PDA

Zobacz pełną wersję : Bilety w gore!

Strony : [1] 2

mOFMC
02-07-2004, 12:54
Po srodowym spotkanu "SS" "Bosman " przekazal nam jakze radosna :zly: nowine o podwyzce cen biletow w nowym sezonie :konfetti:
Jak narazie cena ta oscyluje w granicach 30 zl (Zygo na poczatku rozmowy z "Bosmanem" mowil ze 40zl :nie: )

POza tym obowiazkowe beda identyfikatory (negocjacje z prezesem nic nie daly)

Lubudubu, lubudubu troche przeginasz prezesie NASZEGO Klubu!!!

legart
02-07-2004, 12:57
Karnety też poszły w górę ?

Czuje że akcja pełny stadion się udała :/

mOFMC
02-07-2004, 12:59
Karnety też poszły w górę ?

Karnety maja byc po bardzo "preferencyjnych" cenach 8)

Snopi_
02-07-2004, 13:16
Spadek frekwencjii już jest niemal stu procentowy :placze: . Dzięki panie Zygo

Kawa
02-07-2004, 13:24
Wychodzimy do kibiców- identyfikatory, drogie tickety i wreszcie prawdopodobne mecze w Płocku. Niedługo trzeba bedzie składac podanie z referencjami zeby bilet kupic.

dyha
02-07-2004, 13:27
To sie w głowie nie mieści :/

Jak tak dalej pojdzie , to zamontuja pasy bezpieczeństwa przy krzesełkach i za nie zapiecie , bedą nakładali kary :|

randy
02-07-2004, 13:46
To sie w głowie nie mieści :/

Jak tak dalej pojdzie , to zamontuja pasy bezpieczeństwa przy krzesełkach i za nie zapiecie , bedą nakładali kary :|
i kazdy dostanie prywatnego "ochroniarza" :/
czarno widze frekwencje w nowym sezonie
bylo 22 podskoczy pewnie do ok 30 :nienormalny: (miesieczny bilet ZTM tyle kosztuje) * 6 meczy ligowych u siebie daje 180 zl na runde do tego dochodza mecze pucharowe takze niezle wydatki czekaja fanów Legii
czy na innych stadionach tez tak drogo???
rozumiem ze Legia to Legia :D ale bez przesady

Kiub
02-07-2004, 14:34
pewnie karnety jakoś specjalnie nie podskoczą...ale identyfikatory to porażka....

Porter
02-07-2004, 14:56
Ciekawe jak zmieni sie frekwencja osób spoza Warszawy w tym sezonie

panie Zygo :nie: :nie: :nie:

czaszka
02-07-2004, 15:29
Co za idiotyzm !!!!!

Bilety po 30 zeta ( spodziewalem sie 25 ) przeciez to 36% podwyzka. Ciekawe czy tez w takiej cenie beda na mecze PP :chytry:

Co za koles z tego Zygo. Uparł sie na te identyfikatory mimo iz na dzien dobry widac ze nie maja obe sensu. Zygo chce jednego - maxymalnie 6 tysiecy ludzi na stadionie wg niego bedzie wtedy bezpiecznie i jego posadka pewna.

Zapominaja o jednym - Klub bez kibiców nie istnieje

Trzeba jakis protescik zrobic z tymi identyfikatorami - niech zobaczą że z kibicami musza sie liczyc.

:zly:

mOFMC
02-07-2004, 15:35
Zygo chce jednego - maxymalnie 6 tysiecy ludzi na stadionie wg niego bedzie wtedy bezpiecznie i jego posadka pewna.
Powiedzial ze chce zrobic tak jak jest w Chelsea :hyhy: :/

legart
02-07-2004, 15:40
Zygo chce jednego - maxymalnie 6 tysiecy ludzi na stadionie wg niego bedzie wtedy bezpiecznie i jego posadka pewna.

znaczy się będziemy płacili po kilkadziesiąt funtów za bilety :|

Q_(L)
02-07-2004, 15:42

znaczy się będziemy płacili po kilkadziesiąt funtów za bilety :|

Nie, ale pewnie będziemy mieli podobny stadion :modli:

mOFMC
02-07-2004, 15:43
znaczy się będziemy płacili po kilkadziesiąt funtów za bilety
znaczy ze preferowani beda bogaci panowie w garniturach. :ucieka: :klnie:

"Klient w krawacie jest mniej awanturujacy sie" :hyhy:

czaszka
02-07-2004, 15:44

Czyli wiadomo o co mu chodzi. :popcorn: Widac ze gosc nie ma pojecia co oznacza doping. Dla niego liczy sie tylko krzeselko i :popcorn:

Zle sie dzieje :zly:

juras
02-07-2004, 15:52
[
To sie w głowie nie mieści

dycha, nie zazdroszcze ci, teraz jak bedziesz chcial byc w wwa na meczu, to przez miesiac scisly post :oczko:

Swoja droga podniesienie cen to zwyczajne :klnie:

niestety klub z prezesem na czele nie zdaje sobie chyba sprawy, ze z kibicami nie wygra. moim zdaniem skonczy sie to tak jak z miklasem, ze predzej czy pozniej bedzie musial wycofac sie ze swoich durnych pomyslow.

choc na plus zaliczyc mu trzeba, ze wycofal sie z budowania aresztu pod kryta :zlosliwy:

mOFMC
02-07-2004, 15:54
Nie wiem dlaczego ale mam przeczucie ze w zblizajacym sie sezonie bedzie goraco :sedzia: a pan Zyguś podzieli los Miklasa :ucieka:

Chyba ze sie opanuje :modli:
Nie chce juz przypominac ze jednym z pierwszych pomyslow tego dżentelmena
bylo (nieudane na szczescie) zalozenie komisariatu(aresztu - jak zwal tak zwal) na naszym stadionie :wkurzony:
Bosman przekazal nam tez ze prezesunio powiedzial ze chce scisle wspolpracowac z policja. Zaproponowal nawet rozegranie meczu preciwko psom :rotfl:
Oj ciezkie zycie bedzie mial Zygi... 8)

dyha
02-07-2004, 15:56
[
To sie w głowie nie mieści

dycha, nie zazdroszcze ci, teraz jak bedziesz chcial byc w wwa na meczu, to przez miesiac scisly post :oczko:

Swoja droga podniesienie cen to zwyczajne :klnie:

niestety klub z prezesem na czele nie zdaje sobie chyba sprawy, ze z kibicami nie wygra. moim zdaniem skonczy sie to tak jak z miklasem, ze predzej czy pozniej bedzie musial wycofac sie ze swoich durnych pomyslow.

choc na plus zaliczyc mu trzeba, ze wycofal sie z budowania aresztu pod kryta :zlosliwy:

ja slyszalem ze UltraBounce , ma dopłacać nam do wejściówek 50%

Beny
02-07-2004, 15:57
Ciężkie, jak ciężkie.

Jeśli będzie chciał (z polecenia "góry") zrobić estadiopicnic, to zrobi i nasze fochy i przekleństwa na niewiele się zdadzą.

Obawiam się Juras, że sprawdzi się to, o czym rozmawialiśmy przy jakiejś tam okazji odnoście Zygo i Klubu. :/

legart
02-07-2004, 16:01
Bosman przekazal nam tez ze prezesunio powiedzial ze chce scisle wspolpracowac z policja. Zaproponowal nawet rozegranie meczu preciwko psom :rotfl:

:poddaje:

Kiub
02-07-2004, 16:02
:zdziwiony: ja pierdziele, jeśli na serio tak powiedział to on jest naprawde ostro pierdolnięty

on jest niby marketingowcem ale dla mnie to ***** (liczyć że przy identyfikatorach dalej będzie full stadion ludzi.....)

mOFMC
02-07-2004, 16:03
Ale przynajmniej rozweselil tym w :klnie: wione towarzystwo :hyhy:

czaszka
02-07-2004, 16:12
Mecz z psami :hyhy:
Z niecierpliwoscia czekam co nowego pan Zygus wymysli :brawo:
Niestety teraz widac wyraznie, ze pan Zygus chce na siłe uczynic Legie rajem dla :popcorn:

Kurde zle sie dzieje, cosik trza zrobic bo nastepnym pomysłem pana Zygusia bedzie zeby w ramach przyjazni policyjno-kibocowskiej policja usiadla na Zylecie :hyhy:

mOFMC
02-07-2004, 16:14
Mecz z psami

Heh jak Bosman to powiedzial to wszyscy niemal jednoczwsnie krzykneli: BOKSERSKI! 8) :brawo:

juras
02-07-2004, 16:23
milcz blaznie :hyhy:
ja slyszalem, ze wild west funduje UB bilety na wszystkie wyjazdy

Beny
02-07-2004, 16:25

I krate bro na łba. 8)

juras
02-07-2004, 16:26
Obawiam się Juras, że sprawdzi się to, o czym rozmawialiśmy przy jakiejś tam okazji odnoście Zygo i Klubu.

rzekles

czaszka
02-07-2004, 16:28
Teraz to chyba łatwiej bedzie dostac bilet na wyjazd niz na Lazienkowska :wsciekly:

dyha
02-07-2004, 17:23

:D:D:D

qrwa :/ pierwsze 2 meze mamy na wyjeździe :D

szczepan
02-07-2004, 17:46
bylo 22 podskoczy pewnie do ok 30 :nienormalny: (miesieczny bilet ZTM tyle kosztuje) * 6 meczy ligowych u siebie daje 180 zl na runde do tego dochodza mecze pucharowe

od razu mowie ze jestem przeciwny podwyzka idetyfikatorom itd ale naprzyklad jezeli karnet podrozeje nawet o 10 zloty to tym bardziej bedzie sie oplacalo go kupic i nie bede do konca rozumial osob ktore nie beda chcialy go kupic...

Tuzin
02-07-2004, 18:01
Widac pan Zygo postawil sobie za cel wyrownanie proporcji kibicowskich w Stolicy.

Wasil
02-07-2004, 20:46
bylo 22 podskoczy pewnie do ok 30 :nienormalny: (miesieczny bilet ZTM tyle kosztuje) * 6 meczy ligowych u siebie daje 180 zl na runde do tego dochodza mecze pucharowe

od razu mowie ze jestem przeciwny podwyzka idetyfikatorom itd ale naprzyklad jezeli karnet podrozeje nawet o 10 zloty to tym bardziej bedzie sie oplacalo go kupic i nie bede do konca rozumial osob ktore nie beda chcialy go kupic...
Daj Bóg ,żeby o tyle podrożał.
Racjonalnie myśląc podrożeje o wiele więcej niż 10zł. Skoro jednorazowy podrożeje o 8 zł to karnet o sporo więcej. Ech ...trzeba będzie wesprzeć rodziców i troche swojej kasy wydać na karnecik :/ .

Arni
02-07-2004, 20:53
Podwyżka cen biletów, jaki to "wspaniały" pomysł. Drastyczny spadek frekwencji + konieczność posiadania identyfikatorów = spadek dochodów z biletów, czy Zygo nie potrafi sobie tego tak przekalkulować? Szkoda, że nasi działacze nie są świadomi, że przy takiej polityce nigdy nie będą mieli wielkich przychodów z biletów. Sytuacja z poprzedniego sezonu, gdy stadion był praktycznie wypełniony na każdym spotkaniu będzie raczej nie do powtórzenia, ale czy Zygo jest tym zainteresowany? Co go to obchodzi, dla niego najlepiej, jakby każdy przyszedł posiedział te 90 minut, skorzystał z oferty jaką proponuje nasz catering, ewentualnie przyszedłby na każdy mecz z popcornem. Oj panie Zygo ta polityka do niczego dobrego nie prowadzi.

Beny
02-07-2004, 20:58

Szczepan byłeś kiedyś w sytuacji, że nie starczało w miesiącu na bardziej potrzebne do życia rzeczy niż karnet? Wierz mi, że znam takich kibiców, którzy z braku środków nawet na życie wybierają góra jeden - dwa mecze w rundzie. Mało tego na wiosnę sam nie kupiłem karnetu, bo akurat miałem wtedy, nazwijmy to, przejściowe problemy z "cash flow". Około 100 złotych to naprawdę sporo hajsu i nie wszystkich jest w danym momencie na to stać. No i nie wszyscy są takimi legijnymi oszołomami, jak my. :)

Rohrau
02-07-2004, 22:58
Ja czekam jeszcze tylko na ogloszenie o cenach karnetow, bo jak karnet po 2 banki przywala to 6000 frekwencja bedzie szczytem marzen. I tak mamy juz najdrozsze bilety w Polsce...
A moze po prostu zbieraja kase na komende stadionowa w ramach poprawienia relacji na linii pies-kibic :hyhy:

yusta
02-07-2004, 23:34
Eh... chcialam cos napisac, ale to sie nie nadaje na forum publiczne :-

Harcerz
03-07-2004, 00:41
A jak bedzie z obcokrajowcami ?

czaszka
03-07-2004, 01:30

To pytanie to jego ekscelencji anty-kibica pana Zygi :zlosliwy:

yusta
03-07-2004, 01:44

A kogo to w tym klubie w tej chwili obchodzi :/
Ja chyba chce zeby wrócil Polmot :zapomnialem:

mOFMC
03-07-2004, 06:41
Poczejkajmy na oficjalne oswiadczenie Klubu :chytry:
A potem? Jakas manifa? :ucieka:
:ofmc: :awantura:

Woytek
03-07-2004, 09:14
Wierz mi, że znam takich kibiców, którzy z braku środków nawet na życie wybierają góra jeden - dwa mecze w rundzie.

ale szczepanowi nie chodzi o takich kibicow. skoro ktos ma byc na jednym czy dwoch meczach w rundzie, to wcale nie musi kupowac karnetu. natomiast jest sporo ludzi ktorzy twierdza ze nie maja wiekszej sumy pieniedzy w danym momencie na karnet.. a nastepnie przez pol sezonu przeplacaja dwukrotnie chodzac na kazdy (lub prawie kazdy) mecz na pojedyncze bilety!
niestety nie dam sie przekonac mysleniu ze "nie stac mnie na jednorazowy wydatek" bo to bledne kolo.
wystarczy RAZ jeden jedyny kupic karnet, a potem sobie co miesiac odkladac do skarbonki tyle pieniedzy ile i sie wydalo wchodzac na pojedyncze bilety.

po 4 miesiacach jesiennych okaze sie ze uzbieramy sumke, ktora pozwoli na kupno DWOCH karnetow. co oznacza ze mozna przed kupnem tego PIERWSZEGO karnetu nawet pozyczyc pieniadze, po rundzie je oddac... i na dodatek miec kase na karnet wiosenny.

Tuzin
03-07-2004, 10:31
Qrwa Woytek ale zes zakombinowal :zdziwiony: :zlosliwy:

Beny
03-07-2004, 11:15
Wierz mi, że znam takich kibiców, którzy z braku środków nawet na życie wybierają góra jeden - dwa mecze w rundzie.

ale szczepanowi nie chodzi o takich kibicow. skoro ktos ma byc na jednym czy dwoch meczach w rundzie, to wcale nie musi kupowac karnetu. natomiast jest sporo ludzi ktorzy twierdza ze nie maja wiekszej sumy pieniedzy w danym momencie na karnet.. a nastepnie przez pol sezonu przeplacaja dwukrotnie chodzac na kazdy (lub prawie kazdy) mecz na pojedyncze bilety!
niestety nie dam sie przekonac mysleniu ze "nie stac mnie na jednorazowy wydatek" bo to bledne kolo.
wystarczy RAZ jeden jedyny kupic karnet, a potem sobie co miesiac odkladac do skarbonki tyle pieniedzy ile i sie wydalo wchodzac na pojedyncze bilety.

po 4 miesiacach jesiennych okaze sie ze uzbieramy sumke, ktora pozwoli na kupno DWOCH karnetow. co oznacza ze mozna przed kupnem tego PIERWSZEGO karnetu nawet pozyczyc pieniadze, po rundzie je oddac... i na dodatek miec kase na karnet wiosenny.

yhym...

Pod warunkiem, że taki ktoś ma z czego odłożyć...

I nie musi pożyczać na "chleb"...

Ale rozumiem o co Wam chodzi :)

Kiub
03-07-2004, 11:25
prawda jest taka że niejednego, którego nie stać jest na "chleb" stać jest np na paczkę szlugów dziennie......... :zdziwiony: więc takie argumenty mnie nie przekonują. Można przez jakiś czas nie palić, ewentualnie nie pić (:oczko:co jest już naprawde trudne) i ma się karnecik :chytry:

marecki
03-07-2004, 11:55
ło kurna ,patrzcie kto do nas zawital :hyhy: juras palo 8)

Porter
03-07-2004, 12:48
prawda jest taka że niejednego, którego nie stać jest na "chleb" stać jest np na paczkę szlugów dziennie......... :zdziwiony: więc takie argumenty mnie nie przekonują. Można przez jakiś czas nie palić, ewentualnie nie pić (:oczko:co jest już naprawde trudne) i ma się karnecik :chytry:

coraz większe poświecenia!
najpierw był chleb , potem szlugi , teraz alkohol :nie: :nie: :nie: o nie nie! tego juz za wiele :D

MaxyM
03-07-2004, 14:09
Wie ktoś już po ile będą bilety na mecz z policją?

:hyhy:

Woytek
03-07-2004, 14:14

a to roznie, przy wejsciu beda mandaciki wypisywac :hyhy:

MaxyM
03-07-2004, 14:17

To ja o trzy poproszę. :hyhy:

mOFMC
03-07-2004, 14:20
To ja o trzy poproszę
Czwarty gratis! :chytry: :P

juras
03-07-2004, 16:05
juras palo

marecki, ja juz nie chce nawet ci ublizac, bo szkoda slow... :oczko:

swoja droga tez cie witam

dyha
03-07-2004, 16:09
juras palo

marecki, ja juz nie chce nawet ci ublizac, bo szkoda slow... :oczko:

swoja droga tez cie witam

Dobrze gada , polać mu :lol2:

Porter
03-07-2004, 17:12

Legioniści podczas meczu za faul dostają od razu 3 latka za czynną napaść na funkcjonariusza

randy
03-07-2004, 19:25
Ciekawe co pokaża fani psów??? skomplikowana kartoniada na wejscie a w 2 polowie okolicznosciowa sektorowka :hyhy: :hyhy: :hyhy: :hyhy:

to chyba najglupszy pomysl jaki od dawna sie pojawil :/
czemu to ma sluzyc???
rownie dobrze mozna organizowac mecze kibicow np Legia vs. Arka albo Legia vs. Lech
ech dzialacze jak zwykle zyja w innym swiecie

ems
03-07-2004, 19:50
no taka polityka klubu, celujaca w Zachod... wszystko git, tylko ze bylem sobie na Chelsea nie? i nikt tam o zadnych identyfikatorach nie slyszal :|

Thomas
05-07-2004, 21:14
http://legia.net/news.php?id=6948

:O :kurde: :efoch:

dyha
05-07-2004, 21:17
No to ładnie:brawo: :brawo: :brawo: :brawo: :D:D:D Zyleta- 30 zł , Łuk 20 zł

bedziecie mieli frekwencje .

działącze :brawo:

Raffi
05-07-2004, 21:17
UWAGA!
Za przeklinanie w tym temacie będę dawał czasowe bany :nie:

PS Te karnety rzeczywiście są w preferencyjnych cenach :o Fajnie jak 2000 pójdzie.

Kurza twarz....ciśnienie mi skoczyło..ufff :wsciekly:

Mazi
05-07-2004, 21:31
Jestem zmęczony bardzo i wogole ... i sie dopatrzyć nie moge ... cena karnetu na Żylete ile ? 350 ?

Ja pytam bardzo spokojnie :zlosliwy: :zly:

M_I_G
:cenzura: to wszystko!! 200 zl karnet na Zylete na runde jesienna!! :cenzura: ich!!! Do tego te :cenzura: identyfikatory!! Serdeczny :cenzura: im w :cenzura: !!
Ciekawe czy jest to polecenie z "gory" czy inicjatywa Zygo. Jesli wymyslil to prezesunio to :cenzura: mu w dupe - chce wojny to bedzie ja mial!!!

PS: Acha ,to ma byc drobna podwyzka cen abonamentow??? To jest ta przystepna cena?? W dupe sobie wsadz ten karnet.
W poprzednim seoznie bylo po 90 zl , teraz 200!
Nie ma bata tu potrzebny jest jakis gwaltowny protest!!

kozer
Tragedia po prostu :/ . Lepszy chyba ten pol-mot był. Ciekawe skąd ludzie wezmą kase na karnety. :klnie:

Wasil
05-07-2004, 21:34
Troche się zszokowałem :O
350 zł ...........oni na głowę upadli ? Teraz to już naprawdę się poważnie zastanowie nad jego zakupem. Czemu nie można kupić tylko na jedną rundę ? Czekam na jakieś refundacje ze strony panów z zarządu.

M_I_G
05-07-2004, 21:36
Ja sobie odpuszczam . U siebie bede tylko na wazniejszych meczach. Nie bede wydawal moich jedynych pieniedzy zeby zapchac kieszen ITI i objerzec pasonujace widowsko np: z gornikiem leczena.
Wole pojechac na wszystkie wyjazdy w tym sezonie.

Mazi
05-07-2004, 21:40
na 1 rundę mozna, gwoli ścisłości..... :roll:

Dobrze rozumiem ?

350 zł za 1 runde ?!

Nie ogarniam :slucha:

Kawa
05-07-2004, 21:41
lol

[ Dodano: 05-07-04, 21:42 ]

na 1 rundę mozna, gwoli ścisłości..... :roll:

Dobrze rozumiem ?

350 zł za 1 runde ?!

Nie ogarniam :slucha:
Mazi 350 za cały sezon, mozesz sobie na dwie raty rozłozyc po 200 i 150 zeta.

zuz
05-07-2004, 21:43
ej ludzie, to jest totalny skandal.
mecze są dla kibicow czy kogo?? biznesmanów i bogatych rodzinek???
ja p :cenzura:
piana mi sie zatoczyła.
:brawo: brawo panie Zygo, brawo.
widać że pracował pan w banku.
lepiej mało ludzi + wysoka cena niż dużo ludzi + mała cena, chociaż wyjdzie na to samo.
gratuluje, gratuluje.
jestem pod wrażeniem pomysły panie Zygo :zly:

ide sie odstresować oglądając Predatora, choć z drugiej strony to chyba sama sie w niego zamienie
:zly: :o :grr:

jak ktos chce kupic na Żylete to musi isc jak najszybciej, bo wszyscy z Krytej sie przeniosą :hyhy:
i będzie jak na derbach :ucieka:

Paweł
05-07-2004, 21:43
Dobrze rozumiem ?

350 zł za 1 runde ?!

Nie ogarniam

Płacisz pierwsza rate 200, po zakonczeniu rundy drugiej nie placisz i masz karnet na Zylete na jedna runde za jedyne(!) 200 zl. Ja to tak widze.

Ktos sie orientuje czy w wypadku zakwalifikowania sie Legii do dalszych rund pucharu UEFA i PP karnety beda obowiazywaly na kolejne mecze w tych rozgrywkach?

Zajacc
05-07-2004, 21:44
Brak mi słów.

kozer
05-07-2004, 21:45
Ciekawe czy ochroniarzom zwiększą się "dochody".

Mazi
05-07-2004, 21:45
Oni chcą zwiekszyć frekwencję ? :roll:

Kuźwa !

Karnet kupuje już od 5 lat i ten sezon będzie chyba pierwszym , kiedy zrezygnuję z tego "cuda" .

Ciekawe czyj to pomysł ? :zly:

Raffi
05-07-2004, 21:47
troszkę nieściśle to napisałem z tą 1 rundą, bo to są tylko raty a karnet jest na cały sezon, ale tu jeszcze wersja dla leniwych i z ceną biletów:

Klub podał ceny abonamentów i biletów na nadchodzący sezon. Nowością jest to, że karnety są całosezonowe a nie tylko na jedną rundę i obowiązują na 17 spotkań (13 ligowych, 3 Puchar Polski i 1 el. Pucharu UEFA)
KARNETY
Trybuna kryta:
Sektory A i F: 500
Sektory B i E: 600
Sektory C i D: 800
Przed krytą: 400
Trybuna Odkryta: 350 zł
Karnety można kupić ratalnie.

BILETY JEDNORAZOWE
Trybuna kryta:
Sektory A i F: 45
Sektory B i E: 55
Sektory C i D: 70
Przed krytą: 40
Trybuna Odkryta: 30 zł
Łuk: 20 zł

Cena karnetu obejmuje 17 spotkań w sezonie, tj. 13 spotkań ligowych, 3 spotkania Pucharu Polski w rundzie jesiennej oraz 1 spotkanie eliminacji Pucharu UEFA - to do Pawła

Raffi
05-07-2004, 21:48
Cytat:
Dobrze rozumiem ?

350 zł za 1 runde ?!

Nie ogarniam

Płacisz pierwsza rate 200, po zakonczeniu rundy drugiej nie placisz i masz karnet na Zylete na jedna runde za jedyne(!) 200 zl. Ja to tak widze.

W najlepszym razie. O ile cię nie ścigną o to, że nie zapłaciłeś reszty, ale pewnie po prostu zablokują karnet.

Osoby zakupujące pojedynczy bilet również zobowiązane będą do posiadania Karty Kibica przy wejściu na teren stadionu. O procedurze ich wyrabiania powiadomimy przed rozpoczęciem rundy jesiennej. Informujemy, że sprzedaż karnetów i biletów od nowego sezonu nie będzie prowadzona w salonikach Kolporter, jak również poprzez firmę Kowalski.Net
To jest też "fajne" :wsciekly:

Paweł
05-07-2004, 21:49
Cena karnetu obejmuje 17 spotkań w sezonie, tj. 13 spotkań ligowych, 3 spotkania Pucharu Polski w rundzie jesiennej oraz 1 spotkanie eliminacji Pucharu UEFA - to do Pawła

Dzięki. Nie doczytałem... Jak tak to lipa i ja też się poważnie zastanowię nad kupnem karnetu...

Zygo :ucieka:

Raffi ==>
W przypadku nieterminowej wpłaty drugiej części kwoty - karnet będzie automatycznie anulowany.

Czyli chyba żadnych większych konsekwencji nie będzie...

Chociaż - po dłuższym zastanowieniu - chyba wolałbym nie sprawdzać :/.

Kawa
05-07-2004, 21:51
Beda cipy, i zapewne beda odblokowywac karnet na nastepna rundę dopieropo wpłaciekasy.

zuz
05-07-2004, 21:51
ej słuchajcie, ktos mi musi wyjaśnić bo ja tego akurat nie wiem:
ile wyższy jest podatek przez Unie? bo może sie okazać że Zygo dużo tu do gadania nie miał... :hmm:

Kawa
05-07-2004, 21:54
22% sie w junichyba dolicza to biletów.

kozer
05-07-2004, 21:59
ej słuchajcie, ktos mi musi wyjaśnić bo ja tego akurat nie wiem:
ile wyższy jest podatek przez Unie? bo może sie okazać że Zygo dużo tu do gadania nie miał... :hmm:

Nawet jeśli podatek się zwiększył to nie znaczy, że zarząd musi podnieść ceny biletów. Ma wtedy poprostu mniejszy zysk z tego.

Guzik
05-07-2004, 21:59
Panu Zygo juz chyba podziekujemy. Sporo namieszal :jejku: .
Juz widze te pelne trybuny :lol: .

Zajacc
05-07-2004, 22:01
Zuza, a czy tylko My weszlismy do Unii, czy cała Polska? Bo jakos nie widze zeby innym ceny karnetów wzrosły o ponad 100%, a ceny biletów prawie o połowe?

Kempes
05-07-2004, 22:08
Odmówie sobie jedzenia ,ale będe chodził , co k... mać nie zmienia faktu ,że nowe rządy narazie przyniosły nam więcej nerwów niż ehh szkoda gadać

Współczuje tym co kombinowali jak mogli byle by na bilet mieć ,a teraz im sie jeszcze ''ułatwiło'' sprawe ...

Iras
05-07-2004, 22:13
skąd ja tyle kasy wezme!!!uzbierałem 150zł z myślą ze zostanie mi jescze trohe na przed krytą...a tu wielki ch...!!!! :zly: organizujemy jakis protest albo cos??

Tuzin
05-07-2004, 22:15
Ej spoko panowie mamy 13 meczow na wyjazdach zeby ogladac Legiunie :]

ITI chce zbudowac wielka Legie za kilka lat ale widac ze zarobic na niej chce juz teraz...

yusta
05-07-2004, 22:23
Możecie Państwo otrzymać 10-procentowy rabat przy zakupie karnetu w terminie do dnia 31 lipca br. i jednorazowej wpłacie całej kwoty.

O kurna! Dziekuje Ci o Panie za tak wspaniałomyślny gest w naszą stronę :/

Przecież to paranoja jakaś jest :-

Cena biletów na sektory C i D skoczyła o 20 zl, zajebiście drobna podwyzka. Karnet na E, tam gdzie smigam w góre o 90 zl na runde, tez nieznacznie... Zegnamy kibiców Legii, witamy nowe plemię gajerków z popcornami. Teraz to sie bedzie pisało o zajebistej atmosferze na naszym stadionie. Gratuluje panie Zygo!

Raffi
05-07-2004, 22:25
Zegnamy kibiców Legii, witamy nowe plemię gajerków z popcornami. Teraz to sie bedzie pisało o zajebistej atmosferze na naszym stadionie. Gratuluje panie Zygo!
Na panów w gajerkach też jest straszak - karty kibica :brawo: :brawo: :hyhy:

kamyk
05-07-2004, 22:27
ja tego ni bede komentowal bo juz sie mocno wkurzylem.... ale coz wykopie te 200zl narazie i kupie ten karnet ale coz nie kazdy moze tak sobie pozwolic choc i dla mnie to jest juz powazny wydatek..

Kawa
05-07-2004, 22:28
Uzbieram na ten karnet,m ale pokazdym słabym meczu bede słał do klubu maile z zadaniem zwrotu kasy za ogladanie mizerii:D

Guzik
05-07-2004, 22:30
Znowu trzeba bedzie fotki wyrabiac, jezdzic wyrabiac to dziadostwo. Z karnetu zrezygnowalem zaraz po przeczytaniu ceny
Trze bedzie sie podawac za przyjezdnych i za 15 na sektor od kanalku

Tuzin
05-07-2004, 22:35
Ludzie nie kupujcie tych ich karnetow!

Jezdzijcie na wyjazdy.

Japanes
05-07-2004, 22:36
teraz to chyba będzie najtłoczniej na Łuku. sory ale nie stać mnie :ucieka: Zostaje tylko stary sposób wjazdy z bramą :chytry:

Guzik
05-07-2004, 22:37
Wyjazdy na bank beda sie cieszyly duza popularnoscia, a karnetow i tak kupi znikoma liczba ludzi.
Od 6 lat mialem karnet i koniec z dniem dzisiajszym.

Jaco
05-07-2004, 22:37
Mam dziwne przeczucie, że powstanie kilka nowych piosenek, panie Zygo :sextet:

yusta
05-07-2004, 22:38
Mam dziwne przeczucie, że powstanie kilka nowych piosenek, panie Zygo :sextet:

Fak! A miałam go w sobote na wyciagniecie reki :bejsbol:

Zajacc
05-07-2004, 22:43
Mógł chociaż wcześniej powiedziec to by sie sektorówki nie szyło... bo pełnej Żylety prędko nie zobaczymy... no chyba ze położymy ją na pustej trybunie...

Sharn
05-07-2004, 22:50
Tragedia... Gość chyba nie wie jeszcze, że polska liga to najwyżej 3, 4 mecze naprawdę ważne w sezonie a reszta to o kant dupy potłuc.
Mozna z dużym prawdopodobieństwem założyć, że mecze z Wisłą, Lechem, Cracovią i Pogonią będą miały publikę. A reszta to ze 3000 tysiące góra... No bo kto zapłaci od 30 do 70 za Łęczną? No i ciekawy jest kontekst przepisu PZPN o biletach dla gości - oni obejrzą mecz za 15 a nasi z łuku za 20... :zly:
Zygo za duzo TV ogląda i socios mu się zamarzyli w mordę... :/

Kiub
05-07-2004, 22:54
:O tego się nie da opisać słowami.....super 6 tys na każdym meczu to jest to :placze:

czaszka
05-07-2004, 22:58
Kur.. płakać mi sie chce. Ich poje... 350 zeta za sezon a przeciez jeszcze dochadza mecze pucharowe UEFA no coz 3 - 4 razy sie pofatyguje jesienia. Kur.. oni chca zniszczyc Legie :zly:

Kawa
05-07-2004, 23:00
Włsnie ciekawe ile beda kosztowac bilety na puchary, pewnie z 50 zeta na Zylete alboi wiecej.

M_I_G
05-07-2004, 23:01
Kupowalem karnet regularnie od ok.5 lat , zawsze jak najszybciej ,zawsze elegancko. 90 ,100 ,110 ,120 - trudno , bylo drogo -ale zawsze pieniazki na Legie sie znalazly.
Teraz to sie skonczylo.
Zostaly mi tylko wyjazdy, u siebie na meczach nie bede.
Nie stac mnie ,nie mam 200zl zeby wydac na karnet.

I nie zdziwcie sie jak teraz skoczy frekwencja na ksp.

arczi
05-07-2004, 23:06
Strasznie smutne to wszystko.

Przyszlosc widze w czarnych kolorach.

Ma ktos kredki?

VANAHAIM72
05-07-2004, 23:07
Ktoś tu się z ch...m na głowy pozamieniał. Nowe ceny biletów to chyba lekka przesada - chyba, że prezesuniowi zależy na meczach przy prawie pustych trybunach. Prawda jest taka, że 6000 ludzi płacąc nowe stawki za wejściówki "pokryje" straty spowodowane tym, że nie przyjdzie te drugie 6000 - tych, których nie stać na bilet. Kasa będzie się zgadzać, ale atmosfera, doping itp - szkoda gadać. Ja tam kupię karnet - odżałuję te 500 PLN-ów, ale płacąc takie pieniądze "kupuję" sobie prawo wyrażania swobodnych, niecenzuralnych i obraźliwych opinii skierowanych pod adresem niejakiego Zygo i reszty tej bandy :chytry:

Bastion
05-07-2004, 23:09
CZy ***** Zygo nie rozumie ze klub na tym straci finansowo (jaka jest polityka finansowa tego goscia), i to nie jakies male pieniadze, ale chodzi o KILKANASCIE tysiecy zlotych na jednym meczu. Niestety na zabezpieczenie meczu beda placic taka sama kase, a wplywy z biletow zmniejsza sie i to bardzo bardzo.

Sharn
05-07-2004, 23:09
Właśnie kończę szacować koszty przywileju bycia Legionistą:
W miesiącu załóżmy jest rozegranych 8 meczy - z 5 x liga, raz PP i 2 x PUEFA, co w wersji tańszej (czyt. więcej u nas niż away) daje: 3 x 30 (u siebie), 2 x 70 (wyjazd w opcji 15 za bilet, 45 za transport i 10 na szamę/picie/bro - skromnie ale co) i 30 na PP (u siebie). Europejskie puchary to pewnie z 60 u siebie i od 250 do 500 (tu ciężko gdybać) wyjazd. Więc miesiąc kibicowania/fanatykowania to koszt od 570 do ch.j wie ilu dla tych co nawet do takiej choćby Portugali pojadą czy innej Norwegii.
Jesteśmy vipy psia mać... :O

VANAHAIM72
05-07-2004, 23:14
Właśnie kończę szacować koszty przywileju bycia Legionistą:
W miesiącu załóżmy jest rozegranych 8 meczy - z 5 x liga, raz PP i 2 x PUEFA, co w wersji tańszej (czyt. więcej u nas niż away) daje: 3 x 30 (u siebie), 2 x 70 (wyjazd w opcji 15 za bilet, 45 za transport i 10 na szamę/picie/bro - skromnie ale co) i 30 na PP (u siebie). Europejskie puchary to pewnie z 60 u siebie i od 250 do 500 (tu ciężko gdybać) wyjazd. Więc miesiąc kibicowania/fanatykowania to koszt od 570 do ch.j wie ilu dla tych co nawet do takiej choćby Portugali pojadą czy innej Norwegii.
Jesteśmy vipy psia mać... :O

A co? Warszawiaka nie stać? - to mógłbyś usłyszeć od Zygo i jego kochasi... Sam chyba gdzieś z głębokiej prowincji do stolicy przybył, mitów o warszawskich zarobkach się nasłuchał, to i decyzję o podwyżce łatwo było mu podjąć. Ale wkrótce usłyszy kilka słów prawdy pod swoim adresem :brawo:

czaszka
05-07-2004, 23:14
ZYGO CHCE ZNISZCZYC LEGIE !!!!!!!!!!!!!!!

NIE PODDAWAJMY SIE !!!!!!!!!!

ZBIOROWY PROTEST !!!!!!!!!!

Bastion
05-07-2004, 23:17
A ja obliczylem srednie wplywy z biletow. Srednia cene w zeszlym sezonie szacuje na 30 zl za jeden (Kryta i Zyleta), przypuscmy ze poszlo 8 000 biletow, to mamy 30 * 8 000 + 240 000, a przewiduje ze w tym sezonie bedzie tak 5 000 * 40 (srednia) = 200 000. Czyli na kazdym meczu klub ma w dupe 40 000 w porownaniu z poprzednim sezonem. Liczylem to pod wplywem emocji i tak na szybko, nie analizujac dokladnie ststystyk, frekwencji, nie bralem tez pod uwage karnetow. Jesli baardzo sie myle prosze o poprawe.

Mazi
05-07-2004, 23:21
Gdyby KSP spadło - o ich frekwencję raczej byłbym spokojny ,a tak to ... :/ :/ ... rzeczywiście publika może im dopisać .

ehhh ...

Nie zapowiada się ten sezon ciekawie :

A masz :rzut: Zygo zbóju .

VANAHAIM72
05-07-2004, 23:23
Gdyby KSP spadło - o ich frekwencję raczej byłbym spokojny ,a tak to ... :/ :/ ... rzeczywiście publika może dopisać .

ehhh ...

Chyba lekko przesadzacie... Jakoś nie wyobrażam sobie kogoś, kto chodząc na Legię zacznie uczęszczać na K6. to jakieś science fiction, a raczej heroic fantasy :hyhy:

Mazi
05-07-2004, 23:24
Gdyby KSP spadło - o ich frekwencję raczej byłbym spokojny ,a tak to ... :/ :/ ... rzeczywiście publika może dopisać .

ehhh ...

Chyba lekko przesadzacie... Jakoś nie wyobrażam sobie kogoś, kto chodząc na Legię zacznie uczęszczać na K6. to jakieś science fiction, a raczej heroic fantasy :hyhy:

Chodzi bardziej o nowych , potencjlanych , przyszłych kibiców - ceny mogą łatwo odstraszyć ,a KSP w końcu też gra w I lidze .

Mam nadzieje ,ze przesadzam .

yusta
05-07-2004, 23:25

Ty nie pójdziesz, ja nie pójde... ale jestem pewna ze spora czesc przerzutów moze wystapic

Guzik
05-07-2004, 23:25
Normalni kibice czyli tacy ktorych rajcuja emocje pozasportowe (atmosfera, oprawa, xxx itp, itd) na pewno sie nie przeniosa, a ci co chodza dla pilki jako sportu, zeby obejrzec 1 lige to na bank sie przeniosa.

Raffi
05-07-2004, 23:26
Na Polonii też podwyżka - ale do 15-20 zeta max.

VANAHAIM72
05-07-2004, 23:27
Zygo i jego Blue Oyster Club rodziny zaproszą i już pół Krytej zapełnione... To są potencjalni kibice dla szefów ITI...

_Bart
YEAH

koniec z chguliganami na Legii

Zygo ma sposob i kurva zobaczycie zandego chuligana nie bedzie, niezle to sobie wymyslil

oł jeeeeeeeeeeeeeeee Zygo Miszcz aleale
Walter hej Wejchert Hej aleale

300 Zł za biety....... tfu za pszennice

MaxyM
Chciałem sobie kupić karnet i mieć w dupie wyścigi po bilety... Już sobie kupiłem, dwa nawet. :wsciekly:

Guzik
05-07-2004, 23:28
Chciałem sobie kupić karnet i mieć w dupie wyścigi po bilety... Już sobie kupiłem, dwa nawet. :wsciekly:

odsprzedaj jeden po polowie ceny :chytry:

czaszka
05-07-2004, 23:29
Racja czesc bezplciowych szczegolnie z Krytej ( 400 zeta za karnet :hyhy: ) przeniesie nie na Konw i nie zdziwilbym sie gdyby mieli wieksza frekwencje niz my

Kto sie cieszy z decyzji Zygi w Warszawie??
Polonia
Czyim kibicem jest pan Zygo? :hmm:

VANAHAIM72
05-07-2004, 23:32
Mamy zdolnych informatyków, grafików itp Sprawa jest prosta - drukujemy własne bilety, ktoś robi włam do systemu kontroli na bramkach stadionowych i wprowadza (legalizuje) nasze wejściówki i już frekwencja normalnieje... Oczywiście to tylko żart, i to w dodatku głupi, ale cóż nam pozostaje?

Kawa
05-07-2004, 23:34
Mamy zdolnych informatyków, grafików itp Sprawa jest prosta - drukujemy własne bilety, ktoś robi włam do systemu kontroli na bramkach stadionowych i wprowadza (legalizuje) nasze wejściówki i już frekwencja normalnieje... Oczywiście to tylko żart, i to w dodatku głupi, ale cóż nam pozostaje?
Hmm biletówjako takich chyba ma nie być, zastapią je karty ładowane w kasach.

yusta
05-07-2004, 23:36
Normalni kibice czyli tacy ktorych rajcuja emocje pozasportowe (atmosfera, oprawa, xxx itp, itd) na pewno sie nie przeniosa, a ci co chodza dla pilki jako sportu, zeby obejrzec 1 lige to na bank sie przeniosa.

Wez pod uwage, ze prawdopodobnie juz nie beda sie mieli czym rajcowac

Thomas
05-07-2004, 23:36
Niech ktos z głową na karku cos sensownego skrobnie to bedzie sie wysyłać na Legie

VANAHAIM72
05-07-2004, 23:39
Obawiam się, że nawet talent literacki Hemingwaya połączony z geniuszem propagandowym Goebbelsa nie pomógłby zmienić decyzji zarządu...

arczi
05-07-2004, 23:40
Kto sie cieszy z decyzji Zygi w Warszawie??
Polonia
Czyim kibicem jest pan Zygo? :hmm:

On nie jest zadnym kibicem. Na to miano trzeba sobie zaslozyc.
Zygo poki co jest dla mnie pozerem. Mysli ze jest fajny, madry i ze wszyscy go lubia.
Niee.... Tacy nie staja sie kibicami. Zygo jest pseudokibicem ;)

MaxyM
05-07-2004, 23:41
Jest przerąbane... Jak ktoś pracuje to sobie może pozwolić pójść na mecz, o karnecie nie mówię, bo to już trzeba zarabiać ponad przeciętną pensję. Ale niech rządzący wezmą pod uwagę, że np. młody chłopak ma trochę kasy to nie wyda wszystkiej na bilet, bo ma jeszcze dziewczynę, weekend i inne wydatki. To nie jest ***** Anglia, a nasz stadion to nie Old Trafford, tylko rudera w porównaniu z tym pierwszym. Czego oni oczekują? Że na Żyletę nagle zaczną chodzić maklerzy i biznesmeni?
Ja pierdole...
Dobrze, że ja zacząłem pracę... To sobie z "parę" razy pójdę.

Raffi
05-07-2004, 23:41
Acha, dla jasności - podatek VAT od imprez sportowych wynosi nie 22%, lecz 7%!!
Odsyłam do ustawy o podatku od towarów i usług :
http://bap-student.lex.pl/cgi-bin/demo.cgi?id=&comm=jn&akt=nr17086198&ver=-1&jedn=-1
A dokładniej do załącznika Nr 3, pozycje nr 158 i 159:

158 | 92.61 | Usługi w zakresie działalności stadionów i innych obiektów sportowych |
| | | |
| 159 | | Wstęp na imprezy sportowe

Kawa
05-07-2004, 23:42
Acha, dla jasności - podatek VAT od imprez sportowych wynosi nie 22%, lecz 7%!!
Odsyłam do ustawy o podatku od towarów i usług :
http://bap-student.lex.pl/cgi-bin/demo.cgi?id=&comm=jn&akt=nr17086198&ver=-1&jedn=-1
A dokładniej do załącznika Nr 3, pozycje nr 158 i 159:

158 | 92.61 | Usługi w zakresie działalności stadionów i innych obiektów |
| | | sportowych |
| | | |
| 159 | | Wstęp na imprezy sportowe
Od razu mi ulzyło :modli:

Mazi
05-07-2004, 23:43
Zygo - największy pseudokibic warszawskiej Legii !!!

Idę spać ... zły i wkurwiony ... że też taka informacja potrafi człowieka zdołować :/ .

Dobranoc .

"a po nocy przychodzi dzień ... " ( czy jakoś tak ;) ) .

m84
05-07-2004, 23:45
eh paranoja... Zygo chce chyba z Legii zrobić klubik dla siebie i ziomków z ITI.. ja dziękuję, czuję że za wiele meczy w tej rundzie sobie nie obejrzę :( nieźle ich pogieło :zly:

Thomas
05-07-2004, 23:48
Kto zna jakies dobre pubiki gdzie mozna meczyk obejzeć ? :oczko:

Guzik
05-07-2004, 23:50
Kto zna jakies dobre pubiki gdzie mozna meczyk obejzeć ? :oczko:

Pub pod kryta :chytry:

Juz mi sie nie chce na ten temat gadac, mozna w nieskonczonosc wylewac swoje smutki izale.
Lece ogladac "Jak ugryzlem 10 milionow 2" ')

zuz
05-07-2004, 23:57
ja raczej i tak będę chodzić...
nie wiem jak, nie wiem skąd znajde kasę, ale nie daruje sobie.
a Zygo, a raczej Walter i Wejchert, bo nasz prezesik to tylko ich pionek zobaczą jak to robią "wszystko dla kibiców".
widok 2 tys. ludzi na Żylecie będzie tak przerażający jak i prawdziwy. :placze:

ide spać bo już zaczynam pieprzyć głupoty :/

czaszka
06-07-2004, 00:00
Tez bede chodzic ale gora na 3-5 mecze ligowe oraz PU.

Własnie widac jak żyguś buduje swoja Chelsea.

On się w ogóle nie liczy z kibicami :wsciekly:

Iras
06-07-2004, 00:04
brakuje mi 40zł na pierwszą ratę na przed krytą.....no nie........niewiem co zrobie 200zł na runde...to juz sie bardziej pojedyncze na żylete pyli.......... :placze:

Krzpac
06-07-2004, 00:42
On się w ogóle nie liczy z kibicami :wsciekly:

ja o tym wiem od 6 czerwca tego roku.....

btw. chciałbym zeby u nas nastały takie problemy jak u was :hmm:

Lolek
06-07-2004, 01:04
btw. chciałbym zeby u nas nastały takie problemy jak u was

Powiem Ci, ze naprawde nie ma czego zazdroscic, bo jezeli kolejne "nowiny" zaczna sie potwierdzac, to znak ze ITI buduje swoja Legie, w ktorej dla obecnych kibicow nie bedzie miejsca.

yusta
06-07-2004, 01:20
Powiem Ci, ze naprawde nie ma czego zazdroscic, bo jezeli kolejne "nowiny" zaczna sie potwierdzac, to znak ze ITI buduje swoja Legie, w ktorej dla obecnych kibicow nie bedzie miejsca.

Tyle, że nas jes więcej niż garstka i żaden pseudo parówa nie zmieni tego. Może warto byłoby mu to uświadomić, bo biedaczyna żyje w jakimś posranym świecie fantazji, gdzie na mecze przychodzą same gajerki, płacąc po 500 stów za miejscówkę, a w przerwach między rozgrywkami grają sobie mecze przyjaźni z niebieskimi ludkami.

jarcyś
06-07-2004, 01:21
rewelacja

jedyne 8 setek za karnet na krytą

tyle ile moja pierwsza pensja w banku

biorę 3

yusta
06-07-2004, 01:50
Powiedzcie mi czy formula rozgrywania PP sie zmienila? W karnecie mam niby gwarancje 3 meczy PP w rundzie jesiennej, a nie ma opcji ze Legia nie bedzie miala mozliwosci rozegrania tylu spotkan, bo sobie poprostu na samiutenkim poczatku odpadnie?

Seba(L)
06-07-2004, 01:56
Powiedzcie mi czy formula rozgrywania PP sie zmienila? W karnecie mam niby gwarancje 3 meczy PP w rundzie jesiennej, a nie ma opcji ze Legia nie bedzie miala mozliwosci rozegrania tylu spotkan, bo sobie poprostu na samiutenkim poczatku odpadnie?

No zmieniła sie formuła,teraz ma byc faza grupowa jak w UEFA i Legia ma zapewniony w niej udział ,a tam liczba meczów to chyba własnie 3, bo nie ma rewanży.A jak Legia wyjdzie z grupy i dojdzie do finału to tez dojdzie jeszcze 3 mecze na wiosne,których karnet nie obowiązuje.

gruby_mbl
06-07-2004, 02:21
podrozeja to malo powiedziane ale zeby za karnet na Legie na zyletke na mecze ukochanej legiunii zaplacic 350 zl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;([glow=darkred:dd2eea9e8b][/glow:dd2eea9e8b][shadow=orange:dd2eea9e8b][/shadow:dd2eea9e8b]

yusta
06-07-2004, 02:21
No zmieniła sie formuła,teraz ma byc faza grupowa jak w UEFA i Legia ma zapewniony w niej udział ,a tam liczba meczów to chyba własnie 3, bo nie ma rewanży.A jak Legia wyjdzie z grupy i dojdzie do finału to tez dojdzie jeszcze 3 mecze na wiosne,których karnet nie obowiązuje.

Dzięki za info :prosze:

VANAHAIM72
06-07-2004, 02:35
Właśnie rozmawiałem z kilkoma kolesiami-innowiercami i wszyscy zgodnie stwierdzili, że na Legii ktoś się chyba nieświeżych wędlinek nażarł i jakieś bakterie beztlenowe mu się na mózg rzuciły. Cenami biletów i karnetów najbardziej zszokowani byli goście ze Śląska - co nie dziwi, biorąc pod uwagę tamtejszy rynek pracy... Tym niemniej "zgodnym chórem" rozkminiono, że jest to próba zmiany dotychczasowego kibica Legii na gościa od torby z popcornem. Serce boli...

randy
06-07-2004, 03:04
To jest chore! i ktos tu zdecydowanie przegina! prezes doskonale wie o kogo chodzi :nie:
P.S. Pewnie Szczecin i Sosnowiec juz nie bedzie za darmo wchodzil???

UWAGA! Przy wejściu na teren stadionu będzie sprawdzana zgodność danych osobowych znajdujących się na imiennej Karcie Kibica z dowodem tożsamości
To nie mozna :cenzura: tego sprawdzic przy wyrabianiu??? przeciez przez to wejscie na zylete znowu sie wydluzy a i tak trwa nie wiadomo ile :nienormalny:

VANAHAIM72
06-07-2004, 03:08
O tym można będzie zapomnieć (chyba). Mało tego - pewnie nie będą mogli zasiąść razem z nami. Bez identyfikatorów pozostanie Im tylko sektor gości :klnie:

randy
06-07-2004, 03:37
O tym można będzie zapomnieć (chyba). Mało tego - pewnie nie będą mogli zasiąść razem z nami. Bez identyfikatorów pozostanie Im tylko sektor gości :klnie:
pachnie mi to lekkim terrorem :/
z drugiej strony jak by to dobrze policzyc to 350 zl - 10% / 17 meczy daje 18,5 czyli taniej niz w poprzednim sezonie
jednak najwazniejszym problemem jest wylozenie tych 315 zl do konca lipca mysle ze 99% z nas na to nie stac. i co mnie jeszcze zastanawia to to ze na mecze 1 rundy i ew. grupowej fazy UEFA ceny podskocza pewnie znow 2 razy a karnet tego nie obejmuje takze bedzie ciezko bardzo ciezko w tym sezonie
moze jak zobacza puste trybuny to zmienia zdanie ale to najwczesniej moze nastapic za rok:/
ogolnie moje zdanie (takie jak wszystkich :D) -------> :grr:

Beny
06-07-2004, 08:15
Dobrze, że wczorajszym wieczorem nie miałem dostępu do netu... Grr...

Hmm, tak... no to będziem mieli drugi ManUtd.

Fajnie! Tylko jakby ludzie nie ci sami.

Ciekawe, kto zapełni ten stadion... O nowym nie wspominając, bo tam to dopiero będą ceny...

Rozumiem, że ITI chce mieć samych pikników płacących za popcorn i cole, ale bez nas to te pikniki na niewiele się zdadzą. Przyjedzie ich garstka, i zgoda zapłacą, ale co z resztą wolnych miejsc? O to Wam chodzi? W porządku, tylko trzeba było nie ściemniać o jakiejkolwiek współpracy z kibicami.

Panie Zygo - prezesem się bywa, niezapominaj Pan o tym!

Unico
06-07-2004, 08:49
350zł i czemu narzekacie? :chytry: W tym całosezonowym karnecie macie przecież już jeden mecz PUEFA i te 3 z PP. Nawet 10% zniżki wam oferują. :chytry:

Tak dla informacji.
U nas najtańszy karnet na rundę - 175zł

legart
06-07-2004, 09:12

Ja też, dziękuję Ci Zygo że rundę najprawdopodobniej obejrzę u Maxyma na Canale + :/

PIerdole kilka lat kupywałem abonamenty, teraz byłem przygotowany na 100-120 zł, ale 200 za rundę :zly: , wole dziecku pieluchy kupić, sobie pare piw i obejrzeć rundę w telewizji u kumpli :/

Dziękuję Ci Zygo że tak dbasz o moje dziecko :/

brevery
06-07-2004, 09:13
Generalnie rzecz biorąc to jest nieduży wzrost ceny biletów. W poprzednim sezonie bilet kosztował 22.Meczy na Łazienkowskiej będziemy mieli 17,więc 17x22=379... :/
Nie zmienia to faktu,że wracamy do czasów za trenera Kopy i innych,przykro aż będzie patrzeć na takie pustki :(

legart
06-07-2004, 09:13
350zł i czemu narzekacie? :chytry: W tym całosezonowym karnecie macie przecież już jeden mecz PUEFA i te 3 z PP. Nawet 10% zniżki wam oferują. :chytry:

Tak dla informacji.

Weź się Unico zajmij Wisłą, może w Krakowie ludzie są bogtsi niż w Warszawie albo Was Cupiał dobrze wytresował.

Raffi
06-07-2004, 09:16

Tak dla informacji.
U nas najtańszy karnet na rundę - 175złU nas 200
A najdroższy 285 (u nas 400)

JESTEŚMY NAJLEPSI!
:P

:wsciekly: :wsciekly:

Jest super, starych kibiców wyganiają cenami, nowych odstraszają identyfikatorami, brawo, o to chodzi.

PS Nie wiecie, jak tam z wchodzeniem młodzieży na łuk? :-

PS 2: Oczywiście proponuję pisać do klubu. info@legia.pl
Propozycja ściągawki tutaj:
http://f23.parsimony.net/forum45642/messages/109979.htm
Tylko wstawcie odpowiedni sektor i cenę karnetu

Unico
06-07-2004, 09:24
Weź się Unico zajmij Wisłą, może w Krakowie ludzie są bogtsi niż w Warszawie albo Was Cupiał dobrze wytresował.

:hmm: Podobno to Warszawa jest bogatsza. :chytry:

Niedługo Zygo Was także wytresuje. Już zaczyna...

PS1
Chyba nie myślisz, że mnie cieszą takie ceny jak mamy :nie:
Poza tym to była tylko inf. porównawcza

PS2
Dobra idę stąd... Macie ciężkie dni :chytry:

kud(L)aty68
06-07-2004, 09:25

Tak dla informacji.

Raczej to drugie.
1 grzecznie placa za bileciki i karnety
2 te sektorowki z wizerunkiem Cupiala
Tak wyglada jakby dla Wislakow Cupial byl mniej wiecej takim idolem jak dla nas Deyna, Brychczy, Kowalczyk lub Zielinski...

Raffi
06-07-2004, 09:27

:hmm: Podobno to Warszawa jest bogatsza. :chytry:

I dlatego nie tylko bilety są droższe

PS Nie bój się 8)

Seba(L)
06-07-2004, 09:27
Generalnie rzecz biorąc to jest nieduży wzrost ceny biletów. W poprzednim sezonie bilet kosztował 22.Meczy na Łazienkowskiej będziemy mieli 17,więc 17x22=379... :/

Tylko że to 379 w porównaniu z karnetem czyli 350 to może nie taki duzy skok,ale biorąc pod uwage ceny biletów na ten sezon to mamy 17*30=510 to skok jest bardzo wyraźny.Poza tym bilety kupowali rzczej Vi którzy nie mieli na jednorazowy wydatek na karnet,jeżeli wtedy nie mieli 90 zeta na runde to napewno teraz nie będą mieli 200.W tamtym sezonie za 3 bilety na ten sezon był karnet na runde. :-

Adam-oldboy
06-07-2004, 09:34
Przespałem się z tym bólem :kurde: , a rano znalazłem pozytyw - koniki już nie zarobią na kibicach :nie:

legart
06-07-2004, 09:38
Niedługo Zygo Was także wytresuje. Już zaczyna...

W to raczej wątpie, jak wkurw wziął nawet takich spokojnych ludzi jak ja

Do Bydgoszczy będę jeździł a tym #$^%$*^ nie dam zarobić na mojej krwawicy.

legart
06-07-2004, 09:39
Przespałem się z tym bólem :kurde: , a rano znalazłem pozytyw - koniki już nie zarobią na kibicach :nie:

A i w Żródle będzie można się spokojnie spotkać w porze meczu i nie spieszyć się na spotkanie.

daimler
06-07-2004, 10:00
Widze, ze ITI buduje klub na miare Europy, tylko ze od dupy strony zaczeli... ale w koncu tak najlatwiej, przywalic ceny jak na Old Trafford i byc spokojnym, bo wiedza ze jest grupa ludzi ktorzy nawet gdyby sie musieli zapozyczyc to kupia to g...o, bo najzwyczajniej w swiecie kochaja ten klub... CZYSTE SKURWYSYNSTWO!

nie przegladalem watku wiec byc moze ten temat byl poruszany, wiec prosilbym o info: czy jak legia na wiosne grac bedzie dalej w PP to karnet tych meczow juz nie obejmie i trzeba bedzie normalnie bilety kupowac?? Przeciez to juz bylby skandal...

z gory za odpowiedz dziekuje...
jestem zalamany, miesiac na skolowanie 3,5 stowki... od cudow to byl taki co boso po wodzie chodzil... :placze:

aha, doczytalem sie o tym PP, no to juz jest skandal... ktos mi kiedys powiedzial ze jeszcze zaplaczemy za pol-motem, w pewnych aspektach na pewno! i mial racje, bedziemy gosciem na wlasnym stadionie...

Q_(L)
06-07-2004, 10:05

Za to dodatkowy zarobrek bedzie na bramkach :/

Gruby
06-07-2004, 10:13
Jedyne co moge powiedziec to wstawie to co mi znajomy napisal...moze w ten sposob??

NO JAK TAK K****A MOZNA? MNIE OSOBISCIE STAC NA TAKI WYDATEK(ZYLETA) ALE p*********E TO-PO CO? MOJ SCENARIUSZ JEST NASTEPUJACY: NA 1 MECZ Z ZAGLEBIEM PRZYCHODZI GARSTKA KTORA TYLKO WYWIESZA TRANSPARENTY, NATOMIAST NA 2 Z CRAXA PRZYCHODZI OPOR ZA 30PLN I ROBIMY TAK K***E O JAKIEJ WLODARZE NIE SNILI W NAJGORZSZYCH KOSZMARACH --------------------------------------- EFEKT: PZPN ZAMYKA STADION, NA CALA RUNDE, FRAJERY ODDAJA PINIACHY(MOZE NA RATY CO?) A MY JEZDZIMY NA WYJAZDY!!! JUZ RAZ BYLO: ch*j Z DZIALACZAMI HEJ (L)egio JESTESMY Z WAMI(A SWOJA DROGA CIEKAWE CO NA TO PILKARZE?)....................

Raffi
06-07-2004, 10:17
Jedyne co moge powiedziec to wstawie to co mi znajomy napisal...moze w ten sposob??

NO JAK TAK K****A MOZNA? MNIE OSOBISCIE STAC NA TAKI WYDATEK(ZYLETA) ALE p*********E TO-PO CO? MOJ SCENARIUSZ JEST NASTEPUJACY: NA 1 MECZ Z ZAGLEBIEM PRZYCHODZI GARSTKA KTORA TYLKO WYWIESZA TRANSPARENTY, NATOMIAST NA 2 Z CRAXA PRZYCHODZI OPOR ZA 30PLN I ROBIMY TAK K***E O JAKIEJ WLODARZE NIE SNILI W NAJGORZSZYCH KOSZMARACH --------------------------------------- EFEKT: PZPN ZAMYKA STADION, NA CALA RUNDE, FRAJERY ODDAJA PINIACHY(MOZE NA RATY CO?) A MY JEZDZIMY NA WYJAZDY!!! JUZ RAZ BYLO: ch*j Z DZIALACZAMI HEJ (L)egio JESTESMY Z WAMI(A SWOJA DROGA CIEKAWE CO NA TO PILKARZE?)....................

To akurat średnie wyjście :/ :/

Mini
06-07-2004, 11:26

no napewno jak zrobimy coś takiego zeby pzpn zamknał stadion to nam oddadzą hajs za bilety :poddaje:

nie beda musieli oddawac bo nikt nie kupi.

Gruby
06-07-2004, 11:35

no napewno jak zrobimy coś takiego zeby pzpn zamknał stadion to nam oddadzą hajs za bilety :poddaje:

nie beda musieli oddawac bo nikt nie kupi.

Ale za karnety musiieliby oddac...

tato
06-07-2004, 11:52
Przeczytałem dzisiaj wiadomość na temat cen biletów i karnetów w nowym sezonie - po prostu szok !!!
Czy da się jakoś uzasadnić podwyżkę abonamentów (w moim przypadku trybuna A, kryta) o ponad 50% [z 320/rok na 500/rok] !!!????

Niedługo to wszyscy zamiast iść na stadion, kupią sobie Cyfrę +... albo wszyscy będa czatować pod kasami i zbierać na bilet......

Po jakiego... kupowałem karnet kolekcjonerski ze zdjęciem (w momencie zakupu należało podać wszystkie dane, zdjęcie i wypełnić formularz i go podpisać) i jaki jest sens jego posiadania w przypadku konieczności posiadania dodatkowo "Karty Kibica"!!????

Czy niedługo na stadion trzeba będzie zabierać ze sobą karnet, kartę kibica, dowód tożsamości??

A moze akt urodzenia, chrztu, ślubu itp??

Gdzie rozum i zdrowy rozsądek?

:jejku:

legart
06-07-2004, 11:56
Po ile bilety na rezerwy, bo tam chyba zaczne chodzić.

daimler
06-07-2004, 12:10
Po jakiego... kupowałem karnet kolekcjonerski ze zdjęciem (w momencie zakupu należało podać wszystkie dane, zdjęcie i wypełnić formularz i go podpisać) i jaki jest sens jego posiadania w przypadku konieczności posiadania dodatkowo "Karty Kibica"!!????

nie chce cie martwic ale jezeli zerwali umowe z kowalski.net, to mozliwe, ze twoja piekna karta (kolekcjonerska!) moze sie okazac zajebista... zakladka do ksiazki!

poza tym to wszystko jest o kant dupy potluc, najbardziej wkurwia mnie ten PP, od zawsze karnety obowiazywaly na caly cykl rozgrywek, czy odpadali w pierwszych rundach, czy dochodzili do finalu... pojebane to wszystko... :/

marecki
06-07-2004, 12:13
z deczka kijowo jest :/ napewno oznacza to koniec opraw na Legii ,przynajmniej narazie :(

Dziwi mnie to pierdzielenie ,ze klub nastawia sie na karnetowcow :O na luzaku liczba sprzedanych karnetow spadnie o min 40%. Ale coz ITI tak sobie to wszystko wykalkulowal ,ze nawet przy spadku frekwencji o 50% i tak sa na plusie. A jak przyjdzie co do meczu z Lechem czy Wisla to stadion sie zapelni ...bo chyba kazdego stac na 2-3bilety w rundzie :zlosliwy:

nie jestem kompetentna osoba zeby tutaj o pewnych rzeczach pisac...ale to jeszcze nie jest ostatnie slowo ITI :ucieka: I wszystko perfidnie obmyslone ...

Mazi
06-07-2004, 12:15

Czy niedługo na stadion trzeba będzie zabierać ze sobą karnet, kartę kibica, dowód tożsamości??

A moze akt urodzenia, chrztu, ślubu itp??

Gdzie rozum i zdrowy rozsądek?

:jejku:

O , o właśnie !

Ja też to mam !

I dojdzie mi 3 plakieta ,a planuję sobie jeszcze wyrobić tą kartę kibica na wyjazdy :kurde: .

Dochodzi do tego jeszcze stary identyfikator ...

Tylko po co to wszystko ? Zeby mnie - spokojnego , normalnego kibica wykurzyć ze stadionu ? Chyba tak .

Kiedy w koncu ci wszyscy działacze zrozumieją ,że ta cała piłka nożna jest dla nas ! - kibiców i ciekawego kiedy Zygo zrozumie ,że swoim kibicom nie powinno rzucać się kłód pod nogi ...

Aureliusz
06-07-2004, 12:20
:protestuje:
Piedolę to, na jesieni pójdę sobie na Crakovię, Górnika i Polonię + ewentualnie na jakiś pucharowy. Resztę oberzę w C+. To się w pale nie mieści, karnety mialybyć w preferencyjnych cenach, a podrozały o 100%. Fuck.

Q_(L)
06-07-2004, 12:27
Piedolę to, na jesieni pójdę sobie na Crakovię, Górnika i Polonię + ewentualnie na jakiś pucharowy. Resztę oberzę w C+. To się w pale nie mieści, karnety mialybyć w preferencyjnych cenach, a podrozały o 100%. Fuck.

:hmm: W porównaniu do nowych cen biletów, karnety są w preferencyjnych cenach

pusty
06-07-2004, 12:34
Brawo panowie działacze! Prawdziwi kibice się męczą organizują akcję typu "pełny stadion", tworzą wspaniałe oprawy i jak Wy się im za to odwdzięczacie?? Podnosicie ceny biletów i to o tak dużo... To bardzo nie w porządku :nie:

daimler
06-07-2004, 12:36
nie jestem kompetentna osoba zeby tutaj o pewnych rzeczach pisac...ale to jeszcze nie jest ostatnie slowo ITI :ucieka: I wszystko perfidnie obmyslone ...

a pamietasz jak rozmawialismy na jednym z meczow i powiedziales ze moga nas za jaja zlapac tak ze sie nie podniesiemy, i ze bedziemy mieli to co zrobila tele-fonika w krakowie... wtedy myslalem ze to tylko twoje pesymistyczne myslenie, a tu taki ****... 5000 na meczu z rywalem ze srodka tabeli to max na co mozemy liczyc, na derby, craxa,wisla,lech byc moze komplet... na meczach uefa ze sredniakami tez tlumow nie bedzie, bo jak znam zycie bilet na odkryta bedzie kosztowal jakies 40-50 zl...

nie zdziwie sie jak juz niebawem flagi beda wieszane od srodka plotu... obys z tym ostatnim slowem nie mial racji...

natomiast jest jedna opcja - bilety na luk sa najtansze i co prawda nie ma na nie karnetow, ale i tak wychodzi za sezon mniej, wiec cos mi sie wydaje, ze klubowi zalezy zeby ci najzagozalsi wyladawali wlasnie tam... i pewnie wielu tak zrobi, bo ja osobiscie nie wyobrazam juz sobie ospuscic krajowego wyjazdu (zagranica to wiadomo - kasa misiu kasa...) a co dopiero mecz w Warszawie! I te gamonie na tym bazuja - wiedza ze wielu jest takich ktorzy sa zawsze... jak to moj kolega napisal - Zaplacic, zaplakac i chodzic - taka to cecha ludzi chorych na chorobe pt. "Kocham Legie"... :placze:

Kawa
06-07-2004, 12:46
Zaplacic, zaplakac i chodzic - taka to cecha ludzi chorych na chorobe pt. "Kocham Legie"...
W takim przypadku iti odniesie triumf...

Aureliusz
06-07-2004, 12:49

Ja to widzę tak:
W zeszłej rundzie bilety kosztowały 22, a cena jednego meczu, gdy się miało karnet, nieco powyżej 10. Teraz cena biletu 30, cena meczu na karnet ok 20. W mierze absolutnej więc cena karnetu jest preferencyjna, ale średnio to obie ceny wzrosły o 10 PLN. A to nie jest dla mnie preferowanie karneciarzy, jeśli średnio się podwyższa cenę im o tyle samo, co na zwykłe bilety (a nawet cena meczu w karnecie podrożała o 100%, a cena zwyklego biletu "tylko o 66%). Chyba powinno być odwrotnie, jeśli już.

marecci
06-07-2004, 12:54
Jak przeczytałem te ceny to aż mi się Was żal zrobiło. i mówie poważnie a nie z żadną ironią. A jeszcze kilka dni temu myślałem, że te 285, które ja ide w czwartek zapłacić za swój karnecik to dużo...

daimler
06-07-2004, 13:07
Zaplacic, zaplakac i chodzic - taka to cecha ludzi chorych na chorobe pt. "Kocham Legie"...

jesli za triumf uwazasz sluchanie kurw przez 90 minut na meczu z Zaglebiem Lubin to tak... Tyle ze jestesmy bez wyjscia, sytuacja jak z greckiej tragedii, bo nie wyobrazam sobie nie pojsc na mecz... niestety - WHATEVER IT TAKES... :/ i jak juz wczesniej napisalem - "oni" doskonale o tym wiedza...

Kiub
06-07-2004, 13:13

Ja to widzę tak:
W zeszłej rundzie bilety kosztowały 22, a cena jednego meczu, gdy się miało karnet, nieco powyżej 10. Teraz cena biletu 30, cena meczu na karnet ok 20. W mierze absolutnej więc cena karnetu jest preferencyjna, ale średnio to obie ceny wzrosły o 10 PLN. A to nie jest dla mnie preferowanie karneciarzy, jeśli średnio się podwyższa cenę im o tyle samo, co na zwykłe bilety (a nawet cena meczu w karnecie podrożała o 100%, a cena zwyklego biletu "tylko o 66%). Chyba powinno być odwrotnie, jeśli już.
święte słowa :hyhy:

Aureliusz
06-07-2004, 13:38

Ja to widzę tak:

wybacz, nie kminie zrobiony jestem, chcesz zeby bilet podrozal o 100 %?
A gdzie tak napisałem? :? Nadinterpretujesz. Wybaczam ;)
Napisałem "jeśi już", czyli jeśli klub preferowałby karneciarzy, to zwykłe bilety podrożaly by stosunkowo więcej niż ceny meczu w karnecie.

Q_(L)
06-07-2004, 13:40

Ja to widzę tak:

Dobra rozkminka i słuszna... ja nie prorownuje cen nowych i starych :cinkciarz:

Snopi_
06-07-2004, 13:41
Wciąż dręczy mnie jedno pytanie Jak będzie wyglądać frekwencja w przyszłym sezonie z takimi cenami wejsciowek. Pożyjemy zobaczymy

Snopi_
06-07-2004, 13:51
Teraz rozumiem :D

Szybko nas przepedzili z Zylety :/ a co do kompletow, to nie liczylbym zeby bylo jak w tym sezonie kibice wszedzie w przejsciach, na plotach teraz mozna o tym zapomniec i na Lechu i na WIsle, :(
I tu się zgodze o kompletach widzów nie ma co marzyc w dodatku jeszcze na takich meczach jak z Wisłą czy z Lechem gdzie komplet powinien byc niezbędny.

Kawa
06-07-2004, 13:56

jesli za triumf uwazasz sluchanie kurw przez 90 minut na meczu z Zaglebiem Lubin to tak... Tyle ze jestesmy bez wyjscia, sytuacja jak z greckiej tragedii, bo nie wyobrazam sobie nie pojsc na mecz... niestety - WHATEVER IT TAKES... :/ i jak juz wczesniej napisalem - "oni" doskonale o tym wiedza...
Kurwienie niestety przejdzie, ludzie sie przyzwyczaja do cen (oczywiscie nie wszyscy) i to bedzie triumf iti.

daimler
06-07-2004, 13:57
Teraz rozumiem :D

Szybko nas przepedzili z Zylety :/ a co do kompletow, to nie liczylbym zeby bylo jak w tym sezonie kibice wszedzie w przejsciach, na plotach teraz mozna o tym zapomniec i na Lechu i na WIsle, :(
I tu się zgodze o kompletach widzów nie ma co marzyc w dodatku jeszcze na takich meczach jak z Wisłą czy z Lechem gdzie komplet powinien byc niezbędny.

nie no bez paniki, pamietajcie ze bilet na mecz podrozal, ale nadal 30 zybla to nie jest majatek... ile karnetow bylo na odkryta w tym sezonie, 1500 MAX, reszta to biley i tw tej rundzie mimo,iz karnetow bedzie 1000 MAX wedlug mnie, to na te najwazniejsze mecze ludzie reszte wykupia! 2,3 razy na runde wydac 30 zl to nie powinno byc mission impossible... tak to widze...

daimler
06-07-2004, 14:20
Jasne, że da się wykupić, ale dla części 22 zł to już było dużo, teraz jest minimum 30, dobrze wiesz ze milo jest wypic bro przed meczem i moze jeszcze jedno po meczu. To już jest lekko liczac 35. Wiem piwko zawsze sobie mozna niby darowac, ale .... . Ogolnie ludzie maja mniej kasy, a coraz wiecej pilniejszych wydatkow. To 30 zł już może być przeszkodą. Nie dla mnie nie dla Ciebie, ale dla częsci na pewno. Ja widzę to czarno, moze przesadzam, chialbym zeby tak bylo.

Ostatnio każdy mecz był świetem, teraz beda 2 moze 3 niestety.

dla mnie 30 nie jest przeszkoda, dla mnie zapora na dzien dzisiejszy nie do przeskoczenia jest 350... a nie przyjmuje do wiadomosci ze nie bede mial tego karnetu, za stary na stanie pod kasami jestem :oczko: generalnie to jednak mysle ze nie ma co tragizowac w tej kwestii, choc czasy gdy na kazdym meczu bylo 8-10 tys mozna juz smialo do archiwow wlozyc...

jako ciekawostke powiem wam ze moja mama (nie lubi pilki i nienawidzi ze mna o Legii rozmawiac bo twierdzi ze o niczym innym ze mna sie nie na - znacie to skads? ;) ) jak sie dowiedziala ile przywalili za te wejsciowki to sama przyznala ze kogos tu chyba zdrowo pokrecilo... az takiej inflacji nie ma, strach pomyslec co by bylo gdyby wszystko drozalo w takim tempie...

wrt
06-07-2004, 15:18
:cenzura: zarząd KP LEGIA

Domino23
06-07-2004, 15:27
Hmm...a jeśli(mam nadzieję że tak nie będzie) Legia będzie zmuszona grać w Płocku jedno lub dwa spotkania(remont płyty) to czy w cenie karnetu będą również koszta dojazdu do Płocka i z powrotem?? :hmm: Oczywiste że nie.... Bilety i karnety podwyższyli do granic absurdu, ale o kibica raczej dbać lepiej nie będą...Ciekawe czy polepszy się np wchodzenie na żyletę....

Kawa
06-07-2004, 15:31
Ciekawe czy polepszy się np wchodzenie na żyletę....Własnie o to zadbali, mniej osób bedzie wchodzi to i sprawniej to przebiegnie.

Raffi
06-07-2004, 15:34
Dla osób które chcą kulturalnie wypowiedzieć swoją opinię bądź zasugerować że decyzja władz klubu była błędna i dlaczego.

http://www.iti.pl/_fl/legia_contact.htm

Iras
06-07-2004, 15:35
Jak przeczytałem te ceny to aż mi się Was żal zrobiło. i mówie poważnie a nie z żadną ironią. A jeszcze kilka dni temu myślałem, że te 285, które ja ide w czwartek zapłacić za swój karnecik to dużo...

a za całosezonowy te 285?

Raffi
06-07-2004, 15:58
nie; tam karnety są po 175 i 285 zł za rundę

marecci
06-07-2004, 15:59

O żesz w morde!!!!

dopiero teraz zwróciłem uwage, że te Wasze ceny to są na cały sezon a nie na jedną runde!!!!

W związku z tym cofam w pełni moje poprzednie słowa. Wcale nie macie tak drogo. 350 zeta za cały sezon ligowy + PP, o co Wam chodzi, zupełnie normalna cena...

legart
06-07-2004, 16:09

O żesz w morde!!!!

dopiero teraz zwróciłem uwage, że te Wasze ceny to są na cały sezon a nie na jedną runde!!!!

W związku z tym cofam w pełni moje poprzednie słowa. Wcale nie macie tak drogo. 350 zeta za cały sezon ligowy + PP, o co Wam chodzi, zupełnie normalna cena...

A o to chodzi że wcześniej było 90 zł za rundę, a 180 za sezon. Podwyżka 170 zł za sezon to bydzie prawie 100%

ems
06-07-2004, 16:09
wez to wysuplaj w wakacje madralo
poza tym karnet na zylete stal po 90 zl...
a poza tym, nasi sasiedzi obnizaja ceny biletow, a my podwyzszamy.

Radzyn
06-07-2004, 16:35
Pier... to nie będe płacił tyle za bilety :efoch:

Domino23
06-07-2004, 16:39
Począwszy od nowego sezonu przy wejściu na stadion wymagana będzie Karta Kibica. Zakupujący karnet otrzymają ją bezpłatnie drogą pocztową. W celu otrzymania Karty Kibica prosimy o czytelne wypełnienie formularza do Karty Kibica na podstawie aktualnego dowodu tożsamości, jak również dołączyć jedno zdjęcie. Wypełniony formularz należy pozostawić w kasie w momencie zakupu abonamentu. UWAGA! Przy wejściu na teren stadionu będzie sprawdzana zgodność danych osobowych znajdujących się na imiennej Karcie Kibica z dowodem tożsamości

:O To jak to??Na bramkach będzie policja stała??Bo przecież ochrona nie ma prawa nikogo legitymować....chyba że się mylę....

Osoby zakupujące pojedynczy bilet również zobowiązane będą do posiadania Karty Kibica przy wejściu na teren stadionu. O procedurze ich wyrabiania powiadomimy przed rozpoczęciem rundy jesiennej.

Może jeszcze niech to zrobią dzień przed pierwszym meczem :kurde: po co wcześniej....

Kiub
06-07-2004, 16:39
ja kurva nie moge zrozumiec ze te barany z zarządu nie czają że 2 razy mniej ludzi bedzie chodziło.....

Radzyn
06-07-2004, 16:45
Ja chyba niestety przez to zawitam pare razy na stadionie .Tak być nie może z tymi podwyżkami!!!!!! :nie:

Thomas
06-07-2004, 17:01
Jest organizowana jakaś pikieta/marsz ? W newsach cos sie przewija ,że niby pod TVN-em :zdziwiony: czy cuś....JAK KTOŚ COS WIE TO NIECH MI NAPISZE NA PRV :cicho:

Iras
06-07-2004, 17:17
Jest organizowana jakaś pikieta/marsz ? W newsach cos sie przewija ,że niby pod TVN-em :zdziwiony: czy cuś....JAK KTOŚ COS WIE TO NIECH MI NAPISZE NA PRV :cicho:

ja to samo :chytry: ale nie lapiej jak już ktoś coś planuje to pod budynikem klubowym??przecież tam chyba na codzień Zyguś urzęduje

M_I_G
06-07-2004, 17:55
A ja wyskorbalem cos takiego :D

Dziendobry.
Wiadomosc o przejeciu Legii przez ITI wszyscy przyjelismy z nieukrywana radoscia. Mialy nadejsc nowe lepsze czasy. Mialo nie byc dlugow, miala byc silna druzyna regularnie wystepujaca w europejskich pucharach , mial byc nowy stadion na ktorym zasiadze 30 000 Kibicow Legii . Tych samych kibicow ktorzy od paru lat sa z druzyna na dobre i na zle , w czasie mistrzostwa Polski i w czasie gdy zagrazalo nam bankrutctwo. To wlasnie Ci Kibice z wlasnych funduszy ,oddajac swoj czas i poswiecenie stworzyli nowy wizerunek kibicowania. Wizerunek inny ,nowy ,ktory tak bardzo nie pasowal mediom. Wizerunek spokojnego kibica ktory 90 minut dopinguje tylko swoja druzyne. To dzieki NAM o Legii zaczelo byc glosno w gazetach , dzieki NAM stadion zawsze byl pelny i dzieki NAM poprawil sie wizerunek klubu dzieki czemu potencjalni sponsorzy pukali do gabinetu prezesa.
Dlatego nie rozumiem slow nowych wlodarzy Legii o checi wspolpracy z Kibicami. Gdzie jest ta wspolpraca?? To jest zaproszenie na stadion , karnetem za 200 zl ??
Podatek 7% od 90 zl , plus "drobna" podwyzka i wychodzi 200zl , brawo! Czy to jest ta nowa polityka marketingowa klubu?? Podwyzka o 100% ?!
Dlaczego w taki sposob zarzad stara sie przegonic Kibicow ze stadionu?
Nie oszukujmy sie . Skandaliczne ceny i idiotyczny pomysl z identyfikatorami - to spowoduje ze frekwencja na Lazienkowskiej w nowym seoznie bedzie wynosic ok.3000 ludzi na meczu. Starych kibicow odstraszycie cenami , nowym nie pozwolicie wejsc przez identyfikatory - to jest promocja klubu??
Komu tak zalezy na obnizeniu frekwencji na Legii. Panu - panie prezesie??
Niedawno mowil pan w wywiadach ze jest pan kibicem Legii, mozna wiec powiedziec ze : "Kazdy ma swoj swiat". Ja powiem tylko tyle ze nie jest pan Kibicem Legii , a jesli tak to wstyd mi ze tacy ludzie sie nimi nazywaja.
"Pilka nozna dla kibicow" - dla Kibicow!! Podkresle jeszcze raz dla KIBICOW!! A nie dla ludzi ktorzy o Legii przypomnieli sobie wtedy gdy okazalo sie ze jest interes do zrobienia.
Zdecydowal sie pan na wojne. Zablokowal pan dostep wielu osobom do ukochanego klubu. Panska decyzja, Prosze tylko zapamietac moje slowa iz prezesem sie nie jest ,prezesem sie bywa.

PS: W kontekscie panskich blyskotliwych decyzji ,radze wykonac telefon do Leszka M. (pracuje obecnie w PLP) i podzielic sie z nim wrazeniami. Moga one dac panu wiele do myslenia.

Mimo wszystko pozdrawiam

Radzyn
06-07-2004, 18:10
Może to się zmieni po tej manifestacji OBY!!!! Bo jak nie to wszystkim z zarządu :hyhy:

(L)ucky
06-07-2004, 19:02
Piłka jest dla kibiców :ucieka: i pownno być ich jak najwięcej na stadionie dla oprawy :brawo: dla śpiewów :modli: dla klimatu :kurde: a jak ITI chce zarabiać, to nie na nas kibicach :nie: , niech kupią dobrych zawodników i w europejskie puchary tam się obłowią euroszczakami o ile Legiunia bedzie grać piłeczkę z prawdziwego zdarzenia

randy
06-07-2004, 19:55
Może to się zmieni po tej manifestacji OBY!!!! Bo jak nie to wszystkim z zarządu :hyhy:
myslisz ze ich to ruszy??? nie 1 raz pokazali gdzie maja kibicow

Duch
06-07-2004, 20:03
Mam nadziję , że jak najmniej osób kupi te karnety , bo inaczej wygra iti .
Niedługo wyjazdy okażą się tańsze od meczy w Warszawie.

VINCENT
06-07-2004, 20:22
jak ktos mądry kiedys powiedział : chytry dwa razy traci , tak wiec uwazam ze w tym sezonie na kibicach Legii duzo wiecej zarobi canal + a nie nasz szanowny zarząd ,wogóle skandal z tymi cenami :zly:

Tuzin
06-07-2004, 21:32
Qrwa za Miklasa to jeszcze mozna bylo kupowac te bilety, bo klub byl biedny i zawsze to jakies wsparcie bylo, a teraz? Teraz nabijamy kapuste jakims starozakonnym z ITI :zlosliwy: :O :efoch:

Snopi_
06-07-2004, 21:32
myslisz ze ich to ruszy??? nie 1 raz pokazali gdzie maja kibicow
Ta manifestacja musi ich choć odrobine ruszyć. Tak być nie może!!!!!!!!!!!!!

arczi
06-07-2004, 22:15
Ta manifestacja musi ich choć odrobine ruszyć. Tak być nie może!!!!!!!!!!!!!

Nic nie musi.
Podnoszac ceny biletow na pewno przewidzieli wszystkie za i przeciw.
Z pewnoscia przewidzieli rowniez niezadowolenie kibicow.
Wszystkie posuniecia iti byly z gory przewidziane i z pewnoscia głęboko przemyslane.
Maja swoj plan nad ktorym pracowali pewnie wybitni menadżerowie i stratedzy od marketingu z dyplomami najlepszych uczelni w kraju, a moze nawet i zagranica ;)
Niestety w tym planie nie uwzgledniono naszych racji. W ogole pewnie nie uwzgledniono kibicow. Tych chca sobie od nowa sciagnac i wychowac. A moze nawet splodzic samemu. W koncu maja babe z jajami Martyne Wojciechowska w TiVieN. Ciagle licze, ze sie na tym przejada. W koncu Legia to nie Groklajn...
Mysle tez, ze zadna manifestacja czy tez bojkot za wiele nie pomogą. Zygo i spolka tylko na to pewnie teraz czekaja.
Choc oczywiscie w tej włąsnie chwili Ja rowniez mam ochote.. rzucic racą na murawe :>

Czeka Nas panowie i panie wielka proba charakteru. Ciekawe czy zdamy ten trudny egzamin...

Raffi
06-07-2004, 22:34
zz legia.com.pl :

Na łuk nie ma możliwości zakupu karnetu. Jednak dotąd było tak, że dla grup zorganizowanych wejście na łuk było darmowe. Czy zamierzacie Państwo to podtrzymać?

-JB: Będziemy się starali tę akcję kontynuować.
wielka mi pociecha :/ Łuk bedzie teraz najbardziej oblężonym miejscem na stadionie, jak na Polska-Włochy

Guzik
06-07-2004, 22:37
Na łuk nie ma możliwości zakupu karnetu. Jednak dotąd było tak, że dla grup zorganizowanych wejście na łuk było darmowe. Czy zamierzacie Państwo to podtrzymać?

-JB: Będziemy się starali tę akcję kontynuować.

No to trza sie organizowac w grupy, tyle ze teraz bedzie sporo tych grup :chytry:

Beny
06-07-2004, 23:07
Czeka Nas panowie i panie wielka proba charakteru. Ciekawe czy zdamy ten trudny egzamin...

Wodzu prowadź! Czy jakoś tak. :P

Ciężko będzie...

Na tą chwilę nawet trudno mi sobie wyobrazić jakąkolwiek formę protestu. Taką, która przyniosła by oczekiwany dla nas skutek. Manifestacje, hasła itp. - tylko po co, ITI ma z góry ustalony plan i tego się trzyma. A nam pozostaje albo przyjąć potulnie, to co narzucą, albo zezygnować.

Druga opcja nie wchodzi dla mnie w grę, a pierwsza? Coż, może i ITI to nie jest zwyczajny właściciel/inwestor, ale nie takich się przeżywało przez te wszystkie lata... Damy radę! Damy, bo to my tworzymy to "coś". Coś, czego nie odbierze nam, ani durny prezes, ani wykopane ceny biletów, ani identyfikatory, czy inne ograniczenia. Legia to My!! Zygo i całe ITI - na Was też przyjdzie kolej - i MY tam będziemy!!

Thomas
06-07-2004, 23:25
http://www.legia.net/news.php?id=6961

Domino23
06-07-2004, 23:33
Fragment wywiadu z panem prezesem Zygo z 4 maja 2004r.
http://www.legia.net/wywiad.php?id=416

Chcemy współpracować ze wszystkimi tymi kibicami, którzy potrafią kibicować, którzy kochają Legię i przychodzą tu, aby przeżyć piękne chwile. To jest intencją właścicieli jak i osobiście moją. Składam deklarację pełnej współpracy z takimi kibicami i na pewno takich sympatyków Legii będziemy wspierać. Na pewno jednak nie będziemy tolerować zachowań, które są wulgarne, chamskie i narażają imię klubu na uszczerbek i na straty finansowe.

Czyżby tak właśnie miało polegać to wsparcie....? :zly:

Zygo drugi pinokio!! :ucieka:

Kawa
06-07-2004, 23:37
A bluzgi na prezesa to juz chamskie zachowanie czy nie :cinkciarz:

Crammer
06-07-2004, 23:48
a mialo byc tak pieknie... :(

yusta
07-07-2004, 00:51
Nie zmienia to faktu,że wracamy do czasów za trenera Kopy i innych,przykro aż będzie patrzeć na takie pustki :(

***** jak Wy to liczycie???

Te 17 to 13 meczy ligowych + 3 w PP i jeden w UEFA z jakimis kaszaniarzami z Cypru czy Czeczenii.
W zeszłym sezonie też mieliśmy PP za darmo więc weźcie to wreszcie pod uwagę i doliczcie do tych swoich kalkulacji, bo gdzies wam te spotkania z PP poginęły :/
Tak więc kupowało się karnecik na Żylete za 180 na cały sezon. Meczy było do obejrzenia 16 więc za mecz wychodziło 11,25 zł. Teraz jeden mecz przy zakupie karnetu wychodzi 20,58 zł i to jest ta nieznaczna podwyżka? Prawie 100%?
Boże, jak widzę przeliczających poprzednie pojedyńcze bilety na obece ceny karnetów, na które miały być preferencyjne ceny to mnie cholera strzela :zly:

Mini
07-07-2004, 09:27
klub miał iść na reke tym co mieli karnety i miały być w miare tanie w stosunku do pojedynczych biletów ale teraz ludziom chodzącym od lat, kupującym karnet co runde do...ali takie ceny jak komuś kto przyjdzie raz na runde.
wspieranie :cenzura: kibiców. Zygo nie bądź śmieszny

Raffi
07-07-2004, 09:44
pan Zygo mówi, ze równamy do :ucieszony: Lecha. A na Lechu po podwyżce bilety są po 16 i 30 zł. Karnety - 80 i 150 zł. U nas - nie muszę mówić

Pirx
07-07-2004, 09:55
Moment ..cena jest skurwysynska ....ale karnet jednak bardziej sie opłaca:

Kryta
Sektory AF Sektory BE Sektory CD
500 600 800 (cały sezon)
29,4 35,3 47 koszt 1 spotkania w karnecie
45 55 70 cena 1 spotkania w bilecie

Zyleta

350 cały sezon

20,5 1 spotkanie w karnecie

30 1 spotkanie w bilecie

Nazgul
07-07-2004, 09:58
"Nasz cennik nie odbiega od cennika Wisły Kraków czy Lecha" - mówi prezes Legii Piotr Zygo i tłumaczy powody drastycznej podwyżki: "Dotychczasowe ceny były źle skalkulowane. Przejmując klub od Pol-Motu Legia miała 20 milionów długu... Skoro żądamy od Legii wyników, to trzeba kupić odpowiednich zawodników, którym musimy zapłacić. A wpływy z biletów to czść budżetu, choć znikoma. Nowy budżet Legii wynosi 25 milionów złotych. W nowej cenie wejścióek uwzglęniliśmy też podatek VAT, obowiazujący już od końcówki poprzedniego sezonu. Ceny biletów są też podyktowane nakładami, jakie ponieśliśmy na poprawę bezpieczeństwa na stadionie. I na koniec - w zeszłym sezonie zapłaciliśmy 200 tysięcy złotych kar do PZPN za złe zachowanie naszych kibiców, głównie na meczach z Jagiellonią i Lechem. A przecież musimy jeszcze na bieżąco remontować stadion - po finale Pucharu Polski kosztowało nas to 50 tysięcy złotych - i płacić rachunki innym klubom, którym nasi kibice niszczą stadion."

Zygo łże.
Ceny były dobrze skalkulowane, bo w poprzednim sezonie budżet się zamykał. I niech nie wyciera sobie mordy dwudziestoma milionami, bo one były zobowiązaniami wcześniejszymi, zanim jeszcze Pol-Mot zreformował finanse spółki.
Zgoda, że mogli doliczyć 7% VAT, ale podwyżka w tej wysokości nie ma uzasadnienia i należy o niej powiadomić Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Beny
07-07-2004, 10:02
Po pierwsze - co mnie do jasne cholery obchodzą ceny Wisły i Lecha! (bez obrazy, podro Wiślacy i Pyrki) To jest Legia Warszawa! A w Krakowie (większość to karneciarze), czy Poznaniu (większy, lepszy stadion) są jakby inne warunki.

Po drugie - Dlaczego kibice mają płacić za długi POLMOTU?

Po trzecie - Dobrze wiedzieć, że dokładam się do pensji Pana Jacka Zielińskiego.

Po czwarte - Podatek Vat? Fajnie, tylko jakoś niewidzę przełożenia wysokości tegoż podatku na wysokość podwyżek cen biletów i abonamentów. Tą logiką można zaproponować każdą możliwą cenę.

Po piąte - 30 zł to niedużo?! Jak pierniczę, Zygo pomnóż to przez ilość meczy ligowych w miesiącu, później zsumuj to z pucharowymi. Dalej niedużo? Gratuluje samopoczucia. Piłujesz gałąź, na której siedzisz!

Aha... Jeszcze jedno.

Panie Jacku B. nie powtarzaj Pan wszystkiego po Prezesie Zygo...

Póki jeszcze masz Pan u nas szacunek.

:-

legart
07-07-2004, 10:08
Moment ..cena jest skurwysynska ....ale karnet jednak bardziej sie opłaca:

Kryta
Sektory AF Sektory BE Sektory CD
500 600 800 (cały sezon)
29,4 35,3 47 koszt 1 spotkania w karnecie
45 55 70 cena 1 spotkania w bilecie

Zyleta

350 cały sezon

20,5 1 spotkanie w karnecie

30 1 spotkanie w bilecie

Pewnie że lepiej dostać jednego kopa w dupę niż dwa tylko poco :/

legart
07-07-2004, 10:10
A ZYgo zamiast gadać o kosztach biletów w Krakowie czy Poznaniu, popatrzyłby za ile wchodzą na mecze nasi sąsiedzi zza miedzy :/

Nazgul
07-07-2004, 10:17

Spokojnie.
Postarajmy się żeby kopiący nie trafił i się sam wypierd... :D

A co do porównania z sąsiadami zza miedzy to na miłośc boską, Legart, do kogo Ty równasz?

Raffi
07-07-2004, 10:22
"Po szkole na jabole"

http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=42695
mały przegląd internetu w wykonaniu ŻW :chytry:

legart
07-07-2004, 10:26

Spokojnie.
Postarajmy się żeby kopiący nie trafił i się sam wypierd... :D

A co do porównania z sąsiadami zza miedzy to na miłośc boską, Legart, do kogo Ty równasz?

Chodzi mi tylko o ceny i o to żeby oprócz globalnego spojrzenia Zygo i ITI potrafił ogarnąć nasze lokalne problemy. A głównie o to że po podwyżkach ja se pójdę na rezerwy albo Olimpię W., a jakiś młodzian zamiast na Łazienkowską może za znacznie mniejsze pieniądze obejrzeć sobie pierwszą ligę na KOnwiktorskiej :wsciekly: :/

Nazgul
07-07-2004, 11:18
Chodzi mi tylko o ceny i o to żeby oprócz globalnego spojrzenia Zygo i ITI potrafił ogarnąć nasze lokalne problemy. A głównie o to że po podwyżkach ja se pójdę na rezerwy albo Olimpię W., a jakiś młodzian zamiast na Łazienkowską może za znacznie mniejsze pieniądze obejrzeć sobie pierwszą ligę na KOnwiktorskiej :wsciekly: :/

Wydaje mi się, że kto miał iść na K6 ten juz poszedł. Tu akurat bym się nie martwił.

legart
07-07-2004, 11:21

Wydaje mi się, że kto miał iść na K6 ten juz poszedł. Tu akurat bym się nie martwił.

Mam nadzieję że masz racje, ale co do młodziezy dopiero wkraczającej w życie kibica, wcale nie jestem taki spokojny.

randy
07-07-2004, 11:24
Cena biletu do kina na atrakcyjny film jest taka sama. A ryzyko poniesienia kosztów zerowe. Tymczasem organizacja meczu ligowego to jak igranie z ogniem
Slowa szanownego pana rzecznika prasowego Jacka Bednarza :/:/:/
chyba juz lepiej by bylo gdyby zostal w C+ jako komentator chociaz i do tego sie nie nadaje

Włóczykij
07-07-2004, 11:29

Mam nadzieję że masz racje, ale co do młodziezy dopiero wkraczającej w życie kibica, wcale nie jestem taki spokojny.

zgadza sie, ceny ich karnetow poprostu wprawiaja w szok, a gdzie pojdzie osobnik ktoremu nikt nie wytlumaczyl kto jest Duma Stolicy, i zamaist zaplacic fure kasy za karnet na Legie (ewentualnie bilet) mzoe kupic sobie na Polonie bo tam cena jest o wiele

nie mowie o osobniakch bywajacych na forum lub naszych kolegach, ale o mlodziezy ktora nie ma wiekszego pojecia co z kim i dlaczego Legia a Polonia,

zobaczymy jak bedzie...

cena o jakiej mowia jest zdecydowanie za duzo, a texty typu ze na Lechu czy Wisle sa podobne, poprostu do mnie nie trafiaja

daimler
07-07-2004, 12:55
generalnie to moze i porownania Legii z KSP sa na wyrost, ale wezcie pod uwage ze przy tak drastycznej roznicy cen, tzw fani warszawskiej pilki noznej moga sie na naszym stadionie nie pokazywac, za to czesto odwiedzac Muranow... Do tego dochodzi niestety niezaprzeczalny fakt, ze ten jeb@#$ klub wychodzi powoli na prosta. Zlapia kilku sponsorow i w ten sposob beda przyciagac ludzi do siebie... Oczywiscie to bardzo pesymistyczne scenariusz, ale pamietajcie ze w Lodzi bylo kiedys podobnie, dysproporcja sil byla ogromna, a teraz? Obysmy nie przerabiali tego na wlasnym podworku, a niestety nasz zarzad robi wszystko zeby zniechecic NOWYCH ludzi do przychodzenia na Lazienkowska... Konsekwencje takiego dzialania moga byc oplakane, ale jak zawsze w takich przypadkach "madry Polak po szkodzie..." A nam zostanie na koncu powiedziec "A nie mowilem?"
Obym sie mylil... :modli:

gruby_mbl
07-07-2004, 13:18
generalnie to moze i porownania Legii z KSP sa na wyrost, ale wezcie pod uwage ze przy tak drastycznej roznicy cen, tzw fani warszawskiej pilki noznej moga sie na naszym stadionie nie pokazywac, za to czesto odwiedzac Muranow... Do tego dochodzi niestety niezaprzeczalny fakt, ze ten jeb@#$ klub wychodzi powoli na prosta. Zlapia kilku sponsorow i w ten sposob beda przyciagac ludzi do siebie... Oczywiscie to bardzo pesymistyczne scenariusz, ale pamietajcie ze w Lodzi bylo kiedys podobnie, dysproporcja sil byla ogromna, a teraz? Obysmy nie przerabiali tego na wlasnym podworku, a niestety nasz zarzad robi wszystko zeby zniechecic NOWYCH ludzi do przychodzenia na Lazienkowska... Konsekwencje takiego dzialania moga byc oplakane, ale jak zawsze w takich przypadkach "madry Polak po szkodzie..." A nam zostanie na koncu powiedziec "A nie mowilem?"

naprawde swiete slowa !! :modli: miejmy nadzieje ze ITI pojdzie po rozum do glowy

legart
07-07-2004, 13:26

naprawde swiete slowa !! :modli: miejmy nadzieje ze ITI pojdzie po rozum do glowy

COś mi się wydaje że ITI jak gdzieś to Arczi napisał wzięło pod uwagę za oraz przeciw i prędko o ile w ogóle, nie ustapi :/

Nazgul
07-07-2004, 15:50
COś mi się wydaje że ITI jak gdzieś to Arczi napisał wzięło pod uwagę za oraz przeciw i prędko o ile w ogóle, nie ustapi :/

Dlatego trzeba się postarać, żeby na tej decyzji ostro stracili. Inaczej nie widzę...

mOFMC
07-07-2004, 15:52
generalnie to moze i porownania Legii z KSP sa na wyrost, ale wezcie pod uwage ze przy tak drastycznej roznicy cen, tzw fani warszawskiej pilki noznej moga sie na naszym stadionie nie pokazywac, za to czesto odwiedzac Muranow... Do tego dochodzi niestety niezaprzeczalny fakt, ze ten jeb@#$ klub wychodzi powoli na prosta. Zlapia kilku sponsorow i w ten sposob beda przyciagac ludzi do siebie...
Przepraszam ze tak niewinnie zapytam:

Co ma KSP do podwyzek cen biletow?
A moze Zygo jest szpiegiem od Piekarzewskiego? :hyhy:
Daimos czy to ze ten klub wychodzi na prosta az tak bardzo cie boli? Bo szczerze mowiac mnie to wali!
A tak w ogole to co nas KSP obcodzi? Mamy swoje problemy :/
dziekuje.

ps. Legart czy jak nie kocham boni em to juz nie moge byc mlodym warszawskim szpanerem? :placze: :oczko:

Mini
07-07-2004, 16:30
to że u nich bilety sa znacznie tańsze i małolat jak bedzie chciał obejrzec mecz to pójdzie tam gdzie taniej a jak jeszcze zaczną sie ich piłkarzyki prezentowac jako tako to chodzenie na ich mecze nie bedzie wstydem i beda qrwa rośli w siłe :zly:

a mogliśy przerwać mecz w NDMie ;)

Rohrau
07-07-2004, 17:25
Za 350 zlociszy to oni powinni mi czerwony dywanik przed wejsciem na trybune wylozyc i do tego Chateu rocznik 64 dobrze schlodzonego podac.

Ja jezcze moglbym pokombinowac z kasa, ale nie bede. Nie bede zygusiowi merca fundowal. Od 4 lat non- stop karnet, a teraz takie cos mi robia. Cos mi zie widzi ze Z to "osiol trojanski" 8) . A co do frekwencji na Muranowie to bym nie przesadzal, wplywy w Warszawie sa mysle na stale utrwalone i nikt szanujacy sie tam nie pojdzie. A migracja wg mnie moze oscylowac w granicy jedej setki. Choc jezeli nasz tfu! zarzad bedzie tak dalej dzialac moze byc nieciekawie.
Ale cos takiego jak przynaleznosc do barw nie rozklada sie na jeden czy dwa sezony- to jest sprawa lat.

Grzywa
07-07-2004, 18:07
ale pamietajcie ze w Lodzi bylo kiedys podobnie, dysproporcja sil byla ogromna, a teraz?

I jak pewnie mało osób zdaje sobie sprawe w Krakowie też była kiedyś bardzo duża dysproporcja sił... i po przez pewne niuanse się to zmieniło...

kozer
07-07-2004, 18:11
Mam nadzieję, że jak najmniej osób kupi karnety, inaczej iti wygra :/ .

Endrju
07-07-2004, 22:59
Mam małe pytanie. Czy cały czas porwadzone są rozmowy na temat obniżki cen biletów oraz karnetów czy też pogodzono sie z tym i robimy jakąś akcje "anty" ?

Rozumiem, że chwilowo mam wstrzymać sie z kupnem karnetu jak najdłuzej ?

Pozdrawiam

Tupcia
07-07-2004, 23:06
Kurna.. :kurde:
Nie chce juz mi się nawet psioczyć na "największego pseudokibica Legii Warszawa"..
Ale musze gdzieś wylać swe żale!
Pie :cenzura: lone ch :cenzura: je...
Co oni sobie w ogóle myślą??
Skąd ja niby mam wziąć 800 (!!!!!!!) złotych na sezon??

Koniec mego bulwersu.
Albo i nie.

Mam nadzieję, że sprawa tych podwyżek nie jest jeszcze definitywnie zakończona, jednak jeśli... Ja wiem, że trzeba zwiększyć ceny, bo Legię czeka sporo sporo wydatków... Jednak to się panom iti zupełnie nie kalkuluje!
Akcja pełen stadion poszła się ... A jeśli chodzi o tych "kibiców, których pan Zygo chce wyrzucic ze stadionu", tych "złych", to prawda jest taka... oni i tak będą na meczach, tak jak byli w zeszłym sezonie i poprzednim (dlaczego na meczach jest 15.000 ludzi, a wpływy z biletów podzielone przez ich ceny swiadczyly o tym że widzów było nieco ponad 10.000)?
Gdzieś tu nawet na forum była chyba poruszana i ta kwestiia...

Nie wiem co mysli pan Zygo & co... jeśli chcą żeby było jak w ManU, gdzie przychodzą całe rodziny z dziećmi, to obliczmy ile taka rodzinka musiałaby zapłacić, za jeden mecz na trybunie krytej (jak wiadomo, rodiznki siedza tam :chytry: ) Tata, mama, córka, synek, kuzyn...- 5 * 70 =350 zł. Na jeden mecz?? Czy nie bardziej opłaca się wziąc jeszcze babcię, dziadka, wujka, ciocię, wsiąść do samochodu i jechać na basen do Gołebiewskiego?

Przecież to jest PARANOJA!

Moja wypowiedz raczej nic nei wniosła ciekawego do rozmowy, ale musiałam się kur :cenzura: wa wyzalić.

arczi
08-07-2004, 00:25
Mam małe pytanie. Czy cały czas porwadzone są rozmowy na temat obniżki cen biletów oraz karnetów czy też pogodzono sie z tym i robimy jakąś akcje "anty" ?

Rozumiem, że chwilowo mam wstrzymać sie z kupnem karnetu jak najdłuzej ?

Pozdrawiam

Tak. Wstrzymaj sie jak mozesz jeszcze z kupowaniem karnetu.
Innym tez to radze.
Przynajmniej do przyszlego tygodnia.

Misiek88
08-07-2004, 08:58
Mam nadzieję, że jak najmniej osób kupi karnety, inaczej iti wygra :/ .

Tu juz chyba nie chodzi o to, bo tak na prawde to jedynymi przegranymi bedzie Legia, czyli MY. Zarzad bedzie zadowolony, bo wytepil "chuliganstwo" na stadionie, trybuny beda razic po oczach bialymi kolnierzykami od koszul, a wiekszosc dotychczasowych bywalcow stadionu bedzie okupowac knajpy z Canal+
Ja wiem, ze i tak znajde pieniadze na karnet, ale wiem rowniez, ze jest wiele osob, ktorych po prostu na to nie stac, dla ktorych zycie bez meczu Legii traci wiekszosc swojego dotychczasowego sensu. I to wlasnie Ci ludzie byli prawdziwa sila Legii, a nie bogate choragiewki na trybunie honorowej, ktore raz sie pojawia na meczu Legii, a raz na turnieju golfowym, w zaleznosci od aktualnej mody towarzyskiej.

legart
08-07-2004, 08:58
generalnie to moze i porownania Legii z KSP sa na wyrost, ale wezcie pod uwage ze przy tak drastycznej roznicy cen, tzw fani warszawskiej pilki noznej moga sie na naszym stadionie nie pokazywac, za to czesto odwiedzac Muranow... Do tego dochodzi niestety niezaprzeczalny fakt, ze ten jeb@#$ klub wychodzi powoli na prosta. Zlapia kilku sponsorow i w ten sposob beda przyciagac ludzi do siebie...
Przepraszam ze tak niewinnie zapytam:

Co ma KSP do podwyzek cen biletow?
A moze Zygo jest szpiegiem od Piekarzewskiego? :hyhy:
Daimos czy to ze ten klub wychodzi na prosta az tak bardzo cie boli? Bo szczerze mowiac mnie to wali!
A tak w ogole to co nas KSP obcodzi? Mamy swoje problemy :/
dziekuje.

ps. Legart czy jak nie kocham boni em to juz nie moge byc mlodym warszawskim szpanerem? :placze: :oczko:

Trza mysleć perspektywicznie, a Polonia wisi mi kalafiorem, ale wolabym żeby oni nie zastapili nas w akcji pełny stadion.

Mario posłuchaj piosenki Kultu "Młodzi Warszawiacy:" to się dowiesz :)

MaxyM
08-07-2004, 09:34
Niech Zygo ze spółką idą na całość i do ceny biletów dodadzą opłatę klimatyczną, za wdychanie powietrza na stadionie... W końcu będą jeszcze wakacje jak ruszy liga.

mOFMC
08-07-2004, 09:38
Niech Zygo ze spółką idą na całość i do ceny biletów dodadzą opłatę klimatyczną, za wdychanie powietrza na stadionie... W końcu będą jeszcze wakacje jak ruszy liga.

To samo w "Metrze" napisali :zlosliwy:

MaxyM
08-07-2004, 09:40
Szybcy są. 8)

mOFMC
08-07-2004, 09:42
Szybcy są.

:rotfl:

Jaco
08-07-2004, 09:44

To samo w "Metrze" napisali :zlosliwy:
Xeroboye!! :chytry:

daimler
08-07-2004, 10:15
Tak. Wstrzymaj sie jak mozesz jeszcze z kupowaniem karnetu.
Innym tez to radze.
Przynajmniej do przyszlego tygodnia.

oby cos to oznaczalo, arczi jak cos sie zmieni to slowo ze zmienie sie w 100% niepoprawnego optymiste :D

a swoja droga, to nie uwazacie ze jak (odpukac) nie udaloby sie nic wytargowac w sprawie cen, to moznabybylo sprobowac wytargowac cos takiego, zeby karnet obowiazywal na wszystkie mecze Pucharu Polski? (nawet kosztem tego jednego w Pucharze UEFA...) uwarzam ze to juz by bylo cos, w najlepszym wypadku kolejne 3 mecze!