PDA

Zobacz pełną wersję : Co to znaczy?

szczepan
30-06-2004, 09:18
Mam pytanie co oznacza sformulowanie:

LFF Ostatni Post: Co was w życiu uszczęśli...
W tym pokoju będą znajdowały się tematy zbiorowe, wybory i ogłoszenia. W tym dziale nie są naliczane posty.

co oznacza termin "tematy zbiorowe"?

bo jestem ciekaw czy o przydzieleniu tego terminu decyduje ilosc postow w temacie? a moze ilosc osob piszacych w temacie? a moze ilosc modow piszacych w temacie?

czekam na szybka odpowiedz i definicje...

Adiq
30-06-2004, 09:31
Temat zbiorowy to temat zawierający w sobie kilka mniejszych tematów lub newsów. Ma to zapobiec zakładaniu zbyt dużej ilości małych topiców. Np. jeśli chcesz napisać o tym, że Legia jest zainteresowana Zivkovicem, to nie zakładasz nowego tematu "Zivkovic w Legii?" tylko piszesz o tym w "Transfery - nowa runda - nowy topic" albo jeśli chcesz wkleić jakiś dowcip to robisz to w temacie "Linki, fotki, dowcipy :)" zamiast zakładać temat "Dowcip". Właśnie to są tematy zbiorowe.

Woytek
30-06-2004, 09:45
no ale po co do tego nowy pokoj?!
tematy zbiorowe rownie dobrze moga sobie lezec w Hyde Parku, ktory jest do rozmow o wszystkim i o niczym.
nowy topic moge sobie zalozyc gdzie chce, jak zrobie to zle i zaloze oddzielny o Zivkovicu to po prostu moze zostac skasowany alboo przeniesiony... tam gdzie trzeba .. czyli do tematu zbiorowego
dla mnie to powstal HydePark 2... zupelnie niepotrzebne (na razie przynajmniej mnie nie przekonuje...)

Włóczykij
30-06-2004, 09:46
tematy zbiorowe rownie dobrze moga sobie lezec w Hyde Parku, ktory jest do rozmow o wszystkim i o niczym.
nowy topic moge sobie zalozyc gdzie chce, jak zrobie to zle i zaloze oddzielny o Zivkovicu to po prostu moze zostac skasowany alboo przeniesiony... tam gdzie trzeba .. czyli do tematu zbiorowego
dla mnie to powstal HydePark 2... zupelnie niepotrzebne (na razie przynajmniej mnie nie przekonuje...)

dajcie mu woodki :tak: dobzre gada :D

Adiq
30-06-2004, 09:52

Ja tylko wyjaśniłem definicję "tematu zbiorowego", a samo pojawienie się pokoju również dla mnie było niespodzianką, raczej negatywną.

Beny
30-06-2004, 09:57
I jak zwykle winnego nie ma. :>

Włóczykij
30-06-2004, 09:57
no wiec jako ze nawet mod Adiq uwaza ze jest to zbedne to po co to pzredluzac :D :>

Kiub
30-06-2004, 10:22
dla mnie bez sensu, wczoraj jak wróciłem z imprezy za cholere nie mogłem znaleźć co na w życiu wk... itp tematów i myślałem że naprawde się nieźle ubzdryngoliłem....nagle patrze jest nowy dział.....tylko nie wiem po co :fuckyou:

MaxyM
30-06-2004, 11:44
Jest winny, ja.

yusta
30-06-2004, 15:18

W tym pokoju będą znajdowały się tematy zbiorowe, wybory i ogłoszenia. W tym dziale nie są naliczane posty.

Przyznaj, co tak naprawde Cie zaniepokoilo :>

Mini
30-06-2004, 19:06
dajcie mu woodki :tak: dobzre gada :D

lizus lizus :niedobry:

;)

szczepan
01-07-2004, 13:52

Przyznaj, co tak naprawde Cie zaniepokoilo :>

otoz nie Yusta zaniepokoilo mnie to ze forum traci to co kiedys mialem... taki typowy dla siebie powiedzmy "Czar"...

MaxyM
01-07-2004, 14:09
Chat 8)

otoz nie Yusta zaniepokoilo mnie to ze forum traci to co kiedys mialem... taki typowy dla siebie powiedzmy "Czar"...

:o

Szybszą klawiature? :ucieka:

szczepan
01-07-2004, 16:10
Chat 8)

:o

Szybszą klawiature? :ucieka:

:P "mialo"