PDA

Zobacz pełną wersję : zarób na karnet

kudlaty1987
16-08-2004, 19:11
Wiecie może gdzie trzeba się zgłosić w sprawie tej pracy na Legii ?? Jestem tym zainteresowany a nie wiem gdzie się zgłosić !! :placze:

Iras
16-08-2004, 19:33
teraz to już raczej zapóźno.... ja zgłaszałem się mailem info@legia.pl zadzwoń teraz szybko pod ten nr +48 22 628-43-03
+48 22 621-83-36

Adiq
16-08-2004, 19:47
Na karnet to musiałbyś chyba trochę popracować. :O

Iras
16-08-2004, 19:49

właśnie! mi przez telefon jak dzwoniła babka z Legii to mówiła że w zamian dostaje się bilet na najbliższy mecz do wyboru Żylete lub Kryta "A" lub "F" niewiem skąd to info, że sie karnet dostaje....może ktoś z LL potwierdzić swoje żródło?? :zdziwiony:

mOFMC
16-08-2004, 20:38

właśnie! mi przez telefon jak dzwoniła babka z Legii to mówiła że w zamian dostaje się bilet na najbliższy mecz do wyboru Żylete lub Kryta "A" lub "F" niewiem skąd to info, że sie karnet dostaje....może ktoś z LL potwierdzić swoje żródło?? :zdziwiony:

Akcja nazywa sie "Zarob na bilet"
to powinno sie samo przez sie tlumaczyc.

Sharn
16-08-2004, 20:54

Akcja nazywa sie "Zarob na bilet"
to powinno sie samo przez sie tlumaczyc.

Nie do końca. W projekcie umowy miał być zapis o przedsezonowym sprzątaniu, właśnie za karnet, a na jeden mecz za sprzątanie między meczami. W sumie, to sezon już trwa, a o sprzątaniu za karnety nic nie słyszałem. Może po wymianie murawy coś zaproponują. Nie wiem. Piszcie do klubu maile.

8)

Iras
16-08-2004, 20:58
w sumie to niezły bałagan w klubie...ja tam na karnet raczej nie licze...zarząd nie jest taki dobry.....chyba że na stadionie kompletny syf :ucieka:

Sharn
16-08-2004, 21:05
Pisano, że chchcą coś robić z krytą (środek). Napewno trzeba będzie przed remontem tam posprzątać czy coś. Możę pomyślą i zamiast dać hajsy jakiejś firmie, to dadzą tą fuchę kibicom... Chociaż w ich pomysłowość wątpię.. :roll:

Raffi
16-08-2004, 21:16
LL dzisiaj napisała o karnecie, w kontekście sprzątania przedsezonowego

Tuzin
16-08-2004, 21:20
Inna sprawa ze do calej akcji zglosilo sie 40 osob - nie ma to jak promocja i rzetelna informacja.

Iras
16-08-2004, 21:23
LL dzisiaj napisała o karnecie, w kontekście sprzątania przedsezonowego

no jutro jest pierwszy dzień tej akcjii dopiero (zgłosiłem się pierwszego dnia przyjmowania zgłoszen zn. 2 sierpnia):zdziwiony: ......moze tu chodzi o sprzątanie przed pierwszym meczem na Łazienkowskiej :kurde:..jak już mówiłem "drobny" bałagan w klubie

Fizi
16-08-2004, 22:15
16.08. / 17:38 - Akcja zarób na bilet
Dwa tygodnie temu klub ogłosił akcję zarób na bilet, która ma pomóc mniej zamożnym kibicom w "zdobyciu" karnetu. Do klubu zgłosiło się prawie 40 osób. Legia skontaktowała się już z nimi i jutro odbędzie się spotkanie. Jacek Bednarz powiedział nam, że kibice zajmą się przedsezonowym sprzątaniem stadionu (wyrywanie trawy, sprzątanie trybun, mycie krzesełek), w zamian otrzymają karnet na mecze Legii na Łazienkowskiej

,,Legialive,,

:hmm:

Woytek
16-08-2004, 22:44
hm.. powiem tak. rozmawiałem dzis z Jackem Bednarzem.. i z tego co zapamiętałem i zrozumiałem to ma być to karnet na rundę jesienną... ale teraz nie dam sobie za to głowy uciąć. wiem na pewno ze ma byc to tylko sprzątanie przedsezonowe. raczej Jacek wyraził się słwoami "i te osoby zarobią, tzn. będą miały darmowy wstęp na mecze Legii" :hmm:

Iras
17-08-2004, 17:08
byłem dzisiaj sprzątać i przedstawie wam jak to wszystko wygląda:
Klub dał nam (sprzątającym) czas do soboty aby cały stadion był sprzątniety i umyte na nim krzesełka (również wyrwane chwasty na łuku)..Wzamian dostajemy po karnecie na Kryta "A" lub "F" trzeba przychodzić sprzątać codziennie, chyba że chce sie dostac tylko bilet na Zagłębie..wystarczy dwa dni....Dziś sprzątneliśmy cały Łuk od Łazienkowskiej w 6 godzin :roll: (9:00-15:30) ,,,,,,było 25 osób(a miało być podobno 40)...a co chwila przyłaził Różyk i :poganiał wszystkich" i "pokazywał" gdzie jeszcze sprzątnąc....Praca męcząca ale chyba opłacalna....może nawet w piątek skończymy :ucieka: Zgłaszajcie się im więcej osób tym szybciej skończymy i karnecik w łape

Tuzin
17-08-2004, 17:38
A jak was Rozyk motywowal? :hyhy:

Beny
17-08-2004, 17:39
Szacunek Iras.

Guzik
17-08-2004, 17:39
Pewnie chcial ich wypierdolic do bangladeszu :hyhy:

Tuzin
17-08-2004, 17:42
Ew nazwal mamutami pierdolonymi i zapytal czy przyszli na pogrzeb czy sprzatanie... :hyhy: :hyhy:

Iras
17-08-2004, 17:42

przyłaził co chwila i cytuje jego teksty bez cenzury :chytry: "Co wy się tu ***** opierdalaciem jak Dziewulski przyjdzie to zobaczycie karnety czy bilety..jak świnia niebo", "***** szybciej po tak to do 22 będziecie i harować" i w owuge łaził co jakis czascw i co drugie słowo u niego to ***** i niewiadomo jak mozna było sprzątnąc to dla niego było źle.............. Nie można było się do kumpla odezwac bo wyskakiwał zaraz z tekstem "Co udajesz ***** że pracujesz itp" ale przyznam że oprócz tego że te jego gatki są z lekka wqurwiające to przynosi to też korzyści...; nikt się nieopierdala pod jego obecnośc :hyhy:

Guzik
17-08-2004, 17:45
Nie można było się do kumpla odezwac bo wyskakiwał zaraz z tekstem "Co udajesz ***** że pracujesz itp"

Wlasnie sobie wyobrazilem Rozyka jak wyskakuje z krzakow :hyhy:

Iras
17-08-2004, 17:46
Nie można było się do kumpla odezwac bo wyskakiwał zaraz z tekstem "Co udajesz ***** że pracujesz itp"

no naprawde sprawiał wrazenie jak by się czaił jakoś na nas :O ....chyba on też od klubu coś za to nasze opierdalanie dostaje :chytry:

Thomas
17-08-2004, 18:05
hehehe Rózyk ma dbre teksty...a nie wyganiał Was na konwiktorską ? :ucieka:

Kurcze, w sumie też mogłem się zgłosić....jakbym karnetu juz nie kupił.Mogłem ta kase zaoszczędzić :oczko:

muran
17-08-2004, 19:10

Moze ich na naszym wspanialym monitoringu podgladal ;)

Fizi
17-08-2004, 20:29

kto nie wyrywa chwastów ten kapuje :lol:

Sharn
17-08-2004, 21:02
Mój pies lepiej na skrzypcach zapierdala niż wy na ten karnet... :hyhy:

Fus
17-08-2004, 21:04
A jak sie jutro przyjdzie,to tez jest karnecik?? 8) I od ktorej to sie zaczyna????

Tuzin
17-08-2004, 21:23
Mój pies lepiej na skrzypcach zapierdala niż wy na ten karnet... :hyhy:

ch..em, ch..em... :rotfl:

(L)ukas
18-08-2004, 15:20
Karnet za to się dostaję tylko na Krytą?? Ja słyszałem, że na Odkrytą, ale nie dam głowy za to...

Guzik
18-08-2004, 15:36
A jak sie jutro przyjdzie,to tez jest karnecik?? 8) I od ktorej to sie zaczyna????

Cos mi sie wydaje ze tak poprostu nie mozesz przyjsc powyrywac chwastow. Trzeba bylo sie chyba wczesniej zglosic :hmm:

Iras
18-08-2004, 17:50
Wróciłem po drugum dniu ciężkiej pracy :chytry: w dwa dni w sumie sprzątneliśmy: dwa łuki (od Łazienkowskiej i Kanałku) i Żylete....zostaje jescze cała Kryta i oczywiście na końcu myjemy dopiero wszystkie krzesełka na stadionie..ale to będzie już najłatwiejsze :oczko:

Tuzin
20-08-2004, 00:22
http://www.legia.net/foto/05stadion_remont/05stadion_remont12.jpg
:hyhy:
Skojarzylo mi sie z obozem pracy :D Moze to przez te kraty :]

Pirx
20-08-2004, 16:20
amunicje z prawej strony tez sprzataliscie ? :chytry: Szkoda ze Widzewa juz nie ma na pierwszym froncie :ucieka:

Iras
21-08-2004, 14:59
robota skonczona... :hyhy: ale zarzadmnie troche rozczarował bo mielismy dostac karnety na runde na krytą A lub F....a dostaliśmy na przed krytą F...bo na "A" juz miejsc nie było.............. :-

(L)ukas
21-08-2004, 15:18
Ja tam jestem zadowolony z karneciku na Żyletę :D:D Nie narzekam :]
Tak a propo, to są karnety na runde czy caly sezon bo mam napisane na karnecie: Karnet Sezon 2004/2005.

ems
21-08-2004, 15:30
na sezon

Thomas
21-08-2004, 16:02
za rok sie na to zapisze..zawsze pare groszy zostanie w kieszeni :chytry:

Iras
21-08-2004, 16:53
skąd takie info ems? ja tez mam na karnecie że na sezon i dlatego zpytałem się przy odbiorze Bednarza czy to na Sezon .................powiedział ze tylko na runde jesienną :zdziwiony:

zuz
21-08-2004, 17:12
skąd takie info ems? ja tez mam na karnecie że na sezon i dlatego zpytałem się przy odbiorze Bednarza czy to na Sezon .................powiedział ze tylko na runde jesienną :zdziwiony:

ja słyszalam że ylko na runde.
a poza tym jeśli tak ci powiedział Bednarz to raczej nie jest inaczej.
zresztą nie opłacało by im sie to :ucieka:

Duch
30-08-2004, 13:09
Wie ktoś czy mozna się zgłosić na tą akcje zarób na bilet przez internet.
I czy skoro , że roznoszenie ulotek ma byc przed meczem z Austria to czy bilety dostanie się też na ten mecz ?

mailto:info@legia.pl ten meil nie działa

żyła
30-08-2004, 19:39
czy skoro , że roznoszenie ulotek ma byc przed meczem z Austria to czy bilety dostanie się też na ten mecz ?

akcja plakatowa i te ulotki, mają być nagradzane biletami TYLKO na ten właśnie mecz. pozostałe spotkania póki co podchodza pod akcję "zarób na bilet"

Arni
30-08-2004, 20:46
Wie ktoś czy mozna się zgłosić na tą akcje zarób na bilet przez internet.
I czy skoro , że roznoszenie ulotek ma byc przed meczem z Austria to czy bilety dostanie się też na ten mecz ?

mailto:info@legia.pl ten meil nie działa

To fantastycznie, że podają kontaktowy adres e-mail, który w rzeczywistości nie działa...Ja piszę się na te roznoszenie ulotek, warto za taki niewielki wysiłek mieć bilet na to pucharowe spotkanie.

Tuzin
31-08-2004, 00:17
Hadaj wyraznie powiedzial ze codziennie do 16 sie mozna zglaszac w sekretariacie :roll:

Arni
31-08-2004, 15:09
Jeżeli już raz złożyłem ten formularz to przed ta akcją nie będę musiał tego robić ponownie?

Raffi
01-09-2004, 14:54
Trwa akcja „zarób na bilet”
31.08.2004, godz.: 21:30:20

Wszyscy zainteresowanych możliwością zarobienia na bilet na mecze Legii prosimy o kontakt z sekretariatem Klubu w dni robocze w godzinach pracy Biura w celu wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Dotychczas zgłosiło się już ponad 100 osób!

Będziemy się z Państwem systematycznie kontaktować przed kolejnymi meczami Legii (w kolejności zgłoszeń) i zapraszać do wzięcia udziału w pracach na rzecz Klubu: w zakresie jego promocji i utrzymania czystości i porządku na stadionie.

Akcja „zarób na bilet” jest koordynowana ze Stowarzyszeniem Sympatyków Legii.

Informujemy także, że od meczu z Cracovią akcją „zarób na bilet” objęci zostali flagowi wytypowani przez Stowarzyszenie Sympatyków Legii, których praca przy oprawach meczów służy promocji Klubu i dobrego wizerunku kibiców. Na podobnych zasadach – od meczu z Austrią Wiedeń - do akcji dołączą przedstawiciele wytypowani przez Cyberfanów odpowiedzialni za kartoniady i oprawy na trybunie odkrytej.

Fizi
17-10-2004, 00:57
tak krajoznawczo - trwa jeszcze ta akcja ?

Duch
24-10-2004, 15:22
tak krajoznawczo - trwa jeszcze ta akcja ?
wie ktos czy nie ?

przed Austrią miało być plakatowanie miasta i jakoś chyba nie było :nie:

Smetny
02-11-2004, 17:51
wie ktos czy bedzie cos takiego na wiosne?

Markotny
02-11-2004, 22:03
wie ktos czy bedzie cos takiego na wiosne?IMHo powinna być, ale co postanowi zarzad to jest wielka niewiadoma :hmm: