PDA

Zobacz pełną wersję : Odkrycia minionego sezonu??

Gelo
12-06-2003, 15:51
Chcialbym poznac wasze zdanie na temat odkryc sezonu 2002/2003, kogo a moze ktora druzyne uwaznacie za objawienie??

dla mnie najwiekszym odkryciami sa:
-nasz bramkarz Artek Boruc ;) <brawo>
-oraz Marcin Zajac
-a za druzyne ktora zaskoczyla mnie najbardziej uwazam GKS Katowice

jarcyś
12-06-2003, 15:56
W przekroju całego sezonu :

drużyna : Groclin - niestety

talenty : Niedzielan , Kuźba , Uche, Boruc , Mila , Kowalczyk&Sznaucner, Iwański , Sikora.

R@dek (L)
12-06-2003, 17:23
Ja napisze inaczej Przebudzenie : Marek Saganowski ;)

krollek
12-06-2003, 17:55
Z naszej ekipy to Artek Boruc :+:

C@mo
12-06-2003, 19:58
Njawieksze odkrycie:Marcin Burkchardt

bemowiak
12-06-2003, 20:00
Boruc,miał pare błędów ale jednak nieraz udowodnił że będą z niego ludzie!

stfu!_kash
12-06-2003, 20:40
z (L) to oczywiscie Boruc jeszcze jeden sezon i pokaze klase.
Najbardziej zaskoczyl mnie AC Milan jak lige mistrzow wygral

Tomi
12-06-2003, 21:01
Moim zdaniem na miano objawień sezonu zasłużyli - oprócz Boruca, Adrian Sikora z Górnika i Marcin Nowacki z Odry....nieźle tez że w składach drużyn ekstraklasy a konkretniej GKSu i Ordy pojawili się Aleksander Kwiek i Grzegorz Fonfara - i pomyśleć że dwa lata temu grałem z nimi na turnieju w Piasecznie :fu: :fu: :fu:

Kempes
12-06-2003, 22:44
hmm według mnie druzyną która byla objawieniem napewno był Groclin - mimo duzej kasy chyba nikt sie nie spodziewał tak dobrej organizacji w zespole ... a jesli chodzi o zawodników to przedewszystkim młode Wilki takie jak Burkhard , Nowak czy Mila którzy wg.mnie w niedalekiej przyszlosci moga byc prekursorami nowego stylu gry Polskich klubów jak i reprezentacji....

pozdr :)

Krzpac
12-06-2003, 23:48
odkrycie - nie wiem...

jak dla mnie zaden zawodnik w lidze nie wybil się jakos wyraźnie ponad przeciętność...

szczepan
12-06-2003, 23:53
Borus Burkhard

i moze nie do konca objawienia ale:
Sagan Sobolewski

Sinuhe
13-06-2003, 00:01
Ja bym wymienił tylko dwa nazwiska:

Uche - niejednokrotnie przesądzał losy pojedynków na krajowej arenie i był także jednym z lepszych zawodników Wisły w okresie jej przygody w P UEFA
Zając - dla mnie prawdziwe objawienie tego sezonu jeżeli chodzi o zawodników polskich - szybki, zdecydowany, całkiem dobry technicznie, tylko szkoda, że już ucieka na zachód, ale może jakąś pociechę będziemy z niego mieli w przyszłości

Unico
13-06-2003, 15:04
[...]
Uche - niejednokrotnie przesądzał losy pojedynków na krajowej arenie i był także jednym z lepszych zawodników Wisły w okresie jej przygody w P UEFA[...]

Uche był odkryciem, ale rok temu :> W minionym sezonie to już był uznaną gwiazdą.

Odkrycia w tym roku:
- Kuźba - udany powrót do Polski, ponowne odkrycie
- Saganowski - udana końcówka sezonu, odnalazł się, ciekawe czy na długo
- Jop - odkryty przez Janasa dla kadry 8-
- GKS - ale im sezon wyszedł

Kiju
14-06-2003, 04:56
Niestey musze z bolem serca przyznac ze odkryciem zesonu jest ta megaparówa Kużba :box:
****** judasz. :zly:

..jestem pijany jak bydle 8- ale to prawda co pisze 8-

kamyk
14-06-2003, 16:14
bramka- artur boruc -rewelka
obrona- kowalczyk -gks
pomoc-marcin zajac -groclin
atak-niedzielan-koles jest dobry technicznie i mlody i szybki!

Mini
14-06-2003, 16:32
drużyna? nie ma takiej bo groclin miał kupę kasy i ni ma w tym nic dziwnego że jest wysoko a gks odkąd pamietam miał 10 piłkarzy był biedny jak mysz kościelna i grał dobrze. a pikarze to napewno Burkhardt i Strąk.Boruc nie był aż taki dobry jak wszyscy piszą i parę głupich piłek puścił i kilka innych było blisko wpadniecia do siatki.jego świetnych interwencji które ratowały nas przed stratą gola a których inny bramkarz mógłby obronic było chyba mniej niż tych zły ale jest młody i jeszcze będą z niego ludzie.
:fu: :fu: :fu:

yusta
15-06-2003, 00:16
Boruc, chociaż na początku rundy w ciemno wziełabym Piątka '8
Saganowski, dla mnie jest odkryciem rundy. Niewielu wierzyło, że cos z niego jeszcze będzie.
Najwiekszym odkryciem jest bez wątpienia Niedzielan. Kuźba mnie nie zaskoczył jakoś bardzo. Wiadomo było, że to dobry piłkarz.

Powiem jeszcze, że odkryciem następnego sezonu będzie Mario Piekario, podobno zapieprza na treningach, zostaje po godzinach. Mój kolega gadał z Borkiem (jego najlepszym kumplem) i Mati powiedział, że Piekario zdaje sobie sprawę, że to już ostatni gwizdek i strasznie mu zależy na powrocie do wielkiej piłki. No chyba, że go opylą do Kazachstanu, wtedy bedzie objawieniem tam.......

szczepan
15-06-2003, 00:24
powtarzal sie Niedzielan u paru osob ja jestem ciekaw co pokaze w nastepnym sezoni? z nowym trenerem w pucharach itd

Ostry
15-06-2003, 14:57
Drużyną,która mnie najbardziej zaskoczyła to GKS.Mieli mało zawodników w składzie,kasy też im brakowało.Mimo to odnieśli naprawdę duży sukces.
Jeżeli chodzi o zawodników to stawiam na Burkhardta i Niedzielana.Pewnym odrodzeniem była też dyspozycja Saganowskiego i Kuźby.

yusta
15-06-2003, 14:59
powtarzal sie Niedzielan u paru osob ja jestem ciekaw co pokaze w nastepnym sezoni? z nowym trenerem w pucharach itd

Niedzielan zasłużył na to wyróżnienie dlatego, że Zagłębie opchneło go za parę piłek i tam w ogóle nie grał, a okazał się przyzwoitym piłkarzem. Teraz na bank bedzie mu trudniej, zresztą już na wiosne troche się przygasił. Jesień grał na luzie, zero presji itd. Teraz wymagania wzgledem niego będą dużo większe i po jesieni widać, że z zamieszaniem wokół swojej osoby nie radzi sobie tak dobrze. Mimo wszystko na to wyróznienie zasłużył, bo wcześniej mało kto o nim słyszał, a walczył przecież o "króla strzelców".

szczepan
15-06-2003, 23:41
wlasnie co do przygaszenia to chyba byla w tym lekka wina "boba" bo on chyba chcial zrobic z Niedzielana cos w stylu Czarka czyli takiego cofnietego napastnika ktory czesciej asystuje ale zobaczymy jak sobie teraz poradzi

aaadamm
16-06-2003, 10:04
Druzyna - GKS - za mala kase maja puchary

bramkarz - Tkocz - rowno przez CALY sezon

odkrycie - Niedzialan - super poczatek, slabszy srodek lepsza koncowka sezonu...ale w reprze nic ciekawego nei pokazal

Grzywa
16-06-2003, 10:39
Hmm myśle że niewątpliwie Uche...

Yevaud
16-06-2003, 11:04
Kilku młodych zawodników się pokazało:
Jeleń, Boruc, Burkhardt (!), Sznaucner (dlaczego w reprezentacji gra drewniany Stolarczyk!!!), Kowalczyk, Ślusarski, Nowacki, bardzo ładnie na jsieni grał Mila, ponadto jeszcze młodzieniec ze Szczakowianki - Iwański i oczywiście Niedzielan.
W kategorii reaktywacja wyróżniłbym: Saganowskiego, Sobolewskiego, Kuźbę, Bojarskiego, Zająca no i nieco na wyrost Jarzębowskiego.
A jeszcze nieco ironicznie - największe odkrycie - PAWEŁ JANAS. Dzięki jego nominacji "odkryłem", że kadrę mozna zepsuć jeszcze bardziej, niż uczynił to Boniek.