PDA

Zobacz pełną wersję : Filmy godne polecenia albo i nie

Strony : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35

Bastion
10-02-2005, 01:06
"RRrrrrrrr" mozna obejrzec, posmiac sie tez mozna :)

dyha
10-02-2005, 01:19
Aniolowie Apokalipsy 8)

Nova
10-02-2005, 12:47
O matko :niebij:

Jeden z gorszych filmow jakie w zyciu widzialam..co ja gadam-najgorszy!

Nazgul
10-02-2005, 21:46

"Caveman" z Ringo Starrem lepszy :)

Guzik
11-02-2005, 00:12
O matko :niebij:

Jeden z gorszych filmow jakie w zyciu widzialam..co ja gadam-najgorszy!

eeee tam, mamuto zwierzeta sa spoko

nie widzialas chyba "martwicy mozgu" :ucieka:

(L)EGION_07-300
11-02-2005, 02:52
"Ostatni Samuraj" -nawet wporzo, noi strasznie rozbawił mnie "Atak pajaków"
Polecam równiez "Epoke Lodowcową" noi "Garfielda" :hyhy:
Co do RRRRRRR....wyłaczyłem po paru minutach

Paluch
11-02-2005, 09:33
"Blade" każda część ze wskazaniem na pierwszą.
MISZCZ :brawo:

Beny
11-02-2005, 09:45
"Życie jest cudem" Kusturicy.
Kolejne spojrzenie na bałkańską rzeczywistość, jak zwykle u Kusturicy dobre zdjęcia, super muzyka, charakterystyczni bohaterowie.

Ciekawie pokazana awantura na stadionie. :oczko:

Lawy
11-02-2005, 10:13
klątwa-ale się zawiodłem.... :roll:

Obejrzyj oryginał - japońska wersja jest naprawdę fajna 8)

Adiq
11-02-2005, 11:53
Mean Girls - ani ciekawe, ani śmieszne... :roll:

Thomas
12-02-2005, 10:55
"Alfie" - film o kobieciarzu, któremu pod koniec sie wszystko wali...dobry film, mam chęć obejrzeć go jeszcze raz. Tylko napisów jeszcze nie ma w sieci i czasami nie mogłem zrozumieć co ten anglik tam gada :/

"Garden State" - fajny filmik z ciekawą muzyką...

"Kontrolerzy" - film nudny i bez sensu...nie polecam :-

Lawy
12-02-2005, 12:29
"Garden State" - fajny filmik z ciekawą muzyką...

Tak, film naprawde fajny, mimo że pochodzi z USA 8)

"Kontrolerzy" - film nudny i bez sensu...nie polecam :-

No a tu się nie zgodzę. Ja wciąż jestem pod wrażeniem tego filmu. Dla mnie film MISZCZOWSKI 8) 8) i btw podobało mi się spotkanie kontrolerzy vs kibice :hyhy: :hyhy: :hyhy:

manu
12-02-2005, 14:00
podobało mi się spotkanie kontrolerzy vs kibice :hyhy: :hyhy: :hyhy:

ostry fight club - kanary vs huligani THC 8)

Film warty oglądnięcia

Thomas
12-02-2005, 15:00
"Dom latających sztyletów" - bardzo dobry film, naprawde świetny :brawo: Końcówka zwłaszcza wbiła mnie w ziemie.....piekna miłośc nie jest zła :oczko:

dyha
12-02-2005, 15:54
Fargo , Trainspotting , jak to sie robi z dziewczynami

ide ogladac , opisze jak wróce

Zajacc
12-02-2005, 19:15
21 gram.

Właśnie skończyłem oglądać...

Polecam.

Marcinos
12-02-2005, 19:29
Ja wczoraj miałem przyjemność obejrzeć "Symetrię". :brawo:

Wyśmienity film moim skromnym zdaniem.
Niektóre ujęcia wręcz w fotel wgniatają.
No i naprawdę świetna muzyka.

Jeśli ktoś nie widział gorąco polecam.

MK
12-02-2005, 20:13
Oglądał może ktoś film "The Firm"? :hmm:
Poprosze o jakąś krótką recenzje

Guzik
13-02-2005, 23:40
Ghost Rig - :kurde: , filmu nie ogarnalem do konca, cala moja koncepcja wytlumaczenia tego filmu padla na sam koniec, ale mimo to polecam, dobrze sie oglada

Paluch
14-02-2005, 00:04
"Łzy Słońca" - Przed chwilą na HBO leciał. Troche mnie ten film poruszył... :-

c_zary
14-02-2005, 00:24
Oglądał może ktoś film "The Firm"? :hmm:
Poprosze o jakąś krótką recenzje
Taki Football Factory tylko w bardziej oldscholowym stylu :)

Sharn
14-02-2005, 19:42
Friday after next - z Ice Cubem, 3 część cyklu, słabe kino murzyńskie, dziś już nie pamiętam o co chodziło, a widziałem wczoraj. Jedyne co mnie rozśmieszyło to przedstawienie w filmie PIMPów :hyhy:

Król Artur - ciekawa tematyka (mroki wczesnego średniowiecza), początki państwowości brytyjskiej po odejściu Rzymian. Sama fabuła płytka i trywialna. Dużo scen batalistycznych odpowiednich do tamtego okresu. Całkowicie niemal pominięta postać Merlina - czrownika Piktów, (później dworu Artura). Sam Artur mało wyrazisty, żeby nie powiedzieć "cipowaty".
Film na 3 góra.

Dzisiaj wrzucam Ocean Strachu i Klątwę. Napiszę jak to widzę. :oczko:

Lawy
14-02-2005, 21:15
Król Artur - ciekawa tematyka (mroki wczesnego średniowiecza), początki państwowości brytyjskiej po odejściu Rzymian. Sama fabuła płytka i trywialna. Dużo scen batalistycznych odpowiednich do tamtego okresu. Całkowicie niemal pominięta postać Merlina - czrownika Piktów, (później dworu Artura). Sam Artur mało wyrazisty, żeby nie powiedzieć "cipowaty".
Film na 3 góra.

3 to absolutne maximum (w skali od 2 do 10 :hyhy: ) Całkowicie spłaszczona historia/legenda o Królu Arturze i okrągłym stole, tj pominięty zupełnie wątek magii, a król Artur rzeczywiście taki cipowaty wyszedł.

Dżon Łejn
14-02-2005, 21:27
oj podejrzwam ziomuś że dzisiejsze pozycje razem dadzą 3

straszną padline sobie załatwiłeś :/

Sharn
14-02-2005, 22:04
Ocean strachu. :help:
Film oparty na faktach. Dwójka "snurków" pozostawiona na otwartym oceanie pływa jak korek w pisuarze. Poszli na plankton - koniec filma.

Zminiem Klątwę na Kiss the girls. Siakaś nowość... :popcorn:

edit: nie nowość tylko widziałem pod innym tytułem.
Film z Morganem Freemanem w konwencji Kolekcjonera kości czy Siedem. Psychopata o ksywce Casanova gwałci i zabija młode laski w rytmie muzyki poważnej gdzieś w leśnej kryjówce. Mocne kino i dobre.

Nieszęsna Klątwa - przestraszyłem się... raz. Kot mi przewrócił puchę Króla a prałem dywan.
:zly:
Makabrycznie słaby film. :roll:

Grabek
15-02-2005, 00:20
"Kontrolerzy" - film nudny i bez sensu...nie polecam
bo to inteligentny film "o czymś" jest dla inteligentnych ludzi :hyhy:

W temacie: obejrzałem w końcu bardzo reklamowany przez znajomych "Efekt motyla" i cały czas rozkminiam o co w nim chodzi :hmm: :oczko:

Flip
15-02-2005, 00:24
Nieszęsna Klątwa - przestraszyłem się... raz. Kot mi przewrócił puchę Króla a prałem dywan.

Podwójne nieszczęście!! :hyhy: 8)

marecki
15-02-2005, 00:39
SALO, ALBO 120 DNI SODOMY :ucieka: jaaaa pieeeerdooooleeee! najbardziej pojebane gowno jakie w zyciu widzialem. Obrzydliwy ,brutalny ,wulgarny ...
nie zasne dzis :wsciekly:
po **** ja ten film ogladalem :[

Sharn
15-02-2005, 00:56
SALO, ALBO 120 DNI SODOMY :ucieka: jaaaa pieeeerdooooleeee! najbardziej pojebane gowno jakie w zyciu widzialem. Obrzydliwy ,brutalny ,wulgarny ...
nie zasne dzis :wsciekly:
po **** ja ten film ogladalem :[

Skoro marecki to mówi znaczy film poniżej bariery wytrzymałości nerwowej młodych normalnych ludzi?
A o czym to jest ? :hyhy:

marecki
15-02-2005, 01:00
http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=5080

dodam ,ze rezyser bym pedalem i pedofilem ... zabil go jego kochanek

Sharn
16-02-2005, 11:50
Polski wieczór:

Vinci - Machulskiego. Typki kroją Łasiczkę, dużo terenów loma i Grzywy :hyhy: Lekkie i wesołe.

D.I.L. - film o dilerach narkotyków, jak ktoś chce zobaczyć dresa - dyrektora to tam jest taki jeden. :hyhy: Ogólnie przeciętne, autor chciał zrobić film ambitny, ale to jeszcze nie to.

Warszawa - o spadachroniarzach stolicznych. Ludzie przyjeżdżają z torbą, walizką w ręku do Warszawy jak do eldorado i szukają nowego życia (tam gdzie praca, kasa, dom). Że tak ot się nie da przekonuja się dość szybko. Życiowe obrazy.

:-

MK
16-02-2005, 21:57
Mam takie pytanie otóż zamierzałem sobie ściągnąć film "The firm", ale w efekcie ściągneły się awantury z ostatnich kilku lat na europejskich stadionach na końcu filmu jest taki "bonus" w którym można między innymi zobaczyć pamiętny mecz Legii z Wisłą 2001 r. (ten 1-2), a w tle leci jakaś angielska piosenka o polskich kibicach, może ktoś widział ten film i zna tytuł i wykonawce tej piosenki? :hmm:

Jak ktoś jest chętny do posłuchania piosenki to tutaj link do filmu :oczko:

ed2k://|file|Firm.Violence.-.Hooligans.-.UNCUT.-.MVCD.mpg|855873424|D24AE3DEDE542C539B8C36AC495C16 55|/

aaadamm
17-02-2005, 00:45
Warszawa - o spadachroniarzach stolicznych. Ludzie przyjeżdżają z torbą, walizką w ręku do Warszawy jak do eldorado i szukają nowego życia (tam gdzie praca, kasa, dom). Że tak ot się nie da przekonuja się dość szybko. Życiowe obrazy.

:-

ale ogolnie film na plus, choc nie dalbym mu nagrody Orlow ;)

a przed momentem skonczylem Osade. Chwilami wciągający film z dreszczykiem i zaskakującym zakończeniem(notabene, wiedziałe, że będzie "takie" - czyli dziwne), który jednak nie jest zbytnio zaskakujący, ani straszny. Tak to ujme.

I Ciało. Taka sobie komedia, z ciekawą fabułą i sposobem przeplatania akcji. Ale, to tylko tyle.

Grabek
17-02-2005, 17:36
Cube Zero - prequel bardzo dobrego Cube'a totalnie mnie zawiódł, niby cośtam wyjaśnia, ale ogólnie komercha maksymalna :/

Gnatek
17-02-2005, 22:28
Ja dzisiaj obejrzałem "Poznaj moich rodziców" :D. Jak dla mnie film full wypas. Pokazuje, jak bardzo mogą się od siebie różnić dwie rodziny :hyhy:. Szczególnie podobała mi się scena gry w football amerykański :rotfl:. Polecam każdemu (no, może od lat 15 ;)).

Cipciuś
18-02-2005, 10:33
Ja dzisiaj obejrzałem "Poznaj moich rodziców" :D. Jak dla mnie film full wypas. Pokazuje, jak bardzo mogą się od siebie różnić dwie rodziny :hyhy:. Szczególnie podobała mi się scena gry w football amerykański :rotfl:. Polecam każdemu (no, może od lat 15 ;)).

Asssssss - Hoooooool

:hyhy:

fajny filmik sporo smiechu =]

aaadamm
19-02-2005, 00:06
Bruce Wszechmogacy

- spora dawka smiechu :)

:rotfl:

Guzik
19-02-2005, 16:57
Million Dollar Baby (za wszelką cene) - bardzo przyjemnie sie oglada, tylko chujowy koniec, ja do konca wierzylem ze bedzie walczyc dalej :kurde:

Sharn
19-02-2005, 17:06
Kontlorerzy - film węgierski - brawo ! Pierwsza liga kina.

Man of fire - Denzel, projekcja z Trainnig Day - pozytywny filmik.

pusty
20-02-2005, 14:12
Obejrzałem "Marzyciela". Moim zdaniem anprawdę dobry film. Tym co jeszcze nie widzieli polecam.

Szawar
20-02-2005, 19:53
Gatunek 3 - trzecia cześć filmu o tym jak obca istota przybierając formę pięknej kobiety
chce wydać potomstwo, które zniszczy ludzkość. Ogolnie bzdura i do orginału nawet sie nie umywa. Duzy plus dla pieknych pań w tym filmie, i tylko dlatego ten film mozna zobaczyc.

New York Taxi - remake francuskiego filmu "Taxi" Luca Bessona. Za kółkiem tym razem siedzi kobieta ( Queen Latifah), która wraz z gamoniowatym policjantem sciga piękne cztery brazylijskie modelki, które rabuja banki.

Włóczykij
22-02-2005, 11:28
"Ostatni samuraj"

Wart obejrzenia, ale bez większych emocji.

Flip
22-02-2005, 16:24
"Cube Zero"- kicha psująca wspaniałe wrażenie z części pierwotnej. Po prostu odradzam bardzo kiepski film...

"Nattional Treasure"- N.Cage próbuje ratować ten film o durnej i przewidywalnej fabule. :efoch:

jednym słowem dwa filmy nie warte obejrzenia zobaczyłem :/

Cipciuś
22-02-2005, 18:27
You Got Served - kozaczek
Film jest o tańcu - a dokladnie o bitwach na taniec - cos ala breakdance tylko ze uklady taneczne - super muzyka i ogolnie jest na co popatrzec. Gorąco polecam.

żyła
22-02-2005, 21:13
"teksańska masakra piłą mechaniczną"-naprawdę mi sie ten film podobał! :O :brawo:

Guzik
22-02-2005, 22:52
Aviator - :hmm: film o debilu ktory doszedl do wielkiej kasy
mi sie film nie podobal, nie wiem co ci oscarowcy w nim widza :hmm:

Bastion
22-02-2005, 22:58
Bunkier. tandeta jakich malo. Nie polecam

Lawy
23-02-2005, 15:46
A ja ostatnio obejrzałem "Dom latających sztyletów" (w kwietniu ma wejść do polskich kin). Jeśli komuś podobał się Hero (BTW dla mnie jeden z bardziej - jak się to mówi - zajefajnych filmów) to polecam.

legart
23-02-2005, 15:49
Aviator - :hmm: film o debilu ktory doszedl do wielkiej kasy
mi sie film nie podobal, nie wiem co ci oscarowcy w nim widza :hmm:

On chyba sam nie doszedł tylko odziedziczył fortunę 8) , a swoja drogą trzeba być jedniętym żeby obok samolotów projektować biustonosze (dla Jean Harlow) 8)

Wasil
23-02-2005, 18:14
Terminal - dobry film, może nie jakiś porywający ,ale fajnie się ogląda. Hanks pokazuje, że jest świetnym aktorem.

Guzik
23-02-2005, 21:26
The forgotten - super filmik, na samym poczatku nie spodziewalem sie ze az tak sie akcja rozwinie. Dobry thriller z nutka S-F (takie prawie archiwum x )
W filmie wymiata pewien moment jak jada we 2 bmw, nie bede opowiadal bo potem mozna sie nie przestraszyc :hyhy:

Flip
24-02-2005, 16:00
"Saw" (Piła)

Pozycja OBOWIĄZKOWA dla ludzi o mocnych nerwach.
Film trzymający w napięciu,brutalny i mający wiele zupełnie nieprzewidywalnych zwrotów akcji. :hyhy:

Dodatkowo ciekawa postać psychopaty który ma niezłe motywacje dla swoich maniactw.

A więc do pobania się trochę i też na rozkminę wchodzi :brawo:

Guzik
24-02-2005, 22:53
deep evil :nie: :kurde: :efoch: :zly: film tragedia, straszny kicz o ufoludkach

Gnatek
25-02-2005, 11:38
W środę obejrzałem Football Factory :brawo:. Jak dla mnie mistrzostwo, bardzo mi się podobał. Zapewne 3/4 Użytkowników już oglądało ten film, ale polecam go wszystkim, którzy go jeszcze nie obejrzeli, a interesują się klimatami kibicowskimi.

Guzik
25-02-2005, 18:45
13 going on 30 - dobrze sie filmik oglada, nic specjalnego ale mozna obejrzec

meet the fockers - tak jak wyzej tyle ze dodam ze poprzednia czesc podobala mi sie bardziej, ale i tak polecam

Nova
01-03-2005, 11:01
"Saw" (Piła)

Film trzymający w napięciu,brutalny i mający wiele zupełnie nieprzewidywalnych zwrotów akcji. :hyhy:

Dodatkowo ciekawa postać psychopaty który ma niezłe motywacje dla swoich maniactw.

Takiej tandety dawno nie widzialam. Film pelen niedociągniec,zbędnych postaci i wątków(przywołała bym kilka dla przykładu ale moze komus strzeli do głowy obejzec,nie bede psuc "przyjemnosci") pierwszy raz w zyciu myslałam o tym zeby wyjsc z kina. Najezony wyjaca muzyka, kiepskimi aktorami i scenografia. Fakt- bałam sie ale to dlatego ze mam taka psychike jaka mam i po byle tandetnym horrorze boje sie siedziec po ciemku.
Jest wiele lepiej skonstrulowanych postaci psychopatycznych morderców,ten do pięt nie dorasta Johnowi Doe z "Siedem"
Po tym filmie definitywnie zarzuciłam ogladanie horrorów.
Czy juz nikt nie uwaza Psychozy za najlepszy horror tylko jakies zabójcze kasety wideo? :kurde:

MrÓwA_1906
01-03-2005, 11:22
"Saw" (Piła)

Takiej tandety dawno nie widzialam. Film pelen niedociągniec,zbędnych postaci i wątków(przywołała bym kilka dla przykładu ale moze komus strzeli do głowy obejzec,nie bede psuc "przyjemnosci") pierwszy raz w zyciu myslałam o tym zeby wyjsc z kina. Najezony wyjaca muzyka, kiepskimi aktorami i scenografia. Fakt- bałam sie ale to dlatego ze mam taka psychike jaka mam i po byle tandetnym horrorze boje sie siedziec po ciemku.
Jest wiele lepiej skonstrulowanych postaci psychopatycznych morderców,ten do pięt nie dorasta Johnowi Doe z "Siedem"
Czy juz nikt nie uwaza Psychozy za najlepszy horror tylko jakies zabójcze kasety wideo? :kurde:

Zgadzam sie z tymi niedociagnieciami, ale wg mnie byl to material na bardzo dobry film...pisałem o tym w swoim poscie na temat filmu. Ale zeby z kina wyjsc..?!
Poza tym "Saw" czy "Siedem" to thrillery tak samo z "Psychoza" a nie horrory.... tak jak np przytocozny przez Ciebie "Ring" (kaseta video), zastanawiam sie dlaczego juz zadnego dobrego horroru czy gore nie nakreca ani nic....Przemysł filmow grozy upada....

Beny
01-03-2005, 21:43
Człowiek siedzi na zwolnieniu, wychodzić nie może to ogląda co wpadnie na dysk:

- trzy cześci Matrixa (dla fanów ;) ),
- Iniemamocni - lekkie, śmieszne i przyjemne, acz z przesłaniem,
- Blade Trinity - dawno powiedziano, że powinno się poprzestać na jednej cześci filmu, tutaj jest to potwierdzone poraz kolejny.

Teraz pora na ambitniejsze filmy i zdobywców oskarów. :oczko:

Gnatek
01-03-2005, 21:56
Aniołowie Apokalipsy - super filmik, fajny klimat. Polecam wszystkim lubiącym filmy o atmosferze gry typu "Zegarmistrz".

Dżon Łejn
02-03-2005, 15:41
"za wszelką cenę"--dobry , naprawde dobry
no i M.Freeman--uwielbiam jego głos

jebał pies oskary ale film dobry

jarcyś
03-03-2005, 04:17
Amores perros - film godny polecenia

Szawar
06-03-2005, 22:42
"Za wszelką cenę" - tegoroczny zdobywca Oskara za najlepszy film. Dramat z nagrodzonymi Oskarami C. Eastwoodem, M. Freemanem i H. Swank. To film przedstawiający historie 30-letniej kobiety, która wkłada w boks całe swoje serce, całe swoje pieniądze, cały swój czas. Bardzo szybko osiąga sukcesy. Jednak nie jest to film w stylu Rocky, gdzie przedstawione sa tylko sukcesy bohatera. To dramat głównej bohaterki, to walka o życie. Film daje niesamowicie do myslenia, Oskar wg mnie zasłuzony absolutnie. To kolejne dzieło Clinta Eastwooda po "Rzece Tajemnic" , które udowadnia, ze Clint Eastwood to nie tylko dobry aktor, ale wspaniały rezyser.

Bastion
08-03-2005, 13:02
"Poznaj moich rodzicow". Beznadzieja, wogole mi sie nie podobalo. Za duzu "szalom". Scena z pokazywaniem albumu Gaylorda, przy obiedzie jest tragiczna. Zdecydowanie nie polecam.

MaxyM
10-03-2005, 15:31
Ostatni znak / Last Sign, The

Produkcja: Francja , Kanada , Wielka Brytania
gatunek: Thriller
reżyseria Douglas Law
scenariusz Ron Base, Anne Ray-Wendling, Heidrun Schleef
zdjęcia Jean-Claude Larrieu
scenografia Jean-François Campeau

Kathy, bohaterka grana przez Andie MacDowell, to kobieta nękana przez ducha swojego zmarłego męża (Tim Roth) znęcającego się nad nią za życia alkoholika. Musi się pogodzić z przeszłością, by odnaleźć w sobie pokój i miłość...

Dobre europejskie kino, bez 1000 efektów specjalnych i rozwalenia pół miasta można stworzyć klimatyczny film... A dlaczego? Bo go nie wyprodukowano w ociekającym gównem Hollywoodzie.

Polecam

Adiq
10-03-2005, 16:03
Constantine - strasznie pokręcony. Nie jestem fanem tego typu filmów, ale wiem, że innym może się spodobać.

Kempes
11-03-2005, 01:57
"Saw" (Piła)

Zgadzam sie z tymi niedociagnieciami, ale wg mnie byl to material na bardzo dobry film...pisałem o tym w swoim poscie na temat filmu. Ale zeby z kina wyjsc..?!
Poza tym "Saw" czy "Siedem" to thrillery tak samo z "Psychoza" a nie horrory.... tak jak np przytocozny przez Ciebie "Ring" (kaseta video), zastanawiam sie dlaczego juz zadnego dobrego horroru czy gore nie nakreca ani nic....Przemysł filmow grozy upada....

Nie przepadam za horrorami ... zazwyczaj oglądam je z lekkim przymróżeniem oka jako ,że trafiałem na prawie same banały ,ale ''Piła'' mi sie naprawde spodobał - makabryczny klimat utrzymany w granicach ''rozsądku'' plus napięcie i chęć poznania finału opowieści spowodowało ,że obejżalem to z emocjami jakie powinny towarzyszyć thrillerowi/horrorowi. W dodatku ciekawy pomysł na film.

Nie wiem czy było to już opisywane :

''Zakładnik'' z Tomem Cruisem i murzynem który grał Willego Beana w ''Męskiej Grze''.

Kosmiczna muzyka robiąca 80 % nastroju - bez kitu dawno sie tak nie wsłuchiwałem w melodie filmu dzięki której nawet monotonne momenty 'przyjemnie' upływały. Ciekawy pomysł na film akcji w którym co prawda są standartowe momenty z walką i użyciem broni ,lecz zachowane w dobrym smaku - bez sieczki która wychodzi na pierwszy plan jeśli chodzi o wspomnienia z filmu. B.polecam ( Jeszcze bardziej mnie zaskoczył oryginalny scenariusz i kreacje aktorskie niż film ''Piła'' którą oglądałem ... zaraz przed. )

ps. Dla pań lubiących , szpakowatych - zrobili Toma pod wasz gust ;)

Guzik
18-03-2005, 16:53
Suspect zero - polecam ten film, ma klimacik filmu siedem

Wesele - sredniak, spodziewalem sie czegos lepszego, ale obejrzec mozna

Flip
18-03-2005, 20:47
''Zakładnik'' z Tomem Cruisem i murzynem który grał Willego Beana w ''Męskiej Grze''.

z tym filmem wiąże się ciekawa anegdotka. Zerwałem sie ze szkoły i nie miałem co ze sobą zrobić. Mam 2dychy no to do kina :brawo: No i na "Zakładnika"!!
Byłem o 11.30 SAM w kinie WISŁA bez kitu fajowa akcja było miło. Film super,Tom super-dobra zabawa. Wczoraj looknąłem na "Vinci" nie miałem specjalnych oczekiwań a tymczasem filmik sympatyczny,B.Szyc-talenciak(Albercik w "Symetrii" kozak :brawo: )

Dziś oglądam Egzorcysta-Początek to na rozgrzewkę następnie "Constantine" i mój ulubieniec Kijanu> :ucieka:

Lukass
18-03-2005, 22:46
Ja ostatnio obejżałem sobie Piłe oraz Constantine ...
Naprawde filmy godne polecenia ...

Teraz zasysam Suspect Zero mam nadzieje ze fajny filmik ... :hmm:

c_zary
19-03-2005, 00:19

z tym filmem wiąże się ciekawa anegdotka. Zerwałem sie ze szkoły i nie miałem co ze sobą zrobić. Mam 2dychy no to do kina :brawo: No i na "Zakładnika"!!
Byłem o 11.30 SAM w kinie WISŁA bez kitu fajowa akcja było miło. Film super,Tom super-dobra zabawa.
Ja akurat sie z tym nie zgodze. Owszem klimat w trakcie calkiem niezly i do pewnego momentu film naprawde dobry, koncowy efekt psuje jednak banalne zakonczenie, ktorego niestety mozna sie domyslic juz po 5 minutach ogladania.

żyła
19-03-2005, 00:32
Ja ostatnio obejżałem sobie Piłe oraz Constantine ...
Naprawde filmy godne polecenia ...

Teraz zasysam Suspect Zero mam nadzieje ze fajny filmik ... :hmm:

Piła-fakt, nawet dobry.
Constantine-ujdzie, ale żadna rewelacja
Aviator-podobał mi się, choć szkoda, że koniec smutny

Grabek
21-03-2005, 11:56
Mechanik - maksymalnie zeschizowany film :O Cały czas niewiadomo ocb i wszystko staje się jasne na samym końcu - uwielbiam takie filmy :hyhy:

Teraz zabieram się do oscarowców (Za wszelką cenę, Aviator, Marzyciel)

Guzik
21-03-2005, 12:17
Constantin - polecam, niektorym moze sie nie spodobac ale ja lubie takie filmy i wypas :]
Zajebiscie ukazane zostalo pieklo :ucieka:

Bastion
21-03-2005, 18:04
"Zgromadzenie" Obejrzec mozna, ale wrazenia jakiegos szcegolnego na mnie nie zrobil.

Młody
21-03-2005, 21:06
http://www.rakow.com.pl/modules.php?name=Downloads&d_op=getit&lid=11 <== Nowy Polski film o kibicach (chyba głównie Rakowa Częstochowa). Wie ktoś może kiedy będzie w kinach albo coś ?. Zapowiada sie całkiem przyzwoicie.

Guzik
21-03-2005, 21:36
Killing Words - :brawo: naprawde dobry film, polecam

Grabek
23-03-2005, 13:18
Marzyciel - chwilami ciekawy, chwilami nudny...

Aviator - jak się ogląda późnym wieczorem to można chwilami przysnąć :hyhy: trochę za długi, ale bardzo dobry...

Jutro pora na "Za wszelką cenę" dla porównania z Aviatorem :chytry:

Guzik
01-04-2005, 18:25
hide and seek :niebij:
super film, znakomita gra de niro plus cala akcja filmu, tylko za wczesnie sie wszystko wyjasnilo :/

Gacek
02-04-2005, 10:22
hide and seek :niebij:
super film, znakomita gra de niro plus cala akcja filmu, tylko za wczesnie sie wszystko wyjasnilo :/

Popieram film Siła strachu bardzo dobry, co do Piły to ostra rozkminka jak sie ktoś wkręci, no i zaskakujący (choć jak by sie zastanowić) koniec. podobal mi sie.

Grabek
02-04-2005, 11:07
Za wszelką cenę - bardzo polecam, kawałek niezłego kina

Constantine - Keanu znów gra jakiegoś wybrańca :hmm: bardzo się zawiodłem na tym filmie :/

Guzik
19-04-2005, 14:46
Sin City - filmik super, nie tylko ze wzgledu na to ze pomagal rezyserowac Tarrantino
Oglada sie tak jakby czytalo sie dobry kryminal
naprawde polecam

update

mechanik - naprawde polecam, zaskakujace zakonczenie 8)

Gnatek
21-05-2005, 23:44
Zemsta Sithów :brawo:

Dżon Łejn
24-05-2005, 00:01
pitbull

jeżeli ktoś szuka filmu z głębszym sensem to niech obejrzy historyjke z donalda
na bank będzie głębsza
reszta jak w życiu
bez zbędnych upiększeń
dobry film o HWDP

ps. co to za popierdolone reguły z pisaniem postów :foch:

Zagi(L)
24-05-2005, 10:38
Najnowszy STAR WARS tylko dla fanatyków . Obiektywnie patrząc bardzomnie rozczarował :/

Rynio
24-05-2005, 13:17
Goraco polecam szwecki fil "Ondskan" w Polsce film nosi tytul "Zło",naprawde dobre i ostre kino.

Dyzio
26-05-2005, 21:04
Mnie się spodobał taki film stary juz ale co tam Jesień w Nowym Jorku . Szkoda ze taki koniec ..... ale coż dramat w końcu tak :P

iLenka
28-05-2005, 12:59
Radze nie iść na "Królestwo Niebieskie"... Według mnie istny kicz z pięknym (ironia) Bloomem w roli głównej. Nie wiem jak Wy, ale ja mam dość tego aktora. Jako Legolas był ok, ale ile mozna? :O I znów pan elf przezywa wszytko i wszystkich i jest jeden wielki happy end :/ On dostanie Oscara chyba za swoją śmierć...

Gutek
28-05-2005, 16:25
Łoo dopiero widzę polecenia 'Siły Strachu'...
Byłem widziałem, Cole na siebie ze strachu wylałem, popcorn wyjebałem...
Przesadzam 8)
A na poważnie - oglądałem to dosyć dawno i już coraz słabiej pamiętam :
Jak ten Charlie do cholery zamienił się w ojca tej małej (wyglądem i w ogóle...) i kim on wogóle był ?
Niech ktoś podbije na prv to pogadamy bo tutaj się dym zrobi :oczko:

amilo
28-05-2005, 17:38
nie wiem czy ktos juz wymienil ten film ale jest naprawde godny obejrzenia... "Święci z Bostonu"

pare slow o tym filmie Tutaj (http://film.wp.pl/p/film.html?id=1559&h=1)

Goraco polecam...

Nova
28-05-2005, 21:42
Jak ten Charlie do cholery zamienił się w ojca tej małej (wyglądem i w ogóle...) i kim on wogóle był ?
Chory psychicznie byl :chytry:

Jaco
28-05-2005, 21:45
Ale Gutek prosił na priv, Evo.. :zlosliwy:
Z filmów polecam tradycyjnie "Cafe pod Minogą". 8)

Nova
28-05-2005, 21:48
Ale Gutek prosił na priv, Evo.. :zlosliwy:
Nie chce mi sie priva pisac a poza tym jesli ktos tez nie zauwazyl to juz wie 8)

Pozdro Jacuś

Grabek
28-05-2005, 21:50
ehh odrazu napiszcie całe streszczenie filmu i będzie dobrze :efoch: mam ten film ale jeszcze nie oglądałem, więc bez szczegółów :nie:

Jaco
28-05-2005, 22:03
ehh odrazu napiszcie całe streszczenie filmu i będzie dobrze :efoch: mam ten film ale jeszcze nie oglądałem, więc bez szczegółów :nie:
Pozwolę sobie zdradzić, że ostatnia scena filmu to napisy.. :hyhy:
Pozdrawiam, Evciu! 8)
Polecam film "Siedem". Niezła komedyjka.. :roll:

yusta
28-05-2005, 22:12
Polecam film "Siedem". Niezła komedyjka.. :roll:

Tia.. i straszny horror "Naga Broń 55 i 2/3"

Nudzi mi się kurde :/

Jaco
28-05-2005, 22:28
To mogę Ci pożyczyć "Nic śmiesznego". Podeślij Robaka.. 8)

yusta
28-05-2005, 22:45
To mogę Ci pożyczyć "Nic śmiesznego". Podeślij Robaka.. 8)

Jak on by się nadawał do podesłania, to by mi referat podesłał na Ochotę.
Leży se i udaje, że śpi :efoch:

Jaco
28-05-2005, 22:46
Kurna! Wszyscy znajomi wyjechali.. Pozostaje taxi. Albo Kozer. Zmuś Kozera.. :hyhy:
Oświadczam. I całe forum razem: Kooooooooozeeeeeeeeeer!!! :modli:

El Mariaczi
28-05-2005, 22:49
Ja ostatnio obejrzalem sobie stary dosc filmik z Robinem Williamsem - "Patch Adams" - zajebisty.

yusta
28-05-2005, 22:49
Kurna! Wszyscy znajomi wyjechali.. Pozostaje taxi. Albo Kozer. Zmuś Kozera.. :hyhy:
Oświadczam. I całe forum razem: Kooooooooozeeeeeeeeeer!!! :modli:

Proszę Cię....
Jakbym chciała się zabić, to bym się nażarła jakiś prochów czy coś... żeby bezboleśnie w miarę poszło :roll:

Domino23
28-05-2005, 22:53
Wpadnij to Ci coś pożycze z mojej kolekcji :P

kibic 777
29-05-2005, 00:33
Klasyka to "Ojciec Chrzestny" szczególnie I i II część. Czy ktoś coś wie więcej na temat filmu "Naga broń" tylko nie z Leslie Nielsenem. Będe wdzięczny za sugestie

Dyer
29-05-2005, 00:37
Ostatnio widziałem 13 dzielnicę i powiem, że film spox...... fajne sceny walki.....

kibic 777
29-05-2005, 00:37
[quote=Jaco]Proszę Cię....
Jakbym chciała się zabić, to bym się nażarła jakiś prochów czy coś... żeby bezboleśnie w miarę poszło :roll:

Nie zabijaj się nieeeeeeeeeeeeeeeee. :oczko: Fajne są Twoje posty :hyhy:

kibic 777
29-05-2005, 00:39
Ostatnio widziałem 13 dzielnicę i powiem, że film spox...... fajne sceny walki.....

A mi się nie podobał kolejny nudny film akcji, ale dla każdego coś dobrego.

yusta
29-05-2005, 12:25
Klasyka to "Ojciec Chrzestny" szczególnie I i II część. Czy ktoś coś wie więcej na temat filmu "Naga broń" tylko nie z Leslie Nielsenem. Będe wdzięczny za sugestie

"Naga Broń" z tego co wiem to występuje tylko w wersji z Nielsenem :hmm:
To parodia "Zabójczej Broni"

kibic 777
29-05-2005, 13:40

"Naga Broń" z tego co wiem to występuje tylko w wersji z Nielsenem :hmm:
To parodia "Zabójczej Broni"

Chodzi mi o "Nagą Broń" produkcjii Hong Kong. Oryginalny tytuł "Chek law dak gung" (AKA Naked Weapon) prawdopodobnie z 2002r. Treść mniej więcej znam tylko jakieś opinie na temat tego filmu.

Paluch
29-05-2005, 17:08
"Święci z Bostonu"

Film conajmniej dobry i godny polecenia :)

Bastion
08-06-2005, 20:23
Constantine. Film z gatunku leciutkich horrorow. (Nie myjcie nog w misce ) :hyhy:
Juz dawno ogladlaem, ale skoro w temacie horrorow to Klatwa, ale ta japonska. Bardzo dobry horror. Wlosy staja deba przy ogladaniu. Jak po obejrzeniu jechalem samochodem, to zagladalem pod kierownice czy nic sie tam nie czai.

Kempes
08-06-2005, 20:47
Nie wiem czy ktoś juz wspominał -

Symetria , polski film o realiach polskiego więziennictwa.
Czy zostały one oddane dobrze ? Nie wiem ... wydaje mi sie ze w znacznej czesci tak - wszak rezyserem jest gosc ktory siedział. Film mógłby być odrobine dłuzszy. Polecam.

Adrian
08-06-2005, 20:52
Constantine. Film z gatunku leciutkich horrorow. (Nie myjcie nog w misce ) :hyhy:
Juz dawno ogladlaem, ale skoro w temacie horrorow to Klatwa, ale ta japonska. Bardzo dobry horror. Wlosy staja deba przy ogladaniu. Jak po obejrzeniu jechalem samochodem, to zagladalem pod kierownice czy nic sie tam nie czai.

Ten Constatntine godny polecenia? Mam na dysku, ale jak kicha to nie bede ogladal(jak sie kurva:zly: odrobie z sesja)

Bastion
08-06-2005, 20:57
Adrian. Constantine, mozna obejrzec. Fajne efekty, warunek tylko zeby dobra kopia byla, bo slaba nie odda tego co najlepsze.

mort
08-06-2005, 20:59
A propos "Symetrii" to w ubiegłoweekendowej "Telerzeczpospolitej" jest wywiad z Borysem Szycem, w którym mówi,że Niewolski (reżyser) w celu lepszego przygotowania aktorów do realiów panujących w ZK wynajął im celę w więzieniu i uczył grypsery.

A Szyc kupił sobie nawet "dresik w ciucholandzie"-jak to ładnie ujął 8)

Flip
08-06-2005, 21:27
Nie wiem czy ktoś juz wspominał -

Symetria , polski film o realiach polskiego więziennictwa.
Czy zostały one oddane dobrze ? Nie wiem ... wydaje mi sie ze w znacznej czesci tak - wszak rezyserem jest gosc ktory siedział. Film mógłby być odrobine dłuzszy. Polecam.

:brawo: Bardzo dobry film.Kreacja Albercika (B.Szyc) kradnie film pozostałym aktorom.

Sharn
08-06-2005, 22:00
Obłęd - ni cholery nie trzyma się kupy... :hmm: Ale zamysł wsakzuje, że zapewne jest książka która (tradycyjnie) jest niebo lepsza.

Tylko dlatego piszę, że nudząc się w robocie polazłem w tygodniu na 15 tą chyba i byłem sam (1) na całej sali a i tak miałem awanti z obsługą (browary) :D

Lukass
11-06-2005, 23:19
Bardzo spodobał mi się film który leci już od maja na c+ ... pt.: Włoska robota ... Naprawde fajnie się ogląda ... polecam :oczko:

Paluch
22-06-2005, 00:21
Hide and Seek - pojebany straszliwie :niebij: dopiero co obejrzałem, kurfaaa, maraton filmowy miałem zacząć od czehoś "lżejszego"...
ale ogolnie to godny polecenia, trzyma w napięciu

Vito
22-06-2005, 07:20
"Saw" - mocny , polecam

Szawar
22-06-2005, 11:21
Atak na posterunek 13 - taki sobie, mimo dobrej obsady

Szawar
25-06-2005, 13:35
Ognista pułapka - konkretny film, bardzo goraco polecam. Uwięziony w płonącym budynku strażak wspomina swoje życie. Film przedstawia dwie historie, w pierwszej człowieka oczekującego na pomoc kolegów, druga to wspomnienia min.wspolne imprezy z ekipa. Dobra obsada John Travolta i Joaquin Phoenix ( Gladiator, Znaki)

U-96
26-06-2005, 23:32
"Das Boot" i 'blues Brothers" - wielkie kino !!

Nova
27-06-2005, 18:03
Ogladałam kawałek Sin City, super to to wizualnie ale dialogi....dajcie spokoj :kurde:

MaxyM
27-06-2005, 18:10
Amityville Horror, The...

Mocny film...
Na faktach

- -

Eksperyment, leci na C+ (dziś o 22) / Film dla ludzi o mocnych nerwach

Słynny Eksperyment Thriller oparty na niechlubnym eksperymencie nazwanym "Stanford Prison Experiment". Eksperyment przeprowadzany był w Stanach w Paolo Alto w roku 1971. Naukowcy wyodrębnili w laboratorium grupę 20 ludzi, których poddali eksperymentowi. 12 z nich miało odgrywać rolę więźniów, 8 strażników. Więźniowie przebywali w odosobnieniu, a obowiązujące ich zasady były na pierwszy rzut oka dosyć łagodne. Strażnicy tymczasem mieli pełnić swoją funkcję tak, jak zwykle robią to strażnicy, z jednym tylko zastrzeżeniem: nie mogli używać przemocy. Wszystkich uczestników eksperymentu obowiązywała zasada: mam dość, mogę wyjść. W każdej chwili można było zrezygnować. Nikt jednak tego nie zrobił. Początkowo wydawało się, że wszystko jest w porządku. Poddani eksperymentowi ludzie odgrywali swoje role, naukowcy notowali spostrzeżenia. Z czasem pomiędzy grupami zaczęło się pojawiać napięcie. Początkowo niegroźne. Jednak sytuacja zaczęła wymykać się spod kontroli naukowców. Jeden z więźniów zaczyna nadużywać cierpliwości strażników. Dochodzi w końcu do rękoczynów. Rozwścieczeni strażnicy próbują zdobyć autorytet coraz bardziej drastycznymi metodami. W końcu torturują więźniów i zaczynają polowanie na naukowców... Film zdobył Bavarian Film Awards za zdjęcia, reżyserię i scenariusz; wybrano go najlepszym niemieckim filmem roku (german film Awards), a na festiwalu w Montrealu Oliver Hirschbiegel został wybrany najlepszym reżyserem. Film został nominowany przez Niemcy do Oscara w kategorii najlepszy film zagraniczny.

Fizi
27-06-2005, 18:54
Ogladałam kawałek Sin City, super to to wizualnie ale dialogi....dajcie spokoj :kurde:

byłem na tym
dialogi - nie one były najważniejsze, przecież to komiks przeniesiony na ekran
masa krwi i seksu :chytry:
film z kategorii ,,innych,,
pod koniec zacząłem się właściwie nudzić
jesli ktoś oczekuje, że zafascunuje go głeboka fabuła itp , to się srodze zawiedzie, w tym przypadku warto zobaczyć raczej ze względu na techinkę realizacji - bo co prawda to jest film, ale nadal...komiks - takie zresztą było założenie twórców

ktoś tam
27-06-2005, 19:08
Sin City ma swój dziwny klimat , da sie obejrzeć. :) Jak to fajnie ujął Fizi film z kategorii innych,a takie się zapamiętuje.
Poza tym boska Jessica Alba fajnie wykreca pupą :hyhy:

http://video.movies.go.com/sincity/index.htm

Guzik
09-07-2005, 18:08
War of the Worlds
przereklamowany strasznie, ma kilka fajnych momentow, niektore efekty specjalne naprawde im sie udaly (zwlaszcza pociag w plomieniach ), ale naprawde nic nadzwyczajnego, mozna obejrzec i to wszystko
aaa i jeszcze jedno, nie doceniacie bakterii czy tam innych mikroskopijnych rzeczy, to one nas ocala :|

Luk@s
09-07-2005, 18:40
Gra Wstepna - zupelnie nie polecam, dno straszne, najpierw nudne potem srednio smaczne :foch:

Guzik
09-07-2005, 18:55
Gra Wstepna - zupelnie nie polecam, dno straszne, najpierw nudne potem srednio smaczne :foch:

o fikolach byl inny temat ')

Szawar
09-07-2005, 21:37
Karol - człowiek, który został Papieżem - obowiazkowa lektura, wspaniały film.

Luk@s
09-07-2005, 22:38

o fikolach byl inny temat ')

fikolkow w nim za wiele nie bylo, chyba ze kogos kreci odcinanie glowy lub stopy struna :hyhy:

żyła
09-07-2005, 23:03
złodzieje życia.
bardzo przyzwoity film :brawo:

Lukass
09-07-2005, 23:05
wczoraj obejrzałem sobie na kompie filmik zatytułowany 7 sekund ... Naprawde fajny ... Dużo się dzieje ... Miło się ogląda, podobnie jak 13 dzielnice 8)

Gacek
12-07-2005, 16:58
Goraco polecam film--->"How High":joint: .Wątpie aby większość tego niewidziala.Jest to jak dla mnie film przekozaczny, polecam!!

Guzik
21-07-2005, 22:46
rh+ - film poprostu mozna obejrzec dla zaliczenia, cos w stylu lowcow skor

xxx2 - dobre efekty, film bardziej dla tych co lubia wszelakiego rodzaju spiski 8)

be cool - kontynuacja dorwac malego, no i z tej trojcy ten najlepszy, momentami zajebiscie smieszny, bialy udajacy murzyna, john travolta w furze z napedem hybrydowym miedzy kilkoma hamerami :], warto obejrzec, sporo dobrej muzyki

Mig 2
21-07-2005, 22:52
Polecam wszystkim Madagaskar. Sobie z nudow sciagnale i bajka jest zajebista poprostu. Tak wiec polecam.

I jeszcze polecam, choc to nie film a serial , "Oficera". Wlasnie mi sie sciaga caly , a serial zajebisty!!

Madzia(L)ena
24-07-2005, 17:26
"Autostopem przez Galaktykę".
Humor godny Monthy Pytona, świetny Allan Rickman, chociaż gra tylko głosem.
:brawo:
I niby komedia romantyczna(gra Adam Sandler, znany głównie z komedii właśnie), ale smutno się kończy.
To raczej dla pań, chociaż mojemu mężczyźnie sie podobało.
"Spanglish".

Gutek
24-07-2005, 19:36
Dzisiaj skończyłem czytać "Autostopem przez Galaktykę". Czy w filmie są opisane te same wydarzenia ?

Madzia(L)ena
24-07-2005, 19:54
Dzisiaj skończyłem czytać "Autostopem przez Galaktykę". Czy w filmie są opisane te same wydarzenia ?

cholera.. :/
nie wiem, nie czytałam. :cicho:

yusta
24-07-2005, 19:57

cholera.. :/
nie wiem, nie czytałam. :cicho:

To po kiego się udzielasz?
Za ilość postów nagród nie ma

Gutek
24-07-2005, 20:24
yusta, może jestem młody i mam gówno do gadania, ale co ona takiego zawiniła ?

yusta
24-07-2005, 23:29
Nic. Spojrzałam tylko na ostatni post i wyszło tak jakby se nabiła.
Sorry, nosi mnie dzisiaj

Porter
25-07-2005, 00:24
Polecam wszystkim Madagaskar. Sobie z nudow sciagnale i bajka jest zajebista poprostu. Tak wiec polecam.

I jeszcze polecam, choc to nie film a serial , "Oficera". Wlasnie mi sie sciaga caly , a serial zajebisty!!

co do drugiej czesci posta zgodze sie w 100procentach. Oficer wciągnąl mnie i oglądałem prawie kazdy odcinek.

Co do Madagaskaru to byłem na tym w kinie... Moze 5 albo 6 zabawnych dialogów, po których naprawde było wesoło. Reszta tak sobie.. BTW: Co ciekawego zauważyłem - wiekszosc publiki stanowiły dzieci, które śmiały sie tylko wtedy, kiedy żyrafie spadła na łeb skrzynka, ktos kogos ugryzł , kopnął itp... :nie:

Bastion
25-07-2005, 00:30
aaa i jeszcze jedno, nie doceniacie bakterii czy tam innych mikroskopijnych rzeczy, to one nas ocala

Dzieki :hyhy:

Walking Talls, sensacyjny z nutka komediowa, z Knoxvillem w rolach glownych.

Mig 2
03-08-2005, 01:07
Szukam ostatniego odcinka oficera. Gdyby ktos mial na dysku to wielka prosba zeby zrobil z tego torenta albo jakos mi nagral na plytke to bym podskoczyl i odebral.
Oczywiscie browar w zamian.

Sagitarius
03-08-2005, 09:47
Star Warse Revegne of the Sith! O ile atak klonów był odstraszająco badziewny o tyle zemsta sithów powala na kolana. Muzyka Johna Willamsa,Efekty dobra gra aktorów, film naprawde dobry.

dyha
07-08-2005, 13:53
Batman Begins - bez kitu jeden z leszych filmow jakie od jakiegos czasu ogladalem - mega wypas :]

a na wyluzowanie "Chłopaki na Ibizie" :]

Gutek
07-08-2005, 15:28
Amelia :O
Dość ciekawa perspektywa

dyha
10-08-2005, 18:53
O dwóch takich co poszli na miasto - ogladal ktos?

jesli nie to polecam

Dyzio
10-08-2005, 19:06
Franek Dolas - Jak rozpętałem II wojnę światową :chytry: Polskie komedie nie mają sobie równych

Flip
10-08-2005, 19:45
Batman Begins - bez kitu jeden z leszych filmow jakie od jakiegos czasu ogladalem - mega wypas

proste,wypas film. :brawo:

Nazgul
10-08-2005, 22:38
"Puchatek i Hefalumpy".

Dziś kupiłem córeczce i oczywiście obejrzeliśmy razem :) polecam każdemu - po mojemu najlepszy i najmądrzejszy (choć poprzednie też głupie nie są).

Gutek
11-08-2005, 00:14
jak słyszę "Hefalumpy" mój mózg łapie samo "lumpy".
A to mi się dobrze nie kojarzy

lomu-banita
11-08-2005, 23:36
Ekhm ile do tej pory nakrecili Piratów z Karaibów? Bo oglądam Klątwe Czarnej Perły własnie.

PS Polecam.

matx
12-08-2005, 15:02
...a ja napiszę o filmie dosyć nowym, który od niedawna jest grany w kinach.. przyznam się, ze sam go nie widziałem, ale zostałem na tyle do niego zachęcony, że w weekend wybiorę się na pewno. Film nosi tytuł "Miasto gniewu"... może ktoś widzial ? :hmm:

Flip
13-08-2005, 00:32
wszystkie odcinki I serii (9 odcinkow??)komediowego serialu Redmana&MethodMana sa zajebiste,polecam.Wciagaja i sa porazajaco zabawne w swojej glupocie :hyhy: krociutkie(20min),nie wymagaja myslenia :hyhy:

Do zassania gdzies na osiolku :zlosliwy:

Ce
13-08-2005, 15:03
...a ja napiszę o filmie dosyć nowym, który od niedawna jest grany w kinach.. przyznam się, ze sam go nie widziałem, ale zostałem na tyle do niego zachęcony, że w weekend wybiorę się na pewno. Film nosi tytuł "Miasto gniewu"... może ktoś widzial ? :hmm:

nawet nawet ciekawe jak wszystkei sytuacje bohaterów sie odwracaja.

Szawar
15-08-2005, 20:51
Dom woskowych ciał - pozbawiony sensu kiczowaty horror, plus tylko dla Paris Hilton i jej taniec w czerwonej bieliżnie.

Mr and Mrs. Smith - bardzo fajny film, z dobra obsada. Polecam

Paluch
15-08-2005, 22:13
"Amityville" - przed chwilą wrociłem z kina, w sumie bylo pare momentow gdzie podskoczyłem z fotela ale film mi przypominał troche "Siłe strachu"

Ale kurcze polecam bo podobal mi sie :]

Guzik
16-08-2005, 15:14
land of the dead - kolejna czesc sagi :]

tym razem trupy juz powoli zaczynaja myslec :zdziwiony:

Lukass
16-08-2005, 17:18
Dosyć fajnie oglądało mi się film z 2002 roku ! :roll: Który niedawno wszedł do polskich kin pt.: Kasjerzy czy kasiarze. Naprawde fajna komedia.

Dziś obejże sobie Batman - Początek mam nadzieję że się nie zawiode. :oczko:

Gutek
16-08-2005, 18:27
Obejrzałem sobie "Batman zbawia świat" i zbieram szczękę z podłogi.
Kto oglądał ten wie 8)

Rynio
16-08-2005, 20:13
Miasto Gniewu calkiem niezle:)polecam rowniez starszy film Wicker Park

Guzik
19-08-2005, 10:59
the island - film na poczatku przypomina seksmisje :]
bardzo dobre efekty specjalne, polecam

matx
19-08-2005, 15:57

...tak szczerze, to jeden z najgłupszych flmów jakie widziałem... :ucieka:

VANAHAIM72
19-08-2005, 16:22

...tak szczerze, to jeden z najgłupszych flmów jakie widziałem... :ucieka:

Mam podobne odczucia. Roi sie w nim od niedorzecznosci, a niektore rzeczy przecza temu, co bylo kilka minut przedtem. Spieprzony scenariusz - chaotyczny i nieuporzadkowany, a sama historyjka mocno "naciagana" i nieprawdopodobna. A szkoda, bo lubie SF...

Piotrek91
19-08-2005, 21:55
Kto oglądał ten wie 8) Wysiadalem przy tym :hyhy:

Mig 2
20-08-2005, 04:53
Dom woskowych ciał - pozbawiony sensu kiczowaty horror, plus tylko dla Paris Hilton i jej taniec w czerwonej bieliżnie.

Sciagnalem i do mojej wersji nie moge nigdzie napisow znalesc :/

Szawar
21-08-2005, 00:10
Kto oglądał ten wie 8) Wysiadalem przy tym :hyhy:

Tego sie nie da oglądac

Gutek
21-08-2005, 11:42
nie znasz się
najlepsze efekty jakie w życiu widziałem :efoch:

:cinkciarz:

Szawar
21-08-2005, 22:41
Miasto gniewo - bardzo dobry film, przedstawiajacy realia panujące w LA. To obraz miejsca, gdzie spotykają sie ludzie, o róznych odmianach skóry, wyznaniach, łączy ich za to wspólne miejsce. Mnie film rozwalił.

Mig 2
22-08-2005, 15:08
Na TDT jest juz PitBull.

Ja juz mam i powiem wam ze fajny filmik :hyhy:

Pawlak
25-08-2005, 15:21
Ostatnio ogladalem film pt. "Głosy" fajny horror 8) :hyhy:

Gutek
25-08-2005, 16:58
"Krótka piłka", z Keanu Reevesem (tak to się pisze ?)
Średniutki film, wszystko oklepane aż do bólu.

Wczoraj na C+ oglądałem też film, o szpitalu pediatrycznym w Rumunii do którego zostaje zesłany amerykański więzień na resocjalizację.
Piękna sprawa.

edit : nazwa filmu to "Bandyta", oryginalny tytuł to chyba "Rude".

Lukass
25-08-2005, 17:37
znalazł ktoś z was film Pitbull na emulu ? W wyszukiwarce jak wpisze "pitbull" to wyskakuje w ch** plików.

Cipciuś
26-08-2005, 12:37
znalazł ktoś z was film Pitbull na emulu ? W wyszukiwarce jak wpisze "pitbull" to wyskakuje w ch** plików.

dajcie spokoj z tym gniotem
fabula nie trzyma sie kupy, zakonczenie jakies z dupy - tyle ze przeklinaja - ot polski hicior

matx
26-08-2005, 13:11

fabula nie trzyma sie kupy, zakonczenie jakies z dupy - tyle ze przeklinaja - ot polski hicior

I gorzaly mnóstwo walą... :pije: mi tam film się podobal... :ucieka:

Szawar
28-08-2005, 15:25
7 sekund - nowa produkcja z Wesley Snipes. Snieps gra złodzieja, w którego rece wpadł wart wiele milionów doloarów obraz Van Gogh. teraz go sciga policja i mafia rosyjska.

Paluch
30-08-2005, 20:51
Miasto Gniewu - Nie polecam, wogole mi sie ten film nie podobał

Requiem For a Dream - Przed chwilą obejrzałem i musze przyznać ze strasznie mi dał po bani ten film...dreszcze mnie aż przechodzą po ciele jak sobie przypomnie niektóre sceny

Szawar
30-08-2005, 22:07
Tłumaczka - Nicole Kidman, gra tytułową postać, która przez przypadek usłyszała rozmowę płatnego mordercy, który ma wykonac wyrok na afrykańskim przywódcy.
Thriller polityczny, choć mnie nie wciagnął, oczywiście koncówka jak to w takich filmów nieoczekiwana.

Szawar
04-09-2005, 22:27
Madagaskar - kazdy słyszał o tym filmie, bez rewelacji, mnie nie zachwycił.

Boogeyman - bzdura, szkoda czasu, beznadziejny horror o chlopaczku, który ma lęk, przed potworem, który rzekomo siedzi w szafie.

Królowa ringu - film na faktach, Meg Ryan gra promotorkę bokserów, która postanawia z ulicznego chłopaka zrobic mistrza swiata. Polecam.

Ce
05-09-2005, 12:35
Green Street Hooligans widział ktos ?
(jest na tdt.org.pl)

Niesprawiedliwie wyrzucony z uczelni student Harvardu przyjeżdża do Londynu by zamieszkać ze swoją siostrą i szwagrem. Tutaj zostaje wciągnięty w subkulturę szalikowców i wojny między pseudo kibicami rywalizujących klubów piłki nożnej.

MK
05-09-2005, 12:48
Green Street Hooligans widział ktos ?
(jest na tdt.org.pl)

Niesprawiedliwie wyrzucony z uczelni student Harvardu przyjeżdża do Londynu by zamieszkać ze swoją siostrą i szwagrem. Tutaj zostaje wciągnięty w subkulturę szalikowców i wojny między pseudo kibicami rywalizujących klubów piłki nożnej.

Taką samą fabułe miał mieć The Yank z tym pedałem z władcy pierścieni czy skądś tam :hmm:

Ce
05-09-2005, 12:53
ta jest.

Green Street Hooligans

Inne tytuły: Hooligans (USA), The Yank

Majster
05-09-2005, 21:44
Tu macie link: http://greenstreethooligans.com/ do powyższego filmu 8) .

szczepan
07-09-2005, 18:28

Cipcius ja sie z Toba nie zgodze mi sie film bardzo podobal... a fabula trzymala sie kupy... :D

Fizi
07-09-2005, 18:42
,,Cindirella Man,, - polski tytuł ,,Człowiek ringu,, - byłem wczoraj , bardzo przyjemnie się ogląda, coś dla faceta - duża dawka boksu , a i panienka będzie zadowolona - wątek obyczjowo - romantyczny

polecam

Szawar
11-09-2005, 12:10
Blast - film na faktach; na platformę wiertniczą na Morzu Północnym przedostają się terroryści, którzy grożą zdetonowaniem bomby, o ile nie otrzymają ogromnego okupu. Domagają się również zaprzestania wydobywania ropy. W roli głównej Vinnie Jones.

Kontrolerzy - bez rewelacji.

matx
11-09-2005, 15:00
Kontrolerzy - bez rewelacji.

Nie zgadzam się... :nie: Szczerze polecam. Ciekawy pomysł, kapitalny humor sytuacyjny, niezła fabula i do tego naprawdę dobra muzyka..
8)

Szawar
13-09-2005, 22:02
Lęk - pewna kobieta zasypia w metrze, bo przebudzeniu stwierdza, że nikogo w nim już nie ma. Wsiada do ostatniego pociągu, który przyjechał, ten po kilku minutach sie zatrzymuje w srodku tunelu.
Pozbawiony sensu horror z fajna aktorką i muzyką w tle.

Szawar
01-10-2005, 14:46
Głosy - pewna kobieta ginie w wypadku samochodowym, jej mąż ( Micheal Keaton) za pomocą odpowiednich urządzeń elektronicznych, próbuje nawiązać z nią kontakt.

Flip
04-10-2005, 11:26
Film ktorego nie polecam (chyba ze bedziecie ogladajac go palic duzo ziola tak jak my to wtedy sa smiechy :hyhy: ) to Transporter 2.Pamietajac magie 1 czesci z przyjemnoscia zassalem 2,no ale film sie okazal tak przegiety ze turlalem sie ze smiechu (latajace Audi A8 :ucieka: ) i koncowka ktora zwiastuje 3 czesc :zdziwiony: dalbym mu tak 2,5/5pkt.

Natomiast Wyspe polecam wszystkim a szczegolnie wielbicielom urody Scarlett Johannson,generalnie zgrabnie skonstruowany filmik,fajne efekty. 3,5/5pkt.

MK
04-10-2005, 14:52
No "Wyspa" jest spoko chociaż pierwsze 20 minut filmu zniechęcające :]

Tuzin
08-10-2005, 22:48
Voditiel dlya Very - film ukrainsko-rosyjski. Dramat z nieco przewrotnym zakonczeniem. Polecam.

mart
09-10-2005, 17:48
Green Street Hooligans - angielskie klimaty. Tak tak, to ten film gdzie glowna role gra.. frodo :slucha: . Choc IMO sam scenariusz nie umywa sie do tego z FF to jest niezle zrobiony i da sie obejrzec.

Domino23
12-10-2005, 03:31
Green Street Hooligans - angielskie klimaty. Tak tak, to ten film gdzie glowna role gra.. frodo :slucha: . Choc IMO sam scenariusz nie umywa sie do tego z FF to jest niezle zrobiony i da sie obejrzec.

Właśnie obejrzałem i oceniam film jako niezły.Jeśli komuś się podobał Football Factory to i ten niech śmiało obejrzy choć wydaję mi się że FF lepszy. Zastanawia mnie tylko czemu główną rolę zagrał frodo, jak dla mnie zupełnie nie pasuję do tego filmu i psuję nieco klimat.

MK
12-10-2005, 10:59
mógłby ktoś mi napisy do tego podrzucić bo znaleźć nie moge. Mam wersje niemiecką 794 mb :/

Dżon Łejn
12-10-2005, 11:29
Polowanie na druhny Wedding Crashers, The

w *** dobry film nawet na randke

baba pozachwyca się małym wątkiem miłosnym a my boki zrywać :P z metod bohaterów

sam wynalazca metod pod koniec filmu rozpierdoli konstrukcje każdemu :lol2:

daimler
12-10-2005, 12:38

Właśnie obejrzałem i oceniam film jako niezły.Jeśli komuś się podobał Football Factory to i ten niech śmiało obejrzy choć wydaję mi się że FF lepszy. Zastanawia mnie tylko czemu główną rolę zagrał frodo, jak dla mnie zupełnie nie pasuję do tego filmu i psuję nieco klimat.

a mi on pasuje - lamus ze stanow ktory na pile mowi "soccer". :hyhy: Z poczatku bylem nastawiony sceptycznie, ale jego rola zaskoczyla mnie na plus. Czy lepszy/gorszy od FF? Zupelnie inny, nie tak jajcarski zdecydowanie.

Na minus: sprzet na bijatykach i trupy, ale widac bez tego drugiego nie mozna sie obejsc :roll:

napisy sa na www.napisy.org

ps. gdzie moge znalezc tekst tej pioseneczki o bankach mydlanych? :oczko:

EDIT:

I'm forever blowing bubble
pretty bubbles in the air
they fly so high
they reach the sky
and like my dreams
they fade and die
fortunes always hiding
i've looked everywhere
im forever blowing bubbles
pretty bubbles in the air
united (3 hand claps)
united (3 hand claps)

Rohrau
12-10-2005, 16:59
Hehe, jak film o WHU to scieżka dzwiekowa musi byc od CR :ucieszony:
Pytanie do tych co obejrzeli- co jeszcze z CR jest na soundtracku?

Bastion
14-10-2005, 13:03
Green Street Hooligans.

Mozna obejrzec, co prawda to nie FF, ale ma swoj klimat. Przy koncowej walce az usiadlem :box:

Beny
14-10-2005, 13:23
Green Street Hooligans.

Mozna obejrzec, co prawda to nie FF, ale ma swoj klimat. Przy koncowej walce az usiadlem :box:

To wcześniej oglądałeś film na stojąco? :slucha:

pusty
14-10-2005, 13:45
Macie jakiegoś linka na emule do tego filmu? Chodzi mi oczywiście o Green Street Hooligans.

Domino23
14-10-2005, 13:47
Macie jakiegoś linka na emule do tego filmu? Chodzi mi oczywiście o Green Street Hooligans.

http://www.emulek.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=2933

Mrozik
14-10-2005, 14:54
Jak dla mnie porównywalny do FF . Z tym że ten się smutniej kończy ;) Ale polecam szczególnie akcję na Man UTD :]

Domino23
14-10-2005, 15:10
Akcja z MU faktycznie niezła ;)
Piosenka z filmu która leci podczas ostatniej walki:
http://rapidshare.de/files/5600339/Terence_Jay_-_One_Blood.mp3.html

MK
14-10-2005, 15:10
Wczoraj obejrzałem. W porównaniu do FF troche gorszy. Rola Eljjaha Wooda nie jest taka zła, nawet pasuje swoja odmiennością do reszty zawsze jakieś urozmaicenie, zresztą jak mu obili ryja to nawet nie wyglądał już tak źle. Pare akcji wciska w fotel

Mam jeszcze pytanie ten Major co tulipanem w szyje dostał to przeżył? :hmm:

Domino23
14-10-2005, 15:12
Wczoraj obejrzałem. W porównaniu do FF troche gorszy. Rola Eljjaha Wooda nie jest taka zła, nawet pasuje swoja odmiennością do reszty zawsze jakieś urozmaicenie, zresztą jak mu obili ryja to nawet nie wyglądał już tak źle. Pare akcji wciska w fotel

Mam jeszcze pytanie ten Major co tulipanem w szyje dostał to przeżył? :hmm:

Przeżył

Herman
14-10-2005, 15:25
mozecie tu spoilerow nie robic?

Bastion
14-10-2005, 15:27
To wcześniej oglądałeś film na stojąco?

Na lezaca, z piwem w reku i baba na ramieniu. :chytry:

CywiL
14-10-2005, 18:36
Możebyście się ***** ogarnęli z opowiadaniem filmów co ????? :zly:

Porter
16-10-2005, 12:19
Dobra 8)
Chce obejrzeć ten film
jak ? :/ moze ktoś na priv da mi wskazówki (jak dla debila zaznaczam) jak korzystać z tych wszystkich torrentów osłów i innych małp ?
moze bym wreszcie zainstalował :oczko:

Tomi
16-10-2005, 12:33
Dobra 8)
Chce obejrzeć ten film
jak ? :/ moze ktoś na priv da mi wskazówki (jak dla debila zaznaczam) jak korzystać z tych wszystkich torrentów osłów i innych małp ?

Porter, znajdz sobie na tym forum http://www.searchengines.pl/phpbb203/
klienta który Tobie najbardziej odpowiada i masz o nim wszystko, opis, jak zainstalowac itp. Naprawde zajebista strona, sam sie na tym uczyłem korzystania z p2p bo kiedys tylko kaze znałem a to akurat najwieksze g..

Pozdrawiam

kowal
16-10-2005, 12:42
Pomocy ...

Ściągnąłem film w postaci pliku RMVB.
Czym to się je ?

Krzpac
16-10-2005, 13:39
Pomocy ...

Czym to się je ?http://www.google.pl/search?hl=pl&q=RMVB+czym+otworzy%C4%87&btnG=Szukaj&lr=

Porter
16-10-2005, 13:48
Dobra 8)
Chce obejrzeć ten film

Porter, znajdz sobie na tym forum http://www.searchengines.pl/phpbb203/
klienta który Tobie najbardziej odpowiada i masz o nim wszystko, opis, jak zainstalowac itp. Naprawde zajebista strona, sam sie na tym uczyłem korzystania z p2p bo kiedys tylko kaze znałem a to akurat najwieksze g..

Pozdrawiam

dzieki poczytam
bo ja do tej pory kazaa i audiogalaxy :oczko:

Strzałek
16-10-2005, 13:50
Straż nocna - rosyjska produkcja, fajne efekty, ale nic po za tym. Generalnie nie polecam.

Szawar
16-10-2005, 14:10
Wyspa - dobre efekty, ładna aktora, mozna zobaczyc.

Herman
16-10-2005, 15:56
"Nie wracaj w te strony" Don't Come Knocking (2005)

amerykanski dramat, z nutka sarkazmu i komedii.
antywestern o poszukiwaniu.

szkoda czasu i pieniedzy, zawiodlem sie.

Strzałek
16-10-2005, 17:00
Punisher - historia człowieka który się mści za zabicie swojej rodziny. Dużo krwi i strzelaninia.

kowal
16-10-2005, 19:00
Pomocy ...

Czym to się je ?

http://nowe.pl/modules/mydownloads/singlefile.php?cid=9&lid=527
dzięki wielkie .

Krzpac
17-10-2005, 00:21
The Longest Yard, dobra komedia...........

CywiL
17-10-2005, 01:49
The Longest Yard, dobra komedia...........

Własnie w tej chwili skończyłem oglądać i faktycznie naprawdę fajne...

Eryczek
20-10-2005, 15:17
Rambo.

Jeśli szukasz filmu, który przez cały czas trwania będzie trzymał Cię w napięciu, ta propozycja jest dla Ciebie. Rewelacyjna rola Sylwestra Stalone, który wcielił się w tytułowa rolę amerykańskieo komandosa służb specjalnych Johna Rambo. Oto mamy przed sobą obraz wojny w Afganistanie, w której samotny wojownik staje oko w oko z komunistycznym najeźdźcą, nękającym bezbronny naród Afgański.

Zapierający dech w piersiach film, który momentami zmusza nas do refleksji i zadumy.

Film dostępny na kasetach VHS ( ITI Home Video )

CywiL
20-10-2005, 16:36
Film dostępny na kasetach VHS ( ITI Home Video )

ITI ?? To akurat nienajlepsza reklama dla tego filmu na tym forum :zlosliwy:

arczi
20-10-2005, 19:40
Apropos Sylwka...

Sylvester Stallone stanie za kamerą na planie najnowszej, szóstej już części filmu "Rocky". Gwiazdor zagra również główną rolę po raz kolejny wcielając się w rolę boksera Rocky'ego Balboa. Prace na planie rozpoczną się już w grudniu w Los Angeles.
Fabuła nowego filmu koncentrować się będzie na losach emerytowanego i zapomnianego już boksera, który nie chcąc wypaść z formy w wolnych chwilach toczy jeszcze towarzyskie walki z małoznanymi, młodymi bokserami. Kiedy jednak wyzwanie rzuca mu wschodząca gwiazda wagi ciężkiej Mason "The Line" Dixon, Rocky Balboa ponownie staje się gwiazdą mediów.

Fimweb

Ciagnie wilka do lasu.
Nie wazne ze ma 59 lat. Wazne ze malo na koncie 8)

Szawar
20-10-2005, 20:24
Zrobiłem sobie wieczór kina japonskiego

Klatwa Ju-on - w pewnym domu doszło do straszliwej zbrodni, kazdy kto do niego pozniej wszedł pod wpływem klatwy tracił zycie.

Dark Water - pewna kobieta zamieszkuja w domu, w którym dzieja sie dziwne rzeczy.

Oba filmy jak na japonska produkcje bardzo dobre. Polecam

Szawar
22-10-2005, 11:18
Historia przemocy - film przedstawia historię zwyczajnej rodziny, która musi sprostać nagłemu zainteresowaniu ze strony opinii publicznej - po tym, jak ojciec w obronie własnej zabija w restauracji bandytów.

Rh+ - polski thriller z Przybylską w roli głównej. Totalna masakra, pewna grupa znajomych wybiera sie na Mazury, wsród nich jest osoba o bardzo rzadkiej grupie krwi, niezbednej do przeszczepu nerki dla bogatego biznesmena.

Krzpac
22-10-2005, 19:19
nie mam czasu obecnie na filmy, a jak juz cos oglądam to seriale

ja jestem fanem tematyki Sci-Fi, i polecam wam następujące seriale...

Lost
Threshold
Night Stalker
Supernatural
The 4400

jesli ktoś chce znaleźc info na temat seriali to zapraszam http://forum.gwrota.com/index.php?act=idx

Junior89
22-10-2005, 22:20
byłem dziś na " Broken Flowers " z Billem Murrayem. Komedia z dosyć lekkim poczuciem humoru, niezła rola główna. Ogólnie dosyć lekki film, trochę niedokończony, no ale to przecież reżyserka Jima Jarmuscha :oczko:

Szawar
23-10-2005, 11:02
Red Eye - pewna kobieta staje sie zakladniczka wspołpasazera, który chce zabic pewnego wplywowego polityka. Film w rezyserii Wes'a Craven'a.

http://film.onet.pl/_i/film/r/red_eye/p/tp1.jpg

arczi
23-10-2005, 11:18
byłem dziś na " Broken Flowers " z Billem Murrayem. Komedia z dosyć lekkim poczuciem humoru

Powiedzialbym, ze raczej komediodramat ;)
Film na tyle dobry, ze i ja go polece. Zdecydowanie najlepszy film Jarmusha.
A Grand Prix w Cannes dodaje mu jeszcze tylko splendoru.
O ile oczywiscie ktos lubi Jima.

Henio
23-10-2005, 14:36
Co do Green Street Hooligans to uwazam ze lepszy od FF.

Red eye. Niezle sie zaczynało choc dla mnie im pozniej tym słabiej było, ale mimo wszystko niezły.

Junior89
23-10-2005, 14:55
Powiedzialbym, ze raczej komediodramat

no może rzeczywiście, brakowało mi tego słowa :)

Gutek
23-10-2005, 15:00
Dom 1000 trupów.
Tragedia.
Manson na ścieżce dźwiękowej.
I nic poza tym.
Sensu tam się nie doszuka.
O logice już nie mówiąc.
Horror, na którym nie da rady się bać.
Zdecydowanie nie polecam.

Lukass
23-10-2005, 23:41
Green Street Hooligans poprostu mnie wbił w ziemię. Naprawdę fajnie pokazana akcja jaka toczy się w Anglii. Trochę dziwnie to wygląda jak np. grupaa 50 osób stoi pod dworcem bez barw, śpiewają o swojej drużynie pieśni i czekają na ekipe przyjezdną żeby im najebać 8)

Porter
24-10-2005, 12:55
Manson na ścieżce dźwiękowej.
I nic poza tym.

:ucieka:

BTW a film o Papieżu to dno :-

EDIt: Ile Wam się ściągał film GSHooligans? Bo sie zastanawiam czy mam dobry transfer

Porter
25-10-2005, 14:06
Ściągnąłem to GSH
ale nie mam napisów
z napisy.org nie moge ściągnąć.
moze ktoś mi podrzuci ze swojego kompa ?
to jest wersja iNTERNAL.DVDSCR.XviD-HLS

Domino23
25-10-2005, 16:02
Ściągnąłem to GSH
ale nie mam napisów
z napisy.org nie moge ściągnąć.
moze ktoś mi podrzuci ze swojego kompa ?
to jest wersja iNTERNAL.DVDSCR.XviD-HLS

http://rapidshare.de/files/6737232/Hooligans_1cd_id52341_.zip.html

Szawar
26-10-2005, 11:59
http://stephenking.now.pl/filmy/to.jpg

W małym, miasteczku Derry w stanie Maine, siedmioro przyjaciół, dostrzegają dziwne rzeczy. Większość z tych sytuacji ma związek z klaunem, który wydaje się im prawdziwy. Gdy w miasteczku brutalnie mordowane są dzieci, grupa przyjaciół postanawia powstrzymać zło, które przybrało postać klauna i udaje im się to. 30 lat później To powraca.

Troche długie, ale naprawde warto.

Flip
26-10-2005, 12:12
Nie wiem jak film ("IT") ale ksiazka to bylo cos :hyhy:

A jesli chodzi o adaptacje Kinga to: "Lsnienie" :brawo:

Madzia(L)ena
26-10-2005, 16:46
Książka o niebo lepsza niż film.
Oglądając film nie czujesz takiej grozy, jak czytając książkę.

Maniek
26-10-2005, 19:22
Green Street Hooligans poprostu mnie wbił w ziemię. Naprawdę fajnie pokazana akcja jaka toczy się w Anglii. Trochę dziwnie to wygląda jak np. grupaa 50 osób stoi pod dworcem bez barw, śpiewają o swojej drużynie pieśni i czekają na ekipe przyjezdną żeby im najebać 8)

kozak film... :brawo: jak zobaczyłem Froda w pierwszej scenie to zwątpiłem... ale później okazało się niesłusznie... fajnie pokazane środowisko londyńskich fanatyków... akcja w Manchesterze miszcz ! pod koniec filmu sie prawie popłakałem :oczko:

Flip
26-10-2005, 23:08
Wlasnie wrocilem z Dooma :hyhy:

niepolecam lubudubu w glowie mi dzwoni wciaz :zly:

Włóczykij
27-10-2005, 14:21

kozak film... :brawo: jak zobaczyłem Froda w pierwszej scenie to zwątpiłem... ale później okazało się niesłusznie... fajnie pokazane środowisko londyńskich fanatyków... akcja w Manchesterze miszcz ! pod koniec filmu sie prawie popłakałem :oczko:

Tylko czy ona przeszła by w realnym świecie - nie filmowym :hmm:
chyba nie bardzo :roll:

Maniek
27-10-2005, 15:16
w jakim sensie "przeszła" ??

Włóczykij
27-10-2005, 17:20
w jakim sensie "przeszła" ??

8 typków (z frodo na czele :hyhy:) wgniata w ziemie i leje niemilosiernie horde chlopakow z manu...
Nie wiem jakimi kotami by nie byli, ale raczej mało realne... jak i pare innych scen..
Da się obejrzeć, ale bez rewelki...
FF było lepsze 8)

Maniek
27-10-2005, 17:32
ale frodo ma moc pierścienia... :cicho:

P.S. nienawidze manu wiec tą scene moge uznać za realną... :hyhy:

Lukass
27-10-2005, 17:33
W sumie mało realne ale fajnie pokazane. Dla mnie jakoś tak lepszy GSH.

Włóczykij
27-10-2005, 17:36
ale frodo ma moc pierścienia... :cicho:

P.S. nienawidze manu wiec tą scene moge uznać za realną... :hyhy:

Kończa waść pie*** :hyhy:

Nie realna i koniec!

W sumie mało realne ale fajnie pokazane
Poza tym w jaki sposób dostali się za plecy manu, niczego fajnego nie dostrzegłem :roll:
Wole walki pokemonów w lidze pokemon :lol2:

Lukass
27-10-2005, 17:38
i tak postawisz na swoim :oczko: 8) mi tam sie podobało i tyle :cicho: