PDA

Zobacz pełną wersję : Grzegorz Kalinowski - TVN24

MaxyM
11-06-2003, 10:57
Dla mnie ten gosc to typowy pacjent z dyplomem bez wiedzy praktycznej. Jak slucham jego wywodow to az mi sie piacha zaciska... ciagle mowi o tym, ze w Polsce nie ma ludzi na stadionach, kluby przez to nie zarabiaja, nie ma krzeselek i jest niebezpiecznie. Ze wszystko ogolnie do dupy i wogole lepiej nie chodzic... a wszystko co zwiazane z polska pilka jest tragiczne.

Teraz dal relacje przed meczem ze Szwecja: "Nasza pilka jest jak kino z kiepskim filmem, bez dachu i siedzen","...na stadiony nie przychodza kibice bo ich pilka nie interesuje, kluby nie zarabiaja...", a po chwili dodaje, by zapewne namowic ludzi na przyjchodzenie: "...nadal jest bardzo niebezpiecznie na stadionach..." :zly: .

bemowiak
11-06-2003, 10:59
taaaaak ma pretęsje że na mecze przychodzi malo osob i takie brednie opowiada,****** poprostu!

ange(L)
11-06-2003, 11:36
zobaczylibyscie-gdyby TVNowi dac prawa do transmisji polskiej ekstraklasy jak diamentarnie zmieniliby swoj stosunek do polskiej pilki i ogolnie kibicow.Zalosne :/

Kawa
11-06-2003, 11:51
zobaczylibyscie-gdyby TVNowi dac prawa do transmisji polskiej ekstraklasy jak diamentarnie zmieniliby swoj stosunek do polskiej pilki i ogolnie kibicow.Zalosne :/
To jest pewne. jak mieli wejśc w Widzew to odrazu łódzcy kibice byli super, reportaze ze zgrupowań i sparingów w takim tonie jakby filmowali Manchester albo Real.

E_L_K_T_R_Y_K
11-06-2003, 11:57
wogole cała ta stacja TVN jest pomylona, codziennie mają jakies po****ne reportaze, załosne to jest !

bemowiak
11-06-2003, 12:00
ja ich lubiem zrobili jakis material o naszych koszykarzach w ktorym namawiali zeby ktos ich zasponsorowal i dosc czesto go pokazywali,ale potym...

bayo
11-06-2003, 12:00

niech oni pozostna przy programach typu 'Jestem jaki jestem' albo 'Cela' wara od pilki!. Reklamy pokazywaliby nawet w trakcie meczu, np. gdy na boisku lezalby kontuzjowany zawodnik. Co by tu nie mowic to C+ jest w tej dziedzinie niedoscignionym mistrzem na polskim rynku. Choc gdybym mial wybierac to wolalbym styl transmisji SKY SPORTS a ten obecnie lansowany francusko-wloski

emde
11-06-2003, 12:02
Wiecie moze gdzie ten kalinowski mieszka? Wlasnie przez takie pierdolenie glupot jak tego frajera, jest takie zdanie o kibicach i polskiej pilce jakie jest.

bayo
11-06-2003, 12:21
Wiecie moze gdzie ten kalinowski mieszka? Wlasnie przez takie pierdolenie glupot jak tego frajera, jest takie zdanie o kibicach i polskiej pilce jakie jest.

heh a co teraz jego Clio :>

emde
11-06-2003, 12:25
Jego Clio mnie nie obchodzi...

jarcyś
11-06-2003, 12:28

już to przerabialiśmy....

TVN pokazywał kiedyś mecze Wisły na Reymonta.

Nie muszę dodawać, ze zdaniem dziennikarzy panowała wspaniała atmosfera , było bezpiecznie i ogólnie pełna kultura.

ems
11-06-2003, 14:51
Jego Clio mnie nie obchodzi...

do Kalinowskiego jeden krok, emde pojedzie gwalcic i rabowac :)

moim ulubionym programem na TVN jest "nie do wiary" <- tytul doskonale oddaje charakter tej stacji :)

_HbeludinkS_
11-06-2003, 15:34
gada głupstwa i tyle, nie ma co go słuchać, jak PS

krollek
11-06-2003, 17:45
Jak mają ludzie tłumnie przychodzić na mecze jak im wmawiają w telewizji (TVN i TVP) jak jest niebezpiecznie,
a oprócz tego mówią że polska piłka jest dziadostwem :hmm:
:look: Jak chcą wiedzieć jak jest naprawde na stadionach to niech sobie :
np.obejrzą transmisje meczów z Canal+ :D czy też poczytają NL :+:

elvi
11-06-2003, 19:47
Tak samo jak na TVN jest we wszystkich innych telewizjach :/

A pomijajac aspekty pilki, czy kibicow to TVN jest na pewno najlepsza telewizja...

E_L_K_T_R_Y_K
11-06-2003, 20:16
taaa "Nie do wiary" to jest mistrzostwo

krollek
11-06-2003, 20:19
albo ,Rozmowy w t(ł)oku' z Drzyzgą :rotfl: