PDA

Zobacz pełną wersję : Amica - Legia (kibicowsko)

Adiq
03-08-2004, 17:08
Amica Wronki - Legia Warszawa 6 sierpnia (piątek), godz. 20.

PKP
Przyjazd:
11:20 Warszawa Centralna - Wronki 15:38
Postoje: Kutno, Konin, Poznań Gł.*, Poznań Wola, Kiekrz, Rokietnica, Pamiątkowo, Baborówko, Szamotuły, Pęckowo
*przesiadka (28 minut czekania)

12:25 Warszawa Zachodnia - Wronki 16:53
Postoje: Sochaczew, Łowicz, Kutno, Koło, Konin, Września, Poznań Gł., Szamotuły

14:20 Warszawa Centralna - Wronki 19:07
Postoje: Kutno, Konin, Poznań Gł.*, Poznań Wola, Kiekrz, Pamiątkowo, Baborówko, Szamotuły
*przesiadka (41 minut czekania)

Odjazd:
1:18 Wronki - Warszawa Centralna 4:16
Postoje: Szamotuły, Poznań Gł.*, Kutno
*przesiadka (7 minut czekania)

1:18 Wronki - Warszawa Zachodnia 4:52
Postoje: Szamotuły, Poznań Gł., Września, Konin, Koło, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Żyrardów

Informacje o cenach biletów: 94-36

Specjala nie będzie.

Terrorym
03-08-2004, 17:38
Ceny biletów około 30 złoty w jedną stronę ( ulgowy) chyba ze to są express to będą po 50 złoty ale jak normalne to po 30 plnów

Duch
03-08-2004, 21:15
Szkoda , że arczi nie chce juz autokarów organizować ...........
wogóle juz się chłopak opuszcza nie chciał do nas na imprezke forumową wpaść :nie: :/

muran
04-08-2004, 06:29
wogóle juz się chłopak opuszcza nie chciał do nas na imprezke forumową wpaść :nie: :/

Arczi ma zakaz stadionowy :D

MaxyM
04-08-2004, 08:38

To na privet wyślij mu swoje pretensje i smutki - temat dotyczy Arcziego i imprezek czy meczu?
Pytanie jest tendencyjne.

Thomas
04-08-2004, 10:19
Kurcze kasy zabardzo nie mam, ale i bez kasy kiedyś trzeba spróbować pojechac :oczko: Tylko znowu te pyry po drodze :wsciekly:

Raffi
04-08-2004, 10:21
Bilety na mecz z Amicą Wronki
04.08.2004, godz.: 09:15:45

Informujemy, że dzisiaj w godz. 10:00 - 18:00 w kasach Legii przy wejściu na trybunę krytą można kupować bilety na mecz z Amicą Wronki. Cena biletu 15 zł. Przy zakupie biletu nie jest wymagana karta dla kibiców wyjeżdżających - należy jednak przy zakupie posiadać jakikolwiek dowód tożsamości ze zdjęciem.

Adis
04-08-2004, 11:58
O ktorej wyruszacie???

wolsz17
04-08-2004, 13:03
a wiecie czy mozna kupic bilet we wronkach. mieszkam 250 km od Wawy i sie zastanawiam czy nie jechac. ale jesli nie wejde to ....

Q_(L)
04-08-2004, 13:07
a wiecie czy mozna kupic bilet we wronkach. mieszkam 250 km od Wawy i sie zastanawiam czy nie jechac. ale jesli nie wejde to....

O ile się nie mylę, jak nie zostana sprzedane wszystkie to pula wraca do gospodarza meczu i mozna nabywac w kasach pod stadionem. Chyba... :hmm:

Raffi
04-08-2004, 13:24
ostatnim razem czesc zakupila na miejscu. działacze Amiki przesadnie upierdliwi nie są i pieniądze liczyć umieją

IGOR
04-08-2004, 13:39
dzisiaj rano byłem po bilecik i nie było żadnego klienta... mam nadzieje że komplet się uzbiera :hyhy: dozobaczenia we Wronkach! :zlosliwy:

Strzałek
04-08-2004, 19:32
Ja tak samo. Nie wiem czy pojadę. I lepiej żeby było tak jak ze Szczecinem (gdzie byłem :) ) że 300 w wa-wie, a reszta na miejscu. Bo ja nie wiem czy pojadę :/

arczi
04-08-2004, 20:07

Arczi ma zakaz stadionowy :D

Ja tylko chce zdementowac plotki.

Tutaj jest mowa o innym Arczim. Swoja droga ma gosciu tupet. Jak On moze uzywac na Legii mojej ksywki? :efoch:

Strzałek
05-08-2004, 10:16
No i koopa. Chyba nie pojadę. Macz jutro, a ja ... :zdziwiony: :ucieka:

Gutek
05-08-2004, 14:40
Wczoraj skakałem po chatach na onecie i na erotycznym był Arczi 69 8) Zebym nie dostał bana to napisze ze był z Gdańska :lol2:

Q_(L)
05-08-2004, 14:42
:slucha: KONIEC rozmywania :chytry:

Raffi
06-08-2004, 20:21
No, sektorek ładnie wypchany; z flag m.in. "Legijni Patrioci", "FB03" Zagłębia, "Turyści", "Legiunia", Wild West", "Sandomierz", "A melanż trwa.." i kilka innych
Młynek Amiki zaczyna skandować: "J...ć Legię J...ć", w odpowiedzi leci "Cześć cześć cześć!...."

Pociąg, którym jechała większość Legionistów miał wypadek - zderzył się po drodze z TIRem :O

Lukass
06-08-2004, 20:55
Mniej więcej ile ludzi sie miesci na tej trybunce dla gosci ? Bo jestem ciakawy ilu przyjechalo Legionistów :]

PS.: A ci co mieli wypadek z TIR-em to dojechali na ten mecz czy nie :>

Raffi
06-08-2004, 21:10
Podobno dojechali - wg Legialive było ok. 300 osób, ale lepiej niech ocenią to osoby, które są na miejscu. Zresztą teraz dojechali chyba kolejni, bo pojawiły się kolejne flagi na płocie i jakby więcej osób, chyba nawet na sektorze buforowym (??) - m.in. "Legnica", z flag.

Lukass
06-08-2004, 21:15
Haha ... Właśnei widze jak (L)egionisci zarabali flage FK Amica Wronki :] Hahaha ... Albo mnie oczy myla :)

mOFMC
06-08-2004, 21:17
Haha ... Właśnei widze jak (L)egionisci zarabali flage FK Amica Wronki :] Hahaha ... Albo mnie oczy myla :)

:O
czymoze to ktos oficjalnie potwierdzic?

Raffi
06-08-2004, 21:18
Chyba nie tą(?)...A może... zresztą zostawmy ten temat :chytry: Nie to forum.

Na szczęście niepotrzebne zamieszanie trwało bardzo krótko a wszyscy wrócili na swoje miejsca, Jeszcze to tylko nam jest potrzebne.........W tej chwili jest spokój.

dyftong
06-08-2004, 21:19
gratulacje za akcje na wsi :chytry: jeszcze zszyjcie kilka flag z jakichs wsui i bedziecie najlepsi

Lukass
06-08-2004, 21:19
No ja slysze ze kibole ( hahaha) Amici krzycza "złodzieje złodzieje" ... I jeszcze jedna piosenke ... o ktorej nie bede pisal ... :] A ekipa z 10 ludzi z Legii podbiegla do plotu zerwali flage i uciekli tak mi sie zdaje :D

1 min. za pozno ...
PS.: zakonczmy ten temat tylko zajmijmy sie meczem ...

Fester
06-08-2004, 21:24

:O
czymoze to ktos oficjalnie potwierdzic?

moze

smieszna akcja :]

Raffi
06-08-2004, 21:35
W drugiej połowie nasi najpierw ułożyli z kartonów Lucky Luke'a :hyhy: w asyście rac, a potem zrobili baloniadę w barwach. Amika najpierw odpalała race, a potem stroboskopy. Teraz nasi jeszcze pasy materiału.

mOFMC
06-08-2004, 21:51
W drugiej połowie nasi najpierw ułożyli z kartonów Lucky Luke'a :hyhy: w asyście rac, a potem zrobili baloniadę w barwach. Amika najpierw odpalała race, a potem stroboskopy.

Ciekawy kestem jak na takim sektorze mozna ulozyc dosyc skomplikowany wzor jakim niewatpliwie jest Lucky Luke :zdziwiony:

żyła
06-08-2004, 21:54
dla nas nie ma rzeczy niemożliwych:)

Strzałek
06-08-2004, 22:01
W drugiej połowie nasi najpierw ułożyli z kartonów Lucky Luke'a :hyhy: w asyście rac, a potem zrobili baloniadę w barwach. Amika najpierw odpalała race, a potem stroboskopy. Teraz nasi jeszcze pasy materiału.

Szkoda że C+ nie pokazali. Ja widziałem że u nas coś się dzieje a oni ...

Kiub
06-08-2004, 22:07

Szkoda że C+ nie pokazali. Ja widziałem że u nas coś się dzieje a oni ...

pokazali balony, a Szczsliwego Lucka z daleka,
"mlyn" Amici zaczal spiewac dopiero po stracie fany.....

Adiq
06-08-2004, 23:00
Amica to jednak wesoły klubik. Stracili flagę o którą nikt nie walczył, nawet po całej akcji nie zwinęli kolejnej, chwilę potem odpalili race i zabawa trwa dalej. :hyhy:

Nie wiem jak to się dzieję, ale "Jesteśmy zawsze tam..." wychodzi zajebiście głośno i równo w porównaniu do innych piosenek, o czym z resztą już chyba gdzieś pisałem.

Kiub
06-08-2004, 23:05
Nie wiem jak to się dzieję, ale "Jesteśmy zawsze tam..." wychodzi zajebiście głośno i równo w porównaniu do innych piosenek, o czym z resztą już chyba gdzieś pisałem.

wogóle najwiecej ludzi podlapuje "jestesmy zawsze tam..."- w Szczecinie doszedlem do wniosku ze ta piosenka ma swietne pierdolniecie i dlatego jest chyba najlepsza na wyjazdy :hyhy:

aaadamm
07-08-2004, 02:01
W drugiej połowie nasi najpierw ułożyli z kartonów Lucky Luke'a :hyhy: w asyście rac, a potem zrobili baloniadę w barwach. Amika najpierw odpalała race, a potem stroboskopy.

Ciekawy kestem jak na takim sektorze mozna ulozyc dosyc skomplikowany wzor jakim niewatpliwie jest Lucky Luke :zdziwiony:

a mozna :)

kartoniada byla malowana o wymiarach 6 na 8
prosze nie myslec, ze byla to gloryfikacja WW! Najzwyczajniej w swiece, jak swiadczyl napis na kartonach -TYLKO LEGIA - zrobilsimy to dla dla naszego ukochanego zespolu. Do kartonow byly 2 race i 3 ognie wroclawskie

w ok 60 min prezentujemy baloniadew barwach a w 85 szarfy plus kilka rac

doping kiepski, nawet bardzo w 1 polowie, w 2 troche lepiej, ale to maxymalnie 30% naszych mozliwosci.

gosci ok 250, flagi "Legijni Patrioci", "FB03" Zagłębia, "Turyści", "Legiunia", Wild West", "Sandomierz", "A melanż trwa.." ,"Goclaw","Legiony Sulejowka,"Legnica,"Deyna m, wola i wiecej nie pamietam

skrojono i spalono flage FK Amica Wronki, ale ten temat przemilcze....

i pierdole wscibska wroniecka ochrone...*****...skroili nam 28 ognii wroclawskich...pierdolic ich...potem :zly: to amica odpalila....nigdy wiecej pirotechniki we wronkach....

pozdrawiam

popoludniu bedzie relacja na stronie www.wildwest.prv.pl

zapraszam

DeMon
07-08-2004, 04:46
Dojechałem tam (w końcu), Zobaczyłem to (to coś - stadion), i nie prędko odwiedzę tę wieś...

Właśnie wróciłem do domciu. Ale okropna podróż, padam na ryj.. Spóźniliśmy się zaledwie jakieś... 70 min (FSO Polonez Rulez). Akurat zobaczyłem jak Legia traci gola, jak płonie flaga Amici i zaraz sędzia skończył mecz.

http://www.republika.pl/lhy/zdjecia/inne/wronki1.jpg

Pozdro dla Wild Westu i dzięki za naprawdę ciekawą oprawę (przynajmniej tę część którą widziałem)

Dojechać do tych Wronek to duży wyczyn. Nam było to trudno osiągnąć ale... jakoś się udało :kurde:
Ciekawie wygladała kawalkada samochodów eskortowanych przez polucje w drodze powrotnej. Najpierw było około 30 pojazdów w kolumnie. Tyle, ze na każdym skrzyżowaniu ubywało systematycznie po 5-6 samochodów. Doszło do tego, że gdy przejeżdżaliśmy przez Posen, policji było więcej niż eskortowanych :ucieka:
Trasa Poznań - Warszawa wygrała moją osobistą klasyfikację na najbardziej niebezpieczną w Polsce. Tam jacyś debile i desperaci jeżdżą - nie wliczając nas oczywiście :hyhy: !

c_zary
07-08-2004, 04:52
A nam sie jechalo milo i bezstresowa pomijajac jeden hit lecacy czesto z glosnikow :roll: Na miejscu nic ciekawego poza tym co napisane. Jedna osoba powinieta niestety.

DeMon
07-08-2004, 04:56
Jedna osoba powinieta niestety.
Ale odzyskana. Jeżeli chodzi o tą samą osobę. Akcja była w stylu, iż nie wychodzimy z sektora póki typ nie zostanie przywieziony spowrotem na stadion. Trwało to jakieś 20 min i o dziwo sukces, odwiezli go na sektor. Chyba, że potem jeszcze coś się działo.

Żuku
07-08-2004, 09:28
ja tylko tak na chwile z tym tematem z do kradzieży flagi (jak kibocowsko to kibicowsko-chociaz nie bardzo?) ... POCO to było? :/ teraz to nasz teamowy zarząd wprowadzi jeszcze jakieś zakazy, wys. ceny .. i wogóle rzeczy z kosmosu a widze, że niektórych tutaj to bawi. Żeby ukraść komuś ze wsi flage, która była szyta przez całą rodzine :/ KICHA!!!!!!!!!

carlos
07-08-2004, 11:22
powiem ci tylko jedno zuku
buhahahahahahahahahahahahahahaha...

Sharn
07-08-2004, 11:23
ja tylko tak na chwile z tym tematem z do kradzieży flagi (jak kibocowsko to kibicowsko-chociaz nie bardzo?) ... POCO to było? :/ teraz to nasz teamowy zarząd wprowadzi jeszcze jakieś zakazy, wys. ceny .. i wogóle rzeczy z kosmosu a widze, że niektórych tutaj to bawi. Żeby ukraść komuś ze wsi flage, która była szyta przez całą rodzine :/ KICHA!!!!!!!!!

Zanim co napiszesz pomyśl..

mOFMC
07-08-2004, 11:24
powiem ci tylko jedno zuku
buhahahahahahahahahahahahahahaha...

Jezeli to wszystko co miales do przekazania to pogratulowac :brawo:

:kurde:

arczi
07-08-2004, 11:32
A nam sie jechalo milo i bezstresowa pomijajac jeden hit lecacy czesto z glosnikow :roll: Na miejscu nic ciekawego poza tym co napisane. Jedna osoba powinieta niestety.

Bo cala droge spales :hyhy:

Droga fatalna. W tamta strone ruch jak na Marszalkowskiej. Koleiny na calej dlugosci. Zwezenia, roboty drogowe. Przejazdy kolejowe. W sumie stracilismy przez nie z pol godziny. Fatum. Do tego wszedzie tiry.. tiry.. tiry... i chooje za kolkiem. Reprezentacyjna "dwojka" tja... UE wita.
Rowniez spoznilismy sie na mecz. Na szczescie tylko 15 min.
Wronki, porazka. Powinni dostac dozywotni zakaz grana w europucharach.
Sam mecz i doping jak napisal eLadamo, ponizej.. czegokolwiek. Troche ultraski ze strony WW. Ciekawe jak wyszedl LL. Kilka naszych rac. Akcja hools tez sie odbyla. Nad jej sensownoscia bym sie troche zastanawial. Ale mlodzi hools mieli zajawke, flaga zdobyta, wiec ok.
Powrot meczacy. Szczegolnie za kolkiem. W sumie 800km przejechane. Wyjazd sredni.

carlos
07-08-2004, 12:23
do MarianoItaliano:
buahahahahahahaha...

Strzałek
07-08-2004, 12:40
Widziałem że Amica jedną flagę zwinęła ... po akcji. Aha w C+ widziałem balony, ale lucka nie. Dopiero teraz w galeriach oblookałem.

A co do pieśni to żeczywiście na wyjazdy najlepsza jest:

"Jesteśmy zawsze tam ..." - będąc w Szczecinie też tak pomyślałem ;)

Mini
07-08-2004, 12:56
pozdro dla Dorotki i jej Taty że mnie do domu przywieźli i nie musiałem się katować pociagiem :uklony:

Zuku i Mariano bez komentarza

i miejmy nadzieje że maszyniście nic sie nie stało bo na przejeździe w Słupcy mieliśmy kolizję z tirem i zabrała go karetka :(

mOFMC
07-08-2004, 13:19
Zuku i Mariano bez komentarza

O co Ci chodzi? Nie wypowiadalem sie w temacie krojenia flagi. Skrojona i juz. Normalna akcja jakich wiele juz na stadionach bylo i zapewne bedzie. Nie ma co sie podniecac.
Moja reakcja odnosila sie do bardzo ciekawego, i wiele mowiacego postu Carlosa, wiec przestan mi tu strzelac "bezkomentarz" bo nie do konca mnie chyba zrozumiales. Pozdrawiam.

_Bart
07-08-2004, 13:25
Jedna osoba powinieta niestety.
Ale odzyskana. Jeżeli chodzi o tą samą osobę. Akcja była w stylu, iż nie wychodzimy z sektora póki typ nie zostanie przywieziony spowrotem na stadion. Trwało to jakieś 20 min i o dziwo sukces, odwiezli go na sektor. Chyba, że potem jeszcze coś się działo.

jak dla mnie to bylo troche inaczej czyli tak jak zawsze czekalo sie az psy nas wypuszcza, a ze chlopaka przywiezli to fart bo inaczej ta akcja z faną byłaby o dupe potłuc
a to ze ktos rzucil haslo ze zostajemy moglo podzialac tylko na psy i moze sprawilo to do uwolnienia goscia

wyjazd na maxa sredni, dzieki A. i calej ekipie

ps. i juz nie ma gietkiej tam :(

Mini
07-08-2004, 13:36
Mariano a co tu wiecej pisać? Carlos napisal wszystko co trzeba do głupiego tekstu zuka

B 84
07-08-2004, 13:58

Dlugo zastanawialem sie co ci odpisac i powiem ci tylko buahahahahahahah

DeMon
07-08-2004, 14:19
a to ze ktos rzucil haslo ze zostajemy moglo podzialac tylko na psy i moze sprawilo to do uwolnienia goscia

Z tego co widziałem (a stałem za pierwszą kratą) to psy były chętne do wczesniejszego wypuszczenia nas z sektora. Co do tego czy mogło, czy nie, to napewno podziałało. Najpierw zsciemniali, że go na dworzec dowiozą ale gdy cały czas tam staliśmy wkońcu wymiękli i go przywieźli. I tyle w tym temacie

arczi
07-08-2004, 14:31
:hmm:

c_zary
07-08-2004, 14:32
Chcialbym bardzo ale w naszej furze za sprawa jednego "hitu" bylo to niemozliwe :/

dyha
07-08-2004, 14:36
Chcialbym bardzo ale w naszej furze za sprawa jednego "hitu" bylo to niemozliwe :/

I tylko Czaarne Oczy .. ... :D

yusta
07-08-2004, 18:51

Czyli nie brałes udziału w spiewaniu mi hita przez fon? :placze:

b3nito
08-08-2004, 01:31
Jej piekne czarne oczy lsniace czarne oczy ich nie przoczysz wiem ze nie :ucieka:

:hyhy:

pozdro Czarek :chytry:

Porter
08-08-2004, 12:19

I tylko Czaarne Oczy .. ... :D

smiechowo , bo my wiele kilometrów od całego zamieszania , po meczu w barze cały czas to śpiewaliśmy
bedzie nowy hicior :hyhy:

co do meczu
WW :pijemy: za oprawe
szkoda tylko ze wam te ognie wrocławskie zwineli
ale nawet ta ilość pokazała co one potrafią

kamyk
08-08-2004, 14:19
nio to ja wzuce troszke oglodalem w C+ MECZYK NIO DOPING SREDNI NAPARWDE ktos napisal ze HICIOR "Jestesmy zawsze tam" daje znakomity efekt i tak jest! cod o oprawy to WW postarali sie bardzo dobrze wzorek LL skomplikowany i zeby ulozyc w miejscu w ktorym sie jest raz na rok to jest cos pozytywnego gratulacie! balony jak balony ladnie wyszly:) nio i szarfyyy:)))))) gratulacie i teraz dwa meczyki u siebie :)

Porter
08-08-2004, 15:47
nio to ja wzuce troszke oglodalem w C+ MECZYK NIO DOPING SREDNI NAPARWDE ktos napisal ze HICIOR "Jestesmy zawsze tam" daje znakomity efekt i tak jest! cod o oprawy to WW postarali sie bardzo dobrze wzorek LL skomplikowany i zeby ulozyc w miejscu w ktorym sie jest raz na rok to jest cos pozytywnego gratulacie! balony jak balony ladnie wyszly:) nio i szarfyyy:)))))) gratulacie i teraz dwa meczyki u siebie :)

ty gdzie ty meczyk oglądałeś ? :chytry:

co do "Jesteśmy zawsze..." to juz dawno jestem zdania ze ta piosenka wymiata , najlepszy przykład Gieksa w czerwcu..
a na tym meczu kiedy oglądalismy w barze , w ciszy przez wiekszość czasu , jak poleciało "Jesteśmy.. " momentalnie cały bar sie podniósł i śpiew do końca 8)

moody85
08-08-2004, 20:46
ja rownierz ogladalem meczyk w C+ i jesli chodzi o Legie to sie zaprezentowalo przyzwoicie (patrząc na inne zespoly przyjezdzające do wronek) a co do tej flagi to mnie sie wydawalo ze byla to flaga "NAJWIERNIEJSI" ale bez pierwszch 2 literek :)

B 84
08-08-2004, 21:02
To żle ci się wydawało.

kamyk
08-08-2004, 22:45

ty gdzie ty meczyk oglądałeś ? :chytry:

co do "Jesteśmy zawsze..." to juz dawno jestem zdania ze ta piosenka wymiata , najlepszy przykład Gieksa w czerwcu..
a na tym meczu kiedy oglądalismy w barze , w ciszy przez wiekszość czasu , jak poleciało "Jesteśmy.. " momentalnie cały bar sie podniósł i śpiew do końca 8)

ogladalem powtoreczke na drugi dzien:)))))

Grzywa
08-08-2004, 23:19
http://www.legia.com.pl/img_galerie/04_jesien/08_06_wronki/wronki26.jpg

Ja się tylko tak z natury dowalę bo złośliwy jestem... A więc kseroboje :chytry: hasło "Tylko ...." jest nasze :zlosliwy: i nie zauważyłem by żadne inne ekipy włącznie z wami tego hasła używała wcześniej oprócz nas. 8)

Raffi
08-08-2004, 23:22
pudło... "Tylko Legia, ukochana Legia, dziś Warszawa czeka na zwycięstwo Twe" 8) Mogę się pochwalić, że miałem okazję poznać autora :hyhy: Obecnie jest statecznym szanowanym obywatelem

Grzywa
08-08-2004, 23:33
pudło... "Tylko Legia, ukochana Legia, dziś Warszawa czeka na zwycięstwo Twe" 8) Mogę się pochwalić, że miałem okazję poznać autora :hyhy: Obecnie jest statecznym szanowanym obywatelem

:chytry: A czy dalej nie idzie cos o Lechu? Bo w naszej wersji tak właśnie jest :)

Ps. O tej przyśpiewce wiedziałem co nie zmienia faktu że hasło "Tylko Wisła" jest naszym sztandarowym i go wcześniej nie używaliście :chytry: Co nie zmienia faktu że dopieprzyłem się dla jaj :D I nie uznaje czegoś takiego jak "oskarżenia o xerowanie" w takich ogólnikowych sprawach :)

Fro_Lech
09-08-2004, 01:25
Widzew też śpiewa " Tylko Widzew RTS " - więc kolejne 3 strony to rozkminka kto pierwszy użył i czyje jest hasło " Tylko......" :hyhy:

Grzywa
09-08-2004, 01:48
Widzew też śpiewa " Tylko Widzew RTS " - więc kolejne 3 strony to rozkminka kto pierwszy użył i czyje jest hasło " Tylko......" :hyhy:

Naszeeeee :zlosliwy: Bo my mamy jeszcze przyśpiewke "Tylko Wisła Teeeeeeee eSSSSSSSSSSSSSS" :lol: :chytry: 8)

Adiq
09-08-2004, 02:04
CWKS Legia! CWKS Legia!
Ja kocham tylko Legię, Legię Warszawa!

8)

Grzywa
09-08-2004, 02:12
Tylko Wisła, Jagiellonia!!! 8)

Porter
09-08-2004, 12:01
Przejedź sie pociagiem przez Polske , co inna stacja to inny napis "Tylko X" i "***** Y i Z "

Kutno :O :ucieka:

VANAHAIM72
09-08-2004, 13:54
Mecz oglądałem w TV, ale z tego meczu w pamięci pozostanie mi okrzyk "Złodzieje" wznoszony przez Wronczan (i ludność okoliczną)... Nostalgia mnie wzięła, bo przypomniała mi się pewna dawno nie śpiewana przy Łazienkowskiej piosenka :D Może by tak odświeżyć?

ems
09-08-2004, 13:59
ej to samo bylo w Poznaniu :D

Lechici zlapali faze ze im cos ukradlismy i wydarli sie calym stadionem, ze oto my, kibice Legii, jestesmy zlodziejami
darli sie tak mocno i zapamietale, ze wiekszosc nie zauwazyla szerokiego usmiechu z jakim przywitane zostaly te slowa
i tylko jedna, wybrana, nowo wybudowana trybuna uslyszala taka oto piesn:

zloodzieejee i pijacy sa, kibice z Warszawy! zlodziejsko przemytniczy klub, to Legia Warszawa ;)

Mini
09-08-2004, 14:43
we Wronkach też ją niektórzy usłyszeli :hyhy:

Fro_Lech
09-08-2004, 15:02
ej to samo bylo w Poznaniu :D

Lechici zlapali faze ze im cos ukradlismy i wydarli sie calym stadionem, ze oto my, kibice Legii, jestesmy zlodziejami
darli sie tak mocno i zapamietale, ze wiekszosc nie zauwazyla szerokiego usmiechu z jakim przywitane zostaly te slowa
i tylko jedna, wybrana, nowo wybudowana trybuna uslyszala taka oto piesn:

zloodzieejee i pijacy sa, kibice z Warszawy! zlodziejsko przemytniczy klub, to Legia Warszawa ;)

ale ześ wystrzelił akurat z tym :ucieszony: zresztę nie "coś" a kogoś , a nawet w większej ilości ;-)

ems
09-08-2004, 15:21
e tam
8)

Fro_Lech
09-08-2004, 21:52
Odnosiła się do konkretnej sytuacji.....

Jeśli chcesz przytoczyć to co myślę to lepiej zakończmy dysputę w tym miejscu , bo Ty myślisz swoje , ja swoje i wątpie żeby któryś z nas przyznał rację drugiej stronie ;)

Raffi
09-08-2004, 22:11
tu - tylko o Amice 8)

Fro_Lech
10-08-2004, 00:54
nie ja wywołałem temat Lecha :oczko:

Porter
10-08-2004, 10:09
ja pier....
na kibicach sie wywiązała jakas straszna afera o tą fanę :hmm: :kurde:

Adiq
10-08-2004, 11:06
Bez przesady. Jeden czy dwa pokemony na początku tematu skrytykowały akcję, a już dalej cała reszta się temu dziwi.

Adis
10-08-2004, 12:36
Ten wyjazd to była masakra :klnie:

Thomas
10-08-2004, 14:53
Zanim jeszcze nie wyłączyli forum Wisły to zdarzyłem przeczytac własnie ich wypowiedzi na ten temat. Musieli, aż specjalny temat założyć :hyhy: Jak oni nas potepiali :hyhy: