PDA

Zobacz pełną wersję : osiołek na 12 garów

Dżon Łejn
14-07-2004, 14:10
http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=522120

:wpierdol:

Kempes
14-07-2004, 14:20
pokorny katolik żyje z darów od boga... :modli:

:kurde:

jarcyś
14-07-2004, 14:31
teraz wiadomo dlaczego Radio Maryja pierdzi na cala Polske , ze kasy nie ma i zagrazone jest istnienie rozglośni

oczywiscie kazda złotówka się liczy

********** zerujące na ludzkiej naiwności i głupocie

Dżon Łejn
14-07-2004, 15:36
moja mama --zazwyczaj opanowana pani mgr sztuk plastycznych gdy o tym usłyszała .......
qrwa no jaja były
jestem pewien że ten bigos nad którym stała skiśnie szybciej
qrwy dziwki i złodzieje to tak po krótce :D

ps.qrwa rydzyk nie wie chyba o remiksie :P Brabusa PDK

i ciekawi mnie co powie na to jakaś dewota
on pewnie będzie jej w stanie wmówić że te 1.6mln to na stare :D i jak biedny żuczek jeździ gablotą za 160 zeta

paranoja otacza nas

i jak mi ktoś powie że kler ma za komuny i postkomuny hujnie to przepraszam

jarcyś
14-07-2004, 15:43
.... oto jesteśmy świadkami bezprecedensowej nagonki prowadzonej przez środowiska ateistyczne i żydowskie a ich celem jest oszkalowanie osoby ojca Tadeusza....

:modli:

arczi
14-07-2004, 16:49
I pomyslec ze to idol mojej babci :kurde:

Wyrzuce jej te radyjko przez okno.

Rydzyk dowodzi chyba najwieksza i najglupsza armia swiata (no, moze zaraz za armia Kim Jong-il'a). Na szczescie rowniez najstarsza.
Skurwysyna nie cierpie jeszcze bardziej.
Mam nadzieje, ze bedzie sie smazyl w piekle. A Maybacha mu zajebia spod rozglosni. Dwulicowa swinia...

Jaco
14-07-2004, 16:53
http://www.joemonster.org/article.php?sid=2362

:hyhy:

Pawełek
14-07-2004, 17:42
Byłbym rad, gdybyście przed zajęciem się osobą o.. Rydzyka rozprawili się najpierw z równym zaangażowaniem z: Jaruzelskim, Kiszczakiem, całą masą eSBeków (gnębiących do nie tak dawna ludzi, a cieszących się dziś bezkarnością), postkomunistycznymi fiutami robiącymi megaprzewały w naszym kraju, naszym kosztem, socliberałami typu Michnik i jego zasrane semicko-lewackie środowisko...

... a dopiero potem wsiedli na o. Rydzyka.

Fakt – sposób jego prowadzenia się jest daleki od mojej wizji duchowieństwa Kościoła Katolickiego... ale uwierzcie mi, że człowiek ten ma również wielki wkład w walkę z komuną po przez aktywne uczestnictwo w narodowo-niepodległościowym nurcie Solidarności.

Dzięki jego pomocy w ciężkie lata osiemdziesiąte – jakoś mogła egzystować represjonowana przez bolszewię rodzina mojego serdecznego Przyjaciela z Gdańska (zna go Jaco, Foxx, Ems, Arczi, Ursyn...). Takich rodzin były tam setki... Przetrwały dzięki Rydzykowi...

Że ma teraz Maybacha... no to nie po mojemu naturalnie... i mnie to nie zachwyca.

Przedtem miał lux-mercedesa, którego mój kumpel Erde nie mógł dogonić na trasie Częstochowa – Warszawa naprawdę niezłą Audicą V6... :D

Tyle że uważam, że są w tym kraju większe nieszczęścia – których jakoś nikt nie zauważa... Ale to fakt – modne jest przywalić Kościołowi... Bo tak sterują Wami lewackie media... i tacy jesteście...

A można to zmienić, Kochani, przy odrobinie dobrej woli... To od Was samych zależy skąd czerpiecie wiedzę o świecie i w co chcecie wierzyć...

Tylko od Was...

Co do Radia Maryja – sprawdźcie jaka mają słuchalność. Jest na nie ogromne zapotrzebowanie u starszych ludzi, a już po wsiach i małych miasteczkach - po maxie...
Tak więc, Arczi, nie wyrzucaj babci radyjka... :D

A byliście kiedyś w ogóle u Św. Brygidy w Gdańsku?

No to pójdźcie... Nie wiele jest tak magicznych świątyń... Zapewniam...

Jaco – publikujesz na tym forum cytaty zebrane przez „Mity i fakty” – pisemko wydawane przez byłych ubeków dla byłych ubeków... Zdumiewający dobór źródła, Bracie...

Dobrze, że się niebawem napiję...

Pozdruffki.

Dżon Łejn
14-07-2004, 17:54
anty kler i *** :zly:

o polityke się nie będę nawet zahaczał ale
Pawełek piszesz o starych komuchach
okej
ale te gnidy w sukienkach łamią prawo i to podwójnie
raz że przed bogiem a dwa przed kontytucją w którą tego boga na chama wcisnęli
robili interesy z samym szczytem gnid komunistycznych
nie powiesz mi że mieli źle

co do kleru jestem w 100% niereformowalny

a jaco wkleił to pewnie żeby rozładować napięcie :D

arczi
14-07-2004, 18:05
Naturalnie drogi Pawelku masz racje. Jak zawsze zreszta.
Jednakze pragne zaznaczyc, iz nie uwazam o. Rydzyka za najwieksza swinie w PL.
Sa zdecydowanie wieksze. Sam zreszta kilku wymieniles.
Ponioslo mnie troche to fakt. Ale zdania mimo to nie zmienie. Gardze ludzmi, ktorzy manipuluja innymi i dorabiaja sie na ich głupocie i zaslepieniu. Nawet jesli w przeszlosci dzialal w Solidarnosci.
Jego metody przypominaja najwiekszych sekciarzy swiata. I strasznie nad tym ubolewam. Bo np moja babcia nawet gdyby sie dowiedziala, ze o. Rydzyk np zabil z zimna krwia czlowieka to by stwierdzila, ze nic sie takiego nie stalo i na pewno sobie na to zaslozyl.
Przykre to.
I kompletnie nie jestem w stanie zrozumiec po co takiemu czlowiekowi najdrozszy samochod swiata. Podpadl mi w tym momencie do granic wytrzymalosci. Za kogo On sie ***** uwaza? Na szczescie poki co o. Rydzyk zagraza tylko umyslom naszych babc i dziadkow.
A przez m.in takich ludzi jak On, Kosciol katolicki w Polsce nadal mnie odstrasza i zniechceca.
Ale moze ja zbyt uprzedzony do nich jestem. Cholera wie :hmm:

jarcyś
14-07-2004, 18:11
Byłbym rad, gdybyście przed zajęciem się osobą o.. Rydzyka rozprawili się najpierw z równym zaangażowaniem z: Jaruzelskim, Kiszczakiem, całą masą eSBeków.

nie znajdziesz tu obrońcow ww. postaci. najgorsze bluzgi jakie znam, to i tak za malo dla nich

wielki wkład w walkę z komuną po przez aktywne uczestnictwo w narodowo-niepodległościowym nurcie Solidarności.

wiem. tym bardziej przykro, że się skurwił na starość

modne jest przywalić Kościołowi... Bo tak sterują Wami lewackie media... i tacy jesteście...

wietrzysz spisek ? bo ja tylko nazywam rzecz po imieniu.

obłuda, hipokryzja, zakłamanie. grzech pychy. odejscie od nauk Chrystusa

żyła
14-07-2004, 18:20
ojca Tadeusza....

ja tez mam ojca Tadeusza :hyhy: ;)

Nazgul
14-07-2004, 20:42
Pawełek, skończ z demagogią...

MaxyM
14-07-2004, 20:47
Ja Rydzyka traktuje jako guru sekty, a leżących krzyżem przed nim jako sekciarzy.
Ważne jak facet kończy...

A ten łachudra odebrałby ostatnie pieniądze sparaliżowanej staruszce, by mieć na popielniczkę w tym przypadku do Maybacha.

Ale ci ludzie głupi... Pieniędzy nie ma, dawać, dawać... Później tv Trwam, a teraz samochód za 2 300 000.

Pięknie...

A ludzie z głodu przymierają.

Jaco
14-07-2004, 21:46
Nic dodać, nic ująć:hyhy:

Przyganiał kocioł garnkowi. :popcorn:

aaadamm
14-07-2004, 22:41
Kościół (ten Duchowy, ktoreg ocoraz mniej jest w kościele ) Tak - - duża część kleru % kleru NIE

naszęscie ja trafilem w swoim zyciu na ta mniejsza czesc kleru
narazie

Pawełek- to co było to było....prawdziwych mezczyzn zapamietuje sie jak koncza a nei zaczynaja :P

Foxx
15-07-2004, 07:23
Byłbym rad, gdybyście przed zajęciem się osobą o.. Rydzyka rozprawili się najpierw z równym zaangażowaniem z: Jaruzelskim, Kiszczakiem, całą masą eSBeków.

nie znajdziesz tu obrońcow ww. postaci. najgorsze bluzgi jakie znam, to i tak za malo dla nich

wielki wkład w walkę z komuną po przez aktywne uczestnictwo w narodowo-niepodległościowym nurcie Solidarności.

wiem. tym bardziej przykro, że się skurwił na starość

modne jest przywalić Kościołowi... Bo tak sterują Wami lewackie media... i tacy jesteście...

wietrzysz spisek ? bo ja tylko nazywam rzecz po imieniu.

obłuda, hipokryzja, zakłamanie. grzech pychy. odejscie od nauk Chrystusa

A ja, czym zaskoczę parę osób, w 100% popieram... Jarcysia http://forum.legialive.pl/images/smiles/l_ironia.gif. Pawełku, Bracie - czyżbyś sądził, że to "lewackie media" zrobiły zbiórkę świadectw udziałowych NFI "na ratowanie Stoczni Gdańskiej"? Gdzie ta kaska? Czy ktoś w tak drogim Ci Gdańsku ją widział? A może "ojciec" postawił jakiś dom dla bezdomnych? Albo chociaż dorzucił na Caritas (oj, sorki - zapomniałem że do Episkopatu też się wdarła żydo-masoneria, więc nie można :nie: ), a schronisko dla samotnych matek, które nie zdecydowały się na aborcję? Nie. Za to mamy kolejne nowe budynki i studia telewizji "Trwam" i skromny samochodzik.

"Precz z komuną!" zawsze i wszędzie. Jednak takie typy wyrządzają znacznie więcej szkód patriotycznej sprawie (o wierze już nie wspomnę...), niż wszystkie "lewackie media" razem wzięte... bo gratis dostarczają im znakomitego materiału do skompromitowania wszystkiego, co uważamy (tzn. ja i Ty) za cenne.

Howgh.

ems
15-07-2004, 08:24

zes dojebal...

Nazgul
15-07-2004, 08:25
Nic dodać, nic ująć:hyhy:

Przyganiał kocioł garnkowi. :popcorn:

Tak? A gdzie tam widzisz argumenty?
Bo ja tam widzę tylko blablabla - dużo waty mało treści. Brakuje mi jeszcze tylko "Balcerowicz musi odejść" na końcu. Dajmy sobie spokój ze sloganami, dobra?

ems
15-07-2004, 08:35
ja tam widze konkretne przyklady z przeszlosci
nie lubie Rydzyka :) i ustosunkowalem sie wobec niego z rozmowie z Pawelkiem, ale nie pierdziel ze to demagogia.

Kiub
15-07-2004, 09:21
Rydzyk po prostu nie jest dla nas przedstawicielem Kościoła, tylko to jest fanatyk, który na antenie radia zaczyna odwalać praktyki okultystyczne i to przeradza się w sekte.......

MaxxxiM
15-07-2004, 12:17
Fakt – sposób jego prowadzenia się jest daleki od mojej wizji duchowieństwa Kościoła Katolickiego... ale uwierzcie mi, że człowiek ten ma również wielki wkład w walkę z komuną po przez aktywne uczestnictwo w narodowo-niepodległościowym nurcie Solidarności.

bardzo dobrze, mial. ale czy to znaczy, ze w zwiazku z przeszloscia nalezy przymykac oko na wszystko co robi teraz? zebral w przeszlosci 100 punktow za dobroc i teraz trzeba poczekac az zbierze 100 na minus, zeby cokolwiek powiedziec? on sam podejmuje decyzje i sam wybiera droge ktora idzie. najgorsze, ze z jednej strony glosi slowo Boze a z drugiej robi najrozniejsze akcje, ktore trudno okerslic jako dobroczynnosc.

Tyle że uważam, że są w tym kraju większe nieszczęścia – których jakoś nikt nie zauważa... Ale to fakt – modne jest przywalić Kościołowi...

jest bieda, bezrobocie, mamy politykow ktorzy skurwili sie do granic mozliwosci.
a jak sie w ten obraz Polski wpisuje o. Rydzyk?

Modne jest przywalic Kosciolowi? Moze niech Kosciol wyeliminuje ze swoich szeregow ludzi, ktorzy sprawiaja ze "przywalenie Kosciolowi" jest niezwykle proste i wcale nie jest wypaczaniem faktow. przykladow jest mnostwo. Paetz, Stella Maris, Rydzyk i z mojej parafii dwoch ksiezy (Sliwinski i Halberda). w przypadku tych dwoch ostatnich uwierz mi, nie musialem czerapc wiedzy z lewackich mediow. sama rzeczywistosc. reality show mozna powiedziec.

Bo tak sterują Wami lewackie media... i tacy jesteście...

sorry Pawelek, ale teraz mowisz jezykiem radia Maryja. wskaz nam jeszcze ktore media sa wlasciwe...

A można to zmienić, Kochani, przy odrobinie dobrej woli... To od Was samych zależy skąd czerpiecie wiedzę o świecie i w co chcecie wierzyć...

biednemu, bezrobotnemu Polakowi ktore ciagle wladza robi w ***** rzeczywiscie sluzy radio Maryja. Przynajmniej wie, kto jest jego wrogiem i komu to zawdziecza.
a za takie informacje trzeba placic. w koncu informacja jest teraz najcenniejsza. rzeczywiscie taki maybach to pestka. o. Rydzyk zasluzyl na wiele wiecej maybachow.

Kiub
15-07-2004, 12:37

nie mów mi że powinniśmy z radia Maryja......... a Twój zarzut o lewackich poglądach też był nie na miejscu.......nie mów mi że wogóle nie oglądasz tv........

mOFMC
15-07-2004, 14:47
co do kleru jestem w 100% niereformowalny

Ja rowniez. :ucieka:
Podzro BAS :piwo:

Pawełek
15-07-2004, 15:15
Moi Drodzy...

Przecież ja napisałem wyraźnie, że...

...a z resztą to nie ma sensu...

Nie to, żebym Was lekceważył, broń Boże, ale nie mam dziś siły na dłuższą rozmowę...

Kłopoty.

Wybaczcie.

Dodam tylko, że kupowanie fury np. za 200.000. zł uważam za niemoralne, a ile kosztował ten Maybach sami wiecie...

Jakby co – to jestem tu: http://kibice.net/forum/viewtopic.php?t=20&start=700 :)

Pozdruffki!

P.S. Andrzejzb – jak zwykle najtrafniej odebrał moje przesłanie. Chylę czoła... :D

[ Dodano: Pią lip 16, 2004 9:17 am ]
O ja pie....! :D

Że też nikt z Was mnie nie rozkminił...

Ale coś mi tu nie do końca grało - i właśnie rozkminiłem się sam... :D

Wiecie co? Zabrałem głos w dyskusji o Rydzyku, a pisałem cały czas w kontekście osoby Prałata Jankowskiego ze Św. Brygidy w Gdańsku !!!

Jak do tego mogło dojść – nie wiem... Chyba mi się wyświetliło, że Jankes swojego Merola na Maybacha wymienił... :D O mamusiu.... :D

Wielkie: PRZEPRASZAM! :D

Muszę chyba poważnie odpocząć, a już na pewno udać się zamiast na browca – na Geriavit czy Billobil (czy coś takiego) :D:D:D

Tak więc po tej autorozkmince chyba tam sobie na jakiś czas spokój z pisaniem... :D

Dobry Boże... Ale mam z siebie bekę...

Pozdruffki!

P.S.

Nikomu nie będę mówił co ma czytać, oglądać i kogo słuchać. Natchnienie misyjne już dawno mnie opuściło.

Naj(L)epszego!

*PRZEMO*
16-07-2004, 07:59
chyba do tego tematu....

http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2182356.html

MaxxxiM
16-07-2004, 09:08
chyba do tego tematu....

http://serwisy.gazeta.pl/metro/1,50145,2182356.html

Ksiądz Adam Boniecki, redaktor naczelny "Tygodnika Powszechnego": - Jedyny sposób na tego kapłana to ignorowanie jego wyskoków. Na pewno Jankowski nie kupiłby takiego samochodu z pieniędzy kościelnych. Prowadzi jakąś działalność gospodarczą, która go wciągnęła. To jest nierozsądne, te pieniądze powinny trafić do biednych.

amen[/b]

Pawełek
16-07-2004, 09:14
"To jest nierozsądne, te pieniądze powinny trafić do biednych."

I tu - pełna zgoda...

Nazgul
16-07-2004, 09:37
"To jest nierozsądne, te pieniądze powinny trafić do biednych."

I tu - pełna zgoda...

Ten temat to w ogóle jakiś lewy jest. Czy to jest logiczne, żeby pieniądze pochodzące od biednych dawać na biednych? To po co w ogóle je brać? Czy tu jest potrzebne jakiekolwiek rozdzielnictwo? To jest dopiero komuna!

T. Rydzyk zrobił ze swoją kasa co mu się podobało, a erupcja polskiej zawiści która eksplodowała może budzić tylko pogardę i niesmak...

Zresztą nie sądzę, żeby wydał na to ostatnie pieniądze :D

MaxxxiM
16-07-2004, 09:40
Problem polega na tym, ze spora grupa ksiezy (najgorsze ze tych najbardziej znanych) z jednej strony glosi kazania o morlanosci, pietnuje rozne zachowania, wskazuje kto jest diablem w ludzkiej skorze, a potem swoimi czynami daje swiadectwo najwiekszej hipokryzji.
I nie ma w tym nic dziwnego, ze ludzie odwracaja sie od Kosciola. Bo jak im wierzyc?

Nazgul
16-07-2004, 10:16
Problem polega na tym, ze spora grupa ksiezy (najgorsze ze tych najbardziej znanych) z jednej strony glosi kazania o morlanosci, pietnuje rozne zachowania, wskazuje kto jest diablem w ludzkiej skorze, a potem swoimi czynami daje swiadectwo najwiekszej hipokryzji.
I nie ma w tym nic dziwnego, ze ludzie odwracaja sie od Kosciola. Bo jak im wierzyc?

A Ty spodziewałeś się znaleźć tam jakieś autorytety? Zapomnij! Z autorytetami to już tak jest, że trzeba sobie wybrać jakąś działkę - dla mnie np. autorytetem jest ktoś, kto lepiej ode mnie administruje serwerami NetWare - i szukac blisko siebie. Nigdy natomiast nie znajdziesz autorytetu tam gdzie sa wielkie pieniądze. Bo tam mozna znaleźć jedynie guza.

jarcyś
16-07-2004, 10:25
hmmmm, z działalnościa opozycyjno-solidarnosciową też mi się kojarzył Jankowski. zasugerowałem się wykładem Pawełka 8)

aaadamm
16-07-2004, 10:37

A Ty spodziewałeś się znaleźć tam jakieś autorytety? Zapomnij! Z autorytetami to już tak jest, że trzeba sobie wybrać jakąś działkę - dla mnie np. autorytetem jest ktoś, kto lepiej ode mnie administruje serwerami NetWare - i szukac blisko siebie. Nigdy natomiast nie znajdziesz autorytetu tam gdzie sa wielkie pieniądze. Bo tam mozna znaleźć jedynie guza.

to chyba autorytet w sensie umiejetnosci i byc moze zarabiania kasy a nie postaw morlano-filozficznych. W takim sensie to autorytetem moze byc profesor Balcerowicz. Ludzie juz zapomonaja o tym ,ze sa ludzmi a nei maszynami zarabiajacymi kase. I ciagle wiecej wiecej i wiecej. Polecem piosenki Ciechowskiego.

MaxxxiM
16-07-2004, 10:44

nie, nie licze na to ze znajde tam autorytet, choc tez nie mialbym nic przeciw temu.
z drugiej strony nie musze szukac autorytetow daleko, bo mam blisko i to wystarczy.

Nazgul
16-07-2004, 11:52
to chyba autorytet w sensie umiejetnosci i byc moze zarabiania kasy a nie postaw morlano-filozficznych. W takim sensie to autorytetem moze byc profesor Balcerowicz. Ludzie juz zapomonaja o tym ,ze sa ludzmi a nei maszynami zarabiajacymi kase. I ciagle wiecej wiecej i wiecej. Polecem piosenki Ciechowskiego.

Od postaw moralnych i filozoficznych to każdy ma IMO swój rozum :) A co do kasy to zastanawiam się, czy jest takie kurestwo którego nikt by nie zrobił dla kasy... Co sądzicie?

jarcyś
16-07-2004, 12:12
nie ma.

to że ja wiele zrobię dla kasy to fakt

ale mając tego świadomosc nie roszczę sobie prawa do zajmowania stanowiska moralnego przywódcy i pasterza

w przeciwnieństwie do klechów

aaadamm
16-07-2004, 12:42

Od postaw moralnych i filozoficznych to każdy ma IMO swój rozum :) A co do kasy to zastanawiam się, czy jest takie kurestwo którego nikt by nie zrobił dla kasy... Co sądzicie?

to wyrzekl bys sie mastki, ojca i bycia kibicem Legii za iles tam $?

Pawełek
16-07-2004, 13:33
Wiecie...

Jest od zajebania rzeczy, których nie zrobię za kasę - nawet jak to będzie przysłowiowy "milion bilionów papierów"...

W życiu nie chodzi o drobne :D

I tu się z niektórymi z Was różnię po maxie... i... dzięki Bogu...

A różne były okresy w moim życiu... Nie mniej jednak i wtedy, gdy tarzałem się w forsie (jak jeszcze była normalna data zaczynająca się na tysiąc dziewięćset) jak i teraz gdy bida się pomału robi – zawsze byłem sobą. Nigdy mi z powodu szmalu nie odbiło...

Mnie czasem można przekupić – ale nie można kupić...

Co do Kościoła...

Nie ma mowy, bym odwrócił się od Kościoła, bo wierzę w Boga i Dzień Święty święcę... Natomiast księża są jak Niemcy. A Niemcy są dobrzy, źli i tacy sobie... Bo są tylko ludźmi, a istota ludzka jest ułomna, co na własnym przykładzie do bólu sprawdziłem...
Dla mnie nie jest pierwszoplanową osoba księdza w kościele, bo przychodzę tam nie dla niego – tylko dla Boga i siebie...
I owszem są genialne msze – jak te na Dominikańskiej w niedziele o 19.00., są i mniej udane, na Ursynowie, gdzie z ambony leci o Unii, pedałach i Żydach... (choć ja tego lubię sobie czasami posłuchać) :D
A jeśli istotą (powodem) bycia we wspólnocie katolickiej jest kryterium oceny zachowań kilku, czy nawet kilkudziesięciu księży – a nie fundament jakim jest Wiara – to powiem tylko tyle tym co się od Kościoła odwracają: pa pa – krzyżyk na drogę :D

Dobra... już sobie idę... :D

Miłego ŁYKendu!

Nazgul
16-07-2004, 13:46
to wyrzekl bys sie mastki, ojca i bycia kibicem Legii za iles tam $?

Nie wiem.
Nigdy nie byłem w takiej sytuacji, a jak mówi stara mądrość: "Tyle o sobie wiemy na ile nas sprawdzili". Jestem tylko człowiekiem, a że w tej chwili gówno mam i gówno mogę to stać mnie na uczciwość...

Pawełek: Bez pośredników jest taniej :D ;)

Fizi
17-07-2004, 15:38
Maybach z Torunia jak potwór z Loch Ness

dac, caj, Toruń 17-07-2004, ostatnia aktualizacja 17-07-2004 11:04

To robota wrogów Kościoła, brutalny atak na mnie i Radio Maryja - tak szef RM o. Tadeusz Ryzyk skomentował medialne doniesienia, jakoby jeździł najdroższym seryjnym samochodem świata.

To była najbardziej elektryzująca wiadomość tygodnia: na ulicach Torunia widziano ekskluzywnego maybacha na wrocławskich numerach, za kierownicą miał rzekomo siedzieć sam ojciec Ryzyk. Model podstawowy tego samochodu kosztuje 1,6 mln zł, a wyposażony w pancerne szyby i kuloodporne blachy - 4,5 mln.

W Radiu Maryja i firmie DamlerChrysler produkującej Maybacha urywały się telefony, pod siedzibą toruńskiej rozgłośni z aparatami czaili się fotoreporterzy z całej Polski. We wrocławskim wydziale komunikacji rozkładali ręce: - Żadnego maybacha nie zarejestrowano Zwrócilibyśmy uwagę. Taki samochód się pamięta.

W czwartkową noc o superato zapytali ojca dyrektora wprost słuchacze. Po północy o. Rydzyk zapewnił, że o istnieniu maybacha dowiedział się z mediów, a sam na pewno takiego wozu nie ma.

:hmm:

Sharn
17-07-2004, 16:02
Niestety mam "przyjemność" grzebania sie w finansach ludzkich i powiem jedno. Wkurwia mnie motyw jak przychodzi babka pytać czy przyszła jej emerytka 600 plnów, po czy jakieś 150 w sumie przelewa na Radio Maryja, budowę Bazyliki i KUL, po czym płacze że te emerytki to takie chudziutkie panie... :zly:
Wiadomo, że wiara to ważna rzecz, ale pewne akcje nie maja nic wspólnego z wiarą, że nie wspomnę o dogmatach... :-

Grzywa
18-07-2004, 22:34
http://members.lycos.co.uk/abg1906/hehe/auto.jpg