale bądź odpowiednio wcześniej w miarę możliwości
tylko na łuk :roll: tak beda sie dobrze sprzedawac?

Herman
02-09-2004, 11:47
heh stary kto to może wiedzieć teraz...zależy jaka będzie pogoda, wynik 1 meczu itd..

...ale o frekwencje bym się nie bał.

Radio
02-09-2004, 21:02
Co do ceny biletów. Miłe zaskoczenie... Nawet bardzo miłe. Co do frekwencji chyba mozemy być spokojni. Ja chyba wezmę dwóch Anglików na mecz (cholernie dużo kasy mnie to będzie kosztować).

DeMon
04-09-2004, 00:23
A ja mam nadzieję, że się pokażemy z dobrej strony. W szczególności, ze Austriacy będą mieli jeszcze w pamięci tą ekipe co z krainy niedźwiedzi przyjechała i tak zaultrasowała, że im kapcie pospadały. Nasza ekipa szykuje parę dziesiąt kilo konffeti i może jeszcze coś. Jak się to wszystko do kupy pozbiera to możemy im poakzać co w krainie śniegu się robi w czasie meczy :hyhy:

Sharn
05-09-2004, 20:39
DeMon - podziwaim Wasz zapał, ale niestety z konfetti to juz powoli zakańczamy. Są spore opory ze strony klubu, pozatym raczej ogólnie rezygnujemy z tego typu spraw (sprawy organizacyjno - lokalowe że tak powiem). Oczywiście nadmiar energii możecie spożytkować na meczach pomagając rozdawać/zbierać to i owo...

pozdr.

Radzyn
07-09-2004, 12:22
Heh ja jeszcze nie myślę o meczu Rewanżowym tylko o najbliższym wyjeździe do Wiednia ale nie wiem jak to będzie z Finansami później po tym meczu pierwszym dla mnie.To może być Cios Finansowy :ucieka: i nie wiem czy będe nawet miał na rewanż ale póki co cieszę się że jadę na wyjazd :D

Żuku
07-09-2004, 15:34
no tak .. ja to sobie może wyjade ....... do pubu przed telewizor :(

żyła
07-09-2004, 15:52
no to pięknie!... o 20.45 mecz u nas, więc mogę kurna już o nim zapomnieć. transport pks-owy czy pkp, nie przewiduje powrotów później niź 22.35 :zly: :placze:

Benio
07-09-2004, 17:34
No ja tam nie wiem jak u mnie bedzie ale pewnie jakos uciulam te 25zl. by wejsc przynajmniej na luk...w najgorszym wypadku wkrece sie z jakas szkola :oczko: po za tym jest jeszcze Golbar :zgody:

Chłopaków z Marymontu i okolic prosze o kontakt na priva lub gg to jakos sie ustawimy by razem pojechac wesolym autobusem :mzk: 8)

żyła
07-09-2004, 17:52
No ja tam nie wiem jak u mnie bedzie ale pewnie jakos uciulam te 25zl. by wejsc przynajmniej na luk

aj miałem zamiar brac udział w akcji plakatowania i ulotkowania......no ale **** bąbki strzelił. :zly:

Porter
07-09-2004, 18:08
no to pięknie!... o 20.45 mecz u nas, więc mogę kurna już o nim zapomnieć. transport pks-owy czy pkp, nie przewiduje powrotów później niź 22.35 :zly: :placze:

dla mnie jakos nigdy nie stanowiło to problemu. A wrecz pretekst dla różnych osób (czyt. starych , kobiety) zeby zostac nocke w Stolicy 8)

żyła
07-09-2004, 18:12
żyła napisał:
no to pięknie!... o 20.45 mecz u nas, więc mogę kurna już o nim zapomnieć. transport pks-owy czy pkp, nie przewiduje powrotów później niź 22.35

dla mnie jakos nigdy nie stanowiło to problemu. A wrecz pretekst dla różnych osób (czyt. starych , kobiety) zeby zostac nocke w Stolicy

ciesz się więc, bo nie każdy tak dobrze ma. :placze:

PRAWIE LASKA
07-09-2004, 18:21
Na reszcie może jakis porządny mecz będzie, mnie oczywiście nie zabraknie :chytry:

Jaco(L)DŚ
07-09-2004, 21:30
żyła napisał:
no to pięknie!... o 20.45 mecz u nas, więc mogę kurna już o nim zapomnieć. transport pks-owy czy pkp, nie przewiduje powrotów później niź 22.35

dla mnie jakos nigdy nie stanowiło to problemu. A wrecz pretekst dla różnych osób (czyt. starych , kobiety) zeby zostac nocke w Stolicy

A czemu nie mozesz zostac na noc?
O której masz pierwszy pks czy pkp

(L)EGION_07-300
08-09-2004, 01:30
żyła napisał:

Żyła mam ten sam problem ,ostatni PKS do mnie zwija sie gdzies koło 21 wiec lipka,ale na Austrii musze byc choćby kutwa stopem :klaszcze:
Legiunio ma
nie możesz poddac sie
o wygrana dzis walcz
o wygrana dziś walcz
wiara zawsze jest w nas :szalikowiec:

żyła
08-09-2004, 16:15
żyła napisał:
Cytat:
żyła napisał:

ciesz się więc, bo nie każdy tak dobrze ma.

ost. pks i pkp odchodzi o 22.35 i 22.45. nastepne mam dopiero koło 5 rano. mecz będzie w czwartek, więc na 8 mam szkołę następnego dnia. mój stary jest wojskowym, więc ma zdrowo najebane pod kopułą, i nie pozwoli mi zniknąć na całą noc. problemu nie byłoby gdyby była fura, no ale jak widać jej niestety nie ma....

wiem, że za godziny rozpoczęcia meczu odpowiada UEFA, ale może to wkurwić człowieka, że mecze z Cracovią są o 16stej, następne mają być jeszcze wcześniej, a w P.UEFA mecz, który może być zajebisty jest nie do obejrzenia(dla mnie)....:(

Porter
08-09-2004, 18:14
żyła napisał:
Cytat:
żyła napisał:

ciesz się więc, bo nie każdy tak dobrze ma.

ost. pks i pkp odchodzi o 22.35 i 22.45. nastepne mam dopiero koło 5 rano. mecz będzie w czwartek, więc na 8 mam szkołę następnego dnia. mój stary jest wojskowym, więc ma zdrowo najebane pod kopułą, i nie pozwoli mi zniknąć na całą noc. problemu nie byłoby gdyby była fura, no ale jak widać jej niestety nie ma....

wiem, że za godziny rozpoczęcia meczu odpowiada UEFA, ale może to wkurwić człowieka, że mecze z Cracovią są o 16stej, następne mają być jeszcze wcześniej, a w P.UEFA mecz, który może być zajebisty jest nie do obejrzenia(dla mnie)....:(
pozostaje Ci jazda stopem , albo zasięgnięcie języka w swoim mieście czy ktos moze furą się nie zabiera.

MK
09-09-2004, 18:52
Właśnie ,a co z tą akcją plakatowania miała być?? , będzie?? :hmm: :kurde:

Arni
11-09-2004, 19:32
Mi pozostaje wyłącznie spotkanie rewanżowe, ale cóż i tak jestem pewien, że będzie wspaniała atmosfera. Szkoda, że nie ma organizowanej zbiórki konfetti, w związku z tym postaram sie wnieść trochę pociętych papirków na stadion na własną ręke. Ochrona będzie inna, a więc mam nadzieje, że już nie będą rekwirować wszystkiego co się przyniesie, włącznie z batonami i papierem toaletowym :hyhy:

Podróżnik
12-09-2004, 11:12
[quote]żyła napisał:

mój stary jest wojskowym, więc ma zdrowo najebane pod kopułą, i nie pozwoli mi zniknąć na całą noc.

(
quote]
Nie pozostaje Ci nic innego jak postawić go przed faktem dokonanym i wrócić z rana powiesz np że 2 minuty spózniłeś się na autobus
Jak byłem młodszy to znikałem czasami na 2 -3 dni na początku stary może mieć jakieś obiekcje ale z czasem powinien sie do tego przyzwyczaić :ucieka:

Sharn
12-09-2004, 11:56
[quote]żyła napisał:

mój stary jest wojskowym, więc ma zdrowo najebane pod kopułą, i nie pozwoli mi zniknąć na całą noc.

(
quote]
Nie pozostaje Ci nic innego jak postawić go przed faktem dokonanym i wrócić z rana powiesz np że 2 minuty spózniłeś się na autobus
Jak byłem młodszy to znikałem czasami na 2 -3 dni na początku stary może mieć jakieś obiekcje ale z czasem powinien sie do tego przyzwyczaić :ucieka:

Pozatym pamietaj - starym wszystko młotkiem. Dorośniesz i będziesz już miał ich zaufanie. 8)

LukasH
13-09-2004, 23:05
Bedzie jechał ktos na ten mecz z siedlec?:/

żyła
14-09-2004, 14:01
Porter napisał:
żyła napisał:
Cytat:
żyła napisał:

(

quote]
Jak byłem młodszy to znikałem czasami na 2 -3 dni na początku stary może mieć jakieś obiekcje ale z czasem powinien sie do tego przyzwyczaić

Pozatym pamietaj - starym wszystko młotkiem. Dorośniesz i będziesz już miał ich zaufanie.

właśnie staram sie skołować kogoś zmotoryzowanego na ten mecz,ale 3 kandytatury już odpadły. Możliwe,że uda mi się nakręcić koleżankę z klasy na meczyk :hyhy:

Porter
15-09-2004, 19:32
Porter napisał:
żyła napisał:
Cytat:
żyła napisał:

(

quote]
Jak byłem młodszy to znikałem czasami na 2 -3 dni na początku stary może mieć jakieś obiekcje ale z czasem powinien sie do tego przyzwyczaić

Pozatym pamietaj - starym wszystko młotkiem. Dorośniesz i będziesz już miał ich zaufanie.

właśnie staram sie skołować kogoś zmotoryzowanego na ten mecz,ale 3 kandytatury już odpadły. Możliwe,że uda mi się nakręcić koleżankę z klasy na meczyk :hyhy:
no! i o to chodzi 8)
pozdrowienia

Tomereek
16-09-2004, 13:31
A z bialego ktos sie wybiera??

Endrju
16-09-2004, 14:16
Normalnie sam nie wierze. 6 do 7 osób z mojego otoczenia chce na tym meczu zaliczyć debiucik na Legii ... mam nadzieje za na zamiarach sie nie skonczy

Wasil
16-09-2004, 14:45
Normalnie sam nie wierze. 6 do 7 osób z mojego otoczenia chce na tym meczu zaliczyć debiucik na Legii ... mam nadzieje za na zamiarach sie nie skonczy
Daj znać otoczeniu ,żeby wyrobili karty kibica 8).

Raffi
16-09-2004, 14:52
nie strasz, mogą podać dane przy kasie.......

Ale jak chcą wyrobic kartę - why not? :ucieszony:

Wasil
16-09-2004, 14:57
nie strasz, mogą podać dane przy kasie.......

Ale jak chcą wyrobic kartę - why not? :ucieszony:
Czyli są one konieczne czy nie ? :hmm:

Update
Już się dowiedziałem ,nie było pytania. :oczko:
Na wszelki wypadek proponowałbym wyrobić karte ,żeby potem nie stać w kolejkach.

W dniach meczu prowadzona będzie także sprzedaż biletów dla osób, które nie posiadają kart kibica (elektronicznych lub tymczasowych). Odbywać się ona będzie na dotychczasowych zasadach tj. przy zakupie biletu trzeba będzie podać imię i nazwisko nabywcy biletu.

PS. Beny z tego co napisali ,karta nie wymaga zdjęcia ,ani żadnych pieniędzy.

Beny
16-09-2004, 14:59
I dlaczego pytają się o 25 zeta w kasie?

Endrju
16-09-2004, 15:09
Już sprawdzałem problem karty kibica i z tego co sie udało mi zorientowac toprzy kasasch musze podac imiona i nazwiska a na bramce wystarczy dowód tożsamości (legitka, dowód czy też cokolwiek innego)

Cube
17-09-2004, 01:23
no wiec wlasnie - bo na ten mecz bede szedl z dwoma osobami debiutujacymi na Legii...
tak wiec ? wystarczy ,ze jak bilet beda kupowac to podadza imie i nazwisko, a przy wejsciu na stadion beda mieli dowod ?

Raffi
17-09-2004, 07:13
yhym 8)

Wasil
17-09-2004, 07:13
no wiec wlasnie - bo na ten mecz bede szedl z dwoma osobami debiutujacymi na Legii...
tak wiec ? wystarczy ,ze jak bilet beda kupowac to podadza imie i nazwisko, a przy wejsciu na stadion beda mieli dowod ?
Tak.

Radzyn
17-09-2004, 19:16
No to trzeba zrobić taki doping jak w Wiedniu a może jeszcze lepszy!! (wiem wiem Nasz Stadion to nie ten stadion co w Wiedniu).Ale może pobijmy rekord śpiewu non-stop "Legiaaaaaa Warszawa...." o wiele dłużej zaśpiewamy.Teraz przez cały mecz :hyhy:

arczi
18-09-2004, 11:25
Yeaah!
Zrobmy to!

:ucieka:

Raffi
18-09-2004, 11:26
Obawiam się, że mógłbym tego nie przeżyć :ucieszony:

biotronic
18-09-2004, 11:49
akcja spiew nonstop -- podoba mi sie :ucieszony:

Radzyn
18-09-2004, 12:16
Damy Rade!! W przerwie wypłucze się gardziołko :D i w drugiej połowie ciąg dalszy :D

Arni
18-09-2004, 12:30
Damy Rade!! W przerwie wypłucze się gardziołko :D i w drugiej połowie ciąg dalszy :D

W przerwie z płukaniem gardła to będzie ciężko, bo ochrona zabiera wodę mineralną do depozytu ( o innych napojach nie wspominam):D Ale w każdym razie warto i mi osobiście pomysł się podoba!

Radzyn
18-09-2004, 12:51

W przerwie z płukaniem gardła to będzie ciężko, bo ochrona zabiera wodę mineralną do depozytu ( o innych napojach nie wspominam):D Ale w każdym razie warto i mi osobiście pomysł się podoba!

Kiedy będą takie czasy kiedy będzie można u nas na stadionie kupić Piwko jak naprzykład w Austrii.Chyba musi minąć pare ładnych lat.

Kawa
18-09-2004, 12:55

Kiedy będą takie czasy kiedy będzie można u nas na stadionie kupić Piwko jak naprzykład w Austrii.Chyba musi minąć pare ładnych lat.
Ale to piwo w Austrii byo chyba bezalkoholowe.

Herman
18-09-2004, 13:26
chyba na pewno :)

arczi
18-09-2004, 15:50

Lepiej niech juz bedzie na Legii prohibicja.

Fizi
18-09-2004, 16:35
Po tym , co działo się w Wiedniu chyba nikt nie ma wątpliwości , że na mecz rewanżowy na stadion trudno będzie wcisnąć choćby szpilkę :)

yusta
18-09-2004, 17:25

Piwo było bezalkoholowe, drogie na maksa, obsługa żenująca. Do tego 1 ojro kaucji za kubek. W przerwie do picia kupić nie dało się nic bo się zerwali, razem z moją kaucją za kawałek plastikowego gówna.
Nie wiem czym się zachwycasz, bo u nas wypada to zdecydowanie lepiej w tej chwili.

Herman
18-09-2004, 17:38
dokładnie.
hot-dog w stadionowym cateringu kosztował (mimo,że całkiem niezły i spory)...11zł (najtańsza szama jaka była)

kiełba (duża).....15 zł

^m@rcin^
19-09-2004, 09:55

Piwo było bezalkoholowe, drogie na maksa, obsługa żenująca. Do tego 1 ojro kaucji za kubek. W przerwie do picia kupić nie dało się nic bo się zerwali, razem z moją kaucją za kawałek plastikowego gówna.

Nie zwineli tylko poszli :) I kibice przejeli punkt gastronomiczny i picie bylo za darmo tylko ze braklo kubkow.

kud(L)aty68
19-09-2004, 10:00

Nie wiem czym się zachwycasz, bo u nas wypada to zdecydowanie lepiej w tej chwili.

Dodam od siebie co wiem na ten temat.
Bedac na derbach Wiednia swego czasu gadalem z typami z Rapidu, min. na temat tego piwka. Otoz wedlug tego co oni mi mowili, to poza Wiedniem na meczach jest normalny browar. Czemu tak jest nie byli w stanie wytlumaczyc.

pzdr.

Strzałek
20-09-2004, 15:03
Odrazu sorry ! :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

Można podać datę meczu :wstyd: :wstyd: :wstyd: :wstyd:

pusty
20-09-2004, 15:05
30 Wrzesień

Creator
21-09-2004, 00:56
No to trzeba zrobić taki doping jak w Wiedniu a może jeszcze lepszy!! (wiem wiem Nasz Stadion to nie ten stadion co w Wiedniu).Ale może pobijmy rekord śpiewu non-stop "Legiaaaaaa Warszawa...." o wiele dłużej zaśpiewamy.Teraz przez cały mecz :hyhy:

Ależ mi się łezka w oq kręci, jak se fi(L)miki oglądam z tego meczyq...i słsyze ten kawałek, który śpiewaliśmy prawie 20 minet...ach..... :ucieszony:

Racja, trzeba u nas zrobić przynajmniej to samo :hyhy:

Creator
21-09-2004, 00:59

Meczyk rewanżowy ma być rozegrany we czwartek 30 września na Estadio WP, a godziny jeszcze nie ustalono...bo to TVN będzie dyrygował transmisją...

Patique
21-09-2004, 10:56
Czy wiadomo od kiedy będą sprzedawane bilety na mecz z Austrią? Chciałbym przyjechać na ten mecz w 4 osoby z Łodzi i obawiam się dużych problemów z zakupem biletu przed meczem. Może ktoś ma jakiś sensowny pomysł na rozwiązanie problemu? Będę wdzięczny za okazaną pomoc :modli:

Mam wielką nadzieję, że będzie mi dane wziąć udział tym razem w dopingu :brawo:

To co zrobiliście na Praterze było cudowne :hyhy:

czaszka
21-09-2004, 11:14
Meczyk rewanżowy ma być rozegrany we czwartek 30 września na Estadio WP, a godziny jeszcze nie ustalono...bo to TVN będzie dyrygował transmisją...

30 wrzesnie o godzinie 20.45

czaszka
21-09-2004, 11:16
Czy wiadomo od kiedy będą sprzedawane bilety na mecz z Austrią? Chciałbym przyjechać na ten mecz w 4 osoby z Łodzi i obawiam się dużych problemów z zakupem biletu przed meczem. Może ktoś ma jakiś sensowny pomysł na rozwiązanie problemu? Będę wdzięczny za okazaną pomoc :modli:

Mam wielką nadzieję, że będzie mi dane wziąć udział tym razem w dopingu :brawo:

To co zrobiliście na Praterze było cudowne :hyhy:

Bilety dla nie-karneciarzy będą sprzedawana od poniedziałku 27 września i lepiej sie pofatygowac po nie wczesniej 8)

rav_stm
21-09-2004, 11:23

30 wrzesnie o godzinie 20.45

Przeciez to dzien moich urodzinek :hyhy:
Moze jakis prezencik w postaci awansu... :modli: wcale sie nie pogniewam!

Herman
21-09-2004, 11:49

akurat tutaj tvn nie ma nic do gadania

LukasH
22-09-2004, 22:35
Trze im pokazac wyższą szkołe Ultras ... :hyhy:

Młody
22-09-2004, 22:57
Wyższą szkołe Ultras to oni już widzieli jak byliśmy u nich. Teraz o ile sie zjawią u nas to będą jak skośnoocy turyści uzbrojeni po zęby w klisze i aparaty żeby nie przegapić ani jednej lekcji dopingu w wykonaniu Warszawskich fanów.

czaszka
22-09-2004, 23:15
Info ze strony oficjalnej:
Poniżej podajemy ważne informacje na temat meczu z Austrią Wiedeń.

1. Dla osób posiadających karnet na sezon 2004/2005.
Przypominamy, że od środy, 23 września, rozpoczynamy sprzedaż biletów na mecz rewanżowy Pucharu UEFA Legia Warszawa – Austria Wiedeń. Wszystkich posiadaczy karnetów na sezon 2004/2005 zapraszamy w dniach 23-26.09 do kas klubu przy ul. Łazienkowskiej 3. W tych dniach będzie można zakupić bilet na swoje miejsce identyczne z miejscem widniejącym na karnecie. Kasy są czynne od czwartku do soboty w godz. 10:00-18:00 oraz w niedzielę w godz. 10:00 – 16:00. Aby zakupić bilet należy okazać:
- karnet wraz z dowodem tożsamości lub
- Kartę Kibica, która jest aktualnie wysyłana przez klub drogą pocztową.
W przypadku nie otrzymania do dnia meczu Karty Kibica należy przy wejściu na stadion okazać bilet oraz karnet wraz z dowodem tożsamości, które będą niezbędne do wejścia na mecz.

2. Dla osób nie posiadających karnetu.
Wszystkie osoby nie posiadające karnetu mogą zakupić bilety na mecz Legia – Austria Wiedeń w dniach 27-30.09. Kasy Legii otwarte są w godz. 10:00 – 18:00. Przed zakupem biletu należy wyrobić Tymczasową Kartę Kibica. Ważny bilet wraz z Tymczasową Kartą Kibica należy okazać przy wejściu na stadion. Osoby nie posiadające Tymczasowej Karty Kibica nie zostaną wpuszczone na mecz.
Aby otrzymać taką kartę należy wypełnić formularz i złożyć go w kasach klubu wraz z okazaniem dowodu tożsamości, w celu potwierdzenia danych osobowych. Tymczasowa Karta Kibica jest bezpłatna i wydawana „od ręki”. Do tej karty nie jest wymagane zdjęcie. Tymczasowe Karty Kibica są wydawane codziennie.

Wszystkie osoby posiadające dostęp do internetu zachęcamy do pobrania i wydrukowania z naszej oficjalnej strony formularza i wcześniejsze wypełnienie go.

czaszka
22-09-2004, 23:17
CZYLI NA DOWOD SIE NIE WJEDZIE :zly: TRZA WYROBIC KARTE. No to juz widze te kolejki :placze:

czaszka
22-09-2004, 23:18
Brawo Zygo :brawo: Tylko powiedz mi teraz prezesiku co maja zrobic osoby, które mieszkaja 300 kilosow od Warszawy????

Raffi
23-09-2004, 00:06
te "tymczasowe" karty wyrabia się przy kupnie biletu, ale na pewno spowoduje to spowolnienie kolejek

jasin
23-09-2004, 00:25
no coz... i jeszcze jeden i jeszcze raz -> kolejny krok w tyl.

ciekawe kiedy przeglosuja poprawke do konstytucji zakazujaca kibicom swobodne przemieszczanie sie po kraju...

kud(L)aty68
23-09-2004, 09:33
Aby zakupić bilet należy okazać:
W przypadku nie otrzymania do dnia meczu Karty Kibica należy przy wejściu na stadion okazać bilet oraz karnet wraz z dowodem tożsamości, które będą niezbędne do wejścia na mecz.

Tiaaaa?
A dlaczego nie jest wymagane: zaswiadczenie o niekaralnosci, swiadectwo szczepien na choroby tropikalne, zaswiadczenie od psychiatry, zgoda rodzicow (nawet od osob pelnoletnich, a co), aktualna karta miejska, paszport, prawo jazdy, ksiazeczka wojskowa, swiadectwo dojrzalosci (czyt - oryginal matury), karta rowerowa, karta plywacka, legitymacja czlonka PZW, legitymacja partyjna, paszport Polsatu, zaswiadczenie o zarobkach, swiadectwo chrztu, i inne....(jesli o czym zapomnialem to prosze dopisac)

Jaco(L)DŚ
23-09-2004, 09:38
Ja bede mial juz wydrukowany i wypelniony formularz niech kazdy jak ma taka mozliwosc to zrobi wczesniej a nie dopiero przed samym meczem to troche przyszybcilo by kolejke

Mazi
23-09-2004, 10:24

Tiaaaa?
A dlaczego nie jest wymagane: zaswiadczenie o niekaralnosci, swiadectwo szczepien na choroby tropikalne, zaswiadczenie od psychiatry, zgoda rodzicow (nawet od osob pelnoletnich, a co), aktualna karta miejska, paszport, prawo jazdy, ksiazeczka wojskowa, swiadectwo dojrzalosci (czyt - oryginal matury), karta rowerowa, karta plywacka, legitymacja czlonka PZW, legitymacja partyjna, paszport Polsatu, zaswiadczenie o zarobkach, swiadectwo chrztu, i inne....(jesli o czym zapomnialem to prosze dopisac)

nie mam karty rowerowej :placze:

ja bym jeszcze dodał pisemną opinie wychowawcy ze szkoly sredniej o podopiecznym - raz byłes wezwany na dywanik dyrektora - dozywotni stadionowy ban :ucieka:

kud(L)aty68
23-09-2004, 11:31

Tiaaaa?

ja bym jeszcze dodał pisemną opinie wychowawcy ze szkoly sredniej o podopiecznym - raz byłes wezwany na dywanik dyrektora - dozywotni stadionowy ban :ucieka:

Mazi - ja nie mam polowy z tych swistkow, ale wlasnie chodzi o to zebys ich nie mial :chytry:

Mazi
23-09-2004, 13:03

Tiaaaa?

Mazi - ja nie mam polowy z tych swistkow, ale wlasnie chodzi o to zebys ich nie mial :chytry:

przeca ja też nie mam i to pewnie wiecej niz polowy :P

tez ironicznie pisałem :]

LOL3K
23-09-2004, 16:02
Ja już mam bilecik - Tata mi kupił :brawo: :zdziwiony:

żyła
23-09-2004, 16:05
i czy w końcu trzeba mieć ten tymczasowe karty kibica?? :hmm:

zuz
23-09-2004, 17:20
trzeba tak jak przed kupieniem biletu do Wiednia - wypełnić formularz :/

Młody
23-09-2004, 17:26
Ej a wogóle nasza konstytucja pozwala na coś takiego ?? Heh nie mam tuszu w drukarce.

Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam !! To mówiłem Ja. Młody

zuz
23-09-2004, 17:29
Ej a wogóle nasza konstytucja pozwala na coś takiego ?? Heh nie mam tuszu w drukarce.

Łubu dubu łubu dubu niech nam żyje prezes naszego klubu. Niech żyje nam !! To mówiłem Ja. Młody

podjedź na stadion i weź formularz. wypełnienie zajmuje 2 minuty, wyrobienie karty drugie tyle.

żyła
23-09-2004, 18:22
no jak kobieta nam karze, to odmówić nie możemy :oczko: :)

zuz
23-09-2004, 18:55
no jak kobieta nam karze, to odmówić nie możemy :oczko: :)

8) no ba

c_zary
24-09-2004, 02:17
Tymczasowa karta kibica to zwykly papierek z numerem oraz imieniem i nazwiskiem. Wyglada jak dawny bilet miesieczny na mzk.

Jaco(L)DŚ
24-09-2004, 11:42
Czy ktos wie ile sprzedano biletów?

Koran
24-09-2004, 12:03
Czy ktos wie ile sprzedano biletów?

Jak na razie sprzedaja tylko dla karneciarzy, wieć na pewno niewiele

Endrju
24-09-2004, 15:00
:kurde: no to ładnie ... ciekawe jak ja mam teraz za kolegów i koleżanki wnioski wypełniac ... :/

PS. Co jest wymagane w tym formularzu an tymczasową kartę kibica ?

Beny
24-09-2004, 15:07
:kurde: no to ładnie ... ciekawe jak ja mam teraz za kolegów i koleżanki wnioski wypełniac ... :/

- imię,
- nazwisko,
- imię ojca,
- adres zamieszkania,
- telefon,
- e-mail,
- PESEL,
- nr dowodu osobistego, albo legitymacji szkolnej.

Chyba wszystko.

Endrju
24-09-2004, 15:50

- imię,
- nazwisko,
- imię ojca,
- adres zamieszkania,
- telefon,
- e-mail,
- PESEL,

Chyba wszystko.

super ... pierwsze co robie jak sie z kims zapoznaje to ucze sie na pamięć jego peselu oraz nr dodu/ legitki ... :O

Koran
24-09-2004, 15:52

- imię,
- nazwisko,
- imię ojca,
- adres zamieszkania,
- telefon,
- e-mail,
- PESEL,

Chyba wszystko.

NIe chce namawiac do matactwa, ale tych danych mi nikt nie sprawdzał, poprostu wpisałem i dostałem kartę

Beny
24-09-2004, 15:54
NIe chce namawiac do matactwa, ale tych danych mi nikt nie sprawdzał, poprostu wpisałem i dostałem kartę

Jasne. Tylko pomyśl o ewentualnych konsekwencjach, jak to kiedyś sprawdzą.

Koran
24-09-2004, 16:19

Jasne. Tylko pomyśl o ewentualnych konsekwencjach, jak to kiedyś sprawdzą.

Troche źle sforumowałem to co miałem na myśli. Chodzi mi o to że jak Żoliborek wypełnia za koleżanki i kolegów i nie zna np. imienia ich ojca to błędne imie nic nie zmieni.

A na karte przepisuja tylko twoje imie i nazwisko, ktore potem sprawdzaja z dowodem.

Beny
24-09-2004, 16:23
Troche źle sforumowałem to co miałem na myśli. Chodzi mi o to że jak Żoliborek wypełnia za koleżanki i kolegów i nie zna np. imienia ich ojca to błędne imie nic nie zmieni.

A na karte przepisuja tylko twoje imie i nazwisko, ktore potem sprawdzaja z dowodem.

Oki.

Dane zostają w "bazie danych" klubu.

A Żoliborek niech dorwie ziomków na gadu i wypełni w cholerę te formularze, ściągając je najsampierw z netu. 8) Ja tak wrobiłem brata. :D

zuz
24-09-2004, 16:28
super ... pierwsze co robie jak sie z kims zapoznaje to ucze sie na pamięć jego peselu oraz nr dodu/ legitki ... :O

według mnie to robisz z igły widły.
nie mogą ci na kartce napisać? albo niech sobie sciągną z netu i ci dadzą wypełnione.

spokojnie, dasz sobie rade :)
dla chcącego nic trudnego

Niko
24-09-2004, 16:45
Taka cicha podpowiedź - sprzedają też bilety 'niekarnetowcom'. Dziś byłem i kupowałem, przede mną i za mną goście kupowali dla siebie z karnetem + kilka bez karnetów. Więc żeby nie było niemiłej niespodzianki dla Was. Bo będzie komplet...

Dziegiel
24-09-2004, 19:59
[shadow=white:2859f98482][/shadow:2859f98482]
Na szczęście ja dzisiaj juz kupiłem bilet i po 15 juz były z lekka srednie kolejki, ale rzecz w tym ze mi nie przesłali "plastiku", wiec jesli nie dostane go do czw. to bede musial zapieprzac jeszcze z karnetem? :kurde: szkoda ze naprawde nie trzeba jeszcze aktu urodzenia itp.. :/

Radzyn
24-09-2004, 20:38
A ja wyjątkowo będe na trybunie krytej (O ile będą bilety na krytą) bo w czwartek z rana jadę do Częstochowy i powinienem być z powroten na Centralnym o 18-19.Mam nadzieje.I od razu pędem na stadion z Dworca.Będe pewnie trochę zmachany ale na meczu muszę być!!

Endrju
24-09-2004, 23:39

według mnie to robisz z igły widły.
nie mogą ci na kartce napisać? albo niech sobie sciągną z netu i ci dadzą wypełnione.

spokojnie, dasz sobie rade :)
dla chcącego nic trudnego

Powinienem sobie dać ... niestety już 2 osoby zrezygnowały bo "na Legii są same rozróby" :modli: . Pozatym chodzi o to zeby te 6-9 (moze ich jakos przekonam) biletów było koło siebie, więc zależy mi na czasie, a ja naprawdę mam co robić w ten weekend :/ :kurde:

Creator
24-09-2004, 23:45
Jak nasi będa grać tak jak w środowym meczu w ze Świtem, to możemy pomarzyć o grupowej fazie Pucharu.... :hmm:

jasin
24-09-2004, 23:57
mecz ze Świtem to tylko zasłona dymna;)

Strzałek
25-09-2004, 10:48
mecz ze Świtem to tylko zasłona dymna;)

:ucieka: Z czymś mi się to kojaży :kurde:

MarLez
25-09-2004, 11:13
Wydrukowałem i wypełniłem forumlarz o tymczasową kartę kibica, ale w Warszawie będę tylko w dniu meczu, ile godzin wcześniej powinienem być żeby bez problemu mi zamienili ten formularz na Tym.KK?? A może jednak wpuszczą mnie na sam dowód osobisty? :modli: :-

arczi
25-09-2004, 12:02
Jak nasi będa grać tak jak w środowym meczu w ze Świtem, to możemy pomarzyć o grupowej fazie Pucharu.... :hmm:

Nie marudz.
Pomarz sobie lepiej o jakiesj ladnej pani w topless.
A o faze grupowa PP niech sie martwia pilkarze.

Koran
25-09-2004, 12:32
Wydrukowałem i wypełniłem forumlarz o tymczasową kartę kibica, ale w Warszawie będę tylko w dniu meczu, ile godzin wcześniej powinienem być żeby bez problemu mi zamienili ten formularz na Tym.KK?? A może jednak wpuszczą mnie na sam dowód osobisty? :modli: :-

Mysle że ze 3 godziny przed meczem jak bedziesz to dasz rade ja spokojnie wyrobic, bo to chwila. Chodzi o to zebys dopchal sie do kas.... Bo chyba w dniu meczu karty tez wyrabiac beda

Iras
25-09-2004, 15:15
ja zaraz ruszam po bilecik na przed krytą.. :hyhy:

Endrju
25-09-2004, 15:23
A ja moze wyrusze zaraz po 9 bilecików :> Jeszcze ciagle mam niewyjaśnioną tą kwestie, jednak Karty Kibica okazały się mniejszym problemem niż przypuszczałem - i dobrze

PS. Pytanie do kogoś z Łomianek. Jak wracacie po meczu (L) do Łomianek za pomocą transportu miejskiego ? Pilne !

Lukass
26-09-2004, 18:32
Ja już od paru dni żyję tym meczem ... Bilecik już mam a więc nie muszę się już martwić :D Hehe ... Mam nadzieję że Ultrasi pokaża klase <lol> Pozdro

niedzwiedz
26-09-2004, 19:14
Słuchajcie, ja mam ważny problem do rozwiązania.Będe wdzęczny jak mi ktos pomoże i to w miare szybko :modli:
Chcemy z kumplami kupic bilety na przed krytą studenckie.I teraz:
1.Czy jedna osoba może wyrobić karte kibica innej osobie?(i od razu potem oczywiście by mogła tej osobie kupić bilet) czy to trzeba osobiście?(a jak nie osobiście to czy potrzeba dowodu tej drugiej osoby czy też to zbyteczne)
2.Czy przy zakupie biletu trzeba okazać leg. studencką?

Piotrek M.
26-09-2004, 19:52
Ja mam pytanie z innej beczki. Czy po meczu beda czekaly dodatkowe autobusy?
Jesli tak to czy ktos moze podac ich trasy? Z gory dzieki za pomoc :hyhy:

muran
26-09-2004, 20:05
1.Czy jedna osoba może wyrobić karte kibica innej osobie?(i od razu potem oczywiście by mogła tej osobie kupić bilet) czy to trzeba osobiście?(a jak nie osobiście to czy potrzeba dowodu tej drugiej osoby czy też to zbyteczne)
moze (moze) jak masz 'wizytowke' innej osoby to mozesz Ty kupic (tylko na 'wizytowki' podobno sprzedaja)

a co do 2 to bylo juz gdzies na forum pisane poszukaj bo nie jestem pewny

pzdr

Creator
26-09-2004, 20:06
Qrde...wiem, że my na trybunach zrobimy doping wypasiony :raca2: :cf:
Ale czy nasi zdołają odrobić stratę do Austrii Wiedeń :hmm:
Austria dzisiaj wygrała z Sturmem Graz 3:0 i jest liderem w austrackiej lidze... :O

Raffi
26-09-2004, 20:24
ręce opadają....... :kurde:

Przyjdziesz, to zobaczysz..

niedzwiedz
26-09-2004, 20:27
ręce opadają....... :kurde:

Przyjdziesz, to zobaczysz..

Z czyjego powodu? Chyba nie z mojego :oczko:

Lukass
26-09-2004, 20:44
Hehe ... Wie ktos moze czy jest jakis pokaz np.: kartoniada czy cos ... planowane na ten mecz ??

Raffi
26-09-2004, 20:54
no, ktoś na pewno wie :oczko:

:slucha: :slucha: :slucha:
Nie wiem, czy to ja jestem taki rozdrażniony dzisiaj, czy jakieś dziwne pytania padają w tym temacie

PS Niedźwiedź to nie do Ciebie

Niko
26-09-2004, 22:40
A ja mam nadzieję,że nie będzie za dużo pikników i ludzi co wybiórczo chodzą na Legię. I że będzie zajebiście głośno,bo tego chyba prezes Zygo nie zabronił jeszcze? Czy może był jakiś update do regulaminu?

GO LEGIA!!

[glow=red:fd97a54020]100.post[/glow:fd97a54020]

cin
26-09-2004, 22:50
A ja mam nadzieję,że nie będzie za dużo pikników i ludzi co wybiórczo chodzą na Legię. I że będzie zajebiście głośno,bo tego chyba prezes Zygo nie zabronił jeszcze? Czy może był jakiś update do regulaminu?

GO LEGIA!!

[glow=red:f03ebc5f06]100.post[/glow:f03ebc5f06]

A jestem pewien, że właśnie będzie dużo takich ludzi, sądząc po tym, ilu moich znajomych normalnie nie chodzących na mecze wybiera się na Austrię...

Włóczykij
26-09-2004, 22:56
czyli tak jak chce zygo

trybuny pelne
pelna sielanka
zadnych bluzgow, no bo jak skoro nie umieja spiewac odp piosenek

do czgo ten swiat (klub) zmierza :/

cin
26-09-2004, 23:13
czyli tak jak chce zygo

trybuny pelne
pelna sielanka
zadnych bluzgow, no bo jak skoro nie umieja spiewac odp piosenek

do czgo ten swiat (klub) zmierza :/

Moi akurat umieją. :oczko: 8)
Jeśli MY się zmobilizujemy do dobrego dopingu, to nawet jeśli będzie trochę pikników, będzie dopsz :)

Herman
26-09-2004, 23:49
ej ludzie jak już macie coś pisać , to niech te wasze posty wnoszą coś do tematu.

a nie ciągle:

"jaka kartoniada?"
"będą pikniki"
"musimy dać z siebie wszystko"
zróbmy wypas doping"

ehh..

Kempes
27-09-2004, 00:58
tak jest !

o takie posty niech wszyscy sie postarają w tym temacie ,ale po meczu

liczy sie tylko PRAKTYKA !

:chytry:

Fester
27-09-2004, 12:43
a co bedzie na kartonach? :hyhy:

Niko
27-09-2004, 13:36
ej ludzie jak już macie coś pisać , to niech te wasze posty wnoszą coś do tematu.

a nie ciągle:

"jaka kartoniada?"
"będą pikniki"
zróbmy wypas doping"

ehh..

Czyli o czym mamy pisać? Chyba stwierdzenie,że ma być głośno jest elementem przedmeczowej mobilzacji,więc jak najbardziej pasuje do tematu. Bądźmy głośni!!!

C'MON LEGIA!

Q_(L)
27-09-2004, 13:49

a nie ciągle:

"jaka kartoniada?"
"będą pikniki"
zróbmy wypas doping"

ehh..

Czyli o czym mamy pisać? Chyba stwierdzenie, że ma być głośno jest elementem przedmeczowej mobilzacji, więc jak najbardziej pasuje do tematu. Bądźmy głośni!!!

C'MON LEGIA!
:O Net jest dla Ciebie mobilizacją :ucieka:

Radzyn
27-09-2004, 14:33
Mam bilet ale kupiłem go w męczarniach.Stałem po niego 4 godziny!! Bo tak wolno wydawali bilety!! A jeszcze niektórzy kupowali dla znajomych znajomych znajomych.PARANOJA!! A jeszcze jedno byłem gdzieś 5 metrów od kasy :kurde: już powoli traciłem cierpliwość i mówiem sobie że to już chrzanie ide sobie.Ale jakoś tej cierpliwości mi starczyło choć już niektórzy dawali se spokój.

Raffi
27-09-2004, 14:34
Mam bilet ale kupiłem go w męczarniach.Stałem po niego 4 godziny!! Bo tak wolno wydawali bilety!! A jeszcze niektórzy kupowali dla znajomych znajomych znajomych.PARANOJA!!ide sobie.Ale jakoś tej cierpliwości mi starczyło choć już niektórzy dawali se spokój.

a dziwisz się, w tej sytuacji? :/

Gratuluję wytrwałości w każdym razie

Radzyn
27-09-2004, 14:42
Nie dziwię się bo tak zawsze było ale to już człowieka przeraża :strach:.No Musiałem wytrwać bo to mój obowiązek pójść na Legie :D

Fus
27-09-2004, 14:49
Duze byly kolejki,przy kupowaniu biletu??

Radzyn
27-09-2004, 14:53
Duze byly kolejki,przy kupowaniu biletu??

Było otwartych 5 kas a do każdej baaaaaaaardzo długie kolejki.Ponoć coś tak mówili że po dzisiejszym dniu mogą być sprzedawana bilety dopiero przezd meczem bo rozejdą się jak świeże bułeczki.

czaszka
27-09-2004, 15:05
Stałem 3 godziny w kolejce po bilet :zly: Jaki jest sens wyrabiania Tymczasowych Kart Kibica skoro i tak dane wpisywane sa na bilet?? Ktos wie ile biletow juz poszlo, bo troche ludzi stalo w kolejkach

LOL3K
27-09-2004, 15:11
Mój ojciec był dziś i nie dostał biletu na Żyletę. :brawo:

Mogiel
27-09-2004, 15:41
LOL3K, a twoj ojciec na pewno stal po ten bilet, czy moze sobie darowal :P?. wlasnie dzwonilem do ziomka, stoi od jakichs 3-4 i zaraz bedzie go kupowal. jak mu powiedzialem ze podobno nie ma juz biletow, to powiedzial dokladnie "mlody nie w******j mnie, stoje 2 metry od kasy" :).

Herman
27-09-2004, 15:45
to dziwne bo ja właśnie wróciłem z Legii z biletami , a takowych było jeszce sporo.
Najmniejsze kolejki na Żylecie (4 kasy otwarte), na krytej spore (2 kasy) , jest jeszce kasa na łuku i tam kolejka jak na Zylecie.
Bilety idą dobrze.

Thomas
27-09-2004, 15:48
Czylki jak za dobrych czasów, pełen stadion czego chciec więcej :hyhy:

Włóczykij
27-09-2004, 16:03
Czylki jak za dobrych czasów, pełen stadion czego chciec więcej :hyhy:

aby wpuszczali na karnety....

utopia :-

Grabek
27-09-2004, 16:06
To w końcu są jeszcze bilety na żylete? :hmm: Mógłby ktoś jasno napisać? Ja będę w Warszawie dopiero w środe rano i cały czas myślę czy dostanę wtedy jeszcze bilety na żyletę...

Thomas
27-09-2004, 16:06
ano :/ i dobrego wyniku :/ ale i tak jest dobrze 8)

Szafakibol
27-09-2004, 16:08
W końcu jak to jest z tymi biletami?? Ja wybieram się jutro i mam zamiar jeszcze kupić. Jak możecie to piszcie czy jutro dam radę jeszcze kupić na żyletę.

Mini
27-09-2004, 16:11
e tam nie takie straszne te kolejki :hyhy:

Mogiel
27-09-2004, 16:11
W końcu jak to jest z tymi biletami?? Ja wybieram się jutro i mam zamiar jeszcze kupić. Jak możecie to piszcie czy jutro dam radę jeszcze kupić na żyletę.

wiesz stary, sytuacje trudno okreslic. osobiscie na Twoim miejscu probowalbym ew. dzwonic do klubu. a zreszta... jedz, probuj, moze Ci sie uda :)

Radzyn
27-09-2004, 16:23
Bilety mają być sprzedawane dopiero w dniu meczu

L-E-G-I-A
27-09-2004, 16:48
Ha a mój ziommus stoi od 11:30 i do tej pory nie dostałem zadnej inf czy kupił czy nie mam nadzieje ze wytrzyma to stanie SZACUNEK DLA CIEBIE BRACHU <SAVIOLA> :brawo: 8) :fy: :impreza: :foto: a tak sie bedą zachowywac przybysze z Austrii po 10 klisz 3 godziny tasmy i bedą krecic nasze pokazy
Do zobaczenia na MECZU:)....."a MELANŻ trwaaaaaa....."

Kempes
27-09-2004, 17:24
Czyli jutro ( wtorek ) nie dostane biletu ?!

Radzyn
27-09-2004, 17:33
Możliwe że tak

Niko
27-09-2004, 17:37

a nie ciągle:

"jaka kartoniada?"
"będą pikniki"
zróbmy wypas doping"

ehh..

Czyli o czym mamy pisać? Chyba stwierdzenie, że ma być głośno jest elementem przedmeczowej mobilzacji, więc jak najbardziej pasuje do tematu. Bądźmy głośni!!!

C'MON LEGIA!
:O Net jest dla Ciebie mobilizacją :ucieka:

tak,Net jest dla mnie miejscem gdzie mogę dotrzeć do innych Legionistów,co w 'realu' byłoby niemożliwe. I to jest odpowiednie miejsce na 'zagrzewanie' kumpli po szalu. Bezsensowna dyskusja. Do zobaczenia na meczu,i postarajmy się,żeby było głośno :oczko:

Maku
27-09-2004, 18:53
Jako że mam karnet, bilecik na mecz kupiłem spokojnie w sobotę...przede mną nie było nikogo.

Dziś pojechałem kupić bilety znajomym, których w międzyczasie udało mi się namówić na meczyk i wszedzie były niezłe kolejki. Pod Krytą otwarte 2 kasy, przy łuku chyba też dwie no i 4 przy Żylecie...wszędzie pełno ludzi a każdy kupuje straszne ilości dla znajomych.
Ogólnie niezły burdel, kolejka szła strasznie wolno, ludzie się wkurzali ale wytrzymałem te 3 godziny stania. Za mną jeszcze było od cholery osób i nie wiem czy zdążyli wszystkich obsłużyć. A wszystko przez te karty, które muszą wszystkim na bieżąco wyrabiać.

Będzie pełno :hyhy:

Do zobaczenia na meczu.

Cypis
27-09-2004, 18:55
Ja juz mam bilet bo mam karnet ale mam pytanie.Kumpel nie ma karnetu i wyrabia sobie ta tymczasowa karte kibica.Chce isc na ten mecz z paroma osobami.czy skladajac wnioski o ta karte za te wszystkie osoby musi posiadac przy sobie ich dokumenty ?? Jak jest w koncy z tymi biletami? beda jeszcze jutro czy wstrzymane do czwartku?

Bastion
27-09-2004, 19:03
A mnie ciekawi ilu austriakow przyjedzie, i czy tez tak jak my beda chodzic w okolicy stadionu w barwach :hyhy:

Radzyn
27-09-2004, 19:09
ponoć ma ich być 200 a czy będą chodzić obok naszego stadionu w barwach to już na własne ryzyko :hyhy:

Jaco(L)DŚ
27-09-2004, 19:14
No wlasnie czy ktos wie cos o tych biletach czy beda sprzedawane tylko w czwartek bo ja jade dopiero w czwartek kurde jak pojade a nie dostane biletu to dopiero bedzie lipa :/

Asan
27-09-2004, 19:16
nie ma sensu kupować tych biletów... przyjechalem o 16:30 postałem do 17:30 i kolejka ruszyła ledwo o jakieś 1-1.5 m... aż żal dupe ściska jak patrze co to iti wyczynia

Nazgul
27-09-2004, 19:19
Cytat z drzewkowego :D

To co sie dzisiaj działo przy zakupie biletów to jakiś skandal.
Właśnie wróciłem do domu a stałem od 10 rano (post z 17:39 - dop. mój)!! (mieszkam niedaleko stadionu)
Tymczasową karte kibica wyrobiłem sobie wcześniej, ale oczywiście nikt nie pomyślał o ludziach, którzy pomyśleli. Kolejka przesuwała sie mniej wiecej w tempie najaranego ziołem ślimaka.
JEŻELI MÓJ KLUB TRAKTUJE MNIE I MÓJ CZAS W TAKI SPOSÓB TO JA SRAM NA TAKIE WCZASY.
Czy naprawde jako wierny kibic mojego klubu zasługuje na takie traktowanie tylko dlatego, że nie stać mnie na karnet?
Czy naprawde te jebane karty muszą akurat zacząć swoją działalność od meczu w pucharze UEFA (wiadomo przecież, że na taki mecz przyjdzie dużo "przypadkowych" osób)?
Bez kitu do tego jeszcze zero porządku, afery w kolejce, zawieszający sie co 10 min komputer w kasie. Zajebista organizacja! Brawo Zygo, brawo ITI. Życze dalszych wspaniałych pomysłów...

Bastion
27-09-2004, 19:29
Nie dolujcie mnie. Ja jutro chyba bede w W-wie po towar, i jak mam tak tyle godzin to chyba zadzwonie sprzed kasy po Milosciwie Nam Panujacego i Wszechwladnego Nieomylnego Sir Żygo i zaprosze go pod kasy. Tak nie moze byc. Jak ***** mam byc klientem niech zapewni mi minimum komfortu!!! :zly:

shad
27-09-2004, 19:34
Kibic to klient. Współczuje Wam pana Żygo. Może skurczysyn to specjalnie robi :hmm: :zly:

Żuku
27-09-2004, 19:45
dzisiaj kupiłem bilecik....2 godziny stalem! a stałbym dłużej gdyby nie znajomi w środku kolejki ;) (podziękowania ZIOMKI), Pani kasjerka wyszla sobie na "10min" (tak powiedziala) a nie było jej z 30! najbardziej powalali mnie ludzie co kupowali bilety na Żylete i wybierali sobie miejsca na których mają siedzieć :hyhy: chyba sie troche przeliczą :zlosliwy:

a tak wogóle to jest to mój [shadow=darkred:1b81ba4615]100post!![/shadow:1b81ba4615] więc może jakieś spotkanie na piwko przed meczem :D

Thomas
27-09-2004, 20:01
Heh ja mam na G, tak samo jak na karnecie...tylko ktos mi miejsce zajmie...to pójde do Zygo :oczko: :zlosliwy:

Endrju
27-09-2004, 20:05
Wróciłem własnie spod kas. Bilet beda sporzedawane jutro, nie było żadnego info o odwoływaniu sprzedaży. Pozdro dla wszystkich wytrwałych :)

Mam karty kibica z nr. ok 4500 więc sprzedaż idzie chyba nieźle

Jaco(L)DŚ
27-09-2004, 20:12
...a na Żylete jest podany rzad i miejsce czy tylko ogolnie sektor :hmm:

Raffi
27-09-2004, 20:15
teoretycznie jest podany 8)

arczi
27-09-2004, 20:26

Tja.. Wprost zajebiscie.

Kosiasz
27-09-2004, 20:27
mój kumpel stał po bilety ok 6 godzin. na Legię przyjechał ok 10.30 a bilety zakupił przed 17 :O

Mazi
27-09-2004, 20:36
Najgorsze jest to, że te karty wogole na nic się nikomu nie przydadzą - a jestem pewien, ze za jakiś czas będzie to kolejna pamiątka ... widać Zygo dba o kolekcjonerów 8) .

:brawo: brawo kuwa !

L-E-G-I-A
27-09-2004, 20:39
Godzina 17 mój ziommus dostaje bilety dla nas;/ PYTAM Sie PAna <Ż>ZYGO czy jest szczesliwy??czy o to mu chodziło zeby poł WARSZAWY bluzniło jego nazwisko??gdzie on ma MÓZG jesyli wogole ma??DZIEKUJE CI JESZCZE RAZ ZIOMMUS SZACUNEK WIELKI LEGIA NA ZAWSZE

....."A MELNAŻ TRWA...."...

Endrju
27-09-2004, 20:44

Tja.. Wprost zajebiscie.

Po 1. wiele osób postanowiło przyjść jutro po 2. nie wlicza się w to karnetowców.

Przypomne ze nasza najwyższ frekwencja w tym sezonie to 9 tys. na Craxie. Więc naprawdę nie jest źle

arczi
27-09-2004, 21:16
A ja Ci przypomne, ze posiadanie tymczasowej karty kibica nie swiadczy o tym, ze takowy "szczesliwiec" wejdzie od razu na stadion.
Do tego potrzeba jeszcze biletu. A te sprzedaja sie w tak astronomicznym tempie, iz jakos na dzien dzisiejszy trudno sobie wyobrazic chociazby 5 tysieczna frekwencje.

LukasH
27-09-2004, 21:18
a ja jade na łuk ze szkolki...:P ( ale trza ligitymacje..) :/

Duch
27-09-2004, 21:34
Coś mi sie wydaje , że moż e być sporo przypadkowych osób , co da taki efekt , że trzy sektory śpiewają reszta juz nie.

Obym się mylił :hmm:

UltraViolet
27-09-2004, 21:40
ponoć ma ich być 200 a czy będą chodzić obok naszego stadionu w barwach to już na własne ryzyko :hyhy:

Ja dzisiaj spotkałam grupkę ok. 6-7 Austriaków. Zachowywali się bardzo głośno, więc chyba niczego się nie obawiają. Dwóch z nich nosiło szaliki Legii :fajek:

L-E-G-I-A
27-09-2004, 21:46
Moze napiszmy jaki mamy numer tej super nowoczesnej kart tymczasowej kibica( ja mam zdjecie, adres, odcisk palca i autograf pana ZYGO< FRAJER> wtedy sie policzy ile juz poszło ja mysle ze pełny bedzie :)

......."a MELANŻ TRWA....." :hyhy:

ems
27-09-2004, 21:58

Ja dzisiaj spotkałam grupkę ok. 6-7 Austriaków. Zachowywali się bardzo głośno, więc chyba niczego się nie obawiają. Dwóch z nich nosiło szaliki Legii :fajek:

tak przez ciekawosc, gdzie ich spotkalas ?

Fizi
27-09-2004, 21:59
oho .... złapał trop :lol2:

UltraViolet
27-09-2004, 22:01
A nie pójdziesz bić? W Galerii Mokotów :D Zaraz się okaże, że to Polacy mówiący jakimś dziwnym dialektem :roll:

Ach, mój nick to zbieg okoliczności :hyhy:

Radzyn
27-09-2004, 22:03

Hmmmm UWAGA UWAGA szykuje się nam Najazd Austrijacki wszędzie będzie fioletowo w Warszawie :prawi: :P :hyhy:

marecki
27-09-2004, 22:10
A nie pójdziesz bić? W Galerii Mokotów :D Zaraz się okaże, że to Polacy mówiący jakimś dziwnym dialektem :roll:

Ach, mój nick to zbieg okoliczności :hyhy: :hyhy:
ej Panowie! jutro robimy jakis wjazd do GM ;)

ems
27-09-2004, 22:10
Hmmmm UWAGA UWAGA szykuje się nam Najazd Austrijacki wszędzie będzie fioletowo w Warszawie

http://www.cracovia.tcm.pl/2003/03-08/030804-03wywiad.htm

UltraViolet
27-09-2004, 22:13

To weźcie od nich przy okazji numery telefonów. Może się jakąś imprezkę po meczu skombinuje ;)

Radzyn
27-09-2004, 22:14
"- Murzyn mocno trafił mnie w szczękę - mówi Kazimierz Węgrzyn. - Mam nawet problemy z jedzeniem. Okazało się, że dostałem też pod oko, po kilku godzinach wyskoczyła mi fioletowa śliwka. Jakoś nie mam szczęścia do czarnoskórych piłkarzy, niedawno taki jeden rozbił mi łuk brwiowy."

:lol:

marecki
27-09-2004, 22:16

To weźcie od nich przy okazji numery telefonów. Może się jakąś imprezkę po meczu skombinuje ;) :efoch:

el majoneze
27-09-2004, 22:18
Kurde,byłem dzis po bilety,ok 16.po 40 min dalej stalem w tym samym miejscu a pozatym nie mialem czasu zeby stac dluzej.a pozatym przed 18 i tak bym sie nie wyrobil pewne :- ja rozumiem ze nie wolno ludzi przepracowywac ale w w takich przypadkach to mozna by bylo zrobic te kasy jakos dluzej?kosztowaloby to klub pewnie tyle ile wujek Z wydaje na cukierki a byloby lepiej.Ale co ja gadam..jeszcze bylibysmy gotowi pomyslec, że to klub jset dla nas a nie My dla niego.paranoja.. :brawo:

Fizi
27-09-2004, 22:22
"- Murzyn mocno trafił mnie w szczękę - mówi Kazimierz Węgrzyn. - Mam nawet problemy z jedzeniem. Okazało się, że dostałem też pod oko, po kilku godzinach wyskoczyła mi fioletowa śliwka. Jakoś nie mam szczęścia do czarnoskórych piłkarzy, niedawno taki jeden rozbił mi łuk brwiowy."

:lol:

walka ras :lol2:

UltraViolet
27-09-2004, 22:27
W sumie jak niekarnetowcy mogą kupować bilety dopiero od dzisiaj, to osoby pracujące od 9 do 17 będą próbowały dostać bilet tuż przed meczem. Niezły sajgon może być. Czy mi się wydaje, czy Z jakieś dodatkowe kasy obiecał? Czy to kolejne kłamstewko? :hmm:

Jaco
27-09-2004, 22:35
Czy mi się wydaje, czy Z jakieś dodatkowe kasy obiecał? Czy to kolejne kłamstewko? :hmm:
On mówi prawdę, tylko wtedy, gdy się pomyli... :zygo:

Radzyn
27-09-2004, 22:41
Czy mi się wydaje, czy Z jakieś dodatkowe kasy obiecał? Czy to kolejne kłamstewko? :hmm:
On mówi prawdę, tylko wtedy, gdy się pomyli... :zygo:

oooooo nowy gif "zygo" :hyhy:

MK
27-09-2004, 22:45
Tragedia jak tak czytam te posty, ja to spróbuje jutro kupić, przed 12:00 mam zamiar pojawić sie na Legii ,ale wątpie aby mi się udało z tego co czytam.
A te karty tymczasowe to wyrabia sie przy kupnie biletu ? :hmm:

Przydałaby sie powtórka z meczu z Zagłębiem :kraty:

Thomas
28-09-2004, 09:31
Nie wiem jak Wy, ale mnie juz powoli nosi....czytam te wszystkie wywiady i chce żeby mecz był juz dzisiaj :hyhy:

Creator
28-09-2004, 10:11
A ja właśni wyczytałem, że kibice z Austrii nie przyjadą do nas...ma być tylko pare pikników pracujących na stałe w W-wie... :hmm:

Wolą oglądać porażke swoich pupili w TV :hyhy:

Raffi
28-09-2004, 10:23
w sumie tam nie piszą tak naprawdę, a ja wiem, że jada fani z Wiednia, acz niewielu. Niektórzy już sa w Wwie.

ems
28-09-2004, 10:26
gdzie ? :hyhy:

Raffi
28-09-2004, 10:28
kumpel widział jednego, jak kupował szalik Legii pod Domami Centrum 8)
tzn. było ich dwóch, ale jeden kupował

ems
28-09-2004, 10:30
trza uwazac :| dwa kluby z 1911 w dacie ,fiu fiu wielka milosc moze byc :)

w ogole to prv

Beny
28-09-2004, 11:10
Raport od brata: stał godzinę i kupił bilety. Podobno sprawniej to już wygląda niż wczoraj. :modli:

Skanda(L)
28-09-2004, 11:19
A ja właśni wyczytałem, że kibice z Austrii nie przyjadą do nas...ma być tylko pare pikników pracujących na stałe w W-wie... :hmm:

Wolą oglądać porażke swoich pupili w TV :hyhy:

na ich forum pisza cos o 4 autokarach i samolocie i licza na 200 osob

Mogiel
28-09-2004, 11:25
Raport od brata: stał godzinę i kupił bilety. Podobno sprawniej to już wygląda niż wczoraj. :modli:

powiedz bratu ze jest fuksiarz :). wczoraj najwytrwalsi stali po 5 godzinek :/ ...

mOFMC
28-09-2004, 11:26
Nie wiem ,ale ja wczoraj bylem pod kasami ok.16 a o 17 juz mialem bilet :zdziwiony:
Dziwne, ale w tym temacie nie moge narzekac :hyhy:
Dzisiaj jade jeszcze raz i oby bylo tak jak wczoraj :modli:

Mogiel
28-09-2004, 11:46
Nie wiem ,ale ja wczoraj bylem pod kasami ok.16 a o 17 juz mialem bilet :zdziwiony:
Dziwne, ale w tym temacie nie moge narzekac :hyhy:
Dzisiaj jade jeszcze raz i oby bylo tak jak wczoraj :modli:

wiesz, mysle ze wiekszosc zrezygnowala w tych godzinach.. w sumie sie nie dziwie - przy takiej obsludze... szczescie miec karnecik.. :|

Koran
28-09-2004, 12:49
Dzisiaj byłem z samego rana.
W kolejce ktora powinna byc obsluzona w 5 minut stalem ponad godzine,

Po jaka cholere robia te karty, a potem znowu wklepuja nazwisko na bilet ? Szkoda gadac....

A co do biletow, to chyba wszystkie zejda mimo niedogodnosci, bo kobiecina sie zaliła, ze to koncowka juz całej puli.

korniszon
28-09-2004, 12:57
Nie było tak źle. Pod kasami byłem o 9:10, bilet miałem w łapie o 10:30. Chociaż wiem, że nie każdy może być o takiej godzinie pod stadionem... Jak odchodziłem kolejki były już gdzieś na 2h stania (tak mi się przynajmniej wydaje). Wszystko przez te karty... :kurde:

mOFMC
28-09-2004, 13:04
Panowie!
Ale sa tez ewidentne plusy m.in. mozna sie napic piwka w milym i dostojnym towarzystwie (co tez dzisiaj zamierzam uczynic - pzdr. Amba) 8)

legart
28-09-2004, 13:04
udało sie kupić bilecik, pół godziny stania przy kasie na łuku

MK
28-09-2004, 13:43
Ja dzisiaj byłem o 12:00 w kolejce było jakies 20 osób bilet miałem już po 40 minutach ,tylko komputer kobiecinie troche często sie zawieszał :hyhy:

Szafakibol
28-09-2004, 13:50
Kolejki nie są duże tylko wolno to wszystko idzie. Ja stałem 1godz. i mam 5 bilecików :ucieszony: . Teraz tylko zostaje mi czekać do czwartku.

Sharn
28-09-2004, 14:02
Właśnie wróciłem spod kas. Mówiąc delikatnie to jest ***** skandal. Zygo won! :zly:

Endrju
28-09-2004, 14:25
A ja Ci przypomne, ze posiadanie tymczasowej karty kibica nie swiadczy o tym, ze takowy "szczesliwiec" wejdzie od razu na stadion.
Do tego potrzeba jeszcze biletu. A te sprzedaja sie w tak astronomicznym tempie, iz jakos na dzien dzisiejszy trudno sobie wyobrazic chociazby 5 tysieczna frekwencje.

Z tego co widziałem to nie było wczoraj osoby która wyrobiłaby kartę bez kupna biletu ... Fakt trwało to długo ale kupowali ludzie te bilety.

Pozdro i trochę optymizmu :)

Kempes
28-09-2004, 14:34
Byłem z kumplem o 12 , po blisko godzinie mieliśmy 3 wyrobione karty i 3 bilety zakupione - było by z 10 minut wcześniej gdyby sie jej 2 razy komputer nie zawieszał ... :kurde:

ps. przy żyLecie

tak więc około 13 nie było tak strasznie jak wczoraj , nie wiem jak teraz

Koko
28-09-2004, 15:21
Bylem pod kasami o 13 kupilem o 14:30, a kolejka miala ok 15 m dlugosci pod trybuna kryta.. jeszcze babka do mnie z morda ze skoro kupuje na Zylete to po co jej zawracam glowe pod Kryta :kurde: :roll: :- ogolnie burdel jeden wielki.. a jak sobie pomysle ze wczoraj ludzie stali po 4 h to juz w ogole... w dodatku mowi mi ze dzialacze Legii wiedzac ze jest taki mecz otworzyli dla dobra kibicow wszystkie kasy :o spoko moze i wszytskie byly czynne, ale co z tego skoro i tak idzie tragicznie wolno i az wstyd ze taki klub jak Legia ma taka organizacje :zly:

P.S. Jeszcze tylko 2 dni :ok: :bounce: :hyhy: :klaszcze: :D

(L)EGION_07-300
28-09-2004, 15:27
Kutwa mam nadzieje że nie przybraknie biletów do czwartku , LEGIA-Austria 3-0 :modli:

Raffi
28-09-2004, 15:53
radzę przyjechać o jak najwcześniejszej godzinie

Kawa
28-09-2004, 16:03
Dzis rano byłem na 10, stałem ok 1,5 h, a tylko dlatego, ze sie wcisnąłem do kolejki po znajomosci.
Ogolnie parodia, typ z kasy wychodzi na szulga, dane wpisuje jednym palcem, ta kolejka co była za Pol-Motu obsłuzona była by w 10-15 minut.

Radzyn
28-09-2004, 17:27
Dziś przejeżdzałem obok Legii autobusem godzine temu no kolejki jak były tak są.No może troszke mniejsze niż wczoraj.

ems
28-09-2004, 18:37
2 godziny, ale bede :)

Fester
28-09-2004, 18:53
0 godzin w kolejce. Godzina pod Legia...

Dzieki Foksiu :]

Jaco(L)DŚ
28-09-2004, 19:02
Kiedy piłkarze trenowali, tłoczno było przed kasami klubu. Nic w tym dziwnego. Skomplikowana procedura z tymczasowymi kartami wstępu niektórych po prostu przeraziła. Ściąganie formularza z internetu, wypełnianie go danymi, a potem długie stanie w kolejce i zawieszające się co kilkanaście minut komputery ? to czeka na tych, którzy nie mają stałych kart a chcą obejrzeć czwartkowe spotkanie. Niektórzy kibice wyliczali, że jeśli tak będzie przebiegała organizacja sprzedaży biletów to przez najbliższe dni klub zdąży ich sprzedać... niecałe pięćset.
za legia.com.pl
biletów starczy tylko czy starczy czasu :hmm: :efoch:

Asan
28-09-2004, 20:19
wysłałem dzisiaj dziadka po 4 bilety... przyjechał tam koło 13 stanął w kasie przed żyletą postał koło 15-20 min. przed nim byo tylko 5 osób i kupił bileciki... ja wczoraj jak byłem przy krytej po 30 minutach odszedłem bo kolejka sie nie ruszyła wogole...

Mazi
28-09-2004, 20:19
Szukam ludzi z Ostrowi Mazowieckiej lub okolic (Małkinia, Brok) ktorzy chca jechac na mecz z Austrią, a nie mają transportu - szczegoly na priv.

Włóczykij
28-09-2004, 20:21
bylem (bylismy :hyhy: ) pod kasami o godzinie 15 i w ciagu 10 minut zakupilem upragniony bilet....

:dziekuje: Mariano

Legia gooool alealeee :l:

Benio
28-09-2004, 21:37
"Chciarz przyszło nam w kolejce stać
Lecz to wcale nie przeraża nas..."

No ja stalem dzisiaj 45 minut...ale zle nie bylo,troche sobie z chlopakami pospiewalismy przez co czas sie nam nie dluzyl (u gory jeden z hitow :hyhy: )
W tym miejscu chce podziekowac pewnej osobie,ktora dorzucila sie do biletu dla mnie (Dzieki J....)

UltraViolet
28-09-2004, 21:45
Przydałby się oddzielny topic "Ile czasu spędziają legioniści w kolejkach po bilety" :hyhy:

Zajacc
28-09-2004, 21:51
Znaczy się, kolejki były mniejsze, czy tempo się zwiększyło... ?

Benio
28-09-2004, 22:40
UltraViolet---> to dobry pomysl :hyhy: (zarobilas piwo)

Zajacc------>Kolejki byly mniejsze,przynajmniej jak bylem (ok. godz. 16)

UltraViolet
28-09-2004, 23:12
UltraViolet---> to dobry pomysl :hyhy: (zarobilas piwo)

Dzięki :D Jak się zbierze skrzynka to się pofatyguję po odbiór :hyhy:

Raffi
28-09-2004, 23:21
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=2672 - na razie Austriacy sprzedali ok. 400 biletów

UltraViolet
29-09-2004, 00:03
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=2672 - na razie Austriacy sprzedali ok. 400 biletów

Ojoj, strach się bać :D Na pewno nas przekrzyczą.

Adiq
29-09-2004, 00:16
Ktoś wie ile poszło biletów na Żyletę do tej pory?

ems
29-09-2004, 00:56
Działacze Austrii Wiedeń zamówili dla swoich kibiców 500 biletów na łuk, a także 100 biletów na trybunę krytą

:zlosliwy:

Kafus_UD
29-09-2004, 01:26
"Nie przewidujemy innego rozwiązania jak nasz awanas. Nie bedzię nas słychać? :nienormalny: Postaramy się Was przekrzyczeć" - zakończył żartobliwie jeden z zaprzyjźnionych z nami kibiców z Wiednia."

:nienormalny:

pozdr.

Raffi
29-09-2004, 07:15
pewnie tam gdzie Gruzini będą siedzieć

Mazi
29-09-2004, 09:11
pewnie tam gdzie Gruzini będą siedzieć

i słynna Barca :P ;)

Ja się cieszę, że ich dużo przyjedzie - mecz bedzie miał o wiele lepszą atmosferę (pamiętacie Utrecht w W-wie?).
Myślę, że i wynik (przy naszym dopingu) może wyglądać tak jak w meczu z Holendrami :zlosliwy: .

Kawa
29-09-2004, 10:10
"Kurier": Przekleństwo Austrii, stadion Legii "piekłem"

W meczu z Austrią nie zagrają trzej kontuzjowani legioniści: Jacek Zieliński, Dickson Choto i Tomasz Jarzębowski. Trener wiedeńczyków Lars Söndergaard ma jednak podobne kłopoty jak Dariusz Kubicki – czytamy w „Życiu Warszawy”.

Im bliżej rewanżowego meczu Legii z Austrią, tym Söndergaard ma więcej problemów. To, że strzelec jedynego gola w Wiedniu Markus Kiesenebner nie zagra w Warszawie z powodu nadmiaru żółtych kartek, było wiadomo już po meczu w Wiedniu. W stolicy Polski nie pojawią się także Belg Didier Dheedene i Szwed Mikael Antonsson.

Mimo kłopotów trenera Söndergaarda wiedeński dziennik "Kurier" wierzy, że Austria awansuje do kolejnej rundy Pucharu UEFA. Gazeta przypomina również o przekleństwie Austrii w pucharowych meczach wyjazdowych, w których wiedeńczycy od dziewięciu lat nie strzelili bramki. ostatni piłkarze "Fioletowych" zdobyli gola w wyjazdowym meczu kwalifikacyjnym do Pucharu UEFA z Kapazem Ganja 8 sierpnia 1995 roku.

"Kurier" podkreśla także, że najtrudniejsze dla Austrii będzie pierwsze 20 minut meczu. Austriaccy dziennikarze nazywają stadion Legii piekłem. Uważają, że trzeba będzie przetrzymać napór Legii i doping 15 tys. fanatycznych kibiców.

Więcej w "Życiu Warszawy"

Swojądroga denerwuje mnie to wpuszczanie kibiców gośc na Kryta, tak samo jak obcojęzyczny spiker- w Wiedniu jakoś nie słyszałem Polaka.

Kafus_UD
29-09-2004, 11:09
Swojądroga denerwuje mnie to wpuszczanie kibiców gośc na Kryta, tak samo jak obcojęzyczny spiker- w Wiedniu jakoś nie słyszałem Polaka.

No w tamym transie dopingujacych nic dziwnego, ze nie slyszales. :hyhy: Ale w TV bylo slychac jak cos powtarzal zeby 10 minut po meczu zostac spokojnie w sektorze ;p

pozdr

rolnik
29-09-2004, 11:17
Właśnie wydzwoniłem kumpla, który pojechał na Łazienkowską - pod kasami pustki, sprawę 3 tymczasówek i biletów załatwił w 3 minuty. 8)

mOFMC
29-09-2004, 12:26
bylem (bylismy :hyhy: ) pod kasami o godzinie 15 i w ciagu 10 minut zakupilem upragniony bilet....

:dziekuje: Mariano

Legia gooool alealeee :l:

:paker:

Bedzie dobrze mlody! :hyhy:
Oby bramy wczesnie (w miare) otworzyli :modli:

c_zary
29-09-2004, 13:11
Uważają, że trzeba będzie przetrzymać napór Legii i doping 15 tys. fanatycznych kibiców.
Przy tym nowatorskim systemie sprzedazy biletow, jak przyjdzie polowa tego to uznam to za sukces :/

Jaco(L)DŚ
29-09-2004, 13:31
Jak myslicie jak jutro bede o 15 to dostane bilet :modli:

pijak
29-09-2004, 13:36
w ostateczności ładnie sie uśmiechniesz, podejdziesz w "tłumek" bliżej kas powiesz że nie jesteś z WWA dasz komuś hajs...
15 to w sumie wcześnie i powinieneś sie zmieścić:) nawet legalnie kupując...
grunt to chcieć :)
dasz rade

Jaco(L)DŚ
29-09-2004, 13:38
w ostateczności ładnie sie uśmiechniesz, podejdziesz w "tłumek" bliżej kas powiesz że nie jesteś z WWA dasz komuś hajs...
15 to w sumie wcześnie i powinieneś sie zmieścić:) nawet legalnie kupując...
grunt to chcieć :)
dasz rade
:hyhy: chciec to ja bardzo chce i moge stac w kolejce do samego meczu 8)

ems
29-09-2004, 13:38
a pamietacie Cracovie ? lepiej badz duzo wczesniej...

Jaco(L)DŚ
29-09-2004, 13:48
a pamietacie Cracovie ? lepiej badz duzo wczesniej...
nie moge mieszkam daleko i dopiero bede przed 15

Jaco(L)DŚ
29-09-2004, 13:54
Tak czytam, czy ja dobrze rozumiem, że aby wejść na stadion muszę pokazać -
bilet,
kartę kibica,
dowód tożsamości,
o ile chciałbym wejść na studencką zniżkę
to legitymacje studencką
+ do wyboru zaświadczenie z dziekanatu
lub indeks
:O
...tak :hyhy:
do wtorku wlacznie sprzedanno 7 tys oby starczylo w czwartek dla mnie :modli:

Mini
29-09-2004, 14:20
teraz jak nie konie nie mogą handlowac biletami to zajmą sie staniem w kolejce i sprzedawaniem miejsca w nich :ucieka:

Arni
29-09-2004, 15:27
W poniedziałek wraz z kumplem staliśmy po bilet 4 godziny, ale ostatecznie go mam i jestem szczęśliwy!!! :klaszcze: Jeżeli nasi kopacze nie docenią naszego wysiłku (i cierpliwości też) i nie awansują do następnej rundy to chyba się załamie... Nie mogę się doczekać jutra! :hyhy:

ems
29-09-2004, 16:32
bylem godzine temu i nie bylo praktycznie zadnych kolejek (po 3-5 osob do kasy)

Maku
29-09-2004, 16:55
Nie wiecie jak idzie sprzedaż?
Ile już biletów poszło?

mOFMC
29-09-2004, 16:56
Ile już biletów poszło?

:zdziwiony:
A czy to wazne?

Cipciuś
29-09-2004, 17:37
Bardzo miło sie rozczarowałem widzac brak kolejek o godziznie 16.30 :ucieszony:

Fester
29-09-2004, 18:02
Ile już biletów poszło?

A czy to wazne?

tak

herka
29-09-2004, 18:16
ja tez juz mam bilet :)

nie moge sie doczekac :hyhy:

dajcie czadu na zylecie, bede Wam fotki szczelac ;)

Fester
29-09-2004, 18:49
kiedys na Widzewie byl niezly czad... az wszyscy plakali

Jaco(L)DŚ
29-09-2004, 19:02
Ile już biletów poszło?

A czy to wazne?

tak
przeciez jest podane kilka postow wyzej

Nemozjush
29-09-2004, 19:23
Ja juz nie moge się doczekać jutra ;) Pewnie jak rano wstane to tylko mecz będzie mi w głowie, złapie mnie nerwówka i wyjaram ramke petów przed meczem i ramke w trakcie ;) i uspokoje się paroma chmielami ;) Pozdrófki do jutra!!!

( L ) Mistrz

ems
29-09-2004, 19:24
kiedys na Widzewie byl niezly czad... az wszyscy plakali

heee pamietam to :)
do tego momentu byl zajebisty doping, potem wszyscy stwierdzili ze pierdola :)