PDA

Zobacz pełną wersję : Dziewictwo stało się modne

Sinuhe
14-06-2003, 12:40
Meksykańscy chirurdzy plastyczni donoszą o rosnącej liczbie kobiet, które ponownie chcą zostać dziewicami. Możliwość takiej operacji istnieje od kilku lat, ale dopiero teraz stała się ona modna.

W samym Mexico City co miesiąc siedem kobiet ponownie staje się dziewicami.

Zabieg trwa 45 minut i kosztuje około 1500 dolarów. W trakcie operacji chirurg całkowicie odtwarza błonę dziewiczą, a rekonwalescencja trwa od tygodnia do czterech. Doktor Juan Jose Castaneda mówi: "Po tej operacji kobieta wraca do stanu przed pierwszym stosunkiem".

Tymczasem psycholog Ricardo Melgoza krytykuje nową modę: "To podwójne oszustwo: kobieta nie tylko oszukuje swojego nowego partnera, że jest dziewicą, ale okłamuje także samą siebie. To skutek seksizmu i hipokryzji jaka panuje w społeczeństwie".

:rotfl:

Kempes
14-06-2003, 13:15
No i po co ? dla własnego samopoczucia ? czy aby facet nowy był podbudowany ....

nie wiem , jak dla mnie to jest gruba przesada

ps. jestem ciekaw czy kobiety które sa juz matkami tez powracają do dziewictwa :rotfl:

Yankes
14-06-2003, 13:30
w sumie nieglupi pomysl zwazajac na to ze teraz 14-latki ..... no potrzebowalyby takiej operacji

aaadamm
14-06-2003, 14:36
ale jaki jest sens oszukiwac sama siebie i swojego partnera - zwiazek ma byc budowany na klamstwie od samego poczatku - ?? Mogla sie nie puszczac wczesniej i tyle.

yusta
14-06-2003, 21:52
Dla mnie to raczej rodzaj snobizmu. Swoją drogą 40 letnia dziewica dla faceta to jest temat do przemyśleń :rotfl:

Nazgul
14-06-2003, 22:28
Dla mnie to raczej rodzaj snobizmu. Swoją drogą 40 letnia dziewica dla faceta to jest temat do przemyśleń :rotfl:

To jak z samochodem z komisu - nie wierzę, że można trafić niedzwoniony - a tu jeszcze licznik cofnięty, podpicowany, szpachla tu i ówdzie i idzie do ludzi za ciężką kaskę... Z tymi babkami tez tak - blona zaszpachlowana, licznik wyzerowany - nówka sztuka, wcale nie wiesz że ze szrotu nawiała :)

aaadamm
14-06-2003, 22:41
***** - jaki jestem najebany..... dzis w Krosnie byl mecz Tęcza - Unia Kunice Zary. Odwiedzili nas przyjaciele z Poloni Slubice....ugosiclismy ich jak na zgode przystalo (Tęcza I Słubice, skopały Kunice"-wygralismy 5:2)......wiecej bedzie na www.mkstecza.and.pl ..znaczy sie jest teraz..alemalo..ale jak kolega wroci ze....Slubic..to wstawi pare fotek..pare...bo bawilem sie jego cyfrowa (aparatem) i mu bateria siadla......ale zajebiscie bylo..teraz czekamy na mecze 3 ligi slaskiej - od tego zlezy czy moja Tecza spadnei z 4 ligii...jezeli spadnom 2 zespolu "lubuskie" to my tez spadamy, jezlei jeden lub zaden to gramy w barazach z okregowa...

aaaa...nie na temat....SZUKAM DZIEWIC :):D:D:D::D:DD:D::DD:DD:

PS..staralem sie pisac bez bykow :P:P:P

yusta
14-06-2003, 22:56
To jak z samochodem z komisu - nie wierzę, że można trafić niedzwoniony - a tu jeszcze licznik cofnięty, podpicowany, szpachla tu i ówdzie i idzie do ludzi za ciężką kaskę... Z tymi babkami tez tak - blona zaszpachlowana, licznik wyzerowany - nówka sztuka, wcale nie wiesz że ze szrotu nawiała :)

Naprawdę trudno o lepsze porównanie :+:

Ewelina
15-06-2003, 09:50
hehe dobre... teraz mozna byc dziewica kiedy tylko sie ma na to ochote :) ciekawa jestem czy ten zabieg mozna stosowac wielokrotnie w stosunku do jednej niewiasty ;) ;)

arczi
15-06-2003, 09:58
Ciekawa jesteś powiadasz... :>

Ewelina
15-06-2003, 10:01
Ciekawa jesteś powiadasz... :>

heheh tylko bez podtekstow prosze :) poprostu zwykla kobieca ciekawosc :) :) ;)

w ogole to jest ciekawa sparawa. jakos trudno mi sobie wyobrazic zeby cos takiego bylo mozliwe. pozatym po co?? nie rozumiem tego... :hmm:

krollek
15-06-2003, 10:13
w ogole to jest ciekawa sparawa. jakos trudno mi sobie wyobrazic zeby cos takiego bylo mozliwe. pozatym po co?? nie rozumiem tego... :hmm:
Napewno po to aby bajerować facetów że jest się dziewicą - dziewica zawsze cenniejsza ;)

Mini
15-06-2003, 12:23
hehe dobre... teraz mozna byc dziewica kiedy tylko sie ma na to ochote :) ciekawa jestem czy ten zabieg mozna stosowac wielokrotnie w stosunku do jednej niewiasty ;) ;)
i pieniądze.
kasa misiu kasa ;)

Nazgul
15-06-2003, 13:14

A masz wielokrotność $1500? A poza tym ładnie tak facetów oszukiwać? Wstydź się Ewi...

MaxyM
15-06-2003, 13:23
Sztuczne dziewictwo, chyba przydatne tym kobietą, które planują wyjść za bogatego szejka Jabi Dabi Wdupewali. Może chcą zrobić prezent mężowi, a może po prostu żałują utraty dziewictwa w wieku 16 lat z jakimś padalcem Horche Rodrigezem na tylnim siedzeniu VW Garbusa. Jakby na to nie patrzeć, nie uda się takiej oszustce wyprowadzić w pole dobrego kochanka. Jak ją dobrze rozgrzeje to nagle kobita przypomni sobie takie pozycje i fikołki, które nabyła podczas 20 letnich praktyk. I po balu, wyjdzie szydło z worka. Facet popuka się w łeb i powie chyba ci babo odbiło, baba zawstydzona z urazem psychicznym i do tego 1500$ w plecy.

yusta
15-06-2003, 13:47
Sztuczne dziewictwo, chyba przydatne tym kobietą, które planują wyjść za bogatego szejka Jabi Dabi Wdupewali. Może chcą zrobić prezent mężowi, a może po prostu żałują utraty dziewictwa w wieku 16 lat z jakimś padalcem Horche Rodrigezem na tylnim siedzeniu VW Garbusa. Jakby na to nie patrzeć, nie uda się takiej oszustce wyprowadzić w pole dobrego kochanka. Jak ją dobrze rozgrzeje to nagle kobita przypomni sobie takie pozycje i fikołki, które nabyła podczas 20 letnich praktyk. I po balu, wyjdzie szydło z worka. Facet popuka się w łeb i powie chyba ci babo odbiło, baba zawstydzona z urazem psychicznym i do tego 1500$ w plecy.

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

crolick
15-06-2003, 13:49

maxiu przyznaj sie, piles juz dzisiaj '8
:buhaha: :rotfl:

Nazgul
15-06-2003, 13:55
A któregoś dnia lekarz powie swojej notorycznej pacjentce Glorii Gonzalez te słowa oto:

JAKBYM WIEDZIAŁ ŻE Z CIEBIE TAKA ***** TO BYM CI WSZYŁ ZAMEK BŁYSKAWICZNY :)

MaxyM
15-06-2003, 14:05

maxiu przyznaj sie, piles juz dzisiaj '8
:buhaha: :rotfl:

Nie, po baletach z Jarcysiem w sobote - stałem sie abstynentem, tak zabalowalismy, ze dobrze iz nie obudzilem sie ze sztuczna blona dziewicza wszyta do nosa.

crolick
15-06-2003, 14:13
Nie, po baletach z Jarcysiem w sobote - stałem sie abstynentem, tak zabalowalismy, ze dobrze iz nie obudzilem sie ze sztuczna blona dziewicza wszyta do nosa.

i myslisz ze my w to uwierzymy?? :oho: 8)

jacki77
15-06-2003, 20:41
A któregoś dnia lekarz powie swojej notorycznej pacjentce Glorii Gonzalez te słowa oto:

JAKBYM WIEDZIAŁ ŻE Z CIEBIE TAKA ***** TO BYM CI WSZYŁ ZAMEK BŁYSKAWICZNY :)

MIAZGA :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha: :rotfl: :buhaha:

A swoja droga ciekawe, czy to konowaly wykreowaly rynek, czy to rynek wymusil pojawienie sie tej oferty... Podobne zabiegi wykonywane sa w Tajlandii od drugiej polowy lat '80.

Ewelina
17-06-2003, 15:09
A masz wielokrotność $1500? A poza tym ładnie tak facetów oszukiwać? Wstydź się Ewi...

mam nadzieje ze tresc Twego posta byla tak samo ironiczna jak tresc mojego.. :)

Nazgul
17-06-2003, 20:32
mam nadzieje ze tresc Twego posta byla tak samo ironiczna jak tresc mojego.. :)

Nie wiem, jak bardzo ironiczny był Twój ;) :P

Sharn
21-06-2003, 15:04
Hehe... Więc jednak istnieje szansa, że jeszcze spotkam jakąś dziewicę. Myślałem, że już po japkach bo za dziećmi nie biegam. 8)

Nazgul
21-06-2003, 18:34
Hehe... Więc jednak istnieje szansa, że jeszcze spotkam jakąś dziewicę. Myślałem, że już po japkach bo za dziećmi nie biegam. 8)

Też mi dziewica... Bieżnikowana ;)

żyła
13-07-2004, 13:37
za dużo kasy ludzie mają.........

legart
13-07-2004, 14:18
A juz myślałem że Sinuhe się reaktywował :/

Mrozik
13-07-2004, 17:50
Po co odnawiać takie tematu, tak głupimi postami :/