PDA

Zobacz pełną wersję : Pogoń Siedlce - Legia Warszawa

Lukass
07-07-2004, 19:07
Witam ... Mam pytanie co do najbliższego sparingu Legii w Siedlcach. Czy wy forumowicze zamierzacie jechac do Siedlec na mecz ? A jesli tak mniej wiecej ile ludzi :D

PS.: Czy ktoś wie czy w Siedlcach jest jakiś fan-club Legii ? I czy przyjmą nas tam przyjaźnie ?

Raffi
07-07-2004, 19:27
Witam ... Mam pytanie co do najbliższego sparingu Legii w Siedlcach. Czy wy forumowicze zamierzacie jechac do Siedlec na mecz ? A jesli tak mniej wiecej ile ludzi :D

PS.: Czy ktoś wie czy w Siedlcach jest jakiś fan-club Legii ? I czy przyjmą nas tam przyjaźnie ?

1) Ja raczej nie będę mógł, ale z tego co wiem sporo osób się wybiera, nie tylko z Warszawy zresztą

2) Zdecydowanie 2 razy "tak"

Heli_Lukow
07-07-2004, 20:58
Mecz w Siedlcach jest o godzinie 11. Zapraszamy wszytskich
ŁUKÓW 100 % LEGIA

Lukass
07-07-2004, 21:02
Ok spoko ... Ja sie wybieram mam nadzieje ze wejde na stadion :] A teraz wlasnie przegladam pewna stronke http://www.kavaliers.friko.pl Widze ze ekipa kibicuje Legiuni i Pogoni Siedlce :) A wiec spoko :] Mam nadzieje ze przyjma nas mile :]

Adis
07-07-2004, 21:06
Tak, tak... Łuków też tam będzie ;)

ŁUKÓW 100% LEGIA

Raffi
07-07-2004, 21:16
Acha, o ile pamiętam to bilety są po 5 (normalne) i 3 (ulgowe) zł, zatem zachęcająco. Rozklad pociągów do Siedlec jest podany na stronie głownej www.legialive.pl

Lukass
07-07-2004, 21:20
Tak to dobrze ze pociag jest :] To ludzie moga spokojnie dojechac :] A moze wiecie czy daleko jest ze stacji w Siedlcach do stadionu ?

Raffi
07-07-2004, 21:48
http://www.siedlce.um.gov.pl/wp2/index.html
wybierz w menu z lewej dolnej strony ulicę WOJSKOWA - na planie jest tuż na północ od dworców

tu też:
plan miasta z zaznaczonym dworcem - dworzec PKS jest jeszcze bliżej stadionu (http://www.pilot.pl/index.php3?z_city_id=600&katalog=n13_&max_katalog=n14_&x_obr=285&y_obr=388&x_15=109336&y_15=74522&form_t=0&tool=1&info=20&lang=pl#infor) - PKS odjeżdża spod stadionu

Lukass
07-07-2004, 21:59
Ok wielkie dzieki :] Juz bede wiedzial jak dojechac :D I inni chyba tez :) Pozdro

Creator
08-07-2004, 21:02
Mam pytanie: jedzie ktoś do Sied(L)ec przez Garwo(L)in???Bo bardzzoooooo bym chciał się z nim zabrać po trasie...czekam na wieści: GG:4866639. :modli:

Raffi
09-07-2004, 10:16
Mam pytanie: jedzie ktoś do Sied(L)ec przez Garwo(L)in???Bo bardzzoooooo bym chciał się z nim zabrać po trasie...czekam na wieści: GG:4866639. :modli:
Z Warszawy do Siedlec przez Garwolin? :ucieka: Chyba że ktoś z Puław czy Deblina by jechał. Osobiście sugerowałbym Ci pociąg do Mińska Maz. i stamtąd przesiadka do Siedlec.

Porter
09-07-2004, 16:42
Głupie pytranie ale nie chce mi sie szukac... kiedy ten mecz ?

Dobra jest ta vlepa :hyhy:

http://www.kavaliers.friko.pl/vlepki/siedlce.jpg

ems
09-07-2004, 16:44
Jutro o Jedenastej
w skrocie JJ

Porter
09-07-2004, 16:54
Jutro o Jedenastej
w skrocie JJ

JJ powiadasz ?

:hmm:

to klawo :hyhy:

Długi123
09-07-2004, 17:01
Ile km jest do Siedlec z wawki?

Thomas
09-07-2004, 17:04
obiło mi się o uszy że ok 100....za leniwy jestem żeby na mapie zprawdzić :kurde:
to ja może skorzystam z okazji i się spytam jak wyjechac z wawy jadąc do Siedlec :hmm: :hyhy:

Porter
09-07-2004, 17:45
sprawdź sobie na www.pilot.pl (http://www.pilot.pl)

mysle ze mniej niz setka

Nationalist
09-07-2004, 18:02
Coś ok. 100 km.Pociągiem w niecałą godzine

Ogólnie sparing może być ciekawy.Marzy mi się z Motorkiem w Lublinie ale Siedlce też mogą być :zlosliwy:

abder II
09-07-2004, 18:39
Ja uważam, że jak się już ma zamiar grać sparingi czy też mecze towarzyskie to należy grać z dobrymi zespołami najlepiej o klasę wyższą a nie byle amatorami 3’cio ligowymi (czy gdzie oni tam sobie grają). W ten sposób piłkarze olewają sobie przeciwników , nie podchodzą do takiego meczu poważnie przez co się w ogóle nie rozwijają. Szkoda że tak mało trenerów też tak myśli 8) (wyjątek Jerzy Engel)

[glow=black:6e79ef1f3e]Pozdrowienia [/glow:6e79ef1f3e][glow=white:6e79ef1f3e]dla wszystkich [/glow:6e79ef1f3e][glow=red:6e79ef1f3e]kibiców[/glow:6e79ef1f3e]

[glow=green:6e79ef1f3e]Legii ?[/glow:6e79ef1f3e]

MaxyM
09-07-2004, 18:50
Milcz ********!

mOFMC
09-07-2004, 20:24
ROTFL!

sokołowiak01
09-07-2004, 20:33
Jutro w Sied(L)cach a 3 września u mnie w Sokołowie Podlaskim. Mecz uświetni odsłonięcie tablicy na cześć Kazika Deyny. Już dziś zapraszam :D

Lukass
09-07-2004, 21:07
No mam nadzieje ze duzo ludzi wybierze sie jutro na mecz ... :D Ja osobiscie jade bardzo bym chcial aby duzo ludzi przyszlo na stadion :) I dopingowalo swoje ukochane druzyny :] Szykujcie konfetti i sempertyny :]
PS: Uzyskalsmy zgode na dolaczenie do mlyna Pogoni Siedlce :D A wiec wszyscy sie tam wbijamy :)

mOFMC
09-07-2004, 21:22
Uzyskalsmy zgode na dolaczenie do mlyna Pogoni Siedlce
Nie wiem czy dziekowac czy smiac sie :/

arczi
09-07-2004, 21:49
:ucieka:
Bog zaplac ktotamkto.
Co bysmy bez Ciebie zrobili...

Sharn
09-07-2004, 21:57
:ucieka:
Bog zaplac ktotamkto.
Co bysmy bez Ciebie zrobili...

:leze:

Lukass
09-07-2004, 21:58
Hehe ... No prosze bardzo :)) Nic wielkiego nie zrobilem :] No ale jak juz mnie tak wywyzszacie to fajnie :D :raca: :raca: :raca: Jestem Boskii :D

:mzk: Jedziemy do Siedlec !!! :]

mOFMC
09-07-2004, 22:03
:hmm: :/ :O

ems
09-07-2004, 22:09
:placze:

mOFMC
09-07-2004, 22:35
ems: :rotfl:

Jestem Boskii
:modli: :modli: :modli:
od decyzji Zygo uchowaj nas Panie!

cnm
09-07-2004, 23:05
Ja uważam, że jak się już ma zamiar grać sparingi czy też mecze towarzyskie to należy grać z dobrymi zespołami najlepiej o klasę wyższą a nie byle amatorami 3’cio ligowymi (czy gdzie oni tam sobie grają). W ten sposób piłkarze olewają sobie przeciwników , nie podchodzą do takiego meczu poważnie przez co się w ogóle nie rozwijają. Szkoda że tak mało trenerów też tak myśli 8) (wyjątek Jerzy Engel)

I zapewne dlatego cala Bundesliga klepie amatorow przed sezonem po kilkanascie do zera.Co oni moga wiedziec o pilce, Engela trzeba glabom! A tak na marginesie gratuluje wygrania turnieju w Brodnicy, gdzie zagraliscie z dobrymi zespolami, tak o klase lepszymi, czyli Reprezentacja Okregu Kujawsko-Pomorskiego, Sparta Brodnica oraz SMS Lodz. Pozdrow koniecznie pana Jurka!

Porter
09-07-2004, 23:21

I zapewne dlatego cala Bundesliga klepie amatorow przed sezonem po kilkanascie do zera.Co oni moga wiedziec o pilce, Engela trzeba glabom! A tak na marginesie gratuluje wygrania turnieju w Brodnicy, gdzie zagraliscie z dobrymi zespolami, tak o klase lepszymi, czyli Reprezentacja Okregu Kujawsko-Pomorskiego, Sparta Brodnica oraz SMS Lodz. Pozdrow koniecznie pana Jurka!

:brawo: :hyhy:

abder II
09-07-2004, 23:35

LoL, Coż nie wiem czy jaśnie oświecony cnm wie ale pan Jerzy Engel nie jest trenerem Polonii... Wasza sytuacja jest z grubsza inna póki co niż Polonii, bo ta dopiero wychodzi na prostą i buduje drużynę, a wy pewnie macie tzw."ambicje". No ale zobaczymy jak daleko z nimi zajdziecie...
Bundesliga mnie nie interesuje bo tam też sama amatorka gra. Najlepszy tego dowód w LM, gdzie ich jakoś nie wdziałem w ostatnich finałach...

[glow=black:5592c00a1c]Pozdrowienia [/glow:5592c00a1c][glow=white:5592c00a1c]dla wszystkich [/glow:5592c00a1c][glow=red:5592c00a1c]kibiców [/glow:5592c00a1c]

[glow=green:5592c00a1c]Legii ?[/glow:5592c00a1c]

Fester
10-07-2004, 00:05
nie legi, poloni...

ems
10-07-2004, 00:07
Abdul! dżihad!

Nilmaker
10-07-2004, 00:17
http://karlizm.webpark.pl/ :hyhy: Znalazłem pare zdjęc Abdula i kolegów z K6

cnm
10-07-2004, 00:56
LoL, Coż nie wiem czy jaśnie oświecony cnm wie ale pan Jerzy Engel nie jest trenerem Polonii...

Aha, i pewnie dlatego prowadzi treningi pierwszego zespolu Polonii podczas gdy niejaki Motyka stoi sobie cichutko z boku i sie przyglada.:) Przeciez od poczatku bylo wiadomo, ze Engel bedzie chcial trenowac Polonie z tylniego siedzenia i potrzebuje tylko gamonia, ktory sie na to zgodzi, stad wybor asa trenerskiego, ktorego zyciowym dorobkiem jest spuszczenie z ligi dwoch druzyn. Prosze cie, nie rozsmieszaj mnie...

Wasza sytuacja jest z grubsza inna póki co niż Polonii, bo ta dopiero wychodzi na prostą i buduje drużynę, a wy pewnie macie tzw."ambicje". No ale zobaczymy jak daleko z nimi zajdziecie...

Oj, to biedna Wisla Krakow, tez daleko nie zajedzie na swoich ambicjach, w koncu gra w weekend w turnieju w Mielcu, gdzie zagra np. z 3-ligowa Stala... To o Lidze Mistrzow moga zapomniec...

Bundesliga mnie nie interesuje bo tam też sama amatorka gra.

No tak, to wiele wyjasnia.:)

Raffi
10-07-2004, 11:34
Mecz w Siedlcach się rozpoczął:
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11609
http://live.legia.com.pl
http://legia.net/news.php?id=7010

Kilka minut po 11 rozpoczął się w Siedlcach mecz pomiędzy Legią Warszawa a Pogonią Siedlce, który zorganizowany zastał z okazji obchodów 60-lecie klubu z Siedlec. Na meczu obecny jest prezes Legii Piotr Zygo oraz właściciel klubu Mariusz Walter. Kibice zgromadzeni na stadionie przywitali prezesa okrzykiem „Zygo frajerze, nam Legii nikt nie odbierze” oraz wywiesili transparent „350 zł = pusty stadion”. Dostało się także trochę Mariuszowi Walterowi("Walter! Co? Wiesz co!"). W 17 minucie mecz został przerwany. Kibice weszli na murawę, usiedli i zaczęli skandować okrzyk "Tańsze bilety". Przerwa trwała 2 minuty. :/

mOFMC
10-07-2004, 11:38
O kurde! :kurde:
Tego sie nie spodziewalem...

[ Dodano: 10 lipca 2004, 11:52 ]
Heh... swoja droga ciekawe czy to byla jakas planowana grubsza akcja czy tylko paru malolatow nie wytrzymalo cisnienia :hmm:

pusty
10-07-2004, 12:00
No chyba nie tędy droga.... Niby chcemy rozmawiać z ITI a tutaj tekie coś...
Moim zdaniem w niczym to nie pomogło a jedynie może zaszkodzić.

Raffi
10-07-2004, 12:24
W 48 minucie po rzucie rożnym na 2:0 podwyższył Maciej Korzym. 2:0!! Chwilę później Korzym znakomicie obsłuzył Dorosza, ten strzelił bez namysłu, ale piłka przeleciała tuz obok słupka. Zaraz po tym mecz znów został przerwany. Kibice przemaszerowali środkiem boiska z flagami "A miało być tak pięknie...","350 zł = pusty stadion" i wręczyli je Mariuszowi Walterowi!

Generalnie jest to moim zdaniem na rękę Walterowi a niekorzystne dla reszty kibiców i utrudni jakiekolwiek negocjacje :/

Endrju
10-07-2004, 12:31
Nie chce nic mówić ale to jest tylko sparing gdzie jest niewielka grupa ... A za 6,5 godz ma sie odbyc demonstracja .. cała nadzieja w SSLW i CF-kach

Nilmaker
10-07-2004, 12:40
75'
Tym razem sprawa jest poważniejsza, bo pod stadionem rozpętała się bijatyka.

73'
Mecz znowu przerwany.

[ Dodano: Sob lip 10, 2004 11:41 am ]
77'
Do miejsca zajść na sygnale podjechała karetka...

Endrju
10-07-2004, 12:43
:kurde: ... Teraz to sie módlmy zeby karnet na Żylete nie kosztował 4 stówy. Amen

Nilmaker
10-07-2004, 12:43
79'
Mecz zostanie za chwilę wznowiony.

Raffi
10-07-2004, 12:51
myślę że mamy jakiś kawałek odpowiedzi na pytanie o przebieg demonstracji :roll: Na którą się nie wybieram.

Z kronikarskiego obowiązku dodam, że mecz został ostatecznie przerwany w 86. minucie i już go nie wznowiono. Brawo sabotażyści :brawo: Dziękuję wam z całego serca :brawo: Zajebista reklama Legii w Siedlcach.

Nilmaker
10-07-2004, 12:52
86'
To była ostatnia akcja tego meczu - na boisko wbiegli po raz kolejny kibice, a sędzia przedwcześnie zakończył mecz.

kozer
10-07-2004, 12:58
I ciekawe co na to ci wszyscy, którzy tak się srali z tą manifestacją. Zamiast czekać na wynik rozmów, to robią dym. :kurde:

Raffi
10-07-2004, 13:00
Cóż, możemy uznać, że demonstracja się już odbyła.......

pusty
10-07-2004, 13:10
Cóż, możemy uznać, że demonstracja się już odbyła.......

No niestety można tak powiedzieć, że już się odbyła... Ale obawiam się, że to tylko przedsmak tego co czeka nas o 19... Obym się mylił. Tylko czy teraz jeszcze można coś zrobić aby manifestacja się nie odbyła?

mOFMC
10-07-2004, 13:14
Tylko czy teraz jeszcze można coś zrobić aby manifestacja się nie odbyła?
Nie isc i namawiac innych aby zrobili to samo...

pusty
10-07-2004, 13:20
Tylko czy teraz jeszcze można coś zrobić aby manifestacja się nie odbyła?
Nie isc i namawiac innych aby zrobili to samo...

Ja nawet nie mieszkam w Warszawie więć na manifestacje napewno nie pójdę. Tylko niestety to co mówisz może działać również w drugą strone mianowicie, że ci co się wybierają będą namawiać innych aby też poszli. A napewno znajdą się tacy co się wybiorą pod siedzibe ITI...

ems
10-07-2004, 13:22
z tego co ja wiem to nie bylo zadnej bijatyki

Raffi
10-07-2004, 13:25
a karetka po kogo jechała? poza tym nie chodzi o to czy się bili czy nie tylko o przerwanie meczu

ems
10-07-2004, 13:28
sedzia dostal odmy pluc bo za duzo razy musial gwizdac na przerwanie meczu :)

Kiub
10-07-2004, 13:29
zajebiście.........Walterek się utwierdził w przekonaniu że te są "odpowiednie" :zly: szkoda słów.....

Raffi
10-07-2004, 13:32
Jacek Bednarz: "Na pewno intencją Legii i jej Zarządu jest wychodzenie naprzeciw takim inicjatywom jak ta w Siedlcach. Potrzebny był nam ten mecz po obozie przygotowawczym. Jeśli chodzi o to, co się działo na trybunach... Przykro mi. Chciałbym powtórzyć to, co już mówiłem wczoraj, że Zarząd i nowi właściciele klubu nigdy nie zaakceptują takiej formy kontaktów kibiców z klubem. Jest ona niedopuszczalna - Zarząd będzie oczywiście o problemach z kibicami rozmawiać, ale to ma być rzeczowy dialog, a nie szukanie konfrontacji. Mam nadzieję, że te problemy, które wynikły po ogłoszeniu nowego cennika załatwimy bardzo szybko, atmosfera na Legii będzie taka jak w zeszłym sezonie i nigdy już nie będziemy świadkiem czegoś takiego jak tutaj w Siedlcach".

ems
10-07-2004, 13:32
nie no, jezeli nie bylo bijatyki, to w zasadzie jeszcze nic sie nie stalo. wejscie na murawe i pare okrzykow... to zwykly protest. natomiast demonstracja pod ITI ma wszelkie szanse zakonczyc sie interwencja policji, i wlasnie to jest to czego sie obawiam.

Mazi
10-07-2004, 13:33
Po takim czymś ... ehhh... szkoda gadać :/ .

Nie powinno tego być. NIE POWINNO :( :( :placze:

ems
10-07-2004, 13:33
Jacek Bednarz: "Na pewno intencją Legii i jej Zarządu jest wychodzenie naprzeciw takim inicjatywom jak ta w Siedlcach. Potrzebny był nam ten mecz po obozie przygotowawczym. Jeśli chodzi o to, co się działo na trybunach... Przykro mi. Chciałbym powtórzyć to, co już mówiłem wczoraj, że Zarząd i nowi właściciele klubu nigdy nie zaakceptują takiej formy kontaktów kibiców z klubem. Jest ona niedopuszczalna - Zarząd będzie oczywiście o problemach z kibicami rozmawiać, ale to ma być rzeczowy dialog, a nie szukanie konfrontacji. Mam nadzieję, że te problemy, które wynikły po ogłoszeniu nowego cennika załatwimy bardzo szybko, atmosfera na Legii będzie taka jak w zeszłym sezonie i nigdy już nie będziemy świadkiem czegoś takiego jak tutaj w Siedlcach".

no, czyli przelkneli to :)

Raffi
10-07-2004, 13:36
emsior, a nie uważasz że ktoś powinien zabrać głos w/s demonstracji?

ems
10-07-2004, 14:30
pewnie tak..

a, i zeby nie bylo - dzisiejszej formy protestu nie popieram

VASCO
10-07-2004, 14:37
Niektórzy to bezmózgi. Takie zachowania tylko utwierdzą prezesów w decyzji co do cen. Przecież jeżeli takich ludzi jak ci z Siedlec nie będzie na meczach to tylko klubowi wyjdzie na dobre. Poza tym jeżeli w Krakowie na Wisłę ceny są podobne a Warszawa to bogatsze miasto, to nie martwiłbym się tak o frekwencję. Choć napewno na początku trochę spadnie. Niestety obawiam się, że dla panów Waltera i Zygo podniesienie cen to sposób walki z chuligaństwem. A tak się do tego nie powinni zabierać.....

czaszka
10-07-2004, 15:11
Zarząd będzie oczywiście o problemach z kibicami rozmawiać, ale to ma być rzeczowy dialog, a nie szukanie konfrontacji.

Podniesienie cen karnetów o 100 % , zadnych rozmow z kibicami - to nie jest konfrontacja panie Bednarz ??? :chytry:

Lukass
10-07-2004, 15:20
Ehh ... Dopiro co wrocilem z Siedlec bylo naprawde zajebiscie !!! Tyle ze szkoda bo kibice Legiuni wtargneli przez brame na trybuny nie placac za bilety :] A to grupka byla chyba co przyjechala pociagiem ... I niestety to wszystko mowi samo przez sie teraz zepsulismy sobie opinie ... Przez zatrzymanie meczu i przez wtargniecie przez brame za darmo ... szkoda !!! No ale cuz ja sie bawililem wspaniale ... i nei wbiegalem na boisko bo takiej formy protestu nie popieeram ... Dzis o 19 przejde sie pod ITI i tam bede manifestowal !!! Pozdrawiam

Kawa
10-07-2004, 16:07
Dzis o 19 przejde sie pod ITI i tam bede manifestowal !!! Pozdrawiam
I wez ***** tłumacz... :kurde:

Nationalist
10-07-2004, 16:12
Kumpel przez telefon wspominał o kibicu porażonym prądem ,który później spadł z dachu pociągu.Jak z nim ?

ems
10-07-2004, 16:25
:-

M_I_G
10-07-2004, 16:27
Wygladalo ze wszystko w porzadku , oby..... Ale sam jest sobie winny ,dobrze ze wiekszej tragedi nie bylo ,bo bylo blisko.
Ogolnie wyjazd dobry ,pare zajebistych i smiechowych momentow.
Wjazdy na murawe - nie mam nic przeciwko , wbiegnac i usiasc na murawie na meczu sparingowym nie jest niczym strasznym.
Nie zrozumiem tylko po co wyzywac Waltera od kurew :kurde:

PS: No i absolutnie nie zgadzam sie z twierdzeniem ze przyjechalo bydlo z Warszawy ,narozrabialo ,zrobilo wioche i odjechalo (tez z klopotami). Owszem nie bylismy swieci ,ale nie bylo napewno tak ze dzialo sie to bez wiedzy gospodarzy.

ems
10-07-2004, 16:29
abstrahujac od wszystkiego, ciekawym pomyslem jest wprowadzenie biletow na taka 'impreze'

Seba(L)
10-07-2004, 16:33
Dzis o 19 przejde sie pod ITI i tam bede manifestowal !!! Pozdrawiam
I wez ***** tłumacz... :kurde:

Dokładnie widać że jest podział wśród nas i to jest najgorsze.Jedni chcą iśc pod ITI inni wiedzą że ta demonstracja nic nie da,a pewnie sie tak skończy jak mecz w Siedlcach.Ja sam sie nie wybierałem pod ITI ,ale coś czuje że z ciekawości , nudów i głupoty moge z kumplami tam sie udać,a pewnie tak myslących ludzi jak ja jest więcej.

ems
10-07-2004, 16:37
Ja sam sie nie wybierałem pod ITI ,ale coś czuje że z ciekawości , nudów i głupoty moge z kumplami tam sie udać,

Twoja szczerosc mnie rozjebala :bauns:

Seba(L)
10-07-2004, 16:45
Ja sam sie nie wybierałem pod ITI ,ale coś czuje że z ciekawości , nudów i głupoty moge z kumplami tam sie udać,

:hyhy:
No wiesz nie mam zamiaru udawać jakiegos mondrali,większosc doskonale zdaje sobie sprawe o czym pisze. Doskonale wiem co sie robi z człowiekiem po wódzie i w grupie podobnie myślących kolegów.Przecież Ci co dzis rozrabiali w Siedlcach to mieli we krwi jakies promile i dokładnie ten sam scenariusz będzie pod ITI.

Porter
10-07-2004, 16:48

No wiesz nie mam zamiaru udawać jakiegos mondrali,większosc doskonale zdaje sobie sprawe o czym pisze. Doskonale wiem co sie robi z człowiekiem po wódzie i w grupie podobnie myślących kolegów.Przecież Ci co dzis rozrabiali w Siedlcach to mieli we krwi jakies promile i dokładnie ten sam scenariusz będzie pod ITI.

dodaj jeszcze fakt , ze z pewnością ktoś stamtąd na psy zadzwoni , czyli jeszcze trzeba miec na uwadze ruchawki z psiakami

Jaco
10-07-2004, 16:48

Seba(L)! Nie stresuj się!! Znam Cię i wiem, że oddałbyś za Legię bardzo wiele... Jeśli wybierzesz się na manifę, to pomóż chłopakom w opanowywaniu "goracych głów".
Wiadomo, o co chodzi!! 8)

Seba(L)
10-07-2004, 17:00

Seba(L)! Nie stresuj się!! Znam Cię i wiem, że oddałbyś za Legię bardzo wiele... Jeśli wybierzesz się na manifę, to pomóż chłopakom w opanowywaniu "goracych głów".

Własnie sie tez tego boje że dojdzie do przepychanek między nami pod tym ITI jedni zaczną drugich opanowywać i sie zacznie.Mam nadzieje ze sie myle. :roll:
Mam kumpla który pracuje w ITI i mówił mi że ci którzy tam dzis pracują to sie poprostu bali dzis iśc do pracy,bo większość jest przkonana że Legionisci dziś przyjdą im firme rozwalić.On stwierdził że na szczęście dzis nie pracuje,no i co ja mu miałem powiedzieć?Idź nie bój sie nikt Ci nic nie zrobi?

Porter
10-07-2004, 17:17

Własnie sie tez tego boje że dojdzie do przepychanek między nami pod tym ITI jedni zaczną drugich opanowywać i sie zacznie.Mam nadzieje ze sie myle. :roll:
Mam kumpla który pracuje w ITI i mówił mi że ci którzy tam dzis pracują to sie poprostu bali dzis iśc do pracy,bo większość jest przkonana że Legionisci dziś przyjdą im firme rozwalić.On stwierdził że na szczęście dzis nie pracuje,no i co ja mu miałem powiedzieć?Idź nie bój sie nikt Ci nic nie zrobi?

Jedzie Legia, jedzie Legia....

...i w Warszawie ogólna psychoza :ucieka:

Adis
10-07-2004, 17:28
Jako, że tam byłem to może trochę to opiszę...

Z Warszawy pociągiem zjechalo ok. 250 Legionistów (z Łukowa ok.30 osób). W drodze jeden z jich został porażony prądem więc). Wszyscy razem udajemy sie pod stadion gdzie wbijamy się z bramą. Siadamy na sektorze z Pogonią i zaczynamy doping, który niekiedy był bardzo głośny. Cały płot obwieszony flagami. W trakcie pierwszej połowy wchodzimy na boisko w celu protestu w sprawie cen biletów. W przerwie towarzystwo sie trochę porozsiadywało i w drugiej połowie doping siadł, ale co jakiś czas dostawało się panom "W" i "Z". Po kilku minutach gry policja zawija jednego z Legionistów, od razu wyskakujemy w ok. 30 osób i przez boisko biegniemy w kierunku bramy gdzie stała prewencja. Leci trochę kamieni i brech po czym musimy się zrywać na sektor. Na pięć minut przed końcem jeszcze raz wchodzimy na boisko i sędzia konczy mecz. Wszycy wychodzimy na ulicę gdzie przejmuja nas mundurowi i odprowadzają na PKP. Po drodze jak i na samym peronie trochę szarpanin z prewencją w efekcie czego zawijają jeszcze 3 od nas (Łuków)...

Lukass
10-07-2004, 17:37
Hehe .. Wiedzialem ze tak sie skonczy jazda PKP :] Ja jechalem samochodem a wiec bylem bezpieczny :) A co do manifestacji pod ITI mam nadzieje ze burd nei bedzie i spokojnie wroce do domu ... Ja chce tylko zamaanifestowac ... Bo mnie na taki bilet ( A tym bardziej karnet ) nie stac !!! Niestety na dzisiejszym meczu nei obylo sie bez wyzywania pana Waltera i Zygo ale nei wiem po co to ... Jak Walter kupil akcje Legii to wszyscy bardzo sie cieszyli i byli bardzo zadowoleni. A teraz nagle wszyscy wyzywaja go od kurew. Szkoda ...

MANIFESTACJA POKOJOWA 19.06.2004 r. ITI !!!
(Mam nadzieje że nie przyjda pod siedzibe lyse drechy po to aby sie napieprzac z Psami .......) Pozdro

Nilmaker
10-07-2004, 17:42
Hehe .. Wiedzialem ze tak sie skonczy jazda PKP :] Ja jechalem samochodem a wiec bylem bezpieczny :) A co do manifestacji pod ITI mam nadzieje ze burd nei bedzie i spokojnie wroce do domu ... Ja chce tylko zamaanifestowac ... Bo mnie na taki bilet ( A tym bardziej karnet ) nie stac !!! Niestety na dzisiejszym meczu nei obylo sie bez wyzywania pana Waltera i Zygo ale nei wiem po co to ... Jak Walter kupil akcje Legii to wszyscy bardzo sie cieszyli i byli bardzo zadowoleni. A teraz nagle wszyscy wyzywaja go od kurew. Szkoda ...

MANIFESTACJA POKOJOWA 19.06.2004 r. ITI !!!
(Mam nadzieje że nie przyjda pod siedzibe lyse drechy po to aby sie napieprzac z Psami .......) Pozdro
A myslisz że Ci przyjdą tam same inteligenty? :roll:

Lukass
10-07-2004, 18:01
Watpie w to ... :/ :/ :/ No ale co zrobic ... Oddale sie od nich ... 8) Zreszta nie wiem czy komus bedzie sie chcialo isc tam ... Wszyscy to juz wala .. Klub chce rozmawiac ... A wiec mozna niby poczekac ... Hmm ... Nie wiem co robic ... Uwagi na tym forum sa strasznie rozne ... Jedni mowi zeby isc drudzi mowia zeby nie isc i co robic :hmm: ... Heh .. Ale i tak mam blisko bo mieszkam na Wi(L)anowie a wiec sie chyba przejde ... :ts:

Radzyn
10-07-2004, 19:19
Ja tam się nie dziwię że wybuchła bijatyka.Jak już pisałem wcześniej Bijatyk takich będzie jeszcze wiele z powodów tych podwyżek.

_Bart
10-07-2004, 19:29
nie no :cenzura: w tvn w sporcie jakas dziwka z siedleckiej policjai powiedziala ze burdy byly wywolane poprzez to ze kibicie zostali oszukani przez sprzedajacych biolety gdyz kupili je za 40 zl a w siedlcach sprzedawano je po 5 zł :brawo:

brevery
10-07-2004, 19:35
Właśnie w sporcie na TVN-ie była relacja telefoniczna z Siedlec autorstwa rzeczniczki komendy w Siedlcach, która mówiła o jakimś obrzucaniu psów kamieniami (kiedy to miało miejsce bo ja czegoś takiego nie zanotowałem). Powiedziała że powodem wjazdu z bramą była mylna informacja o wysokich cenach biletów na ten mecz. Powiedzieli oczywiście o wjazdach na murawę i wcześniejszym zakończeniu meczu.
Całość została "okraszona" napisem "chuligańskie wybryki kibiców Legii".
Nie ma co, zajebista reklama :/

konkretniej : "Awantury spowodowali pseudokibice którzy uważali,że sa oszukani przez klub gdyż w Warszawie bilety kosztowaly 40 zł a po przyjeździe na mecz okazało sie,że tylko 5 zł.Pozatym grupka chuliganów bez powodu zaatakowała policjantów,i obrzuciła ich kamieniami"
Żenada...
Od tego komentarza nie wierze w żadna dobra wole Waltera i spółkiłki...

Radzyn
10-07-2004, 19:43
Normalnie ta wypowiedź na TVN-nie była śmieszną wypowiedzią i ta co z psiarni gadała hahahahaha normalnie nie wiem o co jej chodziło :P.

cnm
10-07-2004, 20:55

Zeby wymagac od innych najpierw nalezy wymagac od siebie. Jaka dobra wola zostala dzisiaj wykazana w Siedlcach przez 15 letnich wojownikow?
Zamiast czepiac sie poprzekrecanej relacji jakiejs paniusi pomyslcie w jakiej sytuacji dzisiejsze "dokonania" stawiaja osoby, ktore chcialy podjac merytoryczna dyskusje i walczyc o obnizenie cen biletow. Nie zdziwilbym sie gdyby Zygo z Walterem zrezygnowali z jakichkolwiek dalszych rozmow i robili dalej swoje, a takze nie zdziwilbym sie gdyby osoby, ktore mialy spotkac sie w czwartek z nimi zrezygnowaly z tego. Skoro sami odbieramy sobie argumenty i dobrowolnie potwierdzamy, ze podwyzki byly sluszne, to o czym tu mowic...
Gratuluje dobrego samopoczucia tym, ktorzy pisza, jaki to byl zajebisty wyjazd, jaki kozak wjazd z brama i super zabawa w chuliganow. Tylko nie podnoscie krzyku jak sie okaze, ze jest po zawodach w temacie cen - nie mozna miec wszystkiego.

Pzdr.,

Adis
10-07-2004, 20:56
Z tym obrzycaniem kamieniami policji chodziło pewnie o to co opisywałem czyli: "...policja zawija jednego z Legionistów, od razu wyskakujemy w ok. 30 osób i przez boisko biegniemy w kierunku bramy gdzie stała prewencja. Leci trochę kamieni i brech..."

abder II
10-07-2004, 21:02
nie legi, poloni...
Ej, qrcze a ja za coś takiego dostałem bana !

[glow=black:58a544ff56]Pozdrowienia [/glow:58a544ff56][glow=white:58a544ff56]dla wszystkich [/glow:58a544ff56][glow=red:58a544ff56]kibiców [/glow:58a544ff56]

[glow=green:58a544ff56]Legii ?[/glow:58a544ff56]

Raffi
10-07-2004, 21:07
widzisz, jemu zaciął się caps lock, bo Legia też napisał z małej :chytry:
PS Długo tego szukałeś?

abder II
10-07-2004, 21:19
Nie, przez przypadek znalazłem.

"Po co mi musk, skoro ja mieć Legia"

Buahahahaha i pomyśleć, że nawet ten zakład karny (więzienie), które znajduje się na ulicy Józefa Piłsudskiego czyli dokładnie na przeciw stadionu na którym rozgrywany był ten mecz, nie zniechęcił was do rozrób i stopniowemu zaprzepaszczaniu swojej szansy na porozumienie z ITI. Teraz spokojnie możecie iść na Wiertniczą i pokazać na co was stać.

[glow=black:d42b7f98db]Pozdrowienia [/glow:d42b7f98db][glow=white:d42b7f98db]dla wszystkich [/glow:d42b7f98db][glow=red:d42b7f98db]kibiców [/glow:d42b7f98db]

[glow=green:d42b7f98db]Legii ?[/glow:d42b7f98db]

Raffi
10-07-2004, 21:30
te, Wiertnicza już była. 4p.

Nilmaker
10-07-2004, 21:33
CO ten klient tu jeszcze robi? :/

brevery
10-07-2004, 21:57
konkretniej : "Awantury spowodowali pseudokibice którzy uważali,że sa oszukani przez klub gdyż w Warszawie bilety kosztowaly 40 zł a po przyjeździe na mecz okazało sie,że tylko 5 zł.Pozatym grupka chuliganów bez powodu zaatakowała policjantów,i obrzuciła ich kamieniami"
Żenada...

Wiesz moze co mieli na mysli z tymi cenami biletow, albo ja juz taki niekumaty jestem?

Nam wiadomo o co chodzilo, a w tv powiedzieli,że chodziło o ceny biletów na mecz w Siedlcach.

Zeby wymagac od innych najpierw nalezy wymagac od siebie. Jaka dobra wola zostala dzisiaj wykazana w Siedlcach przez 15 letnich wojownikow?
Zamiast czepiac sie poprzekrecanej relacji jakiejs paniusi pomyslcie w jakiej sytuacji dzisiejsze "dokonania" stawiaja osoby, ktore chcialy podjac merytoryczna dyskusje i walczyc o obnizenie cen biletow. Nie zdziwilbym sie gdyby Zygo z Walterem zrezygnowali z jakichkolwiek dalszych rozmow i robili dalej swoje, a takze nie zdziwilbym sie gdyby osoby, ktore mialy spotkac sie w czwartek z nimi zrezygnowaly z tego. Skoro sami odbieramy sobie argumenty i dobrowolnie potwierdzamy, ze podwyzki byly sluszne, to o czym tu mowic...
Gratuluje dobrego samopoczucia tym, ktorzy pisza, jaki to byl zajebisty wyjazd, jaki kozak wjazd z brama i super zabawa w chuliganow. Tylko nie podnoscie krzyku jak sie okaze, ze jest po zawodach w temacie cen - nie mozna miec wszystkiego.

Jak to zawsze bywa w konfliktach,są dwie strony medalu. Z jednej strony masz racje.Ja też bym sie nie zdziwił (po zaistniałej dzisiaj sytuacji) gdyby Walter i spółka powiedzili "Nie mamy o czym gadać". Tylko,że ja pamiętam jak dzisiaj gdy siedząc na spotkaniu w pubie (i zreszta nie tylko na tym spotkaniu) słyszałem o dobrej współpracy z kibicami. Pierwsze co robią po wejściu to podniesienie cen biletów do stawek horrendalnych niemalże,a później zamiast nie rozdmuchiwać jakiś wybrókow grupek małolatów, to przedstawiają je w jeszcze gorszym świetle niż było naprawde.
Każdy ma swoje racje,jednak uważam,że skoro ITI zainwestowało pieniądze w klub sportowy to powinni dbać o kibiców,bo gdyby nie oni,klub by nie istniał.

Beny
10-07-2004, 21:58
Ursyn, kamienie były na dworcu... :/

A dla tych, którzy nie byli - morda w kubeł!!

I pieprzę to bandę pijanych nastolatków!! Przez Was tracimy wszyscy!!

cnm
10-07-2004, 22:22
Jak to zawsze bywa w konfliktach,są dwie strony medalu. Z jednej strony masz racje.Ja też bym sie nie zdziwił (po zaistniałej dzisiaj sytuacji) gdyby Walter i spółka powiedzili "Nie mamy o czym gadać". Tylko,że ja pamiętam jak dzisiaj gdy siedząc na spotkaniu w pubie (i zreszta nie tylko na tym spotkaniu) słyszałem o dobrej współpracy z kibicami. Pierwsze co robią po wejściu to podniesienie cen biletów do stawek horrendalnych niemalże,a później zamiast nie rozdmuchiwać jakiś wybrókow grupek małolatów, to przedstawiają je w jeszcze gorszym świetle niż było naprawde.
Każdy ma swoje racje,jednak uważam,że skoro ITI zainwestowało pieniądze w klub sportowy to powinni dbać o kibiców,bo gdyby nie oni,klub by nie istniał.

Pamietaj tylko, ze w miedzyczasie byl mecz z Lechem... Gdyby nie to to mysle, ze mielibysmy sytuacje akceptowalna - podnoszenie cen biletow "plynne", czyli teraz mielibysmy mala podwyzke i za rok pewnie kolejna, tez niespecjalnie bulwersujaca.

Nazgul
10-07-2004, 22:29
Pamietaj tylko, ze w miedzyczasie byl mecz z Lechem... Gdyby nie to to mysle, ze mielibysmy sytuacje akceptowalna - podnoszenie cen biletow "plynne", czyli teraz mielibysmy mala podwyzke i za rok pewnie kolejna, tez niespecjalnie bulwersujaca.

Mecz z Lechem zawaliła IMO ochrona - skoro dekoracja odbywała się na honorowej to jakim prawem wdarli się tam goście których tam być nie powinno?

cnm
10-07-2004, 22:40
Mecz z Lechem zawaliła IMO ochrona - skoro dekoracja odbywała się na honorowej to jakim prawem wdarli się tam goście których tam być nie powinno?

To w tej chwili nie ma zadnego znaczenia i nikogo nie obchodzi. Istotne w tym wszystkim bylo to, ze zadyma "poszla w swiat", a to czy my sobie teraz bedziemy rozwazac czy zawinil ubek Misztal, dyrektor Lesniewski czy ktokolwiek inny, nie bedzie mialo specjalnego znaczenia. Chociaz oczywiscie mozemy sobie zafundowac jalowa akademicka dyskusje. Beze mnie.

M_I_G
10-07-2004, 23:59
Zrobilo sie z tego piekielko i informacja wyolbrzymiona - z igly widly.
Moje zdanie jest takie :
Jest to mecz sparingowy, mozna nawet w jakims stopniu powiedziec ze "przyjazni".
Wjazd na murawe - owszem! Dobra forma protestu. Ale niech to bedzie wjazd typu ze wchodzimy na murawe , siadamy czy tez stoimy , piateczka do przybicia z pilkarzami ,gadka szmatka - atmosfera na luzaku , 3 minuty na boisku i wracamy.
Taka forma protestu dla mnie byla by dobra. W kazdym razie napewno lepsza niz idiotyczne bluzgi na Waltera. W sumie Walterowi dostalo sie bardziej niz Zygo. Tego nie rozumiem.
Co do wjazdu z brama. No coz ,ciezko mi cos sensownego napisac. Ani popieram ,ani nie. W tym meczu uwazam ze powinni zrobic bilety za darmo.
Akcja na peronie calkiem niepotrzebna.

Zrobilo sie z tego wielkie halo, niczym awantura z Widzewem. Pilkarze uciekali , psy sie gotowaly, spiker apelowal - rozroba na calego! Bez sensu.....
Moze zbyt zmeczony jestem na trzezwe myslenia ,ale nie moge teraz czytac w necie opini wielkich Legionistow ,ktorzy siedza w domu i nic nie robia tylko krzycza: "ze wiocha, bydlo, holota, chuligani , oni nie sa kibicami Legii " itd.

Manifestacja zupelnie niepotrzebna moim zdaniem. Dobrze ze do niczego nie doszlo , chwala temu kto to trzymal. Chociaz i tak sie nie zdziwie jak jutro gdzies przeczytam ze jednak jakies zamieszki mialy miejsce a ich prowokatorami byli "Agresywni chuligani wracajacy z meczu w Siedlcach , ktorym malo bylo jednej awantury ,wiec wspolnie postanowili rozpetac nastepna"

A zreszta ja juz nic nie wiem , ide spac.

ems
11-07-2004, 04:53
Nie, przez przypadek znalazłem.

"Po co mi musk, skoro ja mieć Legia"

Buahahahaha i pomyśleć, że nawet ten zakład karny (więzienie), które znajduje się na ulicy Józefa Piłsudskiego czyli dokładnie na przeciw stadionu na którym rozgrywany był ten mecz, nie zniechęcił was do rozrób i stopniowemu zaprzepaszczaniu swojej szansy na porozumienie z ITI. Teraz spokojnie możecie iść na Wiertniczą i pokazać na co was stać.

[glow=black:5f0eb0d07f]Pozdrowienia [/glow:5f0eb0d07f][glow=white:5f0eb0d07f]dla wszystkich [/glow:5f0eb0d07f][glow=red:5f0eb0d07f]kibiców [/glow:5f0eb0d07f]

[glow=green:5f0eb0d07f]Legii ?[/glow:5f0eb0d07f]

idz juz stad ...

MaxyM
11-07-2004, 04:59
:pokemon:

ems
11-07-2004, 05:00
wlasnie... bana mu dacie czy sam mam to zrobic?

rkwa
11-07-2004, 06:39
Po jaki *** o meczu piszą pazie co w domu siedziały?Ogarnijcie się *****!

maciej-los
11-07-2004, 08:41
Cześć. Ciekawe są te Wasze komentarze, ale żeby było jeszcze ciekawiej to chcę Wam podsunąć coś co napisał na legialive w komentarzach do opisu meczu, niejaki Jaro z Siedlec
2004-07-11 00:25:59):
A wiec tak. ladny sloneczny dzionek zapowiada sie wielkie swieto w Siedlcach, przyjezdza Wielka Legia, obchodzimy 60-lecie naszego klubu Pogoni Siedlce, wiele mlodych ludzi na stadionie, wraz z rodzicami. Zapewne osob byloby wiecej gdyby byla bardziej odpowiednia pora... Zapawiada sie wielkie swieto w Siedlcach (wiem wiem pisze drugi raz to ale nie czesto zdarza sie goscic nam NAJLEPSZA DRUZYNE W KRAJU) tym bardziej ze spodziewamy sie wielu kibicow Legii co by widowisko zyskalo jeszcze bardziej... Nie pamietam dokladnie, ale bylo to jakos tuz przed albo tuz po rozpoczeciu meczu... Za murami slychac glosny spiew zapewne kibicow ktorzy wlasnie przyjechali pociagiem... dochodza do furtek przy ktorych sprzedawane sa bilety i ...
... czar wielkiego swieta pryska ...
cholota wlamuje sie przez glowna brame, nie placac za bilety, przebiega na trybune przez boisko, to nic ze Panie sprzedajace bilety siedzialy tuz przy bramie z drugiej strony i dosc wielkie skrzydla bramy moglby spowodowac tragedie ...
trwa mecz, wiele razy da sie slyszaec obrazliwe teksty pod adresem prezesa Zygo, pod adresem pana Waltera rowniez, ale narazie jakby okrzyki w stosunku do pana Waltera byly lekko niesmiale ...
mecz trwa dalej, kilkunastu wyraznie podpitych burakow wbiega na murawe w wyraznie obranym kierunku (pana Zygo i pana Waltera), widac ze raczej zamiarow pokojowych nie maja, na szczescie interwencja pilkarzy, trenerow i kierownika Legii powoduje ze po dlugich namowach wracaja...
na takich burakow organizatorzy kompletnie sie nie przygotowali, przeciez to mialo byc pilkarskie swieto w Siedlcach, nikt nawet nie przypuszczal ze osoby z tak wielkiego miasta moga sie tak zachowywac ...
dodam przy tym ze nikt ich nie prowokowal, bo juz nie raz slyszalem ze to dym spowodali ochroniarze, policja czy uj wie co ... policjantow na stadionie bylo dokladnie DWOCH, siedzieli sobie spokojnie w radiowozie, ochroniarze niby przed trybuna stali ale nie interwniowali kiedy buraki przerywaly mecz, a przerywali kilkukrotnie...
przekazanie transparentu odbylo sie w ten sposob jakis grubas z zasloniete morda szalikiem (jak mozna tak bezczescic nasze barwy?) przelecial przez boisko RZUCIL jakas szmata w kierunku lawki Legii i spierdolil w drugim, zaraz za nim chlopak ladnie ubrany w koszulke przemierza ta sama droge, idzie spokojnie nikt go nie zatrzymuje, wrecza panu Walterowi inna szmate i udaje sie w tym samym kierunku co poprzednik ...
w drugiej polowie jeden z dwoch policjantow ktorzy dotad siedzieli spokojnie wylegitymowal jednego z burakow i wyprowadzal go za stadion, nie zeby go aresztowac bo gdyby chcial tak zrobic wsadzilby go doi radiowozu i spokojnie odjechal, chcial goscia wyprowadzic wyrzucic ze stadionu i to wszystko... kiedy zobaczyla to banda burakow, kilkunastu najpierw a potem kilkudziesieciu rzucilo sie na pomoc innemu burakowi, policjant z deczka sie przestraszyl (kto by sie nie przestraszyl kilkudziesieciu osob goniacych JEDNA??) i zlapal jakas sztachete z pobliskie budowy, na pomoc ruszyl mu JEDEN ochroniarz ktory tam byl, obaj zostali delikatnie mowiac mocno poturbowani, burak oczywiscie odbity...
sedzia w tym czasie powiedzial lawce Legii ze jeszcze jedno przerwanie meczu i odgwizdze koniec...
nie minelo kilka minut na boisko znowu wbiegaja buraki, sedzia odgwizduje koniec ... wlasnie koniec czego??? nie bylo to juz ani swieto, ani mecz, ani nawet sparing ...
ludzie z Siedlec przyszli na stadion zeby obejrzec choc przez 90 minut Wielka Legie, ZAPLACILI ZA BILETY w przeciwienstwie do bandy burakow, a co ogladali? chamstwo, chamstwo i jeszcze raz chamstwo, na okolo padalo wiele stwierdzen typu, dla "NICH" bilety powinny byc po 2000 a nie po 350zl
pogratulowac tylko takich BURAKOW w Warszawie po meczu stracilem jakikolwiek szacunek do do kibicow Legii, po przeczytaniu jednak tych wsyztskich komantarzy widze ze Legia ma PRAWDZIWYCH KIBICOW ktozry wypelnilniliby nie 30 tysieczny stadion ale i 60 tysieczny, nie stanie sie tak jednka dopoki na mecze beda chodzily takie buraki jakie byly dzis w Siedlcach...

No comments

ems
11-07-2004, 11:30

co, zabronisz ?

Jacol
11-07-2004, 12:21
Osobiscie jestem wkurzony na tych palantow, co w Siedlcach wywolali zamieszki z prewencja i bluzgali caly mecz na Waltera. Okrzyki "tansze bilety" rozumiem, ale zeby wyzywac Waltera od szmat, kurew itd.? Tym nic nie zdzialamy, a damy drugiej stronie argumenty ku podwyzce cen biletow, aby wyeliminowac ze stadionu krewka czesc srodowiska kibicowskiego. Walter i Zygo schodzili z boiska w asyscie ochroniarzy a z trybun lecialy pojedyncze dosc ostre okrzyki... po takich zajsciach sam zastanowilbym sie czy nie wycofac sie z tego calego interesu. Po meczu w drodze na konferencje w budynku klubowym widzialem mine Waltera, a ona mowila wiele. Popieram formy protestu typu ... 5minutowe wejscie na murawe, ale po co to cale zamieszanie z prewencja, wywalaniem bramy i bluzgami?

rkwa
11-07-2004, 12:25

co, zabronisz ?

Lubisz komentarze z dupy ludzi którzy sami nie wiedzą o czym nawijają?

VASCO
11-07-2004, 12:25
Ale się popisałeś elokwencją. Ty to chyba masz nawet cztery paski na dresiku......

Porter
11-07-2004, 12:31
Ale się popisałeś elokwencją. Ty to chyba masz nawet cztery paski na dresiku......

myslisz ze jak ktoś juz chodzi w dresie to od razu jest matołem ?

:brawo:

rkwa
11-07-2004, 12:31

A Ty zacznij jeżdzić!!!

MaxyM
11-07-2004, 12:32
Panowie - Chillout. :nie:

VASCO
11-07-2004, 12:35

myslisz ze jak ktoś juz chodzi w dresie to od razu jest matołem ?

Niekoniecznie wszyscy, znam nieliczne wyjątki..... Weryfikuje na 97%. Ty pewnie zaliczasz się do tych pozostałych 3%.

pusty
11-07-2004, 12:39
Najgorsze jest to, że zaczynają się tworzyć ostre podziały między kibicami... A to tylko pogarsza sprawe.

ems
11-07-2004, 14:09

przestan z tym dresem, obsesje masz ?

[ Dodano: Nie lip 11, 2004 2:09 pm ]

co, zabronisz ?

nie wiem, dla mnie to co bylo na tym meczu to tak czy siak porazka...

M_I_G
11-07-2004, 14:26
bez kitu VASCO jakis kompleks dresiarza masz. Wszdzie wokol Ciebie tylko dresiarze i dresiarze. ***** nie wiem , skroili Cie pare razy? pobil ktos w dresie??
Bo to nienormlane. Ja pomykam czesto w dresie i co tez jestem matolem??
A Twoja statystyka 97% i 3% to OBOP czy CBOS ?? Bo troche nietrafna.

mOFMC
11-07-2004, 14:31
bez kitu VASCO jakis kompleks dresiarza masz. Wszdzie wokol Ciebie tylko dresiarze i dresiarze. ***** nie wiem , skroili Cie pare razy? pobil ktos w dresie??

To mania przesladowcza, eewentualnie dresofobia :ucieka:

VASCO
11-07-2004, 14:40

"kompleks" to najmniej trafne tutaj słowo. A poza tym rzeczywiście jest to określenie umowne opisujące typ człowieka , którego nie toleruję. Choć oczywiście zgadzam się ,że być może pewien procent ludzi w odzieniu dresowym nie powinienem zaliczać do gupy osób "bezmózgich". Dlatego zostawiłem owe 3%. Czy to mało czy dużo to kwestia dyskusyjna. Mi to tak wyszło z obserwacji " na oko". Może po prostu Ty masz inne spojrzenie i z innego punktu widzenia to oceniasz.......

Porter
11-07-2004, 14:46

"kompleks" to najmniej trafne tutaj słowo. A poza tym rzeczywiście jest to określenie umowne opisujące typ człowieka , którego nie toleruję. Choć oczywiście zgadzam się ,że być może pewien procent ludzi w odzieniu dresowym nie powinienem zaliczać do gupy osób "bezmózgich". Dlatego zostawiłem owe 3%. Czy to mało czy dużo to kwestia dyskusyjna. Mi to tak wyszło z obserwacji " na oko". Może po prostu Ty masz inne spojrzenie i z innego punktu widzenia to oceniasz.......

czyli wymyśliłeś sobie po prostu słowo "dres" na określenie ludzi jakich nie tolerujesz
Skoro widzisz ze irytuje to inne osoby na forum proponuje abyś używał słowa brudas ; dla ciebie bez różnicy , a przynajmniej nie bedziesz mi ubliżał , bo czesto chodze w dresie
dziekuje za uwagę

rkwa
11-07-2004, 14:46

przestan z tym dresem, obsesje masz ?

[ Dodano: Nie lip 11, 2004 2:09 pm ]

co, zabronisz ?

nie wiem, dla mnie to co bylo na tym meczu to tak czy siak porazka...

Dla mnie też i to WIELKA,dla jasności,ale wkurwia mnie jak pazie itp pisza 'bydło' a relacje znaja z tv czy radia i tu musisz przyznać racje. :>

PeLe
11-07-2004, 14:58
Widzę, że żyć mi już tu nie dacie. No trudno... Chciał bym chociaż widzieć za co dostałem te ostatnie 3 ban’y (bo nawet nie zdążałem wejść do topica) ?

Jakoż, że usunęliście mój ostatni post w którym to zresztą uzasadniłem to co wcześniej napisałem, a za co dostałem bana. Chodzi tu u ten cytat o musku... - a dotyczy on waszych wspaniałych pseudo-kibiców.

Mimo że, mnie nie lubicie i dlatego mnie banujecie, bom wasz największy „wróg”. :] Mam nadzieje, że choć część z was zgodzi z tym.

Tak, staracie się nawiązać kontakt z ITI w celu ugody na cene biletów wejściowych na mecze Legii... W tym czasie jednak przychodzi wam do głowy manifestować (ryzykując wybuch zamieszek) zamiast skorzystania z możliwości rozmów. Ponadto robicie ‘burde(L)’ w Sied(L)cach. No i powiedzcie mi. Czy to nie jest idiotyzm ? Gratulacje dobrego samopoczucia, dla tych pseudo-kibicom którzy to wywołali to i w tym uczestniczyli (w „obornie” swoich kolegów, nie?). Ależ daliście im popalić.

rkwa
11-07-2004, 15:06
Byleś w Siedlcach (Pozdro),albo na pikiecie,że swoje poglady na temat glosisz?Skąd znasz temat?Z radia czy z tv?Ogarnij się paziu!*****,kiedys mi sie podobało to forum,ale widze że pazieje straszliwie!

Po murawie nie biegałem,na pikiecie nie byłem...

ems
11-07-2004, 15:16
Widzę, że żyć mi już tu nie dacie. No trudno... Chciał bym chociaż widzieć za co dostałem te ostatnie 3 ban’y (bo nawet nie zdążałem wejść do topica) ?

Jakoż, że usunęliście mój ostatni post w którym to zresztą uzasadniłem to co wcześniej napisałem, a za co dostałem bana. Chodzi tu u ten cytat o musku... - a dotyczy on waszych wspaniałych pseudo-kibiców.

Mimo że, mnie nie lubicie i dlatego mnie banujecie, bom wasz największy „wróg”. :] Mam nadzieje, że choć część z was zgodzi z tym.

Tak, staracie się nawiązać kontakt z ITI w celu ugody na cene biletów wejściowych na mecze Legii... W tym czasie jednak przychodzi wam do głowy manifestować (ryzykując wybuch zamieszek) zamiast skorzystania z możliwości rozmów. Ponadto robicie ‘burde(L)’ w Sied(L)cach. No i powiedzcie mi. Czy to nie jest idiotyzm ? Gratulacje dobrego samopoczucia, dla tych pseudo-kibicom którzy to wywołali to i w tym uczestniczyli (w „obornie” swoich kolegów, nie?). Ależ daliście im popalić.

ABDUL! SPOKÓJ!

Foxx
11-07-2004, 16:20
Spokojnie, trochę egzotyki jeszcze nikomu nie zaszkodziło ;)

rkwa
11-07-2004, 16:31
Proste!Ile można jeździc po lidze!Dobry piknik był! :hyhy:

MaxyM
11-07-2004, 16:39

Te, a kto szarPał własnych piłkarzy po meczu z Polkowicami?
Czy to nie debilizm?

cnm
11-07-2004, 16:47
Dla mnie też i to WIELKA,dla jasności,ale wkurwia mnie jak pazie itp pisza 'bydło' a relacje znaja z tv czy radia i tu musisz przyznać racje. :>

Tyle, ze w tych relacjach zdecydowana wiekszosc rzeczy sie zgadza, wiec nie widze powodu, zeby 'paz' na podstawie tego wyrazal opinie.

rkwa
11-07-2004, 16:51
Mówisz o relacjach gdzie bylo info o tiketach za 40zł? (Roftl)

cnm
11-07-2004, 16:59

Totez napisalem, ze wiekszosc rzeczy sie zgadza. A informacja o biletach akurat brzmi tak absurdalnie, ze i tak malo kto potraktowal to powaznie. I powtarzam - niestety wiekszosc rzeczy sie zgadza, o wbieganiu x razy na murawe, o wjezdzie z brama, o rzucaniu kamieniami o komicznej akcji 'odbijania' typa, ktorego nikt nie zawinal itd.

buf0r
11-07-2004, 17:07
Byleś w Siedlcach (Pozdro),albo na pikiecie,że swoje poglady na temat glosisz?

Pozdrawiam bo byłem w tym czasie w Siedlcach :zlosliwy: .
Mxf nie wiem czy wiesz ale tematem tego topica jest Pogoń Siedlce - Legia a nie kto szarpał piłkarzów Poloni!
A wyrażam swoje poglądy bo mam do tego prawo mimo że mnie stanowczo wykurzacie stąd.

PS.
Fajnie że powróciliście do starego sytemu rejestracji nowych kont.

VASCO
11-07-2004, 17:12

czyli wymyśliłeś sobie po prostu słowo "dres" na określenie ludzi jakich nie tolerujesz
Skoro widzisz ze irytuje to inne osoby na forum proponuje abyś używał słowa brudas ; dla ciebie bez różnicy , a przynajmniej nie bedziesz mi ubliżał , bo czesto chodze w dresie
dziekuje za uwagę
Spoko, nawet mnie przekonałeś. Zatem brudasy won ze stadionów !!!!!!!!

MaxyM
11-07-2004, 17:14
Byleś w Siedlcach (Pozdro),albo na pikiecie,że swoje poglady na temat glosisz?

Pozdrawiam bo byłem w tym czasie w Siedlcach :zlosliwy: .
Mxf nie wiem czy wiesz ale tematem tego topica jest Pogoń Siedlce - Legia a nie kto szarpał piłkarzów Poloni!
A wyrażam swoje poglądy bo mam do tego prawo mimo że mnie stanowczo wykurzacie stąd.

PS.
Fajnie że powróciliście do starego sytemu rejestracji nowych kont.

Pytanie skierowałem do Ciebie.
Nie chcesz podjąć tematu, to nie wymądrzaj się w sprawach dotyczących nas i naszego klubu.

buf0r
11-07-2004, 17:29
Przecież podjąłem i to kilka razy ale potem bana dostawałem za każdym razem :/
No ale dobrze. W taki razie jak nie będe mieć nic do powiedzenia to będe milczał od teraz. No chyba że znów dostane bana.

ems
11-07-2004, 17:30
ABDUL! NIE ******* !

rkwa
11-07-2004, 17:42

Totez napisalem, ze wiekszosc rzeczy sie zgadza. A informacja o biletach akurat brzmi tak absurdalnie, ze i tak malo kto potraktowal to powaznie. I powtarzam - niestety wiekszosc rzeczy sie zgadza, o wbieganiu x razy na murawe, o wjezdzie z brama, o rzucaniu kamieniami o komicznej akcji 'odbijania' typa, ktorego nikt nie zawinal itd.

Zawsze relacjonujesz wyjazd zza monitora?Nie mówie że to czy tamto nie miało miejsca bo byłem na miejscu i kilka rzeczy tez mnie wkurwiało ale o wyjezdzie sie nie pisze nie bedąc na nim.

yusta
11-07-2004, 17:45
Byleś w Siedlcach (Pozdro),albo na pikiecie,że swoje poglady na temat glosisz?Skąd znasz temat?Z radia czy z tv?Ogarnij się paziu!*****,kiedys mi sie podobało to forum,ale widze że pazieje straszliwie!

Po murawie nie biegałem,na pikiecie nie byłem...

Możesz podać definicję pazia?

ems
11-07-2004, 17:50
paź (fr. page) 1. hist. młodzieniec ze szlacheckiego rodu, który pełnił służbę u rodziny rodu magnackiego lub u rodziny panującej. 2. rodzaj motyla

rkwa
Nie moge!Bana dostane?Topcie sie we własnym sosie skoro tak wygodniej!!!

ems
bul bul ?

rkwa
11-07-2004, 17:51
paź (fr. page) 1. hist. młodzieniec ze szlacheckiego rodu, który pełnił służbę u rodziny rodu magnackiego lub u rodziny panującej. 2. rodzaj motyla

Dobre,dobre!!!!Przemistrz nawet!!!!

ems
11-07-2004, 17:52
wiem.onet.pl

rkwa
11-07-2004, 17:52
bul bul ?

Już Ziomek dostał bana za prawde!!!

yusta
11-07-2004, 17:54

***** o co Ci chodzi człowieku?
Wozisz się w tym temacie bo BYŁEŚ. Pierdzisz coś o jakiś paziach, które nie mają prawa wypowiadać się na temat wiochy tam zrobionej bo ich tam nie było. Pytam się jeszcze raz, jak Twoim zdaniem zachowuje się paź, jak wygląda i co robi? Po Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że większość tego forum to pazie, więc jestem ciekawa Twojej opinii o tym stworzeniu.

cnm
11-07-2004, 17:57
Zawsze relacjonujesz wyjazd zza monitora?

Tak, zawsze - rodzice mnie jeszcze nie puszczaja na mecze. Rozgryzles mnie.

Nie mówie że to czy tamto nie miało miejsca bo byłem na miejscu i kilka rzeczy tez mnie wkurwiało ale o wyjezdzie sie nie pisze nie bedąc na nim.

A ja nie widze powodu, zeby osoby, ktore tam nie byly nie mogly wyrazic swojej oceny sytuacji, ktore tam bez watpienia mialy miejsce i zostaly juz wielekrotnie potwierdzone.

rkwa
11-07-2004, 18:02

***** o co Ci chodzi człowieku?
Wozisz się w tym temacie bo BYŁEŚ. Pierdzisz coś o jakiś paziach, które nie mają prawa wypowiadać się na temat wiochy tam zrobionej bo ich tam nie było. Pytam się jeszcze raz, jak Twoim zdaniem zachowuje się paź, jak wygląda i co robi? Po Twojej wypowiedzi wywnioskowałam, że większość tego forum to pazie, więc jestem ciekawa Twojej opinii o tym stworzeniu.

Nie woże sie i nigdy sie w necie nie woziłem to raz.A dwa,to pisałem juz po jak juh ktos pisze o wyjezdzie znajac relacje z telewizorni? (o to biega od początku) Sam powiedziałem że mi sie tam kilka rzeczy nie podobało i co mam teraz płakac na internecie?A o paziach Ems Ci wkleił definicje!

[ Dodano: Nie lip 11, 2004 6:05 pm ]
Dobra STRZAŁA.Poprosze o bana czy ki ***!Widze ze nie przetłumacze...zawsze o wyjęździe najebane 4 strony głupot a na meczy 3 osoby były!!!!O nic więcej mi nie chodzi!Nara!

yusta
11-07-2004, 18:11
Nie woże sie i nigdy sie w necie nie woziłem to raz.A dwa,to pisałem juz po jak juh ktos pisze o wyjezdzie znajac relacje z telewizorni? (o to biega od początku) Sam powiedziałem że mi sie tam kilka rzeczy nie podobało i co mam teraz płakac na internecie?A o paziach Ems Ci wkleił definicje!

[ Dodano: Nie lip 11, 2004 6:05 pm ]
Dobra STRZAŁA.Poprosze o bana czy ki ***!Widze ze nie przetłumacze...zawsze o wyjęździe najebane 4 strony głupot a na meczy 3 osoby były!!!!O nic więcej mi nie chodzi!Nara!

O rany jaki mega foch :kurde:
Do Twojej wiadomości to nie był taki sobie zwyczajny wyjazd. Wiadomo było już przed nim, że Zygo chce się ponownie spotkać z nami, żeby pogadać o nowych cenach. Po tym co się tam stało, nie bedę odmawiać ludziom którzy tam nie byli, komentowania tego, bo mają do tego prawo. Tym bardziej, że o żadnych prowokacjach ze strony kibiców przeciwnej ekipy i dyskusjach typu kto zaczął nie może tu byc mowy i nie potrzeba relacji naocznego swiadka by wyrobić sobie na ten temat opinię.
Btw, skoro na forum są pazie, a w Siedlacach ich nie było to ciekawa jestem, czemu nikt z tych niepaziowych nie zrobił nic by wyszło to inaczej.

Sergii
11-07-2004, 18:31
Motylem jestem..... :/

Krzpac
11-07-2004, 18:38
rkwa ma racje ;] :chytry:

pisanie o czyms co się przeczytało na necie/prasie czy uslyszało w TV/radio jest śmiechu warte :cicho:

Lolek
11-07-2004, 18:40
rkwa ma racje ;]

Racje czesciowo ma, ale myli adresatów.

Nationalist
11-07-2004, 18:47
Ja tam jestem optymistą.Zygo się przestraszył ,że takich atrakcji może być więcej i zaniży ceny :chytry: .A ta cała rozmówka ,która ma się odbyć/miała się odbyć nic by nie wskórała.Podał by tylko swoje argumenty do tej absurdalnej decyzji.Pozdro

Fizi
11-07-2004, 19:13
pisanie o czyms co się przeczytało na necie/prasie czy uslyszało w TV/radio jest śmiechu warte :cicho:

m.in. tym się rózni ludzkość przełomu XX i XXI wieku, że dzięki prasie, tv, radio, internetowi i in. formom komunikowania się człowiek ma pojęcie i może się wypowiadać o rzeczach, ludziach, miejscach , zdarzeniach, które są lub mają miejsce nieco dalej niż w przypadku chłopa pańszczyźnianego , który był w stanie dowiedziec się tylko tego, co zobaczył na polu odrabiając pańszczyznę , w lesie zbierając chrust, czy w kuchni we dworze jaśnie pana , dokąd udał się po niepoobgryzane kości

Tuzin
11-07-2004, 20:06
Fizi nie oslabiaj....

brevery
11-07-2004, 20:56

Podstawą uczestniczenia w rozmowie na forum,jest zapoznanie sie z całym tematem,wiec odsyłam do lektury wszystkich postów w tym topicku,wyciągniecia odpowiednich wniosków i może dopiero wtedy będziemy mieli o czym rozmawiać...

Ps.
(...)kto szarpał piłkarzów(...)

Porter
11-07-2004, 20:56

dziekuje za uwagę
Spoko, nawet mnie przekonałeś. Zatem brudasy won ze stadionów !!!!!!!!

:hyhy: no!

B 84
11-07-2004, 23:28
Odnoszę wrażenie,że obce jest wam pojęcie solidarności kibicowskiej. Jeżeli jeden z nas ma kłopoty to powinnością reszty jest mu pomóc. Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w Siedlcach. Bulwersujecie się faktem, iż próbowaliśmy odbić chłopaka który znalazł się w tarapatach, ale spróbujcie postawić się na jego miejscu. Natomiast jeśli chodzi o kilkakrotne przerywanie meczu to uważam, że niebyło ono konieczne ponieważ to nie piłkarze ponoszą winę za obecną sytuację w naszym klubie. Zgadzam się z opinią rkwa, iż osoby nie będące nocznymi świadkami wydarzeń które miały miejsce w Siedlcach nie powinny prawić morałów lecz ograniczyć się do subiektywnej opini. Pamiętajcie w jedności siła.

yusta
11-07-2004, 23:43
Odnoszę wrażenie,że obce jest wam pojęcie solidarności kibicowskiej. Jeżeli jeden z nas ma kłopoty to powinnością reszty jest mu pomóc. Z taką sytuacją mieliśmy do czynienia w Siedlcach. Bulwersujecie się faktem, iż próbowaliśmy odbić chłopaka który znalazł się w tarapatach, ale spróbujcie postawić się na jego miejscu. Natomiast jeśli chodzi o kilkakrotne przerywanie meczu to uważam, że niebyło ono konieczne ponieważ to nie piłkarze ponoszą winę za obecną sytuację w naszym klubie. Zgadzam się z opinią rkwa, iż osoby nie będące nocznymi świadkami wydarzeń które miały miejsce w Siedlcach nie powinny prawić morałów lecz ograniczyć się do subiektywnej opini. Pamiętajcie w jedności siła.

No. W jedności siła. W momencie gdy wiadomo było o czwartkowych rozmowach, robicie burdel w Siedlcach. Rzeczywiście jedność na maksa, tym bardziej, że właśnie te wydarzenia wywarły zajebiste wrażenie na Walterze. Nie było ono pozytywne, chyba nie muszę tego dodawać. Gość nie jest jakimś dupkiem, na którym można coś wymusić takim postępowaniem. Gdyby tak było, nie doszedł by do tego co w tej chwili ma.

B 84
11-07-2004, 23:57
Zapewniam cię ,ze nie chodziło nam o wywieranie presji na kimkolwiek. Chodziło o to aby kibic Legii taki sam jak ty i ja nie został zawinęty. Dla mnie istnieją wartości wyższe niż pieniądze i mam gdzieś czy te podwyżki będą czy nie.

yusta
12-07-2004, 00:03
Zapewniam cię ,ze nie chodziło nam o wywieranie presji na kimkolwiek. Chodziło o to aby kibic Legii taki sam jak ty i ja nie został zawinęty. Dla mnie istnieją wartości wyższe niż pieniądze i mam gdzieś czy te podwyżki będą czy nie.

No widzisz. Piszesz o jedności a masz w dupie problem zdecydowanej większości kibiców w tej chwili. To jak to jest?

B 84
12-07-2004, 00:28
Nie rozumiesz o co mi chodzi oczywiście jestem przeciwny jakiejkolwiek podwyżce cen biletów,ale nie zamierzam z tego powodu poświęcać kolegi. Napewno sama masz tez wielu znajomych dla których zrobiłabyś wiele aby nie stała im sie krzywda.

Fizi
12-07-2004, 00:42
Zapewniam cię ,ze nie chodziło nam o wywieranie presji na kimkolwiek.

Więc o co chodziło, bo chyba się pogubiłem albo ja albo Ty ? :hmm:

Chodziło o to aby kibic Legii taki sam jak ty i ja nie został zawinęty.

Podejrzewam , że Yusta raczej nie chodzi napierdolona po płycie boiska w trakcie meczu, choćby nawet sparingowego, ani nie stacza się z trybuny w stanie nieważkości (wyłączjąc może momenty po zdobyciu bramki :hyhy: )

Dla mnie istnieją wartości wyższe niż pieniądze i mam gdzieś czy te podwyżki będą czy nie.

Jakie to wyższe wartości spowodowały przerwanie meczu i włażenie na murawę ? :hmm:

jestem przeciwny jakiejkolwiek podwyżce cen biletów,ale nie zamierzam z tego powodu poświęcać kolegi

aaaa, więc ta podwyżka miała jakiś związek z tym najebanym klientem ? :O

Napewno sama masz tez wielu znajomych dla których zrobiłabyś wiele aby nie stała im sie krzywda.

najprościej byłoby : A - nbie polewać mu, B - ułozyć do snu , gdy już się napierdolił i szukał wrażeń :hyhy:

Kiju
12-07-2004, 00:56
No prosze.

Dopiero co iti przejeło Legie a tu juz pierwsze ściny.
To ze naublizaliscie Zygo,to mnie okropnie cieszy,bo nie trawie tego typa,ale ze pojechaliscie Walterowi...no,no...a jeszcze niedawno tak sielsko było,nawet piwko stawiał w pubie,ogólne zacgwyty obu stron.Jak to szybko sie wszystko zmienia 8)

DeMon
12-07-2004, 00:58

I tu musze koledze przyznać rację.
Szkoda, ze nie którzy nie chcą tego zrozumieć. Sam miałem nie przyjemność znalezienia się w takiej sytuacji. Naprawdę tylko za to, iż pojechałem na kolejny mecz, polucjant próbował mnie zaciągnąć do suki (gdzie już kilku (L) było). Zebrała się grupka chłopaków wokolo i zwykła presją psych. na psa (był jeden) wyciągneli mnie z tarapatów. Od tego momentu nigdy nie bede potepiać takich sytuacji. A wjazdy na murawe w Siedlcach to już inna, niestety - tragiczna bajka. Ale o tym już pisałem.

ems
12-07-2004, 01:28
No prosze.

Dopiero co iti przejeło Legie a tu juz pierwsze ściny.
To ze naublizaliscie Zygo,to mnie okropnie cieszy,bo nie trawie tego typa,ale ze pojechaliscie Walterowi...no,no...a jeszcze niedawno tak sielsko było,nawet piwko stawiał w pubie,ogólne zacgwyty obu stron.Jak to szybko sie wszystko zmienia 8)

przestan wsadzac kija w mrowisko, bo tylko wkurzasz, a tez nie masz pojecia o temacie w ktorym sie wypowiadasz

Szkoda, ze nie którzy nie chcą tego zrozumieć. Sam miałem nie przyjemność znalezienia się w takiej sytuacji. Naprawdę tylko za to, iż pojechałem na kolejny mecz, polucjant próbował mnie zaciągnąć do suki (gdzie już kilku (L) było). Zebrała się grupka chłopaków wokolo i zwykła presją psych. na psa (był jeden) wyciągneli mnie z tarapatów. Od tego momentu nigdy nie bede potepiać takich sytuacji. A wjazdy na murawe w Siedlcach to już inna, niestety - tragiczna bajka. Ale o tym już pisałem.

ja znam przeciwny przyklad, i to g...o wnosi w temat

yusta
12-07-2004, 02:36

Ja wypowiadam się tylko w kwestii tego jednego spotkania, a nie meczy wyjazdowych w ogóle. Nie dawajcie teraz przykładów swoich tarapatów, kiedys tam na wyjeździe bo to zupełnie inna bajka niż mecz w Siedlacach, gdzie nikt nikogo do niczego nie prowokował.
Z reguły mam inne podejście do tego typu spraw. Ale w Siedlcach miało być piłkarskie święto i zajebiście jest mi wstyd z powodu tego co się tam stało. Bardziej nawet niż po pamiętnym PP, bo tamte zdarzenia mogłam sobie w jakiś sposób wytlumaczyć.

B 84
12-07-2004, 02:51
Kolego Fizi zacytowałes parę moich żdań wyrwanych z kontekstu i okrasiłeś je swoim bzdurnym komentarzem opartym na własnych domysłach bo oczywiście nie na faktach. Otóż zaskoczę cię ponieważ zarówno ja jak i koleś którego próbowały zwinąć psy bylismy trzeżwi ( 1 piwko w pociągu ).Nie wiem na jakiej podstawie wywnioskowales,ze musiał być pijany, ale to juz twoja sprawa.Może masz jakieś własne kryterium oceniania ludzi tak jak kolega Vasco dla którego każdy człowiek chodzący w dresie jest potencjalnym bandziorem.Na drugi raz proszę cię abyś nie pisał takich bredni jak wyżej ponieważ wprowadzasz ludzi w błąd a co gorsza sam żyjesz w zakłamaniu.

ems
12-07-2004, 02:54
Fizi, ale opierdol zebrales :)

jarcyś
12-07-2004, 09:34
już oficjalna wersja wydarzeń poszła w Polskę

"Zygo, frajerze, nam Legii nikt nie odbierze"; "Walter to szmata spod domu wielkiego brata" - śpiewało ponad stu wyrostków podczas sobotniego sparingu warszawskiej drużyny w Siedlcach z Pogonią.

Powód obrażania prezesa wicemistrzów Polski Piotra Zygo i jednego z głównych udziałowców koncernu ITI, właściciela Legii Mariusza Waltera to prawie 50-proc. podwyżka cen biletów i karnetów na sezon 2004/05. W Siedlcach chuligani kilka razy wbiegali na boisko, przerywali spotkanie, rzucali pod nogi szefów Legii transparenty z napisami: "A miało być tak pięknie" i "350 zł = pusty stadion". Poza tym wdarli się na stadion Pogoni bez biletu, potem pobili policjanta, a jeden z nich także sprzedawcę w pobliskim sklepie, którego w dodatku okradł (został zatrzymany). Kibice już spokojnie protestowali w Warszawie pod siedzibą ITI, a w czwartek ma odbyć się spotkanie władz z przedstawicielami fanów.

Gazeta Wyborcza

Kiju
12-07-2004, 11:35
Przepraszam Cie Ems,uczyniłem rzecz straszliwą.

Juz nie będe tak wiecej postepował. :/

Ośmieliłem sie skomentowac sprawe,o ktorej piszą wszystkie gazety,to niewybaczalne.

Jeszcze raz Cie przepraszam i rozumiem Twoje oburzenie.

DeMon
12-07-2004, 12:02
Wcześniej napisałem

(...)A wjazdy na murawe w Siedlcach to już inna, niestety - tragiczna bajka. Ale o tym już pisałem.(...)

Ale w Siedlcach miało być piłkarskie święto i zajebiście jest mi wstyd z powodu tego co się tam stało.

Jak widzisz zgadzam sie z Tobą w 100%. Mówiłem o zatrzymaniu tego chłopaka.

(...)zarówno ja jak i koleś którego próbowały zwinąć psy bylismy trzeżwi(...)

Równiez widziałem tę sytuację i wydawało mi się dziwnym argumentowanie przez któregoś z forumowiczów, iż typ był pijany w trzy dup.. Może chodziło o kogoś innego. 8)

(...)ja znam przeciwny przyklad, i to g...o wnosi w temat(...)

Może nic nie wnosi do tematu ale tłumaczy pewne zachowania...

M_I_G
12-07-2004, 12:06
A ja mam pytanie np: do Cyberfanow.
Od razu zaznacze ze nie jest to forma pretensji , tylko ciekawosci po tym co tu czytam.
Otoz skoro wiadomo bylo ze rozmowy beda w czwartek i spora grupa wybiera sie do Siedlec ,a jest w niej spora czesc malolatow - dlaczego nikt nie staral sie nad tym zapanowac??
Przeciez wystarczyla jakas kompetentna i znana osoba ,ktora "pouczylaby" kogos kto rozkrecal rzucanie obelg na Waltera i Zygo.
Ja osobiscie nie spiewalem zadnych kurew na Waltera i az sie dziwilem ze nikt tego nie przerwie.
Tymczasem tutaj widze nagle oburzenie i desaprobate dla wydarzen w Siedlach.
Rozumiem, ale moze trzeba bylo sprobowac nad tym zapanowac??

I jeszcze raz podkresle ze to nie sa preensje tylko moje przemyslenia.
Dziekuje za uwage.

Fizi
12-07-2004, 16:16
Fizi, ale opierdol zebrales :)

:niebij: :hyhy:

szczepan
12-07-2004, 17:28

Ośmieliłem sie skomentowac sprawe,o ktorej piszą wszystkie gazety,to niewybaczalne.

a pamietasz jak oburzaliscie sie z Krzpaciem jak po newsach w TV i artykulach w gazetach (pewnie tych samych w ktorych teraz czystasz o tej sytuacji) pisano ze na juwenaliach zawinili kibice Widzewa?

"Jak to szybko sie wszystko zmienia"

Kiju
12-07-2004, 20:26

a pamietasz jak oburzaliscie sie z Krzpaciem jak po newsach w TV i artykulach w gazetach (pewnie tych samych w ktorych teraz czystasz o tej sytuacji) pisano ze na juwenaliach zawinili kibice Widzewa?

"Jak to szybko sie wszystko zmienia"

Szczepan,to chyba troche inna sytuacja,o innym cięzarze gatunkowym,nie sądzisz?Tam nas -kibiców Widzewa oskarzono o morderstwo.

Czy ja stwierdziłem czy napisałem coś strasznego lub nieprawdziwego?
Czy nie tak dawno mieliscie miłe spotkania z Walterem przy piwku?Mieliscie.
Czy na meczu w Siedlcach pojechaliscie z Zygo i troche z Walterem?Wychodzi na to ze tak,sami zresztą o tym piszecie,wiec o co tak naprawde jest do mnie pretensja?

Chyba ze nic takiego faktycznie nie miało miejsca.
Jezeli tak to pszepraszam za mój wpis :/

ps.

A Waszemu podkurwieniu po podniesieniu cen biletów sie nie dziwie,faktycznie ceny wyjebane.
Mysle ze to spręzyna Zygo jest,ten facet od samego poczatku mi jakos nie pasi i mysle ze jeszcze nie raz Was zadziwi. :hmm:

szczepan
13-07-2004, 08:30
ja tylko tak troche staralem sie byc zlosliwy :D na Twoj sarkazm w stosunku do emsa :D :hyhy: :hyhy: :zlosliwy: :wstyd:

Kiju
13-07-2004, 10:15
ja tylko tak troche staralem sie byc zlosliwy :D na Twoj sarkazm w stosunku do emsa :D :hyhy: :hyhy: :zlosliwy: :wstyd:

Acha :roll: