PDA

Zobacz pełną wersję : Zmiana nazwy - no i po co?

Aureliusz
13-06-2003, 14:51
Nowa nazwa klubu !!!
Na konferencji prasowej prezes POL-MOTu, Andrzej Zarajczyk poinformował również o zmianie w Sądzie Rejestrowym oficjalnej nazwy drużyny piłkarskiej Legii. W nowym sezonie będzie się ona nazywać: "Klub Piłkarski Legia Warszawa S.S.A.".

Źródło: PAP

No i co o tym sądzicie?

Kawa
13-06-2003, 15:04
A może oni chcą w ten sposób obciąc swoje długi? Poprzednia spółka zostaje zlikwidowana, nowa jest jej spadkobiercą dzieki czemu nie trzeba płacic zaległości do zusu i fiskusa?

_Bart
13-06-2003, 15:04
cos mi sie wydaje ze teraz polmot (**** im w dupe) chce chyba wykolegowac CWKS ale to narazie tylko moja dedukcja

MaxyM
13-06-2003, 15:06
No *****!

Szkoda, ze nie Zajarczyk Warszawa!

bemowiak
13-06-2003, 15:12
No *****!

Ciesz sie że chociarz Warszawa on to by pewnie na jakąś wieś najchętniej wywiuzł Legie,a co do tematu to Zarajczyk zaczyna przeginać,chodź dobrze że nazwy nie zmieił na Legia Polmot Warszawa

szczepan
13-06-2003, 15:23
wiecie co a ja zaczynam myslec ze Ci dwaj prezesi maja jakis plan jak wyciagnac klub... nie wiem czemu ale zaczynam miec nadzieje ze jednak bedzie ok...

krollek
13-06-2003, 15:51
To już by było przegięcie pały :/

crolick
13-06-2003, 16:10
no dobra glupie pytanie z mojej strony, ale co wam sie nie podoba w nowej nazwie w porownaniu do starej??

szczepan
13-06-2003, 16:11
cos mi sie wydaje ze teraz polmot (**** im w dupe) chce chyba wykolegowac CWKS ale to narazie tylko moja dedukcja

tylko ze to CWKS podobno zglosil ten projekt...

R@dek (L)
13-06-2003, 16:46
k :* a nienawidze takich zabaw z nazwami drurzyn :box:

MaxyM
13-06-2003, 17:14
no dobra glupie pytanie z mojej strony, ale co wam sie nie podoba w nowej nazwie w porownaniu do starej??

K.P. Legia Warszawa

Aureliusz
13-06-2003, 17:37
To mi się nie podoba, że jest to KP. Potem sobie ktoś zmieni na KS (klub sportowy), potem dajmy na to na TS (towarzystwo sportowe), potem na SP (np sekcja sportowa), a jeszcze póżniej na FC (football club). I tak bedą zmieniać sobie do woli. Dla mnie na zawsze zostanie CWKS.

crolick
13-06-2003, 17:49
To mi się nie podoba, że jest to KP. Potem sobie ktoś zmieni na KS (klub sportowy), potem dajmy na to na TS (towarzystwo sportowe), potem na SP (np sekcja sportowa), a jeszcze póżniej na FC (football club). I tak bedą zmieniać sobie do woli. Dla mnie na zawsze zostanie CWKS.

no dobra ale cwks to juz dawno przestal byc, wiec w czym problem??

MaxyM
13-06-2003, 17:55
Problem w tym, że w Polsce nazwy klubów nie są szanowane, robią tutaj co chcą... jak daje słowo to chyba tylko w naszej lidze są takie jazdy, że nazwe można sobie mienić nawet niepozornie kiedy się chce.

Nie do pomyślenia w na wyspach czy zachodzie, nawet nie wiem czy na wschodzie robią takie numery.

Aureliusz
13-06-2003, 17:55

no dobra ale cwks to juz dawno przestal byc, wiec w czym problem??No zrozum, że właśnie w KP. Polonia jest KP, A Legia CWKS. Na zawsze.

Unico
13-06-2003, 18:14
Ciesz sie że chociarz Warszawa on to by pewnie na jakąś wieś najchętniej wywiuzł Legie,a co do tematu to Zarajczyk zaczyna przeginać,chodź dobrze że nazwy nie zmieił na Legia Polmot Warszawa

Ale załawiliby was, jak nie przymierzając Dospel-GKS 8-

Najbardziej nie cierpię tego pociągu do zmian nazw klubów u naszych wszelkiej maści sponsorów, działaczy etc To co dzieje się w polskiej koszykówce i teraz piłce to tragedia. :]

PS Na pocieszenie :> u nas na stadionie i tak zawsze usłyszycie CWKS to ... :>

C@mo
13-06-2003, 19:20
wiecie co a ja zaczynam myslec ze Ci dwaj prezesi maja jakis plan jak wyciagnac klub... nie wiem czemu ale zaczynam miec nadzieje ze jednak bedzie ok...

tak też myślę ze mają jakiś plan tyle ze polega on na jak większym zaciskańiu pasa co nie idzie w parze z wynikiem sportowym

aaadamm
13-06-2003, 19:32
W nazwie KP w sercach CWKS !

a pzpn mial wprowadzic ustawe o zakazie zmian nazw klubow..jak zawsze paralityczny zwiazek pilki noznaj nas wychujal !!!

Raffi
13-06-2003, 19:57
do 30 czerwca można zmieniać nazwy ile się chce... O ile ta uchwała w ogóle weszła w życie, ale chyba weszła.

Odnoszę dziwne wrażenie, że część forumowiczów uważa, że do tej pory mieliśmy CWKS w nazwie...

Aureliusz
13-06-2003, 20:14
do 30 czerwca można zmieniać nazwy ile się chce... O ile ta uchwała w ogóle weszła w życie, ale chyba weszła.

Odnoszę dziwne wrażenie, że część forumowiczów uważa, że do tej pory mieliśmy CWKS w nazwie...
Chyba masz mnie na myśli. I się mylisz. Nazwa CWKS ma dla mnie wymiar symboliczny i tym się kierowałem pisząc moje słowa. I myślę, że reszta też. Możesz więc zatrzeć swoje dziwne, acz mylne wrażenie.

Kempes
13-06-2003, 20:44
Dla wielu ludzie niektóre rzeczy mają znaczenie symboliczne mimo ze juz dawno oficjalnego CWKS-u moze nie byc w nazwie naszego klubu

chyba nie bez powodu spiewamy : ''CWKS-ie mój ... '' lub
'' CeeWuuKaaeSS do boju Legia ...''

sa po prostu takie rzeczy które sie kojazą z tym klubem wszystkim i wszędzie i nic tego nie zmieni nawet jacys smieszne prezesiki

hehe polonia tez jest klubem pilkarskim ... a spiewa sie kSp ( tylko ze kazdy inaczej konczy piesn ;) )

pozdr :)

Raffi
13-06-2003, 21:36
Ale i bardzo dobrze - przecież CWKS nie ma w nazwie już od kilkunastu lat, a kolejne pokolenie kibiców śpiewa wiadomo co, i git, tak powinno być.

Nazgul
14-06-2003, 22:02
W nazwie KP w sercach CWKS !

a pzpn mial wprowadzic ustawe o zakazie zmian nazw klubow..jak zawsze paralityczny zwiazek pilki noznaj nas wychujal !!!

Ten skrót oznacza:
Pospolite Zbiegowisko Permanentnych Nieudaczników

A nie to, co napisałeś :buhaha: :buhaha: :buhaha: .

yusta
14-06-2003, 22:22
A mi się ta nazwa nie podoba. I w sumie nie wiem o co mi chodzi, bo i tak będę mówić CWKS, ale tak jak napisał MaxyM - KP Legia Warszawa. Eeeee jakoś dziwnie tak....... :/

*PRZEMO*
15-06-2003, 11:13
nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie nie i jeszcze raz nie!
bez przesady co do obciecia dlugoww to ok! ale nie na KP Legia..
zbyt zle mnie sie to kojarzy ;)
a moze napisac jaks petycje o inna nazwe ;)
moze www legia warszawa ;) :)
wielka wielmozna wygrywajaca ;) :rotfl: 8)

crolick
15-06-2003, 11:17
no wlasnie, skoro jak i tak myslimy o legii cwks, i spiewamy cwks, to jakie znaczenie jaka jest teraz anzwa, skoro i tak jej nei uzywam??

yusta
15-06-2003, 14:05
no wlasnie, skoro jak i tak myslimy o legii cwks, i spiewamy cwks, to jakie znaczenie jaka jest teraz anzwa, skoro i tak jej nei uzywam??

Niby nie ma, ale to KP straaasznie ch..o wygląda :/

crolick
15-06-2003, 14:11
rozumiem, ale i tak zaraz sie zmieni z kp na fc, albo ks albo rownie cos debilnego...

MaxyM
15-06-2003, 14:26
Nazwa powinna być święta czy chodzi o Legię,GKS,ŁKS czy Jaworzno – no dobra z tym ostatnim przesadziłem.

yusta
15-06-2003, 14:39
Nazwa powinna być święta czy chodzi o Legię,GKS,ŁKS czy Jaworzno – no dobra z tym ostatnim przesadziłem.

No tak, ale tu głównie chodzi o to żeby nie dowalili nam żadnego Polmotu, Daewoo czy innego gówna. Te przedrostki oznaczające Klub Piłkarski, Sportową Spółkę Akcyją, czy inne shity nie mają aż tak wielkiego znaczenia. Dla Nas zawsze bedzie CWKS. Mimo wszystko twierdzę, że KP jakoś dziwnie mi wygląda.

Kempes
15-06-2003, 14:49
Hmmm nigdy nie byłem za tym aby dodawać Daewooo , Dospelów i inych tworów do nazw lecz

jesli dodanie KP do Legii ... dało by gwarancje ze w jakis sposób to pomorze naszemu klubowi to niech i tak będzie.

Wiadomo ze działacze moga w papierach pisac wszystko ale w naszych sercach nie zmienią nic. ameno ;)

calagan
17-06-2003, 10:28
Dziwni jestescie. Rzucacie sie jakby to KP nie widomo jakie znaczenie mialo. To zwykly dodatek taki jak ssa, czy cos w tym stylu. Nikt na takie dodatki nie zwraca uwagi. To nie jest jakis shit w nazwie jak bylo daewoo, a robienie z tego afery jest bez sensu. I tak wszyscy beda spiewac cwks, Legia itp, a nie KP. SSA jest juz kilka lat i nie slyszalem zeby ktos spiewal Legia ssa. Wczesniej bylo ASPN i tez nic. Moze chodzilo o podkreslenie, ze to sekcja pilkarska. Np koszykarze ten mogliby sie nazywac Legia SSA, gdyby przeksztalcili sie w spolke. Teraz wiadomo, ze chodzi o pilkarzy. A KP to byla (jest) czesc nazwy zespolu halowego, ktory reprezentawal Warszawe w rozgrywkach. Nazywali sie KP Warszawa - chyba(?).

Lakers
17-06-2003, 10:51
kogoś tutaj rowno posrało chyba !

szkoda ze nie "Klub Sportowy z Warszawy oczywiscie piłkarski Legia Warszawa jeszcze z CWKS " o moze taka nazwa ?!
przesada Polmot niech onsie wycofa to bedze najkorzystniejsze !!
mi sie nadal marzą koszulki piłkarskie takie z jedna reklamą na 6 lat !!
ale o tym to pomarze jeszcze długo
CWKS ... do boju Klubie Sportowy :buhaha:

Raffi
17-06-2003, 13:43
Też mi się wydaje, że ze względu na kosza dodali ten przedrostek KP, zapewne rozmowy są już zaawansowane...
Mogą sobie kombinować, byleby nazwy nie zmieniali

ange(L)
17-06-2003, 14:11
troche dziwne to oburzenie co poniektorych bo jakie to ma znaczenie czy klub bedzie sie nazywal 'Legia Warszawa SSA' czy 'KP Legia Warszawa'....Legia i tak zawsze bedzie Legia

aaadamm
17-06-2003, 14:21
troche dziwne to oburzenie co poniektorych bo jakie to ma znaczenie czy klub bedzie sie nazywal 'Legia Warszawa SSA' czy 'KP Legia Warszawa'....Legia i tak zawsze bedzie Legia

wiesz tradycja to tradycja. Jak byla Legia daewoo to tez sie buzylismy, chociaz yla Legia w nazwie....CWKS Legia Warszawa - tradycja , nazwa, do czegos zoobowiazuje

Anusia
17-06-2003, 20:18
JA KOCHAM LEGIE
LALALALALALA
JA KOCHAM LEGIE
LALALALALALA
JA KOCHAM LEGIE CWKS!!!!!!!!!!!!!
;) ;) ;)

Mazi
17-06-2003, 20:56
JA KOCHAM LEGIE
LALALALALALA
JA KOCHAM LEGIE
LALALALALALA
JA KOCHAM LEGIE CWKS!!!!!!!!!!!!!
;) ;) ;)

Witamy na forum ;) :flaga2: :tb:

Nazgul
17-06-2003, 21:28

Witamy, witamy i fotkę poprosimy :D

Nazgul
17-06-2003, 21:31
Zmiana nazwy to IMO pierwszy krok do oderwania Legii SSA od CWKS - czyżby Romanowski dostał swoje 20% udziałów? Przyjście Engela wskazuje, że jednak coś się szykuje jeżeli chodzi o inwestora a za zmianą nazwy powinna iść też zmiana herbu - ciekawe, czy tak się stanie?

Mrozik
17-06-2003, 21:35

Witamy, witamy i fotkę poprosimy :D
Gwarantuje Ci że byś już oczu od monitora nie odlepił ;P

Nazgul
17-06-2003, 22:23

Skąd ta pewność? ;)

Mrozik
18-06-2003, 17:08

Skąd ta pewność? ;)

No bo ją znam '8

Anusia
18-06-2003, 17:13

Skąd ta pewność? ;)

HEH!
to proste... wszystkie Legionistki som pieeeekne i jedwabiste...
A bzdecia nie bedzie bo pan Mrozik ma calkowita racje ;) ;) ;)

Mrozik
18-06-2003, 17:16

Skąd ta pewność? ;)

HEH!

I dużo vlepiają , przez co poznają wielu kibiców :P

Nazgul
18-06-2003, 18:17
HEH!

No nie wstydź się '8 8) Skoro Mrozik ma rację to nie masz czego :P