PDA

Zobacz pełną wersję : Kto jest w SSLW?

Walek_C.Z.K
11-06-2003, 17:00
Moje pytanie jest takie: Kto z forumowiczów zapisał sie do Stowarzyszenia Sympatyków??
Chciałbym sie dowiedzieć, czy członkowie SS po podpisaniu członkostwa dostają jakies info o działalności Stowarzyszenia, lub czy jakies programy!
Wszyscy dobrze wiemy ze SS wzięło sie ostro do pracy i chwała im za to, ale chciałbym wiedzieć, czy oprócz tego ze co 3 miesiące będe im wpłacał kase to oni odezwą sie ode mnie chociaz raz?

Aureliusz
11-06-2003, 17:06
Przczytałem tytuł i zdrętwiałem. Kto jest z SS?=Kto jest SS-manem, czyli zwolennikiem Hitlera. :/
Ja nie jestem, narazie. Na pewno się zapiszę, ale niech SS rozwinie trochę swoją działalność. Forsą nie śmierdzę na razie.

Walek_C.Z.K
11-06-2003, 17:08
Przczytałem tytuł i zdrętwiałem. Kto jest z SS?=Kto jest SS-manem, czyli zwolennikiem Hitlera. :/
Ja nie jestem, narazie. Na pewno się zapiszę, ale niech SS rozwinie trochę swoją działalność. Forsą nie śmierdzę na razie.

'8 Wiedziałem ze tytuł rozpierdoli wszystkich '8

ange(L)
11-06-2003, 17:17
a ja jestem ciekaw ile to nasze SS ma obecnie czlonkow i czy kiedys zblizymy sie do wzoru jakim jest Barcelona(bodajrze 120 tys czlonkow,kibice wybieraja prezesa itp...)

Mazi
11-06-2003, 17:21
a ja jestem ciekaw ile to nasze SS ma obecnie czlonkow i czy kiedys zblizymy sie do wzoru jakim jest Barcelona(bodajrze 120 tys czlonkow,kibice wybieraja prezesa itp...)

120 tyś ???

Bede sie cieszył , jak pare tysięcy bedzie ... :oho:

szczepan
11-06-2003, 17:27
ja nie jestem ale mam zamiar od nowego sezonu (albo juz od wakacji) zapisac sie.
a co do porownan z barca to jest kolosalna roznica miedzy polska a anglia wlochami czy hiszpania. tam sie zyje pilka. nie chodzi mi o to ze co drugi to ultras tylko o to ze ludzi ktorzy u nas pewnie na meczu zostali by nazwani piknikami utorzsamiaja sie z druzyna. bedac w paryzu czy we wloszech uderzylo mnie to ze nawet dziadkowie siedzacy rano w kawiarenkach i popijajacy kawe dyskutuja o pilce o wynikach klubowych czy reprezentacji. Albo dziewczyny? tam moze podobnie jak u nas wiele z nich nie ma wiedzy czysto merytorycznej ale zna wyniki klubu zna barwy zna piosenki chodzi na najwazniejsze mecze. tam zyje sie pilka a u nas? to tylko weekend...

Diesel
11-06-2003, 18:56
Ja jestem. Narazie jeszcze wszystko sie stabilizuje, tworzona jest profesjonalna baza danych czlonkow i wtedy bedzie mozna oczekiwac ze np. SSLW (bo tak to sie nazywa) bedzie sie kontaktowalo z czlonkami stowarzyszenia.

Niemniej goraco zachecam do zapisywania sie do SSLW, jako ze cala ta kasa przeznaczana jest wylacznie na sprawy kibicowskie (oprawy, wyjazdy), a wszystko bedzie zorganizowane tak ze korzysci czlonkow beda przewyzszaly wplaty.

Bartek
11-06-2003, 21:57
W Wiśle rowniez funkcjonuje podobne stowarzyszenie. Jak narazie, po roku dzialalnosci jego szeregi zasila okolo 120...(niestety nie tysiecy) czlonkow. Na konto SKWK (Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków) mozna zaliczyc organizacje spec pociagow,wydawanie gazetki "ForzaWisła", nagranie plytki z piosenkami, wspolorganizacje Dnia Dziecka i oczywiscie dokladki do organizacji meczow. Obecnie poszukiwany jest sponsor.
zclonkowie stowarzyszenie do tej pory mogli skorzystac z jednej promocji ze strony klubu, to znaczy mogli nabyc za 50% wartosci bilet na jeden z meczow pucharowych(PP)

peyek
12-06-2003, 07:46
Ja zapisalem sie niedawno i w sumie zrobilem to zeby miec jakis impuls do placenia skladek ale mam nadzieje ze jesli sie to bedzie rozwijalo to i czlonkowie SSLW beda mieli jakies korzysci (nawet nie materialne).

Yankes
01-07-2003, 13:49
ja nie jestem ale mam zamiar od nowego sezonu (albo juz od wakacji) zapisac sie.
a co do porownan z barca to jest kolosalna roznica miedzy polska a anglia wlochami czy hiszpania. tam sie zyje pilka. nie chodzi mi o to ze co drugi to ultras tylko o to ze ludzi ktorzy u nas pewnie na meczu zostali by nazwani piknikami utorzsamiaja sie z druzyna. bedac w paryzu czy we wloszech uderzylo mnie to ze nawet dziadkowie siedzacy rano w kawiarenkach i popijajacy kawe dyskutuja o pilce o wynikach klubowych czy reprezentacji. Albo dziewczyny? tam moze podobnie jak u nas wiele z nich nie ma wiedzy czysto merytorycznej ale zna wyniki klubu zna barwy zna piosenki chodzi na najwazniejsze mecze. tam zyje sie pilka a u nas? to tylko weekend...
szcepan nie pitol jako forum całkiem dobrze zyjemy pilka jak sie widzimy co 3-4 dni 8)

Mini
01-07-2003, 20:03
widziałem kiedyś Timesa i o sporcie było tam tyle stron ile u nas ma rzeczpospolita zewszystkimi dodatkami. podejrzewam że w hiszpanii i we włoszech jest podobnie. od pierwszej ligi piłki nożnej do ostatniej ligi w bingo. ciekawe czy ktoś to czyta w całości?
a w SS myślę że przez kilka najbliższych lat nie będzie tysiąca bo dla większości jest to coś anonimowego. jest stowarzyszenie,o którym się wspomina od czasu do czasu w :look: i ze 2 razy na meczu a poza tym nic nie słychać.

szczepan
01-07-2003, 20:34
szcepan nie pitol jako forum całkiem dobrze zyjemy pilka jak sie widzimy co 3-4 dni 8)

Yankes a ilu nas jest? a ile osob chodzi na Legie? czy na Polonie? a ile osob jest w Warszawie...

kamyk
01-07-2003, 20:35
ja narazie sie nie zapisalem bo kurucho z kasa umnie ale mysle ze w sierpniu jak wyplatke pierwsza wezme hehe:) nio to powinnem sie zapisac!

Łysolek
01-07-2003, 22:23
Ja jestem. Narazie jeszcze wszystko sie stabilizuje, tworzona jest profesjonalna baza danych czlonkow i wtedy bedzie mozna oczekiwac ze np. SSLW (bo tak to sie nazywa) bedzie sie kontaktowalo z czlonkami stowarzyszenia.

Niemniej goraco zachecam do zapisywania sie do SSLW, jako ze cala ta kasa przeznaczana jest wylacznie na sprawy kibicowskie (oprawy, wyjazdy), a wszystko bedzie zorganizowane tak ze korzysci czlonkow beda przewyzszaly wplaty.

Diesel z CF ?? 8)

szczepan
01-07-2003, 22:35
ja juz mowilem po powrocie odbieram dowod zalatwiam sprawe staleog zlecenia z konta i zapisuje sie...

Mrozik
01-07-2003, 22:51
A trzeba być pełnoletnim żeby do SSLW wstąpić??

szczepan
01-07-2003, 22:55
chyba nie ale poporstu wtedy bede zalatwil wszystki takie rzeczy wiec pojde jedym ciagiem...

Yankes
02-07-2003, 15:50
jakie tam sa skaldki co i jak jak to wyglada napiszcie "cos"

szczepan
21-07-2003, 16:36
wpisowe w wysokosci 3 skladek miesiecznych czyli 30 zloty =-> stad wynika po prosty przeliczeniach ze jedna skladka miesieczna to 10 zloty. trzeba wypelnic formularz zaniesc dowod wplaty (wpisowego) no i czekac. stowarzyszenie narazie rusza (z tego co slyszalem) ale jakos niedlugo ma nabrac tempa... ja dzisiaj zlozylem papiery...

Yankes
11-08-2003, 13:33
i jak z tym stowazyszeniem jak to w koncu wyglada ilu juz czlonkow??

rkwa
11-08-2003, 20:06
ja planuje sie zapisac juz od dluzszego czasu ale jakos jeszcze sie nie zapisalem,niby te skladki nie sa duze ale podliczajac te nieduze wydatki w miesiacu to zbierze sie tego pokazna sumka-a ze warto sie zapisac wiedza ci ktorzy np w seszlym sezonie bez problemow nabyli bileciki np na Widzew wlasnie dlatego ze byli w SSLW.

pozdro.