PDA

Zobacz pełną wersję : Temat bumerang, czyli Panorama

Aureliusz
02-07-2004, 12:01
Na początek 2 cytaty:

Temat sektorówki i problemów z nią związanych jest Wam znany, ale pomimo tego, że zebrane zostało do tej pory 70 procent potrzebnej gotówki, Stowarzyszenie postanowiło rozpocząć ostatnią faze akcji - szycie. Wpłacona została zaliczka w kwocie 20.000 złotych, a za naszym pośrednictwem Stowarzyszenie przypomina, że zbiórka na "Panoramę" nie została jeszcze zakończona

Niestety kwota, jaką do tej pory udało się zebrać jest niewystarczająca, aby uszyć nową sektorówkę. (...) Zbiórka trwa cały czas. Tym samym apelujemy do wsystkich kibiców o dalsze wpłacanie pieniędzy"

No właśnie zbiórka trwa już ponad 1,5 roku i chyba czas najwyższy, aby została już zakończona.
A najlepszą okazją na debiut "Panoramy Warszawy", jak już wiekokrotnie zostało powiedziane" byłyby derby Warszawy. Te na Łazienkowkiej odbędą się w 11. kolejce (6 listopada). Czyli za 4 miesiące.
Nie zaprzepaśćmy tej okazji. Wpłacajmy pieniądze.
Ewentualnie dawajcie pomysły, jak tą zbiórke przyspieszyć.

Snopi_
02-07-2004, 12:09
No właśnie zbiórka trwa już ponad 1,5 roku i chyba czas najwyższy, aby została już zakończona.
A najlepszą okazją na debiut "Panoramy Warszawy", jak już wiekokrotnie zostało powiedziane" byłyby derby Warszawy. Te na Łazienkowkiej odbędą się w 11. kolejce (6 listopada). Czyli za 4 miesiące.
Popieram twój pomyśl z debiuten panoramy. A co do przyspieszenia zbiórki można by zrobić tak jak Pogoń dopłacając złotówke do biletu która zasili konto panoramy.

mOFMC
02-07-2004, 12:22

Na srodowym zebraniu "SS" byla o tym mowa... Bylo przyjsc i teraz nie zakladal bys tematu ;) :chytry:

Q_(L)
02-07-2004, 12:32

Na srodowym zebraniu "SS" byla o tym mowa... Bylo przyjsc i teraz nie zakladal bys tematu ;) :chytry:

Te, Panie :nie:
Mnie tez nie bylo na spotakniu i pewnie nigdy na zadnym nie bede, bo do Stowarzyszenia zapisywac sie jakos nie zamierzam, a temat jest OK 8)

Jak byles, to powiedzialbys, o czym była mowa, a nie jedziesz z madralinskiem tekstem :zlosliwy: ;)

mOFMC
02-07-2004, 12:47
Jak byles, to powiedzialbys, o czym była mowa, a nie jedziesz z madralinskiem tekstem

Blagam o wybaczenie panie Wielki Moderatorze :P ;) :placze: :modli:

A poza tym podnisa ceny bletow na Zylete :nie: i w ogole jest nieciekawie, ale otym juz w innym temacie ;)

Q_(L)
02-07-2004, 12:51
Jak byles, to powiedzialbys, o czym była mowa, a nie jedziesz z madralinskiem tekstem

Blagam o wybaczenie panie Wielki Moderatorze :P ;) :placze: :modli:

Dzisiaj OK :hyhy: , ale pamietaj... "mam Cię na oku" :look: :bejsbol:

Kiub
02-07-2004, 14:36
mów :chytry: bo nerwy mi puszczają :hyhy:

Tuzin
02-07-2004, 18:03
Najlepszym sposobem jest zbiorka na meczu, zupelnie nie wiem dlaczego niektorzy widza w tym problem...
A jezeli klub sie nie zgadza, to zbiorki na wyjazdach.

Tuzin
03-07-2004, 10:36
Nie doczytalem :]

mOFMC
03-07-2004, 10:41
Nie doczytalem
:jejku:

;)

Adiq
03-07-2004, 11:07
Mariano, jedno zebranie SSLW, a tyle radości i kumatości... :oczko:

mOFMC
03-07-2004, 11:08
A jak!!! :hyhy: :P

[ Dodano: 3 lipca 2004, 11:14 ]
BTW sadzilem ze ktos poruszy sprawy z zebranka przede mna :/

I wcale nie mialo wyjsc "kumato"... :nie:

marecki
03-07-2004, 11:52
MI ...zachowuj dla siebie pewne informacje :slucha:
sa inne OFICJALE zrodla przekazywania wiadomosci ,NL ,LL a nie jakies przecieki na forum. Nie dziwi Ci to ,ze nikt z CF np. tych rzeczy nie napisal :zdziwiony:

mOFMC
03-07-2004, 12:04
MI ...zachowuj dla siebie pewne informacje
sa inne OFICJALE zrodla przekazywania wiadomosci ,NL ,LL a nie jakies przecieki na forum. Nie dziwi Ci to ,ze nikt z CF np. tych rzeczy nie napisal

1.Wrzucilem to info po rozmowie z pewnym panem (Modem)
2.Poza tym spotkanie bylo ogolnodostepne wiec kazdy kto chcial sie czegos dowiedziec "u zrodla" mogl przyjsc.
3. Spotkanie bylo w srode wiec jak cos mialo sie ukazac w NL?
4. Nikt z SS nie mowil ze te informacje sa tajne przez poufne wiec...
5. Sa to sprawy ktore dotycza nas wszystkich i wydaje mi sie ze powinnismy wiedziec o wszystkim co nas dotyczy.

marecki
03-07-2004, 12:14
to moze inaczej ... nie przyczepilbym sie gdyby nie zawialo "kumatoscia" :prawi: :hyhy:

mOFMC
03-07-2004, 12:15
Uwierz mi ze nie mialo

:niebij:

marecki
03-07-2004, 12:28
bede Ciebie mial na oku 8)

mOFMC
03-07-2004, 12:37
Ty tez?

spox :oczko: :hyhy:

Q_(L)
03-07-2004, 22:38
Co jak co , ale "kumatoscią" jak to ktoś śmiesznie nazwał, moim zdaniem nie powiało tu od MI... :nie:

Endriu
06-07-2004, 09:37
Mozna by zbierac kase wysylajac smsa tak jest najprosciej i ludzie z poza wawy nie bedacy na meczu a chcacy sie dolozyc nie mieli by z tym problemu

Mazi
06-07-2004, 09:39
Biorąc pod uwagę frekwencję , jaką zgotują nam prezesi z Zygo na czele , to debiut sektorówy może odbyć się raczej w późniejszym terminie.

pusty
06-07-2004, 12:43
Biorąc pod uwagę frekwencję , jaką zgotują nam prezesi z Zygo na czele , to debiut sektorówy może odbyć się raczej w późniejszym terminie.

No niestety chyba masz rację. Oby wogóle się przez to całe zamieszanie udało doprowadzić do skutku debiut w tej rundzie....

Mini
06-07-2004, 13:19
Mozna by zbierac kase wysylajac smsa tak jest najprosciej i ludzie z poza wawy nie bedacy na meczu a chcacy sie dolozyc nie mieli by z tym problemu

wtedy operator bierze sporo kasy a to bez sensu

Q_(L)
06-07-2004, 13:36

Chyba, ze opretaor widzi w takiej akcji nie tylko zysk finansowy... wtedy moze zrezygnować z opłaty i niemal całość może iść na wskazany cel...

Mazi
06-07-2004, 13:43

Chyba, ze opretaor widzi w takiej akcji nie tylko zysk finansowy... wtedy moze zrezygnować z opłaty i niemal całość może iść na wskazany cel...

Tak to chyba najpredzej Wislacy w Erze zrobią :hmm:

Aureliusz
06-07-2004, 13:44

Ale taka sytuacja raczej Legii nie dotyczy.
A dotyczy chyba tylko akcji charytatywnych.

PS: "niemal całość"? a co z resztą? ;)

Q_(L)
06-07-2004, 14:05

PS: "niemal całość"? a co z resztą? ;)

Koszty utrzymania sieci, itp...

żyła
12-07-2004, 13:11
a ja dalem kasę na zbiórkę w sklepiku, i nie wiem czy poszła ona tam gdzie trzeba, bo w "NL" nie było nic wspomnaine o moim (skromnym, ale na taki mnie stać) datku:/

szczepan
12-07-2004, 17:33
a ja dalem kasę na zbiórkę w sklepiku, i nie wiem czy poszła ona tam gdzie trzeba, bo w "NL" nie było nic wspomnaine o moim (skromnym, ale na taki mnie stać) datku:/

z tego co wiem to wplaty ukazuja sie w NL z opozneniem...

żyła
12-07-2004, 17:58
żyła napisał:

wpłaciłem już dawno. dzień meczu ze Świtem... jednak nie jest najistotniejsze to, aby to było opubliowane. ważne jest żeby INNI WPŁACALI!!!!!

Fan z Wo(L)i
13-07-2004, 10:54
żyła napisał:

wpłaciłem już dawno. dzień meczu ze Świtem... jednak nie jest najistotniejsze to, aby to było opubliowane. ważne jest żeby INNI WPŁACALI!!!!!

No właśnie!! Chyba nie dajesz haysu po to żeby twoje imię bylo w NL :hmm:

żyła
13-07-2004, 13:11
żyła napisał:
Cytat:
żyła napisał:

No właśnie!! Chyba nie dajesz haysu po to żeby twoje imię bylo w NL

Pewnie, że nie po to. Ale jeśli wpłacam i nie mam potwierdzenia, że te pieniądze tam trafiły, to chyba logiczne, że nie zachęca to do dalszych wpłat? Nie mam tutaj na myśli, że ktoś to wziął do kieszni, tylko poporstu przydalby się porządek w tych sprawach. czegoś złego chyba nie oczekuję(wymagam)? :hmm:

Sosen
03-08-2004, 13:39
Panorama już gotowa ( tak pisze na LL ) :brawo:

Thomas
03-08-2004, 14:19
Inauguracja na meczu z Polonią ? :hmm: :brawo:

Jaco(L)DŚ
03-08-2004, 14:23
Ktoś wie jakie ma wymiary

Włóczykij
03-08-2004, 14:24
Inauguracja na meczu z Polonią ? :hmm: :brawo:

prędzej Cracovia, bo nie sadze by na Lubinie byl komplet na Zylecie... :placze:

adam z woli
03-08-2004, 19:50
mam że będzie inauguracja na Cracovii lub Polonii tam na pewno będzie komplet

Żuku
03-08-2004, 23:09
mam że będzie inauguracja na Cracovii lub Polonii tam na pewno będzie komplet

nie ma co ... na meczach będzie średnio z frekfencją ... pewnie tak jak w ... 2001/2002 jak liga była podzielina na grupe A i B i walczyło sie tylko o awans do grupy mistrzowskiej, wówczas jak była pierwsza faza to na (L) przychodziło GÓRA 7 tyś ... :( Komplet będzie pewnie na ... Lechu ... na Craxe pewnie dziadki przyjdą :) ... i może Groclin

Kawa
03-08-2004, 23:52
Duze, ale najwieksza w Polsce nie jest;)

marecki
04-08-2004, 00:56
kiedy bedzie to bedzie ...

Ostry
04-08-2004, 14:41
Duze, ale najwieksza w Polsce nie jest;)

Nie musi być największa, za to będzie najładniejsza :hyhy:

Adiq
04-08-2004, 14:51
Największa być nie może, bo nasza Żyleta jest za mała. :chytry: Ale za to jest zdecydowanie najładniejsza. 8)

Beny
04-08-2004, 14:54
Chociaż trochę za ciężka. 8)

IGOR
04-08-2004, 15:50
a ma ktoś fotki tej sektorówki?

Beny
04-08-2004, 15:52
a ma ktoś fotki tej sektorówki?

http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11836 :chytry:

Adiq
04-08-2004, 15:52
Będą po jej inauguracji.

Strzałek
04-08-2004, 19:27
Jedną fotkę można zobaczyć w Naszej Legii ale ... nie flagi, tylko jak ją wnoszą ;) Aha i wydaje mi się że inauguracja nie będzie ani na Zagłębiu, ani na Cracovi poniważ Nasza Legia pisze o tym że podczas tych meczów będzie jeszcze zbierana kasa

Włóczykij
04-08-2004, 20:35
Jedną fotkę można zobaczyć w Naszej Legii ale ... nie flagi, tylko jak ją wnoszą ;) Aha i wydaje mi się że inauguracja nie będzie ani na Zagłębiu, ani na Cracovi poniważ Nasza Legia pisze o tym że podczas tych meczów będzie jeszcze zbierana kasa

jak bys czytal uwaznie, to bys dopatrzyl sie faktu, ze sektorowka zadebiutuje na najblizszym meczu gdzie bedzie komplet na Zylecie, a na najblizszych meczacha bedzie zbierana kasa na zaplacenie ostatnich rat za panorame :)

8)

Adiq
04-08-2004, 21:04
Jedną fotkę można zobaczyć w Naszej Legii ale ... nie flagi, tylko jak ją wnoszą ;)
I od razu widać kto najwięcej niósł więc Beny nie narzekaj, że ciężka. :oczko:

kamyk
04-08-2004, 21:06
cos czuje ze w polowie sezonu bedzie pokazana nowa Wielka Flaga wiec nie grzal bym sie na mecz z Zagłebiem czy z Cracovia! a ze zostala uszyta to dobrze bo to dlugo trwalo ale trzeba pamietac zeby dozbierac 15 tys.

MTP
04-08-2004, 21:24
Na żadnej Cracovii ani Zagłębiu Lubin.To jest panorama Warszawy wiec chyba najlepiej by było na derby i pokazac "Warszawiakom" co nie umieja uszanowac hołdu który oddalismy powstańcom jak wyglada miasto.

Adiq
04-08-2004, 21:47
Na meczu z Cracovią w sektorze gości zapewne też będzie trochę "Warszawiaków". :chytry:

Gutek
04-08-2004, 22:36
A kiedy mecz z Polonią ?

Strzałek
04-08-2004, 22:42
11 KOLEJKA (6 listopada)

Amica Wronki - Górnik Łęczna
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
Cracovia - Wisła Płock
Odra Wodzisław - GKS Katowice
Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Lech Poznań - Groclin Dyskobolia Grodzisk Wlkp.
Pozdrawiam :)

Przepraszam z błąd. Lech pomylił mi się z Legią :jejku:

MTP
04-08-2004, 23:06
Na meczu z Cracovią w sektorze gości zapewne też będzie trochę "Warszawiaków". :chytry:
Wg mnie nie za bardzo bo to 4 kolejka czyli tylko z chipami niby bedzie mozna jeżdzic.A znajac naszych działaczyków to wpuszcza(pewnie w ostatecznosci) 300 i tylko Pasiaków. :zly:

Gutek
04-08-2004, 23:13
Strzałka - dla kogo ten terminarz ?

Strzałek
04-08-2004, 23:14
A kiedy mecz z Polonią ?

Chciałes i napisałem :/

Raffi
04-08-2004, 23:25
No tak, ale kiedy LEGIA gra z Polonią? :oczko:

Dobra, żeby nie przedłużać 8) :
Legia Warszawa - Polonia Warszawa 6 listopada, 15:30

Gutek
04-08-2004, 23:27
o qtwa Strzałka przeciez mi chodzilo o derby...co mnie mecz Lech - kSP obchodzi ?

Strzałek
04-08-2004, 23:31
Przepraszam z błąd. Lech pomylił mi się z Legią :jejku:

ems
05-08-2004, 00:01
szacun !

Gutek
05-08-2004, 00:58
zebys czasem stadionow nie pomylil i zamiast na lazienkowską to na bulgarską poszedl... :ucieka: :/

Raffi
05-08-2004, 07:23
Myślę że to nie grozi :oczko:

Strzałek
05-08-2004, 10:17
Myślę że to nie grozi :oczko:

Też tak myślę :chytry:

żyła
05-08-2004, 20:55
nie można było na nią uzbierać przez 1,5 roku, to teraz kiedy juz jest gotowa jeszcze trudniej będzie zmobilizować ludzi do wpłat.

Tuzin
05-08-2004, 21:18
A ja mysle ze na 3-4 meczach sie uzbiera 15 tysiecy i trzeba bylo tak od poczatku zbierac.

Strzałek
05-08-2004, 21:59
nie można było na nią uzbierać przez 1,5 roku, to teraz kiedy juz jest gotowa jeszcze trudniej będzie zmobilizować ludzi do wpłat.

A ja myślę że będzie na odwrót. Ludzie wiedząc że flaga jest już gotowa, jednak trzeba kasy to ją dadzą chcą jak najszybciej wznieść ją na Żylecie i pokazać całej Polsce ... :)

żyła
06-08-2004, 18:37
A ja myślę że będzie na odwrót. Ludzie wiedząc że flaga jest już gotowa, jednak trzeba kasy to ją dadzą chcą jak najszybciej wznieść ją na Żylecie i pokazać całej Polsce ...

a czy gdzieś bylo powiedziane, że sektorówka nie zostanie pokazana aż dozbiera się 15tys!?

Strzałek
06-08-2004, 18:42
A ja myślę że będzie na odwrót. Ludzie wiedząc że flaga jest już gotowa, jednak trzeba kasy to ją dadzą chcą jak najszybciej wznieść ją na Żylecie i pokazać całej Polsce ...

a czy gdzieś bylo powiedziane, że sektorówka nie zostanie pokazana aż dozbiera się 15tys!?

no w sumie nie, ale logika wskazuje :hyhy: :chytry:

arczi
07-08-2004, 11:38
Chyba tylko Twoja.

Sharn
08-08-2004, 12:27
Chyba tylko Twoja.

Hehe.

Będzie flaga - luz. Co nie znaczy, że kilka blaszek nie należy dać w szczytnym celu.

Proponuję zrzutę forumową. Każdy daje po 5 blaszek albo wielokrotność pani Yuscie (wiem, samowola, ale jako skarbnik UB umie to najlepiej :D ) Problemem pozostaje jak przekazywać hajsy? Ma ktoś pomysły? :zdziwiony:

Strzałek
08-08-2004, 19:08
Ma ktoś pomysły?

Przelać na konto. W :nl: jest wszystko podane :ucieka: :hyhy:

zuz
10-08-2004, 16:58
Ma ktoś pomysły?

jemu chyba chodziło o to jak dać kase Yuście, a nie przelewać na konto :ucieka:

Łysolek
10-08-2004, 17:06
Ma ktoś pomysły?

jemu chyba chodziło o to jak dać kase Yuście, a nie przelewać na konto :ucieka:
może mi dać równiez , nie musi koniecznie Yuście , tym bardziej że koleżanka z grupy jest bardzo zapracowana :)

Mini
10-08-2004, 19:36
może mi dać równiez , nie musi koniecznie Yuście , tym bardziej że koleżanka z grupy jest bardzo zapracowana :)

a hajs Ci sie zawsze przyda :hyhy: ;)

kolego Strzałka wkurzasz mnie strasznie ale jeszcze grzecznie odpowiem chociaż jest to oczywiste i tak głupich propozycji zgłaszać sie nie powinno.

płacąć przez poczte albo bank jak chcesz dac kilka zeta na flage to dorzucasz do tego 3,5 opłaty wiec walnij sie w łeb bo chyba szkoda forsy na to i lepiej dać np Yuście w łape

muran
10-08-2004, 23:05

a hajs Ci sie zawsze przyda :hyhy: ;)

kolego Strzałka wkurzasz mnie strasznie ale jeszcze grzecznie odpowiem chociaż jest to oczywiste i tak głupich propozycji zgłaszać sie nie powinno.

płacąć przez poczte albo bank jak chcesz dac kilka zeta na flage to dorzucasz do tego 3,5 opłaty wiec walnij sie w łeb bo chyba szkoda forsy na to i lepiej dać np Yuście w łape ... albo komukolwiek z CF/UB w trakcie meczu zawsze na dole zylety hajsy do Yusty napewno dojda :P

ems
11-08-2004, 02:05
przelewajcie bezposrednio na konto i przestancie pierdolic

Żuku
12-08-2004, 11:52
ej a który wzór został wybrany? któryś z tych z ankiety?

(może już pisaliście o tym ale moje lenistwo wzieło góre i nie chce mi sie czytać wszystkich postow ;) )

Adiq
12-08-2004, 11:57
Czy wy naprawdę nie chcecie mieć niespodzianki? :roll:

żyła
12-08-2004, 20:44
nie;)

Żuku
13-08-2004, 10:36

Tobie to tak łatwo powiedzieć :) pewnie wiesz jak to wygląda to Cie rybka ;)

pewnie będe czekać z 2/3 miechy za nim zobacze panorame bo wcześniej wątpie ...

Porter
14-08-2004, 15:22

Tobie to tak łatwo powiedzieć :) pewnie wiesz jak to wygląda to Cie rybka ;)

pewnie będe czekać z 2/3 miechy za nim zobacze panorame bo wcześniej wątpie ...
najpierw sie pytasz co na niej bedzie a w nastepnym poście (nawet nazwa tematu) masz czarno na białym napisane co na niej bedzie 8) [/b]

Żuku
14-08-2004, 16:24
no tak .. super :) przynajmniej wiem, że któraś z ankiet ale ja widziałem tylko drurą ankiete, ile ich było?

Łysolek
15-08-2004, 11:27
ja widziałem już projekt panoramy , zajebista :D