PDA

Zobacz pełną wersję : Beckham w Barcelonie lub Realu!

MaxyM
10-06-2003, 19:57
Manchester United oficjalnie oświadczył, że godzi się na transfer Davida Beckhama do Barcelony!

Władze Manchesteru, po spotkaniu z Joanem Laportą, jednym z kandydatów na stanowisko prezydenta Barcelony, wydały specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o zgodzie na transfer Beckhama do katalońskiego klubu.

"Manchester United potwierdza, że przedstawiciele klubu spotkali się z Joanem Laportą, czołowym kandydatem na prezesa Barcelony. Spotkanie to zaowocowało ofertą transferu Davida Beckhama do Barcelony. Oferta zawiera kilka warunków, a najważniejsze z nich to wybór pana Laporty na stanowiska prezesa Barcelony oraz wyrażenie przez Davida Beckhama zgody na zaproponowane przez Barcelonę warunki indywidualnego kontraktu. Manchester potwierdza, że w przypadku spełnienia tych warunków oferta będzie do zaakceptowania" - głosi oświadczenie Manchesteru.

Według angielskiej prasy będzie Beckham będzie kosztował Barcelonę co najmniej 30 mln funtów. Gwiazdor „Czerwonych Diabłów” zarabia 100 tys. funtów tygodniowo.

Wybory prezydenta Barcelony odbędą się w najbliższą niedzielę, a o tym, kto będzie kierował katalońskim klubem w najbliższych latach, zadecyduje 95 tysięcy socios „Barcy”.

Ale głupek...

bemowiak
10-06-2003, 19:59
No ładnie,to teraz może Barca będzie sie lepiej spisywać.

stfu!_kash
10-06-2003, 20:02
no kogo jak kogo ale beckhama sie nie spodziewalem!!!
dlugi na 120mln euro maja i jeszcze go za 40mln kupuja
zamiast jakiegos bramkarza i porzadnego rozgrywajacego kupic :fu:

C@mo
10-06-2003, 20:03
Jakoś trudno mi wyobrazić sobie Beckhama w Barsie coś mi sie wydaje ze ten transfer(jak dojdzie do skutku) to będzie naj niewypał przyszłego sezonu

Ewelina
10-06-2003, 20:04
ufff ale mi ulzylo, dobrze ze nie trafi do Realu Madryt i nie zepsuje mi druzyny :) :) ;)

jarcyś
10-06-2003, 20:09
ufff ale mi ulzylo, dobrze ze nie trafi do Realu Madryt i nie zepsuje mi druzyny :) :) ;)

podpisuję się pod tym zdaniem.

Niech sobie Becks robi za gwiazdę w Barcelonie .

W Realu mamy Figo

szczepan
10-06-2003, 20:11
no to jestem w lekkim szoku... teraz to chyba jednak Laporta zostanie prezesem...
bardzo lubie Barce a nie lubie Beckhama... :/ no ale coz jezeli ma to pomoc no to niech bedzie...

Zajacc
10-06-2003, 20:31
Nie! Nie! i jeszcze raz nie! :fu: Manchester bez niego juz nie bedzie taki sam... i nie wyobrazam sobie Bekchama w Barcelonie 8- chociaz... lepsze to niz Real... :/

krollek
10-06-2003, 20:35
Ja tam przeciwko Beckham'owi nie mam nic :)
Ale za bardzo nie podoba mi się ten transfer bo za barcą nie przepadam :> ale cóż widać że się wypalił w Manchesterze i musiał odejść ;)
Ferguson zaraz kogoś dobrego ściągnie do MU może Ronaldinho :D

Radio
10-06-2003, 20:36
Panowie i Pani a zwróciliście uwagę że niedługo wybory prezesa w Barcelonie, trzeba coś ludowi dać aby wierzył. Nie wierzę w to.
Ktoś poda atrgument Pereza w Realu, ale tam on to powiedziała osobiście a tu tylko wzmianka Menchesteru więc przyszłemu prezowi będzie się łatwo wyłgać.

Jawor_CDR
10-06-2003, 20:44
eee tam, dla mnie Beckham to symbol ManUtd i tacy zawodnicy jak on czy Giggs powinni zostac w jednym klubie juz do końca kariery :)

Mazi
10-06-2003, 21:10
HEHEHE , na przekór prawie wszystkim , zobaczycie ,że Beckham z Barcą wprawi was jeszcze w niejedną złość :> .
Barca mistrzem 2004 !

PS

Figo judasz !!! :box: :box: :box:

krollek
10-06-2003, 21:14
Figo judasz !!! :box: :box: :box:
Znamy jeszcze wielu judaszy m.i. Czereszewskiego :zly:

Barca mistrzem 2004 !
Raczej będzie Barcelonie ciężko zdobyć majstra i to nawet z Becks'em

yusta
10-06-2003, 22:23
Panowie i Pani a zwróciliście uwagę że niedługo wybory prezesa w Barcelonie, trzeba coś ludowi dać aby wierzył. Nie wierzę w to.
Ktoś poda atrgument Pereza w Realu, ale tam on to powiedziała osobiście a tu tylko wzmianka Menchesteru więc przyszłemu prezowi będzie się łatwo wyłgać.

No tak ale tego że Becks paradował przed dziennikarzami w szaliku Barcy już chyba nie podważysz.

Nie przepadam za Davidem ale to bardzo dobry piłkarz i cieszę się, że byc może trafi do Barcy. Może wtedy go polubię :>

Tomi
11-06-2003, 08:23
Barcie Beckham i tak niewiele pomoże bo mistrza i tak nie zdobędą, na ich miejscu lepiej bym sobie kupił dobrych obrońcówi bramkarza zamiast kolejnego pomocnika......moim zdaniem kupno Beckhama to bardziej chwyt marketingowy - Barca zarobi w **** kasy na koszulkach itp.....

Ader_ZS
11-06-2003, 08:27
dobrze ze go kupili ale niech kupia jakiegos bramkarza!!!!!!

kamyk
11-06-2003, 08:55
mi sie wydaje ze becham nie pasuje do barcy do stylu jaki barcelona prezetuje na boisku! nie wiem jak to teraz bedzie wyglodac ale nie bardzo to widze! powinni kupic ze 3 obrocow dobrych i jednego zawodnika do pomocy (srodek)bo te formacje w tej chiwli w barcelonie potrzebuja zmocnienia

arczi
11-06-2003, 09:15
a Ja mam w dupie Barcelonę i Davida zresztą też. Nie lubię ani tego klubu ani tego piłkarza. Sorry... nie mogłem się powstrzymać...

MaxyM
11-06-2003, 13:06
David Beckham stwierdził, że jest bardzo zaskoczony i rozczarowany wiadomością o tym, że Manchester porozumiał się w sprawie jego transferu do Barcelony - informuje brytyjska prasa.

Beckham dodał także, iż czuje się jak karta przetargowa w wyborach na prezydenta Barcelony.

Największym zwolennikiem pozyskania Anglika do Barcy jest kandydat na prezydenta klubu Joan Laporta, który liczy na to, że kupno Beckhama zapewni mu zwycięstwo w zbliżających się wyborach (15 czerwca). Jednak transfer dojdzie dopiero do skutku, kiedy sam piłkarz zaakceptuje warunki kontraktu indywidualnego.

8o

Jawor_CDR
11-06-2003, 19:48
A teraz Real!!!

Hiszpańska prasa informuje, że David Beckham nie będzie w przyszłym sezonie grał w Barcelonie. Gwiazdor Manchesteru United wybrał bowiem Real Madryt!

Władze Manchesteru, po spotkaniu z Joanem Laportą, jednym z kandydatów na stanowisko prezydenta Barcelony, wydały wczoraj specjalne oświadczenie, w którym poinformowano o zgodzie na transfer Beckhama do katalońskiego klubu.

Manchester zadeklarował, że gdy Laporta zostanie prezydentem Barcelony, a Beckham uzgodni warunki indywidualnego kontraktu z katalońskim klubem, działacze „Czerwonych Diabłów” nie będą robili żadnych problemów ze sfinalizowaniem transferu.

Sam Beckham sceptycznie odniósł się do umowy Manchesteru z Laportą. [i]Powiedział, że jest bardzo zaskoczony i rozczarowany wiadomością o tym, że Manchester porozumiał się w sprawie jego transferu do Barcelony. Dodał, iż czuje się jak karta przetargowa w wyborach na prezydenta katalońskiego klubu.

Hiszpańska prasa poinformowała natomiast, że Beckham zagra w Primera Division, ale w zespole odwiecznego rywala „Barcy” – Realu Madryt.

Według dziennika sportowego „AS” Beckham, rozczarowany postępowaniem MU w jego sprawie, porozumiał się z prezydentem Realu Florentino Perezem i zaakceptował już warunki indywidualnego kontraktu.

Transfer Beckhama do Realu ma zostać sfinalizowany do końca tego miesiąca.

Jawor_CDR
11-06-2003, 19:53
Nie! Nie! i jeszcze raz nie! :fu: Manchester bez niego juz nie bedzie taki sam... i:/

dokładnie, jak juz wczesniej napisalem dla mnie Beckham=ManUtd

szczepan
11-06-2003, 19:56
no tak i tu mamy pat bo jezeli MU nie zwolni Beckhama to ten bedzie mogl sobie pograc w Realu za 3 lata i podobnie jak Beckham nie bedzie chcial to nie zagra w Barcie. zreszta on nie nadaje sie do Hiszpani...

Q_(L)
12-06-2003, 09:02
stfu!_kash napisał

Hiszpańska prasa informuje, że David Beckham nie będzie w przyszłym sezonie grał w Barcelonie. Gwiazdor Manchesteru United wybrał bowiem Real Madryt!

Manchester zadeklarował, że gdy Laporta zostanie prezydentem Barcelony, a Beckham uzgodni warunki indywidualnego kontraktu z katalońskim klubem, działacze "Czerwonych Diabłów" nie będą robili żadnych problemów ze sfinalizowaniem transferu.

Sam Beckham sceptycznie odniósł się do umowy Manchesteru z Laportą. Powiedział, że jest bardzo zaskoczony i rozczarowany wiadomością o tym, że Manchester porozumiał się w sprawie jego transferu do Barcelony. Dodał, iż czuje się jak karta przetargowa w wyborach na prezydenta katalońskiego klubu.

Hiszpańska prasa poinformowała natomiast, że Beckham zagra w Primera Division, ale w zespole odwiecznego rywala "Barcy" - Realu Madryt.

Według dziennika sportowego "AS" Beckham, rozczarowany postępowaniem MU w jego sprawie, porozumiał się z prezydentem Realu Florentino Perezem i zaakceptował już warunki indywidualnego kontraktu.

Transfer Beckhama do Realu ma zostać sfinalizowany do końca tego miesiąca.

wiecej w onet.pl

stfu!_kash
12-06-2003, 16:46
a jak tak wybrzydzac bedzie to z MENU wywala a pajac nigdzie nie przejdzie i na wolnym bedzie

krollek
12-06-2003, 16:54
Becks w Realu :D dla mnie super
Napewno jest lepszy niż Figo na lewej flance 8)

Q_(L)
12-06-2003, 16:56
Becks w Realu :D dla mnie super
Napewno jest lepszy niż Figo na lewej flance 8)

8- Chyba prawej... :hmm:

krollek
12-06-2003, 17:00
8- Chyba prawej... :hmm:
Tak kierunki mi się pomyliły ;)

Q_(L)
16-06-2003, 13:27
Joan Laporta, 41-letni adwokat, wybrany został w niedzielę prezesem słynnego katalońskiego klubu piłkarskiego FC Barcelona. Według nieoficjalnych jeszcze wyników uzyskał 56,8 procent głosów.
Wyboru prezesa dokonali członkowie klubu. Głosy oddało ponad 50 tysięcy osób. Najgroźniejszy rywal Laporty, Lluis Bassat otrzymał 28,9 procent głosów. Pozostali kandydaci nie liczyli się w rywalizacji mając od 2,5 do pięciu procent zwolenników.
Laporta, popierany przez byłego zawodnika i trenera katalońskiego klubu Johana Cruyffa, uważany jest za przedstawiciela nowej generacji działaczy, zwolennika zdecydowanych zmian mających unowocześnić struktury klubowe.
Nowy prezes zyskał sobie szerokie grono zwolenników po ujawnieniu, że prowadzi pertraktacje mające na celu pozyskanie do Barcy słynnego angielskiego napastnika Davida Beckhama.

PAP

8- Napastnika :rotfl:

Znamy prezesa... ciekawe co dalej...
Kiepsko byłoby na dzień dobry zawalić sprawę, dzięki, której zyskał spore poparcie... :>

Kempes
16-06-2003, 13:52
Wg mnie po pierwsze primo tacy piłkarze jak Beckham powinni Hiszpanie omijac z daleka ano dlatego że tam jest diametralnie różny styl niż na wyspach króluje technika i polot w ofensywnej grze a czego nie da sie podwarzyc - mimo wspaniałych cecha Davida odnosnie wykonywania wolnych róznych , celnoscią podan i wykonywania zadan taktycznych , technikiem to on nie jest swietnym i raczej nigdy nie byl zawodnikiem przytrzymujacym piłke - wg mnie ruszajac sie z Anglii napewno nie pokaze nigdzie indziej tak swoich walorów jak w Manchesterze.

Po drugie primo ... jeśli jakaś siła jednak by go sciagneła do Hiszpanii to mysle ze juz lepiej spozytkowała by to Barcelona poniewaz Real posiada ogromny juz w obecnej chwili potencjał ofensywny a na prawej mają znacznie bardziej kreatywnego Figo który jest stworzony do Hiszpanskiej pilki a pozatym , królewscy obecnie powinni spozytkowac pieniadze na obronców ktorzy sa tam potrzebni tak samo jak nam prawy pomocnik.

pozdr :)