PDA

Zobacz pełną wersję : Superpuchar Włoch w Nowym Jorku

peyek
14-06-2003, 19:02
Superpuchar Włoch w Nowym Jorku

Mecz o Superpuchar Włoch, będący jednocześnie powtórką tegorocznego finału Ligi Mistrzów, w którym spotkają się mistrz ligi - Juventus Turyn ze zdobywcą Pucharu Włoch - AC Milan, odbędzie się 3 sierpnia w Nowym Jorku - poinformowała "La Gazzetta dello Sport".

Obie drużyny przystały na takie rozwiązanie, ponieważ w sierpniu będą na tournee po Stanach Zjednoczonych. Mecz będzie rewanżem za rozegrany w Manchesterze finał Ligi Mistrzów, w którym, po bezbramkowym remisie, AC Milan pokonał Juventus w konkursie karnych. W Serie A, w sezonie 2002-2003, oba zespoły wygrywały ze sobą na własnym boisku po 2:1

W zeszłym roku mecz o Superpuchar Włoch odbył się w stolicy Libii - Trypolisie. Trofeum zdobył Juventus, zwyciężając Parmę 3:1.

Oni to maja zajebiscie - najpierw w Manchesterze a teraz w USA :rotfl:

Kempes
14-06-2003, 19:08
Chciałbym aby Legia miała takie ''problemy'' ;)

krollek
14-06-2003, 19:53
Poprostu promują ligę włoską w różnych krajach.
A wiadomo jak bardzo kasa się liczy więc zasuwają po świecie ;)

szczepan
14-06-2003, 23:13
do tego pewnie i tak na stadionie wiekszosc bedzie Wlochow :D bo w NY sa silna grupa...

Krzpac
15-06-2003, 17:30
Poprostu promują ligę włoską w różnych krajach.
A wiadomo jak bardzo kasa się liczy więc zasuwają po świecie ;)

a dla mnie promują piłke nożną... dzięki takim imprezą moze Amerykanie zainteresują się tym sportem...

Radio
15-06-2003, 19:22
A ja myślę że Juve i Milan przedewszystkim promują własne kluby (kasa Misiu kasa). Poza tym pewnie nie tylko Włochów ale innych nacji na Stadionie będzie dużo, Polaków na pewno też. Poza tym transmisja z Superpucharu sprzedaje się pewnie tylko do Włoch a tu taka reklama. Oczywiście transmisja live na ESPN.

szczepan
15-06-2003, 22:30
tak naprawde kazdy z nas ma racje bo bedzie to i promocja pilki i promocja wloskiej pilki i promocja klubow :D