PDA

Zobacz pełną wersję : Wandale w akcji

*PRZEMO*
10-06-2003, 08:24
Porysowany lakier, wyrwane wycieraczki, przebite opony, obraźliwe napisy wykonane ostrym przedmiotem na masce renault clio... Taki obrazek zastał w niedzielę rano przed swoim blokiem właściciel auta. Z napisów jasno wynikało, że pseudokibice Legii nie mogą darować trenerowi warszawskiej Polonii niedawnego meczu z GKS Katowice.

Przypomnijmy - w miniony wtorek walczące o pietruszkę "Czarne koszule" (utrzymanie w lidze zapewniły sobie już wcześniej), zremisowały u siebie z katowiczanami 1:1. Ten wynik zapewnił Ślązakom awans do rozgrywek Pucharu UEFA, jednocześnie pozbawiając takiej szansy piłkarzy Legii.

czy to napewno kibice legi? ja nie chce w to wierzyc!

*PRZEMO*
10-06-2003, 08:24
acha artyklu pochodzi z www.wp.pl z dnia 10 czerwca 2003 ;)

Raffi
10-06-2003, 08:53
Natychmiast pojawiły się podejrzenia, że piłkarze Polonii specjalnie stracili punkty. - Nic takiego nie miało miejsca. Walczyliśmy tylko dla siebie. Jestem pewny uczciwości moich piłkarzy - podkreślał jednak cały czas trener Chrobak. Niestety, grupka warszawskich chuliganów była innego zdania. Poczekali kilka dni i przypomnieli o swoich pretensjach.

- To nie są fani Legii, tylko gnoje. Prawdziwi kibice mają swój honor. Zachowują się zupełnie inaczej. Jeśli mieliby do mnie jakieś pretensje, wyraziliby je w cywilizowany sposób - twierdzi Krzysztof Chrobak. - Szanuję kibiców z Łazienkowskiej. Ci, którzy zniszczyli mój samochód, nie mają z nimi nic wspólnego. Przynoszą wstyd prawdziwym fanom, których jest bardzo wielu na Łazienkowskiej - dodaje trener Polonii.

Radio
10-06-2003, 08:57
Chciałbym powiedzieć "wojna trwa" ale nie powiem, bo takie akcje przynoszą więcej złego niż dobrego. W sumie same zło przynosza...

*PRZEMO*
10-06-2003, 09:02
badz co badz nawet gdy trener poloni tak mysli to jakie to zdanie wyrabia naszym kibicom?
jak by sie przyjzec forum na WP to sa same wpisy typu "legia to idioci"
"legia najjgoris kibice w polsce" :box:
to nie jest milo tak slyszczec szczegolnie ze wszyscy wiemy ze LEgia ma najlepszych kibicow w calym naszym kraju! ktorzy by sie nie odwazyli na cos takiego...
ale cala polska mysli inaczej :/ :/

Raffi
10-06-2003, 09:05
No nie wiem, to raczej grupka frustratów (ktorych nie nazwałbym kibicami) wyrabia w tym momencie taką opinię pozostalym kibicom , a opinia trenera Polonii jest akurat dosyć delikatna...

A jakie opinie mogą być pod takim artykułem? Osoby, które nas nie lubią dostają doskonałą pożywkę dla swoich fobii.

Radio
10-06-2003, 09:12
Niestety co do wpisów na forum onetu, wp, gazety a zwłaszcza interii to Raffi ma rację to pożywka dla legiożerców. Mają oni swoje kompleksy. No ale przypadek jest dość drastyczny i na potępienie zasługuje.

PS. Niech mi ktoś powie dlaczego większość (no może duża część) ludzi z Polski ma kompleks Warszawy? Ja mimo że nigdy warszawiakiem nie będę ni mam tego kompleksu, po prostu tego nie czuję.

kamyk
10-06-2003, 10:19
radio popieram cie ja tez nie jestem warszawiakiem i nie mam kompleksow warszawy ale jedno co mnie laczy z wawa to tylko legia! :) a co do tych kibicow to nie chce mi sie wierzyc ze to kibice legii zrobili moze pod szyldem legii to zrobili zeby bylo glosno o wybrykach chuliganskich kibicow legii! ale jak sam trener poloni powiedzial ze to gnoje a nie kibice legii! ale jak zwykle najglosniej jest o kibicach legii...

PRASKI
10-06-2003, 10:37
radio popieram cie ja tez nie jestem warszawiakiem i nie mam kompleksow warszawy ale jedno co mnie laczy z wawa to tylko legia! :) a co do tych kibicow to nie chce mi sie wierzyc ze to kibice legii zrobili moze pod szyldem legii to zrobili zeby bylo glosno o wybrykach chuliganskich kibicow legii! ale jak sam trener poloni powiedzial ze to gnoje a nie kibice legii! ale jak zwykle najglosniej jest o kibicach legii...
pewnie jakiś spisek polonistów :hmm: ;)

Raffi
10-06-2003, 10:38
bardzo duże ;) ;) ;) ;) ;) ;)
Chociaż akurat nie bardzo mi do śmiechu po takich "wyczynach" debili

Kawa
10-06-2003, 10:53
Taaaa odrazu chuligani. Kilku dzieciaków sie nachlało i poszło zdemolować fure. Mojemu koledze tez ktos poprzebijał opony, ale jakos nie pisali o tym w onecie :> Tak czy inaczej taka interpretacja zdarzenia po raz którys psuje opinie am prwadziwym kibicom.
A z tym kompleksem warszawy to ogólnie jest ciekawa sprawa. Jakis czas temu na forum drzewkowe (chyba) ktos wrzucił posta wiślaka zi ichniego forum.Wynikoało z niego, ze warszawa nie daje kasy na nowy dworzec w Kraku bo niechce zeby tam był ładniejszy niz Centralny, czy tez że każdy Warszawiak szczyci sie Pałacem Kultury :/

Ostry
10-06-2003, 10:55
Zrobiła to jakaś banda małolatów,którzy nie mają co robić.Prawdziwy, myślący kibic Legii by tego nie zrobił.
Ci co się udzielają na WP i na Onecie mają niestety kolejną okazję, aby wyżyć się na Legii.Ale oni zawsze znjdą okazję do wyrażania swoich kompleksów.
Pamiątam jak po meczu z Ruchem wszyscy się cieszyli,że na mecz przyszło 4 tys.ludzi(tak podał Onet).Tymczasem kto był na meczu wie,że było około 8 tysiaków.Ale niektórym nie da się tego wytłumaczyć :/ Oni siedząc przed kompami wiedzą lepiej.

_Bart
10-06-2003, 11:29
taa a Chuligani Legii nie maja co robic tylko ryzykowali by wpadke rozpiepszajac samochód, aż mnie **** strzela ze mamy sezon ogórkowy i trzeba o czyms pisac, a jak nie ma o czym to trzeba o Legii i tyle.
Wkurvia mnie to iz na ich stronie internetowej na to iz zniszczono samochód jest przeznaczony oddzielny banner.

Co do komentarzy na Onecie, WP to sie nie ma co przejmowac. Tam nawet gdy jest informacja np o Adamie Małyszu to i tak sie znajdzie temat iż Legia to debile. Tak sie leczy swoje problemy.

MrÓwA_1906
10-06-2003, 13:31
Odpowiedzialnosc zbiorowa panowie.....
Nie dziwcie sie że na was najeżdają bo nie jest to akcja ktora przynosi chlube....kazdy pretekst jest dobry, a Legia chyba ma najwiecej wrogów w Polsce !
taki wybryk to ujma dla wszystkich kibiców Legii !!!

Dyer
10-06-2003, 14:30
Pieprze europejskie puchary i tych idiotów, którzy szkaluja dobre imie Legii.
Legia sama powinna sobie wywalczyć awans do pucharów a nie liczyć na Polonie
to jest moje zdanie, dopóki ci ludzie (czyli idoci) bedą chodzic na stadiony to nic sie nie zmieni w polskim futbolu.

Q_(L)
10-06-2003, 14:32
Nie dziwcie sie że na was najeżdają bo nie jest to akcja ktora przynosi chlube....kazdy pretekst jest dobry, a Legia chyba ma najwiecej wrogów w Polsce !

Wszystkich... :hmm: jaśniej proszę...
Ja (jak i wielu, WIELU innych kibiców Legii) za wtórny debilizm pomysłodawców i wykonwaców tego "wyczynu" nie odpowiadam(y)...

MaxyM
10-06-2003, 14:34

Ja (jak i wielu, WIELU innych kibiców Legii) za wtórny debilizm pomysłodawców i wykonwaców tego "wyczynu" nie odpowiadam(y)...

Idąc tym tokiem myslenia...

Q co się nożownikiem będziesz przejmował...

Gelo
10-06-2003, 15:49
Ten wybryk to dla mnie kompletny debilizm!! a z ta odpowiedzialnoscia zbiorowa to sama prawda. Jak oprwe na mecz wykona jakas grupa ultras to nikt nie mowi, ze to oni sa najlepsi tylko mowimy (bo taka jest prawda :) ) ze kibice Legiuniu sa najlepsi. Rowniez w tym przypadku jezeli :fu: ktos :box: na tym samochodzie podpisal sie Legia przyniosl hanbe wszystkim ktorzy sie z nia identyfikuja. Dlatego takie zachowania trzeba tepic!!

LEGIA NUMER JEDEN, AMEN. PRAWO DOSKONALE ZNANE

ange(L)
10-06-2003, 16:04
Rowniez w tym przypadku jezeli :fu: ktos :box: na tym samochodzie podpisal sie Legia przyniosl hanbe wszystkim ktorzy sie z nia identyfikuja. Dlatego takie zachowania trzeba tepic!!

czy jesli ja zrobie to samo z samochodem Okuki i podpisze na szybie hasla w stylu 'KSP mistrz' to przyniose hanbe wszystkim kibicom Polonii????

Afgan
10-06-2003, 16:23
http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=433

ems
10-06-2003, 16:29
autor tego artykulu to kibic Polonii. Juz kiedys pisal o tym jak polonistom udalo sie "szczesliwym trafem" dotrzec na stadion w Plocku, unikajac starcia z "zapowiedziana przez sie" Legia, bo wszystkie stacje benzynowe obstawione byly przez psy.
Dla mnie cala sprawa smierdzi. Ja nawet nie wiedzialem jak sie nazywa teraz trener Polonii...

ems
10-06-2003, 16:55
jeszcze jedno - " Z napisów jasno wynikało, że pseudokibice Legii nie mogą darować trenerowi warszawskiej Polonii niedawnego meczu z GKS Katowice"

ja powiekszylem na max ten obrazek przy artykule (http://www.zw.com.pl/apps/a/tekst.jsp?place=zw2_a_ListNews1&news_cat_id=13&news_id=15604) i widac tam tylko jakies zawijasy...

dwa - "Natychmiast pojawiły się podejrzenia, że piłkarze Polonii specjalnie stracili punkty. - Nic takiego nie miało miejsca. Walczyliśmy tylko dla siebie. Jestem pewny uczciwości moich piłkarzy "

wszyscy wiemy jak bylo.. oczywiscie nijak ma sie to do jego samochodu

Keleborn
10-06-2003, 17:36
Generalnie przykra to sprawa jak Ci jakiś bałwan samochód demoluje. Kim by ten bałwan nie był. A pewnie zrobili to jacyś gówniarze po browcu, w kupie mocni.

Kto by to nie był potępiam takie zachowania.

A co do reakcji Panów Polonistów - no cóż napisał Poll felieton na Legialive. Z początku myślałem że przgina, ale... ma rację facet.

Mrk
10-06-2003, 17:42

hehehe - cóż za doskonała ripista! :>

c_zary
10-06-2003, 18:35
To zara lece z gwozdziem i kamieniem do bryki ET i pisze KSP miszcz. Albo lepiej nic nie pisze, niech sledztwwo wykaze czy to byly bojowki KSP, RTS czy Karmazyna W-wa :/

wam(P)ir północy
10-06-2003, 20:59
jh

bemowiak
10-06-2003, 21:29
Ja tam nieuważam żeby ci to zrobili mieli co kolwiek wspulnego z Legią,to poprostu byli jacyś wandale,szkoda tylko że oni sami uważają sie za kibiców Legii

Radio
10-06-2003, 21:30
to w takim razie Wampirze jak określisz stanowisko wielu waszych kibiców do kibiców z poza Warszawy z prowincji. Z godnie z twoim rozumowaniem to myślą oni prowincjonalnie.

Lolek
10-06-2003, 21:31
Prowincja to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

Słuszna uwaga. Dla większosci Twoich kumpli po szalu kompletnie niezrozumiała.

ange(L)
10-06-2003, 22:19
http://polonia.civ.pl/forum/viewtopic.php?t=433

ten temat na ich forum to oaza dla czarnych lamusow i frustratow....

*PRZEMO*
10-06-2003, 22:57
ja uwazam ze to jest chore!
jakies palanty podaja sie za kibicow Legii, a my na tym cierpimy!! :box:
ja juz po prostu tego nie rozumiem... i jest mi przykro ze wszyscy tak mysla
pamietam jak pierwszy raz poszedlem na mecz! mama mowila ze w leb dostane bo to chuligani, kumple mowili ze zyleta i ze w ryj dostane, a ja na przekor wszystkim poszedlem i sie nie zawiodlem poniewaz moja druzyna wygrala ;) i nic mi sie nie stalo..
a przez takich palantow jak takie gnojki mamy zla opinie, ktora uwazam trzeba dementowac!!!
LEGIA :+: KIBICE LEGII :+:

Q_(L)
11-06-2003, 09:03

Nie żebym się przejmował, ale irytuje mnie bezmyślność...

ems
11-06-2003, 12:29
czyli sie przejales ;)

Unico
11-06-2003, 14:03

Nie bezmyślność tylko uogólnienie :>
Takie samo jak np uogólnienia w temacie Skojarzenia klubowe/kibicowskie.

Q_(L)
11-06-2003, 14:15

Nie bezmyślność tylko uogólnienie :>
Takie samo jak np uogólnienia w temacie Skojarzenia klubowe/kibicowskie.

W tym przypadku będę się upierał... bezmyślność !!!

ems
11-06-2003, 14:15
tak unico, ale tutaj mowimy o konkretnym wydarzeniu do ktorego lagodnie rzecz biorac nie wszyscy sie przyznaja
a skojarzenia - jak skojarzenia... nie podlegaja racjonalnej ocenie :)

wam(P)ir północy
14-06-2003, 17:24
fds

szczepan
14-06-2003, 17:34
Dla Twoich kumpli po szalu też. Czy koniecznie musieli się dowartościować flagą JESTEŚMY WASZĄ STOLICĄ? Czy też okrzykami kto kopie metro w Warszawie.

tak samo jak dla Twoich! i tak samo czy koniecznie musicie sie dowartosciowac flaga DUMA STOLICY?

Lolek
14-06-2003, 18:15
Dla Twoich kumpli po szalu też. Czy koniecznie musieli się dowartościować flagą JESTEŚMY WASZĄ STOLICĄ? Czy też okrzykami kto kopie metro w Warszawie.

A to śmieszne - bo ta flage, a właściwie jej przesłanie, docenili ci do ktorych została skierowana. My nie musimy sie dowartosciowac przez bycie jakas pieprzona elita stolicy czy rodowitymi, z urodzenia, z 8 pokolejnia warszawiakami... Zostawiamy to Wam.
Co do okrzyków - czy to o czymś świadczy? Sam pamiętam, jak ŁKS śpiewał na Łazienkowskiej "Przyjedzcie do Łodzi, tam tramwaj bez konia chodzi!" (sic!).

wam(P)ir północy
14-06-2003, 19:51
:)

szczepan
15-06-2003, 00:09
Że docenili to chwała im za to. Ale celem flagi jest dowartościowanie się przez legionistów że są lepsi od innych tylko z tego względu, że są ze stolicy, w każdym razie ja tak to odbieram. A co do tego, że krzyczymy na Was wieśniaki, czy mówimy o sobie rodowici warszawiacy to tylko po to aby Was wkurzyć. Tak to już jest że w Łodzi wyzywają się od żydów, w Krakowie od żydów i psów, a w Warszawie jest podział na wieśniaków i tych co ich niema. Tak to już jest że kibiców wrogiego klubu bardziej wkurza gdy się śpiwa o jego klubie np. Żyd niż ku.wa

i to jest bardzo dobry przyklad Waszego rozumowania. czemu naprzyklad dajesz tylko swojej grupie prawo do wkurzania innych?? czemu naprzyklad nie bierzesz pod uwage ze JESTESMY WASZ STOLICA tez jest czyms takim?

hipokryzja? kompleksy?

Q_(L)
16-06-2003, 09:33
Że docenili to chwała im za to. Ale celem flagi jest dowartościowanie się przez legionistów że są lepsi od innych tylko z tego względu, że są ze stolicy, w każdym razie ja tak to odbieram. A co do tego, że krzyczymy na Was wieśniaki, czy mówimy o sobie rodowici warszawiacy to tylko po to aby Was wkurzyć. Tak to już jest że w Łodzi wyzywają się od żydów, w Krakowie od żydów i psów, a w Warszawie jest podział na wieśniaków i tych co ich niema. Tak to już jest że kibiców wrogiego klubu bardziej wkurza gdy się śpiwa o jego klubie np. Żyd niż ku.wa

i to jest bardzo dobry przyklad Waszego rozumowania. czemu naprzyklad dajesz tylko swojej grupie prawo do wkurzania innych?? czemu naprzyklad nie bierzesz pod uwage ze JESTESMY WASZ STOLICA tez jest czyms takim?

hipokryzja? kompleksy?

Nie... "czarny" stan umysłu...

Afgan
17-06-2003, 09:46
Pomoc kibiców

Tydzień temu trener Krzysztof Chrobak miał pewien pozasportowy kłopot. Przypomnijmy, że kilku pseudokibiców Legii - a akcie zemsty za remis Polonii z GKS-em Katowice, eliminujący ich drużynę z rozgrywek UEFA - zdemolowało na Tarchominie samochód należący do szkoleniowca (porysowali lakier, napisali obraźliwe słowa, wyrwali wycieraczki, przebili opony).

- Wielką pomoc okazał mi jeden z kibiców Polonii, blisko związany z klubem. Dzięki niemu dostałem na kilka tygodni nowe auto. Znakomite, a dwie klasy lepsze od poprzedniego. Aż się nie chce wysiadać - przyznaje Krzysztof Chrobak. [ŻW]

TupT
20-06-2003, 01:23

owszem używa noża w kuchni :P