PDA

Zobacz pełną wersję : Bomby domowej roboty

Raffi
13-06-2003, 08:36
Wybuch bomby w siedzibie jednego z piłkarskich klubów

W siedzibie argentyńskiego klubu Huracan wybuchła bomba. Zdarzenie to miało miejsce na cztery dni przed derbowym spotkaniem z San Lorenzo - pisze jedna z agencji.

Według Marcelo Buenagu, prezydenta klubu, eksplozja uszkodziła drzwi, na szczęście nikt nie został ranny.

Policja stwierdził, że bomba, która wybuchła w siedzibie klubu była domowej roboty.

Cóż......jak widać sprawy zaszły tam daleko....

Kawa
13-06-2003, 09:00
To w Polsce nie jest tak źle narazie. Po ostatnich zajciach straszono, że bedzie u nas druga Argentuna, ale widać ze jesteśmy daleko z tyłu :/

Klusek
13-06-2003, 09:12
Ja może nieco nie na temat. Kilka lat temu w tv Porion często leciała piosenka o tym tytule, śpiewana przez jakąś młodą postpunkową kapelkę. Wiecie coś na ten temat?

_Bart
13-06-2003, 09:52
To w Polsce nie jest tak źle narazie. Po ostatnich zajciach straszono, że bedzie u nas druga Argentuna, ale widać ze jesteśmy daleko z tyłu :/

a ja jednak bym się bał, bo moze bomby i pistolety to jeszcze daleka droga ale giną kibice i o to chodziło :(

Raffi
13-06-2003, 15:21
Ja może nieco nie na temat. Kilka lat temu w tv Porion często leciała piosenka o tym tytule, śpiewana przez jakąś młodą postpunkową kapelkę. Wiecie coś na ten temat?

Alians. Grają do tej pory, wydali sporo płyt.

szczepan
13-06-2003, 15:27
ale u nich to "normalne"... przeciez tam juz byla jedna wojna prez jakis mecz zabijaja za gole samobojcze... itd :/