PDA

Zobacz pełną wersję : Zakaz transferow dla Widzewa

modiq
12-06-2003, 21:54
Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Widzew Łódź sześciomiesięcznym zakazem transferów do klubu. Powodem podjęcia tej decyzji jest zadłużenie wobec Ryszarda Remienia i Dariusza Gęsiora. Decyzja jest nieprawomocna.

To sie widzew zabawił

Radio
12-06-2003, 22:50
Eee nie wieżę że PZPN wreszcie stwardniał. Jeżeli ktoś pamięta taki zakaz dotykała Widzew kilka krotnie i oczywiście tyleż samo był cofany w najważniejszym momencie. Pewnie nie zostanie cofnięty w ciągu 14 dni (odwołanie), ale np dzień przed rozpoczeciem rundy :). Kiedy decyzje PZPN będa respektowane, a nie będą budziły tylko śmiech.
A z naszego podwórka sprawa Kiełbowicza.....

Kiju
12-06-2003, 23:07
Wydział Dyscypliny PZPN ukarał Widzew Łódź sześciomiesięcznym zakazem transferów do klubu. Powodem podjęcia tej decyzji jest zadłużenie wobec Ryszarda Remienia i Dariusza Gęsiora. Decyzja jest nieprawomocna.

To sie widzew zabawił

Dla nas to po prostu dzoen powszedni,w trakcie sezonu na Widzew sa nakładane takie zakazy kilkakrotnie...
Ogólnie to sprawy w Widzewie maja sie źle i naprawde trudno sie dopatrzyc choc nuty optymizmu...boje sie abysmy nie podązyli droga Pogoni.Jest to naprawde realne...

Krzpac
12-06-2003, 23:45
a mnie to juz wszystko na prawde ********...

bedzie co ma być... hehe...........

Sinuhe
13-06-2003, 00:41

2 liga?
:]

Raffi
13-06-2003, 00:46
Znowu wykopią spod ziemi jakieś pieniądze i dograją do końca następnego sezonu....Przecież Widzew już mial 1500 okazji żeby się "przekręcić"...Widzew jest niezatapialny, hehe
A co do zakazu transferów - spłacą tych dwóch i będzie po zakazie. Potem przez pół roku nie zapłacą 2 kolejnym itd. itp.

Kiju
13-06-2003, 08:46
Znowu wykopią spod ziemi jakieś pieniądze i dograją do końca następnego sezonu....Przecież Widzew już mial 1500 okazji żeby się "przekręcić"...Widzew jest niezatapialny, hehe
A co do zakazu transferów - spłacą tych dwóch i będzie po zakazie. Potem przez pół roku nie zapłacą 2 kolejnym itd. itp.

Widzisz Raffi,wszystko sie kiedys konczy,ostatnie trzy lata to balansowanie na krawędzi spadku,zawsze ratowalismy sie na wiosne...lecz ile mozna miec farta?

Kiedy czytam o tych wszystkich problemach,matactwach,przekretach to mi sie rzygać chce,dziwie sie ze ludzi takie sprawy jeszcze nie zniechęciły i przychodza w dużej ilosci na stadion...ja oczywiscie bede jezdził na mecze cokolwiek by sie stało,lecz tych szwindli mam serdecznie dośc.

Widzew prezstał sie kojazyc z sukcesami,wspaniałymi występami w europejskich pucharach,z Bońkiem,z kibicami....teraz pisze sie tylko o aferach,przekretach ,długach,nierzetelnosci...pytanie Quo vadis Widzewie?...jest tu bardzo na miejscu.

Az sie boje co dzin gazety otwierac ,bo takie nowości są ze az sie dupa marszczy ze złosci...

Krzpac
13-06-2003, 10:53

2 liga?
:]

wole grac w drugiej lidze jezeli to gwarantowałoby ze na zawsze z klubu odeszliby ludzie pokroju knura, padalca, dzieniakowskiego, wojciechowskiego...

ja wierze to ze WIDZEW jest klubem który prędzej czy poźniej, ale raczej prędzej powróci do czołówki ligi tylko muszą w nim pracować ludzie oddani klubowi, którzy najpierw mysla jak pomóc WIDZEWowi a poźniej o swoich korzysciach...

podam jeden przykład działania naszych działaczy...
padalec a wczesniej czesny co jakis czas mówili, trybuna pod zegarem zostanie gruntownie zmodernizowana... i WIDZEW wrescie tam kiedyś dostał małą kase od miasta na remont trybuny i wtedy Kiju rzucił u nas na forum zajebisty pomysł, przeciez sponsorami WIDZEWa jest 4 sponsorów z dziedziny budowlanej tak wiec działacze powinni pogadać z prezesami tych firm w sprawie jakis upustów, jakiejs promocji na produkty i na wykonanie modernizacji trybuny pod zegarem i co ? i nic... wszystko jest po staremu a ta kasa jaką dostał klub znikła....