PDA

Zobacz pełną wersję : najlepszy szalik

Bokser
14-06-2003, 19:51
witam!!

był temat najlepszej flagi to teraz najlepszy wzór szala.proszę o ocenianie szali Legii i innych klubów.

pozdrawiam

Bokser

Wolsztyn Squad :) :box: ;) :tle:

PRASKI
14-06-2003, 20:24
najfajniejszy szalik to wg mnie Legiohoolicy. jakiś taki fajny :)

R@dek (L)
14-06-2003, 23:03
Mi się bardzo podobają pasiaki :)

*PRZEMO*
14-06-2003, 23:15
najlepszy to jest moj szalik!! ;) pamietam kiedy go kupilem nawet! 8- bylo to w 96' w takiej hurtowni odizezowej,w gdyni
przyjezdzam do sklepu a koles do mnie"nie nie ma szalow legii"
-dlaczego?! -odpowiadam szybko
-bo teraz to arka weszla do 3(badz 2)ligi

:buhaha: :buhaha:
na co ja w smiech.. ale koles poszukal i znalaz dla mnie jeden ten jedyny wyjatkowy niepowtarzalny kochany najwspanialszy zielono-czerwono bialy
szaliczek LEGIA MISTRZ....(troche zmechacony juz jest ale ddbam o niego i piore go regularnie i strzyge z tego zmechaconego syfu ;) ) ach az sie łezka kreci w oku :oho: :+:
a teraz chce sobie zakupic nowy ULTRAS LEGIA taki ladny czarny,, :+:

Aureliusz
15-06-2003, 14:24
A mnie się bardzo podoba szal fanów z Grochowa, który wygląda mniej więcej tak:
:piwo2: + (L) = :D

Grochów
15-06-2003, 14:32
A mnie się bardzo podoba szal fanów z Grochowa, który wygląda mniej więcej tak:
:piwo2: + (L) = :D
Mam go :) Faktycznie jest zajebisty,mój nr. 1.
A z szali,których nie mam podoba mi sie pasiak.

Tomi
15-06-2003, 14:57
Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam. Te Z Grochowa tez są spox tak jak te ich bluzy :)

Grochów
15-06-2003, 15:07
No to pochwale sie,że bluze tez mam.Teraz może bedziemy jeszcze coś robić...Wczoraj wpadlismy na pomyśł,żeby zrobic koszulki Grochowa.Jak będą robione to dam znać,to może ktos bedzie chciał...

yusta
15-06-2003, 15:19
Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam. Te Z Grochowa tez są spox tak jak te ich bluzy :)

Te pasiaki od Cipciusia też są fajne, szczerze mówiąc wyglądają lepiej niż się spodziewałam, no ale haft to zawsze haft.
Dla mnie najfajniejszy szalik to mój - Legia Champions League. Jest dla mnie cenny bo ma już 8 lat :+:

arczi
15-06-2003, 19:56
No to pochwale sie,że bluze tez mam.Teraz może bedziemy jeszcze coś robić...Wczoraj wpadlismy na pomyśł,żeby zrobic koszulki Grochowa.Jak będą robione to dam znać,to może ktos bedzie chciał...

Będzie będzie... jestem jak najbardziej zainteresowany.
Ps. Masz może dojście do tych grochowskich szali?

Grochów
15-06-2003, 20:18
Ale to dopiero pomysł z tymi koszulkami,więc zobaczymy co z tego wyjdzie...
A szali już daaaaaaaawno nie ma,przynajmniej tych browar+ (L) =:)

Zajacc
15-06-2003, 20:36
Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam.

2 wspomniane powyzej :) Tomi to z Toba sie witalem na Legia - Ruch?? Bo przedstawil sie gosc jako Tomek wiec, domniemywam ze to Ty :)

Tomi
15-06-2003, 22:14
Pasiaczki są najlepsze, ale chodzi mi o te z hafotwanym herbem z Boras. Podoba mi się też ten, który ostanio robił Polak dla forumowiczów( LEGIA - ZAGŁĘBIE )..sam nawet taki posiadam.

2 wspomniane powyzej :) Tomi to z Toba sie witalem na Legia - Ruch?? Bo przedstawil sie gosc jako Tomek wiec, domniemywam ze to Ty :)

Nie, nie ze mną - ja na Legia - Ruch spotkałem tylko Czarka i Adiqa....

ems
15-06-2003, 23:10
Najlepsze są wszystkie stare tylko z barwami, sam mam jeden z pierwszych barwówek robionych maszynowo i jest niepowtarzalny :)

Pasiak z Boras to najlepszy z obecnych szali.

poczekaj poczekaj... bo moga byc jeszcze ladniejsze... powtorka z rozrywki :))

emde
16-06-2003, 00:51
Najlepsze są wszystkie stare tylko z barwami, sam mam jeden z pierwszych barwówek robionych maszynowo i jest niepowtarzalny :)

Pasiak z Boras to najlepszy z obecnych szali.

poczekaj poczekaj... bo moga byc jeszcze ladniejsze... powtorka z rozrywki :))

:hmm: beda jeszcze te haftowane pasiaki, moze?

Bokser
16-06-2003, 12:10
dla mnie najlepszy szalik ze starych to CWKS Legia Warszawa"jedyna miłość.to mój najstarszy szal i najbardziej jestem do niego przywiązany.pasiak są fajne ale niestety nie mogę dostać żadnego.a z nowszych szali Legia+Den Haag mi się bardzo podoba.Grochów też jest fajny szczególnie motyw z kuflem i bużką.

Pozdrawiam.

Bokser

Wolsztyn Squad

turi
16-06-2003, 14:56
jak dla mnie Borasowe pasiaki sa rewelacyjne. szczerze powiem , ze jak tylko zobaczylam fotki z Boras od razu zaczelam marzyc o tym szaliku. no i udalo sie ... to szalik , na ktory nigdy i z nikim sie nie wymienie.
pozdrowka
turi

Ostry
17-06-2003, 10:49
Bardzo podobają mi się pasiaki,te z Boras i te forumowe.Mam też taki fajny szaliczek(mój pierwszy ;) ) CWKS Legia moim życiem.Posiadam też szalik z motywem:"Dziś zgodnym rytmem biją nam...". Wszystkie są bardzo fajne :)

1916
27-06-2003, 22:57
Mi sie bardzo podoba szalik Legii " Total Banditen " gdzie napis Legia jest napisany takim gotykiem i obok jest jeszcze jakis pies, ale jak na tamte czasy to ten pies dobrze nie wyszedł - i mam ten szalik :>

Siekier
28-06-2003, 01:09
Najlepsze szale to pasiaki nr.1

dyha
28-06-2003, 09:50
A mi sia nejbardziej podoba szal Fani Blantomani , i dałbym wszystko by go zdobyć .