PDA

Zobacz pełną wersję : Intertoto

yakuza
07-05-2003, 14:02
Za NL:

Przedstawiciel Kazachstanu bądź Irlandii bedzie pierwszym rywalem Legii, jeśli ta zdecyduje się wystartować w Pucharze Intertoto. Decyzję dotyczącą udziału w tych rozgrywkach trzeba podjąc do 24 maja.
Wstępne losowanie trzech pierwszych rund tegorocznej edycji tego pucharu odbyło się 7 kwietnia. Polska jest w rankingu UEFA na 20 miejscu dlatego dwa kluby będą mogły nas reprezentować w tych rozgrywkach. Legia rozstawiona z numerem pierwszym trafiła by na zespól z Irlandii, a w przypadku pokonania tej przeszkody na najwyżej rozstawiony zespół z Czech. W trzeciej rundzie zwycięscy tej pary przyszło by sie zmierzyć z drugim zespołem z Hiszpanii czyli najprawdopodobniej... BARCELONĄ.
Ja mam jednak nadzieje że nie będziemy startowac w Intertoto tylko od razu w Uefa i nie bedziemy musieli od razu grać z jakimiś wielkimi klubami. Ale tak realnie patrząc to inny polski klub grający w Intertoto myślę ze ma szanse zmierzyć się z Barcą :)
Zobaczcie tylko jak to brzmi:
Groclin - FC Barcelona :rotfl:

MaxyM
07-05-2003, 14:21
Tu nie ma się z czego śmiać, tu trzeba płakać - co się stało z naszą piłka, że tak nisko upadliśmy - mam już tego dość - a rysowała nam się tak wspaniała przyszłość w patrząc na okres przedwojenny - s..yny ruskie wszystko zniszczyli, od gospodarki po futbol.

dyha
07-05-2003, 15:46
Tu nie ma się z czego śmiać, tu trzeba płakać - co się stało z naszą piłka, że tak nisko upadliśmy - mam już tego dość - a rysowała nam się tak wspaniała przyszłość w patrząc na okres przedwojenny - s..yny ruskie wszystko zniszczyli, od gospodarki po futbol.

a działącze kontynują sowieckie dzieło zniszczenia

Aureliusz
07-05-2003, 17:21
Ja mówię Intertoto stanowcze NIE. Jeśli Legia będzie teraz grała dobrze to się zakwalifikujemy do UEFA. A jeśli się nie uda, to trzeba będzie budować zespół a nie bawic się w to, bo to nic nie da, tylko sie straci czas, zamiast budować forme na jakimś zgrupowaniu.

moscvitch14
07-05-2003, 17:25
Musimy zagrać w Pucharze UEFA, bo konfrontacja z Barca wcale mi się nie uśmiecha!

BartiN
07-05-2003, 17:47
Gdyby Legia miała grac w INTERTOTO to juz by była totalna porażka
I jeszcze znowu byśmy trafili na barce :/

yusta
07-05-2003, 18:10
Jakie intertoto, przecież Legia zajmie minimum drugie miejsce w tabeli. Po co się tym przejmować. W intertoto niech sobie gra jakaś tam Barca :>

Unico
07-05-2003, 18:18
Intertoto czemu nie?

Lepsze to niż nic :>

BartiN
07-05-2003, 18:23
W intertoto to niech sobei wystąpi Groclin i Odra bo to puchar dla takich własnei klubów

Mrk
07-05-2003, 18:41
Intertoto czemu nie?

Lepsze to niż nic :>
Widzę, że kolega Unico nie stracił poczucia humoru w trakcie przerwy w działaniu forum.

Tak swoją drogą - jeżeli rzeczywiście mamy trafić na reprezentanta Hiszpanii to lepiej nie przystępujmy do Intertoto, tylko porządnie przygotujmy się do ligi. Ja jednak wierzę w 2 bądź 3 miejsce.

Ostry
07-05-2003, 19:45
Ja jestem pewien,że znajdzie się dla nas miejsce na podium.Tak więc Intertoto jest nam niepotrzebne 8) Ale gdyby zdarzyła się jakaś tragedia(odpukać w niemalowane :> ) i nie awansowalibyśmy do Pucharu UEFA,to stanowczo sprzeciwiam się grze w Intertoto.Lepiej jest spokojnie się przygotować do sezonu.

Nazgul
07-05-2003, 20:52
Za NL:

A jak to brzmi: Groclin - FC Barcelona 2:0 ? '8

yakuza
07-05-2003, 21:02
Za NL:

A jak to brzmi: Groclin - FC Barcelona 2:0 ? '8

Musze przyznac że dosyc nieprawdopodobnie :D
Myslę ze bardziej w tym meczu by bylo 0:7 niż 2:0 '8
Oczywiście gdyby taki mecz się odbyl :)

szczepan
07-05-2003, 23:34
zacznijmy moze wogole od tego ze najprawdopodobniej ani Legia ani Barca nie beda graly w intertoto tylko od razu w UEFA Cup... (taka mam nadzieje :P )

Adams_
08-05-2003, 00:31
Groclin-Barca? duze wyzwanie... skad oni wytrzasna drugiego trabanta na oprawe? :)

yusta
08-05-2003, 13:49
zacznijmy moze wogole od tego ze najprawdopodobniej ani Legia ani Barca nie beda graly w intertoto tylko od razu w UEFA Cup... (taka mam nadzieje :P )

Barca na bank będzie grała w Intertoto, zobacz które miejsce ma w tabeli :/

kamyk
08-05-2003, 15:48
nio ja tez jestem przeciwko graniu w intertota to nie dlanas ! mysle ze zalapiemys ie na podium i moze nawet wice mistrza wywalczymy! mysle tez ze barca awansuje na 6 miejsce us iebie w lidze i bedzie grala w uefa bez intertoto wiec nie jest tak zle !

Keleborn
08-05-2003, 16:10
Intertoto niekoniecznie. Zresztą nadal rokujemy na grę w UEFA bez takich wynalazków. I tak ma zostać Amen.

A w intertoto niech sobie gra Polonia i Zagłębie Lubin.

:look:

szczepan
08-05-2003, 18:59
Barca na bank będzie grała w Intertoto, zobacz które miejsce ma w tabeli :/

popatrz tutaj http://www.blaugrana.pl/index.php?goto=tabela
barca jest 8 od 6 jest puchar uefa a od tego miejsca dzieli ja TYLKO 1 punkt a przed soba ma az 6 kolejek czyli w sumie 18 punktow do zdobycia... wiec nawet Santander majacy 40 (i bedacy na 13 pozycji) ma szanse na to ostatnie premiowane miejsce...a do tego Barca ma przed soba mecze z sasiadami wiec szykuja sie tzw. mecze o 6 punktow.
tak naprawde w hiszpani nadal sytuacja jest bardzo bardzo ciekawa bo o pierwsze miejsce walcza 3 druzyny... o ostatnie miejsce ktore daje szanse na LM walczy Valencia i Celta (a maja tyle samo punktow) no i to ostatnie szoste na ktore szanse ma nadal ~8-9 zespolow :D

Scorpion
09-05-2003, 11:16

Amica Wronki - FC Barcelona

i 300 osób na trybunach :rotfl:

Nazgul
09-05-2003, 11:22
...do tego Barca ma przed soba mecze z sasiadami wiec szykuja sie tzw. mecze o 6 punktow.
tak naprawde w hiszpani nadal sytuacja jest bardzo bardzo ciekawa bo o pierwsze miejsce walcza 3 druzyny... o ostatnie miejsce ktore daje szanse na LM walczy Valencia i Celta (a maja tyle samo punktow) no i to ostatnie szoste na ktore szanse ma nadal ~8-9 zespolow :D

Ale odkąd odeszła barcelońska Smuda czyli van Gaal Barca tnie koncertowo. Myślę, że się bez problemu załapią na UEFA. My też zresztą...

_Bart
09-05-2003, 11:25
Ja sie wypowiem krótko Intertoto mowimy NIE
Dlaczego ??? Bo oprócz Barcelony (której i tak pewnei nie przejdziemy) jesteśmy w stanie zagwarantować sobie mocniejszych sparingpartnerów którzy napewno lepiej sprawdza nową taktyke, moze nowych piłkarzy niż jacyś Kazachowie i Irlandczycy.
A po II to i tak zagramy w P. UEFA więc nie ma sie co przejmować.

Scorpion
09-05-2003, 11:30

To kibicujcie nam w meczu z Odrą jeśli chcecie PUEFA :oho:

Cube
09-05-2003, 12:50
po pierwsze - ja wciaz wierze w mistrza ;)
po drugie - jesli zdarzyloby sie tak ,ze jedynym pucharem w jakim miala by zagrac Legia bylby Intertoto, to ja rowniez mowie stanowcze NIE. Lepiej dac w wakacje troche odpoczynku zawodnikom i dobrze ich przygotowac do batalii o mistrza 2003/2004 niz grac w tym pucharku , a potem byc bez formy i checi do gry w lidze.

_Bart
09-05-2003, 15:59

Raczej wole remis niz Wasza lub Ich wygraną.

Nazgul
09-05-2003, 16:04
Remis z Odrą, Wtopa w Katowicach i Płocku i mamy mistrza :))))

Q_(L)
09-05-2003, 16:11

Kibicować Wam NIGDY nie będę, ale jestem w stanie się założyć, że wygracie w Płocku w lidze (piłkarze będą bardzo zdeterminowani oraz żądni sukcesu, a kilku gospodarzy dopadnie pewnie jakaś "niemoc") i zremisujecie, albo minimalnie przegracie w rewnżu PP...