PDA

Zobacz pełną wersję : Manifestacja w Warszawie

Shorin
10-06-2003, 21:36
Mam pytanie, czy wiadomo coś o manifestacji kibiców mającej się odbyć w Warszawie, a dotyczyć ma zmuszenia PZPN do oddania mistrza '93? Dzięki za info.
pozdrawiam
Shorin

Aureliusz
10-06-2003, 21:41
Ale masz wejście smoka. Witamy.

Jeśli takowa się odbędzie, to... się odbędzie. Po co na 10 dni bębnić o czymś, żeby wszyscy na około wiedzieli.

Łysolek
10-06-2003, 22:02
jeśli ma byc demonstracja to tylko z Lakersem na czele ;) Ten chłopak praktycznie zorganizował sam tamtą demonstrację w sprawie Pogoni !!! Brawo Michał !!!

E_L_K_T_R_Y_K
10-06-2003, 22:55
kiedy ma byc ?

Lakers
17-06-2003, 11:39
ja mowiłem ze sam jej nie zorganizuje za duza odpowiedzalnośc ! tym razem . Zresztą taką demonstracja powinnni sie zając przedewszystkim starsi kibice . zresztą nikt mi nie oferował pomocy
Jedynie z Anią rozmawalimy nad organizacją manifestacji 2 dla Pogoni http://www.pogon.v.pl/Inne/plakat_by_hilek.jpg

ale terminy sie nakładają !!
i zrezygnowalimy . zresztą prawdopodobnie pojadę do Szczecina.

Mini
17-06-2003, 18:02
główny misio powiedział że nie ma tematu oddania Legii Mistrza bo klub się o to nie prosi.
Manifestacja? jak później ktoś rozwali autobus to znowu cała prasa napisze że chuligani Legii zrobili zbiegowisko pod pzpnem i potem zdemolowali pół miasta.
czy ktoś wie czy klub się już upomniał o mistrza? bo zjazd już w grudniu.

biotronic
17-06-2003, 18:05
w grudniu 2004 ...

Lakers
18-06-2003, 11:04
czyli coś bedze wiedomo za 3 lata no moze 2

Łysolek
18-06-2003, 12:11
Więc co w końcu z tą demonstracją ??? :hmm: :hmm: Bo nie wiem czy mam organizować czas czy nie ??? w sumie i tak będe w centrum , bo mam egzaminy , ale jakby była demonstracja to sie urywam z egzaminów .... Wiec napiszcie cois chociaż na priva czy coś będzie !!!
Pozdro

LEGIA MISTRZ POLSKI 1993 !!!!!!!!!!!

_Mr_Ti_
18-06-2003, 12:57
Więc co w końcu z tą demonstracją ??? :hmm: :hmm: Bo nie wiem czy mam organizować czas czy nie ??? w sumie i tak będe w centrum , bo mam egzaminy , ale jakby była demonstracja to sie urywam z egzaminów .... Wiec napiszcie cois chociaż na priva czy coś będzie !!!
Pozdro

LEGIA MISTRZ POLSKI 1993 !!!!!!!!!!! Mam prośbe !!
I ja czekam na INFO !!! W tej sprawie jestem gotowy do uczestnictwa :) !!
Mam tylko nadzieje że coś wyjdzie!!
Nie wolno tego odpuścic! Takie jest moje zdanie.

POZDRO

szczepan
18-06-2003, 18:03
a ja mialem nadzieje ze ten artykul Rz. spowodowalby jego wczesniejsza dymisje i wczesniejszy zjazd... ale jak sie okazalo raczej slaby artykul zeby Listek odszedl.

E_L_K_T_R_Y_K
18-06-2003, 21:12
ja jestem zwarty i gotowy na manife, tylko szybko to musi byc

Toudi
19-06-2003, 10:04
To w końcu jest coś czy nie?Ja napewno będę i zobiore pare osób :) A może zrobimy prostest w sprawie zwolnienia Trylnika,kilka tys osób pod klubem krzyczących "wy :* "może by zrozumiał gdzie jego miejsce?Co wy na to?

E_L_K_T_R_Y_K
19-06-2003, 11:47
jezeli ta manifestacja by juz była to bardziej we wrzesniu albo na rozpoczencie sezonu

Lakers
19-06-2003, 13:37
po 1. POGOŃ SZCZECIN
W dniu wczorszym w Urzedzie Miejskim doszlo do spotkania kibicow z KSPS , Pogoni Walczacej oraz dzialaczy z Pogoni Nowej z Prezydentem Miasta Szczecina, ktory byl obecny z osobami odpowiedzialnymi za sport w miescie. Tematem spotkania byla przyszlosc i pomoc ze strony miasta dla Pogoni Nowej.Strona miejska dala nam ZIELONE ŚWIAŁO dla dalszych naszych dzialan w celu ratowania Dumy Pomorza. W ciagu najblizszego tygodnia ma dojsc do wielu rozmow majacych na celu podjecia strategicznych decyzji dla dobra Pogoni Nowej.
W zwiazku z tym akcja protestacyjna kibicow Pogoni zostala zawieszona.

po2. Legia Warszawa
teraz tego nie ma sensu robić jak wszyscy wyjechali na urlopy i nie mowie tutaj tylko o (hwd) pzpn ale o piłkarzach Legii ktorzy by na 100% uczestniczyli w demonsrtacji , trzeba by sciagnać moze nie wyszystkich ale jak sie da czesc piłkarzy co grali w 93 roku no i zarząd Legii ! a raczej wybrane osoby!
po3
trzeba by załatwiac TV w tym przypadku sam załatwią jak sie uda TVP !
trzeba powiadomić gazety oprócz jednej (hwd) PS , juz tak nakłamali o 20 01 03 ze niech sobie :*
po4
pozwolenie władz miasta ! minimum 2 tygodnie przed
po5
poinformować NL ! by pisała o tym w swojim pismie przez kilka week
po6
akcja ulotkowa
I ulotki rozdawane na mieście
II ulotki rozdawane na meczu Legii
III informacja spikera!
po7
być gotowym na przyjazd naszych przyjaciół ktorzy beda chieli nam nabić frekfencje !
po8
wytyczyc trase przemarszu tak by zakorkować całe centrum warszawy !! tak jak to miało miejce 20 stycznia !
po9
frekfencja conajmiej 10 000 ja nie wiecej (cały stadion)
po10
demonstracja musi sie odbyc około 15:00 jak jest tłoczno w miescie i pzpn pracuje
po11
hmmm ;) transparenty trzeba przygotować w wakacje !
po 12
przeprowadzic rozmowy ze starszyzną
oto moj program tej manifestacji ! moge powoli sie tym zając manifestacje przeprowadzimy pod koniec pazdziernika !
niektórzy powiedzą ze manifestacja nic nie da bo i tak za 2 lata bedze ten zjazd jakis ... :* i tak sie ustali ale z 2 strony jak cała warszawa wyjdze na ulicje to moze zrobic się o tym głosno !! i bedze to nagłaszane ! i jak dojdze do zjazdu zrobi sie pikieta na stadionie podczas meczu ...

jest ktoś chetny do pomocy mi w tym ?
i 2 pyt co wy na to ?

aha i jeszcze jedno : Trzeba przygotowac stosowne pismo do pzpn ale tym powinni sie zając juz starsi kibice ! bo oni będą wiedzieć najlepiej co napisać ! zresztą nei wyobrazam sobie tego jak by tegonie napisali!

_Bart
19-06-2003, 13:51
Ja Ci pomóc raczje nie bede umiał co innego ulotki itp to moge rozdawac albo cuś.

Jak dla mnie to Ty masz głowe na karku, wiesz co trza robic, naprawde jak dla mnie to zajebisty program zes zrobił dla tej manifestacji.
Ja popieram ja w 100% i mam nadzieje ze znjdziesz jakies konkretne osoby do pomocy. Mysle ze stowarzyszenie sei by tym zainteresowalo.

:+:

Toudi
19-06-2003, 13:52
Ja jestem Za.Moge pomóc w miare możliwości,z ulotkami czy coś takiego :)

Mrozik
19-06-2003, 14:37
Plan świetny !!!

BART LEGINSON
19-06-2003, 15:35
niech cała polska zobaczy, niech będzie się o tym mówiło w stolicy, niech kolatorek i inne dziadki zobaczą, że my pamiętamy

WI(L)ANÓW FANATYCZNY

Yankes
19-06-2003, 15:41
ja jestem za chociaz trzeba by to bylo jeszcze 50 razy obgadac ja moge ci pomoc mysle ze powinienes wybrac osoby z ktorymi chcesz wspolpracowac umowic sie i podjac jakies decyze nakierunkowac sie jakos ja pomoge we wszystkim i jak tylko moge PZDR

Mini
19-06-2003, 15:42
program jest great.zastanawiam się nad październikiem bo może sie już psuć pogoda która by wielu zniechęciła. a na pytanie o pomoc odpowiedzieć mogę po egzaminach na studia. :)

E_L_K_T_R_Y_K
19-06-2003, 23:35
eeeeee tam pogoda :)

Mini
20-06-2003, 12:08
tak teraz mówisz eeeee a zobaczysz co będzie.na mecz przychodzi mniej ludzi jak pada(nawet widziałem takich co kupują bilet,przychodzą na stadion,a jak zaczyna padać to spier :* do domu bo im mokro i nie wracają) a na manifestacje w deszczu przyją tylko najwierniejsi kibice.

Lakers
20-06-2003, 12:26
jezeli w styniu gdy pizdzało przyszło 500 osób to w pazdzerniku tym bardzej przyjda bo i tak bedze cieplej !

hmm mooja propozycja jest taka ze forumowicze będą głownie odpowiedzalni za akcje ulotkowe w Warszawie proponuje 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie (2 tyg przed demonstracją)

plan bedze jeszcze dogadany ze starszymi kibicami ! tak wieć spoko! juz czekan na odpowedzi od kilku osób!

oprucz tego bada potrzebne osoby do rozdania oswiadczen podczas demonstracji ! takich ja dostanie pzpn!

moze zrobimy pikietę taką jak rolnicy i gornicy w megafonem ustawimy się przed budynkiem ! i poczekamy aż do nas wyjdą ?

_Mr_Ti_
20-06-2003, 16:37
PLAN JEST EKSTRA, ALE CZY NIE LEPIEJ I SKUTECZNIEJ BĘDZIE POPROSTU WYJŚĆ DANEGO DNIA NA ULICE W KILKA TYŚIĘCY ( MINIMUM ) I MOIM ZDANIEM TO POWINNO WYJŚĆ!!
POPROSTU SPONTANICZNIE KRÓTKO I PO MĘSKU WSZYSCY DNIA TEGO I TEGO MAJĄ STAWIĆ SIĘ TAM I TAM ...!!
CO O TYM MYŚLICIE??
Ps. A co do środków masowego przekazu to zjawią sie one bardzo szybko , tak myśle. I jeszcze jedno, dobrze by było gdyby obyło się bez incydentów i niezwracania uwagi na prowokacje choćby ze strony "po :* i "
POZDRO.

_Mr_Ti_
20-06-2003, 16:40
jezeli w styniu gdy pizdzało przyszło 500 osób to w pazdzerniku tym bardzej przyjda bo i tak bedze cieplej !

hmm mooja propozycja jest taka ze forumowicze będą głownie odpowiedzalni za akcje ulotkowe w Warszawie proponuje 3 razy w tygodniu przez 2 tygodnie (2 tyg przed demonstracją)

plan bedze jeszcze dogadany ze starszymi kibicami ! tak wieć spoko! juz czekan na odpowedzi od kilku osób!

oprucz tego bada potrzebne osoby do rozdania oswiadczen podczas demonstracji ! takich ja dostanie pzpn!

moze zrobimy pikietę taką jak rolnicy i gornicy w megafonem ustawimy się przed budynkiem ! i poczekamy aż do nas wyjdą ? Chętnie pomoge. CZEKAM NA WIADOMOŚĆ W TEJ SPRAWIE !
POZDO.

Toudi
21-06-2003, 10:44
Jak wyjdziemy tak bez żadnej zapowiedzi czy czegoś takiego to wtedy psy się mogo dopiero doczepić.Trzeba już zachęcać ludzi,znajomych i wszystkich,niech przyjdzie z 10 tys :)

Lakers
21-06-2003, 12:32
po1
w stycznieu jak wyszliśmy w sile tylko 500 osób na ulice policja nas nie powstrzymywała tylko eskortowała (i tak sie pogubili bo nie wiedzeli gdze idzemy ) ;) to jak wyjdze nas 10 000 to myslisz ze beda mieli tyle odwagi ?

po jezeli ma byc to oficjalna manifestacja to policaj wyznaczy objazdy itp lecz nikt nei wie czy przypadkiem kibice Legii nie zechca zmienic planów i pojśc inną trasą ...
i jeszcze jedan sprawa jak ma być 10 000 to bedze trzba przekonac warszawaków ze bedze to słuszna manifestacji i ze warto na nią pujsć
jestem pewien ze żyleta cała się stawi natomiast co do ktytej to mam małe wątpliwości jak ruszyć "piknikami" co nei oznacza ze konkretne osoby z tej trubuny nie stawią się ! bo przyjdą 100%

Łysolek
21-06-2003, 22:03
:+: Lakers :+:
Zajebisty pomysł !!!!!!!!!
Pamiętać o demonstracji , niech Nas zobaczą , a przede wszystkim oddadza tytuł mistrza z 1993 !!!!!!!!!!!!!!!

Lakers
26-06-2003, 12:25
ok doszedłem do wniosku (op kilku dniowych naradach ze starszymi kibicami ... ) ze w chwili obecnej nie ma sensu organizować tej manifestacji bo t onic nie da !

zjazd pzpn jest w grudniu 2004 !

po co robic manifestacje 1.5 roku wcześniej ? :hmm: chyba poniosła nas troche fantazja!

bo falt bedze głosno ale co na m po niej jak zdjazd jest w 2004 .

najlepiej bedze ja zorganizowac
1. tuz przed zakończeniem rundy jesiennej (ale to mał o prawdopodobne)
2. na 3-2 tygodnie przed zjazdem pzpn
3. lub w dniu zgromadzenia ! co mi sie wydaje ze bedze najlepszą opcją bo oni beda sie naradzać my zablokujemy wwa czekajac na wynik zjazdu pokarzemy sie pod pzpn w sile kilkunastu tysiecy i pozniej feta na starówce !! ;) bo decyzja moze być tlko jedna ;)

to bedze najrozsadniejsze ze strony kibiców Legii !

bo teraz to poszumi w gazetach a do grudnia 2004 jest jeszcze kupe czasu !!
bez kitu !

a teraz najwazniejszym celem powinien być ruch ultras ! musimy być najlepsi !

szczepan
26-06-2003, 23:21
tylko boje sie ze w dniu moga nam nie dac... bo moga sie przestraszyc ze jak pzpn nam nie odda to bedzie dym...

Lakers
26-06-2003, 23:30
wyluzuj , po 1
nie mowimy ze robimy manifestacje dlatego bo papn robi zjazd tylko wykorzystamy głupote bab w urzedze ze chcemy po prosty zrobić prze marsz przez wwa i koncem bedze stacja pzpn ...

kto sie domysli o tym zjezdzie? :rotfl:

a nawer jak to zrobi sie ja nilegalnie moze nawet na mniej osob ale zrobi siła podziemia ,

a jak inni robie namifestacj podczas obrrad sejmu i nc to nie daje to sie zgadzaja w urzedach wiec nam tez musza dać zielone swiatło :]

szczepan
26-06-2003, 23:58
a jak inni robie namifestacj podczas obrrad sejmu i nc to nie daje to sie zgadzaja w urzedach wiec nam tez musza dać zielone swiatło :]

ale wiesz "my" to "my" - oni nas nie lubia :P

nie no a tak serio to poprostu wyrazilem swoje obawy :P

Lakers
27-06-2003, 12:23
luz wiesz tez miłem obawy w styczniu i tak jak polecielismy na polonie to omało co sie to nie zakończyło wojna z policją ...
mama nadzejez ez tym razem juz nie bedze takich pomysłów głupich ...