PDA

Zobacz pełną wersję : Kibicowsko u siebie - podsumowanie sezonu

Lolek
09-06-2004, 16:54
Zakładam nowy temat, ponieważ IMO warto rozdzielić wyjazdy od meczów domowych, a ostatni mecz na Łazienkowskiej mamy już za sobą. Wasza ocena frekwencji, dopingu, oprawy, atmosfery, stosunku działaczy do kibiców, incydentow mniejszych i wiekszych, pozytywnych i negatywnych etc. etc. Temat rzeka, akuratny na długi weekend.

Woytek
09-06-2004, 20:14
gdyby dwa ostatnie mecze przebiegły w normalnej atmosferze to rundę oceniłbym na 5+, a tak w skali szkolnej stawiam 4+.

Legia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław - 12 000
Runda zaczeła się świetnie. Już na pierwszym spotkaniu z Odrą frekwencja i prezentacja "Władcy stadionów" pokazała, że w tej rundzie będzie ciekawie :-)

Legia Warszawa 7-2 Polonia Warszawa - 14 000
IMO to jedno z dwóch najciekawszych spotkań pod względem ultras tej rundy. folioniada "Legia" na całą Żyletę, pocięta sektorówka z dobrym hasłem Warszawa 100% Legia" i na początku "8 MISTRZOSTW....." rządzi :D do tego wszystkiego świetny wynik na boisku.

Legia Warszawa 3-0 Górnik Polkowice - 10 000
Mecz na którym jeszcze kilka lat temu nie działoby się nic, a tak 10 000 osób na trybunach, na wejście eLka w kółeczku z małych flag i barwy po bokach...

Legia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok - 7 500
Najsłabszy mecz tej rundy. komentarz zbędny :-)

Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze - 11 000
A to dla odmiany moim zdaniem najlepszy mecz wiosny w wykonaniu kibiców. Na wejście baloniada I LOVE (L), świetnie wykonana sektorówka Metra, barwy ze świec dymnych, sektorówka która nie chciała wyjść no i odliczanie... efekt piorunujący! dla mnie no. 1 tej rundy :-)

Legia 2-0 Wisła Płock - 12 000
kolejny nowy pomysl ultrasow, konfederatka z pojawiajacym sie w srodku herbem Legii, potem race. po raz kolejny bardzo dobra frekwencja.

Legia 3-1 Świt Nowy Dwór Maz. - 10 000
sektorowka dla Kiciego w połączeniu z herbem i eLką bardzo ładnie wyglądały, a do tego transparent i w drugiej połowie powrót wron :D

Legia 1-0 Lech Poznań - 15 000
Największa frekwencja, największa ilość kibiców gości (nawet za duża). kartoniada "ZEGAR" wyszła średnio.. troche za trudny był ten wzór na tą rozdzielczość trybuny. jeszcze sektorówka antypolicyjna.. no i zakończenie które wszyscy znamy :(

Legia 6-0 Widzew Łódź - 4 000
To miałbyć MECZ... a nie był... co się odwlecze... :niedobry:

to na razie tyle. ;-)

Guzik
09-06-2004, 20:34
Jak dla mnie cala runda byla na 5. (oprocz 2 ostatnich meczy)

A najlepiej to oczywiście mecz z Gornikiem (jezeli dobrze pamieatm to tam bylo odliczanie :klask: )

marecki
09-06-2004, 20:38
ehhh ...kiepska runda :co2: 4-

***** teraz zaczynam sobie uswiadamiac ,ile stracilismy na Widzewie :w_morde:

Tuzin
09-06-2004, 21:02
Woytek na Gorniku bylo wiecej ludzi niz na Wisle Plock.
A co do oceny, to uwzgledniajac dwa ostatnie mecze - daje 4+

wa(L)dus_wilanów
09-06-2004, 21:48
moje skromne podsumowanie:

Z Odrą: zaczelismy od bardzo mocnego udeżenia- świetna i pomysłowa orpava, masa ludu (przeglad sportowy: 13000) oraz niezapomniany moment: Sen o Warszawie ku pamięci Czesława Niemena. 5+

Z Ksp: jak na derby to bardzo przyzwoita oprawa, świetny doping oraz tłumy na trybunach. WARSZAWA 100% LEGIA !!! 5

Z Polkowicami: jak na pogodę (tragiczna) oraz termin meczu (Wielki Czwartek) to bardzo dobra frek. (10000). Oprawa dobra jak na rangę rywala 4

Z Jaga: 8000 ludzi we wtorek pomimo pewnego awansu Legii, niskiej rangi meczu oraz kiepskiej pogody robi wrażenie. Bez oprawy. Na płocie flaga, która "wemigrowała" z Białego :brawo: 4

Z Zabrzem: fenomenalny doping i świetna oprawa na długo zapiszą się w pamięci 12000 osób przybylym tego wieczoru na mecz. Mecz rundy. 5+ (za niska frekw. na 6 :> )

Z Wisłą Płock: 12000 osób, konfederatka na wyjscie, 10000 zimnych ogni oraz kilkadziesiąt rac. Doping ponizej możliwości. 4+

Ze Świtem:10500 osób. Świetnie wykonana sektorówka z podobizną Lucjana Bryhczego, wrony, troche rac oraz najlepszy w tym sezonie doping ( moje zdanie) były ozdobą tego meczu. 5-

Z Lechem: 15000 legionistów, oprawa poniżej oczekiwań: średnio udana kartoniada, kilkanaście rac oraz anty policejna sektorówka to cała oprawa tego meczu. Doping słaby jak na nas ("R" wkurwiony jak chyba nigdy dotad). Przykre, że opinia o kibicach Legii znowu jest taka, że jesteśmy bandytami. Generalnie zalosny mecz. 4-

Z RTS: 5000, zero oprawy, cienki doping, brak emocjii- A MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE...

Generalnie równy, bardzo wysoki poziom, niezależnie od rywala, bez większej wpadki. Szkoda że ten sezon nie został zwieńczony mocnym postawieniem "kropki nad i" ale cóż zrobić...

LEGIA WARSZAWA- TO NIE JEST HOBBY- TO NASZ STYL ŻYCIA !

c_zary
09-06-2004, 23:17
Na plus napewno nalezy zapisac, ze w lidze w zasadzie nie odpuscilismy zadnego meczu. Na koncowej ocenie musi jednak na pewno zawazyc ten nieszczesny Widzew, przy ktorym mozna bylo pokazac pelnie mozliwosci. Ogolnie biorac pod uwage przeciwnikow nie bylo zle, choc na pewno nie mozna sie czuc w pelni usatysfakcjonowanym. W sumie oceniam na dobry.

Adiq
09-06-2004, 23:32
Po raz pierwszy na każdym ligowym meczu pojawiła się jakaś solidna choreografia. Mimo to rundy nie można ocenić jakoś nadzwyczajnie, ponieważ zabrakło ultrasowego hitu, który by podkreślił ją całą. Takim meczem miał być mecz z Widzewem. Wielki niedosyt. 4+

aaadamm
10-06-2004, 00:03
Po raz pierwszy na każdym ligowym meczu pojawiła się jakaś solidna choreografia. Mimo to rundy nie można ocenić jakoś nadzwyczajnie, ponieważ zabrakło ultrasowego hitu, który by podkreślił ją całą. Takim meczem miał być mecz z Widzewem. Wielki niedosyt. 4+

hitem było odliczanie, do tego miana pretenduja tez praktycznei prawie wszystkie oprawy, bo każda była w pewnym senie pewna nowiścią i i zawsze sie udała.

Ogolnie bez watpienai najlepsza runda w historii.

Ale to fajnie, że zawsze jest ale i nie ma super samozachwytu. I ciagle rosnie frekfencia.
Troche na minus doping.

Dla mnie 4+
A jakbym podzielil na dwie opcje to

- doping - 3
- oprawy 5+ :)

opisy Woytka super stresily wszystko a i mi sie nei chce pisac wiecej :)

yusta
10-06-2004, 00:07
Dla mnie nr.1 to oprawa na derbach (niektórzy sugerowali mi, ze mam nierówno pod sufitem :D ) i odliczanie na Górniku :klask:

Zeby nie bylo za wesolo, to czuje zajebisty niedosyt. Do tej pory mna rzuca, ze nie dane nam bylo zaprezentowac nic na meczu z Widzewem :cenzura:

Legia1916
10-06-2004, 00:20
Napewno nie była to zła runda w wykonaniu naszych ultrasów, którzy i tak są moim zdaniem poza zasięgiem innych ultrasów.Zabrakło jednej jakiejś powalającej na kolana choreo, szkoda meczu z Widzewem... .Doping na meczach u siebie uważam że mieliśmy dobry chociaż stać nas napewno na więcej.Oceniam tą runde na 4+

LEGIO KOCHAMY CIĘ-Na Zawsze Wierni Tobie Kibice

marecki
10-06-2004, 01:15
Dla mnie nr.1 to oprawa na derbach (niektórzy sugerowali mi, ze mam nierówno pod sufitem :D ) i odliczanie na Górniku :klask:

Zeby nie bylo za wesolo, to czuje zajebisty niedosyt. Do tej pory mna rzuca, ze nie dane nam bylo zaprezentowac nic na meczu z Widzewem :cenzura:

jeah! do 7 rano na Legii ...to bylo cos :dzieki:

Marcinos
10-06-2004, 01:18
To teraz pare słów ode mnie :)

Odliczanie - hit rundy jak dla mnie. Wielkie gratulacje dla ultrasów za pomysłowość. Za każdym razem gdy oglądam filmik aż ciary przechodzą mi po plecach. Niesamowicie musiało to wyglądać na żywo z krytej. Sumując - Mistrzowski koncept!

Oczywiście to nie jedyny pozytywny aspekt tej rundy, ale chyba właśnie odliczanie nadłużej będę pamiętał.

Doping - raz było lepiej, raz gorzej, ale chyba nigdy poniżej pewnego poziomu. Najlepszy zdecydowanie podczas meczu ze Świtem.

Dodając do tego dobrą frekfencję runda całkiem udana, zwarzywszy na fakt, że większośc klasyków przyszło nam rozegrać na wyjeździe.

yusta
10-06-2004, 01:37

Wracasz do chaty. Snieg sypie Ci w ryj. Ludzie jada do roboty...
Dojezdzasz do domu... po cichutku otwierasz drzwi. Przedpokój pokonujesz na paluszkach...... i wszystko ******** ci cieszacy sie jak ***** pies, a obudzony osobnik wita cie slowami "Ty chyba jestes pierdolnieta" :D

marecki
10-06-2004, 01:40

Wracasz do chaty. Snieg sypie Ci w ryj. Ludzie jada do roboty...
Dojezdzasz do domu... po cichutku otwierasz drzwi. Przedpokój pokonujesz na paluszkach...... i wszystko ******** ci cieszacy sie jak ***** pies, a obudzony osobnik wita cie slowami "Ty chyba jestes pierdolnieta" :D

mialem podobnie ...bez psa... "Ty chyba jestes pierdolniety" ...tak mowila do mnie matka ,malujac sie do pracy ... :mistrz:

Fizi
10-06-2004, 01:50
rodzina słowem silna :rotfl:

Beny
10-06-2004, 01:56
Nie chce mi się jakoś układać, więc będzie trochę chaotycznie. :D

Z tym, że niewiele tutaj będzie w sumie o oprawie.

Odra - bardzo dobra frekwencja... Doping, jak to po zimowej przerwie. ;) Pozdro dla kompani z Kompanii. :D

Derby - dawno człowiek nie czuł czegoś takiego w żołądku... Wszyscy dążyli do jednego celu! Łzy w oczach, ze szczęścia...

Polkowice - niby WC, a sporo ludzi przyszło... Doping zadowalający.

Jagiellonia - Elvi, jak francuski? Mrozik jak zeszyt od polskiego? Bosz... Nigdy więcej takiego pikniku!!

Górnik - Odliczanie!! I żadnych pytań!

Świt - Lucjan Brychczy! Mam wrażenie, że za mało Go uhonorowaliśmy... Hmm, dobry grill był. :D

Lech - Czegoś zabrakło... I nie o wynik mi chodzi. Ach, te Żródełko. :poddajesie

Widzew - ... szkoda, szkoda, wielka szkoda... miał być bal, wyszła stypa. W dodatku bez gości.

Podsumowując - w minionej rundzie oprawa była na każdym meczu (Widzewa nie liczę ze zrozumiałych względów), najwięcej do poprawienia chyba mamy w dopingu (R., jak Ty mnie denerwujesz..., a zapodajło H. to może jakiś roczny urlop?). Mimo, że właściwie jedynymi meczami, do których nie ma się co przyczepić były derby i Lech, to gratki dla wszystkich za frekwencję. Miło na to patrzeć nawet na meczach z mniej renomowanymi rywalami.

Ze swojej strony wielki szacunek i podziękowania dla wszystkich Ultrasów - Cyberfanów, Ultrabounce, niezrzeszonych i wspierających... :brawo:
Ta runda była dla mnie wyjątkowa.

Osobiste podziękowania kieruję do Arcziego. :) Ty wiesz chopak za co. :)

mOFMC
10-06-2004, 06:33
Dla mnie jedna z najlepszych rund "u siebie" w naszym wykonaniu.
Odliczanie - Hit nr1
Prezentacja dla pana Lucka - hit nr2
Derby - caloksztalt - hit nr3
Szkoda tylko potencjalnego "hitu rundy" (Boze co ja z tymi hitami :pomylony: :D ) - Widzewa... moze jeszcze kiedys :niedobry:

Ogolnie calosc dla mnie na 5 z malutkim minusikiem (za Lecha i Jage)

Wielki szacunek i podziekowania dla "Cyberfanow" i "UB" za prace wlozona w to wszystko.
Dziekowa dla was (mnie tez :rotfl: ) drodzy Legionisci za zdarte gardla podzas tej rundy!!! Szkoda ze tak szybko sie skonczyla ;(

Z Legia do konca! :mistrz:

arczi
10-06-2004, 10:51
Czworeczka.

Beny. Nie ma za co :]

_Bart
10-06-2004, 11:43
ja nie bede ocenial pod wzgledem oprawy bo to bezensu jednemu sie moze podobac innemu nie

ocenie sobie natomiast caloksztalt dopingu

otoz nie jest z tym dobrze
widac strzaszna roznice w dopingu porownujac mecze na wyjazdach (mimo ze jezdza coraz wieksze wycieczki niekoniecznie samych wariatow) a mecze u siebie
widac ze akcja pelny stadion sie udala, nie ma to niestety przekladni na doping ale mam nadzieje ze w przyszlosci zaprocentuje
na wyjazdach ten doping jest glosny rowny (choc to zalezy od sektora) natomiast w Warszawie mimo potencjalu i roznych technicznych pomocy jakos sie nie da pokierowac tym wszystkim
jest to napewno wina R. ktory poprostu sie nie nadaje (moze i chce dobrze ale najzwyczajniej mu to nie wychodzi)
napewno przydalby sie ktos kto by to ogarnał ale nie bardzo widac taka osobe (chyba ze ktos sie poswieci np St.... On by był dobry w te klocki a i głos ten sam ;) )

koniecznie trza cos z tym zrobic bo to jest glowny element a całe oprawy to tylko zabawa ktora napewno nie jest tak mobilizujaca dla pilkarzy jak doping

ogolnie runda przez doping to dla mnie 3+
a gdyby był mecz z Widzewem i wszystko sie udalo to byłoby 4

batijo86
10-06-2004, 11:55
wg mnie oprawy mogą być jesce bardziej okazałe ale ... na nowym wiekszym stadionie z nowymi pomysłami i co najważniejsze możliwościami co do dopingu to hmmm łośniki to zajebisty pomysł ale mogły by ich dzwięk dotrzec do wiekszej ilosci osob , pozatym R sie standardowo w tej rundzie na każdym meczu wqurwial ale mysle że ci nowi kibice co zaczeli kibicowac od tej rundy beda juz dobrze zwerbowani bo w nowej rundzie beda puchary i na co mam nadzieje droga po mistrza.....

Adiq
10-06-2004, 12:14
wg mnie oprawy mogą być jesce bardziej okazałe ale ...
...ale co raz ciężej wprowadzić jakąś nowość na naszym stadionie. Tylko w tej rundzie zadebiutowały wycinane sektorówki, ogromne transparenty na płot, cięta sektorówka, napisy z małych flag czy dodatki typu odliczanie albo spontan, czyli bieganie z racami.
Ciężko będzie przebić tą rundę, ze względu na coraz mniejszą możliwość wprowadzenia nowych elementów, ale damy radę. ;)

Piszcie czego wam brakowało w oprawach w tej rundzie, co byście dodali, a co zmienili. Oczywiście nie za szczegółowo, bo to nie od tego miejsce. :> Jeśli chcecie napisać coś więcej to ślijcie maile do CF lub UB.

Bonhart
10-06-2004, 12:21
Jak dla mnie ta runda, jesli chodzi o strone kibicowska, byla naprawde spoko. Spojrzcie jakich mielismy przeciwnikow - poza meczem z Polonia i Widzewem (no i z Lechem w pucharze) sami leszcze.
O dopingu juz wiele zostalo powiedziane, mam nadzieje ze w przyszlym sezonie narodzi sie nowa, lepsza jakosc.
Wszystkie oprawy byly super (uklony dla tych ktorzy nad tym pracuja :dzieki: ),
akcja pelny stadion udana, efekty zbiorek konfetti zajebiste - bez specjalnego nadecia mozna powiedziec ze w rankingu ultras wyprzedzamy wszystkich o kilka dlugosci.

Ostry
10-06-2004, 13:21
Jeżeli chodzi o oprawy,to były one na każdym meczu ligowym i z tego można się cieszyć :D Choreografie były ciekawe i bardzo dobrze wykonane(jedynie kartoniada na Lechu wyszła nieco poniżej oczekiwań) i nikt nie może nam zarzucić,że prezentujemy stale te same elementy :D
Szkoda,że mecz z Widzewem był jaki był,gdyż brakowało meczu,który podkreśliłby całą rundę i byłby prawdziwym hitem.A tak chyba miało być :)

Dla mnie największym hitem było oczywiście odliczanie :D Z Krytej wyglądało to niesamowicie,aż nie wiem co napisać :)

Doping...Tu powinno być znacznie lepiej,stać nas na to,aby śpiewać o wiele głośniej.Nie ma sensu pisać tu o powodach takiego stanu,gdyż niejeden temat był już temy poświęcony.Mam nadzieję,że w przyszłym sezonie nie będzie powodów,aby narzekać na nasz doping.

Doping- 3+
Frekwencja- 5-
Oprawy- 5

Ocena za całą rundę- 4+

mOFMC
10-06-2004, 13:32
Spojrzcie jakich mielismy przeciwnikow - poza meczem z Polonia i Widzewem (no i z Lechem w pucharze) sami leszcze.

moze troche szacunku co? :cenzura:

kamyk
10-06-2004, 15:06
jesli chodzi o moje podsumowanie to juz pisze:)

dlamnie dobra oprawa poczatek rundy, duzo ludzi i dpong nawet nawet glowna ocena to 4

niestety nie moglem byc na tym meczu ale ocenjajac go z mojej prespektywy chyba jeden z lepszych meczow na naszym stadionie w tej rundzie jak nie najlepszy pod wzgledem oprawy:) brawo za to co bylo na tym meczu 5-
jak na przeciwnika takiego 10 tys to jest spory sukces ale zawsze moze byc nas wiecej ale i pogoda byla paskudna oprawa syymboliczna ale wymowna :) doping taki sobie 3

nawet nie ma sensu kometowac piknik - 2
ten mecz to chyba hit tej rundy wszytko co bylo bylo piekne i doping chyba jeden z najleszych w ostatnim czasie :) za oprawe nalezy sie wielkie gradki :) i te sławne odliczanie cos pieknego:) bedzie sie ten mecz wspominac:) ocena 6
dobry mecz pod wzgledem naszym oprawa ciekawa fajny pomysl z herbem i ta chorongrawia :) ocena na 4+
za zaslugi Kici dostal flage sektorowke fajny pomysl poloczenie w kartony herbu i elki :) ocena 4

Najwiecej ludzi doping dobry szczegolnie na poczatku i po bramce, co do kartoniady to byla ona słaba ale bez obrazy :)zdarza się najleszym:)wydarzenia z pod koniec pierwszej polowy chyba znjechecily osoby odpowiedzialne za oprawe zeby cos zrobic takie ja odnioslem wrazenia jak by wisiala wielka awantura w powietrzu i tak bylo ale po meczu:( ocena na 4
nie bede sie wpisywal w tym meczu bo nie wpuszczono mnie na stadion tzn wyprowadzono z niego :( mial byc hitem rundy stal sie totalna klapą ale wiadomo z jakich przyczyn....

brawo dla tych co organizuja te wspaniale widowiska dla CF I UB za to ze pojawily sie nowe pomysly za toz e mamy swoje Vlepki ktore sa rozwieszane w calej Polsce sławiac nasz Kochany Klub:) uwazam ze runda po mimo nie atrakcyjnych rywali spelnila nasze oczekiwania i oceniam ja na 4 :)

superneo
10-06-2004, 16:48
Udany początek sezonu i pod względem oprawy, wyniku i frekwencji

Wynik który mówi jakie mieliśmy humory tego dnia. Oprawa na 5

Tak jak napisał kolega. Niedawno byłoby z 5000 a tu dwa razy więcej no i obowiązkowa oprawa.

Mecz bez historii (nie byłem - byłem za to w Białymstoku HWDP)

Super oprawa i wynik do przodu. Jeden z lepszych meczy w rundzie.

Kiepski przeciwnik a tu znowu super oprawa i tyle widzów.

10 000 na Świcie to tylko dlatego, że nie przsychodzimy na przeciwnika tylko dla Legii.

Bardzo trudna kartoniada i dlatego za bardzo nie wyszła, ale duży plus za zabranie się do tak trudnego wzoru.

Wydaje mi się, że było z 5000. Sam wszedłem i to nawet za darmo mimo, że nie miałem karnetu. Takich ludzi na Żylecie było więcej.

dyha
10-06-2004, 17:20
.(..)jest to napewno wina R. ktory poprostu sie nie nadaje (moze i chce dobrze ale najzwyczajniej mu to nie wychodzi)
napewno przydalby sie ktos kto by to ogarnał ale nie bardzo widac taka osobe (chyba ze ktos sie poswieci np St.... On by był dobry w te klocki a i głos ten sam ;) )

jesli chodzi Ci o St..... , o ktorym myśle , to to byłby dobry pomysł , powiem wiecej , nawet strzał w dyhe :]

Mrozik
10-06-2004, 18:25
A znasz na Legii kogoś innego kto mówi głosem Różyka :D ??

szczepan
10-06-2004, 18:28
jezeli mowimy o tym samym St. to jest jeden problem :P jak go znam :P to wykrzykiwanie na ludzi Rozyka to przy nim pestka... on by schodzil i napierdalal :P

Mrozik
10-06-2004, 18:32
i o to chodzi, ludzie jaką by mieli presję, żeby śpiewać :D

Snopi_
10-06-2004, 19:05
Pod względem kibicostwa dla mnie udany sezon. Ogólna ocena 4+ :herb:

pusty
13-06-2004, 00:01
A moim zdaniem ten sezon pod względem Ultras był bardzo dobry. W końcu na prawie każdym meczu była jakaś choreografia. :)

Sharn
13-06-2004, 06:19
jezeli mowimy o tym samym St. to jest jeden problem :P jak go znam :P to wykrzykiwanie na ludzi Rozyka to przy nim pestka... on by schodzil i napierdalal :P

Panowie, proszę o zachowanie spokoju. :D
St. na prezydenta! :D

Mini
13-06-2004, 10:18
no derby to było cuś :D
kto był ten wie :>

mi nikt nie mówił ze jestem pierdolnięty bo już nie bylo nikogo w domu o 8 rano :niedobry:

runda nice nice ***** pzpn

a teraz znowu w chooooo... czasu bez meczu :(

maxon
13-06-2004, 15:05
Witam,

Dla mnie dobrze wypadlismy choć jest jeszcze wiele rzeczy do dopracowania :tak:
problem jest czasami z odobą prowadząco doping ( czytaj R.) (każdy wie że fanatyzmu nie można "trochę " przejechał za Legia przez te lata), pomimo że ma megafon czasem go nie używa :bauns: albo wyzywa od mamutów i wysyła do bangladeszu ha,ha. A tak powaznie to nie wiem czy sie ze mna zgodzicie ale jego czas powoli dobiega końca czasem zamiast wykorzystać potencjał i zarzucic jakis fajny kawałek nie sprawdza się . Powinien go ktoś zastąpic ktoś z chatyzmą kiedys jak doping prowadził A. na żylecie i wyjazdach to była bajka :dzieki: teraz moim "faworytem jest Spider ( tylko nie wiem jak on sie sam na to zaopatruje ale każdy wie że to ambitny koleś. Ogólnie wielkie dzięki dla wszystkich osób dbających o sprawy ULTRAS :dzieki: :dzieki:

Fan z Wo(L)i
14-06-2004, 21:37
Spore postępy! Porównajmy sobie Świt - Legia w rundzie jesiennej a Legia - Świta w tej! :transparent:

Zgred
15-06-2004, 03:59
maxon,zapomniałeś dodać dorepertuaru R. gamoni :lol: a co do Spidera zgadzam się,jest on nie tylko ambitny ale i konkretny w swoim fachu(chyba tak można to określić) a co do Różyka to dobry chłopak,koleś mający zajawkę na Legiunię jak mało który,ale wg mnie,jest zbyt podatny na propozycje(głupie)piosenek od innych chłopaków,np(cały stadion śpiewa z nami,i wrzut r....ć żydów r....ć,o sławetnym wyliczaniu nie wspominając.

Herman
15-06-2004, 04:42
Spore postępy! Porównajmy sobie Świt - Legia w rundzie jesiennej a Legia - Świta w tej! :transparent:

po czym Ty gadasz właściwie? :mistrz:

disco
16-06-2004, 01:33
jak na moj gust 4,5. Gdyby wyszedł Widzew to imo wiekszosc z nas ocenilaby calosc na 5,5.... Gdyby tylko...eh... :nie: ;(

Co sie odwlecze to nie uciecze. Ja juz chce na stadion.
:w_morde: Moze byc i 7 rano...

Tupcia
20-06-2004, 21:24
Wbrew pozorom uważam tę rundę za.. udaną :>
Tzn się dobrą całkiem, może z niewielkim minusem...
Jesli chodzi o odliczanie na Górniku, to ja do tej pory jestem w szoku, wszyscy, całe te tysiące ludzi na Żylecie w jednym tym samym momencie podnosi flagi, transy, race, wszystko. No po prostu FENOMENALNE to było!
żałuję meczu "dla Brychczego", bo ponoć on nawet nie widział tej oprawy! Gdzies czytałam, ze dowiedział się o niej od syna, który oglądał mecz w tv :/
Bez sensu to wymyslili, że nagle tyle jubileuszy (ów?) się zrobiło...

Minus przy mojej czwórce zmieniam z małego na duży, biorąc pod uwagę ostatnie mecze (Widzew - kompletnie bez naszej winy), Lech i za Jagiellonię...(komentarz zbędny).
A doping? Ja tam jestem zadowolona, chociaż "Ja kocham Legię" i "Legiaaaa Warszawaaa" powoli mi bokiem wychodzą :)

muran
22-06-2004, 17:16
Legia Warszawa 2-1 Odra Wodzisław
dobra frekwencja, kartoniada, debiut duzych transow 'Wladcy Stadionow' - 4

Legia Warszawa 7-2 Polonia Warszawa
folie z flagami LEGIA, dlugi trans na plot '8 Mistrzostw...', cieta sektorowka 'Warszawa 100 % Legia', swietna frekwencja i doping - 5-

Legia Warszawa 3-0 Górnik Polkowice
eLka z flag + barwy po bokach - 4-

Legia Warszawa 0-0 Jagiellonia Białystok
(...) - bez oceny

Legia Warszawa 2-0 Górnik Zabrze
baloniada I LOVE (L), Bart Simpson w Metrze, barwy ze świec dymnych, zbuntowana sektorówka ;) + herb i eLka no i odliczanie :dzieki: - 5

Legia 2-0 Wisła Płock
konfederatka + herb Legii, race - 4

Legia 3-1 Świt Nowy Dwór Maz.
sektorowka z Brychczym + herb i eLka + transparent, strobo + wrony - 4

Legia 1-0 Lech Poznań
Największa frekwencja, kartoniada troche nieudana, sektorówka antypolicyjna, no i zakończenie - 4-

Legia 6-0 Widzew Łódź
A mialo byc tak pieknie :( - bez oceny

Ocena rundy - 4+ jak juz wielu pisalo brakowalo kropki nad 'i' mial to byc mecz z Widzewem...ale nie byl i [redko nie bedzie nastepnej okazji do pokazania sie Łodzianom. Zebysmy tylko po tej rundzie nie spoczeli na laurach...albo na grillach :D ;)

żyła
12-07-2004, 12:23
dla mnie ta runda to 4-. choreo były wyśmienite. ale doping był dosyć słaby, mało urozmaicony, padaka na trybunach z Widzewem, burdy z Lechem.

najgorzej oceniam postawę Różyka na meczu z Widzewem, kiedy zawołalł wszystkich aby zeszli pod bramy na żylecie. kiedy większośc tam poszła, doszło do małego dymu, latały stoliki i krzesła, było pałowanie, a Różyk w tym samym czasie stał na gnieździe i zarzucał piosenkę do prawie pustej trybuny....szanuję gościa za to jak wiele lat oddał Legii, ale chyba powinien stać w pierwszym rzędzie podczas bójki z ochroną skoro tam wszystkich zawołał?.......

czasami tez się zastanwiam na podstawie jakich kryteriów wybierane są fany wieszane na płocie, bo zdarza się, że te najstarsze wywieszane śa na centralnych miejscach. a chyba sami się śmiejemy z Wisły i ich przestarzałego oflagowania. :/