PDA

Zobacz pełną wersję : Ultras w Polsce - podsumowanie wiosny

Adiq
13-06-2004, 14:59
Czas na małe podsumowanie tej rundy w Polsce pod względem ultras wzorem forum ultras.pl.

Nominujemy bez Legii.*

Inaczej nominacje byłby niemalże identyczne.:> Są do tego osobne tematy.

* nie dotyczy innowierców :D

1. Najlepsza ekipa
2. Mecz wiosny
3. Najlepszy mecz u siebie
4. Najlepszy mecz wyjazdowy
5. Najlepsza choreografia
6. Najlepszy pokaz pirotechniczny
7. Największy postęp
8. Największy spadek
9. Niespodzianka rundy
10. Plusy rundy
11. Minusy rundy
12. Podsumowanie rundy

_Bart
13-06-2004, 16:11
1. Najlepsza ekipa

Wisła Krakow zdecydowanie zrobili duze postepy i jak dla mnie sa nr 2

2. Mecz wiosny

ciezko okresli bo wiele meczy było wyrownanych i jesli nie glosujemy na Legie to nie ma co wybierac (choc nie mowie ze Legia była zdcydowanym faworytem)

Najelpiej u siebie prezentowała się Wisła i Zagłebie L.

tutaj juz sie nie powstrzymam i napisze ze Legia w Poznaniu na lidze

jesli nie odliczanie Legii to napis Lech w sercach z Kartonow na bodajze Lech - Widzew (ładnie wykonane i przedewszystkim bardzo dokladnie)

zawsze jak czegos jest duzo to wyglada to fajnie a chyba nic takiego co by zadziwilo nie było

7. Największy postęp

zdecydowanie Wisła

8. Największy spadek

tutaj mozna tylko okreslac z czołowki, wiec dla mnie z czołowki najgorzej wypadl Widzew

9. Niespodzianka rundy

Wisła nie myslalem ze u nich bedzie az taki boom no i oczywiscie Zagłebie L. u siebie

10. Plusy rundy

praktycznie kazda ekipa juz ultrasuje, jednym wychodzi to lepiej innym gorzej ale wszedzie cos sie dzieje i przyciaga ludzi na stadiony

11. Minusy rundy

decyzja PZPNu w skutek ktorej nie mozna było obejrzec na trybunach pokazow na meczu Legia - Widzew

12. Podsumowanie rundy

ogolnie runda dobra ale bez czegos takiego co by wszystkich zadziwilo, zadebiutowaly folie ktore jak dla mnie sa mln razy lepsze od kartonow (i ładniejsze kolory i efekt dzwiekowy ;) )

jak dla mnie obecna czołowka Ultras to Legia, Wisła, Lech, Widzew

ale trzeba wymyslac nowe rzeczy gdyz inaczej popadniemy w marazm

Grzywa
13-06-2004, 18:19
Cholera najgorsze jest to że nie ma za bardzo gdzie sobie przypomnieć opraw różnych ekip w Polsce... Tutaj nie ocenione było Ultras.pl

1. Najlepsza ekipa

No wy :)

2. Mecz wiosny

W sumie nie widzę jakiegoś takiego meczu co by się wybijał chyba bym postawił na Wisła-Legia ale jeżeli nie można to pod wrażeniem jestem ostatniej kolejki i meczu Zagłębia - Pogoń i z jednej i z drugiej strony bardzo dobra prezentacja ekipy te nie należą przecież do potęg Ultras.

Na Wisła - Polonia najlepiej chyba zaprezentowaliśmy się z wszystkich meczów sezonu, w wcześniejszym punkcie nie dałem tego meczu jako meczu wiosny gdyż dużo do znaczeniu ma także brak przyjezdnych i jaka jest to ekipa.

Lech - Legia (nasz na Gieksie blisko 2 tyś też niczego sobie)

Prawdę mówiąc wybierałem z waszych które są w innym temacie jak dla mnie "I love Legia" z meczu z Górnikiem no i może jeszcze warta odnotowania jest pocięta sektorówka Jagiellonii z meczu w PP ale nie wiem czy w tym momencie jestem obiektywny

Nie wiem może wasz napis Ultras

7. Największy postęp

ŁKS

8. Największy spadek

Lech z ekipy numer 2 obniżył bardzo loty, gdyby nie to że Widzew też podupadł to pewnie był by niżej, ale Widzewa podupadniecie jest zrozumiałe w końcu gra piłkarzy nie nastrajała do zabawy a i klimat wokół drużyny brak kasy itp. odwrotnie niż Lech który Sukcesy duże osiągnął a w oprawach nie powalał...

9. Niespodzianka rundy

Myślę że niespodzianką było brak kłopotów związanych z chipami po prostu nikt nawet na nie nie patrzy

10. Plusy rundy

Vlepkowy boom, już chyba nie ma ekipy która by nie Ultrasowała, ogólnopolska akcja anty-policyjna

11. Minusy rundy

Duża w swoim natężeniu nagonka na kibiców wydawało się że idziemy ku lepszemu niestety pojawiło się parę wydarzeń a media zrobiły swoje... i znowu w najlepsze trwa jechanie po kibicach...

12. Podsumowanie rundy

Legia na swoim stałym poziomie myślę nie ruszyła się jakoś znacząco do przodu myślę że na wiosnę na stadionach mniej było widać piro a więcej choreografii, kartoniad, pasów materiału. Wisła myślę urosła na 2 siłę Ultras w Polsce po żmudnym pięciu się ku górze pomógł w tym na pewno upadek Lecha i Widzewa Śląskie kluby w porównaniu do poprzedniego sezonu też słabiej przędły, cieszy że i w II lidze dużo się dzieje w dziedzinie Ultras cieszy że do II ligi możliwe że wejdzie parę ekip które dodadzą jeszcze więcej kolorytu tamtej lidze a i do pierwszej ligi wchodzą ekipy które mianem "bez kibiców" nazwać nie można nadal w Polsce numer 1 to Legia przerwa i Wisła, Lech, Widzew. Ważne byśmy szli nadal do przodu ale nie kosztem np. oryginalności na siłę czy też jak największej ilości piro, będzie trudno ale tym bardziej ciekawie.

Herman
13-06-2004, 19:50
Ciężko pisać o meczach u siebie i na wyjezdzie nie uwzgledniając Legii.

1. Najlepsza ekipa : Wisła
2. Mecz wiosny : ciężko stwierdzić,obiektywnie mówiąc to większość "hitów" odbywała się z naszym udziałem (mecze z Lechem i Wisłą)
3. Najlepszy mecz u siebie : fajnie u siebie prezentowała się Wisła
4. Najlepszy mecz wyjazdowy tuteż ciężko.Co by nie mówić na wyjazdach zdecydowanie najlepiej prezentujemy sie my.Nie licząc Legii- wyjazd Lecha na Puchar do nas , Wisła na GKS
5. Najlepsza choreografia nie wiem , było kilka spoko , ale żeby to były jakieś rewelacje to nie.(chorągiewki Wisły , "pisany" Lech wyglądały fajnie , ale to żadna nowość).Podobały mi się szarfy Jagi ("The best fans")
6. Najlepszy pokaz pirotechniczny masowe bengale Lecha, świece dymne na kilku meczach różnych ekip
7. Największy postęp Wisła,Zagłębie Lubin
8. Największy spadek nie wiem , nikt jakoś katastrofalnie nie spadł.Troche więcej natomist spodziewałem się po Widzewie i Lechu.
9. Niespodzianka rundy Ultraska i wyjazdy Świtu (samoto , że te zjawiska zaistniały i typek z Polkowic,który sam jezdzi na wyjazdy :mistrz: )
10. Plusy rundy zgodna reakcja światka kibicowskiego na akcje policji
11. Minusy rundy wybryki wyżej wymienionej
12. Podsumowanie rundy runda jak runda , sporo ciekawych meczy ale bez jakiś wielkich fajerwerków.Szkoda ,że Widzew spadł.Dobrze,że wchodzą ekipy w których coś się dzieje w ruchu ultras.

Zgred
14-06-2004, 01:56
Krótko:
1.Wisła
2.Lech-Wisła
3.meczyk Wisły(jaki :nie_wiem: )
4.Gks-Wisła
5.Fajne szarfy (JAGA)
6.Zagłębie Lubin
7.Wisła,Zagłębie L.
8.Lech,Widzew(co mnie nie dziwi,patrząc na żenujący poziom gry ich piłkarzy)
9.Samotny Lads z Polkowic :lol:
10.Nie widzę takowych :(
11.Frajerstwo pewnej ekipy :boks:,Koleś z dziarą Mks ubliżający Legii,psy i ich pukawki- :pocalujmniew:,misztalowcy :w_morde:
12.Mimo nienawiści szkoda Rts,fajnie gdyby weszła Craxa,sezon w atmosferze szykan wobec kibiców i bezprawne zamykanie sektorów dla gosci.

c_zary
14-06-2004, 02:39
zadebiutowaly folie ktore jak dla mnie sa mln razy lepsze od kartonow (i ładniejsze kolory i efekt dzwiekowy ;)
Gwoli scislosci to pierwsza folioniada miala miejsce na meczu z GKS, jeszcze w zeszlej rundzie :>

Viola
14-06-2004, 03:06
8.Lech,Widzew(co mnie nie dziwi,patrząc na żenujący poziom gry ich piłkarzy)

No, że piłkarze Widzewa grali żenująco to sie zgodze ale jesli mówisz tak o piłkarzach Lecha to znaczy, że chyba mieszkasz za Uralem i nie widziałes jak oni graja w ostatnim czasie.

1. Najlepsza ekipa
Legia
2. Mecz wiosny
Lech-Legia w PP
Lech - Legia w Lidze
Legia na wyjeździe ligowym w Poznaniu
Nasza kartoniada z sercami na meczu z Widzewem
płonący napis Lech Poznań na meczu ligowym z Legią
7. Największy postęp
Wisła
8. Największy spadek
Widzew
9. Niespodzianka rundy
Lech i Legia obok siebie bez zasieków z drutu kolczastego? :nie_wiem:
10. Plusy rundy
Wspólna akcja przeciwko policji
11. Minusy rundy
kilka wybryków, które znów popsuły ogólny wizerunek kibiców
12. Podsumowanie rundy
Legia na swoim poziomie, Widzew i Lech lekko zawiodły ale pomimo wszystko dobry poziom, Wisła sie zaczeła rozwijać, Kibice udowodnili, że potrafią sie jednoczyć w dobrej sprawie.

Zgred
14-06-2004, 03:46
Jakbyś była trochę bardziej rozgarnięta to byś zajarzyła że uwagę zamieściłem w nawiasie przy nazwie Widzew,a co do gry Twojego klubu to mam to :pocalujmniew: ,bez obrazy

Mini
14-06-2004, 07:56
pare fotek nie daje obiektywnego obrazu innych spotkań a że oglądałem tylko nasze to pnie będe oceniał bo tak bym to robił na podstawie jednego meczu.
wiadomo że My jesteśmy the best

marecki
14-06-2004, 08:38
Lechitka1985 najlepszy pokaz pirotechniczny to ten plonacy napis?! ... :ksp: ... :piwo: brawo za poczucie humoru :lol:

Grzywa
14-06-2004, 10:24
Lechitka1985 najlepszy pokaz pirotechniczny to ten plonacy napis?! ... :ksp: ... :piwo: brawo za poczucie humoru :lol:

Pozatym chyba miało nie być nominowania swojego klubu bo to wtedy bez sensu...

Fro_Lech
14-06-2004, 11:42
Grzywa przeczytaj jeszcze raz 1 post w tym temacie.....

Grzywa
14-06-2004, 12:04
Grzywa przeczytaj jeszcze raz 1 post w tym temacie.....

Ale chyba logiczne że zasada ta sama... Żeby nie głosować na siebie bo to bez sensu...

Legia1916
14-06-2004, 13:30
1. Najlepsza ekipa
Wisła
2. Mecz wiosny
Lech -Legia w lidze
Najlepiej u siebie prezentowało się Zagłębie Lublin i Wisłą

Szarfy Jagi,Diabelski Młyn Widzewa(spoko pomysł), serca Lecha
Racowiska Zagłębia
7. Największy postęp
Łks, Zagłębie Sosnowiec, Cracovia
8. Największy spadek
GKS
9. Niespodzianka rundy
Wyjazd Świtu w 220 osób do Płocka
10. Plusy rundy
Coraz więcej ludzi przychodzi na stadiony, wszystkie ekipy coś próbują ultrasować
11. Minusy rundy
Durne ograniczenia pzpn, zakazy wyjazdowe
12. Podsumowanie rundy
Ogólnie dobra runda w wykonaniu czołowych polskich ekip na scenie ultras, cieszy to że każda praktycznie ligowa ekipa próbuje coś robić w tym temacie

szczepan
14-06-2004, 14:22
1. Najlepsza ekipa - brak... najblizej byla Wisla Krakow ale dopiero na koniec zaczeli wykazywac sie jakas wlasna tworczoscia a nie powielaniem wzorow oraz ŁKS Lodz ale niestety z wiadomych wzgledo koncowka nie byla tak mocna

2. Mecz wiosny - Legia-Widzew (a nie ups mialbyc najlepszy :P)

3. Najlepszy mecz u siebie - ciezko wskazac tutaj ale z racje tego napisze troche innaczej Najlepsze mecze u siebie: Zaglebie Sosnowiec - za wytrwalosc i za naprawde niezly poziom i to w 3 lidze :dzieki:

4. Najlepszy mecz wyjazdowy - Widzew w Poznaniu

5. Najlepsza choreografia - Lech u siebie z Widzewem

6. Najlepszy pokaz pirotechniczny - racowisko Zaglebia
7. Największy postęp - Wisla i ŁKS

8. Największy spadek - Lech, Widzew i GKS Katowice

9. Niespodzianka rundy - chyba tak jak calego sezonu ultrasi Zaglebia Lubin

10. Plusy rundy - coraz wiecej ekip stara sie

11. Minusy rundy - zbyt duzo rac "uczestniczylo" w walkach oraz mala kreatywnosc wielu ekip

12. Podsumowanie rundy - runda na plus pod wzgledem ultras ale jednak wiele jest jeszcze do zrobienia.

Mrozik
14-06-2004, 20:17
1. Najlepsza ekipa
Wisła
2. Mecz wiosny
Lech-Widzew
Wisła
Lech u nas (pod względem liczebności), Pogoń w Gdyni, Widzew w Poznaniu
Hmmm, obracana kartoniada Wisły na meczu z Widzewem, i kartoniada Wisły na meczu z Odrą
Niestety siebie nie możemy wymieniać :P Trudno mi napisać...
7. Największy postęp
Wisła, ŁKS, Cracovia
8. Największy spadek
Lech, GKS
9. Niespodzianka rundy
Dzielnicowy zadymiarz na Ruch-ŁKS :P
10. Plusy rundy
Antypolicyjna akcja, Wysoka frekwencja na stadionach
11. Minusy rundy
Masowe używanie broni gładkolufowej :/ Bezpodstawne zatrzymania przez policję... Nagonka na kibiców w mediach
12. Podsumowanie rundy
Jest dobrze, musi być lepiej...
Najbardziej widoczna to przesunięcie się Wisły na pozycję nr 2 pod wględem Ultras w Polsce

pusty
14-06-2004, 21:57
1. Najlepsza ekipa- poza Legią to zdecydowanie Wisła
2. Mecz wiosny- fajny był Lech-Widzew
3. Najlepszy mecz u siebie- Wisła
4. Najlepszy mecz wyjazdowy- Lech w Warszawie,
5. Najlepsza choreografia- dwustronna kartoniada Wisły
6. Najlepszy pokaz pirotechniczny- racowisko Zagłębia
7. Największy postęp- bezapelacyjnie Wisła
8. Największy spadek- Lech i Widzew
9. Niespodzianka rundy- niespodziewany postęp Wisły i kilku drużyn w drugiej lidze
10. Plusy rundy- postawa kibiców skierowana przeciwko policji
11. Minusy rundy- działanie policji na meczach
12. Podsumowanie rundy- Bardzo dobra runda pod względem Ultras. Warte podkreślenia jest spora aktywność Ultrasów na drugim froncie...

c_zary
14-06-2004, 23:39
1. Najlepsza ekipa - Wisla zdecydowany nr 2

2. Mecz wiosny - naprawde trudno o zdecydowanego faworyta, na pewno mogl byc nim nasz mecz z Widzewem

3. Najlepszy mecz u siebie - Wisla ogolnie

5. Najlepsza choreografia - chyba Lech w sercach

6. Najlepszy pokaz pirotechniczny - racowisko Zaglebia

7. Największy postęp - Wisla zdecydowanie, a dalej LKS

8. Największy spadek - jesli chodzi o czolowke to Widzew

9. Niespodzianka rundy - postawa Wisly i Zaglebia Lubin

10. Plusy rundy - coraz wiecej liczacych sie ekip

11. Minusy rundy - postawa kaskow oraz okolicznosci meczu Legia - Widzew

12. Podsumowanie rundy

Runda na wysokim poziomie jednak bez zdecydowanego akcentu, ktory moglby zadziwic wszystkich. Legia na swoim poziomie. Wisla skoczyla na drugie miejsce glownie dzieki wykonaniu bo gorzej juz z inwecja. Lech tylko nieznacznie oddal pole, o wiele wiekszy spadek notowan Widzewa. Pojawia sie coraz wiecej nowych ekip (szczegolnie w drugiej lidze), ktore prezentuja wysoki poziom.

MrÓwA_1906
15-06-2004, 00:08
Nie moge wyjsc z Shocku ze Wisłe tak wysoko dajecie :) :)

1. Najlepsza ekipa - no wy, poki co bezapelacyjnie ;)

2. Mecz wiosny -ciezko mi wybrac jeden Legia-Górnik (to tam był transy i race??)

3. Najlepszy mecz u siebie - j.w.

4. Najlepszy mecz wyjazdowy - Widzew w Poznaniu, Legia w Pozaniu, my na GKS-ie

5. Najlepsza choreografia - wasza baloniado/foliada :]

6. Najlepszy pokaz pirotechniczny - ja wiem Zagłebie, Górnik z nami

7. Największy postęp - nieskromnie musze dac tu Wisełke

8. Największy spadek - Lech (szczegolnie wyjazdy)

9. Niespodzianka rundy - Zagłebie

10. Plusy rundy - wieksza liczba ultrasujacych ekip, vlepki Zagłebia

11. Minusy rundy - policja

12.Podsumowanie

Legia poki co pierwsza, mysle ze ta runda pokazala ze Wisła jest mocno niedoceniana na płaszczyznie Ultras za W-wska druzyna Wisła,Lech,Widzew koljnosc nie przypadkowa. Mysle ze atmosfera na trybunach sie poprawila.
I pamietajcie pokazow ultras nie robi sie dla rankigow i punktow w lidze ultras....!!!

Beny
15-06-2004, 08:53
1. Najlepsza ekipa - Wisła, ale chyba tylko dlatego, że Lech jakby stanął w miejscu, choć nie spadł poniżej pewnego, wysokiego poziomu.

2. Mecz wiosny - 1. Widzew w Poznaniu, 2. Legia w Poznaniu, 3. Wisła na Gieksie. Qrczę, ależ szkoda Widzewa u nas. :/

3. Najlepszy mecz u siebie - Legia - Polonia jako całość i Legia - Górnik z odliczaniem.

5. Najlepsza choreografia - pocięta sektorówka Jagi, ekstra też był napis "Lech" z sercami. Hmm, kilka naszych też by się kwalifikowało. ;)

6. Najlepszy pokaz pirotechniczny - nasz "ULTRAS" i duże racowiska, np. na Lubinie, czy Craxie.

7. Największy postęp - Wisła tak jakoś się rozpędziła.

8. Największy spadek - Widzew, Gieksa. A Lech mimo kilku fajny elementów, np. kartoniad musi uważać, aby nie pogrążyć się w maraźmie. ;)

9. Niespodzianka rundy - Niezależnie jaka mieścina ludzie coś robią. Tam raca, tu kartoniada, gdzie indziej baloniki, czy flagi na kijach. I o to chodzi. Bawmy się!

10. Plusy rundy - jw.

11. Minusy rundy - Za dużo wydarzeń powodujących, że to całe ultrashow schodzi na drugi plan.

12. Podsumowanie rundy - Dobra runda, wszystkie ekipy coś kombinują u siebie i starają się jeździć na wyjazdy. Wiele jest jeszcze do zrobienia, ale konkurencja wymusza sprężenie się każdej jednej ekipy. Żadna fuszerka nie przejdzie, bo przecież cała Polska to widzi. ;)

Ciekawie zapowiada się kolejny sezon w Ekstraklasie - Pogoń, Zagłębie i zapewne Cracovia, to już niezłe ekipy, a po awansie miejmy nadzieję, że "szlachectwo zobowiązuje".

DeMon
15-06-2004, 13:44
1. Najlepsza ekipa:
Wisła Kraków ale tylko za postep w ultrasowaniu. Bo cały czas poziom wielu "atrakcji" jest trochę wątpliwy. Ale już zdecydowanie lepiej niż poprzednio.

2. Mecz wiosny:
Tu się nie wypowiadam bo nie oglądałem wszystkich ekip, a te które widziałem były raczej takie jakies zwykłe. Bez fajerwerków.

3. Najlepszy mecz u siebie:
Nie licząć meczu z Legią to może Lech u siebie z Wisłą. Ale tak naprawdę to też za bardzo nie wiem.

4. Najlepszy mecz wyjazdowy:
No tu to chyba raczej Wisła w Katowicach. I dużo ich było
a do tego troche poultrasowali

5. Najlepsza choreografia:
Nie wiem - nie ma zielonego pojęcia :nie_wiem:

6. Najlepszy pokaz pirotechniczny:
Piro jest teraz wszędzie. U jednych mniej, u drugich wiecej :flara: Ale chyba Lech używa tego najwiecej.

7. Największy postęp:
Tu to raczej Wisła Krk. A Łęcznej to wyróżnienie, ale tylko za dobre chęci. Tak na wyrost, na przyszły sezon :>

8. Największy spadek:
Widzew - ale tu to raczej zrozumiałe. Lech - cieniutko, kiedyś było lepiej.

9. Niespodzianka rundy:
Stała ekipa wyjazdowa Górnika Polkowice. Jeden gość w porywach do czterech. Pełen szacunek. Jeżdżą z flagą i w barwach. To są koty. A mistrzowy to był wyjazd do Krakowa - jeden typ w szaliku, koszulce i wogóle w gadżetach klubowych :klask:

10. Plusy rundy:
Coś zaczyna się dziac na wszystkich stadionach w lidze.

11. Minusy rundy:
Krzywe akcje :wsciekly:

12. Podsumowanie rundy:
Jest dobrze, mogło być lepiej... i będzie lepiej :bounce:

CywiL
15-06-2004, 14:21
I pamietajcie pokazow ultras nie robi sie dla rankigow i punktow w lidze ultras....!!!

Absolutnie się z tym zgadzam..... :brawo:

Łuki
15-06-2004, 14:53
1. Najlepsza ekipa:
Fanatik Pomorzany <FP>
2. Mecz wiosny:
Legia-Lech - final Pucharu Polski, Legia-Wisła
3. Najlepszy mecz u siebie:
Najlepszy mecz u sibie zagrala Pogoń ze Szczakowia
4. Najlepszy mecz wyjazdowy:
Najlepszy mecz wyjazdowy zagrała Legia Warszawa z Wisłą
5. Najlepsza choreografia:
Mecz Legii z Lechem o puchar Polski . Lech bardzo dobrze sporzadzil oprawe!!!
6. Najlepszy pokaz pirotechniczny:
Nie mam nic do powiedziania na ten temat!!!
7. Największy postęp:
Wejście Pogoni do I ligi z 1 miejsca
8. Największy spadek:
Spadek Widzewa do III ligi
9. Niespodzianka rundy:
Niespodzianka byla porazka Legii z Lechem
10. Plusy rundy:
Dobre oprawy
11. Minusy rundy:
Nie ma minusów!!!
12. Podsumowanie rundy:
Podsumowanie dosyć dobre lecz jestem zbulwersowanym . ze Legia niezdobyła PuCHARU POLSKI . ale mowiac o rundzie dosyc dosyc lecz takze wkurzony ze LEGIA ma wice mistrza!!!!

Adiq
15-06-2004, 14:59
Łuki, to jest podsumowanie kibicowskie, a nie sportowe... :co2:

Włóczykij
15-06-2004, 15:56
1. Najlepsza ekipa : Wisła Kraków, lepsze oprawy, wieksze wyjazdy.
2. Mecz wiosny: Legia - Gornik Lech - Widzew
3. Najlepszy mecz u siebie: Legia - Gornik
4. Najlepszy mecz wyjazdowy: Poznan
5. Najlepsza choreografia: Lech w sercach i pocieta sektorowka Jagi
6. Najlepszy pokaz pirotechniczny: Zagłebia Sosnowiec w meczu z Slaskiem
7. Największy postęp: Wisła
8. Największy spadek: Widzewe ( z wiadomych powodow) i wyjazdowo Lech
9. Niespodzianka rundy: oprawy na Zaglebiu Lubin
10. Plusy rundy: koalicja anty-policyjna, boom na vlepki, ruch ultras, nawet w najmniejszychmiescinach
11. Minusy rundy: Bron gladkolufowa :w_morde:
12. Podsumowanie rundy: Cieszy ze ultrasi Legii nie spoczeli na laurach i nadal sa najlepsza ekipa w Polsce (skromnie, a co :niedobry: ) cieszy takze duza masc vlepek (szkoda ze nie wszyscy traktuja ten temat tak powaznie jak np Zaglebie Sosnowiec [w sensie graficznym] ) troche szokuje spadek Lecha (wyjazdy, wtornosc w oprawach) zal Widzewa, bo jednak pomimo nienawisci z mojej strony do tej druzyny, zaluje ze zaliczyla az taki spadek, ogolnie najwiekszym minusem sa psy z "jedynym racjonalnym srodkiem przeciw huliganom". ogolnie runda bardzo ciekawa i z czasem bedzie coraz lepiej :bauns:

Adiq
16-06-2004, 16:04
1. Najlepsza ekipa
Łódzki Klub Sportowy - kreatywność!

2. Mecz wiosny
Lech - Widzew, głównie dzięki RTSowi

Właściwie nie było żadnego wyróżniającego się meczu

Widzew na Lechu
ŁKS na Pogoni

Cięta sektorówka Jagi

Fontanna ŁKS
"Wrocławskie Ognie" Śląska

7. Największy postęp
Zagłębie Lubin
Wisła
Z tym, że ekipy te nie wprowadziły nic nowego...

8. Największy spadek
Lech
GKS

9. Niespodzianka rundy
Wyjazdy Świtu i Polkowic

10. Plusy rundy
Akcja antypolicyjna
Frekwencja
Zniesienie chipów

11. Minusy rundy
Cofanie spod stadionów
Zbyt częste używanie broni gładkolufowej
Zbyt małe sektory dla gości

12. Podsumowanie rundy
Ogólnie dobra runda bez wyróżniającego się hitu ( Legia - Widzew :( ) Zmiany na podium, czyli zamiast Lecha i Widzewa - ŁKS i Wisła. Natomiast na pozycji lidera nie ma zmian i jeszcze długo, długo nie. ;)

Kiju
18-06-2004, 10:30
Adiq,a w czym Łks był taki kreatywny,tak nieśmiało spytam :co2:

marecki
18-06-2004, 10:47
Adiq,a w czym Łks był taki kreatywny,tak nieśmiało spytam :co2:wieeeeeeedziaaaalem :fuckyou:

Kiju
18-06-2004, 11:45
Adiq,a w czym Łks był taki kreatywny,tak nieśmiało spytam :co2:wieeeeeeedziaaaalem :fuckyou:

Bo to naprawde mnie interesuje. :dziwne:

muran
22-06-2004, 17:29
1. Najlepsza ekipa
Wisla Krakow

2. Mecz wiosny
Lech - Widzew

jw

chyba Widzew w Poznaniu

Zaglebie Sosnowiec - Slask

Zaglebie Lubin

7. Największy postęp
Wisla, Zaglebie Lubin, Zaglebie Sosnowiec

8. Największy spadek
Lech i Widzew

9. Niespodzianka rundy
LKS, Wisla, Swit

10. Plusy rundy
koalicja anty-psiarska

11. Minusy rundy
'pokazy' psow

12. Podsumowanie rundy
Cos sie rusza, w tej chwili wiekszosc ekip 'dziala' jednak poza 5-6 ekipami reszta jest na mizernym poziomie [pisze to po to zeby ich zmobilizowac ;) ] w kolejnych sezonach mozna sie spodziewac naprawde wielkich zmian w czolowce [no moze poza pierwszym miejscem ;) ] jednak jak zwykle glownym problemem sa 'dziengi' i dzialania ochrony na bramkach :(

Adiq
23-06-2004, 10:21
:niedobry:

Kiju, spytaj Krzpaca, bo jemu już wyjaśnialem na innym forum Legii. :>

VASCO
29-06-2004, 11:19
1. Najlepsza ekipa- Wisła Kraków
2. Mecz wiosny Lech - Widzew
3. u siebie - e nie wiem
4. Wyjazd Wisła na Gksie
5. Choreografia- Wisła z BC , co za wazelinka
6. Pirotechnika - Widzew na Lechu
7.Postęp - Wisla
8. Spadek - Widzew, Górnik Z
9. Niespodzianka - Wisła duuuuuży plus
10. Plusy rundy- kulturalni kibice np na Wiśle czasami, no i w Grodzisku
11. Minusy- Chuligani i menele na trybunach
12. Podsumowanie . Bardzo dobry rok Wisły i Zagłębia Lubin, niezły Pogoni i Śląska . O Legii mówić nie trzeba. Jak zwykle miejsce nr. 1.

żyła
12-07-2004, 11:52
1 najlepsza ekipa- nikt się tutaj specjalnie nie wyróżnił. brak jest nowatorskich, na wielki rozmach elemantów oprawy w tej rundzie

2 mecz wiosny- lech vs widzew

3 najlepszy mecz u siebie- Radomsko vs GKS Belchatów

4 najlepszy mecz wyjazdowy- lech na finale PP

5 najlepsza choreografia- serca lecha z widzewem

6 najlepszy pokaz pirotechniczy- ognie wrocławskie

7 największy postęp- Zagłębie Sosnowiec, Zagłębie Lubin, Wisła Kraków, Cracovia, mnóstwo małych ekip od 2 ligi w dół.

8 największy spadek- wszystkie śląskie ekipy

9 niespodzianka rundy- oprawa spotkania reprezentacji w Szczecinie ,Cracovia, wyjazdy Wisły

10 największe plusy- rozwój ultrasowania w mniejszych ekipach

11 minus rundy- dymy na meczach, które zniweczyly prace ultrasów

12 opis rundy. PLUSY- Legia, Lech i Widzew przestały byc pewne pierwszej trójki w kraju. działanie ultras na wielu, wielu stadionach, oparwa spotkania reprezy. MINUSY- nespotykana (chyba) dotąd agresja psów, burdy na meczach, zawracanie przyjezdnych.

Kiełba
15-07-2004, 20:02
1. Najlepsza ekipa
Wisła
2. Mecz wiosny
Lech -Legia w PP
Najlepiej u siebie prezentowała sie Wisla i Legia
WISLA w Katowicach i Legia w Poznaniu
Szarfy Jagi,serca Lecha,kartoniada Wisly
Racowiska Zagłębia
7. Największy postęp
To my jako ultras, Zaglebie i LKS
8. Największy spadek
GKS i Lech, moze WIdzew
9. Niespodzianka rundy
Wyjazd Świtu w 220 osób do Płocka
10. Plusy rundy
Coraz więcej ludzi przychodzi na stadiony, wszystkie ekipy coś próbują ultrasować
11. Minusy rundy
Durne ograniczenia pzpn, zakazy wyjazdowe
12. Podsumowanie rundy
Ogolnie bardzo dobra runda jak i caly sezon (mistrz Polski) pozatym brak chipow bo nikt na nie zwracal uwagi!!!!!!! Najwiekszy podziw to wasz transparent " Cieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchadza" !!

Adiq
15-07-2004, 20:04
" Cieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchadza" !!
:kurde:

Tak z ciekawości... W twoim rankingu uwzględniałeś Legię?

Kiełba
15-07-2004, 20:08
" Cieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchadza" !!
:kurde:

A nie widac?? :/

Adiq
15-07-2004, 20:12

A nie widac?? :/
Widać. :roll: