PDA

Zobacz pełną wersję : krotkie podsumowanie wynikow lig polskich

szczepan
08-06-2003, 13:43
Znane sa juz wyniki 1; 2 i 3 ligi:
jak wiadomo:
mistrzem zostala: Wisla Krakow
w pucharze uefa zagraja: Groclin, Gks i Wisla P.

Do drugiej ligi spadaja Pogoń, Kszo i Ruch Chorzów. Do ekstraklasy awansuje Gornik Polkowice, natomiast w barazach spotkaja sie Górnik Łęczna - Zagłębie Lubin i Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Szczakowianka Jaworzno.

Do trzeciej ligi spadaja: Tłoki Gorzyce, Stal Stalowa Wola, Śląsk Wrocław, Ruch Radzionków, Hetman Zamość i Stomil Olsztyn.
Natomiast awansuja: Piast, Błękitni Stargard Szczeciński, Jagiellonia Białystok i Cracovia...

jakie komentarze?

MaxyM
08-06-2003, 13:47
Prowincja Rulez... zróbmy sobie z ligi wioske.

Sezon dla nas tragiczny, skład odchodził non-stop, brak kasy, nie zakfalifikowanie sie do pucharow, o nie zdobyciu Mistrza nawet juz nie wspomne... nadal brak kasy, przynajmniej kibicowsko bylo zajebiscie.

Do tego spadek Pogoni i Elblaga, nie awansowanie przez Sosnowiec... no tylko Haga cos zyskala.

A teraz bedzie wiecej meszek, zezra ekipe C+ w przyszlym sezonie.

c_zary
08-06-2003, 14:11
Co tu duzo gadac, sezon mamy calkowicie w plery. Jedyne plusy to to, ze padl wreszcie Widzew i wygralismy pierwszy raz od 9 lat na Muranowie. Z uwagi na to, tym bardziej trudno mi jest zrozumiec jak moglismy nie zakwalfikowac sie do pucharow :* U naszych przyjaciol tez nie jest wesolo :(
W ekstraklasie coraz wiecej klubow z prowincji, a uznane firmy leca w dol :help: Ale sie porobilo :/

dareq_
08-06-2003, 15:29
nawiazujac do 3 ligi ( w tym przypadku grupa malopolska )

sezon oceniam jako tragiczny ....z jednego powodu......po kilkuletnim pobycie w III lidze druzyna Unii Tarnow najprawdopodobniej spadnie o klase nizej czyli do IV ligi......tak byc nie moze !!! :hmm:

jak 120-tysieczne miasto moze nie miec pilki na poziomie 3-ligowym :hmm:

no ja nie wiem..ale ciut szansy na utrzymanie jeszcze jest

Pozdrawiam

krollek
08-06-2003, 15:57
W sumie to dobrze byłoby gdyby Świt złoił dupsko Szczekowiance :box: w barażach i awansował do I ligi :) A Szczekowianka za wszystkie swoje przekręty spadłaby do II Ligi.

Luqas
08-06-2003, 17:17
Sezon dla nas był po prostu zły.Legii zabraknie w pucharach... Pogoń przez sur....ów z władz miasta i zarządu klubu leci z ligi, Zagłębie dalej w 3 lidze, Olimpia spadła, a do tego jeszcze do I ligi wchodzą Polkowice 8-
......... co tu się w tym kraju porobiło 8o

Bartek
08-06-2003, 18:22
Jak dla mnie sezon jaknajbardziej udany...MISTRZOSTWO,awans Lechii i Jagielloni. Jedyna przykrosc (ze strony pilkarskiej) to spadek Slaska. Mam jednak szxzera na dzieje ze szybko powroci (Tak jak Ruch i Pogon) Bez tych klubow liga nie jest taka sama...

Greebo
08-06-2003, 19:46
Cóż, mieszane uczucia, ale ogólnie na plus.

Dublet, dobra gra w pucharach to najważniejsze. Szkoda straty króla strzelców, ale walka o to trofeum była cikawa i na wysokim poziomie.

Plusem tez sa awanse Lechii, Jagi a takze.. Craxy (ja tam chce derbów w ekstraklasie).

Minusy - spadek Pogoni i Ruchu oraz Ślaska. No i pogłebiajacy sie proces trafiania piłki pod strzechy :/

ale ogolnie -5 :>

Radio
08-06-2003, 21:01
No to sezon prawie skończony (baraże!). Ale dla Legii kiepski (gdzie ta korona?). Szkoda kilku klubów i ich kibiców (Pogoń, Ruch, Śląsk, Stomil). Oby się nie posypały totalnie.

MrÓwA_1906
09-06-2003, 14:33
Sezon bardzo udany
1.Dublet Wisły
2.Awans Lechii i Jagielloni

-
1.Awnas Cracovii
2.Spadek Śląska

Pesto
09-06-2003, 18:07

sezon oceniam jako tragiczny ....z jednego powodu......po kilkuletnim pobycie w III lidze druzyna Unii Tarnow najprawdopodobniej spadnie o klase nizej czyli do IV ligi......tak byc nie moze !!! :hmm:

A przypomnij sobie Lublin (do niedawna) , zobacz na Gdańsk (od niedawna) , pomyśl o Rybniku (nic oprócz żużla).

Szkoda jaskółek , ale może utrzymać ich ... Pogoń (jak zgłosi się do IV ligi zamiast do II , to nie spadną Tłoki , a więc 11. drużyna III ligi też zostaje).

dareq_
09-06-2003, 22:09

A przypomnij sobie Lublin (do niedawna) , zobacz na Gdańsk (od niedawna) , pomyśl o Rybniku (nic oprócz żużla).

Szkoda jaskółek , ale może utrzymać ich ... Pogoń (jak zgłosi się do IV ligi zamiast do II , to nie spadną Tłoki , a więc 11. drużyna III ligi też zostaje).

tylko ze moze byc problem z uzyskaniem przez "Jaskółki" tego 11-miejsca.......no ale jest to jedyna szansa..mam jednak nadzieje ze w przypadku spadku....bedzie to tylko jeden sezon "wegetacji" w IV lidze......

oh jak ja bym chcial aby wrocily czasy gdy Unia grala w II lidze :).no coz....

pozdrawiam :)

BBB
10-06-2003, 01:18
Kazdy sezon w ktorym Legia nie zdobywa tytulu mistrzowskiego,a tym bardziej nie kwalifikuje sie do pucharow jest sezonem przegranym,Teraz najwazniejsze zeby wyciagnac pozytywne wnioski aby powrocic w przyszlym roku na tron,modle sie by zostal Dragomir Okuka...
Ale ogolnie sezon bede wspominal milo bo dla mnie najwazniejszy mecz w sezonie wygralismy-z Widzewem w Lodzi po 26 latach.

Ewelina
10-06-2003, 09:39
sezon totalnie nieudany :( ale nie mozemy miec o to do nikogo pretensji. Sami to przegralismy :(( No ale trzeba byc optymista i wierzyc ze w nastepnym sezonie bedzie duzo lepiej :)

LEGIA MISTRZ NA WIEKI! :)

P.S. strasznie duzo wislakow sie tu nam namnozylo... jakis specjalny powod?

szczepan
10-06-2003, 20:40
mowilem ze jak zdobeda mistrza to ich wiecej bedzie :/