PDA

Zobacz pełną wersję : Czy Cupiał wytnie numer...? Czy nie...?

MaxyM
11-06-2003, 13:02
Cupiał wyprowadzi Wisłę z Krakowa?!

Jak poinformował "Super Express", Bogusław Cupiał, właściciel Tele-Foniki i Wisły Kraków SSA, zagroził władzom Krakowa, że wyprowadzi drużynę mistrza Polski z tego miasta.

Jest to odpowiedź kierownictwa Tele-Foniki na decyzję władz miejskich, które nie chcą oddać jej klubowych obiektów.

"Prowadzimy rozmowy z przedstawicielami Skarbu Państwa w sprawie zamiany Fabryki Kabli w Ożarowie na tereny w Małopolsce. Po podpisaniu umowy przekazania nieruchomości, zaczniemy tam budować nowoczesny stadion dla piłkarzy Wisły. Jeśli władze Krakowa nie chcą mieć w mieście Wisły, to jej mieć nie będą" - zagroził Jerzy Jurczyński, rzecznik prasowy Tele-Foniki.

:buhaha:

Ale by była jazda, zamiast: jazda, jazda... śpiewaliby, gdzie jest Biała Gwiazda?

bemowiak
11-06-2003, 13:15
heheh tego bym sie po nim nie spodziewał i jeszcze ciekawe gdzie by przeniósł Wisłe?

MaxyM
11-06-2003, 13:19
heheh tego bym sie po nim nie spodziewał i jeszcze ciekawe gdzie by przeniusł Wisłem?

A) Do Jaworzna - Telefonica tam instaluje oswietlenie.
B) Do Płocka - przynajmnie male zamieszanie by bylo.
C) Do ogrodka - stać go.
D) Sezon Ogórkowy... nie cierpie.

Raffi
11-06-2003, 13:20
Do Myślenic :rotfl:
A tak serio, to na pewno to nie nastąpi, a ta wypowiedź jest zapewne tylko formą nacisku na władze Krakowa. Interesy Cupiała i TS Wisła są prawie sprzeczne... jak u nas...

Q_(L)
11-06-2003, 13:26
heheh tego bym sie po nim nie spodziewał i jeszcze ciekawe gdzie by przeniusł Wisłem?

D) Sezon Ogórkowy... nie cierpie.

A ja i owszem, ale zależy co do ogórków podane...

Ad. tematu... wprawdzie stać go na przeniesienie całego CupiałoLandu gdziekolwiek, to jestem pewien, że tego nie zrobi...

Szybciej kupi sobie jakieś tereny i tam wybuduje stadion i całe zaplecze do spólki z kimś... może Kebabem '8

Ewelina
11-06-2003, 13:53
e wydaje mi sie ze Cupial niczego takiego nie zrobi. wnerwilby tym mnostwo kibicow wisly co raczej nie byloby mu na reke, chociaz kto wie....

Mazi
11-06-2003, 14:02
zagroził władzom Krakowa, że wyprowadzi drużynę mistrza Polski z tego miasta.

I teraz widzimy prawdziwy stosunek do Wisly , jej kibiców , tradycji , historii ...
Ot , tak sobie , przeprowadzi się :oho:

i niech ktoś mi jeszcze powie ,ze taka pojedyncza władza / dyktatura w klubie jest dobra ?! A tacy ludzie jak Cupiial , Drzymala wybawicielami ...
Przypomnijcie sobie tez takie nazwiska jak Tapie ,czy ten gostek z Atletico ... to nie jest dobre dla klubów , jeden glupi kaprys jednego człowieka i sie "przeprowadza"

Całe szczescie to nie nasz problem .

C@mo
11-06-2003, 14:39
eEEEEEEE to jakas podpucha............

Dorsz
11-06-2003, 14:47
Cupiał Pan i władca focha złapał, bo ktoś mu w końcu powiedział - nie! Jak mógł? A no mógł i Cupiał teraz jak małe dziecko będzie robił co w swojej mocy aby to zmienić. A jak już zabierze swoje zabawki, ciekaw jestem czy podstawi autokary dla pokemonów? No bo właśnie, co z Pokemonami? Pewno za miesiąc zapomną i będą chodzić na Cracovie. Zapewne tak by się stało. Pokolenie wyrośnięte na Cupiale, zrobi arwidezein.

Mrk
11-06-2003, 16:32
Bym sie chyba popłakał ze śmiechu... :rotfl:

Pesto
11-06-2003, 16:51
i niech ktoś mi jeszcze powie ,ze taka pojedyncza władza / dyktatura w klubie jest dobra ?! A tacy ludzie jak cupial , Drzymala wybawicielami ...

dlatego na nich mówię :niewolnicy cupiała

i niech mi kto powie , że nie mam racji :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Dorsz
11-06-2003, 16:53
i niech ktoś mi jeszcze powie ,ze taka pojedyncza władza / dyktatura w klubie jest dobra ?! A tacy ludzie jak cupial , Drzymala wybawicielami ...

dlatego na nich mówię :niewolnicy cupiała

i niech mi kto powie , że nie mam racji :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Ja mówię: marionetki bądź pacynki (oczywiście uogólniam) :lo: .

MaxyM
11-06-2003, 16:57
Ej chłopaki: :co: :>

szczepan
11-06-2003, 17:03
co do Tapiego i Jesusa (Atletico) to akurat oni sa lepsi od Cupiala. Bo po mimo tego ze cala trojka jest nie obliczalna to ten ostatni nie czuje przywiazania do klubu dla niego to jest tylko firma. A ze wlasnie jest nie obliczalny to stad takie pomysly. Chociaz sadze ze to bardziej jest blef niz szantaz. No ale zobaczymy co z tego wyniknie? :hmm:

Unico
11-06-2003, 17:04
Fajny temat. Możecie sobie ulżyć... :buhaha:

Mimo wszystko z co poniektórych wypowiedzi tylko zazdrość bije :>

szczepan
11-06-2003, 17:09

Wiesz sadze ze starasz sie robic dobra mine do zlej gry bo chyba sam wiesz ze wielu Twoich kolegow po szalu nie raz zarzekalo sie jakie to wspaniale zwiazki sa miedzy klubem a prezesem a kibicami no i wyszlo szydlo z worka. Sadze ze co rozsadniejsi kibice Wisly (i od razu do paru warszawskich fanow: uwazam ze tacy isntnieja wiec zadnych docinek) wiedza dobrze ze Cupial to naprawde gosc ktory lubi dykature i nie znosi zandego sprzeciwu a do tego lubi realizowac swoje kaprysy.

Natomiast co do tego ze ktos sobie ma ulzyc to? hmmm nie rozumiem troche jest to forum sportowe wiec chyba mozemy rozmawiac o rzczach zwiaznych ze sportem. Tak samo jak pewnie dyskutowalibysmy nad tym ze Drzymala oddal 51% Groclinu Andrzejowi L.

Unico
11-06-2003, 17:20

Wiesz sadze ze starasz sie robic dobra mine do zlej gry bo chyba sam wiesz ze wielu Twoich kolegow po szalu nie raz zarzekalo sie jakie to wspaniale zwiazki sa miedzy klubem a prezesem a kibicami no i wyszlo szydlo z worka. Sadze ze co rozsadniejsi kibice Wisly (i od razu do paru warszawskich fanow: uwazam ze tacy isntnieja wiec zadnych docinek) wiedza dobrze ze Cupial to naprawde gosc ktory lubi dykature i nie znosi zandego sprzeciwu a do tego lubi realizowac swoje kaprysy.

Natomiast co do tego ze ktos sobie ma ulzyc to? hmmm nie rozumiem troche jest to forum sportowe wiec chyba mozemy rozmawiac o rzczach zwiaznych ze sportem. Tak samo jak pewnie dyskutowalibysmy nad tym ze Drzymala oddal 51% Groclinu Andrzejowi L.

Przecież nawt przez myśl mi nie przeszło zabraniać wam ulżenia sobie. :>
Piszcie do woli.

I wcale nie robię dobrej miny do złej gry :> Bo, pogłoski o przenoszeniu stadionu na razie mnie nie obchodzą, zresztą chyba sami w nie nie wierzycie.

PS Przy okazji nie zapomnijcie, że ten tekst pochodzi z bardzo poważanej gazety - z SE :>

MaxyM
11-06-2003, 17:26
Unico, nie przesadzaj, tutaj co najwyżej to smiejemy się z Cupiała jak i rewelacji SE.

Co do ulżenia sobie i innych takich, to chyba wiesz gdzie takie rzeczy mają miejsce i komu kibicują ci co to robią 8) .

Unico
11-06-2003, 17:44
Unico, nie przesadzaj, tutaj co najwyżej to smiejemy się z Cupiała jak i rewelacji SE.

Co do ulżenia sobie i innych takich, to chyba wiesz gdzie takie rzeczy mają miejsce i komu kibicują ci co to robią 8) .

ulżyć - sprawić ulgę komuś lub czemuś; uczynić coś znośniejszym (wg Słownika Języka Polskiego)

To jest normalne słowo - nie moja wina, że rozumiecie je chyba jakoś opacznie :> 8) Bo niby w czym przesadzam? ok, ale daję temu już spokój.

Jeżeli interesujecie się tak bardzo tym co w tej chwili dzieje się w Wiśle za sprawą Cupiała to tu macie odpowiedniejszy link (http://krakow.naszemiasto.pl/sport/276862.html) 8)

szczepan
11-06-2003, 17:48
tu czyli gdzie?

Unico
11-06-2003, 17:51
tu czyli gdzie?

:co:
Naciśnij ostatnie słowo w zdaniu - >>link (http://krakow.naszemiasto.pl/sport/276862.html)

Pesto
11-06-2003, 17:54
wiedza dobrze ze cupial to naprawde gosc ktory lubi dykature i nie znosi zandego sprzeciwu a do tego lubi realizowac swoje kaprysy.

był kiedyś w "Wyborczej" artykuł o tym debilu

jak wyprawia imprezy to siedzi sam na końcu stołu , a nikt inny nie prawa usiąść w promieniu 2 metrów - żeby wszyscy wiedzieli , kto jest panem i władcą

jak raz mu portier zaspał , to wrzeszczał , żeby zwolnić całą nocną zmianę :rotfl: :rotfl: :rotfl: dopiero nad ranem dał się przekonać , że starczy zwolnić portiera

zasrany Kim Dzong Il spod Myślenic :/

a poza tym niczego mu nie brakuje - a zwłaszcza wrogów
dlatego zawsze jeździ do Krakowa w konwoju kilku samochodów , żeby nikt nie wiedział w którym siedzi

śmierdziel do tego stopnia boi się wychodzić z domu , że opłacił nawet ... księdza , który przyjeżdża go spowiadać :rotfl: :rotfl: :rotfl:

chwdc

szczepan
11-06-2003, 17:56
tu czyli gdzie?

:co:
Naciśnij ostatnie słowo w zdaniu - >>link (http://krakow.naszemiasto.pl/sport/276862.html)

moja wina moja wina moja bardzo duza wina :P

wafel
11-06-2003, 18:32

ot
bez obrazy Maxym, ale poziom tego forum powoli, acz sukcesywnie opada. Czego symptomem jest chociazby to, ze Pesto przestal byc dodajacym kolorytu dodatkiem, a stal sie jedynie czescia wiekszej calosci.
Nie popadajcie wiec w samouwielbienie, bo nie jest zle, ale moze byc lepiej.

Co nie zmienia faktu, ze i tak jest tu ciekawie, i co jakis czas mozna cos, bez obaw, napisac.

pzdr /kurcze znowu dziwny post mi wyszedl :hmm: /

Ewelina
11-06-2003, 19:54
Cupial jest tchorzem i pewnie z obawy na zemste kibicow nie odwazy sie wykonac ruchu jakim jest wyprowadzenie wisly z Krakowa :) skoro teraz musi chodzic w towarzystwie kilku ochroniarzy to potem nawet 100 mu nie pomoze.

P.S. eno wafel nie przesadzaj, poziom forum wcale nie opada. tu panuje kultura i wszystko co najlepsze. kibic kazdego klubu moze sie wypowiedziec na dany temat i nie grozi mu za to niezapowiedziany ban badz tez przeklenstwa pod jego adresem. tu sa inne zwyczaje niz na innym wiadomym forum ktore juz dawno stoczylo sie na samo dno.

Coglin
11-06-2003, 21:22
Cupial jest tchorzem i pewnie z obawy na zemste kibicow nie odwazy sie wykonac ruchu jakim jest wyprowadzenie wisly z Krakowa :) skoro teraz musi chodzic w towarzystwie kilku ochroniarzy to potem nawet 100 mu nie pomoze.

P.S. eno wafel nie przesadzaj, poziom forum wcale nie opada. tu panuje kultura i wszystko co najlepsze. kibic kazdego klubu moze sie wypowiedziec na dany temat i nie grozi mu za to niezapowiedziany ban badz tez przeklenstwa pod jego adresem. tu sa inne zwyczaje niz na innym wiadomym forum ktore juz dawno stoczylo sie na samo dno.

na cale szczescie juz je opuscilas i poziom znacznie sie podniosl :/

Radio
11-06-2003, 21:26
Jak wiekszość kibiców odbieram te rewelwcje jako próbę szantażu i w nie nie wieżę, Co innego jest jednak ważne i z tym Unico się zgodzisz: gra ważną sprawą jaką jest obecność twojego klubu w twoim mieście. Tu się bardziej gra na nerwach kibiców czyli twoich też niż prezydenta miasta. A tego bym nie ścierpiał...

Unico
11-06-2003, 21:33
Jak wiekszość kibiców odbieram te rewelwcje jako próbę szantażu i w nie nie wieżę, Co innego jest jednak ważne i z tym Unico się zgodzisz: gra ważną sprawą jaką jest obecność twojego klubu w twoim mieście. Tu się bardziej gra na nerwach kibiców czyli twoich też niż prezydenta miasta. A tego bym nie ścierpiał...

Ale ja podchodzę do tego ze spokojem. Tak jak do innych rewelacyjnych :> informacji w SE np takich jak sprzedawanie przez Wisłę kogoś do Barcelony lub Interu :rotfl:

Mrk
12-06-2003, 00:22

Po pierwsze nie obrażaj Eweliny, po drugie przeczytaj sobie relacje z meczy Legii na Waszym forum. Po lekturze tych relacji powinieneś dojśc do wniosku, iż "rynsztok" to jest bardzo delikatne określenie poziomu forum Wisly.
Oczywiście nie wolno uogólniać, gdyż niektórzy ludzie są całkiem spoko. Jednak sam fakt, iż plankton jest u was moderatorem nie świadczy o was najlepiej.

Coglin
12-06-2003, 08:02

Po pierwsze nie obrażaj Eweliny, po drugie przeczytaj sobie relacje z meczy Legii na Waszym forum. Po lekturze tych relacji powinieneś dojśc do wniosku, iż "rynsztok" to jest bardzo delikatne określenie poziomu forum Wisly.
Oczywiście nie wolno uogólniać, gdyż niektórzy ludzie są całkiem spoko. Jednak sam fakt, iż plankton jest u was moderatorem nie świadczy o was najlepiej.

nie obrazam Eweliny, tylko wkurza mnie to co robi a mianowicie: chodzi na mecze Wisly, stoi na "X", jezdzi na wyjazdy z kibicami Wisly a na tym forum co chwile pisze jakies docinki i zlosliwe uwagi pod adresem klubu, kibicow, forum. to albo jej przeszkadza Wisla albo nie. cos mi sie wydaje ze chyba sama siebie probuje przekonac ze kibicuje tylko Legii, ale cos jej to nie wychodzi.

co do "rynsztoku" to jak to mowia: punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia.

a od planktona to wara.

Q_(L)
12-06-2003, 08:22
Panowie i Panie... temat, który od samego początku miał charakter ciekawostki - trochę SF - (tak mi się wydawało) został potraktowany zbyt dosłownie... a na dodatek się rozmywa... :>

Pesto
12-06-2003, 11:23
co do niewolniczego forum : syf , kiła , mogiła

i nie chodzi o Planktona , bo jego nie idzie nazwać debilem (ogólnie pisze ciekawie - tylko na hasło "Legia" zaczyna szczekać jak reszta cupiałowych kundelków)

chodzi o pajaców typu (marszczy)fred -to ten co we śnie wymordował 500 legionistów , czy nesta - taki , co to stwierdził "cokolwiek zrobił Kalu Uche , zrobił dobrze" po pamiętnej aferze z opluciem Zieńczuka

takich debili jest tam od groma - i to oni nadają ton niewolniczemu forum , bo jeden Gandi wiosny nie czyni

i to napinactwo w stylu "my som najlepse , a inni som gópi" ...

ma rację Ewelina - rynsztok

a na temat Eweliny się nie wypowiadam ... czasem trudno zrozumieć kobietę

Raffi
12-06-2003, 12:24
Temat "Forum Wisły " to sprawa drażliwa '8 , swoje zdanie na ten temat wyrażam nie pojawiając się na nim, ale było to juz tyle razy wałkowane, że kiedy czytam to samo kolejny raz, to :help:

szczepan
12-06-2003, 12:39
1)to ze lubi jezdzi na mecze wisly nie musi od razu lubic kibicow tej druzyny albo raczej netowych napinaczy spod znaku bialej gwiazdy

2)wiesz moze u was do wszystkiego co ma biala gwiazde podchodzi sie jak do swietej krowy ale zauwaz ze u nas jest troche innaczej i ze czesto podchodzimy z dystanstem do pewnych spraw a nawet z ironia

3)"co do "rynsztoku" to jak to mowia: punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia. "
hmm no tak przeciez to byloby dziwne mowic na cos co sie samemu tworzy tak brzydko

Greebo
12-06-2003, 13:22
Temat podstawowy troche sie rozmył, ale postaram sie ustosunkowac do 3 watków.

1. Przenosiny stadionu - news z SE gówno wart, ale.. Ja osobiscie nic bym nie miał przeciwko przeniesieniu stadionu na obrzeża Krakowa, najlepiej od strony pólnocnej. Zrobili to w Ajax-ie, szykuja sie w Madrycie, a mimo j miłosci do Wisełki zdaje sobie sprawe z róznicy znaczenia stadiony na Reymonta a Santiago Bernabeu. Jeżeli byłaby pewnosc ze w krótkim okresie czasu powstanie nowoczesny, 30-tys stadion, to niech go przenoszą. Bo kłótnie w Krakowie mogą sie ciągnąc wiekami.

2. Cupiał - niech se i bedzie dyktatorem, mimo ze napawa was to takim obrzydzeniem (strachem?) Ważne ze za jego rządów Wisła jest tak silna jak nigdy w histori (3xMP, 2xPP, 1xPL, 1xSP), i to głownie dzieki niemu miałem mozliwosc ogladniecia Barcy, Interu, Lazio, Parmy, Porto czy kilku innych słynnych klubów na Reymonta. A juz niedługo zapewne ta lista sie wydłuży. Bez Cupiała Wisła wyglądałaby teraz pewnie jak Śląsk. Mam tez do niego szacunek, ze nigdzie do nazwy klubu nie dołóżył "telefoniki" jak to miało miejsc np z Daewoo. A i Biała Gwiazda ma sie znów pojawic na koszulkach..

3. Forum - poziom zróżnicówany, bo i ludzi masa. A i u Was, choc jest was dużo mniej zdarzaja sie postacie nizbyt wysokich lotów - delikatnie rzecz ujmujac.

szczepan
12-06-2003, 13:26
3)na przyklad kto od nas jest taki okropny i wogole iniby gdzie to sie przejawilo/przejawia?

2)Cupial nie napawa mnie zadnym orzydzeniem mam do niego stosunek obojetny...

Ewelina
13-06-2003, 00:58
o Boze..... znowu to samo.wlasnie wrocilam z pracy, jestem prawie niezywa, ale musze to napisac. Obiecalam sobie ze juz nigdy nie bede sie tlumaczyla z tego ze choodze na Wisle itd i ze nie bede przekonywala wislakow do tego ze jestem kibicem Legii bo wcale mnie nie obchodzi co oni o mnie mysla. ja sama najlepiej wiem ze jestem kibicem TYLKO I WYŁĄCZNIE Legii Warszawa. Oczywiscie to byly tylko obietnice bo widze ze sie nie da!!!! Pisze ostatni raz, na mecze wisly chodze bo... dlaczego DZIEWCZYNA idzie na mecz druzyny ktorej nie lubi?????? pomyslcie a odpowiedz jest banalna!. Bog mi swiadkiem ze ponad wszystko chcialabym mieszkac w stolicy a wtedy napewno wiecej na mecz Wisly w Krakowie bym nie przyszla. niestety jest jak jest. i mala prosba do wislakow: nie wypisujcie tu ze chodze na wisle bo to juz wszyscy wiedza i chwaly mi to nie przynosi. ja chce byc akceptowana w srodowisku Legionistow{zdaje sobie sprawe ze trudno mnie zaakceptowac z powodu mojego straszliwego miejsca zamieszkania) a wy usilnie mi w tym przeszkadzacie. i jeszcze slkowko do Coglina: jak sie zobaczymy to sie nie witaj ze mna bo po pierwsze Cie zignoruje a po drugie to chyba bedzie lepwiej dla ciebie bo nie obnize twojego poziomu inteligencji a jakas tam prace piszesz wiec musisz na mnie uwazac.

:( :( :( :( :( przepraszam ze musialam zasmiecic forum tym komentarzem nie na temat zupelnie. obiecuje ze wiecej sie to nie powtorzy :(