PDA

Zobacz pełną wersję : Nie bedzie zmiany głównego udziałowca

_Bart
13-06-2003, 12:25
Wiemy już natomiast, że Zbigniew Jakubas nie przejmie od Pol-Motu akcji Legii i prawdopodobnie właściciel drużyny z Łazienkowskiej się nie zmieni. Andrzej Zarajczyk cały czas powtarzał, że jeśli znajdzie się poważny inwestor, zdecyduje się sprzedać swoje akcje. Zainteresowanych było podobno kilku, jednak żaden nie doszedł do porozumienia z szefem Pol-Motu. Jako ostatni wycofał się Zbigniew Jakubas.
Czy Pol-Mot będzie w stanie dalej samodzielnie utrzymywać Legię? Jedno jest pewne - sytuacja finansowa Pol-Motu jest kiepska...

Wygląda na to, że w Legii zajdą zmiany, ale tylko i wyłącznie na ławce trenerskiej. Zarząd pozostanie ten sam.

LegiaLive

złozyłem nowy temet zeby kazdy wiedzial o co chodzi i juz tu proponuje pisac

MaxyM
13-06-2003, 12:26
Poczekajmy do konca konferencji :] .

szczepan
13-06-2003, 12:27
a wiec stalosie :( nawet optymizm MaxyMa nie pomogl :(

_Bart
13-06-2003, 12:27
Poczekajmy do konca konferencji :] .

MaxyM jak cos wiesz to nie 3maj nas w niepewnosci :D

Ja juz nie wierze w nic.

szczepan
13-06-2003, 12:28
MaxyM Ty naprwade albo jestes pijany :P albo wiesz co czego my nie wiemy :o

_Bart
13-06-2003, 12:29
MaxyM Ty naprwade albo jestes pijany :P albo wiesz co czego my nie wiemy :o

13:28 to Maksiu najwyzej klina zabił a nie pijany on coś wie albo sciemnia.

szczepan
13-06-2003, 12:31
albo przeprowadza dedukcje niczym Monk :P

Aureliusz
13-06-2003, 12:34
To juz jest koniec
Nie ma już nic
Jesteśmy wolni
Możemy iść

Chujowy dzień, nie ma sponsora, nie ma Okuki, nie ma nadziei.

Sinuhe
13-06-2003, 12:37
No to lipa. Czeka nas wegetacja...
I środek tabeli w przyszłym... :/

szczepan
13-06-2003, 12:45
konferencja nadal trwa?

Mini
13-06-2003, 12:50
jak nikt oprócz Majewskiego z Legiuni nie odejdzie to może jak potwierdzą się informacje że Kosowski,Kuźba i Uche odejda z Wisły to w przyszłym sezonie może jakims cudem Mistrza zdobędziemy.[/b] :dz:

Aureliusz
13-06-2003, 12:51
konferencja nadal trwa?
Ja by była zmiana właściciela to by powiedzieli na początku. Nie ma już nadziei.

Aureliusz
13-06-2003, 12:53
jak nikt oprócz Majewskiego z Legiuni nie odejdzie to może jak potwierdzą się informacje że Kosowski,Kuźba i Uche odejda z Wisły to w przyszłym sezonie może jakims cudem Mistrza zdobędziemy.[/b] :dz:
Dobrze powiedziane: jakims cudem. Ja nie chcę jakiegos cudu. Legia ma być najlepsza po prostu, a nie cudem

peyek
13-06-2003, 12:55
Nie będzie zmian w akcjonariacie Legii
2003-06-13 13:54:11

Informujemy, że pomimo długich rozmów nie udało się dojść do porozumienia w sprawie przejęcia akcji Legii przez nowego akcjonariusza. Wobec powyższego właścicielem i głównym akcjonariuszem pozostaje POL-MOT Holding.
(www.legia.pl)

:fu: ***** :fu:

Sinuhe
13-06-2003, 12:58

Informujemy, że pomimo długich rozmów nie udało się dojść do porozumienia w sprawie przejęcia akcji Legii przez nowego akcjonariusza. Wobec powyższego właścicielem i głównym akcjonariuszem pozostaje POL-MOT Holding.
(www.legia.pl)

:fu: ***** :fu:

Za dużo chcieli...

:fu:

_Bart
13-06-2003, 13:01
konferencja nadal trwa?

Jak dla mnie to juz sie chyba zakonczyła. Myśl o Zarajczyku ciagnacego dalej Legie do przepasci mnie załamała. Niestety jesli on dalej bedzie chciał tylko zeby nic nie dokładac do klubu to z Legia bedzie bardzo zle.

Co do postu ze jakims cudem bedziemy walczyli o mistrza to chłopie zastanów sie co ty mówisz. Nam jest potrzebna Legia grajaca tak ze jakims cudem to mistrza nie zdobywa. Legia to Legia a nie jakis Groclin (nie obrazajac ich) gdzie jakims cudem mozna wlaczyc sie do walki o mistrzostwo.

Juz mnie wkurvia cała ta sytuacja najpierw Gmoch, PZU, Jakubas, Browary wszyscy sie wycofuja z mozliwosci przejecia Legii. Mi tu cos nie gra. Wydaje mi sie ze jest jakies podwojne dno. Moze Zarajczyk tak naprawde to nie chce całkowicie oddac akcji, moze stawia jakies zaporowe warunki moze... kurva to jest do ***** nie podobne.

Ja juz nie wiem co trzeba zrobic aby było lepiej ale przyszłosci z Zajarczykiem nie widze.

ange(L)
13-06-2003, 13:03
na szczescie domyslalem sie duzo wczesniej ze tak sie skonczy i tak bardzo sie tym wszystkim nie podniecalem... :fu:

Endrju
13-06-2003, 13:06
wiecie co proponuje zrobić jakąś ciekawą akcje żeby polmotowi odechciało się być naszym sponsorem

:zly: JEBAĆ POLMOT JEBAĆ :zly:

MaxyM
13-06-2003, 13:08
*****! Liczyłem na cud!

No to mamy z głowy, teraz nastapi dziadostwo i bieda. Stadionu tez nie bedzie ani zapowiadanej przez tego oszusta murawy, ktora nota bene miala byc gotowa w czerwcu. Nie ma pucharow, gruntow, a jest pazerny Zajarczyk, co spowodowalo, ze nie mamy sponsora. Bedzie wyprzedaz jak w lumpeksie po dostawie z Reichu, przyjda jakies kutafony co pilki kopnac prosto nie potrafia w otoczce takiej jakby mlodego Ronaldo sprowadzili, zrobionej przez Zajarczyka. Nic ***** nie ma juz, teraz bedzie jak w Widzewie, i cos czuje, ze to wlasnie z nimi bedzimy sie bic o utrzymanie w przyszlym sezonie. Kolejny pachol, ktory z wielkiego klubu, przez pazernosc i glupote zrobi sredniaka ligowego, albo i jeszcze lepiej. Ciekawe czy rzucil kolejne obietnice - klamca! Czego to juz nie mial zrobic na Legii, pazerne bydle!

A na potwierdzenie:

www.legia.pl

Ostry
13-06-2003, 13:10
Po prostu tragedia! :fu: Tak liczyłem na tego Jakubasa. Z tymi działaczami to nigdy nie znajdziemy sponsora.

_Bart
13-06-2003, 13:12
po chwili przemyslen dochodze do wniosku ze Polmotowi chodzi chyba o tereny, nowy stadion i oni nie zabardzo beda chcieli sie pozbyc udziałow. Trzeba wziac pod uwage iz nowy stadion, powierzchnie biurowe, itd itd wszystko co z nim zwiazane to dla Polmotu moze byc złoty interes (niekoniecznie ale jest duze prawdopodobienstwo iz jedyny nowoczesny obiekt piłkarski w Polsce moze przynosic duze dochody).
Wszystko mogło wiec wczoraj byc ustawione aby jednak wstrzymac sie z terenami itd. Widomo też iż Jakubas wchodzac do Legii tez chciał cos z tego miec a nie majac terenów (chyba to było głownym argumentem przeciw, bo wiadomo iz nawet dokupujac dobrych zawodnikow bez zgrania gra w pyucharach nie miala by sensu) poprostu sobie oduscił. Weźcie pod uwage iz Jakubas interesował sie Legia wtedy jak była szansa na tereny (jesien zeszłego roku przy wyborach samorzadowych co to obiecywano nam stadion i teraz kiedy mialo sie do wczoraj wszystko roztrzygnac).

szczepan
13-06-2003, 13:25
a ja sadze ze tych dwoch typow na stolkach poprostu chcialo dostac pod stolem cos tylko dla siebie... bo przeciez to chore ze kolejny inwestor tak odchodzi (ilu ich juz bylo)... przeciez to jest cos nie pojetego...

szczepan
13-06-2003, 13:32
ehh kurde jestem przybity... sytuacja bedzie mocno nie ciekawa...

no coz trzeba bedzie dopingowac 2 razy mocniej!

:(

MaxyM
13-06-2003, 13:36
"Nie skończy się świat, jeśli ty się skończysz, ale będzie coraz gorzej jeśli sam się pogorszysz. Mówię to do siebie codziennie - będzie lepiej..."

crolick
13-06-2003, 13:37
ja pierdziele, jak drago spada, ten kutafon zarajczyk zostaje, to qrwa no jak bedziemy walczyc o puchary to cud bedzie. boze zeby '93 sie nie powtorzyl!!
:fu: :fu:

MaxyM
13-06-2003, 13:40
"Przestań człowieku, odrzuć te myśli chore, podnieś głowę, okoliczności są wyjątkowe. Damy rade, bo nie damy się skłócić, nie będziemy słuchać ludzi, którzy sami są głusi, chociaż słyszą i chociaż patrzą, to nie widzą.

Pomimo cudzej zawiści...
**** na to kładę, bo i tak damy rade razem.
...Dużej nienawiści...
**** na to kładę, bo i tak damy rade razem.
Pomimo cudzej zawiści, dużej nienawiści...
**** na to kładę, bo i tak damy rade razem, z lojalnym składem damy radę...
Wszyscy tu...
Damy rade!"

bemowiak
13-06-2003, 13:49
ja pierdole!!! zjebali mi weekend!! ***** za rok będziemy walczyć o utrzymanie a nie o mistrza!!! to jest poprostu tragedia!!! :fu:

aaadamm
13-06-2003, 13:55

(www.legia.pl)

:fu: K :* A :fu:

Za dużo chcieli...

:fu:

a co oni moga chciec ?? :* maja takie dlugi, nie ma stadionu..to co oni.. :* a..z ksiezyca spadli..... :* mac./.. j :* c polmot szmaty !!!

C@mo
13-06-2003, 14:55
moja frustracja osiągnęlą zenit :fu:

i niech któś jeszcze powie ze piatek 13 to nie jest pechowy dzień :box:

_Bart
13-06-2003, 15:00
moja frustracja osiągnęlą zenit :fu:

i niech któś jeszcze powie ze piatek 13 to nie jest pechowy dzień :box:

http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=642 :>

Mini
13-06-2003, 15:17
:fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu: :fu:
:fu: :fu: :fu: to chyba wystarczy za cały komentarz.

arczi
13-06-2003, 16:06
No i *** im wszystkim w dupę. Tyle mam do powiedzenia.
Róbmy swoje, nie panikujmy... Bedzie lepiej... gorzej już być nie może.

Drago Szacunek!!!
Kuba Powodzenia!!!

Aureliusz
13-06-2003, 16:32

Drago Szacunek!!!
Kuba Powodzenia!!!
Dokładnie, bo Legia to my. A nie ten pierdolony Zarajczyk, Trylnik i Olędzki. Oni i tak kiedyś odejdą, a jak nie to trzeba będzie ich na siłę ma taczkach wywieść.

MaxyM
13-06-2003, 17:11

Drago Szacunek!!!
Kuba Powodzenia!!!
Dokładnie, bo Legia to my. A nie ten pierdolony Zarajczyk, Trylnik i Olędzki. Oni i tak kiedyś odejdą, a jak nie to trzeba będzie ich na siłę ma taczkach wywieść.

No nie zupełnie... Legia to wszystko, cały ogól, **** byśmy byli warci bez Legii i wszystkiego co ją otacza - bez Legii gdzie bylibysmy (przysłowiowi) my?! No gdzie?

Sorry ale dziś wkurwienie sięgneło zenitu u mnie.

Aureliusz
13-06-2003, 17:16

Drago Szacunek!!!
Kuba Powodzenia!!!

No nie zupełnie... Legia to wszystko, cały ogól, **** byśmy byli warci bez Legii i wszystkiego co ją otacza - bez Legii gdzie bylibysmy (przysłowiowi) my?! No gdzie?

Sorry ale dziś wkurwienie sięgneło zenitu u mnie.
U mnie tak samo. :fu:
Chodziło mi raczej o tego Zarazę(jczyka). Co on ma wspólnego z Legią? Chyba tylko parę papierków opiewających na kilka milionów złotych. Bo nie wierzę, że działa dla dobra klubu. Won Zarajczyk