PDA

Zobacz pełną wersję : Kary za Tbilisi, Wronki i inne mecze

Bastion
26-08-2004, 13:16
Komunikat w sprawie kary UEFA za mecz w Tbilisi
26.08.2004, godz.: 13:00:11

Niestety, naganne zachowanie kilku pseudokibiców Legii na meczu wyjazdowym w Tbilisi spowodowało nałożenie na Klub kary finansowej w wysokości 8 tysięcy franków szwajcarskich. W związku z tym Klub podjął następujące działania:

1. Osoby, które zachowywały się nieodpowiednio zostały zidentyfikowane i otrzymały dożywotni zakaz wstępu na stadion Legii oraz zakaz zakupu biletów na mecze wyjazdowe naszego Klubu.
2. W stosunku do tych osób Klub skorzysta także z możliwości dochodzenia odszkodowania na drodze powództwa cywilnego.

Chcielibyśmy także zwrócić się do Stowarzyszenia Sympatyków Legii. Uważamy, że dla dobra wizerunku Klubu oraz kibiców Legii, Stowarzyszenie powinno zająć jednoznaczne stanowisko i potępić osoby, których zachowanie w Tbilisi było karygodne i sprowadziło na Klub karę finansową. Dla tych osób nie powinno być miejsca ani na stadionie, ani w szeregach Stowarzyszenia. Jest to ważne nie tylko dla wizerunku Legii, ale także dla tych wszystkich, którzy pojechali do Tbilisi, aby być z naszą drużyną i wspierali ją tam dopingiem.

Kara w Tbilisi może nie być ostatnią, którą Klub otrzyma za swoje pierwsze mecze wyjazdowe w obecnym sezonie. Wydaje się nieuniknione, że kradzież i spalenie flagi Amici Wronki spowoduje reakcję PZPN. Chcielibyśmy w związku z tym przekazać, że Zarząd Klubu Legia w imieniu swoim oraz Prawdziwych Kibiców Legii przesłał przeprosiny do władz Amici Wronki, oraz jej kibiców. Poprosiliśmy także Amicę o wskazanie sprawców kradzieży, albowiem chcemy ich ukarać w taki sam sposób jak sprawców incydentów w Tbilisi.

Klub nie skorzysta z możliwości odwołania się od kary UEFA, albowiem materiał dowodowy przedstawiony przez Delegata UEFA jest niepodważalny. Odwołanie się od kary w takiej sytuacji mogłoby narazić Klub na kolejne sankcje finansowe. W celu złożenia odwołania Klub musiałby wpłacić kaucję do UEFA, która przepadłaby w przypadku negatywnego rozpatrzenia przez UEFA wniosku o odwołanie się od kary.

Za www.legia.pl

legart
26-08-2004, 13:22
:O :O :O przeszli samych siebie ("nasi" działacze nie kibice) :O :/

Raffi
26-08-2004, 13:26
cóż, każda okazja jest dobra, by pozbyć się tych osób, które im bruździły... Nie wiadomo, co zarzuciła UEFA, ale jak widać, władze klubu ucieszyły się z tego niezmiernie, co sugeruje, że.... :chytry:

edek
26-08-2004, 13:28
:O

Nawet nie wiem jak to skomentować :/

Bastion
26-08-2004, 13:30
Dlatego ja wole nie komentowac, bo mnie poniesie, krotko--> :ucieka:

marecki
26-08-2004, 13:34
chcialem przeprosic kibicow Amici ,ze im zajebalismy flage

:rotfl:

Kawa
26-08-2004, 13:40
yyy znaczy, ze klub chce ukarac tych co byli w Tbilisi, za to, ze gruzini rzucali w nich kamieniami?

Grabo
26-08-2004, 13:43
A czegoście sie spodziewali po ITI?
Wiadomo było jak się to może skończyć... :[

Q_(L)
26-08-2004, 13:44
Nie co tu komentować... Stowarzyszenie pewnie bedzie wyjasniac sprawe we wlasnym zakresie, bo chyba oni byli organizatorem wyjazdu na mecz z Tbilisi...

Thomas
26-08-2004, 13:58
Ale co oni tam takiego zrobili, że dostali zakazy ? :ucieka:

Lolek
26-08-2004, 14:01
w imieniu swoim oraz Prawdziwych Kibiców Legii

Ten fragment mnie po prostu r o z j e b a ł!

Pzdr
Lolek - kibic nieprawdziwy

Jaco(L)DŚ
26-08-2004, 14:04
Przeprosiny dla klubu i kibicow za strate flagi :O :O co to sie porobilo ciekawe co jeszcze :gupi:

Wasil
26-08-2004, 14:04
Kary ,karami ,ale dożywotni zakaz wstępu na stadion :O. Co oni z siekierami biegali ? O ile faktycznie nie zachowywali się idealnie ,to powinna być nałożona grzywna ,a nie zakazy.

Jaco(L)DŚ
26-08-2004, 14:09
Kary ,karami ,ale dożywotni zakaz wstępu na stadion :O. Co oni z siekierami biegali ? O ile faktycznie nie zachowywali się idealnie ,to powinna być nałożona grzywna ,a nie zakazy.
Oni maja nas w gleboko w dupie i nie przejmuja sie nami :efoch:

MaxyM
26-08-2004, 14:10
Jako klient Legii chciałbym rzucić kurczakiem na biurko prezesa, bo się obraziłem.

Paranoja...

Chciałbym również przeprosić, za to, że jak się spiłem, śpiewałem niecenzuralne piosenki na x klub, na placu MDM.

Joker
26-08-2004, 14:11
Ciekawe czy te zakazy obowiazuja od dzisiaj??? czyzby Bosman miał juz wiecej nie obejrzec meczu??? Wydaje mi sie ze to m. in. o niego chodzi. Ostro jada nie ma co. Ciekaw jestem jak bedzie z egzekwowaniem tego zakazu.

LeszkoWB
26-08-2004, 14:19
hmmm... widac ze powoli zaczynaja eliminowac ludzi jezdzacych, z ktorymi trzeba sie liczyc i mysle ze to dopiero poczatek :/

korniszon
26-08-2004, 14:19
Ja pierdolę :O Idą na eskalację konfliktu na maksa (maksymalna eskalacja-zaczynam bredzić). Mam fatalane przeczucia. To się może dla wszystkich b. źle skonczyć. K..., teraz to już otwarta wojna.
Jest źle.

Fizi
26-08-2004, 14:21
Fajnie , że klub podał info o nałożeniu kar na kibiców.

Szkoda, że nie podał informacji ZA CO te kary zostały nałożone.

kud(L)aty68
26-08-2004, 14:21
Jak widze nastepuje eskalacja konfliktu. Niedlugo bedziemy mieli wojne totalna.
Robi sie ciekawie.

ems
26-08-2004, 14:24
:-

niedzwiedz
26-08-2004, 14:26
Ja pierdolę :O Idą na eskalację konfliktu na maksa (maksymalna eskalacja-zaczynam bredzić). Mam fatalane przeczucia. To się może dla wszystkich b. źle skonczyć. K..., teraz to już otwarta wojna.
Jest źle.

Napisałes dokładnie to samo co sam chciałem napisa- to może sie baaaaardzo źle skończyć tzn otwartą wojną. Takimi decyzjami sprawią wielki wzrost agresji w stosunku wobec nich samych(choć i tak już za naszymi dziłałaczami nikt nie przepada)

Arni
26-08-2004, 14:31
:zly: I jak tu sie nie wkurzyć ??

pusty
26-08-2004, 14:42
Qrwa no dadza kary a nie napiszą nawet z jakiego powodu... Ja nie mogę oni chyba na serio chcą wyeliminować tych kibiców, którzy są zawsze z Legią. :zly:

CywiL
26-08-2004, 14:49
Najgorsze to są wpisy w komentarzach ,ja nie wiem co za banda frajerów tam się wpisuje ale odnoszę wrażenie że to chyba jacyś "internetowi najemnicy ITI" bo takich wpisów to ja dawno nie widziałem.... :zdziwiony:

wolsz17
26-08-2004, 14:57
***** tego za bartdzo nie rozumiem. pojechali z druzyna,nie widzialem zeby sie napierdalali,biegali po boisku a tu zakaz? heh Jednak powinno sie eliminowac kibiców(jesli tak mozna nazwac) tych co niszcza nasz stadion,przerywaja mecze,alebo napadaja na pilkarzy. Po co wpierdlaaja sie na stadion bez biletu. nie maja kasy? w zeszlym sezonie 22 zeta mieli. dobra ale to szczegol bo nie kazdego stac na bilet, ale przeciez klub dal mozliwosc zarobienia. placa 10 zeta za godzine,a poszlo tylko ponad 20 osob. jak bym mieszkal w Wawie to bylbym pierwszy to zarabiania. tylko oni by najlepiej poszli na mecz za darmo,a przeciez klub musi funkcjonowac. bilety sa droge,ale mozna na nie zarobic. sorki ze droche zboczylem z tematu

Q_(L)
26-08-2004, 15:14
***** tego za bartdzo nie rozumiem. pojechali z druzyna,nie widzialem zeby sie napierdalali,biegali po boisku a tu zakaz? heh Jednak powinno sie eliminowac kibiców(jesli tak mozna nazwac) tych co niszcza nasz stadion,przerywaja mecze,alebo napadaja na pilkarzy. Po co wpierdlaaja sie na stadion bez biletu. nie maja kasy? w zeszlym sezonie 22 zeta mieli. dobra ale to szczegol bo nie kazdego stac na bilet, ale przeciez klub dal mozliwosc zarobienia. placa 10 zeta za godzine,a poszlo tylko ponad 20 osob. jak bym mieszkal w Wawie to bylbym pierwszy to zarabiania. tylko oni by najlepiej poszli na mecz za darmo,a przeciez klub musi funkcjonowac. bilety sa droge,ale mozna na nie zarobic. sorki ze droche zboczylem z tematu
:slucha: Mam nadzieje, ze sie nie pogniewasz, ale :cenzura:sz od rzeczy, mieszasz sprawy całkowicie ze soba nie związane...

A na koncu piszesz: "sorki ze droche zboczylem z tematu", wydaje mi się, ze pisanie tresciwie i na temat nie jest chyba zbyt trudne i uciążliwe.

Nazgul
26-08-2004, 15:15
Nie wiem co się stało w Tbilisi więc się nie wypowiadam, ale gnoi zrywających flagi i robiących z nich ognisko trzeba tępić IMO. Taką mam koncepcję.

Jestem też za tym, aby ewentualne kary finansowe pokrywali sprawcy zdarzeń z własnej kieszeni. Kibiców kochających Legię to z pewnościa nie dotyka więc nie wiem o co się tak nasadzacie.

ems
26-08-2004, 15:24
idz juz lepiej na tego kebaba

korniszon
26-08-2004, 15:43
Acha i jeszcze jedno. Z komunikatu wynika, że nie wszyscy dostali zakaz tylko ci, "którzy zachowali się nieodpowiednio". Zabrakło odwagi, żeby napisać kto i jak zauważyliście, za co?

Domino23
26-08-2004, 15:43
Dla mnie to wygląda jak zemsta na kibicach :/ .Gdyby nie np.flaga na Amice to pewnie znaleźli by inny pretekst.Może niech najlepiej wydadzą zakaz stadionowy dla wszystkich którzy uczestniczyli w proteście w meczu z Zagłębiem i będą mieli święty spokój :[
Boję się jakie będzie następne posunięcie działaczy Legii.

Pierwszym który powinien dostać dożywotni zakaz wejścia na Legie powinien być Piotr Zygo. :zly:

Nazgul
26-08-2004, 18:06
idz juz lepiej na tego kebaba

Czyżbyś czuł zagrożenie? Niemożliwe :)

Grzywa
26-08-2004, 18:51
Qrwa no dadza kary a nie napiszą nawet z jakiego powodu...

Za Onetem.

"Kilku kibicom Legii zarzucono zachowania prowokacyjne. Zaznaczono między innymi, że jeden z nich pokazał genitalia" - powiedział rzecznik prasowy Jacek Bednarz."

C@mo
26-08-2004, 19:12

Za Onetem.

"Kilku kibicom Legii zarzucono zachowania prowokacyjne. Zaznaczono między innymi, że jeden z nich pokazał genitalia" - powiedział rzecznik prasowy Jacek Bednarz."

fajna propagande prowadza by zdyskredytowac kibicow nawet kosztem chwilowej utraty dobrej reputacji Legii

a wszystko po to by wymienic kibicow na klientów

Jaco
26-08-2004, 19:14

Za Onetem.

Szczerze mówiąc, to Frytka w Big Brotherze pokazała też niemało, już nie mówiąc o bluzganiu i nie ma zakazu występowania w TVN. :zlosliwy:

Grzywa
26-08-2004, 19:20

Za Onetem.

Szczerze mówiąc, to Frytka w Big Brotherze pokazała też niemało, już nie mówiąc o bluzganiu i nie ma zakazu występowania w TVN. :zlosliwy:

Odpowiedz sobie na pytanie :chytry: co jest fajniejsze 8) oglądać genitalia kibica czy Frytki :zlosliwy: Ja tam się nie dziwie :oczko: :P

A tak na serio to macie przejebane... ale to po części wasza wina, trzeba było szukać innego wyjścia i nie iść z ITI na otwartą wymiane ciosów...
Ale nie wtrącam się bo to nie moja sprawa, po prostu troche mi was żal... :roll:

Fizi
26-08-2004, 20:30

Za Onetem.

w sumie to piłkarze w Tibilisi też ch..a pokazali , więc o co ten szum ?

a może chodziu o ,,nigdy nie spadnie, samolot nigdy nie spadnie,, ... może ktoś z działaczy nie wytrzymał nerwowo i puscił kleksa

kamyk
26-08-2004, 21:13
no klub to przesadza i moze to naprawde zle skonczyc ci co tam byli to praktycznie elitka SSLW wiec nie wiem jak dostali zakaz to ja nie pojmuje tgo jak to bedzie dalej zle sie zaczyna coraz gorzej robic..

DeMon
26-08-2004, 21:42
"Ryba psuje się od głowy" to jak ulal pasuje do tego co robią te :cenzura: z ITI. Grzeją po SSLW, aż miło... Chcą niby normalnych kibiców swrócić przeciw SS, a potem juz miec z górki... ćwoki jedne. Od teraz powinien zacząć się bojkot totalny. I nie mówie tego pod wpływem emocji, przemyślałem to dokładnie. Nie chodzi tu też już o samą podwyżkę cen (chociaż to kurwesko bolesne), bo to jakoś wytrzymam... nie byłem dzisiaj na meczu, pewnie jeszczę parę opuszczę w tym sezonie (pierwszy raz od 8 lat!!!). Tu chodzi o to jak nas traktują. Jesteśmy dla nich piątym kołem u wozu, Walter zrobił dwa mecze skoczków, przyszło od groma ludzi i ***** myśli, iż tak bedzie zawsze... Kogo on tam zatrudnia?! Facet i stary i może już nie na czasie... ale chyba kase robić umie, więc zauważy (predzej czy później) co się dzieje.
BOJKOT 100% - Takie jest moje zdanie

Raffi
26-08-2004, 22:01
ależ ten bojkot jest w pewnym sensie ich celem :chytry:

Nazgul
26-08-2004, 22:13
Panowie, wytrzymajmy, poobserwujmy. W Legii bywało już tak, że dziś na stos a jutro na cokół...

Rohrau
26-08-2004, 22:29
Chcielibyśmy w związku z tym przekazać, że Zarząd Klubu Legia w imieniu swoim oraz Prawdziwych Kibiców Legiiprzesłał przeprosiny do władz Amici Wronki, oraz jej kibiców

Już kiedyś chcieli wychować homo sovieticusa, teraz przyszla pora na homo zygusa :hyhy: .
Teraz to im "pseudokibice" przeszkadzają, a pierwszego pseudokibica Zygo to dalej na stołku trzymają. Dać mu zakaz stadionowy 8)

Nationalist
26-08-2004, 22:44
Wystarczy luknac na fotach jaka tam sie wybrala paczka...Ktos dobrze zauwazyl zaczynaja od ,,przekumatych''

Pozdro.

MK
26-08-2004, 23:29
Czyli za pokazanie genitalii na stadionie dostaje się kare 8.000 franków ?? To jakaś paranoja nie wspominając już o fladze Amiki. Takiej kpiny z kibiców to na Legii nie było już dawna walter mysli że zrobi jakieś czystki wśród kibiców?? co on sobie wogóle wyobraża że kupił kolejną fabryke rozrywki , może niedługo na żylecie pojawią sie "dzieciaki z klasą". Ja uważam że wszystko ma swoje granice a ITI te granice już przekroczyło sądze że trzeba przystąpić do jakiegoś prostestu nie wiem na czym mógłby polegać ,ale dalej tak nie może być to jest nasz dom, nasza religia a oni chcą zrobić z naszej ukochanej Legii kolejną gałąź swojego imperium rozrywkowego beszczeszczą naszą religie
koniec z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :zly: :awantura: :sextet: :zygo:

Zajacc
26-08-2004, 23:32
koniec z tym!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Koniec? To znaczy, że jesteśmy uratowani?

I na Boga używajcie wielkich liter mimo wszystko...

Skorek
26-08-2004, 23:38
Gość powinien się cieszyc- ma najdroższe jaja w Polsce to kupa hajsu ponad 20.000 zetów

Skanda(L)
27-08-2004, 00:45
co tu jeszcze komentowac?
ja mam juz tego dosc!

kris
27-08-2004, 09:16
Witam.
Kara za zerwaną flagę? Jak tak dalej pójdzie to będziecie musieli Walterowi przedstawiać każdy kolejny projekt nowych flag Legii i albo je zarząd przyjmie albo nie.... Co sie porobiło.... .Warszawa (znowu) Walcząca chciałoby się powiedzieć.
Pzdr

Nazgul
27-08-2004, 10:08
Przyglądam się temu i nie mogę zrozumieć - o co Wam chodzi? Zachowujecie się jak demonstracja emerytek pod gabinetem ginekologicznym... Dotykają Was te sankcje? Któryś z Was zarobił zakaz?

Fakt, że dożywotni zakaz to przesada (inna sprawa to jak dopilnować aby ten zakaz był faktycznie zakazem a nie mową-trawą) ale mnie osobiście cieszy to, że wreszcie ktoś bierze się za porządek na stadionie... Mały przykład - Legia - Wisła po meczu, koszulka na G. Kto widział ten wie. Albo znajomy który został wypędzony z miejsca na krytej za które zapłacił... To się musi skończyć.

A protesty takie, że mam wrażenie że za tymi protestami kryje się strach: "Ja będę następny"...

A jeszcze coś: Ile musicie się nazapierniczać nad ułożeniem oprawy meczu? Ja wiem że to fajna robota, ale jednak duża, mecząca i precyzyjna. Jak wyjdzie to satysfakcja ogromna, a różne stadionowe incydenty z którymi ostatnio mieliśmy do czynienia to nic innego, jak pewna forma olewania Waszego wysiłku i zaangażowania - choćby rzucanie rac które skutkuje m.in. zakazem piro co odbije sie na oprawie bardzo niekorzystnie. IMHO mówienie, że zarząd walczy z kibicami to taka sama demagogia jak mówienie, że nakaz opłacania składek zdrowotnych przez kler to walka z kościołem. Tyle mojego.

DeMon
27-08-2004, 10:13
Przyglądam się temu i nie mogę zrozumieć - o co Wam chodzi? Zachowujecie się jak demonstracja emerytek pod gabinetem ginekologicznym... Dotykają Was te sankcje? Któryś z Was zarobił zakaz?

Fakt, że dożywotni zakaz to przesada (inna sprawa to jak dopilnować aby ten zakaz był faktycznie zakazem a nie mową-trawą) ale mnie osobiście cieszy to, że wreszcie ktoś bierze się za porządek na stadionie... Mały przykład - Legia - Wisła po meczu, koszulka na G. Kto widział ten wie. Albo znajomy który został wypędzony z miejsca na krytej za które zapłacił... To się musi skończyć.

A protesty takie, że mam wrażenie że za tymi protestami kryje się strach: "Ja będę następny"...

Stary :nie: ... oczywiście, ze jeżeli ktoś kogoś wygania z jego miejsca to nie jest miłe. Ale takie rzeczy można inaczej załatwić. A to, że ludzie których wielu z nas docenia i wszyscy wiemy ile wysiłku wkładali i wkładają w sprawy do których my nawet nie mamy co podchodzić - ma być "zbanowanych" to coś tu jest nie tak. Można wielu ludziom coś zarzucić ale nie przesadzajmy...
Ktoś kiedyś powiedział, że "nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu"

I tak... boję się, a raczej mam obawy, że moge być następny. Że jakiś ćwok zinterpretuje moje na ogół normalne zachowanie, według własnego widzimisie i bede mieć kłopoty...

Nazgul
27-08-2004, 10:21
I tak... boję się, a raczej mam obawy, że moge być następny. Że jakiś ćwok zinterpretuje moje na ogół normalne zachowanie, według własnego widzimisie i bede mieć kłopoty...

Niom.
Jak np. można zinterpretować wjazd na murawę, zerwanie z płotu flagi i szybki odwrót na swój sektor?

Mini
27-08-2004, 10:29
czekam kiedy klub przeprosi kierowce tira którego na przejeździe w Słupcy uderzył pociąg z kibicami w srodku

Nazgul
27-08-2004, 10:31
czekam kiedy klub przeprosi kierowce tira którego na przejeździe w Słupcy uderzył pociąg z kibicami w srodku

I to się właśnie nazywa demagogia ;)

Naprawdę, panowie, trochę spokoju. Popatrzmy jak to się skończy.

DeMon
27-08-2004, 10:32

Niom.
Jak np. można zinterpretować wjazd na murawę, zerwanie z płotu flagi i szybki odwrót na swój sektor?

Tak jak to się interpretuje od 20 lat...

Nazgul
27-08-2004, 10:35

Niom.

Tak jak to się interpretuje od 20 lat...

I co, robisz to na przykład? Bo jak tak, to faktycznie możesz czuć się zaniepokojony...

Znam to z autopsji, mnie z kolei niepokoi coraz większa ilość fotoradarów na drogach... A lubie depnąć...

DeMon
27-08-2004, 10:35

I to się właśnie nazywa demagogia ;)

Naprawdę, panowie, trochę spokoju. Popatrzmy jak to się skończy.

Nie ma co patrzeć z boku - co i jak się skończy. Nie jesteśmy obserwatorami których to nie dotyczy. To są nasze sprawy i próba wymuszenia na niektórych tego, aby traktowali nas jak ludzi, leży jak najbardziej w naszym interesie...

CywiL
27-08-2004, 10:36

Niom.

Jako najbardziej klasyczną akcje kibicowską jaka może sie zdarzyć.
Przypominam że to dział KIBICE i jak się komus tu nie podoba to zapraszam do działu Legia ewentualnie do przeglądania oficjalnej strony KP Legia Warszawa

DeMon
27-08-2004, 10:38
I co, robisz to na przykład? Bo jak tak, to faktycznie możesz czuć się zaniepokojony...

:kurde: Oj stary... przesadzasz trochę...
Nie robię tak ale interpretuję to tak jak zawsze, a nie tak jak by Pan Zygo chciał...
Czytaj dokładnie posty - napewno to Ci ułatwi udział w dyskusji..

crolick
27-08-2004, 10:38
no wlasnie nie do konca. udana akcja kibicowska to gdy doping nie milkne na chwile, i uda sie do meczu zribc ladna oprawe. to nie ma nic wspolnego z kibicowaniem, jest czescia zupelnie innej kultury...

Nazgul
27-08-2004, 10:43

Niom.

Przypominam że to dział KIBICE i jak się komus tu nie podoba to zapraszam do działu Legia ewentualnie do przeglądania oficjalnej strony KP Legia Warszawa

Tam niestety nie ma tematu o ostatnich decyzjach zarządu względem kibiców. A jest to niezwykle nośny temat i dyskusja bardzo ciekawa.
No więc zestawmy to znowu: Udana akcja kibicowska, zgoda. Czy jej wykonawcy powoinni być zdziwieni tym, że wyłapali zakaz stadionowy? A teraz załóżmy że lecę sobie trasą Płońsk - Warszawa z satysfakcjonującą mnie prędkością - powiedzmy 180 na godzinę i haltuje mnie patrol. czy powinienem być zdziwiony tym, że mundurowi z mety odebrali mi prawko? Czy powinienem protestować? IMO nie. To była moja frajda, moje ryzyko i w rezultacie moja odpowiedzialność.

DeMon
27-08-2004, 10:45
no wlasnie nie do konca. udana akcja kibicowska to gdy doping nie milkne na chwile, i uda sie do meczu zribc ladna oprawe. to nie ma nic wspolnego z kibicowaniem, jest czescia zupelnie innej kultury...

NIE!!! To wcale nie jest jakąś inną cześcią. Jest częścią kultury na której się wychowaliśmy - Kibcowskiej kultury. Wiele rzeczy się zmienia - w tym wypadku także. Ale nie zmienia to faktu, że jescze parę lat temu nie było takich dyskusji w tym temacie. Ktoś stracił flagę - jego strata. A Ultras i tak robią świetne oprawy. A co do samych Wronek - Wild West zrobiło bardzo fajną oprawę we Wronkach, było piro i kartony... baloniki też. I jakoś nikt sobie w droge nie wchodził. Było miło i przyjemnie. A teraz po kilku okrzykach Pana Zygo już się robi kocioł... Nikt nikogo nie ukarał - a on już sam się biczuje i przeprasza. Jeszcze dwa lata temu nikt by nawet o tym nie wspominał... a teraz :kurde: szukanie dziury w całym

DeMon
27-08-2004, 10:49
A teraz załóżmy że lecę sobie trasą Płońsk - Warszawa z satysfakcjonującą mnie prędkością - powiedzmy 180 na godzinę i haltuje mnie patrol. czy powinienem być zdziwiony tym, że mundurowi z mety odebrali mi prawko? Czy powinienem protestować? IMO nie. To była moja frajda, moje ryzyko i w rezultacie moja odpowiedzialność.

Jak ktoś Ci skroi portfel, albo nie daj bóg - da w twarz... to co? Czy powinieneś protestować? IMO nie... wkońcu to zrobił bandyta i napewno patrol który Ci zabrał prawko, złapie tego oprycha... a Ty czekaj... bo to była jego frajda, Twoje ryzyko (wyjścia na miasto) i w rezultacie Twoja odpowiedzialność.

I tu własnie róznimy się spojrzeniem na ludzi którzy próbują na siłe zmieniać moje zachowania...

Nazgul
27-08-2004, 10:52
A teraz załóżmy że lecę sobie trasą Płońsk - Warszawa z satysfakcjonującą mnie prędkością - powiedzmy 180 na godzinę i haltuje mnie patrol. czy powinienem być zdziwiony tym, że mundurowi z mety odebrali mi prawko? Czy powinienem protestować? IMO nie. To była moja frajda, moje ryzyko i w rezultacie moja odpowiedzialność.

Jak ktoś Ci skroi portfel, albo nie daj bóg - da w twarz... to co? Czy powinieneś protestować? IMO nie... wkońcu to zrobił bandyta i napewno patrol który Ci zabrał prawko, złapie tego oprycha... a Ty czekaj... bo to była jego frajda, Twoje ryzyko (wyjścia na miasto) i w rezultacie Twoja odpowiedzialność.

I tu własnie róznimy się spojrzeniem na ludzi którzy próbują na siłe zmieniać moje zachowania...

Zaraz zaraz. To nie jest adekwatny przykład. Jak JA komuś skroję portfel i mnie złapią, teraz jest dobrze i teraz się zgadza.
Jak mnie skroją portfel z dokumentami to momentalnie to zgłoszę. I jestem czysty.

Joker
27-08-2004, 10:52

NIE!!! To wcale nie jest jakąś inną cześcią. Jest częścią kultury na której się wychowaliśmy - Kibcowskiej kultury.

Chyba pseudokibicowskiej. z tego co wiem Kibicowanie polega na dopingowaniu WŁASNEJ drużyny, a nie atakowaniu i obrazaniu kibiców i druzyny przyjezdnej.

DeMon
27-08-2004, 10:55
"Kłódka na bęben, hajs w kopertę i gna tera cierpem na komende" :hyhy:

Może i według nie których mam wypaczone spojrzenie na sprawy kibicowskie... ale coś mi się wydaje, że (naszczęście) jeszcze wielu innych ma takie samo spojrzenie.

Nazgul
27-08-2004, 10:58

Może i według nie których mam wypaczone spojrzenie na sprawy kibicowskie... ale coś mi się wydaje, że (naszczęście) jeszcze wielu innych ma takie samo spojrzenie.

Obawiam się że im więcej tym gorzej :( No ale zobaczymy. Wiem jedno - wycofanie się ITI to koniec Legii.

DeMon
27-08-2004, 11:06

Obawiam się że im więcej tym gorzej :( No ale zobaczymy. Wiem jedno - wycofanie się ITI to koniec Legii.

I tu się z Tobą zgodze. To napewno ale tej piłakrskiej. Tu nie chodzi przecież o wycofanie się ITI (choć wielu sądzi, że własnie to jest celem tego "konfliktu"), tu chodzi o normalne traktowanie nas, jak ludzi a nie jak zwierzęta. Traktowanie nas jak partnerów w rozmowach a nie jak nauczyciel z uczniem, w stylu "Wiem, że nie mam racji ale i tak mnie słuchaj bo jestem dla Ciebie autorytetem".
Władzom klubu wydaje się, że jeżeli umieją robić pieniądze i zarabiają tyle ile my byśmy przez rok nie zarobili - to są lepsi, ważniejsi... Tyle, ze nie zauważają jednej bardzo istotnej sprawy - te pieniądze mogą zarabiać tylko dzięki nam...

Nazgul
27-08-2004, 11:10
I tu się z Tobą zgodze. To napewno ale tej piłakrskiej. Tu nie chodzi przecież o wycofanie się ITI (choć wielu sądzi, że własnie to jest celem tego "konfliktu"), tu chodzi o normalne traktowanie nas, jak ludzi a nie jak zwierzęta. Traktowanie nas jak partnerów w rozmowach a nie jak nauczyciel z uczniem, w stylu "Wiem, że nie mam racji ale i tak mnie słuchaj bo jestem dla Ciebie autorytetem".
Władzom klubu wydaje się, że jeżeli umieją robić pieniądze i zarabiają tyle ile my byśmy przez rok nie zarobili - to są lepsi, ważniejsi... Tyle, ze nie zauważają jednej bardzo istotnej sprawy - te pieniądze mogą zarabiać tylko dzięki nam...

Czy bardzo się omylę jeśli dokończę Twoją wypowiedź słowami które wcześniej pozostawały w domyśle: "...i to daje nam prawo do anarchii na trybunach"

???

DeMon
27-08-2004, 11:16
Cel uświęca środki :chytry:

Żart...

Ale jakiej anarchii :hmm:

Nazgul
27-08-2004, 11:23

No a czegóżby innego?
Jak by nie patrzec wjazd na boisko - w jakimkolwiek celu - to nie jest coś, co jest przez organizatorów mile widziane - że nie wspomnę o PZPN-ie... A zrób taki numer na meczach organizowanych przez UEFA...

CywiL
27-08-2004, 11:25

NIE!!! To wcale nie jest jakąś inną cześcią. Jest częścią kultury na której się wychowaliśmy - Kibcowskiej kultury.

Chyba pseudokibicowskiej. z tego co wiem Kibicowanie polega na dopingowaniu WŁASNEJ drużyny, a nie atakowaniu i obrazaniu kibiców i druzyny przyjezdnej.

:kurde: :hmm: :ucieka:

Czy ty nie jesteś spokrewniony z Marcinem Wroną?????

Nazgul
27-08-2004, 11:40

:rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Umarłem...

arczi
27-08-2004, 12:00
Oj tam.. Od razu Wrona.
Po prostu przekupili nam Panow Jokera i crolicka.
Moze jakas zorganizowana zrzutka na ich odkupienie?

MK
27-08-2004, 12:05
Nazgul napisał:

No więc zestawmy to znowu: Udana akcja kibicowska, zgoda. Czy jej wykonawcy powoinni być zdziwieni tym, że wyłapali zakaz stadionowy? A teraz załóżmy że lecę sobie trasą Płońsk - Warszawa z satysfakcjonującą mnie prędkością - powiedzmy 180 na godzinę i haltuje mnie patrol. czy powinienem być zdziwiony tym, że mundurowi z mety odebrali mi prawko? Czy powinienem protestować? IMO nie. To była moja frajda, moje ryzyko i w rezultacie moja odpowiedzialność.

Tak tylko że to jest pewna różnica bo w twoim przykładzie narażasz zarówno swoje życie jak i innych a przy zrywaniu flagi coś takiego nie występuje

MK
27-08-2004, 12:18

No a czegóżby innego?
Jak by nie patrzec wjazd na boisko - w jakimkolwiek celu - to nie jest coś, co jest przez organizatorów mile widziane - że nie wspomnę o PZPN-ie... A zrób taki numer na meczach organizowanych przez UEFA...

A nie pamiętasz już meczu Utrecht - Lgia?? tam holendrzy też wbiegli na murawe , co do wbiegania na murawe i krojenia flag to co by nie mówić to jest stały i odwieczny element meczy piłkarskich i to nie tylko w polsce to jest powszechne stadion piłkarski to nie jest mecz basseballa w stanach gdzie elemntem kibicowskim jest popcorn i fast foody , takie akcje jak we wronkach to też element kibiowania i wiele osób to popiera oczywiscie tych chodzących na mecze.

Nazgul
27-08-2004, 12:18
Nazgul napisał:

[ciach!]
Tak tylko że to jest pewna różnica bo w twoim przykładzie narażasz zarówno swoje życie jak i innych a przy zrywaniu flagi coś takiego nie występuje

Ale i jedno i drugie jest złamaniem jakichś przepisu, jakiegoś regulaminu, jakiegos kodeksu. Ja nie namawiam do świętości. Ja po prostu mówię, że kto ma odwagę grzeszyć powinien mieć odwagę poddac się karze. A ja ze zdumieniem zauważyłem że wszyscy są święcie oburzeni pojawieniem się kar (sa zbyt ostre ale to inna sprawa).

Nazgul
27-08-2004, 12:25
A nie pamiętasz już meczu Utrecht - Legia?? tam holendrzy też wbiegli na murawe , co do wbiegania na murawe i krojenia flag to co by nie mówić to jest stały i odwieczny element meczy piłkarskich i to nie tylko w polsce to jest powszechne stadion piłkarski to nie jest mecz basseballa w stanach gdzie elemntem kibicowskim jest popcorn i fast foody , takie akcje jak we wronkach to też element kibiowania i wiele osób to popiera oczywiscie tych chodzących na mecze.

A czemu mamy równać w dół? Że niby wszyscy kradną to i ja kradnę? Wszyscy dają łapówy to i ja daję? Coś tu stoi na głowie.

crolick
27-08-2004, 12:27
A nie pamiętasz już meczu Utrecht - Lgia?? tam holendrzy też wbiegli na murawe , co do wbiegania na murawe i krojenia flag to co by nie mówić to jest stały i odwieczny element meczy piłkarskich i to nie tylko w polsce to jest powszechne stadion piłkarski to nie jest mecz basseballa w stanach gdzie elemntem kibicowskim jest popcorn i fast foody , takie akcje jak we wronkach to też element kibiowania i wiele osób to popiera oczywiscie tych chodzących na mecze.
tak?! to pokaz mi takie przypadki przed wojna, to wtedy mnie przekonasz :chytry:

MK
27-08-2004, 12:29
Nazgul napisał:

A czemu mamy równać w dół? Że niby wszyscy kradną to i ja kradnę? Wszyscy dają łapówy to i ja daję? Coś tu stoi na głowie.

Dla jednych to jest równanie w dół dla drugich w góre wszystko zależy od podejścia do sprawy i wiele osób uważa takie akcje za równanie w góre

crolick
27-08-2004, 12:30
Oj tam.. Od razu Wrona.
Po prostu przekupili nam Panow Jokera i crolicka.
Moze jakas zorganizowana zrzutka na ich odkupienie?
arczi to ja ci pokaze przyklad. jak bedziesz mial coreczke, to na pewno ja zabierzesz na mecze Legii [ja bym tak zrobil], mowilibys na czym polega doping i kibicowanie i objasnial wszystkie niuanse. czyli w twoim rozumieniu kibicowania, musialbys tez ja uczuc jak zapierdolic flage przeciwnika, i jak spierdalac przed ochorna zeby cie nie zlapala, no bo to tez jest czesc kibicowanie, no nie?!?

moje gratulacje :kurde:

arczi
27-08-2004, 12:35
tak?! to pokaz mi takie przypadki przed wojna, to wtedy mnie przekonasz :chytry:

I to pisze koles, ktory ma pod avatarem napis "hools"

crolick
27-08-2004, 12:42

I to pisze koles, ktory ma pod avatarem napis "hools"
jakbys nie zauwazyl to jest ironia :ucieka:

arczi
27-08-2004, 12:43
arczi to ja ci pokaze przyklad. jak bedziesz mial coreczke, to na pewno ja zabierzesz na mecze Legii [ja bym tak zrobil], mowilibys na czym polega doping i kibicowanie i objasnial wszystkie niuanse. czyli w twoim rozumieniu kibicowania, musialbys tez ja uczuc jak zapierdolic flage przeciwnika, i jak spierdalac przed ochorna zeby cie nie zlapala, no bo to tez jest czesc kibicowanie, no nie?!?

moje gratulacje :kurde:

Bardzo kiepski przyklad.
Powiedzialbym bardzo typowy. A Twoje myslenie to archaiczny stereotyp. I szkoda klawiatury na taki tok rozumowania, jaki prezentujesz.

Nazgul
27-08-2004, 12:46
Nazgul napisał:

Dla jednych to jest równanie w dół dla drugich w góre wszystko zależy od podejścia do sprawy i wiele osób uważa takie akcje za równanie w góre

Więc równaj w górę i nie miej żalu jak dostaniesz bana. Wszystko w temacie.

arczi
27-08-2004, 12:46
jakbys nie zauwazyl to jest ironia :ucieka:

Jakbys nie zauwazyl to mamy XXi wiek.

Grzywa
27-08-2004, 13:47
Ale i jedno i drugie jest złamaniem jakichś przepisu, jakiegoś regulaminu, jakiegos kodeksu.

Wiesz co śpiewanie na meczu przyśpiewek to też łamanie przepisów w końcu jest to zakłócanie spokoju publicznego... Ktoś może miał ochotę pójść spać, ktoś inny w spokoju oglądnąć jakiś teleturniej... a tu chamy na stadionie drą ryja :zly: Race :kurde: przecież to jest niebezpieczne narzędzie, można kogoś zabić, poparzyć... tak samo jak i patyk do machania... ja bym na miejscu funkcjonariuszy prewencji zabierał kije do machania ludziom z flagami gdyż wymachiwanie nimi na pewno jest stwarzaniem zagrożenia dla zdrowia i życia i od razu zakaz stadionowy... W ogóle każdemu kto nie siedzi na stadionie jak trusia dałbym zakazy stadionowe bo człowiek powinien być spokojny i opanowany szczególnie na imprezie masowej o podwyższonym ryzyku, a piwko przed meczem rygorystycznie zakazane!!! Nie wiem czy wiesz ale wchodzenie na imprezy masowe pod wpływem alkoholu jest zakazane i liczyć się można z grzywnami oraz sądem Grodzkim.
Gdyby podchodzić do sprawy subkultury kibicowskiej w sposób jaki ty to prezentujesz nie było by jej... zawsze byliśmy w odwrotności do Policji i prawie wszystko co robimy jest wbrew tejże i prawu... Ludzie którzy próbują zabić ruch kibicowski w Polsce nie zdają sobie sprawy z tego że jesteśmy solą tej ligi... Gdyby nie kibice była by ona, nudna, szara i beznadziejna... To dzięki nam na stadionach jest kolorowo i ciekawie i młody chłopiec przychodzący pierwszy raz na mecz - jest zachwycony, ale nie grą piłkarzy i nie dlatego chce wrócić na stadion jeszcze raz i jeszcze i jeszcze tylko jest olśniony atmosferą, chóralnymi śpiewam, oprawą meczu oraz ludźmi dla których jest to sól życia... czyli kibicowską atmosferą... Czym różni się mecz z Amicą od meczu z Cracovią? Przecież Amica ma dobrych piłkarzy i jest zawsze w górze tabeli a Cracovia jest beniaminkiem który przegrał 3 ostanie mecze... Ale jakoś wszyscy lgną (także ci normalni) na mecz z Cracovią... a Amica już tak nie elektryzuje? Dlaczego? Bo oni mają kiboli, bo jest napięcie pomiędzy dwoma wrogimi ekipami, bo jest agresja i wrogość która udziela się także takim osobą jak ty... Ludzie tacy jak ty pieprza o pozytywny dopingu o prawie i bezprawiu ale prawda jest taka że tak naprawdę rajcuje was to wszystko co ci "źli" robią i sami się tym także ekscytujecie nawet nie zdając sobie z tego sprawy...
I jeszcze zadam ci pytanie...

Czy piłkarze grają dla kibiców? I klub dla tychże kibiców istnieje?
Czy kibice są dodatkiem do piłkarzy... którym pozwolono za pieniądze przyglądać się jak oni grają?

Dla mnie odpowiedź jest oczywista a dla ciebie?

Nazgul
27-08-2004, 13:54
Czy kibice są dodatkiem do piłkarzy... którym pozwolono za pieniądze przyglądać się jak oni grają?

Dla mnie oczywiście także.
I np. na Santiago Bernabeu na mecz Realu przeciwko Wiśle przyszło 70 tysięcy fanów. IMO fantastyczne, chciałbym tak kiedyś u nas...

Natomiast co do ekscytacji to naturalnie - bo wkurwienie tez jest forma ekscytacji.

Grzywa
27-08-2004, 14:02

Dla mnie oczywiście także.
I np. na Santiago Bernabeu na mecz Realu przeciwko Wiśle przyszło 70 tysięcy fanów. IMO fantastyczne, chciałbym tak kiedyś u nas...

Ja bym chciał tak jak w Turcji 50 tyś fanatycznych kiboli... Cały stadion śpiewa i tańczy a nie jeden sektor...

Nazgul
27-08-2004, 14:04
Ja bym chciał tak jak w Turcji 50 tyś fanatycznych kiboli... Cały stadion śpiewa i tańczy a nie jeden sektor...

Och to byłoby wspaniałe. A jeszcze wspanialej byłoby, gdyby osoby którym śpiew i taniec nie wystarcza były banowane.

Rohrau
27-08-2004, 14:10
A ja bym chciał tak jak w Barcelonie, noworodkom kupują juz karty kibica, biurowce wielkich korporacji w dniach meczowych zapelniaja sie pracownikami z ktorych prawie kazdy ma na sobie barwy, kibice maja wielki wplyw na klub, a co najwazniejsze to klub jest dla kibicow a nie odwrotnie jak to jest w Polsce.
U nich prezes prowadzacy taka polityke jak Z. moglby juz w pierwszym dniu pracy pakowac manatki i modlic sie by mu chalupy nie spalili.

Grzywa
27-08-2004, 14:16

Och to byłoby wspaniałe. A jeszcze wspanialej byłoby, gdyby osoby którym śpiew i taniec nie wystarcza były banowane.

Za pewne robił byś to własnoręcznie :lol:
Czy może patrzył byś na pyty żeby to wykonały za ciebie? Podleciał byś i "panie policjancie, panie policjancie bo tamci o tam chcą się bić" :chytry: A pan Policjant odpowiedział by ci "dziękujemy dobry obywatelu należy ci się nagroda" i dałby ci order Polski Ludowej z dyplomem na którym by było napisane "za utrwalanie socjalistycznego ustroju w Ludowym Państwie Prawa i Porzadku" masz zadatki na konfidenta jak ta lala. Hmm obawiam się że nie zrozumiesz tej jakże rozbudowanej metafory... :roll: :chytry:

Joker
27-08-2004, 14:17

Nie.

a czy Ty nie jestes spokrewniony a Agata Wróbel????

kud(L)aty68
27-08-2004, 14:17
Ale i jedno i drugie jest złamaniem jakichś przepisu, jakiegoś regulaminu, jakiegos kodeksu.

Tylko mi nie mow, ze nigdy nie zlamales zadnego przepisu, regulaminu, kodeksu - takich ludzi po prostu nie ma.

Grzywa
27-08-2004, 14:18
A ja bym chciał tak jak w Barcelonie, noworodkom kupują juz karty kibica, biurowce wielkich korporacji w dniach meczowych zapelniaja sie pracownikami z ktorych prawie kazdy ma na sobie barwy, kibice maja wielki wplyw na klub, a co najwazniejsze to klub jest dla kibicow a nie odwrotnie jak to jest w Polsce.
U nich prezes prowadzacy taka polityke jak Z. moglby juz w pierwszym dniu pracy pakowac manatki i modlic sie by mu chalupy nie spalili.

Zepsułeś mi moją zagrywke pokerową :hyhy:

Nazgul
27-08-2004, 14:18

Tak w ogóle to porównujemy dwa światy... I nie chodzi o kasę, klase sportową ale o mentalność ludzi.

Popatrz tutaj:

http://f23.parsimony.net/forum46854/messages/194727.htm

I powiedz mi, czemu w takich razach twarze są zasłonięte szalikami? Przecież Legia to my, to nasz stadion, klub bez nas nie istnieje. Tu możemy wszystko i my tu jestesmy prawem. Więc czemu prawem zamaskowanym?

Fizi
27-08-2004, 14:22
ciekawe czy po obejrzeniu tych fotek w Austrii będą mówić o Planecie Małp jak swego czasu w Szwecji przed meczami z IFK :lol2:

kud(L)aty68
27-08-2004, 14:24

Ludzie którzy próbują zabić ruch kibicowski w Polsce nie zdają sobie sprawy z tego że jesteśmy solą tej ligi...

... Ludzie tacy jak ty pieprza o pozytywny dopingu o prawie i bezprawiu ale prawda jest taka że tak naprawdę rajcuje was to wszystko co ci "źli" robią i sami się tym także ekscytujecie nawet nie zdając sobie z tego sprawy...

I tu akurat z Grzywa sie zgadzam.

Joker
27-08-2004, 14:24

Tak w ogóle to porównujemy dwa światy... I nie chodzi o kasę, klase sportową ale o mentalność ludzi.

Popatrz tutaj:

I powiedz mi, czemu w takich razach twarze są zasłonięte szalikami? Przecież Legia to my, to nasz stadion, klub bez nas nie istnieje. Tu możemy wszystko i my tu jestesmy prawem. Więc czemu prawem zamaskowanym?

Nazgul masz 100% racji :lp:

kud(L)aty68
27-08-2004, 14:26
ciekawe czy po obejrzeniu tych fotek w Austrii będą mówić o Planecie Małp jak swego czasu w Szwecji przed meczami z IFK :lol2:

Swego czasu bylem na derbach Wiednia: Austria-Rapid.
Jedno slowo - piknik.

Grzywa
27-08-2004, 14:27
Tu możemy wszystko i my tu jestesmy prawem. Więc czemu prawem zamaskowanym?

Ps.

http://polityka.onet.pl/_i/2004/10/kraj/a.jpg

Nazgul
27-08-2004, 14:32

Ps.

Obrazek (http://polityka.onet.pl/_i/2004/10/kraj/a.jpg)

No i co? Źle mówiłem o równaniu w dół?

kud(L)aty68
27-08-2004, 14:33

Ps.

Obrazek (http://polityka.onet.pl/_i/2004/10/kraj/a.jpg)

Jak widac chlopaki wzoruja sie na funkcjonariuszach.

Fizi
27-08-2004, 14:34
spytaj milicjanta on ci prawdę powie... spytaj milicjalna on ci wskaże drogę .... :hyhy:

kud(L)aty68
27-08-2004, 14:36
:hyhy:

sztywni panowie w garniturach
zjednoczone oddzialy w mundurach

Nazgul
27-08-2004, 14:37

Ludzie którzy próbują zabić ruch kibicowski w Polsce nie zdają sobie sprawy z tego że jesteśmy solą tej ligi...

... Ludzie tacy jak ty pieprza o pozytywny dopingu o prawie i bezprawiu ale prawda jest taka że tak naprawdę rajcuje was to wszystko co ci "źli" robią i sami się tym także ekscytujecie nawet nie zdając sobie z tego sprawy...

I tu akurat z Grzywa sie zgadzam.

Ja również. Bo wkurwienie na maksa to tez forma ekscytacji. Z tym że ja się ekscytuje świadomie.

Fizi
27-08-2004, 14:43
coś takiego jak świadoma ekscytacja nie istnieje :chytry:

CywiL
27-08-2004, 15:41

Nie.

a czy Ty nie jestes spokrewniony a Agata Wróbel????

Eeeeee sorry ale nie skumałem......to coś w stylu : Nie stawiaj roweru koło lodówki bo ci mleko wykipi..... :zdziwiony:

Powtarzam po raz drugi to forum jest dla kibiców ,a nie dla WIDZÓW albo KLIENTÓW !!!!!!

Raffi
27-08-2004, 15:48
nie przesadzaj w drugą stronę z tym ustawianiem innych.

CywiL
27-08-2004, 16:03
nie przesadzaj w drugą stronę z tym ustawianiem innych.

Ja???
Nie no ja nie chce nikogo ustawiać ale to tak jak wejść na forum miłosników Toyoty i napisać "Ja to Toyot nie lubię....".......gdzie tu sens???? :hmm:
Poza tym żle się wyraziłem bo nie chodziło mi o całe forum tylko o dział "KIBICE".

Rozumiem że komus się nie podobają akcje chuligańskie na trasach ,w pociagach ,czy bójki na stadionach ale zerwanie flagi to "klasyczna "akcja tym bardziej że nikt nie ucierpiał.
To tak jak "Capture the flag" w Unreal Tournament... :chytry:

MK
27-08-2004, 18:44
Cywil napisał:

Rozumiem że komus się nie podobają akcje chuligańskie na trasach ,w pociagach ,czy bójki na stadionach ale zerwanie flagi to "klasyczna "akcja tym bardziej że nikt nie ucierpiał.

W 100% popieram każda kultura z czegoś się składa zarówno z negatywnych zachowań jak i pozytywnych ,i co by nie mówić to chuligaństwo jest tak samo częścią naszej kultury jak i ultras i pikniki i nie ma sensu eliminować którejś z tych grup lub jej krytykować bo bez tego kibicowanie nie było by już kibicowaniem. I jeden będzie tolerował jednych a innych nie ja np. nie toleruje ,a pikników a Nazgul nie toleruje chuliganów i wątpie żeby kiedy kolwiek tak było że każdy by tolerował każdego włącznie z jego wyglądem i zachowaniami. :-

Rohrau
27-08-2004, 21:10

Popatrz tutaj:

Wybacz stary ale pierdolisz :hyhy: , Ty naprawdę masz zadatki na konfidenta pierwszej wody. Niepodoba Ci sie atmosfera na Ż to kup sobie miejsce na lozy honorowej, najlepiej obok redaktora Cycka.
Moze dla Ciebie klub jest jak sklep i jestes tam klientem, ale nie dla mnie. Gwarantuje ze gdyby trybuny w 100% zapelniali ludzie Tobie podobni i myslacy tymi samymi kategoriami to po pierwszych dwoch slabszych meczach wszyscy pzenieslibyscie sie za miedze.
Widzisz niektorzy chodzili na mecze juz wtedy kiedy Ty w lupinie od orzecha w nocniku zeglowales i watpie zeby robili to dlatego bo im sie "obsluga podoba" lub "ten stadion jest najblizej"

I tyle w temacie

PS To jest dzial "Kibice" a nie "Klienci"

Raffi
27-08-2004, 21:21
Ale co wyniesie postronny czytelnik z Twojej odpowiedzi?
Bo moim zdaniem to obaj nieco.... hmmm... no wiesz jakie słowo mam na myśli..... koloryzujecie

Nazgul
27-08-2004, 21:43
I tyle w temacie

Bardzo cenne opinie mające swój skutek w modyfikacji mojego podpisu.

Tudzież przykład jak nie nie zrozumieć czytanego tekstu, nie odpowiedzieć na pytanie i próbować obrazić rozmówcę.

Rohrau
27-08-2004, 23:03
Ale co wyniesie postronny czytelnik z Twojej odpowiedzi?
Bo moim zdaniem to obaj nieco.... hmmm... no wiesz jakie słowo mam na myśli..... koloryzujecie

Qrcze faktycznie 8) . Mnie po prostu denerwuje dzielenie na tych bialych i czarnych, otoz moim zdanieniem kazdy kibic ma prawo do chodzenia na mecze. Prawda ze mnie ponioslo w ostatnim poscie, ale ja nie lubie takiego gadania o "tych bandych co nic innego nie robia tylko patrza komu w morde dac". Ktos przychodzi dla widowiska- niech przychodzi, mi nic do tego, ale na litosc niech nie usadza innych do okola

Nazgul -> a co do twojego podpisu, to to jest wlasnie popis sofistyki rodem z demoludow.

PS: Za rozmywanie tematu i udzielanie pokretnych odpowiedzi wymierzylem juz sobie stosowna kare :)

Rohrau
27-08-2004, 23:10
Aha ij eszcze jedno- jakby ktos sie poczul dotkniety tym co napisalem, lub ew. kogos obrazilem , przepraszam ;o stresujacym tygodniu pracy czlowiek musi sie z raz porzadnie napiac zeby wyladowac nerwy :hyhy:

Nazgul
27-08-2004, 23:44
Nazgul -> a co do twojego podpisu, to to jest wlasnie popis sofistyki rodem z demoludow.

Zgadza się. I ciągle się z tym spotykamy, w każdym miejscu gdzie wymienia się poglądy, dlatego pozwoliłem sobie na tę ironię ;) Myślę, że jest wybitnie na miejscu.

Hint: Wydaje mi się że mam trochę zbyt radykalne, prawicowe poglądy :) Ale nic na to nie poradzę. Moje poglądy są moje...

P.S. To co z tym maskowaniem? Po co ono, skoro wszystko jest cool?

Fizi
27-08-2004, 23:56

chłopcy się pobawili, ale niekoniecznie chcieli stać się sławni

przecież znasz doskonale odpowiedź na to pytanie

Nazgul
28-08-2004, 00:28

chłopcy się pobawili, ale niekoniecznie chcieli stać się sławni

przecież znasz doskonale odpowiedź na to pytanie

Znam. Ale ciągle nie rozumiem, czemu akurat tam. Przecież sławnym można zostać w każdej chwili ;)

szczepan
28-08-2004, 00:56
Nazgul Ty juz jestes slawny... innaczej!

Rohrau
28-08-2004, 01:11
Nazgul Ty juz jestes slawny... innaczej!

:rotfl:

Ursynow OI!
28-08-2004, 01:36
Ty nazgul,czym wiecej twoich wpisow czytam tym bardziej jestem pewien ze jestes od tych zlych czyli jak na nazgula przystalo od wladcy ciemnosci i zniszczenia tego co piekne nieszanowanego pana waltera

Foxx
28-08-2004, 09:22
Do CFaniaków - przeczytajcie "list" niejakiego Kacperka w dzisiejszej "Wyborczej"/"Stołecznej" (sport oczywiście), a "dowiecie się", jaka jest Wasza postawa w kwestii protestów, Starszyzny, itp. :zly:

Zostawmy jednego Nazgula, skoro caly Mordor atakuje . :box: . Ten list doskonale się wpisuje w zadziwiający wysyp komentarzy pro-ITI przy newsach na głównej Legialive. Jakoś tu postawy są "nieco" inne... Coż...

szczepan
28-08-2004, 09:48
jestem bardzo bardzo ciekaw co to z Kacperek jeden !

Fizi
28-08-2004, 11:54
jak ja lubię ludzi, którzy się wypowiadają w czyimś imieniu , jeśli nikt ich o to nie prosi

Nazgul
28-08-2004, 14:46
Ty nazgul,czym wiecej twoich wpisow czytam tym bardziej jestem pewien ze jestes od tych zlych czyli jak na nazgula przystalo od wladcy ciemnosci i zniszczenia tego co piekne nieszanowanego pana waltera

Ja po prostu nawołuję do spokoju i cierpliwości. I tyle. Pamiętacie klątwy na Pol-Mot? I potem zmianę zdania? Ile razy można się ładować w ten sam kanał?

Chodzi mi o spokój i o to, aby nie było już okazji do robienia takich zdjęć które potem robią karierę na obcych forach dyskusyjnych...

No i na koniec: Ani jeden z moich postów nie doczekał się rzeczowej odpowiedzi. Czytam jedynie frazesy i nieudolne próby wycieczek osobistych. Może w końcu tendencja troszke się zmieni?

edek
28-08-2004, 15:00
Są gotowi rozpocząć awanturę w Wiedniu, aby klub wyrzucono z rozgrywek. Z nieoficjalnych źródeł wiem też, że niedzielny mecz z Cracovią ma być okazją do potężnej bijatyki, choćby za cenę dożywotniego zakazu wstępu na stadion.

:jejku:
Słabo mi....... Dosłownie........

Nazgul
28-08-2004, 15:11
Są gotowi rozpocząć awanturę w Wiedniu, aby klub wyrzucono z rozgrywek. Z nieoficjalnych źródeł wiem też, że niedzielny mecz z Cracovią ma być okazją do potężnej bijatyki, choćby za cenę dożywotniego zakazu wstępu na stadion.

Mnie będzie słabo jak się zdarzy to o czym on pisze... Jak na razie wisi mi ten list jak kilo kitu bo śmierdzi bzdurą na kilometr.

edek
28-08-2004, 15:17

Mnie będzie słabo jak się zdarzy to o czym on pisze... Jak na razie wisi mi ten list jak kilo kitu bo śmierdzi bzdurą na kilometr.

My czujemy ten smród. Zwykli czytelnicy niekoniecznie....

Nazgul
28-08-2004, 15:20

My czujemy ten smród. Zwykli czytelnicy niekoniecznie....

Zwykli czytelnicy i tak wiedzą swoje z TVN-u... Nie ma co bałwanowi reklamy robić.

No chyba że to jest prowokacja ITI i faktycznie będzie dym - rozkręcony przez Wrone i Miecugowa... ;)

PRAWIE LASKA
31-08-2004, 23:57
Jednocześnie chcemy poinformować, że podobne postępowanie trwa w sprawie napaści na kibiców Legii (ojciec z synem przed meczem z Cracovią) przez osobnika, który chciał ukraść ich bilety. Sprawca napaści i próby kradzieży został zatrzymany i przekazany policji, a jego dane zostały wciągnięte na listę osób, które obejmie dożywotni zakaz wstępu na stadion Legii i zakaz zakupu biletów na mecze wyjazdowe.

Pierwszy raz sie z nimi zgadzam co do zakazów.
Ciekawe czy będą wogóle przestrzegane te zakazy .

szczepan
01-09-2004, 00:27

ze co?! :O :ucieka:

Guzik
01-09-2004, 00:33

ze co?! :O :ucieka:
Chodzilo mu (jej) :hmm: o sama akcje z zajebaniem biletu i ze ten koles ktory go zwinal bedzie mial zakaz

czesiek
01-09-2004, 00:35
co sie szczepan dziwisz? koles probowal ojebac faceta z dzieckiem z biletów... rozumiem, ze czlowieka, ktory zaincjowal wjazd z bramą można jakos bronić, ale w tym przypadku nie ma za bardzo na co sie oburzac...

no chyba, że znasz jakąś inną wersje wydarzeń...

szczepan nie najeżdzaj z przyzwyczajenia... 8)

Guzik - jej. 8)

yusta
01-09-2004, 00:54
Do CFaniaków - przeczytajcie "list" niejakiego Kacperka w dzisiejszej "Wyborczej"/"Stołecznej" (sport oczywiście), a "dowiecie się", jaka jest Wasza postawa w kwestii protestów, Starszyzny, itp. :zly:

Zostawmy jednego Nazgula, skoro caly Mordor atakuje . :box: . Ten list doskonale się wpisuje w zadziwiający wysyp komentarzy pro-ITI przy newsach na głównej Legialive. Jakoś tu postawy są "nieco" inne... Coż...

Foxx, te "dowiecie się", powinno być bez "".
Ten list to zwykła prowokacja. Próba poróżnienia kibiców.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że GW przeznaczylaby 3/4 strony na wydrukowanie np. mojego listu, jaki by nie był.

PS. Szczepan, mam nadzieję że tego typa co chciał skroić bilety na stadionie nie zobaczę już nigdy. Wszystko jestem w stanie zrozumieć oprócz złodziejstwa.

Herman
01-09-2004, 01:19
100% racji Justa.
Ludzi po szalu się nie okrada.
Jeśli ktoś to robi nie zasługuje by nosić te barwy.

Foxx
01-09-2004, 06:47

Foxx, te "dowiecie się", powinno być bez "".
Ten list to zwykła prowokacja. Próba poróżnienia kibiców.
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że GW przeznaczylaby 3/4 strony na wydrukowanie np. mojego listu, jaki by nie był.

Ależ mam identyczne zdanie i właśnie dlatego "dowiecie się" napisałem w cudzysłowie, bo przecież z tego listu się raczej nie dowiecie :zlosliwy: .

PS Moja własna logika na kacu mnie powala :ucieka:

Nazgul
01-09-2004, 08:55
100% racji Justa.
Ludzi po szalu się nie okrada.
Jeśli ktoś to robi nie zasługuje by nosić te barwy.

Nikogo się nie okrada.

Fizi
01-09-2004, 11:04
Jednocześnie chcemy poinformować, że podobne postępowanie trwa w sprawie napaści na kibiców Legii (ojciec z synem przed meczem z Cracovią) przez osobnika, który chciał ukraść ich bilety. Sprawca napaści i próby kradzieży został zatrzymany i przekazany policji, a jego dane zostały wciągnięte na listę osób, które obejmie dożywotni zakaz wstępu na stadion Legii i zakaz zakupu biletów na mecze wyjazdowe.

ten typek nie powinien już sie pojawiac na Legii - nigdy

raz, że złodziej

dwa , że nawet bez złodziejskiego honoru

trzy , że chyba mocno ograniczony umysłowo - kraść imienne bilety ?

szczepan
01-09-2004, 15:42
co sie szczepan dziwisz? koles probowal ojebac faceta z dzieckiem z biletów... rozumiem, ze czlowieka, ktory zaincjowal wjazd z bramą można jakos bronić, ale w tym przypadku nie ma za bardzo na co sie oburzac...

no chyba, że znasz jakąś inną wersje wydarzeń...

szczepan nie najeżdzaj z przyzwyczajenia... 8)

Guzik - jej. 8)

sorry sorry moj blad, nie czytalem calosc a ze doslownie pare chwil wczesniej czytalem to na glownej stronie legia.pl to myslalem ze chodzi o akcje flaga Amici

moj blad!

najmocniej przepraszam

Guzik
01-09-2004, 17:53
Guzik - jej. 8)

Skojarzylo mi sie z "chlopaki nie placza" :hyhy: i dlatego sie spytalem :roll:

Nazgul
13-10-2004, 10:32
Artykuł z Życia Warszawy (http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=49698)

Jaco
13-10-2004, 14:43
Artykuł z Życia Warszawy (http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=49698)
A tu odpowiedź władz klubu na artykuł z "Życia Warszawy":
http://legia.e-sport.pl/legia/

Q_(L)
13-10-2004, 14:49

Tez się mocno zdziwiłem... :brawo:

legart
13-10-2004, 14:56

Ano ktoś wreszcie ludzkim głosem przemówił

Q_(L)
13-10-2004, 14:57

Do mnie pijesz... :efoch:

;)

legart
13-10-2004, 15:18

Do mnie pijesz... :efoch:

;)

nie 8)

MaxyM
13-10-2004, 15:30
Nie rozmywać...
Wy tu porządek macie utrzymywać. :efoch:

ems
13-10-2004, 15:53

:O :brawo:

kud(L)aty68
13-10-2004, 16:15
Tez jestem w szoku :O

Nazgul
13-10-2004, 18:11
Tez jestem w szoku :O

Najśmieszniejsze, że w artykule Życia nigdzie nie widzę "przyprawiania wszystkim gęby chuligana" - raczej jest tam to, o czym słyszeliśmy do niedawna z ust naszego kochanego prezesa - a klub to momentalnie prostuje...

Coś mi tu nie gra :(

Fizi
13-10-2004, 18:16
wyglada na to, że protesty kibiców nie były takie bezcelowe jak to niektórzy twierdzili :ucieszony:

VANAHAIM72
13-10-2004, 18:27
A ja takim optymistą nie jestem. Moim zdaniem to tylko jakieś małe nieporozumienie, albo Zygo wyłączność na oczernianie kibiców sprzedał Wyborczej i teraz się próbuje wywiązać z umowy :nie:

marian__
13-10-2004, 18:30
hehe za co niby ta kara z wronek była :) przecierz tylko skroiliśmy flage a tak był spokój no moze na początku Warszawa chciała z bramą wejść :) a tak to nie widze sensu kary!!
CZEŚĆ CZEŚĆ CZEŚĆ ......

Raffi
24-11-2004, 14:20
Klub dziękuje i karze

KP Legia Warszawa postanowiła podziękować kibicom za doping dla drużyny w meczu z Wisłą Płock.
W ten sposób działacze chcieli wyrazić swoje poparcie dla tej części publiczności. Zupełnie inaczej zostały potraktowane osoby, które zachowywały się według Klubu nieodpowiednio. Trzy osoby zostały ukarane dożywotnimi zakazami stadionowymi.
Poniżej prezentujemy oficjalne oświadczenia KP Legia Warszawa S.S.A.
Podziękowania dla Kibiców

Klub Piłkarski Legia Warszawa S.S.A pragnie podziękować wszystkim Kibicom, którzy mimo przenikliwego zimna wsparli nasz zespół gorącym dopingiem w czasie sobotniego meczu z Wisłą Płock.
Jednocześnie wyrażamy żal i ubolewanie za niestosowne i prymitywne zachowanie nielicznych osób, które rzucały kulkami śnieżnymi w kierunku piłkarzy Wisły Płock i sędziów prowadzących spotkanie.
Uważamy, że kontrowersyjne sytuacje na boisku nie mogą stanowić żadnego usprawiedliwienia dla takich zachowań.
Osoby, które uczestniczyły w incydentach zostały zarejestrowane przez służby porządkowe Legii i w stosunku do tych osób będziemy starali się wyciągnąć jak najsurowsze konsekwencje z nałożeniem zakazu wstępu na mecze Legii włącznie. Zachowanie tych osób godzi w wizerunek Kibiców, Piłkarzy i całego Klubu Legii, zasługuje więc na potępienie.

Informacja o zakazach stadionowych

KP Legia Warszawa S.S.A. podjął decyzję (zgodnie z par.9, 11 i 13 Regulaminu Stadionu Piłkarskiego Legii Warszawa), o nałożeniu dożywotnich zakazów wstępu na stadion Legii, oraz zakazów zakupu biletów na mecze wyjazdowe naszego Klubu wobec osób, które dopuściły się chuligańskich zachowań:

1) podczas meczu w Wiedniu przeciwko Austrii Wiedeń – dotyczy dwóch osób zatrzymanych przez policję austriacką, które przyznały się w sądzie do czynnej napaści na policjantów;
2) podczas meczu w Warszawie przeciwko Polonii Warszawa – dotyczy osoby zatrzymanej przez służby porządkowe Legii i przekazane policji, która uczestniczyła w incydencie rzucenia butelką w stronę płyty boiska z trybuny krytej.

Jednocześnie przypominamy, że Klub będzie konsekwentnie eliminował ze stadionu wszystkie osoby, które dopuszczą się chuligańskich zachowań, stanowiących zagrożenie dla bezpieczeństwa Kibiców zgromadzonych na meczach Legii.

Autor: Redakcja
Na podstawie: Legia.pl

legialive.pl

Moim zdaniem ukarany powinien zostać jeszcze bałwan ponieważ nie posiadał biletu....

MK
24-11-2004, 14:34
Rzucanie w ludzi kulkami śnieżnymi może doprowadzić do kalectwa, a nawet do śmierci
Prezes klubu piłkarskiego Legia Warszawa S.A. Piotr Zygo ostrzega !! :nie:

żyła
24-11-2004, 14:34
Co do osoby rzucającej butelką. bardzo dobrze. niech wypierdala, w domu może porzucać meblami o ścianę jak nie ma się gdzie wyżyć.

W Wiedniu nie byłem, nie widziałem zdarzenia na własne oczy, więc nie komentuje tego 8)

Trzeba przyznać, że Zygo zabrał się na poważnie, za te zakazy :O
Jeśli jednak za to rzucani śnieżkami, dadzą zakazy, to będzie gruba przesada, i całkowity brak chęci zrozumienia i wyrozumiałości :/

crolick
24-11-2004, 15:26
Co do sniezek nie do konca. Chodzi o to ze sedzia mogl przez to przerwac mecz [i w efekcie bylby walkower dla gosci], wiec byloby to dzialanie na szkode klubu. A takie zachowania moim zdaniem nalezy eliminowac...

Yddett
24-11-2004, 15:52
nazgul myślałem że to co naskrobałeś w wątku o Powstaniu to apogeum twojej działalności, ale tym co wypisujesz w tym wątku przechodzisz sam siebie...

Z przeogromna niecierpliwością oczekuje momentu kiedy będę mógł cię wreszcie poznać i wymienić nasze argumenty tudzież sugestie w świecie REALNYM. najlepiej w towarzystwie jokera i crolika. Dziwi mnie troszkę wasza obecnośc na tym forum, przecież policja też ma napewno jakieś swoje forum gdzie można sobie popisać, podonosic czy co tam jeszcze wolicie. Skad wy sie bierzecie na Legii?? od małego chlopca kiedy chodzę na Legię zawsze wiedziałem że kibice to jedność jak śpiewamy to śpiewamy jak bijemy to bijemy ale zawsze jestesmy RAZEM. jak juz komuś się nie podobało to stał sobie z boku ale NIGDY nie pucował policji.
To jest jakiś koniec świata, wstyd mi że taka zaraza dosięgła też mojego klubu. To jest właśnie ciemna strona wejścia ITI czy innych bogatych sponsorów w piłkę nożną - masa pikników (komentarze do newsow) i innych odszczepieńców( jak nazgul i forum drzewkowe) ktorzy o zyciu kibicowskim nie maja pojecia... dla nich mecz zaczyna sie i konczy w godzinach meczu. siedza i grzeja swoja tlusta dupe na krzeselku, wpieprzaja hot doga z multikina i ida do domu. Tymczasem dla mnie i wielu innych kibicow (z tego forum rownież) kibicowanie Legii to specyficzny rodzaj "sposobu na zycie" way of life. z cala otoczka meczowa typu zycie od meczu do meczu, oczekiwanie od srody do soboty, przygotowywanie choreografii na mecz, sparingi w lesie (niepotrzebne skreslic). nazgule chyba tego nie rozumieja...

a propos okradania kolegów po szalu to jest to totalne frajestrwo ktore jednak jest tępione i powinno byc tepione.
a co do zakazów stadionowych to nie ma co się grzać, raz że i tak nie mogą byc egzekwowane, dwa że ludzi ktorzy na codzien zajmuja sie chuliganka (mowie o CHULIGANCE a nie rzucaniem butelka na boisko, lub sniezka sedziego) i tak one nie dotkna. Oni beda zawsze i wszedzie. Zakazy tu nic nie dadza.

Smetny
24-11-2004, 16:19
:zygo: facet przesadzil rozumiem jesli polecialby jakis ostry sprzet ale za cos takiego to mozna dac zakaz na dwa mecze najwyzej :zygo:

Tuzin
24-11-2004, 16:27
A jakby trafil kogos na boisku?

Fizi
24-11-2004, 16:41
Rzucanie w ludzi kulkami śnieżnymi może doprowadzić do kalectwa, a nawet do śmierci

widziałem kiedyś skutki trafienia śnieżką w twarz osoby w okularach - raczej nie było jej do śmiechu

MK
24-11-2004, 16:42
To fakt, że był to debilizm pierwszej maści, (rzut butelką) bo ani nie przegrywaliśmy, ani nie było większych zastrzeżeń do sędziowania, więc nie wiem po co to było. Ale zakaz dożywotni to przesada każdy zrobi czasem w życiu coś głupiego i to nie znaczy, że trzeba przekreślać wszystkie jego szanse na poprawe :zly: . Ta butelka pozatym powinna trafić w tych je..nych konfidentów którzy wskazali tego typka ochronie.

MK
24-11-2004, 16:43

widziałem kiedyś skutki trafienia śnieżką w twarz osoby w okularach - raczej nie było jej do śmiechu
Ale na boisku nie ma nikogo w okularach 8)

Fizi
24-11-2004, 16:44

Ale na boisku nie ma nikogo w okularach 8)

miałem na mysli rzucanie śnieżek w trybunę ,

żeby nie było - nie pisze , że zakaz za śniezki, ale można by się zastanowić, zanim się rzuci, że można komuś zrobić krzywdę taką zabawą

MK
24-11-2004, 16:54
Myślałem ,że chodzi Ci o o rzucanie na boisko, a rzucanie w trybuny rzeczywiście może sie źle skończyć, ale też nie popadajmy w paranoje :oczko:

Michu
24-11-2004, 16:54
2) podczas meczu w Warszawie przeciwko Polonii Warszawa – dotyczy osoby zatrzymanej przez służby porządkowe Legii i przekazane policji, która uczestniczyła w incydencie rzucenia butelką w stronę płyty boiska z trybuny krytej

:O :kurde:

Creator
24-11-2004, 17:52
Myślałem ,że chodzi Ci o o rzucanie na boisko, a rzucanie w trybuny rzeczywiście może sie źle skończyć, ale też nie popadajmy w paranoje :oczko:

na Żylecie rzucali z dołu w górne rewiry...chyba po to, żeby zaczeli śpiewać :kurde:

Qrna, ale to musi być szok dla tych, co dostali dożywotni zakaz... :O

emil83
24-11-2004, 21:32
Co to wogóle za idiotyzm te dożywotnie zakazy. Jesteśmy chyba jedynym klubem a przynjamniej jednym z niewielu w świecie który daje dożywotnie zakazy...Paranoja :zdziwiony: I to jeszcze za śnieżki... :hmm:

Fizi
24-11-2004, 21:58
Co to wogóle za idiotyzm te dożywotnie zakazy. Jesteśmy chyba jedynym klubem a przynjamniej jednym z niewielu w świecie który daje dożywotnie zakazy...Paranoja :zdziwiony: I to jeszcze za śnieżki... :hmm:

chyba nie do końca zrozumiałeś, to co przeczytałeś :hyhy:

Żuku
24-11-2004, 23:28
Jeśli jednak za to rzucani śnieżkami, dadzą zakazy, to będzie gruba przesada, i całkowity brak chęci zrozumienia i wyrozumiałości

jaka wyrozumiałość? :roll: Hadaj ostrzegał a Oni rzucali nadal ... w tym momencie robili to na swoją odpowiedzialność :/ ale prawdą jest, że zakaz stadionowy za śnieżki to przesada...

Ta butelka pozatym powinna trafić w tych je..nych konfidentów którzy wskazali tego typka ochronie.

hm.. z tego co widzialem to połowa Krytej pokazywała paluchami ochorniarzom typka :) Gość odrazu znalazł się w obstawie swoich kolegów i mecz przesiedział cichutko .. a jak skończył sie mecz to na Krytej aż żółto było:) a pierwszymi osobami, które wskazały typka były osoby od ... bębnów - jak byś chcial wiedzieć,więc wiesz gdzie konkretnie szukać tych "konfidentów" ;)

MK
25-11-2004, 09:31
hm.. z tego co widzialem to połowa Krytej pokazywała paluchami ochorniarzom typka Gość odrazu znalazł się w obstawie swoich kolegów i mecz przesiedział cichutko .. a jak skończył sie mecz to na Krytej aż żółto było a pierwszymi osobami, które wskazały typka były osoby od ... bębnów - jak byś chcial wiedzieć,więc wiesz gdzie konkretnie szukać tych "konfidentów"
Mniejsza z tym kto pokazywał, ale tak samo gardze nimi jak i tym co rzucał butelką

el majoneze
25-11-2004, 18:50
zarząd nasz kochany napisał o tym że wszystkie te działania zmierzają do zapewnienia bezpieczeństwa kibicom na meczach.to ja jestem ciekaw czy te lodowsisko na schodach i wywijane orły co 15 sekund to tez bylo w ramach akcji "bezpieczny stadion"..ludzie wywracali jeden za drugim..jakby nie mozna było jakiegos piasku wysypac..za te 30 zł mam prawo chyba chociaż tego wymagac??a co do rzucania snieżkami..jakby nie było śniegu to by nie było śnieżek..nie wiem,jak dla mnie to oni wsyscy powariowali..tzn.powariowali juz dawno,ale za kazdym razem kiedy wydaeje mi sie ze mr.Zygo osiagnął apogeum swojej glupoty on zaskakuje mnie wchodzac na kolejny jej level.. :wsciekly:

Creator
25-11-2004, 19:28
zarząd nasz kochany napisał o tym że wszystkie te działania zmierzają do zapewnienia bezpieczeństwa kibicom na meczach.to ja jestem ciekaw czy te lodowsisko na schodach i wywijane orły co 15 sekund to tez bylo w ramach akcji "bezpieczny stadion"..ludzie wywracali jeden za drugim..jakby nie mozna było jakiegos piasku wysypac..za te 30 zł mam prawo chyba chociaż tego wymagac??a co do rzucania snieżkami..jakby nie było śniegu to by nie było śnieżek..nie wiem,jak dla mnie to oni wsyscy powariowali..tzn.powariowali juz dawno,ale za kazdym razem kiedy wydaeje mi sie ze mr.Zygo osiagnął apogeum swojej glupoty on zaskakuje mnie wchodzac na kolejny jej level.. :wsciekly:

Hmm...a może zarząd specjalnie nie uprzątnął śniegu i nie posypał piachem lodu na schodach celem wystawienia nas na próbę...
Może chcieli zobaczyć, czy jesteśmy w stanie oglądać mecz nie rzucając kulami, co wg nich jest niewłaściwym zachowaniem :O ..można tylko snuć przypuszczenia, jednak pewne jest że na meczu z Pogonią powinni to zmienić i piasku przywieść troche, bo może być ciężko :|

Mrozik
25-11-2004, 19:35

na Żylecie rzucali z dołu w górne rewiry...chyba po to, żeby zaczeli śpiewać :kurde:

I słusznie :> :chytry:

ems
25-11-2004, 23:55
ba! :]

Herman
26-11-2004, 01:23
czy dobrze to nie wiem

jeszce jedna sprawa..jak rzucacie serpentyny z dołu (dla ludzi) to starajcie się je rzucać "łukiem" (tak do góry) bo czasami jak ktoś ciśnie z całej siły to można zdrowo wyrwać w ryło.

MK
26-11-2004, 08:23
czy dobrze to nie wiem

jeszce jedna sprawa..jak rzucacie serpentyny z dołu (dla ludzi) to starajcie się je rzucać "łukiem" (tak do góry) bo czasami jak ktoś ciśnie z całej siły to można zdrowo wyrwać w ryło.

W tym właśnie cała zabawa :chytry: :P
Pamiętam, że jakieś 3 lata temu jakiś typek stracił przytomność od tej zabawy po trafieniu w oko, ale po chwili ją odzyskał więc zabawa trwała dalej i sam bardzo sie tym nie przejął 8)

ems
26-11-2004, 15:16
hehe no proste - to jest zyleta, a nie kolko baletnic :)