PDA

Zobacz pełną wersję : Projekty Flag...

Nilmaker
20-06-2004, 13:56
Co mecz na Łazienkowskiej kibice Legii wywieszają na płotach kilkadziesiąt różnych flag. Płótna takie jak "Żyleta", "Wielkie Księstwo Warszawskie", czy "Duma i Sława" - znają chyba wszyscy. Jest oczywiście mnóstwo innych, ale... nigdy nie jest za wiele. Dlatego Stowarzyszenie Kibiców "Sekcja Sympatyków" za naszym pośrednictwem ogłasza konkurs na projekty nowych flag. Jeżeli masz ciekawą wizję, pomysł na hasło, a może nawet gotowy projekt flagi wyślij go na maila woytek@legialive.pl. W przesyłanych pracach starajcie się zachowywać odpowienie proporcje. Flagi mają wysokość ok. 2 metrów, a długość nawet do kilkunastu. Spieszcie się, bo na propozycje czekamy tylko tydzień. Najlepsze pomysły zostaną zrealizowane i już jesienią zawisną na Łazienkowskiej!
Jednocześnie przypominamy o tym, że ciągle trwa zbiórka na Panoramę Warszawy. Nadal brakuje pieniędzy, ale Stowarzyszenie wraz z "Naszą Legią" przekazało już 20 tys. zł zaliczki firmie, która pojdęła się tego zadania i rozpoczęło się szycie flagi. Prawdopodobnie na nowy sezon będzie już gotowa, ale porzebne jest jeszcze wsparcie finansowe wszystkich kibiców!

Autor: Woytek

Jest podany mail ale mogli byscie poradzic np co zmienic... Macie już jakies projekty...? ja mam klika i jak dopadne server to wrzuce :mistrz:

dyha
20-06-2004, 14:02
Ja mam zajebisty pomysl w glowie , ale nie mam czasu na wykonanie :D Wiec Klekot jesli to czytasz odezwij sie do mnei an GG lub priva , to Ci powiem co i jak , a ty to skleisz.

aaadamm
20-06-2004, 14:05
Jest podany mail ale mogli byscie poradzic np co zmienic... Macie już jakies projekty...? ja mam klika i jak dopadne server to wrzuce :mistrz:

jak ja nie lubie jak sie pokazuje projekty flag w necie ;/

nie ma tego elementu zaskoczenia...a zreszta juz kiedys t opisalem :)
pa!

Zajacc
20-06-2004, 14:11
Nilmaker nie wrzucaj tu projektów tylko wyslij je Woytkowi.

szczepan
20-06-2004, 16:58
Dokladnie to bezsens pokazywac flagii na netcie przed debiutem...

jesli wyslesz na podany adres i zaznaczysz ze prosisz o jakas pomoc to spokojnie ktos Ci odpisze i powie co mozna zmienic...

Mogiel
21-06-2004, 13:33
szczepan mozesz mi powiedziec jakie sa mniej wiecej ceny wykonania flagi? i jakis dobry zaklad, ktory sie w tym specjalizuje.. z qmplami chcemy zrobic flage Bemowa.. w sumie to chyba juz 3 z mojej ukochanej dzielnicy :P pozdro :klask:

Adiq
21-06-2004, 13:38
szczepan mozesz mi powiedziec jakie sa mniej wiecej ceny wykonania flagi? i jakis dobry zaklad, ktory sie w tym specjalizuje.. z qmplami chcemy zrobic flage Bemowa.. w sumie to chyba juz 3 z mojej ukochanej dzielnicy :P pozdro :klask:
Sam sobie odpowiedziałeś jaki sens ma szycie takiej flagi...

aaadamm
21-06-2004, 14:58
"Ja mam jedna uwage dla osob robiacych flagi osiedlowe. Niektore osiedla maja po 2 lub wiecej flag ze swoja nazwa. Nie byloby nic w tym zlego, gdyby te flagi byly ładne graficznie i z pomyslowym haslem. Ale niestety wiekszosc z nas idzie na latwize dajac nazwe osiedla w barwach. Jestesmy kibicami Legii i starajmy sie trzymac jakis poziom, a nie odwalać "robocizne".

:legia_zaglebie:

Ostry
21-06-2004, 15:24
Ja ze swojej strony również dodam,że robienie kolejnej flagi dzielnicowej jest pozbawione sensu. Bemowo doczekało się już dwóch (a może nawet więcej) flag i to chyba wystarczy. Na płocie nie ma zbyt dużo miejsca i na wiele ciekawych flag nie starcza już miejsca.Jeżeli chcecie robić jakąś nową fanę, to niech będzie ona oryginalna i ciekawa :)

Lukass
22-06-2004, 07:49
Dokladnie ... Na kazdym meczu Legii mozna zobaczyc jakies male flagi dzielnic ... czy to ma jakis sens ? Moim zdaniem sensu to zadnego nei ma ... :/ A miejsca na plotch brakuje ... :/ :nie_wiem: :legia_zaglebie:

mOFMC
22-06-2004, 14:35
Dokladnie ... Na kazdym meczu Legii mozna zobaczyc jakies male flagi dzielnic ... czy to ma jakis sens ? Moim zdaniem sensu to zadnego nei ma ... A miejsca na plotch brakuje

A moim zdaniem ma i to jak najbardziej, ale jak juz ktos powiedzial, nonsensem jest wieszac po 2-3 flagi jednej dzielnicy. W ogole "dzielnicowe" flagi powinny wisiec w jednym miejscu np. luku od Lazienkowskiej, ew. na Krytej.

Herman
22-06-2004, 16:26
jezu nie zaczynajcie znowu tego tematu , był już wałkowany 2 razy.

Włóczykij
22-06-2004, 16:27
A moim zdaniem ma i to jak najbardziej, ale jak juz ktos powiedzial, nonsensem jest wieszac po 2-3 flagi jednej dzielnicy. W ogole "dzielnicowe" flagi powinny wisiec w jednym miejscu np. luku od Lazienkowskiej, ew. na Krytej.

Zgadzam sie z tym ze jedna flaga dzielnicy jest wystarczajaca, dzieki jednej fladze grupa z danej dzielnicy (osiedla) sie konsoliduje, a im wiecej takich grup na Legii tym lepiej, (lepsze wyjazdy, mniejszy stopien zagrozenia w postaci stracenie
flagi, wieksze melanze :D ) a jesli chodzi o miejsca ktore wymieniles Mariano sa to wszystkie mozliwe miejsca do wieszania flag "dzielnicowek" (osiedli) bo o ile sie nie myle na Żylecie nigdy nie wisiala zadna "dzielnicowka" i chyba raczej nie zawisnie :>

Dzielnicówką mówie ---> :tak: (ale tylko jednej na dzielnice (osiedle) :bounce:

Herman
22-06-2004, 16:44
bo o ile sie nie myle na Żylecie nigdy nie wisiala zadna "dzielnicowka" i chyba raczej nie zawisnie :>

eee? :o

muran
22-06-2004, 16:52
bo o ile sie nie myle na Żylecie nigdy nie wisiala zadna "dzielnicowka" i chyba raczej nie zawisnie
ze jak ?? to ty chyba dawno Żylety nie widziales :D

Włóczykij
22-06-2004, 16:53
Herman chodzi mi o flagi wywieszane przez flagowych od pcozatku do konca Zlety, a nie flagi wiszace nad tymi pierwszymi, ale w sumie masz racje :piwo:

Kiub
22-06-2004, 18:18
a mnie wkurza to że flagi- dzielnicówki są najczęściej robione po jak najmniejszych kosztach przez co nie są zbyt ładne, więc proponuje napoczątku uzbierać więcej floty, a potem brać się za robienie flagi.

Adiq
23-06-2004, 09:59
A ja się w ogóle zastanawiam nad sensem robienia flag dzielnicowych, zwłaszcza, że jak tak dalej pójdzie to niedługo zaczną powstawać flagi z nazwami ulic. Warszawa to Warszawia, wiadomo, że tutaj w każdej dzielnicy są kibice Legii, a nawet ich zdecydowana większość w porównaniu do kibiców innych klubów. Bardziej uzasadnione dla mnie jest szycie flag z innymi, często odległymi miastami, gdzie kibicowanie Legii nie jest już taką normą jak w Warszawie.

mOFMC
24-06-2004, 12:41
niedługo zaczną powstawać flagi z nazwami ulic

np Sektorowka "Komisji Edukacji Narodowej" :dzieki: ;)

:rotfl:

Fan z Wo(L)i
30-06-2004, 19:56
A tak przy okazji to czemu nie pojawiają się jyuz takie flagi: Veni Vidi Vici i Wiara Szacunek Uznanie?!

Raffi
30-06-2004, 23:13
Chyba na początku rundy jeszcze były... :co: Ale pod koniec chyba nie widziałem - za to kambek zaliczyła "Legio kochamy cię"

Porter
01-07-2004, 14:35
Chyba na początku rundy jeszcze były... :co: Ale pod koniec chyba nie widziałem - za to kambek zaliczyła "Legio kochamy cię"

i wiele osób bardzo pozytywnie ten fakt zaskoczył :hyhy:

Rohrau
01-07-2004, 23:44

Hehe, Kubusia Puchatka :ucieszony:

Kiub
01-07-2004, 23:47
Brygady Pościgowej :oczko: ...koniec robienia sobie jaj z nazw ulic kurdie tylko na poważnie teraz :hyhy:

c_zary
02-07-2004, 00:18
Flagi z nazwami ulic to juz akurat dawno mamy za soba - przykladem "Chmielna".

Porter
02-07-2004, 14:57
Flagi z nazwami ulic to juz akurat dawno mamy za soba - przykladem "Chmielna".

mnie sie podoba

:hyhy: :hyhy: :hyhy:

pusty
04-07-2004, 12:18
A kiedy będzie ogłoszenie wyników...?

dyha
04-07-2004, 12:57
A kiedy będzie ogłoszenie wyników...?

wyniki zobaczysz na Łazienkowskiej.

kojus
14-08-2004, 22:15
Porusze flagi sektorowe mamy pare takich.Taksiezastanawiałem czy nie mozna by było w jakiś sposób zrobić flagi sektorowe dwu stronne, żadna ekipa takich nie ma, to moglo by sie okazać hitem. :chytry: co wy an to? narka pozdro wszystkich kibiców. i dla ekipy z mokotowa

Tuzin
14-08-2004, 23:26
A jak by byla taka flaga prezentowana? Jak wyobrazasz sobie jej odwrocenie? :zdziwiony:
Poza tym i tak by trzeba zrobic dwie flagi i zszyc je ze soba bo dwustronnej flagi z jednego kawalka plotna sie nie da wykonac.

muran
14-08-2004, 23:36
skad ludzie biora takie pomysly :kurde: :O :hyhy:

kojus
14-08-2004, 23:50
Przepraszam bracia z legii nie pomyślalem. Fakt i tak mamy problemy z aktualnymi sektorówkami. Sorka nie pomyślalem o tym.

muran
14-08-2004, 23:57
Legii jesli juz :>

Łysolek
15-08-2004, 11:33

no no , dobry pomysł , a propo flagi to uważam że Ursynów jeszcze nie doczekał się jakiejś ładnej , trzeba by zebrac sie i pogadać , flaga Chłopaków z Okaryny już troche swoje przeszła i poza tym chyba jest w Szczecinie :)

Kasztaniak
15-08-2004, 17:48

no no , dobry pomysł , a propo flagi to uważam że Ursynów jeszcze nie doczekał się jakiejś ładnej , trzeba by zebrac sie i pogadać , flaga Chłopaków z Okaryny już troche swoje przeszła i poza tym chyba jest w Szczecinie :)

Flaga "Chlopakow z Okaryny" juz nie jest w Szczecinie. Moze flaga jest juz troche dojechana ale jest to flaga z "historia". Pozdrawiam warszawski Ursynów!!! A melanz trwaaaa...!!!

Jaco
30-09-2004, 21:04
Ten projekt, autorstwa Foxxa dziś debiutuje na Łazienkowskiej:
Podziękowania dla wszystkich, którzy przyczynili się do tego, że efekt jest taki, jaki jest. :dziekuje:
Warto było poczekać!!
8)

Marcinos
01-10-2004, 00:45
Bardzo ładna flaga. :brawo:
Prosta, treściwa, z wyszukanym, pięknym wręcz hasłem.
Wielkie gratulacje dla twórców!

Sergii
01-10-2004, 09:07
Jak ta flaga jest prosta to jaka jest nieprosta. Sorry ale hasło wcale nie jest "wyszukane" (Better...). Flaga fajna :brawo:

arczi
01-10-2004, 10:58
Aa to i ja sie podlize :oczko:

Pikna flaga. Gratki jeszcze raz dla calego "zarzadu" OFMC 8)

Marcinos
01-10-2004, 11:30
Jak ta flaga jest prosta to jaka jest nieprosta. Sorry ale hasło wcale nie jest "wyszukane" (Better...). Flaga fajna :brawo:

Po 1. - Mówiąc prosta miałem na myśli to, że jest prosta graficznie.
Po 2. - Ja mam wrażenia, jakie mam, co do hasła, Ty masz nieco inne - i tyle, więc to sorry jak najbardziej zbyteczne :oczko:
Pozdrawiam. 8)

Herman
01-10-2004, 13:18
no flaga kozacka i tyle w temacie

jasin
01-10-2004, 16:09
bardzo ładna flaga - bez wariantów w tym temacie

Fizi
01-10-2004, 16:28
hehe... tak mi się jakos właśnie z Foxx'em skojarzyła

bardzo elegancka :brawo:

Q_(L)
01-10-2004, 16:31
Niezły "lans" ;) OFMC

A na poważnie... to moje zdanie juz znacie :brawo:

Włóczykij
01-10-2004, 17:16
ok to co powiecie o tej fladze :) ?

http://members.lycos.co.uk/switwarszawa/jelonki.jpg

ems
01-10-2004, 17:17
calkiem w deche ;)

MK
01-10-2004, 17:17
Bardzo fajna flaga OFMC :brawo: ,a czy mógłby ktoś przybliżyć o jakim charakterze działalności jest ta grupa :kurde:
Jelonki też bardzo fajna flaga ,ale Gocław i tak ma najfajniejszą :oczko:

Fizi
01-10-2004, 17:20
Bardzo fajna flaga OFMC :brawo: ,a czy mógłby ktoś przybliżyć o jakim charakterze działalności jest ta grupa :kurde:

no przecież pisze czarno na białym że moda męska nie ? :lol2:

:oczko:

Włóczykij
01-10-2004, 17:21

nie patrzysz obiektywnie :zlosliwy:

Dzieki Ems ;)

Q_(L)
01-10-2004, 17:24
Jelonki też bardzo fajna flaga, ale Gocław i tak ma najfajniejszą :oczko:

Ja słyszałem, ze to projektanci z zamiłowania ;)

Fizi
01-10-2004, 17:27
Jelonki też bardzo fajna flaga, ale Gocław i tak ma najfajniejszą :oczko:

Ja słyszałem, ze to projektanci z zamiłowania ;)

i to w starym stylu - cylindry , meloniki , smokingi itp ... - Zygo będzie wniebowzięty :lol:

Benio
01-10-2004, 17:33
Amba chce sie przylansowac hehehe :oczko: Flaga \\Jelonki\\ podoba mi sie glownie ze wzgledu na haslo,ogolnie ladnie i starannie wykonana ale do tej pory nie moge rozkminic co jest po prawej stronie fany :hmm: z poczatku wygladalo mi to na zarys czaszki (jak widzialem ja pierwszy raz na zywca) ale jak sie dokladniej przyjrzalem fotkom to stwierdzam iz to leb jelenia

Old Fasion Man Club :brawo: :brawo: :brawo:
flaga zajebista w swej "prostocie",po hasle domyslam sie,ze to fana kibicow o pogladach antykomunistycznych (jesli sie myle to mnie laskawie poprawcie)

Mialem gotowy projekt flagi jednak za pozno dowiedzialem sie o konkursie :/ wiec postanowilem przeniesc to na szaliki (ci co maja wiedziec jaki jest wzor to wiedza)

MaxyM
01-10-2004, 18:01
Very nice flaga. :brawo:

Jaco
01-10-2004, 18:34
Miło to wszystko się czyta. Z tego co słyszałem, OFMC, to stare pryki, flejtuchy, pijusy i aroganci. Są bardzo upierdliwi i wszyscy bez wyjątku są szydercami. Najgorszy z nich, to niejaki :piwo: . Nudziarz, seksoholik i fajtłapa. Niegorszy od niego jest :prawi: . Facet kompletnie bez poczucia humoru. W dodatku kompletny abstynent. A najgorszy z nich wszystkich jest niejaki :pimp: . Robi sobie ze wszystkich jaja i manipuluje całą gromadką. Ten, to w życiu nie miał piwa w ustach. O młodzieży nie będę się wypowiadał, bo oni kiedyś przejmą stery, więc nie chcę im się narażać :hihi: Legitymacji wydano jak dotąd 24. Grupa swym zasięgiem obejmuje już obszar bez mała połowy kraju, włacznie z linią brzegową.
Na tamtym terenie najgorszy jest :flaga: . Zbereźnik, abstynent i milczek.
Wyjątkową kanalią jest ich rezydent zagraniczny, :wlepia: Znany birbant, dziwkarz, szaławiła. Gość kompletnie bez poczucia humoru. Znana jest jego chorobliwa wręcz niechęć do Warszawiaków. :gwiazda: W ogóle nie pasuje do tej grupy.
Mimo tego natłoku wad, podobno wszyscy oni są tolerowani ( o zgrozo! ) w różnych dziwnych gremiach.
Mam nadzieję, że gdy osiągnę odpowiedni wiek, zostanę chociaż kandydatem do ich grupy. :efoch:

Włóczykij
01-10-2004, 18:42
lepszego opisu Legijnej grupy jeszcze nie widzialem :)

:brawo: :brawo: :brawo:

Adam-oldboy
01-10-2004, 18:54
Kolega Jaco jest nieco rozgoryczony i rozdrażniony po tym jak nieprzerwanie przez sześć tygodni pozował z kamienną twarzą do wizerunku na fladze, po czym wybrany został inny projekt.

Jaco
01-10-2004, 19:00
Kolega Jaco jest nieco rozgoryczony i rozdrażniony po tym jak nieprzerwanie przez sześć tygodni pozował z kamienną twarzą do wizerunku na fladze, po czym wybrany został inny projekt.
Wyjaśniam od razu, że po burzliwym aczkolwiek demokratycznym i jawnym głosowaniu, grupa stosunkiem głosów 12:11 wydała wyrok, w którym wyartykułowała, jąkając się i sepleniąc, że wizerunku mojej gęby nie dopuściłaby do ekspozycji Komisja UEFA, ze względów estetycznych. :efoch:
Ja sam wstrzymałem się z trudem od głosu. :modli:

Pawełek
01-10-2004, 19:03
Jaco - a ja jak głosowałem ??? :D:D:D

Pozdruffki! :)

WarsL
01-10-2004, 21:59
Jako niezrzeszony, ale "przyjaciel rodziny" :zlosliwy: , może będę nieobiektywny ale..... poglądy mam zbieżne, a "treść" na tej fladze po prostu "najpełniejsze zawodowstwo" (jak ktoś to ujął cyt. "cud, miód, orzeszki :bauns: ).

Choć nie zamierzam "podpinać" się pod tą flagę (wszak nie maczałem w tej akcji swych zacnych paluszków 8) ) , to mentalnie identyfikuję się z nią.

Znając squad ( Jaco opis wzorowy 8) ) tym bardziej.

Moje serdeczne Bóg zapłać - OFMC :dziekuje: :brawo: