PDA

Zobacz pełną wersję : Tańsze bilety!!!

Mini
15-06-2003, 22:41
jak podała LegiaLIVE w przyszłym sezonie najprawdopodobniej będą droższe bilety.
Dla przypomnienia za to że kibice posiadajacy karnet( w tym ja) nie mogli obejrzec meczu ze Szczakowianką dostali możliwość obejrzenia za darmo meczu Legia-Niemen Grodno. :hmm:
co sądzicie o cenach? o stosunek do władz klubu nie pytam bo pewnie jest podobny do mojego. :/

bemowiak
15-06-2003, 22:45
to jest kurestwo!!! a w ankiecie zagłosowałem na 15 zł bo za tyle bym na każdy mecz wchodził z biletem.A jak podrożeją to nawet nierozważe zakupu biletu!

MaxyM
15-06-2003, 22:47
MiniP - nie zakładaj tematów pisząc Caps Lockiem to raz :> .

Bilety powinny kosztować 20 złoty na Żylete, bo klub ma kłopoty finansowe i musi jakoś zarobić, to dwa.

Ankieta uwzględnia tylko, Żylete? - to trzy.

Afgan
15-06-2003, 22:52
Znowu droższe bilety?
Jak udało nam się dowiedzieć, zarząd Legii rozpatruje możliwość podniesienia cen biletów i karnetów na nowy sezon. Przypomnijmy, że poprzednia podwyżka spotkała się ze sporym niezadowoleniem kibiców.
Autor: Bodziach

zostawie to bez komentarza...i powiem tylko k :* a jedno
nie stać mnie na drozsze bilety na Legie...w ten sposob nie wiem czy Legia nie straciła kolejnego kibica ktory nie am na bilety... ;(

MaxyM
15-06-2003, 22:55
Wiecie kogo powinny dotyczyć podwyżki, VIPów, mają hajs, niech płacą za najlepsze miejsca.

Nie wiem jaka jest polityka klubu, ale to raczej nie przyciągnie więcej kibiców na trybuny...

Afgan
15-06-2003, 22:57
Wiecie kogo powinny dotyczyć podwyżki, VIPów, mają hajs, niech płacą za najlepsze miejsca.

Nie wiem jaka jest polityka klubu, ale to raczej nie przyciągnie więcej kibiców na trybuny...

to zniecheci ludzi do przychodzenia na stadion... :fu:

Cipciuś
15-06-2003, 22:59
No ładnie !
Meczy bedzie mniej (redukcja ilosci zespolow) a karnety beda jeszcze drozsze :(

Tomi
15-06-2003, 23:03
*****, przeginają !!!!!!!!!!!!!!! Mógłbym dopałać tą kasę gdyby ta podwyżka szła na oprawy dla CF, ale w innym przypdku to kurestwo, bo niby jakie my mamy luksusy na Łazienkowskiej ?....

Afgan
15-06-2003, 23:08
swinie sie dorwaly do koryta i musza sie jakos zywic...czytaj naszymi pieniedzmi ktorych za wiele nie mamy...ja nie wiem co to bedzie...wole teraz o tymj nie myslec... :help:
to jest popierdolona polityka pedałow Trylnika i Zarajczyka
włodaze **** wam w twarze

MaxyM
15-06-2003, 23:14
swinie sie dorwaly do koryta i musza sie jakos zywic...czytaj naszymi pieniedzmi ktorych za wiele nie mamy...ja nie wiem co to bedzie...wole teraz o tymj nie myslec... :help:
to jest popierdolona polityka pedałow Trylnika i Zarajczyka
włodaze **** wam w twarze

Dam! 8) :> bez przesady.

Mazi
15-06-2003, 23:15
yyy kliknąłem na 15 , chociaż chciałem 20 :] .

15 powinno iść do samego klubu ,a 5 na oprawe - tak jest na Lechu (tzn.u nich 5 zł idzie na oprawe , ile sam bilet kosztuje to nie wiem ).

Mini
15-06-2003, 23:23
aż strach pomysleć jak na lechu by wyglądała oprawa bez tej kasy z biletów. JEŻELI ankieta się wam wyświetla podwójnie :fu: to dlatego że ją poprawiałem i troche nie wyszło.ale to pierwsza jaką zrobiłem i może następne wyjda lepiej. ;)

Kempes
15-06-2003, 23:23
Cholera jasna .... wiadomo że bede kombinowal kase aby isc na Legie nawet jakby bylo i po 40 zł ale...

to juz lekka przesada , mamy jedne z najdrozszych o ile nie najdrozsze bilety w polsce a pasożyty chcą wiecej jeszcze...

jestem prawie pewien że gdyby bilety były po 15-20 to przyszla by znaczna wieksza ilosc ludzi i dochody wg mnie mogłby by byc wyzsze niz ceny w granicach 30 zł na które nie stać bardzo wielu młodych sympatyków.

Swoją drogą jest wielu kombinatorów którzy wchodza za darmo lub za piątke dyche itp ;)

szczepan
16-06-2003, 00:36
jezeli chociaz 75% z tej podwyzki byloby przekazane na Stowarzyszenia albo cos zwiazanego z kibicowanie to jestem za!

kamyk
16-06-2003, 08:57
nie to juz jeste jebana przesada zeby co runde bilety drozaly, niech od razu wyjebia bilety w kosmos po 100zl i pzrez pare lat niech nie podnosza cen! co za debilizm ludzie pieniedzy nie maja na zycie, a tu jeszcze co ich trzyma przy zyciu chodzenie na legia tez sie moze stac jednym wielkim problemem! przez trynika i zajara! i dalma dobrze napisal!

Aureliusz
16-06-2003, 12:41
Dla mnie bilety powinny byc po 15 zeta na żyletę i 5 na łuk. Kryta może zostać jak jest.

A to jest zupełne pzregięcie pały. Nie dość, że Legia nie zakwalifikowała się do pucharów i teraz raczej nie będzie walczyć o mistrza, to ja mam jeszcze płacić za to więcej. Oczywiście będę, ale to przesadza, żeby w takim momencie to robić. Ja rozumiem jak by Legia zrobiła mistrza, to by było jakoś uzasadnione.

A tak na na jesieni będzie znacznie mniejsza frekwencja i to z 2 powodów:
1. Droższe bilety
2. Gorsza gra Legii (jednak tak myślę)

R@dek (L)
16-06-2003, 13:03
po :* o ich następna podwyszka czy oni chcą żeby na Legie przychodziło po 5 tys ludzi ja musze jeszcze dojazd doliczyć i jak zalicze w najbliszej rundzie 2 mecze to będziew dobrze :box:

krollek
16-06-2003, 14:34
I tak mamy najdroższe bilety w Polsce a oni jeszcze chcą podwyższać :fu:
Wszystko się jeb :* ie

Lolek
16-06-2003, 14:59
Właśnie dostałem info od osoby, która dość dobrze orientuje się co w trawie piszczy. Owszem, zmiany cen będą, ale... w drugą stronę. Więc póki co bez gorączki i paniki, chociaż naciski na władze jak najbardziej wskazane. ;) Adres znacie.

szczepan
16-06-2003, 22:48
Właśnie dostałem info od osoby, która dość dobrze orientuje się co w trawie piszczy. Owszem, zmiany cen będą, ale... w drugą stronę. Więc póki co bez gorączki i paniki, chociaż naciski na władze jak najbardziej wskazane. ;) Adres znacie.

w sumie to nawet logiczne zakladajac ze na bilet po 25 zloty przychodzi 10.000 ludzi mamy 250000 a na bilet po 20 moze przyjsc wiecej naprzyklad 14.000 co daje 280000 :D
[sumy czysto teoretyczne :D ]

_Bart
16-06-2003, 23:53
Jak dla mnie to podnoszenie cen biletów jest nieopłacalnae poniewaz tak jak napisano powyzej im mniejsza cena biletu tym wiecej ludzi przychodzi i hajsu jest wiecej.

Jak dla mnie bilet powinien kosztowac 18 zł plus 3 na Stowarzysenie wiec zagłosuje 20 zł.

el majoneze
17-06-2003, 10:08
Na mistrzowskim sezonie jeździło nas zawsze 10 osob..a jak bilety podrozały to czasami jest nas dwóch czasami jest tylko jedna osoba..to nivy 5 zł różnicy,ale dla niektórych to dużo, zwłaszcza jak już ktoś zaczął sam sięutrzymywać(ja jeszcze nie dlatego zawsze jestem:)
ja nie chce wyjść na jakiegoś prowodyra..ale moze by tak zrobic mały proteścik co??niech te dwa głąby zrozumieją że to nie jest ich sklep na któym mają zbijać hajs tylko NASZA LEGIA która jest DLA NAS a nie dla nich...LEgia Waraszwa do końca..

Raffi
17-06-2003, 10:46
Na razie jeszcze nie wiemy, czy jest podwyżka, czy też odwrotnie więc zaczekajmy z działaniami :>

yakuza
17-06-2003, 13:34
***** no i jak działacze chcą zeby na Legie przychodziło wiecej ludzi skoro co sezon podwyzszają ceny biletów. Już mnie kurwica strzela jak slysze coraz to o nowszych niepowaznych decyzjach zarzadu. Juz sie boje mysleć co bedzie w przyszłym sezonie. Wszystko sie wali na leb, a było juz tak dobrze rok temu... :fu: :(

Zajacc
17-06-2003, 14:49
Jak dla mnie powinno kosztowac 20 zl... no 21(1 zl z kazdego biletu na oprawe)... klub jest w tarapatach wiec te 20 zl byloby chyba najrozsadniejsze... oczywiscie chodzi mi o Zylete. Łuk to nie wiecej niz 10 zl, kryta niech zostanie jak jest, Przed Trybuna tez moglyby nie byc takie drogie bo tam malo osob zawsze siedzi... (slaba widocznosc)

Mini
17-06-2003, 14:57
Na mistrzowskim sezonie jeździło nas zawsze 10 osob..a jak bilety podrozały to czasami jest nas dwóch czasami jest tylko jedna osoba..to nivy 5 zł różnicy,ale dla niektórych to dużo, zwłaszcza jak już ktoś zaczął sam sięutrzymywać(ja jeszcze nie dlatego zawsze jestem:)
[..
No właśnie-częściej jeżdże samochodem ale jak zdarza mi sie jechać 187 na mecz to od zachodniego do Ursusa jest puściutko.

_Bart
17-06-2003, 17:13
No rzeczywiscie Lolek miał racje jak podała dzisiejsza NL bilety i karnety maja byc tansze.

Zajacc
17-06-2003, 17:20
No rzeczywiscie Lolek miał racje jak podała dzisiejsza NL bilety i karnety maja byc tansze.

A wiadomo ile beda kosztowaly dokladnie?

Mini
17-06-2003, 17:42
:hmm: WYGLĄDA NA TO ŻE NIE MIAŁEM RACJI.
i całe szczęście... ;)

biotronic
17-06-2003, 18:34
to jest kurestwo!!! a w ankiecie zagłosowałem na 15 zł bo za tyle bym na każdy mecz wchodził z biletem.A jak podrożeją to nawet nierozważe zakupu biletu!

hmm... to czemu nie kupiles karnetu??? 120 zyli / 8 spotkan = 15 zeta za spotkanie :>

bilety powinny byc po 20 zeta czyli bez zmian. ( a moze kosztuja 25? ??? nie wiem... ja mam karnet)

koLumb
17-06-2003, 21:16
Moim zdaniem 25 zyla to juz było lekkie przegięcie!A teraz mają jeszcze zdrożeć ... trudno co robić? ;)

_Bart
17-06-2003, 22:30

A wiadomo ile beda kosztowaly dokladnie?

niestety nic wiecej nie jest napiosanme

Afgan
17-06-2003, 22:38
Witam,

Na razie nie ma zatwierdzonych cen biletów i abonamentów.

Myślę, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko będzie jasne.

Proponuję odwiedzać naszą stronę internetową:

www.legia.pl

Pozdrawiam

Pietro

takiego maila dostałem z klubu... :hmm:

Raffi
18-06-2003, 00:08
Moim zdaniem 25 zyla to juz było lekkie przegięcie!A teraz mają jeszcze zdrożeć ... trudno co robić? ;)
Chodzić na mecze '8
Kuźwa ludzie czytajcie cały temat, nie tylko pierwszą wiadomośść :hmm:
Na razie niewiele wiadomo........
Podejrzewam że może być tak, iż stanieją bilety na łuki i może na A-i F, a może podrożeją na C i D

Mrozik
18-06-2003, 18:09
Według tego co jest napisane w NL wszystkie mają stanieć

Raffi
24-06-2003, 12:22
Bilety i abonamenty na rundę jesienną
2003-06-24 11:49:37

Informujemy, że znane są już ceny biletów i abonamentów na rundę jesienną sezonu 2003/2004. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostały one obniżone w stosunku do ubiegłego sezonu.
Ceny będą się kształtować następująco:
Bilety:
Trybuna otwarta - 22 PLN
Przed trybuną krytą - 22 PLN
Kryta sektory A i F - 32 PLN
Kryta sektory B i E - 40 PLN
Kryta sektory C i D - 50 PLN

Abonamenty:
Trybuna otwarta - 90 PLN
Przed trybuną krytą - 90 PLN
Kryta sektory A i F - 160 PLN
Kryta sektory B i E - 210 PLN
Kryta sektory C i D - 250 PLN

O terminie sprzedaży abonamentów poinformujemy niebawem. Początek sprzedaży przewidziany w drugim tygodniu lipca. Jak w każdej rundzie pierwszy tydzień sprzedaży przewidziany jest dla posiadaczy abonamentów z rundy wiosennej br.
Przypominamy, że abonamenty są ważne również w rozgrywkach Pucharu Polski przy ul. Łazienkowskiej 3.
Informujemy ponadto, że utrzymana zostaje sprzedaż ratalna abonamentów. Pierwsza wpłata 50% przy zakupie, pozostałe 50% nie później niż do 8 sierpnia 2003 r. Odbiór abonamentu następuje po wpłaceniu II raty.

za www.legia.pl
Obniżka cen biletów raczej z gatunku mało znaczących... ale jest. Ciekawe, że nie podali cen na łuki

bemowiak
24-06-2003, 12:24
przy takich cenachto może pomyśle o abonamęcie pomimo że tani nie jest ale za to dochodzi PP chodź znajądz życie to Legia odpadnie w 1 rundzie... :/

kamyk
24-06-2003, 12:45
bardzo dobra wiadomosc 3 zl jak by nie bylo zawsze jest w kieszeni tym bardziej ze ja dojedzam do wawy 120 km to dlamnie ta wadomosc jest bardzo dobra!

Aureliusz
24-06-2003, 12:49
Ja zawsze i tak kupuję karnet. A 90 zeta w porównaniu ze 118 (chyba tyle kosztował wiosna) to znacząca obniżka. Ja sie bardzo cieszę!!! :D

Cipciuś
24-06-2003, 12:53
No ja tez sie ciesz - aboamencik 30zl taniej - bedzie mozna pomyslec o zakupie karty magnetycznej na to konto ;)

Raffi
24-06-2003, 13:34
Zatem krótko podsumowując, widać realizację zapowiadanej taktyki zachęcania ludzi do kupna karnetów (a jak widać z powyższych zapowiedzi - ma ona szanse powodzenia) poprzez to, że ceny karnetów spadły znacznie mocniej niż ceny biletów.
Notabene, o ile pamięć mnie nie myli, to w zeszłym sezonie sprzedano mniej karnetów (niech ktoś mnie skoryguje ewentualnie), niż rok wcześniej, choć frekwencja była znacząco wyższa niż w sezonie 2001/2002

Wprawdzie teoretycznie meczów może być (o 1) mniej, ale sądzę, że jednak w Pucharze Polski trochę pogramy tym razem.....

Ostry
24-06-2003, 13:47
Zmiany cen są zadowalające.Bardzo dobrze,że 2 zł z biletów będzie iść na Stowarzyszenie :) ,jest to bardzo mądra decyzja.

Grochów
24-06-2003, 13:48
W porównaniu do wiosny bilety staniały o 3 zł... ale w gruncie rzeczy o 5 zł, ponieważ 2 zł będą przeznaczane na cele kibicowskie dla Stowarzyszenia Kibiców Legii Warszawa.
Źródło:Legialive.pl

Cypis
24-06-2003, 18:28
Czy mi sie zdaje czy wreszcie ktos tam zaczol myslec? Niby niewielka obnizka ale zawsze.

yusta
24-06-2003, 19:08
Czy mi sie zdaje czy wreszcie ktos tam zaczol myslec? Niby niewielka obnizka ale zawsze.

hehe, główka pracuje zważywszy, że dzieląc abonament na 6 spotkań, kryta wychodzi drożej niż przed obniżką :*

Radio
24-06-2003, 21:04
Rozumiem że na łuki dzieciarnia za darmo. A może szybciutko rozjaśni się pomyślnie sprawa spółki i gruntów i zaczną tam kopać?

Lakers
25-06-2003, 00:11
a niech kopią , to moze inni działacze zobaczą jak sie buduje stadiony i ze nawet jak jest budowana trubuna jakaś to mozna wpuscić przyjezdnych ...
mam nadzeje tylko ze nowe trubuny beda odpowiadały rozmiarom nowej wielkiej flagi ...

Woytek
25-06-2003, 02:11
mam nadzeje tylko ze nowe trubuny beda odpowiadały rozmiarom nowej wielkiej flagi ...

.... ktora powstanie za jakies kilka lat w takim tempie zbierania pieniedzy.
przeciez to potrzeba ze 4-5 razy tyle co zebralismy przez ostatnie 4 miesiace. eh:(

Ostry
07-07-2003, 14:08
Sprzedaż abonamentów
2003-07-07 13:10:27

Indormujemy wszystkich kibiców, że od dnia 21 lipca rozpoczynamy sprzedaż abonamentów na rundę jesienną sezonu 2003/2004.
Podobnie jak to było w poprzednich latach w pierwszym tygodniu abonamenty będą mogły kupić osoby, które miały wykupiony abonament w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu. Sprzedaż dla tych kibiców będzie prowadzona w dniach 21.07 - 25.07 w godz. 10:00 - 17:00 oraz w dniu 26.07 w godz. 10:00 - 14:00.
Dla pozostałych osób sprzedaż abonamentów prowadzona będzie od dnia 28 lipca w godz. 10:00 - 17:00. Dodatkowo abonament będzie można zakupić w sobotę 2 sierpnia w godz. 10:00 - 14:00.
Abonamenty będą sprzedawane w kasach przy wejściu na trybunę krytą.
Przypominamy, że można zakupić karnet w systemie ratalnym (2 raty). 50% ceny abonamentu należy zapłacić przy rezerwacji, drugą połowę przy odbieraniu abonamentu.

źródło:www.legia.pl