PDA

Zobacz pełną wersję : Najprawdopodobniej wpuszczą :) Legię na Wisłę

czaszka
29-06-2004, 16:04
http://www.wisla.koti.com.pl/news.php?id=1933

Napisali ze w zwiazku z remontem nie wpuszcza Legii 30 pazdziernika na Reymonta.

Dosc długo bedzie ten remont trwał :> [/code]

legart
29-06-2004, 16:19
Stawiają nową trybunę na tysiąc osób, a szkoda że nie wpuszczą. Mam dziwne przeczucie że Cracovia też "wyremontuje" pare ekip.

MTP
29-06-2004, 16:33
A prezydent Krakowa twierdzi że witaja gości z otwartymi rekoma.Juz raz mieli remont sektora i 40 Legionistów zrobiło zamieszanie na honorówce.Craxa też zamknie przed nami sektor.I gdzie tu fair play :dziwne: .Tyczy sie to pseudo działaczyków.

Fro_Lech
29-06-2004, 16:35
Wisła chyba żadnego klubu na jesień nie wpuści :|

Jeśli to prawda to 3 hity im odpadną.....(Lech , Derby , Legia).....

Tym razem nie tylko Legiuniiiiiiaaa będzie skrzywdzona :]

A , mecz z Cracovią macie na wiosnę.....

dyha
29-06-2004, 16:37
Lech[/u]]Wisła chyba żadnego klubu na jesień nie wpuści :|

Jeśli to prawda to 3 hity im odpadną.....(Lech , Derby , Legia).....

Tym razem nie tylko Legiuniiiiiiaaa będzie skrzywdzona :]

A , mecz z Cracovią macie na wiosnę.....

:co2:

Fro_Lech
29-06-2004, 16:40
oj wcisnęło mi się za dużo "a" i "i" :D

dyha
29-06-2004, 16:42
oj wcisnęło mi się za dużo "a" i "i" :D

ok .

Legiunia

:co2:

:rotfl: :D

Tuzin
29-06-2004, 16:50
No mowilem juz to, a wy sobie podsmiechujki urzadzaliscie :w_morde: :chuligani:

MNG
29-06-2004, 19:16
http://www.wisla.koti.com.pl/news.php?id=1933

Napisali ze w zwiazku z remontem nie wpuszcza Legii 30 pazdziernika na Reymonta.

Dosc długo bedzie ten remont trwał :> [/code]

Niestety..

Z tym, że nie chodzi o tę 1000prowizorkę z daszkiem, a nową trybunę składaącą się na nowy stadion. Pech(?), że zaczynają od strony Błoń, gdzie do tej pory meiścił się sektor :co2: gości.

tez mi sie to nie podoba. Ale za to następnym razem wpuszczą was minimum 1000 :bauns:

c_zary
29-06-2004, 20:33
W takim razie jestem bardzo ciekaw gdzie beda siedziec goscie na europejskich pucharach?

Wasil
29-06-2004, 21:06
Może nie będzie komu siadać :D :> .Pewnie postawią jakieś rusztowania z krzesełkami.

Radio
29-06-2004, 21:08
Cholera mnie strzela. Co prawda w tym sezonie chyba nigdzie nie pojadę (no może Kraków). Kurcze zrozumiem że wisły na Legię te nie wpuszczą, albo lepiej niech wpuszczają będzie piękniejsze zdobycie majstra.

Grzywa
29-06-2004, 23:48
No niestety na to wygląda... ;( że tak ciekawą sezon zjebią nam problemy techniczne :nie: Niestety i gościu u nas nie bedzie na tak ważnych meczach na jesien... ;( no i mysle że kluby które nie wpuściliśmy też nie zostaną nam dłużne... więc szykuje sie bardzo chujowy sezon... ehhh :cenzura:

Adiq
29-06-2004, 23:58
ehhh :cenzura:
Grzywa nie smuć się. I tak lepiej wylosowaliście terminarz od Cracovii, która będzie musiała poczekać z remontem sektora aż do wiosny. :)

leh71
30-06-2004, 10:44
W takim razie jestem bardzo ciekaw gdzie beda siedziec goscie na europejskich pucharach?

Kiedyś Barcelona i Porto siadywali na małej części sektora A.
Ale tego roku to niedotyczy.
Przecież nasz stadion jest dopuszczony tylko do rund wstępnych.
Tak więc goście będą siedzieć na Sląskim (niestety).

Grzywa
30-06-2004, 11:26
ehhh :cenzura:
Grzywa nie smuć się. I tak lepiej wylosowaliście terminarz od Cracovii, która będzie musiała poczekać z remontem sektora aż do wiosny. :)

Ha Ha Ha
Very ***** funny...

Jest jeden plus nie bede musiał już słuchać jęków Legionistów że za mało miejsca dla przyjezdnych mamy... ale znając życie mimo to że jesteśmy dla was "Jakąś tam ekipą która zawsze się zmienia a Legia zawsze gra w czubie i że większe ciśnienie macie na Widzew i Lecha" :lol: to i tak będziecie się deptać i zabijac o choć jeden bilet na ten wyjazd...

Q_(L)
30-06-2004, 11:56
Jest jeden plus nie bede musiał już słuchać jęków Legionistów że za mało miejsca dla przyjezdnych mamy... ale znając życie mimo to że jesteśmy dla was "Jakąś tam ekipą która zawsze się zmienia a Legia zawsze gra w czubie i że większe ciśnienie macie na Widzew i Lecha" :lol: to i tak będziecie się deptać i zabijac o choć jeden bilet na ten wyjazd...

:glupi: Mogę Ci obiecać, że ja nie będę :prosze:

Kiub
30-06-2004, 12:27
to i tak będziecie się deptać i zabijac o choć jeden bilet na ten wyjazd...
na Legia-ktoś tam - finał Pucharu Uefa jak najbardziej, 20 tys biletów....co to dla nas :prosze:

Adam-oldboy
30-06-2004, 12:28
i tak będziecie się deptać i zabijac o choć jeden bilet na ten wyjazd...

No Grzywa centusiu, zabukował byś wiecej biletów dla znajomków z forum :D . Nie narobimy Ci obciachu, słowo :> .

Grzywa
30-06-2004, 15:43

No Grzywa centusiu, zabukował byś wiecej biletów dla znajomków z forum :D . Nie narobimy Ci obciachu, słowo :> .

Nie ma sprawy :> Ale wjazd tylko w krawatach :D :bb:

Sie cholera przez Adiq złośliwy zrobiłem :D

legart
30-06-2004, 16:30

Podejrzewam że dla mnie, Adama czy Benego nie będzie to zbytnia przeszkoda :mistrz:

Jaco
30-06-2004, 17:23

A jakby tak na miejsca stojące, to w dresikach i w adidaskach nie dłoby rady po znajomości??? :co: Oczywiście co najmniej 4 paski wchodzą w grę!!! :niedobry:

Beny
30-06-2004, 23:43
Podejrzewam że dla mnie, Adama czy Benego nie będzie to zbytnia przeszkoda :mistrz:

No ba, aby napić się z Grzywą, zwłaszcza jak to On stawia :>, gotów jestem nawet krawat założyć. :beny:

Adam-oldboy
01-07-2004, 08:40
Zawsze L-(L) może wystąpić w kamuflażach Lechijki 8) .
Ale by były jazdy w razie rozkminki :nie: .
Pozdro

Pawełek
01-07-2004, 09:12
ADO - jak będzie trzeba - to sobie poradzimy w swoich szalach, przy całej mojej ogromnej sympatii dla tych w bieli i zieleni :)

Tak w ogóle, jeśli chodzi o Kraków - na Cracovię wiosną - jadę żeby nawet z nieba żabami padało...

Brat Tomasz przygotował już na tą okoliczniść reklamówkę, w której ma dwie siekierki i piłę :D:D:D

Pozdruffki!

Grzywa
01-07-2004, 10:50
Dobra Dobra nie rozpędzajcie się :nie: :ucieszony: Bo by mnie z mojej Biało Gwieździstej rodziny wydziedziczyli :hyhy: Choć nie powiem to by było coś :] :cicho: No i Jaco bym na mówił żeby wziął córkę :zlosliwy: :chytry:

Tuzin
12-08-2004, 01:14
Niezakwalifikowanie sie Wisly do LM moze miec dla nas nieoczekiwany plus.
Otoz na puchar UEFA nie beda juz chyba wynajmowac Slaskiego, a zeby grac w tych rozgrywkach na swoim stadionie musza miec sektor dla gosci :>

DeMon
12-08-2004, 02:47
No to raczej już sie nie dostaną do ziemi obiecanej... 8)

Mini
12-08-2004, 11:04
Niezakwalifikowanie sie Wisly do LM moze miec dla nas nieoczekiwany plus.
Otoz na puchar UEFA nie beda juz chyba wynajmowac Slaskiego, a zeby grac w tych rozgrywkach na swoim stadionie musza miec sektor dla gosci :>

to posadza ich na nowej trybunie po drugiej stronie stadionu jak ktoś sie pofatyguje a na lige zawsze coś wykręcą.

to jest Polska a nie elegancja francja i nie ma sie co łudzić że nas bedą chcieli wpuscić.

Jaco(L)DŚ
12-08-2004, 11:21
Oni zawsze cos wykombinuja zebysmy tylko nie weszli...tak jest lepiej dla nich i dla psów

Żuku
12-08-2004, 11:56
czy my kogoś z JAKIŚ WZGLĘDÓW nie wpuściliśmy na swój stadion w ostatnim czasie?

był tylko incydent z Lechem ... ale weszli

Adiq
12-08-2004, 11:58
czy my kogoś z JAKIŚ WZGLĘDÓW nie wpuściliśmy na swój stadion w ostatnim czasie?

Widzew. :roll:

Żuku
12-08-2004, 12:01

kiedy?

Fizi
12-08-2004, 12:03

kiedy?

w poprzedniej rundzie :roll:

Adiq
12-08-2004, 12:05
Odra w poprzedniej rundzie też nie weszła, ale chyba z winy własnego zarządu.

Żuku
12-08-2004, 12:08
fu** :kurde: racja ... ale to Widzew nie został wpuszczony czy sami nie przyjechali ... bo chyba mam jakąs dziure w głowie :(

Fizi
12-08-2004, 12:10
fu** :kurde: racja ... ale to Widzew nie został wpuszczony czy sami nie przyjechali ... bo chyba mam jakąs dziure w głowie :(

chyba masz :hyhy: ,nie zostali wypuszczeni z pociągu na dworcu

Lolek
12-08-2004, 15:36

Niestety, Odra Wodzislaw nie weszla DWA RAZY i to raczej wylacznie z naszej winy. :/

Adiq
12-08-2004, 22:31

Niestety, Odra Wodzislaw nie weszla DWA RAZY i to raczej wylacznie z naszej winy. :/
Wiem, że nie weszła dwa, ale mieliśmy pisać o ostatnim czasie. :chytry: Co do tego ostatniego razu to nasza wina nie była tak oczywista jak we wcześniejszym...

A jeśli już mówimy o poprzednich latach to chyba również w sezonie mistrzowskim w ramach rewanżu na stadion nie wszedł Ruch Chorzów.

orzeu
13-08-2004, 02:32
Oni zawsze cos wykombinuja zebysmy tylko nie weszli...tak jest lepiej dla nich i dla psów

tak, wlasnie to kombinujemy zeby nikt w tej rundzxie nie wszedl :zly:
http://www.skwk.strefa.pl/galeria/0405/dom/polonia/k21.jpg

Tuzin
13-08-2004, 02:39
Jemu chodzilo raczej o wladze waszego klubu niz was...

Q_(L)
13-08-2004, 09:30
Jemu chodzilo raczej o wladze waszego klubu niz Was...

Tez tak to odebrałem, ale "uderz w stół..." :oczko: :hyhy:

orzeu
13-08-2004, 12:38

doba dobra, juz sie nie tlumaczcie :P
"oni" napisane przez kibica innej druzyny jasno wskazuje adresata tych slow, wszak sami spiewacie "Legia to my" wiec to odnosi sie tez do innych klubow. Kibice sa klubem a wiec "oni" to sa kibice. O dzialaczach gdyby chcial napisac to napisalby "ich dzialacze" :hyhy:
czemu tak to zrozumialem i sadze ze takie jest tu znaczenie slowa "oni" ? przyklad - gdybym pisal o meczu Legia-Wisla i napisal "oni wypadli niezle" to oczywiste jest chyba ze slowa te kierowane sa do kibicow, ewentualnie do pilkarzy.
nic, niewazne, bylebyscie weszli bo "mecze bez kibicow gosci to porazka na calosci" :D

Q_(L)
13-08-2004, 13:30

doba dobra, juz sie nie tlumaczcie :P
"oni"...
To sa gdzies w kosmosie 8)

nic, niewazne, bylebyscie weszli bo "mecze bez kibicow gosci to porazka na calosci" :D
I tu sie z Toba musze zgodzić :hyhy:

spoxgreq
28-08-2004, 14:19
Może jednak będzie dobrze. Przetarg się ciągnie i niech się jeszcze ciągnie (LOL nie myślałem, ze kiedyś to napiszę..) Łęczna weszła(by), a Polonia weszła..teraz N@fciarze wejdą. Może jakoś to będzie i wejdziecie. Dobrze by było. Bez gości jest ch.. a jak w Polsce przyjeżdża do Krakowa ponad 100 czy 200 to już pełen sukces :/ Mało ekip w tyle zagląda... :/

czaszka
11-10-2004, 14:20
W 10. kolejce ekstraklasy Wisła będzie podejmować na własnym stadionie piłkarzy Legii Warszawa. - Na spotkanie to na 99% nie zostaną wpuszczeni kibice z Warszawy - poinformował nas dziś dyrektor wiślackiego stadionu Marek Gorączko.

Wszystko wyjaśni się jutro. Wtedy bowiem ostatecznie powinna zostać zakończona procedura przetargu na budowę trybuny południowej. Jeśli nie będzie żadnych odwołań (poinformujemy o tym po południu), firma Budimex-Dromex już w tym tygodniu może przystąpić do prac. A właśnie za południową bramką mieści się obecna trybunka dla kibiców gości.

Jutro w sprawie kibiców gości obradować będą działacze Wisły. Problem jest tym większy, że wszystkie miejsca dla kibiców gospodarzy są już zajęte przez posiadaczy karnetów i nie ma możliwości, by na jeden z podsektorów wpuścić fanów ze stolicy.

Niewątpliwie, w przypadku braku kibiców gości, widowisko straci na atrakcyjności.

źródło: wislakrakow.com via legia.com.pl

Czyli zgodnie z przewidywaniami :zlosliwy:

bayo
11-10-2004, 14:32
Takie właśnie przykłady świadczą o wielkościu klubu. Pusty śmiech nic więcej. Wielka firma buhahahaha, jeszcze długo nie, o ile w ogóle kiedyś.

szczepan
11-10-2004, 14:55
jakos nigdy nie watpilem w to ze Nas tam nie bedzie...

Michu
11-10-2004, 15:08
Kurde, a ja chciałem się wybrać :kurde: Przewidywałem że tak będzie, ale myslalem ze znajdą inne rozwiązanie :/

Snopi_
11-10-2004, 15:28
Wygląda na to ze jeden z lepszych wyjazdow mamy z głowy :kurde: Być może kibicom Wisły nie jest obca taka postawa jak fanów Lecha na finale PP i Śląska na pierwszym meczu sezonu 2001/2002. Ale to sytuacja z innej beczki :/

Raffi
11-10-2004, 15:37
Michu, to jest FIZYCZNIE niemożliwe, bo wszystkie bilety są sprzedane na karnety. Poza tym nie widzę takiej możliwości również praktycznie :D :roll:

PS Byłem pewny, że w końcu tą budowę zaczną, jeżeli nie bedzie odwołania, to po ptokach, włdze Wisły nie zrezygnują z szybszego rozpoczęcia budowy, na rzecz wpuszczenia kibiców.

marecci
11-10-2004, 15:44
Takie właśnie przykłady świadczą o wielkościu klubu. Pusty śmiech nic więcej. Wielka firma buhahahaha, jeszcze długo nie, o ile w ogóle kiedyś.

Rozumiem wasze rozczarowanie, ale troche obiektywizmu też nikomu nie zaszkodzi. Faktem jest, że mamy taki stadion jaki mamy i jeśli w końcu zacznie się remont to dobrze nie tylko dla nas, ale również dla Was - teraz nie przyjedziecie, ale za rok będziecie już mieć ponad 1000 miejsc w dużo lepszych warunkach niż te 500 teraz.

No oczywiście jest proste rozwiązanie by do takich sytuacji nie dochodziło. Wystarczy, że stadiony w Polsce w ogóle nie będą już remontowane i unowocześniana. Wszystko będzie tak jak teraz. Jak komuś taka perspektywa odpowiada to gratuluje.

Michu
11-10-2004, 15:44
Przpomnialo mi się że jak jak było ze nie wpuszczą nas na Lecha na PP, to ITI zafundował mecz w kinie. Ciekawe jak teraz będzie... :roll: :zlosliwy:

Snopi_
11-10-2004, 15:51

tak, wlasnie to kombinujemy zeby nikt w tej rundzxie nie wszedl :zly:
Obrazek (http://www.skwk.strefa.pl/galeria/0405/dom/polonia/k21.jpg)

Tu chodzilo ze to wladzom klubu zalezy na tym by w tej rundzie nie wszedl. Gdyby to was (czyt. kibiców) bawily mecze bez przyjezd to z waszą opinią byloby kiepsko :roll:

żyła
11-10-2004, 16:43
Takie właśnie przykłady świadczą o wielkościu klubu. Pusty śmiech nic więcej. Wielka firma buhahahaha, jeszcze długo nie, o ile w ogóle kiedyś

sorry, ale.......Odra 2x, Cracovia też nie weszła. U NAS.
obiektywizm nie zaszkodzi

Porter
11-10-2004, 17:03
Przpomnialo mi się że jak jak było ze nie wpuszczą nas na Lecha na PP, to ITI zafundował mecz w kinie. Ciekawe jak teraz będzie... :roll: :zlosliwy:

w tamtej rundzie jesli dobrze pamietam (moze wcześniej-dziurki w głowie) był pomysł zeby na EstadioWP postawić telebim i wpiszczać kibiców (L) aby mogli zobaczyc mecz z Wisła (chyba za 5 PLN)...moznaby ITI ten pomysł podrzucić, przeca tacy są multimedialni i w ogóle XXI wiek

Snopi_
11-10-2004, 17:12
Wydaje mi sie ze 5 PLN będzie dla ITI troche za mało :hyhy: Ale w sumie ten pomysl z telebimem nie glupi. Jeżeli chodzi o kino to potrzebne by tu bylo porozumienie z C+

żyła
11-10-2004, 17:25
rok temu ten telbim chyba nie wypalił, bo miasto nie wydało zgody na org. imprezy masowej(za późno zosatli poinformowani) :hmm:

Ewcia
11-10-2004, 18:21
Oni to zawsze coś wymyślą... :kurde:

A moze by tak dać meczyk w Multikinie :chytry:

Raffi
11-10-2004, 18:26
a ja bym się wcale strasznie nie zdziwił :chytry:

Lukass
11-10-2004, 19:05
Ehh ...... Wisła chce przebudować stadion ... Ale czemu akurat w środku I rundy ? Nie mogli wyremontować tej trybuny np.: W przerwie letniej ? Szkoda ... A zapowiadał się dobry mecz ...

bayo
11-10-2004, 20:29

Rozumiem wasze rozczarowanie, ale troche obiektywizmu też nikomu nie zaszkodzi. Faktem jest, że mamy taki stadion jaki mamy i jeśli w końcu zacznie się remont to dobrze nie tylko dla nas, ale również dla Was - teraz nie przyjedziecie, ale za rok będziecie już mieć ponad 1000 miejsc w dużo lepszych warunkach niż te 500 teraz.

No oczywiście jest proste rozwiązanie by do takich sytuacji nie dochodziło. Wystarczy, że stadiony w Polsce w ogóle nie będą już remontowane i unowocześniana. Wszystko będzie tak jak teraz. Jak komuś taka perspektywa odpowiada to gratuluje.
Jasne... nie można zacząć dzień po meczu, strasznie ucierpią na tym prace :chytry:

sorry, ale.......Odra 2x, Cracovia też nie weszła. U NAS.
obiektywizm nie zaszkodzi
A czemu nie weszli ? Pomerdało Ci się coś :hmm:

MrÓwA_1906
11-10-2004, 21:46
Ehh ...... Wisła chce przebudować stadion ... Ale czemu akurat w środku I rundy ? Nie mogli wyremontować tej trybuny np.: W przerwie letniej ? Szkoda ... A zapowiadał się dobry mecz ...

My jej nie remontujemy tylko budujemy nowa... jesli Budimex zacznie budowac to trudno mecz odbedzie sie bez kibicow gosci, co jest in minus....

zreszta pozyjemy zobaczymy

Żmijka
11-10-2004, 23:05
Oczywiście szkoda, że Was najprawdopodobmnie nie bedzie na tym meczu, ale ja mam dwa słowa na ten temat.

1) Ktoś pisze czy nie można zacząć remontu, a własciwie u nas to jest budowa od nowa - dzień później ? Z tego co mi wiadomo (dziś usłyszałam coś mniej więcej takiego w klubie) to są jakieś takie wymogi proceduralne (nie pytajcie dokładnie bo sie nie orientuje) iż zamin zacznie się remont teran (czyt. w tym przypadku trubuna dla gości) muszą byc zamknięte przez tydzień. A ponieważ zalezy nam na jak najszybszym rozpoczęciu budowy to poczekanie do jednego dnia do meczu to tak naprawde strata dla nas około 2 tyg. !
A i tak remont już opuznia się niemiłośiernie ...

2) Ponieważ najprawdopodobniej (znaczy na 99%) na tym meczu muy niebedziemy prowadzić żadego dopingu ani robić oprawy, więc atrakcyjnośc "konkurencji" a zarazem Waszego wyjazdu troche spada ...
Znaczy ja to troche tak widze ... Wiadomo, że wyjazd to wyjazd, ale ...
Tu liczyliśmy jak coś na Waszą solidarnośc z nami i dostosowanie się ...

Mecz bez kibiców gości nie smakuje tak dobrze, ale w tym wypadku chyba nie bedzie to taką tragedią ... Mówie o moich odczuciach ...

Ale wiadomo, że Wam zależy ...

Pozdrawiam

bayo
11-10-2004, 23:17
2) Ponieważ najprawdopodobniej (znaczy na 99%) na tym meczu muy niebedziemy prowadzić żadego dopingu ani robić oprawy, więc atrakcyjnośc "konkurencji" a zarazem Waszego wyjazdu troche spada ...
Tu liczyliśmy jak coś na Waszą solidarnośc z nami i dostosowanie się ... Pozdrawiam
Wiesz odpowiedziałbym Tobie co mnie obchodzi to, że Wisła na tym meczu nie będzie prowadziła dopingu... ale chcę być grzeczny :chytry: Ja jak jadę na mecz [czy to Olimpii czy Legii], to jadę by dopingować swoją drużynę i kibicować piłkarzom, a nie by słuchać dopingu czy oglądać popisy miejscowych kibiców. Ale, to ja... Może Ty masz inaczej.
A z tym tłumaczeniem terminu - śmieszy jak ktoś absurdalne decyzje próbuje umotywowyać i argumentować w jeszcze bardziej absurdalny sposób. Po co? To już jest wystarczająco komiczne.

rosol
11-10-2004, 23:27
Wytłumaczcie mi jedno. Budują nową trybunę. Ale po co?? Skoro np. na Lechu dostaliśmy ostatnio 300 biletów bo jakiś tam przepis PZPN-u. To po co trybuna na 1000 miesc skoro wpuszczą i tak 300. Może jestem źle poinformowany ale proszę was, żebyście mi to wytłumaczyli :zdziwiony:

el majoneze
11-10-2004, 23:45
Oczywiście szkoda, że Was najprawdopodobmnie nie bedzie na tym meczu, ale ja mam dwa słowa na ten temat.

1) Ktoś pisze czy nie można zacząć remontu, a własciwie u nas to jest budowa od nowa - dzień później ? Z tego co mi wiadomo (dziś usłyszałam coś mniej więcej takiego w klubie) to są jakieś takie wymogi proceduralne (nie pytajcie dokładnie bo sie nie orientuje) iż zamin zacznie się remont teran (czyt. w tym przypadku trubuna dla gości) muszą byc zamknięte przez tydzień. A ponieważ zalezy nam na jak najszybszym rozpoczęciu budowy to poczekanie do jednego dnia do meczu to tak naprawde strata dla nas około 2 tyg. !
A i tak remont już opuznia się niemiłośiernie ...

Mecz bez kibiców gości nie smakuje tak dobrze, ale w tym wypadku chyba nie bedzie to taką tragedią ... Mówie o moich odczuciach ...

Ale wiadomo, że Wam zależy ...

Pozdrawiam

Zmijka...wybacz ja nie w temacie..dlaczego macie nie prowadzic dopingu??czy to tylko lda kumatych? :oczko:

ems
12-10-2004, 00:31
:kurde:

kud(L)aty68
12-10-2004, 07:44
Wytłumaczcie mi jedno. Budują nową trybunę. Ale po co?? Skoro np. na Lechu dostaliśmy ostatnio 300 biletów bo jakiś tam przepis PZPN-u. To po co trybuna na 1000 miesc skoro wpuszczą i tak 300. Może jestem źle poinformowany ale proszę was, żebyście mi to wytłumaczyli :zdziwiony:

Trybuna na 1000 nie dla nas na lige tylko na puchary to proste. PZPN juz nie dopusci zebysmy gdziekowliek pojechali w wiecej niz ta magiczna "300". Tylko skad misiom z PZPNu wzielo sie akurat 300? To mnie zastanawia...

Raffi
12-10-2004, 07:50
wg komunikatu PZPN policaje stwierdzili, że nie są w stanie zabezpieczyć skutecznie więcej, czy jakoś tak

kud(L)aty68
12-10-2004, 08:53
wg komunikatu PZPN policaje stwierdzili, że nie są w stanie zabezpieczyć skutecznie więcej, czy jakoś tak

????
Amatorka q....ich mac. Takie pier.....
Kluby maja inwestowac w infrastrukture, budowac wieksze, nowoczesne stadiony, min. po to zeby wiecej ludzi przyszlo na mecz. A policja mowi - ch....z tym, tylko 300 bo nam sie nie chce?
Typowo polskie - wy robta a my Wam za to nie bojta sie....

Kocur
12-10-2004, 09:33
Trybuna na 1000 nie dla nas na lige tylko na puchary to proste. PZPN juz nie dopusci zebysmy gdziekowliek pojechali w wiecej niz ta magiczna "300". Tylko skad misiom z PZPNu wzielo sie akurat 300? To mnie zastanawia...

może im się te czytniki do "c(h)ipów" zacinają jak przejdzie więcej niz 300 osób...
pewnie oprogramowanie Prokomu ... :oczko:

ps. Cracovii było lekko ponad 500 osób i jakoś sobie policaje radzili - więc niech pzpn nie pieprzy tylko sie przyzna że to "300 osób" to ich kolejny chory pomysł :zly:

Jarman
12-10-2004, 09:41
Wszystkim (zwłaszcza bayo...) wietrzącym spiski mające na celu - a jakże - zrobienie na złość kibicom Legii przez zakompleksionych (jak mniemam) działaczy Wisły:

1. To nie jest remont stadionu, lecz budowa nowej trybuny, będąca początkiem gruntownej rozbudowy/przebudowy stadionu, planowana już od kilku miesięcy.
Przetarg ogłoszono ok. 2 miesiące temu, ale procedury przetargu "unijnego" są dość długie i wydaje sie, że nareszcie szczęśliwie dobiegły końca. Akurat teraz.

2. Rozpoczęcie robót budowlanych po wygraniu przetargu następuje zawsze w możliwie najwcześniejszym terminie po podpisaniu umwy - często na drugi dzień.
Chodzi o to, że wykonawca musi się zmieścić w pewnych terminach. Nie znam umowy, która zostanie lada dzień podpisana (o ile nie będzie protestów) z Budimexem, ale zapewne znajdą się tam postanowienia dotyczące terminów realizacji poszczególnych etapów budowy.
Termin oddania trybuny bez zaplecza to 31.03.2005. Budowa zaplecza pod trybuną potrwa jeszcze kolejny rok.
Zima za pasem, i nawet jeśli pewne roboty można tą porą prowadzić, to względy natury logistycznej powodują opóźnienia....
Bardzo też możliwe, że część pieniędzy przeznaczoną na budowę (np. z budżetu Miasta Krakowa) powinno się wydać do końca roku budżetowego czyli do 31.12.

3. Mało kto jest zapewne zadowolony z braku możliwości wejścia kibiców gości na nasz stadion.
Ale dla mnie osobiście ważniejszy jest nowy, większy stadion, zbudowany bez kolejnych opóźnień, niż parę meczów z udziałem kibiców przeciwnej drużyny.
Za to już za 2 lata - jak dobrze pójdzie - powinniście dostać ok. 1100 miejsc.

Raffi
12-10-2004, 09:58
co do ostatniego, to wiecie, no, jest pewien punkt przegięcia pały, są pewne przzyjęte zwyczaje, ale bez przesady...

Jaco
12-10-2004, 10:07
Z tego, co mi wiadomo, a wiadomo mi raczej z pewnego źródła, dzisiaj grupa kibiców Wisły udaje się do władz swojego klubu, w celu zobligowania ich do wpuszczenia grupy kibiców Legii na mecz z Wisłą. :brawo:

MrÓwA_1906
12-10-2004, 11:09
Tak, tak 1100 miejsc, jasne, właśnie do Poznania też tyle dostaliśmy. Kudłaty dobrze napisał, że ta trybuna to jest na europejskie puchary szykowana. Dla nas dalej będzie 300 biletów.
Szczerze mówiąc to mam głęboko gdzieś, czy to remont czy inna budowa, jestem kibicem i chciałbym móc jeździć za swoją drużyną. Nie atakuję tutaj kibiców-> może poza tymi co się cieszą, że nas nie będzie. Mimo to jestem, za tym aby u nas na wiosnę, też zaczął się remont :zlosliwy:

My też kiedyś liczyliśmy na Waszą :zly: wyszło pięknie. :brawo:

:wstyd: :wstyd:

moze do zobaczenia

Żmijka poki co nie wiadomo jak bedzie wygladal ten mecz..... wiec poczekajmy.

Żmijka
12-10-2004, 11:20
el majoneze - dopinu nie bedzie (na 99%) ponieważ Mordercy z Cracovi zabili nam z kibica i w ramach protestu oraz żałoby najpewnie nawet do końca rundy nie bedziemy prowadzić dopingu (był już Hutnik bez, teraz Wodzisław no i (L))

Bayo - chyba jednak nie dokońca skumałeś o co mi chodzi i naprawde nie wiesz czmemu mamy nie prowadzić dopingu ... :roll:

Przeczytaj to co napisałam wyżej.
Miliśmy nadzieje, że w ramach soliarności protestu przeciwko przemocy również zrezygnujecie z dopingu.
Ale widze, że cięzko to zrozumiec ... :kurde:

Dla nas wydażyła się tagedia jaką jest każda śmierć, a szczególnie śmierć kibica i KOLEGI ...

Jeśli uda się załatwić, żebyście przyjechali to zapewne taka próśba zostanie wystosowana od odpowiednich osób do tak owych również u Was.

jednak już pojawiły sie głosy i jest to brane pod uwage, iż jednak cisza nie bedzie panowała przez całe 90 minut ... Tego narazie na 100% nikt nie wie jeszcze.

A dla twojej wiadomości ja również jak jeżdże na wyjazdy to tylko po to, ązeby wspierać SWOICH piłkarzy i swoją drużyne. Jednak tutaj poprostu chodzi o coś innego ... :-

I nie mów mi bezsensownej argumentacji, bo taka jest prawada ... Jeśli byście czekali na stadion już tyle czasu i z takimi problemami do tego dochodzili to te 2 tygodnie (właściwe co ja pisze - prawie miesiąć ...) liczył by się dla Was ... A wiesz, zima się zbliża a jak snieg spadnie i jest 20 st. mrozu to trochu trudno się prowadzi budowe ...

Sama jestem za tym, żebyście weszli do nas, ale zrozumiem jeśli to się nie stanie ...

A owszem, jest załatwiane (chyba nawet teraz) "na górze" właśnie żebyście weszli ...

Ale nie uprzedzajmy faktów i poczekajmy z dyskusją na 100% decyzje ...

Pozdrawiam

EDIT: sorry za błędy.

Mrówa - właśnie to napsiałam ;)

rosol
12-10-2004, 11:43
W zakresie przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych

Zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami związkowymi gospodarz zawodów zobowiązany jest zapewnić wydzielone miejsca dla kibiców przyjezdnych w ilości odpowiadającej 5% ogólnej liczby miejsc na stadionie. Mając na uwadze stanowisko Komendy Głównej Policji oraz przypadki zakłócenia porządku w sezonie 2003/2004 od rundy jesiennej sezonu 2004/2005 każdy z klubów zobowiązany będzie do przyjęcia do 300 widzów stanowiących zorganizowaną grupę kibiców przyjezdnych lub odpowiednio 5% na obiektach, których pojemność stanowi mniej niż 6000 osób.
Klub nie ma możliwości odmówić przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości, w sytuacji, gdy spełnią oni wymagania i warunki, o których mowa poniżej. Odstępstwa od zasady przyjmowania kibiców gości mogą nastąpić jedynie w przypadku decyzji właściwych organów dyscyplinarnych PZPN lub decyzji władz administracyjnych, właściwych dla organizatora meczu.

To już było cytowane w innym topiku, ale nadal czegoś nie rozumiem. Skoro nie mogą odmówić to dlaczego odmawiają??? :kurde:

jasin
12-10-2004, 11:58
Klub nie ma możliwości odmówić przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości, w sytuacji, gdy spełnią oni wymagania i warunki, o których mowa poniżej. Odstępstwa od zasady przyjmowania kibiców gości mogą nastąpić jedynie w przypadku decyzji właściwych organów dyscyplinarnych PZPN lub decyzji władz administracyjnych, właściwych dla organizatora meczu.

To już było cytowane w innym topiku, ale nadal czegoś nie rozumiem. Skoro nie mogą odmówić to dlaczego odmawiają??? :kurde:

No jak to może? masz wyraźnie napisane "ostępstwa od zasady ...." i koszrystają z odstępstw. w tym wypadku np. mogło to być pozwolenie na budowę czy coś... jak to w polskim prawie - zawsze jest furtka z której można skorzystać

kud(L)aty68
12-10-2004, 12:02
W zakresie przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych

Zgodnie z obowiązującymi uregulowaniami związkowymi gospodarz zawodów zobowiązany jest zapewnić wydzielone miejsca dla kibiców przyjezdnych w ilości odpowiadającej 5% ogólnej liczby miejsc na stadionie. Mając na uwadze stanowisko Komendy Głównej Policji oraz przypadki zakłócenia porządku w sezonie 2003/2004 od rundy jesiennej sezonu 2004/2005 każdy z klubów zobowiązany będzie do przyjęcia do 300 widzów stanowiących zorganizowaną grupę kibiców przyjezdnych lub odpowiednio 5% na obiektach, których pojemność stanowi mniej niż 6000 osób.

Rosol - proste, bo tak jest prosciej. Dla "dzialaczy" (pozygam sie jak jeszcze raz bede musial napisac "dzialacz") - bo ochrona kosztuje, a zwlaszcza dla psiarskich - bo jak napisalem wyzej - to sa amatorzy, ktorzy dobrze rade daja sobie tylko wtedy gdy robia Ci wjazd do mieszkania, bo za glosno gra muzyka.

Pan Artysta
12-10-2004, 17:35
kto zaczyna budowę w pażdzierniku-listopadzie :klnie: - no chyba że kasa jest do wydania na ten rok :hmm:

Radzyn
12-10-2004, 19:52
No i na 100 % już nie wpuszczą.Brawo działacze Wisły za rozmyślność :brawo: :kurde:

MrÓwA_1906
12-10-2004, 20:17
kto zaczyna budowę w pażdzierniku-listopadzie :klnie: - no chyba że kasa jest do wydania na ten rok :hmm:

firma ma zainwestowac do konca tego roku 10 000 000 zlotych... wiec czas w tym wypadku gra role....

Pan Artysta
12-10-2004, 22:14

firma ma zainwestowac do konca tego roku 10 000 000 zlotych... wiec czas w tym wypadku gra role....

no to remont musi ruszyć z kopyta-rok trzeba zamknąć z lekką stratą

bayo
12-10-2004, 22:53
Wszystkim (zwłaszcza bayo...) wietrzącym spiski mające na celu - a jakże - zrobienie na złość kibicom Legii przez zakompleksionych (jak mniemam) działaczy Wisły:

1. To nie jest remont stadionu, lecz budowa nowej trybuny, będąca początkiem gruntownej rozbudowy/przebudowy stadionu, planowana już od kilku miesięcy.
Przetarg ogłoszono ok. 2 miesiące temu, ale procedury przetargu "unijnego" są dość długie i wydaje sie, że nareszcie szczęśliwie dobiegły końca. Akurat teraz.

2. Rozpoczęcie robót budowlanych po wygraniu przetargu następuje zawsze w możliwie najwcześniejszym terminie po podpisaniu umwy - często na drugi dzień.
Chodzi o to, że wykonawca musi się zmieścić w pewnych terminach. Nie znam umowy, która zostanie lada dzień podpisana (o ile nie będzie protestów) z Budimexem, ale zapewne znajdą się tam postanowienia dotyczące terminów realizacji poszczególnych etapów budowy.
Termin oddania trybuny bez zaplecza to 31.03.2005. Budowa zaplecza pod trybuną potrwa jeszcze kolejny rok.
Zima za pasem, i nawet jeśli pewne roboty można tą porą prowadzić, to względy natury logistycznej powodują opóźnienia....
Bardzo też możliwe, że część pieniędzy przeznaczoną na budowę (np. z budżetu Miasta Krakowa) powinno się wydać do końca roku budżetowego czyli do 31.12.

3. Mało kto jest zapewne zadowolony z braku możliwości wejścia kibiców gości na nasz stadion.
Ale dla mnie osobiście ważniejszy jest nowy, większy stadion, zbudowany bez kolejnych opóźnień, niż parę meczów z udziałem kibiców przeciwnej drużyny.
Za to już za 2 lata - jak dobrze pójdzie - powinniście dostać ok. 1100 miejsc.
Wszystko ślicznie [dziękuję za wyróżnienie :chytry:] tylko pewne pytania cały czas są aktualne:
1. Dlaczego w jednym z ważniejszych meczów sezonu, w meczu Wisła-Legia, to warszawski zespół ma być pozbawiony wsparcia swoich fanów. Nie marzę nawet o takiej sytuacji, że warszawiaków do Krakowa będzie mogło kiedyś pojechać tyle, ile będzie chciało. Wiślacy ten komfort mają zawsze... Może ich przyjechać 2500 tys i wejdą, a Legia?
2. Czy tak prężny i mający takie ambicje klub jak Wisła, nie powinien stanąć na wysokości zadania wpuszczając kibiców gości na ten prestiżowy pojedynek? Pewnie, że najprościej jest powiedzieć "zamknięte" i kłopot z głowy, ale jak się to ma do tego co naokrągło dookoła plecie Czerwiński? Jak jest taki w porządku, to niech udostępni kibicom Legii tą trybunkę za bramką od strony tych kolumn.
Smutne to jest :-

Fizi
12-10-2004, 22:57
Jak jest taki w porządku, to niech udostępni kibicom Legii tą trybunkę za bramką od strony tych kolumn.

niestety zdaje się , że na tamte miejsca też są wykupione karnety

bayo
12-10-2004, 23:04
Jak jest taki w porządku, to niech udostępni kibicom Legii tą trybunkę za bramką od strony tych kolumn.

No to, idąc tym tropem dalej, można śmiało założyć, że jak zbudują tą trybunkę na 1100 miejsc to sprzedadzą karnety swoim kibicom :chytry: A kibice Legii? Będa musieli czekać na kolejną rozbudowe :zdziwiony:

Creator
12-10-2004, 23:20

To oczywiscie zależy od tego, czy klub jest w stanie zapewnić ochronę dla wiekszej liczby kibiców przyjezdnych (np 1000). W poznaniu nie chcieli robić sobie dodatkowych kosztów (ochrona,policja) wiec dla swojego świetego spokoju dali nam 300 sztuk. w krakowie na pewno (po remoncie) będą nam dawać wiecej, bo tam jest bardziej 'troskliwa' opieka nad przyjezdnymi...

bayo
12-10-2004, 23:44

To oczywiscie zależy od tego, czy klub jest w stanie zapewnić ochronę dla wiekszej liczby kibiców przyjezdnych (np 1000). W poznaniu nie chcieli robić sobie dodatkowych kosztów (ochrona,policja) wiec dla swojego świetego spokoju dali nam 300 sztuk. w krakowie na pewno (po remoncie) będą nam dawać wiecej, bo tam jest bardziej 'troskliwa' opieka nad przyjezdnymi...
Na jakiej podstawie sądzisz, że w Krakowie postąpią inaczej jak w Poznaniu? Skoro można sobie ciąć w ch** i nikt nikomu nic za to nie zrobi, to w Galicji również pójdą na łatwiznę. Nie sądzisz? Ja jestem wręcz przekonany, że tak będzie i to 300 wyproszone ticketów to będzie max... O ile, w dniu meczu Wisła - Legia nie będzie zmieniana lokalizacja toi-toi i stanowisk z coca-cola co oczywiście uniemożliwi przyjazd zorganizowanej grupy kibiców ze stolicy - fanów Legii :chytry:

Jarman
13-10-2004, 08:45
Wszystko ślicznie [dziękuję za wyróżnienie :chytry:] tylko pewne pytania cały czas są aktualne:
1. Dlaczego w jednym z ważniejszych meczów sezonu, w meczu Wisła-Legia, to warszawski zespół ma być pozbawiony wsparcia swoich fanów. Nie marzę nawet o takiej sytuacji, że warszawiaków do Krakowa będzie mogło kiedyś pojechać tyle, ile będzie chciało. Wiślacy ten komfort mają zawsze... Może ich przyjechać 2500 tys i wejdą, a Legia?
2. Czy tak prężny i mający takie ambicje klub jak Wisła, nie powinien stanąć na wysokości zadania wpuszczając kibiców gości na ten prestiżowy pojedynek? Pewnie, że najprościej jest powiedzieć "zamknięte" i kłopot z głowy, ale jak się to ma do tego co naokrągło dookoła plecie Czerwiński? Jak jest taki w porządku, to niech udostępni kibicom Legii tą trybunkę za bramką od strony tych kolumn.

Ad. 1. To pytanie nie tylko o zespół warszawski. Takiego samego dopingu będzie pozbawiony zespół Lecha i pewnie większości innych drużyn wiosną.
Powtarzam - przetarg był ogłoszony dość dawno, a gdyby nie przesunięcie jego rozstrzygnięcia spowodowane np. pytaniami w sprawie specyfikacji, to zagrożony był nawet udział kibiców Craxy na derbach.
Kiedys do rozpoczecia budowy musiało przecież dojść czyimś kosztem.
Jestem przekonany, że po przebudowie stadionu kibice gości bedą mogli przyjeżdżać do Krakowa w satysfakcjonującej ilości.

Ad.2. Klub podjął rozmowy z kibicami Wisły w tej sprawie, ale nie od klubu wszystko zależy.
Firma, która wygrała przetarg musiałaby wyrazić zgodę na opóźnienie rozpoczęcia prac, a więc narażać się na opóźnienie terminu wykonania robót i związane z tym kary umowne, tudzież na opóźnienie w realizacji faktur częściowych...szczerze mówiąc, gdybym był właścicielm takiej firmy, to nawet bedąc zagorzałym kibicem, dbałbym raczej o własne interesy, a nie o to czy mecz obejrzy na żywo dodatkowa grupa kibiców...
Z drugiej strony w tej chwili nie ma obiektywnych możlwiości wpuszczenia kibiców przyjedznych na inne miejsca. To sprawa np. sektora buforowego, dodatkowych zabezpieczeń itd., pomijając już najistotniejszy w tej sprawie brak wolnych miejsc z powodu wykupionych karnetów. To dotyczy też tej zadaszonej trybuny od strony kolumn. Tam też miejsca mają wyłącznie karnetowicze i nie ma możliwosci przeniesienia ich gdzie indziej.

Przy okazji - nie ma się co obawiać że w przyszłości WSZYSTKIE miejsca na stadionie będą dla karnetowiczów.
Klub musi zapewnić te 5% miejsc dla przyjezdnych i tak z pewnością będzie.
Odrębną sprawą jest to, czy np. policja nie wprowadzi ograniczeń ilościowych motywujac to np. względami bezpieczeństwa na trasie dworzec-stadion itd.
Natomiast sądzę, że klub będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo na stadionie dla większej grupy kibiców przyjezdnych.

bayo
13-10-2004, 09:04

Ad. 1. To pytanie nie tylko o zespół warszawski. Takiego samego dopingu będzie pozbawiony zespół Lecha i pewnie większości innych drużyn wiosną.
Powtarzam - przetarg był ogłoszony dość dawno, a gdyby nie przesunięcie jego rozstrzygnięcia spowodowane np. pytaniami w sprawie specyfikacji, to zagrożony był nawet udział kibiców Craxy na derbach.
Jestem przekonany, że po przebudowie stadionu kibice gości bedą mogli przyjeżdżać do Krakowa w satysfakcjonującej ilości.

Ad.2. Klub podjął rozmowy z kibicami Wisły w tej sprawie, ale nie od klubu wszystko zależy.
Firma, która wygrała przetarg musiałaby wyrazić zgodę na opóźnienie rozpoczęcia prac, a więc narażać się na opóźnienie terminu wykonania robót i związane z tym kary umowne, tudzież na opóźnienie w realizacji faktur częściowych...szczerze mówiąc, gdybym był właścicielm takiej firmy, to nawet bedąc zagorzałym kibicem, dbałbym raczej o własne interesy, a nie o to czy mecz obejrzy na żywo dodatkowa grupa kibiców...
Z drugiej strony w tej chwili nie ma obiektywnych możlwiości wpuszczenia kibiców przyjedznych na inne miejsca. To sprawa np. sektora buforowego, dodatkowych zabezpieczeń itd., pomijając już najistotniejszy w tej sprawie brak wolnych miejsc z powodu wykupionych karnetów. To dotyczy też tej zadaszonej trybuny od strony kolumn. Tam też miejsca mają wyłącznie karnetowicze i nie ma możliwosci przeniesienia ich gdzie indziej.

Przy okazji - nie ma się co obawiać że w przyszłości WSZYSTKIE miejsca na stadionie będą dla karnetowiczów.
Klub musi zapewnić te 5% miejsc dla przyjezdnych i tak z pewnością będzie.
Odrębną sprawą jest to, czy np. policja nie wprowadzi ograniczeń ilościowych motywujac to np. względami bezpieczeństwa na trasie dworzec-stadion itd.
Natomiast sądzę, że klub będzie w stanie zapewnić bezpieczeństwo na stadionie dla większej grupy kibiców przyjezdnych.
Jedna sprawa - Lech z Wami o majstra nie gra, przynajmniej w tym sezonie. Legia IMHO walczy cały czas.
Jeśli chodzi o drugą część Twojej odpowiedzi - nie bardzo rozumiem jakie klub podjął rozmowy z kibicami, co jest przedmiotem tych dyskusji. Bo jeśli twierdzisz, że wszystkie miejsca na stadionie zajęte są przez karneciarzy, to o czym się dywaguje w chwili obecnej? Nie rozumiem, proszę jaśniej :/

Jarman
13-10-2004, 09:40
Jedna sprawa - Lech z Wami o majstra nie gra, przynajmniej w tym sezonie. Legia IMHO walczy cały czas.
Jeśli chodzi o drugą część Twojej odpowiedzi - nie bardzo rozumiem jakie klub podjął rozmowy z kibicami, co jest przedmiotem tych dyskusji. Bo jeśli twierdzisz, że wszystkie miejsca na stadionie zajęte są przez karneciarzy, to o czym się dywaguje w chwili obecnej? Nie rozumiem, proszę jaśniej :/

Za stroną wislakrakow.com

Wisła - Legia: Nie ma jeszcze decyzji
Po dzisiejszym roboczym spotkaniu na temat stadionu nie ma ostatecznej decyzji, czy kibice Legii zostaną wpuszczeni na mecz z Wisłą. Podejmie ją wykonawca, czyli firma Budimex-Dromex, której przedstawiciele jeszcze w tym tygodniu pojawią się na stadionie Wisły, by zobaczyć plac budowy.
Jeśli budowlańcy zdecydują, że możliwe jest, by za 2,5 tygodnia wpuścić na trybunkę kibiców gości - legioniści zostaną wpuszczeni. W innym przypadku, klub wystosuje do PZPN pismo informujące o rozpoczęciu prac budowlanych uniemożliwiających wpuszczanie kibiców gości.
Jak nas poinformował dyrektor stadionu Marek Gorączko, klub nie widzi możliwości, by kibice Legii mogli zostać wpuszczeni na inny sektor. - Tu nie tylko chodzi o to, że wszystkie miejsca są już zajęte. To przecież kwestia sektora buforowego, osobnych wejść itd.

Jak pisałem - w tej chwili jedyną możliwością wpuszczenia kibiców Legii (bo Lecha to już szczerze watpię), jest przesunięcie terminu rozpoczęcia robót przez Budimex.
W gruncie rzeczy wszystko teraz zależy od nich.
Do meczu zostało 17 dni...a wejść mogliby na plac pewnie w poniedziałek, czyli za dni 19...
To wcale nie jest mało, ale też nie na tyle dużo by nie rozważać takiej możliwości.

Odnośnie tego, że walczycie z nami o majstra - nikt tego nie kwestionuuje, ale do znudzenia powtarzam, że to nie wina klubu, że przetarg został zakończony w właśnie teraz.
Bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że to Miasto Kraków organizowało przetarg i zapłaci za roboty...a nie Wisła Kraków....

bayo
13-10-2004, 09:54

Za stroną wislakrakow.com

Wisła - Legia: Nie ma jeszcze decyzji
Po dzisiejszym roboczym spotkaniu na temat stadionu nie ma ostatecznej decyzji, czy kibice Legii zostaną wpuszczeni na mecz z Wisłą. Podejmie ją wykonawca, czyli firma Budimex-Dromex, której przedstawiciele jeszcze w tym tygodniu pojawią się na stadionie Wisły, by zobaczyć plac budowy.
Jeśli budowlańcy zdecydują, że możliwe jest, by za 2,5 tygodnia wpuścić na trybunkę kibiców gości - legioniści zostaną wpuszczeni. W innym przypadku, klub wystosuje do PZPN pismo informujące o rozpoczęciu prac budowlanych uniemożliwiających wpuszczanie kibiców gości.
Jak nas poinformował dyrektor stadionu Marek Gorączko, klub nie widzi możliwości, by kibice Legii mogli zostać wpuszczeni na inny sektor. - Tu nie tylko chodzi o to, że wszystkie miejsca są już zajęte. To przecież kwestia sektora buforowego, osobnych wejść itd.

Jak pisałem - w tej chwili jedyną możliwością wpuszczenia kibiców Legii (bo Lecha to już szczerze watpię), jest przesunięcie terminu rozpoczęcia robót przez Budimex.
W gruncie rzeczy wszystko teraz zależy od nich.
Do meczu zostało 17 dni...a wejść mogliby na plac pewnie w poniedziałek, czyli za dni 19...
To wcale nie jest mało, ale też nie na tyle dużo by nie rozważać takiej możliwości.

Odnośnie tego, że walczycie z nami o majstra - nikt tego nie kwestionuuje, ale do znudzenia powtarzam, że to nie wina klubu, że przetarg został zakończony w właśnie teraz.
Bo nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, że to Miasto Kraków organizowało przetarg i zapłaci za roboty...a nie Wisła Kraków....
Dziękuję za wyjaśnienia :) A swoją drogą doczekamy kiedyś normalności, kiedy to kluby będą decydowały o wpuszczaniu takiej a nie innej liczby kibiców, udostępnianiu im określonej liczby biletów. Bo teraz to decyduje policja, prezydencie miast i jak się okazuje... firmy budowlane. Zapewne czeka nas jeszcze stadium wydawania zgody przez proboszcza parafii w zasięgu której leży stadion ;)

kud(L)aty68
14-10-2004, 08:47

Oki, oki....tylko powiedz mi dlaczego ch....mnie obchodzi czy wpuscicie Lecha czy nie? :chytry:

michaloy
14-10-2004, 13:14
[quote="rosol"]W zakresie przyjmowania zorganizowanych grup kibiców przyjezdnych

A ja powiem tak:
Poniewaz kibice druzyn przyjezdnych sa z reguly 1h - 1,5h przed meczem to w wiekszej ilosci niz 300 osob nie zdaza wejsc na czas. Jedna brameczka jest obliczona na - 3 min jedna osoba (razem z macanka i dokumentami). Teraz kluby sa zobowiazane do uruchomienia jednej takiej brameczki.

Klub nie ma możliwości odmówić przyjęcia zorganizowanej grupy kibiców gości, w sytuacji, gdy spełnią oni wymagania i warunki, o których mowa poniżej. Odstępstwa od zasady przyjmowania kibiców gości mogą nastąpić jedynie w przypadku decyzji właściwych organów dyscyplinarnych PZPN lub [glow=red:c975dfaecc]decyzji władz administracyjnych, właściwych dla organizatora meczu[/glow:c975dfaecc].

Tu wlasnie jest kruczek. A kto jest wladza administracyjna wlasciwa dla organizadora meczu? [shadow=brown:c975dfaecc][glow=yellow:c975dfaecc]WŁADZE MIASTA[/glow:c975dfaecc][/shadow:c975dfaecc]

Fro_Lech
14-10-2004, 13:25
Dziękuję za wyjaśnienia A swoją drogą doczekamy kiedyś normalności, kiedy to kluby będą decydowały o wpuszczaniu takiej a nie innej liczby kibiców, udostępnianiu im określonej liczby biletów. Bo teraz to decyduje policja, prezydencie miast i jak się okazuje... firmy budowlane. Zapewne czeka nas jeszcze stadium wydawania zgody przez proboszcza parafii w zasięgu której leży stadion

Kiedyś to ... kibice decydowali ilu ich będzie na sektorze gości....Po prostu przyjeżdżali , kupowali bilety lub też nie ;) i wchodzili...ehh pięknie czasy to były.

Żmijka
15-10-2004, 16:23
Powiem tak - płakac nie bedziecie 8)

Tylko wiecie - mnie tu nie było i nic nie mówiłam ... :klnie: :cicho:

Była dziś konferencja i rozmawiano głównie o stadionie i również o Waszym wejściu ;)

Pozdrawiam

P.S. Tylko jak coś to nie bijcie :niebij:

spoxgreq
15-10-2004, 19:36
Lech już nie wejdzie na stówę...

Wam się prawdopodobnie uda i prawidłowo.

Do kogoś: Nie słyszałem o kimś, kto życzy Wam "nie wejścia"

bayo: Ale bzdury pleciesz... to tak jakbyście mieli rozsądniejsze ceny karnetów i trybunę za bramką(nie łuk), miałbyśtam karnecik i w pewnym momencie przychodzi krawaciarz i mówi : "Pan dziś meczu nie obejrzy bo tu musza być kibice przyjezdni, nie przesadzimy pana bo wszystkie miejsca są zajęte" 1000 osób na ulicę z zapłaconym meczem. Fajnie, nie?
Więc szkoda gadać głupoty, jedyne wyjście to nie ściemniać, ze remonty(bo to g. prawda nawet teraz nic się nie dzieje i w te 2 tyg. też się za bardzo nie stanie) i policja nie wyrobi(jak z 520 zydami wyrobiła to z Wami wyrobi), przyjeżdżacie, wchodzicie(oby).

Pozdrawiam

Raffi
19-10-2004, 14:22
Jednak wchodzimy na Wisłę 8) 8)

MrÓwA_1906
19-10-2004, 14:24
ZOSTANIECIE WPUSZCZENI NA NASZ STADION PODCZAS MECZU WISŁA-LEGIA MYSLE ZE WAS TA DECYZJA UCIESZY :).

http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=6849

Co do nas apropo meczu....

45 minut ciszy, bez flag oprawy itd.... czy przylaczycie sie aby upamietnic tragiczne wydarzenia w Krakowie zalezy juz od was....

Fester
19-10-2004, 15:37
wy sie nie przylaczyliscie...

michaloy
19-10-2004, 15:59
A wy co robiliscie w trakcie naszej minuty ciszy :zly:
Nie daruje wam tego jako to konca zycia

arczi
19-10-2004, 16:15
Co nie znaczy, ze musimy odplacac im sie tym samym.

Zobaczymy jakie zapadna decyzje.

spoxgreq
19-10-2004, 16:31
ZOSTANIECIE WPUSZCZENI NA NASZ STADION PODCZAS MECZU WISŁA-LEGIA MYSLE ZE WAS TA DECYZJA UCIESZY :).

http://www.wislakrakow.com/?akcja=news&id=6849

Chciałbym tylko delikatnie zauważyć kto bardzo pomógł(tradycyjnie) w zapadnięciu decyzji i jak cięzko będzie po dymisji tego człowieka, złożonej tylko dlatego, ze komuś bilans nie wyszedł na 0 :roll: :wsciekly:

michaloy
19-10-2004, 17:22
minuta ciszy to minuta ciszy. ale jakies 45 minut bez oprawy to ja olewam

spoxgreq
19-10-2004, 17:42

Men po to powstał temat o tym żebyś tam to pisał, bo to może jest komuś potrzebne nie na innych tematach, z góry thx ;)

Jakby co - http://forum.legialive.pl/viewtopic.php?t=6847

arczi
19-10-2004, 17:55

Czyli co, szykujesz jakas oprawe na mecz w Krakowie? :hmm:

michaloy
19-10-2004, 18:01

Men po to powstał temat o tym żebyś tam to pisał, bo to może jest komuś potrzebne nie na innych tematach, z góry thx ;)

Co ty sie tu tak rzadzisz. Wstydzisz sie tego tu poruszyc. Bo za duzo osob uczestniczy w dyskusji.
A ja mam w dy :hyhy: twoj nowy temat.

michaloy
19-10-2004, 18:01

Szykuje. A co! Dmuche sobie w balonik. I kto mi zabroni pomachac.

marecki
19-10-2004, 18:05

Szykuje. A co! Dmuche sobie w balonik. I kto mi zabroni pomachac.powaznie masz 30lat? :ucieka:

Kawa
19-10-2004, 18:10

Szykuje. A co! Dmuche sobie w balonik. I kto mi zabroni pomachac.powaznie masz 30lat? :ucieka:
A co poczułes sie mocno dojarzły emocjonalnie :>

marecki
19-10-2004, 18:12

A co poczułes sie mocno dojarzły emocjonalnie :> :hyhy:

spoxgreq
19-10-2004, 18:23

Co ty sie tu tak rzadzisz. Wstydzisz sie tego tu poruszyc. Bo za duzo osob uczestniczy w dyskusji.
A ja mam w dy :hyhy: twoj nowy temat.

Nie rządzę jeno proszę, że jeśli masz coś ciekawego do powiedzenia na temat swojej postawy na meczu w Krakowie to wpisuj się na tamtym temacie. 8) Tyle.

Creator
19-10-2004, 18:45
Najważniejsze, że zostaniemy wpuszczeni do Krakowa, brawa za to dla włodarzy Wisły :brawo:

Skoro przed meczem będzie minuta ciszy to oczywiście zachowamy się należycie, i też za minutę zamilkniemy...w końcu to mógł być każdy z nas... :-
Chciaż pamietamy wszyscy jak się wiślacy zachowali podczas minuty ciszy u nas, podczas rocznicy Kazia Deyny... :wsciekly:

michaloy
19-10-2004, 18:56

to do mnie?

Kawa
19-10-2004, 18:58

to do mnie?
skoro tak uwazasz

Maku
19-10-2004, 18:59

to do mnie?

nie mam pytań :/

michaloy
19-10-2004, 18:59
Najważniejsze, że zostaniemy wpuszczeni do Krakowa, brawa za to dla włodarzy Wisły :brawo:

Skoro przed meczem będzie minuta ciszy to oczywiście zachowamy się należycie, i też za minutę zamilkniemy...w końcu to mógł być każdy z nas...

I tak powinno sie robic bedac gosciem. Ale barwy to bede wieszal gdzie mi sie chce i kiedy mi sie chce.

michaloy
19-10-2004, 19:04

to do mnie?
skoro tak uwazasz

Nie widzisz znaku na koncu zdania? :efoch:

szczepan
19-10-2004, 19:46
no prosze Wisla mnie bardzo bardzo milo zaskoczyla :D i to na plus :D brawo!

spoxgreq
19-10-2004, 20:38
Uściślę tylko, że gdyby to zależało od ogólnie pojętych włodarzy, czyli panów, którzy byli bohaterami płotna na derbach, to nie wszedłby pewnie nikt od początku sezonu pod pretekstem "prac remontowych" i zamiarów prac remontowych :ucieszony: Wchodzicie bo załatwił ten co zawsze, czyli Tadziu Czerwiński, a jak jednak odejdzie w grudniu to nie wiem kiedy nastepny raz nas odwiedzicie..może w 2006? Może później.. A jak dostaniemy po nim jakiegoś Kacperkotwórcę... :zly: zapędziłem się :hyhy: W kolejce tacy stoja...

Unico
19-10-2004, 20:38

No to, idąc tym tropem dalej, można śmiało założyć, że jak zbudują tą trybunkę na 1100 miejsc to sprzedadzą karnety swoim kibicom :chytry: A kibice Legii? Będa musieli czekać na kolejną rozbudowe :zdziwiony:

Masz rację :chytry: Powinni najpierw zadbać o nas.
U nas wszyskie miejsca na stadionie są sprzedane na karnety, więc ich brakuje. Dlatego powininni :chytry: nową trybunkę też wyprzedadać w Krakowie, bo i tak całość zapełniałaby się tylko raz, no może dwa w sezonie :chytry:

rosol
19-10-2004, 22:56
Mam tylko nadzieję, że nie pojedzie nas tam tylu co do Poznania :hmm:

Grzywa
19-10-2004, 23:27
Uściślę tylko, że gdyby to zależało od ogólnie pojętych włodarzy, czyli panów, którzy byli bohaterami płotna na derbach, to nie wszedłby pewnie nikt od początku sezonu pod pretekstem "prac remontowych" i zamiarów prac remontowych :ucieszony:

Ehh tak pierdolisz, pierdolisz i nie zastanawiasz się nad tym co piszesz, a czasami warto by było... Tak jak np. nad wpisem w temacie o minucie ciszy... i po co on tam był potrzebny? Żeby kogoś podkurwić chyba tylko... Mnie podkurwił... Nie wiem czy cie znam Grequ, ale miałbym prośbe zluzuj troche w udzielaniu się w niektórych tematach... naprawde nie konieczne są wszędzie wsadzone twoje 3 grosze... szczególnie mówie o tych ważnych i poważnych tematach, zostaw to po prostu starszym i bardziej kompetentnym osobom, bo ci nie wychodzi, a czasami może i nieświadomie robisz siarę. To taka prośba ode mnie na przyszłość... jak chcesz się ustosunkować to prosze na Priv.

Pozdro

spoxgreq
20-10-2004, 17:59
Uściślę tylko, że gdyby to zależało od ogólnie pojętych włodarzy, czyli panów, którzy byli bohaterami płotna na derbach, to nie wszedłby pewnie nikt od początku sezonu pod pretekstem "prac remontowych" i zamiarów prac remontowych :ucieszony:

Ehh tak pierdolisz, pierdolisz i nie zastanawiasz się nad tym co piszesz, a czasami warto by było... Tak jak np. nad wpisem w temacie o minucie ciszy... i po co on tam był potrzebny? Żeby kogoś podkurwić chyba tylko... Mnie podkurwił... Nie wiem czy cie znam Grequ, ale miałbym prośbe zluzuj troche w udzielaniu się w niektórych tematach... naprawde nie konieczne są wszędzie wsadzone twoje 3 grosze... szczególnie mówie o tych ważnych i poważnych tematach, zostaw to po prostu starszym i bardziej kompetentnym osobom, bo ci nie wychodzi, a czasami może i nieświadomie robisz siarę. To taka prośba ode mnie na przyszłość... jak chcesz się ustosunkować to prosze na Priv.

Pozdro

Ok, spoko. Moich postów nie było.

Reszta priv.

Snopi_
25-10-2004, 16:13
We wtorek 26 października br. w godz. 10:00 - 18:00 w kasach Legii prowadzona będzie sprzedaż biletów na mecz Wisła Kraków - Legia Warszawa, który odbędzie się 29.10 o godz. 20:00. W imieniu Stowarzyszenia Sekcji Sympatyków Legii Warszawa infromujemy, że organizowany będzie pociąg specjalny do Krakowa - koszt przejazdu w obie strony to 40 zł za osobę - płatne przy zakupie biletu. Wszystkich chętnych zapraszamy z kartą wyjazdową PZPN do kas naszego klubu. Cena biletu 15 zł.