PDA

Zobacz pełną wersję : Dystans w kibicowaniu - wydzielony

MaxxxiM
28-07-2004, 11:40
ja pierdole co za kibice...
forum Legii Wam sie pomylilo z bukmacherskim?
wierzycie w MP a nie wierzycie, ze Legia poradzi sobie z beniaminkiem?!
szanuje Pogon, ale mecz wygra Legia. nie ma innej opcji.

legart
28-07-2004, 11:47
Ja tam jestem malkontent 8) , lepiej chuchać na zimne, niż się trochę ponapinać. 8)

MaxxxiM
28-07-2004, 12:03
najgorsze jest, ze ja takie gadanie widze przed kazdym meczem. jak z ogorkami mecz, to zaraz pojawiaja sie posty, ze Legii sie ciezko gra z ogorkami i bedzie remis. jak z druzyna z czolowki ligi to sie pojawiaja wpisy, ze bedzie ciezko bo oni to i tamto. i nie bardzo rozumiem skad sie to bierze.
rozumiem, jak sie obstawia wynik u buka i stawia sie kase. trzeba patrzec realnie. ale to jest forum Kibicow a nie typerow.
popatrzcie z reszta na posty z ubieglego sezonu. i mnie to juz delikatnie rzecz ujmujac, irytuje.
ciekawe co by bylo gdyby tak nasi pilkarze sie wypowiadali przed kazdym meczem.
juz widze te posty.

Q_(L)
28-07-2004, 12:04
ja pierdole co za kibice...
forum Legii Wam sie pomylilo z bukmacherskim?
wierzycie w MP a nie wierzycie, ze Legia poradzi sobie z beniaminkiem?!
MaxxxiM... :chytry: nie takie niespodzianki sie juz zdarzały :slucha:

szanuje Pogon, ale mecz wygra Legia. nie ma innej opcji
Szacunek nie ma tu nic do rzeczy, bo mecz "mozna wygrać, przegrać lub zremisować" :hyhy:

Q_(L)
28-07-2004, 12:06
najgorsze jest, ze ja takie gadanie widze przed kazdym meczem. jak z ogorkami mecz, to zaraz pojawiaja sie posty, ze Legii sie ciezko gra z ogorkami i bedzie remis. jak z druzyna z czolowki ligi to sie pojawiaja wpisy, ze bedzie ciezko bo oni to i tamto. i nie bardzo rozumiem skad sie to bierze.
rozumiem, jak sie obstawia wynik u buka i stawia sie kase. trzeba patrzec realnie. ale to jest forum Kibicow a nie typerow.
popatrzcie z reszta na posty z ubieglego sezonu. i mnie to juz delikatnie rzecz ujmujac, irytuje.
ciekawe co by bylo gdyby tak nasi pilkarze sie wypowiadali przed kazdym meczem.
juz widze te posty.

:hyy: Irytuje Cie inne podejście do tematu od Twojego :hmm:

MaxxxiM
28-07-2004, 12:08
MaxxxiM... :chytry: nie takie niespodzianki sie juz zdarzały :slucha:

oczywiscie. ale niespodziewanych porazek zycze Wisle :chytry: a Legii zwyciestw.

Szacunek nie ma tu nic do rzeczy, bo mecz "mozna wygrać, przegrać lub zremisować" :hyhy:

mozna tez obstawiac 1X lub 2X :chytry:

Q_(L)
28-07-2004, 12:17
mozna tez obstawiac 1X lub 2X :chytry:

Jasne... mozna tez przynajmniej na poczatku rundy podchodzic z dystansem... bo w sporcie NIC nie jest pewne...

MaxxxiM
28-07-2004, 12:20
Jasne... mozna tez przynajmniej na poczatku rundy podchodzic z dystansem... bo w sporcie NIC nie jest pewne...

z dystansem podchodze kiedy obstawiam u buka. i na poczatku rundy nie obstawiam z w/w powodu.
jesli mam sie wypowiadac jako kibic to tylko w jednym tonie.
Q_L, popatrz na posty z ubieglego sezonu. niedowiarkow byla cala masa bez wzgledu na czas rozgrywek.

Q_(L)
28-07-2004, 12:35

z dystansem podchodze kiedy obstawiam u buka. i na poczatku rundy nie obstawiam z w/w powodu.
jesli mam sie wypowiadac jako kibic to tylko w jednym tonie.
Q_L, popatrz na posty z ubieglego sezonu. niedowiarkow byla cala masa bez wzgledu na czas rozgrywek.

Nie tyle chodzi mi o buka, co czekam az sie zacznie... wtedy mozna byc czegos pewniejszym... z drugiej strony mecz meczowi nierówny i tak "w koło Macieju" mozna wałkowac ten temat...

MaxxxiM
28-07-2004, 14:22

Q_L napisalem pare postow wyzej co mnie irytuje.

Q_(L)
28-07-2004, 14:40

Q_L napisalem pare postow wyzej co mnie irytuje.

:cool:

Lakers
28-07-2004, 15:29
moim skromnym zdaniem to remis 2:2 jest całkiem reanną opcją Pogoń gra naprawde ładnie osobiscie widzałem kilka meczy na żywo i dlatego remis jest bardzo możliwy ...
ale nie ma co gdybac jaki bedze wynik bo zawsze sa niespodzianki ...

Thomas
28-07-2004, 16:40
WYGRAMY :gwiazda: remis mnie nie satysfakcjonuje :efoch:

MaxxxiM
28-07-2004, 22:01
moim skromnym zdaniem to remis 2:2 jest całkiem reanną opcją Pogoń gra naprawde ładnie osobiscie widzałem kilka meczy na żywo i dlatego remis jest bardzo możliwy ...

zawsze?

Krzpac
29-07-2004, 01:46

widzialem kilka sparingów Pogoni w okresie przygotowawczym i grali PADLINE... ale sparing to sparing, zaś liga to liga...

MaxyM
29-07-2004, 02:28
Rozwalimy ich 4:0! 8)

Raffi
29-07-2004, 07:42
to był głos optymisty 8) , a mój typ to 1-2, dla Legii.Trzeba to wygrać. Zagra Choto i Jarza, nie będzie źle.

Kiub
29-07-2004, 09:49
ja czuję że 2-0 dla Nas :hyhy:

daimler
29-07-2004, 10:03
a ja pamietam, jak po pierwszym meczu w Warszawie Legia - Valencia poszedlem do STS'u bodajrze i obstawilem x2!!! :D Dla mnie nie ma roznicy czy przychodze na stadion czy obstawiam kase - zawsze mowie ze wygra Legia!!! Co prawda optymista to zle poinformowany pesymista, ale gdybym przed kazdym meczem plakal ze albo dadza dupy ze slabeuszem albo graja ze zbyt silnym rywalem, to moije przychodzenie na ten stadion mijaloby sie z celem!

MaxxxiM
29-07-2004, 11:52
prosze prosze. co za zmiany :chytry:

Trush
29-07-2004, 12:10
a ja uparcie bede twierdzil, ze wygramy 3:2.

wolsz17
29-07-2004, 13:00
a ja jestem zawsze uparty i zawsze stawiam na Legię. niewazne czy to wyjzd w krakowie czy gdzie indziej ale stawiam na LEGIĘ. I wierze ze w niedziel ponownie mi wejdzie ten meczyk.

Zajacc
30-07-2004, 11:50
Wygramy z Pogonią, jak i reszte meczy, a MKS wygra wszystkie mecze prócz z Nami i tym samym My zdobywamy mistrza, a oni vice - Proste.

I czego tu jeszcze sie zastanawiac? 8)

Trush
30-07-2004, 12:09
:hyhy:

Racja, w koncu inaczej byc nie moze. Wiselka natomiast spadnie z zerowym dorobkiem punktowym :brawo:

dostojny kocur
30-07-2004, 14:40
Wygramy z Pogonią, jak i reszte meczy, a MKS wygra wszystkie mecze prócz z Nami i tym samym My zdobywamy mistrza, a oni vice - Proste.

:nie: Ja bym sie kłucił 8) będzie na odwrót :hyhy:

:lp:

Michu
20-08-2004, 17:28

:nie: Ja bym sie kłucił 8) będzie na odwrót :hyhy:

:lp:

Pożyjemy zobaczymy... :D :lp: