PDA

Zobacz pełną wersję : Milan - Inter

yakuza
07-05-2003, 12:33
To będą już 254 derby Mediolanu.
Stadion San Siro będzie dziś pełen: na trybunach zasiądzie ponad 75 tysięcy widzów, w czym 65 tysięcy "milanistów", bo Milan jest gospodarzem pierwszego spotkania. Ale nawet gdyby stadion był dwa razy większy, nie pomieściłby wszystkich chętnych. W nocy z niedzieli na poniedziałek tysiące ludzi koczowały pod kasami, choć w wolnej sprzedaży było tylko kilkaset biletów. Musiała interweniować policja, bo walka szła na pięści. U konika bilet kosztuje 500 euro. Handlują fałszerze i "detaliści", bo sprzedawano tylko po dwa bilety.

500 euro 8- To my mowimy zę u nas są drogie bilety '8

Luqas
07-05-2003, 13:29
500 euro ?? 8- 8- :/ no ale bynajmniej tam dużą część osób takie cenu nie straszą bo w porównaniu do ich zarobków... to te ceny nie są aż tak wysokie (może dla niektórych, a dla nas na pewno :/)

Q_(L)
07-05-2003, 13:31
Wprawdzie napisałem to w innym wątku, ale co tam... FORZA MILAN

254 derby - robi wrażenie
Jeżeli chodzi o "czarnorynkową" cenę biletu, to jest bardzo duża. Ale nie możemy porównywać naszych zarobków z Europą, bo jest to porównanie tragikomiczne... niestety.
Trzeba na to spojrzeć nieco inaczej i przeliczać 1 do 1-go. Bo jakbyś tam pracował i liczył euro 1 do 4-ch, to nawet coli bys sobie nie kupił, bo kosztuje 2-3 euro (8-12 plnów)
A przeliczając 1 do 1-go i patrząc na cenę biletu, to nie dałbyś pięciu stówek na taki meczyk??? Bo ja raczej tak...
Mówię oczywiście o biletach w wolnej sprzedaży, bo są jeszcze posiadacze karnetów (w ilości kilkudziesięciu tysięcy), którzy mają pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze pucharowe i płacą normalną cenę...

Mazi
07-05-2003, 14:32
"Walki szły na pięści..."

Ja to tych koników wziąłbym na pięści :box: Osobiście raz w życiu kupiłem bilet u konika - na Polska - Łotwa . Na 7 godz przed meczem w kasach nie było biletów , a jakiś głupi stary dziad podchodzi , wyjmuje pakiecik biletó ( nie wiem ile ich było ,ale z 60 na pewno ) i pyta ,gdzie bym sobie ***** życzył :/ :zly: . Wziąłem na Zylete ,za podwojną cenę ...

dyha
07-05-2003, 14:40
a tak pozatym będzie 2-0 :)

Tomi
07-05-2003, 16:08
3-0 dla MILANU :)

Yakuza to są derby Mediolanu a nie Rzymu '8

Luqas
07-05-2003, 16:33
heh faktycznie Yakuza tu jest błąd, choć wcześniej tego nie zauważyłem ;) a co do wyniku to wiem że fanów Interu tu raczej nie ma ale ja stawiam 2:1 dla Interu ;)

yakuza
07-05-2003, 18:09
O ***** 8- faktycznie :) Juz zmieniam :buhaha:

Ostry
07-05-2003, 18:35
Mam nadzieję,że będziemy świadkami świetnego widowiska.Już się szykuję na ten mecz,jeszcze godzina i 9 minut :) Milan wygra 3:1.

yakuza
07-05-2003, 18:40
Ja tam nie lubie tego waszego Milanu ale pewnie ogra Inter bezproblemowo

szczepan
07-05-2003, 22:51
no i zonk bo byl remis... a to oznacza ze rewanz bedzie jeszcze bardziej ciekawy... :D

Adams_
07-05-2003, 23:22
Kicha taka, ze sie w pale nie miesci... zasnac mozna bylo

jaksa
07-05-2003, 23:44
Bardzo słaby mecz.
Ale czegóż się spodziewać gdy grają dwaj przedstawiciele najnudniejszego po Niemcach stylu gry, a w dodatku ich działania determinuje walka o finał, która się skupia na zachowaniu czystego konta bramkowego.

Smuci mnie natomiast forma Szewczenki.
Gdy wystepował w Dynamie był najlepszym napastnikiem świata. Sam wygrywał mecze.
Potem siłą rozpędu jeszcze coś pograł w Milanie, ale teraz jest cieniem samego siebie.

Finał Juventus-Milan/Inter to bedzie porażka futbolu.
Szalenie nudny mecz z co najwyżej jedną bramką.

C_D_R
07-05-2003, 23:53
Ja osobiście nienawidze włoskiej piłki, jest to dla mnie tragedia, to sa je :* ne sq :* yny, niech oni do teatru sobie ida a nie biora sie za gre w pilke, zreszta oni nie graja wsumie, bo nie mozna nazwac gra chamskiego prowokowania i wymuszania fauli, ci włosi sa po :* ani. Wiem co mowie bo grałem kilka meczy przeciwko takim włsokim qr :* om i jak cie sfałlowal i juz chciales mu zajebac to sukinsyn przepraszal, puzniej cie jeszcze podcinal itp...naszczescie nie dawalem im powodu do udawania bo jak ich faulowalem to mocno pewnie i boleśnie '8

Adams_
08-05-2003, 00:05
Mecz to trybuny, wole nudny mecz ligi wloskiej niz najlepszy mecz u angoli. Szczegolnie duze wymioty zbieraja mi sie na mysl o ogladaniu meczu ze stadionu Kanonierow.

MaxyM
08-05-2003, 00:22
Wywalić Włochów z pucharów - niech sie kiszą we własnym sosie i nas nie mencza wiecej.

Fuck Seria A,B i C.

c_zary
08-05-2003, 02:03
futbol.pl

Ancelotti i Cuper zadowoleni z gry i wierzą w awans

Mediolan - W pierwszym półfinałowym meczu Ligi Mistrzów AC Milan bezbramkowo zremisował na San Siro z Interem Mediolan.
Występujący w roli gospodarza Milan posiadał sporą przewagę, jednak nie potrafił przełożyć jej na zdobycz bramkową. Gdy na pomeczowej konferencji zapytano trenera Carlo Ancelottiego, czy "szklanka jest w połowie pusta czy w połowie pełna", odpowiedział:
"Zdecydowanie w połowie pełna, gdyż zagraliśmy dobry mecz, stworzyliśmy sobie wiele okazji. Jestem zadowolony z wyniku. Rywal może myśleć, że jest teraz w lepszej sytuacji, ale wszystko jest możliwe. Z punktu widzenia kibiców, to był wielki mecz, była wspaniała atmosfera i szkoda, że nie padły bramki".

Ancelotti chwalił obrońców Interu Fabio Cannavaro, Ivana Cordobę i Marco Materazziego, którzy prawie zupełnie zneutralizowali Andrija Szewczenkę i Filippo Inzaghiego.
"Inter był szczególnie mocny na środku obrony, nie mieliśmy tam miejsca i dlatego próbowaliśmy grać skrzydłami" - dodał.

Trener Interu Hector Cuper także był zadowolony, ale żałował, że nie udało się strzelić bramki na początku meczu, kiedy były ku temu okazje.
"Jestem zadowolony z tego co pokazaliśmy w pierwszej połowie, ale brakowało goli. W drugiej połowie dominował Milan, ale myślę, że remis jest sprawiedliwy. W rewanżu muismy wygrać i awansuje. Spodziewać można się podobnego meczu, ale wierzymy w siebie i możemy wygrać" - powiedział Cuper.

:/

Q_(L)
13-05-2003, 11:20
Mam nadzieję, że dzisiaj sytuacja się nie powtórzy i zobaczę napradę dobry meczyk... oczywiście w wykonaniu AC Milan...

A wynik... Inter - Milan 1:2

yusta
13-05-2003, 11:27
Dzisiaj będzie jeszcze gorzej, najważniejsze bedzie zabezpieczenie wlasnej bramki. Żadne drużyna nie jest zmuszona do strzelenia gola, w końcu jest dogrywka i karne. Będą szachy aż do znudzenia :/

Tomi
13-05-2003, 11:40
Będzie tak jak w pierwszym meczu, Milan będzie cisnął a Inter będzie czekał na kontry...ja obstawiam 1-0 dla Milanu...bo jak inter wejdzie do finału to będziemy świadkami najgorszego finału w dziejach LM.....

Cipciuś
13-05-2003, 11:53
Chyba proste ze bedzie 0-2 dla Milanu no nie ? :D

szczepan
13-05-2003, 14:45
Inter pewnie bedzie czekal na okazje :P zamknie sie na swojej polowie i kontrowal tylko ze przy dobrej obronie milanu to moze nie przejsc...
beda karne :P

albo o wyniku zadecyduje indywidualny blad..

Unico
13-05-2003, 14:51
Inter pewnie bedzie czekal na okazje :P zamknie sie na swojej polowie i kontrowal tylko ze przy dobrej obronie milanu to moze nie przejsc...

Nie zapomnij że teraz Inter gra u siebie :lol: ... na San Siro :> Teraz Milan będzie się bronił i kontratakował.

Chyba nie zdecyduję się na oglądanie tego meczu, po 1' nie cierpię włoskiej piłki, po 2' utwierdzili mnie w tym przed tygodniem i teraz nie spodziewam się czegoś innego. Emocje mogą dopiero być gdy będą karne.

legart
13-05-2003, 14:57

Nie zapomnij że teraz Inter gra u siebie :lol: ... na San Siro :> Teraz Milan będzie się bronił i kontratakował.

Chyba nie zdecyduję się na oglądanie tego meczu, po 1' nie cierpię włoskiej piłki, po 2' utwierdzili mnie w tym przed tygodniem i teraz nie spodziewam się czegoś innego. Emocje mogą dopiero być gdy będą karne.

Mam wrażenie że oba zespoły będą się broniły i kontratakowały 8-

szczepan
13-05-2003, 20:28
no i zonk bo tym razem atakuja :P

ej widzieliscie oprawe na poczatku? jak ja oceniacie?

kto lepiej? Inter z sektorowka i zimnymi ogniami i czy milan z kartonami (nie jestem pewien czy to byly same kartony...)??

:hmm:

emde
13-05-2003, 21:23
Mecz to trybuny, wole nudny mecz ligi wloskiej niz najlepszy mecz u angoli. Szczegolnie duze wymioty zbieraja mi sie na mysl o ogladaniu meczu ze stadionu Kanonierow.

Z ust mi to wyjales. Zgadzam sie w 100%!!!

Tomi
13-05-2003, 21:40
I stało się. WIELKI AC MILAN jest w finale LM. Widzieliście trybuny zajmowane przez Fossa Dei Leoni po końcowym gwizdku ?, to jest ekstraklasa....

Mrk
13-05-2003, 21:40
Mój ulubiony (poza Legią, którą kocham) europejski zespół AC MILAN w finale!!!!!!!!!!!! Ale jestem szczeęśliwy!!!!!!! :flaga2:
Forza Milan!!!!!!!
Marzy mi się finał Milan - Real i zwycięstwo Milanu!!!

Adiq
13-05-2003, 21:42
I stało się. WIELKI AC MILAN jest w finale LM. Widzieliście trybuny zajmowane przez Fossa Dei Leoni po końcowym gwizdku ?, to jest ekstraklasa....
Dla mnie fenomenem jest to, że było ich w młynie kilka tysięcy i każdy bez wyjątku przy dopingowaniu miał uniesione ręcę i klaskał. U nas nawet na "G" trudno o coś takiego w pełni.

Cipciuś
13-05-2003, 21:42
HURAAA

AC MILAN w FINALE LIGI MISTRZÓW w którym napewno zmierzy sie z Realem Madryt ! Wygramy LM !

c_zary
13-05-2003, 22:03
Dla mnie fenomenem jest to, że było ich w młynie kilka tysięcy i każdy bez wyjątku przy dopingowaniu miał uniesione ręcę i klaskał. U nas nawet na "G" trudno o coś takiego w pełni.
Wez Ty Adiq nie przesadzaj. Poza tym gdybysmy to my grali w polfinale LM z Milanem to nawet na honorowej nie byloby z tym klaskiem problemu.

MaxyM
13-05-2003, 22:13

A ja wole oglądać mecz 18 z 20 drużyną Premiership, niż Inter - Mediolan w Serie A, oprawe to sobie w mini sporcie zobacze jak wchodzą piłkarze i po bramkach.

Makaroniarze - niszcza urok pilki noznej, nic tylko sie napierdalaja i udaja, napierdalaja i udaja i jeszcze przysiegaja, ze sie nie napierdalaja i tak w kolo Macieju.

Co do meczu to jak powyzej - dobrze, ze te kutwy odpadly bo anty-futbol taki graja i do tego ten ich trener - jak Miauczynski, wiecznie ***** drugi, ale czego oczekuje, szkoda, ze nie kazal calej 11stce sie bronic u siebie.

szczepan
13-05-2003, 22:25
koncowka niesamowita... chyba troche sedzia za wczesniej skonczyl... 2 minuty to zdecydowanie za malo a do tego powiennien (dla dobra gry :P) poczekac jak rozwinie sie akcja po wyrzucie a nie tak jak zrobil... no coz...

Adiq
13-05-2003, 22:27
Wez Ty Adiq nie przesadzaj. Poza tym gdybysmy to my grali w polfinale LM z Milanem to nawet na honorowej nie byloby z tym klaskiem problemu.
Tylko, że u nich dopinguje się tak w każdym meczu. Dużo nam brakuje do nich pod względem zgrania, trudności piosenek czy głośności śpiewu.
BTW: co to za podpis? :)

jarcyś
13-05-2003, 22:29
takie nudy , że 5 Tyskich nie pomogło . Dopiero przy 1:1 coś się działo.

Kosowski w Interze ? :rotfl: Za dobry jest . Serie A to idealna liga dla Murawskiego . 3/4 meczu w parterze. Bieganie i faulowanie. Muraś by się nadał.

Drewno Milan : AC Drewniaki 1:1

ems
13-05-2003, 23:48
mecz w pierwszej polowie zajebisty

Adams: przeczytalem Twoja uwage o Kanonierach, i przypomnialy mi sie zale autora "Futbolowej Goraczki" :))) oni to maja tak przesrane od lat 40 ponoc :)

swoja droga - ksiazka ciekawa, ale raczej malo w niej wrazen z trybun... raczej psychoanaliza kibica....

c_zary
14-05-2003, 00:40
BTW: co to za podpis? :)
Cos z nim nie tak? 8)

Z ust mi to wyjales. Zgadzam sie w 100%!!!

A za ta wypowiedz to obaj zasluzyliscie na bana :red:

Coglin
14-05-2003, 08:24
kazdy kibic wie zo to podpis prosto z Yattamana (czy jak to tam sie pisze)

"jestem szkieletem amuletem" ;)