PDA

Zobacz pełną wersję : www.pogon.v.pl (protest serwisow internetowych)

ems
22-08-2004, 14:31
http://www.pogon.v.pl/

haker czy prawda!?

Mazi
22-08-2004, 14:33
:O :O

nie wierzę ...

pusty
22-08-2004, 14:35
No ale w sumie to z jakiego powodu? :hmm:

arczi
22-08-2004, 14:36
http://forum.pogon.v.pl/watek.php?wid=4704&f=0

No ladne jaja...

Guzik
22-08-2004, 14:36
Dziwne :hmm:

Teraz czekamy jak Walter powie zeby zamknac Legialive

ems
22-08-2004, 14:41
:/

Na wczorajszej konferencji pomeczowej rzecznik klubu MKS Pogoń Szczecin Piotr Baranowski oficjalnie poinformował, iż decyzją Zarządu MKS Pogoń Szczecin, zostają cofnięte do odwołania akredytacje zespołu redakcyjnemu i wszystkim współpracownikom strony www.pogon.v.pl (Chodzi o 3 akredytacje: 2 foto + 1 prasowa - dop. ser.).

Prawdopodobnie związane jest to z naszymi publikacjami dotyczącymi prawdziwej przynależności klubowej Claudio Milara, podważającej błędne dane podawane oficjalnie przez klub.

Podczas konferencji prasowej również manager Pogoni Szczecin Dawid Ptak odniósł się do "nieoficjalnej strony Pogoni", mówiąc, cyt.: "Panowie - nie piszcie już o Pogoni na tej swojej stronie, dajcie sobie spokój, bo się w ogóle na tym nie znacie, a dzisiejszy mecz to pokazał. Jeśli się coś takiego pokaże, to po prostu nie ręcze za siebie". Wypowiedź pana D. Ptaka pozostawiamy bez komentarza.

Jednocześnie oświadczamy, iż w przeciwieństwie do Zarządu Pogoni nie uważamy, iż okłamywanie kibiców jest "budowaniem dobrej atmosfery wokół Pogoni", z kolei pisanie prawdy na pewno nie jest "działaniem na szkodę klubu" - jak to określa Zarząd Pogoni.

Stanowczo podkreślamy, iż nie mamy zamiaru przestać naszej działaności. Wręcz przeciwnie - zostaliśmy wczoraj o wiele bardziej zmotywowani do dokładniejszego patrzenia działaczom na ręce.

Atak klubu na stronę www.pogon.v.pl jest jednocześnie próbą cenzury wszystkich kibiców Pogoni, naszych Czytelników, którzy od pięciu lat tworzą szeroko rozumianą społeczność swobodnie wypowiadając się forum i w komentarzach naszego serwisu. /ser/

Tuzin
22-08-2004, 14:41
Hmmm chyba za latwo sie poddali...

Mini
22-08-2004, 14:47
:O
:zly: pojeby

c_zary
22-08-2004, 14:57
:O Won takim ludziom z polskiej pilki :/

arczi
22-08-2004, 15:02
Co za kurfa moda?

Wszyscy chca sobie teraz przyporzadkowywac kibicow.

Tak to jest jak sie burak pcha na salony...

c_zary
22-08-2004, 15:05
Co za kurfa moda?

Przyporzadkowanie sobie kibicow to jedno ale to juz zwyczajnie ogranicza wolnosc mediow w wolnym kraju. Lukaszenko, w morde, drugi sie znalazl.

aaadamm
22-08-2004, 15:19
Co za kurfa moda?

Przyporzadkowanie sobie kibicow to jedno ale to juz zwyczajnie ogranicza wolnosc mediow w wolnym kraju. Lukaszenko, w morde, drugi sie znalazl.

z ryja nawet podobny

dla mnie jest to ograniczenie wolnosci i szantaz

a sznataz jest karalny

dostojny kocur
22-08-2004, 15:30
Antek pizdeczka boj się, tak samo było przed rundą wioseną z gazetami, temu panu już podziekujemy... :protestuje:

kl@Nu
22-08-2004, 15:40
EDIT Stare czasy. 8)

ems
22-08-2004, 15:42
powiedzcie im zeby nie odpierdalali i robili dalej swoje

kl@Nu
22-08-2004, 15:45
EDIT: Stare czasy. 8)

żyła
22-08-2004, 15:53
a czy nie można było stroy przenieć na inny adres np? postarć się jakoś ominąć tą kurwę ptakową?

ja nie czytałem tych publikacji, które wywołały taką wojnę-czy ktoś ma to gdzieś zapisane i może mi udostępnić, albo wrzucić tutaj na forum? chyba, ze nam tez karzą zamykać stronę po publikacji 8) :kurde:

dostojny kocur
22-08-2004, 16:00
powiedzcie im zeby nie odpierdalali i robili dalej swoje

Hmm... poprostu szukają "haka" by móc odlecieć ze Szczecina...chociaz juz od dawna mi zwisa to czy ten Ptak poleci czy zostanie...

Czy nie wydaje się wam dziwne, zrezygnować z klubu przez strone internetową ? :zdziwiony:

ems
22-08-2004, 16:06
ja mowie zeby ci od strony robili dalej co do nich nalezy. przeciez to smieszny tekst "zamknijcie strone albo sobie pojde"
tego ***** trzaby kiedys do psychiatryka zamknac
a wy swoja Pogon macie - Pogon Nowa... wiec ona nie zginie

Woytek
22-08-2004, 16:10
Czy nie wydaje się wam dziwne, zrezygnować z klubu przez strone internetową ?

zeby to było dziwne... to jest ŚMIESZNE i NIEDORZECZNE! :zly:

PTAK -> :mama:

żyła
22-08-2004, 16:16
ale błędem było to,że redakcja pogon.v.pl się ugięła. chyba redakcja pokierowała się tylko sercem, i na gorąco podjęła decyzję, nie patrząc na absurdalność tej sytuacji i groźby Ptaka.

dostojny kocur
22-08-2004, 16:19
ale błędem było to,że redakcja pogon.v.pl się ugięła. chyba redakcja pokierowała się tylko sercem, i na gorąco podjęła decyzję, nie patrząc na absurdalność tej sytuacji i groźby Ptaka.

No cóż niech bedzie w błedzie, że likwidujac strone która sie ugieła za szybko ma kibiców pod sobą... :zlosliwy:

Woytek
22-08-2004, 16:20
z drugiej strony... wcale nie ten Milar mógł być powodem takiej reakcji Ptaka, bo nadal nie moge uwierzyć, że coś takiego mogłoby być powodem wycofania się z klubu.
ale o tym pewnie wiedzą tylko sami zainteresowani

Fizi
22-08-2004, 16:25
ptak jak to ptak : przyleci , nasra i odleci

a tak ogólnie,to podawanie takiego powodu zaprzestania prowadzenia jakiegokolwiek interesu może byc traktowane jedynie w kategorich medycznych

kl@Nu
22-08-2004, 16:49
Proszę Żyła...

Zarząd MKS Pogoń Szczecin odbiera akredytacje serwisowi www.pogon.v.pl
Na wczorajszej konferencji pomeczowej rzecznik klubu MKS Pogoń Szczecin Piotr Baranowski oficjalnie poinformował, iż decyzją Zarządu MKS Pogoń Szczecin, zostają cofnięte do odwołania akredytacje zespołu redakcyjnemu i wszystkim współpracownikom strony www.pogon.v.pl (Chodzi o 3 akredytacje: 2 foto + 1 prasowa - dop. ser.).

Prawdopodobnie związane jest to z naszymi publikacjami dotyczącymi prawdziwej przynależności klubowej Claudio Milara, podważającej błędne dane podawane oficjalnie przez klub.

Podczas konferencji prasowej również manager Pogoni Szczecin Dawid Ptak odniósł się do "nieoficjalnej strony Pogoni", mówiąc, cyt.: "Panowie - nie piszcie już o Pogoni na tej swojej stronie, dajcie sobie spokój, bo się w ogóle na tym nie znacie, a dzisiejszy mecz to pokazał. Jeśli się coś takiego pokaże, to po prostu nie ręcze za siebie". Wypowiedź pana D. Ptaka pozostawiamy bez komentarza.

Jednocześnie oświadczamy, iż w przeciwieństwie do Zarządu Pogoni nie uważamy, iż okłamywanie kibiców jest "budowaniem dobrej atmosfery wokół Pogoni", z kolei pisanie prawdy na pewno nie jest "działaniem na szkodę klubu" - jak to określa Zarząd Pogoni.

Stanowczo podkreślamy, iż nie mamy zamiaru przestać naszej działaności. Wręcz przeciwnie - zostaliśmy wczoraj o wiele bardziej zmotywowani do dokładniejszego patrzenia działaczom na ręce.

Atak klubu na stronę www.pogon.v.pl jest jednocześnie próbą cenzury wszystkich kibiców Pogoni, naszych Czytelników, którzy od pięciu lat tworzą szeroko rozumianą społeczność swobodnie wypowiadając się forum i w komentarzach naszego serwisu. /ser/
Źródło: redakcja www.pogon.v.pl

A tutaj (http://www.pogon.v.pl/news.phtml?id=5906#comments) link do komentarzy do tego tekstu...

kl@Nu
22-08-2004, 16:53
EDIT Stare czasy. 8)

kame(L)eon_MKS
22-08-2004, 19:05
Nic innego jak tylko ręce załamać... Podobne metody stosowało się przed rokiem 1989, ale teraz?? Szlag człowieka trafia. Jak dla mnie to ptaszysko może wyp... ze Szczecina. Zaczął ****** wojnę z kibicami

vivacee
22-08-2004, 21:22
nie powinni sie poddawac. Teraz ptak bedzie mogł zrobić wszystko, bo sie skur... rozbestwi.

vivacee

niedzwiedz
22-08-2004, 21:45
Norlamnie jestem w szkoku :O :O :O Aha mam pytanie do Portowców.W takim razie macie jeszcze jakąś inna stronke(taka dobra oczywiscie) o Pogonii i czy macie jeszcze jakies własne forum??Bo to z tamtej strony tez widze nie działa.Cos bardzo nie normalne to

Raffi
22-08-2004, 21:59
hmmm Forum dział jak działało. http://forum.pogon.v.pl/main.php - A, sorry, podfora faktycznie nie działają albo mają zmienione nazwy (prawdopodobniejsze)
2-ga strona to www.pogononline.pl

cg
22-08-2004, 22:13
Na poczatku myslalem ,ze to jakis zart.. :/ nadal nie moge uwierzyc ,ze jeden czlowiek moze miec ,az taki duzy wplyw na klub..a wlasciwie nie tylko na sam klub ,ale na niezaleznych dziennikarzy ,ktorym wolnosc slowa gwarantuje konstytucja :hmm: Troche jestem jednak zdziwiony postawa redaktorow nieoficjalnej strony Pogoni :chytry: Oni sa kibicami.. tak wiec najpierw kibice zaakceptowali przeniesienie druzyny Piotrcovii do Szczecian wraz ze zmiana nazwy, to moge zrozumiec ,ale czy kazde slowo wypowiedziane przez Ptaka jest dla kibicow Pogoni tak wazne ze jest wykonywane od razu?? :zdziwiony: Ja nie rozumiem dlaczego zlikwidowano ta strone..przeciez to jest jakby przyznanie sie do oskarzen o klamstwa ,ktore jakoby mialy sie pojawiac na tej stronie :kurde: Czy ,az tak bardzo zalezy Wam kibicom Pogoni na druzynie pierwszoligowej ,ze potraficie byc marionetkami w rekach Ptaka? :nie: wykonywac kazde jego chocby najglupsze i najbardziej niedorzeczne polecenie?? :chytry: Moze warto byloby dac do zrozumienia Ptakowi ,ze Pogon to przede wszystkim kibice ,a nie on.. i nie jestescie na niego skazani..bo zawsze mozecie sie na niego wypiac i zaczac budowac silny klub na bazie tzrecioligowej Pogoni Nowej
a Ptak moze wreszcie przejrzy na oczy i zrozumie :modli: ze nie jest kims niezastapionym.. bez kogo szczecinscy kibice przestana istniec :chytry:

zuz
22-08-2004, 22:24
idiota, tak samo jak Walter nie tylko nie toleruje kibiców, a wogole ich nie szanuje.
oni wszyscy mają nasrane jakoś we łbach :ucieka:

Raffi
23-08-2004, 09:50
Antonio powiedział PS , że nie wystarcza mu decyzja o zawieszeniu, domaga się całkowitego i natychmiastowego (do poniedziałku) zlikwidowania serwisu, inaczej się wycofa :ucieka: :ucieka:

:kurde:

Pan Artysta
23-08-2004, 09:58
Działania Ptaszorów są z rodzaju ubecko-esbeckich,myślą że są wybrańcami itd.Chore umysły.

endo
23-08-2004, 10:02
Jak Legia ma problemy z zarządem i i Pogoń również...a zachowanie ptaka...szkoda gadać :kurde: :cenzura:

MaxxxiM
23-08-2004, 11:46
Antonio powiedział PS , że nie wystarcza mu decyzja o zawieszeniu, domaga się całkowitego i natychmiastowego (do poniedziałku) zlikwidowania serwisu, inaczej się wycofa :ucieka: :ucieka:

:kurde:

momentami mam wrazenie, ze kreca druga czesc Misia.
wiekszej bzdury nikt na swiecie nie slyszal.
wlasciciel chce sie wycofac ze wzgledu na strone internetowa. :|
czyli, ze jest w stanie olac zainwestowane do tej pory pieniadze, poniewaz kibice napisali, ze jeden zawodnik wcale nie jest Maradona, choc i tak jest dobry i nawet bramke strzelil ostatnio. :O
moze dobrze by bylo, gdyby sie pan wlasciciel skompromitowal tak bardzo, zeby juz nikt nie chcial z nim interesow robic.
no ja pierdole, kilkuletnie dzieci zachowuja sie powazniej.

Eserka
23-08-2004, 13:07
wydaje mi sie ze pan A.P. szuka poprostu pretekstu zeby kopnąc Pogoń w dupę ten żałosny szantaż no przecież nikt normalny niezrobiłby czegoś takiego...(chociaż w takim układzie można się z panem Ptakiem zgodzić ;P) poprostu brak mi słów, a niestety Ptaki za bardzo przyzwyczaiły się do tego że Szczecin ma im lizać dupę bo oni mają kasę i rządzą... przykre to...

Mazi
23-08-2004, 13:18
wydaje mi sie ze pan A.P. szuka poprostu pretekstu zeby kopnąc Pogoń w dupę ten żałosny szantaż no przecież nikt normalny niezrobiłby czegoś takiego...(chociaż w takim układzie można się z panem Ptakiem zgodzić ;P) poprostu brak mi słów, a niestety Ptaki za bardzo przyzwyczaiły się do tego że Szczecin ma im lizać dupę bo oni mają kasę i rządzą... przykre to...

Witamy na forum :)

okoliczności powitania nie są niestety wesołe ani radosne :(

ale i tak serdecznie witamy :kwiaty: :hyhy:

Eserka
23-08-2004, 13:29
Witamy na forum :)

okoliczności powitania nie są niestety wesołe ani radosne :(

ale i tak serdecznie witamy :kwiaty: :hyhy:

serdeczne dzięki może atmosferka tu panująca poprawi mi humorek :oczko:

sokołowiak01
23-08-2004, 14:43
A ja powiem że na miejscu redaktorów pogon.v.pl nie zawiesił bym działalnosci ich strony tylko dlatego że wielce ,,wykształcony'' (bodajze po podstawówce) pan Dawid Ptak postawił ultimatum. oznaczac to może nic innego jak cenzure wszystkich dziennikarzy piszących o Pogoni prawde która kuje w oczy . Ptak mówił ze Pogoń zniknie z mapy Polski, czy oby na pewno?? Przecież rezerwy czwartoligowe sa w rękach kibiców, a z takim potencjałem kibcowskim zapewne znalazł by sie sponsor który by zaczął budowac klub na zdrowych zasadach który za trzy-cztery lata znowu awansował by do ekstraklasy. A pan Ptak?? Wątpie żeby znalazł sobie wtedy inny klub-marionetke, bo wtedy bedzie to przestrogą dla całej polski że z krętaczami Ptakami lepiej się nie wiazać bo wystarczająco duzo już napsuli.
Druga sprawa to niewpuszczanie kibiców po dwóch, może trzech piwkach na mecz. A co zrobił pan Ptak?? Nagięty w trzy dupy wybiegł z trybun na ławke trenerską - choc jest to zabronione gdyz tam mogą przesiadywac osoby ze sztabu szkoleniowego i medycznego zaczał się wieszac na szyi Baniakowi (Pedał??) później zaczął rozpier... coś w tunelu prowadzącym do szatni. Te wydarzenia pokazują niestety że bogatemu wolno wszystko.

Raffi
23-08-2004, 14:45
z tymi rezerwami nie jest tak prosto...

Łysolek
23-08-2004, 16:03
Prostest sie zaczął :brawo:

MaxxxiM
23-08-2004, 16:07
Te wydarzenia pokazują niestety że bogatemu wolno wszystko.

te wydarzaenia sa dowodem na to kim jest ten pan. i nie ma wiecej pytan

legart
23-08-2004, 16:15
A już myślałem że ptaszysko mnie niczym nie zaskoczy :/ , mentalna komuna czystej wody

MaxyM
23-08-2004, 16:23
Przecież to się nadaje do prokuratury...
Co się dzieje w tym kraju!?
Jakim prawem on żąda żeby przestali wykonywać swoją pracę, to nie jego niewolnicy tylko niezależni ludzie, żyjący w wolnym kraju... I do jasnej cholery, od kiedy oni są z Pogonią, a od kiedy on i co dla nich oznacza herb klubu, któremu kibicują od dziecka najprawdopodobniej, a co dla tego wytrzepa, który już się w polskiej piłce popisał kilkakrotnie.
PZPN (jasne!) powinien coś zrobić, bo to niebezpieczny proceder...

MaxxxiM
23-08-2004, 16:27
PZPN pewnie nie wie o co chodzi i ma obecnie wazniejsze sprawy, poniewaz dzis jest spotkanie mojego ulubionego wydzialu wyszkolenia z trenerem Janasem i kolegami. beda wyciagac wnioski i snuc plany na przyszlosc.
skoro maja w dupie polska pilke to co sie beda jakas strona przejmowac?
faaaajnie, faaajnie

MaxyM
23-08-2004, 16:33
Boże, że Zarzeczny się stoczył bo coś czuję, że dałby im wszystkim popalić i rozdmuchał sprawę do rozmiarów Jedwabnego.
Cięty był zawsze na takich oszołomów.

Ta, PZPN ma ważne sprawy, jakie jutro ciastka na posiedzenie zamówić.
Niech oni się już nie ośmieszają...
Powiedzą po 5 godzinach picia Nałęczowianki i whiskacza pod stołem, że wynik nie był zadawalający ale znaleźli powód i będzie lepiej... A to ci mi zaskoczenie po 1:5.

MaxxxiM
23-08-2004, 16:41
Ta, PZPN ma ważne sprawy, jakie jutro ciastka na posiedzenie zamówić.

ten problem zajmowal ich w czasie weekendu. musieli cos ustalic bo spotkanie jest dzis.

Niech oni się już nie ośmieszają...
Powiedzą po 5 godzinach picia Nałęczowianki i whiskacza pod stołem, że wynik nie był zadawalający ale znaleźli powód i będzie lepiej... A to ci mi zaskoczenie po 1:5.

niech sie osmieszaja, tylko to nam pozostalo. jest przynajmniej jakas rozrywka.
Legia gra fatalnie, pilkarze placza, ze mimo ich staran kibice gwizdza, kibicom Pogoni zamykaja strone, a PZPN obmysla oswiadczenia na konferencje po meczach eliminacyjnych w ktorych dostaniemy wpierdol.

a z ciekawostek to Walter wydal swoja corke za maz, co moze tlumaczyc zachowanie na boisku naszych kopaczy. moze mieli zaproszenia na wesele?

i jak tu nie inetresowac sie polska pilka nozna?

MaxyM
23-08-2004, 16:44
Mnie już nic nie zaskoczy...

Alternatywy 4 w wydaniu piłkarskim...

Ptak - Anioł
Walter - Prezes MPT
PZPN i polska liga - Osiedle

Fizi
23-08-2004, 16:46

Ptak - Anioł
Walter - Prezes MPT
PZPN i polska piłka - Osiedle

Walter - Anioł

Zygo - Docent

:lol2:

MaxxxiM
23-08-2004, 16:47

i tu sie mozesz zdziwic bardzo. pamietaj, ze prezesem naszego klubu jest Zygo, a rzecznikiem Bednarz.

Ptak - Anioł
Walter - Prezes MPT
PZPN i polska liga - Osiedle

a profesor - Filipiak :D

MaxyM
23-08-2004, 16:48
Filipiak - Marianek lub Strażak

Sharn
23-08-2004, 16:52
a z ciekawostek to Walter wydal swoja corke za maz, co moze tlumaczyc zachowanie na boisku naszych kopaczy. moze mieli zaproszenia na wesele?

Sandrę? :O Któż był takim desperado? Powiem tylko, że live to :ucieka:

Żeby nie było, że rozmywam, to może zasypiemy jako Legioniści mail klubowy protestami? Nam mogą naskoczyć... :hyhy:

MaxxxiM
23-08-2004, 16:57

powaznie :D

klik (http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=40&news_id=17778&scroll_article_id=17778&layout=1&forum_id=28853&page=text&list_position=1)

a moze napiszemy do Ptaka? mozemy mu wyslac informacje, ze jest jeszcze pare stron w internecie ktore sa niegrzeczne :)

MaxyM
23-08-2004, 16:58

klik (http://www.se.com.pl/se/index.jsp?place=mainLead&news_cat_id=40&news_id=17778&scroll_article_id=17778&layout=1&forum_id=28853&page=text&list_position=1)

a moze napiszemy do Ptaka? mozemy mu wyslac informacje, ze jest jeszcze pare stron w internecie ktore sa niegrzeczne :)

Ta łamie wszelkie kanony (http://www.babajaga.pl)

MaxxxiM
23-08-2004, 17:04

Ta łamie wszelkie kanony (http://www.babajaga.pl)

prawde mowiac mialem na mysli strone LegiaLive.pl na ktorej znalazla sie informacja o poczynaniach Ptaka, ale filmy Baby Jagi pt. Latarnia Perwersji i Wakacyjne Rzniecie wplynely na zmiane mojej decyzji

zapominalem o pozycji Rzniecie w tartaku, rzecz (chyba) kultowa

dostojny kocur
23-08-2004, 17:04
sekretariat@pogonszczecin.pl Jak by się komuś nudziło :hyhy:

MaxyM
23-08-2004, 17:08
prawde mowiac mialem na mysli strone LegiaLive.pl na ktorej znalazla sie informacja o poczynaniach Ptaka, ale filmy Baby Jagi pt. Latarnia Perwersji i Wakacyjne Rzniecie wplynely na zmiane mojej decyzji

zapominalem o pozycji Rzniecie w tartaku, rzecz (chyba) kultowa

Rżnięcie w tartaku może być odebrane przez rodzinę Pędziwiatrów jako atak osobisty na głównego Szejka.

jizah
23-08-2004, 17:15
chcialem tylko napisac ze serwis www.lkslodz.pl rowniez przylacza sie do akcji.

Junior89
23-08-2004, 17:17
mozna współczuć kibicom Pogoni i modlić się żeby Walter nie poczuł się gorszy;/
Co to sie dzieje w tym kraju;/

MaxxxiM
23-08-2004, 17:17
co zatem mozna powiedziec o tym? "Straż zawsze gotowa - TOM X"
czy to nie jest szkalowanie dobrego imienia PSP?!

ems
23-08-2004, 17:18
ladnie SE z nim pojechal

MaxxxiM
23-08-2004, 17:23

oo LKS tez lubi pana Ptaka. tylko jakbyscie Portowcy z wielkiej litery napisali to byloby nieco lepiej.

jizah
23-08-2004, 17:28

oo LKS tez lubi pana Ptaka. tylko jakbyscie Portowcy z wielkiej litery napisali to byloby nieco lepiej.

mowisz i masz 8) 8)

a co do Ptaka, my mielismy z nim pierwsi przejscia i najszybciej sie na nim poznalismy

ems
23-08-2004, 17:33
"ANTONIO GORĄCO" :)

MaxxxiM
23-08-2004, 17:41

mowisz i masz 8) 8)

a co do Ptaka, my mielismy z nim pierwsi przejscia i najszybciej sie na nim poznalismy

ale poPtakowa czkawka odbija sie chyba do dzis.
przyznac mu trzeba ze idzie jak burza pozostawiajac za soba niezle zgliszcza.
do tej pory najwiekszego "farta" do "dobroczyncow" miala Lodz. lista sie zwiekszyla

XXXL
23-08-2004, 17:43
Dziwny atak na nieoficjalną stronę kibiców ma na pewno swoje podteksty i prawdopodobnie jest tylko pretekstem do innej, ważniejszej rozgrywki. Tak samo, jak artykuły o Milarze były pretekstem do ataku na forum v.pl.
Jeżeli ktoś prześledzi dotychczasowe dokonania Panów Ptaka oraz Czesnego, wydaje się co najmniej dziwne, że po wielu latach prowadzenia działalności gospodarczej i społecznej na taką skalę, tak doświadczony i skuteczny biznesmen załamał się w obliczu kilku publikacji na nieoficjalnym forum, w większości redagowanych przez młodzież. Był gotów porzucić z dnia na dzień przedsięwzięcie, o którym mówił, że jest jego pasją, w którą już zaangażował olbrzymi kapitał.
Musimy teraz uważnie i na zimno przyglądać się rozwojowi sytuacji, bo gotów jest on zrobić jakąś woltę, zrzucając wszystko na kibiców i różnego rodzaju „tajemne” siły i moce, które za tymi kibicami się kryją.
Dziwnym trafem, w tym samym czasie rozpoczęto czystkę w UM Szczecina, bo jak usłyszałem w radio, zwolniony dzisiaj v-ce Prezydent nie pasował do układu, w którym jest Pan Prezydent Jurczyk i Pan v-ce Czesny. Zbieg okoliczności sprawił, że jednego dnia trafieni zostali wszyscy, którzy nie są wazeliniarzami Panów Ptaka, Jurczyka oraz Czesnego – bez względu na to czy był to v-ce prezydent Szczecina, czy też piętnastolatek.
PZDR

jizah
23-08-2004, 17:47
ale poPtakowa czkawka odbija sie chyba do dzis.
przyznac mu trzeba ze idzie jak burza pozostawiajac za soba niezle zgliszcza.
do tej pory najwiekszego "farta" do "dobroczyncow" miala Lodz. lista sie zwiekszyla

oczywiscie ze tak, jednak dzieki niemu bylo te kilka lat nawet niezlej gry, trzba rowniez przyznac ze pozostowail klub bez dlugow...ale rowniez i bez pilkarzy, pieniedzy...czegokolwiek...

MaxxxiM
23-08-2004, 17:48
zajebiscie sie w Szczecinie dzieje.
witaj na forum! :lp:

Bastion
23-08-2004, 18:22
Dodam ze coraz wiecej klubow przylacza sie do protestu nawet Lech Poznan (http://www.lechpoznan.pl)

pusty
23-08-2004, 18:23
Dobra akcja ten protest :brawo:

MaxyM
23-08-2004, 18:29
Przecież, jeżeli upiecze się kurczakowi (chyba ten gatunek ptaka najlepiej pasuje) to kto będzie się przejmował krytyką jak będzie można w łatwy sposób pozbawić ludzi obiektywnych informacji, podobnym działaniem do właściciela Pogoni.
TVP – Wiadomości są jedne i wystarczy.

Woytek
23-08-2004, 18:30
PTAK powiedział ze odejdzie jak w sondzie INTERNETOWEJ 90% osób będzie tego chciało hahahahahhahah :lol: :lol: :lol:
co za gamoń, on tylko szuka pretekstu zeby odejść :)

Michu
23-08-2004, 18:34
Brawo! :brawo: :lp: LEGIA & POGOŃ

MaxxxiM
23-08-2004, 18:34
Gazeta Wyborcza (http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34943,2243252.html)

Fizi
23-08-2004, 18:35
PTAK powiedział ze odejdzie jak w sondzie INTERNETOWEJ 90% osób będzie tego chciało hahahahahhahah :lol: :lol: :lol:
co za gamoń, on tylko szuka pretekstu zeby odejść :)

ciekawe czy będzie nabijał głosy za czy przeciw odejściu :hmm: :lol:

MaxyM
23-08-2004, 18:37
Czy w tym burdelu... Znaczy w PZPN, nie mogą zrobić choć jednej pozytywnej rzeczy.
I takim bucom raz na zawsze uniemożliwić bawienie się we właścicieli, prezesów polskich klubów piłkarskich.
Polskiej ligi, reprezentacji i tak nie naprawią w tym składzie to niech choć zapewnią normalność kibicom w tym marazmie.

Bastion
23-08-2004, 18:44
- Panowie nie piszcie już o Pogoni na tej swojej stronie. Dajcie sobie spokój, bo się w ogóle na tym nie znacie, a dzisiejszy mecz to pokazał. Jeśli będziecie takie rzeczy nadal wypisywać, to po prostu nie ręczę za siebie - pogroził Dawid Ptak przedstawicielom strony.

:lol: :lol: :lol: :lol:

No to teraz Panowie uwazajcie. Dawidek sie zdenerwowal......

Macieq
23-08-2004, 18:47

dzisiaj Gazeta Wyborcza na pierwszej stronie dodatku Szczecin umiescila ten artykul - cytat "Ocenzurowani" + screen v.pl

ems
23-08-2004, 18:47
http://www.lechsport.pl/index.php?co=wiecej&nr=29633

MaxxxiM
23-08-2004, 18:49

dzisiaj Gazeta Wyborcza na pierwszej stronie dodatku Szczecin umiescila ten artykul - cytat "Ocenzurowani" + screen v.pl

bardzo dobrze, ze o tym pisza. i niech bedzie glosno jak pan Ptak sie zachowuje. nie moze byc tak, ze koles lamie jeden z podstawowych zapisow Konstytucji i nic sie nie dzieje. to nie Chiny

Raffi
23-08-2004, 18:51
Przeczytałem parę komentarzy z oficjalnej. Pozdro dla autorów, wykazali się poczuciem humoru :brawo: Popłakałem się ze śmiechu :lol:

dziekuje ci panie Ptaku ze juz nie bede musiał czytać tych fałszywych informacji na fałce, dziękuje ze juz nie dostane sie do krainy zła jaką jest pogon.v.pl, uff jestem uratowany!! jak to ludzie potrafia kłamać...

w pelni popieram pana Antoniego w walce z judeokomuna niszczaca nasza Pogon i klimat dla futbolu w Szczecinie

niech zyje pan Baranowski nie dal sie sprzedac gondorowi pracuje tylko u ludzi na poziomie pana Anotniego i pana Bekdasa do tego jest taki madry i wogole pnie sie coraz bardziejw gore, tylko szydercy i ludzie nieprzychylni nazywaja go wazeliniarzem oburzajaceeeee teraz bedzie w PZPN panie rzeczniku zadamy aby tacvy ludzie jak wy nie zostawili tej sprawy a pan Dawid nie reczyl za siebie SMIERC WROGOM

Nasz Wielki Dobroczynca czyni Wielkie starania by w Szczecinie mogl powstac Klub Europejskiego Formatu.Wciaz jest jednak opluwany przez roznego rodzaju zaplute karly.Apeluje wiec do prawdziwych kibicow:Pomozecie?Pomozecie budowac klub naszych i prezesowskich bezinteresownych marzen? Niech zyje nasze Slonce Szczecina

Panie ANTONI! Zrobił Pan to o czym My kibice Pogoni zawsze marzyliśmy. Mianowicie zniszczył Pan stronę ośmieszającą nasz klub. Ta strona nie zrobiła NIGDY nic dobrego dla Pogoni i jestem pod wrażeniem że jest Pan pierwszym odważnym który się na to zdecydował. Jest Pan jak Superman który uratował całe Stany Zjednoczone od wielkiego zła. Byliśmy zastraszani, wręcz siłą przymuszani do odwiedzania tej strony i pisania na niej, a Pan! Przybył tu do Szczecina i wybawił nas od tego! Nie wiem jak Panu dziękować... Wreszcie gnojki się doczekały kogoś kto się im nie boi, radzę Panu startować w następnych wyborach prezydenckich - cały Szczecin na pewno będzie za Panem. Dzięki Panu wreszcie czujemy się bezpieczni... DZIĘKUJEMY!!!!!!!!!!

MaxxxiM
23-08-2004, 18:55
Trybuna Ludu nadal zyje !!!

MaxxxiM
23-08-2004, 18:59
Kacik Humoru

: : Oświadczenie Zarządu : :
Z przykrością informujemy, że musieliśmy podjąć decyzję cofającą akredytacje dziennikarską dla redakcji „pogon.v.pl.”. Kierowana przez Pana Ernesta Antosa strona internetowa, mieniąca się jako forum wszystkich kibiców Pogoni, wyrządza więcej szkody i zamieszania, nie przysparzając dobrych i twórczych opinii. Na jakiej podstawie Pan Antos twierdzi, że jest przedstawicielem kibiców i do kogo należy strona internetowa „pogon.v.pl” ??? Czy aby na pewno do kibiców ???

Zarząd Pogoni jest oburzony postępowaniem „redaktorów” komentujących wydarzenia w klubie na stronie internetowej, które nie do końca są zgodne z odczuciami większości kibiców. Nie możemy pozwolić na manipulowanie opinią publiczną. Zarówno klub jak i główny inwestor Antoni Ptak, nie zasłużyli sobie na podważanie działań, na rzecz piłkarskiego środowiska Szczecina. Jeżeli partykularne interesy i burzenie tego co dobre, jest zamiarem funkcjonowania takich mediów jak nieżyczliwa nam strona internetowa, to nigdy w nie zbudujemy w naszym mieście wielkiej piłki nożnej, chyba, że Pan Antos ma lepszy pomysł na funkcjonowanie Pogoni. Takimi działaniami, jak te na stronie „pogon.v.pl”, mieniącej się stroną kibicowską, na pewno nie zatrzymają Antoniego Ptaka i jemu podobnych do pozostania w Szczecinie. Przekonaliśmy się przecież, w nieodległej przeszłości, że piłka nożna w grodzie Gryfa, byłaby tylko wspomnieniem ,gdyby nie pasja i pieniądze Antoniego Ptaka oraz jego syna Dawida. Uszanujmy tych, którzy chcą tutaj budować.

Co zrobi Pan Antos i jego mocodawcy, w sytuacji gdyby Pan Antoni Ptak zaprzestał finansowania klubu. Od dłuższego czasu podejmowaliśmy starania o nawiązanie współpracy i uregulowanie spraw formalno-prawnych związanych między innymi z używaniem przez stronę internetowa „pogon.v.pl” nazwy i logo Pogoni zastrzeżonych w Urzędzie Patentowym RP. Niestety, szefostwo strony nie wykazało jak dotąd dobrej woli i chęci uregulowania poprawnych relacji z MKS Pogoń Szczecin.

Z nadzieją, że redakcja „pogon.v.pl” wyciągnie wnioski z dotychczasowego postępowania, godzącego w dobro Pogoni, liczymy, że uda nam się nawiązać poprawne relacje z kibicami tworząc stowarzyszenie lub nawiązując kontakty z istniejącym już stowarzyszeniem kibiców i wspólnie pracować na rzecz Dumy Pomorza a prawdziwi kibice nie dadzą się nabrać na tanie sztuczki Pana Antosa i jemu podobnych.

Viola
23-08-2004, 19:15
właśnie miałam pisać że nasza stronka przyłączyła sie do protestu ale tu widze informacje idą lotem błyskawicy :P Ogólnie to uważam, ze ten pan powinien tak i tak odejsc wyjdzie to wszystkim na dobre :) A Pogoń ma rezerwy w 3 lidze więc przy dobrych układach szybko ma szanse wrócić a nie tam jakieś hybrydy powstają których własciciel robi co mu sie rzewnie podoba :/

Foxx
23-08-2004, 19:44
Następni: http://www.wislakrakow.com/.

PS Grzywa, jak napiszesz jeszcze raz o mojej rzekomej sympatii do Wisły - wysadzam warszawską siedzibę Unii Wolności :zlosliwy:

MaxxxiM
23-08-2004, 19:47
Wlasciciel Ptak - Kibice 0-7 (do przerwy)

Fizi
23-08-2004, 19:49

tak , tylko , że najważniejsze pytanie brzmi :

co będzie po przerwie ?

MaxxxiM
23-08-2004, 19:50

co będzie po przerwie ?

po przerwie do akcji powinien wkroczyc zawsze zadowolony prezes Listkieiwcz i jedyny raz w zyciu jebnac piescia w stol

update

opcja nr. 2
kibice Pogoni powinni poszukac w swoich szeregach adwokata, ktory sprawdzilby czy to co mowi zarzad Pogoni nie nosi znamion przestepstwa

żyła
23-08-2004, 19:53
Fizi napisał:
MaxxxiM napisał:

co będzie po przerwie ?

po przerwie do akcji powinien wkroczyc zawsze zadowolony prezes Listkieiwcz i jedyny raz w zyciu jebnac piescia w stol

Listek powie, żeby kibice nie odpierdalali, bo znalazł się człowiek chcący "uzdrowić"polską piłkę przez inwestycję w zasłużony Klub, więc kibice-mordy w kubeł!-->taka będzie postawa prexzesa PZPNu.....

MaxxxiM
23-08-2004, 19:54
Fizi napisał:
MaxxxiM napisał:

co będzie po przerwie ?

Listek powie, żeby kibice nie odpierdalali, bo znalazł się człowiek chcący "uzdrowić"polską piłkę przez inwestycję w zasłużony Klub, więc kibice-mordy w kubeł!-->taka będzie postawa prexzesa PZPNu.....

powiedzialbym cos na temat uzdrawiania klubu, ale sie powstrzymam.

Eserka
23-08-2004, 19:56
A pan Ptak?? Wątpie żeby znalazł sobie wtedy inny klub-marionetke, bo wtedy bedzie to przestrogą dla całej polski że z krętaczami Ptakami lepiej się nie wiazać bo wystarczająco duzo już napsuli. ech tylko dlaczego po ŁKSie znalazł sobie "klub-marionetkę"- POGOŃ jak ma pieniądze to niestety ale nietrudno będzie mu znaleźć następnych "potrzebujących" dołujące jest to wszystko strasznie...a prawda jest taka że bez pieniędzy POGOŃ nie utrzyma się długo bo niestety ale coraz mniej prawdziwych kibiców który są z POGONIĄ na dobre i na złe...ale dzięki chociaż wam przyjaciele że jesteście z nami :lp:

Snopi_
23-08-2004, 20:05
Ten protest uważamy za prawidłowe posunięcie. Ale czy ktoś wie ile czasu on będzie trwał? I czy przyniesie jakiś skutek?

MaxxxiM
23-08-2004, 20:08
A pan Ptak?? Wątpie żeby znalazł sobie wtedy inny klub-marionetke, bo wtedy bedzie to przestrogą dla całej polski że z krętaczami Ptakami lepiej się nie wiazać bo wystarczająco duzo już napsuli. ech tylko dlaczego po ŁKSie znalazł sobie "klub-marionetkę"- POGOŃ jak ma pieniądze to niestety ale nietrudno będzie mu znaleźć następnych "potrzebujących" dołujące jest to wszystko strasznie...a prawda jest taka że bez pieniędzy POGOŃ nie utrzyma się długo bo niestety ale coraz mniej prawdziwych kibiców który są z POGONIĄ na dobre i na złe...ale dzięki chociaż wam przyjaciele że jesteście z nami :lp:

obawiam sie, ze z Ptakiem tez Wam dobrze nie bedzie. jesli wlasciciel chce sie wycofac z klubu bo na nieoficjalnej stronie internetowej ukazala sie informacja o tym gdzie gral pozyskany pilkarz to sorry.

MaxyM
23-08-2004, 20:09
Ten protest uważamy za prawidłowe posunięcie. Ale czy ktoś wie ile czasu on będzie trwał? I czy przyniesie jakiś skutek?

http://www.legialive.pl/

Wszystko masz napisane...
A skutek... Prorokiem nie jestem, może Maxxxim - jesteś?. 8)

^m@rcin^
23-08-2004, 20:11
www.zaglebie.sosnowiec.pl sie przylaczylo !!

Eserka
23-08-2004, 20:16
http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,2245514.html nie wiem czy już to widzieliście... ale najlepsze jest ostatnie "zdanie roku" :ok: :[

Snopi_
23-08-2004, 20:17

Nie zauważyłem wcześniej tej informacjii na legialive. A żeby przewidzieć co z tego wyniknie nie trzeba być prorokiem :ucieka: .

PRASKI
23-08-2004, 20:24
http://www.90minut.pl/news.php?id=178035
:brawo:

Foxx
23-08-2004, 20:25
Nasi Braciszkowie "na posterunku" (za przeproszeniem :oczko: )

http://www.zaglebie.sosnowiec.pl/

... oraz koledzy z Wrocka

http://www.slasknet.com/

Coraz lepiej :ucieszony:

MaxyM
23-08-2004, 20:31
Ptak jest prostym chamem i zachowuje się adekwatnie do tego kim jest.

Eserka
23-08-2004, 20:38
obawiam sie, ze z Ptakiem tez Wam dobrze nie bedzie. jesli wlasciciel chce sie wycofac z klubu bo na nieoficjalnej stronie internetowej ukazala sie informacja o tym gdzie gral pozyskany pilkarz to sorry. sorrka ale zle mnie zrozumiales ;) ja wcale nie chce zeby Ptak sorrka - ptak został...ja się tylko boję co będzie dalej...ale z 2 złego wolę żeby odleciał w siną dal a najwierniejsi z Pogonią i tak pozostaną a przy okazji dzięki wszystkim "wmieszanym" w protest :*

MaxxxiM
23-08-2004, 20:44

hmm... momencik musze poszperac w podrecznikach bialej magii, bo to nie jest takie proste

- Po awansie zespołu do I ligi dałem Dawidowi pieniądze, by kupił sobie mercedesa. A on za te pieniądze sprowadził Milara. I tak mu się odwdzięczyliście.

mysle, ze skonczy sie tym, ze Dawid sprzeda Milara, kupi sobie Maybacha i bedzie ok. albo tata kupi mu lizaka i poglaska o glowie. albo kibice w ramach olewki zaczna chodzic na 3 lige.

mam spadek proroczej mocy. *****

ems
23-08-2004, 20:45
www.epolska.ate.pl rowniez

MaxxxiM
23-08-2004, 20:51
Maxym zrob banner okolicznosciowy, niech po 24.00 protest trwa

Foxx
23-08-2004, 20:58
www.epolska.ate.pl rowniez

Tylko komuś się tam pomyliło - kto był inicjatorem protestu :/ 8)

www.teraz.pasy.net :hmm:

Mazi
23-08-2004, 21:58
:brawo: za protest !

Snopi_
23-08-2004, 22:02
Ciekawe czy pan Ptak zdążył się o tym dowiedzieć.

Pewnie przeczyta o tym jutro w gazecie :roll:

Snopi_
23-08-2004, 22:33
Ta lista z minuty na minutę robi się coraz dłuższa :brawo:. Teraz nawet arkagdynia.com

pusty
23-08-2004, 22:35
No i bardzo dobrze o to chodzi :brawo:

ŁKSŁÓDŹ
23-08-2004, 22:47
ptak znow naodpierdalał w polskiej pilce ciekawe gdzie teraz pudzie Ptak ontour :D Łódz piotrkow szczecin co dalej ?

Bastion
23-08-2004, 22:51
Zaglebie Lubin (http://www.zaglebie.org/)

Grabo
23-08-2004, 22:54
Nie wiem czy tu już było, ale zapodaje.Magazyn sportowy z TVP Szczecin.Jest tam o Pogoni, tak mniej wiecej od 15 minuty.Pokazuja fragment tej słynnej konferencji prasowej, co to Baniak rzuca miechem i gada cos o agencjach towarzyskich. :shock: http://szczecin.tvp.pl/inter/sshow.asp

MaxyM
23-08-2004, 23:16
Im się czasy i ustroje pomyliły...

Bastion
23-08-2004, 23:18
Nie wiem czy tu już było, ale zapodaje.Magazyn sportowy z TVP Szczecin.Jest tam o Pogoni, tak mniej wiecej od 15 minuty.Pokazuja fragment tej słynnej konferencji prasowej, co to Baniak rzuca miechem i gada cos o agencjach towarzyskich. :shock: http://szczecin.tvp.pl/inter/sshow.asp

Moze sie nie znam, ale Baniak ma iloraz inteligencji ponizej 50 wedlug mnie, kasa Ptaka mu uderzyla do glowy? :zly:

MaxxxiM
23-08-2004, 23:22
uwaga uwaga, Ptakerium kontratakuje :

23.08.04 - 21:45
: : Bez cenzury : :
Ostatnie wydarzenia związane z zamknięciem nieoficjalnej strony internetowej skłoniły Zarząd do smutnych refleksji, że dotychczasowa praca ludzi związanych z klubem może pójść na marne za sprawą kilku osób uważających się za sumienie kibiców Pogoni Szczecin. Mimo wielu milionów włożonych w klub (bo nie zainwestowanych – inwestycje przecież się zwracają) Antoni Ptak wraz z rodziną narażony jest na wszechobecne niezadowolenie, kpiny i krytykanctwo. Drużyna mimo osiągniętego wyniku sportowego narażona jest na nieustającą krytykę. Mimo profesjonalnego prowadzenia, Zarząd posądzany jest o niekompetencję. Czemu i komu ma to służyć.
Czy społeczeństwo szczecińskie nie jest w stanie wytworzyć sympatycznej atmosfery wokół Klubu – Dumy Pomorza, skłaniającej do większego zaangażowania ?
Dlaczego Antoni Ptak musi być obciążony błędami jakie popełnili jego poprzednicy. Czy redaktor Antos posiada mandat do oceniana poczynań sponsora, sztabu szkoleniowego i działaczy. Dlaczego ludzi odwiedzających stronę pogon.v.pl bardziej interesują drobne sensacyjki i potknięcia niż mało interesująca praca od podstaw nad odbudowaniem wizerunku Pogoni. Na jakiej podstawie osądza się Antoniego Ptaka, zarzucając mu nieczyste zamiary wobec Miasta, Pogoni czy kibiców? Jakie argumenty przemawiają za tymi, którzy wyszydzają, ośmieszają obrażają ?
Co stanie się z Pogonią w sytuacji gdy Antoni Ptak przestanie finansować MKS Pogoń Szczecin SSA?
Czy Panowie redaktorzy z Panem Antosem na czele znajdą sposób na finansowanie Klubu w wysokości minimum 600 tysięcy miesięcznie ?
Dlaczego przeszkadzają ludziom z różnych środowisk, plany stworzenia Pogoni stabilnej finansowo, prężnej gospodarczo oraz silnej sportowo ?

Tak naprawdę tych ludzi nie obchodzi Pogoń, obchodzi ich tylko to by być na świeczniku, by pokazać że są najważniejsi, że zadyma jest jedynym celem tak na forum kibicowskim, na łamach prasowych jak i na sali sesyjnej. Czy nie ma w naszym mieście kibiców dla których najwyższym celem byłaby Pogoń, silna mądrze zarządzana, stabilna finansowo ???

slabo?

MaxyM
23-08-2004, 23:29
Stalin Style...

W morde! Nie wiem czy przecierać oczy, bo takich jaj jeszcze nie widziałem. :O
Mu się popierdoliło, to nie jest piaskownica i jak ktoś mu napluje w kubełek, to strzeli focha, weźmie łopatkę i wyjdzie... Albo zastraszy grabkami kolegów i tak ich uciszy.

Burak z krwi i kości, prostak, który nie rozumie nic... Tak jak dwa chamy przy stole, jak się podrą na siebie, to zaraz jeden drugiemu wypomina w towarzystwie, że ten pierwszy rok temu wpierdolił u niego dwa plasterki salcesonu, jedną kiełbasę i wypił wódkę.

Żenujące do stopnia śmieszności.

Eserka
24-08-2004, 09:53
nie wiem czy już słyszeliście, że ponoć zaprzestano przygotowań do meczu z Groclinem :ucieka: ja sama nie wiem śmiać się czy płakać... żałosne...

Fizi
24-08-2004, 10:00
Mamo !!!!!!!!!!!!!! JA jus wiencej ne pujdem do psedskola bo dzieci siem ze mnie smiejom tam ......................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

Eserka
24-08-2004, 10:36
pomyślcie sobie co mają zrobic biedni kibice którzy zakupili karnet...Ptak wyłudził kasę a teraz spierdoli... :ucieka: albo zostanie do końca rundy jesiennej też fajnie będziemy chodzić na mecze z przekonaniem że to jeszcze "aż" pół roku...ale niech spada, wolimy normalną Pogoń niż ptakowa!!

MaxxxiM
24-08-2004, 10:36
ciekawe sa tez komentarze pod tym oswiadczeniem. zastanawiajace jest natomiast, ze na forum kibicow jakos nie widze podobych :chytry:

Myślę, że czas zakończyć tą niepotrzebna nikomu wojnę. Dajmy sobie spokój! Wiemy co pan Ptak zrobił dla Pogoni i ja osobiście jestem za nim, bo tak naprawde gdyby nie on, to Pogoń grałaby w 4 lidze! Pozdro dla Państwa Ptaków. Olać wichrzycieli, co to tylko szukają sensacji, nie przejmować się, a jak się ich oleje, to im się może wkońcu znudzi. Jestem na TAK i proszę o więcej takich meczy jak ostatni z Lechem Pozna, to było piekne! PTAK.....TAK !!!!!! Pozdro.

Panie Antoni proszę niech nie odchodzi ! Przecież bez pana Pogoń się rozpadnie. Jezu nie mogę sobie tego wyobrazić. To doprawdy byłby koniec świata dla mnie. Uprzejmnie proszę o ponowne przemyślenie swej decyzji. Przecież jakby co to może Pan zacząć kontrolować to w jaki sposób mówi się i piszę o Pogoni. Pozdrawiam Pana i pańśką rodzinę.

:hasao:

ja tu czegos nie rozumiem, dlaczego Pan Antoni Ptak nie skierowal sprawy do sadu o naruszenie dobr ososbistych, gloszenie nieprawdy etc. , dlaczego nie skorzystal z prawnych metod zalatwienia problemu, mysle ze wtedy sprawa bylaby jasna, bylaby grupka oszustow pod wodza niejakiego podzegacza i rewizjonisty Ernesta Antosa mieniacego sie przywodca falszywych kibicow Pogoni ktorych celem jest zniszczenie klubu o takiej tradycji a z drugiej strony inwestor, ososba ktora wlozyla ciezko zarobione pieniadze w interes watpliwej pewnosci - klub sportowy... mysle ze sad ocenilby bezstronnie wszystki fakty i wydalby obiektywny wyrok! Podzegaczom chcacym zniszczyc klub mowimy NIE! Antoni Ptaku i Dawidzie Ptaku jestesmy z WAMI my PRAWDZIWI KIBICE! ONI TO FALSZYWI OBLUDNICY, TYLKO RODZINA PTAKOW MOZE DAC SZCZECINOWI MISTRZOSTWO, APELUJEMY DO WSZYSTKICH SZCZECINIAN BY ROZPRAWILI SIE Z TA V KOLUMNA W NASZYCH SZEREGACH, ZDRAJCY RECE PRECZ OD POGONI, SYJONISCI DO SYJAMU, NAROD Z PTAKAMI, PTAKI Z NARODEM!

:protestuje:

Olewać tych krytyków. Pełno takich na sieci. Na niczym się nie znają, a oceniaja. Trzeba mieć ich w zadzie, by nie zwariować. I to proponuje zarządowi Pogoni. Większośc Was popiera i tyle. Krytyków jest kilku, a nas tysiące i dobro klubu jest dla nas najważniejsze.

jak tak czytam te wszystkie historie to az trudno uwierzyc, ze chodzi o to gdzie gral jakis pilkarz.

Fizi
24-08-2004, 10:42
robotnicy do pracy ! studenci do nauki !

popieramy politykę partiii !

popieramy tow. wiesława !

MaxxxiM
24-08-2004, 10:43
prosze sie rozejsc !!! ta manifestacja jest nielegalna !!!

Eserka
24-08-2004, 10:46
kto te bzdury powymyślał najpierw piszą że są prawdziwymi kibicami a potem dają do zrozumienia że jak Pogoń będzie grała w 4 lidze to mają ją w dupie!! wstyd mi że nasi przyjaciele muszą czytać takie rzeczy... :placze:

Raffi
24-08-2004, 10:54
ej, ale z tego co czytałem na pogońonline część była pisana przez kibiców, ktorzy robili sobie jaja bo ich komentarze krytyczne był wycinane, więc postanowili dla jaj puścić takie :hyhy: Oczywiście przeszły 8) A ludzie, dla których wszytko jest porządku, znaleźliby się przecież wszędzie. Absrahujęod faktu, czy te komentarze nie są pisane przez osoby zw. z klubem.

MaxxxiM
24-08-2004, 10:57
kto te bzdury powymyślał najpierw piszą że są prawdziwymi kibicami a potem dają do zrozumienia że jak Pogoń będzie grała w 4 lidze to mają ją w dupie!! wstyd mi że nasi przyjaciele muszą czytać takie rzeczy... :placze:

wiesz co, kazdy normalny czlowiek wie o co chodzi. ja osobiscie smieje sie z pana wlasciciela i komentarzy wyjetych z Trybuny Ludu. prawdziwych kibicow Pogoni to mi szkoda, ze musza cos takiego przezywac.

Eserka
24-08-2004, 10:58
"Nie obraziłem się na kibiców, ale nie mogę godzić się na to, by na stronie pogon.v.pl ukazywały się informacje nieprawdziwe - mówił dziś na naszej antenie Antoni Ptak, właściciel Pogoni. Antoni Ptak zagroził niedawno, że jeżeli strona internetowa nie zaprzestanie działalności, to wycofa się ze Szczecina i tym samym wstrzyma finansowanie dla naszego klubu. Prezes MKS Pogoń dodał, że stronę pogon.v.pl powinni redagować kibice zrzeszeni w jakimś stowarzyszeniu. Swoje pozostanie w Szczecinie uzależnia od powstania nowej wersji strony i od opinii szczecińskich kibiców na jego temat." Cos mniej wiecej takiego było w dzisiaj w radiu szczecin...

Eserka
24-08-2004, 11:02
wiesz co, kazdy normalny czlowiek wie o co chodzi. ja osobiscie smieje sie z pana wlasciciela i komentarzy wyjetych z Trybuny Ludu. prawdziwych kibicow Pogoni to mi szkoda, ze musza cos takiego przezywac.

dzieki :)

MaxxxiM
24-08-2004, 11:06
"Nie obraziłem się na kibiców, ale nie mogę godzić się na to, by na stronie pogon.v.pl ukazywały się informacje nieprawdziwe - mówił dziś na naszej antenie Antoni Ptak, właściciel Pogoni. Antoni Ptak zagroził niedawno, że jeżeli strona internetowa nie zaprzestanie działalności, to wycofa się ze Szczecina i tym samym wstrzyma finansowanie dla naszego klubu. Prezes MKS Pogoń dodał, że stronę pogon.v.pl powinni redagować kibice zrzeszeni w jakimś stowarzyszeniu. Swoje pozostanie w Szczecinie uzależnia od powstania nowej wersji strony i od opinii szczecińskich kibiców na jego temat." Cos mniej wiecej takiego było w dzisiaj w radiu szczecin...

*****, posikalem sie ze smiechu. normalnie Bareja lepszej histori by nie wymyslil.
albo sie jeszcze nie obudzilem, albo... :rotfl:
nie no nie moge. :rotfl:
ratunkuuuuuuuuu

Eserka
24-08-2004, 11:12
to teraz przeczytajcie to... :hihi: http://kiosk.sports.pl/iso/pilka_nozna_4.htm

Q_(L)
24-08-2004, 11:12
ej, ale z tego co czytałem na pogońonline część była pisana przez kibiców, ktorzy robili sobie jaja bo ich komentarze krytyczne był wycinane, więc postanowili dla jaj puścić takie :hyhy: Oczywiście przeszły 8) A ludzie, dla których wszytko jest porządku, znaleźliby się przecież wszędzie. Absrahujęod faktu, czy te komentarze nie są pisane przez osoby zw. z klubem.
:hmm: Ja np. własnie jako "robienie sobie jaj" odebrałem te komentarze i wierze, ze nie byłem jedyny :modli:

Eserka
24-08-2004, 11:15
Raffi napisał:
ej, ale z tego co czytałem na pogońonline część była pisana przez kibiców, ktorzy robili sobie jaja bo ich komentarze krytyczne był wycinane, więc postanowili dla jaj puścić takie Oczywiście przeszły A ludzie, dla których wszytko jest porządku, znaleźliby się przecież wszędzie. Absrahujęod faktu, czy te komentarze nie są pisane przez osoby zw. z klubem.

Ja np. własnie jako "robienie sobie jaj" odebrałem te komentarze i wierze, ze nie byłem jedyny

a co wy na to że niektórzy nie robili sobie jaj...

Susel_74
24-08-2004, 11:23
Redakcja Hokej.info.pl rownież dołącza .

Raffi
24-08-2004, 11:23
Ale ja już wiem, kto za tym stał...

- Kto to był?

- Jakiś Antos.

Jeeeeeezuuu!!! Popłakałem się ze śmiechu :lol:

pusty
24-08-2004, 11:24
Ten wywiad jest i śmieszny i tragiczny :/

MaxxxiM
24-08-2004, 11:24
a co wy na to że niektórzy nie robili sobie jaj...

uwazam, ze ci ludzie zasluzyli na najwyzsze uznanie, bowiem nie dali sie sprowokowac reakcyjnym i rewizjonistycznym elementom. budowa Polski Ludowej nie jest zadaniem latwym. jest zadaniem trudnym, a nawet bardzo trudnym. tym bardziej nalezy im sie uznanie.
Towarzysze, nie dajmy sie sprowokowac.

Eserka
24-08-2004, 11:30

łatwo mówić jak nam juz nerwy puszczają!!! to nie takie proste siedzieć cicho i tak juz wiele osób zamilkło bo poprostu brak im słów!!

MaxxxiM
24-08-2004, 11:33

łatwo mówić jak nam juz nerwy puszczają!!! to nie takie proste siedzieć cicho i tak juz wiele osób zamilkło bo poprostu brak im słów!!

Eserka, to byl zart :hyhy:

Fizi
24-08-2004, 11:34

- Kto to był?

- Jakiś Antos.

Jeeeeeezuuu!!! Popłakałem się ze śmiechu :lol:

towarzysze !!!i w tej chwili rodzi się pytanie ...

bardzo ważkie pytanie !!!

kto za tym wszystkim stoi ?!

:lol:

Eserka
24-08-2004, 11:36
Eserka, to byl zart

chyba mi już też zaczyna odwalać poprostu czuję się zagubiona i nie wiem co mam robić ;( niech mnie ktoś przytuli...

Eserka
24-08-2004, 11:43
ja się poprostu w tym gubię nie wiem już co jest żartem co prawdą a co prowokacją...;(

kame(L)eon_MKS
24-08-2004, 12:23
ja się poprostu w tym gubię nie wiem już co jest żartem co prawdą a co prowokacją...;(
Spoko Eserka. Przeżyliśmy Bekdasa (Kebaba), Gondora (Kondoma), przeżyjemy tez Ptaka nielota.
Wiecie co, najbardziej to jest żal normalnych, zwykłych kibiców, którzy utożsamiają się z Klubem, z barwami, przeżywają każdy mecz. Na początku jak przyfrunął Ptak, myślałem, że nareszcie doczekaliśmy się stabilizacji finansowej Pogoni. Jest oto zbawiciel, który nas uratuje, będziemy walczyć o Puchary jak wejdziemy do Ekstraklasy. Jednak EłKaeSiacy nas ostrzegali, chłopaki wiedzieli co mówią :zly:
Jak czytam, niektóre komentarze, że ktoś na 3 ligę nie będzie chodził bo ma w dupie taką Pogoń to niech wyp... ze Szczecina, bo jest zwykłą chorągiewką, która jest z Klubem tylko jak jest dobrze i odnosi sukcesy. Tyle z mojej strony.
Pozdrowienia dla warszawskich przyjaciół.
Na zawsze kibic POGONI

Norbas
24-08-2004, 13:41

- Kto to był?

- Jakiś Antos.
...........A jest to postać w Szczecinie znana...

no k..a brawa dla tego pana :gupi:

ems
24-08-2004, 14:16
jak patrze na te pozytywne komentarze, to sie zastanawiam czy tam nie maja czasem jakiegos forum drzewkowego :)

Torney
24-08-2004, 14:32
Tato, nie przejmuj się, to tylko internet - Dawid P.

Ehh, jak bardzo mi brakuje tej strony, tego forum, niedokończonych tematów... Spalili Nam dom i musimy koczować. :placze:

P.S. Tak w ogóle: Cześć Wam.

Snopi_
24-08-2004, 14:41
Tato, nie przejmuj się, to tylko internet - Dawid P.

Ehh, jak bardzo mi brakuje tej strony, tego forum, niedokończonych tematów... Spalili Nam dom i musimy koczować. :placze:

P.S. Tak w ogóle: Cześć Wam.

Choć Dawid Ptak zdał sobie sprawę że to tylko internet i nie każdy ma do niego dostęp. :-

dostojny kocur
24-08-2004, 19:09
Oświadczenie

Dziś z udziałem przedstawicieli MKS Pogoń Szczecin SSA i redakcji strony internetowej www.pogon.v.pl odbyło się spotkanie, na którym wyjaśniono wszelkie nieporozumienia wynikłe z faktu zawieszenia działalności w/w strony.
Uzgodniono wspólne działania w trosce o przyszłość POGONI i jej dalszą obecność w piłkarskiej ekstraklasie. Kibice powinni mieć możliwość artykułowania opinii, również krytycznych, ale nie komentowania ich w sposób wulgarny, nieprawdziwy i niesprawiedliwy. Nawiązując współpracę nadal dążyć będziemy do promowania dobrego wizerunku Pogoni.
Przed nami zaplanowane są kolejne mecze ligowe i pucharowe. Najbliższy w piątek 27 sierpnia w Grodzisku Wlkp. Bądźmy tam jedną, pogoniarską rodziną. Uzgodniono, że strona internetowa www.pogon.v.pl wznawia działalność od 25 sierpnia 2004r.

Redakcja www.pogon.v.pl

Prosze koniec głupiego zamieszania...ale niesmak pozostał...

Fizi
24-08-2004, 19:17
ciekawe na jak długo ten koniec...

helmut
24-08-2004, 19:26
nigdy typa nielubiłem i nielubie dalej (mowa o Ptaku hehe..) ... ale chce tu sobie posiedzieć troche to spoko... niech siedzi - ale niech sie sku... nie wpie... w sprawy kibiców - cenzor sie znalazł...

od sioebie do sprawy jeszcze dodam że po decyzji o cofnięciu finansowania opraw na kilka dni przed jednym z najwazniejszycgh meczy (gdzie wszystko wlasciwie bylo dopiete) na pogon.v.pl jak i na innych stronach pojawił sie list od MW z krytyką tego zdarzenia... czyste fakty, czysta prawda... efekt? Antek się obraził na ultrasów :hyhy:

łasic
24-08-2004, 19:27
sprawa seryjnie chujowa, ale po Ptaku można się wszystkiego spodziewać. Dobrze ze juz się to skończło. Miejmy nadzieje ze dobrze i bez konsekwęcji
Pozdro :lp:

Snopi_
24-08-2004, 19:44
Żeby tylko Ptakowi już nie odwalało i nie groził więcej swoim odejściem. Wkońcu jego wypad oznaczłby koniec Pogoni. :lp:

pusty
24-08-2004, 19:48
ciekawe na jak długo ten koniec...

No właśnie za tydzień znowu przeczyta coś co mu sie nie podoba i znów wywoła aferę. Obym się mylił.

:lp:

Eserka
24-08-2004, 21:28
dzięki przyjaciele że byliście z nami po tych wszystkich protestach Antoś chyba przejrzał na oczy :) i chciałabym żeby tak zostało ale nie jestem aż taką optymistką...;) pozdrówka :lp:

helmut
24-08-2004, 22:19
Żeby tylko Ptakowi już nie odwalało i nie groził więcej swoim odejściem. Wkońcu jego wypad oznaczłby koniec Pogoni. :lp:

:nienormalny: :nie:

Torney
25-08-2004, 00:34
:ucieszony: Już działa! :ucieszony:

Fizi
25-08-2004, 00:37
Alleluja :modli: :hyhy:

Snopi_
25-08-2004, 00:40

:nienormalny: :nie:

Może Pogón nie zniknełaby by z mapy Polski. Ale bez Ptaka kto wie co by to mogło być :oczko:

Fizi
25-08-2004, 00:41
Pogoń to Pogoń, Ptak to ... no właśnie to ptak - przyleci, nasra , odleci ....

Snopi_
25-08-2004, 00:46
Tylko komu Pogoń zawdzięcza awans do 1 ligi?

Fizi
25-08-2004, 00:48
a komu ŁKS zawdzięcza ostatni tytuł mistrzowski i obecny upadek ?

MaxxxiM
25-08-2004, 08:13
a plus tej calej akcji jest taki, ze sie na naszym forum pojawilo sporo kibicow Pogoni :lp:

Sharn
25-08-2004, 20:01
Nie chcę być złym prorokiem, ale całe zamieszanie może być początkiem komercjalizowania polskiej piłki ligowej. Żaden klub chyba nie ma takich dobrych oficjalnych serwisów jak te prowadzone przez kibiców. Fanatyk jak to fanatyk, zawsze wszystko wywęszy, jest znany w środowisku itp. Jeśli klub chce mieć kontrolę nad informacjami zawartymi na stronie oraz chce korzystać ze strony chociażby w celach sprzedaży gadżetów ma dwa wyjścia: dogadać się z właścicielem domeny i redakcją, żeby nadal prowadzili stronę współpracując z klubem, bądź poprostu nieelegancko wykosić potencjalną konkurencję i ruszyć ze swoją stronką. Tylko nie pomyśleli, że kibic to kibic - pluć sobie w twarz nie da - kupić także nie. Szkoda że aż dwa z moich ulubionych klubów mają takie jazdy z działaczami, którzy za grosz nie znają mentalności kibica... :roll:

Raffi
30-08-2004, 12:53
Ptak kończy finansowanie Pogoni
Antoni Ptak zapowiedział, że kończy finansowanie Pogoni. W sobotę wyprowadził się do Łodzi.

- Na klub nie wydam już więcej ani złotówki - mówił zdenerwowany.

Biznesmen podjął taką decyzję po proteście szczecińskich dziennikarzy, który ukazał się w lokalnym wydaniu "GW". 25 przedstawicieli różnych mediów zaprotestowało przeciwko groźbom wysuwanym wobec dziennikarza Jakuba Lisowskiego, które ukazały się na oficjalnej stronie internetowej: pogonszczecin.pl. Internauci napisali m.in.: "Pamiętaj, że cię dopadniemy", "Nie pokazuj się więcej na stadionie Pogoni".

- Za takie komentarze nie odpowiadam, bo nie mieliśmy na nie żadnego wpływu - tłumaczył Ptak.

- Gdy zamieszczano najgorsze obelgi na mnie i moją rodzinę, nikt nie stanął w naszej obronie. Nie będę wydawał pieniędzy po to, aby zewsząd zbierać cięgi. W Szczecinie tylko kibiców mam za sobą - mówił rozgoryczony właściciel Pogoni.

Co dalej z klubem? Przychody z reklam, biletów i pieniądze z Canal Plus pokrywają 40 % kosztów związanych z działalnością Pogoni. Resztę, około 600 tys. zł miesięcznie, Ptak dopłacał z własnej kieszeni.

- Niech teraz zarząd klubu i władze miasta martwią się skąd brać pieniądze. Na razie drużyny nie wycofam z rozgrywek. Jeżeli jednak spółka będzie przynosić straty, sprzedam swoje udziały. Tylko, czy znajdzie się kolejny wariat, który spróbuje robić futbol w Szczecinie - powiedział Ptak.

W ciągu kilku miesięcy Ptak kilkakrotnie zapowiadał odejście z Pogoni. Nieoficjalnie mówi się, że prawidziwą przyczyną jego odejścia jest bierne stanowisko władz miasta. Spółka Ptaka chciała kupić lub wydzierżawić tereny, na których mogłaby rozpocząć działalność gospodarczą. W założeniach dochód w całości miałby być przeznaczany na klub. Wszystko skończyło się na obietnicach zarządu miasta. Podobne obietnice władze składały poprzednim właścicielom Pogoni: Sabriemu Bekdasowi oraz Lesowi Gondorowi.

źródło: Przegląd Sportowy / Tempo (Dariusz Jachno)

DeMon
30-08-2004, 13:17
Albo ta biedna Pogoń przyciąga do siebie samych ćwoków (mówię tu o różnych pseudo-właścicielach) albo rzeczywiscie ten cały zarząd miasta jest o kant dup.. potłuc i robi wszystko żeby Pogoń się posypała. Szkoda bo już były widoki na normalizację w tej drużynie... :kurde: