PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - Cracovia (kibicowsko)

Strony : [1] 2

Raffi
24-08-2004, 10:58
tak, to już za parę dni. Miejmy nadzieję że frekwencja, ale i organizacja sprzedaży biletów , będzie dużo lepsza niż ostatnio. Cóż, dawno nie graliśmy z Cracovią....

Tuzin
24-08-2004, 11:03
Wie ktos czy KSP bedzie wpuszczane normalnie?

Egzekutor
24-08-2004, 11:18
ktos wie co z oprawa? mam nadzieje, ze normalna miszczowska oprawa bedzie, bo biore dziewczyne. to bedzie jej pierwszy mecz i jesli bedzie tak, jak na Zaglebiu to sie moze troszke zniechecic...

niedzwiedz
24-08-2004, 11:22
ktos wie co z oprawa? mam nadzieje, ze normalna miszczowska oprawa bedzie, bo biore dziewczyne. to bedzie jej pierwszy mecz i jesli bedzie tak, jak na Zaglebiu to sie moze troszke zniechecic...

I ciekawe czy panorama bedzie.Mam nadzieje ze tak :hyhy:

Bastion
24-08-2004, 11:24
Wie ktos kiedy zacznie sie sprzedaz biletow?? Musze szwagrowi powiedziec zeby podjechal i kupil.

Fizi
24-08-2004, 11:36
w kwestii oprawy .... chyba takiego meczu mimo wszystkich okoliczności nie wypada odpuścić.... :hmm:

Tuzin
24-08-2004, 11:38
Jest zbiorka i pakowanie konfetti to chyba oprawa bedzie jak za starych dobrych czasow :]

Raffi
24-08-2004, 11:42
W związku ze zbliżającym się meczem z Cracovią, w najbliższy piątek o godznie 17 pod trybuną Krytą, organizowane jest pakowanie jeszcze niewykorzystanych zapasów konfetti. Zbieramy również serpentyny oraz już popakowane konfetti.

Konfetti najszybciej wyrywa się recznie z gazet, a najlepiej wygląda gdy jest wielkości ok. 5 x 5 cm. Mniej więcej garść tych kwadracików pakujcie do małych woreczków śniadaniowych. Można je kupić za naprawdę niewielką cenę w każdym hipermarkecie. Pytajcie tam również o rolki do kas fiskalnych, czyli serpentyny.

Przypominamy, że konfetti i serpentyny rzucamy tylko i wyłącznie na gwizdek rozpoczynający mecz.

Dzięki tej akcji każdy może w prosty sposób przyczynić się do tworzenia oprawy na naszym stadionie. Liczymy na wasze liczne przybycie.

Egzekutor
24-08-2004, 11:42
w kwestii oprawy .... chyba takiego meczu mimo wszystkich okoliczności nie wypada odpuścić.... :hmm:

No tez mi sie tak wydaje... ale ciekaw jestem jakie sa plany. A Panoramy tez sie nie moge doczekac, rzezcywiscie, to jest chyba odpowiedni moment zeby zadebiutowala.

Jaco(L)DŚ
24-08-2004, 11:50
kur***tylko czemu tak jest mecz wszczesnie przez to nie bede :zly:

Arni
24-08-2004, 12:00
Chciałem w ramach akcji "zarób na bilet" odpracować to co muszę i dostać wejściówkę na to spotkanie. Teraz z kolei w klubie nie wiedzą, czy w ogóle ta akcja będzie przed tym meczem kontynuowana jako powód podając -"bardzo krótki termin". Nie wiem, czy np. piątek i sobota nie wystarczyłyby na uprzątnięcie stadionu po meczu z Dynamo?? Więc ja się pytam po cholere nagłaśniają, że będą prowadzone tego typu akcje przed każdym spotkaniem, skoro teraz sami nie wiedzą co mają robić??!! I znów mi pozostaje coś wykombinować, skąd wziąć kasę.
Dobrze, że jest prowadzona zbiórka konfetti, matka się ucieszy, że tyle kg. pociętych gazet zniknie jej z balkonu :hyhy:

Fizi
24-08-2004, 12:03
Chciałem w ramach akcji "zarób na bilet" odpracować to co muszę i dostać wejściówkę na to spotkanie. Teraz z kolei w klubie nie wiedzą, czy wogóle ta akcja będzie przed tym meczem kontyunowana jako powód podając -"bardzo krótki termin"

a po co sprzątać jak i tak się znowu nabrudzi .... :lol2:

Lukass
24-08-2004, 12:07
Mam nadzieję że na tym meczu będzie świetna oprawa. Będzie to mój pierwszy taki meczyk na żylecie a więc nie mogę się już doczekac. Panorama myślę że także zadebiutuje ! A KSP zapewnę będzie jak to zwykle ... I zapewne będą kombinować jakaś łapanke na Dolnej lub na Wilsona ! ... :/

legart
24-08-2004, 12:16
Kiedy mecz w sobotę czy niedzielę? Dla mnie dosyć istotne

Fizi
24-08-2004, 12:18
niedziela 16.00

MK
24-08-2004, 12:22
Z oprawą to będzie chyba nie za dobrze przynajmniej pod względem pirotechniki bo chyba troche za widno będzie przynajmniej tak mi się wydaje. A co do panoramy to wątpie żeby szybko zadebiutowała w związku z polityką biletową ITI

bocian1916
24-08-2004, 12:25
Tak, tak oprawa misi być :)
Pobierajcie z mojej strony plakat na Craxę !!!
To będzie prawdziwe swięto, Polonia tez pewno będzie :)
Mam nadzieję ze go nie popsują nasi grajkowie :(

Arni
24-08-2004, 12:25
Chciałem w ramach akcji "zarób na bilet" odpracować to co muszę i dostać wejściówkę na to spotkanie. Teraz z kolei w klubie nie wiedzą, czy wogóle ta akcja będzie przed tym meczem kontyunowana jako powód podając -"bardzo krótki termin"

a po co sprzątać jak i tak się znowu nabrudzi .... :lol2:

Prawdopodobnie klub wychodzi z innego założenia, " a co myślisz sobie, że nas to interesuje, że nie masz kasy i sprzątać ci się zachciewa w zamian za wejściówkę? A wyp...aj pod kasy i kup sobie bilet! Darmozjadzie...". :zly:
P.S. Ja nie wiem, czemu po głowie mi wciąż chodzi, że w czwartek naszym przeciwnikiem jest Dynamo Tbilisi, a nie FC :hyhy:

CywiL
24-08-2004, 12:27
Nas Ksp na mecze Pogoni nie wpuszcza więc czemu niby oni mieli wejść....
Mam nadzieję że żaden polonista nie zostanie wpuszczony na Estadio WP!

JAK KUBA BOGU TAK BÓG KUBAŃCZYKOM !!!!

legart
24-08-2004, 12:29
niedziela 16.00

dzięki

Fizi
24-08-2004, 12:33

:nie:

CywiL
24-08-2004, 12:39

:nie:

...a tobie o co przepraszam chodzi ???

Fizi
24-08-2004, 12:41

o to, że kibic to kibic i wszelkie tego typu ograniczenia są nie na miejscu

qarton
24-08-2004, 12:43
Ja tez bede na tym meczu wiec oprawa musi byc ;)

CywiL
24-08-2004, 12:46

Chyba sobie ze mnie żartujesz , juz to kiedys napisałem ale napisze jeszcze raz ,mam w dupie kibicowską solidarność gdy działa tylko w jedną stronę...
Ile to juz było pierdzenia na ten temat ,zawsze ustępowaliśmy i na końcu w dupę dostawalismy....najprostszy przykład to Rts który dostał tyle biletów ile chciał ,przyjechał zrobił awanturę , a nam dali 600 biletów i smiali się że frajerzy jesteśmy.... :zly:
Skończył się qrwa dzień dziecka!

Wasil
24-08-2004, 12:57
Nie sądze ,żeby Polonia weszła. Jak grała Ksp w Krakowie z Wisłą to Craxa nie weszła oficjalnie (nieoficjalnie 2 osobny były). Ja niestety z uwagi na termin nie będę mógł być i zajebiście żałuje.

daimler
24-08-2004, 13:29
Canal troche w czlona przycial, bo my znowu zagramy w sloneczku a na wczesny wieczor ustawili Lech-amica... A niby czemu nie mogli na odwrot? Zygo poprosil zeby jupiterki oszczedzic? :/

daimler
24-08-2004, 13:32

popieram. W dodatku wq tym sezonie nie liczylbym na wiecej niz 300 oficjalnych wejsciowek (te durne przepisy "centrali"), poza tym w kilku miejscach zaczely sie "wieczne remonty" bedace jedynie argumentem zeby nas nie wposcic...

Egzekutor
24-08-2004, 13:35

Chyba sobie ze mnie żartujesz , juz to kiedys napisałem ale napisze jeszcze raz ,mam w dupie kibicowską solidarność gdy działa tylko w jedną stronę...
Ile to juz było pierdzenia na ten temat ,zawsze ustępowaliśmy i na końcu w dupę dostawalismy....najprostszy przykład to Rts który dostał tyle biletów ile chciał ,przyjechał zrobił awanturę , a nam dali 600 biletów i smiali się że frajerzy jesteśmy.... :zly:

Ale to nie oznacza, ze mamy sie znizac do ich poziomu...

marecki
24-08-2004, 13:36
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=2393 ,umieszczam tutaj ,bo i tak prawie nikt nie idze na mecz w czwartek

niedzwiedz
24-08-2004, 13:41
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=2393 ,umieszczam tutaj ,bo i tak prawie nikt nie idze na mecz w czwartek

Nie chce być złym prorokiem ale wjazd z brama murowany.2xwiecej ludzi=2xwieksze kolejki

Nationalist
24-08-2004, 13:53
Tez mi sie wydaje ,ze ludzie nie wytrzymaja i bedzie wjazd

marecki
24-08-2004, 13:58
bedzie 10 razy wiecej ochrony niz na ostatnim meczu. Raz ,byl wiazd z brama ,dwa to mecz z Craxa ...wiec nie bedzie wjazdu ...bedzie ew. dym :/ No nic moze kibice zareaguja na apel i duza czesc kupi bilety wczesniej :modli:

Snopi_
24-08-2004, 14:04
Ciekawe i czy tym razem wszyscy opuszczą stadion na 10 minut. :hmm:

A bez wjazdu z bramką raczej się nie obejdzie :kurde:

legart
24-08-2004, 14:05

Pocieszające jest to że kasy są czynne do 18 a nie do 17 jak dotychczas

ems
24-08-2004, 14:13

nie raz nie dwa na swojej solidarnosci sie przejechalismy. nie mam zamiaru sie solidaryzowac z Polonia.

Snopi_
24-08-2004, 14:15

Oprawa chyba będzie. Wkońcu była zbiórka konffeti specialnie na ten mecz.

Grabek
24-08-2004, 15:14
Canal troche w czlona przycial, bo my znowu zagramy w sloneczku a na wczesny wieczor ustawili Lech-amica... A niby czemu nie mogli na odwrot? Zygo poprosil zeby jupiterki oszczedzic? :/
Po co od razu snuć jakieś teorie spiskowe :hmm: Po prostu w C+ uznali, że derby Wielkopolski bardziej zasługują na tzw. prime time niż mecz Legii z beniaminkiem - nawet jeśli tym beniaminkiem jest Cracovia :O

Q_(L)
24-08-2004, 15:22
Po co od razu snuć jakieś teorie spiskowe :hmm: Po prostu w C+ uznali, że derby Wielkopolski bardziej zasługują na tzw. prime time niż mecz Legii z beniaminkiem - nawet jeśli tym beniaminkiem jest Cracovia :O

Inaczej... w terminarzu podano (o ile mnie pamięć ne myli) sobotę, 28.08.2004, godz.16.00
Nikt nie spodziewał sie, ze Legia zajdzie tak wysoko w PU i musieli teraz zmienic termin rozgrywania meczu 8) - stad zamieszanie

Fizi
24-08-2004, 15:22

nie raz nie dwa na swojej solidarnosci sie przejechalismy. nie mam zamiaru sie solidaryzowac z Polonia.

z jednej strony uważamy za niedorzeczne, że ŁKS usiłuje ograniczyć mozliwośc wejścia do osób zameldowanych w Sosnowcu ( tak wiem , że tam chodzi tez o innych kibiców z Zagłębia, ale nie oszukujmy się , nie tylko)

z drugiej popieramy takie samo rozwiązanie u nas :hmm:

jak wszyscy to wszyscy, babcia też

Arni
24-08-2004, 16:48
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=12016 - czyli jednak problem się rozwiązał :ucieszony: :ucieszony: :ucieszony: A więc w niedziele jestem!! :ucieszony: :brawo:

Duch
24-08-2004, 16:58
11 tys. to raczej napewno będzie a co do tego wjazdu to wątpie , bo raczej większość osób kupi bilet dzień lub więcej przed meczem a o bilet w dniu meczu moż być bardzo ciężko.
W końcu dawno z Cracovia u siebie nie gralismy.

Raffi
24-08-2004, 17:05
a da się kupić więcej jak dzień wcześniej? :zdziwiony:

arczi
24-08-2004, 17:08
11 tys. to raczej napewno będzie

11??

Snopi_
24-08-2004, 17:35
Ale idioci sami prowokują, znając ich organizację i mam nadzieję PEŁNY STADION :modli: pod bramą będzie jeszcze sporo ludzi:

1-kupili bilet wcześniej, ale przez drobiazgowe kontrole na bramkach stoją w długiej kolejce i mają małe perspetywy na zobaczenie pierwszego kopnięcia
2-czekają w kolejce do kasy, bo CHCĄ kupić bilet, ale nie zdąrzą go kupić przed pierwszym gwizdkiem
3-Ludzie czekający na powtórkę z Zagłębia
4-Wyrzuceni ze stadionu za:
-brak dokumentu
-stan wskazujący
-pożyczony bilet/karnet

Z takiej mieszanki nic dobrego wyjść nie może. :(

Ochroniarze na pewno w jakiś sposób odczuli ostatnią akcję i teraz tak łatwo nie pójdzie. Policji teżmoże być więcej. Jednym słowem lipa może być.

Jak to wszystko będzie wyglądać dowiemy się już w niedziele. Ale obawiam się że bez wjazdu z bramką pełnego stadionu może nie być. :/

DeMon
24-08-2004, 20:23
Co wy ludzie o tym wjeździe z bramą. Na kolejny wyjazd jedziecie, czy co? Jeżeli bedzie to będzie a jeżeli nie to nie. I myślę, że ten temat (wjeżdżania/wyjeżdżania) mozna uznać za zakonczony.
A co do meczu to mam nadzieję, że mimo napewno fajnej oprawy, nasz protest zostanie jakoś podkreslony również tego dnia.

MK
24-08-2004, 22:39
Też jestem za kontynuowaniem protestu, uważam że ITI w końcu nam ustapi ,nie ma wyjscia z nami nie wygra .

Raffi
24-08-2004, 23:19
ta...

Snopi_
25-08-2004, 00:09
Gdy Walter zobaczy ze wszystko jest tak jak wcześniej (oprawa, doping itd.) uzna protest za zakończony. Więc popieram pomysł prodkreślenia protestu także na tym meczu.

arczi
25-08-2004, 00:21
Snopi. Ty lepiej niczego nie popieraj, tylko idz spac. Bo pozno juz jest.

I Ciebie kosz tez prosze o nie pisanie glupot i szerzenia fermentu.

WarsL
25-08-2004, 00:33
Nooooo, jestem zaskoczony.
To co jak słaby przeciwnik to protest a jak atrakcyjny to oprawa i pioseneczki ?
Jeżeli to wszystko ma dać jakikolwiek skutek to protest musi być kontynuowany. W przeciwnym razie nie silcie się na "bojowników o sprawę".
Starzy i"chłopaki" spotykają się przed meczem w stałych miejscach i zapadnie decyzja. Ja nie muszę być na Cracovii, najwyżej popilnujemy gości z Krakowa 8) .
Przeczytajcie sobie wywiad z zygo to zrozumiecie podejście klubu do kibiców. My jesteśmy tylko klientami którzy muszą zapłacić za bilet by móc kibicować :O

Fizi
25-08-2004, 00:42
chyba mozna połączyć jakoś te dwie sprawy ...

kontynuowanie protestu chyba nie wyklucza jakiejkolwiek oprawy i dopingu

Guzik
25-08-2004, 00:47
Teraz az do meczu beda trwaly spory czy bedzie protest czy nie itp. itd.
Tak samo bylo przed meczem z Zaglebiem, zaczely sie spekulacje czy protest bedzie czy nie. Zakonczylo sie na tym ze protestu nie bedzie, a protest byl :hyhy: . (ale zem napisal)
Dowiemy sie wszystkiego po meczu, efekt zaskoczenia jest najlepszy :chytry: .

Raffi
25-08-2004, 01:02
hehe, przypomnę że po drodze jest mecz z FC Tbilisi :chytry:

Guzik
25-08-2004, 01:08
No ale w temacie o tym meczu nikt nie podejrzewa zadnego spisku :hyhy: .
Wszyscy chca aby byl na Cracovii, dlaczego :hmm:

Q_(L)
25-08-2004, 09:40
Snopi. Ty lepiej niczego nie popieraj...

I Ciebie kosz tez prosze o nie pisanie glupot i szerzenia fermentu.

Dokładnie :brawo:

Michu
26-08-2004, 10:13
Ej, ważne!! Dajcie wszystykie linki do stron na których są plakaty na mecz!!!

http://www.bocian1916.republika.pl/plakatystronatrzy.html

aszu(L)a
26-08-2004, 11:51
Mam nadzieje ze nie bedzie Ksp bo nie chcialabym dostac krzeselkiem albo czyms :zdziwiony: oprawa bedzie pewnie zajebista, a Cracovii i tak dokopiemy :brawo:

Q_(L)
26-08-2004, 11:55
Mam nadzieje ze nie bedzie Ksp bo nie chcialabym dostac krzeselkiem albo czyms :zdziwiony:
Rozwiń swoja mysl, jezeli byłbys tak uprzejma...

a Cracovii i tak dokopiemy :brawo:
Raczej wymęczymy zwycięstwo :/

p.s. Witaj na forum 8)

LeszkoWB
26-08-2004, 11:59
Mam nadzieje ze nie bedzie Ksp bo nie chcialabym dostac krzeselkiem albo czyms :zdziwiony: oprawa bedzie pewnie zajebista, a Cracovii i tak dokopiemy :brawo:

Myśle ze nawet jak Ksp wejdzie to trudno bedzie dostac odnich krzeselkiem :oczko:

Norbas
26-08-2004, 12:31
:( zaczynam się zastanawiać czy iść na mecz.... boję się!!
bo skoro istnieje możliwość że na stadionie pojawią się krzesłomioty z KSP to naprawdę może być niebezpiecznie.
Ale jak bym poszedł na zakole to tam chyba nie dorzucą?
Jestem w kropce, nie wiem czy zdobędę się na odwagę :help:

p.s.
:[

LeszkoWB
26-08-2004, 12:44
no wlasnie, strach teraz wysc gdziekolwiek bo Ksp rosnie w sile... nawet juz swoje radio maja... :hyhy:
a tak wogole to krakusow mozna sie juz w sobote spodziewac w stolicy tak mysle

Norbas
26-08-2004, 12:59
w sobotę powiadasz? hm... będą pewnie ćwiczyć rzut krzesełkiem ze swoimi ziomkami..... :kurde: wyjeżdzam w piątek z W-wy

legart
26-08-2004, 13:15

Nie chcę być niedelikatny w stosunku do kobiety, ale następnym razem przemyśl swoją wypowiedź zanim coś napiszesz. A loża szydeców jak widać jest nie tylko na stadionie Cracovii 8)

Bastion
26-08-2004, 13:28
Sprzedaz biletow rozpoczyna sie od piatku w godz. 10.00 - 18.00, sobota 10.00 - 18.00 w niedziele od 10.00 do godziny rozpoczecia meczu.

A ja nie wiem czy biletow starczy :chytry: dla mnie bo bede muzial kupic przezd meczem, niestey szwagier mi nie kupi bo musialby miec moj dowod, albo przynajmiej xero... :O

Raffi
26-08-2004, 13:41
Sprzedaz biletow rozpoczyna sie od piatku w godz. 10.00 - 18.00, sobota 10.00 - 18.00 w niedziele od 10.00 do godziny rozpoczecia meczu.

A ja nie wiem czy biletow starczy :chytry: dla mnie bo bede muzial kupic przezd meczem, niestey szwagier mi nie kupi bo musialby miec moj dowod, albo przynajmiej xero... :O

CO!!????

c_zary
26-08-2004, 13:45
niestey szwagier mi nie kupi bo musialby miec moj dowod, albo przynajmiej xero... :O
Do zakupu biletu wystarczy podac imie i nazwisko, a weryfikacja tozsamosci nastepuje dopiero na bramkach przed meczem.

LeszkoWB
26-08-2004, 13:48
w sobotę powiadasz? hm... będą pewnie ćwiczyć rzut krzesełkiem ze swoimi ziomkami..... :kurde: wyjeżdzam w piątek z W-wy

Powiadam w sobote, gdyż niejakie Ksp gra z górnikami z Katowic... wiec pewnie paru przyjedzie na owy mecz

Bastion
26-08-2004, 13:48
Do zakupu biletu wystarczy podac imie i nazwisko, a weryfikacja tozsamosci nastepuje dopiero na bramkach przed meczem.

Dzwonilem zeby zapytac kiedy zaczynaja sprzedaz biletow (pod ten numer +48 22 628-43-03) i tam mi tak babeczka powiedziala bo specjalnie pytam. Chodzi o to cytuje " Wprowadzone zeby ulatwic (???) kibicom nabywanie biletow, i zebysmy na stadionie czuli sie bezpiecznie" *****, ja sie nigdzie bezpieczniej nie czuje niz na naszym stadionie. Ale co tam wysle szwagra niech kupuje.

c_zary
26-08-2004, 13:55

Dzwonilem zeby zapytac kiedy zaczynaja sprzedaz biletow (pod ten numer +48 22 628-43-03) i tam mi tak babeczka powiedziala bo specjalnie pytam. Chodzi o to cytuje " Wprowadzone zeby ulatwic (???) kibicom nabywanie biletow, i zebysmy na stadionie czuli sie bezpiecznie" *****, ja sie nigdzie bezpieczniej nie czuje niz na naszym stadionie. Ale co tam wysle szwagra niech kupuje.
Do tej pory sprzedaz wygladala tak jak napisalem i nie sadze, zeby mialo sie cos zmienic w tej sprawie.

LeszkoWB
26-08-2004, 14:06
niestey szwagier mi nie kupi bo musialby miec moj dowod, albo przynajmiej xero... :O

To pewne jest?
Bo wpada domnie paru kolezkow ze Szczecina i myslalem zeby im jakos wczesniej bilety kupic

Fizi
26-08-2004, 14:09

To pewne jest?
Bo wpada domnie paru kolezkow ze Szczecina i myslalem zeby im jakos wczesniej bilety kupic

na Legia - Zagłębie kupowałem komuś bilet i nic nie musiałem pokazywać , wystarczyło podanie nazwiska , dopiero na bramce musiał pokazać dokument potwierdzający zgodnośc danych z nazwiskiem na bilecie

Kawa
26-08-2004, 14:10
Siema Leszek, widze, ze coraz wiecej ludzi z Bielan na forum:hyhy:
Z tymi bilatami podobno tak jest, zreszta wiele osób mowi, ze nikt im dokumentów nie sprawdzał na bramce.

Bastion
26-08-2004, 14:12
Widocznie jest takie zalecenie, i babeczka po prostu musiala taka regulke wyklepac, a w kasach wiadomo moze nie chce im sie tego robic.

c_zary
26-08-2004, 14:20
Z tymi bilatami podobno tak jest, zreszta wiele osób mowi, ze nikt im dokumentów nie sprawdzał na bramce.
Na bramkach sprawdzaja - w kasach nie. Nie siej zametu.

LeszkoWB
26-08-2004, 14:23
Ja slyszalem cos takiego że babka w kasie spisywala dane z dokumentow, zrobila się wielka kolejka, i dopiero po interwencji Bosmana sprzedawala bez okazywania dowodu

Kawa, myśle że będzie nas coraz więcej :]

pijak
26-08-2004, 14:50

kobieta w ciąży :chytry: ??

niedzwiedz
26-08-2004, 14:52

A może tak bedą bliźniaki :hyhy:

Norbas
26-08-2004, 14:53

:leze: :uklony:

LeszkoWB
26-08-2004, 15:10

A może tak bedą bliźniaki :hyhy:

nienie blizniaki to napewno nie...
ewentualnie jedna ladna córeczka :oczko:

Q_(L)
26-08-2004, 15:16
Panowie rozmywacze... :slucha: to nie chat 8)

aszu(L)a
26-08-2004, 16:21

Nie chcę być niedelikatny w stosunku do kobiety, ale następnym razem przemyśl swoją wypowiedź zanim coś napiszesz. A loża szydeców jak widać jest nie tylko na stadionie Cracovii 8)

Zastanowilam sie nad tym co napisalam, i nie jest to z dupy wziete, albowiem kiedy bylam na swoim pierwszym meczu w wieku 7 lat czyli bylo to w 95 roku to Legia grala z widzewem i rzucali krzeselkami wiec nie jest to bez podstawne

Foxx
26-08-2004, 16:26
:O . A jaki widzisz związek między obecnością KSP na meczu, a ewentualnym rzucaniem/nie rzucaniem krzesełkami? :look:

legart
26-08-2004, 16:40

Zastanowilam sie nad tym co napisalam, i nie jest to z dupy wziete, albowiem kiedy bylam na swoim pierwszym meczu w wieku 7 lat czyli bylo to w 95 roku to Legia grala z widzewem i rzucali krzeselkami wiec nie jest to bez podstawne

Polonia rzucała na meczu Legii z WIdzewem :kurde: to ja juz głupi jestem. Bajdewaj dobrą masz pamięć :zdziwiony:

aszu(L)a
26-08-2004, 16:41
taki ma zwiazek ze polonia to predzej trzyma z cracovia niz z Legia, raczej i jeslibylaby zdazyla sie taka sytuacja ze bylaby jakas awanturka to pomiedzy kibicami to ci z ksp by pomagali kibicom cracovi i wtedy mogloby dojsc do rzucania krzeselkami =>>>> chociaz wydaje mi sie ze do tego nie dojdzie i nie ma sie czego bac, przynajmniej ja napewno bede na tym meczu

Kawa
26-08-2004, 16:46
taki ma zwiazek ze polonia to predzej trzyma z cracovia niz z Legia, raczej i jeslibylaby zdazyla sie taka sytuacja ze bylaby jakas awanturka to pomiedzy kibicami to ci z ksp by pomagali kibicom cracovi
Dobra daj juz sobie spokój...

Rincewind
26-08-2004, 17:11
taki ma zwiazek ze polonia to predzej trzyma z cracovia niz z Legia, raczej i jeslibylaby zdazyla sie taka sytuacja ze bylaby jakas awanturka to pomiedzy kibicami to ci z ksp by pomagali kibicom cracovi i wtedy mogloby dojsc do rzucania krzeselkami =>>>> chociaz wydaje mi sie ze do tego nie dojdzie i nie ma sie czego bac, przynajmniej ja napewno bede na tym meczu

shift się zepsuł że tak duże literki nie wchodzą? :D

A tak co do latania krzesełek to widzę tu dość wybiórczą pamięć u uroczej niewątpliwie Legionistki :oczko:

Foxx
26-08-2004, 17:52
Niewątpliwie sympatyczny Pasiaku - zamiast zajmować się pamięcią, zerknij na post, z którego można się zorientować ile aszu(L)a ma lat.

Kawa
26-08-2004, 17:54
Niewątpliwie sympatyczny Pasiaku - zamiast zajmować się pamięcią, zerknij na post, z którego można się zorientować ile aszu(L)a ma lat.
Wystarczy looknac w profil:)

Grzywa
26-08-2004, 18:45

16 to już sporo :chytry:

Interesujący mecz się zapowiada :hyhy: Będe musiał sobie oglądnąć, tak w ogóle coś mało pasiaków przed tym meczem się udziela na tym forum, dziwne... :zdziwiony: Tylko Karvin jak narazie... Już wiadomo ile pasy dostały biletów?

Raffi
26-08-2004, 19:38
aszu(L)a, napraw sobie Caps Locka, to taka dobra rada :chytry:

aszu(L)a
26-08-2004, 23:03

A tak co do latania krzesełek to widzę tu dość wybiórczą pamięć u uroczej niewątpliwie Legionistki :oczko:

Z moim caps lockiem wszystko wporzadku. A jesli chodzi o pamiec co do tego meczu, to dobrze go pamietam bo byl to moj pierwszy mecz, ktory dobrze pamietam i bede go pamietac do konca zycia.

p.s A jesli chodzi o wiek to chyba nie gra on wiekszej roli

Sharn
26-08-2004, 23:23
aszu(L)a

Przyjdź na mecz, baw się dobrze, a kwestie latających krzesełek zostaw Haremu Potterowi - oka?.. :oczko:

witam na forum

c_zary
26-08-2004, 23:25

Z moim caps lockiem wszystko wporzadku. A jesli chodzi o pamiec co do tego meczu, to dobrze go pamietam bo byl to moj pierwszy mecz, ktory dobrze pamietam i bede go pamietac do konca zycia.

p.s A jesli chodzi o wiek to chyba nie gra on wiekszej roli
Wiec zapamietaj, ze nazwy wlasne piszemy z duzej litery i uwzglednij to nastepnym razem w swoich wypowiedziach.

aszu(L)a
26-08-2004, 23:28
Gramatyki to Ty mnie uczyc nie musisz, bo bede pisala tak jak mi sie to podoba

c_zary
26-08-2004, 23:33
To sie juz niedlugo okaze.

Foxx
26-08-2004, 23:38
To sie juz niedlugo okaze.

Lepiej wcześniej, niż później :cool:

qarton
27-08-2004, 00:24
Wiadomo ile bedzie kibicow Cracovii (nie liczac Polonii o ile w ogole sie pokaze) ?

Fizi
27-08-2004, 00:34
aszu(L)a - Ty tu nie opowiadaj o jakichś latających krzesełkach miotanych przez polonistów, bo na tym meczu będę gościł jednoosobową żeńską delegację z Elbląga , więc nie strasz mi kobiety ok ? 8)

Herman
27-08-2004, 00:42
aszu(L)a błagam opanuj się bo niektóre posty to... :kurde:

wiadomo ile Craxa dostanie biletów?

Raffi
27-08-2004, 01:09
bodaj 300, co nie oznacza, że tylu ich dokładnie będzie

Endriu
27-08-2004, 09:42
Co Hadaj nawijał na temat autobusow na Cracovie?slyszal to ktos wczoraj bo ja niedoslyszalem co on tam belkotal :hmm:

legart
27-08-2004, 09:51
Jak będę chciał kupić komuś bilet spoza Warszawy wystarczy podac jego nazwisko (poprzednie posty nie rozwiały moich wąpliwości)

Raffi
27-08-2004, 09:55
Będę dzisiaj podejmował taką próbę, zobaczymy - napiszę po 18 co i jak; w najgrszym razie dopytam się o dalsze szczegóły typu numery dok. tożsamości itd.

legart
27-08-2004, 10:15
Będę dzisiaj podejmował taką próbę, zobaczymy - napiszę po 18 co i jak; w najgrszym razie dopytam się o dalsze szczegóły typu numery dok. tożsamości itd.

dzisiaj po robocie też chyba taką próbę podejmę :) przy kasach będę koło 17, a weekned niestety nie mam neta

Skanda(L)
27-08-2004, 10:15
Jak będę chciał kupić komuś bilet spoza Warszawy wystarczy podac jego nazwisko (poprzednie posty nie rozwiały moich wąpliwości)

tak wystarczy podac jego imie i nazwisko a sprawdzac to beda dopiero przy wejsciu na mecz. tak bylo z biletami na zaglebie. nic nie stoi na przeszkodzi zeby jedna osoba kupila 10 biletow dla znajomych o ile zna ich imiona i nazwiska oczywiscie 8)

Raffi
27-08-2004, 10:31

dzisiaj po robocie też chyba taką próbę podejmę :) przy kasach będę koło 17, a weekned niestety nie mam neta
Zajmę Ci kolejkę, chyba że na krytą idziesz :chytry:

legart
27-08-2004, 11:02

Zajmę Ci kolejkę, chyba że na krytą idziesz :chytry:

Nie, idę na Żyletę 8)

qarton
27-08-2004, 11:13
No to chyba bedzie mi dane tez zasiasc na Zylecie :)

Mazi
27-08-2004, 11:16
hmm...

w poprzednim sezonie miałbym ogromne obawy o bilet , a tak to ...

jak myślicie , jak normalnie przyjadę przed meczem pod kasy , to dostanę bilet???

Herman
27-08-2004, 11:40
myślę , że bez problemu.

ciekawe co to będą "specjalne autobusy rozwożące kibiców Legii do domu" :hyhy:

qarton
27-08-2004, 11:48
To raczej mnie nie odwiaza z powrotem do domu a szkoda :D

Norbas
27-08-2004, 11:48
Oczywiście nasi Przyjaciele z Olimpii, Pogoni i Zagłębia (w kolejności alfabetycznej żeby nikogo nie urazić) nie będą mogli wejść na Craxę za darmo :(
A na mecze w/w klubów wchodzę zawsze bez problemów na dowód z W-skim meldunkiem. Aż mi teraz głupio będzie...
Wiem że wielu chłopaków (jak również dziewczyn) się wybiera do na ten mecz.

I weź tu teraz k..a kombinuj nazwiska :(
k...a żesz w d..ę jego j....a mać (wiadomo w czyją d.)

p.s.
sorki za słownictwo ale się lekko znerwiłem, bo ilość chętnych na przyjazd wegdług moich informacji idzie nawet do kilku dziesiątek...

Norbas
27-08-2004, 11:56
myślę , że bez problemu.

ciekawe co to będą "specjalne autobusy rozwożące kibiców Legii do domu" :hyhy:

że co? że jak? :hmm:
skąd to wziąłeś? 8)

legart
27-08-2004, 11:57
I weź tu teraz k..a kombinuj nazwiska :(
k...a żesz w d..ę jego j....a mać (wiadomo w czyją d.)

Mam ten sam problem, jak znajomy się dzisiaj ze mną nie skontaktuje to nie kupię mu biletu :/

Bastion
27-08-2004, 12:57
Bede!!!!!!!! Siostra kupila mi bilet, nie potrzebowala mojego dokumentu tozsamosci, tylko nazwisko i imie podala. Straszna kolejka podobno. Mowila ze czekala 2 godziny, czyli mozliwe ze bedzie nas duzo!!!

Fester
27-08-2004, 13:12
straszne kolejki bo sie w ogole nie poruszaja... jedna osoba jest obslugiwana z 3 minuty... eh szkoda pisac...

feno
27-08-2004, 14:40
jak dla mnie cracovscy kibice i polonisci powinny wejsc sobie na łuk min. po to by zobaczyc jak dostaja w dupsko od naszej kochanej Legii. Popieram akcje walki z drogimi biletami ale MUSIMY coś pokazać zajebistego na trybunach przede wszystkim w takich meczach z naszymi siekierami jak Cracovia Wisla Polonia itp. w takich meczach musimy pokazac klase. Rowniez nie moge sie panoramy doczekac ale slyszalem ze moze jej niebyc bo jeszcze 10.000 niesplacone za nia jest (sic!!!!). Pozdro dla Kiboli Z Woli :] LEGIA TO MY !! WARSZAWSKA DZIELNICA GDZIE LEGIA DO KOŃCA ŻYCIA !!

Raffi
27-08-2004, 14:41
Bede!!!!!!!! Siostra kupila mi bilet, nie potrzebowala mojego dokumentu tozsamosci, tylko nazwisko i imie podala. Straszna kolejka podobno. Mowila ze czekala 2 godziny, czyli mozliwe ze bedzie nas duzo!!!
a pierdzielę, chyba zwolnię się z pracy wcześniej, dziś piątek, moze się uda :ucieka:

Fizi
27-08-2004, 14:41
na ichnim forum trwa ostra napinka , że jadą nam zamknąc stadion i takie tam :roll: :kurde: :hyhy:

legart
27-08-2004, 14:48
a pierdzielę, chyba zwolnię się z pracy wcześniej, dziś piątek, moze się uda :ucieka:

Teraz serio zajmij mi miejsce w kolejce :/

Guzik
27-08-2004, 14:55
jak dla mnie cracovscy kibice i polonisci powinny wejsc sobie na łuk min. po to by zobaczyc jak dostaja w dupsko od naszej kochanej Legii.
O co Ci kurde chodzi :hmm: , przeciez beda

michal_sc
27-08-2004, 15:08
Czy w niedziele rano o 10.00 (tak jak otwieraja kasy) bede mial problem z dostaniem biletu na Kryta za 45zl?
Jestem z Sosnowca, wiec nie wiem jak to wyglada. A z tego tematu mozna wyciagnac rozne wnioski :)

edek
27-08-2004, 16:05
Byłem dziś o 14 po bileciki. 2 kasy otwarte pod krytą i 1 na łuku. Kolejka do każdej po 10 osób.... Chwilka stania i po kłopocie... Wcześniej ponoć była duża kolejka, ale teraz na razie jest luz w miarę.

Cipciuś
27-08-2004, 16:28
Byłem o 15.50 - byla 1 osoba przy jednej kasie i ze 3 przy drugiej.

Rincewind
27-08-2004, 16:31
na ichnim forum trwa ostra napinka , że jadą nam zamknąc stadion i takie tam :roll: :kurde: :hyhy:

czytaj dalej wpisy 14latków :oczko:

Raffi
27-08-2004, 17:20
łój, już jestem - o 16.40 ze 3 osoby przy jednej i z 5-6 przy drugiej. Kasjerka pytana mówi, że schodzą lepiej niż na Zagłębie, ale jest jeszcze dużo wolnych miejsc

DeMon
27-08-2004, 17:40
Przez dłuższy czas nie sprzedawali na krytą bo Pani w swoim kompie nie widziała... krzesełek na krytej... dobrze, że na Żylete sprzedała bez problemu... O 16 spokój i luzik...

Nemozjush
27-08-2004, 19:43
Elo Elo!
hehe fajne to Nasze forum ;) bede tu częściej!
A co do meczu z Craxą jestem pewien ze będzie 10-12 tys. oby tylko byla fajna oprawa. A i chciałem wrzucić aluzje do protestów itd. Uważam że wszelkie spory zarząd-Kibice odbijają sie niestety na Legiuni :( szkoda.
Pozdrufki
Do zobaczenia w niedziele (powieziemy frajerów z Małopolski jak gruzinów ;))

Tuzin
27-08-2004, 21:44
Jesli chodzi o autobusy to maja byc specjalne meczowe (podobno z logo Legii :D) takie jak po meczach reprezentacji.

Maku
27-08-2004, 22:55
Jesli chodzi o autobusy to maja byc specjalne meczowe (podobno z logo Legii :D) takie jak po meczach reprezentacji.

To jak to teraz będzie??? Jakies szczegóły? Będzie legijne 171,155 itd...czy po prostu jedna linia razy x ,jadąca określona trasą? :hmm:

qarton
27-08-2004, 23:04
Beda jechaly w strone wschodniego ?

qarton
27-08-2004, 23:38
A tak se napisalem, bo nie wiem czy na pociag z powrotem zdaze :P

arczi
27-08-2004, 23:56
Eeeeej ludzie!

Na Cracovi ma byc pelen sztos.
Zabierajcie na mecz kogo tylko bedziecie mieli pod reka.
Badzmy glosni. Niech nas uslysza! Doping caly mecz.
To bedzie znowu nasz dzien. I tylko nasz. Jak za starych czasow.
Bedziemy sie bawic tak jak potrafimy najlepiej.

Akcja "Pelen stadion" Reaktywowana!

Fizi
27-08-2004, 23:57
to oficjalne info ? :chytry:

arczi
28-08-2004, 00:03
To oficjalne info arcziego 8)
A tak juz zupelnie oficjalnie bedziesz mial lada chwila na stronie glownej ;)

Fizi
28-08-2004, 00:05
pozostaje tylko się cieszyć,

tym jednym meczem...

Lolek
28-08-2004, 00:05
Wszyscy na Cracovię!!!
Stowarzyszenie Kibicow Legii serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na niedzielny mecz między Legią i Cracovią Kraków. Pamiętajcie, że akcje takie jak pełny stadion nie umarły. Zabierzcie ze sobą znajomych! Wspolnie pokażmy, jak potrafimy dopingować. Niech doping będzie naszą formą protestu na tym meczu. Sami musimy zadbać o atmosferę! Taka pustka jaką nam "zafundował" na meczu z Tibilisi Zarząd Klubu nieprzemyslaną polityką cenową nie ma prawa się
powtorzyc! Pokażmy swoje prawdziwe możliwości! Działacze KP Legia muszą zobaczyć, poczuć i przede wszystkim usłyszeć różnicę pomiędzy stadionem pustym i pełnym. Zapraszamy! Niedziela godzina 16:00, Łazienkowska 3.

W 100% oficjalne.

Herman
28-08-2004, 00:08
ja sam wyciągam 5-6 osób, a jednemu kumpowi załtwiłem fuche przy sprzątaniu parkingu żeby miał na bilet.

do zobaczenia w niedzielę!
damy radę!

DeMon
28-08-2004, 00:25
Mimo, iż nie jestem w stowarzyszeniu to popieram ich słowa w stu procentach. Jak narazie REPREZENTRUJĄ moje (i wielu innych) zdanie w 100 %. SSLW szacunek - fight without a rules - Kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie - to dla E.T. squad.

Tuzin
28-08-2004, 07:22

To jak to teraz będzie??? Jakies szczegóły? Będzie legijne 171,155 itd...czy po prostu jedna linia razy x ,jadąca określona trasą? :hmm:

Mysle ze beda spod Torwaru i przystanku Rozbrat jezdzic na najwieksze warszawskie osiedla.
Niestety nie wiem jakie beda mialy dokladnie trasy - sprobujcie zadzwonic do ZTM jak was to tak bardzo interesi.
Organiuje je podobno SSLW wspolnie ze wspomnianym Zarzadem.

spoxgreq
28-08-2004, 11:44
Wisła tego dnia z Legią 8) Dokopać Pasiakom.

Lol, ale Wam Oświęcim robią z tego stadionu....

Grzywa
28-08-2004, 11:57

Heh własnie mi się przypomniał pewien słynny transparent Legii co by pasował jak ulał akurat na ten mecz :oczko: :P

Fizi
28-08-2004, 11:59

Heh własnie mi się przypomniał pewien słynny transparent Legii co by pasował jak ulał akurat na ten mecz :oczko: :P

tamten transparent nie pasował, nie pasuje i pasował nie będzie na żaden mecz

mOFMC
28-08-2004, 12:00
Wszyscy na Cracovię!!!
Stowarzyszenie Kibicow Legii serdecznie zaprasza wszystkich kibiców na niedzielny mecz między Legią i Cracovią Kraków. Pamiętajcie, że akcje takie jak pełny stadion nie umarły. Zabierzcie ze sobą znajomych! Wspolnie pokażmy, jak potrafimy dopingować. Niech doping będzie naszą formą protestu na tym meczu. Sami musimy zadbać o atmosferę! Taka pustka jaką nam "zafundował" na meczu z Tibilisi Zarząd Klubu nieprzemyslaną polityką cenową nie ma prawa się
powtorzyc! Pokażmy swoje prawdziwe możliwości! Działacze KP Legia muszą zobaczyć, poczuć i przede wszystkim usłyszeć różnicę pomiędzy stadionem pustym i pełnym. Zapraszamy! Niedziela godzina 16:00, Łazienkowska 3.

W 100% oficjalne.

Damy rade!

Mam nadzieje :modli:

Arni
28-08-2004, 13:02
Dzięki Bogu mi również na wlasną ręke ostatecznie udało się skołować kasę i cieszę, się że ostatecznie nie polegałem na klubie i na ich lipnej akcji "zarób na bilet", bo mecz z Cracovią to może bym obejrzał, ale po kolejnych 20 latach przerwy. Ściągam na ten mecz kumpla, który był już ze mną na spotkaniu z Zagłębiem (po raz pierwszy na Legii). On z kolei postara się jeszcze wkręcić swojego brata ciotecznego. Niech każdy stara się namówić jak największą liczbe osób!!

Mazi
28-08-2004, 13:22
a mnie w dalszym ciągu zastanawia , czy razem z cracusami będą ich ziomy z K6.

hmm... :hmm:

z tego co kojarzę niedługo jest mecz Polonia - Pogoń ...

Raffi
28-08-2004, 13:26
a co nas to interesuje; przecież mecze są w różne dni...
A bilety poszły DO KRAKOWA

Kawa
28-08-2004, 13:27
Ale jak Polonia do nas nie wejdzie, to my mozemy zapomniec o wejsciu z Pogonia( zerszta i tak watpie zeby nas wpuscili)

Mazi
28-08-2004, 13:31
Ale jak Polonia do nas nie wejdzie, to my mozemy zapomniec o wejsciu z Pogonia( zerszta i tak watpie zeby nas wpuscili)

Kawa Ci Raffi już chyba wytłumaczył dlaczego mnie to interesuje ;)

Pzdr

Nationalist
28-08-2004, 13:45

Zapewne na bramce beda sprawdzane dowody :/

Fizi
28-08-2004, 14:07
dobra , lecę po bileciki :)

spoxgreq
28-08-2004, 14:09

tamten transparent nie pasował, nie pasuje i pasował nie będzie na żaden mecz

Czyżżżżby jakiś skierowany do Widzewa? :oczko:

Bastion
28-08-2004, 14:21
Pytanko mam, pierwszy raz bryka przyjade na mecz, bedzie gdzie sie ustawic?

Nazgul
28-08-2004, 14:39
Pytanko mam, pierwszy raz bryka przyjade na mecz, bedzie gdzie sie ustawic?

Naprzeciw stadionu przy torwarze jest parking płatny (10 PLN), również płatny parking jest pod Trasą przy skrzyżowaniu Myśliwieckiej i Łazienkowskiej.

Obok torwaru przy samej Wisłostradzie jest też parking bezpłatny, ale tam musisz być przynajmniej 1,5 godziny przed meczem.

Acha, uważaj pod Glinojeckiem - przy stacji benzynowej Lotos często stoją z suszarą...

qarton
28-08-2004, 14:39
Jedziesz z dzialdowa o ktorej? :P

Foxx
28-08-2004, 14:44
Własnie wróciłem z bilecikiem. "Żyleta" podobno schodzi, jak świeże bułeczki :ucieka: .

Malutka
28-08-2004, 15:04
Własnie wróciłem z bilecikiem. "Żyleta" podobno schodzi, jak świeże bułeczki :ucieka: .

Jak ja bylam wczoraj to bylo podobnie. Ciekawe jakie beda kolejki tuz przed meczem po bilety bo podejrzewam ze gigantyczne :):):):)

Bastion
28-08-2004, 15:08
Jedziesz z dzialdowa o ktorej?

Chyba o 12, nie wiem jeszcze czy bede jechal pod stadion czy u szwagra w Legionowie zostawie samochod, i do W-wy busem pojade, wtedy bede mogl sobie piwko w przed meczem strzelic. Bo wracal i tak bede w pon. rano.

Fizi
28-08-2004, 15:31
UWAGA !!!
Właśnie wróciłem z kasy.

Bilety w dniu meczu będą sprzedawane tylko do 14.00

Taka jest wywieszka na kasach i potwierdziła to kobieta w okienku.

Wygląda na to, że komunikat klubu o sprzedaży biletów do 16-ej nie jest prawdziwa.

Nie wiem , czy Zarząd przez sprowokowanie takiego bajzlu z klientami nie chce przypadkiem doprowadzić do sytuacji , gdzie jutro między 14 a 16 pod stadionem zbierze się kilka tysięcy osób nie mogących kupić biletów i wejść na mecz.

Może chodzi im o to, żeby doszło do kolejnego wjazdu z bramą, co przy znacznie z pewnością większym tłumie kibiców pod kasami niż w meczu z Zagłębiem i znacznie silniejszą obstawą policyjną , może spowodować tragedię.

A może poprostu Pan Zygo nie jest w stanie zorganizować nawet sprzedaży biletów w kiosku

Tak , czy inaczej skutki czy to złośliwości czy to nieudolności organizatorów meczu mogą być opłakane.

Dajcie info komu się da, że lepiej nie liczyć na kupno biletu przed meczem.

Skanda(L)
28-08-2004, 16:30
wlasnie! jutro bilety tylko do 14!!! :O
co za ludzie

Herman
28-08-2004, 16:30
ja właśnie wróciłem z Estadio.
babka mówi,że spodziewają się pełnej Żylety :ucieka:
c ciekawości przeszedłem się na sektor gości...eeheheheheheh,kto widział ten wie :hyhy:

do jutra

Nationalist
28-08-2004, 17:21
Psiarnia kazda pret na stadionie obcykala :ucieka: Caly autobus niebieskich ludkow zawital na Estadio

Endriu
28-08-2004, 17:59
Wrócilem niedawno z pod stadionu bilety nabyłem ale totalne puchy!ze 3 osoby może były, babka w kasie powiedziała że na żylete ok 1500 biletów poszło

crolick
28-08-2004, 18:01
Nie wiem , czy Zarząd przez sprowokowanie takiego bajzlu z klientami nie chce przypadkiem doprowadzić do sytuacji , gdzie jutro między 14 a 16 pod stadionem zbierze się kilka tysięcy osób nie mogących kupić biletów i wejść na mecz.

Może chodzi im o to, żeby doszło do kolejnego wjazdu z bramą, co przy znacznie z pewnością większym tłumie kibiców pod kasami niż w meczu z Zagłębiem i znacznie silniejszą obstawą policyjną , może spowodować tragedię.
no to juz wiemy skad Kacperek mial te informacje z nieoficjalnego zrodla, na temat rozrob na emczu z Cracovia :P

qarton
28-08-2004, 18:14
Wrócilem niedawno z pod stadionu bilety nabyłem ale totalne puchy!ze 3 osoby może były, babka w kasie powiedziała że na żylete ok 1500 biletów poszło

To jak wreszcie? Poszlo duzo biletow?

Rohrau
28-08-2004, 18:16
Bylem po bilety dzisiaj o 16, po kasami nikogo nie bylo, po mnie przyszly ze 2 osoby tak wiec mozna bylo spokojnie bez kolejek kupic

Foxx
28-08-2004, 18:20
Spox, sprzedawały cztery kasy. Prawdopodobnie w tej jednej poszło 1500 na Żyletę... Crolick - przytomna uwaga.

qarton
28-08-2004, 18:27
Mam nadzieje, ze nie bedzie pusto... Jutro jestem pierwszy raz na meczu w Wawie i nie chce sie zawiesc :P

Niko
28-08-2004, 19:47
A ja mam odwrotny kłopot - jak pozbyć się biletu? Mam bilet na Żylete, oczywiście z wbitym imieniem i nazwiskiem,ale wiem,że nie będzie wykorzystany. Klub zwraca? Pewnie jak mam paragon zakupu to chyba mogę zwrócić towar do magazynu? :oczko:

Nazgul
28-08-2004, 21:57
tak wystarczy podac jego imie i nazwisko a sprawdzac to beda dopiero przy wejsciu na mecz. tak bylo z biletami na zaglebie. nic nie stoi na przeszkodzi zeby jedna osoba kupila 10 biletow dla znajomych o ile zna ich imiona i nazwiska oczywiscie 8)

A to oznacza: KONIEC Z KONIAMI!!! 8)

Fizi
28-08-2004, 22:35

chociaż to dobre, tylko komu te konie miały sprzedawać bilety, jak stadion i tak pustawy

Nazgul
28-08-2004, 22:51

chociaż to dobre, tylko komu te konie miały sprzedawać bilety, jak stadion i tak pustawy

Jestem przekonany że to przejściowe, jak trzy lata temu, za Miklasa. Obstawiam, że komplety na trybunach będą jeszcze w tej rundzie (o ile Zygo nie uprze się przy ID - na razie sprawa jakby przycichła).

Malutka
28-08-2004, 22:55
Mam nadzieje, ze nie bedzie pusto... Jutro jestem pierwszy raz na meczu w Wawie i nie chce sie zawiesc :P

Mysle ze napewno sie nie zawiedziesz, ja takze mam taka nadzieje ze nie skonczy sie tak jak na meczu z Zaglebiem <chodzi o ten fakty kiedy kibice zeszli z trybun i "protestowali"> wydaje mi sie ze bedzie zajebiscie i wlasnie na to licze !! :P:)

Szuwar
29-08-2004, 00:47
Bilety beda normalnie sprzedawane do 16, czyli do samego poczatku meczu.

Mrozik
29-08-2004, 01:15
Co my byśmy Szuwarasty bez Ciebie zrobili ;)

Szuwar
29-08-2004, 01:16
Co my byśmy Szuwarasty bez Ciebie zrobili ;)

Kupe, Mroziasty. Kupe.

Tego tematu to raczej nie rozmywamy, nie?

Tuzin
29-08-2004, 06:03
To z 14 bylo kitem, zeby ludzie przyszli wczesniej i nie bylo kolejek przed meczem.

dyha
29-08-2004, 09:45
a ja ***** zaspałem na pociąg i mnie nie bedzie. :zly:

marecki
29-08-2004, 09:52
lamus i spioch!

bo kazdy spioch to lamus :oczko:

Adiq
29-08-2004, 09:56
a ja ***** zaspałem na pociąg i mnie nie bedzie. :zly:
:o

żyła
29-08-2004, 10:04
mam problem. moja koleżanka wyprała swój bilet na dzisiejszy mecz. wie ktoś czy da się wymienić go w kasie lub klubie na nowy?

Mazi
29-08-2004, 10:33
mam problem. moja koleżanka wyprała swój bilet na dzisiejszy mecz. wie ktoś czy da się wymienić go w kasie lub klubie na nowy?

sprobować zawsze mozna ,mysle ze jest duza szansa ze sie powiedzie

ja na Zaglebie mialem bilet nie na swoje nazwisko i tez chcialem wymienic na swoje ,ale postanowilem wejsc normalnie i nie sprawdzili mi dowodu :hyhy:

Michu
29-08-2004, 10:52

Mój kolega mial taka samą sytuacje i mu wymienili.

żyła
29-08-2004, 11:02
a nie wieez gdzie mam go wymienić? w kasie sie da? czy trzebva isc do sekretariatu?

Jaco
29-08-2004, 11:04
a nie wieez gdzie mam go wymienić? w kasie sie da? czy trzebva isc do sekretariatu?
Proste pytanie, prosta odpowiedź:
Najpierw idź do kasy, a jeśli nie dasz rady tam wymienić, idź do sekretariatu. :chytry:

żyła
29-08-2004, 11:10
a wydawało się to takie trudne 8) :hyhy:

Bastion
29-08-2004, 11:30
No to ruszam powoli w droge :D. Do zobaczenia na stadionie

Herman
29-08-2004, 12:38
sporo z Craxy przyjechało tym nocnym Krk-Kołobrzeg

niezłe ganianki były

ide na piwko i na Estadio..do zobaczenia!

Junior89
29-08-2004, 12:50
a ja profesjonalnie z C+ :ucieszony:
Ci którzy jadą na Estadio PROSZĘ GŁOŚNO !!!
powodzenia;)

Michu
29-08-2004, 12:51
Trzeba się powoli zbierać... :chytry:

Iras
29-08-2004, 13:07
ja też niedlugo wyruszam... :chytry: mam nadzieję że doping dzisiaj będzie naprawde zajebisty... :hyhy:

pusty
29-08-2004, 13:23
No to pokażcie klase. A ja opowiem jak to wygladało w TV :)

Lukass
29-08-2004, 13:25
Dobra ja tez wyruszam ... :D Jeszcze przed meczem browarek :] Pozdro

VASCO
29-08-2004, 13:29
Cracovii w pociągu jest 330 , podobno mało "normalnych: i prawie wszyscy żądni wrażeń. Mam bezpośrednio info z pociągu bo znajomy jest wyznania pasiastego.... :hyhy:

amilo
29-08-2004, 13:42
a macie jakies wiesci z kas czy sa duze kolejki i czy sa jeszcze bilety...

Gacek-Tarchomin
29-08-2004, 13:47
właśnie sa jeszcze bilety??

Endrju
29-08-2004, 14:27
Widziałem z 5 Crakusów (1 w barwach) na Żoliborzu ... Chyab z KSP gdzieś imprezuja :>

spoxgreq
29-08-2004, 14:35
Hehehhee , szyć ich szyć : >

A wczoraj po emczu z Płockiem spokojnie było...chyba ich repreza "żądnych wrażeń" pojechała w komplecie : >

Pewnie wczoraj wspierali KSP, a dziś sporo z KSP będzie wspierać ich. Tylko nie wiem czy będą mogli wejść, macie jakieś info?

crolick
29-08-2004, 15:52
a kolo mnie [mieszkam blisko stadionu Polonii] panowie "trenowali" przed meczem z Legia przyspiewki. z tresci wnioskuje ze to byl laczony team K6&Craxa :roll:

Ce
29-08-2004, 17:11
pod kasami cyrk. kolejki w **** długie i każdy ze zleceniem dla tej baby w okienku "12 biletów". dużo osób zrezygnowało z meczu przez tłok przy kasach ( oddychało sie cudzym potem :- )

Junior89
29-08-2004, 17:38
panoramka ładna z perspektywy C+...ale połowa Żylety nie widziała bramki Włodara :hyhy:

amilo
29-08-2004, 18:03
pod kasami cyrk. kolejki w **** długie i każdy ze zleceniem dla tej baby w okienku "12 biletów". dużo osób zrezygnowało z meczu przez tłok przy kasach ( oddychało sie cudzym potem :- )

dokladnie ja rowniez nie zobaczylem meczu choc stalem pod kasami ponad godzine

Aureliusz
29-08-2004, 18:58
Dla ciekawskich, jak wygląda Panorama.
http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=8&idg=112
Jest świetna :hyhy:
Więcej mi się na razie nie chce pisać,muszę ochłonąć.

Fester
29-08-2004, 19:01
http://kopiko.neostrada.pl/Obraz075.jpg

http://kopiko.neostrada.pl/Obraz068.jpg

http://kopiko.neostrada.pl/Obraz078.jpg

http://kopiko.neostrada.pl/Obraz071.jpg

Fus
29-08-2004, 19:09
Wrocilem...Dobra opcja te autobusy,szybciej sie jest w domku... 8) Panorama tez dobra,ogolnie bylo dobrze... :hyhy:

Asan
29-08-2004, 19:12
panorama wyszła bosko. tak jak dzisiaj powinno byc na każdym meczu. pełny stadion, spiewanie, jakas oprawa... szkoda ze Cracovi nie wpuscili... potem tam widzialem ze burda jakas była...

MK
29-08-2004, 19:14
Panorama zajebista i znowu jesteśmy najlepsi ,szkoda tylko że Cracovii nie wpuścili było by lepiej z dopingiem

Tuzin
29-08-2004, 19:19
Panorama zajebista :brawo:
Zyleta jednak nie byla pelna. Szkoda.

Adam Polak
29-08-2004, 19:20
Jest juz relacja - 30 zdjec i 2 filmiki (cala panorama Warszawy + choragiewki).

Dzial "Nowosci", zapraszam.

http://B20.prv.pl

MaxxxiM
29-08-2004, 19:21
juz to pisalem, ale chetnie powtorze.
panorama Warszawy wyglada IMPONUJACO :brawo:

absolutne mistrzostwo swiata.

gratulacje :brawo:

Fus
29-08-2004, 19:21
A i jeszcze jedno:Wielki ch..j w dupe ochronie,za to co robili z konfetti... :zly:

rolnik
29-08-2004, 19:22
Za Legia.net:

Dzisiejszego meczu nie mogli obejrzeć kibice Cracovii, którzy przybyli na stadion. Co prawda na sektorze dla gości pojawiła się niewielka grupka sympatyków krakowskiego klubu, ale po chwili także i ci kibice opuścili sektor. Dlaczego tak się stało? ? Zdecydowaliśmy razem z PZPN i władzami Cracovi, że warunkiem wejścia na stadion dla kibiców przyjezdnych będzie okazanie dokumentu tożsamości po to, aby kibiców można było zidentyfikować. Niestety kibice Cracovi nie chcieli okazywać dowodów tożsamości na bramie wejściowej - powiedział rzecznik prasowy klubu Jacek Bednarz.

- W związku z tym Policja zdecydowała, że nie wejdą na stadion i zawróciła ich na dworzec. Niewielka część osób, która okazała dowód tożsamości na sektor weszła. Legia nie będzie zwracała kibicom za bilety, przecież od początku było im wiadome, że bez okazania dowodu nie wejdą na stadion - dodał Bednarz.

Grupa kibiców z Cracovii liczyła około 300 osób w tej liczbie znajdowali się także kibice Arki, Polonii i Lecha.

:ucieka:

Guzik
29-08-2004, 19:29
Oprocz flagi jakos mi sie wydaje ze najlepiej nie wypadlismy, no jeszcze oczywiscie stare sektorowki i flagi. Ale doping padaka straszna. Zwlaszcza jak patrzylem co sie dzieje na krytej (np. fala meksykanska). Ale mysle ze jakby wpuscili Cracovie to byloby znacznie lepiej. Zauwazylem tez ze jak zaszlo slonce to ludzie zaczeli lepiej spiewac :hmm: .
A Panorama full wypas.

Malutka
29-08-2004, 19:29
Zajebisty mecz !!! :brawo: wielkie brawa dla Saganowskiego i Wlodarczyka, lipa tylko troche ze nie wposcili kibicow Cracovi bylo by ciekawiej :P:):):)

biotronic
29-08-2004, 19:33
KOSMOS !!!

(wiadomo co)

Asan
29-08-2004, 19:38
no niestety na krytej z dopingiem ciężko... sam chodze tam na sektor A... jest grupka która śpiewa... przydałoby sie ruszyć te stare dziadki... fala meksykańska była rzeczywiście porażką... cała żyleta idzie a kolesie z boku siedzą i sie obijają... byłem tam za krytą jak Cracovie odprowadzali prawie gazem dostałem... nie rozumiem ochrony i policji... kilku z naszych dostało gazem tylko dlatego ze tam stali... Bednarz i Zygo troche przesadzają już...

herka
29-08-2004, 19:39
szwmorde nie mogłam iść :( i nie zobaczyłam przez to tej panoramy na żywo.
a szkoda, bo wyglada super :)

ps. a mój pradziadek grał w cracovii ;)

spoxgreq
29-08-2004, 19:40
U ans śpiewa cały stadion, cały stadion tez stoi i klaszcze nad głowami, oraz skacze za bary 8)

Po tym meczu tylko gratki za Panoramę Wawy.

Arni
29-08-2004, 19:43
Również wróciłem, gardło zdarte, skwar nie do wytrzymania, ale cóż taka jest ciężka dola kibica, gdy mecz rozpoczyna się o godzinie 16.... Przy przekraczaniu bram przeraziła mnie kilometrowa kolejka do kas przy Żylecie. Szkoda już komentować jak to prezes Zygo dba o potencjalnego, nowego klienta (o którym tak często prawi myśląc o nas), taki "klient" już dawno by się zniechęcił.
Doping pomimo okropnego skwaru był dobry, a napewno fenomenalny w porównaniu z dwoma pozostałymi meczami u nas. Kolega kierujący dopingiem radzi sobie coraz lepiej i potrafi poderwać Żyletę do wzmożonego wysiłku i jeszcze głośniejszego śpiewu.
P.S wiadomo już może z jakiej oficjalnej przyczyny na stadion nie weszła Craxa??

Guzik
29-08-2004, 19:44
Znowu byla porazka z wejsciem na stadion, tzn z samym wejsciem moze nie ale z kupnem biletu. Czy oni tego nie widza jak ludzie sie mecza na pelnym sloncu w tych kolejkach?!!!

:hihi:
U ans śpiewa cały stadion, cały stadion skacze za bary

Michu
29-08-2004, 19:47
A mi się podobaly serpentyny w barwach. Doping średni :/ No i Panorama zajebista 8) Pozdro (L) PS. Ochroniarze zabierali konfetti?

Asan
29-08-2004, 19:50
pytałem sie w przerwie ochrony czemu Cracovia nie weszła... pan mi odpowiedział że za to że nie mieli wejściówek i coś z kartami chipowymi było... na ile to prawda nie wiem...

Fizi
29-08-2004, 19:58
wróciłem

w drodze na mecz 3 typów w barwach Craxy stoi sobie na przystanku wśród kibiców Legii :O

po podjeździe autbusu ta sielanka się kończy ....

doping taki sobie

nie widziałem bramki Włodara, bo byłem pod Panoramą :hyhy:

cholerny upał

wesoły powrót autobusem - ,,kierowca też ... ,, hehehe autobus - ,, kierowca odpowiada !!!,, ,, kto wygrał mecz !? ,, kierowca - ,,Legia !!!,, - dobry klient hehe

pierwszy mecz mojej kobiety - złapała bakcyla , chce iść na kolejny :hyhy:

Lola
29-08-2004, 20:00
pierwszy mecz mojej kobiety - złapała bakcyla , chce iść na kolejny
:ok:

orzeu
29-08-2004, 20:03
pod koniec meczu niezkle wygladaly wasze flagi w polaczeniu z transparentem, razem ulozyly napisy:

"Jelonki ! My zrobilismy pierwszy kro-teraz kolej na was ! A melanz trwa... - Cyberf@ni" :hyhy:

i drugi z ptakiem z Den Haag nie wiem czy to czapla czy zuraw, sory ale po prostu nie wnikalem w to nigdy, wyszlo to tak
"Ptak" i komentarz do niego "Duma i Sława" :hyhy:

ps-bardzo ladna ta sektorowka nowa

arczi
29-08-2004, 20:07
Kto zamawial slonce na tym meczu? :nie:

Doping fatalny. Ja rozumiem slonce, upal, padlo nam naglosnienie... Ale bez jaj. Siedzenie na Zylecie do czegos zobowiazuje. Wielu o tym juz zapomnialo... Wstyd Panowie!

To wlasciwie tyle z mojej strony.

spoxgreq
29-08-2004, 20:11
Znowu byla porazka z wejsciem na stadion, tzn z samym wejsciem moze nie ale z kupnem biletu. Czy oni tego nie widza jak ludzie sie mecza na pelnym sloncu w tych kolejkach?!!!

Jakiś problem? Nie wierzysz? Widzę , ze dośc mocno ograniczony chłopak jesteś :) Zapraszam na parę kibicowskich forów. No i szczególnie 30.10 na Reymonta.

Gott Mit Uns
29-08-2004, 20:11
wróciłem

w drodze na mecz 3 typów w barwach Craxy stoi sobie na przystanku wśród kibiców Legii

po podjeździe autbusu ta sielanka się kończy ....

no :hyhy:

niezłe czuby chyba myśleli że jest Polonia w W-wie :hyhy:
tłumaczyli się że psy ich tu skierowały :hyhy:
odbyło się bez przemocy i na tym że grzecznie zdjęli barwy hehe

Fester
29-08-2004, 20:13
U ans śpiewa cały stadion, cały stadion tez stoi i klaszcze nad głowami, oraz skacze za bary 8)

Po tym meczu tylko gratki za Panoramę Wawy.

:O
padlem

;]]]]]]]]]]]

Herman
29-08-2004, 20:13
sektorówka super.doping do dupy..ja nie kumam tych ludzi,ktorzy przychodzą na Żylete i siedzą cicho..wstydzą sie czy jak.
Jak za soba słysze texty "niech on da mecz pooglądać" itp to mnie krew zalewa.

NIehc już będzie to nowe estadio z typowym młynem.
Na Tibilisi był lepszy doping.
Szkoda,że nie wpuścili Craxy,na pewno wpłyneło by to na atmosfere.
Załamałem się kiedy po "Wpuścić Cracovie.." S. zapodał "Deszcze niespokojne"... :kurde:

Mini
29-08-2004, 20:18
***** ale upał

Elvi kolargolu czemu nie przedstawiłeś koleżanki :chytry:

Kempes
29-08-2004, 20:22

Jakiś problem? Nie wierzysz? Widzę , ze dośc mocno ograniczony chłopak jesteś :) Zapraszam na parę kibicowskich forów. No i szczególnie 30.10 na Reymonta.

kolego to co u was dzieje sie od roku , jest naszą wieloletnią dewizą - więc twoje poematy nie robią wrażenia

Fester
29-08-2004, 20:26
Załamałem się kiedy po "Wpuścić Cracovie.." S. zapodał "Deszcze niespokojne"... :kurde:

watpie zeby w tamtym momencie to bylo skierowane do kibicow Cracovii...

Guzik
29-08-2004, 20:28

Czy jestem ograniczony? :hmm: Nie wiem, nie zastanawialem sie, ale widze ze wiesz napewno ze jestem ograniczony wiec prosilbym szanownego mieszkanca Krakowa o wskazanie mi w miare dokladnie przyczyn mojego ograniczenia. :hyhy:

Ale ja wam wierze ze cos takiego spiewacie, i wlasnie to ze to spiewacie mnie powalilo na kolana :lol: .

P.S
Dalej juz na ten temat nie rozmawiam bo nieche dostac punkcikow za rozmywanie :hyhy:

Nazgul
29-08-2004, 20:32
Panorama super...

*PRZEMO*
29-08-2004, 20:35
doping do du*** i slońce w twarz też...

Herman
29-08-2004, 20:36

watpie zeby w tamtym momencie to bylo skierowane do kibicow Cracovii...
To na pewno nie chodziło o kibiców 8)

racja,ale przez wiekszość tak odebrane..z resztą nieważne.

nowe przyśpiewki spoko,myślę , że z meczu na mecz będzie coraz lepiej.

Guzik
29-08-2004, 20:38
A dlaczego nie bylo zarzucone "Legiunio ma nie mozesz poddac sie..."?
Reszta byla spiewana, a ta nie. Z kilkoma chlopakami probowalismy zaczac ja spiewac, koles z gniazda tez juz zaczal ja spiewac a reszta patrzyla sie na nas jakbysmy spiewali w innym jezyku. Dla mnie jest to najlepsza piosenka. (juz nawet w gg ustawilem sobie za dzwiek przychodzacej wiadomosci ta piosenke) :hyhy:

Endrju
29-08-2004, 20:44
Na samym paczątku było super. Według mnie momentem kluczowym dla naszej psotawy na trybunach było wywalenie Craxy z sektora (przynajmniej Kryta). Panorama mistrz :] I te małe flagi też super. Trans bardzo dobry. Tylko doping dość cienki.

Najbardziej chyba załuję że gdyby nie bilety imienne to stadion byłby pełniutki. Kolejka do wszystkich kas była olbrzymia (oceniam ze na godzinke przed meczem stało w nich z 1000 osób.)

"... zawsze i wszędzie ..."

arczi
29-08-2004, 20:47

Byla. Ale wystarczylo spojrzec na miny kibicow, zeby dojsc do wniosku, ze to nie ma sensu.
Z reszta wprowadzanie na jednym meczu az trzech nowych piosenek to nie najlepszy pomysl. Tym bardziej, ze ludzie i tak przyszli sie bardziej poopalac niz spiewac.
Czas wypieprzac z Zylety obibokow.
Powaznie mowie :chytry:

Guzik
29-08-2004, 20:49
No byla ale jakos tak niemrawo zarzucana.
Jak zwykle najlepiej wyszlo to co mi sie nie podoba a mianowicie piosenka z motywem obla di :kurde: .

Sharn
29-08-2004, 20:54

Byla. Ale wystarczylo spojrzec na miny kibicow, zeby dojsc do wniosku, ze to nie ma sensu.
Z reszta wprowadzanie na jednym meczu az trzech nowych piosenek to nie najlepszy pomysl. Tym bardziej, ze ludzie i tak przyszli sie bardziej poopalac niz spiewac.

Myślę, że sporo ludzi przeniosło się na Żyletę z krytej. Widziałem dzis mnóstwo nowych twarzy... :hmm: Pozatym temperatura nie nastrajała do darcia paszczy... 8)

Bastion
29-08-2004, 21:18

Myślę, że sporo ludzi przeniosło się na Żyletę z krytej. Widziałem dzis mnóstwo nowych twarzy... :hmm: Pozatym temperatura nie nastrajała do darcia paszczy... 8)

Stalem miedzu I i A, ***** dwoch gosci siedzialo z dupa na krzeslach podczas hymnu, jak po wszystkim zwrocilem im uwage to powiedzieli ze oni chca sobie mecz obejrzec w spokoju. Jako jedyny chyba spiewalem nowe trzy piosenki . Inni po trzech okrzykach rezygnowali, patrzyli na mnie jak na debila ktory spiewa. Wstyd ze ludzie nie znaja tekstu Snu o Warszawie i Dzis zgodnym rytmem :zly: , porazka. Bylo dobrze slychac co S. zarzucal, wiec nie ma tlumaczenia ze nie mogl ktos uslyszec . Panorama :brawo: , dopiero teraz ja na fotce zobaczylem.
PS. I CHWD ochroniarzowi ktory chcial mi zajebac aparat do depozytuy, chyba na 10 zl liczyl.
PS.2 Dzieki za serpentyne Amba :P, a no i w pizdu nie wiem po co ludzie te serpentyny przy dupie trzymaja zamiast rzucic na sygnal, zawsze pare leci przed znakiem, potem pare po znaku :kurde:

edek
29-08-2004, 21:20
No i w domciu :]
Dobrze, że bilecik kupiłem w piątek bo to co zobaczyłem pod kasami to :O
Doping momentami dobry, ale nie szczyt naszych możliwości.
Fajnie wyszły kolorowe serpentyny (ma ktoś fotke?)
Panorama? :) Dopiero teraz na fotkach zobaczyłem :] Może być ;) Nie no, fajna.

To, że Cracovia ma kłopoty z wejściem było widać już jakąś niecałą godzinę przed meczem.......... chwdp........ :zly:

Bastion
29-08-2004, 21:23
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa no Kto jest Kacperkiem, hej zygo kto jest Kacperkiem :hyhy:

PS. Fester, zapychales w koszulce z xywa na plecahc??

Rohrau
29-08-2004, 21:31
Siedziałem na górnym E, słyszę że ktoś z G zaczyna śpiewać "Legiunio ma" to ja dołączam się, a oprócz mnie jeszcze kilku gości z WW (pozdr dla nich:)). Wszyscy w koło nie wiedzą o co chodzi. W końcu na boisku był spalony i na trybunie zrobiło się głośno wię skońcyłem :/.
Jak dla mnie "Legiunio ma" jest najfajniejszą z nowych piosenek.
Myślę że faktycznie trzeba jakość zaktywizować milczącą część, albo pa pa. Rozumiem że nowych można było nie znać, ale stare przeboje, wstyd... .

PS Arczi, jak na nowej będzie typowy młyn, to znowu się jakieś Kacperki czy inne Kleofaski odezwą się że to siedlisko zła i meczu w spokoju nie można oglądać bo się jakaś banda drze nie wiadomo po co :-

Lola
29-08-2004, 21:33
Rozumiem że nowych można było nie znać, ale stare przeboje, wstyd... .
Ja pierdziele porazka!!:jejku:

Beny
29-08-2004, 21:39
Za gorąco było...

Doping pewnie przez to także cienki.

Nowe piosenki przyjmą się szybciej niż ktokolwiek tego się spodziewa.

Elvi plus za koleżankę. :chytry:

Zuz, na żywo też Ci lepiej w nowym uczesaniu. :P

M_I_G
29-08-2004, 21:41

Tak!
Mowilem o tym juz z pol roku temu!
Ciekawy jestem tylko jak masz zamiar to zrobic....
W kazdym razie zycze powodzenia!