PDA

Zobacz pełną wersję : Jak przyspieszyć zrzutkę?

Aureliusz
12-06-2003, 11:54
Rzuciłem pewiem pomysł odnośnie tego, jak przyśpieszyć zrzutkę w innym temacie, ale apel został bez odpowiedzi, ani na nie, ani na tak. Więc moja propozycja jest taka, aby na 1 tydzień Nasza Legia podrożała o 1 złotówkę. Bywało już tak, że NL kosztowała już nawet 7 zł. (np święta). Tak więc ta złotówka nikogo nie zbawi, będzie to jednorazowy wydatek. Jeśli poszłoby 20 000 egzemplarzy, to przybędzie 20 000 zł. Co o tym sądzicie?

Jeśli nie podoba wam się ten pomysł, proponujcie inne!

aaadamm
12-06-2003, 12:11
ja jestem jak najbardziej za...wlasnie chodzi o to zeby wpacac nawet nie wielkeisumy, ale zeby to robilo bardzo duzo osob.

ange(L)
12-06-2003, 12:45
pomysl naprawde ok,ale znacznie prostszy i rownie dochodowy jest taki:

z pierwszych dwoch meczy rundy jesiennej zlotowka od kazdego biletu przeznaczona bedzie na panorame. Zalozmy, ze na te dwa pierwsze mecze wykupionych zostanie 7tys biletow(nie liczac karneciarzy)...daje to 14 tys.zlotych. Pomysl jest banalny w realizacji-potrzeba do niego tylko checi i odrobine dobrej woli...szkoda,ze nie zostal wykorzystany na ostatnie mecze sezonu,ale coz..... :/

Co do Twojego pomyslu-jest ok....i gdyby zastosowac ten pomysl(NL) razez z tym co teraz podalem to juz moznaby bylo szyc ta sektorowke....

Wbrew pozorom potrzeba jedynie dobrej woli i checi(NL pisze ze bylyby jakies problemy z ta podwyzka ceny,ale mysle ze to sciema-dowod: NL nie raz drozala znacznie na czas swiat)

Grochów
12-06-2003, 12:57
Zajebiste pomysły!!!Ja nie wiem,czemu u nas nie są one realizowane??!!
Dlaczego np.na takim Lechu potrafią dołożyc do biletu nawet po 5 zł na oprawe,a u nas nie...
Myśle,że nawet jak przez 2 tygodnie NL podrożeje o tą złotówke to nic sie nie stanie...
PS.Ile wynosi nakład NL??

ange(L)
12-06-2003, 13:11
PS.Ile wynosi nakład NL??

nie wiem czy dobrze pamietam,ale chyba ponad 30 tys...niech ktos mnie poprawi jakby co

ange(L)
12-06-2003, 13:14
Myśle,że nawet jak przez 2 tygodnie NL podrożeje o tą złotówke to nic sie nie stanie...

ja rowniez mysle,ze korona nikomu by wtedy z glowy nie spadla...ale moze sie myle...

szczepan
12-06-2003, 13:41
no to zamiast pisac tu napiscie do NL albo SSLW

ange(L)
12-06-2003, 14:49
no to zamiast pisac tu napiscie do NL albo SSLW

spokojnie, wysle sie na maila do stowarzyszenia i NL caly ten watek(poda sie linka) :)
Narazie poczekajmy az zrodzi sie jeszcze wiecej pomyslow :)
Ludzie wytezmy szare komorki i pomyslmy w jaki sposob usprawnic ta zbiorke ;)

Mazi
12-06-2003, 14:54
Juz o tym mowilem nie raz i znajac zycie bede gadał jeszcze duzo czasu ...

Odpowiedzialni , odpowiednio oznaczeni kibice zbierający kase podczas meczu ! <--- to by na pewno przyniosło jakieś korzyści ( nie mowie tu o sumie 20 ,czy 14 tyś , ale na pewno coś by takie coś dało .

Walek_C.Z.K
12-06-2003, 16:06
Rzuciłem pewiem pomysł odnośnie tego, jak przyśpieszyć zrzutkę w innym temacie, ale apel został bez odpowiedzi, ani na nie, ani na tak. Więc moja propozycja jest taka, aby na 1 tydzień Nasza Legia podrożała o 1 złotówkę. Bywało już tak, że NL kosztowała już nawet 7 zł. (np święta). Tak więc ta złotówka nikogo nie zbawi, będzie to jednorazowy wydatek. Jeśli poszłoby 20 000 egzemplarzy, to przybędzie 20 000 zł. Co o tym sądzicie?

Jeśli nie podoba wam się ten pomysł, proponujcie inne!

Jezeli Nasza Legia przyjela by pomysl , to proponuje zeby trwal on przez miesiac( tzn. 4 numery). Tym bardziej ze nie musimy wydawac pieniędzy na lige bo jest przerwa i dzięki temu nie dość ze Panorama zadebiutuje na początku nowego sezonu, to jeszcze powinny zostac pieniądze, któe powinny pójść na uszycie nowych flag lub zrobienie oprawy! Ja mialem nadzieje ze jak skończy sie liga, to będzie więcej wpłat, bo jak juz wspomnialem wczesniej, skonczyla sie liga i nie musimy wydawac na bilety itp. aleo niestety, mam wrazenie ze większość wychodzi z założenia ze skoro kiedys juz płaciło to teraz powinien to zrobic ktos inny i dlatego zrzutka idzie tak powoli!

Ostry
12-06-2003, 16:43
Pomysł z tym,aby Nasza Legia podrożała o 1 zł jest naprawdę bardzo dobry.Nikt chyba nie zastanawiał by się nad zapłaceniem nieco więcej za NL,potrzeba tylko dobrych chęci wydawców.Trzeba dołożyć wszelkich starań,aby nowa sektorówka zadebiutowała w czasie pierwszego meczu na jesieni.Trzeba też w końcu wybrać konkretny projekt.Jakaś ankieta na LegiaLive by się przydała.Część osób zapewne nie wpłaciło jeszcze pieniędzy,ponieważ nie wiadomo jeszcze jak ma wyglądać ta flaga.

PRASKI
12-06-2003, 17:51
Część osób zapewne nie wpłaciło jeszcze pieniędzy,ponieważ nie wiadomo jeszcze jak ma wyglądać ta flaga.
no dokładnie, gdyby tak zrobić kolejną rundę panoramy ...

Bartek
12-06-2003, 21:10
Na wislackim forum kiedy byla omawiana sprawa podwyzki ceny biletu o 2 zl to lała sie krew i rzucano miesem...a tu qrwa tak gladko... nie do wiary!

Mrozik
12-06-2003, 21:15
Na wislackim forum kiedy byla omawiana sprawa podwyzki ceny biletu o 2 zl to lała sie krew i rzucano miesem...a tu qrwa tak gladko... nie do wiary!
Co w tym takiego dziwnego :/

_Bart
12-06-2003, 21:17

co kraj to obyczaj :rotfl:
mysle ze jest to spowodowane tym iz na tym forum sporo ludzi jest zaangazowanych w zycie kibicowskie bardziej niz normalni kibice

Co do pomysłu to jak najbardziej za. Wtedy kazdy by sie przyczynił do zrzutki.

Bartek
14-06-2003, 11:46
Co w tym takiego dziwnego :/

No oczywisci ze nic dziwnego zapomnialem ze wielka legiunia jest we wszystkim i zawsze najlepsza na swiecie :/

PRASKI
14-06-2003, 11:52
Co w tym takiego dziwnego

No oczywisci ze nic dziwnego zapomnialem ze wielka legiunia jest we wszystkim i zawsze najlepsza na swiecie

oczywiście :+:
LEGIA WSZĘDZIE !!!

szczepan
14-06-2003, 13:09
No oczywisci ze nic dziwnego zapomnialem ze wielka legiunia jest we wszystkim i zawsze najlepsza na swiecie :/

masz z tym jakis problem? czy moze nadal boli Cie to ze potrafimy sie zorganizowac i poswiecic dla druzyny?
a zreszta nie wazne nie o to chodzi w temacie...

kamyk
14-06-2003, 15:54
mysle ze np.przez miesiac lipiec powinna NL podrozec o 1 zl to by dalo efekt i by zrzutka sie ruszyla bo w tej chwili jest tragicznie :(

ange(L)
14-06-2003, 16:06
mysle ze np.przez miesiac lipiec powinna NL podrozec o 1 zl to by dalo efekt i by zrzutka sie ruszyla bo w tej chwili jest tragicznie :(

gdyby tak bylo to stac nas by bylo na dwie rozne wielkie flagi na cala zylete(zakladajac ze tygodniowy naklad wynosilby srednio 20 tys egzemplarzy)

Walek_C.Z.K
14-06-2003, 16:30

gdyby tak bylo to stac nas by bylo na dwie rozne wielkie flagi na cala zylete(zakladajac ze tygodniowy naklad wynosilby srednio 20 tys egzemplarzy)

To dobrze, jakby tak sie stało, pieniążki sie nie zmarnują a napewno pójdą na oprawe spotkań i do tego musimy dążyć! Chyba trzeba wysłać maila do NL i wtedy zobaczymy jak potoczy sie akcja! Myśle ze jest to doskonały pomysł i musimy zrobić wszystko aby go zrealizować! Pozdrawiam

Mini
14-06-2003, 16:43
zbiórka na meczu do zaplombowanej puszki jest dobrym pomysłem i myślę że jej efekt przeszedł by nasze oczekiwania.DLA PRZYPOMNIENIA NA KOSZYKÓWCE ZBIERALIŚMY HAJS DLA KOSZYKARZY BO BYŁ BIDA W KLUBIE I BYŁO TAM TYLKO 300-500 OSÓB A ZEBRALIŚMY OKOŁO 800 ZŁOTYCH! licząc że na piłke bilet droższy i połowa najebana to i tak można by zebrać kilk tysięcy np.2-3 to jest znaczna suma przy obecnym poziomie zrzutki.

yusta
14-06-2003, 23:45
zbiórka na meczu do zaplombowanej puszki jest dobrym pomysłem i myślę że jej efekt przeszedł by nasze oczekiwania.DLA PRZYPOMNIENIA NA KOSZYKÓWCE ZBIERALIŚMY HAJS DLA KOSZYKARZY BO BYŁ BIDA W KLUBIE I BYŁO TAM TYLKO 300-500 OSÓB A ZEBRALIŚMY OKOŁO 800 ZŁOTYCH! licząc że na piłke bilet droższy i połowa najebana to i tak można by zebrać kilk tysięcy np.2-3 to jest znaczna suma przy obecnym poziomie zrzutki.

Ja jednak byłabym za tym, żeby na czas zbiórki NL podrożała o tą złotówkę. Sceptycznie podchodzę do wszelkich puszkowych akcji, jedynym wyjątkiem jest chyba tylko WOŚP. Jeszcze jak słyszę o debilach mieniących się kibicami Legii i okradającymi kumpli po szalu.........A i zbiórki tych panów na rózne cele są chyba powszechnym zjawiskiem na żylecie. Z tych i kilku innych powodów jestem za chwilowym podniesieniem ceny NL. Przynajmniej mam pewność na co zostaną przeznaczone te pieniążki.

Mazi
15-06-2003, 11:29
Ale zrozumcie ,ze kibice byliby odpowiednio oznakowani , stali by tylko na stadionie ( Zyleta , Kryta , łuk) , natomiast gdyby ( tfu ,tfu - i w co NIE WIERZĘ ) ktoś dopuścił się próby zakoszenia takiej puszki , na pewno nie skończyłoby się to dobrze dla złodzieja! A sami ci co zbierają stali by np tuż za bramkami...

A akcaj NL swoją drogą ! I nie wiem jak wy ,ale ja puszczam im mejla ;) .

ange(L)
15-06-2003, 12:35
A akcaj NL swoją drogą ! I nie wiem jak wy ,ale ja puszczam im mejla ;) .

i co napisales w tym mailu? ;)

Mazi
15-06-2003, 12:49
Napisałem coś takiego ,jak chcecie to kopiujcie ,ale ogolnie nie jest to ładnie napisane :D :

Witam

Piszę do Was w sprawie wielkiej zrzutki na jeszcze większą flagę ;) . Otóż uważam ( nie tylko ja ,ale i jeszcze dużo osób , oto link na dowód : http://www.legialive.pl/forum/viewtopic.php?t=623&postdays=0&postorder=asc&start=0 ) ,że aby w wydatny sposób przyśpieszyc przypływ pieniędzy na sektorówkę, można by podnieśc cenę NL o 1 złotówkę np. w ciągu miesiąca . Oczywiście ta złotówka poszłaby na zrzutkę . Przy nakladzie NL choćby 20.000 tyś egzemplarzy , daj nam to 20.000 tyś zł na jeden tydzień !! A gdyby akcja trwała przez miesiąc ( czyli 4 tygodnie ) uzbieralibyśmy OGROMNĄ sumę 80.000 tyś złotych !!!!

Bardzo proszę ,byście się zastanowili nad tą propyzycją i CZYM PRĘDZEJ wprowadzili ją w życie - nawet nie uprzedzając czytelników o tym ! (mysle ,ze te 4 zł na miesiąc nikogo nie obciążą za bardzo)

Pozdrawiam

ange(L)
15-06-2003, 12:57
1/5 strony na okladce 'Naszej Legii'(na czas trwania tejrze akcji) moglaby wygladac nastepujaco: baner z ostatecznym projektem flagi i na nim wyrazny duzy napis "1zł-cegiełka na Panoramę Warszawy"

krollek
15-06-2003, 13:05
Bardzo proszę ,byście się zastanowili nad tą propyzycją i CZYM PRĘDZEJ wprowadzili ją w życie - nawet nie uprzedzając czytelników o tym ! (mysle ,ze te 4 zł na miesiąc nikogo nie obciążą za bardzo)
Podpisuje się za pomyslem MAZIego :)
1 złocisz napewno nikogo nie zbawi a kasa zrzutki napewno by się znacznie zwiększyła bo narazie to na koncie jest tylko :look: 7548 zł.

Mazi
15-06-2003, 15:29
1 złocisz napewno nikogo nie zbawi a kasa zrzutki napewno by się znacznie zwiększyła bo narazie to na koncie jest tylko :look: 7548 zł.

Jak się podpisujesz , to pisz mejla ;) .

Pozdrawiam

Aureliusz
15-06-2003, 21:51

Jak się podpisujesz , to pisz mejla ;) .

Pozdrawiam
Ja też napisałem. Swoimi słowami. Im więcej osób naoisze, tym lepiej.

Mini
16-06-2003, 22:42
chociaż nie kupuję osatnimi czasy :look: to w tej sytuacji oczywiście polecę do kiosku po :look: .

ange(L)
22-06-2003, 15:00
temat do gory i piszemy swoje propozycje.po co czekac 10 lat na ta sektorowke jesli mozna zalatwic to duzo wczesniej

Lawy
23-06-2003, 09:46
Pomysł dobry. Tylko czy wypali??
A ja po raz kolejny pytam, dlaczego nie zostało uruchomione konto w banku na które też mozna by przelać co nieco. (utrzymanie konta nic nie kosztuje, a może dzięki temu trochę by się też uzbierało??)

szczepan
23-06-2003, 10:40
a po co Ci konto? co by to zmienilo?

Lawy
23-06-2003, 13:15
Co by zmieniło? ano to, że znam parę osób, którzy nie są jakimiś fanatykami i nie chce im się urywać z pracy i biegać do sklepiku na Łazienkowskiej ani też stać na poczcie pół godziny, ale są w stanie dać po parę złotych na ten cel. Mi tej kasy nie dadzą bo aż na tyle mi nie ufają ;) . A wiem na pewno, że gdyby można przelać pieniądze z banku to by to zrobili. i tyle w tym temacie. Nie twierdzę, że przyniosło by to dużo pieniędzy, ale coś na pewno by wpłynęło.

Walek_C.Z.K
23-06-2003, 23:14
Największą motywacją powinno być to ze 30 sierpnia gramy z Lechem i ta nasza Panorama powinna zadebiutowac na tym meczu, więc zmobilizujmy sie wszyscy i wpłacajmy!

Mrozik
23-06-2003, 23:21
Największą motywacją powinno być to ze 30 sierpnia gramy z Lechem i ta nasza Panorama powinna zadebiutowac na tym meczu, więc zmobilizujmy sie wszyscy i wpłacajmy!
To nie widze innej możliwości jak 1 zł z każdej NL :/...

Aureliusz
25-06-2003, 10:10
No i ***** przez ostatni tydzień wpłynęło tylko 30 zł. Jak tak dalej pójdzie to Panoramę zobaczymy za 100 lat. Naprawdę ktoś coś musi zrobić, bo ludziom się odechciało wpłacać. Trzeba ich zatem do tego zmusić.
A ja bym chciał, aby była ona gotowa na koniec sierpnia, wiec już za 2 miesiące, czyli na kolejny hit z Lechem.

Aureliusz
25-06-2003, 10:57
A może NL boi sie po prostu, że im sprzedaż spadnie i ludzie nie wykupią całego nakładu. W takim razie NL mogłaby wypuścić gazetę w dwóch różnych cenach. To juz jest powszechnie praktykowane. Niektóre gazety wydają egzemplarze w mniejszym formacie (są one wtedy tańsze), inne dokładają jakąś płytkę do środka (wtedy są droższe). Dlatego NL mogłaby dorzucić jakiś nawet drobry upominek (nawet pocztówkę) i podnieść cenę a swoją drogą wydać standardowy numer. A kupujący sam by sobie wybrał, czy chce kupić normalny numer i zapłacić 3,50 czy może chciałby się dorzucić do zrzutki i zapłacić 4,50 lub nawet 5,00.

_Bart
25-06-2003, 13:42
zrzutka idzie barsdo marnie niestety
ktos juz wysyłał do NL maile z propozycja podniesienia kosztu tygodnika ??? nawet niech to kucze zrobia raz to jest 25 tysiecy do przodu

co do konta bankowego to jestem jak najbardziej za, przeciez moga otworzyc nawet konto w mBanku za które nic sie nie placi ani grosza za przelewy wypłaty itd. tylko to trzeba chcieć a cos widze ze im sie nie chce

Grochów
25-06-2003, 14:11
*****,ale kaszana !!!Jeśli czegos się nie wymysli,a raczej nie zrobi,bo pomysłów jest od pyty ,to sektorówke ujrzymy jak Wisła spadnie do 2 ligi... :/
Myśle,że trzeba zrobić tak:
1.Wrzucic do NL jakiś upominek,np.jakiś breloczek,czy coś drobnego w tym stylu i podnieść cene o minimum 2 zł-czyli 5,5 zł
2.Zrobić coś w rodzaju cegiełki(tak jest na Zagłębiu-sam mam pocztówecze z wizerunkim oprawy :P),np.właśnie pocztówka lub wlepki i sprzedawać po 2-3 zł
3.Zbierać do puszki
4.Wpłacać na konto NL
5.Założyć oddzielne konto
6.Np.żeby każda koszulka,czy inne akcesoria w sklepiku u Bosmana podrożały chociaż symbolicznie
I chociaż część z tych pomysłów zrealizować i będzie gicior :P !!

szczepan
26-06-2003, 23:37
pamietajcie ze moze tez byc problem z podatkami... jezeli chodzi o NL... jezeli wzrosnie sprzedarz (kasa z niej) wzrosna podatki i wyjdzie na to samo...

aaadamm
27-06-2003, 11:34
pamietajcie ze moze tez byc problem z podatkami... jezeli chodzi o NL... jezeli wzrosnie sprzedarz (kasa z niej) wzrosna podatki i wyjdzie na to samo...

to w takim razie NL niech nie zmienia ceny gazety, tylko zmniejszy liczbe stron o polowe. Sprawui to ze zmniejszy sie koszt druku i mniej pojdzie papieru, a cena pozostanei ta sama.

Q_(L)
27-06-2003, 11:45

to w takim razie NL niech nie zmienia ceny gazety, tylko zmniejszy liczbe stron o polowe. Sprawui to ze zmniejszy sie koszt druku i mniej pojdzie papieru, a cena pozostanei ta sama.

eLadamo... 8- Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś... :>
Jaki sens ma takie rozwiązanie :hmm: i które strony powinni Twoim zdaniem wyciąć...

Gutek
27-06-2003, 11:48
Ja mam pytanko : Ile kasy potrzeba na tę flage ,a ile juz uzbierano ? Bo nie wiem jak rozłożyc siły...

Mrozik
27-06-2003, 12:03
Potrzbea pewnie coś około 60000 zł, a jest niecałe 8000

Ostry
27-06-2003, 12:28

Kiedyś pojawił się w NL artykuł o sektorówce.Z tego co pamiętam padła tam kwota 40 000 zł,tyle trzeba zapłacić za zrobienie panoramy na całą Żyletę w firmie w(chyba) Bielsko-Białej

Aureliusz
27-06-2003, 14:04

Kiedyś pojawił się w NL artykuł o sektorówce.Z tego co pamiętam padła tam kwota 40 000 zł,tyle trzeba zapłacić za zrobienie panoramy na całą Żyletę w firmie w(chyba) Bielsko-Białej
Czyli brakuje jakieś 30 tyś, które trzeba zebrać w jakieś 60 dni, jesli chcemy zdąrzyć na Lecha. A to wychodzi jakieś 15 tyś na miesiąc, czyli 500 złotych dziennie. Bez jakiejś nadzwyczajnej mobilizacji nie da rady zebrać 500 zł dziennie. A więc potrzebna jest jakaś akcja.

Mrozik
27-06-2003, 14:12

40000 zł, to chyba kosztowała sektorówka Wisł, a nasza ma być droższa, bo wykonana inną metodą, i lepszej jakości

Ostry
29-06-2003, 10:13

40000 zł, to chyba kosztowała sektorówka Wisł, a nasza ma być droższa, bo wykonana inną metodą, i lepszej jakości

Przepraszam wszystkich za wprowadzenie w bląd,rzeczywiście Mrozik ma rację :) 40 tys. to kosztowała sektorówka Wisły.Nam potrzeba trochę więcej.Teraz to już jestem podłamany :/

Aureliusz
30-06-2003, 12:00

A może ktoś się orientuje, z jakich środków zostały sfinansowane sektorówki Wisły i Lecha. Ile trwały zrzutki i czy ewentualnie były jakieś organizowane akcje na ten cel??

Mrozik
30-06-2003, 12:21

A może ktoś się orientuje, z jakich środków zostały sfinansowane sektorówki Wisły i Lecha. Ile trwały zrzutki i czy ewentualnie były jakieś organizowane akcje na ten cel??
Podejrzewam, że sektorówka Lecha została uszyta, z pieniędzy z tej akcji - 5 zł od każdego biletu

Aureliusz
01-07-2003, 17:08
Ma juz ktos może najnowszą NL (czyli dzisiejszą). Jak tam zrzutka? Ile przybyło kasy?

Tuzin...
01-07-2003, 17:25
Ludzie pogodzcie sie ze sektorowka zadebiutuje na derby na wiosne (moim zdaniem to odpowiedni mecz :>). Po prostu jest jak jest... :fu:

Seba(L)
02-07-2003, 13:33
Ma juz ktos może najnowszą NL (czyli dzisiejszą). Jak tam zrzutka? Ile przybyło kasy?

Ja mam własnie dzisiejsza NL i nie moge sie doszukac nic o Wielkiej Zrzutce.

Mrozik
02-07-2003, 17:52

No właśnie Nic nie ma o Wielkiej Zrzutce . Dziwne :/

krollek
02-07-2003, 18:05

No właśnie Nic nie ma o Wielkiej Zrzutce . Dziwne :/
Może nikt nie wpłacił nic w poprzedniem tygodniu albo poprostu się walęli i zapomnieli napisać :hmm:

Cipciuś
02-07-2003, 23:40
no i jeszcze przeciesz mozna kupic sobie unikatowy szaliczek pasiak za jedyne 12zl - a kazda zlotówka z niego zostanie przekazana na konto wielkiej zrzutki - a warto sie pospieszyc bo szali zostało juz tylko 11 sztuk!

PS> Kilka osob wciaz je chce ale jakos sie po nie nie pali (co do Sinuhe to moze bede na ognisku to wezme - narazie nei obiecuje) !

szczepan
03-07-2003, 00:25
no i jeszcze przeciesz mozna kupic sobie unikatowy szaliczek pasiak za jedyne 12zl - a kazda zlotówka z niego zostanie przekazana na konto wielkiej zrzutki - a warto sie pospieszyc bo szali zostało juz tylko 11 sztuk!

PS> Kilka osob wciaz je chce ale jakos sie po nie nie pali (co do Sinuhe to moze bede na ognisku to wezme - narazie nei obiecuje) !

moze chociaz tak zacheci sie ludzi :fu: :fu:

Aureliusz
09-07-2003, 17:51
Dzisiaj, kiedy kupiłem NL zdałem sobie sprawę, że ta zrzutka nie ma już przyszłości. Przez ostatnie 2 tygodnie przybyło tylko 200 zł. W takim tempie to ta sektorówka zainauguruje w 2016 w rocznicę 100-leci Klubu.

Endrju
09-07-2003, 18:03
Widziałem w necie stronke na której były wypisane srodki na wielką fane Wisły i z tego co pamiętam większość była z cegiełek oraz od sponsorów ...

A co do naszej zrzutki to albo NL raz zdrożeje o 1 zł albo sektorówka będzie za 20 lat :box: :fu: :fu: :fu: :fu: 8- 8- :zly: :zly: :/ :/

ange(L)
22-07-2003, 17:17
A co do naszej zrzutki to albo NL raz zdrożeje o 1 zł albo sektorówka będzie za 20 lat :box: :fu: :fu: :fu: :fu: 8- 8- :zly: :zly: :/ :/

czy ktos powiadomil juz NL o tym pomysle? :hmm:

bemowiak
22-07-2003, 17:21
Widziałem w necie stronke na której były wypisane srodki na wielką fane Wisły i z tego co pamiętam większość była z cegiełek oraz od sponsorów ...

bemowiak
22-07-2003, 17:21

Wydaje mi sie że już o tym pisałem ale napisze raz jeszcze.
Od tej złotówki będzie trzeba zapłacić podatek,więc wiele z tego niebędzie.

_Bart
22-07-2003, 21:47
w dziesiejszej NL jest odpowiedz na list Zajacca.

Pomysł z 1 zł jest dla nich nie do zrealizowanie bo to trza sie rozliczac z kolporterami i innymi pierdami (w sumie ich rozumiem).
Napisano takze ze w najblizszym czasie ma byc otowrzone konto na które bedzie mozna wplacac hajsik.

Aureliusz
22-07-2003, 23:05
w dziesiejszej NL jest odpowiedz na list Zajacca.

Pomysł z 1 zł jest dla nich nie do zrealizowanie bo to trza sie rozliczac z kolporterami i innymi pierdami (w sumie ich rozumiem).
Napisano takze ze w najblizszym czasie ma byc otowrzone konto na które bedzie mozna wplacac hajsik.

Nie Zajacca tylko mój list, a to wielka różnica. Zajacc to mój klon.
Jest, w końcu coś mojego wydrukowali.

_Bart
23-07-2003, 07:45
sory zmyliło mnie w podpisie w NL zajac a nie Zajaczek