PDA

Zobacz pełną wersję : "Uwaga"...

Marcin_
19-08-2004, 20:01
Dizs w "uwadze" bylo o niebezpiecznych nocnych autobusach... Oczywiscie pokazywali kierowce skatowanego przez jakis ludzi, zniszczenia autobusu, ludzi pijacych i palacych w autobusie... Nazywano ich "dresiarzami"... W pewnym momencie pojawily sie zdjecia kibicow... Legii ktorzy byli pakowani przez biale kaski do autobusow i spiewajacych glosno... Zaraz po tym oczywiscie wybite szyby, pourywane kasowniki itp... Kolejna scena z nocnego i ludzie z glowani na zewnatrz i co spiewaja... Legia CWKS! TVN znow sie popisal pokazujac jacy to kibice sa nie dobrzy a to wszystko dlatego, ze oni wszyscy to "dresiarze"... Poprostu zajebiscie...
Pozdro.

Pan Artysta
19-08-2004, 20:15
tvn to 5 kolumna?
czy sra we własne gniazdo ?
czy wakacje i czas ogóra ?

nie ogarniam (może klimaty krakowskie dają o sobie znać?)

Raffi
19-08-2004, 20:16
z nocnego??? :hmm: Coś mi się tu nie "klei", najdelikatniej mówiąc> Od kiedy kibice NOCNYM z meczu wracają? :O

Fizi
19-08-2004, 20:17
ciekawe....mecze Legii kończą się maks ok 22.00 - zdaje się, że nocne zaczynaja jeździć ,,nieco ,, później

ludzie , którzy montowali ten materiał nie zasługują na miano dziennikarzy, lecz BĘKARTÓW GOEBBELSA

Raffi
19-08-2004, 20:27
Pisze tego posta po obejrzeniu dzisiejszego programu Uwaga w - a jakże by inaczej - tvn. Pokazywał on najbardziej niebezpieczne linie autobusowe w Warszawie. Był wywiad z pacjentami co sobie browarka wypija, czasem jakis większy melanż rozkminią badź też zdemolują jakis autobus. I co?? tak sobie oglądam oglądam - a tam w międzyczasiue pokazują tłum kibiców Legii śpiewających sobie kulturalnie na przystanku, z komentarzem ze nie dziwne że ludzie boją sie jezdzic autobusami bo kilku kolesi kierowce skatowało (kibiców Legii pokazywano jeszcze kilkakrotnie) . Więc pytam się skoro to był program o demolowaniu autobusu to po kiego Ch...a pokazano kibiców dobrze zachowujących się. Jak jakiś społeczniak obejrzał coś takiego to juz sobie opinie o nas kibicach wyrobił . więc się pytam :cenzura: Waltera czy promowanie Legii polega na przedstawianiu w jak najgorszym świetle jej kibiców czy to na spotkaniu z Sekcją Sympatyków przed kamerami tvn24 czy tez w takich programach jak ten. Ja jeszcze jakoś wybaczyłem Walterowi podniesienie cen biletów, i innych jego wyskoków bo mówił ze to dla dobra Legii ale tego co pokazali dziś w uwadze to temu draniowi nie podaruje. A co Wy o tym sądzicie??

Fizi
19-08-2004, 20:28
tu możecie przekazywać autorom programu wyrazy szczerego uznania dla ich twórczości (http://uwaga.onet.pl/337092,archiwum.html)

Pan Artysta
19-08-2004, 20:32
dziennikarska rzetelność, brawo dla profesjonalizmu tvn

Tuzin
19-08-2004, 21:41
No co chcecie przeciez od dzisiejszego spotkania na Starowce rozpoczela sie akcja promowanie Legii :zly:

domber
20-08-2004, 01:28
mowa byla tez o 710 i o jakims ognisku a 710 nie jest nocnym
8)
Pani redaktor do Konstancina nie ma autobusow po 24

Q_(L)
20-08-2004, 08:36
mowa byla tez o 710 i o jakims ognisku a 710 nie jest nocnym
8)
Pani redaktor do Konstancina nie ma autobusow po 24

Ale skąd ci "redaktorzy" mają o tym wiedzieć... banda frajerów, a nie redaktorzy

Raffi
20-08-2004, 08:40
Redaktorzy pierwszy raz w Warszawie widocznie :ucieszony:

:wsciekly:

Myślę, że jest to istotne, o czym wspomniał sokołowiak, 'za darmo' robią nam koło tyłka

Q_(L)
20-08-2004, 08:57
Redaktorzy pierwszy raz w Warszawie widocznie :ucieszony:

:wsciekly:

Myślę, że jest to istotne, o czym wspomniał sokołowiak, 'za darmo' robią nam koło tyłka

A co maja robić, puszczając taki materiał moga łatwo argumentowac słuszność swoich działan w "poprawe bezpieczenstwa"... mogą łatwo manipulowac obrazem i niedługo pokazujc opinii publicznej, czyli potenacjanym SWOIM kibicom, ze wszystko co aktualnie robią, porawiło bezpieczenstwo "od stadionu poczynjąc, na austobusach, czy ulicach kończąc"...

I jeszcze jeden "drobiazg"... skad pomysł na materiał? Taka sytuacja to nowość?
Skurwiele pokazują cos, z czego wszyscy zdaja sobie sprawe w taki sposób, jakby "odkryli Ameryję"... jebani pionierzy :zly:

Adam-oldboy
20-08-2004, 09:12
Pare dni temu TVP3 pokazała materiał z ćwiczeń prewencji na Lazienkowskiej. Konentarza dokładnie nie słyszałem, bo mnie zamurowało i nie miałem czasu pilota poszukać, żeby "podgłośnić". Sceny z pozorowanej akcji na trybunach były przeplecione z archiwalnymi zdjęciami, także nawet ja nie wiedziałem co właśnie widzę. Na pewno można było zobaczyć finał PP z 1995r. i płonące krzesełka na Wiśle. Chyba dali też coś z innych stadionów. Bez kitu kilka razy był motyw interwencji policji i ni ch... nie rozróżniałem czy to ćwiczenia, czy stare akcje .

Q_(L)
20-08-2004, 09:36
Pare dni temu TVP3 pokazała materiał z ćwiczeń prewencji na Lazienkowskiej. Konentarza dokładnie nie słyszałem, bo mnie zamurowało i nie miałem czasu pilota poszukać, żeby "podgłośnić". Sceny z pozorowanej akcji na trybunach były przeplecione z archiwalnymi zdjęciami, także nawet ja nie wiedziałem co właśnie widzę. Na pewno można było zobaczyć finał PP z 1995r. i płonące krzesełka na Wiśle. Chyba dali też coś z innych stadionów. Bez kitu kilka razy był motyw interwencji policji i ni ch... nie rozróżniałem czy to ćwiczenia, czy stare akcje .

Tego nie widziałem, ale to pewnie TVP chciała zrobic TVN-owi "na złość" za transmisje z meczów PU i LM, ale nie zdawali sobie sprawy, ze takie materiały mogą tylko wspomóc działania TVN. :zlosliwy:

Michu
20-08-2004, 12:31
No właśnie mecze Legii kończą sie max 22, i nie wiem o co chodzilo TVN-owi... Coś tu nie gra :hmm:

Siekier
20-08-2004, 12:37
a mi to juz gadac sie nie chce o tym ! juz tyle razy były emitowane tego typu programy , tyle razy krew mnie zalewała że pokazuja w taki sposób kibiców itp. i za kazdym razem mam chęć zrobic coś aby to sie skończyło ale co my mozemy (kibice) zrobić ?? nic jedyne rozsądne rozwiazanie to przełaczyć na inny kanał i oszczędzic sobie nerwów a i jak im spadnie drastycznie ogladalnosc to moze skoncza emitowac takie programy !! takie mam na ten temat zdanie

CywiL
20-08-2004, 12:49
Nie rozumiem waszego zdziwienia....przecież to krakowska telewizja.....co doskonale widać było przy okazji ogólnonarodowej histerii wiślacko-realowej ,nawet milościwie panujący Walter Marisz się do Krakoffa pofatygował... :/

Thomas
20-08-2004, 12:52
A czy w ten sposób TVN nie działa poniekąd na szkode ITI ?? :hmm:

Q_(L)
20-08-2004, 12:53
Nie rozumiem waszego zdziwienia....przecież to krakowska telewizja.....co doskonale widać było przy okazji ogólnonarodowej histerii wiślacko-realowej, nawet milościwie panujący Walter Marisz się do Krakoffa pofatygował... :/

Pewnie promował Legie :-

pusty
20-08-2004, 13:18
A ja czegoś nie rozumiem. Z jednej strony ITI dokłada starań majacych na celu promowanie Legii, a z drugiej stacja, która jest podległa ITI kreuje zły wizerunek kibiców naszego klubu :hmm: :/

Q_(L)
20-08-2004, 13:31
A ja czegoś nie rozumiem. Z jednej strony ITI dokłada starań majacych na celu promowanie Legii, a z drugiej stacja, która jest podległa ITI kreuje zły wizerunek kibiców naszego klubu :hmm: :/

Aktualnie zasiadajacy kibice na Łazienkowskiej sa im nie na rekę, trzeba ich oczerniać na każdym kroku, aby móc łatwo argumentowac słuszność swoich działan w "poprawe bezpieczenstwa"... ale o tym juz pisałem 8)

Thomas
20-08-2004, 19:27
Dzisiaj w UWADZE: "Jaki jest polski sport"....może znowu cos o nas będzie :ucieka:

Fizi
21-08-2004, 14:16
Sądzę, że SSLW mogłoby zażądać sprostowania i przeprosin , podobnie jak uczyniło to po ,,relacji z pociągu,, w Teleexpresie,,, a także wystąpić do klubu z wnioskiem o podobne wystąpienie z jego strony.

Żuku
28-08-2004, 11:07
Sądzę, że SSLW mogłoby zażądać sprostowania i przeprosin , podobnie jak uczyniło to po ,,relacji z pociągu,, w Teleexpresie,,, a także wystąpić do klubu z wnioskiem o podobne wystąpienie z jego strony.

coś powinno sie zrobić w tym kierunku ... może jakiś transparent w czasie meczu? wiem, że jest ich dużo i tak ostatnio :] (2/3) i wiąże się to z kosztami no ale .... :/ dziwne, że zarząd TVN zgodził się na emisje czegoś takiego ... przecież w sumie to po cześci ITI samo sobie przygadało.... jakich to oni mają kochanych kibiców.

W czasie meczu z FC Tibilisi Hadaj mówił o tym, że ZTM szykuje SPECJALNE autobusy po meczach (L) ... widocznie obejrzeli program i boją się o swoje nowiutkie busiki ... pamiętam jak po fecie na (L) podjechał ty "specjalne" busy .... RUINA! no ale dobre i to, waże, że nie było kanara :)

Grzywa
28-08-2004, 11:45
Co do tych autobusów podstawianych to zawsze jest tak że dają największą ruine co ledwo jeździ... Fajnie było na mini Derbach z Hutnikiem gdzie to autobus z kibicami w środku przełamał się w pół :lol2:

Co do tematu żadna nowość...

spoxgreq
28-08-2004, 12:02
Może te autobusy to to co jest u nas już od daaawna? Tzn stoi kilka autobusów darmowych pod stadionem po meczu i kibice się do nich pakują i każdy jedzie an jakąs dzielnicę. Tylko dziwne, ze wy tego nie mieliście :roll:

Kawa
28-08-2004, 12:09
Może te autobusy to to co jest u nas już od daaawna? Tzn stoi kilka autobusów darmowych pod stadionem po meczu i kibice się do nich pakują i każdy jedzie an jakąs dzielnicę. Tylko dziwne, ze wy tego nie mieliście :roll:
Pamietam, ze u nas byłby taki autobusy po Widzewie w 2000.
Zreszta mamy bardzo dobre połaczenia od stadionu w kazda czesc Warszawy wiec nie ma az tak duzej potrzeby dodatkowego transportu.

Nazgul
28-08-2004, 14:06
z nocnego??? :hmm: Coś mi się tu nie "klei", najdelikatniej mówiąc> Od kiedy kibice NOCNYM z meczu wracają? :O

A co to ma za znaczenie?
Dla przeciętnego widza TVN - żadnego. :(

spoxgreq
28-08-2004, 14:12
No ja pamiętam Pod Napięciem jak pokazywali dym w Katowicach z tamtego sezonu.

Na końcu była taka konkluzja : "Czy każdy mecz musi się tak kończyć" ? :hyhy: :hyhy: :hyhy: A potem "Każdy kibic to bandyta" :brawo:

Fajnie jest na tym TVNie. A do tego mecze komentują pacany LOL. "Czerwona plama na trybunach"...skur****

Creator
02-10-2004, 23:36
No właśnie mecze Legii kończą sie max 22, i nie wiem o co chodzilo TVN-owi... Coś tu nie gra :hmm:

Oglądałem to wtedy w Tefałenie...
Nie pamiętam, czy powiedzieli wtedy, że te akcje działy sie podczas powrotu z meczu, ale co by nie było to to napewno nie działo sie po meczu!

A śpierwanie o Legii w nocnych to przecież norma(L)ka, bo w każda noc ekipy wracają z imprez pod wpływem % i się śpiewa o Leeeeeegi :hyhy: