PDA

Zobacz pełną wersję : Zwrot biletów w Kolporterze

Jaco
07-06-2004, 10:29
Zwrot za bilety na Widzew
05.06.2004, godz.: 14:24:15

W związku z decyzją PZPN, ograniczającą ilość widzów na spotkaniu Legia – Widzew do 4000 osób i wejściu na stadion wyłącznie na podstawie posiadanego abonamentu na rundę wiosenną obecnego sezonu, zorganizowany będzie zwrot pieniędzy za bilety zakupione na w/w mecz w punktach Kolporter.
Wszyscy kibice, którzy dokonali już zakupu biletów na ww. mecz w salonikach KOLPORTER, bądź poprzez CALL CENTER firmy Kowalski.Net, proszeni są o zgłaszanie się do tych punktów wraz z wejściówką, od godziny 14:00 w poniedziałek.
Źródło: www.legia.pl
:pocalujmniew:

Radzyn
07-06-2004, 13:59
hmmmmm jak to jest?? Dziś idę z kumplem do kolportera bo on chce oddać bilet.A tam jakaś babka mu mówi że musi poczekać do 14 bo może decyzję zmienią. :wazuup: :nie_wiem:

Mazi
07-06-2004, 14:38
hmmmmm jak to jest?? Dziś idę z kumplem do kolportera bo on chce oddać bilet.A tam jakaś babka mu mówi że musi poczekać do 14 bo może decyzję zmienią. :wazuup: :nie_wiem:

Przecież w news'ie o tych biletach było wyraźnie napisane - przychodzić z biletami po 14 .

K2
07-06-2004, 15:02
siema. chciałem dzisiaj oddać bilet w kolporterze - byłem po 14 - i powiedziała mi baba że bez paragonu nie może oddać kasy !!!! To jakaś paranoja!!! kto trzyma paragon za bilet ?? :zly:

yusta
07-06-2004, 15:52
siema. chciałem dzisiaj oddać bilet w kolporterze - byłem po 14 - i powiedziałą mi baba że bez paragonu nie może oddać kasy !!!! To jakaś paranoja!!! kto trzyma paragon za bilet ?? :zly:

To jest jakaś pierdolona kpina. Wyraźnie jest napisane w komunikacie, że podstawą zwrotu pieniędzy jest wejściówka a nie żaden zasrany paragon, którego ja nawet nie otrzymałam, więc co tu gadać o trzymaniu go. Ktoś na zywca chce nas załadować w jajco, jakby ludzie mało wkurwieni byli już faktem, że nie wejdą na mecz.

Jeżeli ktoś ma podobny problem to niech wali do mnie na priv, przecież do ch**a pana trzeba coś z tym zrobić.

zuz
07-06-2004, 15:54
siema. chciałem dzisiaj oddać bilet w kolporterze - byłem po 14 - i powiedziałą mi baba że bez paragonu nie może oddać kasy !!!! To jakaś paranoja!!! kto trzyma paragon za bilet ?? :zly:

To jest jakaś pierdolona kpina. Wyraźnie jest napisane w komunikacie, że podstawą zwrotu pieniędzy jest wejściówka a nie żaden zasrany paragon, którego ja nawet nie otrzymałam, więc co tu gadać o trzymaniu go. Ktoś na zywca chce nas załadować w jajco, jakby ludzie mało wkurwieni byli już faktem, że nie wejdą na mecz.

a ja wam mówie że to wina tego zasranego kolportera.
bedą teraz każde kity wciskali żeby tylko hajsu nie oddać :/ :chuligani:
bo co ich obchodzą jacyś tam kibice.
kasa misiu, kasa. :cenzura:

pijak
07-06-2004, 16:48
dobra :cenzura: ...
prosze serdecznie o pomoc bo mnie trafi zaraz...
gdzie jest jakiś kolporter, bo w pizdu tego koło "alberta" w centrum ch...j strzelił...
i jak mi coś o paragonie szepną to sie załamie... nie jestem skarbonką
czy ktoś próbował przez tego "kovalskiego" coś działać??

zuz
07-06-2004, 17:14
dobra :cenzura: ...
prosze serdecznie o pomoc bo mnie trafi zaraz...
gdzie jest jakiś kolporter, bo w pizdu tego koło "alberta" w centrum ch...j strzelił...
i jak mi coś o paragonie szepną to sie załamie... nie jestem skarbonką
czy ktoś próbował przez tego "kovalskiego" coś działać??

adresy:

1. ul. Górczewska 95
2. ul. Kijowska 11
3. Al. Jerozolimskie 54, galeria lok. 50 (Dworzec Centralny)
4. ul. Marszałkowska 104 (Galeria Centrum)
5. Metro Centrum, pomieszczenie nr 1201, pasaż wschodni stacji metra A-13 Centrum

pijak
07-06-2004, 17:27
dziękówka Zu, chyba obczaje to przy dworcu...
oby bez problemowo....... :(

zuz
07-06-2004, 17:32
dziękówka Zu, chyba obczaje to przy dworcu...
oby bez problemowo....... :(

oby :piwo:
te cwele z kolportera myślą że jak powiedza komuś że 'tylko z paragonem' to od razu bez problemu sobie zarobią...
jak to nie pomoże to trzeba będzie albo skontaktować się z klubem, albo z tym całym kovalskim, czy jak to tam :pocalujmniew:

Mini
07-06-2004, 17:48
zbierzcie grupe z 50 osób i pójdzcie grzecznie powiedzieć NIE MAMY PARAGONÓW :bejsboll:

ciekawe czy odda hajs czy zamknie okienko i w długą :niedobry:

nie ma jak karnet :>

piwooooo królewskie aejaeajeaje kocham studia. jeszcze sie tak w zyciunie opierdalałem a zamiast do szkoły choze codzeń na piwko albo dwa :bauns2: :fuckyou:

zuz
07-06-2004, 17:54
zbierzcie grupe z 50 osób i pójdzcie grzecznie powiedzieć NIE MAMY PARAGONÓW :bejsboll:

ciekawe czy odda hajs czy zamknie okienko i w długą :niedobry:

od razu odda wszytsko co ma :lol:
a potem na pierwszej stronie PS "kibice Warszawkiej Legii sterroryzowali kioskarke by oddałą im pieniądze za bilety na mecz z Widzewem Łódź na który, z przyczyn niezależynych od nich nie mogą wejść" :ksp:
:bauns:

trzeba wypróbować :bounce:

Prezes - stowarzyszenia N
07-06-2004, 23:35
I ja byłem oddać dzisiaj bilety i babka poprosiła mnie o paragon :brawo: nawet stwierdziła że sobie nie robi jaj jak mi się przez chwile wydawało - jednym słowem ktoś sobie nieźle przycina !!!

yusta
08-06-2004, 00:03
I ja byłem oddać dzisiaj bilety i babka poprosiła mnie o paragon :brawo: nawet stwierdziła że sobie nie robi jaj jak mi się przez chwile wydawało - jednym słowem ktoś sobie nieźle przycina !!!

Mam nadzieje, ze nikt nie wpadnie na pomysl by sobie te kase odpuscic.
Tych biletów poszlo kilka tysiaków wiec kroi sie niezla afera

Q_(L)
08-06-2004, 09:27
Ja jestem w podobnej sytacji jak kilka tysięcy kibiców.
Równiez nie udało mi się w dniu wczorajszym załatwić pozytywnie sprawy z odzyskaniem pieniędzy...

Rozmawiałem własnie z babeczką z Kolportera i...

1. Do qrwy nędzy jak macie do nich dzwonić i wylkinać to lepiej nie dzwońcie!
2. Dzisiaj się nic nie dowiecie, trwaja jakies rozmowy i dopiero jutro bedą coś wiedzieć.

3. Myslę, że kasy nie odzyskam... :/

MaxxxiM
08-06-2004, 09:38

A dlaczego mialbys nie odzyskac???
Czy na bilecie albo w innym miejscu jest napisane, ze moga nie zwrocic Ci kasy?
Przeciez to nie z wlasnej winy nie mozesz isc na mecz!

Q_(L)
08-06-2004, 10:22

A dlaczego mialbys nie odzyskac???
Czy na bilecie albo w innym miejscu jest napisane, ze moga nie zwrocic Ci kasy?
Przeciez to nie z wlasnej winy nie mozesz isc na mecz!

Tracę wiarę w zdroworozsądkowe myślenie, a może juz starciłem :nie_wiem:

Generalnie źle sie czuję... :/

Mini
08-06-2004, 13:11
zdroworozsądkowe myślenie to tak ale nie u nas :/

Domino23
08-06-2004, 13:28
http://www.legia.net/news.php?id=6679

Q_(L)
08-06-2004, 15:56
W klubie także powiedzieli, że nie powinno być problemów z odzyskaniem pieniędzy i nie trzeba przedstawiać dowodu zakupu... dzisiaj udam sie ponownie i się zobaczy...

Ma tez sie ukazac jakies oficjalne info na www.legia.pl

K2
08-06-2004, 18:48
czy komuś udało sie już odzyskać kase w kolporterze ?

yusta
08-06-2004, 19:06
http://www.legia.net/news.php?id=6679

Heh, ja to samo mówilam babie strugajacej debilke. Powiedziala, ze owszem, wszystko da sie sprawdzic, ale ona musi miec paragon bo tak kazala glówna ksiegowa i zabronila bez paragony zwracac hajs. Dala mi telefon do tej ksiegowej nawet, tylko nie wiem po co?
Normalnie czulam sie jakby mnie ktos na plan "Misia" wpierdolil :o

Herman
08-06-2004, 22:06
ja mam to samo , nie chcą oddać.Mi i 3 kumplom..

Q_(L)
09-06-2004, 09:44
Wczoraj byłem dwa razy... dwa razy zbarakło kasy, a biletów miałem 5 (cztery swoje... "pełny stadion" :> i jeden kumpla). Ale przy mnie koleś odbierał kasę za kilka biletów, a sprzedawca powiedział, że cały dzień nic nie zarobił bo tylko oddaje kasę...
Byłem dzisiaj rano i bez problemu kase oddali... :tak:

Co nie zmienia faktu, że całe to zamieszanie to zwykłe qrestwo... :pocalujmniew:

Jaco
09-06-2004, 11:16
Sytuacja zmieniła się o tyle, że działacze Legii załatwili w kolporterze, że zwrot kasy następuje po napisaniu oświadczenia, że bilety nabyło się w danym punkcie Kolportera :tak:

Herman
09-06-2004, 21:08
dzieki yusta za info.
Byłem , oddałem , podpisałem jakiś papierek, że "zgubiłem paragon" , dostałem kabze...i tyle.

jeszce raz dzięki yusta

yusta
09-06-2004, 21:33
dzieki yusta za info.
Byłem , oddałem , podpisałem jakiś papierek, że "zgubiłem paragon" , dostałem kabze...i tyle.

jeszce raz dzięki yusta

A ja nie dostalam, bo zabraklo kasy. Musza mi wyrzygac ponad 400 zl, a w kasie mieli 70 :o
Ja juz mam dosyc tej farsy. Gdzie jest kasa z biletów? Czy tak trudno miec ja przygotowana by ludziom oddac? :/

superneo
10-06-2004, 16:59
Wiedziałem, że to będzie przypał z tymi biletami. mogli chociaż wpuścić tych co już kupili.

yusta
11-06-2004, 23:54
Qrwa mac! Ja juz mam tego serdecznie dosyc! Trzy dni latania za swoimi pieniedzmi i dupa!
W imie jakiejs zbiorowej odpowiedzialnosci zostalam pozbawiona mozliwosci obejrzenia niezlego widowiska, a zeby kara byla wieksza to jeszcze musze qrwa jak zebrzacy o zarcie pies prosic sie o swoje pieniadze!
W Kolporterze od trzech dni slysze ze qrwa nie maja w kasie pieniedzy i jeszcze dzisiaj uslyszalam, ze w niedziele jest ostatni dzien na ich odebranie.
To ja sie teraz zastanawiam, gdzie sa pieniadze z biletów? Rozplynely sie do ***** pana? I co mam zrobic jak do niedzieli, bede slyszala gadke o braku hajsu w kasie?
Panie nowy najlepszy prezesie, co pan qrwa na to? Fajnie sie cieszylo morde na decyzje PZPN-u to moze fajnie byloby poniesc jakies konsekwencje tej decyzji?
Widze, ze kibiców nadal ma sie w dupie :pocalujmniew:

PS> Jaco to Ty czekasz na hajs za 11 biletów z Kolportera w metrze?

Herman
12-06-2004, 00:07
yusta wez 2-3 osoby znajome , rodziel bilety po rowno i wejdzcie w kilku minutowych odstepach czasu.Moze tak przejdzie :nie_wiem:
Rzeczywiście śmierdzi ten cały Kolporter.

yusta
12-06-2004, 00:43
yusta wez 2-3 osoby znajome , rodziel bilety po rowno i wejdzcie w kilku minutowych odstepach czasu.Moze tak przejdzie :nie_wiem:
Rzeczywiście śmierdzi ten cały Kolporter.

Jak ma przejsc jak ona od trzech dni ma po 70, 50, 40 zl w kasie.
Dzisiaj powiedzialam jej ze gówno mnie obchodzi brak kasy. Ta z biletów powinna gdzies byc wiec niech wezmie i mi przyniesie. Jutro mam wpasc kolo poludnia, zobaczymy co bedzie... ale dla mnie cala sytuacja jest zenujaca na maksa. Robia z Ciebie wala na zywca i sprowadzaja do roli petenta w urzedzie z lat 80.
Tyle, ze ja od nich chce swoje pieniadze i nic wiecej

Jaco
12-06-2004, 15:24
Odebrałem! Yustka! Zaprotegowałem Cię u kobitki :prosze:
Ale ona rzeczywiście chyba za Tobą nie przepada :nie_wiem:
Aha. Na nazwisko mam oczywiście Kowalski :niedobry:

Herman
12-06-2004, 15:48
ja wpisałem Jan Niezbędny :mistrz:

yusta
12-06-2004, 17:28
Odebrałem! Yustka! Zaprotegowałem Cię u kobitki :prosze:
Ale ona rzeczywiście chyba za Tobą nie przepada :nie_wiem:
Aha. Na nazwisko mam oczywiście Kowalski :niedobry:

:rotfl:

No tak, bo najpierw chce sobie bilety kupic, na miejscówki które ja chce, a nie te które ona mi wskazuje. A teraz naciskam na jakis zwrot kasy :strach:
Malo mnie to interesuje, w sumie. Wazne, ze kase mam, ale niesmak pozostal :/

PS. Nie wiem Jaco czy to dzieki Tobie ale dzieki za wstawiennictwo. Dzisiaj w kazdym razie sie do mnie szczerzyla :D

Jaco
12-06-2004, 17:37
Dzisiaj w kazdym razie sie do mnie szczerzyla :D
Mówiłem Ci, że to miła kobieta :D No i Ursyn jej wpadł w oko :niedobry: . Już zawsze będziemy u niej kupować :rotfl:

Herman
12-06-2004, 17:39
taka stara w metrze centrum ? :mistrz:

Jaco
12-06-2004, 17:48
Nia taka stara.
tu jest jej zdjęcie (http://prezes.siriusmag.pl/aleryj2/images/babcia.jpg)

:o

yusta
12-06-2004, 18:01
taka stara w metrze centrum ? :mistrz:

Noooo :strach: