PDA

Zobacz pełną wersję : Promowanie Legii?!

DeMon
13-07-2004, 22:08
To co w ostatnich latach było piętą Achillesową w Legii, w najbliższym czasie się polepszy. O czym mowa? Chodzi o marketing. O planach zarządu z Łazienkowskiej opowiada rzecznik prasowy, Jacek Bednarz. "Od nowego sezonu chcielibyśmy organizować - mamy nadzieję, że przy współudziale Naszej Legii oraz Stowarzyszenia - cotygodniowe spotkania w szkołach warszawskich. Ma to być akcja prowadzona tydzień w tydzień, połączona z naborem do Młodych Wilków. Chcemy wrócić do dobrego pomysłu plakatowania. Będziemy też budować nowe miejsca dla dystrybucji biletów, która oparta będzie też o telefon i internet" - wyjawia Jacek Bedanrz. Jednak to nie jedyne plany klubu. "Raz do roku będziemy wydawali skarb kibica. Pierwszy zamierzamy wydać na rozpoczęcie tego sezonu. Będzie tam można znaleźć wszystkie informacje odnośnie Legii i potem te informacje co pół roku uzupełniać o to, co się zmienia. Będziemy też chcieli wrócić do pomysłu wydawania magazynu o Legii, który nie tyle będzie konkurował z NL, co będzie pismem innego typu. Nasza Legia jest tygodnikiem i opowiada o bieżących sprawach, natomiast magazyn będzie miesięcznikiem i będzie wydawany na zasadzie pewnej tematyczności. Tego typu magazyn ruszy najpóźniej na rundę wiosenną" - zdradził rzecznik prasowy Legii.

I skąd Ci "nowi" Legioniści mają brać pieniądze na bilety i identyfikatory? Po co plakatować miasto jeżeli i tak nikogo nowego nie zobaczymy na stadionie? Po co spotkania z młodzieżą jeżeli i tak ojciec ich nie zabierze na ich pierwszy mecz? no bo jak ma to niby zrobić? A własnie tak... Musi wydac pieniądze na identyfikatory, drogie bilety i jeszcze na ten pomysł musi wpaść dużo wczesniej bo przecież napewno zrobienie takiego I.D. bedzie trwać...
To zaczyna mi przypominać jakąś czarną komedię. Ś.P. Stanisław Bareja by chyba tego tak nie wymyślił.

MK
13-07-2004, 22:39
Przecież Zygo i spółka doskonale promują Legie wspaniała organizacja Deyna cup ,przystępne ceny szczególnie dla młodych kibiców o małym zasobie funduszy jeszcze długo by tu wymieniać dzięki Deyna cup mamy sławe w całej europie dziękujemy za wszystko ITI :brawo: :brawo: :brawo:

pusty
13-07-2004, 22:40
Gdzie tu sens, gdzie logika. :zly:

No niby sensu i logiki nie ma. Ale dobrze, że robią chociaż coś w kierunku przyciągnięcia młodych ludzi na mecze.

randy
13-07-2004, 22:57
że niby jak ? wróci taki dzieciak ze szkoły powie mamusiu niech się tata zwolni jutro z pracy, bo musimy jechac zrobić sobie zdjęcia i wyrobić identyfikatory. Po jakimś czasie przyjdzie powie mamusiu daj nam 80 zł, a najlepiej to 120 zł , bo braciszek też chce iść.(wariant oszczędnościowy przed krytą) Na miejscu tatusiu kup nam szaliki i koszulki. Policz sobie to wszystko. To jest jednorazowy wydatek. W ilu domach stać rodziców na takie częstsze wydatki?
to wszystko prawda ale zauwaz ze na nastepnym meczu koszty beda mniejsze (tylko bilety) a 99% osob co jest 1 raz na Legii uwaza ze jest zajebiscie i wraca
wiec moim zdaniem nawet jesli przez ta cala kampanie przyjdzie jedna osoba i zostanie na stale to bedzie warto
moze jakos uda sie zapelnic stadion w co osobiscie watpie :hmm:

pusty
13-07-2004, 23:11
No wiem, ze dużo rodzin nie stać na takie wydatki... Jest to przykre no, ale niestety tak jest. Wiem, ze to się wydaje bez sensu, że najpierw robią astronomiczne ceny biletów a potem starają się przyciągnąć ludzi i to tych mlodych którzy nie mają zazwyczaj pieniędzy. Ale moim zdaniem jest dobry sam fakt promowania Legii. Ale zobacz jest dużo dzieci, które nie miały styczności z naszym klubem i wtedy przychodzi kilku znanych piłkarzy i ich zachęca do odwiedzania stadionu. Może akurat znajdą się osoby, które będą chciały się wybrać na WP i będzie je na to stać?

P.S.
Ja absolutnie nie popieram cen biletów i sam jestem zły na ITI, ale jestem zadowolony z powodu tego, że robią chociaż coś aby przyciagnąć młodość, która będzie przyszłościa kibicowską tego klubu.
Pozdro

MK
13-07-2004, 23:13
Tragedia się dzieje ,myślałem że przyjscie ITI to zbawienie a tu same porażki. i na dodatek ich wspaniała promocja Legii
1. wyjście z bezczelną propozycją zmiany herbu i nazwy
2. kosmiczne ceny biletów i karnetów
3. identyfikatory
4. odwołanie turnieju Deyna cup który byłby sporą promocją Legii i miasta w całej europie
5. co będzie następne?? "Dzieciaki z klasą" w młynie??

randy
13-07-2004, 23:30
Tak było, ale jaka będzie teraz atmosfera nie wie nikt. W tym momencie powinny być zniżki dla dzieci, studentów, emerytów .... . To mogłoby zachęcić tego rodzica 2 dzieci. A tak dzieciak chciałby wrócić, znów 120( a jak będzie padało to kryta) i znów koszty rosną.
to jest dobry pomysl
inne ceny dla kobiet dzieci uczniow emerytow studentow i osob ze Szczecina Sosnowca Elblaga i Hagi
ale czy prezesik na to pojdzie??
bardzo watpie :hmm:

Raffi
14-07-2004, 00:46
mnie tam najbardziej ciekawi ten pomysł:

Będziemy też chcieli wrócić do pomysłu wydawania magazynu o Legii, który nie tyle będzie konkurował z NL, co będzie pismem innego typu. Nasza Legia jest tygodnikiem i opowiada o bieżących sprawach, natomiast magazyn będzie miesięcznikiem i będzie wydawany na zasadzie pewnej tematyczności. Tego typu magazyn ruszy najpóźniej na rundę wiosenną" - zdradził rzecznik prasowy Legii.

żyła
14-07-2004, 11:52
Tragedia się dzieje ,myślałem że przyjscie ITI to zbawienie a tu same porażki. i na dodatek ich wspaniała promocja Legii
1. wyjście z bezczelną propozycją zmiany herbu i nazwy
2. kosmiczne ceny biletów i karnetów
3. identyfikatory
4. odwołanie turnieju Deyna cup który byłby sporą promocją Legii i miasta w całej europie
5. co będzie następne?? "Dzieciaki z klasą" w młynie??

święte słowa :brawo: