PDA

Zobacz pełną wersję : Legia - FC Tbilisi (kibice)

Tuzin
24-08-2004, 10:56
I mamy kolejne :cenzura: Zygo&Ska - mecz jest o 17 kiedy wiekszosc ludzi jeszcze pracuje. Natomiast mecz Lecha Poznan jest o 20, wiec ITI chyba woli ulatwiac zycie kibicom w Poznaniu a nie wlasnym... Brak mi juz slow na nich. :kurde: :kurde:

marecki
24-08-2004, 10:58
pierwszy raz od 5 lat nie bedzie mnie na stadionie ;(

niedzwiedz
24-08-2004, 10:59
To fakt, że im powoli juz palma odbija chyba. Ale gorsze od godziny dla mnie jest cena biletu-30zeta na żylete.Karnetów jest 3tys moze jeszcze z 500biletów sprzedadza to ładna frekwencja :placze: Mi pozostaje ogladanie sprzed TV

Q_(L)
24-08-2004, 11:05
To fakt, że im powoli juz palma odbija chyba. Ale gorsze od godziny dla mnie jest cena biletu-30zeta na żylete.Karnetów jest 3tys moze jeszcze z 500biletów sprzedadza to ładna frekwencja :placze: Mi pozostaje ogladanie sprzed TV

Ja bym nie liczył na wszystkich "karneciarzy"... Oni tez pracują, a o 17.00 to czesto-gesto wiele osob konczy prace...

Ale co tam, najwazniejsze, ze wpadnie "smietanka", kilku prezesow, jakies szychy i szyszki... i na bankiecie nikogo nie zabraknie... :ucieka:

pusty
24-08-2004, 11:13
Obawiam się, ze frekwencja będzie gorsza niż w meczu z Zagłębiem :/ . Obym sie mylił.

qarton
24-08-2004, 11:15
Niestety polityka prowadzona przez ludzi z ITI nie jest za dobra! Mielismy dosyc Polmotu a to znowu same problemy!

Fizi
24-08-2004, 11:17
no to mnie nie będzie , dziękuję Panie Zygo

VANAHAIM72
24-08-2004, 11:42
Mecz o 17... Powiem krótko - gdyby nie to, że mam urlop byłoby o jednego kibica mniej. Czy w klubie nikt się nie domyśla, że w Polsce jeszcze są ludzie, którzy pracują (tzn mają pracę)? A co z tymi, którzy nie mieszkają w Warszawie? To jest chore! Dlaczego ludzie, którzy kupili karnet i mają teoretycznie zagwarantowane wejście na mecz tej rundy Pucharu UEFA nie mogą go obejrzeć z przyczyn od nich niezależnych? Niech ktoś w zarządzie stuknie się w pusty baniak - może pojawi się tam jakaś myśl, a nie tylko odruch wyjścia do kibla i spuszczenia gaci... Sorry, ale poniosło mnie...

Q_(L)
24-08-2004, 11:47
Mecz o 17... Czy w klubie nikt się nie domyśla, że w Polsce jeszcze są ludzie, którzy pracują
Bandyci nie pracuja :oczko:

VANAHAIM72
24-08-2004, 11:52
Mecz o 17... Czy w klubie nikt się nie domyśla, że w Polsce jeszcze są ludzie, którzy pracują
To też ciężka praca :hyhy: Jako Nowodworzanin wiem coś o tym 8)

Fizi
24-08-2004, 11:56

no ba... każdy widz tvn-u wie ,że ,,pracujemy,, w nocnych autobusach

a że mecz jest o 17 to taki ukłon ze strony klubu w naszą stronę - mamy czas jeszcze się kimnąć , zanim będziemy musieli wziąć w garść bejsbole i iść do pracy w nocnych autobusach

arczi
24-08-2004, 12:02
Oj tam. dziwicie sie.
Przeciez mecz nie moze sie odbyc o np 19. Bo Fakty w tym czasie leca.
Pozniej tez nie.. bo sport, pogoda, uwaga, twoja chwila prawdy...

Wiecej wyrozumialosci dla naszego zbawiciela :zdziwiony:

legart
24-08-2004, 12:04
Kurde jakbym nawet chciał to się nie wyrobię (może przynajmnij na część transmisji zdąże do domu) :/

Wasil
24-08-2004, 12:45
Oj to mało nas będzie :- . Jeśli na Zagłębiu było 6 tys. to we czwartek może być koło 4-5 ,lipa mocna.

Raffi
24-08-2004, 12:50
ja niestety na mecz dojechałbym ok. 17.30

Tuzin
24-08-2004, 13:15
Kurna ale dlaczego Lech nie gra o 17?! Przeciez to TVN ustala godziny. :[:[:[

Cube
24-08-2004, 13:23
meczu Lecha nie transmituje TVN tylko TVP....

nie zmienia to faktu ,ze kolejny raz odwalaja jakas kpine :/ zaczynam miec dosc wszystkiego :/

daimler
24-08-2004, 13:25
Moze chociaz slonce bedzie, to sie poopalamy troche... sloneczko zachodzi akurat nad kryta, wiec prosto w nas...

ech... smiech przez lzy...

:-

Kempes
24-08-2004, 13:30
Są może informacje odnośnie cen biletów ?

Q_(L)
24-08-2004, 13:34
Są może informacje odnośnie cen biletów ?
Takie jak na ligę...

Tuzin
24-08-2004, 13:45
meczu Lecha nie transmituje TVN tylko TVP....

nie zmienia to faktu ,ze kolejny raz odwalaja jakas kpine :/ zaczynam miec dosc wszystkiego :/

A Honved - Amica pokazuje TVN?

Cube
24-08-2004, 13:48
tia...

TVN wszystko pokazuje oprocz spotkan Lecha na wlasnym stadionie z tego co wiem....

Norbas
24-08-2004, 13:51
taaa.... piękna godzina, kończe pracę równo z gwizdkiem...... kończącym mecz :cenzura:

Tuzin
24-08-2004, 14:29
tia...

TVN wszystko pokazuje oprocz spotkan Lecha na wlasnym stadionie z tego co wiem....

No to jesli nie przeszkadza im podwojna transmisja (Lech 20, Amica 19.45) to by pokazali Legie, a Amice retransmisje (skoro konecznie musza)...

MaxyM
24-08-2004, 16:16
Chciałem napisać, że 30 złoty to nie jest wygórowana cena...
Przecież to kwalifikacje do pucharu UEFA! Wspaniały egzotyczny przeciwnik, posiadający w swych szeregach znane gwiazdy Gruzińskiej ligi, grający do tego piękną nowoczesną piłkę.
A przecież nasze gwiazdy i ich piękna gra też jest swoje warte i za oglądanie trzeba płacić.

17:30, narzekacie - co z was za kibice, jak się nie urwiecie z pracy, szkoły, od baby by zobaczyć Legiunie!?
Już wam Prezes niedawno powiedział, że z was dupa nie kibice! I ma rację.

Nie narzekać, bo tanio jest... Ja się cieszę i na pewno przyjdę.

arczi
24-08-2004, 17:11
8)

mOFMC
24-08-2004, 20:20

A ja mam urlop i pojde :P

Posmiejemy sie troche z amba porozkminiamy jakies glupie akcje. Podrzemy japy za Legia i bedzie lightowo :hyhy:

korniszon
24-08-2004, 20:32
Według mnie 3 tys. to maks... To serio piszę.

Zgadzam się z Mx-em: to wszystko nasza wina! Chciałem oficjalnie złożyć samokrytykę i podziękować obecnym działaczom, że mnie oświecili: dowiedziałem się, że ze mnie dupa, nie kibic. Tyle lat żyłem w nieświadomości i samozakłamaniu. Uważałem się (och, jak teraz mi głupio!) za kibica... Jak mogłem... :wstyd:
Ale co tam! Trzeba być twardym: proszę o kolejną podwyżkę i zmianę rozgrywania spotkań na 13.00.
Może to mnie zmobilizuje...

mOFMC
24-08-2004, 20:43

Zgadzam się z Mx-em: to wszystko nasza wina! Chciałem oficjalnie złożyć samokrytykę i podziękować obecnym działaczom, że mnie oświecili: dowiedziałem się, że ze mnie dupa, nie kibic. Tyle lat żyłem w nieświadomości i samozakłamaniu. Uważałem się (och, jak teraz mi głupio!) za kibica... Jak mogłem... :wstyd:
Ale co tam! Trzeba być twardym: proszę o kolejną podwyżkę i zmianę rozgrywania spotkań na 13.00.

Ja tam proponuje mecze w poniedzialki o 9.15 rano, wejscie przez jena bramke na krytej i Zylecie, na luk przez plot (w koncu zolnierze tam przychodza to od razu cwiczenia zalicza), gosci nie wpuszczamy bo zniszcz nasza piekna nowa plexi na krytej.
Kurna! Dobry ze mnie prezes! :hyhy:

Arni
24-08-2004, 21:03

Ja tam proponuje mecze w poniedzialki o 9.15 rano, wejscie przez jena bramke na krytej i Zylecie, na luk przez plot (w koncu zolnierze tam przychodza to od razu cwiczenia zalicza), gosci nie wpuszczamy bo zniszcz nasza piekna nowa plexi na krytej.
Kurna! Dobry ze mnie prezes! :hyhy:

A ja tam myślę, że najlepiej by było jakby jutro po meczu z Tbilisi rozegrano od razu ten z Cracovią. Bo po co dwa razy bilety drukować i dwa razy panie do sprzedawania biletów zatrudniać??!! Kadra szeroka to po pierwszym meczu cała jedenastke się zmieni i tyle no... :hyhy:
A i jeszcze chłopaki nie będą musieli w międzyczasie sprzątać, to się na nich zaoszczędzi. Cholera jasna jakiś akcji im się zachciewa, a kupować bilety, a nie jakiś "zarób na bilet" się domagają!!. :zlosliwy:
I jeszcze jedno, każdy ma przynieść pojutrze jak najmocniejszą latarkę, ewentualnie jakiś napotkany po drodze na stadion reflektor, bo jupitery nie bedą zapalane, nie ma co liczyć!! :hyhy:

Włóczykij
24-08-2004, 22:10

A ja mam urlop i pojde :P

Posmiejemy sie troche z amba porozkminiamy jakies glupie akcje. Podrzemy japy za Legia i bedzie lightowo :hyhy:

to ze porozkminiamy to nie ma 2 zdan :hyhy:

ale jak sobier pomysle jak malo osb bedzie na meczu to jeden wniosek sie nasuwa:

kpina jednym slowem KPINA !!! :zly:

Lawy
24-08-2004, 22:17
jedna sprawa - za TVP też nie było lepiej bo tez pamietam mecze pucharowe o podobnej porze.
A po drugie jeśli ITI chodzi o zainteresowanie w przyszłości (L) to słusznie robią, bo o 17 jest mniejsza oglądalność tv, a oglądanie tego meczu z taką formą naszych kopaczy nie spowoduje przypływu wspierających (L);););)

czaszka
25-08-2004, 00:31
Spadla liczba kibicow na meczu, dluzej sie kupuje bilety, zeby kupic bilety trza miec dowod, gorsze godziny meczów a pan Zygus mowi w wywiadzie ze kibic jest klientem. Odkad przyszedł Zygo wszystko zaczelo sie pieprzyc. Ten gosc wyraznie zapomina ze Prezesem sie bywa.
Kibic klientem :hyhy: panie Zygo pokaz mi takiego prezesa który traktuje kibica ( klienta ) jak wroga :zlosliwy:

legart
25-08-2004, 08:58
jedna sprawa - za TVP też nie było lepiej bo tez pamietam mecze pucharowe o podobnej porze.
A po drugie jeśli ITI chodzi o zainteresowanie w przyszłości (L) to słusznie robią, bo o 17 jest mniejsza oglądalność tv, a oglądanie tego meczu z taką formą naszych kopaczy nie spowoduje przypływu wspierających (L);););)

Ja pamiętam - z Radomskiem w Pucharze Polski :/ , też się nie wyrobiłem. Z Schalke chyba było dosyć wcześnie ale nie przed 18 (pamiętam że w garniturze byłem prosto po pracy)

Q_(L)
25-08-2004, 09:43
Czasem odbieram Cie tak, jakbys "był na etacie" ITI ;)

daimler
25-08-2004, 10:20
Ja juz napisalem - NIE MA TEGO ZLEGO! :) Tylko trzeba wziac olejek do opalania (przepuszcza mnie na bramie czy sposobem "racowym" bede musial wniesc? ;) ) i zajebista okazja na zlapanie ostatnich promieni sloneczka 8)

pijak
25-08-2004, 10:33
Ja juz napisalem - NIE MA TEGO ZLEGO! :) Tylko trzeba wziac olejek do opalania (przepuszcza mnie na bramie czy sposobem "racowym" bede musial wniesc? ;) ) i zajebista okazja na zlapanie ostatnich promieni sloneczka 8)
a Ten z tym słońcem no...
solarka Cię taniej wyniesie... :chytry:

ja tam zasadniczo twierdze że musieli o tej godzinie...
ostatnio Amice pokazywałi o 21-22 (?) to teraz zamiana, z resztą więcej ludzi obejrzy meczo tej 17 zraz po pracy, niż zrezygnuje z np. filmu (na polsacie) :) na rzecz meczu z Tibilisi...

tak sądze że ta godzina jest chujowa, zero atmosfery meczowej, ale nie sądze żeby działali aż tak na szkode frekwencji :/

Skorek
25-08-2004, 16:45
3 no moze 4 tysiace obciach bedzie jak jasna cholera w poznaniu sobie beda ogladac i zobacza pusty stadion i gre jak w II lidze a na meczu pyrojadow bedzie komplet

Snopi_
25-08-2004, 16:54
Komplet u pyrojadów?? :hmm: ...... Nie był bym tego taki pewien!!!

Komplet to będzie na meczu z Legią. Przecież cały Poznań musi uleczyć swoje kompleksy :hyhy: :hyhy: A takiego Terek Grozny to nawet nie ma jak nawyzywać.

pijak
25-08-2004, 18:48
Snoopi behave yourself... :nie:

i nie gadajmy o frekwencji w kategorii przyszłości, no chyba że w szeregach są wrózki i wróżbici :modli:

MaxyM
25-08-2004, 18:51
Komplet u pyrojadów?? :hmm: ...... Nie był bym tego taki pewien!!!

Komplet to będzie na meczu z Legią. Przecież cały Poznań musi uleczyć swoje kompleksy :hyhy: :hyhy: A takiego Terek Grozny to nawet nie ma jak nawyzywać.

Będą punkty...
Ale ile?
Kto to wie.

:nie:

Bez pokemońskich zagrywek, bo wylecisz.

Kempes
25-08-2004, 19:03
Będą punkty...
Ale ile?
Kto to wie.

zaśpiewajmy więc ballade albo dwiee

Wasil
25-08-2004, 19:15
Będą punkty...
Ale ile?
Kto to wie.

zaśpiewajmy więc ballade albo dwiee
Ok.
Kalinka , Kalinka ,Kalinka maja...... :hyhy:

Sharn
25-08-2004, 19:45
Nie rozmywać! :zly:

Zygo to jest kurna gość. Tylko nikt go poprostu nie czai. Jak są drogie bilety i godziny napewno nie dla tych którzy pracują (chociaż jak wspomniał ostatnio Walter, kibice to bandyci, więc raczej pracują - po 22), to na mecz przyjdą same kumate osobistości...

Precz z piknikami, hej Legio jesteśmy z Wami!

P.S. Musiałem nakłamać w pracy żeby dostać zastępstwo, a tu dyra pierwsze słowa to "a co na mecz idziesz?"... Będzie przypał ... :hmm:

Iras
25-08-2004, 20:11
Trochę oftopic cytat z oficjalnej:

"Informujemy dziennikarzy akredytowanych na mecz Pucharu UEFA z drużyną FC Tbilisi, iż na wszystkich stanowiskach prasowych będzie dostępny internet poprzez technikę Wi-Fi (802.11b). "

Łapie się ktoś trochę w tym?? :chytry:

Herman
25-08-2004, 20:26
Wi-Fi (802.11b) to coś w rodzaju sieci bezprzewodowej (tak jak np w Galerii Mokotów)

ja już dziś kupiłem tiket na gejm..babka powiedziała,że ok 800 na Żylete sprzedane :kurde:

niedzwiedz
25-08-2004, 20:43
Wi-Fi (802.11b) to coś w rodzaju sieci bezprzewodowej (tak jak np w Galerii Mokotów)

ja już dziś kupiłem tiket na gejm..babka powiedziała,że ok 800 na Żylete sprzedane :kurde:

ho ho ho. 800 :O do dzisiaj to szczerze powiem ze nawet sie tylu nie spodziewałem.
Może to głupie ale jest chociaz szansa na frekwencje podobną jak na Zagłebiu a nie 3000tys.

Kiub
25-08-2004, 21:11

spokojnie, ja jutro kupię- będzie 801 :hyhy:

kamyk
25-08-2004, 21:14
ja mam Karnet ale nie jade na ten mecz:( mecz koncze robote o 15 i nie zdorzyl bym a mam 125 km do Wawki i nie mam czy dojechac tym bardziej ze koledzy z EF nie jada bo maja rejestrowac nowy samochud w Zamosciu o 15 wiec tez nie wyrobia i odpuszczamy ten mecz.. ehhh ja juz slow nie mam do nowych naszych Prezesinów

Endrju
25-08-2004, 21:16

spokojnie, ja jutro kupię- będzie 801 :hyhy:

To prawie cały ejden sektor na Żylecie. Więc leżaczki do opalania spoko sie zmieszcza 8)

Lawy
26-08-2004, 10:04

mamo, może za słabo uwydatniłem....ale....litości....jest coś takiego jak ironia....

Q_(L)
26-08-2004, 10:07

mamo, może za słabo uwydatniłem....ale....litości....jest coś takiego jak ironia....
Dokładnie... są równiez "Ikony Emocji" 8)

Lawy
26-08-2004, 10:07

Niestety...na słońce nie ma co liczyć, ale jak się "poszczęści" to będzie darmowy prysznic :ucieka: :oczko:

Lawy
26-08-2004, 10:09
Dokładnie... są równiez "Ikony Emocji" 8)

Zamotałem się :hmm: :kurde: :wstyd:

CywiL
26-08-2004, 11:33
Ciekawe czy waleczni kamieniarze z Gruzji się przywloką.....? :zlosliwy:

Szuwar
26-08-2004, 11:48
Ciekawe czy waleczni kamieniarze z Gruzji się przywloką.....? :zlosliwy:

Oczywiscie to pytanie retoryczne..? :chytry:

Przyjechali!!! Nie wyjada!!!

I mimo wszystko do zobaczenia o 17.

Herman
26-08-2004, 12:14
ide pić
do 17 panowie i panie.

Bastion
26-08-2004, 14:09
Rozmyje, a co!
Mialem sen........, wygralismy 4:0 :hyhy:

Fus
26-08-2004, 14:35
A co tam,jade se obejrzec emocjonujacy mecz.. :oczko: Tylko szkoda,ze znowu na luku.... :-

Wasil
26-08-2004, 14:42
Poszedłem ,do zobaczenia na meczu. :trans4:

pusty
26-08-2004, 16:50
O kurde naprawdę mało ludzi przyszło... :/

Domino23
26-08-2004, 16:53
O żesz , znowu ten Kalinowski będzie komentował. :ucieka:
A kibiców na żylecie........ :placze: :placze: :placze: strasznie to wygląda

heidi
26-08-2004, 17:10
fiu fiu :zdziwiony: , wlasnie patrze kątem oka na mecz, i zauważam strasznie mało kibicow
czy znow jakas forma protestu, czy poprostu kibice postanowili juz na dobre opuscici swoja druzyne ?? :hmm:

i kto to jest ten Leśniewski ?? :hmm:

Kawa
26-08-2004, 17:47
fiu fiu :zdziwiony: , wlasnie patrze kątem oka na mecz, i zauważam strasznie mało kibicow
czy znow jakas forma protestu, czy poprostu kibice postanowili juz na dobre opuscici swoja druzyne ?? :hmm:
Nie chce byc niegrzeczny, ale **** Ci do tego.

i kto to jest ten Leśniewski ?? :hmm:
Pracownik klubu.

MaxyM
26-08-2004, 18:02
Skrzecz np. przychodzi na Legię towarzysko, a nie na mecze.

Jaco(L)DŚ
26-08-2004, 19:00
jak brzmial ten tekst o koncowce... My jestesmy kibicami co spiewano go kilka razy

Raffi
26-08-2004, 19:02
"nie jesteśmy klientami......."

C@mo
26-08-2004, 19:08
Skrzecz np. przychodzi na Legię towarzysko, a nie na mecze.

pare razy szczegolnie po bramkach pokazywali model kibica jaki ich zadawala
siedzacy grzecznie na miejscu w czapece i szliku ladnie klaszcący bo bramkach i ogolnie milutko slodziutko ze az zeby bolą

Bastion
26-08-2004, 19:09
Zdziwilem sie ze tak malo osob, mimo tego doping na poziomie, tylko Hadaj jak zwykle pare razy wcial sie ze swoimi textami. Mam nadzieje ze na Craxe bedzie wiecej chetnych, i ze moze w koncu Walter & CO pojda po rozum do glowy.

pusty
26-08-2004, 19:21
Mecz oglądałem w TV i w drugiej połowie mimo małej ilości kibiców doping naprawde niezły.

Endrju
26-08-2004, 19:57
Nie jesteśmy klientami my jesteśmy kibicami

Karneciki stówka w górę

Brawa dla pana młodszego stażem ale starszego ksywką :)

Guzik
26-08-2004, 19:58
Wlasnie wrocilem, kolejny protest, kolejne dobre transparenty, o co dokladnie chodzi z tym kolesiem ktorego nazwisko jest na transparencie?
Najbardziej wkurzajace jest to ze slonce napiernicza nonstop w oczy i nic nie widac :kurde: . Mogliby powybijac te osy w cholere!!!

P.S
Zaczynam sie uczyc gruzinskiego, bardzo fajny jezyk :hyhy: .

Jaco(L)DŚ
26-08-2004, 20:05
Wlasnie wrocilem, kolejny protest, kolejne dobre transparenty, o co dokladnie chodzi z tym kolesiem ktorego nazwisko jest na transparencie?
Najbardziej wkurzajace jest to ze slonce napiernicza nonstop w oczy i nic nie widac :kurde: . Mogliby powybijac te osy w cholere!!!

P.S
Zaczynam sie uczyc gruzinskiego, bardzo fajny jezyk :hyhy: .
Wiem tylko ze Władysław Leśniweski zajmuje sie bezpieczenstwem na Legii ale nie wiem co mu sie stało jakies problemy zdrowotne?

Fizi
26-08-2004, 20:20
jednak byłem hehehe w gajerze i z plecaczkiem, jakoś mi się udało zerwac z roboty

wszedłem dopiero po pierwszej bramce Włodara

Na bramce miałem śmieszną przygodę z ochroną:
Najpierw chcieli , żebym oddał plecak do depozytu, mówię, że w śroku są papiery i chyba nic nimi nikomu nie zrobię, no to kazali mi otworzyć, po kolei oglądali kalendarz, małą teczką na papiery...
w końcu okazało się , że w małej kieszonce plecaka mam rolkę srajtasmy , kazali oddać , bo jak powiedzieli mogę nią w kogoś rzucić hehehehe, nie wiem , może srac im się chciało a papieru w kiblu nie mieli

Tylko świnie siedzą w Multikinie hehehehe dobre hasło

koleś zarzucający na Żylecie - coraz lepiej - ma smykałkę

po meczu - Boruc chciał podejść i poróbował zachęcić resztę zawodników ciągnąc ich za ręce i coś mówił, bez skutku
piłkarze najwyraźniej się obrazili na nas, szkoda, że nie rozumieją, że nie przeciwko nim skierowany jest nasz protest, może ktoś powinien z nimi pogadać i im to wyjaśnić

w każdym razie - szacunek dla Boruca

a i prośba do paru klientów - weźcie przestańcie bluzgać do Szali - chyba nie o to w tym wszystkim chodzi , gra w Legii jak potrafi , nie wiem po co tak po nim jechać, potem , w tym ja, mamy pretensje , że piłkarze nie podchodzą, nie dziękują za doping - akurat Szali się nie dziwię, lecą na niego bluzgi i różne krzywe texty , to za co ma dziękować

kamyk
26-08-2004, 21:05
nio co do meczu to chyba w pierwszej połowie nadal byl protest w drugiej był doping i naparwde czasem bylo glosno! kurde az sciska serce jak wyglodal nasz stadion w tamtej rundzie a jak teraz wygloda:(( przykre tow szytko jest:(

c_zary
26-08-2004, 21:18
Dal sie poznac z bardzo dobrej wspolpracy z kibicami, a obecnie ma problemy ze zdrowiem.

Nationalist
26-08-2004, 22:37
Niebyl przypadkiem SKAZANYM NA LEGIE? Postury ,,lubie wszamac troszke golonki :oczko: ''

Tuzin
26-08-2004, 22:58
http://www2.legialive.pl/photos05/05tbilisi2_f69.jpg

ej to jest ta babka co robila za gruzinska spikerke? niezlaaaaa :chytry: i ten blysk w oczach :D :hyhy:

Nationalist
26-08-2004, 23:02
Obrazek (http://www2.legialive.pl/photos05/05tbilisi2_f69.jpg)

ej to jest ta babka co robila za gruzinska spikerke? niezlaaaaa :chytry: i ten blysk w oczach :D :hyhy:

degustowala nowe warszawskie dropsy :oczko:

foks
26-08-2004, 23:07

co w nim dobrego? ze jest to przerobione haslo uzywane w czasie drugiej wojny swiatowej przeciwko kolaborujacym z hitlerowcami polakom? dla mnie to nigdy nie bedzie odpowiednie haslo na mecz...

Gutek
26-08-2004, 23:13
Kurde jak Foks powiedzial o II Wojnie to pomyslalem ze to bylo : tylko swinie siedza w Gubinie :o

Sharn
26-08-2004, 23:28

co w nim dobrego? ze jest to przerobione haslo uzywane w czasie drugiej wojny swiatowej przeciwko kolaborujacym z hitlerowcami polakom? dla mnie to nigdy nie bedzie odpowiednie haslo na mecz...

A dla mnie to poprostu głupota i tyle... I to straszna... :/

Herman
26-08-2004, 23:39
śmiesznie było.

ochrona zabawna "musze przeszukać pańską kieszeń mimo,że wyczuwam tam paczke gumy do zucia i zgniecione papierosy"..a yasiochowi zawineli serpentyne :modli:

1 połowa pełny folklor,ale przynajmniej trochę się opaliłem.
2 - mimo,że była nas garstka pare razy pokazalismy jak się śpiewa.

Za każdym razem kiedy słyszałem jak ta baba nawija w tym śmiesznym języku to łapała mnie głupawa. S na gnieździe radzi sobie coraz lepiej i mam nadzieje,że powoli to On będzie prowadził doping na Estadio(swoją drogą niezłe wariaty Ci jego kumple :hyhy: )

do niedzieli

peyek
26-08-2004, 23:41

tutaj sie musze zodzic z Foksem

mamy 60 rocznice Powstania i taka gafa.

to haslo o klientach bylo dobre :)

opaliliscie sie :)?

pzdr.
eLadamo
(nie moge sie zalogowac:()

Maku
26-08-2004, 23:52
Piersza połowa to prostest i w związku z tym totalny piknik w drugiej już doping...momentami całkiem nieźle nam szło biorąc pod uwagę przygnębiającą frekwencję.

A jak wrażenie w Telewizji??? Jak było nas słychać???

Koleś zapodający na Żylecie dobrze sobie radzi.

Wkurzyło mnie to, że piłkarze po meczu do nas nie podeszli mimo, że Boruc ich namawiał. Czy oni nie wiedzą, że protest nie jest skierowany przeciwko nim?! Ktoś powinien im to wytłumaczyć bo cała ta sytuacja jest coraz bardziej chora i wkurzająca

Jadę sobie w autobusie na mecz i znowu pusto...to naprawdę smutne.

Ciekaw jestem jak będzie z Craxą...

Foxx
27-08-2004, 07:40

tutaj sie musze zodzic z Foksem

mamy 60 rocznice Powstania i taka gafa.

Żeby było egzotyczniej - ja też muszę się zgodzić z... Foksem :O . Serio, serio.

W telewizji, w dugiej połowie doping było bardzo dobrze słychać. A na Cracovii będzie spox.

Norbas
27-08-2004, 08:18
w pierwszej połowie miałem uczucie jakbym przeniósł się w przyszłość.... jakbym znalazł się w modelu kibicowania do jakiego dążą Zygo i Walter - cicho, spokojnie, wręcz lajcikowo i pusto :(

Wasil
27-08-2004, 08:35
W drugiej połowie ,rzeczywiście pokazaliśmy niezły doping biorąc pod uwagę naszą ilość. R. wreszcie mogł w spokoju obejrzeć mecz..na A.

daimler
27-08-2004, 10:16
kiedy wreszcie skoncza sie na naszym stadionie prymitywne przyspiewki?

ps. prosilbym ludzi wracajacych po meczach 520 w strone Marysina o troche kultury, bo juz naprawde dosc mam patrzenia na zażenowane twarze ludzi, ktorzy sa tylko utwierdzani w przekonaniu ze kibic Legii to troglodyta...

Herman
27-08-2004, 11:34
to poproś ich osobiście a nie przez net gieroju

daimler
27-08-2004, 11:39

Tak wlasnie robie... Ale moze nie do wszystkich to dociera...

Kiub
27-08-2004, 12:03

ja wracam tym autobusem :chytry: , a jeśli Ci chodzi o gnoi którzy coś rozpieprzają to podejdź i pierdolnij w łeb a nie na necie się żalisz, te pazie nawet czytać jeszcze nie umieją...

Fizi
27-08-2004, 12:16

strasznie się podpaliliście , że to było krzyczane, jakby to był jakiś wycinek hymnu, czy nie wiadomo jaka świętość,

tymczasem była to jajcarska przeróbka również jajcarskiego tekstu sprzed lat

tamto hasło było wtedy wyrazem ciętego dowcipu i tyle, tak samo teraz - był ubaw i to wszystko

w moim odczuciu było to raczej nawiązanie do textów osób związanych z ITI i Zarządem o tym , że no w sumie bilety i karnety droższe ale za to macie zniżki do Multikina , więc taka prześmiewcza odpowiedź na te opowieści była całkiem trafiona i na pewno nie było to szarganie jakiejś świętości

robienie z tej sprawy i powiedzonka świętości i uderzanie w pompatyczny ton, że 60 rocznica Powstania itp jest ,,nieco,, na wyrost i zalatuje pociągiem do pompatycznego tonu w sprawach w istocie banalnych

szczepan
27-08-2004, 12:18
ja tam wolalem druga wersje:

"niezle swinie siedza w multikinie"

Lukass
27-08-2004, 12:31
Hehe ... Meczyk całkiem spoko ... Ludzi mało :/ 1 połowa była do dupy ... Tylko zasnąć ... Druga to co innego. Większość ludzi zebrała się do kupy na żylecie i głośno dopingowała swoją ukochaną drużynę !! W tym oczywiście ja ! Najbardzoej rozśmieszyli mnie fanatycy Gruzińskiego zespołu ... Jak wymachiwali tymi swoimi flagami ... żałosne ... ... ...

VANAHAIM72
27-08-2004, 12:33
Mnie ten mecz mało nie wykończył. Wytrwać na stadione było wyzwaniem. Ta babka, która prowadziła spikerkę po gruzińsku (zaiste - barbarzyński język) wchodziła w rejestry rozstrajające mój system nerwowy. Skąd się wzięła ta piszczałka? Piszczącym moje zdecydowane NIEEEE!!!!!!!!!!
Sam mecz wybitnie lightowy, chociaż w drugiej połowie Żyleta pokazała, że jest w absolutnej Polskiej czołówce. Jak Oni to robią, że są tak głośni (w tak niewielkiej liczbie)? - to był komplement i pytanie czysto retoryczne. W każdym razie, mam nadzieję, że to ostatni taki mecz; na Cracovii będzie już chyba normalnie.

Norbas
27-08-2004, 12:33

ja wracam tym autobusem :chytry: , a jeśli Ci chodzi o gnoi którzy coś rozpieprzają to podejdź i pierdolnij w łeb a nie na necie się żalisz, te pazie nawet czytać jeszcze nie umieją...

najpierw może by tak spróbować wytłumaczyć? czasami może to wystarczyć :)

daimler
27-08-2004, 13:43

najpierw może by tak spróbować wytłumaczyć? czasami może to wystarczyć :)

czasami nie wystarcza - wielokrotnie wyprobowane! Popieram idee - podejsc, walnac i ippon *****! Jedna uwaga - ja sie nie zale, ja zwaracam uwage na problem ;) Do zobaczenia po kolejnym mecz, ja wysiadam na plowieckiej :oczko:

Domino23
27-08-2004, 16:10
po meczu - Boruc chciał podejść i poróbował zachęcić resztę zawodników ciągnąc ich za ręce i coś mówił, bez skutku
piłkarze najwyraźniej się obrazili na nas, szkoda, że nie rozumieją, że nie przeciwko nim skierowany jest nasz protest, może ktoś powinien z nimi pogadać i im to wyjaśnić

w każdym razie - szacunek dla Boruca

Kto wie czy za tym nie stoją nasi działacze.Zawodnicy dobrze wiedzą przecież że protest nie jest przeciw nim.Być może dostali nakaz z góry jak mają się zachować.Zygo i spółką być może chcą doprowadzić do konfliktu piłkarze--kibice i tym samym odwrócić sytuację od prawdziwego konfliktu.
To tylko taka moja teoria spiskowa 8) ale patrząc na to co sie dzieje wszystko może być możliwe.

pijak
27-08-2004, 18:46
Najbardzoej rozśmieszyli mnie fanatycy Gruzińskiego zespołu ... Jak wymachiwali tymi swoimi flagami ... żałosne ... ... ...
doprawdy nie wiem co w tym smiesznego że jedzie się za swoją drużyną i sie ją dopinguje... ale ja pewnie jestem jakiś słabo zorientowany...

+ za scentralizowanie na Ż. :)

Grabek
27-08-2004, 20:36
Bardzo "egzotyczny" mecz:
"tylko świnie siędzą w multikinie" - żałosne :kurde:
babka nawijająca po gruzińsku :ucieszony:
kibice FC Tibilisi na honorowej - śpiewali dość dziwnie :hyhy:
"kto jest w krzakach..." - a to po co znowu? :/ ja do tej pory nie wiem o co w tym chodzi :ucieka: jak dla mnie bardzo debilne...
"nie jesteśmy klientami, my jesteśmy kibicami" - dobre! :brawo:

Fus
27-08-2004, 22:06
Ej nasza ochrona to cymbaly... :hyhy: Ale to moze dobrze,bo dzieki nim za 20zl,jedna polowe ogladalem na luku a druga na przedkrytej..... :ucieszony:

Ostry
27-08-2004, 22:20
Nasza ochrona to w ogóle jest bardzo uzdolniona :hyhy:

Przed meczem byłem bardzo dokładnie przeszukiwany przez ochroniarza,w końcu trafił na moją boczną kieszeń w spodniach,bardzo dokładnie ją "obmacywał" :oczko: ,aż w końcu triumfalnym głosem powiedział,że w kieszeni mam jakiegoś batona :hyhy: + dla niego, bo miał rację :oczko:

Co do samego meczu to był on nieco piknikowy- egzotyczny rywal,świecące słońce,mało ludzi.Za to w drugiej części,w moim przekonaniu,doping był naprawdę dobry.Wpływ na to miało na pewno zebranie wszystkich na środku Żylety,no i koleś,który prowadził doping.Widać,że potrafi on poderwać wszystkich do głośnego dopingu.

Fizi
27-08-2004, 22:22
Nasza ochrona to w ogóle jest bardzo uzdolniona :hyhy:

Przed meczem byłem bardzo dokładnie przeszukiwany przez ochroniarza,w końcu trafił na moją boczną kieszeń w spodniach,bardzo dokładnie ją "obmacywał" :oczko: ,aż w końcu triumfalnym głosem powiedział,że w kieszeni mam jakiegoś batona :hyhy: + dla niego, bo miał rację :oczko:

.

:O

:lol: