PDA

Zobacz pełną wersję : Znowu Identyfikatory...

Strony : [1] 2

Domino23
23-06-2004, 09:23
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11429

Ale się porobiło....znów te głupie identyfikatory :w_morde: Ciekawe jak to wpłynie na frekwencję.....ale obawiam się że raczej negatywnie.....
Już teraz przy wejściu na żyletę jest ogromny ścisk i wchodzi się bardzo długo, teraz jak dojdzie sprawdzanie indentyfikatorów i drugiego dokomentu tożsamości(swoją drogą to czy ochrona ma takie uprawnienia żeby sprawdzać nasze dokumenty?) to na stadion trzeba będzie przyjść chyba 3 godziny przed meczem :w_morde: .Za usprawnienie wejścia na stadion by się wzieli a nie znów utrudnią tylko życie normalnym kibicom :poddajesie

Areszt na stadionie?? :o to chyba ewenement na skalę światową.... :poddajesie

Dobrze że mam jeszcze swój identyfikator.....choć wcale bym się nie zdziwił gdyby kazali jakieś nowe wyrabiać..... :/

Raffi
23-06-2004, 09:31
Już teraz Legia podjęła decyzję, że od nowego sezonu na stadion nie wejdzie żaden kibic bez identyfikatora i dodatkowego dowodu tożsamości. Klub zamierza przygotować także pomieszczenie spełniające rolę aresztu tymczasowego. "Uważamy, że na stadionie powinien znajdować się stały punkt, czyli miejsce, do którego w trakcie meczu można odprowadzić osoby zastrzymane za naruszenie porządku" - dodał Bednarz.

Zastanawiam się, czyja to inicjatywa? CZy czasy poprzedniego "panowania" identyfikatorów nikogo niczego nie nauczyły? Bezpieczeństwa nie poprawia to ani o jotę, a wygania ze stadionu właśnie tych "najspokojniejszych" kibiców bardziej niż innych. Ręce opadają......

Co do aresztu, to prędzej czy później się tego spodziewałem i choc mnie to nie cieszy, jednak też zbytnio nie dziwi.

Domino23
23-06-2004, 09:33
Już teraz Legia podjęła decyzję, że od nowego sezonu na stadion nie wejdzie żaden kibic bez identyfikatora i dodatkowego dowodu tożsamości. Klub zamierza przygotować także pomieszczenie spełniające rolę aresztu tymczasowego. "Uważamy, że na stadionie powinien znajdować się stały punkt, czyli miejsce, do którego w trakcie meczu można odprowadzić osoby zastrzymane za naruszenie porządku" - dodał Bednarz.

Zastanawiam się, czyja to inicjatywa? CZy czasy poprzedniego "panowania" identyfikatorów nikogo niczego nie nauczyły? Bezpieczeństwa nie poprawia to ani o jotę, a wygania ze stadionu właśnie tych "najspokojniejszych" kibiców bardziej niż innych. Ręce opadają......

dokładnie....też nie bardzo rozumiem czemu ma to służyc.....

Bonhart
23-06-2004, 09:50
Areszt na stadionie?? to chyba ewenement na skalę światową....

Oj, chyba jednak nie...

marecki
23-06-2004, 09:51
zajebiscie :cenzura:

czyli wracamy do 8-9tys na kazdym meczu. :(

mi sie odechcialo wszystkiego :/

muran
23-06-2004, 09:53
Tiaaa identyfikatory juz byly i gowno to dalo wiec i tym razem bedzie z tym tak samo zastanwia mnie jednak czy posiadacze karnetow 'plastikow' tez beda musieli je wyrabiac i co z tymi ktorzy wchodza na listy?? A opcja z aresztem to mnie rozbawila do lez :rotfl: ciekawe gdzie go zainstaluja na dachu krytej ?? :D

Adiq
23-06-2004, 10:04
A czy przypadkiem konieczność posiadania takiego indentyfikatora do obejrzenia meczu nie jest sprzeczna z prawem, podobnie jak było to z kartą wyjazdową?

Kiub
23-06-2004, 10:08
dochodze do wniosku, że Zygo i spółka to banda pojebańców, którzy o niczym nie mają pojęcia, a przez te identyfikatory....szkoda słów :poddajesie

Domino23
23-06-2004, 10:11
dochodze do wniosku, że Zygo i spółka to banda pojebańców, którzy o niczym nie mają pojęcia, a przez te identyfikatory....szkoda słów :poddajesie

nasi działacze żeby rzecz delikatnie,jak narazie się nie popisują......w identyfikatorach są szybcy a nie potrafią np. zorganizować turnieju Deyny... :/

Raffi
23-06-2004, 10:33
Nie, to nie tylko PS, niestety działacze są mocno zdecydowani w tej sprawie z tego co słyszałem :wsciekly:

Posiedzenie w/s GieKSy - w czwartek.

Domino23
23-06-2004, 10:40
ch_j z działaczami hej Legio jestesmy z wami :klask:

ITI chce chyba doprowadzic do sytuacji ze na trybunach bedą siedziec same picniki i popcorny :wsciekly:

Raffi
23-06-2004, 10:42
co mają jakieś "pikniki i popcorny" do tego :co: 'Pikniki i popcorny' właśnie NIE kupią identyfikatorów w większości, poza tymi najwierniejszymi :lol:

dyha
23-06-2004, 10:45
no to kurde ładnie :cenzura: :cenzura: :cenzura: :cenzura:

aaadamm
23-06-2004, 10:49
szykuje sie protest...

Legia TO MY :)

ale narazie nei ma co panikowac....spokoj...jest SSLW....

Iras
23-06-2004, 11:15
i co ja teraz zrobie....ledwo co na karnet uzbierałem :nie_wiem:

ems
23-06-2004, 11:41
race na murawie, race na murawie, tralalalalala :klask: :smierc: :bounce2: :protest: :dzieciak: :mumia: :hop:

Dżon
23-06-2004, 11:52
Zygo to koleś totalnie niekumaty... w ogóle nie wie o co chodzi kibicom, a mówił, że jest jednym z nas :pomylony:

Identyfikatory po pierwsze już były - ja wyrabiałem to gówno 2 lata temu, niektórzy w zeszłym roku chyba... I to przecież w ogóle nie było wymagane! Ani razu! :pocalujmniew: Powinni wszystkim kasę zwrócić!

Niby chodzi o bezpieczeństwo, a okazuje się, że Zygo sam jest głównym winnym za zajścia!!!

"Wystąpimy do właściciela klubu o wyciągnięcie skrajnych konsekwencji wobec prezesa klubu, który ponosi ogromną winę za tamte wydarzenia" - powiedział Bigoszewski.
Według relacji przedstawicieli PZPN i policji prezes Zygo wydał polecenia, aby wpuścić od strony kortów grupę kibiców, z których część zajęła miejsca w loży VIP-ów. Bigoszewski uważa, że pan Zygo powinien zapłacić nawet utratą stanowiska.

Niech go wywalą na zbity ryj i niech wezmą kogoś normalnego...

ems
23-06-2004, 11:54
Dżon... :brawo:

wierz tej k... to daleko zajdziesz...

Domino23
23-06-2004, 11:54
Zygo to koleś totalnie niekumaty... w ogóle nie wie o co chodzi kibicom, a mówił, że jest jednym z nas :pomylony:

Identyfikatory po pierwsze już były - ja wyrabiałem to gówno 2 lata temu, niektórzy w zeszłym roku chyba... I to przecież w ogóle nie było wymagane! Ani razu! :pocalujmniew: Powinni wszystkim kasę zwrócić!

Niby chodzi o bezpieczeństwo, a okazuje się, że Zygo sam jest głównym winnym za zajścia!!!

"Wystąpimy do właściciela klubu o wyciągnięcie skrajnych konsekwencji wobec prezesa klubu, który ponosi ogromną winę za tamte wydarzenia" - powiedział Bigoszewski.
Według relacji przedstawicieli PZPN i policji prezes Zygo wydał polecenia, aby wpuścić od strony kortów grupę kibiców, z których część zajęła miejsca w loży VIP-ów. Bigoszewski uważa, że pan Zygo powinien zapłacić nawet utratą stanowiska.

Niech go wywalą na zbity ryj i niech wezmą kogoś normalnego...

ja myśle ze Zygo to tylko marionetka w rękach ITI,przyjdzie ktos inny i bedzie to samo.....

ems
23-06-2004, 11:59
btw - Rada Bezpieczeństwa i Kultury Widowni

....

SPOLDZIELCZY LUDOWY KOMITET LIZANIA SIE PO FIUTACH
INSTYTUT NA RZECZ WALKI Z BRAKIEM WALKI Z WALKĄ

...

mOFMC
23-06-2004, 12:14
SPOLDZIELCZY LUDOWY KOMITET LIZANIA SIE PO FIUTACH
INSTYTUT NA RZECZ WALKI Z BRAKIEM WALKI Z WALKĄ

:rotfl:
I tym sposobem Ems rozwalil mnie kompletnie :tak:

A co do tematu:

Tyle razy probowali wymyslec jakies metody ograniczania "kibicowskiej wolnosci" i za kazdym razem im sie nie udawalo. Teraz tez sie nie uda :w_morde:

Kawa
23-06-2004, 12:39
Zaczyna mnie wkurwiac to całe ITI :zly:
Ciekawe kiedy zaczną wyrabia te identyfikatory? na dwa dni przed sezonem?

Lakers
23-06-2004, 13:11
Zaczyna mnie wkurwiac to całe ITI :zly:
Ciekawe kiedy zaczną wyrabia te identyfikatory? na dwa dni przed sezonem?

no wlasnie wiec nie sadze by doszło do tego ... moze chca nasz "nastraszyc " /...

legart
23-06-2004, 13:15
ciekawe czy stare będą honorować, bo ja na nim wogóle do siebie nie podobny (identyfikator liczy sobie lat siedem, a zdjątko na nim 10 ) :mumia:

Sosen
23-06-2004, 13:26
No to ldanie...czy za identyfikator trzeba placic??niemam starego wiec...ja trzeba placic to stanie przedemna wielki problem:wybrac karnet czy identyfikator :wsciekly:

Iras
23-06-2004, 13:32
No to ldanie...czy za identyfikator trzeba placic??niemam starego wiec...ja trzeba placic to stanie przedemna wielki problem:wybrac karnet czy identyfikator :wsciekly:

no własnie....a o ile dobrze pamiętam taki intentyfikator 35zł kosztował

Sosen
23-06-2004, 13:53

no własnie....a o ile dobrze pamiętam taki intentyfikator 35zł kosztował

W sumie nie tak drogo ale to zawsze 35 zl...teraz pewnie po wejsciu do UE bedzie kosztowal torche wiecej...np 50 zl...to bedzie jakies 25 Krolewskich mniej do wypicia ;(

Mini
23-06-2004, 14:04
Dżon a po co w zeszłym roku ludzie identyfikator wyrabiali jak od dwóch pełnych sezonów sa nieważne ??

no i niedobrze jak wrócą do poprzenich identyfikatorów

.... źle na zdjęciu wyszedłem :(

Domino23
23-06-2004, 14:09
Jesli juz będą te identyfikatory to mam nadzieje ze stare będą honorowane,już raz od nas kasę wyciągneli,może niech co roku robią nowe i będziemy płacić :wsciekly: A pozatym znając naszych "świetnych" działaczy zaczną przyjmować zgłoszenia o identyfikator tydzień przed ligą i ludzie będą w kilometrowych kolejkach stać......a pierwszy mecz obejrzy garstka szczęśliwców...

Dżon
23-06-2004, 14:13
Dżon a po co w zeszłym roku ludzie identyfikator wyrabiali jak od dwóch pełnych sezonów sa nieważne ??

:nie_wiem: ne wim... ja nie wyrabiałem - dałem się naciągnąć wcześniej :/ i mi wystarczy. A 35 zeta to wcale nie tak mało za kawałek plastiku. Niech zrobią 4tą edycję BigMotherfuckera jak im kasy brakuje, a nie ode mnie wyciągają :wsciekly:

Arni
23-06-2004, 14:15
Areszt no wspaniale, teraz to będą dopiero jazdy jak kibicom przyjdzie pomysł odbić kumpla z takiej celi.:D Identyfikatory się nie sprawdzą, tak jak poprzednim razem, (ja sobie nawet nie wyrabiałem, a mimo wszystko wchodziłem:D) więc to jest chyba bardziej pomysł na zarobienie jakieś kaski dla działaczy niżeli prawdziwa inicjatywa przeciwko burdom na naszym stadionie. Zresztą Zygo musi się koniecznie wykazać, bo teraz znając zycie, gdy w klubie są pieniądze jest pewnie kilku potencjalnych kandydatów na jego fotel. Stąd też takie rewelacyjne pomysły i wizje.

MaxyM_
23-06-2004, 14:19
Pięknie, pięknie...
Areszt też ekstra pomysł... Już widzę, sceny jak z westernów gdy któregoś z kumatych zamkną i koledzy będą chcieli go odbić.
Po co te identyfikatory, przecież to pic na wodę, a tylko ludzi zniechęcają do chodzenia na mecze.
Niech lepiej burak zrobi porządek z wejściem na Żyletę, bo to co tam się dzieje, przechodzi wszystko... Zanim się wejdzie, ma się już wszystkiego dojść.

Snopi_
23-06-2004, 14:22
Identyfikatory to nic innego jak zwykła kpina z kibców. Znowu na EstadioWP zawita zwykła d*pna frekwencja w granicach 7-8 tys. Myśle że ten szanowny pan Bigoszewski chce wszystkich związanych z Legią zwyczajnie udupić, a te zdarzenia z 1 czerwca jak najbardziej można było przewidzieć.

Domino23
23-06-2004, 14:27
Pięknie, pięknie...
Areszt też ekstra pomysł... Już widzę, sceny jak z westernów gdy któregoś z kumatych zamkną i koledzy będą chcieli go odbić.
Po co te identyfikatory, przecież to pic na wodę, a tylko ludzi zniechęcają do chodzenia na mecze.
Niech lepiej burak zrobi porządek z wejściem na Żyletę, bo to co tam się dzieje, przechodzi wszystko... Zanim się wejdzie, ma się już wszystkiego dojść.

Dokładnie, to mają działacze w dupie, teraz będzie jeszcze gorzej jak będą sprawdzać te identyfikatory :wsciekly:

Mini
23-06-2004, 14:30
coś mi sie zdaje że wszystko zmierza w kierunku Zygo!
co?
......

a ponoć był kibicem wcześniej i to ibicem Legii :pomylony:

kamyk
23-06-2004, 14:43
***** jelsi wprowadza to dziadostwo to nie wiem mam niby caly czas stary indefikator ale odbije sie to na frekwenci 100% nie wiem jak beda jeszcze kazali nowe wyrabiac to nie wiem zalamie sie normanie zaczynaja mnie coraz bardziej wkurwiac ci nasi dzialacze wraz z naszym prezesikiem

marolegia
23-06-2004, 14:44
Panie Zygo :glupi:

szukaj mnie
23-06-2004, 14:45
Sąze żę identyfikatory to totalne ograniczenie niedosc ze przed wejsciem na mecz cie macaja to teraz jeszcze bedzie identyk i dowodzik i moze niedlugo odciski palcow zaczna pobierac zeby wiedziec kto peta na trybunie zostawil komedia antyczna drodzy kibice sie nam tu robi farsaaaaaa!!!!!!!!!
ITI mysli ze ma kase to wsio mu wolno oj Panie :pomylony: Walter pan sie opanuje :glupi: :glupi: :glupi:

arczi
23-06-2004, 14:50
Panowie. Spokojnie.
Poki co jeszcze nic nie wiadomo. A Zygo mowi wiele rzeczy. Nie zawsze madre i przemyslane. Poczekajmy. Niech sie wszystko wyjasni, a dopiero potem bedziecie na nim jak i na calym iti wieszac kurwy. (swoja droga jeszcze nie dawno nosiliscie ich na rekach)

Raffi
23-06-2004, 14:57
A może mała akcja mailowa
ze spokojnymi i rzeczowymi argumentammi , coby przekonać i odwieść od podjęcia takiej neirozsądnej decyzji?
:>
info@legia.pl

Arni
23-06-2004, 15:02
A może mała akcja mailowa
ze spokojnymi i rzeczowymi argumentammi , coby przekonać i odwieść od podjęcia takiej neirozsądnej decyzji?
:>
info@legia.pl

Jak najbardziej jestem za i jak będę mieć w najbliższym czasie wolną chwilę to napiszę kilka słów przeciwko identyfikatorom.

szukaj mnie
23-06-2004, 15:05
wedlug mnie i tak żadna akcja anty identyfikatorowa nie przyniesie skutków ponieważ i tak caly zarząd zrobi jak bedzie chcial ,bo tak bedzie im wygodniej,identyfikatory=większa kasa=lepszy samochod lub cos w tym stylu wiec moim zdaniem to na nic :zly: ;( :nie: :wsciekly:

Raffi
23-06-2004, 15:27
ależ oczywiście, nie chcesz podejmować działań, Twoja wola.
Ale oficjalnie decyzji nie ma jeszcze, więc jeżeli ktoś chce przesłać do Legii swoje przemyślenia n/t celowości wprowadzenia identyfikatorów- czemu nie...

daimler
23-06-2004, 15:58
ciekaw jestem jak oni to sobie wyobrazaja? niewiele ponad miesiac do ligi... czy nie widza ze strzela sobie konkretnego swojaka? Legia - Gornik Z., puchar ligi, trybuna odkryta, 273 osoby... tego chca? fakt, ze atmosfera byla wtedy nawet spoko :) i jeszcze jedno - czy abonamenty w formie karty chipowej nie sa forma identyfikatora? jest foto, dane w klubie, po **** jeszcze wiecej tego plastiku? pojebane...

kudłaty
23-06-2004, 16:13
oni to robią aby zacieśnić z nami kontakty, chcą do wszystkich kibiców mówić po imieniu, Zygi możesz mi mówić loczek ;)

Mazi
23-06-2004, 16:21
wrrr ...

Mam nadzieję ,że wieść o identyfikatorach okaże sie bajką .

Jak były wymagane , to własnie je obarczałem głowna winą za niską frekwencję na naszym stadionie. Gdy zostały zlikwidowane - ruszyła akcja pełny stadion i na prawie każdym meczu było full ludzi i wogole widać bylo ,że ludzie chcą przychodzić na Łazienkowską . Jak znowu je wprowadzą - powrócimy do starych , "dobrych" czasów , czyli 5 tyś widzow na Odrze W. i 5,5 tyś. na Amice :/ . W porywach 9 tyś na Pogoni i Lechu .

Mam nadzieje ,ze nasi działacze tego nie chcą , bo takie coś nieuchronnie doprowadzi do konfliktu z kibicami - a z tego - działacze na pewno zwycięsko nie wyjdą !

szukaj mnie
23-06-2004, 16:27
[quote="Raffi"]ależ oczywiście, nie chcesz podejmować działań, Twoja wola.
Ale oficjalnie decyzji nie ma jeszcze, więc jeżeli ktoś chce przesłać do Legii swoje przemyślenia n/t celowości wprowadzenia identyfikatorów- czemu nie...
to nie jest tak ze ja nie chce podejmowac rzadnych prob,pokazuje tylko jakimi prawami rządzą sie ludzie bogaci i na stanowiskach,ja sama jestem za tym aby identyfikatory nie weszly do obiegu,ale sam pomyśl racjonalnie i bez nerwow czy w naszym kraju zwykły szary obywatel ma cos wiecej do powiedzenia.Potępiam ich zachowanie,jednak jesli juz mialy by wejsc te plakietencje to nie pozostanie nam nic innego jak je kupic aby wspierac swoj ukochany klub na trybunach a nie za płotem stadionu,i myślę że w tej kwestji wszyscy sie ze mna zgodza ktorzy kochaja swoj klub :legia_zaglebie: :klask: :klask:

Raffi
23-06-2004, 19:10
Nowe, darmowe identyfikatory na Legii

Od sezonu 2004/2005 żeby obejrzeć mecz na stadionie Legii potrzebny będzie specjalny identyfikator. Karty uprawniające do wejścia na obiekt przy Łazienkowskiej 3 będą wydawane gratis. Proces wyrabiania identyfikatorów powinien ruszyć na początku lipca.

Decyzja motywowana jest incydentem do którego doszło po ostatnim finale Pucharu Polski. Piłkarze Lecha odbierając pamiątkowe medale zostali zaatakowani przez paru osobników. Po tym zdarzeniu zarząd warszawskiej Legii podjął decyzję, że kibice wchodzący na stadion przestaną być anonimowi.

Wyrabianie identyfikatorów ma zostać zorganizowane w taki sposób, żeby nie stwarzać dużych komplikacji. W sezonie 2003/2004, stadion Legii Warszawa obok obiektu poznańskiego Lecha mógł poszczycić się najliczniejszą widownią w ekstraklasie. W dużej mierze dzięki kibicom, oprawom spotkań i akcji "Pełny stadion", prawie każde spotkanie oglądał komplet widzów.

Legia Warszawa już raz, w połowie lat 90-tych, wprowadziła identyfikatory - z różnym skutkiem. Stare karty nie będą obowiązywały w nowym sezonie.

http://www.legia.com.pl/pl/index.php?view=2&nID=1934

Będzie można wysyłać wnioski pocztą, ale odbiór identyfiaktora będzie tylko możliwy osobiście. Jednak jak nas zapewniono, Klub będzie chciał to ułatwić. Jest pomysł by odbiór identyfikatora następował przed meczem

dla karneciarzy również

Tuzin
23-06-2004, 19:51
Ale oni sa popierdoleni...

randy
23-06-2004, 19:51
szkoda gadac :/ pewnie i tak te indentyfikatory jak wejda beda wymagane przez kilka meczy a potem zapomna :D
zgadzam sie z przedmowcami ze z wejsciem na Zylete cos trzeba zrobic bo czasami to az odechciewa sie wszystkiego po przejsciu ostatniego etapu "wchodzenia" :zly:

kosciesz
23-06-2004, 21:10
mieszkam sobie w Warszawie - coz pojde kolejny plastik sobie wyrobie, pewnie jeszcze na pierwszy mecz zdaze - nie pojade na jakis wyjazd i pieniazki mi sie zbilansuja :/
Ale proszę niech ktoś mi powie
Jaki to ma sens?
W jakiej kwestii poprawi bezpieczeństwo imprez masowych na obiekcie przy Łazienkoskiej 3 ? :nie_wiem:
Co taki identyfikator jest w stanie zmienic? :glupi:

Rohrau
23-06-2004, 21:38
Spokojnie, jak bedzie oficjalna decyzja, wtedy bedzie mozna zareagowac. A teraz coz za sens sie napinac jak sie okaze ze Zygo jak zwykle cos pierdolnal od rzeczy... :>

A co do aresztu, to omalo co z krzesla nie spadlem, niedlugo zainstaluja nam sad, oddzial szpitalny i remize strazacka :)

Lakers
23-06-2004, 21:58
i monopolowy ;)

kosciesz
23-06-2004, 22:37
Spokojnie, jak bedzie oficjalna decyzja,

to chyba jest juz oficjalna decyzja
przynajmniej tak wynika z notki na www.legia.com.pl

Młody
23-06-2004, 23:00
Ej protestujemy !! I co jeszcze ?? Niedługo będą nas kolczykować albo tatu robić. Nie ma głupich wydarzy sie coś to załapią pierwsze lepszego ekhem... Nigdzie tak nie ma do tego każdy musi skoczyc do klubu złożyć wniosek pojechać odebrać i tak biegać do nich 2 czy 3 razy. A jak będzie jeszcze ten siet ze zdjęciem to nie bedzie do konca takie to darmowe chyba ze beda fundować fotki do legitymacji to wtedy sie zastanowie...
Precz z tym gównem !! :w_morde:

Rohrau
23-06-2004, 23:11
Spokojnie, jak bedzie oficjalna decyzja,

to chyba jest juz oficjalna decyzja
przynajmniej tak wynika z notki na www.legia.com.pl

Bedzie oficjalna jak zaczna wydawac identyfikatory :> , poki co MAJA ZAMIAR wydawac :>

Lata zycia w tym kraju nauczyly mnie ze checi i zamiary a realizacje dziela lata swietlne.

Choc w sumie jak za darmo to choc problem kasy odchodzi, pozostaje jeszcze problem natury swiatopogladowej :D no i oczywiscie problem kibicow z poza wawy bo jednak jest to dla nich znaczne utrudnienie. Chyba zeby rozwiazali to w ten spsob ze podania mozna bedzie skladac droga elektroniczna... i odbior listowny:)

MTP
23-06-2004, 23:28
Moze jeszcze mam miec przypiety tak jak w szkole a pan Prezes jak dyrektorka bedzie chodził i nakazywał.Zmiane obuwia tez planuja?Juz raz to było i co ? Załóżmy mam ten id i przyjeżdza do mnie znajomy np z Angli i nie będę go mógł zabrać?

Rohrau
24-06-2004, 00:02
Przy wejściu powinni sprawdzać na jakie miejsce mam wykupiony bilecik, zakładali by obrożę przyciskali czerwony guziczek i miałbym 20s na dotarcie na krzesełko. Oddalić można się na 2 metry oraz przysługuje jedno wyjście do kibelka zielony guziczek masz wtedy 3,5min na powrót w swoją strefę.

pierd..., ale mnie wkur.. maksymalnie, sorki.

A jak nie to pradem go :>

Sharn
24-06-2004, 00:19
A wysłałem sobie liścik. Ciekawe czy wogóle to ktoś czyta:

Stanowczo i zdecydowanie wyrażam swój protest w stosunku do wprowadzenia identyfikatorów. Było juz to przerabianie i nie zdało egzaminu. Decyzja celuje w prawdziwych kibiców Legii i nic nie daje w kwestii poprawy bezpieczeństwa na naszym stadionie. Jeśli zarząd chce walczyć z przejawami agresji na naszych trybunach, niech poprostu stosuje się do ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych, a nie stosuje zasady odpowiedzialności zbiorowej i karze wszystkich kibiców, którzy przyjeżdżają czasami z daleka (i sporadycznie) oglądać grę swoich pupili i nie mają szans na wyrobienie nic nie znaczącego prawnie kawałka plastiku. Jeśli ktoś jest w stanie zorganizować koncert czy festyn w wielokrotnie większej skali publiki niż mecz piłkarski, to niemożność zapewnienia bezpieczeństwa uczestnikom meczu piłkarskiego (piłkarzom, działaczom, kibicom) bez przejmowania się przestrzeganiem obowiązku tajności danych osobowych świadczy o daleko idącej niekompetencji osób odpowiedzialnych za sprawy bezpieczeństwa w naszym klubie, a także nieznajomości przepisów, które dotyczą wszystkich obywateli, nawet prezesów klubów piłkarskich. Dodam, iż wymaganie wylegitymowania się przed osobą do tego nie uprawnioną, a takimi są pracownicy ochrony, jest sprzeczne z prawem Unii Europejskiej do której ponoć należymy. Mam nadzieje, że mój protest zostanie uwzględniony przez nasze władze klubowe, co sprawi, iż nie zostanie przedstawiony jednostkom administracyjnym odpowiedzialnym za naruszanie prawa w naszym kraju.

Z poważaniem M.... P.....

Thomas
24-06-2004, 10:56
Albo ktoś czyta albo sobie myśli: " ehh znowu jakiś mail od kibica" mail ---->kosz :poddajesie

Robin
24-06-2004, 12:16
jestem z poza Warszawy nie wiecie czy bedzie możliwe wyrobienie tego syfu drogą pocztową i ewentualny odbiór przed meczem ?

MaxyM
24-06-2004, 12:23
"Będzie można wysyłać wnioski pocztą, ale odbiór identyfiaktora będzie tylko możliwy osobiście"

Młody
24-06-2004, 12:33
Jeżeli z darmowymi kartami wyjazdowymi jest problem żeby sobie wyrobić to niech przemyślą to czy te 12 tys ludzi którzy przychodzą na nasz stadion średnio zrobi sobie takie identyfikatory. Tymbardziej że jakiś procent nie jest z Warszawy, kolejna częśc to oleje (ja również) a inni poprostu (niedzielni kibice czy też akcja pełny stadion przestaną przychodzić). Wydaje mi sie że jedynym możliwym rozwiązaniem jeżeli nie da sie uniknąć tych identyfikatorów jest. Zaqp karnetu i jednocześnie zwolnienie z wyrabiania karty. Jeżeli Karnety będą w przyzwoitej cenie to myśle że klub może na tym zarobić a kibice możliwe że to przełkną. Ale osobiście jestem temu PRZECIWNY !!

PRECZ Z KARTAMI PRECZ Z CZIPAMI !!

Porter
24-06-2004, 12:52
niedługo trzeba bedzie chodzić w obrożach.... :wsciekly:

czesiek
24-06-2004, 13:17
Albo ktoś czyta albo sobie myśli: " ehh znowu jakiś mail od kibica" mail ---->kosz :poddajesie
przed meczem z Lechem Bednarz mówił, że dostawali maile od kibiców, żeby wpuścić Lecha.... pewnie czytają...

Włóczykij
24-06-2004, 13:45
Tymbardziej że jakiś procent nie jest z Warszawy, kolejna częśc to oleje (ja również)

Jesli chodzi o Twoj stosunek do tego to nie wroze Ci nic dobrego, bo klub raczej nie bedzie wnikal w to czy ktos wykupi czy nie, chyba ze pojda do rozum do glowy i ten fakt okaze sie tylko chwilowym faktem
Owszem pomysl debilny, ale niestety polityka ostatnimi czasy naszego klubu jest przerazajaca, a co za tym idzie cierpia na tym m.in kibice ktorzy beda mieli kolejny kawalek plastyku do portfela, badz nie (jak w Twoim przypadku).
Ja wiem, ze jesli karty beda obowiazkowe to ja sobie chcac nie chcac wyrobie, bo nie na reke jest mi nie ogladanie meczy, chyba ze w/w fakt stanie upadnie. Oby...

PRECZ Z KARTAMI PRECZ Z CZIPAMI :paf:

Młody
24-06-2004, 13:46
Nom bo pewnie było ich setki albo i tysiące tych mejli. Ale jeśli dostaną jakieś 2 czy 3 mejle to wiadomo która sekretarka sekretarki to przeczyta.... heh zresztą tu należy jakąś petycje z podpisami skierować do zarządu a nie pojedynczy list. Ale o takie coś nie ma co sie łudzić bo ewentualne pismo mogło by sie dopiero napisać po pierwszym meczu u siebie po zebraniu podpisów bo w wakacje to trudno by było :)

Mogiel
24-06-2004, 14:20
ej podstawowa rzecz : czy funkcji tego identyfikatora nie mogla by pelnic kartac chipowa tzn karnet?? z tego co mi sie wydaje to stare identyfikatory zawieraly prawie takie same dane, czyli imie nazwisko i jakis tam smieszny numer.

Raffi
24-06-2004, 14:21
Z tego co mówi klub: NIE.

M.in. dlatego mówię: pisać, pisać i jeszcze raz pisać, bo jak nie teraz, to kiedy?

Młody
24-06-2004, 14:50
Ciekawe czy stowarzyszenie zareaguje jakimś pismem. Tzn napewno ale kiedy i w jakiej formie. Chyba w SSLW jedyna szansa jest. Mogli by sie spotkać z Zygo Bednarzem i innymi. Chodź wątpie jak teraz sie Zygo dobrali do doopy w PZPN pały itp to może nie mieć wyjścia.

Mogiel
24-06-2004, 16:20
identyfikatory --> niepotrzebny balagan i wydatki --> konflikt na linii dzialacze - kibice --> spadek frekwencji --> mniejsze wplywy z biletow

moze ktos dopisze jeszcze jakie konsekwencje bedzie mialo ponowne wprowadzenie identyfikatorow??? lepiej niech sie zastanowia.. z miklasem tez byla ladna wojna. czy pan Zygo chce czegos podobnego...? :(

Łysy1916
24-06-2004, 18:30
[quote=Raffi]ależ oczywiście, nie chcesz podejmować działań, Twoja wola.
to nie jest tak ze ja nie chce podejmowac rzadnych prob,pokazuje tylko jakimi prawami rządzą sie ludzie bogaci i na stanowiskach,ja sama jestem za tym aby identyfikatory nie weszly do obiegu,ale sam pomyśl racjonalnie i bez nerwow czy w naszym kraju zwykły szary obywatel ma cos wiecej do powiedzenia.Potępiam ich zachowanie,jednak jesli juz mialy by wejsc te plakietencje to nie pozostanie nam nic innego jak je kupic aby wspierac swoj ukochany klub na trybunach a nie za płotem stadionu,i myślę że w tej kwestji wszyscy sie ze mna zgodza ktorzy kochaja swoj klub :legia_zaglebie: :klask: :klask:
Tu sie z toba nie zgodze,ponieważ nie musimy wcale kupować tych identyfikatorów możemy np.zbojkotować pierwszy mecz u nas albo poprostu zrobić wjazd z bramą jak ochrona bedzie sie upierała przy ID.Jednak mam nadzieje że to bedzie nie potzebne i działacze pójdą po rozum do głowy ale jak nie to będzie trzeba pokazać kto tu rządi :boks: Więc działacze zastanówcie sie bo wkraczać na ścieżke wojenną z kibicami to najgorsze co możecie zrobić i pamiętajcie że tej wojny nie wygracie!!

muran
24-06-2004, 18:45
Łysy1916 - taaa a pozniej po 1 czy 2 wjezdzie pierdolna ci bilety na zylete po 90 zl i do konca sezonu bedziesz miec piekna frekwencje nie moiwac juz o oprawach ktorych dla garstki na zylecie nie bedziemy robic bo nie ma sensu najlepsze rozwiazanie to zbojkotowac to tylko ze jak zwykle sie ktos wylamie i **** z tego bedzie :/ na chwile obecna nic innego nie zostaje jak wysylac maile i czekac no rozwoj sytuacji i miec nadzieje ze bombardowanie kulturalne mailami cos da :/ :poddajesie

wa(L)dus_wilanów
24-06-2004, 19:01
Zeerwalem sie dzisiaj ze szkoly i pojechalem na estadio WP w celu uzyskania informacji o identyfikatorach. Chcialem pogadac z J.Bednarzem lecz oczywiscie go nie bylo (ciekawe za co mu placą...) więc porozmawialem z P.Strejlauem. Ów czlowiek udzielił mi niezwykle interesujacej i zarazem wyczerpujacej odpowiedzi- wszystko wyjaśni sie za dwa dni. Mówie mu ze nie poto przejechalem z ziomkiem pól wawy aby uslyszec coś takiego a on na to ze zajmuje mu czas. Gdyby nie kolega Różyk (wielkie dzieki !) nawet nie byloby mi dane porozmawiać ze strejlalem. Generalnie na Legii nie potwierdzają tego newsa jakoby identyfikatory mialy obowiazywac ale jednoczesnie nie zaprzeczają. Po dzisiejszym dniu wiem jedno- dzialacze mają nas kibicow gleboko w dupie.

[ Dodano: Czw cze 24, 2004 7:06 pm ]
a wogle to niby dlaczego za wykroczenie 30 gosci ma placic kilkanascie tysiecy oddanych Legii fanatyków? tego nie moge pojac. przypomina to sytuacje z opola (czytaj : tegoroczne matury). tam tez za blad paru osób zaplacilo tysiące uczciwych ludzi.wkurvia mnie takie podejscie do sprawy. Zygo niby kibic od lat a podejmuje takie decyzje. nie pojmuje

Tuzin
24-06-2004, 19:31
Na razie o identyfikatorach napisal jeden serwis (legia.com.pl), a GW tylko powtorzyla za nim w jednym zdaniu. LL napisala za GW.
Moze wiec to nic pewnego, ale piszcie do klubu ile sie da.

Fan z Wo(L)i
25-06-2004, 08:30
A ja mam nadzieje że jeszcze się coś zmieni i nie bedzie identyfikatorów.... .

Łysy1916
25-06-2004, 17:45
Łysy1916 - taaa a pozniej po 1 czy 2 wjezdzie pierdolna ci bilety na zylete po 90 zl i do konca sezonu bedziesz miec piekna frekwencje nie moiwac juz o oprawach ktorych dla garstki na zylecie nie bedziemy robic bo nie ma sensu najlepsze rozwiazanie to zbojkotowac to tylko ze jak zwykle sie ktos wylamie i **** z tego bedzie :/ na chwile obecna nic innego nie zostaje jak wysylac maile i czekac no rozwoj sytuacji i miec nadzieje ze bombardowanie kulturalne mailami cos da :/ :poddajesie
Nie wydaje mi sie zeby po wjezdzie z bramą podwyzszyli ceny biletów,ale może pójdą po rozum do głowy.A co do bojkotu to może i się wyłamie pare osób ale ile ich bedzie????Wydaje mi sie ze po ogłoszeniu bojkotu żyleta świeciła by póstkami a kryta by sie zapełniła najwyżej w 3/4.Ale narazie trzeba cierpliwie poczekać i mieć nadzieje że identyfikatory nie wejdą w życie.

DAN
25-06-2004, 18:08
Dajta adresa na który mam pisac te MAILE kulturale bo mi sie sszukać nie chce:P
oka zaraz sam zlukam i wysle... niech sobie bednarz czy tam ktos poczyta... ale oczywiscie ful kultura i :cenzura:

Raffi
25-06-2004, 18:17
info@legia.pl

DAN
25-06-2004, 18:22
wiem wiem już wysłałem, full kulturka, troszke uniesiony ton ale wszystko w rozsądnych granicach... :niedobry:

VASCO
29-06-2004, 11:09
Jeśli identyfikatory miałyby umożliwić wywalenie chuliganów, dresów i wszystkich mozliwych meneli ze stadionów to byłbym za. Ale niestety to nie jest możliwe i to nie jest chyba sposób , który rozwiążę problem "ludzi z brakującym mózgiem". Oni muszą trafić do więzienia i tyle. A identyfiaktory zmniejszą tylko frekwencję i będzie cienko pod względem opraw, choreografii itp.

Q_(L)
29-06-2004, 11:16
Jeśli identyfikatory miałyby umożliwić wywalenie chuliganów, dresów i wszystkich mozliwych meneli ze stadionów to byłbym za. Ale niestety to nie jest możliwe i to nie jest chyba sposób , który rozwiążę problem "ludzi z brakującym mózgiem". Oni muszą trafić do więzienia i tyle. A identyfiaktory zmniejszą tylko frekwencję i będzie cienko pod względem opraw, choreografii itp.

VASCO
29-06-2004, 11:26

Przyznaję,że jestem na lekkim kacu i trochę niezgrabnie sformułowałem wypowiedź , ale generalnie co do myśli przewodniej podtrzymuję to co wcześniej napisałem .....

Q_(L)
29-06-2004, 11:37

Przyznaję,że jestem na lekkim kacu i trochę niezgrabnie sformułowałem wypowiedź , ale generalnie co do myśli przewodniej podtrzymuję to co wcześniej napisałem .....

Dziwi i smieszy mnie jednocześnie Twoje podejście do "problemu ludzi z brakujacym mózgiem", bo na pewno nie jest wyjsciem Twój pomysł, że "Oni muszą trafić do więzienia i tyle."
Wydaje mi się, że problem jest troszkę bardziej skomplikowany, ale to tylko moje skromne zdanie :dziwne:

Ad. chuliganów, czy dresów - spłycasz tak bardzo zjawisko, że mnie to też rozśmieszyło...
Temat chuligaństwa był juz poruszany, ale nie będę go komentował na forum, choć swoje zdanie mam...

Ad. "dresów" - znam niejedego inteligentnego i co?

p.s. Ad tematu... wydaje mi się, że identyfikatory :/ i bezpieczeństwo na stadionie nie mają ze sobą nic wspólnego. :>

VASCO
29-06-2004, 11:48

Dziwi i smieszy mnie jednocześnie Twoje podejście do "problemu ludzi z brakujacym mózgiem", bo na pewno nie jest wyjsciem Twój pomysł, że "Oni muszą trafić do więzienia i tyle."
Wydaje mi się, że problem jest troszkę bardziej skomplikowany, ale to tylko moje skromne zdanie :dziwne:

Ad. chuliganów, czy dresów - spłycasz tak bardzo zjawisko, że mnie to też rozśmieszyło...
Temat chuligaństwa był juz poruszany, ale nie będę go komentował na forum, choć swoje zdanie mam...

Ad. "dresów" - znam niejedego inteligentnego i co?

p.s. Ad tematu... wydaje mi się, że identyfikatory :/ i bezpieczeństwo na stadionie nie mają ze sobą nic wspólnego. :>
Oczywiście pomysł na to ,że trafią do więzienia to raczej taki skrót myślowy. Wiadomo ,że nic nie stanie się z dnia na dzień. Nie ma się co oszukiwać , że czeka nas wieloletnia walka z chuligaństwem , ale przede wszystkim systemowa, oparta na dobrym prawie i sposobie jego egzekwowania. Więzienie to dopiero efekt docelowe i miejsce do którego mają określone osoby trafić. Osoby te mam nadzieję znajdą się tam przed osiągnieciem wieku emerytalnego, choć w naszym kraju nic nie wiadomo.
A co do tego ,że znasz inteligentnego dresa....... to zazdroszczę. Walczmy o czyste Państwo oparte na wielowiekowej tradycji i kulturze...... Stadiony to część naszej panstwowości.

Kawa
29-06-2004, 11:55
Walczmy o czyste Państwo oparte na wielowiekowej tradycji i kulturze...... Stadiony to część naszej panstwowości.
A to w historii sami integigenci w Polsce byli?
Niechce sie czepiac, ale twoje przemówienia stylem odpowiadaja wiecom przedwyborczym.

VASCO
29-06-2004, 12:07
Walczmy o czyste Państwo oparte na wielowiekowej tradycji i kulturze...... Stadiony to część naszej panstwowości.
Niechce sie czepiac, ale twoje przemówienia stylem odpowiadaja wiecom przedwyborczym.
Ale ja nie twierdzę, że państwo jest tylko dla inteligentów. I nigdzie tego nie napisałem. Tak samo można spotkać niewykształconego i kulturalnego człowieka jaki i wykształconego i zchamiałego. Liczy się kultura osobista i zachowania godne osoby ludzkiej i jej natury. A to nie zależy tylko i wyłącznie od wykształcenia, statusu itp. Dajmy szansę każdemu , ale nie tolerujmy chuliganów i dresów
( chyba ,że znacie jakiegoś normalnego . Ja nie , ale może tacy i są ).

Fester
29-06-2004, 14:06
:pomylony: :glupi:

on chyba z telewizji jest

ps. jaaaaaaaaaa nosze dres... :bauns2:

Szuwar
29-06-2004, 17:03
Taaa... i znowu temat schodzi na "walke z chuliganstwem" i "wsadzanie ludzi do wiezienia" :pomylony:
No *****... bez przypalu moze jednak, co? Siatkowka to tez fajny sport...

ps. dres spoko jeeeest... :bauns2:

czaszka
29-06-2004, 17:12
Nie rozumiem jak ktos moze popierac idee wprowadzenia identyfikatorow.
Dla mnie jest to szmacianka roku :pomylony:

Rohrau
29-06-2004, 17:55
Ale ja nie twierdzę, że państwo jest tylko dla inteligentów. I nigdzie tego nie napisałem. Tak samo można spotkać niewykształconego i kulturalnego człowieka jaki i wykształconego i zchamiałego. Liczy się kultura osobista i zachowania godne osoby ludzkiej i jej natury. A to nie zależy tylko i wyłącznie od wykształcenia, statusu itp. Dajmy szansę każdemu , ale nie tolerujmy chuliganów i dresów
( chyba ,że znacie jakiegoś normalnego . Ja nie , ale może tacy i są ).
Ja Ci dobrze radzę, napij sie piwa albo schłodź się trochę boś w gorącej wodzie kąpany.
Jak Ci się nie podoba nikt Ci nie każe się bić, możesz sobie siedziec spokojnie z popcornem np. i ogladać mecz. Nikt tu nie determinuje ani nie narzuca postawy. Tak więc proszę nie gadaj takich głupot bo gdyby nie ci z którymi chcesz walczyc to przy pierwszym lepszym rajdzie dajmy na to Lecha na taka krytą dostalbys srania ze strachu i jeszcze prawdopodnie w tzw. ryj bys zarobil. Kazdy ma swoj poglad na te sprawy i moim zdaniem innym go narzucac nie powinien.
Tak wiec wara od innych.

A wracajac do tematu, wyglada to juz na tyle powaznie ze ruszylem swoja machine proceduralna :D i lada chwila jakis list w kulturalnym, dyplomatycznym tonie do wladz klubowych wystosuje.

VASCO
30-06-2004, 08:40
Widac ,że nawet czytac nie umiesz. Najpierw do szkoły idź. Juz w pierwszym moim poście na ten temat napisałem ,że identyfikatory żadnej sprawy nie rozwiążą. Tak więć jak chcesz wydawac sądy to najpier włóż minimum wysiłku i przeczytaj więcej niż ostatnich 5 linijek.

Mini
30-06-2004, 10:55
Widac ,że nawet czytac nie umiesz. Najpierw do szkoły idź. Juz w pierwszym moim poście na ten temat napisałem ,że identyfikatory żadnej sprawy nie rozwiążą. Tak więć jak chcesz wydawac sądy to najpier włóż minimum wysiłku i przeczytaj więcej niż ostatnich 5 linijek.

to może rozejrzyj się troche i też nie wydawaj sądów o kimś kto w dresie pomyka :>

Sharn
30-06-2004, 18:10
VASCO - po pierwsze chyba nieco nadużywasz słowa dres. Z życia wiem, że często tacy niby dresi znają i stosują więcej zasad moralnych od jakiegoś yuppiesa, metala, regałowca, że o "ziomach" nie wspomnę. Oczywiście kierują się wobec jakiegoś tam swojego kodeksu wartości, ale pokaż mi grupę w której nie ma złodziei czy chuliganów. Widziałem jak leją skini, punki, metale, dresy, skejci. Za darmo, więc to nie ma nic do rzeczy. Trzeba pamiętać, że stadion jest w pewnym sensie odzwierciedleniem ulicy i wogóle społeczeństwa, więc jeśli dla Ciebie jedynym rozwiązaniem jest posadzeniem w końcu wszystkich do więzienia, to współczuję, bo takim stwierdzeniem sam wykazujesz własną aspołeczność. Najważniejsza jest profilaktyka i prewencja, nie resocjalizacja - zapamiętaj. Oczywiście ID można podciągnąć pod środek prewencyjny, ale to głupota, gdyż z kibiców Legii stworzy w pewnym sensie ograniczoną grupę, której struktury nie będą tak płynne, by społeczeństwo uznało je za powszechne. A gdy coś nie jest powszechne często się tego nie dostrzega i nie myśli o zainteresowaniu się tym. :/

Japanes
03-07-2004, 18:46
historia lubi sie powtarzać tylko żeby te ITI nieokazało się takie Daewoo :modli:

mOFMC
04-07-2004, 06:42
historia lubi sie powtarzać tylko żeby te ITI nieokazało się takie Daewoo

:zdziwiony:

Japanes
04-07-2004, 13:01
daewoo też wprowadziło identyfikatory deawoo też było potężną firmą, miał być stadion na 50 tys a było ... Zmniejszona frekfencja i upadek :placze:

Tuzin
04-07-2004, 13:27
Stadionu nie bylo nie przez Daewoo tylko glupich trepow.

mOFMC
04-07-2004, 13:44
A identyfikatorow nie bylo bo mielismy je w glebokim powazaniu 8)

Yankes
04-07-2004, 17:31
Dobra słuchajcie kiedy cos sie zaczyna z tymi identyfikatorami? bo byla mowa o opczatku lipca a tu ani widu ani slychu- mozemy juz odetchnac z ulga?? :chytry:

Raffi
04-07-2004, 18:18
raczej nie :wsciekly:

Yankes
04-07-2004, 18:25
Raffi a wiadomo juz "coś"?? co, jak, gdzie i kiedy??

Pzdr

Raffi
04-07-2004, 18:41
ja nic konkretnego nie wiem

Jaco
08-07-2004, 15:40
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11589

:hyhy:

Mini
08-07-2004, 15:43
znalazły się także zapisy o minimalnych wymaganiach technicznych dla urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk, które umożliwiłyby wykorzystanie zarejestrowanego materiału jako dowodu w postępowaniu przeciwko osobom zakłócającym porządek podczas imprezy masowej

to jak bedziemy krzyczeć Zygo ch** to co? dostaniemy zakaz wstępu na stadion :chytry:

Q_(L)
08-07-2004, 15:50

:lol3:
I co ty na to pikusiu... zygusiu :hihi:

Beny
08-07-2004, 15:51

:lol3:
I co ty na to pikusiu... zygusiu :hihi:

Ja bym się jeszcze niecieszył mimo wszystko... :cicho:

Q_(L)
08-07-2004, 15:55

Myslisz, że se odbije w czym innym utrudnianie... :/

Beny
08-07-2004, 15:59

A nie? Oprócz podwyżki cen identyfikatory były chyba priorytetem dla nich. :-

Q_(L)
08-07-2004, 16:02

A nie?
Jak bardzo bym chciał sie z Toba nie zgodzić :modli:

Oprócz podwyżki cen identyfikatory były chyba priorytetem dla nich. :-
A myslałem, że zapewnienie bezpieczeństwa na stadionie ;)

Mini
08-07-2004, 16:32
prezesunio pokazał że jest niekumaty bo jak wiedział o ustawie to mógł poczekać aż ona wejdzie i wtedy było by na polityków ze są niedobrzy a tak wyrwał sie do przodu z identyfikatorami i jest na niego. :zlosliwy:

Endrju
08-07-2004, 16:37
Nie chce nic mówić ale ... nie ma tam napisane ze identyfikatory są zabronione. Napisane jest jedynie ze nie są one koniecznie wymagane ... czyli jeżeli klub bedzie sam chciał wprowadzic identyfikator ma prao do tego.

Tak przynajmniej ja to rozumiem.

NIE JESTEŚMY ZWIERZĘTAMI PRZECZ Z KARTAMI PRECZ Z CHIPAMI !!

Q_(L)
08-07-2004, 16:41
Nie chce nic mówić ale ... nie ma tam napisane ze identyfikatory są zabronione. Napisane jest jedynie ze nie są one koniecznie wymagane ... czyli jeżeli klub bedzie sam chciał wprowadzic identyfikator ma prao do tego.

Tak przynajmniej ja to rozumiem.
:cicho:

Senatorowie proponowali, by brak identyfikatora uniemożliwiał wstęp na stadion. Ponadto identyfikator byłby odbierany każdemu kibicowi, który na stadionie złamie prawo. Biuro Legislacyjne Senatu uznało jednak, że wprowadzenie takich zapisów nie jest możliwe.
:hmm:

Endrju
08-07-2004, 16:49
Senatorowie proponowali, by brak identyfikatora uniemożliwiał wstęp na stadion. Ponadto identyfikator byłby odbierany każdemu kibicowi, który na stadionie złamie prawo. Biuro Legislacyjne Senatu uznało jednak, że wprowadzenie takich zapisów nie jest możliwe.

Nie jest możliwe wporwadzenie zapisu o KONIECZNOŚCI posiadanie identyfikatora. O to rozbija sie cała sprawa. Nie zakazano wogóle identyfikatorów tylko zabroniono zeby odgórnie każdy klub musiał je mieć.

:/

Q_(L)
08-07-2004, 17:27

Nie jest możliwe wporwadzenie zapisu o KONIECZNOŚCI posiadanie identyfikatora. O to rozbija sie cała sprawa. Nie zakazano wogóle identyfikatorów tylko zabroniono zeby odgórnie każdy klub musiał je mieć.

:/

Dale nie kumie, bo jak "byk stoi", że "proponowali, by brak identyfikatora uniemożliwiał wstęp na stadion", a to chyba zygusiowi i jego panom chodziło...
A skoro wprowadzenie takiego zapisu jest niemożliwe, więc nie widze zasadności wydawania identyfikatorów :hmm:

Chyba, że wpadnie na pomysł, że trzeba mieć identyfikator, aby kupić bilet na mecz... :modli: :cicho:
Ale wtedy okaże się sqrwielem to potęgi :zly:

p.s. Juz teraz kumie o co Ci chodzi :/

MaxyM
08-07-2004, 17:31
Trzbea mieć identyfikator i dowód, bo sprawdzają najpierw id, a następnie będą kazali pokazać dowód, czy dane się zgadzają i pysk.

A bramka na Żylete jak zwykle będzie otworzona jedna w porywach, dwie.

:wsciekly:

Raffi
09-07-2004, 09:15
Identyfikatory do kosza?

Nie udało się przeforsować w Senacie obowiązku noszenia identyfikatorów przez kibiców. Poprawka ta byłaby niezgodna z nowelizacją ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych.

Organizator zawodów będzie miał prawo zażądać od kupującego bilet okazania dokumentu tożsamości, będzie mógł też odmówić wstępu na imprezę osobom nietrzeźwym, będącym pod wpływem narkotyków, zachowującym się agresywnie oraz posiadającym przedmioty niebezpieczne. W ustawie znalazły się także zapisy o minimalnych wymaganiach technicznych dla urządzeń monitorujących stadion.

Zarejestrowany materiał będzie bowiem wykorzystywany jako dowód w postępowaniu przeciwko osobom zakłócającym porządek podczas imprezy. W specjalnych bazach znajdą się też informacje o nieformalnych grupach kibiców. Będzie można odmówić sprzedaży kart wstępu osobom, które z powodu np. wszczęcia burd znalazły się w takiej bazie danych (przechowywane będą przez 10 lat).

- Na razie nie wycofujemy się z podjętych wcześniej decyzji. Będziemy egzekwować od kibiców identyfikatory - powiedział nam rzecznik prasowy KP Legia Jacek Bednarz.

MaxyM
09-07-2004, 09:17
Warunki się poprawią, bo mniej ludzi będzie, więc nie narzekaj.

No tak, zapomniałem. :hyhy:

Q_(L)
09-07-2004, 09:54
- Na razie nie wycofujemy się z podjętych wcześniej decyzji. Będziemy egzekwować od kibiców identyfikatory - powiedział nam rzecznik prasowy KP Legia Jacek Bednarz.

Wiec na razie jest ******* do potegi :zly:

legart
09-07-2004, 10:03
Zdaje się że poprawki sejmu musi zatwierdzić Sejm, a całą ustawę podpisać Kwaśniewski czyli na moje oko ustawa, zacznie obowiązywać najwcześniej we wrześniu.

Kawa
09-07-2004, 17:05

Wiec na razie jest ******* do potegi :zly:
Na razie to ich nawet nie wydali, wiec moze niech sie Bednarz wstrzyma z egzekwowaniem.

Tuzin
09-07-2004, 19:07
Ludzie...
Byly plany zeby w nowelizacji ustawy o bezpieczenstwie imprez masowych wprowadzic zapis o obowiazkowych kartach dla kibicow (ligowych? reprezentacyjnych? pilki noznej? szachow blyskawicznych? - tego ten zajebisty komunikat PAPu nie precyzuje). I te karty nie maja nic wspolnego ani z naszymi identyfikatorami ani z PZPNowskimi wyjazdowkami.
Biuro Legislacyjne Senatu odrzucilo to prawdopodobnie ze wzgledow finansowych albo organizacyjnych - w kazdym razie na pewno nie zeby nam pojsc na reke...
W ogole ten komunikat to zajebisty belkot, ale widze ze wszystkie serwisy przepisuja go jak jeden maz, pewnie nawet nie wiedzac oc w nim b...

[ Dodano: 9 lipca 2004, 19:14 ]
http://www.senat.gov.pl/k5/dok/opinia/2004/a/735.pdf

Pils
10-07-2004, 11:22
Kiedy będzie można wyrabiać identyfikatory do biletów jednorazowych :ucieka:

Raffi
10-07-2004, 12:17
nie wiadomo jeszcze.....oby never ale jakoś w to nie wierzę :wsciekly:

Porter
10-07-2004, 16:56
ekhm.... zaraz , to w takim razie jak ktos kupuje karnet , to nie wyrabia ID ? czy jak to ma być :hmm:

Raffi
10-07-2004, 17:16
mają dosłać pocztą

Porter
10-07-2004, 17:18
mają dosłać pocztą

Jesli mnie nie wkrecasz ( a raczej nie masz tego we zwyczaju)

to pozytywnie :hyhy:

Tuzin
11-07-2004, 19:43

Ja bym jednak na wycofanie identyfikatorow polozyl najwiekszy nacisk w negocjacjach z klubem. Ceny jak ceny - zawsze skads mozna ta kase wytrzasnac, Poza tym po wejsciu do UE zarobki szybciej rosna.
A jak komus sie nie chce dymac po identyfikator to nie pojdzie :-

Beny
11-07-2004, 19:50

Ja bym jednak na wycofanie identyfikatorow polozyl najwiekszy nacisk w negocjacjach z klubem. Ceny jak ceny - zawsze skads mozna ta kase wytrzasnac, Poza tym po wejsciu do UE zarobki szybciej rosna.
A jak komus sie nie chce dymac po identyfikator to nie pojdzie :-

:O

Wow! Dobrze wiedzieć, bo ani ja, ani żaden z moich znajomych tego jakoś nie odczuł, zwłaszcza te kilkadziesiąt dni po wejściu do UE.

Ceny biletów i karnetów to największe zło...
Identyfikatory już raz mieliśmy, wtedy też każdy narzekał, ale jakoś wszyscy wyrobiliśmy i problemów chyba z tym związanych specjalnie nie było. Za to z hajsem zawsze były, są i zawsze będą.

pijak
11-07-2004, 20:02
Beny hajs jak hajs, tu kwestia jest wiek. Zgadzam się to będzie większa bariera niż ID. Małolata co ma 12-14 lat nie stać na takie cuś jak tak drogi bilet... a w młodych powinno się upatrywać szansy na zapełnienie trybun :/
teraz wybujam na 3 tyg. na wakacje, mam nadzieje że jak wrócę to syt. sie unormuje i będzie mnie stać na zakup po normalniejszej cenie, o to się gorąco pomodlić należy... :modli:

Tuzin
11-07-2004, 20:09
Identyfikatory już raz mieliśmy, wtedy też każdy narzekał, ale jakoś wszyscy wyrobiliśmy i problemów chyba z tym związanych specjalnie nie było.

Tylko ze nawet teraz zdarzaja sie pytania ludzi ktorzy chcieliby pojsc pierwszy raz na mecz, czy trzeba miec jaki identyfikator (chodzi im o te poprzednie)...

Radio
11-07-2004, 20:11
Widać to jak na dłoni, na dzień dzisiejszy Zarząd chce sprzedać jak najwięcej karnetów. Najlepiej tych rocznych. Dlaczego? Z kilku względów. Po pierwsze kasa jest dziś a nie w pakietach co mecz. Druga sprawa (chyba ważniejsza) duzo mniej ludzi będzie wchodzic na lewo (tego nie da się wyplenić). I dlatego takie jaja z identyfikatorami (ja myślę że zostaną zlikwidowane, albo przynajmniej zawieszone do końca rundy). Co z osobami któe chcą obejrzeć mecz raz w rundzie? Procedura kontroli tożsamości (ajakś oddzielna bramka) ale to dopiero przyszłość.

Co do cen niestety nie dało się tego unkknąć, tylko pytanie dlaczego tak wysoko. Odpowiedź prosta: wielu nowych zawodników (może nie kupno najdroższe ale utrzymanie tak). Przypominam że odszedł tylko Vuković, za darmo. Druga sprawa w zeszłym roku nie zgraliśmy w UEFA (też parę groszy mogło wpaść). Dla mnie wystarczajacą rekompensatą byłby prawdziwy normalny sklep z pamiątkami. Jęzeli to będzie to jestem w stanie wybaczyć podwyżkę.

Acha nie usprawiedliwiam KP. Próbuję znaleźć logiczne uzasadnienie...

żyła
13-07-2004, 13:21
Co do cen niestety nie dało się tego unkknąć, tylko pytanie dlaczego tak wysoko. Odpowiedź prosta: wielu nowych zawodników (może nie kupno najdroższe ale utrzymanie tak). Przypominam że odszedł tylko Vuković, za darmo. Druga sprawa w zeszłym roku nie zgraliśmy w UEFA (też parę groszy mogło wpaść).

to uważasz, że jak postawia nowy stadion i krzykną po 10tys. złoty za bilet,bo muszą wyrówanć budżet to będzie to wporządku i zrozumiałe? bo idąc tym tokiem do takiej sytuacji może dojść

Fizi
13-07-2004, 15:11
Też właśnie dostałem list z zaproszeniem do kupna karnetu, w sumie to nawet sympatyczny ruch klubu. Gdyby nie ta podwyżka nieszczęsna, pewnie by się nam wszystkim z tego powodu morki cieszyły, że wreszcie klub stara się jakoś docierać do kibiców i to całe podawanie swoich danych itd ma jakiś głębszy sens.

legart
13-07-2004, 15:29
Też właśnie dostałem list z zaproszeniem do kupna karnetu, w sumie to nawet sympatyczny ruch klubu. Gdyby nie ta podwyżka nieszczęsna, pewnie by się nam wszystkim z tego powodu morki cieszyły, że wreszcie klub stara się jakoś docierać do kibiców i to całe podawanie swoich danych itd ma jakiś głębszy sens.

Też dostałem, a formularz na wszelki wypadek zachowam.

Mini
13-07-2004, 15:29
jaki sens? jak wyrabialiśmy stare identyfikatory dane brali raz. potem jak kupujesz karnet pierwszy raz kolejna spowiedź , teraz znowu :zly:

Mazi
13-07-2004, 15:46
kolejne badziewie , które po sezonie , znowu będzie można traktować jako pamiątkę . Nic więcej .

Fizi
13-07-2004, 21:33
no super ! za wyrobienie identyfikatora dla osób nie kupujących karnetu trzeba będzie jeszcze dopłacić

Lolek
13-07-2004, 22:23
Ja juz nie wiem - snie czy to sie dzieje na jawie. Skala zaklamania obecnych dzialaczy przerosla moje najsmielsze oczekiwania. Tydzien temu mowili, ze bedzie za darmo. Dzisiaj juz trzeba płacic. Ile? Nie wiedza. Jak? Nie wiedza. Kiedy? Mamy czas, liga dopiero za 3 tygodnie! Chce sie obudzic! :zly:

Fizi
13-07-2004, 22:25
Samsung się wycofał z reklamowania na Legii , trzeba będzie jakos te dziurę załatać, może jeszcze za tanie te bilety Panie Zygo ?

Kiub
13-07-2004, 22:32
Samsung się wycofał z reklamowania na Legii , trzeba będzie jakos te dziurę załatać, może jeszcze za tanie te bilety Panie Zygo ?
ale Żywiec sypnął sporego bonusika, a w to że nie ma chętnych do reklamy na bannerach nie wierze, kolejna ściema Zygo i spółki żeby pokazać Nam, że cena biletów jest niby uzasadniona.....ja nie mogę uwierzyć w to co się ogólnie teraz dzieje...... wszystko widzę w coraz ciemniejszych kolorach :placze:

Porter
13-07-2004, 22:36
pewnie przez skandaliczne zachowania chuliganów podczas spotkania z poznańskim Lechem i Pogonią w Siedlcach :nie: [/b]

Fizi
13-07-2004, 22:41
pewnie przez skandaliczne zachowania chuliganów podczas spotkania z poznańskim Lechem i Pogonią w Siedlcach :nie: [/b]

no ba 8)

aaadamm
13-07-2004, 23:21
Ja juz nie wiem - snie czy to sie dzieje na jawie. Skala zaklamania obecnych dzialaczy przerosla moje najsmielsze oczekiwania. Tydzien temu mowili, ze bedzie za darmo. Dzisiaj juz trzeba płacic. Ile? Nie wiedza. Jak? Nie wiedza. Kiedy? Mamy czas, liga dopiero za 3 tygodnie! Chce sie obudzic! :zly:

ciekawe kiedy sie obudzimy

z reka w nocniku

mialo byc tak pieknie a slysze argumetny z iti rodem z czasow PRLu

chaos... to malo powiedziane

MK
13-07-2004, 23:35
Ja nie mam zamiaru wyrabiać identyfikatora wbije się i tak, :wsciekly: mam gdzieś tą bande pajacy z wiertniczej poprzednio były też identyfiakatory i i tak wchodziłem teraz też wejde i pokaże im że nie respektuje ich praw to jest jawne ograniczenie wolności osobistej

Raffi
14-07-2004, 00:45
a mnie interesuje inna sprawa. Ściągnąłem sobie formularz identyfikatora z www.legia.pl i jest tam rogu adnotacja, oczywiście drobnym druczkiem:
"Oświadczam, że zapoznałem się z Regulaminem Sprzedaży Karnetów oraz Regulaminem Stadionu.
Niniejszym oświadczam iż wyrażam zgodę na umieszczenie moich danych osobowych w zbiorze danych i przetwarzanie ich przez Administratora Danych systemu Bezpieczny Stadion oraz KP Legię Warszawa S.S.A. w celach marketingowych (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 O Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. 188, poz.883)."

I w tym momencie nasuwają się 2 pytania : * gdzie znajduje się ów regulamin, bo na stronie można odnaleźć tylko Regulamin Stadionu (chyba że kiepsko szukałem) * czy mam ochotę, żeby na moją komórkę, skrzynkę pocztową i maila przychodził jakiś spamik. A ponieważ nie bardzo mi się to widzi, rozważałbym umieszczenie na formularzu dopisku o braku zgody na wykorzystywanie moich danych w celach marketingowych. Hmmm

Tuzin
14-07-2004, 01:50
Qrwa ale oni sa zalosni - nawet sprawy chujowego zdjecia nie potrafia zalatwic.
W Bibliotece UW tez trzeba miec karte ze zdjeciem zeby wejsc i wypozyczac ksiazki, ale jest ona wydawana od reki i zdjecie takze jest robione na miejscu - wystarczyl zwykly aparat cyfrowy za 200zl, jakas lampa i kawalek bialej plachty... Oczywiscie biblioteka owa jest instytucja panstwowa.

Vashchoo
14-07-2004, 11:26

ciekawe kiedy sie obudzimy

z reka w nocniku

mialo byc tak pieknie a slysze argumetny z iti rodem z czasow PRLu

chaos... to malo powiedziane

Tak właśnie eLadamo ma racje obudzimy się z ręką w nocniku jak juz bedzie za późno.

żyła
14-07-2004, 11:47

dostałeś ten list od Klubu, bo miałeś kupiony karnet w poprzednim sezonie lub rundzie wiosennej?

Fizi
14-07-2004, 11:54

dostałeś ten list od Klubu, bo miałeś kupiony karnet w poprzednim sezonie lub rundzie wiosennej?

miałem w poprzedniej rundzie jesiennej i w poprzednich sezonach

Szakal_poland
16-07-2004, 15:40
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11429

Ale się porobiło....znów te głupie identyfikatory :w_morde: Ciekawe jak to wpłynie na frekwencję.....ale obawiam się że raczej negatywnie.....
Już teraz przy wejściu na żyletę jest ogromny ścisk i wchodzi się bardzo długo, teraz jak dojdzie sprawdzanie indentyfikatorów i drugiego dokomentu tożsamości(swoją drogą to czy ochrona ma takie uprawnienia żeby sprawdzać nasze dokumenty?) to na stadion trzeba będzie przyjść chyba 3 godziny przed meczem :w_morde: .Za usprawnienie wejścia na stadion by się wzieli a nie znów utrudnią tylko życie normalnym kibicom :poddajesie

Areszt na stadionie?? :o to chyba ewenement na skalę światową.... :poddajesie

Dobrze że mam jeszcze swój identyfikator.....choć wcale bym się nie zdziwił gdyby kazali jakieś nowe wyrabiać..... :/

Calkowita racja. Zamiast wprowadzac cos co juz bylo powinni zajac sie usprawnianiem dzialalnosci klubu i poprawieniem warunkow na stadionie(tragiczne bramki i mecz LEGIA-Amica)!!!

Porter
16-07-2004, 18:06
(tragiczne bramki i mecz LEGIA-Amica)!!!
a co ci sie nie podobało na tym meczu?
ja go chyba zapamietam do konca życia 8)

zuz
16-07-2004, 18:12
(tragiczne bramki i mecz LEGIA-Amica)!!!
a co ci sie nie podobało na tym meczu?
ja go chyba zapamietam do konca życia 8)

chyba chodziło o wejście na ten mecz 8)

jak dla mnie lepsze było na Gro na jesieni... to był dopiero hardcore :ucieka:

Szakal_poland
16-07-2004, 19:51
Tak, wlasnie chodzi o wejscie na mecz!otwarto tylko !!!!!!jedna!!!!! bramke. 8)

Mini
16-07-2004, 20:18
I w tym momencie nasuwają się 2 pytania : * gdzie znajduje się ów regulamin, bo na stronie można odnaleźć tylko Regulamin Stadionu (chyba że kiepsko szukałem) * czy mam ochotę, żeby na moją komórkę, skrzynkę pocztową i maila przychodził jakiś spamik. A ponieważ nie bardzo mi się to widzi, rozważałbym umieszczenie na formularzu dopisku o braku zgody na wykorzystywanie moich danych w celach marketingowych. Hmmm

maila i telefonu nie podajesz bo gdzies tam nabazgrali ze to dla ułatwienia kontaktu a ze mam w dupie taki kontakt to nie podaje.

ciekawe czy jak nie podpisze to mi pani w okienku nie sprzeda karnetu czy też sprzeda ale potem nie przyślą karty??

Jaco(L)DŚ
16-07-2004, 20:50
Dobra to niech mi powiedza :cenzura: działacze co ja mam zrobic...jestem z dolnego śląska koło Wrocławia i nie przelewa mi sie floty zeby jezdzic na kazdy mecz Legii w Warszawie wiec jestem na kilku meczach w rundzie no to jak ja mam sobie te gówno wyrabić????...żeby nie było tak jak z tymi kartami na wyjazdy że ganiałem po pocztach i fotografach i wysyłałem formularze,czekałem 2 miechy a tu wszystko na marne(całe szczęście...jak na razie)

zuz
16-07-2004, 21:00
Dobra to niech mi powiedza :cenzura: działacze co ja mam zrobic...jestem z dolnego śląska koło Wrocławia i nie przelewa mi sie floty zeby jezdzic na kazdy mecz Legii w Warszawie wiec jestem na kilku meczach w rundzie no to jak ja mam sobie te gówno wyrabić????...żeby nie było tak jak z tymi kartami na wyjazdy że ganiałem po pocztach i fotografach i wysyłałem formularze,czekałem 2 miechy a tu wszystko na marne(całe szczęście...jak na razie)

drukujesz formularz ze strony, wypełniasz, wysyłasz do klubu, po jakimś czasie przysyłają ci karte.

muran
16-07-2004, 21:25

drukujesz formularz ze strony, wypełniasz, wysyłasz do klubu, po jakimś czasie przysyłają ci karte. ale jesli koledze chodzi o ID to nie iwem jak bedzie bo wg Zygo darmowe ID sa dla posiadaczy karnetow i nie wem czy te 'niedarmowe' beda pocztowo wyrabiac :hyy:

zuz
16-07-2004, 21:29

drukujesz formularz ze strony, wypełniasz, wysyłasz do klubu, po jakimś czasie przysyłają ci karte. ale jesli koledze chodzi o ID to nie iwem jak bedzie bo wg Zygo darmowe ID sa dla posiadaczy karnetow i nie wem czy te 'niedarmowe' beda pocztowo wyrabiac :hyy:

taa, fakt.
ale sam na poczatku pieprzył że bedzie drogą pocztową rozprowadzane dla kibiców spoza W-wy :hmm:
to ja juz nie wiem :zdziwiony:

muran
16-07-2004, 21:31
taa, fakt.
ale sam na poczatku pieprzył że bedzie drogą pocztową rozprowadzane dla kibiców spoza W-wy :hmm:
to ja juz nie wiem :zdziwiony:Pociesze Cie ...

Nikt nic nie wie :D

Jaco(L)DŚ
16-07-2004, 21:44
No no to fajnie pojeździłem sobie do Warszawy :zly: :zly: :zly:

zuz
16-07-2004, 21:50
No no to fajnie pojeździłem sobie do Warszawy :zly: :zly: :zly:

e! spoko, spoko, coś sie wymyśli. masz komgoś znajomego w w-wie? to podeslij formularz, wsadź kase w koperte [skrót myślowy] i bedziesz miał ID.
spokojnie, sposób zawsze jakiś sie znajdzie :cicho: :)

muran
16-07-2004, 21:57
moze jakies konto otwoorza dla tych spoza wawy **** ich wie a wogole sa juz znane ceny tych ID ??

zuz
16-07-2004, 22:00
moze jakies konto otwoorza dla tych spoza wawy **** ich wie a wogole sa juz znane ceny tych ID ??

z tego co wiem to nikt nic nie wie.
na stronie są tylko formularze do karnetow i wyjazdówek, ale cholera wie czy te formularze w tym sezonie obowiązują :zdziwiony:
w przyszłym tygodniu może bedę jechać po karnet to sie może czegos dowiem :hmm:

Fizi
16-07-2004, 22:07
tata jednak się poświęcił :brawo:

zuz
16-07-2004, 22:08
tata jednak się poświęcił :brawo:

tata od równo 40 lat chodzi na (L) więc ciiiiiiiicho :cicho: :oczko:

Fizi
16-07-2004, 22:11
ale przez to nadal sie nie dowiemy czy daje sie wejść na pewien sposób ... :hyhy:

zuz
16-07-2004, 22:12
ale przez to nadal sie nie dowiemy czy daje sie wejść na pewien sposób ... :hyhy:

zawsze pozostają UEFA nie wliczone w cene karnetu. :hyhy:

no ale cicho, bo to powaga temat 8)

Fizi
16-07-2004, 22:14

który ? :chytry:

zuz
16-07-2004, 22:15

który ? :chytry:

:zly: nie rozmywaj :nie:

8)

Fizi
16-07-2004, 22:15
:zly: nie rozmywaj :nie:

8)

nie to nie :efoch:

Kiub
16-07-2004, 22:38
zauważyłem że ktoś na tym forum codziennie kręci z innym chłopem :oczko: ale imienia Jej nie zdradzę :hyhy:

zuz
16-07-2004, 22:52
zauważyłem że ktoś na tym forum codziennie kręci z innym chłopem :oczko: ale imienia Jej nie zdradzę :hyhy:

uciekaj :oczko:

Fizi
16-07-2004, 23:05

:lol:

Raffi
19-07-2004, 11:20

no ba 8)

Jeszcze o Samsungu
Kilka dni temu zamiesciliśmy wiadomość o wycofaniu sie firmy Samsung ze sponsorowania Legii. W ubiegłym sezonie Samsung miał wykupione bandy reklamowe na całej dlugości "Żylety". Rzecznik prasowy Legii Jacek Bednarz na łamach "Naszej Legii" powiedział: "Po tym wszystkim, co sie stało podczas finału Pucharu Polski z Lechem, firma nie chce kontynuowana już wspólpracy i ja to rozumiem".
Jak dowiedzieliśmy się, Stowarzyszenie Kibicow postanowiło sprawdzić sprawę u źrodla, jaki rzeczywiście był powód rezygnacji Samsunga. Pan Piotr Jastrzębski z działu marketingu tej firmy powiedział, iż nie jest prawdą żeby jakikolwiek wpływ na wycofanie się Samsunga miały incydenty na stadionie po meczu z Lechem. Koncern w ogóle nie brał pod uwagę aspektów związanych z zachowaniem kibiców. O odejściu sponsora zdecydowały powody finansowe.
Autor: Woytek

PINOKIO! Mecenas PINOKIO! :zlosliwy: :zlosliwy:

Włóczykij
19-07-2004, 11:25
jak widze ta wiadomosc o samsungu, to mnie ona cieszy.

po 1 beda widoczne calkowice nasze flagi wiszace na Zylecie,
po 2 strata kasy ktora wykladal samsung na reklamy na Łazienkowskiej nie bedzie kolosalna, a pozatym nasz "wspanialy" zarzad sadze ze nawet przy duzej liczbie sponsorow nie obnizyl by kosztow karnetow i biletow, wiec ch... zarzadowi w d..., bo im mniej kasy dla nich tym lepiej, my i tak z tego nic nie bedziemy mieli.

mOFMC
19-07-2004, 11:28
Jak dowiedzieliśmy się, Stowarzyszenie Kibicow postanowiło sprawdzić sprawę u źrodla, jaki rzeczywiście był powód rezygnacji Samsunga. Pan Piotr Jastrzębski z działu marketingu tej firmy powiedział, iż nie jest prawdą żeby jakikolwiek wpływ na wycofanie się Samsunga miały incydenty na stadionie po meczu z Lechem. Koncern w ogóle nie brał pod uwagę aspektów związanych z zachowaniem kibiców. O odejściu sponsora zdecydowały powody finansowe.

:cenzura: oni normalnie klamia! :zly:
Jakies :cenzura: totalitarne rzady wprowadzaja.
Niedlugo historie tez beda zmieniac.
Co to :cenzura: za porzadki?!!!!! :zly:

Ufff... :hyhy:

Marcinos
19-07-2004, 11:28
Ściema goni kolejną ściemę :kurde:
Takie naginanie faktów to już jest bezczelność. Szkoda gadać...

żyła
19-07-2004, 11:32
Jeszcze o Samsungu
Kilka dni temu zamiesciliśmy wiadomość o wycofaniu sie firmy Samsung ze sponsorowania Legii. W ubiegłym sezonie Samsung miał wykupione bandy reklamowe na całej dlugości "Żylety". Rzecznik prasowy Legii Jacek Bednarz na łamach "Naszej Legii" powiedział: "Po tym wszystkim, co sie stało podczas finału Pucharu Polski z Lechem, firma nie chce kontynuowana już wspólpracy i ja to rozumiem".

czy w ostatnich tygodniach zarząd Legii wydał chociaż jedno oświadczenie/wywiad/informacje, nie kłamane!!??

mOFMC
19-07-2004, 11:41
Do pana Mod'a: Podobno naduzywanie emotow jest niemile widziane :hyhy: :oczko:

Mazi
19-07-2004, 11:51
kłamcy ... :/

randy
19-07-2004, 12:49
Bednarz to chyba jest najgorszy z nich wszystkich :kurde:
jak mozna tak naginac fakty??
e tam naginac zmieniac je calkowicie

Fizi
19-07-2004, 13:32
Bednarz coraz bardziej zaczyna przypominać mi swoją działalnością innego rzecznika prasowego, też łysego

DeMon
19-07-2004, 13:47
A ja stanę po stronie Bednarza :hyhy: (chociaż sam nie wiem czemu). On jest rzecznikiem czyli inaczej mówiąc pełni funkcję człowieka którym wysługuje się zarząd klubu, aby unikać odpowiedzialności zbyt czestego wypowiadania się. Jest on pierwszą linią ataku jak i obrony. Wszystkie ściemy sa raczej autorstwa Pana Zygo, ewentualnie Pana Waltera. Nie wykluczam oczywiście udziału w "ściemach" Pana Bednarza. Tyle tylko, że jest on zmuszony do przedstawiania wizji działaczy bez mozliwości wtracenia własnego zdania, mówi co mu karzą. Być może jest on również winny takiemu zamieszaniu jakie jest obecnie, ale wydaje mi się, że akurat on ma najmniejszy w to wkład z całej tej trójcy. A, że z tej trójki to on się najcześciej wypowiada to i jemu się najbardziej dostaje.
Widzę tylko jedno wyjście - Panie Bednarz, zmień Pan zawód :modli: Wkońcu jesteś prawnikiem. Może wkońcu zaczniesz pracować w swoim zawodzie...

Marcinos
19-07-2004, 14:48
Tak patrząc na te buble i sensacje ogłaszane przez nasz zarząd na myśl nasuwa mi sie pytanie:

Jak to się ma do na każdym kroku przez Waltera i spółkę podkreślanego dążenia do profesjonalizmu w zarządzaniu klubem?

Bo ja nie wiem...

pusty
19-07-2004, 15:44
Tak patrząc na te buble i sensacje ogłaszane przez nasz zarząd na myśl nasuwa mi sie pytanie:

Jak to się ma do na każdym kroku przez Waltera i spółkę podkreślanym dążeniu do profesjonalizmu w zarządzaniu klubem?

Bo ja nie wiem...

No ja właśnie też nie bardzo wiem...
Profesjonalizm powienien opierać się na wiarygodności informacji podawanych do mediów...
No chyba, że sie myle...

szukaj mnie
19-07-2004, 16:23
Tiaaa identyfikatory juz byly i gowno to dalo wiec i tym razem bedzie z tym tak samo zastanwia mnie jednak czy posiadacze karnetow 'plastikow' tez beda musieli je wyrabiac i co z tymi ktorzy wchodza na listy?? A opcja z aresztem to mnie rozbawila do lez :rotfl: ciekawe gdzie go zainstaluja na dachu krytej ?? :D

w aresztach to ja juz sie nasiedzialam i chyba juz za stara jestem na to ,co do identyfikatorow to jak beda stare to bede musiala ROSIE zabrac mojego miska identyfik, a tak wogole to chyba nie bedzie mnie stac juz na chodzenie na Legie przy moich zarobkach,uuuhhh ciezkie jest zycie kibicki,Muranowiek pozdro od ru.... ale ciiiii bo ja tu wystepuje incognito i nie chce zeby ktos wiedzial ze ja to ja :hyhy: caluje forumowiczow i forumowiczki :ucieszony: 8)

Raffi
23-07-2004, 12:05
czy po wczorajszym spotkaniu coś się zmieniło w kwestii identyfikatorów?

zuz
23-07-2004, 23:45
Sporo emocji wzbudził wśród kibiców fakt, że od nowego sezonu każdy, kto będzie chciał zobaczyć mecze Legii na Łazienkowskiej będzie miał prawo wstępu na stadion tylko z identyfikatorem i drugim dokumentem tożsamości. Postanowiliśmy dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat. - Nie nazywajmy tego identyfikatorami, ale kartą kibica. Dążymy do tego, aby stworzyć własną bazę kibiców. Jest to potrzebne z dwóch powodów - wyjaśnił nam rzecznik prasowy Legii Jaek Bednarz.

- Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa, aby można było zidentyfikować kogoś, kto nie zachowuje porządku na stadionie, uczestnicy w burdach lub w inny sposób łamie regulamin stadionu. W ten sposób ułatwimy Policji wyciągniecie konsekwencji wobec takiej osoby.
Po drugie chcemy, aby kibice znajdujący się w bazie danych otrzymali od klubu coś więcej niż tylko możliwość oglądania spotkań na stadionie - powiedział Bednarz.

- Chcemy, aby zarejestrowani sympatycy naszego klubu mogli, kupować taniej pamiątki, otrzymywać kupony rabatowe np. do Multikina. Chcemy także, aby w przyszłości taka karta kibica zastąpiła papierowy bilet. Docelowa chcemy, aby kartę kibica można było ładować np. na mecz czy na sezon - zakończył rzecznik Legii.

Jest to świeży pomysł i dokładnych konkretów klub jeszcze nie ustalił. Karta kibica oczywiście będzie darmowa. Władze klubu nie chcą obciążać kibiców dodatkowymi kosztami tym bardziej, że już raz fani Legii podobne karty wyrabiali. Zapewniono nas, że nowy system na pewno będzie funkcjonował a karta kibica to nie będzie tylko kawałek plastiku ze zdjęciem i nazwiskiem. Wyrobienie Karty Kibica nie będzie czasochłonne. Wystarczy tylko, że kibic przyjdzie do klubu i wypełni wniosek oraz dołączy zdjęcie. Oczywiście klub pomyśli, także o sympatykach Legii z innych miast, żeby ci nie musieli specjalnie przyjeżdżać do Warszawy, aby wyrobić a następnie odebrać kartę.

nie rozumiem już nic :zdziwiony:

yusta
23-07-2004, 23:52
Milion pomysłów i "chwilowy" brak koncepcji na ich wykonanie - to krótka charakteryzacja Zarządu Legii Warszawa

Porter
24-07-2004, 21:40
Tak mi wpadło własnie do głowy
co będzie jak bede chciał zabrać na Legię dziewczyne/matke, po prostu kogoś kto chce pójśc na mecz jednorazowo , żeby pokazać atmosfere....
beda musieli 3 miesiące wcześniej pisać petycje do Żyga zapłacić 400 złotych , żeby dostac ID ?

Fizi
24-07-2004, 22:01
Jest to potrzebne z dwóch powodów - wyjaśnił nam rzecznik prasowy Legii Jaek Bednarz.

- Po pierwsze ze względów bezpieczeństwa, aby można było zidentyfikować kogoś, kto nie zachowuje porządku na stadionie, uczestnicy w burdach lub w inny sposób łamie regulamin stadionu. W ten sposób ułatwimy Policji wyciągniecie konsekwencji wobec takiej osoby.

Idiotyzm.
Znacznie prościej byłby wprowadzić obowiązek posiadania przy wstępie na stadion dokumentu potwierdzającego tożsamość (paszportu, dododu osobistego, legitymacji szkolnej/studenckiej)

Zresztą to też jest szukanie dziury w całym, bo jeśli ktoś ,,uczestniczy w burdach itd,, i zostaje zatrzymany, to i tak nie jest problemem dla policji ustalenie tożsamości osoby.

Żeby jeszcze bardziej ułatwić policji pracę podsuwam jaśnie oświeconemu zarządowi jeszcze inne postulaty :
- pobieranie odcisków palców osób wchodzących na stadion
- żądanie okazania zaświadczenie o niekaralności z Centralnego Rejestru Skazanych
- okazanie zaświadczenia o przebadaniu alkomatem na godzinę przed wejściem na stadion i powtórzenie badania w chwili wejścia
- zakaz noszenia okularów na wypadek , gdyby ktoś chciał pociąć kogoś potłuczonymi soczewkami
- zakaz posiadania sznurowadeł na wypadek gdyby ktoś chciał się wieszać lub kogoś nimi dusić
- zakaz noszenia pasków od spodni z podobnych przyczyn
- przebadanie każdemu wchodzącemu odbytu i pochwy na wypadek gdyby w tych miejscach usiłował przemycić na stadion alkohol (zapewniam Zarząd , że bywały takie przypadki), narkotyki lub materiały pirotechniczne
- zakaz wnoszenia telefonów komórkowych w celu uniemożliwienia porozumiewania się między sobą w celu wywołania zamieszek
- zamontowanie przy każdym krzesełku dybów i zakuwanie w nie każdego kibica na wypadek, gdyby chciał się przemieścić w celu dokonania wkroczenia na murawę

DeMon
26-07-2004, 13:58
A oto moja korespondencja z klubem. Zwracam uwagę na dokładność odp.

Witam.
mam kilka pytań dotyczacych formularza dla Karty kibica.
1.Kim jest administrator bazy danych systemu "Bezpieczny Stadion" i czym wogóle jest ten system?
2.Przy składaniu formularza jestem zobowiązany do potwierdzenia własnoręcznym podpisem, iż między innymi zapoznałem sie z Regulaminem Sprzedazy Karnetów. Tyle, że nigdzie takowego regulaminu nie moge znaleść. prosił bym o wyjasnienie tej sprawy.
Nie wykluczone, że zrezygnuję z zakupu karnetu na ten sezon z przyczyn ogólnie wiadomych (ceny!!!). Mam więc kolejne pytanie.
3. Ile bede musiał zapłacić za "kolejną" kartę (po identyfiaktorze, wyjazdowej karcie kibica oraz karcie kibica w formie abonamentu) identyfikacyjną, ile będzie trwać jej wyrobienie oraz kiedy zostaną one wprowadzone. Czy bedzie obowiązek posiadania tej karty już na pierwszym spotkaniu na naszym stadionie?

Pozdrawiam

A oto odpowiedź :kurde:

Witam,

Ad.1 Administratorem bazy danych jest Klub Piłkarski Legia Warszawa i tylko nasz klub moze wykorzystywac te dane
Ad.2 Regulamin Sprzedazy Karnetow otrzyma Pan wraz Karta Kibica droga pocztowa za potwierdzeniem odbioru
Ad. 3 Dla osob kupujacych karnet Karta Kibica wyrabiana jest bezplatnie - rowniez bezplatnie przeslemy ja do Pana droga pocztowa za potwierdzeniem odbioru. Na przy wejsciu na stadion trzeba bedzie okazac Karte Kibica. Karta Kibica bedzie wymagana od pierwszego meczu

Pozdrawiam
Pietro

Czyli mniej wiecej tak... Muszę podpisać papier, iż zapoznałem się z regulaminem który dostanę po... podpisaniu. identyfikatorów jak nie było tak nie ma ale mają obowiązywać od pierwszego meczu, administratorem bazy danych jest klub i tylko oni mają dostęp do niej... a polucja, itp. :hmm:

Czy ktoś jeszcze coś rozumie :wsciekly:

Jaco(L)DŚ
26-07-2004, 21:27
Kto mi odpowie czy wejde bez identyfikatora na mecz :kurde: :hmm: bo mam odłozona kase a tak to nie bede jechal tyle zeby pocałowac klamke tylko pojade sobie na wyjazd moze sie jeszcze cos zmieni

Raffi
26-07-2004, 21:58
No, podobno może być problem, tyle że klub ogłosi chyba dopiero jutro ostateczną decyzję co do nich; może będą jakieś ułatwienia dla kibiców spoza Wwy. Zobaczymy jutro, najdalej pojutrze, myślę.

Szakal_poland
27-07-2004, 11:52
To jak w koncu z tymi identyfikatorami???? Trzeba je miec na mecze u siebie???
8) :kurde:

Mini
27-07-2004, 12:21
hehehe ja wczoraj byłem i pani w okienku na pytanie o czas oczekiwania na karte powiedziała:
"narazie nie moge panu powiedziec bo oni sami nie wiedza jak to ma wyglądać" i chyba chciała dodac ze straszny burdel jest ale sie powstrzymała ;)

Jaco(L)DŚ
27-07-2004, 21:17
[/list]Od nowego sezonu przy wejściu na stadion będą wymagane Karty Kibica, które wśród dużej części fanów Legii budzą spore kontrowersje. "Będą one pełnić nie tylko funkcję identyfikującą. Przede wszystkim chcemy, żeby powstała baza danych kibiców, która pomoże w promocji klubu" - uspokaja prezes Zygo. "Karty, które wprowadzamy, są kartami chipowymi i w przyszłym roku ich posiadacze nie będą musieli kupować biletów papierowych, tylko będą mogli doładować karty. Z czasem będą one pełniły także rolę lojalnościową. Ich posiadacze będą mieli np. zniżki w oficjalnym sklepie. W przyszłym sezonie karty będą uprawniały do zakupu biletów z większym rabatem, niż w stosunku do nowych kibiców oraz do pierwszeństwa przy zakupie biletów na specjalne mecze."

...no to sobie pojezdzilem do Warszawy na mecze...ZYGO DZIEKUJE!!!

Iras
28-07-2004, 20:01
[/list]Od nowego sezonu przy wejściu na stadion będą wymagane Karty Kibica, które wśród dużej części fanów Legii budzą spore kontrowersje. "Będą one pełnić nie tylko funkcję identyfikującą. Przede wszystkim chcemy, żeby powstała baza danych kibiców, która pomoże w promocji klubu" - uspokaja prezes Zygo. "Karty, które wprowadzamy, są kartami chipowymi i w przyszłym roku ich posiadacze nie będą musieli kupować biletów papierowych, tylko będą mogli doładować karty. Z czasem będą one pełniły także rolę lojalnościową. Ich posiadacze będą mieli np. zniżki w oficjalnym sklepie. W przyszłym sezonie karty będą uprawniały do zakupu biletów z większym rabatem, niż w stosunku do nowych kibiców oraz do pierwszeństwa przy zakupie biletów na specjalne mecze."

...no to sobie pojezdzilem do Warszawy na mecze...ZYGO DZIEKUJE!!!

to to cały czas gadają nie podali konkretów;szczególow wyrabiania

Radzyn
30-07-2004, 09:37
szkoda że nie można tych starych identyfikatorów używać tylko trzeba się pieprzyć z wyrobieniem nowego :grr:

Tomek Jaros
31-07-2004, 18:31
To jest chore, już raz sobie wyrabiałem, i teraz znowu...już przy poprzednich identyfikatorach były problemy z frekwencją, a tu jeszcze dochodzą ceny biletów!!! :nie:

Szakal_poland
31-07-2004, 22:52
Pisalem ostatnio do legii w sprawie tych identyfikatorow.Dowiedzialem sie tylko tyle ze to jeszcze nic pewnego a wiadomosc dokladnie co i jak ma sie ukazac w ciagu kilku dni na www.legia.pl
Dla mnie to paranoja - liga ruszyla a my gucio wiemy!!! :zlosliwy:
8)

Gutek
01-08-2004, 23:02
od gucia won (i maji tez :P)

Raffi
01-08-2004, 23:06
Słuchajcie - w tej chwili jest tak późno, że jestem niemal przekonany, że na meczu z Zagłębiem (a może nawet i z Cracovią) te identyfikatory wcale nie będą obowiązywać.
Wciąż chciałbym się łudzić, że ich nie będzie w ogóle, ale aż tak wielkiej wiary w naszych działaczy nie posiadam :/

wolsz17
01-08-2004, 23:34
tez tak sądze. przez 2 tygodnie ciezko chyba im bedzie wyrobic skoro nawet nie podali oficjalnych informacji na ten temat. mieszkam ponad 200 km od Wawy i pisąłem na maila do klubu i odpisali ze wkrotce bedzie info jak wyrabiac na oficjalnej stronie. a jak ine bylo tak nie ma.

Strzałek
02-08-2004, 17:50
tez tak sądze. przez 2 tygodnie ciezko chyba im bedzie wyrobic skoro nawet nie podali oficjalnych informacji na ten temat. mieszkam ponad 200 km od Wawy i pisąłem na maila do klubu i odpisali ze wkrotce bedzie info jak wyrabiac na oficjalnej stronie. a jak ine bylo tak nie ma.

I wydaje mi się że szybko się nie pojawi :kurde: :efoch:

wolsz17
02-08-2004, 18:35
pisalem maila do klubu czy beda obowiazywac na Zaglebie. odp. brzmi: raczej nie

Tuzin
02-08-2004, 19:42
hyhy

Jaco(L)DŚ
02-08-2004, 23:14
pisalem maila do klubu czy beda obowiazywac na Zaglebie. odp. brzmi: raczej nie
...a ciekawe czy na Cracovie beda obawiazywaly?

adam z woli
03-08-2004, 16:31
czy ktoś ma może formularz do tego identyfikatora szczerze jestem leniem i jeśli ktoś może to niech mi prześle na klaksonik@op.pl z góry wielkie dzięki

:chytry: :modli: :ucieszony:

Iras
03-08-2004, 19:00
po co ci formularz jak nie przyjmują jesczcze wniosków.....ale jak chcesz to jest tu http://www.legia.pl/dwnl/formularz.pdf

adam z woli
04-08-2004, 10:41
karta mżę się przyda więc
pozdro 8) :ucieszony: :oczko: dzięki

adam z woli
04-08-2004, 10:44
a zpomnjałem czy nie wiesz jaki jest koszt wyrobienia takiej karty??
z góry wielki dzięki

Raffi
04-08-2004, 10:55
Na razie nawet nie wiadomo czy, w jakiej formie i kiedy będą :D, ale co do ceny to ostatnia wersja była : za darmo

adam z woli
04-08-2004, 11:03
najlepiej by było za darmo; dzięki
nara

(L)EGION_07-300
13-08-2004, 07:09
:ucieka: W morde czyli nadal nic nie wiadomo,ja Planuje inicjacje Stadionową na Legiuni na mecz z Craxą ,a tu doooppaaaa,bo nie wiadomo czy nie pocałuje klamkii z drugiej strony co za syff :grr: no comentss

ems
13-08-2004, 10:28
no jak masz pocalowac klamke jak nikt nie ma jeszcze tych identow ?

Terrorym
13-08-2004, 17:01
mam pytanie ( moze te pytanie sie powtorzy albo jest głupie ale co tam )
Od jakiego meczu obowiązują identyfikatory ?

dzieki za odpowiedz

Raffi
13-08-2004, 17:04
NiktNicNieWie :roll:

Tuzin
13-08-2004, 18:44
I cale szczescie 8)

Ulthran
14-08-2004, 11:55
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... To znaczy że na Craxe moge spobie pójść i nikt mi braku tego szajsu nie wypomni? Tzn. kupuje bilet 3 dni wcześniej i ide na mecz tylko z szalem? :P

Mini
14-08-2004, 12:48
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem... To znaczy że na Craxe moge spobie pójść i nikt mi braku tego szajsu nie wypomni? Tzn. kupuje bilet 3 dni wcześniej i ide na mecz tylko z szalem? :P

nikt Ci nie wypomni że nie masz bo nikt nie ma.
trzeba mieć bilet. a szal to już Twoja prywatna sprawa.

Jaco(L)DŚ
14-08-2004, 14:42
No wlasnie bilet czy dostane bilet w ten sam dzien co mecz tzn.kilka godz. przed meczem

Raffi
14-08-2004, 15:08
mysle ze tak, bez probleemu :/

Porter
14-08-2004, 15:17
Przesuneli Cracovie :brawo: :brawo: :brawo: :brawo:
Wracam z Bułgarii 28 i nie zdązyłbym na mecz a tak pojade na bank :hyhy:
BTW jak sie cos ruszy z ID jak mnie nie bedzie (jutro jade) , przyajde na KSC i beda robić problemy to sie grubo wkurwie :zly:

Tuzin
16-08-2004, 21:21
http://www.legialive.pl/news.php?NewsID=11938

:klaszcze: :klaszcze: :klaszcze:

Fizi
16-08-2004, 22:18
najlepszy jest do tego komentarz pod tym info :

,,tymczasowe karty do kart tymczasowych ,,

... ale pierdolnik :kurde:

Domino23
17-08-2004, 15:59
Na trzy mecze Legii w sierpniu na własnym stadionie (Zagłębie, Cracovia, Tbilisi) nie będą obowiązywały Karty Kibica. Na stadion wejdzie każdy, kto zakupi bilet. Pod koniec sierpnia ruszy wyrób kart tymczasowych, a miesiąc później klub chce zacząć wydawanie docelowych. Za wyrobienie karty klub nie będzie pobierał żadnych opłat. - Nie zdążylibyśmy wyrobić prawdziwych kart, stąd pomysł z zamiennymi. Zdajemy sobie sprawę, że jest to uciążliwe dla kibiców, ale nic innego nie mogliśmy zrobić - tłumaczy Piotr Jarek, pracownik działu marketingu Legii.

Dopiero na początku września klub chce zacząć rozyłać Karty do fanów, którzy kupili karnety. Opóźnienie spowodowane jest ich długim procesem produkcji.

Legia chce wprowadzić ułatwienia przy wejściu na stadion dla kibiców spoza Warszawy. Ci, którzy nie mieli możliwości wcześniejszego wyrobu kart, będą mogli je wyrobić w dniu meczu. Przy wejściu na łuk zostanie otwarta specjalna kasa, w której, w skróconej procedurze będzie można otrzymać kartę - z własnym imieniem i nazwiskiem oraz hologramem. Niedługo na oficjalnej stronie klubu zostanie opublikowany formularz, który będzie trzeba wypełnić w celu uzyskania karty.

Raffi
19-08-2004, 22:51
Zasady wchodzenia na stadion w najbliższych kolejkach:
http://legia.e-sport.pl/news.php?id=7346

Tuzin
19-08-2004, 22:54
Zenua...

Domino23
19-08-2004, 22:57
- służby porządkowe Legii zastrzegają sobie możliwość legitymowania osób wchodzących na stadion, oraz przeprowadzania kontroli dokumentów w trakcie trwania meczu

:nienormalny: Będą może chodzić po trybunach i sprawdzać dokumenty :zly:

Pan Artysta
19-08-2004, 22:58
Polska typowa prowizorka-jak most syreny,wieczny

Domino23
19-08-2004, 23:01
- przebywanie w trakcie trwania spotkania (z wyjątkiem przerwy) w sektorach trybun i stadionu, do których posiadacz biletu lub karnetu nie jest upoważniony.

A przepraszam czy jak mam bilet na żyletę to jestem uprawiony do korzystania z kibla czy muszę czekać do przerwy?? :ucieka:

Kawa
19-08-2004, 23:15
A takwogole to ciekawe w jaki sposób chca sprawdzac czy ktos jest na swoim miejscu?

Mini
19-08-2004, 23:16
normalnie spadłem z fotela jak przeczytałem ze musze siedziec na swoim miesjcu.

:lol:

wie ktoś gdzie jest sektor 11 ??

Kawa
19-08-2004, 23:18
11 to chyba G jest

zuz
19-08-2004, 23:20
ja mam 12 sektor :ucieka:
rząd 21 miejsce 11...

śmiech na sali normalnie :kurde:

muran
19-08-2004, 23:24
wie ktoś gdzie jest sektor 11 ??

obawiam sie ze wszyscy bedziemy sie tym baaaaaaaaaaaaardzo przejmowac jak zawsze :]

Domino23
19-08-2004, 23:27
Będą chodzić,sprawdzać dowodziki i miejsca czy są zgodne z biletem :lol:

muran
19-08-2004, 23:31

A jak porwe bilet na confetti ?? [nim mozna rzucac :hyhy: ] w celu poprawienia oprawy na naszym stadionie ??

Domino23
19-08-2004, 23:33

A jak porwe bilet na confetti ?? [nim mozna rzucac :hyhy: ] w celu poprawienia oprawy na naszym stadionie ??

To dostaniesz 10letni zakaz przychodzenia na Legie :slucha:

muran
19-08-2004, 23:34

To dostaniesz 10letni zakaz przychodzenia na Legie :slucha:

:O :kurde: musze zrobic karnet pod zegar :hyhy:

pusty
19-08-2004, 23:49
Jest tam coś o "strzelających środkach pirotechnicznych". Czy race albo bengale to strzelające? :hmm:

MaxyM
20-08-2004, 01:29
No to Rewelacja... Idąc na mecz będzie trzeba z plecakiem jechać aby pomieścić wszystkie potrzebne dokumenty. Brakuje mi jeszcze wyznaczonej strefy bezcłowej i odkażania. Wchodzisz, łapią cię za mordę lub uchwyt od plecaka, targają pod prysznic i możesz iść na trybuny.
Mapki będą?
Bo zanim znajdę swoje miejsce na Żylecie to mecz minie...
A o co chodzi z tym zakazem przemieszczania się w trakcie meczu? Mam stać nawet jakby dostał ataku wyrostka? Przepraszam, siedzieć... A dzwonić można? Czy trzeba czekać na przerwę?
Ciekawe po czym będą rozpoznawali tych idących w odmiennym stanie? Przecież na Legię nie chodzą typy rodem z love parade, żeby mogli zostać objęci podejrzeniem już zza bramy.
Coś mi się wydaje, że będzie jak w warszawskich klubach...

Te, ty z tym durnym ryjem!
-Ja?
Ty, *****!
-O co chodzi?
Najebany jesteś i naćpany jak kot dżinks!
-Przecież, ja prosto z pracy przyjechałem
Za bramę
-?
Zakaz!

ROTFL!

A strój? Można w przyjść w „adidasach” czy koniecznie w pantoflach?

Ale jaja!

Już widzę ile nowych twarzy pojawi się na stadionie...

DeMon
20-08-2004, 09:09
Suplement:
-W celu uniknięcia groźnych sytuacji takich jak pogryzienie pracownika ochrony, jego psa lub innych, każdy kibic będzie zobowiązany w momencie kontroli dokumentów do:
posiadania na twarzy kagańca (tylko atestowane)
-aktualnej karty szczepień
-fotografii przynajmniej jednego CZŁONKA zarządu
-Tymczasowego pozwolenia na opuszczenie jednego z Warszwskich gett (między innymi: Ursynów, Służew, Bielany, Yelonki, Bemowo, Stegny, Wilanów, Grochów, Tarchomin, Gocław, Szmulowizna, Białołęka i inne). Przepis ten nie obowiązuje mieszkańców Powiśla, Czerniakowa oraz Solca którzy zostali objęci wymianą przy graniczną.
-Wobec kibiców z założenia niewinnych ochrona stadionu ma prawo do użycia:
(kolejność użycia)
a. Paralizatora o min. napięciu 5000V
b. Krów nie dający mleka (wysoki poziom agresji)
c. Gładkolufowej broni (kule bedą dobierane według nowego klucza "kalejdoskop" - odpowiednio do koloru który zobaczy szef ochrony)
d. Pejczy
e. W ekstremalnych sytuacjach na kibiców bedą napuszczane dewotki z pobliskiego kościoła wyposażone w ulotki o zakazaniu aborcji.
-Każdy kibic który nie bedzie podejrzany przez conajmniej trzy mecze, na specjalny wniosek kurator stadionowego może być nagrodzony talonem na jednorazową wizytę w przenośnej toalecie (model - k.o.wiec 6521) renomowanej firmy "Toi Toi" (czyt. Tuła Tuła).
Reszta nakazów zostanie opublikowana w najbliższym możliwym terminie (Gdy Pan Bednarz jeszcze coś wymyśli). Nie zwalnia to jednak kibiców do przestrzegania jeszcze nie opublikowanych przepisów. Nie przestrzeganie wymienionych grozić może sterelizacją fizyczną jak i umysłową.
Życząc mile spendzonych chwil na stadionie Wojska Polskiego (w przyszłości M.Waltera) pozdrawia Zarząd Dróg Komunalnych, Zarząd Oczyszczania Miasta, Poluucja Państwowa, Biuro rzecznika rządu oraz kierownictwo K.P. Legia.

zuz
20-08-2004, 13:45
nie no bez przesady, chyba na Żylecie nie będą sie czepiać tego kto gdzie siedzi.
na Krytej, ale na Żylecie to już trzeba mieć nie po kolei :O

Mini
20-08-2004, 22:24
a kazdy ochroniarz już dostał drewnianą deske na której bedzie kreskami zaznaczał kolejnych zawróconych na bramie (jeszcze sie trzeba bedzie mu podpisac i nr pesel podać żeby mogli sprawdzić czy nie oszukuje - bo to modne w klubie przecież) i potem do raportu. im wiecej zawrócisz tym wieksza premia. problemu nie ma bo bilet już sprzedany a na trybunach mniej ludzi to łatwiej opanować jak zaczna przeklinać i za głośno śpiewać.

a wie ktoś czy palić można :chytry:

MK
20-08-2004, 23:26
To wszystko jest żałosne ja uważam że ITI już przesadziło (poraz kolejny zresztą) teraz pora na protest ja jestem za protestem i na trybunach i poza (ci których nie stać na bilety) żadnych flag tylko transparenty z naszymi zastrzeżeniami

sraj sraj na ITI :awantura:

Thomas
21-08-2004, 13:17
Czyli co ? Na żylecie mam szukac swojego miejsca ? :O

Guzik
21-08-2004, 13:32
Czyli co ? Na żylecie mam szukac swojego miejsca ? :O

Tak :hyhy:
A jak usiadziesz na innej trybunie :nie: to przyjdzie ochroniarz, sprawdzi Twoj bilet i mozesz wyleciec ze stadionu :brawo: